Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Új vagyok itt.A segítségeteket szeretném kérni.A történetem röviden:az 1.3.4. terhességem vetéléssel végződött a 7. héten.A másodikból van egy gyönyörű 15 hónapos kisfiam.Az utolsó két vetélés most történt 3 hónapon belül.Eléggé ki vagyok, a problémám az,hogy a dokim nem akar semmilyen vizsgálatra küldeni,szerinte ilyen előfordul,na de háromszor is ?!A kisfiamnál már az elejétől szedtem az utrogestant.Nem is volt semmi problémám.Igazából eddig a dokimmal sem volt bajom,de ezt most nagyon félvállról veszi,pedig fogadott orvos.Szeretnék elmenni egy másikhoz is.Ajánlanátok nekem Kecskeméten jó nődokit,akihez fordulhatnék a problémámmal,akinél ti is szülnétek még egyszer és törődik az ember bajával.Olyat is írjatok,akihez ne menjek,mert..... Előre is köszönöm,már nagyon szeretnénk kis tesót!
ngedit
 
 


Edit,
írtam privit

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok, 17 hetes kismama vagyok. Szeretnék tornára járni, de nekem sajna csak a csütörtök és a hétvége alkalmas, a kórházban pedig keddenként van. Tudtok valamit ajánlani?
Köszi: Eszter
fülöpné
 
 

 
 

Edit, én is írtam pü-t.

Kép
benares
 
 


fülöpné írta:Sziasztok, 17 hetes kismama vagyok. Szeretnék tornára járni, de nekem sajna csak a csütörtök és a hétvége alkalmas, a kórházban pedig keddenként van. Tudtok valamit ajánlani?
Köszi: Eszter


A kiírás szerint keddenként van, de tavaly, ha igény volt rá, csütörtökön is tartott, más időpontban. Kérdezd meg!

A Metamorfban is van, a többségnek megfelelő időpontban, de az nekem túl tempós volt.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Jééé, van a kórházban terhestorna??? Én nem is tudtam :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jé, én Linára írtam választ tegnapelőtt, és nincs itt.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
és mit írtál???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina: Valami olyasmit, hogy voltam ott is és a Metamorfban is, de az utóbbi nagyon ritmusos volt és nem tetszett, a kórháziban pedig ráutaztak a légzéstechnikára, és a második alkalom után éjjel majdnem megszültem. De csak agyban. Borzalmas éjszakám volt, így nem is mentem oda se többet. Pedig nagyon hiányzott. ((Egyáltalán nem ezt írtam múltkor, sztem))

Hogy vagytok? Levi baba 3 hónapos???!!! Azta! Apropó: én Levikém ugyebár 10 éves, és rajtaragadt a Levi baba. Már nyafog miatta, de annyira rááll a szám.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
hát ez érdekes, amit a kórházi tornáról írsz, mert a szülésfelkészítőn meg azt mondták, hogy nem szeretik, ha valaki előre begyakorolja a légzéstechnikát, mert szülés közben ha mégsem megy, akkor be tudja rajta stresszelni magát a kismama. Én soha nem tanultam, nem jártam terhestornára, de valahogy szerintem egy nő tud szülni ösztönből.
Nálunk Levi inkább "Kis Pötty", ezt még a Bérczi Ildi ragasztotta rá, vagyis ő mondta, és a lányom hívta utána így a kistesót, amiután még petezsáknak látta UH-n.
Aztán mutogatta a Temesvárynak az UH képet, hogy "nézd, ott az a kis pötty, és az meg fog nőni" :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok,
meg szeretném kérdezni, hogy Ti miben gyűjtitek/gyűjtöttétek az anyatejet? Eddig Avent-es poharakban fagyasztottam, de sohasem telnek meg egy nap alatt, így mindig féladagokat teszek el, és ez így nem túl helykímélő. Az anyatejgyűjtő-zacskó használata mennyire macerás? Hol lehet beszerezni? Timcike nálatok?
Előre is köszönöm!
Mindenkinek szép estét :lol:

Kép
benares
 
 


Szia Benares.
Nekem a kisfiam nagyon hasfájós volt,ráadásul rengeteget evett és kapkodva,mert nem jött olyan gyorsan a tejcsi a ciciből,amennyire szerette volna,ezért a doki javaslatára cumisüvegből kapta és fejtem,ezért nekem rengeteg tejem volt.Én is vettem Aventosat,de annyi tejnek rengetegbe került volna ,így vettem a Kápolna utcán vizeletes poharakat és abban fagyasztottam.Olyan 1.2dl fér bele.Még egy másik baba is félig ezen nevelkedett,egyiknek sem lett semmi baja.szerintem a célnak megfelel és olcsó!(persze mindig sterilizáltam őket!)
ngedit
 
 


Köszi Edit, ez tök jó ötlet, van is itthon pár teljesen új, és ennek a mérete is pont megfelelő. Azt hiszem ez magamtól sohasem jutott volna eszembe... :roll:

Kép
benares
 
 


benares-ment a pü

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Benares:örülök,hogy segíthettem! :wink:Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ngedit 2009.11.23 15:53-kor.
ngedit
 
 


Majd írj, ha van valami fejlemény orvos- vagy bébiügyben. Küldöm a pozitív energiákat :lol:

Kép
benares
 
 


Köszönöm!Írni fogok,ha van valami fejlemény,de előbb ki akarom vizsgáltatni magam,vagy legalább is kikérem egy másik doki véleményét is,akinél szülnék is,mert az enyémmel végeztem! :twisted: Valószínű a te dokidhoz megyek,de még nem jelentkeztem be hozzá.Remélem elküld vmilyen vizsgálatra.Egyébként nagyon tetszik a kislányod neve.Nekem is ez,és a Leila jön be.Szeretnénk nagyon egy kislányt a Zsombi mellé,de ha fiú lenne az se baj,csak legyen :)
ngedit
 
 


micuska írta:A kiírás szerint keddenként van, de tavaly, ha igény volt rá, csütörtökön is tartott, más időpontban. Kérdezd meg!

A Metamorfban is van, a többségnek megfelelő időpontban, de az nekem túl tempós volt.


Micuska!
Köszönöm.
Eszter
fülöpné
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!
BABABÖRZE A HUNYADIVÁROSBAN!

Kérlek, továbbítsátok minél több helyre és minél gyorsabban, mert ez most minden kecskeméti és környéki anyuka érdeke, aki szeretne olcsón hozzájutni használt holmikhoz, illetve szeretné eladni megunt, kinőtt cuccait. Lehet, hogy rajtam kívül más is lemaradt már kecskeméti rendezvényről, ahol erre lehetőség lett volna.

A hunyadivárosi babamama klub és a hunyadivárosi részönkormányzat bababörzét szervez 2009. november 28-án délelőtt 9-13h-ig a Mátyás király általános iskola aulájában, amelyen a részvétel INGYENES, eladóknak jelentkezéshez kötött (krisztavoros.cv@gmail.com), hogy lehessen koordinálni a létszámot.

Csak anyukák/szülők jöhetnek használt holmikkal (babáknak, kismamáknak), kereskedők kizárva, arra van más rendezvény. Az a cél, hogy karácsony előtt akár ajándékokhoz, ruhákhoz, bútorokhoz, játékokhoz lehessen jutni, akinek van, az pedig tudjon eladni, csereberélni, hiszen ezzel a fórummal segíthetünk egymásnak. Lényeg, hogy minél többen legyünk.
Érdemes kihasználni a lehetőséget!

Mivel teljesen nonprofit alapon megy, ezért úgy csináljuk, hogy magunk kinyomtattunk néhány plakátot és kitesszük itt a Hunyadiban az orvosi rendelőben, oviban, suliban, és küldjük emailben, valamint aki tud segíteni abban, hogy egy plakátot kinyomtat, és környezetében (oviban, bölcsiben, suliban, orvosi rendelőben, stb.) kiteszi, azzal is sokat segít, hiszen így könnyebben, gyorsabban elterjedhet a hír, és leszünk elegen vevők és eladók egyaránt.
Ha plakátot kértek, írjatok emailt és küldöm, ide is feltették a hírt, itt látható a plakát is:
http://hiroshir.hu/sw.%21news/id.3467
http://kecskemeten.hu/esemenynaptar/tal ... rvezeseben

Kérlek, adjátok tovább ezt a hírt (igaz, hogy ettől nem ígérem, hogy teljesítem három kívánságotokat;-), mert anyukák összefogásával kialakíthatunk egy klassz kis közösséget, amely segíti tagjait). Inkább ez a levél és hír terjedjen, mint a vírus:-)

Ha kérdés, ötlet van, írjatok vagy hívjatok.

Köszönettel

Vörös Kriszta
krisztavoros
 
 


Levi ma megkapta a 3 hós oltását így 3,5 hónaposan. Már 7400g és 63 cm. Hosszra nem gyúr, csak súlyra. :lol:

Mai képek:
Kép
Sinlac előtt
Kép
Sinlac után
Kép
Pihegek...
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nagyon aranyosak vagytok. Mi ehhez képest, hát.... 6250g vagyunk, a hosszát mindig elfelejtik megmérni, amikor kiderül a súlya.[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1259533047.1996.jpg[/img] [/img]
Most, hogy a szopi már elmaradt, próbálkoznak a tejmentes tápszerekkel, szóval már van is itthon Sinlac is. Majd csak meghízunk valamitől...

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


És, egyébként miért halt ki ez a topic? Hol vagytok anyukák? Táncsak nem a mamamin?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!
Tényleg eltűnt innen mindenki!
Linácska:Tényleg jó kis vasgyúró a picid.Zsombi 4 hónaposan volt 7000g és 63cm,pedig ő se vetette meg soha a tejcsit.Mái napig imádja a hasát,mindenevő!

Kép
Edit.
ngedit
 
 


Sziasztok!

Hát igen,kihalóban a topik.Én is,mivel elkezdtem dolizni,nem túl sok időm van mindig fellépni a lapra.Sokat Annázom,háztartás.Már nem olyan mint régen,mikor gyeden voltam.Sok szabadidővel.
De valahogy újra fel kellene lendíteni!

Egy teázás valamikor?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
én benne vagyok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Megtudja mondani valaki hol van magánrendelése Dr. Nyirády Tamásnak és az elérhetőségét? Köszönöm
komnabt
 
 


Lina
Nagyon boldog szülinapot Lilinek!Remélem minden oké.
Találtatok házikót?Vagy mi volt?Sajna nálunk kiárulták nyár végén.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Nagyon boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=GL-JCIt2 ... re=related

Áldott, békés karácsonyt és jó pihenést kívánok nektek!

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Hajny
sikerült :lol:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Boldog új évet kívánok Nektek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


BUÉK!


Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok. Februárra várjuk az első babánkat. Tudnátok ajánlani házi gyerekorvost, aki homeopátiát is alkalmaz?

Köszike:
Ildikó
vildiko78
 
 


Sziasztok!

Először is boldog új évet kívánok mindenkinek,egy sokkal boldogabbat,miegymás!

Lina
de tök jó!Hol sikerült venni?
Naon szépek a gyerkőcök!Levi milyen hatalmas!Apám!Lassan utoléri Lilit magasságban! :lol: :wink:

vildiko78
sajnos olyat nem tok,de a miénk azt naon tom ajánlani.Mióta Annám odahordom,nem fél,sőt szívesen megy.Szereti a doktornénit,naon kedves és rendes,és nem AB párti,szval nem írja azt mindig rögtön,alaposan kivizsgál,meg stb.Ha gondolod.....

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


El is felejtettem
vildiko
gratula a babátokhoz,jó egészséget és sok tejcsit kívánunk.Ki az orvosod?Lehet tudni fiú lesz -e vagy lány?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


vildiko78 írta:Sziasztok. Februárra várjuk az első babánkat. Tudnátok ajánlani házi gyerekorvost, aki homeopátiát is alkalmaz?

Köszike:
Ildikó


Szervusz Ildikó!

Dr. Kánitz Edit Melinda, Katonatelepen rendel, itt házi gyermekorvos. Mi szeretjük. A fiúkat kihozta az asztmából bogyókkal. Emese súlya miatt most birkózunk, de inkább aggodalmaskodó legyen, mint laza.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Hajny,
mai mázsálás: 5 hónapos, 8250g és 67,5cm :lol:

Viszont elküldtek minket neurológiára, mert elég nagy eltérés van Levi alsó és felsőteste között mozgásfejlődés ügyileg. Megyünk gyógytornászhoz is jövő héten. 5 hónaposan nem tud még az oldalára sem fordulni, mondjuk ha mi odafordítjuk, onnan már szépen hasrafordul. A lábait most kezdte emelgetni, de még csak néha éri el a kezével. Remélem majd hamar utoléri magát.

Ildikó,
én is kerestem Kecskeméten rendelő homeopátiás orvost, és egyet találtam a neten. Dr. Nagy Beáta, ha jól emlékszem. A Centrum áruházzal szembeni gyógyszertárban van a magánrendelése szerdán és pénteken, eddig ennyit derítettem ki.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én sajnos nem tudok senkit...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Lina
hát nem semmi súly,méret.De hát fiú.Nem csodálkozom. :lol: Tündéri kisfiú! :lol: Szerintem a neurológián sem mondanak semmi újat nektek,gondolom majd sok torna,meg ilyesmi.Mást úgysem tehetsz.De ha van valami írd ám meg!Drukkolok semmi baj ne legyen!

Timci
hogy vagytok?Nem jöttök még Kecskemétre vissza?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


ágoston hajnalka írta:Timci
hogy vagytok?Nem jöttök még Kecskemétre vissza?


Szia!

Sajnos nem.Hát nem büszkélkedek.De egészségileg hála jól vagyunk.Atticy is nagyon ügyes.Éppen munkát keresek közgazdász diplomával.Nem tudsz valamit?

Attila is keres,ha neki tudnál esetleg bármit szólj ok?

Ti?Minden Ok?Ágival találkozgatsz még?Üdvözlöm.Sajnos nem nincs időm semmire, pedig még a nyáron mondtam neki,h.csapunk egy kis party-t, de jött a bolt és így semmire sincs idő.

Annácska?Szereti az ovit?

Pusssz

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Bocsi a bepofátlankodásért, de egy kérdés miatt jöttem hozzátok. Meg tudnátok mondani, hogy melyik bölcsibe érdemes beadni a gyereket Kecskeméten? Kinek mi a tapasztalata? Köszi mindenkinek.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

Ági78
én Annám ide járt a Széchenyi városba,a Lánchíd bölcsibe.A dadusaink naon jók voltak,Anna mai napig visszajár hozzájuk,annyira szerette őket.Sokat foglalkoztak velük,állandóan mondókáztak,énekeltek,sok készségfejlesztő játékot játszottak.Ha van bármi kérdésed írjál.Beíratkozásnál lehet kérni kinek a csoportjába szertnél kerülni.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny!
Köszi szépen a választ! A Lánchíd utcai és a Forradalom autcai bölcsikről hallottam eddig jókat, de ezek szerint akkor nektek is bejött a Lánchíd. Mi kell felvételhez? Nehéz bejutni, vagy nehezebb, mint általában a bölcsikbe? Csak mert fejlesztő? Melyik csoportba érdemes menni? Nem is tudtam, hogy konkrétan lehet gondozónénit megjelölni.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Még az jutott eszembe, hogy mi kell a jelentkezési lapon kívűl?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

A beíratkozás napján érdemes minél előbb odaérni.Általában május 2-án van,reggel 8 órától.Addigra érdemes odaérni,kapsz egy jelentkezési lapot,amit otthon kell kitölteni,meg a munkáltatóddal.Minél előbb vissza kell vinni,az a jó ha már másnap.Meg persze kellenek a beíratkozásnál a személyes adatok,szülőké,meg gyerek.Fontos a gyorsaság.Ha érdekel akkor megírom a gondozó nénik nevét is.Beíratkozásnál felírják kihez szeretnéd járatni a gyereked.
Hát,nem tom mi alapján döntenek,szerintem lakóhelyet néznek első sorban.Ha a körzetbe tartozol,akkor elég nagy esély van arra hogy felvesznek.De sztem ha már van ismerős akit megjelölsz,akkor már sztem nyerő vagy.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Szia!

Azt megköszönném, ha megírod a gondozó nénik nevét. Meg ha megírnád azt is, kit érdemes választani, az még jobb lenne. Eddig csak jót hallottam a Lánchídról.
köszi előre is.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

ági78
Nagyné Györgyike az egyik,a másik meg valamilyen Kriszta.Nem is ez a lényeg,hanem hogy mondjad hogy a 7-es csoportba szeretnéd járatni.Nem fogod megbánni ha őket választod!Remélem sikerül valahová beíratni.


Többiekkel mi újság?Dolgozik mindenki,már nincs forgalom!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Helló!
Én mindig itt vagyok, de csak nézek, hogy mennyire nincs mit nézni.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: