Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Köszi szépen mindenkinek! Nem akartam senkit kihagyni, de hát már kinőttem abból hogy várom a szülinapomKép De azért jól esik.

Pizza finom volt nagyon, torta majd vasárnap lesz.

SzBetti
Igazad van! Tényleg közelebb vagyok a húszhoz, mint a negyvenhezKép Ez azért jó érzés.
Kevin már lebírkozza Mendit? Hű, egy kis izompacsirta lehet.

Edit
Hát igen, úgy látszik ez már kor. Örüljünk megértünk ilyen NAGY kortKép
Ma mentek vissza a dokihoz Lackóval?Írd meg mindenképpen, hogy mi volt.

Ildi
Köszi a pasitKép Majd az ötvenedik szülinapomra (ha megérem) szeretnék ilyen tortátKép

Többieknek puszi

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


kb 20 mp-em van Kép szal gyors leszek

Betti,
A srácok 15 hós mérésen hivatalosan 76 cm-nek lettek nyilvánítva, tehát Kevin sokkal-sokkal nagyobb Kép Orsi is szokott birkózni, pontosabban a két srác megrohanja, ő meg a kupac aljából könyörög segítségért (nevetve-kacagva)

Gyep: nálunk gyeptégla lesz, mert a fűmag nálunk sose kelne ki, az fix Kép

Kor: akkor én most fakadja sírva??? Mert én már azt sem mondhatom el magamról, hogy kezelebb lennék a 20-hoz, mint a 40 -hez Kép vagy Kép
inkább Kép és senki véleménye nem érdekel Kép

ennyire futotta, rohanok ebédet gyártani Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Drága Heppi!

Utólagosan is nagyon sok boldog névnapot kívánok neked!

Kép

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 

 
 

Sziasztok!

Szilvi!
Oviban? hmm, tegnap mikor hoztam el a csajt, hallottam ahogy a többi anyuka tanakodott, hogy vajon a gyereke bárányhimlős e, aztán kiderült, hogy igen. Nem csoporttársa Mendinek, dehát az nem jelent védettséget. Úgyhogy gyors elhúztunk, mert még egyikünk sem volt barihimlős (én se). Ma meg nem is vittem, bár ez inkább azért mert du. dolgom van, és nem tudnék érte menni.
Szülés/életkorban én is hasonlóan gondolkodom, mint te. Egyébként biztos az is, hogy mindennek megvan az előnye/hátránya.Kép
Látod, ha ilyen szépen hízik, akkor nincs gond Kép! Hamar kinövi az 56-osokatKép.
Remélem hamar meggyógyul a kislegény!
Ancsival mi újság?

Kata!
Nem, a gépet nem szeretem. Nekem a saját hajat nyírással egyszer volt gondom, mikor Mendi közben üvöltött, és bedühödtem.. eredményt sejted Kép
Oviról fentebb írtam (Szilvinek). Amúgy minden OK. Tegnap beszéltem az óvónővel, mert Mendi mindig azt mondja, ő nem játszik, nem énekel, nem tornázik...stb.. rákérdeztem igaz e. Azt mondta nem túl aktív, de érdeklődő. Úgy néz ki elég lassan nyílik meg. Viszont az óvónénit/dadusokat szereti. Kicsit dezsavű érzés, mert én pont ilyen voltam. Csak nekem nem sikerült kinőni Kép
Akkor én mélyen hallgatok a koromról KépKép

Ana!
Persze, már egy ideje megváltoztak a gyerekek között az erőviszonyok. Azóta Mendi nem szekálja az öcsit, mert tart a következményektől Kép. Kevin egyébként pici kora óta nagyon erős gyerek. persze lehet, hogy minden fiú ilyen, nekem furi volt a kis törékeny hercegnő után .. Kép

Heppi!
Jó-jó, a 15 hós mérésen Kevin se volt sokkal több ;)

Edit!
No, mi volt tegnap??

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Heppi!

Gábornak:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mégegyszer köszönjük a jókívánságokat Kép

Ez a március kicsit zsufira sikeredett, egymás után jönnek az ünnepek Kép Kép Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ti Cegléd környékiek vagytok... Szült valamelyikőtök a Bihal Gabriellánál? Ismeritek? Mi a véleményetek róla?
pepe78
 
 


Szia,
Én ugyan nem nála szültem, de látásból ismerem, meg a gyermekágyon kb kétszer beszéltem vele, nekem jók voltak a benyomásaim Kép
De vmi defektes módon nem tudnék nőnél szülni Kép Vhogy nekem kell az idősebb pasi (irul-pirul ikon)
egy másik ismerősöm viszont nem feküdne férfi kezei közé, csak nő nőgyógyászt fogad el

egyikünk ilyen-másikunk olyan

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Pepe

Hm, én nem ismerem. Nekem annyira természetes hogy egy nőgyögyi pasas. Egyetértek Heppivel, én sem tudnék nőnél szülni, bár ha muszály vóna...

SzBetti
Hát nagy súllyal is született Kevin, ha jól emlékszem. Milcsi nekem is nagyon nagy volt, na meg azóta is nagyobb a koránál, Olivér viszont átlagos pedig a születési súlya csal 10dekával kisebb mint a Miláné.
Oli paraméterei (8ésfél hós): 8400g, 70 cm
Csak mostanra duplázta meg a súlyát.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Jó hírem van!!!
Teljesen rendbejött Lackó,hétfőn ovi...
Egy!A dr. Kis Gyulával óvatosan a fülészetenKépKép

Pepe
Bihal Gabrielláról én csak jót hallottam.
Én sem nála szültem de egy barátnőm igen és azt mondta nem is menne máshoz.Nagyon lelkiismeretes és kedves.KépKép


Köszönöm,hogy gondoltatok ránk.Kép
Lassan nálunk is változnak az erőviszonyok Anna simán leteperi Atit.
De a Lackót is félrelöki.Kép
Stram csaj az biztos.KépA fiúk között ő a főnök,ők meg lesik minden mozzanatát.Hát kellett egy lány akét fiú mellé.)KépKép

MOst megyek!
Jóhétvégét.KépKépKépKép
Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Pocsék napunk volt.Kép
Aztán este rájöttem,hogy Rault nem vittünk oltásra,kedden már nem ússzuk meg.


Betti!
Bárányhimlőn mindkét fiú átesett,Patrik 6 hós volt.Nem sírom vissza eléggé megviselte Õket,de többektől hallom,hogy pikk-pakk túlvannak rajta.Felnőtt korban úgy tudom nem egy leányálom-remélem megússzátok.
Mendi majd csak felenged az oviban.Kép
Patrik már most le tudja birkózni Rault,nálunk Õ a törékeny.Kép


Edit!
Nagyon örülök,hogy nem kell műtét!!!Kép
Én már nem merek bevállalni mégegy gyerkőcöt,de tartok tőle,hogy a 3. is fiú lenne.Kép


Ana!
Milán milyen súllyal született?


Pepe!
Gyermekágyon találkoztam többször Bihal doktornővel,nagyon szimpatikus,kedves volt!!

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

SzBetti!
Nagyfiam köszöni a garfildot be is rakatta velem háttérnek.

Én például nőnél szültem és nagyon sokat köszönhetek neki.Cak azt nemtudom,hogy kinél,mert nemvolt fogadott orvosom.

Edit!
Szupi,hogy minden oké.
Legalább majd Lackó is tudja élvezni a jó időt.
Puszi neki.Kép

Azért valahol sajnálom,hogy ilyen hamar megnönek
Kari is már jónehéz,már alig bírom a popóját.
Õ most kb 7,5 kiló és négy hónapos korára duplázta meg a születési súlyát.

Kata!
Szerintem össze hozhatjuk a játszotéri találkát.
Csak mikor?

Heppi!
Hát ilyen ez a március.De mindjárt vége és itt a husvét.

Ana!
Hogy vagytok?

Katácska!
Ti hogy vagytok mert nemírtál semmit magatokról.

Jó hétvégét.Puszi Ildi.

RBetti!
Merre vagy?Milán nyügi még?

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Betti!
Tegnap szóltak az óvónénik, hogy a mi csoportunkban is van bárányhimlős gyerek, aztán Ancsi megnyugtatta őket, hogy ő már túl van a dolgon. Jó poén nálunk azóta is, hogy még nem volt egészen két éves, először vittük az Állatkertbe, nagyon élvezte az állatoviban a kisbárányok, kecskék etetését, simogatását, aznap este jelentek meg rajta az első pöttyök. Szóval, azóta szlogen, hogy onnét szerezte a himlőt.

Edit!
Örülök, hogy rendben van a kisfiad?
Tényleg, nem derült még ki, hogy a barátnődnek (rokonodnak?) kisfia vagy kislánya lesz? Tudod, a ruhák miatt kérdem.

Andris talán javul, ami a náthát illeti, most Apa meg Ancsi vannak soron!

Jó hétvégét!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!
Én is Ceglédi vagyok. Üdvözlök mindenkit.

pepe78
Én a doktornőnél szültem az egyik gyermekem,(szóval van összehasonlítsi alapom) és csak ajánlani tudom. Nagyon aranyos.

Jó hétvégét mindenkinek!
Megyünk a szabadba, végre jó idő van.

Olga
kanga77
 
 


Sziasztok!

Szilvi
IgenKépÚgy néz ki kislány leszKép
Megbeszéljük és átugrom valamikor jó?
Mostanában nem mertelek zavarni ,hogy Andris megszületett.Kép

Puszi
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Jaj, szörnyű éjszakánk volt. Egyik gyerkőc sem aludt. Milcsi hajanli kettőkor úgy döntött, hogy kialudta magát, Oli meg fogzik....

Kata
Milcsi 4300g volt és 53 cm mikor megszületett, Oli 4200g és 51 cm -vel jött a világra. Milcsi mindig nagyobb volt az átlagnál, Oli viszont bevárta a vele egykorúakat és most akkor mint egy átlagos 9 hós baba.

Ildi
Köszi jól vagyunkKép Élvezzük a jóidőt! Oli ma 2 órát aludt kint. Amíg mi kertészkedtünk Õ aludt.
És nálatok minden rendben? Fiúk?

Edit
Holnap akkor megyek hozzátok. Úgy néz ki egyedül megyek, kiskölyköt nem viszemKép

Kanga77
Üdv a csapatbanKép
Írj magatokról!

Többieknek pusza

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Délután meglátogatott Mica a fiúkkal.KépLesznek majd képek is.


Ana!
Sajnálom,hogy ilyen pocsék volt az éjszaka.KépÉn már egészen hozzászoktam a nemalváshoz.
Szép méretekkel jöttek világra a fiaid!KépTermészetes úton bújtak ki?


Kanga!
Üdv!KépÍrj majd bővebben!


Szilvi!
Jobbulást Nektek!
Állatkeri bárányhimlőKépKépKép


Ildi!
A jövő héten,valamelyik du.?

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Boldog szülinapot Orsinak!
Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Heppi Boldog Szülinapot Orsinak!
Kép

Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Hű nagyon lemaradtam, alig tudom visszaolvasni.

Ana
Utólag is boldog szülinapot!

Heppi
Neked is boldog névnapot!

Pepe78 (Mariann)
Én voltam a doktornőnél régebben rendelésen, és nagyon aranyos volt. Nem nála szültem, de többször megfordult a fejemben, hogy egy nő jobban megérti, amit érzünk. Másoktól is csak jót hallottam róla.

Lányok
Elmézést, annyi időm nincs, hogy mindenkinek név szerint írjak.
A kis betegeknek jobbulást kívánok.

Holnap kapjuk a 15 hós oltást. Drukkoljatok!!!

Megpróbálok sűrűbben jönni.

Jó éjszakát mindenkinek!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Ana, Kata
Nekünk is rossz éjszakánk volt,de van ez így mostanában.Kislányom 7 hónapos Rékának hívják,most kb7800g és 70cm.Eddig csak szopizott most kezdtük a kanalasat.Sajnos éjszaka sokszor ébred,úgyhogy tudnék már én is aludni egy jót.Dani a nagyfiam 3 éves múlt, most ősszel megy majd óviba.

Tudja valaki ,hogy milyen a Bátori utcai óvi?

Üdv a többieknek is.
Olga
kanga77
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek mi se nagyon alszunk 3 napjaKép
Milán péntek este nagyon sokszor ébredt és nyüglődött a foga miatt.Szombaton este apával mentünk kórházról kórházra.Úgy kezdődött,hogy pár napja lett az arcán egy pattanás szerű gyulladt valami,aminek nem volt közepe.Gondoltuk megérik és elmúlik ha kinyomja,de nem így lett.Szombaton ment dolgozni és délután telefonált,hogy egyre jobban dagad az arca és nagyon fáj.Mondta neki a doktornő hogy menjen vele a balesetibe és megszúrják és kinyomkodják.Este mikor hazajött a munkából fél nyolckor mentünk a balesetibe,de onnan átküldtek a bőrgyógyászatra a Mária utcába,ottmeg azt mondták hogy kell beutaló és amúgy is szedjen gyógyszert amit felírnak neki és majd hétfőn csinálnak vele valamit.Azt mondta nem hagyja ennyibe ,mert már addigra alig látott a szemére is.Elmentünk Monorra az ügyeletre és ott azt mondták hogy sebészet és be kell menni Tarcsára.Vissza Tarcsa és ott a sebészeten felvágták neki és kitisztították.Be kellett volna feküdni,de nem arart,így tegtnap is és ma is megy kötözésre.Hát nem semmi!!!!Ja és fél 8 tól szaladgáltunk hajnali fél 1ig.Jó volt a szombat.Most éjszaka meg a Milán szenvedett.Gondolom a foga miatt,de nem tudom mert csak sírt és semmitől nem akart megnyugodniKépEste 8 tól éjfélig sírt.Megetettem bekentem a fogát és adtam neki Panadol is és semmi nem segített,még az se volt jó ha felvettem.Nagy nehezen éjfélkor elaludt a cicin.Ennyi röviden a mi napjaink.Nem semmi éjszakáink vannak.Remélem gyorsan elmúlnak ezek.
Ildi!
BOLDOG NÉVNAPOT GÁBORODNAK!
Puszi mindenkinek.Mennem kell mert apa megy kötözésre.
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így el vagyok veszve, de annyi rossz ér mostanában, hogy az valami hihetetlen!
Már néha azt hiszem, hogy valaki elátkozott!
Az viszont pozitív, hogy végre itt a tavasz! Kép
Még nem tudtalak Titeket visszaolvasni, de igérem, ha nagyon sok időm lesz, megteszem!
1 hetem és 1 napom van vissza a gyakorlatból az oviban. Jövő héten vizsgázom gyakorlatból. Már "kissé" ideges vagyok emiatt is!
Remélem Ti jól vagytok!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Kicsit bekukkantottam!

Szerencsére itt a jó idő és mi szinte folyamatosan kint vagyunk a kertbe. Etele nagyon élvezi a lányok is amikor nincs suli...

Apa nálunk jól van ( kopp-kopp-kopp) és most már kedz megint kicsit többet dolgozni..

Ana, Edit!
Holnap megyek tornára, már alig várom!Kép

Heppi!
Orsinak angyon boldog születésnapot kívánok!
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok

Éva
Köszi szépen!
Jó hogy megint bekukkantottál. Rég írtál nagyonKép

Adri
Ovis gyakorlat? Hű, már itt tartasz? Gyerekek?

RBetti
Szegény uradKép

Katácska
Mi is megyünk holnapKép

Edit
Jó volt a mai délutánKép Estére Milcsi annyira hisztis lett, hogy kikészített minket. Most Atival mind a ketten kínlódunk annyira fáj a fejünk. Én hülye, mikor mondta ember, hogy fáj a feje, rögtön röhantam megnézni a kazánt nehogy szénmonoxid mérgezésünk legyen, de hát nyitva volt/van az ablakKép

Kata
Igen, természetes úton szültem mindkét kölyökmedvétKép Milcsiről tudtuk, hogy nagy lesz, de Olinál azt mondta a doki, hogy kb 3 és fél kiló, de amikor kibújt a feje....
Hát meglepődtünk. Mondjuk én sejtettem, hogy abból a hatalmas hasamból nem lehet pici baba.
És a te fiaid?

Jó éjszakát mindenkinek!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


sziasztok!
Annyira jó hogy ilyen szupi az idő.Nagyon élvezzük.Apa volt kötözésen.Már kicsit lament neki a duzzanat,de még érzékeny szegénykém arcaKép
Milánka alszik!!!!Remélem jó éjszakánk lessz.

Heppi!
Orsinak BOLDOG SZÜLINAPOTKép
Kép

Milánkám eszikKép
Kép
Meg játszik isKép
Megyek
Jó éjt mindenkinek!
Rbetti
raczbetti
 
 


SZiasztok!

Ana
Jobb félni mint megijedni nem?Inkább nézd meg ötször mint egyszersem....
Nekem is nagyon fáj a fejem.KépEszméletlen fárasztóak hárman de estére úgy kifáradtak,hogy alig tudták nyitva tartani a szemüket vacsi közben.KépMost alszanak.
Nekünk is jó volt Kép
Párod?Nem bukott ki,hogy nem voltál otthon?
Se telefon se semmi...
Zsolti mikor odaért a játszóra köszönés helyett téged keresett.KépKép
Holnap torna!Várom már nagyonKép
Remélem Katának is jut flexi.Kép


Katácska
Ha módodban áll csörögj oda és jelentkezz be mert a tavasz meghozta a tömeget is.Kép
Múlthéten Rékának majnem nem jutott "bot".KépKép

R.Betti
Jó idő tényleg Isteni.Kép
Csak így maradjon,remélem párod hamar rendbejön.Kép
Milcsi nagyon édes!Kép

Sz.Betti
Remélem mostmár többet talákozunk.Kép
Jó lett volna ma is többet beszélgetni de ...Kép
Legközelebb.Kép

jó éjt
Puszi mindenkinek.
Edit.
edit01
 
 


Edit!

Köszi!

Bár számot nem tudok, de majd arra szaladunk esteleg!
Hűűha! És hogy fértetek el abba a kicsi terembe??
De az se baj, ha le stippistoppoltok nekem egyet!Kép Tényleg mennyivel korábban szoktatok odaérni??


Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Szép jó reggelt!

Van eg ypirinyó időm és gyorsan teszek fel képet Eteléről és az egyik malackáról!
Eti kicsit fél tőlük, de azért néha hajlandó megsimogatni őket!Kép
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Hellóka!

Katácska
Mi általában kezdésre esünk be.Ritka,hogy állunk az ajtó előtt.Nem tudjuk lefoglalni neked,ha megvan a létszám a bejelentkezésnél akkor nem is engednek be flexire.A másik barátnőmet be sem akarták engedni flexire,hogy úgysincs több bot.Kép
Szorosan voltunk az biztos de a Klárit ez nem zavartaKép
Ha van időd ugorj be .Kép
Este találkozunk.Puszi.

Ana
Hogy telt az éjszaka?Tudtatok pihenni?
Anna most is nyüzsizett,Zsolti át akarta hozni az ágyát ,hogy tudjunk aludni...


Edit.
edit01
 
 


Sziasztok

RBetti
Milánkád nagyon ari.

Katácska
Telókönyvben Hipp-Hopp fitness néven fut a hely. Ha előbb érünk oda foglalunk neked bototKép
Etele cuki a képenKép bár azért látszik az arcán, hogy picit tarta a malackátólKép
Más háziállatotok is van?

Edit
Hát ne tudd meg milyen éjszakánk volt.
Olyna a fejem mintha most szedtem volna ki a mosógépbőlKép
Egyszerűen nem értem mi van ezekkel a gyerekekkel.

Többieknek puszi
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana

Hova tűntél!
Megkaptad a mailom?
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Sehol senki ?Csak én rajzolgatok néha valamit?

Katácska
Na?Milyen volt?Kép
Azt hitem már írtál is mire idejutok.Kép

Ana
Nálatok?Alvás?
Jöttök ma?Kép

Kata
Hova tűntél?
Minden rendeben nálatok?Kép

SZ.Betti
Tessék írni neked is.KépKép
Légyszi-légyszi.Kép

Többiek?
Írjatok légyszi!Jól vagytok?Gyerekek?

Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Mi most olyan is-is formába vagyunk nem betegen hanem ugy néz ki jön Karcsika foga és keveset alszik
meg én is.
Örülünk a jó időnek ha jó egész nap kinn vagyunk
sétálgatunk stb.

RBetti!
Köszi a fiam nevében.
Párodnak gyogyulást.
Milán igy ül?Nagyon ari.

Katácska!
Majd megszokja Etele is a malackákat.
Aranyos nagyon.
A malacok egy pár,fiú-lány?

Ana!
Evvel a problémával nemvagy egyedül,én is valami ilyesmit érzek.
Kari kb 4x-5x kel fel éjjel és igy nem sokat tudok pihenni.Reggel alig birom a szemem kinyitni
szoval fárasztó.

Edit!
Jol vagyunk én nagyon fáradtan.
Milyen a torna ?

SzBetti!
Sajna még képet nemtudtam csinálnipedig már szeretnék lehet,hogy húsvétra meglepem magam egy fényképező géppel.Hogy vagytok?

Kata!
Mikor találkozzunk?Neked mikor lenne jó?

Éva!
Hogy sikerült az oltás?

Olga!
Írj kicsit többet magadról.

Adri!
Mi történt veled?Mi az a sok rossz?

Heppi!
Hogy vagytok?

Puszi mindenkinek Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok a toppon.Ez az idő miiatt olyan nyomott vagyok.Milán is szinte egész nap alszik és nyügizik.
Milyen volt a torna csajok?

Katácska!
Te is voltál tornázni?Etele ari a malaccal,de kicsit ijett képet vág.

Ildi!
Milcsi igen ül már az etetőszékbe.A foggal még kell sajna szenvedni.Nálunk is ez van.

Megyek is!Többiekkel mi van?Mit csináltok?
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Edit!
Sajna nem értem még eddig ide!:9
Vasaltam, mostam, főztem és takarítottam és közben morogtam,, hogy milyen csúnya az idő...
Nagyon jó volt tegnap is bár jobban elfáradtam mint a múltkor!
De bejelentkeztem csütörtökre is... Igaz tegnap nagyon magam alatt voltam és egy béna tehénkének éreztem magam.. Kész voltam a tükröktől, állandóan azt láttam milyen dagi vagyok... pfúj...

Ráczbetti!
Igen kicsit tart tőlük és csak akkor simizi őket ha ott vagyok. Szívesen mutatja a terráriumban, de nem nyúl hozzájuk. Rendes kölök..


Ildi!
Igen én is járok, remélem hatása is lesz! Bár ha azt veszem, hogy legalább ennyit kimozdulok máris jó a helyzet!Kép

Többiek?

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Írok pár sort a gyerekekről:
Nándika meggyógyult. 3 hétig itthon volt, aztán 1 hétig ment oviba. Majd megint beteg lett, most újra járunk az óvodába! Remélem erre az évre befejezte a betegeskedést! Kép
Most utoljára már Bálintka is elkapta, Õ még mindig köhög és folyik az orra, de már nem vészes.
Ha végeztem a gyakorlattal meg a zárófoglalkozással, akkor talán többet tudok feljönni Hozzátok. Addig is vigyázzatok magatokra!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok

Képzeljétek volt egy viszonylag jó éjszakánk! Oli csak kétszer volt fönn. Tiszta fitt voltam reggelKép
Kiskölöknek vérzik az ínyKép Jön a fogacskája. Egész nap vinnyogott.

Ildi
Én is kivagyok a nemalvástól. Oli már lassan második hete 10-12szer kelt éjszakánként. Hát biztos el tudod képzelni, milyen volt a fejem.

RBetti
Babámnak 4 foga jön fölül egyszerre. Mind a négynek a helye be van dagadva és már fehéredik. Szó szerint kínlódik a gyerek.

Katácska
Nyugodj meg nem vagy kövér!!!!!!!
Nekem elhiheted! Egyáltalán nem voltál béna! Én is bejelntkeztem csütörtökre, de lehet hogy nem megyek, mert Oli nagyon kínlódik a foga miatt és az apja nem bír vele. Sík ideg volt kedden is mire hazaértem. De azért elaltatta mind a kettőt.

Edit
Akkor holnap lehet beugrunk hozzátokKép
Jaj, a dvd-teket is elviszem. Remélem nem felejtem el, amilyen szita az agyam mostanában...

Többieknek puszi

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan bejelentkezem,megvagyunk,csak net-problémák voltak.
Éjszakáink továbbra is fárasztóak.Mikor aludhatok már végig egy éjszakát??Kép
Micsoda gondjaim vannak...régóta olvasgatok egy másik topikot.Egyik anyuka beteg lett,tele volt reménykedéssel,hogy meggyógyul.Nem így lett.KépAkkora fiai vannak,mint nekem.
Ne haragudjatok,nem akarom rontani a hangulatot,csak annyira sajnálom.
Holnap jövök bővebben és pozitívabban!

Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Látom nem nagyon alszik senki éjszaka.Fogzás is van bőven.Énis beugrottam egy percre és Milán már hiányol is.Jön a foga és nagyon kínlódik.Éppen hogy elalszik és még álmából is felriad a fájdalom miatt.Pedig kap panadolt és kenem is géllel.
Legalább már az idő jó maKépKi is teregettem és megyünk sétálni is nemsoká meg még ablakot is kéne pucolniKép

Katácska!
Rendes a gyereked és nem is baj hogy csak akkor simizi a malacot mikor ott vagy.Tükröt énis utálom és nekem is nagyon kéne fogyózni,mert dagi vagyokKép

Ana!
szegény gyerekedKépJobbulást neki és mielőbbi fogacskákat és könnyebb éjszakákatKép

Többieknek is jobbulást és legyetek jók.Mennem kell!
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!


Ana
Lackó ma reggelre megint belázasodott.Kép
Le kell fújjam a napotKépKépKép
Már három napot volt oviban!!!!
Szegény Oli.
Szegény Te.egyszer csak alszotok már...Kép

Katácska
Nem vagy kövér egyáltalán!
Az biztos,hogy fura az a sok tükör...
Este remélem eljutok a tornára.


Kata
Végre írtál.Kép
Szomorú amit olvastálKép
Várom a híreket.KépMi van veletek.Alvás?Mi az?Kép


R.Betti
remélem hamar kibújik az a fogacska is.Kép
Jó ablakmosást.KépKép

Adri
Nálunk is hasonló a helyzet.
Én legsziveseben nem is hordanám oviba.
Minek?

Ildi
Köszi.A torna szuper.Már csak azért is mert kimozdúlhatok itthonról.
Néha hulla fáradtan indulok és teljesen felpörögve jövök hazaKép

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Megint annyit írtatok, hogy esélyem sincs visszaolvasni ennyi "szabadidővel" , amim van Kép. Olvasgattam azért nagyjából, csak írni nem maradt időm. Tegnap az uram itthon dolgozott, tehát egész nap gépmentesen telt számomra. De muszáj volt, mert el kellett intézzek valamit. Remélem utoljára mentem Kép.

Nos, ömlesztve néhány dolog:
Ovi: hát igen, nálunk is így ment nagyon sokáig. Egy hét ovi, két hét betegség. Legszivesebben én is hagytam volna a fenébe, mert volt, hogy csak két-három napot bírt ki, és újra beteg lett, aztán persze Kevin is, és úgy éreztem nem ér ennyit az egész. De reménykedtem(ek), hogy az ovi hasznára van. Igaz, amint kiderült nem annyira élvezi, mint azt én gondoltam Kép. Na, de ez megint hosszú volna. Szal kitartást anyukák!

Fogak: fogzó babák anyukáinak szintén kitartás! Még emlékszem milyen kínszenvedés az egész családnak. De egyszer csak vége lesz.. Bár könnyen beszélek, mi az eddigi 16fogon 10hónapos korára túlestünk Kép. Viszont aludni mi sem alszunk már egy ideje, talán valami front is lehet, vagy valami hasonló. És hát az óraátállítást is meg kell szoknia a szervezetnek. Azóta nekem mindkettő totál kómás nappal, Kevin éjszaka rosszul alszik (a szokásos 4 helyett duplaennyit ébred). De a remény hal meg utoljára..

Testalkat: na, senki ne szóljon semmit. Nekem mostanában mindenki azt mondja, "hű, de vékony vagy" meg 'fogytál'? Erre felbátorodtam, és rámerészkedtem a mérlegre. Ne mondjam, hogy a sírógörcs kerülgetett, mikor alig akart megállni a 73-nál.. szal úgy látom az embereknek optikai csalódást okozokKép. De nem nyavajgok, akár tehetnék is vmit ellene. Nincs akaraterőm, no, nem keresek kifogásokat. Képtelen vaok diétázni. Úgyhogy csak titkon sárgulok az irigységtől, ha egy tipp-topp fitt anyukát látok, és igyekszem a föld alá süllyedni szégyenemben, hogy milyen igénytelen vaok hozzá képest.

Testalkat2: Tegnap voltunk tanácsadáson Kevinnel. Szerencsére nem kapott oltást, megúsztuk a másfél éveseknek járót, mert a 15hósban benne volt minden. Amin kiakadtam, vagy inkább meglepődtem, azok a paraméterei voltak: 14kg, 90cm. Épp írni akartam múltkor (asszem Anáék beszéltek erről), hogy annak ellenére, hogy Kevin is nagy súllyal született (4400gr), és sokáig nagyobb volt az átlagnál, most mégsem az. Bár nem tudom más gyerek mekkora másfél évesen, de Mendi még mindig nincs 14kg, az tuti Kép. Pedig mostanában állandóan a kajával küzdünk, alig eszik egész nap. Persze tudom, a totyogóknál van egy ilyen időszak, mikor kevesebbet esznek, és válogatnak is, vagy egyoldalúan táplálkoznak. De akkor is fura, ahhoz képest, hogy eddig bármit, bármikor megevett, most semmi sem jó, és ami jó, abból is nagyon keveset eszik. (irigylem Kép )
No, mindegy, szerintem a nagy babák is megállnak egyszer a növekedésben (persze, ha a szülők/nagyszülők nem tesznek rá egy lapáttal), és akkor kisebb társaik simán behozzák őket. A családomban is volt erre több példa pro és kontra.


Idő: hát én ezt nem értem . MÁr kezdtem örülni, hogy végre teregethetek az erkélyre is (annak ellenére, hogy mindig kirakatban érzem magam ott), erre a tegnapi idő.. hát szörnyű volt. Ma reggel szintén szétfagytunk, most meg százágra süt a nap. (kis túlzással). Majd elválik már hogy mi lesz.. marad a tél, vagy jön a tavasz?
Mindenesetre Mendivel reggel végigvizslattuk az összes rügyező fát, bokrot, kibújó füvet stb.. nagyon tetszett neki a dolog. Úgy látom megértette mi az az örökzöld, és mi az a rügy Kép.

No, megyek, a fiam kidőlt a mesén, úgyhogy gyorsan bedobok néhány adagot a mosógépbe, meg összerámolok.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok

Edit
Szegény Lackó!
Nekem is elekezdett fájni a torkomKép
Meg hát sajna közbejött valami, úgyhogy mai randi lefújva. Tornára megpróbálok eljutniKép
Képzeld éppen a Milcsit nézzük kicsi korában és ti is rajta vagytok a videón(te, Zsolti, Lackó és Ati a babakocsiban) Kép
Majd egyszer megmutatom:D

Kata
Jaj, nagyon szörnyű ami azzal az anyukával történtKép És szörnyű lehet a gyerekeinek és a férjének is.
Nem is akarok belegondolni. Ilyenkor én is ezeregy halálos tünetet észlelek magamon vagy a gyerekeken. Hű, nem is szabad nekem ilyenről beszélniKép
Azért remélem ti jól vagytok!

RBetti
Fognak nyoma sincs még, pedig azt hittem mára már kibújik.

SzBetti
Megnéztem Milánkám 18 hós adatait és hasonlóak Kevinéhez (13900g és 91cm). Most 16 kg és 99cm. Biztos Kevin is nagyfiú lesz KépKicsit nagyobb az átlagnál, de nem vészes. Olivérkém viszon bevárta a többieket. Éppen ma 9 hóanpos és csak mostanra duplázta meg a súlyát. Sőt van egy ismerősöm (pár nappal fiatalabb a babája mitn Oli) akinek a lánya már rég lehagyta és jóval nagyobb mint az én fiam.
Betti, én nem hiszem hogy 73 kg vagy!
Katácskának üzenem hogy ne hangoztassa hogy kövér mert nem igaz! Nagyon csinos, vékony!

Na ennyire votl időm

Pusza
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Képzeljétek el, hogy eltűnt a Milcsi motorja(lábbalhajtós).
Hétvégén rendes zárat kell csinálnunk a kapura. Biztos valami gyerek volt, mert hát a felnőtt szerintem a kerti bútort vitte volna el. Nem tudok napirendre térni a dolog fölött.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Hello!

Látom lefagyott a banda Kép

Ana!
Nálunk is felbukkant a torokfájás..
Ezekszerint az én fiam sem annyira óriási Kép. Csak jó vastagkötésű lesz,mint az anyja. Én uekkora voltam ennyi idősen, és születési súlyunk is közel egyforma volt. Sajna nálam megmaradt , hogy nehezebb vagyok az átlagnál. Állítólag nehéz csontozatom van, aztán ki tudja..
Én is alig akartam elhinni, de tényleg annyi vagyok :'(.
Nem semmi, hogy lenyúlták a mocit! besurrantak? Bár hülye kérdés, nyilván nem te raktad ki a kapu elé, hátha elviszik Kép. Kamerázzátok be az udvart ;). Megértem, hogy felzaklatott, szörnyű érzés lehet, hogy idegenek jártak az udvaron, és lenyúlták. (normálisabban nemtom leírni Kép ) Én azt is utálom, ha "hívott" vendég van, nem ha még hívatlan, ráadásul még besurranó tolvaj is Kép. Egy kismotorért.. persze jó, hogy mást nem vittek el, de mivé fajul a világ, hogy még a gyerekeket is meglopják??
ehh..

Megyek a csajért. Remélem megússzuk a barihimlőt. A tegnap esti Aktív után már igencsak parázok.. még a végén barihimlő visz el..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Na én már lassan felmondok!
Etel újra lepottyant a székről! Megint szétcsapta a felső ajkát és az orra is vérzett ezerrel... Már megint van púp a homlokán és olyan mint egy vérbeli katona....Ettől függetlenül újra a dohányzóasztal tetején rázza fokhagyma fenekét...


Ma jó is történt!
Találkoztam Edittel- természetesen tornán kívül... És ott voltak gyönyörű gyerekei is! És milyen meseszép kék szemeik vannak ... hűűű csak ámultam.....
Edit! Párom kérdezte, hogy nálatok apa neve mi is pontosan???Kép

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


SZIASZTOK!
Ma reggel Milán is lázas volt és az orra is folyikKépNem nagyon akar enni se,mert közbe szörcsög.Leszívtam az orrát,de nem sokat használt és még ordított is.
Még a kocsin is elvomlottKépAzt hiszem ez nem a mi napunk volt.Apa dolgozik,Milán elaludt én meg benézztem egy kicsit.

Katácska!
Szegény EtelédKépVele is mindig történik valami.Jobbulást neki!

Ana!
Nem semmi hogy elvitték a motrotokat az udvarról.Milyen emberek vannak?!Megáll az ember esze.Fogatokhoz jobbulást és mielőbbi kibújástKép
Könnyebb éjszakát nektek.

Szabobetti!
Teskalkat ügybe énis együttérzek és értek veled.Sajna énse teszek mostanába sokat a jobb alak érdekébe.Lusta dög vagyokKépPedig jó lenne erőt venni magamon.

Jó éjszakát mindenkinek és jó hétvégét.Ha tudok jövök hétvégén,de nem igérem.
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!!!

Úgy tűnik ismét nagyon lemaradtam.

Az oltást viszonylag jól viseltük (én is), még nem telt el a 10 nap, nem tudom lesz e valami.

Nem tudom írtam e már, hogy Attila ugyan 15 hónapos, de még nem jár(t), mászni mászik ezerrel, már 4 nadrágot kidobtunk, mert teljesen kilyukadt a térde.
Úgy néz ki, hogy ha megkésve is, de lassan elindulunk:

Kép

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Milcsi 3-óta felvan ezért benézztem kicsit.

Balázs Éva!
Gratula az oltáshoz nagyon ügyik voltatokKép
Nagyon jók a képek és gratulálok az első lépésekhez és az elinduláshoz is.Jajj nekedKépMostmár nincs megállásKép

Megyek visszafekszek!!!
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Fűűű,de sokat írtatok!Kép
Próbálok visszaolvasniKép
SzBetti
Oviban mindenképp viszem Lackót (ha nem beteg) mert imádja,a gyerekeket is meg a dadusokat is.Kép
Testalkat!
Nem fényezni akartalak amikor azt mondtam sokat fogytál!!!!
Az Emese szerint is sok lement.Nem jelent semmit
hány kiló vagy.
73kg!És hány centi????
Azért ehhez a magassághoz csontozat is kell.Már nem lehetsz 65 kiló 2 gyerek után!Kép

Ana

Oli?Jobban van már?Kibújt legalább egy fogacskája?

Katácska
KösziKép
Aranyos vagy!Holnap remélem találkozunk.Kép

RBetti
Jól bírja Milán.Gondolomte kevésbéKép
Sikerült kicsit aludnototk?

Balázs Éva
Gratulálok!Nagyon ügyes Ati.KépKépKép
Remélem nem lesz semmi az oltás miatt!

Kata?
Remélem jól vagytok.Kép

Többiek?Jól telt a hétvége?

Nálunk egyenlőre győzni látszik a takonykór.
Mind a három beteg.Kép
És még én is elkaptamKép

De legalább nem esik az esőKép
Pusz mindenkinek.
Edit.
edit01
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: