Új privát üzeneted érkezett!

Talizhatunk elöbb is :wink: :wink: :wink: Patrick is a dévényestorna után kidől :lol: :lol: ilyenkor 4órát is képes aludni na de azért mert végig orditja azt az 1 órát...hozzánk amúgy házhoz jár a tornász gézengúzozni pénteken szoktunk a túl oldalon..Bacsó Piroshoz járunk....

Kép
nancy3
 
 


nancy3: Talizhatnánk, de holnap elutazunk anyámékhoz :? Nálunk 30 perc a Dévény, de többet egyik gyerek sem bírna. A mi tornászunk nem simogat, ő kő keményen az izom alá nyúl és állandóan foltos szegény gyerek.

Babucis: nem kérdezel sokat :) Dévényre Budaőrsre járunk heti 2x oda Apa is szokott jönni, mert Fefével még nem vettem úgy hogy senki ne figyeljen rá. Aztán 2-3hetente járunk a Gézengúzba is, már nem találtam sok értelmét hogy menjünk minden héten mert ellustultak így viszont jobban tornáztatják nehogy elmenjünk :) Most nagyon kidőlt mert már lassan 2 hete szabin van a Dévényesünk és nekem ügye nem hagyja magát Törpi hogy szadizzam, így ma meg kellett dolgoznia, ki is dőlt. 13óra óta alszik :(
Mennyit alszik: inkább úgy írom hogy nappal étkezésekhez felkel ami 4 óránként van aztán ébren van kb 1 órát és megint kidől kb 2-3 órára, így átalussza a napot. Jó kell az alvás is, de nem ennyi.

Írtam egy regényt :)
pandrea
 
 


Nekem nem sikerül beilleszteni ide a vonalzót :(
pandrea
 
 

 
 

Jó sokat alszik Fefe de legalább kipiheni magát.
Mi tornászunk sem kiméletes....de legalább alapos 8) bár most nem tudom mi lesz velünk 24én megyünk kontrollra és elválik majd mehet e a dévényes újra... nem semmi h.budaörsre jártok tornázni...

Kép
nancy3
 
 


Őt ajánlották, így hozzá járunk. Nem olyan vészes az út, bár örülnék ha a szomszédban lenne :)

Milyen kontrollra mentek?
pandrea
 
 


EEG kontroll és h.mennyire jó az epilepsziára a convulex szirup amit használunk. Ha gondolod megadhatom a mi dévényesünk számát ő házhoz megy

Kép
nancy3
 
 


Egy személyt nem fogok változtatni és az a Dévényes. Őbenne teljesen megbízok, olyan mintha a pótanyja lenne Fefének.
Valahogy ilyenekben nagyon nehezen változtatnék. Nem megy. :)

Hogy veszed észre milyen a Convulex? Én ma beszéltem meg a dokinkkal hogy csökkentek a Keppra adagot, és figyelek ezerrel :)
pandrea
 
 


sztem bevált a szirup sőt az akaratlan mozgásban is segit mióta szedi azóta sokkal kevesebb van kevésbé ficánka étvágya hatalmas tőle...szerencsére a mája is birja mert van ennek egy ilyen mellékhatása de voltunk 1hónap alatt 2*is vérvételen és nincs gond...

Kép
nancy3
 
 


Pandrea: azta, tényleg nem a szomszédba jártok, de így nagy köynebbség ha Apa hoz visz :wink: szuper, h ennyire ragaszkodsz a Dévényes tornászhoz, nagyon fontos, h megbizol benne :wink:
a vonalzo linkjét azaz kódját a profilodban az aláiráshoz kell beilleszteni és elmenteni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
Babusok: csillagvárban még nem voltunk, félek ott nagyon drága :? de majd utána nézek :)

Szonce: gratulálok a nagyfiúnak :D na meg a kicsinek is :D :D :D hogy van pocak? :D

Mit csináltok hétvégén? Mi végre pihizünk :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok lányok!
olvasgatok :shock:
Babusok: Hogy sikerült a költözés?

KépKép
mesike78
 
 


haho,
Mesike: jol :lol: de sztem még Karácsonykor is dobozolunk majd annyi lett :oops: :lol:
képzeljétek az osanba az elsü pénztárnál kifér a babakocsi :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Pandrea:üdv itt :D
Nancy:Patrick jobban van? Vivike is betegeskedet,de csak az orra folyt,és láza semi.
jaj és most jut az eszembe hogy Budakalászon van ilyen torna lehetöség,van egy ismerösöm akinek a fia is komoly kondokal küszködik,neki hiányzik valami az agyábol és oda jártak budakalászra tornára,amig ott laktam szoktunk mindig torna után találkozni.Ha érdekel benneteket érdeklödöm.
Ám a cora mellett is van egy jó játszotér kavicsos,tiszta és szép.

KépKép
mesike78
 
 


Babusok:ez ismerös,én is majd egy évig pakoltam,nehéz ám mindenek uj helyet találni,én pedig csak azt vetem elö ami használodik meg ami nagyon kell.

KépKép
mesike78
 
 


mesike78: A Gézengúz van Budakalászon. Járunk oda is, nem rossz hely.

babusok: mi is már 1 éve lakunk itt, és van ami még a szekrény alján van szállítós csomagban :D ami nem annyira fontos a évekbe kerül míg helye lesz.
Hogy bírod a két babával?

Mi megyünk holnap a szüleimhez, tesómékhoz és így legalább Törpi le lesz passzolva kicsit :) Ma sétáltunk és a szél piszkálta szegényt és persze a kenguru itthon hagyva így cipelhettem a csöpp kis 9kg-os popóját miközben visított a fülemben :?

Kép
pandrea
 
 


Patrik hogy van?

Kép
pandrea
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk,utána mennem kell :(
Hétfőn értünk le a legnagyobb viharba anyósomékhoz.
Manócika 3 napja hisztis :evil: :evil: :evil:
Ma van it GV-én a tűzjáték,szombaton meg megyünk a krumpli fesztiválra
Jövőhéten jövünk haza,megyünk majd a Heim Pálba
Csajok a piciknek,mikor nőtt be a kutacsa?
Mert a Csengének még mindig nincs bezáródva de ezt kérdezte is a Kónya,lehet,hogy csinál egy koponya uh-ot?

Ádám babának boldog hófordulót kívánunk!

pandrea:üdv a csapatban :D


sok pusszancs minden babónak és anyucinak!


Patricknak meg jobbulást! :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Pandrea: nagyon szupi a vonalzod :wink:
hááát vannak jobb és rosszabb napok :lol: szerencsére egyre több a jobb :lol: most élvezem, h csomo mindenben ügyesednek vééégre, dumálnak ezerrel, egyedül esznek, kezdenek segíteni ha kérem meg ugy mindenben fejlödnek nagyon és igy egyre könyebb tényleg :wink:
jo nagyszülözést meg tesozást :wink:
Lady: kutacs 1-1.5 év, ugy tudom és az nem baj ha késöbb csak ugye elöbb ne mert akkor nem tud nöni az agy, de kérdezz rá dokinál :wink:
jo pihit Nektek, sztem bizti mennek krumplis mokára rokonyaink is :lol:
ma nem akartak Csajok elaludni, nem tudom mi történt :shock: :shock: ugribugriztak, Tami levette a fél pizsijét, aztán kivettük Öket ágyikobol és a matracon elaludtak velünk :oops: néha rájuk jön vmi és akkor nem akarnak aludni, szerencsére nem olyan gyakori ez :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szia!
jajj Lady már sms-t akartam írni neked :? elfelejtettem, hogy nem vagytok itthon :oops: mikor jöttök haza? Mesélj majd milyen volt anyóséknál! Pihiztél helyettünk is? :D :D :D :D :D


A pakolást ne is említsétek, mi ideglenesen cuccoltunk be de mivel 50nm-t nem tudtam bepakolni 20nm-re így a téli és ritkán használt dolgaink a tetőtérben vannak :( majd köréjük építjük a falakat :D :D :D

jó hétvégét :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Jó reggelt!

Patrick már nagyon jól van, csajozik ezerrel :lol: :lol: :lol: úgyh.nyoma sincs annak a fránya láznak...
Lady tuti csinál nála uh-t és ő alapos is nem úgy mint a budaiban...
Jó pihit nektek és majd ha haza jöttetek akkor talizhatnánk.

Tökinek 21hónaposan záródott be na de neki 3*3,5es volt...(kamra tágulata miatt)

tegnap nagyokat csavarogtunk kellemes idő volt végre nem az a dög meleg meg nem is hideg :D

Csajok nem irigyellek titeket a pakolások miatt mi már 2éve lakunk itt de olyan nehezen végeztem még jó h.közben a Patrick még sokat aludt különben nem bírtam volna....

Kellemes 7végét mindenkinek :D

Kép
nancy3
 
 


Nálunk CT-t csináltak a koponya csontosodása miatt. Úgy volt hogy mikrokefál, de hála nem csak kicsi a kutacs és alig érezhető.

Örülök, hogy Patrik jól van már :)

Mi kint vagyunk anyáméknál így van ki cipelje Törpike hátsóját :)
majd győzzem visszanevelni

Kép
pandrea
 
 


Sziasztok!

Hogy teltek a hétvégék?

Kép
pandrea
 
 


Sziasztok!

Nekünk jó gyorsan eltelt a 7végénk...voltam tűzijátékon kint életemben most elöször itt pesten...nagyon tetszett...Patrick ma nagyon nyügi volt holnap meg 4re megyünk kontroll EEG-re kivi vagyok mit mondanak.
Meséljetek kivel mizújs van...

Kép
nancy3
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:45-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Hát mi is költözünk igaz pár házzal arrébb de teljesült az egyik vágyam végre megkaptuk a hitelt és elcseréljük a lakásunkat egy 1plusz 2feles erkélyes lakásra...napokban intézzük a papirokat és már mehetünk is jajjj de nem akarok doboz hegyeket úúúúgy utálom :shock: :shock: :shock: de sebaj a lényeg hogy meg van annyira boldog vagyok...ha valaki bekukk ide drukkoljon értünk 4re megyünk kontrollra remélem ott is minden rendben lesz és még az sem fog zavarni ha elkap minket az eső 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) majd jelentkezem h.mi volt szép napot nektek

Kép
nancy3
 
 


haho
Nancy: hu de joooooooooooooooooooooooooooooo
most mekkorába vagytok? igen az tényleg jo az 1plusz2plusz erkély :wink: uaz az utca marad akkor?
doboz kell??????
DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK++++++++++++++++++++++++++
Szonce: Anyudéknál voltatok? allergia bizti nagyon kellemetlen, gondolom nem is lehet semmit szedni rá :(
Pandrea: Nektek jo volt Anyudéknál?
TÖBBIEK???
mi még mindig pakolászunk, megvettem a karnisokat, talán ma már fel is kerül
Csajok az ablakban ülnek-állnak én meg öszülök rendesen :? :shock: majd rakok fotot iwiwre megmutatni :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nancy: hétvégén sztem Apa megy Békásra tudna vinni dobozt, csak akkor el kellene vinni onnan amig ott van (fest a Drága :lol: )
ja és mikor költöztök már tudni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


most 2szobásban vagyunk és erkély nuku :? most vagyunk a hollós 6ba ez meg a 16lesz sztem 2héten belül már költözünk is.

Kép
nancy3
 
 


háát ismerös :wink:
mi legyen a dobozokkal???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


még nem tudom..itt a kis boltba már rakatok félre dobozt igazából fogalmam sincs mennyi kéne iszonyat sok cuccunk van..jelzek ha kell holnap megyünk ügyvédhez és eldől mikor költözhetünk

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!

Nancy: szurkolok hogy minden rendben legyen és még az eső se essen :)

Mi jól vagyunk. Anyáméknál elvoltunk, Fefe ott produkálja magát így csak miatta megyünk ki. Most megyünk a játszótérre mert kell neki az inger és ott a sok gyerek fék, szél......
Mi 1+2fél szobásba lakunk, de erkélyünk nincs. Igazából nem is bánom, mert itt nagyon picik az erkélyek.
Ha minden úgy jön össze ahogy tervezzük akkor tudunk venni egy kis erdőt, amiben vagy helyes tisztás, betonút, víz mellett. Jó lenne, csak nem tudom hogy Fefének mennyire tenne jót az az ingerszegény környezet, de majd csinálunk oda egy ovit :D

Kép
pandrea
 
 


Nancy: oksa, sztem hétvégén tuti ott lesz Apa :wink:
jaj nagyon drukkolok+++++
Pandrea: azta egy erdö :shock: :lol: merrefelé? a közelben? sztem jol hangzik :wink: lehet vmit épiteni is oda? kicsi hétvégi házikot esetleg?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: még nincs meg hogy merre lenne az erdő, de valahol a "közelben", viszont félek hogy Fefe fejlődése megállna, hisz semmi inger nem lenne max a madarak csicsergése ami nem kelti fel az érdeklődését így azért ezt nagyon meg kell gondolni. Párom oda is költözne, az erdő közepén csinálna egy tisztást ha nem lenne és oda egy házikót, esetleg valami tavat és medencét. Hát nagyon jól hangzik, de nem mernék belevágni :(

Kép
pandrea
 
 


Pandrea: háát, ez bizti igy van, ezért ha "csak" hétvégi moka lenne az lenne a jo :lol:
Nancy: nnnnnaaaaa mi volt dokinál??????????????????

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Minden rendben volt a dokinál....basszus a doboz hegyektől mozdulni sem lehet meg volt az átírás tegnap meg a többi igy holnaptól költözködünk :shock: :shock: :shock: legyen már vége nem birom azt hittem minden simán megy de már most hulla vagyok...Babusok le a kalappal elöttem h.2gyerköc mellett is ment... annyi cuccunk van eddig fel sem tűnt :lol: :lol: :lol: na folytatom míg nyugi van...később jövök

Kép
nancy3
 
 


Nancy: na de joooooooooooooo
hu de jo mennyi idötök van ki-átköltözni?
én még mindig nem aludtam ki magam, éjjel is dobozoltunk mert napközben nem nagyon lehetett ugye.... :lol:
aszem tényleg hozzászokik a szervezet a nemalváshoz régen 10 ora volt a szükséges most 6 jut joesetben 8 de az már csoda :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nancy: jotanács amit pakolsz és nem kell azonnal kukába vele :wink: minden dobozra ird rá mi van benne :wink: így a könyvek pl még pihenhetnek de az evös cuccok elöl lesznek ha kell :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi is tervezünk ügye költözést, és én is egy mániás gyűjtő vagyok "ez még kellhet" címkével elteszem :) így ezt a lakást sosem fogjuk majd összepakolni :) na meg ki :?

8 óra alvás.... álom álom édes álom :) örülök, ha 2 órát alszok egyhuzamban

Kép
pandrea
 
 


annyi mindent kidobtam régi munkás ruháktól a nem használt ágyneműkig sorolhatnám...és eddig fel sem tűnt milyen sok kacat van a lakásban és végre az újba nem kerül már át....kedden adjuk át ezt mert ugye egy festést azért bevállaltunk meg egy nagy takaritást na nem mintha kosz lenne de azért még is :lol: hnap már dobozokat cipelünk át szombaton bútorokat mig páromék ezt csinálják addig én rendezkedhetek odaát... még szerencse h.üres az a lakás....alvás hát nem sok van...na de majd kipihenjük :lol: :lol: :lol: tegnap vagyis ma 1kor kerültem ágyba....reggel 8kor meg keltem ez még nem olyan vészes...
Pandrea én nem birnám ki ha egyhúzamba csak 2órát aludnék elég volt szülés után 2óránként evett a szaros...ebböl 1óra volt az evés fél óra nyöszörgés fél óra alvás....közel 3hónapon keresztül.....

Kép
nancy3
 
 


Meg lehet szokni a nem alvást is. Már ha többet alszom akkor már nehezebben kelek :)
Jó gyorsan költöztök. Patriknak hogy tetszik a dobozolás?

Kép
pandrea
 
 


élvezi nagyon még jó h.nem éri fel különben pakolászna kifele zsákokkal ezt eljátszotta én be ő ki :lol: :lol: :lol: szeretnék már túl lenni rajta meg ha vmit a fejembe veszek akkor onnan nem tágitok azonnal akarok mindent... :lol: :lol: :lol:
na ma korán fekszem úgyh. jó éjt

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!
Nem volt netem,csak olvasgatok.Hát a költözés nem könyü dolog,mig mindenek a hely meg van.puszi mindenkinek jó éjt.

KépKép
mesike78
 
 


Sziasztok!

Már hazaértünk,csak millió dolgom, van :cry:
A sogórnőm költözik hozzánk,mert nem vették fel a koliba
Jövőhéten hívom a Kónya Esztert,és menni kell vissza a Tűzoltó utcaiba is,hogy beállítsák a manóci epilepszia gyógyszerét
Ha ezek megvannak mehetünk a Petőbe,és megyünk a jövő héten a 15 hónapos oltásra is :shock: :shock: :shock:

Remélem mindenki jól van :D :D

puszi a trotyiknak :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


haho, mit csináltok ebben az esös idöben??? :evil: :evil: :evil:
Lady: várjuk majd a hireket :wink:
no akkor kicsit többen lesztek :lol: de joban vagytok igy nem gáz, ugye?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nálunk balhé balhé hátán. Fefe iszonyatosan hisztis ebben az időben, éjjel sem aludt szinte semmit. Jó mert legalább ébren van, de azért ez nekem már sok :S
Amúgy minden oké, mindjárt megyünk a dokihoz kontrollra, aztán irány a torna.
Én meg aludnék egész nap ettől a mocsok időtől teljesen ki vagyok ütve :(

Kép
pandrea
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:47-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Sógimat felvették a koliba,sikerült a fellebbezés :D
Amúgy jóba vagyok velük
Ati most kísérte be a koliba,így van egy kis időm
Ma kell betelefonálni a Tűzoltóba,hátha mehetünk holnap
Csenge elaludt :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: hu nagy gratula Ádámnak sz uj ágyikohoz, mesélj jol alszik benne, szereti? napközben-éjjel nem jár ki?
(na én ettöl félek h majd alvajárnak ha lesz normális ágyuk :oops: )
Lady: na de jo :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:47-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:47-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: