Új privát üzeneted érkezett!

elmúlt.................. de ez csak néhány mp volt...................... mindenesetre figyelem az órát................. ha rendszeresen lesznek, úgyis megírom.............. :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Volt egy nagy dörgés, gondolom akkor egyről beszélünk. Koppánykám is felébredt rá. Én meg még a gépet is kikapcsoltam a hatalmas villámoktól, nehogy vonzza magához. Köszönöm Rita! Milyen programmal csináltad?
Kicsit lezsibbadtam... :D

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Hjaaajjjj, még semmi hír, hogy most a kettő közül egyáltalán valamelyik meg-e veszi anyuék házát... már kezdek türelmetlen lenni.... nehogy aztán a végén el sem tudják adni...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

bogyó: jusc paint shop pro-val csináltam. :)
drukkolok, hogy sikerüljön eladni a házat :)

kislany: a végefelé már én is mindenféle görcsre azt hittem, h szülök.. :lol: :lol: :lol: Vivivel febr 15.-én du 4-5 körül már 20 percesek voltak, de nem is figyeltem rá, pedig néztem az órát.. :lol: éjjfélkor esett le, hogy szülök, mikor már másfél órája 5 perceseim voltak... :lol: :lol: :lol: Csak 16.-án du fél 3-ra lett baba :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Helló lányok , hogy itt milyen élet van !!!! :lol: :lol:


Ezt már szeretem !!

Jó olvasgatni titeket !!!


kislány !!! Most néztem az e-mail-t , hát még oda sem ment át ?????

A fene vigye !!! Na mindegy , csak egy kis vidámság volt , lett volna. (gyerekekkel )


Köszi mindnkinek az ablak hozzászólásokat !!! Szóval műa ., a fa le van szavazva !! :lol:


bogyó !!! Ez nekem is a halálom volt , hogy nem tudtak vissza szólni a drága vevő jelöltek !!!
De ez még nem jelent semmit !
Drukkolok nektek is !! Anyukádéknak van már olyan lakás ami tetszik nekik ??


Megyek, én is iszom még egy kv-t.


kislány itt vagy még ???


pusz

Kép


Kép
kati16
 
 


Mercivel nekem hajnalba jöttek a 10 perces fájások , és egy kis időbe telt míg ráeszmétem, hogy ez kb. azonos időközönként jön !!
Reggel 6-ra már kb. 5 perces lett , én még hívtam a kórházat ,( mert régebben ha felvettek akkor már nem mehettél haza) hogy tuti biztos menjek-e már !! :lol:

Szóval én még lezuhanyoztam meg elkészültünk , kb. 8-ra be is értünk akkorra már 3 újjnyira nyitva voltam és még gondoltam is magamban , mi a nyavaját nyekeregnek a nők annyit a szüléstől , ez egész kibírható !!!

Ja, aztán jöttek a 2 perces fájások !!! :shock:
Egyből csöndbe maradtam !!!

12:30-ra megszületett !! :lol:

(és temészetesen kifogtam a tanulókat, akik messzebről ugyan , de ott álltak körbe , isteni volt )


Na, de az egészet túéljük és vissza gondolva szuper , hogy ezt is megcsináltuk !!!! Jeszzz


Dugulok én is .

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati!

Vagyok folyamatosan. Csak közben én már ebédeltem is!!! Drága anyukám főzött finomakat, többek között palacsintát is sütött, és most azt ettem.......... nagyon fincsi lett!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


hmmm, az tényleg fini !!! :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


kialany: palacsinta.... nyammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Atya ég de éhes vagyok.... Asszem sütök palacsintát és megtöltöm a lekvárommal.. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Márti már megkapta az üzimet, de még nem reagált. Remélem minden oké velük. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kati: akkor egész gyors volt a szülésed. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Itt üvölt a Quimby és takarítok... :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Huh, a tanoncokat én is kifogtam császárnál. Eleinte elég kellemetlenül éreztem magam, utána már nem foglalkoztam vele. Én végig sírtam az egészet. No nem a fájdalomtól, hanem a stressztől. Egészen addig én sem nyekeregtem amíg nem kaptam meg az okticotint. Utána meg, azt hittem meghalok ,de asszem már írtam miért (nem engedtek az oldalamra fordulni, se felállni, semmi, hanem hanyatt kellett feküdnöm a szülőágyon és azt hittem kiszakad a gerincem)... Onnantól kezdve kész voltam. Gondolom jó hülyének nézhettek, hogy átbőgöm az egészet, de egyszerűen annyi feszültség gyülemlett fel bennem azokban az utolsó hetekben és sehol nem tudtam kisírni magam rendesen, hogy ott minden kijött. Elmúlt, a következőnél megpróbálok tudatosabban cselekedni - már ha lehet. Utólag belegondolva elég ciki volt a viselkedésem. Amikor raktak át a hordágyra, akkor mondtam a srácnak, hogy ne haragudjon, ha kicsit büdi vagyok, de nagyon meg vagyok izzadva és hasonló hülyeségek. :D

Na megyek, nem akarom oda égetni az ebédet. :D

Kati: még nincs semmi, mert amíg nem veszik meg, addig felesleges másikat nézni...

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Csajok, nekem megint fájdogált a hasam az előbb............ :lol: :lol: de csak olyan mensi szerű görcsölés volt ismét..........

Most egy kicsit elköszönök Tőletek. Tele a pocim, és iszonyúan hívogat az ágy, hogy aludjak benne............... megyek is, nehogy megharagudjon az ágyikóm, hogy sokáig kell kérlelnie, feküdjek bele..... :lol: :lol: :lol:
Majd jelentkezem........... pusszancs

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány !!!! Egész jó jel !!!!! :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok.

Nem tudom ki kapott sms-t de azért leírom ide is. :D

"Örömmel tudatjuk, hogy drága kislányunk, Oalotai Lea ma 10:30-kor 51 cm-rel és 3280 g-mal egészségesen megszületett. Puszi Márti és Laci"

Jipííí!! Gratulálok nektek itt is, és sok-sok boldogságot, egészséget és a kicsilánynak bőséges tejcsit kívánok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jaj, nem Oalotai... :oops: Palotai Lea Bocsánat. :oops: De gyönyörű neve van. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kép

GRATULÁLUNK MÁRTI! Ügyes voltál! :) Reméljük hétvégén már tudsz mesélni. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Felébredtem!! Én is most akartam megírni, hogy Márti megszült!!! Én is kaptam üzit!!! És nagyon-nagyon örülök Nekik!!!

Márti, nagyon sok tejecskét kívánok, sok örömet, jó egészséget!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Micsoda hírek !!!!!


Márti !!!!! GRATULÁLUNK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!!

Újból itt, és még mindig egyben, bár a hasikám rendszeresen keményedik, és olyankor picit fáj a hasam, és nagyon fáj a derekam........... majd meglássuk mi lesz éccaka.............. :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép estét Nektek, jó éjcakát!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú hajrááááááááááááááá megyavudúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Oooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú hajrááááááááááááááá megyavudúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Oooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

éjjel is lehet sms-t írni... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú hajrááááááááááááááá megyavudúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Oooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

éjjel is lehet sms-t írni... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


3x jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislány !! Innen is mennek a drukkok !!!!!

Puszi , remélem már kapjuk az sms-t hamarosan ! :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Márti:GRATULÁLOK4és sok boldogságot,egészséget kívánok a pici lányhoz

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Lányok majd jövök írni,de most olyan leki állapotban vagyok,hogy nem megy az írás sem.
Ne haragudjatok!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Szép jó reggelt !!!



kislány !!! Itt vagy még velünk ????


Andi !!!! Most már tűkön ülök, mi lehet a gond !!!!!! ??????? Remélem nem túl nagy a gond !!!!

pusz

Kép


Kép
kati16
 
 


ezt nem hiszem el............
írtam egy hosszú levelet, és elszállt.......... :twisted: :twisted: :twisted:

Szóval még egyben vagyok, ramaty éjszakával a hátam mögött........... Voltunk már CTG-n, minden ok, a kiscsaj teljesen beilleszkedett már, csak ki kellene bújnia............... épp felejött egy szülésznő és mondta, hogy még a csilláron is kismamák lógnak, annyian vannak.............

Most megyek, leragad a szemem, alig aludtam............
Majd jövök megint................. bocsánat, nyűgös is vagyok, este Apa rajtam keresett valamit, amit biztosan Ő rakott el, azért is sírtam, no meg a pocakom, ami már nagyon nehéz, és nyom, meg úgy minden............... szóval értitek........

Majd jelentkezem, ha kialudtam magam..........

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány !!!!!


Ne aggódj , le van sz... va minden , már hamarosan te is túl leszel a kis édes teher elvesztésén !!! :lol:

Igazad van , pihenj, pihenj és pihenj !!!

Közben azért jelentkezz is , hogy még itthon vagy és jól vagyok !!!!!




Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

:P :P olyannn oooolyannnnn oooooooooooooooooolyannnnnnnnnnnnn aaaaannyira le vagyok törve. Kész vagyok. Nem tudom ma mi van velem. Tiszta letargia...
Tegnap meg... Megittam egy bögre kv-t szokás szerint, aztán egyész nap remegett kezem, lábam, szédültem. MI VAN A MÁVAL MÁMA? :lol: :lol:

kislany: vuduztam neked éjjel ( mivel fennt voltam ), hogy nehogy most szülj. Bocsi. De ekkora viharban elindulni... :shock: De mostmár a szülésért drukk. :lol: :lol:

Andi: :cry: :cry: mi a baj?

Nam megyek magambaomlok. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ritácskám !!! Te csak ne omolj itten nekem !!!! :lol:
Kitartást ,bármi is okozza, remélem már nem is vagy annyira letörve !!!!

Van már valami a pénzecskével ???

VIHAR VOLT ???
Itt nem volt vészes csak egésznap szinte esett , éjjel nem volt semmi , talán egy kis eső .

Én sem vagyok formában !!! Nem megy ez az idő , csak áll !!!! :?
Ráadásul még esik is !!! :twisted:

puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Igen, vihar volt. :) Nem is kicsi, de azért hatalmas sem...
Szegény Andi, nagyon maga alatt lehet. :( Remélem hamarosan jobb kedve lesz, legalább hogy elmesélje mi a probléma, hátha tudunk valami okosat mondani (írni) neki...
Rita: az nem valami jó, hogy neked is pocsék kedved van. ÉN is úgy keltem fel. Alig aludtam megint Koppány fogaitól, olyan vagyok, mint egy agyonmosott rongy. Majd elmúlik ,tuti az idő is hozzá segít rendesen.
Valamelyik nap mehetek be Pestre az OTP-be, mert kiküldték az új kártyám, ám vissza is ment és nem adják oda másnak csak közjegyzői meghatalmazással... Most ezért dobhatok ki egy rakás pénzt az útiköltségre.
Kislány: hogy vagy? Vagy még?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


sziasztok!

gyors leszek. Már jó a kedvem. Miért? PALACSINTÁT SÜTŐŐŐŐŐŐŐŐKKK!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kati: ma kiderült, h azért nem utaltak nem csak hogy nekem nem, de senkinek sem, mert összeomlott a váci otp rendszere. Csinálják már 1 hete. Majd, ha jó lesz utalnak... :? :? :? No comment...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bogyó: :evil: :evil: :evil: A franc essen beléjük...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: na? Alszol még? :lol: :lol: Itt már mindenki tűkön ül, ha nem jelentkezel 2-3 órán át... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Már nem alszom..................... de még itthon................
Most ebédeltem......... Apa hozott nekem hamikát!!

Drága Anyukám főzött füstölt bablevest, amit imádok, de hát hogy merjek azt most enni, úgy hogy bármikor szülhetek............ nem akarok a szülőszobán pufogni....... :oops: :oops:
Így Apa hozott nekem húslevest és rántott sajtit veresről.. :lol: :lol: de enni sem bírok. Mindennek csak a felét ettem meg...... eszem egy kicsit és máris hányingerem van........ ráadásul olyan álmos is vagyok, pedig vagy 4 órahosszat biztosan aludtam, ha nem is folyamatosan, de aludtam.......

Andi, mi a baj?? NEm tudunk segíteni valamiben????????? Legalább egyikünkkel oszd meg priviben, hát ha már az segít, ha kiírod magadból.............. nem kell elmondani mindenkinek, de néha jobb, ha kibeszéled valakinek..........

Bolha, akkor ok, ha már jó a kedved............

Most megyek, aszem alszom még.......
Jah, és úgy tervezem, hogy ha beindulunk, akkor még gyorsan egy sorban megírom Nektek....

Pussz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Milyen palcsit sütsz? Ki hogy van? Én tompán - még mindig. Most kezdek el takarítani, már úúúúúúúúúúúúúgy unom. Minek kell takarítani? Miért nem lehet mocsokban élni? Na jó, ezeket a sorokat nem kell ám komolyan venni, csak utálooooooooooook takarítani, szükséges rossz. Blááááááh!
Ráadásul mindjárt elalszok.
Nem is tudok mit írni...
Rita: akkor most addig nem vonnak törlesztőrészletet, amíg nem utalnak, ugye? Azért az tök durva, hogy egy bank (pláne, hogy ekkora bank) csak úgy összeomlik és semmi biztonsági rendszerük nincs és emiatt az ügyfelek szívnak, persze mindenfajta "bocs" vagy "kártérítés" nélkül. Ők megtehetik, az ügyfél nem. Hát igen, nem is írok erre inkább semmit.
Kati: amúgy holnapután leszek 27. Vén nyanya. :D Megegyeztünk Gyulával - igaz nagyon nem tetszett neki - hogy nincs szülinap. Majd beszámolok, hogy tartotta-e magát ehhez. Nem tudom, de amíg nem érzem azt, hogy olyan családban élek, ahol jól érzem magam, addig nekem nincs kedvem itt póker arcozni. Tudom, hogy évente párszor elviselhető lenne (ahogy kislány írja), de akkor is, én makacs vagyok. Bár ha olyan családban élek ahol jól érzem magam, akkor ott már nem kell póker arcoznom. Huh, értetek? Inkább megyek, addig sem jár az agyam... :)

Kislááááááááááány: eddig nem aludhatsz! Mármint aludhatsz, nem tiltásként értem, hanem, hogy .... áhhh, remélem érted, valahogy nem tudok ma fogalmazni. Fájások?

Koppánykám kezd rajzolgatni. Rajzolás alatt ugye értendő, hogy ceruzával össze-vissza firkál a lapokra.

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


kislany: puffogni.... :lol: :lol: :lol: Az legyen a legkevesebb. És lesz is :roll: Vácon nincs beöntés. Ergo: ha nyomni kell akkor nem csak a baba jön.... :? Ez van. Valószínű elég sok cifra dolgot láttak a dokik. Tehát nyugi. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !!! Na, ne !!! Tényleg nincs beöntés ???? Húú, az jó !!!

Mercinél megúsztam , de Diánál nem !!! Nem volt kellemes és sztem nem is tudott kijönni mind, úgy -hogy a doki is kapott talán !! :? :roll:


bogyó !!! 27 !! Vén nyanya ??? Akkor én mi vagyok 35 évesen ???


kislány !!!Mennek a drukkok !!!! Kitartást !!!! :lol: :lol: :lol:


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Nem is tudom... szerintem jó is meg nem is, hogy nincs beöntés. Jó, mert nem fáj, azaz egy fájdalommal kevesebb. Viszont nem jó, mert elég kellemetlen, ha fekáliás lesz a szülőágy, esetleg ha béna a doki akkor meg belecsusszan az újszülött. Nekem hiába mondta az előkészítőbe a szülésznő, hogy engedjem el magam, ahogy belém nyomta azt a sz...t úgy összerándultam, hogy lett egy kisebb aranyerem "szülés" után, de mint írtam, krémmel hamar elmúlt, meg szerencsémre pici volt tényleg. Viszont lehet jobban görcsölt volna a gyomrom a műtőasztalon, ha nem kaptam volna. Hiszen ugye én gerincérzéstelenítést kaptam, úgyhogy ott tuti minden kijött volna. :D Bár lehet így is... Na jó, bocsi ha kissé gusztustalan voltam, de úgy érzem ez is a szüléshez tartozik. Amúgy Bolhának igaza van, a szülészorvosok és tanoncok már tuti láttak sok más, rosszabb dolgot is. Max. mondd meg a dokiknak, hogy üdvözöljék ők is kulabát. :D Hátha értékelik a poént... :D Amúgy meg biztos nem lesz ilyen gondod. Van aki azt csinálja, hogy az utolsó napokban csak folyékonyat (leves, üdítő, tea, stb) "eszik", pont emiatt, hogy ezt elkerülje, bár fogalmam sincs, hogy a folyékonytól hogy lehet energiára szert tenni... Már megint sokat beszélek? :oops:
Kati: a 35 az jó, állítólag az az ideális kor... Én akkor is 16 akarok lenni, sok mindent teljesen másképp csinálnék és valószínűleg már nem itt tartanék. Annyi minden akartam lenni (tűzszerész, szimpla katona, ügyész, ügyvéd, természetfotós- és filmes, stb), hogy semmi nem lettem. :D
Amúgy képzeljétek el... igaz ez már régi történet (cirka 5 éves), de azért leírom... tesóm anno felvételizett egy helyre. Majd közölték vele, hogy túl öreg. Akkor volt 29 éves!!!! Szóval nem semmi, ha 29 évesen kiöregszik az ember egy álláshoz! :D Ja, és nem egy elit meló lett volna.
Na jó, megyek. Amúgy kitakarítottam gyorsan (rend rakás, gyors törlés, porszívó, söprés, felmosás) és elég is volt. Le is izzadtam ebben az amúgy is fülledt időben... Iszok valamit.

Hogy sikerült a palacsinta? Kislány, hogy vagy?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Köszönöm vagyok........
Délután végül már nem aludtam.......... miután megettem a rántott sajtit, szépen benyomtan egy nagy adat fagyit a fagyasztóból, aztán jöttek a szüleim és az előbb mentek el.........szeretem őket, imádom Őket, de ugye nem lesznek itt egész álló nap, ha megszülettünk??????????? :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Szilvi, még csak most leszel 27 éves??????Én már a 28.at töltöm az idén......... :cry: és 17-én töltöd??? Akkor lesz a 4. házassági évfordulónk.......... remélem Apa meglep valamivel majd.............. mert én szeretnék egy élő Babucit adni neki............ :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, alig tudtam feljönni a babanetre. A Társalgó egyszerűen nem jött be...............
Remélem ez csak átmeneti volt!!!

Nah, jók legyetek!!! Pusszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bocs lányok ha sokszor ment át a privi.
Ide is írtam 1 levelet,de elszállt,és nincs hangulatom mégegyszer megírni.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Bocs lányok ha sokszor ment át a privi.
Ide is írtam 1 levelet,de elszállt,és nincs hangulatom mégegyszer megírni.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Jó reggelt!

Ti még biztosan alukáltok, én pedig már talpon.............. pedig semmi oka........ :cry: :cry: Holnap legkésőbb Apával sétálunk egy nagyot, nem akarok pénteken befeküdni a kórházba.......... :cry: :cry:

Nemsokára Apa is kel, mert ma 7-re kell mennünk CTG-re.... De legalább meg tudjuk, hogy minden okés a kislánnyal. :lol: :lol: Este megint nagyon beindult, viszonylag sokat mozgott........

Bocsássatok meg, hogy állandóan már csak erről tudok írni, de már iszonyú türelmetlen vagyok, már nagyon szeretném megszülni a gyermekem...

Aludjatok tovább. Álmodjatok szépeket.

Sok sok puszi
B.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép jó reggelt !!!!


Andi !!! Fene ezt a babanetet !!! Gyere sűrűbben és írjál nyugodtan , privi is jöhet !!!


kislány !!!Csak írjál- írjál , olyan jó nosztalgiázni !!!!! :lol: :lol:

Már 7-re mentek CTG-re , azta jó korán kel ott mindenki !!

És jó sokan lehetnek a nővérkék is vagy nem is tudom, így hívják-e őket ott.

Az Uzsokiba csak 10-től lehetett menni CTG-re , mert kb 7-8-tól vizitek voltak minden nap és kevés volt az emberke !!


puszi nektek , felébredt

Kép


Kép
kati16
 
 


Hahó. Megjöttünk. Minden ok.
Igen,Kati már 7-re kellett mennünk.Sajnos nem volt más időpont, annyi kismami van. Holnap is 7-re megyünk, mert szintén ugyanez a helyzet.
Megkaptam a kórházi beutalómat péntekre......... :cry:

pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: semmi baj. :D A végefelé már nekem sem volt más témám.. :lol: :lol: :lol: Aztán szülés után hatezerszer elmesélni a szüléstörténetet ( amire persze kíváncsi vagyok én is.. :roll: :lol: ), és aztán más témád nem lesz többet csak a baba. De ez így van rendjén :lol:
Doki nem vizsgált? Még mindíg zárva vagy? Ja és nagyon sok embernél úgy történik, hogy az utolsó otthon töltött nap indul be a szülés. Beszélj a csepp lánnyal, hogy nem szeretnél befeküdni, bújjon ki. Hatásos, ha ezt apa is belemormogja a pocakba. Nálunk Vivinél bejött. Pont aznap volt ügyeletben az a doki akinél szülni szerettem volna. Apa du azt mondta a pocakomnak, hogy jó lenne ha kibújna, mert ez egy jó nap, hogy elinduljon. És lám elindult.. :lol: És tiéd apácska nem szólhat egy árva szót sem, mert betöltötted a 40 hetet... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: