Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc!

Már a szülinapos képek láttán is meghatódtam, de ez a minivideó aztán!!! :!:
Gratulálok Villőnek, nagyon ügyesen megy! :D

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Jaj, Anyapoc! :) Hogy milyen édesen egyensúlyoz Villő!!!!!!!!!! :) :) :) Nagyon ügyes! Nem semmi milyen gyorsan ráérzett az ízére... :o
Milyen jó ötlet ez az Apáknapja! (Egyébként itt No-ban hivatalosan is létezik júniusban és ünneplik is ugyanúgy, mint az Anyáknapját) És hogy még az óvoda ilyen bulit is szervez!! :o :o :o Egész kedvet kaptam az óvitokhoz... :wink:
Köszönjük a gratulációt :oops: ! Nem lenne rossz a pályaváltás, mert akkor a hobbink lenne a munkánk, de ennek nem sok realitása van... :( A nyertes pályamunkák íme: http://photocontest.symantec.com/hu/vie ... 1st&page=1 (Apáé)
http://fototar.t-online.hu/media/mediaN ... ia=1769906 (enyém)

Többiek? Merre jártatok ma? :?:

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Huh,túl vagyok az első kurzusfelvételen :roll: ...hogy ebből mi lesz :wink:!

Orsi

:):)....

Kriszti

Hát ezek a képek!!!!Fantasztikusak!!!!Mindkettőtöké,bár tény,hogy Apáé művészibb, a Tied viszont életszerűbb :):)!Huh,teljesen el vagyok ájulva... :shock: A Tied is itt készült Mo-n?
Azért hobbinak sem utolsó,mi? :wink:
Azt nem tudom,hogy itt mikor van hivatalosan Apák napja,azért én felköszöntöttem Apát :D!És meg is mondtam neki,hogy többet nem csinálok fekvőtámaszt helyette :D!
Egyébként az ovi tényleg szuper,mindenkinek csak ajánlani tudom,bár hely már most sincs a jövő évre szinte...a mi csoportunkba 3 évre előre már nincs hely... :? Természetesen Villőt már felvették :D:D!

Szilvi

Lebuktál!!! :D:D: Lepasszolod szegény gyereket,aztán csak húzod a lóbőrt,mi? :wink:
Ani néni mondta,hogy Márkkal már minden rendben....legalábbis ott :wink:!

Tegnap este Villő azzal szórakozott még,hogy a fejére tette a pólómat és úgy mászkált a lakásban.... :D:D:D
http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... 1371-1.flv


Húúú,lányok,lehet,hogy mazohista vagyok,de megint beleolvastam az okosbaba honlapjába... :?
Egyszerűen nem tudom ép ésszel felfogni...pláne a fórumon olvasottakat... :shock:
És szept. 18-án lesz az RTL klubon a Reggeliben...hát erre befizetek... :?

Na megyek alukálni... :)

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!

Kriszta
Nagyon szuperek a képek! És persze nagyon jó érzék is kell egy jó kép elkészítéséhez. Milyen gépet használtok? Szombaton sokat gondoltam rád, jó lett volna egy profi fotós, mert Apa fényképezett Marcell szülinapján és hát a fotók amikert csinált! :?

Anyapoc
Villő NAGYON ügyes!!! :lol: Marcell is tett tegnap két lépést, de még nagyon bizonytalan.

Orsi
Marcellnak nagyon bejön a viziló, csak éppen nem arra használja amire kellene. Vagy négykézláb mászva igyekszik tolni maga mellett, vagy magasítónak használva feláll rá (már sikerült leesnie róla), vagy pedig feltérdel rá és a lábával lökdösi magát. :lol:

Szilvi
Készítettem a kisházról belülről képet.
Kép Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!!

Anyapoc, Szilvia!
Köszönöm (Apa nevében is) a dicséreteket! :oops: :) :) Egyébként mindkét kép itt No-ban készült. Ja, és a gép egy abszolút nem profi, sima kompakt gép. Viszont a sikeren felbuzdulva tervezzük, hogy veszünk egy komolyabbat és tanuljuk kicsit a praktikákat (tanfolyam helyett könyvből...).

Okosbaba-fórum: :shock: :shock: :shock:

Nagyon édes a pólós-sétálós minivideó is!!!!! :) :) :)

Szilvia!
Nagyon otthonos a kis házatok, gondolom sok időt fogtok ott tölteni... :wink:
Marcell és a víziló: :lol: :lol:

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK MARCELLNEK!!!!!!!! Kép

Pussz!!!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szilvi!
Tuti a házatok, szépek a bútorok is!
Örülök,h. tetszik a víziló!

Lányok!

Teszek fel pár képet, a fiam ma B.Almádiban csajozott :lol: :lol:
Ismerős a kishölgy?
Na jó, az egyik képen látható a mamija is :lol: Kép
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Marcellnek boldog születésnapot kívánunk !

A házatok nagyon aranyos :)...érdekes,a mi lakásunkban soha nincs ilyen rend... :?:?:?

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Az előbb gyorsan be kellett fejeznem az írást, mert Marcell éppen kikapcsolni készült a gépet!

Marcell szülinapját Dudaron szerettük volna megtartani vasárnap. Ezzel ellentétben szombaton tartottuk Zircen. A lényleg, hogy Marcellnak egész nap fülig ért a szája a sok vendég miatt! :lol: Jól le is fárasztották szerencsére, így jó nagyot aludt délután és éjszaka is! :lol:

A házikót mától kiadtuk 10 napra (német ismerősöknek) és a képeket reggeli takarítás után készítettem. Vagyis a ház Marcellmentesítve volt! :lol: :lol: :lol: Itthon nálunk sincs ilyen rend!

Éppen fújja el a gyertyát:
Kép
Kép

Az új Micimackós kendőjében:
Kép

Jó éjszakát!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Ma elég szétszórt vagyok! :?

Nagyon köszönjük a szülinapi köszöntéseket!!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Marcell
Nagyon boldog egy éves szülinapot kívánunk!!!!
Kép

Anyapoc!

Gondoltam, hgoy nem hagyod ki :wink:
Hála a dokinak és nem utolsó sorban neked, Márk sokkal jobban érzi magát. Már "csak" köhög mint egy rekedt kutya :?
Szombaton is ennyi volt a betegség tapasztalható jele és a szörcsögés, így apával levittük Tobrukba. Mi pedig elmentünk ágyat nézni. Mit mondjak, nem lesz egyszerű és olcsó.... :evil:
Villő már nagyon ügyes, de komolyan. Hihetetlen, hgoy pár napig nem látom és annyi, de annyi fejlődés látható rajta :!: Ezek után teljes száműzetésbe kerül nála babakocsi :shock: :?:
Én is nézegettem az okos babát :shock:

Kriszta
Nagyon ügyik vagytok! Szupik a fényképek! Sztem a Te díjad is nagyon értékes és gondolom, hogy legalább annyira értékelitek, mint apa nyereményét.
Hajrá-hajrá! A fotózásban nagy lehetőségek vannak!


Szilvia
Nagyon jó a kégli. Pont akartam írni, hogy nálunk sincs ilyen rend soha.
Ma pl. a Márk esti altatása után takarítottam fürdőt, felmosás az egész lakásban stb..., de legalább jó érzéssel fekszem le és holnap már csak mosogatnom kell :P
Sztem apátok is egész jól fényképez, bár lehet, hogy fotópályázatot nem kell nyernie :wink:

Orsi
Joci nem kezdi egy kicsit korán? 8)

Köszönöm lányok! A gyógypuszik célba értek! :)

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!


Marcell és Márk /bocs, hogy így lemaradva/ BOLDOG SZÜLINAPOT!

Szilvi

Márk már meggyógyult??? Még nem néztem meg a képeket, de ha Lilla engedi akkor megnézem!

Kriszta

Gratulálok nektek nagyon jók a képek! Régebben kacérkodtam én is a gondolattal, hogy tanulok fényképészetet. Mikor még nyomdász voltam, akkor érintőlegesen tanultuk a témát, de másfelé sodort az élet.

Anyapoc , Orsi, Szilvia

A ti képeitek is tetszenek.

Bocs mindenkitől , de egyszuszra olvastam végig az elmaradt két hetet és agyilag nem vagyok topon. Alig-alig alszom mostanában. A KÉt fogu Lillám sokszor fent van éjjel. Talán jön még pár foga :D

Picit rólunk

Jól sikerült a nyaralás. A két gyerkőcöt ki se lehetett imádkozni a vízből. Nagyon élvezték. Persze mi is apával. Végre egy kis időre az allergiám is elmúlt :lol:
Bence ovis lett! Két hétig én is vele voltam fokozatosan kevesebb időt töltve ott. Szereti és már ott is alszik, de még oda kell érnem érte mire felébred.

Teszek fel pár képet

Kép

Kép

Kép

Kép

KRKA vízesés

Kép

Később még jövök, vár a rendetlenség. Bence még ovi előtt szétbontotta a lakást!

Puszi Andi
bambika
 
 


Szilvia :D
Nagyon boldog szülinapot Marcellnek! Szuper a szülinapi tortája!
Annyira édes a kis egyéves a kis fürtjeivel a füle mögött!
Nagyon jól néz ki a házatok belülről is, látom, azért berendezkedtetek rendesen, így nem csak hétvégéket, de többet is ott lehet tölteni, nem?

Orsi :D
Testvérkocsit nem mi vettük, hanem a kolléganőm, nála elkerülhetetlen volt, mivel egy egyéves mellé "kaptak" egy újszülöttet is. Nekünk már nem kell testvérkocsi, Gergő már nagylegény, így is mindenhova gyalog megyünk, kocsija a garázsban porosodik.

Anyapoc :D
Nagyon ügyes Villő! Pár nap, aztán már rohan is, csak legyen, aki utoléri! Szuper lehet nagyon az ovitok, ez melyik is pontosan? Az Egry, ha jól emlékszem?

Kriszta :D
Nagyon ügyes fotósok vagytok! Nálunk apa inkább a fényképész, bár azért én is tudok jó kis képeket készíteni, ha rendesen odafigyelek :lol: .

Petra :D
Kíváncsi leszek, mekkora lesz a babócád! Én is azt hittem, hogy biztos jó nagy, mert annyira erősen rugdos, de aztán kiderült, hogy majd' 2 héttel kisebb a hivatalos koránál. Tehát kicsi a bors, de erős :D . Most is úgy mocorog, hogy alig tudok ülni :D.
Láttam egy nagyon jó kocsit a Brendonban, nem túl olcsó, 70e, ABC design, nagyon tetszik. A kolléganőm kocsijában már nem vagyok 100%-ig biztos, ebbe szinte beleszerettem. Színében nem éppen lányos, mert vaj színű és szürke, de át ez van...

Szilvi :D
Örülök, hogy meggyógyult Márk!

Andi :D
Jó lehetett a nyaralás, most aztán irigykedem! Nálunk apa szinte belebetegszik a gondolatba, hogy idén nem tudott az Adrián búvárkodni, mondom mindig neki, hogy majd jövőre bepótoljuk, tartson ki!
Ovi :D !

Sziasztok Kép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Kezdem visszafelé :)...

Móni

Igen,az Egry a "mi" ovink,nagyon szeretem :).
Pláne,hogy a pont a mi óvónénieink a fő szervezők mindenben :).
Villő után kénytelen leszek én futkosni,mert más egyenlőre nem teszi meg helyettem....
Láttam,hogy választottál babakocsit :).Szt nézd meg a neten is,mert sokszor jóval olcsóbban hozzá lehet jutni Internetes áruházból,mint a Brendonban,még úgy is,hogy házhoz szállítják... :roll:
Bulcsú gyerekülését vettem így,és majdnem 7000 Ft-tal olcsóbb volt még postaköltséggel együtt is és házhoz hozták :).
Gergő képe :).

Andi

Már éppen hiányolni akartalak,hogy talán már nem búvárkostok :).A képke fantasztikusak!Apa szájában mi van? :shock:
Fogzás... :( Ajánlom a borostyánkő nyakláncot,Villőnek is van már és nagyon megkönnyíti a fpgzást neki.Ha gondolod,priviben mesélek róla,milyen tapasztalataim vannak... :)
Ovi :).Szuper,gratulálunk :)!

Szilvi

Örülök,hogy segíthettem :)!
Naná,hogy nem hagyom ki :D:D!
Miért nem csináltattok?Ha minőségit akartok,ami 50 év múlva is ágy lesz,jobban jártok...és a minőségi bolti bútor töredékéért...
A játszóban alig voltak :?...mindenki beteg,így nem csoda,ha Ti is.A de-i csoportban 3-an(!!!!) voltunk.... :roll:
ergyébként Bulcsú is lebetegedett,tegnap este hőemelkedése volt,így reggel levittem anyuméknak,hogy tudjunk menni a játszóba...Holnap du telezz a jövő heti időpontok miatt a VAckorba,mert még nem volt meg a füzetben az oldal :)!
Gondolhatod,én hogy meglepődtem,amikor egyzser csk elkezdett járkálni :).Azért babakocsit viszünk még mindenhova,bár tény,hogy nagy távokat legyalogol...de haladni is akarok :wink: !

Szilvia

Nagyon aranyos Marcell a képeken :).Szupi a tortája is :).
Ezek szt ő is segít rendet rakni .D!Megnyugodtam... :D:D:D

Orsi

Tegnap nem is láttam,hogy feltetted a képeket :).
Persze,így nem nagy kunszt kitalálni,ki van rajta :D:D:D!
HIhtetlen,ahogy megláttam Jocit,elkezdett vmi motoszkálni bennem és már néztem is körül...Igaz,előtte is láttalak,de háttal ültél,aztán beugrott a 3 kerekű kocsi :wink:!
Csak nehogy Krisztitől vagy Encitől kikapjunk :roll: !
Lassan csak megismerjük egymást :).egyedül Mónit nem ismerem,nem láttam,de ő látott engem :D!
Franciska egy tünemény,mondtam anyumnak,el sem hiszem,hogy az enyémek voltak ekkorák :).


Na lépek,mert ki kéne teregetni... :?
Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc :D
Hú, hát én "forródróton" vagyok az internetes áruházakkal, aukciós oldalakkal, minden nap körülnézek, lesem az új akciókat, de eddig még nem találtam olyat, amire ráharaptam volna.
Te hol vásároltál már?

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Andi :)
újra itthon :?:
Sejtettem, hgoy ovi lehet a dologban. Anyós mondott egy-két szót arról, hgoy épp jöttetek haza és a Bence nem akart kiszállni a kocsiból :lol: Szegényem!Mármint TE!

Jók a képek, és tök sárga vagyok! Apa szájában mi van? Lilla nem cumizik, ha jól emlékszem, talán nem az, bár elsőre nekem az jött le :lol: :lol: :lol:

Köszi, Márk jobban van. Már csak az orrszívózás az ami nagyon megviseli. Éjszaka már nem kell, csak reggel és elalvás előtt csináljuk. Gondolhatod mennyire tetszik neki :(

Móni
akartam írni, hogy igazából én sem tudom, hogy azért volt-e könnyű szülésem, mert ittam a teát vagy alapból az lett volna. Minden esetre a követekzőnél is fogom iszogatni.
Egyébként Te ittad és nem volt könnyű a szülésed?Vagy miért nem hiszel benne?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nem is zsivány a Gergő?? :wink:

Anyapoc
tudsz árakat is? Mármint készített bútorra?
Köszi, majd akkor telizek. :lol:

Sziaszotk
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Lányok!!!!


Itt óriási végkiárusítási akció van :)
http://www.babashop.hu/catalog/index.ph ... 0fcfa1db8f

Móni

Én a bébibolt.hu-ról rendeltem és nagyon megérte.Most néztem utána,uez a gyerekülés a Brendonban 42 000 FT!!!Nekem postköltséggel együtt volt 29 000!!!
ABC design-t lehet,hogy csak ők forgalmaznak,mert máshol nem találtam....vagy nem jó helyen kerestem :).Milyen típusút szeretnél?Vagy melyik az konkrétan?Más márkában nem gondolkodtál?

Szilvi

Hát így konkrét árat nem tudok,de az asztalos rokont megkérdezem,ha adtok meg paramétereket.Francia ágy legyen?Mekkora méretben,milyen fából...plussz hozzá a matracok...De érdemes körbekérdezni több asztalost,mert pl az én (igaz szegedi) ismerőseim olyan olcsón csináltattak szuper ágyat matraccal együtt,hogy én sem akartam elhinni!
Nem rábeszélni akarlak Benneteket,de ha tényleg tírtós bútort szeretnétek,akkor mindenképpen csináltassatok!Nekünk is mondták ismerősök,hogy itt meg ott milyen olcsó és szép...de ránézel és szinte attól összeesik...A mi ágyunk meg olyan,hogy 3 férfiember alig tudta felhozni... :roll:

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Na, mit szóltok a tegnap éjjel történtekhez? Világhír lett kis hazánk, ezt azért valami pozitív dologgal kellett volna inkább elérni!

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Hát igen... Sajnos mi is a német tv-ből értesültünk... :( :( :( Megdöbbentő... :shock: :shock: :shock: És sajnos a külföldieknek a hírekből úgy jön le (mert ezt emelik ki), hogy Európa "legböszmébb" országa a miénk... :( :( :( :cry: :cry:

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Anyapoc


Megköszönöm ha küldesz infót a borostyánkő nyakláncról. Már ott tartunk hogy 5-8 alkalommal ébred éjjel :( . Nem eszik semmit. Tegnap észrevettem, hogy kint a harmadik fogacska,nem fent középen hanem a mellette lévő.
Apa szájában a képen Lilla cumija van :wink:

Szilvi

Jól emlékszel Lilla nem cumizik. Az biztos elkerülte a figyelmedet mikor írtam, hogy 1 évesen rászokott a cumira. Mikor pár napot tótvázsonyban töltöttünk mindig kivette Jenni /hugom kislánya/ szájából. Ezért mikor velük vagyunk neki is van cumija. Érdekes itthon csak ritkán kéri. :roll:
Igen emlékezetes volt anyósddal a találkozás :lol: . Bence rosszul ébredt az oviban és úgy dontött ő utazik Lilla kocsijában. Szép látvány lehettem, Lilla a kezemben és próbálom tolni egy kézzel a babakocsit, ami szinte lehetetlen. Anyósod megpróbált segíteni, de rájött neki sem megy egy kézzel :)
Lillának is kellett orrot szívni párszor. De nem gond mondja, hogy büm-büm és tartja a kis fejét. Olyan édes. Bence mindig nagyon sírt.

Móni
A tegnap éjjelhez csak :cry: :twisted: .
Jövőre bepótoljátok a nyaralást :lol: . Mi is ezt mondogattuk 4 évig :lol: . Mindig közbejött valaki :lol: :lol: :lol: :lol: .

nagyobbik hugom 23-ra van kiírva szülni / anyukám szülinapja/ már úgy várom hogy babázhassak!

Még ezt el kell mesélnem ! Tegnap Lilla jött-ment játszott és kb. 5* idejött hozzám és nyújtotta a kis száját pusziért. Annyira aranyos volt....

Puszi, Andi
bambika
 
 


Kriszta

Szinte egyszerre írtunk. Láttátok tegnap a Frei Tamás műsorát???
Így is lehet kormányozni egy országot! ?
A délelőtti hírekben már a fradi és az újpest szurkolóira kenték az éjjel történteket. Mármint, hogy idáig fajultak az események....

Megyek megnézem mit csinál az ebéd.../lehet le is égett ennyi idő alatt/.
bambika
 
 


Sziasztok!

Andi

Megy a privi :).
Szegény Lilla,akkor rendesen megszenvedi...Villőnek is összevissza jöttek a fogai,felváltva hol fent,hol lent... :roll:
Cumi :D!Én is arra tippeltem... :wink:!

anyapoc
 
 


Marcellnek boldog első szülinapot kívánunk!
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk mi is a nagy csavargásból.Elég mozgalmas volt a múlt hetünk. Röviden: Szombaton le Anyukámékhoz.hétfőn vissza,a gyerekek maradtak náluk. Én kedden Ausztriába,szerdán le Anyáékhoz/Békéscsaba/,csütörtökön Szeged. Aztán vasárnap búcsú volt,minden jóval,körhinta ,dodgem,kisvasút,hullámvasút,stb.Hétfőn jöttünk haza. Kedden kezdte CSenge az ovit. Hát kicsit késve.

Szilvia!

Nagyon csinos kis kuckót építettek! Le a kalappal!
Szép a berendezés!
Boldog szülionapot MArcellnak ! Így utólag.............

Kriszta!

Ne siessetek haza,itt nemsoká lőnek is ,ha így haladunk.
Hihetetlen......

Jó éjt ,T.
Jól sikerült a tora. És nem lett kicsi :lol:

Andi!

Én emlékeztem a cumis sztorira......... :lol: Nem semmi!
Tegyél már fel te is ilyen "centit". Legalább akkor tudnám követni a srácaid korosodását.... :D Tudod, öregszem... :roll:
Nagyon irigykedem a nyaralásra :oops: Ja! milyen allergiád van??
Nekem is van és tíz év után végre sikerült olyan gyógyszert kapnom amivel teljesen tünetmentes lettem!!!! :!: :!: :!:

Anyapoc!

NAgyon gratulálunk Villőnek! Mostmár akkor nincs megállás.
Reszkessetek vázák és tányérok... :lol:
Hogy ízlik a tanítás?

Orsi!
Ma azt hittem titeket látlak az utcán,már majdem intettem,mikor észrevettem,hogy uúúúú,nem ti vagytok.
Jó hogy nem csináltam hülyét magamból. :lol:

Móni!

Ha találsz valami nagy fogást az internetes áruházban, szóljáj ám!! :evil: :lol:
Én pohártartót rendeltem a PP kocsira. A Brendonban 4000, nekem postaköltséggel volt 2500.
Nem semmi különbségek vannak.

Kép

Kép
aba
 
 


Ja! egy édes képet elfelejtettem.

Kép

Kép

Kép
aba
 
 


Timi

Ő az új pasid? :wink:

anyapoc
 
 


Icsilya-Orsi!

Ti nem most lombikoltok?Vannak hírek? :D

KépKép
KépKép
kirri
 
 


:D Kirri-Orsi :D :D
pénteken indul a stimuláció :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :lol:
Nagyon-nagyon drukkolok és a ++++++++++++++++++++++sugik mennek! :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


MÁTÉNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!
/remélem ma tartja/ Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Köszi :)
ma tartjuk :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anyapoc!

Itt van az én SzuperPasim: Kép

De a Teletubbie-k a másikon is tetszenek :wink:

Kép

Kép
aba
 
 


Kép
anyapoc
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a szülinapi gratulációkat!

Máténak Bolgod Névnapot kívánunk!
Kép

Végre Zircen is van gyerekeknek játszóház! :lol: A védőnői szolgálattól felajánlott egy elég nagy szobát, ahol hétfőn és csütörtökön van lehetőség a gyerkőcöknek játszani, a játékokat az anyukák hordták össze. Szerencsére mindenki annyira pozitívan áll a dolgohoz rengeteg játék gyűlt össze és sok gyereket hoztak a szülők. Mi egy órát voltunk ott, de Marcell annyira elfáradt, hogy hazafelé elaludt a babakocsiba (ez nálunk igen ritka). :lol:

Marcell ma megszerezte a telefonomat és mire elvettem tőle folyt ki belőle a nyál, és csak annyit ír ki SOS! :cry:
Annyira szép idő van ma, olyan jó lenne ha egy darabig még így is maradna.

Mindenkinek további szép napot!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szilvia!

Telefon: :roll:
Most vígasztaljalak, h. Joci meg apja telefonjáról küldözgette véletlenül a nemtudomhány sms-t,a névsor első tagjának?
Az illető ráadásul egy nő volt, és nem értette, mit akar a férjem tőle, h. üres, szöveg nélküli üziket küld :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


most minden elveszett :twisted: :twisted: :twisted:

Akkor csak annyit, hogy Máté!!
Boldog névnapot!

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Hát a telefonom sajnos szervízbe kell vinnünk, sajnos egyentalán nem működik.
A másik káreseményünk, hogy Marcell a fürdőszobai alumínium szemetest kikloffolta (engem utánozva) egy arckémmel, a krémes üveg túlélte, de a szemetesen szépséges kis huplik lettek. GYÖNYÖRŰ LETT :cry: :cry: :cry:


Aba
Nagyon édes Barnabás házikója és persze a pólója is! :D

Pussz

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Ezt olvassátok el:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 893#968893

Megdöbbentő... :(

(majd jövök ám bővebben is :wink:)

anyapoc
 
 


Anyapoc :D
Hát ez durva!!! Siralmas, hogy ilyen emberek jönnek-mennek köztünk, és még büszkék is rá! Én azért ennyire biztos nem félteném az állásomat, hogy így kiálljak egy ilyen főnök mellett. Az alkalmazottak is megérik a pénzüket!

Szilviab :D
Telefon :? . Nálunk a Gergő távirányító-romboló volt egykor, de apa bekeményített, így szerencsére anyagi károk nélkül megúsztuk az ügyködéseit.
Na, akkor már Te is tudod vinni olyan helyre Marcellt, ahol jól lefárad!

Timi :D
Szuperül néz ki a kis Szuperpasid! Vin, a nyerő férfi! Nekem is nagyon bejön ám!!!

Icsilya :D
Utólag is boldog névnapot Máténak és sok drukk a stimulációhoz!!!


Csajok, megy ma este valaki az állatkerthez, a hídavatóra? Jó kis programok lesznek, 5-7 között az állatkert is ingyenes. Lesz tüzijáték és fényjáték, meg minden.
Mi megyünk, legalábbis apa ígérte, hogy hazaér időben.

Pusz

Kép
Kép
bogumil
 
 


Csajok!

Sportoljunk együtt! :lol:
Jöhetnek a pasik is... :wink:

http://www.conferencebike.com/web.mov

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Nekem nem jön be... :? az oldal...

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Ezt próbáld meg, ahogy Szilvi bemásolta,úgy nekem se jött be.
http://www.conferencebike.com/

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a cirkuszban,hát szuper volt!!!!Mindenkinek ajánlom,holnap még du vannak 3-tól,jegy tuti lesz,mert most sem volt teljesen tele. :)
Nagyon színvonalas a műsor,sok az állat benne,az artisták nagyokat alkottak és csupa-csupa móka az egész :).Legalább is én élveztem... :oops:

Andi

Na,van már uncsitesó? :):):) Vagy még drukkoljunk? :)
Lilla-puszi :).

Timi

Köszi a segítséget :):)!
Na, Szuperpasi is tünemény :).Csípem az ízlésed :wink:!
Villő egyenlőre nem rámol,tartsa is meg jó szokását :D!De nem tudom lebeszélni a szandálról itthon sem... :? Az az első,hogy hozza oda,nyújtja a lábát,hogy adjam fel... :? Néha elég csak az egyiket... :roll:
Tanítás szuper,bár mit mondjak,kínlódhatok megint,3 utolsó éves osztályom van...lesz érettségi bőven :? :)
Amúgy olyan,mintha el sem mentem volna :).Most inkább a tanulást várom,nagyon kíváncsi vagyok,hogyan fogom tudni csinálni :).Pláne,hogy Apa is belelezdett... :?
Húúúú,buli volt nálatok? Jó kis hétvége :).Meginbt elfelejttem,merre laknak a szüleid... :oops:

Szilvia

Játszóház szuper :).Itt is van ilyen a védőnők kezdeményezése által,jó csomó játékunk ott kötött ki,bár mi nem járunk :).
Szt az ilyen nagyon dícséretes dolog,másrészt hasznos a kismamiknak :).
Telefon... :( Nekem Bulcsú kettőt tett tönkre.És nagyon ciki volt,mert bevittem a szereldébe,hogy nem tölt a telefon...Erre megnézte a pasi és közölte,hogy talán nem kéne agyonvizezni...Bulcsú szájában lógott folyamatosan... :?

Móni

Mi voltunk állatkertbe,de nem láttalak :wink:Pedig lestem a pocakos kismama és Gergő felállást,de nem láttam... :?
Igaz,annyian voltak,mint a Fővárosiban egy szezonnapon :wink:....
Én is megdöbbentem ezen az eseten.Nem is tudom,mit tennék ilyen helyzetben... :?

Szilvi

megnéztem :wink:!Vannak öteletid... :? Én egyenlőre azt sem tudom, a rendes bicóra hogyan száljak fel :D!És ez vajon merre megy?A videot még nem találtam meg... :oops:

Na megyek keresztszemeket bökni :wink:!

Puszi :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Móni
mi nem voltunk péntken az állatkertnél, mert épp akkor kellett kivinni MÁrkot Herendre. Most már majdnem minden hétvégén ott is csicsizik, így egyszerűbb nekünk.
Te, hogy bírod?

Anyapoc
a keresztszemezés is jó, csak talán nem olyan intenzív :roll: :lol:

Andi
örülök, hogy bejön Bencének az ovi :D
Reméljük Lilla is előbb-utóbb megszokja az egyedüllétet és már nem fogja de. keresni a tesót :o

Petra
A héten talizhatnánk mondjuk szerdán, ha neked is jó.....

Lányok!
Úgy néz ki, MÁrk is megtanult menni :lol: Bár olyan nagyon még nem mutogatja a tehetségét :wink:

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

A múlt héten olvasó üzemmódban voltam, mert nagyon sok dolgom volt, de most újra irok is. A sztárhir, hogy 2 éves Nóra lányom lába ismét nőtt. Ma vettem neki őszi csipőt: 25-ös kellett!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:
Egyébként jól elvagyunk ebben a növögetős időszakban. Nem csak Nóra nőtt ugyanis, hanem a hasam is már megint! A héten megyek 32 hetes ultrahangra, biztos megbecsülik a születési súlyát. Már most előre vetitem, hogy 4 kg fölött lesz. Mindegy. Azért kiváncsi vagyok. :)

És még néhány apró esemény a múlt hétről:
1. porszivónk miért is ne akkor dögölne be, amikor gyakran kell vele szivni Nóra orrát! Sebaj! Már van új és sokkal jobb vele porszivózni.
2. Az autószerelő ablaktörlő gumi cserélése közben kitörte a kocsink szélvédőjét. JÓ, mi!?
És még volt néhány apróság, de inkább nem terhelem vele a topicot. A lényeg, hogy ismét bejött, hogy a "baj csőstül jön".

Szilvi
Szerda jónak tűnik. Hol találkozzunk és mikor? Nekem talán a de. 10 óra körüli időpont a legalkalmasabb. Neked?

Kriszti
Mikor jöttök haza? Vagy már úton is vagytok talán?

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Lányok!

Érdeklődnék a lányos anyukáktól, hogy ti hol szurattátok ki a gyerkőc fülét!? Tudtok jó kozmetikust, vagy a kórházi csecsemősök vállalnak fél évesnél idősebb "pacienseket" is? Irjatok légyszi ötleteket, telefonszámokat, hogy hová lehetne fordulni!

köszi

petra
rupetra
 
 


Petra

Én védőnőnél "lövettem" ki,ez inkább olyan átnyomós,nem csattan és szt nagyon humánus(ha lehet így fogalmazni :roll:....
Neve:Somfai Gabriella 30/4625574 Asszem 2000 Ft.

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Igen AnyAPOC MA ÉJJEL FÉL 1 után pár perccel született meg a kiscsaj 3300g. 52 cm. Zsanett Kira a neve.

Aba

Már próbálkoztam a centivel, de bénázok :( . Nem megy. Parlagfű és szolidago allergiát mutattak ki. De erős a gyanúm, hogy azóta lett még pár. Porszívózás, vasalás, portörlés kész rémálom. Már 4 éve nem szedek semmit, mert vagy terhes vagyok vagy szoptatok. El kellene mennem újra a dokihoz. Neked milyen gyógyszer használt? Te mire vagy allergiás?

Icsilya

Utólag is boldog névnapot Máténak!
Mi is drukkolunk nektek!

Petra

Nem volt eseménytelen a múlt heted :( . Már a 32. hét? Hamarosan te is babázol. Bence lába is 25-ös :lol: .

Megyek madártejet főzni...a kis kívánós hugocskámnak :lol: .

Puszi, Andi.

Szilvi

Örülök, hogy taliztunk pár percre. Tegnap megvolt az ovonénis családlátogatás is. Bence megmutatta az egész kertet és házat :lol:
bambika
 
 


Sziasztok!

Petra
Látom jó heted volt :(
Akkor szerda de. az óránál a városban. Ok?Vagy legyen inkább a Plaza?
Remélem odaérünk 10-re.

Bambika
És, ovónéni mit szólt a látottakhoz?
Szegény Apátok is jól le lehet terhelve. Tetszett, ahogy figyelmeztetett, hogy azt a bizonyos két szót nem szabad kiejteni :lol: :wink:
Utólag sem tudta meg Bence, hogy bucsu volt?

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak sajnos Marcell beteg lett. Szombat éjjel belázasodott, nagyon folyik az orra, kezd köhögni, nagyon nyűgös. Ma voltunk orvosnál, eddig nurophent, germicid-c kúpot és orrcseppet adtam neki, a doktornő csak egy köptetővel toldotta meg az eddigieket.

Pénteken mi is voltunk az állatkertnél, hat óra után értünk oda és mire indultunk haza már elég hűvös volt a völgyben, valószínűleg ott fázott meg. Marcell nagyon élvezte az állatkertet, csak az nem tetszett neki, hogy a "cicákat" nem lehetett megsimogatni.

Petra
Milyen gyorsan telik az idő, már a 32. hétben jársz! :lol: Nór alábméretéhez milyen magasság tartozik? Nóra hogy viseli az orrszívást? Nekünk elemes orrszívónk van (nagyitól kaptuk), de szerintem semmit nem ér, Apa viszont a porszívós orrszívóról hallani sem akar, szerinte túl drasztikus. (én csupa jót hallottam róla). A baba mérete biztosan 4 kg körül van? Már saccoltak súlyt neked? Én a terhesség alatt 21 kg-ot híztam, de Marcell mégis 3500 gr-al született.

Andi
Gratula a hugicádnak! Jó dolog a szoptatás alatt fogyasztandó madártej, nem tudom valóban használ-e, de nagyon finom. Nekem is anyósom egy hónapon keresztül mindíg hozott, nem tudtam megunni. :)
Próbáld meg a babafalvás centit az szerintem nagyon egyszerű, ha nem megy segítünk. :wink:
Nagyon szimpatikus lehet Bencének a leendő óvónéni! :lol:

Kriszta
Ha hazaértetek meg kellene beszélnünk a tali időpontját, most még egészen jó idő van.

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: