Új privát üzeneted érkezett!

Boldog Névnapot Kívánunk mindenkinek!


Kép

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


WOW oldalt kezdtem! Szerintem ilyen még nem volt velem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!

Dina! Látod, mik történnek?? Gyakran kell írni, s ennek is nagyobb lesz az esélye.

Jó kis zuhi volt itt Pásztón. A kertnek biztos jót tesz, csak a kerítés készítésünknek nem kedvezett az idő. No sebaj majd holnap talán.

Szilárd alukál, mindjárt megyek én is hozzá.Olyan álmosító idő va, s ráadásul szinte egész nap ásítozom. Enek szerintem a baromira magas 70/50-es vérnyomásom az oka. No meg azért Szilárd sem kímél túlságosan.

Szilárdnak sikerült beszerezni a szülinapi ajándékát. A barátnőmnek a gyöngyösi Tescoban sikerült megcsípni. A Starjániban nem volt. Vagy inkább csesztek dolgzoni az eladók, vagy mik.
Pedálos trakor lesz utánfutóval. Piros színben. Én még nem láttam, csak remélni tudom, hogy klaszz lesz. A reklám újságban jól mutat, s kicsimnek is nagyon tetszett.
Gabi! Ha jól emlékszem tavaly Krisztián is kapott. Szereti még? Szokott vele játszani?

A héten homokozót is csinálunk neki, bizots élvezni fogja a lapátolást. Múltkor a kiskertben is elkaparászott egy-két órát a kislapátjával.

Hétvégén lesz tesóm kislányának elsőáldozása, készülünk már oda is. Megrendeltem a csokrot,3 szál orchidea lesz, természetesen fehér. A tortát majd én csinálok. A gyerkőcök Tiramisut kértek. később nézek neki még valami kis ajándékot, mert a névnapja is most lesz, s ugye azért azt nem lehet össze vonni.
Jövő hétvégén meg az unokatesóméknál lesz keresztelő. A kisfiúnak egy nagy kamiont vettem, meg kisruhát kap. Persze akkor már a nővérkének is kell valami. Neki babát vettem mózes kosárban. Szóval kész anyagi csőd ez a hónap. Igaz szeretem a családi eseményeket. Ja és még szülinapot is kell mennünk köszönteni. (3-at) Kérdés időben hogy oldjuk meg. Lehet, hogy azt szombatra tervezzük be.

Dina! Milyen volt a keresztelő? Benedek jól viselkedett?
Ki lett a keresztszülő? És milyen ajándékokat kapott a kicsi? Már ha nem vagyok túl indiszkrét..

Puszi Mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 

 
 

Halihó!

Sehol senki?????
Jó lett volna olvasni valamit. Írjatok!
Puszi

Kép
szuzy
 
 


jó reggelt!

Szuzy
Krisztike 2 éves szülinapjára kapott olyan traktort, meg is tanult velle ügesen közlekedni mihelyt ki lehetett menni vele :wink:
Danika is ugyanaolyant kapott :wink:
Krisztián mai napig imádja, bár a beton már az egik hátsó kerekét teljesen szétkoptatta :cry: :cry: azt használja legtöbbet, Eszteerke szívesen beül az utánfutóba és mennek :lol: :lol:
Bár Eszterke a nagy dömpert is imádja, abban egész nap el lehetne őt húzgálni. Ha lát ismerőst integet neki :lol: olyan édes.

Ünnepek, hát mi sem szerénykedünk májusban. Még lógok keresztfiunknak ajándékkal, múlt héten volt névnapja, de ebben a felfordulásban nem jutottam még le a kínaiba. Sógornőm kérte, hogy kockás inget vegyek neki, valami klasszat ami majd jó lesz az áldozásra is. Viszont gyerek-méret kicsi, felnőtt méret meg nagy, de majd csak találok valamit :roll: :roll:

Aztán 18-án Alexandra, sógornőmék lánya,
24-én Eszterke névnapja és keresztelője :wink: :wink:
25-én Adrikám áldozása, és gyereknap :roll:
Azt hiszem senkit nem hagytam ki :D :D
Na sebaj, most ez így összejött :wink:

Áldozással kapcsolatban meg olyan idegesítő, hogy senki nem mond semmit :roll: :roll: sem, hogy konkrét mikor kezdődik, tippünk van, sem, hogy vesznek e valamit a hitoktatónak, virág kell e stb. :roll: :roll:
Itt Pásztón ugye még aznap meglesz a rózsaszórás is, Ildit már megkértem, hogy azt mindenképp várják meg és a ruhát vigyék ők el, mert előtte héten kétszer is fel kell menni, egyszer az átalakítás miatt, egyszer a ruháért.
14-én meg lesz Tibiéknek a Munkaügyi Bíróságon a per, remélhetőleg most nem fogják ismét elnapolni :roll: :roll:

Kész lett a konyha Kép Kép igaz a redőn tisztítása és az ablakpucolás megmaradt mára, szakadó esőben inkább nem csináltam meg :lol: :lol:
Olyan szuper lett. Bár a sógornőm férje(festő) tegnap megjegyezte, hogy a zománcfestés foltos lett :evil: :evil:
én is láttam, de minket nem zavar :wink: :wink:

Kíváncsi leszek Eszterke mai napjára. Tegnap ahogy lementünk a nagyokért itthon maradt a mamával. Ugye járkál oda vissza, és egy liter étolajat a nyakába öntött, de valószínűleg ivott is belőle, mert állítólag elég fancsali pofát vágott.
Éjjel már tekergett, és olyan büdiket pukizott, szóval tuti hasmars lesz :lol: :lol: :lol: és tuti, hogy nyelt valamennyit :roll: :roll:

olyan rafkós kiscsaj lett már. Mindene a zene, imádja, ami zenél játék azokért bolondul, mindegy kicsi, nagy. Táncol rá.
Furuját mindíg elcseni Adrikától :lol: :lol:
Na meg nagyon szeret labdázni, olyan kis ügyes :wink: :wink:

Szép napot mindenkinek!!!!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!


Dobok egy pár képek Petrácskáról, későbbiek folyamán pedig teszek fel közös képeket is:




Kép


Kép


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Alíz! Nagyon édes a kishölgy.
A szomszédunkban is van egy három hónapos kislány, őt is meg szoktam csodálni. Szépek a lányok! De a fiúk sem panaszkodhatnak azért!

Gabi! Akkor Ti már túl vagytok a munka nehezén.
Nálunk is meglezdődött a betonozás, igaz csak esténként van nagyobb munka. Akkor van kőműves.
Majd rakj föl képeket a konyháról, biztos szép lett minden!

Holnap megyek vérvételre, megnézetem a pajzsmirigy hormonjaimat. Utánna visszük Szilárdot a kullancs elleni oltás 2. fordulójára.
És fölíratom a prevenart is neki.

Hát Gabi nektek sem valami könnyű ez a hónap ajándékozás szempontjából. S olyan ajándék ami jó is, praktikus is, örülnek is neki....szóval kitalálni sem egyszerű a dolgokat, nemhogy fizetni!!!

Egyébként Szilárd is a 2. szülinapjára kapja. Igaz még van egy hónap, de most akciós volt, így megvetettem neki.
No megyek. Jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Kép
Vendég
 


Kép

Alíz
milyen sokat nőtt már, Petra baba. Nagyon szép. És milyen kislán, nyugodt?
Petike, hogy fogadta?

Szuzy
hát ahogy írod kitalálni nehéz kinek mit. Eszterkének tudom, neki a múltkor a Bambinóban kinéztem, egy babakocsit (játék) kap, jó masszív, olyan mint ezek a nagy babakocsit sport változatban, 4800ft azt hiszem :wink:

Adrikának Gyermekbibliát szerettem volna rendelni, de ahogy Krisztike beteg lett lemaradtunk róla, így anya megrendelte, majd tőlük kapja.
Gondolkodtam fülbevalón, mert nagyon mondja, de egyrészt nem szeretném lecserélni, mert ami most van neki az olyan szép, és azt még az én nagymamámtól kapta :wink:
Amúgy meg jó drágák ahogy a kirakatban néztem.

Ruhát az áldozásra anyósom fizeti, ill. amennyit gondol, mert eléggé sokalja az árát, de most mit csináljak ha itt nem volt? amúgy meg ha itt kikölcsömzöm 10-ért és hozzá
3veszem a fejdíszt és a fátylat ugyanott van.

na megyek Eszter is írni akar :lol: :lol: :lol:

szép napot!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

A nővérem is arany fülbevalót vett a lányának elsőáldozásra. Starjánba vették, s nem volt húzós az ára. Sacc kb 10000. De ha van neki akkor minek. Bár az arany mindig érték, és azért többféle is lehet belőle.
Én is vettem Katinkának egy gyűrűt. Igaz a nővérem mondta, hogy még minek, de a középső újjára vettem, így a gyűrűsre még később is jó lesz, amikor már nagylány lesz. Ez sem volt drága, 6000Ft volt, de mutatós. Ha kinövi sem nagy érték.

Marcinak a ballagásra nem fogok ajándékot venni, csak pénzt kap. Egy fiúnak sokkal nehezebb. Aztán össze rakja és vesz belőle amit akar, vagy berakja takarékra. Én utóbbit támogatnám. Nyittam is neki (az elsőáldozására) számlát.

Na megyek nézem a tv-t.
Üdv Mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


de édes petra :):):)

Gege ma hajvágás után :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

sziasztok!

Tegnap megvolt Adrikáéknak az anyáknapi ünnepség, jajj már olyan ügyesek ebben a korban.
És olyan szépet készítettek, hímeztek én orgonát kaptam, a mama tulipánt, és csináltak hozzá keretet
Na meg a technika teremben sütöttek papacsintát a szülőknek :wink: :wink: jó vastag lett, de nagyon finom volt :D :D :D
Lefotóztam ezt is, majd feltöltöm már a képeket.
Eszterkém az adta magát, az udvaron nagyon tetszett a nagy tér, csak úgy ment, aztán a teremben is, nem érdekelte a sok ember.

Kezdek parázni, hogy fogja ő a keresztelőt egy hang nélkül végigcsinálni, és egy helyben :lol: :lol: szerintem sehogy :lol: :lol:
Ma este lesz megbeszélés az elsőáldozás-ügyben, végre. Igaz jó későn fél 6-kor :roll: :roll: :roll:

ma olyan rosszul aludt Krisztikém, remélem nem lesz beteg :roll: :roll: váltották egymást a kicsivel, hol az egyik sírt, hol a másik. Max. fél órákat aludtam egy huzamben. 6 óra előtt keltünk megint szopizni, már nem mertem visszafeküdni, félő, hogy elaludnék :roll: :roll: tudnék
Kétszer kellett neki éjjel Franklint kapcsolni, már áthívtam közénk, ott is picsogott, és visszament a helyére, de mese kellett :evil: :evil: 3/4 1-kor és 3 órakor :roll: :roll:

Náluk pénteken lesz az ünnepség 11 óra 25 perckor. Így jó, mert anyu el tud menni Lilike műsorára is. Elméletileg hazafelé felveszik a két nagyot és lemennek, mi meg majd vasárnap reggel.
Kíváncsi vagyok, a törpi még sehol nem aludt egyedül :wink: :wink:

Szuzy
ami miatt az arany ellen vagyok (most olyan fülbevalója van), nagyon hanyag kislány Adri, neki gyűrűt még nem lehetne, kb. 1 nap alatt elhagyná :roll: :roll: az meg, hogy csak legyen, majd lesz még :wink: :wink: :wink: :wink:

Nika
nagyon édes lett Gege az új frizurával :wink:

mindenkinek szép napot!!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


rakok pár képet, igaz a konyha meg az anyáknapi még nincs feltöltve, de úgyis rég raktam már :wink:
Kép csajok
bár lehet ezt már tettem
Kép Eszterke babázik
Kép Eszterke kapuzik

Turi: ezt a mellényt 180 ft-ért vettem neki a múltkor :wink:
Kép zsiványság :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Nika! Gabi! Nagyon aranyosak a csemeték!


Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Szép jóreggelt mindenkinek:


Kép



Csajok!


Tegnap annyira fel voltam háborodva az oviban. Ellopták a kisfiam oviszsákjából a váltó ruháját. Nem tudom, hogy miért ilyen aljas viselkedésű némelyik ember. :evil: Petike olyan szomorú volt.

:(

Petrácska nagyon aranyos kislány, mosolyog 1000-rel, Petike pedig nagyon szereti és félti is a kislányt. Egyáltalán nem féltékeny rá, nincs meg benne az úgynevezett "testvér iránti féltékenység".
Vendég
 


Sziasztok, nagyon elvesztem, de mostmár megpróbálok gyakran jönni!
Költözködünk, úgyhogy áll a bál itthon!
Bálint nagyon jól van, már majdnem 6 kg és 65cm!
Makk egészséges, még mindig jó baba eszik-alszik és persze gagyarászik na meg vigyorog mint a tejbe tök!
Április 20-án volt a keresztelő, megpróbálok pár képet föltenni róla!
Addig is puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D Kép A keresztszülőkkel Kép Bálint Kép Apával és anyával

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Vera!

Nagyon aranyos az icipici édes csomagocskátok!
Gratulálunk a keresztelőhöz is, szépek vagytok a fotókon.
Szépen gyarapszik a kislegény!
Puszi

Kép
szuzy
 
 


Vera: nagyon édes a kis csomagocskátok :):):)

Pár friss kép :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

A játék tárolóban bizony sok felfedezni való dolog van. Anyukáméknál is pont ilyen van, s Szilárd is mindig körülnéz benne. Bár ő inkább az egészet kiborítja.....
A miénkbe viszont ő is előszeretettel bemászik. Kipakol mindent, aztán előfordul, hogy vissza is, bár az ritkán....

Hétvégén meg volt a nővérem kislányának az elsőáldozása. Katinka gyönyörű volt. Gabi! Megérte az árát a ruha, hiába olyan őrült drága. 22-be volt benne, de hófehér volt, látszott, hogy nincs agyon használva. (tajta volt először) A boleró is pont rá volt varrva. A fátyla is nagyon csini volt. És az anyaga csillogott, villogott. A többi kislány is szép volt, de azért némelyiken látszott, hogy már jónéhányszor volt mosva. Na meg a vállra tehetőseket egyfolytában rángatták, nem volt kényelmes nekik.

Na jó éjt mindenkinek

Kép
szuzy
 
 


Beültetni én ültettem bele nem tud még magától :):):):) de a fejére szokta húzni üresen meg inkább kiborítja :):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


Ildi!

A gyest miként kell igényelni? Eddig a munkáltató is intézhette, de már nem.
Én úgy gondoltam lassan fölmegyek intézni, de azt hallottam, hogy csak egy héttel korábban lehet beadni az igénylést. Szilárd június 6-án tölti be a két évet. A jövő hétre gondoltam fölnenni Starjánba. Szerinted lehet már akkor? Hálás lennék ha tudnál írni egy ügyfélfogadási rendszert is. Melyik napon mikortól, meddig lehet hozzájuk bejutni?
Persze Nika ha Te tuod Te is megírhatod!
Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat!

Idén készül valaki valamerre nyaralni? Mi kéászülünk a Balcsira. Talán Siófokra. Remélem össze fog jönni. Még nincs konkrét hely, hogy hová menjünk, de keresem a lehetőségeket.
Szabi azt mondja hagyjuk itthon lurkót, de nekem nem tetszik az ötlet, egy pár nap jó lenne nélküle, kettesben, de nem akarom picurt kihagyni ilyen élményekből. Úgy lenne jó, ha valaki utánnunk hozná őt mondjuk 3 nap múlva, de ugye a távolság nagy, így ez nem megoldható.

Csajok! Merre vagytok! Napok óta csak én, meg Nika járunk ide! Ne hanyagoljatok. Este mindig jövök olvasni, s már elkeserít, hogy soha nincs mit.

Jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


Szuzy: nekem a gyest az államkincstárban kellett intéznem :) a vásártéren van ahogy mész az ovoda felé. kaptam egy nyomtatványt ezt kellett kitöltenem ha jól tudom de nem vagyok 100% biztos de kedden nincs félfogadás és délelött 8-tól van az tuti. amúgy nekem gyorsan ment mert senki nem volt de van hogy tele van az a kis iroda.

Nyaralás: nálunk azt hiszem idén sem lesz rá keret :) max femegyünk vagyis tuti felmegyünk pestre a nyár végén.de csak egy napra :)

Tényleg többiek hol jártok? itt a jó idő azt senki nem ül a net előtt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Alíz-Vera-Nika
Nagyon aranyosak a gyerkőcök!

Szuzy
Ahogy Nika is irta, mostmár a megyeháza épületében van a MÁK, ott kell intézni a gyest. (ha szemben állsz az épülettel, akkor jobbról kell megkerülnöd, hátulról lesz a bejárat.)
Majd ott adnak nyomtatványokat, amiket ki kell töltened (esetleg előre is beszerezheted, ha tudod, akkor gyorsabban megy) + kell egy igazolás az önkormányzattól, h semmiféle támogatásban nem részesülsz. Ezt itt Tarjánban 1 hét alatt adták ki, ugyhogy ennek jó ha utánajársz, és még a MÁK előtt elintézed. Nekem több, mint 2 hónap volt az ügyintézés!!! Szóval készülj fel, h nem megy gyorsan!!! :evil:

Nyaralás nálunk kilőve, jó, ha a rezsit és az egyéb kiadásokat fedezni tudjuk :( Havi 23e-ből nem lehet ilyenekre spórolni :x Sebaj, majd ha már dolgozok, remélhetőleg sokkal könnyebb lesz :wink: Addig marad a szokásos, anyukáméknál. Nekem az simán felér egy szuper nyaralással :wink: , a gyerekek is élvezik, pláne nyáron, mikor fel van töltve a medence :wink: :lol:
Kis dolgoknak is örülni kell :lol:

Én folyamatos rohanásban, időm egyenlő a semmivel. Szombaton be sem mentem suliba, egy irásbeli vizsga és egy doga lett volna, de egyszerüen nem tudtam készülni, igy halasztottam :oops:

Hétfőn szinházban voltam a barátnőmmel :wink: Nagyon szuper volt, igazán jól esett család nélkül kikapcsolódni :oops: :lol: 7-1/2 9-ig tartott az előadás, aztán beültünk a Frei-kávézóba, már elvolt 10 óra, mire hazaértem :wink: De nagyon jól esett!
Szombaton meg osztálytalálkozóra megyek!!! Jipppppiiiii!!! 15 éves érettségi.... hihetetlen, h ilyen rég volt :roll: Szóval már nagy izgalomban vagyok, vannak akiket 10 éve -sőt még több egyáltalán nem láttam. Sajna az egykori legjobb barátnőm nem tud jönni, emiatt kicsit szomorú vagyok, de sebaj, lesznek mások :wink:

Nem tudom mi van velem napok óta, de szinte minden éjszaka vannak álmatlan 1/2-1 óráim :shock: Aztán persze jó kómás vagyok egész nap... A mostani éjszaka katasztrófa volt, este megnéztem egy filmet, kb. éjfél volt, mire elaludtam. Fél 2-kor kipattant a szemem, és álmatlanul seregtem-forogtam az ágyban. Aztán Lilire rátört egy köhögési roham, pisi, tea, aztán babusgatás, majd vissza a helyemre, de álom nem jött a szememre. Aztán 3 körül Dani hányt, h mitől fogalmam sincs, azóta kutya baja :roll:

Megyek, jöttek hozzám, majd még jövök...

Kép
Kép
mókuska
 
 


nekem egy hét volt pedig nekem pstről kellet ezt a z igazolást beszereznem :):):) de jó ha beszerzed előre és legalább két napot rászánsz mármint mikor elhozod a nyomtatványokat meg amikor leadod:)

Mókuska neked volt régen :):):):):) nekem idén az érettségi talim lesz 20 éves :oops: :oops: :oops: :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Köszi az információkat. Akkor kezdem a polgármesteriben itt Pásztón. A nyomtatványokat letöltöttem netről, remélem mindet sikerült. Már kitöltve akarom vinni.

Nekem is júniusban lesz a 15. érettségi találkozóm. Úgy látszik ez most ilyen év. Lányok! Öregszünk. Olyan hihetetlen nem? Nem akarom elhinni, hogy már 33 leszek. Közelít a negyven. No arra már régen mint nagy öregre tekintettem. Én meg tininek érzem magam.

Üdv

Kép
szuzy
 
 


szuzy ne is mond én a 38-at töltöttem áprilisban :):):):) de nem érzem magam egyáltalán annyinak :):) annó 18 évesen milyen öregnek hittem én is a 40-eseket :) most meg ........

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
El voltam veszve, dehát a jó idő ugye:) Ahogy olvasgattam mindenkinek volt program bőven. Én leginkább itthon tevénykedek. Összeraktuk a hintát, füvet vágtunk és kipakoltuk a kerti bútorokat, és ennek örömére kedden flekkeneztünk is egyet.:)
A pocim már gömbölyödik, 2hét múlva megyek vérvételre. Akkor leszek 16 hetes. Reménykedem h a 18 hetes uh-n meg tudják mondani h fiúcska lesz a drágám, vagy leányzó?!Én már irtóra kíváncsi vagyok!!!
Röviden ennyi. Most éppen főzök egy kis leveskét, mert este meg pizzázni készülünk, meg egy kis dumaparty a barátokkal!
Mindenkit puszilok!
Sziasztok!!!

Kép
illestincsi
 
 


Ez szép péntek óta senki nem jön erre ?

Csajok itt a jó idő lassan nem kéne összehozni egy talit?

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

csak gyors bekukk

nem vagyok elveszve, csak elég kevés időm van. Eszterem egész nap kinnt lenne, eddig a teraszon nyugisan elvolt, ma rájött, hogy kell kinyitni a zárat(reteszes) és leballagott az udvarra :evil: :evil: :evil:

Szuzy
kíváncsi vagyok én is milyen lesz az áldozás. 38-an fognak áldozni, ha jól számoltam tegnap :wink: fiú alig van, szóval lesz mit nézni :D :D :D
Én a pelerint el is felejtettem megkérdezni, majd kedden megyünk ruhaigazíttatásra, és akkor rákérdezek :wink: :wink:
Kedden kipakoljuk a szobánkat, átköltözünk a gerekszobába , és úgy nyugiba takaríthatok, péntektől meg indul a sütés.

Szerintem még nem írtan, de Eszterem pont a névnapján(24-én) lesz kis keresztény :D :D :D így arra külön "buli" nem lesz együtt lesz megtartva a két lánynak :wink: :wink:
Viszont amin ki vgayok akadva a rózsaszórás este 7 órakor fog kezdődni, szóval oda tuti Adri nem emgy, mert a ruhát Ildiék fogják visszavinni, hogy már nekünk ne kelljen felmenni amiatt :roll: :roll: meg amúgy is, nekem 9-kor már mennek aludni, az meg simán eltart addig :cry:

Tali: juniustól benne vagyok :wink: :wink: máj. kicsit zsúfolt

Lányok nem tudjátok idén elmarad a Bokri traktormajális? mert kerestem a múltkor a neten, de időpont nem volt írva, csak a máj. hónap, de abból már csak 1 hétvége van :roll: :roll:

na jó éjszakát!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


plutó: nekem is jó a junius:):):):) többiek meg majd nyíilatkoznak

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :oops: :oops: :oops:

Később még jövök, de ajúniushoz csatlakozom én is már olyan jó lenne talizni valahol!

Gabi:)
Majd mesélek, hogy a mi keresztelőnk hogyan zajlott le! Hát nemirigyellek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


na mi van csajok kihal a topik?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Tényleg mindenki úgy el van tűnve!!! Nekem viszont nagy hírem van! Ma megmozdult babóka!!!!Kimondhatatlan érzés volt!!!! pedig még csak 16 hetet töltöm a jövő héten:) Szóval most kimondhatatlanul boldog vagyok!!!
Pusza Mindenkinek!!!

Kép
illestincsi
 
 


Tincsi: gratula egyáltalán nem korai csak te érzékenyebb vagy :) ennyi idősen én is éreztem csak még nem voltam benne biztos :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


halika csajok merre vagytok?

Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

Bocsánat de a keresztelő és az elsőáldozás miatt nem sok időm volt jönni, még a pakolás hátra van :wink: :wink: :wink:
estére jövök és rakok képeket

legyen szép napotok!!!

Gyertek írjatok :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát mi tényleg elvesztünk.....az egészségügy bugyraiban!
Kedden du. Szilárd beteg lett. 4 óra leforgása alatt 15* hányt!!!!!!!Aztán kezdődött a hasmenés. Össze szedtünk egy jó kis vírust!
Este már Bgyarmaton voltunk a fertőző osztályon. Ami ott folyik az nem semmi.
A gyerkőcnek infúzió kellett, kikötötték kezét, lábát. Pici ordított dobálta magát, könyörgött. A fogával tépdelte e kötést a kezén, mire átkötötték oldalról fölfelé, hogy ne érje el a fogával sem.... Közben már mi is sírtunk.....Persze előtte vért is vettek, ahonnan kiküldtek én hülye meg kimentem. Ezért ordított később szegénykém annyira jól megrémült! Kb 4* szúrták a vérvétel során, hogy a karját nézem ....

Másnap már jobban lett szerencsére, az infúzió is lekerült. Éjszakára én is beteg lettem, akkor belém folyt az infúzió. Jó volt 2 éjszaka semmit nem aludtunk. Ráadásul szobatársat is kaptunk, a gyerkőc ugyanarra a sorsa jutott mint Szilárd, így volt ordítás bőven......

Szóval szar hetünk volt. A vírus közben az egész családon végig ment. Abyukám, Szilárd, Apukám, én, Szabi, Anyósom volt a sorrend.... A páromék már nem hánytak "csak" a hasuk ment. Persze az ehhez párosuló erős gyomor fájdalmat senki sem úszta meg. Lázunk is volt. Szédülés....Ma volt az első nap, hogy jobban éreztem magam.

Péntek du. engedtek haza. Remélem soha többet nem kerülünk ilyen helyre. A kórház úgy néz ki mint az első világháborúból maradt volna. Közös fürdő és wc.....s ez a fertzőző osztály. Na és ha látnátok, hogy néz ki!!!!!!!!!!Az ott lévő főorvos asszony olyan nyers, és olyan stílusú amit önmagában is nehéz elviselni, nemhogy betegen, gyerekkel... Mindig veszekedett valéamiért, mindenkit kiosztott.

Gabi! Várjuk a fotókat!!!!!!!!
Na puszi Mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Szuizy: sajnáloma mi veletek történt és remélem most már sokkal jobban vagytok.

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

Szuzy
további gyógyulást nektek!!!

Tincsi
gratula a megmozduláshoz, szuper érzés :wink: :wink:

képek, sok lesz, bocsi :oops: :oops:
Kép Eszterke itt még kis "pogányan"

Kép itt már kis keresztény Eszter Anna :wink: :wink:
Kép kis mennyasszonyom :D :D
Kép az oltárnál
Kép a templom mellett
Kép együtt, Ildi gyerekeivel is :wink: :wink:
Kép én a gyerekekkel :wink: :wink:

bocsánat ha sok volt :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

Szerintem a menyasszonyi ruhátok megérte az árát. Ez is olyan gyönyörű mint a Katinkaé volt. Hófehér, látszik, hogy nincs agyon mosva. Nagyon szép az egész család. A kis Eszti is aranyos. Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy visszamenőlegesen Boldog Névnapot kívánjak neki!
Eddig a gyerkőcöket dicsérgettük, de Ti is megérdemeltek egyet. Nagyon csinosak vagytok a pároddal együtt.
Még egy kérés. Összfotót az elsőáldozókról csináltál? Ha igen, azt is hagy nézzük meg!

Már javulunk. Kop-kop- Tegnap nem volt már hasmenésünk.
Nika! neked is kösz a jókívánságot.

Holnap megyünk gyest intézni. Na meg van egy halom elintézni valónk. Vagy 5 helyre biztos kell mennünk....Kicsivel ezt , hogy fogjuk birni?????????

Tali: jó lenne a június bizony. De nekem a jövő héten lesz Szilárd szülinapja, 14.-én ballagás, 21.-én osztálytalálkozóm lesz, így csak az utolsó hétvége jöhet szóba ha minden igaz.
Nektek mikor lenne jó?


Tincsi! Örülök, hogy megmozdult a kis pocak lakótok. Én először a 17. héten éreztem. S bár azt mondják a 2. előbb érezni, nekem ez sem esett előbbre. Pedig hasfalam mint a papír. Azt mondják akinek nagyon vastag jóval később érzi.

Na megyek, pihizek egy kicsit még lehet.
Na puszi !

Kép
szuzy
 
 


szuzy: nekem mindegy egy gyerkőc van én tudok a legjobban alkalmazkodni hiszen még ilyen programjaim sincsenek :( mint neked :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Gabi tényleg nagyon jók a képek

Adri már ilyen nagy lány :)

nika70
Salgótarján
 
 


Gabi!
Úgy látom hamarosan Adritól a fiúkat távol kell tartani. Már "nagylány" nagyon.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Most vagyok, majd még később jövök, ha már Benedeket letettem! Hát van addig is mit olvasni és mit írni!
Ahogy gyorsba bekukkantottam Szuzy-val és Gabival is vannak közös témák!


Addig is pussz!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Hali!

Szilárd most aludt el. Így egy kicsit itt vagyok. Dina! Beni alszik már?

Kép
szuzy
 
 


Egyébként voltunk ma gyest intézni. Elég sokan voltak, de szerencsére gyorsan ment az ügyintézés. A papírokat már kitöltve vittem, és készültem minden csatolmányal is. Már csak az okoz számomra igazi fejtörést, hogy mi lesz, hogy fogunk ebből megélni!!!!!!!!??????????
Délután volt vagy 14,30 mire haza értünk. Jól ki is fáradtunk ebben a nagy melegben. Picur már a kocsiban elaludt, s 5.ig föl sem ébredt. Az a baj, hogy nekem nem volt időm pihizni kicsit.
Na ha nincsitt senki, megyek alukálni. Jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


Na sziasztok!

Egész nap sehol senki?????????? Nem szép dolog tőletek, hogy olvasni való nélkül hagytatok.
Ma velünk sem történt semmi különös.
A Tv-ben most hallottam új influenza járvány van. Lehet, hogy nekünk is az volt a bajunk? Ki tudja? Erről jut eszembe, hogy kedden föl kellett volna hívni a kórházt az eredményeimért, de eddig minden nap elfelejtettem......
De gondolom nem lesz más mint a Szilárdé, vagyis, hogy nem tudják.....
Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, ahogy olvasgatok, látom mindenkinek mozgalmas hete volt.
Szuzy! örülök h már jól vagytok. ismerem Gyarmaton a fertőző osztályt. Valóban borzasztó egy hely.

Az áldozási és keresztelési képek gyönyörűek!gyönyörű gyermekeid vannak!!!

Tegnap én is voltam ultrahangon. Minden okés a picivel:)
Most az AFP eredményét várom, aztán 2hét múlva irány a 18hetes ultrahang. Remélem Katib most nem küldd el, h "Ön még nincsen 18 hetes!!!!!!"
Már lassan jó lenne tudni h mi a neme a picurkának:) De tudom, türelem rózsát terem!
Most mennem kell! Lesz egy kis ebéd pedagógusnap alkalmából a suliban!
Puszi mindenkinek!

Kép
illestincsi
 
 


NA SZIASZTOK LÁNYOK! :lol: :lol: :lol:

Egy kicsit el voltam veszve, de most már itt vagyok! És ahogy tőlem megszoktátok, iylenkor aztán mesélek, és mesélek.... :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Hol is kezdjem? Keresztelő! (Gabival :) közös téma)
Május 3-án volt! Hát rettenetes gyorsan lett elintézve, és olyan gyorsan le is zajlott, csak az előkészületekkel volt, gond, mert annyit sütni, főzni! Inkább csináltuk volna egy kis étteremben!
Benedek amennyire jó szokott lenni idegen helyen, úgy nem volt az a parókián sem és a keresztelőkor a templomban sem! Iszonyatos rossz volt! Szaladozott, ütött, vágott mindenkit, (főleg engem, de én már hozzászoktam :cry: ).Szerencsére a pap azt mondta még az előző nap, hogy ne idegeskedjünk, egy ilyen nagy legénytől ne várjuk azt hogy ott fog ülni az ölünkben, had menjen nézelődjön. Hát Benedek aztán ment is! :twisted: De szerencsére túl vagyunk rajta, így utólag azt mondom, hgoy ha lesz kistesó, akkor vagy 2-3 hónaposan, vagy 4-5 évesen fogom kereszteltetni! A biztonság érdekében! :twisted:
Na és a képek! Lesz egy pár!

Lányok! Most vettem észre hgoy a párom másik képnézegetőt rakott fel, így ezen nem tudom lekicsinyíteni a képekt, úgyhogy azokkal még adós maradok!
Akkor folytatom tovább!

Szuzyval :) közös téma!
május 9-én este 10 körül Benedek elkezdett hányni, kb. 5x fél 1-ig. :cry: Aztán szépen lassan elaludt. Másnap semmi baja, így diétáztattam, és lassan szinte kortyonként adtam neki a folyadékot! :) Vasárnap de. rettenetesen bágyadt volt, kedvetlen, és úgy döntöttem hogy du. majd beviszem az ügyeletre! :( Persze Krisztián dolgozott, így hát a szomszédot kértem hogy bevinne-e? De alvás után mintha kicserélték volna, jókedvű volt, :D játszott evett szépen, de módjával, igaz volt 2x hasmars, :? de 3-4 órás közzel! Alvás ügyesen ment, bár fél 10-kor így is megint elkezdett hányni, :cry: így kihivtuk az ügyeletet! Cirka 20 perc múlva itt volt a doktornő. Megvizsgálta, semmi különöset nem észlelt, bár mondta, hogy ha így folytatódik akkor másnap be kell vinni a kórházba, :cry: aztán ot eldöntik hogy hogyan tovább. Egyelőre nem akart gondot a kórházba cipeléssel. El akarta kerülni a gyarmati fertőző beteg osztályt! :cry: Ezzel teljesen egyet értettünk! Azért a hányás miatt kapott egy nagy adag B6 bitamint szuriban, mellé algopirint, mivel a vitamin rettenetesen fájdalmas. Írt fel hozzá kúpot is! Szuri után mintha kicserélték volna! De azért együtt aludtunk megint!
Hétfőn Benedeknek megint semmi baja leszámítva 1x-i hasmarsot! Kedd éjszaka volt neki éjjel 2-kor egy jó nagy adat a gatyába, és mikor kicseréltem azután jött megint egy adag hányás! Hát akkor én már teljesen ki voltam bukva, hogy miért????? Rögtön kúp, és máris jobban lett, de azért még kijött a benn maradta maradék is! :cry: Szerdán átvittem a dokihoz, és szerencsére ahogy megvizsgálta a pocakját, és az elmondottak alapján már ő javulóban van, úgy hogy nem kellett bevinnem a kórházba! Ez volt a mumus a számomra! Még1x végig nézni ahogy leveszik tőle a vért, hát nem kívánom senkinek sem!
De azóta rendbejött, ő is és a család is, mivel rajtam kívül mindenki benne volt! Kezdte Benedek, - majd sógorom, - nővérem, - Krisztián, - unokaöcsém, - anyuci, és - végül unokahugom-bár ebben nem igazán vagyok biztos! :twisted:

Azóta teltek múltak a napok, többé kevésbé itthon. Hát ezek meg a szokásos ütemben. :wink:

Május 25-e Áldozás! Gabival újabb közös téma :D
Tina egyszerűen gyönyörű volt! Voltak szép ruhák, de hát az igazat megvallva, ahogy Szuzy is írta a vakító fehér azért mégis csak szebb mint a sima fehér! Nem :?: :?: :?: Sajnos erről szintén nem tudok képeket felrakni, majd csak ha a párom hazajön, mert nem tudom hgoy kellene másik képnézegetőt felrakni! Majd ő mert ő a nagyokos nálunk! :twisted:

Hát egyelőre ennyi, velünk ezek történtek! Ja és jövőhéten megyünk megint autó versenyre, majd még azoknak a képeivel is jövök szerintem!

Na pussza!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Szuzy :)
Dina! Milyen volt a keresztelő? Benedek jól viselkedett?
Ki lett a keresztszülő? És milyen ajándékokat kapott a kicsi? Már ha nem vagyok túl indiszkrét..


Az előző hozzászólásnál leírtam a lényeget, ami kimaradt, az az, hgoy a keresztszülők Krisztián egyik kollégájáék lettek, Szabolcs biztos ismeri őt is (Csizmár Sanyi). Ajándékot nem igazán vettünk, inkább pénzt kapott, és a keresztelő rucit, amit már úgy választottam, hgoy ha kell jó legyen márhová is elegáns, de egyben sportos is! Majd csinálok róla képet!

Az áldozásról tudnál feltenni képet, hogy milyen volt? Úgy szeretem nézegetni a szép ruhákat!

Alíz :)
Tüneményes a kishölgy el vagyok tőle ájulva! REmélem, hgoy felétek minden rendben és semmi gond nincs! Nem vagytok betegek!

Nika :)
Haláli Gege új frizurája, ami most már nem is olyan új! :? A képek is nagyon jók, gondolom, hogy ő is élvezi a kint létet! Merre laktok a Gyorkijon? Nekem is vannak ott ismerőseim!

Gabi :)
Gyönyörűek a te gyerkőceid is! Eszterke meg az a tipikus zsivány, aki mindig valamiben töri a kis buksiját! Persze nem jó dolgokban! :lol: Szinte Benedek hasnonmása! Lehet hgoy össze kellene őket zárni? :lol: :lol: Jajj, de mi is lenne belőle!
Adrikának a ruhája is gyönyörű volt! Ha jól gondolom, hogy a Mátkából vettétek? Nekünk is onnan volt! Hát mit mondjak, megérte az árát, mert hát nem egy olcsó hely! Az én ruhám is onnan volt annó lagzikor, meg a koszoróslányok-é is! Én teljes mértékben meg vagyok velük elégedve!
Ajándék: én aranyfülbevalót vettem Tinának az áldozásra, de egybevéve a keresztelőre is, mert én lettem neki a keresztanyja! Így én ezért gondolam, hgoy ezt veszek neki! A nővéreméktől aranyláncot kapott, tehát pont passzolt a kettő! Rettenetesen örült neki!

Vera :)
Le a kalappal a hatalmas nagylegény előtt! Szép nagyra nőtt már! A keresztszülők olyan ismerősek!
Ja és hogyan csináljátok ezeket a képkereteket? Annyira tetszik! :roll: :o

Tincsi :)
Gratula a mocorgáshoz! Pillangó röpdöséséhez, vagy buborékozáshoz hasonlított neked? Kb. nekem is ilyen idősen mozdult meg először!
Katibh - hát nekem is volt vele egy rossz élményem! 18. heti UH, persze kötelező, genetikai vagy milyen, és sajnos a főnököm apukájának voltunk aznap a temetésén, és kb. 10 perccel a rendelés vége után érkeztem meg Pásztóra, így már azt mondta, hgoy sajnos nem tud fogadni! Gondolhatod hogy ki voltam bukva! Az orvosomnak meg sürgősen el kellett mennie, így még neki sem tudtam szólni, mert meg volt vele beszélve, hogy ha a fent említett miatt kések, akkor szóljak neki, majd intézkedik! Mert hát azért kötelező az UH mert valamit meg kell nézni akkor nem? De szerencsére nem lett semmi gond, mentem hétfőn Takátshoz, és azt mondta, hogy semmi gond azzal hgoy egy pár napot kések, mivel semmi gond nem volt a babócával. Az orvosom meg elnézést kért mert el kellett mennie! Szerinted? Akkor nem választottam jó orvost? Na mindegy, remélem, hogy veled nem történik hasonló!

Egyébként nem tudom többiek hogy tudjátok, de sajnos ezekre a kötelező UH-kra csak úgy lehet menni, ha már legalább 1 nappal betöltötted a az adott hetet! Akkor ad jó eredményt!

Na azt hiszem mindenkinek reagáltam, de úgylátom, hogy már megint sok voltam! :oops: :oops: :oops: :lol: De legalább van mit olvasnotok!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jók legyetek! Pussza!!!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: