Új privát üzeneted érkezett!

Bakker... ez már a 3.oldal amit én nyitok..... :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll: 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !! Itt vok !!!! :lol:


Csak ez a gyönyörűűű idő ne volna !!!! Tisztára lehangol !!!


Anyunak holnap lesz a műtétje (szürke hályog) , remélem gyorsan túl lesz rajta !!!
Reggel hétre megy be a kórházba.

(ezért már tegnapóta itthon vannak)


Zsolti is hazajött , bár majdnem nem sikerült kiállnia a kocsival , jó ez az agyagos talaj !! :wink:



Remélem mindenki jól van !!!


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány !!! De jó, hogy már te is túl vagy rajta !!! :wink: :wink:

Remélem jól vagytok és már szokjátok egymást !!!!! :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 

 
 

kati: drukk anyukádnak!

Ja tegnap voltunk felétek :D Tök jól haladtok és óóóóóóriási a ház. :D egészen irigy vagyok.. 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Nem is tegnap. tegnap előtt :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


SZIA BOLHÁCSKA !!!


Köszi a drukkot , már bent van anyu a kórházba , mindjárt hívom is tudják-e hány óra körül lesz a műtét !!!


De örülök, hogy láttad a házikót :lol: :lol: , legközelebb be is jösz , jó !!!! ?? :lol:

Nagy ??? Falakkal már sokkal nagyobbnak néz ki, mint csak az alap!! :wink: :wink:



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


nem raksz fel képet Kati?
Anyudnak szorítunk. :) Bár már biztos túl van rajta. Hogy viselte? Jujjj, én az egyik amitől legjobban félek az a szemműtét. Egyszer volt egy ilyen zsírmirigy pont a szempilláim között. Mondta a doki, hogy ne csukjam be a szemem, mert úgy könnyebb kioperálni... addig-addig szenvedtem amíg megengedte, hogy becsukjam, mert nem tudom elviselni, ha valami közelít a szemem felé, nemhogy egy olló meg egy kés... whááááááááá... úgyhogy nagyon bátor anyud van!!!!!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sehol senki? Koppány itt össze-vissza nyomogatja a gépet, már megint elállított valamit rajta... no mindegy, majd visszaállítom. :) valahogy...
Ma 17 hónapos Koppány "baba". :)

Kép

Hogy bírjátok ezt az időt? Én teljesen szét vagyok esve agyilag...
Na megyek, ügyködök valami ebédet...

Rita: ha hiszel a babonában, akkor tényleg jelenthet valamit, hogy már a 3. laptetőd van. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


bogyó !!!! Köszi a szorítást !!!!Képzeld egykor vitték be és kettő- körül jött ki !!! A 20 perces műtét nem tudom hova lett !!! ???

De már mindegy , az a lényeg , hogy túl van rajta !! :wink:

(én sem bírnám, ha a szemembe turkálnának !)

Koppánykámnak boldog hófordulót !!!!! :lol:

Tegnap voltunk babatalin , remélem hamarosa felrakják a képeket és akkor rakok frisset !! Ja, vagy a házról gondoltad ??


bolhácskám , remélem holnap jösz egy kicsit és mesélsz !! Éss nagyon reménykedem, hogy kislánynál fényképeztél is !!!!!
Nekünk szuper volt a babatalink , remélm a tietek is az lesz ma !!! :lol: :lol:


Drága kislány !!! Nagyon sajnálom , hogy nem jutok be hozzád a kórházba !!! :? :roll:
Pedig úgy szerettelek volna titeket együtt látni már !!!!

Na , majd ha már otthon lesztek és jól összeszoktatok akkor , de csak is akkor meglátogatunk benneteket !!!!!!!!!!
:lol: :lol: (nem úsztok meg úgy sem !!!)

Remélem , hogy a sebed már sokkal jobban van !!!!

Nagyon várjuk a beszámolódat !!!!! :wink: Amint tudsz gyere egy kicsit közénk !!!!!


Millió puszi mindenkinek !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


ÓÓÓ, nem írtam , hogy nagyon szép lett a keret és szuper gyönyörű Koppány !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Milyen seb? Milyen babatali? Teljesen le vagyok maradva....

Bolha: mentek, voltatok a Millenárisban a babatalin? Milyen volt? Mi nem, mert nagyon messze van, Koppánnyal nem utazok annyit, inkább itthon családozunk, végre. :)

Kati: a házról... de rakhatsz fel a babataliról is... :)

Most megyek, mert főzünk, aztán pakoljuk ki a garázst meg a pincét aztán vissza, ez holnap estig tuti eltart...

Andi: remélem kezd megoldódni a helyzet!!!

sziasztok, szép hétvégét!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ritával beszéltem és ő mesélt egy kicsit kislányról :lol: , császár lett a vége , az a seb, én sem tudok részletekt , ezért is várom nagyon kislány beszámolóját .

Reménykedtem , hogy ma ki kell mennem Bottyánba és akkor onnan már csak egy lépés Vác , de sajna nem kellett . :cry:


Így aztán nagyon várom már a jelentkezésüket !!!


A ház :


Kép


Ez a hásókertre néző terasz , ahol Zsoltiék állnak ott lesz az étkező .

Kép

Itt már a födém is fent van , ez a konyha ablak .

Kép



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Bocsi, ahol Zsoltiék állnak nem ott lesz az étkező az a terasz csak, kicsit még jobbra esik , itt nem látszik. :oops:
:roll: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Gyors kukk. Nem mentem be kislanyhoz. Nem jött össze. :( :( Aaannyira sajnáltam. De most már otthon vannak ha minden igaz. :D Remélem minden oké.

A szombatunk fantörpikus volt. :D Vivit egész nap nem láttuk. :shock: Elment a többi gyerekkel a játszótérre és nem lehetett kirobbantani onnan. Volt, hogy fél óráig nem láttuk sehol. Én meg persze a paramami agyonaggódtam magam. De hát egy őrzött rendezvény volt, de az ördög mint tudjuk nem alszik. :roll: Reggel fél 10-től du 3-ig nem láttuk csak percekre. Asszem az ovibaszoktatás nem lesz gond. :lol: Képek itt vannak :D http://kep.tar.hu/mzsx/50593994#2

Szilvi: Boldog hófordulót Koppánynak. Egyre szebb a nagylegény. :D

Kati: váó. Oooolyannn..... aaannnyiraaa..... én úúúúúúgy.... Na szóval sárgulok mint a citrom.. :roll: :oops:

Nálunk a helyzet változatlan, és lehet jövő tavaszig az is marad... :? Apa munkatársának az apósa ma nézte meg a házat. A helyzet a következő. Apa munkatársa azt mondta az apósának, hogy csak egy tető lesz. Csak az emelést hagyta ki. A "csak a tetőt" idén még meg tudta volna csinálni, de, hogy kőműves meló is kell hozzá, igy októberig nem tudja elvállalni, utána meg már nem érdemes... Tehát felmerült egy olyan verzió, hogy ha megfelelő az árajánlat akkor összeirja nekünk, h mi az amit be lehet előre szerezni, és tárolni is könnyű és azt beszerezzük. Kihúzunk még egy telet igy ahogy eddig, és tavasszal velünk kezd. Persze a maradék hitelt befektetjük, hogy még véletlenül se költsünk el belőle. DE. Télire nem tudjuk körbeszigetelni a házat, mert, ha elkezdik a tetőteret úgyis visszabontják. Ez az egy hátránya van. Meg persze a várakozás. Vaaagy választjuk azt, hogy a barátnőm ismerősével csináltatjuk aki elméletben 3,8-ért megcsinálja még az idén, de lehet közbejön vmi, igy ugyis több lesz, tehát a szigetelésre amúgy sem maradna, csak lehet meglenne a tetőtér.

Szerintetek? Ha jövőre csináltatnánk akkor lehet ősszel meg télen olcsóbban tudnánk megvenni az anyagot ami kell. Várom a tanácsokat... :lol:

Na megyek mert már zsibbad az agyam.

Andi, Márti jelentkezzetek!!!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!


Csak éppen életjelet akartam adni magunkról, ezért bocsánat, hogy nem leszek bőbeszédű. :lol:

Szeretném megköszönni mindenkinek a gratulációkat, jókívánságokat! Nagyon kedvesek vagytok!

Egyébként jól vagyunk, próbáljuk megismerni egymást, ai nem is olyan egyszerű.

Ha tudok, majd még jövök bővebben is.

Addig is puszi mindenkinek!!
fmarti
 
 


Sziasztok Jóreggelt!

Márti :D Jajj de jó hallani rólatok. :lol: Tegnap már gyötrődtem, hogy írjak-e sms-t vagy ne nektek. :) Várunk a beszámolóval és esetleg képekkel. :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szilvi: itt a rendelési idő. Bocsi, hogy csak most, csak Vivi szétvagdosta az újságot... :evil:

H: 10-14
K: 11-14
SZ: 15-18
CS: 15-18
P: 10.30-13.30
Tanácsadás kedden 8-11

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Köszönöm Rita... kár, hogy nem érem el az Orsit már 1 hete... na, majd holnap felhívom a dokinőt, mert nekem meg a szurit 11.20-ra adták... Köszi!
Én nem szeretnék tanácsot adni a házzal kapcsolatban, de az én véleményem az, hogy minél tovább vártok, annál rosszabb. Semmi nem garantálja, hogy télen annyival olcsóbb lesznek az anyagok, hogy megérje és hogy jövőre nem fognak emelkedni annyira, hogy megérje... ezt Nektek kell eldönteni, kalkulálni ezerrel... :( Remélem sikerül jó döntést hozni.
Kati: szép lesz a ház, ősszel már költöztök is be? :)
Márti: örülök, hogy jól vagytok, szokjátok csak egymást.
Kislány: sajnálom a császárt, remélem már jobban vagy. A lényeg, hogy van egy lányod és a seb egy örök emlék marad.
Andi: remélem már Te is jobban vagy.
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!



Márti !!! De jó, hogy jöttél egy kicsit , remélem már nem sokára többet is tudsz jönni !!! :lol: :lol:


kislány !!! Remélem tegnap már haza mentetek !!! :wink: :wink:
Gyere mesélj nekünk !!!! Már nagyon várjuk !!! :lol: :lol: :lol:
És képeket is kérünk szépen !!!!
Jó összeszokást !!! :lol:



bolhácska !!! Nagyon jók a képek , szuper lehetett a tali !!! A láyokat tényleg szinte csak mozgásban lehet látni !!! Na, jó Lara kidőlt egy idő után !! :lol: Jó ez a kendő !!! (és milyen jót lehet benne aludni !!! :lol: )

Sajnálom , hogy nem tudtál bemenni kislányékhoz, benned volt minden reményem !!!


Lányok ! Nagyon örülök, hogy tetszik a házikó !! :lol: :lol: Nekem is, nagyon-nagyon tetszik! :lol: :lol:


bogyó !!! De jó lenne már ősszel ott lakni !!! :lol:


Andi !!! Hol vagy ??? Mennek a drukkok még !!!! Jól vagytok , lányok ???


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!
Köszönöm lányok,kicsit jobban vagyok.
Szerencsére hatásos volt a levele az ügyvédnőnek,így nem történt meg az árverés!
De amíg nem lesz teljesen tiszta a dolog,hogy mit is reagáltak valójában addig nem tudok teljesen megnyugodni.8 napot kaptak rá,de az ügyvédnő jelenleg külföldön van ezen a 7-en,úgyhogy jövő 7-ig várnunk kell. :(
Köszi a segítségeteket is.

Márti:nagyon vártuk már,hogy gyere!
Várjuk a beszámolót is nagyon.Sok puszinektek!

Kislány:Remélem minden rendben és azért tudsz mozogni,és jól vagytok!Téged is nagyon várunk,hogy mesélj!puszi nektek!

kati:nagyon szépen halad a ház,tök jó minden!
Köszi megyvagyunk,a lányok jól vannak.

Bolha:milyen bulin voltatok?Erről lemaradtam,és hol vannak a képek,amikról a kati mesélt?
A házról meg annyit,hogy nem tudom mennyire jó ötlet várni vele.
Csak mert lehet,hogy jövőre még drágább lesz,hozzá minden,és akkor végképp nem fogtok kijönni a pénzből.A szigetelés tutti nem olcsó,és a többiről sem beszélve.
De beszéljétek át!
Ja és csak olyan ember csinálhazja aki ki van rá jegyezve,vagy bármilyen vállalkozó,aki számlát tud adni róla?

Bogyó:köszi neked is a drukkokat!Jól vagytok?Én már kezdek jobban lenni,de még nm az igazi!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Ja, igen !!!


bolhácska !!! Én is ezt akartam mondani , hogy valószínű inkább drágább lesz minden , mint olcsóbb !!!

Mi is megjártuk már elég sok mindennel , de a vas túl tesz mindenen .
Februárba ha megvettük volna fél milla , LETT VOLNA , de mivel nem tettük, így egy milla letttttttttt !!! Ami nagyon sok !!!!! És sok kicsi sokra megy !!!


Andi !!! Jó, hogy jöttél már !!! :lol: Ez is egy kis siker !!!!!! Remélem végleg sikerül valami megoldást találni !!!


puszi mindenkinek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Írtam, hogy a pasi kiszámolja nekünk, h miből mennyi kell? És azt mondta, hogy a sódert, homokot, cserepet, ablakokat, faanyagot, szigetelőanyagot be lehet most is szerezni, azokat tudjuk tárolni. Jövőre meg csak a cementet kell megvenni, meg ami kell még.Ezeket idén az áremelés előtt is beszerezhetjük. :) Na mindegy. Ma is jön valaki megnézni a házat. Csak összehozunk valamit. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Andi: még mennek a drukkuok, de örülök, hogy legalább ennyi történt :) ez is valami :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Andi: remélem megoldódik... idegörlő a várakozás, főleg ha ilyen dologról van szó... a drukk még mindig megy. :)

Nem érem el sehogy az őrbottyáni gyerek rendelőt. Se az Orsi mobilszámán, se Kicsiny doktornő mobilján, sőt még a vezetékesen sem. Már több, mint 1 hete próbálkozok vele, mert 11.20-ra kaptam időpontot aug. 26-án, de az már beleesik a betegrendelési időbe és egy szuri miatt nem akarom bevinni a gyereket betegek közé... ha jár arra valaki, rákérdezne nekem, hogy ilyenkor mi van? A lényeg, hogy minden óra 15 körül érünk oda a vonat miatt... nagyon megköszönném, mert már kezdek ideges lenni, hogy 3 telefonszám van és egyiket sem veszik fel és a nap különböző időpontjaiba hívom őket, rendelési időben, most is tanácsadás időben...

Koppánykám nagyon barátkozós, ma voltunk reggel játszón és ment oda a többi babához. Örülök neki... megyek, mert levette a pelusát...

szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bolhácska, már tegnap ment e-mail !!! Megkaptad ??



Mi lehet ezekkel a védőnőkkel ???
Vagy csak a telefonnal ???



Puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sikerült elérnem a vezetékes számon őket. A legjobb, hogy amikor kértem időpontot akkor egy palival beszéltem. Most derült ki, hogy be sem írt minket, így kaptam egy új időpontot... No mindegy, a lényeg, hogy most már tuti van normális időpontom... :)

Rita: tényleg nagyon át kell gondolni, de ahogy már én is írtam és a többiek is, az anyag árak minden évben mennek fel. Meg az is fontos szempont, hogy tényleg kell-e számla vagy sem. Ha kell, akkor marad a szakember... A számolásokkal vigyázz!!! Olyan sosincs, hogy pont annyi kell amennyi számolva van, ritkább eset, hogy marad, de általában kevés szokott lenni... nagyon rágjátok át, nem kevés pénzről van szó és nem kevés veszíteni valótok van.Bocs, nem vészmadárkodni akartam...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Helló lányok !!


Hol vagytok ????


bogyó !!!! Éljen -éljen !!!!!! :lol: :lol: :lol: Nem mondák mi volt a telefonnal ???????


Márti !!!! Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánuk Neked !!!!! (remélem most tartodtad )

Jó lenne ha már tudnál egy kicsit jönni hozzánk !!!



kislány !!!! Remélem jól vagytok !! Kicsit te is bekukkanthatnál ide !!!! Csak annyira legalább , hogy jól vagytok
és már tényleg otthon !!!!! De írhatnál is az élményedről !!! :lol: :lol: :lol:


milló puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan írok néhány sort, aztán majd visszaolvasok mindent! :)

Szóval, megszülettünk :))))))))))))))))))))))))))
Július 22-ig húztuk az időt, hát mit mondjak, nem volt egyszerűűű. De mindenképpen megérte! :))))))))))))))))))))

Nem is húzom gyorsan az időt, rakok fel képeket Nektek!

Kép Hanna baba

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Itt még a kórházban vagyunk:

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Itt pedig már jövünk hazafele :)))))))

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Akkor folytatom, amíg tudom, mert a Hercegnőnk szerintem nemsokára ébredezik. :))

Hát mit is mondjak........ sejtettem, hogy csodálatos élmény anyának lenni, de ennyire???!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem győzök betelni vele.......... ránézek és sírhatnékom van!!!
:lol: :lol: :lol:

A szülésről:
nem volt egyszerű...... júl. 18-án kellett befeküdnöm a kórházba, akkor már 3-4 nappal meghaladtam a 40.hetet. Méhszáj tágulás pedig sehol, így úgy döntött az orvosom, hogy hétfőn reggel egy zselé felhelyezésével indul a szülés.. legalábbis úgy terveztük. Aztán a zselé hatására összvissz egy szűk ujjnyira tágultam ki kedd reggelig, így meg tudta repeszteni a burkot a dokim. Persze fájásaim már a zselé felhelyezésétől voltak, de tágulás továbbra sem. Végül kedden 11 órára eljutottunk a híres 1 perces fájásokig, és én még akkor is csak szűk 2 ujjnyira voltam kitágulva.... és a végén így császár lett belőle... A lánykámat pedig 11.15-kor már ki is kapták belőlem! :lol: :lol: Az apgarunk nem lett túl jó, mert nem sírt fel, és nagyon rövid lélegeztetésre szorult, de nagyon rövid idő után minden rendben volt. A bébikém egyébként végig jól volt. Csak az anyukájának fájt de nagyon.. :lol: :lol: Most már persze nevetek az egészen, de nem gondoltam volna, hogy ennyire tud fájni....
Ráadásul hétfőről keddre az éjszakát a szülőszobán töltöttem, állandó szívhangon volt Hannám. Az orvosomnak nem tetszett az, hogy ennyire fájásaim vannak, és nem tágulok, így inkább ott altatott.

Pill, mindjárt folytatom.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Aztán ami azután jött, az mindent felülmúlt..........
Amint felvittek a kórterembe, és elmúlt a reszketésem, már a karomban is volt az én kis Csöppségem....... :lol: :lol: :lol:
A napok pedig nagyon gyorsan elmentek. Annyira, hogy azóta már egy hét is eltelt, és pont ma vagyunk 1 hetesek!!! :lol: :lol: :lol:
Apropóóó!!! Tegnap voltunk 1 hetesek!!!!! :lol: :oops: :oops:
-
Most pedig már itthon, nyugodt környezetben. Az éjszakáin nagyon jók. Összvissz 1x kelünk fel hamizni, úgy 3-4 fele, utána pedig 7-8 fele.
A nappal most egy picit nyűgösebb. Nagyon meleg van, és úgy vettem észre, hogy szomjazik az én Picim is, így 2-2,5 óránként biztosan szopizik.

Csajok, hogy mennyi tejem van!!! :))))))))))) Úgy képzeljétek el, hogy már kb. 7 dl a fagyóban van!! Erről jut eszembe, hogy le is kell fejnem, mert majd szét durranok megint. Az utolsó szopás óta elfelejtettem fejni, mert hirtelen sokan lettünk itthon, azóta pedig itt vagyok.

Búcsúzom is Tőletek, amint tudok, jövök megint.

Márti, remélem Ti is ilyen jól vagytok, ahogy mi. Sok sok puszi Nektek is, és a többieknek is!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány !!!! SZIA !!!! VÉGRE !!!! TUDTAM , ÉREZTEM , HOGY BE KELL NÉZZEK MOST !!!! :lol: :lol: :lol:
DE JÓ !!!!!

Nagyon szép kicsi Hanna babátok van !!!!! Sajnálom, hogy így elhúzodott , de minden képpen megérte !!!! :wink: :wink:
Gyönyörűek vagytok !!!!

Apa imádja, mi ????

Nagyon örülök, hogy ennyi tejcsid van !!!!!


Várunk megint !!!





puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziaaaaaa kislany :D

ooooolyan és aaannyira édes kis tündérke!!! Nagyon baba! :lol: Örülök, hogy sok a tejed. Legyen is. Igazi álombaba. Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk nektek! ♥♥♥♥

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kislány: gratulálok mégegyszer! Mint írtam, egy örök emlék lesz a seb a hasadon. :) Hogy teltek az első napok a császár után? Nagyon szép Hannácska, különösen az 1. képen abban a ruciban. :)

Márti:
Kép
Beszámolót és képeket akarunk!!!!!!!!!!! ;)

Kati: nem is kérdeztem. Le voltam döbbenve azon, hogy nem is írt be minket az a férfi akivel beszéltem anno.

Ki hogy van? Most le vagyok agyilag pihenve, úgyhogy nem tudok mit írni... :( Ma kisikáltam a szőnyeget, az ülőbútorokat, szokásos napi takarítás (porszívó, söprés, felmosás, mosogatás, kinti seprés), jó adag vasalás (és még nem végeztem vele), főztem is, úgyhogy totál lezsibbadtam, elszoktam ennyi napi teendőtől. :) Ma nem is voltunk a játszón. :( Holnap 7-kor ott kezdünk. Huh, katasztrófa vagyok, tényleg megyek...

Jóccakát mindenkinek! :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kislány:gratula mégegyszer.Gyönyörűek vagytok,nagyon édes a Hanna baba!
És milyen jó,hogy ilyen nyugodt,és csak egyszer kel föl éjjel,nálunk is így volt.
Annyira örülök nektek! :)
Már nagyon vártunk! :wink:
És nagyon jó,hogy sok rejed van,csak fejd rendesen,mert sajnos én a Diámnál 2 és fél hónap után tejlázt kaptam,és elapadt. :(

Márti:Boldog névnapot!Téged is várunk a beszámolóval!

Bogyó:nagyon szorgos voltál ma,ennyi mindent megcsinálni!Ügyi vagy!

Bolha:jól vagytok?

Kati:ti is jól vagytok?Dia?

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!


Hol vagytok ??


kislány !!! Én sem győzök betelni Hanna babával !!!!! Olyan szép kis picike, édes nagyon !!!!!
Ha benézek mindíg megnézzük Hannát Diával , igaz most alszik , de ha itt van ő is, úgy szereti nézegetni !!!

DE JÓ IS MOST NEKTEK !!!!!! :lol: :lol: :lol:


Andi !!! Köszi, Diám jól van!!! :lol: A napközbeni alvás egy kicsit nehezen megy, de ez legyen a legnagyobb bajunk !! :lol:

Mostanság egész sok szót vissza utánoz , olyan édes !!! Meg, mond egy szót, és utánna halabandzsába folytatja . :wink:



bolhácska !!! Ti , jól vagytok ??? Na , van már valami döntés ???



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen!!!!!
És a sok sok drukkolást is!! Hogy annyit gondoltatok ránk! :))

pill, sírunk

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Tehát pár napos cívódás és mérlegelés után találtunk egy fiatal bottyáni srácot aki korrekten és reális áron megcsinálja nekünk a tetőteret. 4 millából az egészet!! Kivéve a ház külső szigetelését. :) Ééééés hétfőn kezdeneeeek!! :lol: :lol: :lol: :lol: Tehát ha innentől 8 héten keresztül alig-alig jövök akkor ez az oka. Drukkoljatok, h minden jól menjen. :D Na megyek mert össze kell pakolni. Holnap grillezünk a családdal és a barátainkkal, vasárnap meg szétbombázzuk a teraszt, hogy a srácok le tudják bontani. Puszi mindenkinek. Azért be-be nézek hátha lesznek képek méééééééég. :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Na itt is vagyok! Furcsa, eddig csak Ti írtátok, hogy pill, sírunk, vagy pill, ébredünk, stb......... most már én is........ :lol: :lol:
Ma egy picit nyűgösebbek vagyunk, nem tudom mi az oka. Fél 7 óta fenn vagyunk, eszünk, alszunk egy három negyed órát, majd megint eszünk, közben peluscsere mert teljesen tele, és már fél 10 van..... Gondolom csak szoktat a Csemetém... :lol: :lol: :lol:

Hamarosan rakok fel képeket, most valamiért nem csak azt írja ki, hogy hiba történt. :shock:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Istenem de édes. Komolyan. :D Hogy megnyugtassalak, tegnap az én lányaim voltak kergék. Az időjárás sajna a piciket viseli meg a legjobban. :( És igen szoktat. Nálunk is hasonló volt. Másfél órás szopi, aztán egy óra múlva ébredés, tisztábatevés, evés peluscsere, sírás, szopi, stb... és elröppen a nap anélkül, h bármit is csináltál volna. A 6 hetet nem véletlenül találták ki. Régen az újdonsült anyukák 6 hétig szinte ki sem keltek az ágyból. Más főzött, mosott, takarított. 6 hét arra kellett, hogy az anyuka és a babája is rendesen összeszokjon. :) Tehát ez az állapot eltart legalább 6 hétig. :D Aztán amilyen tünérkéd van lehet előbb is beáll egy rendszerre. Mindenesetre úúúúúúúgy összevisszarágcsálnám a lábikóit... :roll: :lol: :lol: De meghagyom neked. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Azokat az édes lábikókat nem adom én senkinek!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Egy kérdés: amikor alkohollal tisztítjuk a köldökcsonkját az tényleg nem fáj nekik??? Csak mert akkor sír a legkeservesebben, és azt nekem olyan rossz hallgatnom......... a szívem szorul össze....... :( :( :(

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!!


bolhácska !!! VVVÁÁÁÁÁ !!! Na, ezt már szeretem !!! Végre-végre beindultok ti is !!!!! Jesszzzzz !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


kislány !!!! Tündériek vagytok !!!!! Jöhetnének a képek minden nap !!! Én is a lábakat imádom a legjobban !!!!!! :lol: :lol: :lol:
Még most is , hogy közeledünk a 2 éves korhoz , olyan kis édes picikének tűnik a lába !!!! IMÁDOM !!! :roll: :lol: :lol: :lol:

Sztem nem fáj az, csak talán az alkohol hidegérzést kelt . Úgy emlékszem , hogy elég hamar le is esik majd , és nem lesz már ez a macera !!!!! :wink:


Lányok még nem is írtam , még egyszer ezer köszönet a szállás ötletekért , de képzeljétek másik csapat jön, és szerensére nekik nem kell szállás !!!!! :lol: Ez nekünk jó , mert evvel is csökken a költség, ami valahogy mindíg nő valamivel !!! :? :roll: :twisted:



puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Elnézést, lehet nem leszek egy ideig, mert kicsit kikészültem, nagyon feszült és ingerült vagyok már napok óta... majd jövök!

Kati: azt hittem már ott vannak a munkások! De így tényleg könnyebb, az tuti, minden pénzt ahol lehet meg kell fogni.

Kislány: nagyon szép Hanna baba, pici lábak, pici kezek... :) Koppánynak már születésekor "nagy" lába volt, most 17 hónapos és már 23-as cipőket hord. Mondjuk majdnem 90 centi és 13 kg már... pici keze volt, "pici" lába nem igazán. :)

Andi: remélem Ti is jól vagytok.

Márti: ez rád is vonatkozik. Remélem hamarosan lesz élménybeszámoló és kép is.

Bolha: örülök, hogy találtatok helyben embert és el is kezdi. Ez azért nagy dolog. Remélem minden rendben fog menni és mielőbb kész lesznek. :) Gondolom nagy kő esett le a szívedről, hogy megoldódni látszik a tetőtér.
Kiraktam iwiw-en a kutyás hírdetésed. Ne haragudj, ha bunkónak tűntem a köv. hozzászólásban, de tényleg azt vallom (akárkié is a kutya), hogy ha nem tudja megoldani a kiskutyák ellátását akkor ivartalanítsa a felnőtt kutyákat, mert megölni egy gyereket, annál nagyobb bűnt nem ismerek, akár állat akár ember. Nem tudom miért, de amióta Koppány megszületett azóta még érzékenyebb vagyok az ilyen dolgokra! Lehet ezzel a hozzászólásommal nem aratok nagy sikert, de nekem az élet felbecsülhetetlen...

Sziasztok, szép napot, szép hétvégét!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

kislany: nem fáj neki, de amennyire lehet ha meg lehet emelni a csonkot emeljétek és alatta is tisztítsátok ki. Vivinek begyulladt és az rosszabb. Azért sír mert hideg. A babák csak sírással tudják a tudtodra adni, ha valami nem jó. És a hideg az nem jó. :) Rossz hallgatni, de inkább hallgasd ezt még pár napig, minthogy begyullajon és rosszabb legyen. :)

Szilvi: apróbetűssel írom. :) Nem akarja senki elaltatni a kutyusokat, csak sajnos senki nem mozdul meg csak arra, hogy ingyen elvihető kiskutya. De ha szóbakerül az altatás akkor sokan sok követ megmozgatnak. Tudom hazugság ronda dolog, de, ha csak így sikerül mielőbb gazdit találni nekik... Nncsenek túl jó anyagi helyzetben, hogy tudják ivartalanítani a blökit, de vigyáznak nagyon. Mi sem bzonyítja jobban, hogy 7 év után ez volt az első "baleset"
Amúgy mi a baj? Miért vagy ingerült? Remélem csak ez az időjárás kavart be. A gyerekeim is tiszta zizik... :twisted: :?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


OK-OK... remélem hatásos lesz a kis füllentésed. :)

Lányok, itt van egy oldal. Baba-Mama Tudakozó Klubkártyát lehet igényelni. Ingyenes, csak egy regisztráció kell hozzá. Sok helyen kedvezményre jogosít fel.

http://www.babamamatudakozo.hu/klubkartya/

Kislány: mint írták a többiek - én is csak azt tudom írni - hogy a hidegtől sír. Amennyire tudod, húzd fel és körbe rendesen mosd ki ahol sárga vagy váladékos. Ez fontos! Minden pelusozásnál be lehet kenni neki alkohollal és fürdés után is, így hamar le fog esni. Sajnos én kidobtam Koppányét, már bánom, Gyula szerint gusztustalan volt, sajnos akkor én is annak láttam... most meg már egy emléknek gondolnám. :( Kérem vissza Koppány köldökcsonkját!!!!

Nem tudom mitől vagyok dili, de már elegem van magamból. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Apának is agybaja van de nagyon súlyos..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Minden sz@rért én vagyok a hibás. Komolyan. Nem értem ha ez lesz az építkezés alatt akkor nem tudom mi lesz. :cry:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolhácskám, fel a fejjel, tudod... szokd meg! ;)
Akármit is csinálunk, úgyis mindenért mi leszünk a hibások... mi baja van? "Mit tettél"?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: