Új privát üzeneted érkezett!

Megint laptető... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja kislany: ha a kórházban jársz, egyél a büfében somlóit, ha szereted. Isteni.. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Írt Márti. Jól vannak. Lea nagyon ügyesen és sokat szopizik. Kezdenek összebarátkozni. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Na mi van.. mindenki eltűnt? :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !!! Vagyok !!! :lol:

Most értem vissza , voltam kocsit vizsgáztatni Fóton + a Corába.



Márti !!! De jó , hogy írtál Ritának !!! :lol: Örülök, hogy jól vagytok és már össze is barátkoztatok !!!! :wink: :wink:

Remélem péntekre már otthon is vagyok !! Vagy előbb ???


kislány !!! Szuper , hogy minden rendben van !!!!! Már néztek magzatvizet ??? Még talán nem , ugye ???


MENNEK A DRUKKOK !!!! JAJ DE VÁROM MÁR , HOGY LÁSSALAK TIEKET KÜLÖN IS !!!!!!!

De előbb megelégszem a hírrel is , hogy elindultatok !!!! :lol:


Többiek , hol vagytok ma ??? Ja, tudom, kisütött a napocska, kint vagytok a szép kis kertetekbe !!!

De jó nektek !!! :lol: :lol:


Itt meg aszfaltozzák a járdákat !! Örülök !!!! Olyan hangosak !!! :?

Remélem Diám nem ébred fel , hazafele jövet elaludt a kocsiba !!!



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Bolha-Bolha... még a végén tényleg főállású anyuka leszel? :)

Mi nem voltunk kint. Koppánynak kibújt az egyik szemfoga és iszonyatosan elviselhetetlen. Már fáj a fejem, minden bajom van tőle, legszívesebben robbanni tudnék. Semmi nem foglalja le, állandóan csak szopizna, szopizna és szopizna, én meg próbálnám leszoktatni róla.

Szép kis kert... az azért messze van a széptől... és messze is lesz amíg nem lesz a mienk, más kertjét nem csináljuk meg.

Kislány: egybe vagy még?

Andi: remélem hamarosan túlleszel a problémákon.

Márti: örülök, hogy összeszoktok a babával ilyen hamar. Igazi anyuka leszel Te is.

Most megyek, voltam is, nem is...
Holnap vagy holnapután megyünk át Botyiba házat mutogatni... jó lenne már valaki megvenné... Koppánykámnak vettem egy ugráló pónit (ugráló ló)... még a baba-mama klubba játszott egy olyanon. Tegnap vette, ma már ki is hozták. Rögtön megörült neki, rá is pattant, aztán pár perc után alább hagyott az érdeklődése. No, majd lehet később megint megtetszik neki. :) Jók legyetek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


kislány !!! Hol vagy ??? Csak nem ???

Kép


Kép
kati16
 
 


Kislány a kislány pocakjában van............. :lol: :lol: Nagyon sokat pihiztem ma, iszonyú fáradt voltam, s vagyok még mindig egy picit..... egész délelőtt aludtam, majd anyukámnál voltam, aztán megint alvás........ most pedig rosszul vagoyk.............. sikerült bezabálnom............ bocsánat, ezt nem lehet máshogy leírni....... :roll: :roll:
Anya tejszínes csirkét csinált nekünk, és én azt imádom, és az előbb ettem meg a 3.!!!!!!!! tányéromat....... :roll: :roll: :roll: :roll: :oops: :oops:

Megyek, bebújok Apa mellé.............. valami lesz ma éjszaka........ ilyen korán még sosem jött haza Apa, és már alszik is........... ha Hanababa nem is, de Ő már készül.......... :lol: :lol: :lol: kialudja magát.............. :lol: :lol:

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


:lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Szép jó reggelt !!!


kislány itt vagy még velünk ??
Mi finomat ettél tegnap ???


bolácska !!Akartam már írni , hogy én meg Vácon az APEH-t nem értem el telefonon, csak tegnap sikerült !! Vagy nem vették fel vagy foglalt volt aztán tegnap előtt végre bemondták, hogy valami hiba van !!!
Valami nagyon lehetett ott !!!! :roll:
Hátha már az OTP-t is rendbe hozták !!! :lol:

Van még nálam egy költségterv , ha legközelebb megyek bedobom neked !!!


bogyó !!! Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánuk neked !!! :lol: :lol:
És minium egy kalap szerencsét mindenhez !!!!

Sok sikert ha mentek Botyiba !!!
Láttam , hogy már ki is tette az otthoncentrum a táblicskuját !!:)

De, sztem ti is írhatnátok ki tel .számot , mi is sokat játuk az utcákat ,és olyan jó volt ahol volt tel.szám, és nem ingatlanossal kellett beszélni !!!

kislány !! Mintha te sajnáltad volna, hogy nem szólt eőbb Szilvi ??


Andi !!!! Gyere, gyere !!!! Hol vagy ???



Puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Üzenetet hoztam Nektek!!!!

Márti, mindenkit puszil!! :lol: :lol: :lol: Mivel ma a kórházba kellett fölmennünk CTG-re, néhány percre meglátogattam Mártit!!! Csudaszép kislányuk van!!!! Nincs szó rá, mennyire gyönyörű a Leababa!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Baba és Mama jól vannak!!! Mártiról sugárzik a boldogság!!!! Csupa mosoly volt!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Leababa pedig tényleg tüneményes kis Hercegnő!!!! :lol: :lol: Hatalmasokat ásított, amíg ott voltunk!!! Nagyon édes volt!!! :lol:

Márti aranyos volt, közölte velem, hogy egyedül van a szobában, és foglalja nekem a helyet..... de hát hiába, látjátok.......... sebaj. Holnap majd felváltom, ha befekszem!

Nálunk minden ok. A gyermekem annyira bealudt, hogy 2 szülésznőnek alig sikerült felébreszteni a CTG alatt!!!! Apa is rázta a pocakom, én ugráltam, köhögtem, de semmi.... :lol: :lol: :lol: Aztán kb. a 40. perc után felébredt... :lol: :lol:

Most búcsúzom, anyával még egy uccsót csavargok. Már vagy 2 hete ki sem tettem a lábam sehova... :oops: És ezt egy skorpió nem nagyon bírja, ugye Rita??? :lol: :lol:

Bogyóka!!!! Téged pedig Isten éltessen nagyon nagyon sokáig!!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Olyan nyomi vagyok megint. :D Álmos. És ma menni kell be a belvárosba az oktogonhoz szervízbe leadni apa kütyüjét. Vééééégre emberek között leszek!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bár így belegondolva, sztem tuti, hogy a gyerekeket magamhoz kötözöm nehogy elüsse őket valami, vagy valaki fel ne kapja őket... :roll: :roll: Paramami lettem???? :shock: :shock: :lol: :lol: Elszoktam pesttől.... :?

Kati: Jól van. Majd szólj, hogy mikor jöttök ki és akkor felmegyünk. Úgyis lógok az állatorvosnak még 500 ft-al. :D

Szilvi: BOLDOG SZÜLINAPOT!! :D Kép

kislany: hát nem írtál sms-t. Ez vagy azt jelenti, hogy még alszol, vagy éjjel berohantatok a kórházba és már babázol, csak fáradt vagy és azért nem írsz. ( Remélem az utóbbi :wink: )

Na megyek, mert Vivi már az ölemben van, hogy játszani akar. :lol: :lol: Sziasztok

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: hát ez nem jött be... :lol: :lol: :lol:
De örülök Mártinak. :D Édes lehet a kis maszatka. Ééééén is akarok méééééééééééééééééééééééég ( de most egy kisfiút......... :roll: :roll: ) :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislány !!! De jó, köszi a híreket Mártiról !!!! :lol:

Akkor ezekszerint holnap jönnek haza !!! :lol:

De jó nekik !! Én is, irígy , irígy !!!! :lol:

Nemsokára neked is ilyen jó lesz !!!!! :lol: :lol: :lol:

És ha holnap befekszel akkor mi lesz ??? Még hagynak titeket vagy már elakarja indítani ??

Jaj, de nem szeretem már most , hogy nem fogsz írni nekünk egy darabig !!!! :?

Na, de majd utánna remélem amint tudsz benézel ide !!!! :lol: :lol:
És elmeséled az élményed !!!! :wink:

DRUKKOLOK !!!!


bolhácska !!! Okszi , akkor legalább megnézed a házikót !!!! :lol: :lol:

Húú, hát kösd is magadhoz a gyerekeket !!! Belváros: brrrr !!
Régen imádtam , de már nem bírom azt a sok fura embert !!!!!


Többiek ???



puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány !!!! csak nem ?????

Kép


Kép
kati16
 
 


Kislány egyben!!! :lol: :lol: Nem, Katim, még nem.........
Anyával csavarogtunk egy uccsót, vettem polót a kórházba, mert utálom a hálóinget, stb, aztán pedig aludtam vagy 2 óra hosszat, amíg drága jó anyukám vasalt nekem....... én pedig úgy bealudtam, hogy a párnám most szárad a nyálamtól...... :oops: :oops: :oops:

Szóval holnap befekszem, bent lesz a dokim is, és majd vele megbeszéljük. Bár ő igazság szerint most szabin van, meg a jövőhéten is, és nagyon mondta 1 hete a pénteket, hogy úgyis be kell jönnie császárm. miatt, hogy nem tudom mi lesz holnap.
Mindenesetre én nem szeretném ha beindítanák azelőtt, hogy lejár az 1 hét amit ráadásként adnak.........

Vigyázzatok Magatokra, én pedig jelentkezem, amint tudok. Nem ígérem, hogy jövök még ma, de könnyen lehet, hogy írok még. Apát várom már nagyon haza, ugyanis ma van a 4. házassági évfordulónk is......... talán megbocsátja, de most az egyszer nem lepem meg semmivel---------- aztán lehet, hogy a lányunk lep meg minket azzal, hogy még ma megszületik............ ki tudja????? :lol: :lol:

Sok sok puszi Nektek.
B.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bogyó:Sok boldog szülinapot!

Kislány:veled leszünk,és minden rendben lesz.

kATI:VAGYOK,CSAK MÉG MINDIG NINCS KEDVEM SEMMIHEZ

Bolha:remélem minden rendben volt pesten.lánok,hogy bírták?

Márti:mégegyszer gratulálok az édes kis pöttömkéhez.

Puszi nektek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Kislány:nektek pedig boldog házassági évfordulót!!!!!!!!!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Andi!!! :lol: :lol: :wink:


kislány !!! Nagyon Boldog Házassági Évordulót Kívánuk !!!!

Emlékezetes lesz mindenképp!!!! :lol: :lol:

bolhácska ! Szombaton biztos kimegyünk , itt van anyósom is, ő is szeretné látni, hogy állunk, nekem meg legalább lesz egy kis segítségem !!! :lol:

Úgy szeretnk én is egy kicsit legalább takarítás címen kapirgálni egy kicsit !!!! De idáig , csak Dia után kellett futkosni !!! :lol:


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bakker ilyen is rég volt, hogy én legyek az első.. :roll: :lol: :lol:

Kati: maradtok is szombaton sokat? Mert akkor lesz a harangok napja. Lesz póisó, fogathajtás, beatricse koncert, bűvész stb. :)

Kislany: amikor engem fektettek be Vivivel.. Fú azt egy teljes katasztrófának éltem meg. Jó 2 órát bőgtem bennt a kh-ban. De gondolj arra, hogy onnan már csak külön-külön jöttök ki. :D Larával már örültem, hogy benntfogtak. :D Szóval fel a fejjel. :D Ami meg a túlhordást illeti azzal is vigyázni kell. Nekem azt mondta anno a Bényi, hogy a kiírás után még 2-3 napot várnak aztán indítás. Én 14.-ére voltam kiírva. Mondtam a dokinak, ha már úúgyis indítás lesz akkor indítsa 16.-án, mert Vivi akkor lesz 2,5 éves pont. Mosolygott és azt mondta, h megoldjuk. És megoldotta. Sőt, indítás előtt még megölelgetett, hogy minden rendben lesz. :D
Szóval drukkolok, és majd hívlak. Meg persze, ha nem szakad az eső akkor meglátogatunk. :lol:

Andi: Háát. jólbírták, csak nagyon elszoktunk pesttől. Vivi már fél a mozgólépcsőtől, Lara meg alig akart elaludni, annyira elámult a nagy nyüzsitől. :lol: :lol: Voltunk mekiben is. Na az nagyon szupi volt. :lol: :lol: :lol: Vivi semmit nem aludt, elfáradt, és mégis este 10-ig kukorékolt. De olyan gyorsan elaludt... :lol: :lol: :lol:
Lányaid?

bogyó: Na volt buli? :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislány: gratulálunk a házassági évfordulóhoz. Szerintem párodnak felejthetetlen ajándékot fogsz adni az évfordulótokra, mégha kicsit csúszva is kapja meg. ;)

Mindenkinek köszönöm szépen az üdvözlést! :)

Andi: remélem hamarosan jobban leszel.

Én ma megint magam alatt vagyok. Lehet kis dolgok másoknak, már gondolkoztam rajta, hogy biztos én vagyok ilyen érzékeny, de nagyon elvette a kedvem az egész naptól, hogy csináltam az ebédet, erre Gyula benyögi, hogy megint (!!!) a szomszédban ebédel és nem itthon, mert illik elfogadni, ha meghívják!!! Meg megbeszéltük, hogy ma is megyünk bicajozni, úgy vártam... erre még mindig odaát sörözik. Már reggel 10 óta ott van!!! Sokszor azon vagyok, hogy annyira, de annyira jó lenne külön élni, csak Koppánykával... szóval elegem van a mai napból is. Sajnos amióta itt lakunk már többször megcsinálta, hogy figyelmen kívül hagyta a szomszéd miatt azt, hogy mi mit beszéltünk meg, mit terveztünk... és ezt nagyon kezdem unni, hogy én vagyok a háttérbe szorítva, főleg, hogy a velem megbeszélt programot rúgja fel más miatt.... Bocsánat, nem akarom rátok zúdítani a "kis" bajomat, csak vele nem lehet megbeszélni, mert még ő bukik ki azon, hogy ezen nekem mi a bajom és mit problémázok rajta és elege van ebből...
Kezdek (ismét) rájönni, hogy nem véletlenül szakítottam vele évekkel ezelőtt... mégsem változott annyit... no mindegy, majd csak lesz valahogy, olyan nincs ,hogy sehogy nincs - szokták mondani az okosok. ;)

NÉztük mi is a harangok napját, de minket igazából (legalábbis engem) csak a csikós bemutató, a tűzes program és a lovasíjászat érdekel, no meg a rice koncert... már nagyon régen csápoltam rá, bár szerintem ott nem lesz olyan közönség ahol lehetne. :D Meg hangulatom sincs hozzá, meg lehet szakadni fog az eső, meg Koppánnyal elég macerás lenne eljutni... állítólag a polgármester megszűntette az oda vivő buszokat, bár lehet ez azóta már változott...

De hülye vagyok... hiszen kislány ezt már nem is ovassa.... na, remélem jól van! :)

Viszont Márti elvileg ma jön haza? Na kiváncsi vagyok már a babára, remélem tesz(el) fel képeket! ;) Mégegyszer gratulálok Leához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma voltam megmutatni a házat egy fiatal párnak, hétfő este derül ki, hogy meg tudják-e venni vagy sem, mivel nekik is kellene (ők már a 3-ok a 4-5-ből).
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Buli nem volt, ahogy kértem. Ám Gyula nem ment dolgozni... úgy csinált, mintha elindult volna, de nem ment. Felrakta a bicómra az új külsőket (ezt kaptam), majd fél 8-kor hozta be a reggelit a tejes kávémmal, felriadtam rá. Kaptam még kertben szedett virágcsokrot és egy puha szép nagy fehér törölközőt. Úgyhogy félig-meddig megvalósult amit kértem. Elég rossz lett volna a kedvem, ha nagyobb ajándékot kapok, holott örülünk, ha megélünk ebből a pénzből és az járt volna a fejembe, hogy ezt a pénzt másra is ellehetett volna költeni, pl. kajára vagy csekkre... Anyu még azt sem mondta, hogy "bú", aputól kaptam két puszit, tesómtól szilikon edényfogót, nyakláncot és karkötőt (ezeket ő csinálta, szépek) és pénzt. Na most már tényleg megyek.... puszi mindenkinek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


Ritácska !!! Remélem maradunk sokat !! De össze hozhatjuk máskor is a találkát , nyugodtan menjetek csak a programokra !!! :lol:

TÖK JÓ, NEM TUDTAM ÁM , HOGY LESZ ILYEN !!! És hol is lesz ???


bogyó !!! Igazad van !! Miért olyan fontos szomszédolni ???

Szuper dolgokat kaptál !!!! :lol: :lol:



kislány !!! Mennek a drukkok !!! Várjuk az sms-t !!! :lol:



Márti !!! Remélem már tényleg otthon is vagytok !!! Hatudsz gyere mesélj !!!! És képet is nagyon szeretnénk a szép kiscsilánykáról !!!


Andi !!! GYERRREEEE !!! :lol: :lol:




Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sehun senki?
Mi van kislánnyal? Lehet tudni valamit?
Márti?
Kati: hogy tetszett a ház, a hétvége?
Andi: jobban vagy?
Bolha: milyen volt a Harangok Napja? Este még itt is lehetett hallani a koncertet, akkor bántam, hogy nem mentünk ki. :)

Mi benáthásodtunk, az egész család, elég szépen... Remélem nem lázasodik be Koppány...
Sziasztok!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


Tényleg , hol vagytok ????


kislány igazoltan távol :) , de a többiek ????


Márti ????


bogyó !!! Szombat de. sms-eztem kislánnyal , akkor még egyben volt , viszont Rita beszélt is vele , szerdáig kapott haladékot !!!
Remélem beindul előbb magától !!!! :wink: Már csak , hogy ne kelljen addig várnia !!!!

Viszont, én Vasárnap is küdtem sms-t , arra még nem jött válasz !!! ??????

Persze lehet , hogy csak már elege van a zaklatókból !!! :lol:


Szuper volt kint , végre egy kicsit én is tudtam kapirgálni a házba !!!! :lol: :lol: :lol:

Sajna a gazolásba is be kellett szálnom !! :lol:


Házat mentek megnézni ???



Puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem kislannyal, és nagyon úgy nézett ki akkor, h ma reggel indítják. De azt mondta, h a dokitól függ mit mond. De ismerve Bényit sztem már a szülőszobán va. Írtam neki én is ma, de nem válszolt még. Remélem éppen a fájásoknál tart, vagy babázik már. Mindenesetre drukkkkk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :D

Mártinak is írtam, de nem válaszolt.

bogyó: szuper volt. Ingyen körhinta és ugrálóvár. Rengeteg ló meg minden. majd rakok képeket.

Most viszont megyek kaját csinálni apának. puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


szia bolhácska !!!!

ÓÓÓÓ, kislánykám MENNEK A DRUKKOK !!!!!! :lol: :lol: :lol:
Jó lenne ha már babáznál !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Én is akartam kérdezni milyen volt , de bogyó már kérdezte , gondoltam nem ismétlek . :lol:


Képeket várjuk !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Na akkor a képek. Nagyon sok lesz bocsi :P :oops: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Nagyon szuperek !!!! :lol: :lol:

Gyönyörűek a lányok !!!!

Lara milyen édes a babakocsis lufis képen !!!!!

Vircsi meg már kész hölgy !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Tök jó lehetett kint... most már még jobban bánom, hogy nem voltunk... majd jövőre :)
Nagyon aranyosak a lányok és látom a COOP-ból azt a szimpi nőt is, ő mindig olyan mosolygós, kedves. :)
Remélem kislány jól van és már túl van a nehezén...
Huh, képzeljétek... éjjel 1 óta fent vagyok. Majd szétesett a fejem. Persze gyógyszer nem volt itthon. Próbáltam csillapítani vizes borogatással, egy ideig ment. Utána már az sem segített. Hajnalban már nem bírtam tovább, elkezdtem sírni, akkor még attól is jobban megfájdult. Aztán Koppányt fordult egyet és egy jó nagyot fejelt a fejembe. Kész.. .eltört a mécses. Aztán délelőtt vettünk fájdalomcsillapítót amitől a fejfájás elmúlt (most kezd visszajönni), de a többi nem. Mivel hányás féleségem is volt, 1x hasmenés féleségem is volt, a légcsövem majd kiakar szakadni a helyéről és fáj mindenem. Szerencsére Koppánykámnak "csak" az orra folyik, remélem semmi más baja nem lesz. Én még csak-csak elszenvedek, de én legalább tudom, hogy mi van. Viszont egy ilyen pici csöppség tehetetlen és azt se tudja, hogy mi van, csak azt, hogy fáj neki.
Kinek hogy telt a mai nap?
Én délelőtt elszenvedtem, próbáltam eszegetni ezt-azt, majd délután kitakarítottam a házat és átmentünk kicsit szomszédolni (max. 1 órát). Gyula még nincs itthon, szerintem ezzel a vonattal jön haza.
Andi hogy van? Tud róla valaki valamit?
Márti? Már biztos otthon vagy. Milyen a picivel a ház? Veled alszik vagy a kiságyba? Milyen alvó? Milyen nappal? Raksz fel képeket? :)
Koppányka kapott egy gumi ugráló pónit. Nagyon tetszik neki. :) Bár lehet már írtam, de olyan édes ahogy lovagol rajta. :D Én is minden sz..t megveszek, aztán a háromnegyedét nem használja. Van indiánsátra ilyen alagút összekötővel, van ugrálóvára, van csomó minden, aztán itt bukik ugye ki, hogy a hü..e szülő mennyi mindent megvesz és a gyerek meg nem is játszik vele, azaz a szülő inkább magának veszi (hogy neki tetszik), mint a gyereknek... vagy nem?
Mindenkinek jó éjszakát! :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hírek kislanyról. Írom az sms-t amit küldött:

"Szia. Reggel zselét raktak fel, hogy táguljak, de még mindíg zárt vagyok teljesen. Holnap reggel 6 után oxitosint kapok, ha tágulok szülök, ha nem, császár. Iszonyúan fáj, csaknem állandóan görcsöl."

Akkor most mindenki akinek van fölös és nem fölös energiája az szedje össze és és küldje el kislanynak. :) Írtam neki engedelmetekkel, hogy mindannyian szorítunk neki nagyon. Ráfér szegényre. Hannababa nagyon nem szeretne kijönni. :(
kislany megy a csííííííííííííííííííííííí+++++++++++++++++++++

Márti pedig azt üzeni, hogy jól vannak. Ha tud hamarosan jön képes élménybeszámolni. :D

Na megyek mert fáradt vagyok. puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislanynak megy a vudu :D
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Kislány:minden energiát átküldök neked,sikerülni fog!Veled leszünk lélekben!Reméljük nem lesz szükség a császárra!

Márti:várunk nagyon titeket!És a beszámolót is.Én egyenőre nem kérdezek,mert megelőztek.

Bogyó:nem vagyok túl jól,csak akkor lesz jó,ha pénteken elválik mi lesz.Az ügyvéd küldöt a banknak egy levelet,hogy jogellenesen jártak el,de nem tudom mit fognak reagálni rá.Remélem nem történik meg az árverés.

Kati:vagyok,és én is kérekmindenkit,hogy nekem is drukkojon,hogy ne legyen meg az árverés.

Bolha:annyira édesek a lányok,mi is kiakartunk menni,de egyedül nem mertem elindulni a gyerekekkel apa meg este fél 7-kor jött haza,anyós meg aludt és fél 8-kor kelt föl.Pedig Diácskám a lovakért teljesen oda van meg vissza.
Így csak este jutottam ki anyóssal a koncertre,de annak is már jó fele lement addigra,mire odaértünk. :(
Na mindegy.Majd legközelebb!

Mikor jövünk már össze egy kicsit?

Lányok!!Nincs vkinek kölcsönbe egy fölös járókája?A Nórinak kellenne,mert nagyon szeret kinnt lenni,de a babakocsibs nincs el sokáig,a földre meg nem igazán zerencsés itt letenni,
Ja és ha leteszem mindjárt kavicsot eszik.Szegény gyereknek nincs mit ennie :lol:

Előre is köszi!

puszi mindenkinek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Helló lányok !!!!


Andi!!! Végre !!! Örülök, hogy jöttél végre !!! Mennek neked is a drukkok !!!

Sajna a járókánk már elég ramaty volt (még Mercié volt) , így költzésnél Zsolti szétdarabolta !!! :?
Most meg jó lett volna !!!!


kislány !!! Neked már mega drukok mennek !!!! Hanna babával számolunk majd, csak legyen már a kezedben !! :lol: :lol:


bogyó !!! Remélem már jobban vagy !!!! Még egyszer ne forduljon elő , hogy nincs otthon fájdalomcsillapító !!!!

Az ugráló lovacskát mi is nagyon szeretjük !!! Karácsonyra kapta , azóta rendszeresen játszik vele !! :wink:


Igen , egy találkát már összehozhatnánk !!!! :lol: :lol:



Márti !! Várunk már !!




Puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Andi: milyen árverés és milyen jogellenes eljárás? Erről lemaradtam... Reméljük megoldódik, de a leírtak alapján nem csoda, hogy ki voltál borulva. Sajnos nekünk nincs járókánk, nem is volt, Koppány nem tűrte el a határokat. Nézz szét a www.teszvesz.hu vagy a www.vatera.hu oldalakon, van amikor nagyon-nagyon olcsón raknak fel járókákat is. Érdemes bekukkantani, hátha...

Kati: nem fog előfordulni. A fejem még fájdogál, de közel sem annyira, mint tegnap. Koppánynak már alig folyik az orra, úgyhogy szerencsére nála "csak" ennyi volt, legalábbis remélem. Jobban vagyok, köszönöm, de jól még nem. :(

Tesóm ma csinált egy terhességi tesztet, de értékelhetetlen lett. :( A C halvány, a T erős... mondtam neki, hogy azonnal vegyen egy normális tesztet (én Gabrielt használok, eddig ez volt az egyetlen ami mindig bevált) és csinálja meg. Jobban izgulok, mint ők. De csak holnap vesz vagy csinálja meg. :( Olyan jó lenne, ha végre nekik is összejönne. :)

Remélem kislánynak már nem kell a drukk, hiszen már megszült normális úton és már a kezében van Hanna. Legalábbis nagyon remélem. :) Ha meg mégis császár, hát bumm... igaz, hogy egy élménytől elesik az ember és nem lehet apás "szülés", de a lényeg a csöppség amit kap. :) Én is jobban örültem volna, ha nem vágnak meg, de majd a következő. :) Mindenesetre azért innen is megy a drukk, hátha még kell. :)

A találka jó lenne, már ha engem is érint a felhívás. :P Csak mi augusztus 26-án megyünk legközelebb Őrbottyánba gyerekestől (szurira). De azért Ti érezzétek jól magatokat! :)

Tényleg, fel kell hívnom az orvosi rendelőt, mert 11.30-ra kaptam időpontot és most a változás végett ez a betegrendelési időbe esik bele...

Szép napot, sziasztok! :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


LÁNYOK MOST JÖTT AZ SMS !!!


HANNA BABA PÁR PERCEL EZELŐTT MEGSZÜLETETT !!!

3910 GRAMM, 55 CM SZÉP NAGY BABA !!!! :lol: :lol:


Bettikém !!! Mégegyszer gratulálunk az egész családnak !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


[color=red]Gratulálunk!!!![/color]

Nem csoda, hogy nem akart kijönni. ;)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


hm... hogy ezt most miért.... mire való az "Előnézet" gomb...

akkor mégegyszer. :)

GRATULÁLUNK!!!!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyókám drága !!!!


TÉGED IS ÉRINT MINDÍG MNDEN MEGHÍVÁS !!!! És azért mert csak Aug. 26.-án jöttök át , igazán a talira is csak úgy átugorhatnátok egy kicsit !!!

Vagy nagyon messze esik a vonat, nehéz Koppánykámmal utazni ???


Puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Na akkor itt is gratu. :lol:

Nagyon sok boldogságot a csepp lányhoz!! Ügyesek voltatok! Hannababának pedig sok-sok tejcsit!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Inkább az utazás... de végül is miért ne... majd cipelem addig. :)

sajnos még előfordul egy-két üldözési mánia nálam, hogy biztos nem szeret senki és inkább elzárkózok mások elöl, blablabla :D majd kiheverem...

most kislányon, Mártin és Andin a téma... első kettőnek drukk ezerrel, Andinak meg milliószor. :) Kezdek antikommunikatívvá válni... bocsi
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Andi: megy neked is a vudúúúúúú természetesen. :D++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


most értünk haza és fél 2-kor mentünk el itthonról. Kivagyok, készvagyok lőőőjeteeekk leeeeee... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bogyó: üldözési mánia stimmel. Nekem is van... :roll: Mindíg azt hiszem , hogy mindenkinek az agyára megyek. Bár lehet nem tévedek... 8) :lol:
drukkolok a nővéredéknek is. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat!

Kislány:GRATULÁLOK HANNA BABÁHOZ!Sok puszi nektek!

Bogyó:remélem jobban vagy,és persze,hogy neked is szólnak a talis dolgok!!!
Egyébként amit a múltkor írtál,hogy a Gyula a szomszédban üdül,és,hogy már volt,hogy nem voltatok együtt.
Én mikor láttalak titeket nekem olyan volt mintha minden tökéletes lenne,imádnátok egymást!

Bocs most mennem kell,majd jövök

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat!

Kislány:GRATULÁLOK HANNA BABÁHOZ!Sok puszi nektek!

Bogyó:remélem jobban vagy,és persze,hogy neked is szólnak a talis dolgok!!!
Egyébként amit a múltkor írtál,hogy a Gyula a szomszédban üdül,és,hogy már volt,hogy nem voltatok együtt.
Én mikor láttalak titeket nekem olyan volt mintha minden tökéletes lenne,imádnátok egymást!

Bocs most mennem kell,majd jövök

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat!

Kislány:GRATULÁLOK HANNA BABÁHOZ!Sok puszi nektek!

Bogyó:remélem jobban vagy,és persze,hogy neked is szólnak a talis dolgok!!!
Egyébként amit a múltkor írtál,hogy a Gyula a szomszédban üdül,és,hogy már volt,hogy nem voltatok együtt.
Én mikor láttalak titeket nekem olyan volt mintha minden tökéletes lenne,imádnátok egymást!

Bocs most mennem kell,majd jövök

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Bolha: igen, az agyamra mész. ;) :P Na jó, nehogy felvedd, csak ugratlak... na jó nem.... na jó, mégis. De most komolyan, nehogy magadra vedd! :D
Régebben barátkozósabb voltam, nyitottabb (de azt hiszem neked ezt már ecseteltem), csak aztán történt valami az életemben és azóta zárkózottabb vagyok, nem tudom kinek mit lehet mondani és mit nem, ki hogy reagál és mire, stb... innen jött, hogy biztos, hogy megbízhatok-e bárkiben, biztos hogy nem kétszínűsködnek az emberek amikor jót mondanak, biztos hogy megmondják a negatívot is, hogy okuljak belőle, biztos, hogy szimpi vagyok nem csak képmutatás, stb... majd leküzdöm, vagy nem. :)

Andi: igen, volt 2 évünk amikor külön voltunk. :) A 6-ból... :D Érdekes, mert eddig mindenki azt mondta, hogy külsőleg tök jól elvagyunk, boldogok vagyunk, stb...
Lehet már csak én csinálom a boldogtalanságot, már erre is gondoltam. Ami abból fakad, hogy nagyon féltékeny vagyok, nem bízok meg benne és ezért. Ebből kifolyólag nem is hiszek neki és nem hiszem el, hogy én kellek neki és engem szeretne, csakis engem és csakis engem akar... hülye vagyok, mi? :) Másokat olyan jó elnézni, hogy elmennek strandra, nyaralni, stb... én meg félek ilyen helyekre menni, félek a következményektől (ami persze vagy van, vagy nincs, mert csak én képzelem be). Meg igenis zavar, ha másokat helyez elém és kész. Önző vagyok és azt akarom, hogy mi legyünk az első helyen a gyerekkel, sőt... előnybe helyezhet mást, de az csak Koppány lehet. Sajnos az a legnagyobb probléma, hogy elvárnám, hogy olyan legyen velem, mint én vele. Na jó, nem mindig, csak a pozitív dolgoknál. :)

Van valami fejlemény hitel ügyben?

Bolha: hol voltatok? Már esik az eső, úgyhogy jó hogy haza értetek... én nemrég álltam neki rizseshúst csinálni, kedv az nulla, már elegem van a zsír alapú ételekből, tisztára kipattogtam a sok zsírtól.

Valakinek megvan az e havi hírmondó vagy mi? Valamelyik helyi újságban írták, hogy a gyerekorvosi rendelés ideje megváltozik. Ha meg van valakinek, be tudná nekem ide írni, hogy mettől-meddig és milyen napokon hánytól-hányig lesz? Úgy emlékszem, hogy aug-ban és hogy kedden 11-13-ig lesz. Na már most én a tanácsadásra 11.20-ra kaptam időpontot ami viszont akkor mág igencsak belenyúlik a betegrendelési időbe...

Ne haragudjatok lányok, tényleg ne haragudjatok, ha itt lelkizek, de Gyulával nem lehet megbeszélni, tesómmal büszkeségből nem merem és olyan jó kiadni, tanácsokat vagy épp letolásokat olvasni. Szóljatok, ha az agyatokra megyek és akkor nem írom le. De tényleg. Nyugodtan legyetek őszinték, az jobb. Na, már megint kezdem. :D Bocsi!!!!

Megyek is, mára hülye lettem. Anyu felhúzta az agyam a házzal. Itt szórakozik velem, aztán pedig én égek miatta mindenhol. Már ott tartottam, hogy megmondom, hogy intézze ő és semmit nem segítek neki, mert a jelenlegi állás szerint MINDENT én intézek, ő meg össze-vissza variál, engem hoz kínos helyzetekbe. Whááááhhhh, apu a másik fele...

Tényleg megyek! :)


csak még annyit: nekem is kell egy olyan körhinta ami kint volt a Harangok Napján.... nagyon tetszik, régi népinek tűnik... nagyon jóóóóó, még Koppány is élvezte volna... vagy már írtam? :oops:

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szilvi: Jajj. anyuék is össze-vissza variáltak a házzal anno. Ami a legjobban felb..ta az agyvizemet, hogy amikor közöltük, h megvan a ház bottyánban ahová költözünk, titokban kiküldték kémkedni a nagybátyámat, meg a nagynénémet, hogy megnézzék, hogy milyen. Ők meg bezzeg ki nem jöttek volna... :evil: Áhh mindegy. :D
Ha ráér holnap megkeresem neked a hírmondót és kiírom belőle a rendelési időt. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hahó.. sehol senki? piros alma a fa alatt? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: