Új privát üzeneted érkezett!

Nekünk a szombat akármelyik nap jobb, mint a hétköznap :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!

Tali nekünk-eddig-elvileg jó, szombat de. is, apáéknak úgyis Opel-Corsa hétvége lesz.
Mit vigyünk?

Orsi!

Nektek miért kell mozgásterápiára járnotok?
Drukkok mennek a tesó(k)nak :lol:
:lol:

Anyapoc!
Egyetértek, az uh-s "saccokra" nem lehet adni...Jocinál pontosan bejött anno, Franciskát viszont bőven 4 kg felettire jósolta az uh, aztán "csak"3520 gr lett.. állítólag a csontok hosszából átlagol a gép, ezért lett nálunk is a kiscsaj hosszú, de viszonylag vékony.

Móni!
Nagyon csini kismami vagy!
Használjátok csak ki tényleg a ketteseben töltött időt, utána úgyis indul a nagyüzem :wink:

Timi!
Addig-addig sasoltam a cipőket,hogy csak sikerült kiszúrnom így az óccsót.Az Asso-t mi is szeretjük, nagyon helyesek a hímzések rajtuk, Joci szandija is ilyen.
Mit sikerült beszerezned az 1 személyes shoppingoláson? :lol:

pusza
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Csak gyors kukk, aztán rohanok takarítani. :?

Nekem tök nem jó a szombat de.
De hát istenem, nem lehet úgy sem úgy összehozni, hogy az mindenkinek jó legyen. :wink:

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 

 
 

Sziasztok!

Én azért nem nyilatkoztam még sem a péntekről sem a szombatról, mert nem tudom hogyan alakul a jövő hetünk.
Ez a hét nekünk csupa program volt, tegnap keresztelőn voltunk Berhidán egy kb. 700 éves kis templomban, annyira szép volt. Most pedig éppen vendégeket várunk, visszük őket egy kis bakonyi túrára, este pedig házibuli.
Szegény Marcell a két nagymama vendégszeretetét élvezi hétvégén (bár lehet, hogy örül neki :)).

Megjöttek a vendégeink, mennem kell.
Majd jelentkezem!

Sziasztok!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Orsi :)
azért járunk, mert van egy kis problémájuk az egyensúlyukkal, egy kis finommozgás-fejlesztés sem árt.
Semmi extra, egy-két gyakorlat, inkább torna, legalábbis laikus szemmel inkább annak néz ki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali csajok :)...

Na,akkor most mi legyen? :roll:
Én annyira szeretném,h legalább egyszer teljesen összejöjjön a csapat.... :idea:
Ha esetleg elhalasztjuk egy héttel? :roll: És akkor lenne pénteken?
Jó a du is,nekem teljesen mindegy,de plíííííz,próbáljuk összehozni,hogy mindenki itt legyen,legalább egyszer!!!!! :):):)

Orsi

Hát én is kiakadtam,amikor 36 hetesen 3,6 kilónak saccolta a doki Villőt...Azonnal megfordult velem a világ,hogyan fogom megszülni...Még kézi vizsgálattal is azt mondta,hogy nagy baba,nézzem meg,mekkora a hasam... :roll:...bár szt az nem volt nagy... :?

Icsilya

És ez nem olyan torna,amit otthon is lehet csinálni? :roll:

Szilvi

Minden szombaton tanfolyamod van? :roll:

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Mi gyakorlatilag bármikor tudunk menni, hacsak valami bretegség nem jön közbe :roll: .
Szóval a többieknek kell kicsit rugalmasnak lenni.
Nekem is komoly szervezést igényel akár a délelőtt-Barnus miatt- akár a délután-Csenge miatt-,de megoldjuk............. :wink:

Orsi!

Naná,hogy nem jöttem haza üres kézzel a shoppingról :lol:
Két felső, meg apróságok a végeredmény. :lol:
Ja , és a Barnusnak egy térdzokni. :lol: Reformkort idéző programok vannak a parton. Voltatok?

Icsilya-Orsi!

Szorítok a kiskrapekoknak!!!!+++++++++++++++++++++++++++
Mennyit ültettek vissza?

Szilvi!

Milyen tanfolyamra jársz?

Szilvia!

Házibuli........ :lol: jaj,már azt se tudom mi az :lol: :roll:
Marcell hol lesz addig?
Hidd el Ő élvezni fogja a KÉT mamit. Lehet,hogy Te kevésbé.... :wink:

Jó éjt mindenkinek És próbáljon lécci tényleg mindenki valami kompromisszumot kötni ,hogy összejöjjön a tali!
Jó buli lenne.

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Anyapoc :)
egy részéhez kell a gyógytornász, de vannak itthonra is gyakorlatok.

Transzfer hétfőn lesz, ma már kiderült, és 2 manót kapunk vissza :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Igen, minden szombaton tanfolyulás :roll: , ha csak valami miatt nem marad el. Jövő héten nem marad el tuti, sőt kellene ember is. Két láb. Na, jössz? Akkor már ketten nem érnénk rá :lol:
A kérdés komoly, jössz?
Ezen kívül mi tök rugalmasak vagyunk, szinte szétesünk :!:

Timi
Láb- és kézápolás, műköröm építés. :D
LÁNYOK!
ha valakinek ilyen igénye lenne, szóljon :) . Most még csak gyakorlás céljából fogadom a drága pácienseimet és egyelőre csak pedikűr. :lol:


Icslya
megy a drukk!!!
Majd segítünk a fiúkat megtornáztatni. :wink:

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi :)
köszönöm :lol: :lol: majd szavadon foglak :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

Akkor ugyanúgy megvan az esély most is az ikrekre!Aztaaaaa :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Timi!
Voltunk, ott jöttetek szembe velünk a lámpás kereszteződésnél-a Toyotával mentünk-de képzeld, pont vége volt mindennek, mire leértünk :cry:
Azért láttunk jelmezes emberkéket és sétáltunk egy jót.Ha minden igaz, ma hajókázunk egyet :lol:

puszi
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Tali
Hát, rajtunk sem fog múlani! Megoldjuk! Délelőtt jobb nekünk, mert délután kb. 4-ig alszik a Gergő, de utána persze ráérünk!
Anyapoc, Hozzátok még busszal is be tudunk menni, hiszen a benzinkútnál is megáll a járatunk, onnan nem sokat kell sétálni, hogy odaérjünk.
Egyébként, már az iwiw-en is láthattál képeket rólam, napszemüveg nélkül is :lol: .

Szilvia :D
Hogy sikerült a házibuli? Nálunk akkor lesz legközelebb, ha megszületik a kistesó, de ebből is kimaradok persze. Csak apa készül nagyon, hogy felönt a garasra :P .

Szilvi :D
Hű, nagyon rámférne egy kis manikűr és pedikűr, a kozmetikust meg már nem is említem! Szörnyű, hogy nincs itthon autóm és nem tudok ilyen helyekre eljutni, mire apa hazaér, meg már eléggé este van, akkor már nincs kedvem ilyen pár órás szépségápolási programokhoz.

Orsi :D
Köszi Neked is a dícséretet!

Petra :D
Szerencsére ruhaneműt nem kell beszereznünk, azt kapunk és itt van a Gergőé is. Egy dolog hiányzott, egy vastag overáll, de azt a múlt héten találtam a Cholnoky-s bizományiban. Nem volt olcsó, de beleszerettem. Bébihordozót is kölcsönkapunk, babakocsi vásárlás lóg még a levegőben. Lehet, hogy sikerül megvenni azt, amibe beleszerettem, mert a családtagok jelezték, hogy a kistesó karácsonyi ajándékra szánt pénzét beleadják inkább :lol: . Jövő hónapban már biztosan rövidre zárjuk ezt is. Kiskád is kell még, de hát azt bármikor meg lehet venni.

Icsilya :D
Nahát, olyan érdekes ez! Jövő héten már kismama leszel! Drukkolok, hogy minden rendben menjen!

Csajok! Ti már gondoltok a Karácsonyra? Én jövő héten nekiindulok beszerző körútra, mert nem akarok hatalmas pocakkal boltról-boltra járni. Fura lesz, mert én tipikusan az utolsó pillanatra halogató vagyok :? .

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Később jövök kicsit hosszabban, de a tali időpontja miatt mindenképpen akartam írni!

Nekünk jövő héten jó a péntek és a szombat is (délelőtt és délután is), utána hétvégén pedig a péntek lenne jó.

Nekünk kellene pontos útbaigazítás, hogy hova is kell mennünk!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyorsat írok, mert még mindig dobozhegyek uralkodnak a lakásban :? :roll: :shock: , ráadásul egy rohanás egyenlőre az életünk...

Mivel Enikőt a héten még szoktatnom kell a bölcsiben, és nem is lenne tanácsos hiányoznia, nekünk tali szempontjából csak a délutánok, ill. a hétvége jöhet szóba. A jövő héttől már dolgozom is, úgyhogy akkortól a hétköznapi napok teljesen kilőve... :cry: :( :wink: Szóval én vagyok most jelenleg a legrugalmatlanabb a csapatból... :oops: :oops: :oops:

Puszi, egy-két nap múlva talán helyreáll a lakásban a rend, és akkor jövök bővebben is.

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta :D
üdv itthon!!!
jó sűrű az életetek most! :D

Lányok :D
nincs valakinek nővér ismerőse. meg kellene kapnom egy szurit, ami izomba adandó, így magamnak nem tudom beadni.
de nem tudom, hova foduljak.
vagy valami ötlet?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Elég sűrű volt a programunk hétvégén, ezért nem is tudtam írni.
Pénteken keresztelőn voltunk Berhidán, utána pedig házszentelésen, úgyhogy Marcell este "beájult" az ágyába.
Szombat délelőtt jeeptúrán voltunk a Bakonyban két barátunkkal, este pedig házibuli, ami szintén nagyon jól sikerült, egy órára kellett hazaérnünk, addig a nagymama virrasztott Marcell mellett. Vasárnap délelőtt még elmentünk egy rövid erdeti túrára, délután pedig Marcellt elvittük uszizni.

Tali ügyben jó lenne dönteni, mert bármelyik napot szabaddá tenném, de mostanában a család mindíg kitalál hétvégére valamit. Most hétvégén Őriszentpéteren tökfesztivál, nem messze tőle Velemben pedig gesztenyeünnep lesz, oda készülünk.

Orsi
A szurit nem tudná a háziorvosotok, vagy gyerekorvosotok beadni. A terhesség alatt rengeteg szurit kaptam és mindíg a háziorvos adta be, nekem ő volt a legközelebb.

Puszi
Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is a talira reagálok :)!

Látom,nehezen szedjük össze magunkat,ami érthető is :).

Mivel már nagyon közel van az időpont ,teszek egy újabb javaslatot,de ne kövezzetek meg érte :D:D:D!

Mi lenne,ha vasárnapra tennénk át?
Tudom,hogy nagy ebédfőzések és nyugis vasárnap,meg minden,de én is nagyon-nagyon szeretném,ha mindannyian össze tudnánk gyűlni... :roll:
Jó a délután is,akár 3 tól,akkor előbb-utóbb mindenki ideér és akkor a fini husilevest is van idő megfőzni és megenni :wink:!
De nekem jó a délelőtt is,ebben is rugalmasak vagyunk :)!
Lehet,hogy nem jó ötlet,mert sok családban a vasárnap szent,de mit gondoltok? :roll:


Icsilya

Drukk megy,igaz már rég visszakaptátok ezek szt a pindúrokat :).
Szurinál nekem is az a tippem,hogy vagy ügyeletre menj el,vagy akár a kórházba a szülészetre,csak beadja vki...

Szilvi

Elég ,ha csak a lábam megy? :D

Móni

Húúú,én az iwiwre csak akkor megyek,ha kapok üzit,hogy történt vmi :D!De majd megkukkolom a képeket :).Egyébként azért is nem szeretem ott nézegetni a képeket,mert sokszor nagyon lassan tölti le... :?
Karácsony:mi is mindig elhatározzuk,hogy nem utsó pillanatban megyünk vásárolni,de vhogy mindig így jön ki...A lényeg,hogy előre összeírjuk,kinek mit és a vásárlás akkor már jóval egyszerűbb :).
De a helyzeted érthető,szt én is utálnám a nagy tömeget akkor már nagy hassal :).

Kriszti

Akkor ismét üdv itthon,jó csomizást és szólj,ha segíthetünk :).
Ja és,ha végeztél a kipakolással,akkor gyarapítom az eltennivalók tömegét majd a kismamrucikkal :wink:!Csak kimosom őket előtte mégegyszer,mert elég sokat álltak a szekrényben azóta :wink:!
Hmmm....és persze igényt tartanék a párizsi könyvre,ha majd előkerül... :roll: (huh,nem voltam pofátlan? :oops: )


Timi

Akkor itt válszoltam :)


Na lépek kajolni vmit... :)!

Pusz

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Nagyon aranyos vagy, de nehogy kimosd a rucikat, mert úgyis egy dobozba kerülve fogják várni (ki tudja meddig... :wink: ), hogy felvegyék őket. :)
A párizsi könyv pont ma volt a kezemben, úgyhogy keresni sem kell, nagyon szívesen adom! Az átadás/átvételt meg majd megbeszéljük... :wink: :wink: :wink: :)

Tali: Nekünk jó a vasárnap (délelőtt és délután is). Szerintem a mostani hétvégét kellene mindenképpen megcélozni, mert nagyon szép időt jósolnak, és ez nem lenne hátrány!

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a vasárnap!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


nekünk is jó a vasárnap.

jövő hét nem, mert akkor tartjuk a fiúk szülinapját családilag.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nekünk is jó a vasárnap. Akkor 3 után?

Még a végén lesz ebből valami.......... :lol:

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!


Szuper,úgy látom,azért kezd ez összejönni :)!

Akkor vasárnap 3 után lehet érkeződni :wink:!

Aki nem tudja,merre lakunk,dobjon meg mélle,vagy privivel és adok útvonaltervet :)!

Kriszta

Azért egy kicsit csak összerendezem azokat a rucikat :).Könyvet köszi :)!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nekünk a szombat tökéletes lett volna, de a vasárnap már nem jó :cry:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Nem lehetne mégis a szombat?Úúúúúúúgy szeretnének Jocika és Franciska talira menni,lécci-lécci :lol: :wink:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés.....Bekapott valami vírust a gép, de annyira hogy nem lehetett kiírtani. Újra kellett telepíteni a gépet :cry:

Beteg Bence, Lilla és én is :( . Látom lesz tali...,még nem sikerült visszaolvasnom csak gyorsan átfutottam a soraitokat.

Ha lesz egy kis nyugi még jövök...

Puszi mindenkinek, Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Akkor még egy verzió!

Szombat délután???????

anyapoc
 
 


Gyorsan mondom:

Timinek jóóóóóóóó!
és nekünk is jóóóóóóó!
:lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Andi!

Ti pedig gyógyuljatok meg nagyon-nagyon gyorsan!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hajrá lányoooooooooook!!

Csak össze kell ennek jönni. Jó lenne konferencia beszélgetést rögtönözni........ :)

Orsi megelőztél??? De igazat szóltál,nekünk is jó.

Kép

Kép
aba
 
 


Szombat délután is OK nekünk :) !

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 



Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nagyon tetszik ez a forródrót!

Többiek?

Kép

Kép
aba
 
 


Gergő tegnap este óta lázas, ömlik a nyunya az orrából :( . Remélem, hogy szombatra meggyógyul és mi is tudunk menni, mert egyébként jó az időpont nekünk is :D !

Kép
Kép
bogumil
 
 


Akkor visszavonásig a szombat du 3 óra a kitűzött időpont :)!
Akinek útvonal leírás kell,az dobjon meg méllel vagy privivel :)!

HOgy pörög a topik :lol: :lol: :lol: !

anyapoc
 
 


Sziasztok!

A vasárnap nekem jobb lett volna, de hát majd kavarok egy kicsit és mi is odaérünk a talira. :roll:

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik a Szilvikkel lesz a gond!
Ha előbb döntöttünk volna jó lett volna a szombat, de közben megígértük a nagyszülőknek, hogy elvisszük őket Őriszentpéterre tökfesztiválra és csak este jövünk haza. Ezt a programot mi már nem tudjuk lemondani! :(

Anyapoc
Tartsd ott a többieket vasárnapig, akkor mi is odaérünk! :lol:

Puszi
Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Lemondtuk a családi programot!
Úgyhogy nekünk is jó a szombat délután!


Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Tegnap elvittük a Gergőt az ügyeletre, hát valami vírust kapott el, amitől lázas lesz még napokig :cry: .
Ha esetleg úgy találkoznánk, hogy kint is lehetne lenni a játszótéren, akkor el merünk menni, egyébként zárt lakásba nem szívesen, nehogy aztán jövő héten már mindenki beteg legyen.
Ha Nektek is jó így, akkor az szuper lenne.
3-kor még úgyis jó idő van, gyerkőcök játszhatnának egyet a szabad levegőn, így talán energiát is csökkentenének, mire négy fal közé kerülnek.
Mert nagyon-nagyon szeretnénk ám menni!!!
Szóval???

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Remélem,azért csak összejön ez a tali :)!


Szilvia

Hát ezt most inkább nem ígérem meg :wink:4

Móni

Azért én szeretnék egy kicsit bent is lenni,hogy tényleg tudjunk dumcsizni,mert ha kimegyünk,ott szanaszét szélednek a gyerekek és tuti nem tudunk mindenkivel beszélgetni...
Arra gondoltam,mivel Gergő beteg(és jobbulást közben :)),nem tudnád nagymaminak vagy Apának lepasszolni és jönnél csak Te?
Vagy esetleg akkor jönnétek később,amikor lemennénk a játszóra.... :roll:
Jobb nem jut eszembe,de én is szeretném,ha mindenki el tudna jönni...


Többiek,javaslat? :roll:

anyapoc
 
 


Lányok!

Nem működik a privi,minig egy hibaüzenetet ír ki. :evil:
Ha valakinek kell cím(Icsilya :)) vagy útvonalleírás,dobjon meg méllel!
batv@freemail.hu

anyapoc
 
 


Anyapoc :D
kiírja, de ideér :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anyapoc!
Mit vigyünk?

Timi!
Mi megyünk utánatok, odagurultok hozzánk, ha indultok?
Holnap délelőttre pedig jó szórakozást kívánok Zolinak, az óvóbácsinak :lol: :lol:

Móni!
Nehogy megorrolj rám, de szerintem is jobb ötlet lenne, ha csak Te és pocakZsófi jönnétek, nálunk Franciska nemrég lábalt ki a takonykórból, most nem hiányozna egy kóbor vírus :roll:
Legfeljebb utána hamar szervezünk egy második talit, ahová Gergő is jönne, így jó lesz? :D

puszi mindenkinek!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Anyapoc

Én írtam neked pü-t is és e-mailt is, de nem kaptam választ! :(

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy holnap találkozunk! Én már nagyon várom... :) :) :)

Nekem ma volt az utolsó "szabad" napom, Enikő reggel 8-tól du. 2-ig volt a bölcsiben, és már az alvás is összejött. Viszont a munkábaállással jönnek a gondok :( :cry: , és annyira fáj, hogy a saját gyerekeimre nem tudok vigyázni, amikor kellene :cry: :cry: ... Hétfőn temetés miatt bezár a bölcsi, kedden meg nevelési értekezlet miatt az ovi, és szinte képtelenek vagyunk megoldani a dolgot. Apa tegnaptól munkába állt, én hétfőn kezdek, és elég furcsán néznének ránk, ha rögtön szabival kezdenénk... Nagyszülők dolgoznak, szóval érdekes lesz :? :? ... És amikor az intézményekben megemlítettem az ügyeletes csoport ötletét, biztos gondoltak rólam valamit... :roll: :roll: :roll:

Na röviden ennyi, muszáj volt panaszkodni egyet, hogy kijöjjön belőlem a feszültség... bocs érte (Apa Bp-en "mulat" a haverokkal, holnapig egyedül vagyok a lurkókkal :) )

Na puszi mindenkinek holnapig!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Anyapoc!

nem megy el neked az emil. Pontos cím kellene.Házszám meg ilyesmi.......

megirnád???????????????????????

tothnetimea@chello.hu

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Tali:
1.Szt vagy üccsi vagy nasi :).
2. Bulcsú sem lesz,mert ma már ő is panaszkodott,hogy fáj a feje és torka,így elpateroltam mamázni délutánra :).Örült,mert így buszozhat egy jót :).Igazából nem tudom eldönteni,van-e baja,de jobb félni... :roll:Úgyhogy egygyerekes leszek,de legalább + egy ok a kvetkező talira Móni gergője mellé :)!

Szilvia

Egyiket sem kaptam meg... :roll:
Hmmmm.... Pedig most néztem mindkettőt... :roll:


Icsilya

Szuper :)!

Orsi

Válasz fent :)
Ha a hordozót nem akarod felhozni Franciskának,van babyrockerünk :).

Kriszti

Hát most nem is tudom,hol kezdjem...hogy gratuláljak Apának és neked is a munkábaálláshoz,vagy Enikőnek a bölcsihez,vagy szörnyülködjek a helyzeten... :roll:
Igazából teljesen le vagyok döbbenve azon,hogy egy ilyen intézmény (illetve kettő) bezár úgy,hogy nem biztosítják a gyerekeknek a helyet.Szt ilyet nem is csinálhatnának.Nem akarok megint a mi ovinkkal jönni,de ott ha nevelés nélküli munkanap is van,akkor is van egy ügyeletes csoport... :roll:
A bölcsit meg végképp nem értem.A temetések általában eleve délután vannak.Ha mégsem,akkor is talán lehetne 1-2 gondozó,aki marad azokkal a gyerekekkel,akiket nem tudnak elhelyezni.Ha minden kötél szakad,akkor esetleg tudok bébiszitter telefonszámot szerezni neked,aki megbízható...Hát kitartás :).
minden esetre a gratukat azért könyveljétek el :)!


Holnap még benézek :)!
És szeretettel várunk midnenkit :)!

Pusz

anyapoc
 
 


Anyapoc

A szilvia2003@freemail.hu, vagy a szilvia@ktvzirc.hu e-mail címre megírnád hova is menjünk.

Köszönöm
Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Orsi!

Arra karikázunk felétek és bekukkantunk :lol: Kb 3 óra fele,de előtte megcsöröglek.

Óvóbácsi :lol:


Anyapoci!

Kellene házszám. vagy tájékozódási versenyt is rendezel ?? :lol: :shock:

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Megbeszéltem apával, kapok kimenőt, ő meg addig szórakoztatja a Gergőt, vagy fordítva :lol: .

Következő tali remélem is, hogy hamar lesz, mert nagyon szeretném, ha a Gergőt is személyesen megismernétek!

Anyapoc, küldök emilt, házszám kellene nekem is!

Akkor délután, puszi

Kép
Kép
bogumil
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: