Új privát üzeneted érkezett!

Szia falevél:
Örülök hogy irtál nekem,téged is olvasgattalak amikor kismama voltál,és azt is olvastam hogy hozzá jártál,tök jo,én szeretem a dokit nagyon,11 éve hozzá járok,a bio-spa wellness központba szoktam hozzá menni,a korházban még nem voltam.A fiam is nála született 10 éve,Szabadszálláson.Én nem is mennék máshoz,mult héten voltam nála,és behivta a páromat is uh-ra,nagy élmény volt neki,ö ilyet még nem látott,a fiam a volt férjemtöl van.
Tök jo hogy megint babád lesz,gratulálok hozzá nagyon,direkt akartátok?
Irjál még majd,hogy mit mondott a doki. :)
krissy3
 
 


Krissy, megkaptad a kérdésre a választ! :D

Hajny, hát igen, ilyen az élet...

Falevél, sok boldogságot!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


gadevi:
megkérdezhetem,hogy nálatok mi volt a probléma?
krissy3
 
 

 
 

Sziasztok!

Most jöttem a dokitól. Minden rendben van!!! Egy pici babucink lesz.
Viszont úgy néz ki, hogy vagy később fogant vagy én számoltam el valamit, mert még csak a szikhólyag látszódott. De azt mondta a doki, hogy minden OK és nagyon szép szabályos a szikhólyag, a méhszájam is teljesen egészséges. A szikhólyag mérete alapján 5 hetes körül van a picurka... Kb.3-4 hét múlva kell megint mennem.

És ami meglepő volt, hogy a doki tökre emlékezett rám, még azt is megkérdezte, hogy befejeztem-e a sulit... azt gondoltam, hogy 1,5 év után nem emlékszik,hiszen úgyis rengeteg nő, várandós anyuka megfordul nála...

Köszönöm a gratulációkat!

Linácska:én meg neked gratulálok,látom neked is van pocaklakód!

Krissy: igen már szerettünk volna kistesót, mert kb.2 évet akartunk a két gyerkőc között. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Krissy: én is a biospa-ba járok hozzá.

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevél:
gratulálok a jo eredményhez,tök jo.
Én 11 éve járok hozzá,és mindig emlékezett rám,most hogy voltam nála amikor terhes lettem ,kérdezte hogy ,hogy van a fiam,végülis mindig megkérdezi.Én a 10 év alatt 2 voltam nála mütéten is.
Majd ha megyek hozzá legközelebb a bio-spa-ba ,csináltatni akarok vele babamozit.
krissy3
 
 


Krissy: a babamozit ő csinálja? Mert nálunk Sárikánál valami másik hapsi csinálta és az nem is tetszett nagyon...
Kisfiad tudja már, hogy lesz tesója? Biztos jól meglesznek majd együtt, nekem van egy 12 éves öcsikém és imádja Sárát, olyan jókat szoktak bohóckodni együtt... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Krissy,
Lili tudja a kistesót, sőt. December 1-én este, miután megfürödtem és még nem volt rajtam ruha, rámnézett, és közölte, hogy anya, ott van a pocakodban a kistesóm, én látom. 2-án csináltam tesztet, és pozitív lett. Pont a névnapomon. Ezek után nem akartuk titkolni. Csak elmagyaráztuk, hogy még pici, és várni kell, amíg megnő, és csak utána bújik ki, amikor nyár lesz, és már rövidgatyában szaladgálunk. Azóta szépen mászik be egyedül a gyerekülésbe, nem kell emelgetnem. Szerintem megértette. Én a Horti Tamáshoz járok, de Pötty inszemes baba, Temesváry hozta nekünk össze.

Falevél,
nekem 5 hét 2 naposan még csak petezsák látszott, szikhólyag sem, pont 7 hetesen meg már 7 mm volt Pötty, és vert a kis szive. Pedig mi aztán tudtuk mikor fogant :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok.
Falevél:
hát azt nem tudom hogy ö csinálja e,majd ugy is hivom elötte és megkérdezem,csak gondolom hogy ö,de ha nem ö ,lehet nem is csináltatok,csak egy képet kérek töle.
A fiam tudja,ö nagyon okos gyerek,a suliban is kitünö tanulo.Ö már tudja hogy a szülés is hogy zajlik,elkellett neki mondanom,meg mindig kérdezget a terhességröl is,számolja a heteket,számon tartja a szülés idöpontját.Csak ö fiu tesot szeretne.
De nyilván kislány,a kinai naptár is azt mutatta.Remélem, kislányt várunk a párommal,persze a legfontosabb,hogy egészséges legyen.
De biztos a fiam is szeretni fogja ha kislány,akkor is.Azt ,asszem irtam már,hogy fél tesoja lesz.Öt nagyon nehezen szültem,alig birta a doki kiszedni belölem,egy másik orvossal.Félek is nagyon a szüléstöl.

linácska:
tök jo ha már igy megérti a kislányod ,a kistesot :)

Ma voltam az afp-n reggel,de most ugy fájt,azt hittem elájulok. :?
krissy3
 
 


Sziasztok!

Lina
kaptam egy szatyor kislány rucit,nem vinnéd ki annak az ismerősödéknek ?Van benne nadrág,overál,pulcsi,pizsi.Még én is szétnézek ruci ügyben.Ami nem kell azt ki kell dobni.Köszi!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Krissy
szerintem ne aggódj a szülés miatt,te csak a várandóssággal törödj,ne stresszeld magad ilyennel.Ráérsz akkor gondolni erre ha már a szülőágyon leszel. :lol: Meg hát egy szülés sem egyforma.Meg hallottam itt a fórumon olyan homeós bogyókról,teákról,amit szülés előtt nem tom mennyivel kell szedni,inni,és könnyebbé teszi a szülést.Hátha tud neked ebben vki bővebben segíteni.Másnem lélekben megnyugszol.HM? :wink:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajnalka:
köszi a biztatást. :) A párom nagynényje doktornö,és homeopátiával foglalkozik,majd beszélek vele.
krissy3
 
 


Sziasztok. falevél:
felhivtam a bio-spa-t a 4d miatt,azt mondta hogy a terebessy csinálja ha hozzá kérek idöpontot.13000 ft cd-vel.
krissy3
 
 


Hajny,
holnap megyek anyuékhoz, délelőtt 9-10 körül otthon lesztek? Akkor beugranék a rucikért.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Krissy,

mire gondolsz? Hogy a kórházzal mi a bajom? Se nem Mama se nem Baba barát egy kicsit sem...de nem szeretnék vitába szálni senkivel, megbántani sem akarok senkit még véletlenül sem! Ez csak egy vélemény..az enyém.
Nekem mind a 2 szülésem és a bent töltött napok csodás emlék. Mindenki mást szeretne, mindenkinek más a fontos, más igények, elvárások...én olyasmiket szerettem volna, amit itt nem lehet, ezért mentem máshová. Én akkor aludtam, ettem, fürödtem..stb amikor aludtak és amikor meg fent voltak csak néztük egymást, na meg persze szopiztak, amikor csak akartak. Nekem ez fontos volt. Így boldogok voltunk mindannyian. Remélem hamarosan ebben a kórházban is érdekelni fog majd valakit, hogy mi a jó a Babáknak...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Huuuuuuuu
Micsoda pörgés van itt!

Falevél
Gratulálok!!!!

Élvezzétek a terhességet, mert annyira jó dolog. Szívem szerint babagyárat nyitnék....én minden percét élveztem, szerencsére semmi bajom nem volt soha.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Lina
Endre itthon lesz,gyere nyugodtan.Van valamire szüksége a csajszinak?Hátha tudunk segíteni.Majd írd meg nyugodtan.

Krissy
nagyon szívesen. :lol:
Én nem szerettem a terhességet,bár semmi bajom nem volt,csak az elején.Hisztis voltam,de az lehet a fáradtság miatt,végig dolgoztam.Reggel 6-ra mentem,majd mikor hazaértem,már nyűgös voltam.Szegény párom,pedig azt mondja nem voltam.De én így érzem.
A szülésre sose gondoltam,bent semmi képp nem fog maradni,így voltam.Gyors volt,két és fél óra.Aztán jött egy kis depi.De aztán rendbe jött minden.

Thymi
látod?Újra van élet.Gyere te is sűrűbben.

Gadevi
amúgy igazad van,többek közt ez volt az egyik ok hogy nem itt szültem Kecskeméten.Túl vagyok rajta. :lol: :wink:

Erszényes
na,hogy tetszik a munka?Remélem nem unatkozol.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajnalka:
akkor neked szerencséd volt a szüléssel,probálok én se rá gondolni azért,élvezem a terhességet,amennyire lehet,most olyan idöszakom van,hogy sokat fáj a hasam,föleg este,alig birok megfordulni,mert ugy szur meg minden,szerintem nö.
Alapbol én egy elég pánikolós,félös,bátortalan csaj vagyok a multtam miatt.De ugy érzem,hogy most ez a terhesség eröt és bátorságot ad nekem,sokkal több akarat eröm van,ugy érzem.Jo hatással van rám.
Csak néha ráparáztatom magam a szülésre.

gadevi:
hát ,sajnálom hogy neked ilyen tapasztalataid vannak a korházzal szemben,remélem nekem azért nem ez lesz,sajnos nincs más választásom a doki miatt,máshoz nem akarok menni.
Majd lesz valami,csak kibirom azt a pár napot. :roll:
krissy3
 
 


Hajni
Nem akarsz babázni?
Erszényes egy hős!!!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Hajny,
akkor megyek valamikor, szerintem 10 körül. Nem tudom, mire van szükségük, csak azt, hogy január végén jön a kistesó. Anyu a lelkükre kötötte, hogy eszük ágába se jusson még egy gyerek, hisz ezt az egyet sem tudják eltartani, de persze annyi eszük volt, hogy kiszámolják, hogy mire lejárna a pénz, legyen még egy gyerek, aki után jár majd. Na mindegy, erre én nem mondok semmit, de baromi felelőtlenek.

Krissy,
én anno Budapesten laktam, mégis ide jöttem szülni Kecskemétre. Ott válogathattam volna a jobbnál jobb kórházak közül, az egészségpénztáramnak van a Szent Imrében VIP szobája, szóval kinyalták volna a seggem. De nem ez számít. Az orvos volt nekem is a lényeg. És én minden percét élveztem az ottlétnek. Főleg, hogy egyátalán nem kezeltek betegnek. Pl. megmutatták, hol a csereágynemű, akkor cseréltük ki magunknak, amikor csak akartuk, a kaját csak addig hozták be a szobába, amíg nem tudtál felkelni, utána már csak szóltak, hogy ebéd van, és együtt ebédeltünk kint egy nagy asztalnál, én alig akartam hazamenni, ott biztonságban éreztem magam. Nekem azt is elmondták, miért nem szeretik, ha anyuka rögtön a szülés után mellre teszi a gyereket. Van egy vizsgálat, amit születés után elvégeznek, 1-2 óra múlva van eredménye, hogy mi az, azt nem tudom, de ha rossz az eredmény, és közben evett a baba, az nagyon nem jó valamiért. Igaz 1000 gyerekből 1-nek rossz, de ha az pont az én gyerekem, és elcseszem ilyennel. Velem volt Lili, de mégsem szopiztunk igény szerint, nagyjából betartottuk a 3 órákat, 6 hetes korában derült ki, hogy még szerencse, mert gégefejlődési rendellenessége volt, és nem is szabadott volna másképp. Szóval hidd el, nagyon egyéniek a tapasztalatok. Én 100%-osan meg voltam elégedve. Ok, a zuhanyzóba nem állnék be papucs nélkül, de lehet, hogy máshol sem. Pedig tiszta, csak modernnek semmiképpen nem nevezhető. Na meg az épületnek vannak bizonyos adottságai, szidhatjuk a körülményeket, de ha egyszer így építették anno, ezzel úgysem lehet mit kezdeni.
Na jó hosszú lettem...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


szia linácska:
az én fiamnak is gége szükülete lett,fél évesen derült ki nála.
krissy3
 
 


Krissy,
Lilinek omega alakú gégefedője volt, és mindig beleesett a gégéjébe. Ahogy nőtt, ellaposodott, egy évesen már nem volt nyoma. Szerencsére nekünk 6 hetesen kiderült.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska:
biztos nagyon rossz lehetett az is,minket sajnos olyan 7 éves koráig elkisérte,addig 3 havonta kontrol,meg folyamatos gyogyszer szedés.
krissy3
 
 


Krissy,
annyira nem volt azért vészes, csak horkolt, meg úgy vette a levegőt, mint egy rossz Darth Vader. Meg nehezen szopizott.

Hajny,
köszi a ruhákat, továbbítottam anyuékhoz, majd valamelyik nap elviszik a kislánynak.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina
köszi hogy eljöttél érte,hogy elvitted egyáltalán. :lol:

Thymi
szívesen babázok,máséval,én szerintem már nem fogok szülni.Endre nem szeretne,úgy érzem nekem is.De hát ezt még majd meglátjuk. :lol: :wink:

Erszényes valóban klasszul viselkedett.Én nem tom mit csináltam volna.Lehet le is blokkoltam volna.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Mi lett Erszényessel?Lemaradtam valamiről? :shock: Meséljétek már el,légyszi...

Mi jól vagyunk, hála Istennek. :wink:

Hajny-mikor lesz az a nagy tali végre?Hiányzotok!!!!! :cry:


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timci
küldtem pü-t.

Nem tom mikor talizunk,dolizom sokat.Meg hát váltott műszakban,meg ezekben a hidegekben ki se dugtam az orrom ha nem kellett.Jön a jóidő.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-ok,olvastam.Köszi.
Értem. :(


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Erszényes,
ha jársz erre, sok boldog névnapot kívánok neked!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Holnap reggel gondoljatok rám, megyek 12. heti UH-ra. Remélem minden rendben lesz, már 15 napja nem láttam Pöttyöt. És ráadásul apa hazahozott egy hányós-hasmenéses vírust, tegnap rajtam is kijött. Remélem a babánál azért nem okozott semmit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska, drukkk!!!! Minden rendben lesz!!! :)

KEDVES MINDENKI!!!!
Az anyatanyán csináltunk egy kecseméti szülészet topikot. Várunk oda mindenkit aki itt szült, itt fog, v akar majd szülni! Tapasztalat csere, infók stb. Gyertek!!!! (jelentkezni kell, v ha email címet írtok, akkor küldök meghívót).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


[quote="linacska"]N írta:linacskaekem azt is elmondták, miért nem szeretik, ha anyuka rögtön a szülés után mellre teszi a gyereket. Van egy vizsgálat, amit születés után elvégeznek, 1-2 óra múlva van eredménye, hogy mi az, azt nem tudom, de ha rossz az eredmény, és közben evett a baba, az nagyon nem jó valamiért.


Ilyenről még nem hallottam....szülés után a mellretételnek nem a kaja a szerepe, hanem az inger h minél hamarabb beinduljon a tej. Ilyenkor max 1-2 csepp kolosztrum van esetleg ha van...

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Thymi
én is rögtön meg kaptam Annát,a cicimre tették pár pillanatra.Nagyon kellett,látni is akartam,meg hát fontos az első találkozás szerintem is a tej beindulásához. :lol:
Jól vagytok?

Borsika jársz erre?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajni
Most gyógyulunk....egymást váltották. Még jó h apósom itthon, mert így ővele van Gyopi, h ne fertőzze vissza Nimót.
Gyopit rendbetették és én is visszakptam, nagyon jó volt!!! A szülésznő jött és segített mellre tenni. Hihetetlen érzés volt h ott elkezdett rögtön szopizni!
Nimót sajnos nem hozták vissza....nagy csalódás volt...

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Én nem kaptam oda, csak miután fölébredtem lent a korterembe, akkor kértem Borsit,h.hozza le nézzem már meg kit is hoztam a világra. :oops: Mikor megszületett csak egy másodperce láttam.Annyit láttam,h.tiszta lila.De mikor Borsi lehozta, szóhoz se jutottam.Óriási élmény volt.Én nem tettem cicire, csak mikor hozták enni.
Borsinak rengeteget köszönhetek,remélem a második babánál is ott lesz még a csecsemősöknél. :roll:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm a névnapi köszöntéseket és bocsi hogy sms-ben nem válaszoltam aki írt, de nagyon sűrű napjaim voltak. Szóval mégegyszer köszönöm.

thymi: jobbulást kívánok nektek!! Remélem az év hátralévő részében jól elkerül majd titeket mostmár!!

hajny: köszi mégegyszer a kisszekrényt!! Nagyon ééédi!! Tényleg nagyon örültem csak nem tudtam kimutatni rendesen! Szóval kösziiiiiiiiii! :)

Timci: ti nem tervezitek a kistesót?? Mostmár dolgozom, de ha a belvárosban jársz benézhetsz hozzám, örülnék! :wink:

Lina: mi volt a 12. heti UH-n?? Nevekkel hogy álltok?? Diétát sikerül tartanod?? Nem vagy kívánós??

Mi megvagyunk. Én dolgozom már 2 hete, Jana meg bölcsizik a Hunyadiban. Hála az égnek nagyon szereti és koppkopp még nem volt beteg!

KépKép
erszényes
 
 



Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Erszényes
ha jól tom akkor Linának megmondta Lili hogy Katika lesz a baba. :lol: De ha fiú lesz? :lol:

Timci
ne várasd sokáig a kistesót,kell Atinak a játszótárs.

Thymi
hála égnek,Anna nem volt beteg mostanában.kopp..kopp...
Már oly rég hogy el is felejtettem.Megszerette az ovit,már van barátnője.Nála úgylátom ennyi a titok.Megnyugodott a lelke.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Még várok a kis tesóval.Ráér Ő még.Előbb dolgozzak min.1 évet, Atticy meg járjon ovikába.Kb. 3-4 év múlva.Meglátjuk.

Ági- nem is tudom,h.hol dolgozol... :roll:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Kecskeméten a nagyposta melletti PN irodában. Pont a refi bejáratával szemben a sarkon! :wink:

Lina: na mi újság????

KépKép
erszényes
 
 


Értem.A refi meg a posta stimmel, de biztos megtalálom, ha arra járok.
De azért eljöhetnél-tek valamikor hozzánk, attól függetlenül,h.dolgozol már. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bocs,
nem nagyon jártam erre.

Szóval voltunk Uh-n múlt csütörtökön, minden ok volt, szóval a vírus nem kavart be szerencsére. 51 mm volt pötty, tarkóredő, orrcsont is ok volt. Vérvételnek majd jövő héten lesz eredménye.

Nevek: Ha lány, akkor Kata, én nem ezt akartam, de Lili hallani sem akar másról, úgy vagyok vele, hogy ha előre megmondta, hogy látja a pocakomban, lehet, hogy tudhat valamit, amit mi nem, úgyhogy meghajlunk a Kata előtt. Ha fiú (ami persze lehetetlen, mert a fiúk apa pocakjában vannak :lol: ), akkor Levente.

Krissy,
látom neked már kiderült, hogy kislány.

Hajny,
megszületett a kislány kistesója, akinek szoktuk vinni a ruhákat, szegények kicsit megszívták, mert kisfiú lett (nem tudták), így is minden gondjuk van, és még a ruhák sem lesznek mind jók a nagyobbról. Azt hiszem anyuék megint a zsebükbe nyúlhatnak.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina
gratula annak a családnak,hát ezt hívják cikinek,sajnálom anyudékat!De azért remélem hogy egészségesek,anya és kisfia!
Neked meg drukkolok tovább hogy semmi baj se legyen a terhesség idején!

Erszényes
Este várlak,jó lesz egy kicsit csavizni,kettesben,gyerekek nélkül,pasik nélkül. :lol: :wink:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-de jó nektek!Irigykedek ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Lina-örülök,h.minden ok veletek.Nagyon szorítok! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Halihó

Merre vannak a többiek? Kazi, NYhk, Dóra......had ne soroljam.....Tessék jelentkezni! Képeket is hozzatok ha lehet.

Mi elvagyunk, Gyopi 2 hét után ma megy bölcsibe. Pénteken farsang.

Már én is vágyom egy csajos estére, gyerekek meg pasi nélkül. :roll:
Mondjuk apával is jó volna egy romatikus este kettesben....

Hajni
Mikor kereshetlek? Tegnap próbáltalak, de gondolom dolgoztál.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Timci
néha csavizunk Erszényessel.Sajnos még nem sikerült megünnepelni a névnapját,majd pótoljuk. :lol:

Thymi
délutános vok egész héten.Délelőtt kereshetsz.Valami baj van?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


De jó nektek!Én is úgy mennék egyet,hiszen ezer éve nem voltam gyerek nélkül sehol.Kicsit rám férne.Ha rendeztek valamit,szólj,és megpróbálok lelépni. :lol: Persze csak délután tudnék,miután Attila hazajött. :oops:
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na ez kicsit szétcsúszott... :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hajny-Mondta Attila,h.ma találkoztatok!De jó nektek,h.újra tudtatok egyet csavizni édes kettesbe... :D Én is én is, akarok. :lol: Huuuuuuuu, most látam, ma lett a kisfiam 2o hónapos. :shock: Nem semmi!Rohan az idő! :?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lányok!!!

allergiával küszködők:a csalánkiütés tuti ételallergia????
Vagy mi???
Mert antibiotilumra allergiás Levi (majd mindre), DE AZ MÁS pötty volt
Most az egész teste tiszta piros, viszket...

Köszi
(majd olvasok, csak sajna nekem meg arcüteggyuszim volt, most is még szenvedek...)
puszika

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?