Új privát üzeneted érkezett!

ANDI!!
Jól van Te kis szemfüles!! Iskolát akartam írni!!!! Az iskola előtti felmérést akarták rajta elvégezni :oops:
És mint írtam én szeretek felül lenni( :lol: ), olyan fontosnak tűnök tőle, mindig engem láttok meg először. Legalábbis amíg ez az oldal tart :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Fontos is vagy! :D

Andi
idna
 
 


Figyeled az Ildit, hogy milyen? Írt reggel egy kicsit, és azt hitte azzal letudta mára....! :lol: És még ő osztogatja máskor a fekete pontokat nekünk?! :P :P :P

Andi
idna
 
 

 
 

Andi,
:D :D :D :lol: :lol: :lol:
most kicsit úgy csináltam,mint ti szoktatok Kép :oops:

fekete pont jár nekem!!!mert megérdemlem!!! :((Szandrának,Jutkának és Anettnek is érik)

jöttem kiváltani,egyszerre alszanak,hipp hipp hurrá!!!

Angolon voltunk és kezd alakulni az új tanárnéni,úgyhogy feldobódtam egy kicsit. Majd elmászkáltunk a gyerkőkkel,láttam én is hogy nyitva van a játszóház.De hogy hol lehet ott megállni az rejtély. Pénteken van valakinek kedve bandázni ott egyet?


Gyöngyi!
Marietta csúcs! :D joggal vagy büszke rá!
ÉS FONTOS VAGY!!!!

Ja még Benettkétől akartam megkérdezni,hogy mi a polgári neve?

Kriszti :D



Főztem Rékának brokkolit,és tetszett neki :D
ilgya1
 
 


Ildi!
:oops: :oops: Olyan ari vagy!

Lányok köszi a drukkolást igazán rám fér már teljesen parázok, holnap jelentkezem!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Jaj Ildi!! Sajna nekünk a péntek nem jó, be vagyunk programozva :lol:
És szombaton, és vasárnap és hétfőn is!! Tele vagyunk jó programokkal, kivéve a hétfői szülői értekezlet :D .
De a következő napok üresek!!! :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Már 2* írtam és mindkétszer eltűnt! :twisted: :twisted: :twisted:

Szóval akkor most röviden írom ömlesztve mindenkinek:

Mi azért mégis inkább kislányt szertnénk, de term. imádni fogjuk akkor is, ha fiú lesz! Tudjátok körülöttünk olyan rettenetesen kezelhetetlen fiúgyerekek vannak!!! S persze tudom, hogy ez nevelés kérdése is, de azért mégis inkább lány, ha lehet!

A "Benett" is egy polgári, bár fiúnév :lol: Egyébként a keresztnevem: Éva (bár az évit kicsit jobban szeretem)

A mérleg szerint fogytam 2-3 kg-ot, de mégis vannak olyan ruháim, amiket hasban szűknek érzek :roll:

Ildikó!

Ó, rendszergazdáéknál (tudod, a férjem az:) a lakás szinte minden helyiségéban van net hozzáférés + szg. vagy laptop is :lol:

Egyelőre ennyi telik tőlem, mert már ugye kb. 1/2 órája írom hasztalanul :evil: Most már kicsit dolgozok is :?

Szép napot mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


SIKERÜLT A VIZSGÁM!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Kriszti! GRATULÁLOK! :D

Andi
idna
 
 



KRISZTI
GRATULÁLOK!!!
Szuper vagy, látod :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Aztán most már használd is a megszerzett tudást!!

BENETTKE!!
Élvezd a pocakodat!!! Olyan jó érzés, szerintem. Én imádtam terhesnek lenni!!!!! És minnél nagyobb volt a hasam, annál jobban. Egy jótanács: élvezd ki alaposan ezt az állapotodat, mert nem potólható!!!! A második terhesség már teljesen más, annak az élményét elnyomja a nagy gyermek öröme. Nem lehet úgy átélni, mint az elsőt. Persze ez nem baj, mert kompenzálja, hogy ott van veled az első, és ő is simogatja a hasad és várja a kicsit. Beszélgess a picivel sokat, és néha ülj le, tedd a pocakodra a kezed és csak rá gondolj. Neked is jó érzés, és neki is!!

Fiú vagy lány
:?: Én világéletemben fiúra vágytam, gyermekkorom óta, és tessék van két lányom, akiket a világ összes kincséért sem cserélnék fiúra (bár szivesen szülnék melléjük egy fiút :lol: ) Szóval tényleg közhely, de mint a legtöbb közhely, ez is igaz: mindegy rmilyen nemű, benned van, a tied, szereted úgy ahogy van!!! (oopsz elérzékenyültem magamtól :oops: )
:lol: :lol: :lol:


SZANDRA

Mindig ezt csinálod!! Bejelentkezel, megigéred, hogy jössz bővebben, aztán frászt!!! Úgyan mit csinálsz, ha elaludtak a gyerekek :?: :?: És azt ne mond, hogy fáradt vagy és elaludtál, hiszi a piszi :D

Na lépek csajok, mert megyünk a családi napra: kaja, pia, s mi szem szájnak ingere, igaz meztelen néger pasik nem lesznek :roll: (most jut eszembe:nem is kellenének, jó az én uram is meztelenül :lol: :lol: )

Pusza

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Megigértem, megigértem!!!! Tegnep fél 12kor volt hajlandó elaludni a drága Edóbedó. Ezt úgy sikerült, hogy este 6 kor elmentünk a Tamival a pékhez apa maradt itthon a drágával és mire hazaértünk addigra elaltatta mert álmos volt. Aludt fél 8ig utána meg istennek sem akart aludni, én már majdnem leestem az ágyról ez meg még mindig pörgött. Imádom őket :roll: .

Kriszti!
Gratulálok én is a jogsidhoz!!!!! Nagyon ügyes vagy!!! Akkor most már hasítasz majd mindenhova ezerrel?!

Gyöngyi!
Milyen volt a búcsú? Nem is tudom ki mondta, hogy péntektől van hát mi kinéztünk pénteken még nem működött semmi.
Erre elmentünk a Brendonba mert úgyis kellett vásárólnom a DMben és ott van ilyen játszó sarok, amíg én shoppingoltam addig apa játszott velük, aztán mikor hazaértünk kérdem apát, hogy az Edó farmerdzsekiét hová tette, erre közli, hogy azt ott hagyta a Brendonban :( , hát visszamentünk a kapuból. SZUPER!!!

Most meg 3 napig én tartom a frontot itthon egyedül mert apa reggel 6 kor elmegy és csak este 8 ra ér haza. Megyünk is pancsizni. Nem ígérek semmmmmmmmit!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Búcsúba nem voltunk, és nem is megyünk meghatározhatatlan anyagi okok miatt (én láttam, hogy már kedden felállították a játékokat) :x

Viszont voltunk tegnap a céges családi bulin, ami nagyon jó volt!!! Alma koncert volt, játékok, ugráló vár, kaja pia dögivel. Tetszett nagyon a csajoknak!! Aztán hazafelé én kiszálltam a kocsiból és másfelé vettem az irányt :lol: :!:
Tegnap volt az általános iskolai osztálytalálkozóm. (21 éves :oops: )
Naaaagyon jó volt, sokat röhögtünk akkori önmagunkon. Most derült ki, hogy ki kibe volt szerelmes, ki csinált bizonyos csínyeket, elmeséltük ki mire emlékszik. Mondanom se kell és szinte semmire!! Egy tábori emlék beugrott, de akkor meg a többiek lehurrogtak, hogy ott se voltam :roll: Picit ciki!!!
Este 10-re értem haza, és a csajok édesen aludtak!!! Apa nagyon ügyes volt!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Voltam a két gyerekkel délelőtt a búcsúba :D . Apáék elmentek horgászni,így magamra maradtam,de megoldottam és kimentünk.
Hát tényleg kész anyagi csőd...nagyon drágaság van,egy hinta 500.-,van olyan is ami 400.- ba kerül,de annak csak 2 perc a menetideje. :shock:
Jó volt délelőtt mert alig voltak. :D

Mi se jártunk már egy időben,de a gyerekeknek akkora élmény,és csak egy évben egyszer van.

Jövő héten meg káposztafeszt lesz. Arra jön/megy valaki?

Kriszti!
Ügyes vagy!!!És mikor jössz Vecsésre?Az egy nagyon jó gyakorló út lenne!!!!

Gyöngyi!
Marietta arcfestése nagyon jó lett. Sárának miért csak olyan kevés festék jutott? :oops: :D Nagyon guszta,mit eszik/iszik?
De jó lehetett az osztálytali :D mondtam én hogy meg kell tartani apát :wink: méghogy néger pasik,na de Gyöngyi! :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Én is jártam már így :D :D :D kis éjjeli bagoly :wink:hihi
akkor most csak így magányosan nyomod? Akkor neked küldjük a néges pasikat,igaz Gyöngyi? :wink:

Évi!
Aztán nem olyan sokat dógozni ám :wink:
Mikor kell menned dokihoz? Sikerült akkor végül is találni nőgyógyászt a Délpestibe?


Andi!
Most meg te tűntél el!
Tudjuk ám,hogySzobószlon is van net :D :wink: vagy csak kukkolunk :D :D :D

Jutka!
Most mi van? :oops: úgy el tűntél,hogy lassan azon vesszük észre magunkat,hogy Szabina elindult :roll: :roll: :roll:
Legalább egy képet dobj fel magatokról. Rá se fogunk ismerni a babókára.

Anett!
Mi újság,kész van már a stúdió?

Puszka:Ildikó


Ja és nyert a KIMMI!!!Végre!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Holnap menjünk együtt egy picit Búcsúba!!!!

Kinek van kedve?

+ egy kávé nálam (ha nem néztek körül kritikus szemmel)

:wink:

anett
kállai
 
 


10 óra? OK?
kállai
 
 


ANETT!!

SAjna mi nem megyünk, nálunk ovi, sőt ma lesz az első uszás, és ott maradok segíteni. Így fuccs a délelőttnek. Legközelebb!!!
Azért írj magatokról is, addig míg személyesen nem beszélünk!!

ILDI!!
Sára még nem hagyja magát festeni, ez is nagy szó volt, hogy bajuszt lehetett neki festeni!

oké, adjuk a néger pasikat a Szandrának, amúgy sem az eseteim :oops:

HAHÓ!!! Többiek???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Én kimennék....

igaz,hogy az erre szánt keretet kimerítettük...

még meglátom Dávidnak milyen kedve lesz...

küldök sms-t,ha nem megyünk. Ha úgy alakul,akkor 10 fele ott talizunk,biztos megtaláljuk egymást. :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nekem még mindig nincs autóm mert még mindig szólóban így nem tudunk kimenni ráadásul csak Edót vihetném mert a Tami egy merő torokfájás volt az éjszaka, most meg már taknyos is. Edó meg még nem is élvezni.

Így bocsi Anett de mi is legközelebb.

Néger rabszolgák??? :shock: IDE VELÜK!!!! :lol:

Most ezerrel nyomom a Tamiba az aszkorbint, este hőemije volt. Ja meg mézet adok. Megnéztem a torkát hát én "csak" pirosnak látom, ha nagyon rájön a köhögés akkor adom a Robitussint amitől nagyon szépen abba marad. Hát ha nem nagyon változik a dolog rossz irányba akkor lehet, hogy kihagyom a dokit. Gyöngyi szerinted?? :oops:

Na megyek mert azok a négerek nem nagyon akarnak ideérni!! Ilyen messze laknánk?! :roll: :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


SZANDRA!!

Ha az általános állapota jó: jókedvű, játszik még ha nyűgös is, iszik, akkor én is várnék. De én nem vagyok mérvadó, mert szinte csak az igazolások miatt viszem a Mariettát.
Ennyit tudsz tenni, amit csinálsz. Ha virusos fertőzés, akkor elfogadható a magas láz is, és akkor sincs más teendő mint amit most csinálsz és a lázcsillapítás (köztünk legyen szólva én örülök is ha lázas, mert jobban gyógyulnak).
Nagyon jó hatásúnak mondják torokgyulladásra az aloe first-öt , csak kicsit szar az íze, de nagyon hatásos. Hátha??!!
Köhögni meg azért köhög, mert kaparja a torkát a gyulladás. Ha azért tud enni, akkor nagy baj nem lehet. Maradjon így, vagy javuljon és akkor megúszhatod a dokit. De mondjuk a tietek nagyon normális
Jobbulást Taminak!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Vasárnap este haza értünk mi is. Viszont ma nekem sincs kocsim, a férjem azzal ment dolgozni. :(
Reggel még elvitt minket a védőnőhöz. A miénk már megint nem volt, így csak helyettesítették. :( Végig hallgattam sok okos dolgot. Érdeklődött az oltás utóhatásairól, mondtam, hogy nem volt semmi baj, csak egy kis csomó a szúrás helyén. Borogattam? Igen. Persze, úgy nézett rám, hogy ez biztos nem igaz, különben nem lenne csomó.
Csak szopik? Igen. Akkor most már adhatok neki alma levet, paradicsomlevet (!)!!!!! Mondtam, hogy jó. :roll:
Rebeka most 6200 gramm.

Szandra, jobbulást Taminak!

Andi
idna
 
 


Hát az evéssel nincs semmi gond! Mint kacsa a nokedlit úgy ette a sajtos tésztát, előtte pedig anyósomnál nyomta a kolbászt kenyérrel. Gondoltam is tuti nem fog enni, hát tényleg nem evett hanem falt. :lol: Pörögni pörög ezerrel, már jó is lenne ha egy kicsit leülne és csöndben maradna :lol: 8) , láza nincs csak hőemije volt este de most reggel az sem. A tegnap esti állapothoz képest sokkal jobban van, rengeteget iszik és rengeteget pisil is így bízom benne, hogy megússzuk ennyivel.

Most megyek mert pörög a drága lehet, hogy elszívott egy füveset :roll: :) ?!

Szandra

szandrakiss
 
 


Kép

Kép

Kép
ilgya1
 
 


:D

Köszi Ildi!
kállai
 
 


Jók a képek!!! Örülök, hogy legalább ti kint voltatok!! Képviseltétek a bandát :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Csajok!!!

Holnap a lakótelepi játszón találkozunk 4 körül!!!!

ILDI, te nem voltál bekapcsolva , ezért veled most egyeztetek!!!!
Ügye tudsz jönni??!!
JUTKA???
KRISZTI? :D

És szerda délután pedig nálunk buli :!:
Részletek holnap!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jó reggelt!

Mi szeretnénk csatlakozni,ha úgy alakul...
Hogy hogy a Lakótelepire esett a választás? És ki jön? :D
ilgya1
 
 


Gyertek Ildi!!!

Azt mondták a csajok, hogy unalmas a Martinka, és Te dicsérted a Lakótelepi játszót!!
Jön az Anett, Andi, Szandra és a gyerekek!!!


Ki csatlakozik még??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Na erről a ataliról megint lemaradtam :lol: :oops:

Ha minden jól megy vagyis nem jön közbe semmi akkor kb 2 hét múlva szeretnék menni Vecsésre Ildi remélem nektek is jó :lol:

Holnap megyek intézni a jogsit, szépen fogok a fotón kinézni olyan az orrom mint Rudolf a rénszarvasnak annyira náthás voltam.

Képzeljétek a gyerekeim megint újítanak Kevin holnap megy bírkózni, most ez az új heppje. Már voltunk: karatézni focizni úszni.
Még van egy pár sport amit még nem próbáltunk :roll:

Ketrinék a baratáival csináltak a telcsivel egy plébekes videoklippet annyira jó lett, hogy most már 100 %-san támogatom ha színművészetire menne. A legnagyobb probléme hogy tatabányán még nem találtam semmit, ahova beirathatnám.
Ha esetleg valakinek van tippe hol keresgéljek megköszönném. :cry:
Feltenném ide is megmutatni olyan büszke volta-vagyok rá de nem engedi :oops: :cry: :lol:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Bocsánat, mindenkitől aki számított ma rám!


Szonjust felköltöttem negyen ötkor, aminek egy órás sírás lett a vége.

Utána bejelnkezett a barátnőm, hogy jön a 5:25-ös vonattal.

Remélem felment a bíróság!

Kriszti!

Nagyon-nagy gratula a jogsihoz!

anett
kállai
 
 


Jó reggelt!

Anett!
Ezt meg kell tárgyalni a csajokkal,bűnhődnöd kell! :D :wink:

Kriszti!
Örülök,hogy végre jöttök.Majd priviben egyezkedünk. Este már későn vettelek észre msn-en. :?
Szerintem a birkózás való a Kevinnek,nem rosszból,de tiszta birkozó alkat.

Kiváncsi vagyok a Ketrin videóklippjére. Tedd fel a youtoube-re,és linkeld be ide csak így lehet. Az igaz hogy csak 100 mb-ig.

Majd teszek fel képeket,de ezt muszály volt most:
Hát nem édes?
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
ilgya1
 
 


Ildi!

Nagyon tetszik!

Olyan ügyes vagy!

a.
kállai
 
 


Sziasztok!

Már megint jó régen írtam! Mostanában még arra sem volt időm, hogy visszaolvassam amiket Ti írtatok, pedig olyan sokat azért nem kellett. A 7vége általában nálam szg. mentes, egyrészt mert nincs rá időm, másrészt pedig azért, mert általában nem vagyunk itthon, vagy ha igen, akkor vendégek is jönnek...

Gyöngyi!

Ilyen 2 tündérszép kislány mellett én sem bánnám, hogy nem lett eddig fiam! (még akkor sem, ha egyébként fiút szerettem volna, így meg aztán pláne!)

Igen, én is úgy tervezem, hogy élvezni fogom a terhességet, de szerintem ez inkább majd akkor fog bekövetkezni ha tényleg lesz már igazi pocakom. Most egyelőre csak úgy tűnik, hogy "sörpocakom" lett kb. 3 hét leforgása alatt :lol: Aki az utcán lát, biztosan ezt gondolja...

Én is elérzékenyültam amikor olvastam... :cry:

Ildikó!

Nem dolgozom túl sokat, próbálok kicsit vigyázni, bár kb. 2 hete kaptam még egy + adag munkát :x

Orvos ügyben most úgy állok, hogy a magándokim nagyon jó, de Ő az Uzsokiban praktizál egyébként, ahol "csupán" azért nem szeretnék szülni, mert nem tudnak bármikor aneszteziológust biztosítani... Én meg császárral, esetleg EDA-val szeretnék szülni :oops:

Most gondolom majd jól kiközösítetek :cry: :cry: :cry:

DE: modtam a férjemnek, hogy úgy megkedvelem/megszokom már ezt a dokit, hogy a végén még tényleg nála maradok és marad az Uzsoki. A szülés persze még időben távol van, így szerintem van még időm ezen agyalni.

Egyébként pénteken voltam a dokim által ajánlott védőnőnél (egy tündér) és megkaptam a beutalókat a vizsgálatokra: vér, vizelet, EKG, fogdoki, háziorvos. Holnap reggel megyek Vecsésre a körzeti védőnőhöz, mert a kiskönyvet Ő adja ki. (telefonon beszéltem vele, Ő is aranyosnak tűnt) Aztán meglátogatom a fogdokit is, mert hozzá is kaptam igazolandó papírkát. Péntek reggelre tervezem a vérvételt + EKG-t, amit az Örs vezér téri rendelőben csináltatok, mert a dokim ezt preferálja, ill. a védőnő is ott van. Nekem meg szinte mindegy, a lényeg úgy is az eredmény. Legközelebb a dokimmal a 12 hetes ultrahangon találkozok majd, amit szerencsére Ő saját maga csinál! A 8 hetest is Ő csinálta, mert a saját kismamái esetében ragaszkodik ehhez, ami szerintem jó.

Szandra!

Remélem meggyógyult már a Tami! Már most aggódom azon, hogy mihez fogok kezdeni, ha megbetegszik a gyerek! DE: már látom, hogy Ti mint tapasztalt anyukák fogtok tudni segíteni tanácsokkal :P


Kriszti!

Gratulálok én is a jogsidhoz! Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot: amint lehet ülj autóba és vezetgess, mert bizonyos idő eltelte után nehéz lesz újrakezdeni. Ezt tapasztalatból tudom, már közel 10 éve van jogsim, de vezetni csak akkor szoktam, ha nagyon-nagyon muszály...

Andi, Anett!

Puszi nektek!

Tényleg csajok hol szokott lenni Vecsésen a búcsú? (tudom, hogy már nincs, csak gondoltam tudjam)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


ILDI!!!!

Nem vagy gépközelben!!!
Ma délután nálunk, nem felejtetted el ügye!!!!

JUTKA!!! Mikor nézel felénk???


ILDI!!!

Szuperek a képek!!! Ha van időd átküldöd megosztási mappába??!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hát lányok!

Ismét feltődtem tőletek, köszönöm. Most már nem is apát fogom zaklatni ha be vagyok fordulódva hanem titeket mert mindig olyan jó lesz a kedvem tőletek.

Gyöngyi!
Köszönjük a bulit, a Sárát imádja a Tami (ezt mondta, mire megkérdeztem, hogy imádsz vele veszekedni? erre ő: most viccelsz anya? :lol: )

Puszi Szandra

szandrakiss
 
 


Gyöngyi, köszi a vendéglátást! Mi is tök jól éreztük magunkat! :wink:

Andi
idna
 
 


Mi is köszönjük!!!

Megint jó volt veletek,Csajok!!!Pedig olyan fáradt voltam...
De feltöltődtem én is.

Benettke!
Ki az orvosod?Az Uzsokiban szültem mind a 3 gyerkőcömet.

N.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!!!

Nekem is (nekünk is) jó volt, hogy itt voltatok. Csak azt sajnálom, hogy Anették korán elmentek :( , (Bocsi)
És mivel egész jól elfértünk, lehet téli bulit is fogunk csapni nálunk!!! :lol:

Szandra!!
Pamara :lol:
Mi is imádjuk a Tamit!

Benettke!!

Változna a véleményed, ha látnád a net fiúgyermekeit!!! Imádnivalóak. Senki nem tud úgy hizelegni mint a Viktor, pl.
Nincs kiközösítés, de kíváncsi lennék miért szeretnél császárt és epiduralt???

A búcsú az Epresben szokott lenni (és szinte minden rendezvény, most a hétvégén káposztafest lesz) Ez a 4-es mellett van a temető után nagyjából, nagy üres terület.

Na képek a buliról, vidulásnak:
Kép

Réka véleménye az egészről:

Kép

És a kedvencem:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.Köszi a bulit! :lol:

Hú ez a kép Rékuról milyen fura :oops: éppen kiabál...

Benettke!
Örülök,hogy ilyen sokat írtál.
Tényleg nem fogunk kiközösíteni,de én is szeretném,ha leírnád a félelmeidet.


most nem sok képet csináltam...
Kép

ildikó
ilgya1
 
 


Sehol senki? :shock:
ilgya1
 
 


Ezt néztem én is, sehol senki :( :( :(
hol vagytok??
Szép az idő, igaz!!!!
Én holnaptól el is tünök egy kicsit, mert holnap apa megy dolgozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és viszi a gépet is magával, vasárnap meg vendégeink lesznek.
De hétfőn majd kerítek pár órát, hogy visszalvassak!! Mert ügye olyan sokat írtok majd :!: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

vagyunk mi is csak apa alszik tegnap meg egész nap dolgozott a kertben így nem volt időm jönni, holnap is alszik nap közben délután meg megyünk (holnap) a dédipapa 75dik szülinapját ünnepelni. Na meg holnap jönnek beszigetelni meg lefesteni a házat így 4-5 napig fennforgás lesz itthon. De én is olvasok, nem akarok lemaradni semmiről.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk....

Épp most kaptam egy levelet a Budai Gyerekkórházból, hogy a kórházból való távozásunkkor Rebekától levett vér nem volt megfelelően értékelhető. :shock: Rögtön szívbajt kaptam! Hívtam Gyöngyit (köszi Gyönyi!), aki megnyugtatott. Aztán a gyerekorvost, aki szintén azt mondta, hogy ne aggódjak, ezt gyakran kell ismételni, mert túl korán vették le. Jövő héten jön és leveszi a vért. :(
Ildi, nem ugyanez volt nektek is????? Te kaptál eredményt az új vérvételről? Vagy felhívtad őket?

Gyöngyi, jó hétvégét nektek! 8)

Szandra, jó szülinapozást és kitartást a ház körüli munkákhoz! :roll:

Benettke, nem közösítünk ki! :wink:
Miért szeretnél császárral szülni?
Voltál védőnőnél? Szimpatikus volt?
Ma voltál vérvételen és ekg-n is, ugye?

Ildi, ez nem ér! Ez nem számít hozzászólásnak, hogy "sehol senki?" :lol: :lol: :lol: Tessék írni neked is! :wink:

Andi
idna
 
 


Andi!
Szerintem ez volt nekünk is,szóval ne aggódj.
Én is szívbajt kaptam,ráadásul péntek este jött a levél,még a dokit se bírtam felhívni. És itt a neten néztem körül,hát nem kellett volna :oops: :(
Már fel voltam készülve a legrosszabbra és három napig sírtam. :oops:

én felhívtam őket az eredmény miatt pár nap után mert nem bírtam ki. Aztán nem jött utána semmi papír,mert azt mondta a nő,hogy minden rendben van,csak a kh-ban valószínűleg nem szopizott eleget a Réka. MArhára figyeltek az emberre :? :shock:

Jobban vagy?(nátha)


Gyöngyi!
Kár,hogy eltűnsz :cry: :cry: :cry: már most hiányzol.
Jöttök a káposztafesztre?A gyerek programokra?

Szandra!
Jó bulizást és Isten éltesse a dédipapát! :D
Milyen színű lesz a ház?

Nóra!
Látom sikerült feltelepíteni a cuccot,ügyi vagy!

Benettke?

Jutka?

Anett?

Mi is lent voltunk az udvaron és összeszedtük a diót,olyan szép idő van. :D

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

FELVETTÉK A TAMIT AZ OVIBA!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez még a fellebezésünknek köszönhető, de sikerült. A Brunszvikba fog járni, asszem jár oda valami ismerősömnek is gyereke majd utána járok :lol: :wink: .

Majd október első hetében kelle bemennem az óvodavezetőhöz és akkor mindent megbeszélünk.

Andi!
Én is hallottam ilyet, hogy túl hamar vették le, ne parázz. A Gyöngyi az ész!!!!!

Ildi!
Húúúúú, a ház színe......., valamilyen barnás és annak alső felső árnyalatai....., majd ha kész lesz megmondom mert már nem nagyon emlékszem. AZt tudom, hogy barnás mert a zöld nem nagyon jött be.

Most megyek

Sziasztok

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Benettke!
Köszi, egyébként én is így gondolom előre félek hogy fog menni a vezetés igaz az oktató már régóta nem segített semmibe. A minap beálltam a garázsba, rendesen be is paráztam :oops: mint aki most ül először autóba , javítanom kellett és nem találtam hirtelen hogy is kell hátramenetet kapcsolni :oops: :twisted: meg persze lefuladdtam amire már rég volt példa.
Ma ha mindenigaz megyünk egy kicsit gyakorolni a tópartra :lol:

Én is kérdem miért szeretnél császárral szülni?
Igazából mindenkinek a magánügye, de szerintem ha nincs egészségi oka akkor ne hagyd ki a spontán szülést, ennél az érzésnél jobb nincs a világon!

Ildi!
Kevinnek egyenlőre tetszik a bírkózás már többen is mondták hogy ez neki való!
Kérdés meddig tetszik majd neki, de azért ügyeskedik.
Ketrintől még nem tudtam letölteni a klippet de igyekszem :wink:

Ma mi is szülinapozni megyünk ( Dorina 17 éves az Ildi ismeri)

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Mondhatom szép, sehol senki. Szegéy Kriszti viszi itt a bulit!

Kriszti!
Ne is törődj vele, hogy így az első vezetés nem ment olyan jól, ez a drukk miatt volt, a lényeg hogy sokat gyakorólj. Amikor anyukám megszerezte a jogsiát elvitt minket autózni és neki is ment egy autónak :) :roll: , ez a kis lefulladás ahoz képest semmi :wink: , nézd a jobbik oldalát 8) .

Gyöngyi!
Milyen volt ma vendéget látni? Attól tartok nem fog kipirosodni a szemed a sok számítógép előtt való olvasástól :lol: .

Andi!
Ősz van, át lehet ültetni a szegfűt amit kértél. Ugye a törpére gondoltál, vagy nem? Ha mostanában jó akkor szólj kiásom!

Ildi!
El vagy tűnve! Csak nem lementetek a Tiszához?

Anett!
Jó lenne még beszélgetni erről a fotózásról mert igencsak érdekelne a véleményed!

Na megyek
Mindenkinek jó éjszakát

Nóra!
Rád is gondolok csak úgysem nézel be :wink: :) .

Mikor Cafézunk?

Szandra

szandrakiss
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?