Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát régen voltam már erre, mert egy kicsit akadozik a dolog, de néha szoktalak benneteket olvasni.

Thymi, ha eltudunk menni ott leszünk!

Rólunk egy pár szót: gondolom senkinek nem ismeretlen mostanában a hasmenés-hányásos dolog, hát mit mondjak mi is beletrafáltunk. Hála jól vagyunk már és a gyerekek étvágya is visszatért.
Eszti ovizik, most már úgy látom, hogy egyre jobban szereti. Rengeteget rajzol és egye szebben. Itt a Lánchíd oviba rengeteg verset és dalt tanulnak sokat festenek, ragasztanak és nyomdáznak.
Réka koma az én agyamat trenírozza még itthon, remélem majd felveszik a bölcsibe, mert szeptembertől kezdve én is visszatérek a nagybetűs életbe és húzom az igát. Réka rendkívül mozgékony, ravasz és a ahogy a nagypapi mondja egy kisördög. Március 15-én elmúlt két éves. Sajna még se a beszéd se a szobatisztaság nem hozza lázba de, mindkettővel próbákozunk.
Mindenkinek szép napot!!!
Hajny, Timi az április 11-ei buliba lehet, hogy én is beszállnék!

[/img]

Kép
Kép
kisévi
 
 


Hajny, ment privi, remélem el is elment!
kisévi
 
 


kivévi-örülök,h.azért mostmár minden rendben van veletek.
De jó!Én már várom,h.megismerjelek.Gyere te is bulizni! :wink: 8) Bulizzunk egy jót!Megérdemeljük. :P

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Ne aggódj, Réka majd csak elkezd beszélni.A szobatisztaságot meg ne erőltesd.Az is meglesz idejében.Atticy már sok mindent mond, még nem köti össze a szavakat, de meg lehet érteni. :D A szobatisztaságot én még nem próbáltam.Majd nyáron.De mondja egyébként,h.kaka van. :lol:
Akkor várom,h.megismerjelek!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kisévi
Várunk!

Hajni
Nagyon sok boldog névnapot!!!! Fel akartalak hívni, de azuram elvitte véletlen a telefonomat....még jó h egyforma van :roll: Van itthon egy régi, de úgye a számokat nem tudom fejből :cry: Meg vagyok halva :?

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Hajny-sok boldog névnapot! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 



Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Én még ugyan nem vagyok babaváró, de csak ez az egy kecskeméti topik él.

Jövő év elején kezdjük a babaprojektet, és Kecskeméten, vagy Szegeden szeretnék szülni. Még nem döntöttük el, mivel egyik kórházat sem ismerem, dokikat meg pláne nem.
Ahova most tartozom, ott tuti nem szülök, mert az egy mészárszék :evil: Így muszáj lesz dokit is váltani :roll:

Szeretném a segítségetek kérni, hogy ti melyik dokinál szültetek? Milyen? És mennyi nála egy magánvizsgálat?

Olyan dokit szeretnék, aki természetes szülés párti, és előnyben részesíti a gátvédelmet.

A kórházakról is szívesen veszek minden infót :wink:

Köszönöm előre, remélem, nem bánjátok ha néha írok :wink:
Vendég
 


Hkitty

Üdv itt! Igen él a topik bár haldoklik.... Elég ritkán jön erre valaki. Sajnos!!!
Melyik mészárszékhez "tartozol"?
A dokim: Altorjay Balázs. Nagyon jó fej, szeretem és olcsobb mint a többi kecskeméti doki. Kiskunfélegyházán dolgozik. Jó a korház, családias, csak nem igazán szoptatáspárti, legalábbis Szolnokhoz képest. A doki miatt megérte ott szülni. Ahogy hallottam még mindig jobb az itteninél.
Írj magadról ha van kedved!

Valaki nem tudja véletlenük Gadevi számát????

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Szia Timi!

Először is köszönöm a sok infót!

Én a kiskunhalasi kórházhoz tartozok, de az elmúlt időkben volt szerencsém pár ismerősöm szüléstörténetéhez - és eldöntöttem, hogy ott tuti nem szülök :evil:

22 leszek idén, amint a vonalzóm is mutatja 6 éve vagyunk együtt a párommal. Jövő év elején kezdjük a babaprojektet, de előtte majd el szeretnék menni egy alapos kivizsgálásra (hogy még véletlenül se legyen baj), és azalatt remélem, sikerül valamennyire megismerni a dokit is.

Te természetes úton szültél? Kifejtenéd azt, hogy nem szoptatáspárti?
Vendég
 


Hajny, bocsi, de most esett le, hogy pénteken volt a névnapod. Nagyon sok boldog névnapot szeretnék kívánni neked!

Timi, megpróbálom, remélem ott tudok lenni a bulin!

Szia Kitty!

Én Kecskeméten szültem mindkét kislányomat. Sajna a természetes szülés egyiknél se jött össze, így csak a császáros dologról tudok beszélni. Nekem semmilyen komplikáción nem volt, rendesek voltak velem a műtőben. A dokim dr. Pataky István, én nagyon kedveltem, rendes volt és korrekt. A nagylányommal szülés előtt néhány napot kórházban voltam - nem stimmelt a szívhangja -. és mindig korrektül tájékoztatott mindenről. Szülés után is minden nap beugrott és a csajomra is ránézett, mivel be is sárgult.
Szerintem ő is híve a természetes szülésnek, de itt Kecskeméten a gátvédelem nem nagyon tetszik a dokiknak. Szegeden erről csupa jó dolgokat hallottam.
Remélem gyorsan összejön majd a babóca és tájékoztatsz bennünket a várandóságodról és a szülésről és természetesen utána is mindenről amiről csak akarsz!

Kép
Kép
kisévi
 
 


kisévi-rendben, nagyon várom! :wink:

Kitty-én is Kecskeméten szültem.A kórházról sok rosszat lehet hallani, de ne dölj be a sok pletykának.Én 2007 Júniusában szültem a kisfiamat, sajnos császármetszéssel, mert kezdett lassulni a kis szíve a sok vajúdásom során.A dokim Seregély Attila.Fiatalos, vicces és nagyon jó doki.Én maximálisan meg vagyok vele elégedve.Ha szükséged van a rendelőjének a telefonszámára csak szólj.Ha felhívod, minden kérdésedre fogsz kapni választ. :wink:
A dokik az ápolónők és a csecsemősök nagyon kedvesek,segítőkészek!Én semmi rosszat nem tudok mondani.Csak a kórház belsejétől irtóztam kicsit, mivel nagyon ókori.Ezer éve nem volt felújítva, de 5 napot ki lehet bírni benne.Máskülönben is az ember nem is arra figyel olyankor. :lol: Minden nap tiszta ágynemű és hálóing, annyi amennyit csak akarsz.Mármint, annyiszor veszel fül tisztát, ahányszor szükséges.Ne aggódj, szuper kezekben leszel!
És sok sikert a babaprojekthez! :wink: Mire szülnöd kell, tuti sok változás lesz még.De jó mindig résen lenni.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Évi, Timcike!

Köszönöm a kedves szavakat! Remélem, hogy sikerül majd elsőre a babóca :D

Az nem baj, hogy a császárról írtatok, mivel előre úgysem lehet tudni, hogyan fogok szülni. Ha muszáj, akkor úgyis muszáj...

Az fontos, hogy a dokival meg lehessen beszélni mindent, ne csak úgy futtában tájékoztasson/vizsgáljon.

Alternatív szoba gondolom akkor nincs, ha ókori a kórház. Pl hogy ne kelljen feltétlen hanyattfekve szülni, hanem megválaszthassan a pozíciót, kád, stb.
Vendég
 


Sziasztok!

Szerencsésen megjöttünk Zalacsányból,gyönyörű hely!
Köszönöm a köszöntéseket!

Április 11-én akkor buli a Caribiben.Aki tud jöjjön.

Hkitty
üdv itt a topikon,sikeres babavállalást,kívánom gyorsan jöjjön össze.Probléma mentes terhességet!Stb.

Én is Altorjay Balázsnál szültem,csak még Szabadszálláson.Csak jókat tudok mondani róla.Olcsó,és mindenféle ultrahangot meg tud csinálni a rendelőjében.Nem kell menni a kórházba miatta,még 4D-je is van.4000 a tarifája,20 -25 ezer közt szoktak neki adni szülésnél.Nem tom másnál mennyit szoktak.De ha csak 10 ezret adnak neki,nem fintorog,nem pénzéhes.Naon gyerek párti Balázs,vicces,jóképű.A szülésnél is naon sokat poénkodott,amiért hálás is vaok,mert így próbált nyugtatni is,meg egy kicsit figyelmet terelni.Én a következőt is nála szülném.
Ha bármi kérdésed van akkor nyugodtan kérdezz.

Lina
hogy vagytok?Nődögéltek rendesen?

Thymi
írtam iwiwen,jó ötlet!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Kisévi
nem kaptam privit,iwiwen előbb elolvasom sztem.Többet mek oda fel.
Köszi neked is hogy gondoltál rám névnapomon.Majd Caribiben koccintunk rá,oké?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


kitty-a kádat meg a többit a kecskeméti kórházban elfelejtheted.Nincs.Én vízszintes pózba vajúdtam.Nem tudom,h.másképp lehet-e? :roll:

Hajny-nagyon szívesen.Már nagyon várom a bulit. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tegyél már képeket a kirándulásról.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Új vagyok még itt.Június elején fogok szülni.Nagyon örülök, hogy végre találtam olyanokat,akiknek szintén Altorjay Balázs az orvosa.
Nagyon jó fej doki, maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Viszont a kiskunfélegyházi szülészettől egy picit tartok.Szívesen venném, ha tudnátok néhány infot írni róla.Bár majdnem mindegy, hogy milyen.Azt a pár napot ki lehet bírni.A dokim után a világ végére is elmennék.

Thymi!
Tőled azt szeretném kérdezni, hogy miben nyilvánul az meg, hogy nem épp szoptatáspártiak Félegyházán?

Köszi az infókat
gyagyapok
 
 


Sziasztok!

Hajni,
köszi az infót! Akkor ez a doki most is Szabadszálláson rendel, vagy Kecskeméten is?

Timi,
hát elég szomorú ez egy megyei kórháznál :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Végre kezd újra élet lenni a topikon! :lol: :lol:

Kitty22
hát,Szabadszálláson én voltam az,aki utoljára szült,bezárták a szülő otthont.Sajnos.A Balázs most már csak Félegyházán vállal szülést,de van magánrendelöje a központban Kecskeméten.Jó alapos doki.

Timci
amint lesz időm feltölzöm a képeket és teszek ide is.Tökre jókat csináltunk. :lol: Holnap lehet lesz egy pici időm.

gypok
üdv neked is itt,gyere ám sűrűn,kérdezz bátran.Ha tudunk,úgyis segítünk.Tudod milyen nemű babád lesz?Nevet választottatok már?Mesélj magatokról.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Na,csak teszek egy pár képet most,majd holnap is.

Balcsinál 3-an
Kép

Anna csacsit etetett
Kép

a Zalacsányi kastély hátsó udvarának egy része
Kép

a halastó egy része
Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


A fajin képek apa telóján vannak,majd azt holnap,ígérem Timci.
Jó éjt!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-nagyon irigyellek ám!Csak nem volt nagy hideg?Úgy fel vagytok öltözve. :lol: Csodás helyen voltatok.Majd 11-én mesélsz.Én is akarok menni... :cry: Várom a többi képet.Anna óriási csajszika lett, nem semmi.Rohan az idő...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Légy üdvözölve pok!De jó,h.kisbabát vársz!Első?Mesélj kicsit magatokról,h.jobban megismerhessünk.Pocis kép is jöhet ám! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hajni,
köszi a sok infót!
Nagyon szép helyen jártatok :wink: Szép család vagytok, Annád pedig gyönyörű kiscsaj :wink:
Vendég
 


Hajny-a képek hol vannak? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timci
egy kicsit el vok veszve,de még teszek fel 3 képet.11-én el ne felejtsd,remélem tok menni!Nem jön semmi közbe! :lol:

Kitty
szívesen az infót,kérdezz bátran,gyere sűrűn!

kilátóba mászunk Annámmal
Kép

fent a kilátóban :lol:
Kép

Anna szereti a virágokat
Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-gyönyörű képek!Köszi, ezért érdemes volt ennyit várni. :wink:
Na ne csináld!Bízok benne,h.nem jön közbe semmi, se neked se nekem!De előtte hívlak a biztonság kedvéért. 8)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ha jól látom, nem nagyon van most olyan köztetek, aki még ezután fog szülni Kecskeméten, de ha nem bánjátok, csatlakoznék! :)

29 éves vagyok és október elejére várjuk az első Babócánkat. Úgy néz ki kisfiú lakik a pocimban! :D
Dokimnak Bakó Ferencet választottam, még csak 1-szer voltam nála, szimpatikus volt. Remélem "útközben" sem fogok benne csalódni. Ha valakinek van infója róla, esetleg nála szült, akkor szívesen fogadnám!

A kórháztól kicsit félek, a körülményektől, hogy eléggé figyelnek-e a babákra stb...(nem szed-e össze valamilyen fertőzést stb.)? :roll:
Ha van kedvetek, írjatok!
Nagyon szépek a gyermekeitek! :)
csébé
 
 


Sziasztok!

Hajni,
igyekszem jönni a kérdéseimmel :wink:

Csébé,
én is most próbálok infókat gyűjteni, így segíteni nem tudok. De te remélem majd fogsz, ha már megszületett a picid :wink:

Szerintem a csecsemősöktől függ, hogy mennyire figyelnek a babákra. Pl a halasiban eleve negyed órát kellett várni, hogy az újszülöttet megmutassák :shock: És másik negyedórát, mikor vártuk, hogy tegyék vissza az ágyba...
Vendég
 


Szia csébé-az újszülött osztálytól nem kell tartanod. A legjobb kezekben lesz a picurkád.A bacikat meg akárhogy próbálják kiiktatni, nem mindig sikerül,főleg ha a látogatók bemennek,mikor szopi idő van és a kicsik lent vannak az anyucikkal. Ezt kell elkerülni feltétlenül!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


És óriási GRATULA pocilakohóz! :wink: Problémamentes terhességet kívánunk!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hogyhogy te Bp ről vagy és mégis Kecskeméten fogsz szülni? :roll:
Mi is idén tervezzük a kistesót, sok tanakodás után, úgy döntöttünk,h.mégis most fogunk neki.De majd csak Nov-Dec.körül,mert előtte nem lehet,hisz nem lenne ki vigyázzon a kisfiamra,míg járom a rendelőket a vizsgálatokért.Ugyanis Karácsonykor jön haza anyósom és akkor már nyugodt szívvel tudok intézkedni.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is. Egy kicsit húzós volt a múlt hetünk. Lili 5 napot kórházban volt, Pesten a fertőzőn a Szent Lászlóban. Elkapott valami olyan vírust, amitől nagyjából 5 óra alatt szinte teljesen kiszáradt. Pont Pesten voltunk, mert másnap mentünk volna a barátainkkal Bécsbe, és már ott aludtunk volna. Délben elkezdtett Lili hányni, de csak egyszer. Aztán du. 5-kor hányás-hasmenés. Gondoltunk bevisszük a Heim Pálba, hogy nézzék meg, ne így menjünk Bécsbe. Fél 6 körül még mondták, hogy vírus, kapott kúpot, menjünk haza, semmi gáz, holnap mehetünk Bécsbe. Na 8 körül már vittük vissza, mert láttuk, hogy nem stimmel a dolog. Fél 10-re jutottunk orvoshoz, akartak neki ott infúziót adni, hogy ne kelljen kórházba mennünk. 3 próbálkozásra sem sikerült vénát biztosítani, akkor mondtuk, hogy kész vége, visszük a Lászlóba. Ott egyszer még próbálkoztak az osztályon a vénabiztosítással, de már annyira össze volt esve, hogy ahogy megszúrták gyakorlatilag át is szúrták. Az intenzívre levitték, és ott még 3 próbálkozásból valami mélyvénát sikerült neki szúrni, de az is csak reggelig bírta, de 3 palack lötyi legalább lement rajta. Aztán másnap este már 3. alkalomra sikerült a kézfejébe berakni, ami bírta a hazajövetelig. Összesen 10 palack infúzió ment bele. Apa volt Lilivel kórházban, mert ugye én terhesen nem maradhattam a fertőzőn. Szerencsére nem is kaptam el semmit. Nagyi is vállalt egy éjszakát, neki sem lett baja. A férjem nyűglődik valamivel, de néha azt érzem, csak pszichésen, mert mindig csak itthon beteg, a munkahelyén meg nem.

Üdv a újaknak.
Én régi fórumozó vagyok, de most várom a 2. babámat. Augusztusban fogok szülni. Én teljesen meg voltam elégedve anno a kecskeméti szülészettel. Ok, nem túl modern az épület, de ez egy adottság, és nem hiszem, hogy ez a lényeg. Én is, és a baba is jó kezekben voltunk/leszünk, ez biztos.

Hajny,
pocaklakó köszöni jól van, most már úgy rúgdal, hogy kívülről is lehet látni. Azért kicsit más a 2. gyereket várni, nem kap annyi figyelmet, mint az első, hisz ott van már egy "kézzel fogható" gyerek, aki ráadásul csinálja a fentihez hasonló "programokat" :lol:
Meg már nem kell babakocsit nézni, ruhákat venni..., szóval nem ugyanaz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy most nem mindenkinek írok, csak úgy általánoságban, de rövid időm van!

A Kecskeméti kórházban 2004 óta sok mindent lecseréltek már - pl.: ágyak egy részét -, próbálkoznak dolgokkal de pénz nélkül nem nagyon tudnak mit tenni.
Bakó volt a másik orvos aki ügyeletes volt amikor szültem a kislányomat. Nekem is szimpatikus volt, ő volt a másik doki, aki a császárnál bent volt, mert mindig két dokinak kell bent lennie.
A csecsemősőkről ilyen-olyan véleményem is van, mert semmit nem nagyon mondanak, ha kérdezel, de ha nem tudod, akkor te vagy a hülye. Esztinél(nagylányom) rettenetesen bedurrantak a melleim, mivel a csöpség be volt sárgulva állandóan aludt(ez normális ilyenkor) szopni nem szopott, így az első dögös maszírozás kurva rossz volt, de utána sokkal könnyebb volt fejni és itthon szoptatni.

A hétvégi buliról meg még beszélünk!!!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Linacska
gratulálok Levihez! :D

Évi
köszi az infót Neked is!
Pont akartam kérdezni, hogy miben más, ha nincs fogadott doki, hanem az ügyeletesnél szülni.
Vendég
 


Kitty,
szerintem egy ügyeletes is ugyanolyan lelkiismeretesen ellátja a feladatát, inkább csak a bizalmi viszony más a saját orvossal és az ügyeletessel. A sajáttal már szülés előtt sokmindent meg lehet beszélni, mit szeretnél, hogy szeretnéd, lehet-e, nem lehet...
Az ügyeletesnek meg adódik egy helyzet, és a legmagasabb szakmai színvonalon meg fogja oldani, de nem ismer téged, az igényeidet, elvárásaidat...

Pl. az én orvosom tudja, hogy nagyon félek a beavatkozásoktól, még egy injekciótól is rosszul vagyok. Mikor szóba került, hogy ugye esetleg egy baba császárral is születhet, akkor kb. két perc után mondta, hogy nyugi, altatásban is lehet, mert hogy ébren tuti nem bírnám ki, legalábbis szerintem egyikünknek sem lenne kifizetődő.

Mondjuk mikor én szültem, szült egy lány, 21 évesen már a 2. gyerekét, abszolút tervezetten, tudatosan, és a választott dokija közölte, hogy lejárt a munkaideje, hazament, és végül ügyeletesnél szült, és meg volt elégedve. A választott dokiját meg elfelejtette egy életre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
köszi!
Ilyen orvosokat én is hallottam már, hogy pl éjszaka ő be se megy szülni, stb...
Én is tervezett szülést szeretnék majd, aztán majd meglátjuk, mi valósul meg belőle :wink:

Barátnőm is végül ügyeletesnél szült, mert aznap ment szabira az orvosa. És ő császáros volt (ezt előre tudták, hogy az lesz), és az ügyeletes tiszteletben tartotta, hogy ő altatásban szeretné.

Szóval van ilyen is, olyan is. :wink:
Vendég
 


Na én nem is tudtam,h.lehet altatást kérni a császárnál.Szerintem a második baba is császáros lesz.De ez elválik...én nem félek a nem altatós császártól, jó volt,h.láttam ha egy másodpercre is a kisfiamat, de láttam. :wink:
Az én dokim hála bejött és ott volt velem, igaz volt mikor kiment a vajúdási idő alatt, de sokszor visszajött,és mondta,h.szerinte ekkor és ekkor lesz meg a baba. :lol: De nem volt igaza, mert a természet közbeszólt,és császár lett a vége.És nem is bánom.

Közeleg a 11-ke Hajny, csajok!Már nagyon várom! 8)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lina-borzasztóan sajnálom,amin keresztül mentetek.De a lényeg,h.jó hamar észrevetted és mára már kutya baja.Örülök,h.minden a régi kerékvágásba van most nálatok!Férjednek jobbulást!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kitty
Természetes úton szültem mind a 2 gyermekemet. Az h 3 óránként hozzák ki a babát és méregetik az „evéseket” az nem igazán szoptatáspárti dolog. Van összehasonlítási alapom. Szolnokon mindenki 24 órásban volt a babájával, ez nem választható alternatíva volt. Voltak csecsemősök, le lehetett öket adni, de naponta csak 1x mérték őket és így nem stresszeltek h nincs tejed. Nem kaptak a babák semmit, míg Félegyházán adtak nekik tápszert…
Első babámmal már 1,5 nap után volt tejem és a 3. este már nem volt súlyesése. A másodikkal is indulgatott hamar, de mivel nem evett annyit amennyi a papírra le volt írva, igy adtak neki tápszert és éjjel ha sírt be is etették, ahelyett h kihozták volna (ez tejgyilkos akció)…. Amikor hazajöttünk emiatt óránként evett, de szerencsére 1,5 nap után beálltunk a 3-4 órára és utána már igény szerint szopizott ( ha kérte akkor 1-2-3-4 óránként evett) Csak anyatejes volt 8 hónapig és még most is szopik. A lányom 16 hónapig kapott anyatejet és tápszert soha. A fiam sajnos kapott tápszert a kórházban és itthon is 1x ( 1 hetesen) azóta szerencsére nem.
Na mind1, ezen már túl vagyok szerencsére…
Halason látogatóba voltatok??? 15 perc az nem sok látogatóknál, főleg ha sok a baba és kevés a csecsemős….
Egyik barátnőm ügyeletesnél szült és most sincs fogadott orvosa. Az a különbség h TB alapon jársz vizsgálatokra, nem magánba, és ugye az nem kerül pénzbe.

Pók
Ne idegeskedj! Doki miatt mentem én is oda és az a legfontosabb h mindketten jól legyetek, a többit ki lehet bírni, otthon meg már úgy csinálsz mindent ahogy neked jó!!!
Küldök privit!!!

Hajni
Szép helyen voltatok!!! Csak látom kicsit hideg volt….

Csébé
Üdv nálunk!
B tervnek, ha netán valami miatt itt szültem volna, Bakó Ferencnél szültem volna. Férjem szerint nagyon jófej, szimpatikus és szakmailag is jó orvos (mentős a férjem)

Lina
Lili jobban van? Mitől lehetett???
Levike ficánkol már sokat?
Bár így lenne ahogy írtad….az a baj h nagyon sokan ha nem kapnak pénzt, másként állnak a munkához. Te kinél is fogsz szülni? Annál akinél, Lilivel? Mert pont ő volt egy másik barátnőm orvosa és otthagyta, mert annyira pénzéhes volt….Mondta ha ott van a kórházba, keresse meg, erre amikor ment hozzá, közölte vele h legközelebb a rendelőbe menjen már….

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Timi
köszi a sok infót!
Igen, szerencsére csak látogatóban voltam halason, de csak mi voltunk, és egy baba, csecsemős meg a közelben sem volt... Egy terhes nőt küldtünk be, hogy keressen már valakit, aki megmutatja a babát... :roll:
Gyopi Gyopárka? Nagyon szép neve van! És a kisfiadnak is :wink:
Vendég
 


Nem Gyopárka, csak símán Gyopár.
Gyopárkától hidegrázásom volt....Gondolj bele h meg állásinterjúra és édibédi neve van....wáááá. Becézésnek nagyon jó, bár Gyopikának becézzük.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Timi
bocsi :oops:
Mondjuk így tényleg felnőttiesebb, becézni meg ugyanúgy lehet :wink:
Vendég
 


Kitti,
hát az enyém nem tervezett szülés volt, egyszerűen zöldült a magzatvíz, és indítani kellett, abban nem maradhat sokáig a baba.

Thymi,
igen, nála szülök. Azért nálam annyiból más a helyzet, hogy anyu jóbarátja, ha kell, anyu is intéz neki ezt-azt, velem nem bunkózik. Bár azt én is észrevettem, hogy a kórházban azért ezerszer más, mint a magánrendelésén. A kórházba szerencsére nem sokat találkozunk, max a végén majd az nst-ken. Amúgy van, hogy tőlem pénzt se kér.
Mondjuk nem tudom, ott lesz-e, mikor szülök, az augusztus ebből a szempontból nem túl jó, de Lilinél is megkérdezte, hogy ha véletlen nem lenne, kinek adjon át. Arra is van ötletem.

Ünnepek alatt nem leszek, megpróbáljuk megismételni eredetileg tervezett formában a két héttel ezelőtti hétvégét a kórház kihagyásával. Mindjárt vonatozunk Lilivel Pestre :lol:
21. századi gyerek, ez már program...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Végre letelt a hat éjszakám,jövök én is.Sebtében olvastam,végre van élet itt megint.

Lina
örülök hogy jobban van Lili,remélem a férjed is meggyógyult.Jó hétvégét nektek!
Tök jó a vonatozás,Annát már kétszer elvittem,naon élvezte a zakatolást! :lol:

Zalacsányban mikor voltunk,jó idő volt,csak fújt a szél.Azért voltunk úgy beöltözve,mert wellnessről jöttünk ki,és még nedves volt a hajam,nem tudtam megszárítani rendesen a bban a gőzben,párában,nem akartam megfázni.Annát meg hát egyszerűen féltettem.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Kitty
Semmi gond :wink:

Lina
Jó pihenést!

Hajni
6 éjszaka??????? Uh izgi lehetett....

Hajnalban megszült a barátnőm :lol: :lol: :lol:
Ők már nem jönnek honap a Tősbe :roll: :twisted:

Basszus nem hiszem el h csak én kínlódtam a szülésekkel. Már 2 barátnőm szült pikk-pakk. Hajnali 1-kor elment a magzatvíz, fél 3-ra meg is született a kiscsaj 8) Mákosak nagyon, csak én nem voltam egyikkel sem az :?
Mondjuk én nem kaptam oxitocint. Lehet h azért volt lassabb? Annak azért örülök h semmi beavatkozás nem volt (infúzió, zselé, fájdalomcsillapító stb) Még végig csinálnám párszor azért....

Csajok kedden várunk mindenkit ám :wink:
Sok locsolót mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Thymi
jaj,6 éjszakát lenyomtam a melóba,majd a 7-dik a Caribeben volt éjszaka.Nem volt rossz,sőt,már átestem a holtponton,jól viseltem.Bár azért a jó hangulat rásegített!Timci is eljött,én tutti jól éreztem magam. :lol:
Nem mindenki szül könnyen,momentán én gyorsan,de piszokul szar volt,de van Annám! :lol: :lol:

Timci
te hogy érezted magad?A legközelebbi jobb lesz ám,el voltál szokva már a nyüzsitől meg az éjszakától,igaz?



Nagyon kellemes húsvéti ünnepeket mindenkiek,lányoknak sok locsolót!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Thimy- nekem szőrnyű volt a vajúdásom! 22 óra és az oxitocin után még szörnyűbb volt. :cry: De a lényeg,h.megvan az életem kincse!És minden nap gyönyörködhetek benne!Megérte! :wink:

Hajny- köszönöm szépen a bulit!Jól éreztem magam, csak hiányzott Attila... :oops: Az igaz,h.el voltam szokva nagyon, de rád néztem és megjött az erőm és a jókedvem.Igaz Endre is rásegített, mikor felkért táncolni.Szuper volt!Köszönöm!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kellemes Húsvéti ünnepeket és rengeteg locsolót a csajsziknak!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?