Új privát üzeneted érkezett!

Linácska!
Nincs ezzel semmi gond. Legjobb belátásod alapján cselekszel. Nekem nem volt lelkiismeretfurdalásom, hogy tápszert is kapott. Suliba jártam, örültem, hogy a távollétemben tud enni. Mert sok gyerek ha csak szopik, nem fogadja el a tápot, márpedig néha egyszerűen muszáj volt.
11 hónapig szopott ő is, Levi meg 1 éves koráig. Lett volna még tejem de akkor elfordították a fejüket.
Összességében elégedett vagyok ezzel.

Ja és mindkét fiam 3 hónaposan 8 kg felett volt, ne aggódj emiatt. Levi pufi volt nagyon de már nem az...Csak nagy gyerek...

Voltam a bolhapiacon állandóan azt kérdezték, hány éves gyerekre kell? (a ruha), erre mondtam értse már meg nem az számít hány éves...Ha a korának megfelelő ruhát vennék azt csak Nimóra adhatnám..:-)
Neki az 5-6, ill. 6-7 éves ruha kell...
És nem bánom, mert felnőtt korukban magas, nagyon dögös pasik lesznek... :D :D :D

Mindenkihez!!!
Nincs valakinek babyhaler-e eladó?

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit.Nincs...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike!

Köszi :wink:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 

 
 

A fórumot olvasgatva mostanában nem ez a téma, de mindenképpen le szeretném írni a következőket a kecskeméti szülészettel kapcsolatban:
Minden a jövőben Kecskeméten szülő nőtársamnak üzenem: Ne féljetek és semmiképpen se higgyétek el az anyariogató híreket! Igaz, hogy az épületre ráférne egy kis felújítás, de ezen kívül minden rendben. Mindenki nagyon emberségesen bánt velem, bármit kértem segítettek mindenben, és a hírekkel ellentétben mindenki annyi tiszta lepedőt és hálóinget használ amennyit akar, és a gyerekem nem vesztett egy grammot sem a születési súlyából és most 3 hetesen átalussza az éjszakát, tehát nem volt neki akkora trauma a születés és a kórházi lét, hogy összekeverné az éjszakát a nappalokkal, és ahányszor odahozták a csecsemős nővérek reggel, sohasem sírt. (A baba-mama szobát mindenkinek ajánlom)Ez az egész az anya és a gyermek kapcsolatán múlik és nem kellene belekeverni a kórházat. Szóval, a sznob pesti klinikákon kívül is van élet, fel a fejjel. Szerintem egyedül ott lehet elrontani a dolgot, ha valaki nem választ magának körültekintően orvost, fontos,hogy bármikor lehessen számítani rá, és ne csak kedves szimpatikus doktorbácsi legyen, hanem szakmilag is jó.
benares
 
 


hm
csak az az érdekes h ez az első hsz-ed..... ez nem véletlenül egy kórházimage építő projekt??? netán ott dolgozol?

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Hajnika drága!
Naponta benézek és várom az élménybeszámolót, bár pár képet láttam, de mesélhetnél is melléje....addigis pusszancs!!!

Lina
Nagyon cuki a nagyfiú!!!! Szerelem nagy? :D

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Judit
Ne haragudj h kihagytalak :oops: édesek a fiúk! Mennyire külömböznek karakterre....amúgy nagyon hasonlítanak!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Én teljesen egyetértek benares-al! :wink:

Judit-nincs mit.
[b]
:wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


:D erre még nem is gondoltam, kérhetnék egy kis százalékot a hálapénzekből, hogy reklámozom őket...
viccet félretéve, nem dolgozom ott, sőt életemben előszőr feküdtem kórházban, most, hogy a kislányom megszületett, tehát egyáltalán nem mondható, hogy rutinos vagyok ezekben a dolgokban és már úgy megszoktam a közeget, hogy fel sem tűnik a rideg valóság. Első gyerekét váró anyukaként sokat olvasgattam a fórumot, és most a szülés után úgy gondoltam ennyivel tartozom nekik, mert tényleg jó élmény maradt az egész. Természetesen biztos nem mindenkinél van ez így, csak egy kicsit erősíteném a pozitív oldalt.
benares
 
 


sziasztok
juditkecskeméthez szólnék láttam a tesz-veszen szerintem az babyhaler de ha nem akkor tévedtem.egy kecskeméti anyuka árulja nézd meg 2500ft-ért.pár nap van még hátra az aukcióból.
örülök benares hogy ilyen véleménnyel vagy rólunk mint ott dolgozóról illetve a kórházról.
csillám
 
 


Csillám!
Nagyon köszi, de nem találom. Már minden szóösszetételben kerestem :(

Thymi!
Köszi :lol:
Egyik tiszta anyja, másik tiszta apja. Férjem mondja mindig, olyan mintha két elvált szülő összeállt volna, és mki hozta a saját gyerekét :wink:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


jajj megvan!!! :lol: mostmár csak meg kell nyernem...köszi

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Timcike!

Átmentünk Nagykőrösön, és ugye a Ti boltotokat láttam a Kecskeméti úton? Klasszul meg van csinálva. Elég feltűnő, nem lehet eltéveszteni. Pedig 50km/h- val haladtunk.
Legközelebb jó lenne nyitvatartási időben menni. :?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


micuska-köszi szépen a dicséretet. :oops: Próbálkozunk...
Nyitva tartás reggel 8-tól délután 5-ig tart.Legközelebb úgy csináld,h.ez időtájt gyertek.Én reggel 8-13-ig vagyok bent. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Benares,
én 7 hete szültem, de szintén hasonlókat tudnék csak elmondani. Én anno még Pesten laktam, de onnan is ide jöttem szülni Kecskemétre. Az orvos a fontos, nem a környezet. De jó neked, átaludja a lányod az éjszakát??? Mondjuk Levi is este 8-tól reggel 8-ig alszik, de egyszer-kétszer felkel enni, de szerencsére csak enni, és már alszik is tovább.

Timcike,
naná, hogy nagy a szerelem :lol: Most már Lili is foglalkozik vele, tetszik neki, ha rámosolyog..., na meg Levi is Lili hangjára már vigyorog is ezerrel.

Judit,
hát a tápi miatt nekem sincs lelkiismeretfurdalásom, igazából azt szoktam mondani, ez a szabadságom záloga, hogy ha pl. nem érek haza valahonnan időben, apa is meg tudja etetni, vagy ha olyan helyen vagyunk, ahol nem szívesen szoptatnék, akkor is tud enni.
De azért most már inkább csak az esti evést pótoljuk, hogy ne 70-80g-mal menjünk aludni, mert hát ugye én is szeretnék aludni, és nem óránként etetni.

Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Léna 7 órától 7-ig alszik, eleinte ő is felkelt kétszer enni, a hajnali evést már elhagyta, a 11 órásra néha még felkel ha nem szopizott eleget hétkor, ugyanis hajlamos néha bealudni, és nem mindig vagyok képes hatni az álomkórra. De ennél nagyobb "bajunk" sohasem legyen... azt hiszem nem is vagyok tisztába teljesen azzal, hogy mekkora ajándék az, hogy ilyen jó alvó.

Kép
benares
 
 


Sziasztok!

Félévente egyszer jövök, de jövök!

lina, nem semmi Levi! Nagyon szép kisfiú!

Judit, nálatok is olyanok a gyerkőcök, mint nálunk! Az egyik szőke a másik barna, és két külön kis egyéniség! Egyik volt kolléganőmmel találkoztam a nyáron, és megkérdezte, hogy tán új párom van, hogy ennyire más a kicsi? Hát, mondtam neki, egy apától van mind a kettő! :lol:

benares, nekem se volt gondom a kórházzal, de jó volt hazajönni! :roll: :wink:

Mi köszönjük jól vagyunk! Én már lassan egy hónapja dolgozok, hát jó lenne ismét itthon lenni. Sok új dolgot kell tanulnom!
Réka viszonylag jól beszokott, Esztivel továbbra sincs gond!

thymi, ha jól emlékszem, lassan te is elkezded húzni az igát. Használj ki minden idődet, mert munka mellett már nem sok mindenhez lesz kedved szerintem!

Hajny, én is kíváncsi vagyok, hogy milyen volt a nyaralás!?

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Hát végre itt vaok.Jó sokára mi?Képet most nem teszek,majd holnap,arra már nem lesz időm.Melózok,délután.
Isteni volt Mallorcán,a tenger meleg volt,az idő is jó volt,néha volt egy kis zuhi,de utána rögtön meleg volt.Voltunk bent 3-szor Palma de Mallorcában,ez a főváros,csodás hely.Óriási nagyokat sétáltunk,csak délután fürdőztünk.Elmentünk egy egész napos szigettúrára,buszos kirándulás,egy gyönyörű öbölben,Formentor,kilátót másztunk,piacot látogattunk,borkóstolón vettünk részt,megkóstoltam a mandulatortájukat-Gato- ,bőrvásáron vásároltunk,delfin,fóka,papagájshowt néztünk,a szálloda tutti volt a kajcsival együtt,háááát,dióhéjban ennyi.

Már nem tom ki kért datolya magot,de sajna nem kaptam,mindenféle mag volt,de az az egy nem.Endre azt mondta,ha az aszalt datolyának a magját elültetjük,sűrűn locsoljuk,akkor néhány hét múlva kihajt.Tapasztalat,mert ő csinált és már a plafonig ér a pálmám.Próba,szerencse.

Lina
hatalmas a kisfiad,de tündéri kis manó!De megdögönyözném! :lol:

Thymi
na,melózol már?Milyen?

Kisévi
az írásodból kivéve neked elég visszarázódni mi?Rossz volt nekem is!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Jaj,nem is írtam.Ahogy hazajöttünk nyaralásból,rá egy hétre levágattam a hajam,állig ér most.Majd teszek képet ilyet is ,olyat is.HIHI,nem lett rossz!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Szervusztok!

Hajny:
Hú, de irigyellek! Úgy elmennék oda újra, és ezek szerint még mindig érdemes.
Én kértem pálma magot --nem datolyát-- , valami mást árultak annak idején kis tasakban. (Can Pastilla-n)

Várom a képeket!

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Hajny,
semmi akadálya egy dögönyözésnek, majd összehozzuk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nem csajok még nem dolgozom....csütörtökön kezdek....

Hajni
Hol vannak a képek??? Levágattad a tök hosszú hajadat? Miért?

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Kép

- eleged van a sok kérdésből (fiú? kislány? hogy hívják?) :?:
- nem tudod megkülönböztetni az ikreket :?:
- nincs névnapi/szülinapi ajándék ötleted :?:

Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárban...

Mind ráirathatod egy body-ra, 2490 Ft-ért bodyval együtt! 8)

comingsoon.baby@gmail.com
eszterlánc12
 
 


Kedves Anyukák! Szervusztok!

Van-e valamelyőtöknek el- vagy kölcsönadó gyógysapkája? Fülfájós babáknak.

Köszi:
Mary

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


h én mennyire útálom ezeket a beugró ráklomokat.....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Szervusztok!

Thymi:
Milyen a munkásélet?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


:lol:
Micusak
2 nap után még jó. Viszont van egy rossz dolog benne....Meg kell szoknom 8 órát ülnöm....Elszoktam tőle :lol: :lol: :lol: eddig valahogy 5 percem nem volt napközben h leüljek

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Thymi
édes gondok :lol: Hol dolgozol amúgy?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
Fősulin

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Thymi,
oktatsz??? Melyiken???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én mindig kíváncsian nézelődök. Kihaltunk?

Hajni:
Mallorca-s képeket mutatsz?

Timcike:
Hogy megy az üszlet?

Lina:
Nőttök, mint a gomba? Mi már akár 5800g vagyunk! 8 hónaposan. Komoly :roll:

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
Levi azóta már 6550g-nál tart, meg 61 cm-nél :lol: Leszakad a kezem, de komolyan...
Amúgy a nagy babának is megvan az előnye. Nem nyaklik össze-vissza, már születésekor is szépen tartotta magát, abban a kis kocsiban, amiben aludt már áttette hason a fejét egyik-oldalról a másikra, kb. két hétig kelt kétszer éjszaka enni, most már egyszer, és azt is hajnal 5-kor, szóval elég baráti a dolog.
Na meg éjszaka alszik 12 órát ezzel az egy hajnali evéssel, cserében napközben már alig. Mondjuk tegnap délután sikerült még 5,5 órát lenyomni, de kicsit beteg, megy a hasa.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina:

Boldog anyuka, rengeteg szabadidővel. 8) Mit csinálsz olyankor?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak úgy bepofátlankodok.Nagyon ritkán járok erre...többnyire ha kérdésem van :-/

Szóval a véleményetekre vagyok kiváncsi.
A második fiamat várom, utolsó hónapomat taposom. Nem maradtam az előző orvosomnál, mert bár végig magán rendelésre jártunk, a szülésnél nem éreztem hogy kicsit is jobban figyelne ránk mint bárki másra. 12 órás vajudás alatt csak az utolsó 2 órában jelent meg (pedig hétköznap szültem), és akkor is inkább aszisztált a szülésznőnek. Szóval most nem jártam magán rendelésre.Választottam egy dokit a terhesgondozóban rendelők közt. Egy viszonylag fiatal dokit. Most utoljára rátért arra, hogy kinél és hogyan lesz a szülés. Mondtam, hogy nála szeretnék szülni(bár ezt már az első 3 hónapban megbeszéltük), és megkérdezte, hogy akkor én ezt úgy gondolom, hogy szólni fogok éjszaka, hétvégén, bármikor ha baj van? Nem értettem ez miért kérdés, dehát mondtam hogy így gondolom. Aztán hebegett habogott hogy ő nem szokott tarifát mondani, de akkor tudom hogy miről van szó...
szóval mindenki tudja, hogy elvárják a hálapénzt és mindenki így is gondolja, hogy ez jár, de ez azért elég kényelmetlenné tette a helyzetet. Nem tudtuk befejezni a beszélgetést, mert elhívták, majd legközelebb folytatjuk. Na de hogy? Hozzam szóba? Tisztázzam le, hogy akkor mennyit vár és hogy én mennyit gondoltam?
Egyáltalán mennyit lehet elvárni. Én munkanélküli vagyok már 5 hónapja, a férjem is most kényszerült váltani, ami ugye egy daraqbig bizonytalanná tette a helyzetünket, mert 3 hónap próba időt tartják.
Szóval ebben a tudatban egy kicsit furán érzem magam hogy álljak ehez a tarifa dologhoz. Már nem is hálapénz, hanem konkrét tarifáról kell beszéljünk. Ő nyilván nem ismeri a helyzetünket, de én tudván hogy jobb helye is lenne a pénznek, kénytelen vagyok perkálni, mert elvárja a doktor úr. Még az a szabadságom sem maradt, hogy naívan a pénzt valóban hálából adjam, gondolván, hogy az orvos nem számít rá és jól esik neki a hála és elismerés.Persze tudom hogy ez nem így van, de azért jobb így gondolni a hálapénzre, mint konkrét tarifához kötött fizetéskiegészítésre.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Várom a hozzászólásokat.
komnabt
 
 


Komnabt,
nem tudom, melyik orvosról van szó...
Akinél én szültem a két gyerekemet soha nem mondott tarifát, amennyit adtunk, azt elfogadta és megköszönte. Pedig nem az egészen fiatal generáció.
Amúgy nem vagy kénytelen perkálni... a gyereket már nem teszi vissza!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Amúgy terhesség alatt hogy lettél munkanélküli???? :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
Nem tanítok :) Már csak az kéne... Gazdaságis vagyok

Komnabt
Érdekes beszélgetés volt....Tuti h nem fizetnék neki. Ilyen genyót! Előre tarifa? Majd ha teljesít esetleg..... Utána meg már tök mind1. Ha úgy gondolod adsz neki ha nem akkor nem. Ez amúgy sem szabályos, szóval nem fogja "leverni" rajtad. Legfeljebb nem mész többet hozzá.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Micuska-köszönöm érdeklődésedet.Megyeget, mostmár.Csak ez az eső elveri őket... :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


komnabt!

Én magánrendelésre jártam és a dokim az első fiamnál közölte, hogy neki 30.000 alatt nem éri meg készenlétben lenni....Tiszta zavarban voltam....

Másodjára is nála szültem, és már a kínos helyzetet ki akartam kerülni erre én kérdeztem rá, mennyi a tarifája. Most ő jött nagyon zavarba, de sztem megkönnyebbült hogy nem neki kell előhozakodnia a témával. Ismét 30.000-et mondott. Mivel nagyon nagyon elégedett voltam végülis vele, 40.000 Ft-ot adtam.
De ez egyáltalán nem kötelező....Barátnőmet megszívatta, ugyanez a doki, és nem adott neki egy fillért sem. Azt mondta neki a varratszedéskor, hogy majd a férje rendezi...(azóta is rendezi). Nem tud mit csinálni, a barátnőm nem akar több babát, ha meg akarna másik dokihoz megy...Különben sok embernek nincs fogadott dokija és mégsem jár egyáltalán rosszabbul. Sőt, ha a te fogadott dokid épp szabin van, akkor még inkább kelletlenül álnak hozzád, mintha nem lenne fogadott dokid...

na ezt jól megmagyaráztam. (ez csak az én véleményem, mindenki másét tiszteletben tartom)

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Köszi a válaszokat!

Munkanélküli úgy lettem, hogy terhesség elején váltottam munkahelyet ( kénytelen voltam), és aztán a próbaidőben kezdtem dagadni, így nem vettek fel állandóra.

Nevet szándékosan nem mondtam. Azért is maradtam ennél a dokinál, mert előtte hallottam a váróban beszélgetni kismamákat, és ők dicsérték, hogy milyen emberséges. Egyébként tényleg jónak tűnik, mert találkoztam már nagyon flegma dokival is. Második gyereknél már másképp állok hozzá a doki dologhoz, mert már tudom hogy a gyerek megszületik így is úgyis , és főleg a szülésznő segítségére számíthatok. Na de ez a tarifa dolog felháborító. Örülök, hogy nem csak én látom így.
Arra gondoltam, hogy legközelebb ha szóba jön, akkor azt is letisztázom vele, hogy hathetes kontrolon fizetek, mert az elsőnél is így volt. Aztán meglátjuk hogy sikerül.
Egyébként az első 4,10kg-al született, és második fiam se lesz kissebb, erről volt is szó, többször rákérdezett, hogy sima szülés volt e. Aztán tért rá a tarifa dologra. Egy kicsit úgy éreztem, hogy ez a szülés nehézségi fokát is megnyomja és ezért magasabb tarifára számíthatok. :?

Na mindegy. Gondoltam rá én is hogyha nem fizetek akkor sincs semmi, mert majd legközelebb máshoz megyek. (tervezünk későbbre 3.at . Na de a szülőszobán összefuthatunk és az olyan kínos lesz. Bár nekem kínosabb oda adni a pénzt. olyan megalázó érzés.

Várom még a témában az okosságokat:) Még van 3 hetem :)
komnabt
 
 


Komnabt!
Írtam privit. Olvastad?
Valóban. Én is a2, és 3. babónál a 6 hetesen fizettem (ajándékba rejtve), az elsőszülöttnél pedig apa vitte el a mag. rendelés végére, valamikor 2 hét múlva. Néha kell nekik a férfiarc. Uncsi ám sok nővel foglalkozni. 8)
A valódi reakcióm ld. a priviben.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Ja, bocsi! Most vettem észre!

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Komnabt,
nekem az első gyerekem 3950 volt, ő vele sem szenvedtem sokat, most Levi 4500g. Gyakorlatilag fájás nélkül a kórházba érkezéstől számítva 3,5 óra alatt megvolt úgy, hogy 8 perces fájásokból jöttek a tolófájások, én még a folyosón beszélgettem apával, hogy akkor hol aludjon Lili..., tehát abszolút semmi bajom nem volt, mikor mondtam apának, hogy szerintem jön a gyerek, és menjünk már vissza a szülőszobára. 5 fájást még ki akartak velem váratni, de az ötödikre szinte magától kibújt Levi feje úgy, hogy én nem nyomtam, csak kiabáltam, hogy most már jöjjön ide valaki, mert szerintem kint van a feje. Na 3-an ugrottak oda, és még abból a fájásból meg is született. Szóval nem törvényszerű, hogy nagy babát nehezebb megszülni.
A pénzügyeket nálunk is apa intézte mindkétszer, de úgy, hogy jött velem varratszedésre, és egy üveg pia kíséretében, ajándékzacskóban átadta. Így kevésbé kínos, mint borítékot dugdosni szerintem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szerintem pont azért kell orvost választani, hogy ilyen ne történhessen meg. Csak a választást nem szabad a véletlenre bízni, mert azért van olyan orvos aki szakmailag a topon van és teljes biztonságban érezheted magad a kezei között, nem flegma, bármikor hívhatod minden bajoddal, nem hívogat ötpercenként magánrendelésre, hogy fizess neki minél többet, és nem közli előre, hogy mennyit kellene fizetni a szülésért. Hogy az ember a hálapénzt tényleg azért adhassa mert hálás, nem azért mert előre megmondta, sőt hallottam már olyat is aki előre elkérte... Az ilyen előre pénzt elkérős dokit meg hagynám a fenébe. Persze így szülés előtt ez már nem jó tanács, szerintem kérdezd meg, hogy mennyi, hogy bejöjjön amikor hívod, ha neki volt pofája ezt felhozni ne érezd rosszul magad tőle, valószínű hozzá van már szokva.

Kép
benares
 
 


Érdekes történeteket olvasok. :roll:
Én így visszagondolva, azt mondom,h.a következő gyereket már nem nála fogom kihordani.Ugyanis 22 óra vajúdás után,már bezöldült a magzatvíz is meg a szívhangja kezdett nagyon lassú lenni,akkor kérdezte meg,h.vállalom-e a császárt...Hát köszönöm szépen.És nem kevés pénzt kapott, hisz mindig a magánrendelésére hívott, sose a kórházba, ahol ingyen vizsgált volna... :evil:
Egyébként, útközbe nem volt vele gond, csak a szülésnél.És ez épp elég.Nem mondta,h.mennyit kér a császárért, annyit adtunk,amennyit gondoltunk.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Naon el vesztem,bocsi ,a képekkel adós vok.Olyan nehéz ám választani a 600 kép közül.Na de ma ígérem teszek.

Jó szaftos kis témára akadtam most itt.Szeretem az ilyet!Én az ilyen dokihoz vissza sem mennék!Van elég belőlük,én olyannál szültem aki nem pénzéhes,még a magánrendelésén is alig kért épp hogy csak valamit.Csupán jelképes összeget,és a mai napig ilyen.Ha meg nem adtam volna neki szülés után,nem hiszem hogy szóba hozta volna.De mivel elég jól tűrte a két óra hisztimet,megérdemelte azt a kis manit! :lol: :lol:

Na kicsinyítek képet tényleg,és teszem.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Kép első nap a tengernél

énekelt nekünk jó kis spanyol dalokat
Kép

Palma de Mallorca
Kép

fókashow
Kép

delfinshow
Kép

papagájshow
Kép

Formentor
Kép

Katedrális
Kép

rövid a hajam
Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Egy kedvenc kép lemaradt,minden este sangriáztunk lent a tengerparton.Isteni jó volt! :lol:

Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Na végre! Hajny!

Nagyon klasszak. Kérek még! És??? Visszamentek?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Képzeljétek, szerda óta Levinek van új anyakönyvi kivonata, és most már tényleg hivatalosan is Kurenkov Levente Szlávának hívják???

Kép

Hajny,
nagyon szép helyeken jártatok. Én is, én is.... csak ne kellene repülni!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: