Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anyapoc
Voltam a nagykerben. Járássegítőt (vagy mit :roll: ), nem láttam. Viszont voltam a Rózsa úti biziben és ott volt. Bár a véleményem az róla, hogy eléggé látszik rajta a használat és ha jól láttam az árát, akkor sztem drága.
Lenne egy kérdésem: Nincs véletlenül Bulcsúnak kinőtt sötét gatyája (nem farmer) és fehér ingecskéje :?: esetleg nyakkendője :roll: Ha igen szeretném kölcsön kérni :oops:

Orsi
jó napod lehetett ma.
Elképzelem, ahogy pizsibe csevegsz a védőnővel :lol: :lol: :lol:

Éva
a lényeg, hogy mindketten jól vagytok.
Én igazából már így utólag sajnálom, hogy amikor éjszaka ( 3 órkor)bevitt a párom a kórházba, nem voltunk határozottabbak (csak kósza kérések és utalások voltak a részemről, hogy apások vagyunk)és követeltük ki az apás vajúdást. A páromat is azzal szerelték le , hogy majd valamikor másnap du. lesz eredmény.
"Sajnos" :wink: nem így lett és csak a kitolási szakaszra ért vissza, így amikor tulajdonképpen szükségem lett volna rá, nem lehetett jelen. A történethez hozzátartozik az is, nagyon könnyű és gyors menet volt (reggel 6.54-kor megszületett a Márk). Apa pedig csak azért adta be a derekát és ment haza, mert a fényképezőgép :!: :!: otthon maradt, egyébként letáborozott volna a folyosón. :lol:

No lányok, befogom mert gondolom nektek ez már uncsi. Bocsika :oops:

ja, és Éva ne reménykedj, ha nincs szerencséd akkor egy évesen sem leszel pihentebb :wink: :lol:

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szia Szilvi!

A szülésznő is azt mondta, hogy azért van mindenki meglepve a kéréseinken,mert általában mindenki annyira izgul és elgyötört, hogy nem tiltakozik semmi miatt. Ahhoz pl minden szülő nőnek joga van,hogy egy nagykorú, általa választott személy jelen legyen...Ezt sok helyen nem említik :( Nagyon örültem annak,hogy Csabi ott volt velem,mert nem tudom mit csináltam volna este fél kilenctől reggel 6-ig.. Benedek 6 óra 18-kor született..Hosszú éjszaka volt :)
Mindenki mondta,hogy majd ha megszületik a kicsi keveset fogunk aludni..mi nem azért nem alszunk,mert a baba egy hónapos korától átalussza az éjszakát: este 9-től reggel hatig.. De most megint gyötri az ínyfájás, aztán felébredt 2-kor meg négykor.. De a két óra nem gond,mert általában addig dolgozunk, csak a négy óra alvás nem az igazi:) ezt szerintem mindannyian átérzitek.. ;)

Anyapoc
Ha jól láttam az adatlapodon, tanár vagy..Mit tanítasz? Én is tanár akartam lenni, de közbeszólt az élet:)

Szép napot:)
Vendég
 


Szilvi :)
nekünk van egy elfekvő FP vizilovunk ami járássegítő is.
ha gondolod, szívesen kölcsönadom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

ORSI!
Olyan, ami megeszi a brokkoliit és sárgarépát :wink: és kék?Mert nekünk is olyan van :D
Fiaid szerették?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Icsilya

Nagyon rendes vagy :) . Igazából nem én szerettem volna, hanem Anyapoc. Köszönöm. Talán neki is kölcsön adod ha igényli és akkor mi is megsasoljuk. Nem gondoltam rá, hogy legyen Márknak. :oops:
Most kap bébitaxit, kismotort ..... Tudom, hogy ez még nem egészen neki való, de pl. Bulcsú kismotorja is nagoyn tetszett neki, és talán ha nem is fogja (tudja) tologatni még, lassan-lassan ezeknek is eljön az idejel. :roll:

Szia
Szilvi

ui: Járhatsz edzeni?

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Nálunk Anyuci két ujjacskája volt a járássegítő...... :lol:
A derekamról itt most nem ejtenék szót :roll:

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Mamik!

ha valakinek kell még járássegítő víziló :lol: , szóljon, mi is szívesen kölcsönadjuk!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát, jó régen jártam már megint Felétek! :oops:
Kedves férjem hetek óta másodállásozik, este 8 után ér haza, ált. hétvégén is, így teljesen el vagyok mindennel csúszva és olyan fáradt vagyok, hogy csak na...

Múlt héten megvolt a cukorterhelés, elég jól bírtam, az eredmények szerencsére nagyon jók lettek, semmiben nem szenvedek hiányt :lol:. Dokihoz a jövő héten megyek, mert erre a hétre már nem volt időpontja, úgy látszik, egyre többen járnak hozzá, meg állítólag most idén nagyon sok a kismama, ami persze jó! Szóval jövő héten végre láthatom ismét a kis izgő-mozgót a hasimban.
Mi nevekkel még hadilábon állunk, de nálam mostanában a Zsófi a befutó :P . Apának is tetszett, de a héten meg már nem (lehet, hogy anyósék leszólták, ezért viszakozna :evil: ).

Viziló: nekünk is van, Gergő most fedezte fel megint, gyűjti vele a kockákat szépen. Amikor járni tanult, akkor egyáltalán nem használta, jóval utána. Járásnál kezeim és derekam látták kárát a tanulóidőnek.

Éva: szülésről én is tudnék regélni, szokszor én is úgy éreztem, az, hogy nekem is van akaratom és véleményem, nem számít. Úgy adták az injekciókat és infúziókat, hogy igazából nem ellenkeztem, de nem is jutott eszembe ezt tenni. Amit meg kértem (lazító gáz) azt meg nem adtak, azt mondták felesleges, pedig több barátnőmnek bevált. Na mindegy...

Éjszakáink most nekünk is érdekesen alakulnak: Gergő leszokott a pelusról, így éjszaka ki kell menni vele pisilni. Még szerencse, hogy egyből visszaalszik, nekem megy ez nehezebben. Még van rajta egyébként pelus alváshoz, de nem hajlandó belepisilni, ami persze jó, de néha arra gondolok, mennyivel kényelmesebb volt úgy. Most megpróbálok lefekvés előtt minél kevesebb folyadékot adni neki, hátha így bírja reggelig.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Orsi :)
olyan. ami megeszi a kockákat.
a kockákat sosem etették meg vele :D de tologatni szerették.

Anyapoc :)
természetesen a felajánlás Nektek is áll!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Előkerülök én is nagy nehezen... Mivel már csak 3 hét van vissza a nagy hazaköltözködésig, elkezdtem a dolgokat pakolászni. Hát mit ne mondjak, elkelne egy kamion :? :roll: . Ahhoz képest, hogy két forduló személyautónyi cuccal jöttünk (meg kétszer haza is vittünk ezt-azt), iszonyat mi minden gyűlt össze... :o Ma ment haza egy ismerősünk, az ő kocsiját telepakolhattam, de még csak meg sem látszik, hogy valami eltűnt volna... Na mindegy, majd lesz valami!

Nálunk visszatért a nyár, tegnap 30 fok volt, és ezt ki is használva, elmentünk strandolni. Egy kicsit csalódtam, mert egy fűtött vizű strandról van szó (nyáron nagyon kellemes 27-28 fokos volt a medencék vize), de tegnap majdnem belefagytunk... Bár a gyerekek abszolút nem törődtek vele, de én kényes vagyok a hidegre... :oops: Nem hibáztatom a fenntartókat, mert valószínűleg fűtik ők a vizet, de éjjel a 8-10 fokban lehűl. A németek meg amúgy is jól bírják, a közeli 17-18 fokosnál nem melegebb tóban is simán úszkálnak, pancsiznak... :o :o :o

Később jövök még, most Enikő felébredt és elég hangosan hív... :o

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Voltunk mi is a játéknagykerben és vettünk Marcellnak egy kis méretű csúzdát.

Orsi
Én már többször nézegettem a Brendon áruházban a járássegítő vizilovat, de mivel nem tudtam tetszene-e Marcellnek nem vettük meg. Ha kölcsönadnád akkor viszont szívesen kipróbálnánk.

Kriszta
Jó lehet a 30 fok meleg, nálunk most elég pocsék az idő. Várunk haza, hozzád igazítjuk a tali idejét (ha most összejön).

Holnapra kaptunk a nagyszülőktől egy szabadnapot, szeretnénk elmenni Hévizre és ha minden jól alakul csak vasárnap délután jövünk haza.

Marcell ma rájött, hogy a fürdőszobában a szekrény amit napok óta nézeget hogy is nyílik. Délutánra fel is fedezte mennyi érdekes dolog van benne. :D Sajnos ezentúl már a fürdőszoba sem biztonságos.
Íme:
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Úgy látszik, ma csemetéink felfedezős hangulatban voltak... Enikő a joghurt állagát tanulmányozta behatóan :roll: :roll: :roll: .

Miután túl nagy és hosszú volt a csend, így találtam rá:
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szilvia!

Persze,h.kölcsönadjuk!
címem: infornax05@invitel.hu

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Látom Enikő is formában volt. :lol: Nanyon tetszik, ahogy Enikő elmélyülten tanulmányozza mit is alkotott a padlóra.

Orsi
Köszönjük a lehetőséget! Küldtem neked e-mailt!

Olyan szerencsés helyzetbe kerültünk, hogy a nagyszülők elvállalták Marcell felügyeletét hétvégére. A hétvégét Hévizen töltöttük és bár szombat 11-kor indultunk és vasárnap 6-ra itthon voltunk, úgy érzem mintha egy hetet nyaraltunk volna.
A szálloda egyik medencéje:
Kép

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Szilvia!

Írtam emilt, várunk csütörtökön! :lol:

Hévíz: irigy-irigy, gyönyörű lehetett a szálloda!

Kriszta!

Enikő és a joghurt :lol: :lol:
Nem baj, 20 év múlva sütheti a joghurtos sütit Jocinak :wink:

puszi, mennem kell
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!


Itt vagyok én is,tegnap jöttünk meg Kitzbühelből Apával.
Esküvőre voltunk hivataosak,így kaptunk egy hétvégét kettecskében :) !
A táj gyönyörű,csak messze van... :?
Elég magasan voltunk,de az idő itt is szuper volt,ahhoz képest5,hogy hegyek között voltunk,néha iszonyatosan melegünk volt :roll:...
Mentünk libegővel 2000 m magasra,sétáltunk a városban és persze jót ettünk-ittunk a bulin :)!
Viszont nagyon messze van,600 km... :?
Odafelé beugrottunk Parndorfba,az Otuletcenterbe,mindenkinek szívből ajánlom...de 2 napi hidegélelmet vigyetek :D:D:D:D!


Évi

Akkor semmi gond,tudom milyen,ha éjjel nem alszik...pláne,ha kettő... :wink:!
Én biológia tanár vagyok...Te mire készültél? :)

Icsilya

Köszönjük a felajánlást,asszem már nálunk sem esedékes... :roll:...
Kint a saját babakocsiját tolja a csaj,itthon meg a székeket :D!
Ez az a Fischer Price (jól írom? :roll:) viziló????A fiúk csípték?Mikor használtátok?

Szilvi

Köszi,hogy megnézted :)!
A süti fincsi :)!
Hogy tetszett a játszóház? :)

Orsi

Sírás:ugye? :wink:
Ez egyébként tényleg így normális,mert így legalább reagálsz rá... :) Bár nekem néha más gyerekének a sírásától is megszakad a szívem... :roll: De attól nem leszek ideges :D:D:D!Csak a sajátjaimtól :D!

Kriszti

Pont kérdezni akartam,hogy mekkora flotta megy értetek :D!
Hát nem irigyellek a kicsomagolásnál sem :?....
Enikő és a joghurt... :)!

Szilvia

Nálunk is mindkét gyerek kedvence a fürdőben a tampon... :? Amikor Bulcsú kicsi volt,épp arra mentem be(mikor éppen fürdött),hogy kb 10 db tampont úsztatott a kádban... :? És akkor jött a kérdés,hogy mi az... :shock:

Timi

Naaaa,mesélj a derekadról :D:D:D!
Nálunk Apának lesz gáz,mert kicsit magasabban van a keze :D!Nekem pont jó méret a csaj :D!

Na,akkor egy -két kép ízelítőnek :)



Kép Kép

anyapoc
 
 


Jaj,ezt a muris történetet még el akartam mesélni... :)

Még múlt héten történt,ültem a szg előtt,Villő mellettem ügyködött a földön....

Nem vettem észre,hogy a fényképezőgép csatlakozóját(ami a szg-n van) jóízűen nekiállt szopogatni.... :roll:

Egyszer a következő szöveget írta ki a szg:

"ön egy ismeretlen USB eszközt csatlakoztatott a szg-hez....a szg nem tudja felsimerni....."


Hát én ezen akkorát derültem... :D:D:D Persze azért a szájából kihalásztam a dugót,mert némi áram van benne... :?
De elkézeltem Villőt mint ismeretlen USB eszközt... :D
anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nálunk is szuperszép az időjárás, imádom, mikor ilyen tiszta az idő és kellemes 25-26 fok van... :) Ki is használtuk a hétvégét és kirándulgattunk. Apa kívánságára szombaton Stuttgartba mentünk a Merzedes-Benz Múzeumot megnézni. Nekem és a gyerekeknek is nagyon bejött a múzeumozás, pedig kicsit féltem tőle... 8 szinten vannak a kiállítások, de annyira élvezetes az egész, hogy az embernek (még a gyereknek sem) eszébe sem jut unatkozni. Rengeteg régi és új autó, versenykocsik, kipróbálható dolgok... Az épület is lenyűgöző, szóval ha arra jártok, csak ajánlani tudom! :wink: Enikő amúgy is lépcső- és korlátmániás :D , az ő igényei is 100%-ban ki lettek elégítve :lol: :lol: :lol: .
Vasárnap Wasserburgban a Bodensee-nél voltunk, meg útközben hazafelé egy városi ünnepségbe futottunk, itt is jól eltöltöttünk egy délutánt :) .

Szilvia!
Nagyon ígéretes a szálloda medencéje a képen, nem csodálom, hogy jól éreztétek magatokat, és még ilyen rövid idő alatt is fetöltődtél!!!! :wink: :wink:

Orsi!
Joghurtos süti sütés: :lol: :lol: :lol:

Anyapoc!
Gyönyörű helyen voltatok! :o :o Ez Ausztriában van, ugye?
Én is kedvet kaptam most egy hegyi túrához! Mivel már csak 2 hétvégénk lesz itt No-ban, valamelyiken mi is még egyszer utoljára (mostanában utoljára) tervezzük a libegőzéssel egybekötött túrát, remélem az idő is engedni fogja...
Villő, mint idegen USB-eszköz: :lol: :lol: :lol:
Költöztető flotta: :lol: Tényleg elkelne... :roll:

Múzeum előtt:
Kép
Enikő mindenben utánozza Ákost...
Kép
Egyik kiállítóterem:
Kép
Korlátmánia:
Kép
Kép Kép
Kép

Puszi, lépek, mert a kisasszony felébredt.

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Szilvia :D
Hát igen, az ember lányának néha elég két nap is, hogy teljesen feltöltődjön, újult erővel lásson neki a mindennapoknak. Szép lehet a szálloda, már ha a medencéje is ilyen hívogató.
Majd jönnek a betétek is ám, az is legalább ennyire érdekes, legalábbis nálunk az volt :lol: .

Anyapoc :D
Nektek is szuper lehetett a kirándulás, én is imádom a hegyeket, megsúgom, jobban, mint a tengert. 3, vagy már 4 éve is van annak, hogy elmentünk Ausztriába egy 4 napos körútra, hát az valami szuper volt. Salzburg volt a végcél, az is csodálatos.Tervezzük, hogy megint megyünk, de még várunk kicsit, míg a gyerkőcök (már többes számban :P ) nagyobbak lesznek.

Kriszta :D
Bizony ám, jól ki kell használni még a hátralevő 2 hetet! Itthon sajnos nincs annyi látni és kirándulni való, mint No-ban :cry: .
Joghurt:Gergőt én egyszer a hálószobában találtam meg így, épp a franciaágy kb. 30%-val végzett, huzatolhattam.

Sziasztok:

Kép
Kép
bogumil
 
 


Csajok, hát elfelejtettem megkérdezni, hogy mit szóltok a névválasztásunkhoz?
Senki nem reagálta le :cry: .

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
húh, egy egész hétvége kettecskén! :wink:
Én is akarok túrázni, éniséniénis
Nagyon bejött ez a játszóház és persze a Márknak is. Ha minden jól megy kétszer szeretnék járni egy héten. Sztem Márkinak nem lesz ellene kifogása :lol:

Kriszti
ne legyél olyan szomorúúúú. Mi itthon várunk és a tiszteletedre (a törpökére is :D ) rendezünk egy talit. Már elkzdődött a szervezése. Igaz lányok :?:
Olyan édes Enci, hogy nyújtózkodik a liftnél :lol: :lol: :lol:
A többi kép is szupi.

Szilvia
Ugye mennyit jelent egy hétvége gyerek nélkül :?: Hát még majd két gyerek nélkül :wink:


Vasárnap megtartottuk a szülinapot és a kersztelőt. Nagyon jól sikrült. Szegény MÁrk nem tudta először miért veszi őt mindne nagyi és papi körül :lol: Csak nézett kérdően és nem igen akart senkihez sem menni.:shock: Pedig sose volt gond vele.
A keresztelőn nagoyn jól viselkedett. Csak az uccsó pár percben volt egy kicsit nyügibb. Lehet, mert melege volt.
Még a szenteltvíz öntésénél sem pityergett el, csak egy kicsit megszeppenve nézet, hgoy most őt miért öntik nyakon :D

A szülinapi "buli" is jól sikerült. Egy halom játék, sok lufi, persze az volt a legérdekesebb. És ugye az elmaradhatatlan torta... Szépen nézett ki a végére. De hát ez a dolga egy egyévesnek :P
Teljsen felszabadult volt már itthon. Nem zavarta a rengeteg ember. Egszóval szupi volt.
Dobok fel egy-két képet.

Pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Képek :P [img]

Lufik között:
Kép


Torták:
Kép


Kép

Kép


Fürcsi után még egy kis játék:
Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc :)
ez a FP viziló, a fiúk még most is ráülnek néha :D ők szerették :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Móni
Bocs, hogy nem reagáltam, de úgy látszik átsiklottam fölötte! Mi a név?????????

Kriszta
Enci igazi akcióhős lett, nagyon emlékeztet Nórára. Aranyos!
Ha hazajöttök és berendezkedtetek, jó lenne még egyszer összefutni a szülésem előtt! Kiváncsi lennék rátok élőben is!

Anyapoc
Jó kis kiruccanás lehetett ez az esküvő! Remélem, feltöltődtél kicsit a közelgő dolgozatjavitások idejére!:) (Tudod, még rémlik néhány emlék haloványan, hogy hogy is van az:) )
A 7végén mi is kirándultunk egy kicsit, persze csak elérhető közelségben, mert Forma 1-re és du.-i sziesztára haza kellett érni.:) Nóra életében először ült hajón (eszembe jutottatok) és nagyon élvezte. Jövőre jöhet a dunai hosszabb kirándulás nekünk is. Persze a fényképezőgép itthon maradt!

Szilvi
Örülök, hogy jól sikerült a szülinapi buli. Látom, kitettél magadért torta téren! Remélem, azért elég volt Márknak!:)
Egyébként még mindig nagyon helyes gyerek, de ahogy elnézem egyre zsiványabb is.

Javaslom minenkinek, aki szerette és gyerkőcét érdekelheti: A mostani Kismama gyerekek különszám melléklete Vackor mese CD. Hernádi Judit mondja rá és nagyon jó! Mellesleg az újságban is van jónéhány érdekes cikk.

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Szia Petra!

Nem fárasztanak a kirándulások még?
Nóra gondolom már nagoyn várja a kistesót.

Igen,Márk egyre zsiványabb és már nem azaz egyhelyben ülős nyugodt baba. A pelenkázás kész tortúra!!! :evil: De egyébként azt hiszem még minidg , hgoy szerencsések vagyunk vele :D, mert jó gyerek.

Petra és Móni
Van 3 zacsi Málnalevél teám. 2007 feb. lejárat. Ha igénylitek szívesen odaadom nektek, mert különben dobhatom ki. :(

Móni
sikerült dűlőre jutnotok a névvel. A Zsófival nincs sztem semmi gond, szép név :D Ha mégsem ez a nyerő, akkor mi?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Móni!
Akkor azt hiszem, én jobban jártam a padlókenéssel... azt legalább könnyű volt feltakarítani!
Név: Én azért nem reagáltam rá, mert írtad, hogy bizonytalanok vagytok, és nem végleges... De különben a Zsófia szép név, nekem tetszik! :)

Szilvi!
Most nem vagyok szomorú, sőt várom, hogy otthon legyünk! Főként miután így várnak ránk otthon... jólesett, hogy még a talival is megvártok minket!!!!!!!!! Ja, és az óvodából is üzentek, hogy már számolnak vissza, meg a munkahelyemről is csupa jó hírt kaptam... szóval így könnyebb útnak indulni!
Nagyon jók a képek, igazi nagyfiú már Márk!!!!! Hihetetlen, hogy elszaladt ez az egy év... mintha most kaptuk volna a hírt, hogy megszültél... :o :)

Petra!
Ez az "akcióhős" kifejezés nagyon találó!! :lol: :lol: :lol: Hát igen Enikő sem az a nyugis babuci már, aki volt... igazi felfedező lett belőle (+ Ákosutánzó :roll: ). Kiváncsi leszek, ha "összeeresztjük" a csajainkat, mit fognak csinálni... :D :wink:
Vackor: Húúú, de imádtam!!! Remélem, lehet még kapni az újságot 3 hét múlva is!!! Bár biztos a netről is le lehet tölteni... Én mostanában kaptam rá, és már egész kis gyűjteményünk lett mesékből, dalos cd-kből egészen a Süsü összestől a Bújj-bújj zöldágig.

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta :D
Csak Zsófi, "a" nélkül, mert csak ebben a változatában tetszik. Úgy, hogy Zsófia, már nem jön be.
Jó Neked nagyon, hogy így visszavárnak a munkahelyedre is, én sajna nem vagyok ilyen szerencsés, remélem, mire a kistesó annyi idős lesz, hogy vissza kellene mennem, megváltozik a helyzet.

Szilvi :D
Neked bejött a málnalevél tea? Én is vettem annak idején, de aztán nem nagyon iszogattam, de még olyannak nem beszéltem, akinek segített volna. Lehet, hogy pszihésen segít csak???
Neveket illetően listán van még: Csenge, Eszter, Kata, Katica, Liza, Rebeka. Férjecském Barbarát szeretne, de én azt teljesen kizártam :P .
Szülinapi képek nagyon jók, jó kis buli lehetett!!!

Petra :D
Név fentebb, egyébként a Ti nevetek is szerepel a listánkon, tehát még az sincs kizárva :lol:. Azt hittem, lánynál egyszerűbb lesz a választás, de hát nem.
Mikorra vagy kiírva? Én holnap megyek dokihoz, már kíváncsi vagyok az újabb Uh-ra. Kiscsajszi egyébként rettentő mozgékony, hihetetlen, milyen erőseket rúg-üt, vagy nem is tudom, mit csinál, szinte egész nap. Este azért nem tudtam elaludni, mert annyira erősen mozgott, és annyira rossz helyen, hogy csak na...

Anyapoc :D
Tegnap láttalak, amint hazafele tartottál a városból! Mi kocsival mentünk épp befele. GYakran látlak egyébként, remélem, hamarosan összejön a tali, és nem csak a kocsiból elhaladva "találkozhatunk".

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Milyen volt az esküvő? Nagyon szűkszavúan írtál róla, ott nem készült kép rólatok? Nagyon szép helyen jártatok és az idő is nagyon kedvező volt amint látom.
A szg-es történet pedig nagyon tetszett, Apának is elmeséltem.

Kriszta
Nagyon jó képeket sikerült ISMÉT készítenetek. Annyira tetszik a liftes kép, egészen profi. :lol: Ha már itthon újra berendezkedtetek és kipihented a hazaköltözés fáradalmait, akkor jó lenne ha te ajánlanál a talihoz egy időpontot.

Jó lenne ha most tényleg találkoznánk!

Szilvi
Nagyon jók a szülinapi képek! Nagyon édes Márk a tortával! :D
A kismotort ajándékba kapta?

Móni
A Zsófi szerintem olyan szép és különleges név, nekem nagyon tetszik. A neveitek közül másodikként a Zsófi után nekem az Eszter tetszik.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Szia Kriszta!

Az előbb elfelejtettem írni, hogy szívesen megveszem az újságot neked és a talin oda tudom adni.
Vagy akár a CD-t is lemálolhatom.
Holnap megyek megvenni! :lol:

Petrának pedig köszönet az infóért! Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Szilvia!
Aranyos vagy! Megköszönném! :) Vedd meg nekem légyszíves az újságot, aztán a talin fizetem. Időpont: Nekünk tulajdonképpen mindegy. Enikőt hordani fogom bölcsibe szoktatni, de a délután 3 utáni idők, ill. a hétvégék jók lennének.

Móni!
A férjem nálunk is Barbarát akart, úgy látszik a férfiaknál működik a "Barbibaba-szindróma"... :lol: :lol: :lol:

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szia Kriszta!

Megvettem az újságot!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Köszönöm szépen!!!!!!!!!! Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Málnalevélteát pont a héten akartam beszerezni, de még nem volt időm. Nagyon jól jönne nekem legalább az egyik zacsi, ha neked tényleg nem kell!! Megköszönném! Mikor és hol ejtsük meg a dealt?
Márk pelenkázásához csak annyit: ismerős a szitu. Még rémlik halványan, tudod!:) Egyébként mi ilyenkor szoktunk rá a bugyis pelusokra. Akkor állva, matatás, könyvlapozgatás közben ki tudom neki cserélni. Javaslom, próbáld ki! Tényleg jó módszer! Az egyetlen hátránya, hogy költségesebb.

Móni
Zsófi név egyetlen hátránya szerintem az, hogy elég gyakori. Egyébként nagyon aranyos kislánynak, felnőtt nőnek és idős néniknek is. Nekem is tetszik. Majd mesélj, hogy mi volt UH-on! Én majd csak jövő héten jelentkezem be a 32 hetesre. Pontosan November 20-ra vagyok kiirva! Te? Egyébként Liza is egy izgő mozgó baba és biztos nagyon nagy lesz, mert a hasam már most is marhára útban van.:)

Lányok
Örülök, hogy bejött a tippem! Jó mesehallgatást mindenkinek!

Lennének kérdéseim is!
1. Látta már valaki Noody rajzfilmeket DVD-n? Létezik ilyen egyáltalán? Most a Minimaxról veszünk fel napi két részt, de ha lehetne DVD-t kapni, az is érdekelne. (Tudjátok, készülök a télre! Úgy nézem egy mese pont elég lesz egy szoptatásra, esetleg arra, hogy nyugodtan lezuhizzak):)
2. Mózes kosarat használt közületek vki? Gondolkodtam, hogy talán be kellene szerezni egyet, de még nem döntöttünk. Megéri szerintetek?

Köszi, ha válaszoltok!
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Hűűű,de belehúztatok,alig győzöm követni :).
Vagy én vagyok ritkábban? :roll:


Kriszti

A képek csodásak,nekem is az a kedvencem,amin Enikő a liftgombért nyújtózkodik :D:D:D!
De az autók is jól néznek ki,komolyan,én is szívesen megnézném :)!
Igen,Ausztriában voltunk.Már tervezzük,mikor-hogyan megyünk oda gyerekestül,mert azért olyan messze sincs,hogy ne bírnák ki.Már begyűjtöttünk egy csomó prospektust.tervezzük,hogy bicajjal is jövünk-megyünk,lehet gyereküléssel együtt kölcsönözni,nem is vészes áron....
Az itteniek azt mondták,azért síelni ne itt tanuljunk :D!


Móni


Nekem is tetszik a név,bár inkább "a" val :D!
Viszont nekem a Barbara is tetszik :).és a Csenge,de abból sok van.. :?
Hogy Te mindig látsz engem :D!Tényleg jó lesz már egy tali :)!
Túrázást mi is most tervezünk őszre-télre először,bár Villő gyanítom még hátizsákként fog benne szerepelni :D!
salzburgban mi is voltunk,de a várat már nem tudtuk megnénzi.Odafelé mentünk be,elvileg ismerősökhöz,de aztán pont a török negyedben lyukadtunk ki... :? úton-útfélen Kebabos volt... :?
De a várat messziről láttuk :).Majd legközelebb ezt is megnézzük,mert gyönyörű!!!!Onnan még kb 1 óra Kitzbühel :).
Nekem segített a málnalevél tea :D!Olyannyira,hogy szülés után is ittam belőle és olyan utófájásaim lettek,hogy nagyon... :( Egyébként ebben az az izgi,hogy ugye ki tudja,hogy milyen lett volna,ha nem iszom...Az biztos,hogy nagyon simán ment a szülés,semmilyen beavatkozás nem kellett és gátvédelemmel született...nekem ennyi elég volt :).


Petra


Köszi a CD tippet :).Bár nálunk az egymásnak mesélés a menő most... :) Én mesélek először,aztán Bulcsú nekem :D!
Hajózás :).Merre jártatok?
Az esküvő szuper élmény volt...ettünk-ittunk-jól mulattunk :D!
És már túl vagyok az első dolgozatjavításon :wink:!
Noddy DVD-t és műsoros videot sem találtam sehol,pedig azóta keresem,mióta hirdetik.De anyumék is felvették kazira a tv-ből,így van két kazettányi Noddy-nk,igaz ebből van olyan rész,ami jópárszor rajta van :D!De ha megtalálod vhol,akkor szólj :wink:!
Mózeskosár:...Gondolom éjjelre abban lenne a baba.Nálunk ugyan nem volt,mert átvittük a kiságyat a mi szobánkba,de ha nem megoldható,akkor szt jól jön a mózes vagy egy bölcső.... :)


Szilvi

Márkiképek szupik,bár én nagy részét már láttam :D:D!
Bizony-bizony....Apa tenyerén hordott 3 napig... :)
Mi őszel-télen szeretnénk kiruccanni ide a közeli hegyekbe is,remélem,sikerülni fog,mert azért feszített lesz a menetrend...Majd összehozunk egy közöset :wink:!
Pelenkázás nálunk is detto... :? Bár van,amikor lefoglalja a lába nyalogatás,rágcsálása... :? :D

Szilvia

Igazából nem akartam fárasztani senkit az esküvővel,de mindjárt írok róla egy kis összefoglalót,hogyan csinálják 600 km-el arrébb :D!
Az idő tényleg jó volt,pedig féltem,hogy ott már hideg lesz,de 2000 m-n szó szt égetett a nap :roll:....
Kép ugyan készült rólunk az eksüvőn,de nem mi csináltuk... :, Így várni kell,hogy megkapjuk őket :).
Majd írd meg,hogyan tetszett Marcellnek a FP víziló!!!!! :)


Írok pár sort az esküvőről :oops: :
ez csak templomi volt és utána a lagzi,mert a polgárin már túl vannak... :)
A templom szép,gyönyörű helyen.1 órás volt a "műsor",mely alatt kb 10szer álltunk fel és ültünk le.Ráadásul egy kukkot sem rétettünk belőle... :oops:
Ahogy kijöttünk,kis állófogadsá várt minket közvetlenül a templom oldalában,kis snac,pezsgő,miegymás...Érdekes volt,hogy mellettünk meg közvetlenül a sírok... :?
Aztán este 7 kor kezdődött a lagzi egy közeli étteremben.
Több fogásos vacsora menüje:
tökkrémleves
hideg sültlibamáj aszpikban,gyümölcsszósszal
egybensült borjúhús krumpklinudlival(hát másként nem tudom fordítani :oops: ) rókagomba mártással
vegyes desszerttál,amin volt vanília és csokikréem,csokikrémes muffin,meg ilyenek....

Aztán persze a menyasszonyi torta,ami rém rossz volt... :(
Diós tésztája volt valami egyszerű krémmel,de komolyan ilyen rosszat még nem ettem... :(

Közben sok érdekes és aranyos játék volt,nagyjából hasonlóak,mint nálunk.....

És még megmutatom a panziót,amiben laktunk,bár sajnos csak a prospektust sikerült lefényképeznem,mert persze ott elfelejtettünk képet csinálni... :oops: :oops:

Kép

Az érdekessége annyi,hogy itt szállt meg sokszor Romy Schneider is...


Na eldugultam,puszi :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Petra
Noddy DVD-t (két félét is) lehet rendelni a www.minimax.hu -ról. Jobb oldalon egy kis sárga körben van egy minibolt felirat. Az egyik DVD címe: Noddy tükörországban (1990 Ft), a másiké pedig: Noddy kalandjai játékvárosban (990 Ft). A második ára szerintem még nagyon kedvező is.

Nekünk volt egy fonott, állványon guruló mózeskosarunk. Marcell éjszaka sosem aludt benne, ő mindíg külön szobában kiságyban aludt. (nálunk egymás mellett voltak a szobák). Akitől kaptuk ők most is éppen használják és ők a babát éjszakára maguk mellé teszik a mózeskosárban.
Amíg nem nőtte ki minden nap használtuk, így mindíg mellettem lehetett. Viszont elég hamar kinőtte, és kellett bele varrnom egy szivacsos bélést az oldalába, ugyanis a fonott mózeskosár akármilyen szép, akkor is állhat ki belőle éles vessző. Mi a mózeskosarat rokonoktól kaptuk kölcsön, így nem tudom megéri-e venni.

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Szilvia!

Köszi a tippeket, már rendelem is a DVD-t!

petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Petra :D
Na szép, én meg pont azt gondoltam, hogy nem olyan túl gyakori ez a név, hiszen az ismeretségi körünkben se közel, se távol nincs ilyen nevű személy. Hát, végül is még van pár hetünk, hogy eldöntsük, mi lesz.
Én december 17-re vagyok kiírva, de nagyon szeretném, ha kicsikét előbb születne, hogy Karácsonyra biztosan itthon legyünk. Van olyan homeopátiás szer, ami hasonló, mint az oxitocin, ez már sokaknak bejött. Gondoltam, ezt kipróbálom. Persze nem hetekkel előbb, mert azért túl korai szülést sem szeretnék. aztán persze nem biztosított, hogy hatással lesz rám is ez a szer.
Ma voltunk megnézni a babakocsit, kolléganőmtől vesszük meg, az olyan, hogy a vázra külön mózeskosár és külön sportrész csatlakoztatható, ők a mózeskosarat most még használják, abban alszik a kisbabó. Egy év van a két gyerkőc között, ráadásul a pici fiú, ezért adják el a "nagylány" kocsiját, vettek testvérkocsit. Azt beszéltük meg, hogy novemberben azért elhozzuk a kocsit, addigra kiszoktatják belőle a bébit.

Anyapoc :D
Mi voltunk fent a várban is, tényleg szép és érdekes is. De maga a város is nagyon magávalragadó, olyan kis ékszerdoboz.
Na, akkor bevetem a málnalevél teát is, most mindenből felkészülök, nehogy Karácsonykor is kórházban kelljen még lennünk.
Az esküvői menü számomra inkább érdekes, mint kívánatos :) . Már a tökkrémlevesnél kiakadtam, de hogy még a torta sem volt jó...

Ma megvolt a dokilátogatás, UH-t még sajnos nem láttam, elromlott a videónk. Apa gyönyörködött a kiscsajban, aki egyenlőre farosan fekszik, lábai és kezei a feje mellett, murisan nézhet ki. Remélem, hamarosan megfordul. Gergő már az elejétől irányba feküdt, remélem, hugicája sem akar így maradni, nem szeretnék császárral szülni. Majd rábeszélem, hogy forduljon csak meg :P . Majd honap valakinél talán meg tudom én is nézni. Dokibácsi azt mondta, hogy jók a méretei, nagyon szimmetrikusak.
Szóval minden rendben :P!

Rendelőben már ki van írva, hogy a szülni induló kismamák vigyenek magukkal betétet és vattát, mert a kórház már sajnos nem tud biztosítani. Védőnő mondta ma, tervezik, hogy a babáknak pelenkát is kell vinni, mert már arra sem lesz pénz.

És hallottátok a legújabbat? Kiadták körlevélben, hogy a kismamák a körzetileg oda tartozó kórházban szülhetnek csak. Unokahúgom bejött Vp-be szülni, mert hát ide járt orvoshoz, erre vajúdás közben szóltak neki, hogy rossz helyen van, át kellene mennie Ajkára, oda tartozik körzetileg. Ő meg persze mondta, hogy nem megy sehova, lehet, hogy még jogi ügy is lesz belőle. Szóval a helyzet nem éppen rózsás...

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Móni!

A Zsófi név nagyon szép, nekem tetszik és szerintem ha igazán tetszik, igazán mellékes, hogy sok van-e belőle,vagy sem :wink:
Mi anno Franciskának még a Szofit gondoltuk, az a Zsófia rokonneve, de aztán volt már a családban és máshogy döntöttünk..

Anyapoc!

Gyönyörű helyen jártatok!
Tökkrémleves...biztos fincsi lehetett :lol: Csodálkozom a tortán, azt hinné az ember, hogy na arrafelé aztán minden finom és jó, nem?
A panzió viszont gyönyörű!

Kriszta!
Nagyon szupik a képek!Enikő a lift előtt :lol: :lol:

Szilvi!
Nagyon édes Márk!
Látom a tortát ő is közelebbről "megszakértette" :lol:

puszi
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Móni!
Én először naív voltam, mert azt hittem már elég lesz 1 kocsi is, Franciskának, Joci már szuperül jön majd mellettünk...hát, enélkül nem tudom hogyan boldogulnék mostanság, szóval jó találmány a tesókocsi!
Ti melyik típust választottátok?A miénk a Cam Trolley tesókocsi.
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Móni

Hát akkor mi az ékszerdoboz legcsúnyább sarkában jártunk... :( A várat is csak messziről láttuk,de úgy is szép volt..Ha megyünk a gyerkőcökkel,akkor már tuti mindent megnézünk :).
Leginkább azért vagyok rá kíváncsi,mert félig meddig ott játzsódik az egyik kedvenc filmem, a Muzsika hangja :).
Szt ha az ismerettségi körötökben nem gyakori a név,akkor nyugodtan vállaljátok be :wink:!
Szóval a szegénység elérte a mi kórházunkat is...Meg sem lepődök,mert ahogy olvasgatom,Pesten ez már bevett szokás minden kórházban szinte...Sőt,még ruhát is kell vinni a babáknak.Szóval eddig nagyon jól álltunk :).
A szülés dolgot viszont nem értem,mert tudtommal szabad kórházválasztás van Mo-n...vagy ez is változott? :roll:
Hidd el,nagyon finom volt a tökkrémleves!:) És a többi is,bár a borjú félig volt átsütve,kismamáknak nem ajánlott :D!

Orsi

A tortán én is meglepődtem,mert nagyon guszta volt,de lehet,hogy ott nem szokás olyan krémes cuccokat csinálni.Ebben több volt a piskóta(vagy mi)... :?
a többi viszont szenzációs volt,tényleg púpra ettük magunkat...ráadásul végig zabáltunk szó szt a 3 nap alatt...mondtam is a Zuramnak,ha hazaérünk addig nem eszek semmit,amíg nem kopog a szemem az éhségtől végre :D:D:D!
Szt jövő tavasszal Joci már vígan fog motorozni mellettetek...de most még tényleg kicsi a hosszú sétákhoz :).
Bár szt gyereke válogatja.Bulcsú annak idején nagyon jól elvolt a babakocsiban,elég sokáig,sőt-bevallom-ha hosszabb túrára megyünk mondjuk Pesten Apával(egész napos kalandozás),akkor bizony neki is visszük a kis esernyőkocsit.Amikor 3 éves volt,én meg nagy pocakos,akkor itthon is abban vittem pl a városba.Cipelni nem vagyok hajlandó,így ha elfárad--mert miért ne fáradna el--akkor inkább babakocsi.Ettől függetlenül sokat sétál,pl hazafelé az oviból,van,hogy 2 óra alatt érünk... :D Ha egyedül vagyok velük,akkor viszem neki a motort,azzal jól bírja a túrákat :D!
Ehhez képest Villő tegnapelőtt a Cholnoky postától egészen a Rózsa úti kereztseződésig gyalogolt,ami szt simán van 1,5 km,ha nem több.Tolta maga előtt a babakocsit és ment rendületlenül... :)
Na,bocsi a hosszú eszmefuttatásért :oops:

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak külön Petrának írok.
De MÁrk beteg :cry: , az éjszaka elég éberen telt számomra és amíg alszik a pici én is megpróbálok pihenni, vagy tanulni.

Petra
A héten nem tudunk talizni a fent említett okok miatt. De remélem a jövő héten már oda tudom adni. Ha kell az összeset, mert nekem pill. nincs rá szükségem. :shock:
(Most nyomják a m1-en, hogy angol nyelvórák már 3 hónapos kortól :!: :!: :!: )

Majd megbeszéljük.

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szeretem, mikor így pörög a topik... :) :wink:

Anyapoc!
Nem csodálom, hogy visszavágytok kirándulni a hegyekbe... annyira magával tudják ragadni az embert, és tényleg sokféle dolgot lehet csinálni a biciklizéstől, túrázástól a várlátogatásig, termálfürdőzésig.
Salzburg várát én eddig még csak a kocsiból láttam, de tényleg hívogató... Ja, és nekem is az egyik kedvenc filmem a Muzsika hangja :) :) :) ... a videókazink rongyosra van nézve.

Petra!
Hmmm, ez a bugyis pelus ötlet nem is rossz... :idea:
Mózeskosár: Enikőnek mózeskosaras babakocsija volt kezdetben (kb. 3-4 hónapig), a kosár levehető volt, és mi ki is használtuk elég rendesen. Pl. napközben nem fent a szobájában aludt, hanem velem lent a konyha/nappali környékén. És mivel ő is téli születésű, jó volt a nagy tágas tér, bőven tudtam öltöztetni és nem vált szűkké a babakocsi. Pl. rengeteget aludt agyon öltöztetve a teraszon napközben. Meg jó volt a teljesen sík felület, mert ő hasonalvós volt. Vagy ha vendégségbe mentünk, ott is jókat aludt a mózesben. Azt hiszem, minden előnyös tulajdonságot felsoroltam :) :wink: ...

Móni!
Kórház szegénysége: :( :( :(
Örülök, hogy a bébikétekkel minden rendben!!!!! :) :) :)

Orsi!
Jópofa a babakocsitok! Olyan jó ránézni, ahogy a két mütyürke fekszik ill. ül benne! :) Egyébként mi sem tudnánk létezni babakocsi nélkül, el sem indulunk sehová, amíg nincs benne a csomagtartóban. Enikő is gyalogol egy darabig, de ha elfárad, vagy kap valami kaját rágicsálni, akkor beültetjük.

Szilvi!
Márknak jobbulást kívánok, küldök gyógypuszikat: Kép

Köszönöm a dicséreteket a fotókat illetően, és itt megragadnám az alkalmat egy kis dicsekvésre... :oops: :oops: :oops: Apa és köztem házi verseny folyik a fotózásban, ugyanis az elmúlt egy-két hónapban mindketten nyertünk díjat internetes fotópályázaton. Ráadásul Apa nemzetközi versenyen, és 500 dollár a díja... úgyhogy egyenlőre ő vezet, mert én "csak" közönségdíjat nyertem (egy fotónyomtatót) :) :wink: .

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta!

Nem mertem mondani,de nekem a "liftajtó és Enci" kép úgymond művészinek tűnt..az a hatalmas valami és előtérben a pici lány...vagy most hülyeséget gondoltam? :roll: Valahogy a fotókiállítások jutottak róla eszembe, még régesrég lánykoromban ilyesmire is eljutottam...

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Gratulálok!!!! Ügyesek vagytok! Egy fotónyomtató is nagyon szép ajándék szerintem!

Szilvi
Jobbulást Márknak! Remélem, gyorsan kiheveritek a bajt, aztán majd jelezd ha talizhatunk! Mindenképpen szeretnék majd málnalevélteát inni! Nóránál is jól tágultam, persze nem tudom hogy minek volt köszönhető, de az esélyt most is meg kell adni.

Móni
Zsófi velem sem futkos sok szembe, csak elvétve ismerek néhányat. Csak egy országos névadási statisztikában volt az elsők között! Szóval, javaslom azért tartsatok ki!
Ez a kórházi állapot elég lehangoló. A betétes kiirás nekem is feltűnt már! Nem semmi! Gondolom mire mi szülünk még jobban össze kell majd húzniuk a nadrágot, mivel nagyon közel lesz az év vége. Remélem, azért orvos lesz majd ügyeletben! :lol: Képzeld, az egyik kismamának kellene segitenie a másikon..... Velem nem sokra mennének! :)

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Küldtem egy üzit, de hova lett?
Ez most csak egy próba!
rupetra
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Gratulálok!!!! Ügyesek vagytok! Egy fotónyomtató is nagyon szép ajándék szerintem!

Szilvi
Jobbulást Márknak! Remélem, gyorsan kiheveritek a bajt, aztán majd jelezd ha talizhatunk! Mindenképpen szeretnék majd málnalevélteát inni! Nóránál is jól tágultam, persze nem tudom hogy minek volt köszönhető, de az esélyt most is meg kell adni.

Móni
Zsófi velem sem futkos sok szembe, csak elvétve ismerek néhányat. Csak egy országos névadási statisztikában volt az elsők között! Szóval, javaslom azért tartsatok ki!
Ez a kórházi állapot elég lehangoló. A betétes kiirás nekem is feltűnt már! Nem semmi! Gondolom mire mi szülünk még jobban össze kell majd húzniuk a nadrágot, mivel nagyon közel lesz az év vége. Remélem, azért orvos lesz majd ügyeletben! :lol: Képzeld, az egyik kismamának kellene segitenie a másikon..... Velem nem sokra mennének! :)

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,ma volt Apák napja az oviban :)!

Igaz,ettől nekünk Apa nem került elérhetőbb közelségbe,de sebaj :).
Jó kis akadályverseny lett előkészítve nekik,volt zsákbanfutás,talicskában gyerektolás,célbadobás,csipeszelés,ugrálókötelezés,fekvőtámasz nyomás stb...
Nagy zenés buli volt az udvaron,a gyerkőcök és a szülők is nagyon élvezték...
Nálunk én vettem át a szerepet,hát mit ne mondjak... :? Mindennel nem is értem véget... de sokan segítettek :wink:!

Szilvi

Márknak itt is jobbulást :).Küldöm a gyógypuszikat,remélem,hamar célbaérnek :)!

Petra

Nem mondod komolyan,hogy neked gondot okoz egy infúzió bekötése... :D?
Egyébként most beszéltem egy csoporttársammal,aki a kórházban dolgozik "civilként" és azt mondta,hogy ennyire azért nincs sz.rban a kórház,kár,hogy a betegeken akarják leverni... :(
Egyébként mint írtam,ez máshol már 10 éve bevett szokás(betét,ruha,pelenka otthonról...)...Persze ez minket nem vigasztal... :(

Kriszti

Gratulálok Neked is és Apának is :)!
Nem akartok szakmát váltani? :wink:
LÁthatnánk a díjnyertes alkotásokat? :) Természetesen mindkettőtök részéről :)!
A mi videokazink is rongyos... :D!Amikor iskolás voltam,szinte minden du megnéztem,amíg anyuék nem értek haza...persze kívülről fújom az összes dalt...sok angolt is tanultam belőle... :)


Én meg megmutizom Villő ügyeskedését... :)

http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... V01363.flv

Ma du óta szinte mindenhova két lábon megy :).El sem hiszem,hogy 3 hete tette meg az első lépéseket :).

Jó éjszakát :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,ma volt Apák napja az oviban :)!

Igaz,ettől nekünk Apa nem került elérhetőbb közelségbe,de sebaj :).
Jó kis akadályverseny lett előkészítve nekik,volt zsákbanfutás,talicskában gyerektolás,célbadobás,csipeszelés,ugrálókötelezés,fekvőtámasz nyomás stb...
Nagy zenés buli volt az udvaron,a gyerkőcök és a szülők is nagyon élvezték...
Nálunk én vettem át a szerepet,hát mit ne mondjak... :? Mindennel nem is értem véget... de sokan segítettek :wink:!

Szilvi

Márknak itt is jobbulást :).Küldöm a gyógypuszikat,remélem,hamar célbaérnek :)!

Petra

Nem mondod komolyan,hogy neked gondot okoz egy infúzió bekötése... :D?
Egyébként most beszéltem egy csoporttársammal,aki a kórházban dolgozik "civilként" és azt mondta,hogy ennyire azért nincs sz.rban a kórház,kár,hogy a betegeken akarják leverni... :(
Egyébként mint írtam,ez máshol már 10 éve bevett szokás(betét,ruha,pelenka otthonról...)...Persze ez minket nem vigasztal... :(

Kriszti

Gratulálok Neked is és Apának is :)!
Nem akartok szakmát váltani? :wink:
LÁthatnánk a díjnyertes alkotásokat? :) Természetesen mindkettőtök részéről :)!
A mi videokazink is rongyos... :D!Amikor iskolás voltam,szinte minden du megnéztem,amíg anyuék nem értek haza...persze kívülről fújom az összes dalt...sok angolt is tanultam belőle... :)


Én meg megmutizom Villő ügyeskedését... :)

http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... V01363.flv

Ma du óta szinte mindenhova két lábon megy :).El sem hiszem,hogy 3 hete tette meg az első lépéseket :).

Jó éjszakát :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,ma volt Apák napja az oviban :)!

Igaz,ettől nekünk Apa nem került elérhetőbb közelségbe,de sebaj :).
Jó kis akadályverseny lett előkészítve nekik,volt zsákbanfutás,talicskában gyerektolás,célbadobás,csipeszelés,ugrálókötelezés,fekvőtámasz nyomás stb...
Nagy zenés buli volt az udvaron,a gyerkőcök és a szülők is nagyon élvezték...
Nálunk én vettem át a szerepet,hát mit ne mondjak... :? Mindennel nem is értem véget... de sokan segítettek :wink:!

Szilvi

Márknak itt is jobbulást :).Küldöm a gyógypuszikat,remélem,hamar célbaérnek :)!

Petra

Nem mondod komolyan,hogy neked gondot okoz egy infúzió bekötése... :D?
Egyébként most beszéltem egy csoporttársammal,aki a kórházban dolgozik "civilként" és azt mondta,hogy ennyire azért nincs sz.rban a kórház,kár,hogy a betegeken akarják leverni... :(
Egyébként mint írtam,ez máshol már 10 éve bevett szokás(betét,ruha,pelenka otthonról...)...Persze ez minket nem vigasztal... :(

Kriszti

Gratulálok Neked is és Apának is :)!
Nem akartok szakmát váltani? :wink:
LÁthatnánk a díjnyertes alkotásokat? :) Természetesen mindkettőtök részéről :)!
A mi videokazink is rongyos... :D!Amikor iskolás voltam,szinte minden du megnéztem,amíg anyuék nem értek haza...persze kívülről fújom az összes dalt...sok angolt is tanultam belőle... :)


Én meg megmutizom Villő ügyeskedését... :)

http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... V01363.flv

Ma du óta szinte mindenhova két lábon megy :).El sem hiszem,hogy 3 hete tette meg az első lépéseket :).

Jó éjszakát :)!

anyapoc
 
 


Háááááát ilyet..... :shock:

pedig egyszer küldtem... :?

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: