Új privát üzeneted érkezett!

Dina!

Én a 100 Ft-osban láttam hasonló kereteket 290Ft-ért. Jól olvasod, nem maradt le egy nulla. Én is vettem belőle a nagymaminak anyák napjára tettem bele képeket az unokákról. Vagyis a dédnagymaminak.

Nekünk a barátnőmék a kereszt szülők. A baj velük csak az, hogy mindig túl nagy ajándékot vesznek a kisfiunknak. A párja osztrákoknál dolgozik, így nincs anyagi problémájuk. Nekem ez kicsit kellemetlen, mert hiába akarom követni őket., mindig túlszárnyalnak. (pedig ciki ha sokkal többet vesznek) Már egy párszor mondtam ezt nekik, de most már kikötöm, hogy max x összegig vegyünk, mert mi már nem birjuk, azt meg nem akarom, hogy ők mindig többet vegyenek.

Képeket akartam föltenni, de béna vagyok, nem sikerült....

Nekem is buborékoláshoz hasonlított a dolog, először nem voltam biztos benne, hogy a bébi mocorog.

Kórház: sajnos mi nem várhattunk, mert nála elég fokozottan jelentkeztek a panaszok. Kórházba én sem szivesen vittem, de a muszály nagy úr. 4 óra alatt 15 hányás megviseli nagyon az embert, ő is iszonyú bágyadt volt, a vérvételt inkább nézem minthogy elvigyék még 1x tőlem. Starjánban is vettek tőle vért. Ott sírt, de nem volt vészes, és én ott lehettem vele. Aztán Bgyarmatos kiküldtek, és ez szerintem mély nyomot hagyott benne. Ordított végig, ahogy néztem a karját 4x szúrták meg..... És azóta, hogy haza jöttünk úgy csüng rajtam mint egy kismajom. Ha elmegyünk valahová fölveteti magát, pedig nem szokta. Az apja nem veheti föl, csak én, pedig én már megszakadok vele. Olyan kis anyám-asszony katonája lett, mindenért sír, vagy hisztizik. Szóval inkább a gyerkőc mellett kell maradni ilyen esetben, mert iszonyúan megijedhet, hogy ott hagyjuk. Én nagyon megbántam, hogy hagytam magam kiküldeni. De tanultam belőle, legközelebb ha lenne ilyen, két lóval sem lehet majd elhúzni onnan.

Most mennem kell.
Puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Kép

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Életjel.

Kivagyok és darabig nem jövök. Kötik a gázt a faluban, kb még 3hónap.

2hét múlva keresztelik Bálintot.

2hete párom unokaöccse kocsmát nyitott, és naponta kijárunk fagyizni. Ez a napi séta, mivel a gázosok estefelé ballagnak haza az utcánkból, feldúlva minden, egy kocsisáv járható. Másik oldalt a bejárókat is felszedték.

Majd jövök ha tudok.

Szépek a képek. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 

 
 

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

hú, megint jó zsúfolt a hetem :wink: :wink: :wink:

hétfőn voltunk Mátrakeresztesen az ovis-csoporttal, jajj úgy tetszett a buszozás mindkét gyereknek. Eszterem aludni sem akart inkább ott sem szopizott :lol: :lol: hazafelé a babakocsiban viszont kibukott, de 1 órakor. 11-után szokott aludni. :wink: :wink: :wink:

Szuzy
itt vannak feltéve a netre az elsőáldozókról képek :wink: :wink:

http://elsoaldozas.paszto.googlepages.com/

Ami nagy dolog történt még, szétszedtük a kiságyat
:wink: :wink: élvezi a helyzetet, és nagyobb lett a helyünk is

Holnap meg megyünk majd Salgótarjánba, sógornőm lánya vizsgázik, és megyek modellnek :wink: :wink: :wink:

Nika
Gege édes ebben a szerelésben :D :D :D

Dina
én is azt mondom jobb picit keresztelni, legalább Te is oda tudsz figyelni, és egy helyben tudsz ülni, állni. :lol: :lol:

hogy tetszik nektek ez a jó idő? Én ezt még nagyon élvezem :wink: :wink: de az ajtót csukni kell, ugyanis Eszterem már a kaput kinyitja, hiába az új zár, elég ügyesen rájött annak a működésére is :lol: :lol: :lol:

Tincsi
Te kismamaként bírod a meleget?

na legyen szép napotok!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Húúú én nagyon nem bírom ezt a meleget:):)

Köszike ez a szerkó cakk pakk 800 ft-volt a poló meg a gaytót az angol használtban vettük a régi diegó helyén a satyó meg 350 ft-volt tescós:):) megbeszéltük a párommal hogy többet megyünk ebbe az angol boltba mert olcsón jó cuccok vannak :)

Gabi nagyon szépek az első áldozós képek annyira édesek a kislányok meg a kisfiúk is ebben a gyönyörű rucikban :):)::)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi! Tényleg nagyon szépek voltak a gyerkőcök. És hát a lányok már igazi hölgyként gyönyörűek. Hiába a fiúknak nincs ennyi lehetőségük.

Lányok! Segítségeteket szeretném kérni. Egy másik fórumon levelezek egy kismamával. Sajnos nagyon rossz körülményei vannak. 4 hónapos terhesen a párja meghalt. A szüleivel él azóta, de anyagilag nem tudnak ők sem segíteni neki. Kisruhákat, popsitörlőt, babfürdetőt, játékot stb gyűjtünk neki. Kislánya van, így elsősorban kislányos anyucikhoz szólok, de a fiúkról is maradhat olyan ruha ami uniszex így rá tudja azt is adni. Most 74-es ruhákat hor. Ebből nyárit gondoltam gyűjteni, illetve 80-as őszi vastagabb ruhák is jöhetnének. Vagy bármi amit nélkülözni tudtok. Tudom mindenki a rokonainak teszi félre a cuccokat, de talán ha 1-2 darabot elküldenétek belőle mindenkinek jutna, a rokonoknak is maradna elég, meg ennek a kismaminak is gyűlne pár darab.
Amennyiben van aki tud valamit fölajánlani annak megírom a címem, összegyűjtöm és továbbítom, vagy közvetlenül a kismaminak is küldhetitek szerintem. Bár még nem tisztáztam vele, hogy kiadhatome a nevét és a címét, de gondolom hozzá járul majd ha neki akarjátok küldeni. Légyszive egy pár darabbal járuljatok Ti is hozzá, hogy egy kicsit jobb kedvre derüljön a család, és a nehézségeiket egy kicsit mérsékeljük. (tudom teljesen ezt mi nem tudjuk megoldani)

Szóval várom válaszotok.
Puszi mindenkinek!

Holnap lesz kis lurkóm két éves. Így holnap sütkérezni fogok, szombaton a kajákat készítem elő, hogy vasárnap kevesebb dolgom legyen.. Akkor jönnek a vendégek, 18-an leszünk, így lesz munkám bőven.....és még takarítani sem ártana egy kicsit, ha már vendégek jönnek. Jaj!

Jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


SZiasztok!

Sziárd

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!
Kép Kép

majd később jövök még remélhetőleg, és tudok írni is :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szilárdnak nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Kép

Bocsi, h soha nem jövök, de jövő hét végén vizsga, azzal vagyok elfoglalva, azaz ma lennék, mert Dani itthon lesz velem.

Képzeljétek! Júl. 1-től ujra dolgozó nő leszek!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Ha tul vagyok a vizsgákon jövök...

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat!

Ildi! Irigykedem rád a munka miatt. A vizsgákhoz egy kalappal! Biztos jól fog sikerülni.

Puszi

Kép
szuzy
 
 


Ildi: gratula a munkához :):):):) nekem is kéne lassan körülnéznem ha nem jön tesóbaba akkor másfél év és dolgoznom kéne valamit:)

Szuzy: sajna nekünk a 74-80as rucik téliek és eléggé fiusak de azért körülnézek hátha találok valamit.Szilárdnak Boldog 2. szülinapot

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


mi lesz a hó végi talival? nekem a 20.-a nem jó ha minden igaz 20 éves érettségi talim lesz:) azér ha minden igaz mert nem tudom hogy majd még el tudok e menni :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szilárdnak BOLODOG SZÜLINAPOT kívánok!!!!!!!

Ami a meleget illeti, még bírom. Inkább bent tevénykedem a házban, itt jó hűvös van. Amikor enyhül az idő, akkor szoktam a levegőre menni.
Hétfőn megyek a 18hetes ultrahangra, remélem minden ok lesz...
Mindenkit puszilok!
Sziasztok

Kép
illestincsi
 
 


Tincsi! Nika!
Nektek is köszönjük a jókívánságokat. Már készülnek a torták. A Tiramisu már kész van, az epres szív torta piskótája is megsült, a krémet holnap teszem rá, mert az eper gyorsan romlik, s a vendégek csak vasárnap jönnek.

Tincsi! Biztos minden ok lesz a uh-n. Majd számolj be az eredményről!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!
Mókuska itt vagy?

Kép
szuzy
 
 


Hol fogsz dolgozni? Mi lesz a munkaköröd? Írj a munkáról!

Kép
szuzy
 
 


SZILÁRD!

NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!


Kép Kép

Lányok!

Jók legyetek, mi ma is megyünk autóversenyre, így majd csak hétfőn jelentekezem, de majd még hozok képeket is! Megígértem! :lol: :oops: :lol: :oops:

Addig is pusza mindenkinek! :wink: :wink: :wink:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!

Dina! Milyen volt az autóverseny? A párod is versenyzik, vagy csak valamelyik barát?

Mi tegnap tartottuk a Szilárd szülinapját. Nagyon élveztük mindannyian. 18-an voltunk, így előtte és utánna volt munkám bőven. Szilárd produkálta folyamatosan magát. Amikor fényképeztük vigyorgott, élvezte , hogy körülötte forog a világ. Én is olyan boldog voltam, hogy a kisfiam már két éves. Tetszett nagyon neki a traktor, de még nem tudja hajtani a pedált, így tologatni kell, ami a deréknak nem olyan jó.....

Ma mostam egész nap folyamatosan ment a gép. Még szerencse, hogy ebben a jóidőben gyorsan száradnak a ruhák. Holnap meg vasalhatok dögivel, még az asztalterítőket msonom kell, de egyenlőre nincs több. Hétvégén megint süthetek a nővérem fia ballag, na meg vasárnap anyumnak meg mamimnak lesz a névnapja. Így most ki se vagyunk az ünnepekből.
Jövő héten oszi találkozó, már azt is várom.
Na meg a nyaralást is nagyon várom.

Aztán jön a nadrágszíj húzás, mert ugye a jövő hónaptól már csak gyes van.
Ma kaptuk meg az emelt gázszámlát Télen-nyáron minden hónapban 33000Ft!!!!!!!! Ezt hogy lehet gyesből fizetni? Na meg a hitel és a többi..... Kéne valami meló!!!!!!!!!!!!

Kislány ruhát senki nem tud fölajánlani?????????????? Vagy játékot, vagy más hasznos dolgot?

Puszi Mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Hali!
Senki nem jár erre? Lányok! Azért írhatnátok.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!
Eltünt a vonalzóm. Hová lett? Én nem csináltam vele napok óta semmit.

Úgy látszik ebbe a topicba csak én járok. Jól elbeszélgetek magammal. Csajok! Mi van veletek?

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

én nem vesztem el, csak rengeteget megyünk ki. A kicsi állandóan kinnt lenne, nem számít, hogy olyan meleg van :lol:
Most megint jól bedurrant az orrmandulája, olyan csúnyán veszi a levegőt. Stérimározom, és jön trutyi is belőle. Majd megnézem mikor is van az a fül-orr gégész aki Pestről jár le. Megnézetem vele is, hátha valamit kitalál. Nem szeretném műtetni még :cry: :cry: :cry:
Így a 15 hónapos szuri csúszik, le sem viszem csütörtökön, had javuljon :wink: :wink:

Szuzy
kislányruhákat nyárit mi még hordunk 74-80 ast, ugye rövid naci, póló sokáig jó. "Á" vonalú ruhák most szoknyák jövőre blúzok, szóval az is felhasználható még
vastagabb(nadrág, pulcsi azt tudok adni :wink: :wink: )

Na megyek alszok, ha tudok mindenképp jövök :wink: :wink: :wink:

Jó éjszakát!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!

Szilárd is csak kinn érzi jól magát. Még az esőben is menne. Na és ha nem engedem hisztizik ezerrel.
Ma is elég rossz napunk volt. Délelőtt voltunk piacon, meg vásárolni. Gondoltam ennyi kinntlét elég, főznöm kell. Hát ő másként gondolta. Annyira kapaszkodott belém, még a lábával is, nehogy letegyem a kezemből. Így főztem...Amikor másként nem tudtam megoldani letettem, akkor ő végig ordított még újból föl nem vettem. Délutáni alvás után voltunk kinn megint, utánna már nyugisabban viselkedett. Ma olyan jól evett, hogy nem is emlékszem rá mikor evett ennyit utoljára. Ebédre és vacsira is megette ami a tányérján volt. Általában ha a feléig eljutunk már örülök.

Gabi! A vastagabb ruhákat is szivesen fogadjuk. Szerintem valahogy el kellene hozzám juttatni, és majd én postázom, ne fizessünk kétszer posta költséget, mert nem olcsó az sem. Majd válogasd ki (egy-két) darabot és ha megvan szólj, majd legfeljebb párom elmegy érte ha másként nem jön össze, bár egy játszótéri találkozó sem lenne már roszz.

Na megyek én is pancsizni, meg alukálni.
Jó éjt mindenkinek!
Merre járnak a többiek? Napközben én sem érek rá, de azért este 5 percre mindig leülök ide, vagy ha alszik picur is megpróbálok pár percet szánni rátok! Írjatok Ti is!

Kép
szuzy
 
 


halika én is olvasok csak energiám nincs írni mert ilyenkor vagyok mikro a ygerek alszik és ezalatt mindent meg kellene csinálnom amit csenben meglehet mert ha ébren van az egy lázázlom a lábam alatt a gyerekkel főzni meg minden mást csinálni Gabi hála istennek dolgozik egész héten lassan utolérjük magunkat aanyagilag is :):):):)

Mi lesz a talival? lesz?

Szuzy nagyon jó az új vonalzód

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Nika! Ismerős a helyzet. De ennek ellenére én már akkor főzök, ha Lütyi föl van.
Köszi. De már megint eltünt ez a fránya vonalzó, pedig nem nyúltam azóta sem hozzá.
Úgy látszik ez hol előjön, hol meg eltünik.

Tali: nekem max junius utolsó hétvégéje jöhet szóba, ugyanis most ballagás, jövő héten o. találkozó.

Na megyek én is pihizek egy kicsit.

Kép
szuzy
 
 


Hát képzeljétek nekem is most lenne 20-án a z oszitali de sajna nem tudok menni mert hát most nincs rá keret de mondtam a csajoknak hogy sokat fotózzanak :):):)meg hát az iwiwen akik érdekelnek szoktunk beszélni :)

Nekem jó a juni utsó hétvégéje:) többiek?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ildi! Meg volt a vizsgád? Hogy sikerült? Hol fogsz dolgozni? Mi lesz a munkád?

Tincsi! Veletek mi újság? Nem emlékszem most voltán uh-n, vagy hétfőn mész? Kíváncsi vagyok mi lesz a kis jövevény neme.

Dina! A héten még Te sem voltál. Merre jársz? Nem írtad, hogy milyen volt a múlt hétvégi autó verseny. Lurkónak, hogy tetszett?

Gabi! Jövő héttől mindhárom lurkó otthon lesz, vagy Krisztike jár oviba a nyáron? Hogy fogod birni a hármas terhelést? Vagy a nagyok már segítenek is? Egymással jól el tudnak játszani?

Mónika! Alíz! Ezer éve nem voltatok. Lurkók növögetnek szépen?

Vera! Nálatok mi a hleyzet?

Thimó! Zita! Ti jártok még azért erre? Írjatok a gyerkőceitekről, na meg magatokról is legalább néha egy pár sort. Én itt a mindennapi tevékenyséemről is beszámolok. Lehet a kutyát se érdekli, de jó legalább írni, ha már nem beszélünk.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


szuzy: ne mond hogy a kutyát sem érdekli szerintem mindenki csak olvas de írni már vagy ideje nincs vagy ereje :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

A mai napon túl vagyok! Már "csak" a holnapi van hátra...
Amitől ma a legjobban féltem: bűnügy, de megint mázlim volt, azt a tételt huztam, amit akartam és 5-öst kaptam :wink: Volt még két irásbeli vizsga, az egyik ezer %, hogy megvan, a statisztikát nem tudom, vagyis sztem tuti, h megvan, csak az a kérdés, hogy milyen jegyet hoztam össze.

Tali: Jövő héten anyáékhoz készülünk, 28-án Ceglédre megyünk...

Ha tul vagyok a holnapi napon, jelentkezem!

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

na, megkezdődött a vakáció, hát nem tudom örüljek vagy sem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Krisztián már ma sem volt. Szerdán megjegyezte az óvónéni aki Adrié volt, (Tibinek), hogy meddig hordjuk a gyereket mert sok nagyon a gyerek nem bírják, én meg itthon vagyok. Szóval ennyit arról, hogy még megy :evil: :evil: :evil: olyan ideges lettem
Elhivatott egy óvónő :twisted: :twisted: :twisted:
Amúgy már a héten össze voltak vonva, de a gyereket nem zavarta, na mindegy

hát el tudnának lenni, de a nagyok folyamatosan kiabálnak a környező gyerekeknek, állandóan hívják őket át, v. mennek ki az utcára, hát nem örülök neki :cry: :cry: így le vagyok maradva, mert Eszterem is menne, na rá senki nem vigyáz, ő meg mindíg menne az árokba, füves ároknál nem is lenne gond, de felénk betonos árkok vannak :roll: :roll: :roll:
lassan az utcánk minden kavicsa fényesre van nyalva :twisted: :twisted: :twisted:
Még jó, hogy zsákutcában lakunk, így kicsi a forgalom, és jó nagy tér van az utca végén, ott jókat labdáznak..

majd jun. utolsó hétvégéjét megnézem Tibi milyenes lesz.
Most vas. megyünk le anyuékhoz ha igaz. Elvileg mi megyünk kutyust nézni :wink: :wink: :wink:
Ami volt azt szegényt le kellett oltatni, már nagyon beteg volt. 1 hónapig szenvedtette Boros, de végül csak belátta, hogy nincs más választás :cry: :cry: :cry:
Először nem is akartunk másik kutyust, de a gyerekeknek nagyon hiányzik, meg ideszoktak a szomszéd macskái :? :? most van neki 3 nagy és 3 kicsi, és az egyik megint hasas :roll: :roll: :roll:
Na én annyira nem díjazom őket, ráadásul a teraszunkat használják wc-helynek, ráadásul a szőnyeget-hát nem tetszik a dolog. :evil: :evil: :evil:

Szuzy
így bármikor talizhatunk majd a játszótéren :wink: :wink: persze elviselhető időben :wink: :wink: :wink:

na áll a bál :twisted: :twisted: :twisted:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Vagyok.

Képek az utóbbi időnkből.

Keresztelő jún.15.-én:
Kép

Kocsmaavató máj.19-én:
Kép


Legyetek jók.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Jöttem én is. Móni! Gratula a keresztelőhöz! A kocsma a tiétek? Akkor ahhoz is gratula. A kocsma általában jól jövedelmező ágazat. Remélem nektek is megélhetést biztosít majd!

Tegnap tesóméknál is meg volt a ballagás. Jól sikerült ez is. Olyan hihetelne, hogy Marci már ilyen nagy fiú.
Ma anyukáméknál volt "buli". Ő is meg nagymamám is Margit, s a névnapjukat ünnepeltük meg. Mostanság kijut nekünk a családi ünnepekből. S én nagyon élvezem ezeket. Jó ha a család együtt van.

Szilárd is nagyon élvezte. Bár a tegnapi nap kicsit nehezen zárult. Délutáni alvás elmaradt, picur tv nézés közben 6-kor elaludt mellettem. Gondoltam beteszem az ágyába, és muszály volt pelust is cserélnem, mert már tele volt, az éjszakát tutira nem birta volna ki. Na erre aztán fölébredt, s nem birt vissza aludni. Így megvacsiztattam, megfürdettem. Aztán 8-kor próbáltam újra elaltatni, de nem sok sikerrel. Szegénykém olyan fáradt volt, hogy nem birt elaludni, csak nyafogott mindenért. Aztán fél tíz körül sikerült elaludnia.

Ma is elég nehezen aludt el. Egy fél órával a megszokottól korábban akartam letenni, ennek ellenére a megszokott időben aludt ismét el. Én meg már majdnem bealudtam mellette.
Na megyek is pihenni.
Puszi mindenkinek!

Ildi! Remélem a vizsgák jól sikerültek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!
Úgy látszik már megint csak én járok erre. Pedig időm az nekem sincs. Jó, persze gondolom azért több mint egy 3 gyerekes anyukának. De van azért itt egy gyermekes anyuka is rajtam kívül!
Olyan rossz, hogy nem ír senki. Így kivel társalogjak. Nem elég, hogy egész nap max Szilárddal beszélhetek, még itt sem "szól" hozzám senki.
Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Ez már nem lehet igaz....Már megint senki???????????

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!


Szuzy
ne keseregj :wink: :wink: :wink: ideértem

vasárnap elmentünk a kutyusért, olyan édes, rottweiler, gyerekek imádják :lol: :lol: :lol:

Ma voltunk fül-orr-gégészeten.
Hú ez a doki nagyon szimpi és nem kapkod, kb 15 percet bennt voltunk.
Jelenleg a orrnyálkahártyája van meggduzzadva Eszterkének, az okozta ugye a problémát szemészetileg is.
Szóval azt mondta hiába is vennék ki az orrmandulát, a problémánk megmaradna. Azért most 1 hetet nasivyn orrcseppet kell neki használni, utána újra megnézi.
Azt mondta 3 éves kor alatt csak erősen indokol esetben kell kivetetni.
Keresztfiunknál ugye folyamatosan a füle gyulland másfél éves koráig 3 v. 4 alkalommal kellett felszúrni a fülét, neki a hallása volt veszélyben.
Na úg néz ki nálunk ilyen nincs, hát remélem :wink: :wink:

csajok Eszteremnek össze-vissza jön a foga :shock: :shock:
hónapok óta 6 fogacskánk volt (jan. elejétől) fennt 4 lennt 2. Ma vettük észre, hogy fen egy rágó teljesen kinnt van, de rendesen nem csak éppen :shock: :shock: alul kicsit duzzadt ,szóval nem tudom :lol: :lol: :lol: tuti nem ismeria szakirodalmat :lol: :lol: :lol:

na megyek, épp ebédeltem csak ébredt és etetni kellett

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


eszembe jutott még valami,

Szuzy
voltatok más a 2 éves státuszvizsgálaton?
Mert telefonált a védőnőnk, hogy a héten elmarad a tanácsadás, így a mi oltásunk is megint csúszik :roll: :roll: :roll:
Erzsike csütörtök-péntek nem lesz :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


vagyok én is csak mostanság ritkán van bekapcsolva a gép :):):)

Jók a kerseztelős képek :):)

Gabi: Gergőnek is most összevissza jönnek a fogai :9 9 hónapos koráig 8 foga mint a nagykönyvben van most meg azóta 8 foga van megint kint egy hónap alatt de eléggé össze-vissza:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi! Még nem is hallottam státuszvizsgálatról...Nekünk erről seni nem szólt. Ez miből áll?
Szilárdnak sem pont sorban jöttek a fogai. Egy pár hete pedig egyszerre bújt ki a 4 szemfoga. Azt hiszem akkor vettem észre amikor a kórházból haza jöttünk. Pedig már legalább januártól szenvedtünk tőlük. Hol a felsők, hol az alsók indultak be nála, de aztán sokáig egyik sem bújt ki. Azóta az étvágya szerencsére sokkal jobb.
Ma én voltam doki néniknél, csak gyógyit írattam a gyomromra a házi orvossal, ana meg a dilibogyóimat az idegorvossal. Gyorsan végeztünk szerencsére. Amíg én a dilikoinál jártam párom fölíratta a házi orvossal a Naxidinomat.


Palacsintát akartam sütni amíg Szilárd alszik, de erről lecsúsztam. Én is elaludtam vele, most meg már mindjárt ébred.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Nagy dolog történt nálunk. Szilárd most először pisilt wc-be. Örültünk neki.

Kép
szuzy
 
 


Hali!
Érdemes még ide jönnöm egyáltalán???????????????????!!!!!!!!!! Nem biztos...........

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Szuzy :)
Igen érdemes! Olyan jó hogy lehet olvasni a sztoriaidat! Gratula az első pisiléshez! Ő akarta vagy ti kértétek?

Fogas téma: Nekünk is eleinte széepn jöttek a fogak, majd egy idő után begajdultak! Kint van a 4 szemfog már kb. 2-3 hónapja, a hátsó rágófogak is elég körülményesn jöttelk ki, de már van 16 fogunk! Most már cak az a utcsó 4 hiányzik, aminek 2 éves koráig ki kellene jönnie! Hát nem tudom, már rég nem hallottam a fogak felől semmit! :lol:

Ildi :)
Gratulálhatok a vizsgáidhoz?

Ja egyébként a páromnak sikerült végre feltenni a másik képnézegetős programot, így most már tudok nektek képeket feltenni a keresztelőről, és az áldozásról! Lesz egy pár úgy hogy készüljetek! :twisted:

Keresztelő:
Itt még pogányan :lol: Kép

Keresztelés közben iróra tetszett neki, hgoy leöntik a fejét! :D Kép

Keresztelő után leamortizálva! Kép

Kereszttesó Kép

HM de fini ez a csirkecomb! :lol: Kép

Az első csók! Kép

Egy kis pancsi a nagykádban! Kép

És Apának is kell segíteni, hát nem bírna el egyedül ennyi fával! :twisted: Kép

Na ezek voltak a keresztelős képek, és egy pár másik is!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


És most jöhetnek az áldozásos képek!

Gabi :) volt olyan ruha ami az Adrika áldozásán is volt!

Barátnők Kép

Körmeneti oltár az egyik a sok közül :)Kép

A templom belülről Kép

Tesómék a nagyfiuk nélkül Kép

Nővérem, Anyuci, Tina és én hát igaz volna mit lefaragnom, lehet hogy a párom szerinti "kés" marad? :twisted: Kép

Tina, háttérben a kisbaráttal! :twisted: Kép

Fogadalom tétel, amit azórta sem sikerült betartania ! :lol: Kép

Körmenet alatt a szirom szóráskor Kép

Az egyik oltár mellett Kép

Az ajándékkal a kezében már túl az áldozáson Kép

Csoportkép bent Kép

CSoportkép kint Kép

Nővérem családja! Már a nagyfiukkal kiegészülve! Kép

Bebével Kép

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


jó reggelt!!!
Kép

én is jöttem volna este, de a mozillán keresztül nem tudtam belépni :evil: :evil: :evil: most is csak az expoleren keresztül tudtam belépni

Szuzy
státuszvizsgálat van 1 éves, 2 éves korban, 2 évesen úgy tudom szurival párostva, új rendszer szerint lehet, hogy az nincs :wink:
Ilyenkor körbemérik minden felől :wink:
Ha lejöttök jövő héten ott találkozunk :wink: :wink: mi megyünk szurira :lol:
Gratulálok az első pisiléshez!!!

Bilin Eszterem is szeret ülni :lol:

Dina
nagyon jók a képek.
Szépek voltak.
Súly meg....ne is törődj vele. Vékony sem lehet mindenki, lényeg az egészség szerintem. Én nem tudnám azt csinálni, hogy koplalok mint nagyon sokan. Én folyamatosan eszem főtt ételt is, a gyomrom mégis kivan, most is. Most megpróbálok leállni a kávéval :cry: hátha jobb lesz. Ha azt iszok utána nagyon fáj :cry: :cry: pedig én csak ezeket az instant kávékat iszom :roll: :roll:

Szerdán megvolt az évzáró és bizonytványosztás. Ismételten csalódtam a rendszerben. Azt gondoltam valakit/valakiket szuperré tenni csak falusi szokás.
Most megint a kitűnő tanulókra gondolok, mert Adri természetesen idén sem érdemelte ki, pedig még négyes szintű dolgozata is alig volt egész évben. Tele van dicséretes 5-ös jegyekkel :roll: :roll:
Igaz ő semmilyen versenyen nem volt, pedig az esze és a rátermettsége is meglenne hozzá :roll: és én változatlanul nem nyalizok, ezt idén is megkaptam családon belül :twisted: :twisted:
A poén, hogy oklevet kapott méghozzá kiemelkedő tanulmányi eredményéért :roll: :roll: :roll: szóval ott van ő, de megint nem fért bele a keretbe.

Azt változatlanul nem értem ha valakinek változó szintű a magatartása, hogy lehet kitűnő???


Tincsi
mint pedagógustól kérdezem, a magatartás-szorgalom az nem számít bele az értékelésbe?? Mert szerintem az is kéne :roll: :roll:
Te, hogy vagy? Picúr mocorog már sokat?
Nemét tudjátok már?

megmutatom nektek az új családtagunkat Dorothy-t :wink:
Kép


legyen szép napotok!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Pontosítok, 3 évesen van az oltás :roll: :roll: ill. volt még Krisztiánnak, új oltási rendet nem tudom.
Képet meg lekicsinyítem és felteszem, mert ez a rendszer itt nem jó :roll: :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


akkor képek, kicsinyítettem többet :oops:
Kép Dorothy
Kép Adrikával
Kép biciklin, harcidíszben :roll:
Kép törpi biciklizik
Kép
:lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


jajj
nagyon jók a képek :):):)

Szuzy ne butáskodj már persze hogy érdemes jönni még ide :):) GRATULA AZ ELSŐ WCbe PISILÉSHEZ

Nálunk nem sok változás van kint van 15 fogunk d már látszik a 16. is :) apa dolgozik nem járok sehová sem csak a boltba meg vissza.

Csajok lesz tali jövő héten? jó lenne kicsit társaságba menni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert egy óra mulva itt vannak értünk, addig még mosogatás, porszivózás, teregetés... :twisted:

Nah, szóval tul vagyok a vizsgákon, mindenből sikerült összehoznom az 5-öst :wink: :lol: Tök jó érzés mutogatni a bizit :lol: Jó lenne, ha munka mellett be tudnám fejezni, és ha már az első év ilyen jól sikerült, természetesen továbbra is a tökéletesre hajtok, de ha nem ugy sikerül akkor sem fogok elkeseredni. Végülis én vagyok a csoportban az egyedüli, aki gyerek -sőt két gyerek- mellett végzi, és ugye hamarosan dolgozni is fogok.

Szombaton végre elkészült a beépitett szekrényünk (karácsony előtt lett elkezdve :roll: ), ugyhogy vasárnap a pihenés helyett szekrényeket pakoltam, aztán hétfőn takaritás, majd vasalás és vasalás és vasalás.... Közben az egyik nap már délben el kellett hozni Lilit az oviból (esett is :twisted: ) tegnap én vittem reggel, onnan mentem a biziosztásra. Ma apáéknak munkahelyi "buli" a telken, én már kimegyek délelőtt a gyerkőcökkel, azért rohanok most...
Holnap megyünk anyáékhoz és lent leszünk a jövő héten is, aztán szombaton onnan megyünk Ceglédre strandra-csuzdaparkba.

A képek egytől egyig nagyon jók, gyönyörüek a gyerkőcök

Szuzy
Gratula a bilizéshez! Ha ügyi lesz a nyáron el is hagyhatjátok a pelust! :wink:

Dina
Jól nézel ki a tulsuly ellenére is :wink:

Megyek, mert nem végzek. Majd jelentkezem anyáéktól!

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Na végre, most érdemes volt benéznem tényleg!
Dina! Nagyon csinos voltál a keresztelőn! Hiába van egy kis felesleg, így is mutatós vagy. Ne izgasd magad miatta.
Nagyon szépek voltak az elsőáldozók is. Tényleg gyönyörű volt a nővéred lányának ruhája.
Nekem a nővéred olyan ismerős. Nem Pásztón dolgozik ő valahol?
A csirek combis fotó nagyon édes, egyszer mi is lencse végre kaptuk Szilárdot egy combival a kezében.
Nekünk is 16 fogunk van. De a négy szemfog még nincs teljesen kinn. A 4 leghátsó rágó viszont kinn van, s a szemfog és a leghátsó rágófog közöttiek hiányoznak...

Ildi! Gratuláció a vizsgáidhoz. Nagyon ügyes vagy! nem semmi kitünőnek lenni.

Gabi! Ne keseredj el, majd az élet bizonyítja ki milyen tanuló. Én is mindig lemaradtam az oklevél osztásról, pedig sokkal jobb bizim volt mint azoknak akik kaptak. És egyesek úgy is gondolták, hogy ők a jobbak. Nagyon rosszul esett akkor. Aztán jött a középiskola, s ott is jobb voltam náluk, meg aztán elvégeztem egy fősulit is, akik meg dicsőítve voltak és "orvosnak" készültek nem tanultak tovább.

Ma reggel is sikerült a wc-be pisilni. Igaz előtte pár csepp a szőnyegre ment, mert meztelenkedtünk. De ahogy észre vette picur szólt, vissza tartotta és a többi a wc-be ment. Szóval ügyes, de még lusta. Így inkább csak reggel meg este próbálkozunk.

Mindig jött utánnam wc-re aztán megtetszett neki a dolog és rá akart ülni. Előtte csak bilin ült, de ott is csak bohóckodott. Így úgy gondoltam a wc-hez nagyobb kedve lesz majd. S úgy látszik jó, hogy vettem ülésszűkítőt, mert arra szivesen ráül. Persze ha kakil nem hajlandó egyikre sem ülni. Nagyon jó lenne ha legalább napközben nem kellene már pelus. Bízom én is benne, hogy nyáron szobatiszták leszünk. Na megyek vissza takarítani...
Üdv mindenkinek

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


jÓ reggelt!

lányok, hogy brjátok ezt a kánikulát? :wink: :wink: Gyerekek?
Mi tegnap délután 4 után kisétáltunk a Kis-hegyre a focipályához, hát még akkor is nagyon meleg volt.
Ma kézilabdás sportnap lesz oda készülünk, de nem tudom meddig brjuk majd :lol: :lol:

tegnap olyan potyogós napunk volt :shock: :shock:
Krisztiánom olyat esettt a betonon, jól szétnylt a lába, meg jól le is horzsolta, utána Eszterem esett egy nagyot a konyhakövön, olyant koppant a feje, zárásként meg szegénykémnek Adri becsukta az ujját az ajtóval :cry: :cry: kicsit lila is lett a körme, meg picit ducibb is az ujja :roll: :roll: :roll:

Nika
nekem nem jó a jövő hétvége, akkor dologzik a párom. Ilyan melegben meg egyedül busszal v. vonattal nem merek elindulni velük :cry:

egyébként hol lesz majd a tali ?:D :D
Valami szupi gyerekbarát-helyet keressünk :wink: :wink: :wink:

hú mennyi fog, na végülis 8 van Eszternek is, 6 fenn, 2 lenn :roll: :roll: :roll: De alul most majd a rágó fog jönni nem pedig az alsó-elsők :roll: :roll: :roll: :roll: Ott majd lesz egy nagy szünet :twisted: :twisted:

Tegnap fel akartuk fújni a medencét de lyukas :evil: :evil: :evil: egér volt a ládában ahol tároltunk, nagy valósznűséggel kirágta, még nem találtam meg, hogy hol :roll: pedig tavaly vettük, nem is sokat volt használva

na legyen szép napotok

Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Én is gy gondoltam hogy valami gyerekbarát hely kéne :):):)akkor napoljuk el majd egy másik időpontra :):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: