Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

"Tatabányai anyukák találkozója" címmel feltöltöttem a mai babás találkozó képeit.
Sajnos féluton jöttem rá, hogyha a vakut is használom, szebb képek lesznek, de sebaj. Majd legközelebb.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Ide töltöm a pár képet amit sikerült leszednünk a többit majd vasárnap remélem sikerülni fog.
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Lilla
nagyon jó képeket csináltál!
Ha megkérhetlek elküldenéd a képeidet e-mailben?
Köszi,szia:Erika

cseriviola@citromail.hu

cseriviola
 
 

 
 

Sziasztok!

Erika!
Szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy nagyon jól éreztük magunkat a mai Baba-mama találkozón, és szeretnénk megköszönni a vendéglátást. Kép
A mentőautó miatt ne aggódj, Gergőnek fel sem tűnt (és nekem sem). Jó lesz az majd később, és akkor majd olyan lesz, mintha akkor kapta volna. Kép Úgyhogy ráér, majd megdumcsizzuk, hogy mikor tudunk érte elmenni.
A te képeid is jók lettek. Kép
Örülök, hogy ízlett a sütim, csak azt sajnálom, hogy a többiek nem kóstolták meg. Én úgy tudom, hogy papagáj süti a neve. Már régebben is megvolt a receptje, csak elveszett. Legutóbb a mindmegette.hu-n találtam meg. Kép Ja, és ott is papagáj süti a neve.
Tudott aludni Viki délután? Szegényke elég nyűgi volt délelőtt. Most már jobb kedve van?

Lilla!
Megnéztem az albumot, amit a mai napi taliról tettél fel, nagyon jók a képek, ügyi vagy. Kép


Sziasztok
Melinda
oslany
 
 


Sziasztok!

Mi a Dáviddal megkóstoltunk valamilyen sütit, finom volt. Lehet, hogy az volt az?

Erika!
Mindegyik képet kéred, vagy amelyiken rajta vagytok? Majd átküldöm több levélben, mert biztos sok helyet foglal. De ha gondolod, cd-re is kiírhatom neked. Vagy bárkinek, aki kéri.

Dávid úgy elfáradt, hogy ebéd után több mint 3 órán keresztül aludt, elmúlt már 4 óra is, mire felébredt. Még üvöltött egy darabig a kocsiban, aztán majdnem elaludt, mire hazaértünk.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Lányok!
Úgy irigykedtem amikor láttam a képeket! Jó sokan voltatok!

Erika, összeszámoltad hogy hány apró talp vendégeskedett nálatok? Kép

Edit!
Ahogy elnéztem, nemigen féltek az ikrek! Tök jó, hogy hárman vannak, három felé gurultak-másztak ezt még a képek is visszaadták! Ezért is jó, hogy 3-an vannak, szinte minden képen rajta van legalább 1 fiad! Kép Ahogy az egyikük Virággal szemez, na abból lesz valami! Kép

Nóra, látom Dorka eleinte nemigen mozdult el az öledből, aztán volt ahol már láttam nélküled játszani! Nekem ilyen korában a Soma egy pillanatra nem ült volna meg ilyen nyugodtan, csak ezért figyeltem fel rá. Nagyon édes volt a haja most is!

Lilla, Dávid nagyon jó kis húsban van, olyan vasgyúró-típus!

Melinda, tök jó a hajad, a színe is, a vágás is! Gergő pedig igen komoly, nagyfiú lett, sokat nőtt!

Erika!
Az a kép nagyon jó, ahol Viki és Virág egymásra vigyorognak a kiságynál!

Minden gyerek jól bírta a strapát? az ilyen összejövetelek után tényleg olyan nagyot tudnak aludni!

Rena, Benedeket mintha nem is láttam volna a képeken, biztos mindig pont másfele kószált! Majd lehet Erikáék képein.
Remélem sikerül valahogy megmenteni a képeket!

Megyünk fürcsizni!

Remka, tavasszal persze hogy eljöhetnétek, szívesen látnánk már titeket is!

lola77
 
 


Sziasztok!

Úgy csíptem,hogy ilyen sokan voltunk,mégha a lánykám nem is annyira díjazta az egészetKép
Viki ebéd után 2óra 15 percet aludt,de már 6-kor megint nagyon álmos volt.

Lilla
mindjárt leírom,hogy melyik képeket kérem az albumból,sorszámot írok,ahogy ott is vannak.
Előre is köszi,címem ahova kérném:cseriviola@mailpont.hu

Lola
nem számoltam össze a kiscipőket,de az előszoba tele volt egyik oldalt táskák,másik oldalt pedig a cipők sorakoztakKép

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Nóri

a kislányod az albumban a 28-a és 30-as képen olyan édes!

cseriviola
 
 


Lilla

ezeket a képeket szeretném,köszi:Erika
2,3,5,7,10,1,12,17,2,24,25,26,27,28,29,30,
32,33,34,35,37,38,39,40,41

Lehet,hogy egyszerűbb lett volna azt ideírni,hogy melyiket nem kéremKép

Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom az előttem szólokhoz!Nagyon jól éreztük magunkat.Hamar eltelt a 1,5óra!Bízom benne,hogy hamarosan újra találkozhatunk!

Lilla!
Én szeretnélek megkérni,hogy ha tényleg nem gond,hogy írd ki nekünk a képeket cd-re!Előre is kösz!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Erika!

Nézd meg légyszi mégegyszer, amiket felírtál számokat!
A 10-e után 1-est is akartál írni, vagy 11-est? És a 17-es után 2-est, vagy 20-ast?
Mert a többi sorrendben van. Bocs, csak azért kérdem, hátha elírtad. Persze elküldhetem mindegyiket is.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Lilla

köszi,hogy szóltál,igen az 11-es és 20-as akart lenni,csak már nagyon álmos voltam.
köszi,szia:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika:
Ne haragudj, tegnap nem tudtam írni, mert telepített a férjem éjjelig.
Mi Usb kábellel írjuk ki a képeket, az meg a mi gépünkhöz jó csak, nekünk nincs kártyaolvasónk.

Lola:
Benedek majdnem az egészet végigaludta a babakocsiban a lépcsőházban, én meg kiszaladgáltam, nehogy ellopja valaki. KépBálint meg főleg a nagyszobában játszott, sok volt a pici baba, ő volt a legnagyobb. De Gergő csuklós busza nagyon tetszett neki, ma is említette.


Melinda:
A nagy rohanásban én sem mondtam, hogy tök jó így a hajad. Marad is ilyen egyenes? Nem göndörödik be? (vagy már kivágtátok a dauerolt részt?)
HOgy állsz a vezetéssel?
Láttad, hogy megyünk haza? Bálint ezerrel motorozik, mi meg futunk utána, de Benedeknek is tetszik, ha gyorsan megyünk.
Engem nagyon érdekelt volna a tervrajz. Állnak már a házak? Meg lehet nézni, ha elmegyünk arra?

Éjjel nekem is jól aludtak a gyerekek, egyik sem ébredt fel. Ritkán van ilyen, hogy mindketten a saját ágyukban ébrednek. Biztos jót tett a társaság.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Jaj, a videót elfelejtettem. Remélem sikerült, de csak 5 perc. Meg a múltkori is néhány perc. Talán majd a legközelebbi után többre lesz időm, és akkor kiírom én is cd-re, dvd-re, ha valaki kéri.

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat az én csemetém már ott a vége felé bealudt utána még elmentünk sétálni azt is végig aludta Kép kicsit kifáradt, pedig nem is volt aktív résztvevője a dolgoknak mi lesz ha az lesz :D

Na lányok kaptam tegnap olyan könyvet, hogy Sorsunk a nevünkben, elő a fiú nevekkel leírom mit ír róla. Ne aggódjanak a lányos anyukák azt is megkapom majd később :D
Igyekszem majd minél hamarabb megírni a jelentését, persze ahogy engedi a Lackó.

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Angi! 1-2 képen látszotok (a Lilláén) de bevallom én nem ismertelek fel elsőre, csak tippeltem hogy ti lehettek. Lackó igen nagy a korához képest, azért volt becsapós a kép! Én 4 hónapos "babát" kerestem, nem egy ilyen hatalmas fickót! Nagyon csini is abban a kis világos pulcsijában.

Az igaz, hogy fizikailag nem vett részt az eseményekben, de "szellemileg" is ki lehet ám fáradni, gondolom nem győzte figyelni a társait! Kép

Na megyek a papírhalmok közé... Kép

lola77
 
 


Lola!

Köszönjük szépen Kép 14 nap múlva már nagyobbak leszünk ( 5 hónaposak) :D

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat a babatalin, szerintem is jól sikerült. Virág nagyon élvezte szerintem, sokat mosolygott. Amint betettem a gyerekülésbe, ő is elaludt, úgy mentem fel az ügyvédhez, hogy aludt a kezemben.
Aztán amikor hazaértünk és kivettem, arra felébredt, kb. 20 percet fent volt, aztán kerek 3 órát aludt.

Nekem mindegyik baba tetszett, főleg az ikrekkel nem tudtam betelni!

Lilla:
én is szeretném a képeket kérni, ha gondolod adok egy CD-t, azon gyűjtöm Virágról a fényképeket.
Sajnos nekünk nincs digitális gépünk, a simát meg itthon felejtettem, pedig nem sok kocka volt már rajta, elő is lehetett volna már hívni.
Sebaj, majd legközelebb elviszem.

Erika:
köszönjük a vendélátást, a tortád is nagyon finom volt, ügyes vagy.
Olyan hintát be kell szereznünk sürgősen, Virágnak nagyon tetszett. Van neki egy hintalovacskája, azt is nagyon élvezi.
Remélem sikerül a többi képet is megmenteni!
Ahhoz képest, hogy Viki mennyire álmosnak tűnt, nem aludt annyira sokat.

Most mennem kell altatni, de még lehet hogy visszanézek.

Sziasztok

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Lola!
Köszi, hogy észrevetted a hajam. Kép A többiektől nem is nagyon várhattam volna el, mivel nem is tudják, hogy ez előtt milyen volt a hajam. Kép És örülök, hogy tetszik. Vágás óta először mostam meg, és elég macerás volt szárítgatni, mivel még van benne göndörség. Kép És vettem itt nálunk a DM-ben hajkisimító (balzsam állagú) kencét, de attól meg olyan a hajam, mintha 2 hete nem mostam volna. Kép De tényeg segít az egyenesítésben. Szóval valamiért valami, vagy hogy van ez? Kép

Reni!
Köszi neked is a ha- bókot. Kép Kép
A vezetésről annyit, hogy Gábor múltkor rámszólt, hogy mivel közeledek a 20 óra felé, kérdezzek rá, hogy mikor mehetek vizsgázni. Rákérdeztem, az oktató meg azt mondta, hogy majd akkor, ha tetszik neki a vezetési stílusom. Mindig azt mondja, hogy rodeózok. Kép Pedig nem is. Kép
De ha rajta múlik, lehet, hogy még egy hónap múlva sem megyek vizsgázni. Neki meg így jó. Szóval most még egyenlőre várok, aztán majd kérdezgetem a vizsgáról.
Igen, láttalak titeket hazafelé menni. És még jobb kedvem lett, mint volt. Kép
Amúgy Gergő is emlegette már tegnap a délutáni alvás után a kamionokat. És kereste, hátha véletlenül hazahoztuk valamelyiket. Kép Azt hiszem majd valamelyik boltban nézek neki hasonlót, mert nagyon tetszett neki. Ha itthon vagyunk, és hallja, hogy az utcán megy egy kamion, vagy teherautó, rohan az erkélyajtóhoz, és odaguggol, hogy az erkély résén keresztül hátha meglátja. Kép Olyan aranyos, látnotok kéne. Kép
A házakkal kapcsolatban kb. 4-5 nek már állnak a falai, sőt, az elsőkben már állítólag a konyha helye is ki van alakítva, és azokban már lépcső is van. Szóval ha gondolod, érdemes már elmenni nézgelődni.
Így utólag már sajnálom, hogy nem vittem el a tervrajzot, de remélem, hogy hamarosan ismét össze tudunk majd futni a baba-mama találkozó keretében, és majd akkor elviszem.

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok
Melinda
oslany
 
 


Sziasztok!

Lola!
Köszi, hogy észrevetted a hajam. Kép A többiektől nem is nagyon várhattam volna el, mivel nem is tudják, hogy ez előtt milyen volt a hajam. Kép És örülök, hogy tetszik. Vágás óta először mostam meg, és elég macerás volt szárítgatni, mivel még van benne göndörség. Kép És vettem itt nálunk a DM-ben hajkisimító (balzsam állagú) kencét, de attól meg olyan a hajam, mintha 2 hete nem mostam volna. Kép De tényeg segít az egyenesítésben. Szóval valamiért valami, vagy hogy van ez? Kép

Reni!
Köszi neked is a haj- bókot. Kép Kép
A vezetésről annyit, hogy Gábor múltkor rámszólt, hogy mivel közeledek a 20 óra felé, kérdezzek rá, hogy mikor mehetek vizsgázni. Rákérdeztem, az oktató meg azt mondta, hogy majd akkor, ha tetszik neki a vezetési stílusom. Mindig azt mondja, hogy rodeózok. Kép Pedig nem is. Kép
De ha rajta múlik, lehet, hogy még egy hónap múlva sem megyek vizsgázni. Neki meg így jó. Szóval most még egyenlőre várok, aztán majd kérdezgetem a vizsgáról.
Igen, láttalak titeket hazafelé menni. És még jobb kedvem lett, mint volt. Kép
Amúgy Gergő is emlegette már tegnap a délutáni alvás után a kamionokat. És kereste, hátha véletlenül hazahoztuk valamelyiket. Kép Azt hiszem majd valamelyik boltban nézek neki hasonlót, mert nagyon tetszett neki. Ha itthon vagyunk, és hallja, hogy az utcán megy egy kamion, vagy teherautó, rohan az erkélyajtóhoz, és odaguggol, hogy az erkély résén keresztül hátha meglátja. Kép Olyan aranyos, látnotok kéne. Kép
A házakkal kapcsolatban kb. 4-5 nek már állnak a falai, sőt, az elsőkben már állítólag a konyha helye is ki van alakítva, és azokban már lépcső is van. Szóval ha gondolod, érdemes már elmenni nézgelődni.
Így utólag már sajnálom, hogy nem vittem el a tervrajzot, de remélem, hogy hamarosan ismét össze tudunk majd futni a baba-mama találkozó keretében, és majd akkor elviszem.

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok
Melinda
oslany
 
 


Hoppá, bocsi, úgylátszik, hogy eléggé behülyült a gépünk. Még ilyen sem volt, hogy kétszer ua-zt. Kép
oslany
 
 


Sziasztok

Gyüre Anikonak üzenném hogy irjon egy e.meil t mert elromlott a gépem és törlöddött az összes freemail-em.Sajnos a f.cimeim is. Köszi mariann10@freemail.hu


Amugy megjött a pénz és nemtudom hova küldeni a munkát. csak azért irok ide neked
Szia Mariann
mariann2
 
 


szia Gyüre Anikonak üzenném hogy irjon egy emilkét mert elromlott a gépem és törlödtek a megrendelöcimek is.De a pénz már megjött csak nemtudom hová küldjem öket. mariann10@freemail.hu

köszi Mariann
mariann2
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, megmondom őszintén, hogy nem volt egyszerű beazonositanom mindenkit a képek alapján, de azt hiszem, hogy sikerült. Kép Nagyon jól szórakoztam, ahogy találgattam, hogy vajon ki ki lehet.
Feltettem ezt az albumot is a honlapunkra. Ugye összesen 3 közös albumunk van?

Melinda, nagyon örülök, hogy végre Téged is láttalak, mert idáig csak Gergőről láttam képet.

Edit,
Tényleg nagyon aranyosak a fiúk igy együtt, ahogy mindenfelé gurulnak. Kép Ja, igen, egyedül őket nem sikerült beazonositanom, mert nekem annyira egyformának tűnnek, hogy nem tudnám megmondani, ki kicsoda. Kép Mindhármuknak olyan gyönyörű kék szeme van, mint a 3. képen lévő babának?

Szerettem volnas még irni a többieknek is, de felébredt Márk, menmem kell.

Réka
remka
 
 


Szia Réka!

Nem 3 hanem 4 közös albumunk van,én fel is tettem a 4-et,de valaki kitörölte.
Ezek azok:-babanetes babák
-babatali-Tatabánya és környéke
-babanetes találkozó jan.3-án
-tatabányai anyukák találkozója

Mindjárt visszateszem,remélem ott is marad.
Szia:ERIKA

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Többiek mikor csináljátok meg a honlapotokat?

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Csajok!!

Nem érdekel senkit a kisfia nevének a jelentése???? Csak kölibe kaptam a könyvet holnap este vissza kell adnom. Ha esetleg még valakinek kellene írjon, de gyorsan :D

Angi+LAckó

Kép
Kép
gangi
 
 


Szia Angi!

Engem érdekelne Kép

Keranov Martin Julián
Keranov Márk Dominik

Köszi!

Réka
remka
 
 


Sziasztok!

Angi!

Engem érdekel!!!kösz!Dávid,Olivér,Marcell,Benjámin

Erika!

Mégegyszer kösz a vendéglátást, a tortád nagyon inom volt (azt hiszem,ott elfelejtettem megdicsérni).

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Angi:
Engem is érdekel, csak nem tudtam írni. Virga Bálint, és Virga Benedek. Köszi

Edit:
Mi lett a kutyátokkal?

Erika:
Nekem még nem volt időm a honlappal foglalkozni. A torta finom volt, én is megkóstoltam, de Bálint majdnem az egészet megette. Melindáé is ízlett neki.

Jó éjszakát!

KépKép
renáta29
 
 


Réka!

Van egy rossz hírem Julián sajna nem volt benne. A többi viszont itt van:

Martin: Mars istenhez hasonló, merész, bátor
Életének célja és feladata mások segítése és támogatása. Ezt akkor tudja megvalósítani, ha érzelmileg kötődik. Tele van erővel, energiával, amit céljainak eléréséhez kapott. Feladata az, hogy ezt felismerje, és képes legyen küzdeni. Makacsul és kitartóan küzd minden helyzetben. Jó lenne számára az olyan hivatás, amiben a segítség dominál. Mindig kell mellé valaki, akivel együtt valósíthatja meg az álmait. Szüksége van társakra, akik a megfelelő célokat adják. Párkapcsolatában is az érzelmi elkötelezettség lesz a jellemző. Nagyon tud szeretni, ezért nem tud leválni. Jellemző lehet rá a lelki magány. Gyakran ingerült és türelmetlen, ezért a kiteljesedése és sikere az alkalmazkodóképességén múlhat. Sorsának buktatója lehet, hogy nem képes engedni a meggyőződéséből, és ez minden energiáját felemésztheti. Rugalmatlanná és merevvé válhat.

Márk: Mars hadistenhez tartozó, neki szentelt; határvidék, erdő védője
Az egész életét a szolgálat és a feladat irányítja. Megjelenik tetteiben az emberek segítése és támogatása. Mindig lehet rá számítani, de csak abban vesz részt, amivel egyetért. Szorgalmas és kitartó azokban a helyzetekben, amelyekben céljai vannak. Szívósan küzd eredményért, de sokszor öncélúan. Igazán kiteljesedni olyan családban tud, ahol megfelelő feladatokat és felelősséget kap. Tehetsége a munkában jelenik meg legjobban. Ha nem talál megfelelő célokat, elbizonytalanodik, kapkodóvá és agresszívvá válhat. Fő problémája az érzelmi elfojtás. Ilyenkor túlságosan szélsőséges lehet. Az önuralomért mindig meg kell küzdenie.

Dominik: az Úré, Istennek szentelt
Sorsfeladata mindenképpen a szolgálat lesz. Fontos az olyan párkapcsolat, ahol a társa alárendelődik és felnéz rá Tele van bizalommal és tettvággyal. Egész életében éreznie kell, hogy szükség van rá. Fontos számára a szeretet, ez adja meg számára a boldogságot. Rendkívül érzékeny, és ez sebezhetővé teheti. Nagyon nehezen viseli a csalódásokat. Kerüli a konfliktusokat, nem tud harcolni. Erős intuíciós képessége a művészetekben is sikert hozhat neki. Előtérbe kerül kapcsolata a múlttal, a gyökerekkel, de ha ez rossz érzéseket ébreszt benne, megtagadja, és harcolni fog ellene. Az érzelmi elfojtások és a keserűség jelenthetnek számára nehézségeket.

Kép
Kép
gangi
 
 


Edit!

Dávid: kedvelt, szeretett, összekötő, egyesítő, főember
"Életem a hitem" ez a megközelítés mutatja a sorsát. Amiben hisz, abban nem ismer lehetetlent. Minden élethelyzetben önfeláldozónak kell lennie, ezen keresztül érhet el sikereket. Szüksége van egy társra, aki értékeli a cselekedeteit. Személyisége ösztönös, és mindig egyenes. Kerüli a konfliktust, de ha támad, nyíltan teszi. Nem tűr megalkuvást, és nem viseli el a kudarcot. Hajlamos a mártírságra, ha csalódik az emberekben. Õ a világ támasza. A jó választás olyan életterület, ahol mások céljait és reményeit valósíthatja meg. Sajnos vágyai gyakran az illúzióit segítik, álmodozóvá és befolyásolhatóvá válhat.

Benjámin: a szerencse fia, szerencsés, boldog
Ebben az esetben is a család és a környezet segítése a sorsfeladat. Van irányítói képessége, ez azonban néha szélsőségesen és fanatikusan nyilvánul meg. Keresi a lehetőséget a gondoskodásra és az önfeláldozásra. Egész életében éreznie kell, hogy szükség van rá, ezért megbízhatóságra törekszik. A sors támogatja őt, de fel kell ismernie, hogy nem önmagáért kapja a lehetőségeket. Keresi az érzelmi kötődést, ez adja meg számára a boldogságot. Tudomásul kell vennie, hogy csak másokkal együtt lehet sikeres, az egyéni utak nem az ővéi. Erős intuíciós képessége van, ez a művészetekben is sikeressé teheti. Előtérbe kerül kapcsolata a múlttal, a gyökerekkel. Gyakran nem fogadja el a szülői mintákat, új utakat keres. A nehézségeit félelmek és szorongások okozhatják, amelyek elfojtásokhoz, majd könnyen szélsőséges megnyilvánulásokhoz vezethetnek.

Marcell: Mars hadistenhez tartozó, neki szentelt, határvidék, erdő védője
Életfeladata, hogy óvja védje a családját és barátait. Törekszik a sikerre és a hatalomra, amelyet a társadalom elismer. Figyeli környezetének visszajelzéseit, mindenkitől teljes odaadást vár, ebben nem lesz elnéző. Képes fanatikusan küzdeni elveiért. Minden akadályt félresöpör, nem lehet korlátozni. A párjának segíteni kell törekvéseit, ezért csak alárendelt párja lehet. Ez akkor a legkönnyebb, ha van család. Szenvedélyesen kötődik céljaihoz, ezek gyakran az élet kínálta élvezetek. Akkor oldja meg jól a feladatát, ha a kapott lehetőségeket mások javára tudja fordítani. A veszélyt is ez jelentheti, hiszen ha öncélúvá válik, a sors fogja elvenni tőle a dolgokat. Csapdája az élvezetek túlzásai lehetnek.

Olivér: olajfaültető
Minden helyzetben képes átvenni az irányítást. Ösztönösen talál rá életében a vezetői, irányítói szerepekre. Tiszta és világos céljai, tervei vannak. Hivatásában is a tervezés, a célok pontos meghatározása lehet irány. Kijelöli a feladatokat, ezáltal érhet el sikereket. Mindig rendezett élethelyzeteket keres, nem szereti a ködös, zavaros körülményeket, ezek hatására bizonytalanná és kiszámíthatatlanná válhat. Érzelmeit ritkán vállalja nyíltan, fél, hogy általuk gyengévé válik. Maga fölött nem ismer el senkit, a fensőbbség ellen folyamatosan lázad. Házasságában is mindenkinek megvan a maga szerepe és felelőssége, és ezt számon is kéri. Problémákat a kiismerhetetlen viselkedése és a hatalomvágya okozhat.

Kép
Kép
gangi
 
 


Reni!

Remélem nem baj, ha a tiédet csak holnap írom le nagyon álmos lettem, még egyszer bocsi.

Jó éjt mindenkinek

Kép
Kép
gangi
 
 


Szia Gangi!

Lánynevekkel is lesz ilyen elemzésed?
Minket is érdekelne,ha tudnál ilyet szerezni,kösziKép

Szia:ERika

cseriviola
 
 


Csajok!

Mit szoktak venni egy férfinak diplomaosztóra?
Sajnos semmi ötletem nincsKép
Gyűrűt már mástól kap,de mit illik ilyenkor adni?

Várom ötleteiteket,köszi,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Angi,
Nagyon aranyos vagy, hogy ennyit gépeltél miattunk, köszönjük szépen! Ki is nyomtattam magunknak a jellemzést.

Erika,
Sajnos nincs semmi ötletem, de ha eszembe jut valami, irok.
remka
 
 


Angi!
Ha még belefér az idődbe engem a Soma érdekelne! Köszike!

Erika!
Valami gravírozott tárgyat esetleg? A Tescoban van gravírozós. Sőt ott lehet törölközőbe hímeztetni nevet. Nem tudom milyen rokon, vagy ismerős ő.
Vagy a hobbijának megfelelő könyvet, amibe beleírjátok...

Most ennyi jutott eszembe.

lola77
 
 


Szia Hajni!

Láttalak az apehban szerdán. Gondolom mentél dolgozni én meg mentem ügyet intézni, csak arrébb álltál és nem akartam obégatni. Jól vagy?

Olvastam, hogy orvoshoz jártok. Hogy áll a dolog?

Szilvia/Emeseanyu

emeseanyu
 
 


Reni!

Megígértem itt is van :D

Bálint: erős, egészséges
Erejét nem fizikuma, sokkal inkább a lelkisége adja. Szeret adni és kapni, ez életének a kulcsa. Feladata támaszt nyújtani az embereknek. A legfőbb erénye, hogy szinte mindent és mindenkit képes elfogadni. Megbízhatóságot és erényességet sugároz. Akiket szeret, azokért képes tűzbe menni. Akkor teljesedhet ki legkönnyebben, ha ezt a családban vagy közösségben teheti meg. Viszont ha önzővé válik, elgyengülhet és elbizonytalanodhat. Nem képes harcolni, emiatt gyakran gyengének tűnik. Nagyon jó megérzésekkel és ösztönös könnyedséggel rendelkezhet, ez azonban gyakran nemtörődömséghez vezethet.

Benedek: áldott
Életének feladata mások anyagi segítése és támogatása. Minden élethelyzetben keresni fogják áldozatkészségét, amit neki vállalnia kell. Arra született, hogy bizalmat és segítőkészséget árasszon magából. Ha ezt nem teszi, könnyen kerülhet olyan élethelyzetbe, ahol Õ szorul másokra. Figyelnie kell, hogy kérést soha ne utasítson vissza. Mindig kell mellé valaki, akivel együtt valósíthatja meg az álmait. A kiteljesedése és sikere az alkalmazkodóképességén múlhat. Gyakran érezheti, hogy kihasználják, és neki mindig többet kell adnia, mint amennyit kap. A sorsának buktatója lehet, hogy illúzióit és vágyait kergeti.

Kép
Kép
gangi
 
 


Lola persze, hoyg belefér még ma estig nálam a könyv. Ami érdekelt mindent beírtam egy doksiba, szóval ha valakinek eltünne nálam meg lesz. :D

Soma: som
Vágya, hogy szerepeljen és csillogjon a világban. Olyan tevékenységre van szüksége, amelyben felnéznek rá. Célja a megfelelés, és hogy szeressék. Csak akkor érzi, hogy „vagyok valaki”, amikor felnéznek rá, és nem kérdőjelezik meg vezető szerepét. Nagyon fontos lesz számára, hogy elfogadtassa magát és törekvéseit. Emiatt keresi a külvilág előtti szereplés lehetőségét. Gyakran hiszi azt, hogy akkor sikeres, ha mindenben ő dönt. Ez lesz a jellemző párkapcsolatában is. Vagy elfogadják feltétel nélkül, vagy kilép a kapcsolatból. Párjától az várja, hogy hátteret adjon életének. Előfordul az is, hogy az erőszakosság és a hatalmaskodás csapdájába esik. Figyelnie kell agresszivitására, mert ezzel eljátssza a megbecsülés és a tisztelet lehetőségét.

Kép
Kép
gangi
 
 


Lola

az a „ az csak egy idézőjel(") akart lenni csak így írta át ez a béna. Bocsi

Erika!

Igen lesz lányneves is, majd akkor is szólók, hogy helló jöhetnek a lánynevek :D
Diplomaosztóra szerintem is valami gravírozott dolgot kéne esetleg egy tollkészletet benne a neve és a végzés éve. Én tuti ezt vennék (habár én tollmániás vagyok :D )
De mi a végzetsége? Tudom, hogy mondtad, de elfelejtettem Kép

Angi+LAckó

Kép
Kép
gangi
 
 


Melinda!

Én az intersparba vettem hajvasalót 2.700,- pízért én is azzal szoktam kivasalni a hajam, persze ha van kedvem. Nagyon jó, a fodrászom mondta hogy azt vegyem meg mert kerámialapos.

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Angi!

Köszi szépen, hogy leírtad. Én is elteszem emlékbe a babanaplójukba. Szerintem Bálintnál van is benne igazság.

Erika!

Új ötletem nincs, de a gravírozott toll szerintem is nagyon jó.

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Lola
az öcsém diplomázott szerdán és neki szeretnék valami ajándékot.
Köszönöm mindenkinek az ötletet,én is valami gravírozottra gondoltam,tollnak biztos fog örülni.

Szilvia
jó hogy újra itt vagy,jöhetnél kicsit gyakrabban is és nem csak a Hajni miattKép,hanem mert te vagy ennek a topiknak az alapítója.
Hogy vagytok?Minden rendben nálatok?
Eljöhetnétek legközelebb a babatalira ha ráértek.

Angi
közlekedésmérnök végzettsége van az öcsémnek.
Megcsináltatiom a gravírozott tollkészletet,köszi az ötletet.

Reni
mikor jöttök át?Hétvégén sajnos nem leszünk itthon,és mindjárt 6-a van/képrendelés/
Jöhettek ma délután ha gondoljátok.

Rita
hogy vagytok?meggyógyutatok?

Hajni
mi újság?Mi volt hétfőn a dokinál?

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Erika!

Köszi szépen, de ma meg jönnek hozzánk, már nem tudom lemondani. Megnézik a kisruháinkat, jó lenne eladni belőlük, mert kell a hely.
Pedig szívesen átmentünk volna.
Férjem telepített egy új xp-t, talán így sikerül, ha nem, majd kitalálunk valamit hétvégén.


Mindenkinek jó hétvégét kívánok!

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!
Erika:mi is köszönjük a vendéglátást,jól éreztük magunkat.A torta finom volt,az egészet befalta a Dorka.Nagyon jók a képek is.Sajnos mennem kell tanulni.
Sziasztok
vnora
 
 


Angi!
Köszi szépen én is a Soma jellemzését. Hát akkor én jól vettem észre azt, hogy az én fiamban nagy a szereplési vágy, szereti felhívni magára a figyelmet. Legalább ez alátámasztja az ebből fakadó összetűzésünket, nézeteltéréseket a családdal, barátokkal. Egy biztos, ez anyai ösztön volt: így kell őt elfogadnom, megváltoztatni teljesen úgysem fogom tudni, maximum kicsit kordában tartani. Az agresszivitástól kicsit megijedtem, no meg a majdani menyemet sajnálom, ha a párkapcsolatában is ilyen lesz! Kép

Emeseanyu, honnan tudtál írni. Nem melóztál, anyudéktól? Hogy van Emese, biztos nagylány már! Ovis alvással vannak még gondok? Írjál ám anyudéktól, ha ott jársz! Tudom hogy sokmindenkit Te itt már nem ismersz, de akit igen, azok várják hogy mi van veletek!!!!

Remka, dehogy gond, hogy kitörölted a tartalomjegyzékét a muffinomnak, a lényeg hogy fennt legyen.
Jaj meg kéne írni nekem is a mi részünket, valamelyik este nekiállok.

lola77
 
 


Sziasztok!

Már megint tanácstalan vagyokKép
Anyósomék hoztak a múlt héten 5 db Univer sütőtökpüré cshússal bébiételt,de a lánykám nem hajlandó megenni,nem ízlik neki.
Hogy tudnám kicsit finomabbá tenni,mert sajnálom kidobni?

A másik pedig,hogy mostanában csak ebédet hajlandó enni,se tízórai se uzsi,vacsi nem kell neki.
Mit adjak neki enni?
Joghurt,krémtúró nem kell neki,tejpép szintén nem .
Néha elfogad 1-2 babapiskótát,de mindig nem adhatom neki azt.
Gyümölcsök sem kellenek nekiKép
Éhen fog halni ez a gyerekKép)

Minden tanácsnak,ötletnek,receptnek örülnénk,köszi,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Erika! Ha főznél neki répát-krumplit és felesben hozzákevernéd neki a sütőtökhöz? Próbáldd meg? Vagy banánt turmixolj össze, keverdd bele!
Brokkoli? Karfiol?
Sajtot próbáltál már neki? Én asszem 10 hósan adtam már Somának. Belereszelheted a főzelékbe, vagy úgy egy csíkot vágsz és a kezébe adni.
Túróba is lehet reszelni kekszet, babapiskótát. A tejpépet néha összekevertem túróval...

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

lola77
 
 


Sziasztok!

Lola
köszi az ötleteket,ki fogom próbálni.

A babatlin kinek mit is ígértem?
Melindának a Mirinda szelet receptjét,neki már elküldtem az e-mail címére.
Valaki kérdezte,hogy a Viki naptárjába a képkereteket honnan szedtük le netről,íme:
http://www.frameshow.com

Ugye másnak nem ígértem semmit,vagy igen?

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?