Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
A talira nem reagáltam, mert biztosat nem tudok mondani. Ma úszni mentünk volna 3/4 4-re, de mindkét gyerekem még most is alszik, így az elmaradt. A tali is ennyire lett volna biztos nálunk. Este igy is kell még mennünk judo edzésre, de nem edzeni hanem nekem vannak dolgaim, igy a gyerekek is jönnek velem.
Azért szervezzétek a talit, én nézem az időpontot és ha úgy alakul akkor bejelentés nélkül is megjelenünk.
Szerintem a jövő hét a 4 napos ünnep miatt lehet hogy többeknek nem lenne jó. Nekünk talán, pont azért mert mindenhol szünet van igy könnyebben tudok más is szervezni. Szóval tőletek függ.

Bea!
Anna azért jár csak egyszer táncra, mert azt szeretném, hogy itthon is tudjon játszani. Együtt tudjunk lenni.

Bogi!
Olvastam a terveteket. Erre lenne nekem ötletem, bár lehet, hogy túl vagytok már ezen is.
Ebben az évben indították az iskola rendőr programot. Ha van nektek körzeti megbízottatok, akkor vele kellene egyeztetni, hogy ő mikor tud az iskolánál, óvodánál tevékenykedni. ( a főnökeinek is rugalmasnak kell lenniük, ha ilyen hivatalos felkérés van) Természetesen nem tud minden nap reggel és délután ott lenni, viszont az iskolával és a szülői munkaközösséggel közösen lehetne összeszervezni a felsős gyerekekből, illetve szülőkből csapatot akik az átkelésnél segítik a gyerekeket. Persze ehhez is kell a rendőrség támogatása és segítsége. Mondjuk úgy, hogy a segítőket felkészítik az irányítás fontos szabályaira. A közlekedésben résztvevő gyerekeket pedig a pedagógusok, hogy a segítők irányításával kelhetnek át az úton, amikor ők összevárnak több gyereket stb.
A gyerekkoromban ez működött nálunk. Felsősöknek volt táblájuk, ott álltak a zebránál és amikor több gyerek összejött, akik át akartak menni, akkor ők a tábla segítségével leállították a forgalmat az átkelés idejére. Ezt megcsinálták reggel fél 8-8. között és délután szintén a csúcsidőben.

Talán mostani korban is meg lehetne ezt szervezni. Sok sikert hozzá.

Most csak ennyit, megyek főzök egy kis vacsorát mire felébrendnek.
Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Sziaztok!

Ági!
NAgyon kedves vagy, hogy agyaltál ezen :)
Nem vagyunk túl a dolgon, de majd inkább személyesen mesélem el miért és hogyan zajlott a találkozás a körzeti megbízottal. :(
A lényeg, már egy másik anyuka kétszer és Piros is besegített egyszer (ami a lehető legjobb időpontban sikerült neki!!!!), de lényegében egyedül vagyok a feladatra. Még bírom, van kitartásom, és bízom benne, hogy hamarosan csatlakozni fognak mások is.
Az iskolánál amúgy nálunk is remekül működik a dolog már évek óta, de az óvodánál még zebra sincs!
A polgármester asszony és a jegyző úr pl. kiállnak a parkolóba és nevetnek rajtam reggelente, úgyhogy máshonnan sem nagyon várhatok segítséget, ha érted mire gondolok, de én ezt a helyzetet már annyira megúntam és felháborítónak tartom, hogy a rendőr sem tud onnan elmozdítani!

Amúgy ezen kívül is vannak elég drasztikus változások a családban.

Már egy ideje bevezettük, hogy nem nézünk TV-t egyáltalán, komolyzenét hallgatunk a lányokkal, és ebben van egy elég lúdbőrös élményem is.
Van egy dupla Baba-mama zenei CD-m, amiken komolyzenék vannak, és amit a terhességem alatt hallgattam, azóta egyszer sem.
Pár napja a kezembe akadt. Vivaldi 4 évszakjából a Tél van az egyiken, amit imádtam akkor és volt úgy, hogy egymás után tízszer meghallgattam és közben hintáztam a hintaszékben. Szinte minden alkalommal katarzis élményem volt.
Na most betettem a CD-t, és amikor a Tél-hez értünk, Katica egyszercsak elkezdte dúdolni és elég mélyen érintette a zene, figyelte feszülten.
Most két lehetőség van. Vagy valóban felismerte valahol a kis agyában az emléket, vagy csak totál megegyezik a zenei ízlésünk.

Mindenesetre elég érdekes élmény volt. :)

A zeneterápia is nagyon fantasztikus amire járunk hétfőnként, remélem tényleg sokat fog nekik segíteni.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Végre kissé lazább 2 hetem lesz. Csak pár napot dolgozom.
Ezért úgy gondoltam tényleg kellene taliznunk.
Olvastam,hogy a múlt heti elmaradt.
Mit szólnátok egy Kika játszóházas talihoz? Ott a törpék is jól éreznék magukat,meg mi is nyugodtan tudnánk beszélgetni.
A héten nekem a kedd és péntek kivételével bármely nap jó lenne,vagy jövő hét hétfő kivételével elvileg minden nap megfelelő.
Várom a javaslatokat.
Nálunk most éppen /kopp kopp/ egyik gyerek sem beteg. Kyra ma megy először óviba 2 hét után, mivel szalmonellás volt.

Ági!
Remélem jövő kedden esetleg össze tudunk futni jazzbaletten.

Na erről jut eszembe,hogy nem is jó minden nap nekünk :( Kyra jazzbalettje miatt. Kedd és csütörtök 5-ig nem érünk rá,sajna.

Most mennem kell,akkor írjatok!!!!!!!

Puszi!
Bea
beátab
 
 

 
 

Sziasztok

Taliban mi is benne vagyunk, játszóteresbe is, házasba is. Akár ma is. Ma állítólag szép idő lesz.

Pusz: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Tali bennünket is érdekel. Múlt hét óta Zsezse nyaral a nagyiknál. Nagyon jól érzi magát, szinte minden nap vesznek neki valamit. :) Vihetek külön bőröndött a cuccoknak. Gyorsan elment ez az idő, a dolgok felét tudtam csak megcsinálni annak amit terveztem. Meg közben tartottunk 2 függönyvásárt is. De a jövő héten már itt van a Zsezse. Nekünk a szerdai napok nem jók, a kiscsaj angolra jár.

Piros
Megnyílt a boltotok? Milyen játszóházban gondolkoztok?

Ági
Most is keresek már új munkát. A végelszámolás nem túl jövedelmező. Annának boldog szülinapot.

Bogi
Miért vontad meg a tv-t? Katicának lehet, hogy tetszene a néptánc, ha szeret énekelni és mozogni. Zselykének is tetszik, már amennyit mesél róla. A zenetárápiának mi a lényege?

Zsu
Remélem jobban vagytok már?! Jártok úszni a Kittivel?

Niki
Majd megnézzük a függönyt, azt a fajtát még nem is láttam felrakva. Jöhetsz nyugodtan a következő adagért, még van néhány száz méter függöny. Vizsgád hogy sikerült?

Bea
Mikor nyit a Müller? Milyenek az első benyomások? Tényleg nagyon gyorsan megnőnek a gyerkőcök. Már Zselyke is olyan nagylányos lett, jön, megy, intézkedik.

Újaknak üdvözlet!!

Csók mindenkinek!!

Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Köszi, minden ok, Kitti meggyógyult, ma kapott prevenar oltást. Nem járunk úszni.

Nagyon boldog névnapot Neked!

Üdv:Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Hát most már egyre messzebb kerülünk a tali lehetőségétől. A négynapos hosszúhétvégén mi utazunk ide oda. Hétfőn még lesz egy kis szabadságom, kedden Zalán is megkapja a prevenart, szerdától meg dolgozom... :(

Zsu!
Örülök, hogy jól vagytok, ez jó hír. Amúgy mi a helyzet Kittivel, gondolom nő, mint a bolond gomba, miket csinál?

Bea!
Gondolom jó most a nyitás előtti pihi. Ha jól olvastam akkor, november 7 vagy 9-én nyit a center?!

Orsi!
Asszem délután úgyis felhívlak függöny meg köszöntés ügyben, de itt is boldog névnapot! Épp tegnap vizsgáztam le sikeresen a kötelező részből, a választható az már kevesebb, de az se könnyebb.

Asszem ennyi rólunk. Üdv mindenkinek

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, nagyon jól esik. Mostanában nagyon elhavazott minket a tennivaló, de van látszatja már. Megnyílt a bolt és játékdélutánokat szervezek. A jövő héten kedden délelőtt 10-13 óra között lesz az első itt, Győrújbaráton a Civil Házban.

Ez meg a boltunk: Kép Kép

Gyertek el, nézzétek meg!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Írtam privit.
Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok Lányok!
KIKA játszóházas taliban én is benne vagyok.
Javaslom a hétfő 10.00 órát. Talán ez még jó mindenkinek.
Mit szóltok hozzá?
Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Ági!
Lesz jövő héten jazzbalett? Kyra nem emlékszik mit mondott a Mariann,anyukám pedig meg sem kérdezte :roll:
Nekem nem jó a hétfő,tréningem lesz,meg szerda sem,akkor meg ügyeletes vezető leszek az üzletben.

Piros!
Mit takar a játék délelőtt? És hol van a civil ház? Lehet átlépünk kedden.

Orsi!
November 6-án nyitunk.
Nagyon jól érzem magam, sikerült szépen bepakolni már a parfümériát,igaz van még dolgom bőven.Érdekes a német mentalitás. A német kollégák irányításával történt a bepakolás,hát nem mondom,hogy őrültül kedvelem őket :wink: Annak viszont örülök,hogy már elmentek :lol:
A közvetlen hozzám tartozó lányok aranyosak,kedvesek, eddig jól kijövünk egymással,remélem ez így is marad.
Remélem hamarosan Te is megtalálod a megfelelő állást magadnak.

Niki!
Gratulálok a vizsgádhoz!!!!
Pihenés: inkább csak igyekszem utolérni magam,meg több időt tölteni a kicsikkel.
A hétvégi program: festettünk / effekt festékkel a lépcsőházat,nagyon élveztem/ ablakpucolás,a függöny csere jövő hétre maradt.
És most estére egy kis vasalás / huuu de utálom/
Olvastam a blogodat,nagyon tetszik,abba ne hagyd!!!!!

Bea
beátab
 
 


Szia Bea!
Lesz a héten tánc, kedden és csütörtökön is. Mindkettőt a Melinda tarja. Akkor ott találkozunk.

KIKA tali akkor ma nem lesz?
Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Na mi talira bizti nem megyünk, Zalán a bölcsiben dekkol :)
Szegényemnek valszeg jön a foga, vagy ha nem akkor is fáj neki valami a szájában, mert alig rág és éjjel is felkelt egyszer fájdalams sírás és erős nyálzás közepette. Persze belenézni nem engedi, de majd holnap úgyis oltásra megyünk megkérem a doktornőt.

Bea!
Köszi, ha lesz gépem a munkahelyen akkor lesz időm írni is blogot. Amúgy meg ezek szerint aktív pihensz :) én már megcsináltam az őszi nagytakarítást, mára már csak egy kis portörlés maradt.

Piros!
Jó lett a reklám anyag, ügyesek vagytok, én bizti benézek majd valamikor hozzátok.

Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást mindenkinek és természetesen szívesen látunk mindenkit a boltban. :-) Hozzátok a gyerekeket is és ki is próbálhatjátok a játékokat helyben is.

A holnapi játékdélelőtt helye: Győrújbarát, Veres Péter u. 7. Civil Ház. csanakról Nyúl irányába mész, mész és jobbra lesz egy fehér falú ház játszótérel. na az a Civil Házunk. 10-13 óra között leszünk ott.

KIKA játszós tali is jó lenne nekünk, de inkább csak délután érünk rá. Szerda, péntek kivételével minden du. jó.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Ági!
Köszi,akkor délután találkozunk!

Piros!
Köszi a címet,megyünk.

Tényleg beszéljünk meg egy Kikás talit!!!!!!!!!
A szerda nekem sem jó,felőlem lehet csütörtök vagy péntek. Csütörtökön csak 4 és 5 között nem jó,azon kívül bármi!

Zsu!
Kitti meggyógyult már?
Írtam Neked msn-en már 2x is,de nem válaszolsz :(

Üdv.!
Bea
beátab
 
 


Halihó

Bea!
Mindig a Dia van a gépnél. Mikor utoljára szólt, hogy írtál, vendégeink voltak. Bocsi, jelentkezem majd.

Később írok majd én is részletesen, de most ritka sz@r kedvem van. :evil: :(

Bocs, Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Na, szóval: el voltam keseredve, mert Krisz sírt, amikor otthagytam az oviban. Nem a tipikus okok miatt, hanem mert fájt a hasa. Egész reggel küzdöttünk itthon sírva, de visszatartja a kakit. Ez van. pedig ez csak a 2. nap, általában 4-5 napig viszatartja. Nagyon fél tőle, és általában ennyi idő után nagy fájdalmat is okoz neki. :( Tegnap vettem neki aszalt szilva lét, meg zabfalatokat, de semmi. Ma reggelre volt hatása, láttam rajta, de azért se engedte ki. Oviban meg majd intézheti az óvónőkkel. Ez azért nagyon rossz, mert ilyenkor kitalál mindent (le akarok feküdni, hiányzik anya, nem lesz kaki) csak hogy elterelje a figyelmet. Rengeteget kínlódunk. Nem volt mindig így, de most már egy-két hónapja tart. Akkor is volt így, amikor megszületett Kitti, de aztán elmúlt. Hát ez van.

Amúgy tegnap neki is beadattam a prevenart és az influenza elleni oltásokat. Továbbra is szereti az ovit, sok mondókát tanul, elénekli az egész Bóbitát, nagyon aranyos. Jól elszórakozik néha a Kittivel, bár továbbra is félti a játékait. van hogy együtt vannak a szobában, és hallom hogy mondja: Kitti ezt neked nem szabad! Kitti meg sírva mászik ki hozzám. Meg persze néha csak fogja magát és baktat utánam a lakásban. Kompozik is, olyankor lepakolja a polcokat. Kb egy hete feláll, nagyon aranyos. Etetőszékben félelmetesen viselkedik. Megfordul, és feláll benne. Ó és mindent észrevesz ami ehető. Egyből mondja hogy memme.
Hát ezek vannak velünk.

Orsi!Zsezse hazajött már? Sokat mesélt?

Bogi!
Hogy vannak a lányok? Mi az a zeneterápia?

Niki!
Sajnálom Zalánt, hogy így szenved. Vagy már ki is bújt az a fog? Meddig melózol? (a tali miatt)

Csajok!
Most akkor mikor talizunk? Szerda péntek Pirosnak nem jó, kedd csütörtök Áginak és Beának, esetleg egy hétfő?

Na puszi nektek, írjatok, mert én teleírtam ezt az oldalt....
:P

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a Piros által szervezett játék délelőttön. Nagyon klassz társasjátékok vannak,már egyészen kicsik is játszhatják -mellékesen megjegyzem én még a legkisebbeknek valót is élveztem :oops: -. Kyra többet is szeretne.....
Marcellt sajna nem kötötte le túlságosan ezért sajna nem maradhattunk sokáig,Kyra morgott is neki hazafelé az autóban :)

Beszéltük Pirossal,hogy csütörtök délután jó lenne nekünk a talira,mit szóltok hozzá? 4 óra körül?
Igaz Kyra jazz baletten lesz,de már kitaláltam, hogy oldom meg a dolgot :wink:
beátab
 
 


Sziasztok!

Négyig dolgozom holnaptól :shock: (kivéve pénteken akkor fél kettőig). De ha Zalánnal akarok menni a talira, akkor az már macerás, mert én buszozok, mivel apja hordja majd a bölcsibe övé az autó, azt meg nem hiszem, hogy ezért behozná. Na mindegy még agyalok egy kört rajta, mert már rég találkoztunk.

Ja fogak: nem biztos, hogy az, ma már jól evett és doki néni sem látott semmit a szájában.

Üdv,

Ui.: ja és nem tudom mikor kapok gépet a melóhelyen, úgyhogy aki tudja a számomat (Bea :D) dobhatna egy sms-t ha végleges a tali, köszi

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Zalánnak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Ágiéknak is jó lenne a csütörtök. Maradjunk akkor a csütörtökben.

Niki!
Ha holnap estig nem jelentkezel,hívlak!

Orsi!
Ti is tudtok jönni?

Zsu,Bogi???
beátab
 
 


Sziasztok!

Feljegyeztem a csütörtököt! Mi ott leszünk.

Bogi sajnos mostanában nem tud géphez jönni, mert a lányok nincsenek jól. Elkaptak valami hasmenős vírust, ami komolyan hazavágta őket. Kiszáradással vették fel őket a kórházba. Remélhetőleg holnap már hazajöhetnek és akkor Bogi majd biztosan beszámol.

Zalánnak sok boldog szülinapot!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Oh szegény Bogi és lányok! :(
Ez a kiszáradás nagyon veszélyes tud lenni, ráadásul még egyszerre a kettő lány huuuuuuuuu........
Szerencsére az infuzió hamar rendbehozza a dolgot.
Most mikor Kyra szalmonellás volt,nekünk is megvolt a beutalónk a kórházba,de én annyira nem akartam oda kerülni /miután Marcellel szörnyű élményeket éltünk át ott februárban /,hogy folyamatosan ültem mellette és itattam kíméletlenül.
Jobbulást a lányoknak,amint tudsz Bogi jelentkezz!!!!!
beátab
 
 


Jelentkezem! :D
Kaptam ideiglenesen gépet, csak mire betölt egy oldalt...

Csütörtököt fogtam, csak még semmit nem tudok, mert ráadásul tanfolyamon leszek, azt sem tudom mikor lesz vége. Úgyhogy max megjelenek :)

Bogiéknak jobbulást, remélem hamar rendbejönnek.

A köszöntéseket Zalán nevében köszönjük.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Jelentkezem! :D
Kaptam ideiglenesen gépet, csak mire betölt egy oldalt...

Csütörtököt fogtam, csak még semmit nem tudok, mert ráadásul tanfolyamon leszek, azt sem tudom mikor lesz vége. Úgyhogy max megjelenek :)

Bogiéknak jobbulást, remélem hamar rendbejönnek.

A köszöntéseket Zalán nevében köszönjük.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Ma kiengedtek minket, miután a lányoknak már jók voltak az eredményei.

Hát akkor mesélek:

Már múlt héten kedden kezdődött egyszerre mindegyiknél a hasmenés, de elég rapszodikus volt, nem állandóan ment a hasuk, csak reggel, meg este, nap közben Lilinek pl. normális volt, Katicának meg nem is volt semmi.
Aztán próbáltam őket diétáztatni itthon amennyire lehetett, de nem lett semmi változás az állapotukban. Ittak is a megszokott módon csak cukros teát raktam nekik, napi kétszer kapták a Normaflore-t, de már szombaton, miután a háziorvosom egész héten nem volt elérhető, felhívtam az ügyeletet, hogy mit csináljak. Elmondta, de annak ellenére sem változott semmi. Hétfőn reggel beszéltem a háziorvossal, de azután Lili elkezdett hányni is. Akkor gondoltam, hogy hiába minden, beviszem a kórházba, mert ha már hányás is van, semmi nem marad meg benne, a vizet is kihányta, hogy akkor ki fog száradni, nem akartam kockáztatni.
Katica már egész jól volt, normális volt minden reggel nála, úgyhogy adtam neki egy fél virslit (orvosi engedéllyel), na aztán egyszercsak ő is megivott egy pohár vizet, kiabált, hogy fáj a hasa, rohant a fürdőbe és kidobta a taccsot. Úgyhogy mindegyikkel elindultam a kórházba.
Tanácsra egyből a gyerekosztályra mentünk az 5. emeletre, vártunk egy darabig, se bú se bá, aztán megkérdeztem, van-e orvos. Egyből mondták, hogy ott nem nézi meg az orvos őket, menjünk le az ambulanciára. Lementünk, ott meg nem is volt orvos, várni kellett, aztán jött egy asszisztens, ő egyből a beutalót kérte, ami persze nem volt, merthogy a dokink csak délután rendelt. Azt mondta majd megkérdezi az orvost ha megjött, hogy megvizsgálja-e a gyerekeket, de addig is adjunk vizeletet, megnézik.
Mikor mindegyiké összejött egy jó 3/4 óra múlva, már megjött a doki is, mindenkit megnéztek aki utánunk jött, akkor jött ki az asszisztens egy kupac papírral, hogy menjek át vele egy másik szobába. Bementem vele, mondja, hogy azonnal felvesznek mindegyik gyerekkel minket, mert 5 keresztes aceton és 2-3 keresztes fehérje van a vizeletben, azonnal infúzióra kerülnek. Előtte meg azt mondta, hogy nem indokolt a kórházba menetelünk, mert nem elég betegek. (Kicsit felélénkültek az izgalomtól, de amíg vártunk, már mind a kettő eléggé elfeküdt).
Úgyhogy a csecsemő osztályra mentünk, ott voltak a hasmarsosok.
Az osztály szép, kultúrált, tiszta, nagyon nagyon normális és kedves volt mindenki, nővér, doki, takarító, tényleg le a kalappal előttük. Egyetlen negatívum volt, amikor beszúrták nekik a branült, nem engedték, hogy ott legyek, pedig lehet, hogy a gyerekeknek jobb lett volna, ha ott vagyok. Nem vitáztam velük, pedig tudom, hogy jogom lett volna ott lenni, de azért bementem a szobába, nem engedtem kizavarni magam.
Két palack infúzió és több liter tea ment a gyerekekbe, úgyhogy tegnap délutánra már negatív volt a vizeletük.
Lilinél azért volt ez az egész gáz, mert ő kis gebe és még fogyott is jó sokat 4 hónappal ezelőtti súlyához képest is fogyott, akkor 14,8 kg volt, most 14 kg volt, mikor bementünk. Katica meg 15 kg volt 4 hónapja, most is annyival mentünk be, ott mindegyik "hízott" 1 kg-ot.
Mondták, hogy már a legvégére mentünk be, csak egy kis rásegítés kellett, de ha nem viszem be őket, akkor rosszabbodott volna az állapotuk és hogy a kiszáradás meg nagyon gyorsan változtatja az állapotukat, úgyhogy vigyázni kell vele.

Mázli, hogy egyszerre voltunk bent a két gyerekkel, mert így nem kellett megoldani az elhelyezéseket :)

Egy kórtermet kaptunk, úgyhogy el voltunk különítve másoktól is, a kórteremből sem léphettek ki a lányok csak én.

Na ennyi, mi most egy darabig még nem megyünk gyerekek közé, bár mi már nem fertőzünk, de gyenge az immunrendszerük, így még nem mehetünk.

Nektek minden jót a talihoz, lélekben veletek vagyunk!!!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

Sajnáom a csajokat, puszi nekik, lábadozzatok!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntőket.



Bogi
Jó, hogy már jobban vagytok!! A lányok, hogy élték meg a kórházat? További jobbulást nektek!!

Zsu
Szegény Krisz, nagyon kellemetlen lehet szegénynek ez a kaki visszatartás. Mi váltja ki nála? Zsezs már itthon van. Olyan sokat nem mesélt az élményeiről, megtette ezt anyukám. :) Az oviban viszont elmesélte élményeit, és a kapott pörgős szoknyában ment hétfőn.

Niki
Első munkanap milyen volt? Elfelejtettelek hívni, de pénteken vagy a jövő héten összehozhatunk valamit.

Lányok
Tali nekem sajna nem jó. Szombaton megzuztam újra a kocsit, :cry: így most szerelőnél pihen, busszal kicsit hosszadalmas a Kikához kimenni. Majd legközelebb.

Jó partyzást nektek!!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Rossz hír: az élet közbeszólt és holnap Pestre kell mennem. Így biztosan nem érünk oda a Kikába. Sajnálom.

Talán legközelebb.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Orsi!
Akkor már sejtem miért nem hívtál (kocsi). Remélem nem nagy a baj és te jól vagy. A péntekek elvileg jók, mert akkor hamar otthon vagyunk. Különben meg kb 3/4 5 mire én hazaérek.

Ja első nap: dögunalom. Főnök sehol, nagyvonalakban ugyan megmondta mi lesz majd a feladat, de az sincs itt akitől át kell vennem, még jó, hogy gépet kaptam.

Bogi!
Legalább sokat nem kellett benn lennetek. Jobbulást és erősödést nektek.

Piros!
Ez a tali mostanság nem akar összejönni :evil:

Üdv

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Örülök,hogy otthon vagytok már,és jobban vannak a lányok.
Hát Nektek kellemesebb élményeitek voltak,mint nekünk. Én jót nem tudtam volna mondani az osztályról, meg az ott töltött napokról.

Lányok akkor senkinek nem jó a mai délután? :(

Piros!
Sajnálom!

Orsi,Zsu!
Ti még nem reagáltatok a talira.

Nekem még a holnap délután is jó.
Esetleg??????
beátab
 
 


Sziasztok!

Bea
Nekem a kika nem jó, mert busszal messze van. De ha a belvárosba megyünk holnap az jó lenne.Többiek?

Niki
Nekem nincs bajom, de a kocsi nem működik, szerelőnél figyel egy darabig.


Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Nekem ma is holnap is ok.

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok

Mai tali almás. Új időpont: holnap kb 4-től a Kikában. Aki tud jöjjön.

Puszi: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Orsi!

Ha bejöttök a belvárosig,elmegyek értetek,van ülésmagasítónk Zselykének. Pont el is férünk öten :wink:
beátab
 
 


Sziasztok!

Bea!
Emlékszem amit írtál, mikor bent voltatok, de azóta szerintem teljesen felújították az egész osztályt adományból, mert semmit nem tapasztaltam abból.
Csodálkoztam is őszintén szólva.
Azóta már egy csomóan megkérdezték, hogy mennyit kellett fizetnem, mert akik bent voltak eddig a gyerekekkel, azoknak fizetni kellett.
Én most intézem a biztosítást, mert ugyan csak 2000 Ft-ot kapunk, de azt sem hagyom a biztosító bőre alatt, ha már befizettem a biztosítást. (Az egyik gyerek éves biztosítási díját vissza is kapom :) ).

Mindenkinek jó talizást, kicsit irigykedünk most, de még nem akarom őket közösségbe vinni.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

sajnos nekünk sem fog összejönni a tali, emrt dolgozom. társasjáték klub lesz a Mandalában 4-9 között.
Majd legközelebb...

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


halihó!

Mi újság veletek? Nálunk Krisz ismét beteg.. :(

Sziasztok: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziaszok!

Zsu!
Jobbulást Krisznek!

Bea!
Ma nyitás! Majd mesélj!

Mi megvagyunk. Dolgozom, már veszem át és tanulom be a dolgokat. Mire megtanulom kezdhetem újra, mert jön az új program ami teljesen más lesz. Na mind1. Csak úgy mondom.
Zalán jól van, vagyis remélem a pelenka rossz amit ráadunk és nem ő van felfázva vagy valami hasonló, mert tegnap is kétszer öltöztették át a bölcsibe. De amúgy nincs vele gond ott.

Remélem mindenki jól van! Üdv

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Nem állom meg Niki, hogy a pelenka témához hozzászóljak :)

Biztos vagyok benne, hogy ha jövő héten is átázik Zalán pelusa, annak ellenére, hogy mindent ugyanúgy csinálnak, akkor a mérettel lesz probléma. Elképzelhető, hogy méretet kell váltani.
A mindent ugyanúgy alatt azt értem, hogy ugyanaz pelenkázza és ugyanúgy, mint eddig, vagyis nem fordulhat elő, hogy esetleg rosszul adják rá a pelenkát.
Hozzám sokszor jönnek anyukák, hogy ugyanazt a pelenkát adják a gyerekre már jópár hónapja és egyszercsak elkezd átázni. Méretet váltunk és onnantól kezdve nincs gond a pelenkával. Persze csak akkor, hogyha nem a legnagyobbat használták, mert akkor gáz van, és jön a leszoktatás. :)

Mi amúgy jól vagyunk már. Tegnap voltunk A FC-ben, és a Müller nagyon nagyon jó. A Kik is szuper, ott mindig találok a csajokra olcsó és jó minőségű cuccot, pláne, hogy tele van High School Musical-es és My little pony-s ruhákkal. :)
Nálunk ezek a slágerek :)

Lányok! Nem tudom ki hogy van vele, de én már egy ideje be vagyok rezelve emiatt a gazdasági helyzet miatt, arról nem beszélve, hogy minden fronton nagyon érint minket és nagyon sok veszteségünk van minden hónapban.
Az élet meg nem áll meg, a gyerekek nőnek, új ruha, új cipő stb. Nem kell mondanom.

Na jó, nem akarok ilyen lehangoló dolgokról írni :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

Lehangoló, de igaz. :?

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Bogi!

Most váltottunk méretet. Mindegy, azóta nem volt semmi, lekopogom, talán egyszeri volt most megint egy ideig...

Ja ami a válságot érinti nálunk most fényévekre került emiatt kistesókérdés. No komment.

Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Hát megnyitottunk....és azóta hulla vagyok :roll: . Akik jártak arra gondolom nem csodálkoznak ezen. Nagy tömeg, türelmetlen emberek......stb.
Az első 2 nap ment minden gördülékenyen,kisebb problémákkal.
De tegnap :twisted: .........ami elromolhat az mind elromlott,amiben hibázni lehet, abban hibáztunk. Reggel nyitástól zárásig minden hiányosság, probléma, technikai hiba előjött,mire este 10-re hazaértem,már alig álltam a lábamon :roll:
A legnagyobb probléma a pénztárgépek leállása volt. Dél körül egymás után álltak le a pénztárak, 4-ből 3 kiesett. Tele az üzlet, őrült sor az egyetlen működő kasszánál,türelmetlen, kicsit sem toleráns vásárlók,nem győztünk magyarázkodni,elnézést kérni.
3 óra körül távjavítás után indultak újra a kasszák. Pár órán át csak kassza kezelési próblémák voltak - amit nem könnyen :oops: de mindig sikerült javítani-.
Aztán jött a következő hiba: megbolondult a biztonsági kapu,folyamatosan jelzett....... :roll: Na ez aztán elég kellemetlen helyzetet teremtett,mert sajnos mindenkit ellenőrizni kellett,hiszen sajna nagyon hamar kihasználhatták volna ezt a helyzetet a tisztességtelen "vásárlók". A többség toleránsan elfogadta az ellenőrzést ,de jócskán akadtak kellemetlenkedők. Egy alkalommal a vásárlók könyvét is kérték,de szerencsére mire a beírásra került a sor már lehiggadt,sikerült megnyugtatnom.
Este 8 után még nagyon sokan be akartak jönni az üzletbe,fél 9-kor automatikusan lekapcsolt a világítás,ekkor még tele volt az üzlet.
Nálunk ez alatt a 3 nap alatt nem volt érzékelhető a gazdasági válság :shock: ,ami elég meglepő,mivel nem számítottunk ekkora forgalomra.

Bogi!
Én is érzem a saját helyzetünkön a válságot és nagyon tartok tőle,hogy ennek messze nincs még vége.
Lassan ott tartunk,hogy örülünk ha hónapról hónapra minden számlánk ki van fizetve,megvesszük ami nagyon szükséges,nagyobb dolgokat már nem is tervezünk :(
Nem is láttalak Benneteket tegnap :( Miért nem kerestél meg?

Most mennem kell,készülődünk,Zsuékkal talizunk.

Puszi Mindenkinek!
Bea
beátab
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát igen, nem valami fényesek a kilátások. Mi is eladtuk a párom autóját, hogy a játékboltot beindítsuk és egyelőre nálunk még nem kígyózik az utcára a sor :-(. De remélem ez csak idő kérdése. Mostanában jelennek meg a hirdetések és a szórólapok. talán annak lesz hatása.

November 15-én, szombat délután 15-18 óra között megint lesz itt Győrújbaráton, a Művelődési Házban játékvásár és családi összjáték. Olyasmi, amit Beáék kipróbáltak a múltkor.

Ha van kedvetek, gyertek el!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Bea!
Az a helyzet, hogy végigrohantunk az üzleten, mert nálunk apa volt nyűgös, ugyanis neki WC-re kellett menni. Nem tudom, hogy van-e lehetőség a Family Centerben erre, mi nem találtunk, így aztán rohantunk haza :) .
Majd ha egyedül megyek, megkereslek. Zsu mondta, hogy ott vagy, mert volt nálad, nézegettem is körül, de tényleg sietni kellett :)

Lányok!
Sajnálom, hogy mindenkit így érint ez a válság. Én is eljutottam arra a szintre a pelenka üzlettel, hogy már a nagyon veszteséges kategóriába átcsúsztunk, viszont valahogy még nem volt szívem teljesen abbahagyni.

Ja és miért ne, szegény embert az ág is húzza. Tegnap bekrepált az amúgy sem sokat nézett TV-nk, de most erre is adhatjuk ki az ezreket.

Na puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Jöttem pozitív dolgokat szívni magamba. Hát nem sikerült. :( Ne ilyen pesszimistán, mindjárt itt a karácsony!!


Zsu
Krisz jobban van már?

Bea
Biztos lesz ez megint simább is. Én pénteken mentem el az FC melett, meg is lepődtem, hogy szinte nem volt üres parkoló.

Bogi
Múltkor volt egy riport a zeneterápiáról, érdekes volt. Ha úgyse nézitek a tv, nem is kell megcsináltatni. :)

Piros
Én akartam az üzleten lendíteni, de sajna nem volt csomagoltan abból a játékból.



Kicsit más. Ha van kedvetek függönyöket nézegetni és venni, akkor gyertek el szerdán Abdára a Műv házba 14-18-ig leszünk ott, vagy csütörtökön Ménfőcsanakra a Bezerédj kastélyba ott is 14-18-ig leszünk.

Kép
sorsoly
 
 


Nem köszöntem el.

Sziasztok és szép napot mindenkinek!!!

Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Sorsoly!
köszönöm, hogy próbálkoztál :-) . Neked kellett volna a Harangozós játék? Ma hoztam belőle a nagykerből. Az utolsó darabra csaptam le.

Ha megírod melyik játék kell, beszerzem és eljuttatom hozzád. Írhatsz privit is, vagy hívj a 20/971-6910-en. A kastélyba is elvihetem neked csütörtökön.

Egy kis jó hír: ma voltam Annám első felsős fogadó-óráján és csupa jót mondtak róla. Csak úgy hízott a májam :-).

Képzeljétek apámról, így 68 évesen meg kitalálták, hogy újra bárányhimlője van. Ez aztán a második gyerekkor :-)

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Orsi!
A TV-t megcsináltatjuk, mert ellenőrzött körülmények között a lányok nézhetnek rajta mesét, egyébként tényleg nem hiányzik nekik. Kacagás és játék hangjai töltik be a lakást, aztán meg néha az én hangom, mikor szembesülök vele, hogy a játékkal mi mocsok és rendetlenség jár együtt. :) Olyankor elgondolkozom, hogy a TV nézés sokkal tisztább és nyugisabb tevékenység. :) Na persze viccelek. Szóval úgy néz ki nem hiányzik nekik, mert amúgy ha nagyon akarnák, akkor a hálószobában van TV.

Ja, lányos anyucik, akik engedik a Barbis meséket a csajoknak: megvan a legújabb Barbie és a gyémántkastély c. mese, akinek kell DVD-n szóljon. Szerintem ez is aranyos és jó kis zenék vannak benne.

A zeneterápia meg tényleg szuper dolog, nagyon jó, hogy elkezdtünk járni.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Valaki világosítson már fel a zeneterápia lényegéről...Bogi?

Orsi!
Köszi, Krisz jobban van, újra jár oviba. Persze Kitti is csupa nátha, nála nehezebben múlik el, sajna. Amúgy is elég nyügi, jön a 7. és a 8. foga együtt, úgyhogy minden baja van.
Amúgy igazad van ,jobb lenne a közelgő ünnepre koncentrálni, csak háááát... Emlékszem ,tavaly nagyon vártam, persze főleg Kitti baba érkezése miatt. Nagyon aktív voltam. Utolsó napig sütöttem, összesen hét féle sütit, meg persze az ünnepi vacsit. Aztán másnap szültem. :)

Most leginkább azon agyalok, hogy lehetne szép ajándékokat venni, kevés pénzből. Elsősorban a gyerekekre fogunk koncentrálni, az már biztos.
Krisszel idén fogok először beszélgetni a Jézuskáról, hamarosan be is szerzek egy ovisoknak való könyvet hozzá.

Ja, és van mostanság egy új elfoglaltságom, rendbe rakom a gyerekszoba falát, ahol Krisz kipingálta. Verdákat festek. Ha kész lesz,és ha jó lesz, lefényképezem.

Puszi mindenkinek, jók legyetek!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: