Új privát üzeneted érkezett!

Nika! Lehet, hogy pár napja forróra sikeredett a víz. Egyszer nekem is forróra sikerült, s azóta ha beleül mindig kell hozzá hideg vizet engednem, akkor is ha langyos a víz..... És szerintem egy napot simán kihagyhattok a fürdéssel. Olyan nagyon piszkos nem lehet, egy kis mosdás, s másnap újból lehet próbálkozni.

Timcsi! Kifaggattam a férjem, s ő mondta hogy ki lehetsz. Így már a férjedet illetően képben vagyok azt hiszem!

Nika! Ezeket a szavakat már hónapok óta mondja. Eleinte csak ritkán, most már sűrűbben. De szerintem ott rontottuk el, hogy mindent megértettünk neki ha mutogatott, meg ö-zött. Ha nem értettük volna meg jobban rá lett volna kényszerítve a beszédre. Ezért lehet, hogy jobban jártok ha tettetitek, hogy nem értitek mit akar.

Én csak a kanapé adót hallottam, amit azt hittem vicc. Szerintem hamarosan légvételi adó is lesz ha élni akarunk. Bekaphatják! És akkor még finom voltam. Persze nekik mit sem számít a milliós fizetésükből, de mi már nem tudjuk tovább a nadrág szíjjat húzni.

Kép
szuzy
 
 


Kép
Szuzy
ezt a kanapéadót meg én nem halllottam. Hát szörnyű, amit eltöröltek(vizitdíj, kórházi napidíj, tandíj) most jön helyette újabb?
Anyósom mondta, hogy ő meg hallotta, hogy a nyugdíjkorhatárt 65 évre akarját felvinni :shock: :shock: a fiatalok meg tengenek csak, mert tapasztalat nélkül kevés munkáltató foglalkoztatja őket :cry: :cry:
Hülye világ van :cry: :cry:

szép napot mindenkinek, délután tudok jönni, elvileg, addig írjatok sokat :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Így sincs munkahely, nem beszélve arról, hogy ilyen idős emberkéket már nem nagyon foglalkoztat senki. Mondjuk nem is arra mennek, hanem , hogy minnél több ember dobja föl a bakancsot mielőtt elérné ezt a korhatárt.
Aki tud fizessen önkéntes nyp-t, mert különben nekünk nem igen lesz nyugdíjjunk.

Gabi! most látom csak milyen korán keltél. Szopi volt. S ilyenkor gondolom már nem is tudsz vissza feküdni, mert mire elszunnyadnál a nagyobb gyerekeket kell kelteni, reggeliztetni, elindítani.
Mióta otthon van anyósod könnyabb azért valamivel?

Kép
szuzy
 
 

 
 

ma este megpróbáljuk hogy a kiskádat behozzuk a nappaliba és talán akkor majd beleül. Szuzy nem szokott forr lenni a víz hiszen mindig ellenőrzöm anyós már azzal hülyit :):) hogy szellem van a fürdőben mikor fürdünk és hogy ő látja és ezért fél :):):):) el nem hiszem hogy mondhat ilyen hülyeségeket :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mónika!

Állítólag a pici gyerekek tényleg látják a szellemeket.....
Aki hisz benne hisza, aki nem az nem. Régebben én is kapásból hülyeségként kezelte volna, ma nem tudom?!

Kép
szuzy
 
 


Szuzy: biztos van benne valami amúgy valamelyest én is hiszek benne hogy ők sokkal több mindent látnak mint mi de nem az a gond hanem maga a fürdéssel van baj :) de most már a nagyszobában fürdünk a kiskádban még mindig van hiszti de már messze nem olyan erősen mint a fürdőben talán visszaszokik majd a fürdés szeretetéhez:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Még a múltkor kérdezted, hogy vannak a srácok. Hát köszi a kérdést, jól vannak. :D Kicsit már húzós nekik, hogy 4 hete itthon vannak mindketten, hiányoznak az óvodai barátok, főleg Beninek. Na meg én is szomorú vagyok egy kicsit, mert pont kimaradunk az anyáknapi ünnepségből. :(

A pöttyök szinte teljesen lepotyogtak már Dávidról, Benié is varas már. Érdekes módon Benin sokkal, de sokkal kevesebb volt, mint Dávidon. Ismételten az allergiának tudom be a túlzott reakciót...

Beni olyan aranyos, annyira izgatott, hogy mehet iskolába. Én ugye nem szerettem volna még, de az óvónők szerint butaság lenne még 1 évet az oviban rostokolnia, érett az iskolára.
Most minden betűt meg akar tanulni, bár sokat már így is ismer. Alig lehet őt csillapítani... :D
Neked is ennyire várta Adrika az iskolát?

Köszi az invitálást a játékra a nőivonalon:
Remek hely lehet, és kedvemet lelném benne, de jelenleg nem tehetem. :D

Szuzy!
Persze, a szépen felöltözni, emberekkel beszélgetni valóban üdítő tud lenni. Én az iskola miatt megtapasztaltam már, hogy milyen az, ha az ember "dolgozik". Biztos vannak akik ügyyesebbek, mint én, de nekem kevés volt a napi 24 óra... Állandóan rohantam, kapkodtam, hogy kaja is legyen, a szennyes ruha se borítson el, ne késsek el az iskolából stb.... Jó volt, pörgős, az már biztos...

Nika!
Nem szoktál Gergővel együtt fürödni? Az olyan jó móka, hátha megbékél... :D

Olyan jó volt a hétvége. Itthon volt az életem párja és mindkét nap az udvart, kertet rendeztük... Nagyon élveztük. :D
Mondjuk, ennek most az a hátulütője, hogy ma takaríthatok, mosthatok, mosogathatok egész nap. De nem baj... :D

Megyek is teregetni, lejárt a mosó-masa...

Szép napot! :D

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Thimo: :oops: :oops: nem férünk be együtt a kádba :):):) elég nagy darab vagyok :):):)Az jó ha már gyógyulnak a gyerkőcök .

voltunk játszótéren pár kép róla :):):)
Kép Kép Kép Kép

Azért írigykedem kicsit a kertes házban lakókra :):):) bár tudom rengeteg tenni való van egy ilyen házzal és hát én nem vagyok az a serényke :):):):):) de a gyerkőcnek milyen jó hogy csak kilép az ajtón és a kertben szabadban vannak ha jó az idő :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Te mikor kurtítottad meg a hajad? A legutóbbi képen még hosszú volt, most meg?
Gergő nagyon aranyos nagyfiú! S látom élvezi a hinta minden fajtáját.
Igen tényleg jó a kertes ház. A gyerkőcök nagyon élvezik a kinntlétet.

Timi! Hát a 4 hét tényleg nagyon sok a bezártságból. A gyerkőcöknek hiányzik az ovi beli társaság meg játszótárs! Ilyenkor az udvarba sem lehet kimenni? Bocs ha hülyeséget lérdezek, de már nem emlékszem rá, hogy nálam milyen volt. Szilárdot meg majd beoltatom ellene, igaz mondta a doki néni, hogy egész életére nem nyújt azért védelmet.

Tegnap mi is kirándultunk kicsit. Délután egy pár óra lementük Sástóra. Nagyon szép kellemes hely, csak a vadkacsák hiányoztak kicsit. Amikor én legutóbb voltam sok kacsa volt, kijöttek egészen a partig és etettük őket. Szilárdot is bebiztattam, hogy majd etetjük a kacsákat. Már profin szórta a kenyérmorzsát, erre egy kacsa sem jött ki a partra. A tó közepén úszkált vagy 3-4. Hogy a többi hová lett??!!!!!

A jövő hétvégén is lesz valami program, mert jönnek haza komaasszonyomék Bpestről. Még meg sem locsoltak a fiúk...Szóval most szeretnénk együtt elmenni valahová.
Tarjáni Lányok! Május 1-jén milyen műsor lesz a Tóstrandnál. Gondoltam, hogy vagy oda, vagy másnap Kozárdra az almavirág fesztiválra kellene elmenni. De egyik helyen sem tudom mi lesz a program.

Puszi

Kép
szuzy
 
 


hát úgy egy hónapja? kb untam hogy semmi fazonja nem volt stb most sem jobb de legalább nem lóg a szemembe :):):):) majd ha lesz türelmem újra megnövesztem de ha hosszabb jobban hullik és mindenhol haj van amíg kicsi Gergő addig nem akarom hogy mindenhol hajszálat találjon :):):):):):

Szuzy négy napos rendezvény lesz és 1000 ft a felnőtt és 400 vagy 500 a 14 -év alatti gyereknek. de minennap lesz valami progi azt hiszem kb egy órától :) este koncertek stb :

nika70
Salgótarján
 
 


almavirág fesztivál jónak hangzik de ápr 29-30-a lesz nem elsején

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Végre én is ide jutottam :wink:

Programok: az almavirág fesztivál nagyon szuper volt tavaly is, természetesen jóidő esetén idén is megyünk! A Nika által emlitett időpont a tavalyi, én is megtaláltam igy az egyik honlapon, egyszerüen a tavalyi időpontot másolták ki :roll:
Szóval itt nézhettek utána az idei programoknak, ami máj. 3-án lesz: http://www.fesztivalkalauz.hu/index.php ... s/faz/8874

Máj. 1-jén a Dolinkában is lesz majális, egész jó programok lesznek:
10 órától gyermekjátékok, bohócmüsor, lufi hajtogatás, ugrálóvár
10,45-11,45 Kabaré
12-12,45 Emilio
12,45-13,15 Tücsök zenekar
Ezen kivül kispályás focibajnokság. Sztem egynek ez a program is jó, és valszeg nem is lesznek annyian, mint a Tóstrandnál.

Nika
Gergő csuda édes a játszin! Az enyémek is imádják, csakhát itt a városban már mindegyiket tönkretették :cry: Ami jó, az tőlünk elég messze van, ugyhogy a távoliak között legjobb az eresztvényi, mert oda busszal ki tudunk menni. Szerdára azt terveztük ovi után, de ahogy ma viselkedtek :roll: háááááát még meggondolom :wink:

Timi
Ismerős a bezártság érzés :? Pláne szörnyü lehet ilyen szép időben!!! Mi legalább télen estünk át rajta, nem kivánkoztunk ki a hidegbe. A pörgős napok rám is jellemzőek, pedig megfogadtam, h mivel minden második hét suli, az egyik héten mosás-főzés-takaritás-vasalás, aztán második héten tanulás, készülés a sulira. Na, hát természetesen mindebből soha nem jön össze semmi :roll: Most is annyi vasalni valóm van, h csuda, persze minden nap megy a gép is. Jövő héten meg 2 tantárgyból is doga, még ki kéne dolgozni a témákat :roll:
Ja, a multkori közig dogám is 5-ös lett :wink: :lol:

Szuzy
A multkor irtad, h Szilárdot járókába szoktad tenni, amig főzöl...Huh, én csodálkozom, h akár fél órát is elvan benne! Nekem egyik sem szerette a bezártságot, mindig "szabadok" voltak :lol: Mi is nagyon sokat vagyunk kint, amit egyrészt én is élvezek, másrészt itthon semmivel sem haladok :roll: Hiába, na, minden jóban van vmi rossz :lol:

Mult héten szinházba voltam Lilivel, a Hamupipőkét néztük meg. Nagyon tettszett mindkettőnknek :lol: Olyan jól esett kimozdulni. Ma hoztunk májusi müsorfüzetet, két előadást ki is néztünk a barátnőmmel. Az egyikre ketten mennénk s barátnőmmel (még be kell adagolni apának, uis este 7-kor kezdődik, tehát ő lenne a gyerekekkel :lol: ), a másikra viszont vele szeretnék menni, az egy táncgála lenne... Jó lenne rendszeressé tenni az ilyen programokat, sztem egy hónapban 1-2 alkalmat megengedhetünk magunknak! A jegyárak sem vészesek, ált. 1000-1500 ft-ba kerülnek.

Ma ovi után elmentünk a fő térre. Hát a végén uuuugy felbosszantottak, h azt hittem ott agyalom meg mindkettőt. Én nem tudom mi van most velük, de mindkettő irtó szófogadatlan, szemtelen. Teljesen semmibe veszik a szavaimat :roll: Aztán hazafelé jövet Dani teljesen magától bocsánatot kért, és kisangyal módjára jött a kezemet fogva :lol: Itthon persze megint jött a marakodás, visitozás, egymás püfölése....áááááááááá

Na, megyek, jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska ez a gorkij-on van :):):) de sajnos nem annyira fűves mert kiveszett a fű de még nagyon jó állapotban van a játszi:):): el is van kerítve szóval elég biztonságos:) és délelőtt tele van kismamákkal hasonló korú babákkal így majd kcsit még jobb lesz az idő akkor ezerrel megyünk ismerkedni :):):):):)
A dolinkában ingyenes lesz? mert akkor lehet ráveszem apát hogy menjünk el oda ha jó lesz az idő ne punnyadjunk már itthon :)

Nálunk sem működik a bezártság mindenfelé botorkál ha főzök mosogatok:):) ilyenkor kipakolja konyhaszekrényt majd ha végeztem együtt összepakoljuk :):) olyan édesen adogatja nekem a cuccokat énm mondom neki hogy kérem köszönöm és ez nagyon tettszik neki mindig hangosan kacag:):):):)

Mókuska ezek a programok a józsiban vannak?

előre félek mi lesz ha nagyobb lesz gergő már most eléggé akaratos :):):):):)Gabi mindig mondja hogy te akartad hogy életrevaló legyen tessék megkaptad :):):):) én is néha kiborulok mert annyira eleven de hát persze én akartam hogy ne legyen tutyi mutyi most élvezhetem :):):):):):) de élvezem is habár nem tudom ha majd lesz tesó akkor hogy fogom viselni de ez még arrébb van :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika
Igen, a szinházi előadások a Józsiban vannak. :wink:
Sztem a dolinkai program teljesen ingyenes lesz! Nézegettem a Tóstrandi programokat is, de azok teljesen felnőtteknek valók :( :? Ráadásul a belépődijak sem tetszenek, pl ha mi ki szeretnénk menni a két gyerkőccel 1 napra 3000 ft lenne! Kicsit durva :x

Ma reggel közöltem Danival, h mától itthon nincs pelus, kisgatyázunk. Tudom-tudom, nem szabad erőltetni, én is ezt vallom, viszont ugy veszem észre, h a fiatalur egyszerüen kényelmes! Melyik gyerek nem szeret meztelenkedni, pelus nélkül szaladgálni? :wink: Hát az enyém határozottan kéri a pelust, nem akar szabadulni tőle. Na, ennek ellenére reggel gatyát kapott, amit csak a legelején kifogásolt, azóta teljesen jól elvan benne. Aztán éppen a reggelit készitettem, mikor szaladt, h pisilni kell. És valóban, sikerült a bilibe produkálnia :lol: Én ugy érzem, h Ő az a tipus, akit kicsit noszogatni kell... (hiába, pasiból van :lol: )

Ma nem kell főznöm, mert bőven maradt a tegnapi bolognaiból (biztosra mentem, dupla adagot készitettem :wink: :lol: ), szóval rá kéne hajtani és kivasalni a sok ruhát :? Délután megyünk Lilivel falat mászni, kiváncsi vagyok ma meddig jut....

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska: hát a tóstrandot mi is emiatt hagyjuk ki 2500 ft és még csak bementünk a strabóndra :) na ez most nem fér bele nekünk :) majd megnézem a dolinkát:):)

Színház: én psten baromi sokat jártam bemutatós új darabokra stb havonta 2x3x voltam színházban de monsjuk ott kicsit drága a jegy itt ez az 1000 ft elfogadható nézegettem a programokat lesz május elején egy musicales előadás majd ráveszem a páromat :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

De jó, van mit olvasni! :D

Szuzy!
Én úgy tudom, ameddig a hólyagocskák fejlődnek, tehát újabbak jönnek elő, addig ágynyugalom és meleg javasolt. Ez kb. 1 hét. Aztán a hólyagok elkezdenek behúzódni és nem fejlődnek újaabbak, és láza sincs a gyerkőcnek, akkor már nincs szükség a szobai bezártságra. :wink: Ugye, azt mondják, hogy minnél jobban előjönnek a pöttyök, annál jobb, és erre a meleg (ágy) a legtutibb. Ezt nem tudom, mert szerintem alkati tényezők játszanak közre, hogy ki milyen pöttyös. Tapasztalat... :wink:

Az én gyerekeim is kinnt játszhattak, amikor már nem jöttek újabb hólyagok és láz sem volt. :wink: Kinnt melegebb van, mint bent...

Most már a varas stádiumban nem is fertőz, csak mondta a dr-néni, hogy azért javasolt még egy hét itthon, mert a barihimlő legyengíti a szervezetet és könnyen összeszednek valami hülyeséget... :roll:

Ildi!
Ügyes vagy a dogával! :D
Nálunk is megy a civakodás, sőt a verekedés is néha. :wink: Én már általában nem is próbálok igazságot tenni. :oops: Árulkodás esetén meg büntetem mindkettőt. Persze, aztán jön az "ő kezdte...", erre mindig azt mondom, az is hibás, aki folytatja.... :oops: Néha nagyon nehéz velük, tudom. :wink:

Bár, Te és Gabi bizti mindig mindenben megegyeztetek!!! :lol:

Ja, még tudod mi jutott eszembe?! Olvastam valahol, hogy a gyerkőcök azért hagyják el nehezebben a pelust, mert ezek a modern pelenkák annyira magukban zárják a nedvességet, hogy nem éreznek semmit a pisiből. Állítólag, ha az ember lecseréli sima textilpelusra, akkor az, ha pisis, igencsak rossz érzés. :wink:

Nika!
Nem fértek el a kádban együtt= kicsi a kád. :D

Valóban áldás a kertes ház, mindenkinek az, de főleg a gyerekeknek. Szerencsés is vagyok, mert a konyhaablakból rálátok a homokozóra. :D Viszont nagyon nagy a telkünk, ahol burjánzik a fű...- ezt utálom, de ez van. :D

Gabi???
Nem lehetne esetleg, e helyen rengeteget lennél?

Nagyon szép napot mindenkinek! :D Akaratos gyerekekhez sok türelmet kívánok! (magamnak is)

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi: eléggé :):):):):):)kicsi a kád :) meg sajna pont felette van a vízmelegítő én meg utálok alá ülni a gyereket sem tenném be így nem férünk el :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

Thimó
megjelenek e kellemes helyen :wink:
Ma alibim van, és tegnapra is, ma tartja anyósom a nyugdíjas búcsúztatóját arra készültünk :wink:
reggel meg elaludtam :oops: :oops: Eszterke ébredt hajnalban 4 órakor, akkor már voltunk fenn párszor, fél 6-ig felvoltunk, és visszafeküdtem, Adrit anyósom költötte 7 óra után, és fél 9-kor keltem, addigra a törpét elvitte a párom. Viszont olyan jól esett kicsit pihenni :wink: :wink:

Testvéri-viszony, hát mi sem voltunk csendes testvérek :roll: :roll: azért annyira verekedősek sem voltunk :wink: :wink:
A szokásos, az én gyermekeim is jobban civakodnak mint mi anno.
Pedig az enyémek között 5 év van :roll: :roll: :roll:
Pszichológus szerint ideális a 10 év, hát nem tudom, Adri 8 évvel idősebb Eszterkénél, de ha ritkán megkérem, hogy vigyázzon rá, bizony nem tetszik neki. Pedig tényleg ritkán bízom rá, ő szokta elkérni, elvinni, aztán 5 perc után lepasszolja :lol: :lol:

na megjött apa, pakoljuk ki a konyhát, festünk, és lapozunk :roll: :roll: jó munka lesz

ha tudok jövök!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


szió csajszik! Suzy!a te férjedet hogy hívják? majd megkérdem a páromat h ismeri-e.

És egy fontos kérdés! pásztón a kórházban csak hétfőnként van nőgyógyászati ultrahang?
illestincsi
 
 


Jaj!Most olvastam vissza suzy, h a te férjed is rendőr!:):):) Akkor tuti ismerik egymást:)
illestincsi
 
 


nekem a sógorom rendőr :):):):)

Köztem és az öcsém közt 4,5 év van de én nem érzem ezt olyan jónak főleg hogy én vagyok az idősebb :):):):) bár mindig a báttyámnak nézik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Gabi!

Már nem használjuk mi sem a járókát (kb 1-2 hónap volt, hogy megvolt benne egy-egy órát) mert simán kimászik belőle. Így reggeli után maradunk az etetőszékbe bekötve, gyors főpzés, közben néha csitítgatás, hogy már nemsokára végez anya, stb...kisautó, tv, könyv, rajz minden bevetve, aztán általában kibrja benne. De, hogy vajon meddig????????

Mos tmennem kell.
Köszi az infókat a programokról!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a pulmonológiáról. Nem hiszek a szememnek, ma még senki sem volt itt?! :D

Nagyjából rendben van Dávid. :D Gyógyszereiből 2-t lecseréltek egy kissé erősebbre... :( Azt is mondta a doki, jó lenne, ha kevesebbet lenne megfázásos megbetegedései. Ja, az tényleg jó lenne! Immunerősítő terápíát kell majd neki elkezdeni a nyár végén. Reméljük, jó lesz. :D
Jól kifáradtunk, most pihi van. :D

Gabi!
Mentségedre legyen e rengeteg tett! :D

Szerintem az idő megszépítette az emlékeket. A szüleitek lehet tudnának mesélni....- :D (vicc volt)

Ideális korkülönbség? Létezik egyáltalán ilyen? Egyrészt úgyis az ÉLET írja a forgatókönyvet és nem teljesen kiszámítható a körkülönbség... Másrészt, mindennek megvan az előnye is és a hátránya is. :wink: Meg biztos múlik a habitusán is a gyerekeknek, mennyire jönnek ki egymással a mindennapokban. :wink:

Reméljük, nem ezek a gyerekes veszekedések határozzák majd meg, hogy milyen testvérek lesznek a későbbiekben. :wink: Ez a szülőn is múlik állítólag.

A szülőin az egyik anyuka mesélte, hogy az ő 17 éves nagylánya simán civakodik, marakodik a 6 éves kicsivel.. :shock:

Lányok!
Nekem senkim sem rendőr, csak egy katonatiszt sógorom van. Maradhatok azért? :lol:

Na, ez már mutat valamit: A mi topikunkban a legmagasabb a rendőrfeleségek száma az összlétszámhoz viszonyítva.
:D

Dina!
Nem mesélted még el a kiruccanásotokat... :wink:
Merre vagy?

Olyan álmosság jött rám.. Biztos, a borús idő miatt. Jó lenne, ha nem esne, mert este nyársalni szeretnénk. :D

Tényleg, terveztetek valamit a hosszú hétvégére? Meséljetek!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!
Még nem is írtam le h hétfőn h jártam az ultrahangon. Szóval mentem 10-re a pásztói kórházba. 1-kor jutottam be, és a doki elküldött, h egy hét múlva menjek vissza mert még nem vagyok 12hetes!!!
Átmentem Berzéhez, aki mondta, h ma én vagyok a 2. akit elküld így a doki. És sűrű elnézések közepette közölte, h márpedig akkor is 12hetes vagyok, de jöjjek vissza jövő héten!
Király!Megint jöhetek el melóból!
A hosszú hétvégére nem tervezünk semmi extrát. Holnap a barátokkal lesz vmi program, h mi arról még fogalmunk sincsen, aztán meg a férjem dolgozik, így lesz időm mosni vasalni meg egyéb nyalánkságok:)
Mindenkinek jó pihenést kívánok, és jó programokat!
Pusz
illestincsi
 
 


Egyenlőre mi sem tervezünk semmit a hosszú hétvégére vagyis vasárnap anyáknapja +névnapom megyünk anyóshoz:):)
ha jó idő lesz holnap akkor talán ráveszem Gabit hogy menjünk el valahová sétálni vagy esetleg a dolinkába ha rá tudom benni :):):)

na megyek mert Gege most pakolja ki a komód alsó fiókját ami tele van a kinőtt cuccaivcal :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hol van a Dolinka?

Hozzánk holnap jönnek a keresztfiamék ebédre. Aztán du. ha jó idő lesz elmegyünk valamerre, hogy hová még nem tudom. Ha esik akkor maradunk itthon és dumcsizunk, a kicsik meg játszanak.

Pénteken a férjem dogozik. Szombat éjszaka is, de talán anyóséknál bográcsozunk napközben. Vasárnap mi Taron leszünk anyukáméknál, meg a dédiknél anyáknapját köszönteni!
Anyósomat szombaton felköszöntjük.

Párom ma is éjszakás, így holnap délelőtt pihen, így egyedül készülődhetek már megint.

Tincsi! Nem semmi! Miért nem mész el hétfőn Takátshoz maszek uh-ra, szerintem este még megvan a magánrendelése, s uh-ban ő itt a legprofibb. A stílusa nem biztos, hogy tetszetős, de jó doki.

Testvér viszony: mi is meghajaltuk néha egymás a nővéremmel. De mióta ebből a korból kinőttünk nagyon jól megvagyunk. Vele mindent meg tudok beszélni. Minden hétvégén taizunk, és hétközben sokat telcsizünk. Jó, hogy van nekem. Ezért gondolkodom kistesón Szilárdnak. De még csak gondolkodom.....

Timi! Te itt szinte alapító tag vagy. A kérdésed gondolom költői volt!
Az jó ha legalább az udvarra kimehettek a fiúk egy bizonyos idő után, mert bizony a lakásban még sokkal rosszabb lett volna. Én mondjuk Szilárdot ágyban sem tudnám tartani...
Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Na mi nem voltunk ma sehol vagyis anyósnál voltunk ihgy nem mentünk ki a dolinkába sem bár állítólag az sem volt ingyen csak a parkolóban a vidámpark a benti eseményekre 600/300 ft volt a belépő mondjuk ezt a sogórnőm mondta :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kukk!

Pár napja vki kérdezte, Levi bántja e Bálintot? NEM!!!!!!!!!!
Sőt azóta is szereti, dédelgeti, puszilja, stb. Ha megyünk vhová és Levit meg kell törölni, addig más viszi hordozóba Bálintot, rászól: Nem te, anya. És elzavarja a búsba.

Voltunk szécsénybe rokonlátogatóba, hagy ne mondjam, Levinek is bele kellett szólnia mindenbe. Elmentünk megnézni a mozdonykiállítást.

Kép

Kép

Holnap is készülünk vhová, még nem tudo, hol kötünk ki.

Legyetek jók.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Nos mi Hollókőn kötöttünk ki. Ebédre jöttek a keresztfiamék, s miután Szilárd fölébredt elindultunk. Már 4 körül értünk oda, de még így is ezer busz, autó stb volt. A várba mentünk ki gyalog, mert az utolsó vonatot (kisvonat) kb egy perccel lekéstük. Még láttam amint kigördül.
Régen jártunk már a várnál, így most sok újdonság volt látnivalóban. Amikor mi ottjártunk legutóbb szinte minden le volt zárva.
A gyerkőcök élbvezték, főleg amikor visszafelé az ófalu felé jöttünk le, s a lejtőn szaladtunk lefelé. Hatalmas kacarásás volt.
Aztán az ófaluban is sétáltunk, ott is akadt némi látnivaló.
Estére Szilárd teljesen kipurcant. Nem lehetett vele birni, csak hisztizett, sírt. Alig birtam megfürdetni.
Aztán éjszaka nagyon jól aludt. Bár azt hittem majd sokáig fog aludni, de ez nem jött be. Már 7,30 körül fölébredt.... Én is kifáradtam, el vagyok szokva a mozgástól.
Azt nem is írtam, hogy lovat simogatott picur. El volt csodálkozva, hogy milyen nagy.

Jó voltdumcsizni a barátnőmékkel is. Kár, hogy ritkán találkozunk. Jobb lenne ha egy helyen laknánk.

Ma itthon vagyok. Szilárdot nemrég elvitte anyósom. Szabi dolgozik. Ha hazajön elmegyünk Szilárdért és anyósomat felköszöntjük anyák napjára. Holnap du Szilárddal kimegyünk Tarra, s ott is alszunk Szabi éjszakás lesz. Másnap maradunk, lehet templomba is elmegyünk, aztán du meglátogatjuk a dédiket is. Ennyi lesz a program.

Jövő héten betonozás. Csinálják a kerítést. Ezen a héten apósom leszedte a kerítést. Szabi megheggesztette a tartó oszlopokat. Majd a le is kell festeni az egészet. S mivel barnából (sötét) mahagóniba megyünk át először le kell csiszolni az egészet, fehér majd mahagóni festés. S hogy jó színe legyen szerintem vagy 3x bizti le kell festeni.

Úgy látom Levinek is nagyon tetszenek a mozdonyok. Aranyos fiúcska. Szóval félti a kistesót?! Klaszz, hogy nem féltékeny egyáltalán. Ritka az ilyen.

Csajok azért írjatok!

Kép
szuzy
 
 


Szuzy tök jó napotok volt :) én örülnék ha gege fél nyolcig aludna reggel :):): este fél nyol nyolc körül már alszik nem bírja tovább reggel meg fél hat hat felé már ébred ha itthon van apa akkor én még visszaszoktam feküdni kicsit de ha nincs itthon akkor kelnem kell persze :):):):)

Móni: tök jók a képek milyen pincuri Levi azok mellett a nagy monstrumok mellett :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

hú micsoda programok :wink: :wink: kicsit irigylem, bár annak meg örülök, hogy alakul a konyha. Tegnap elkészült a festés, ma kezdi Tibi rakni a lapot :wink: De szép lesz ha készen lesz :wink: :wink: :wink:
ha az idő engedi ma elkezdem a szőnyegeket kisúrolni :? jó munka, de muszály :wink: :wink:

Thimó, Timcsi
Boldog névnapot kívánok nektek!!!!
Kép

na lassan költöm apát, megyünk le a piacra virágot venni :wink:

mindenkinek szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi majd tegyél fel képet a szép új konyhátokról :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Thimo:):) Tincsi:):)

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi-Nika!
Köszönöm! :D

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Nagyon szépen köszi!Aranyosak vagytok!
illestincsi
 
 


valaki segítsen már légyszi! van vonalzóm, de nem tudom h lehet ide bemásolni!!!!!

Kép
illestincsi
 
 


Jó helyre másoltad csak nem ezt a linket kell hanem a másikat :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Úgy kezdődik hogy [url= vagy valami ilyesmi az eleje

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi a gyors választ! Remélem most már jó lesz:):):):))

Kép
illestincsi
 
 


szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!éljen-éljen-éljen!!!

Kép
illestincsi
 
 


Na, csináltam egy másikat inkább:)

Kép
illestincsi
 
 


wow ügyi vagy :):):)

Képzeljétek nem akarom elkiabálni de ma két hete először nem sírt fürdésklor sőt bele is ült magától. Még pár napig a nagyszobában fürdetjük aztán ha már tuti nem fél a fürcsitől akkor vissza a fürdőbe:):):)

nika70
Salgótarján
 
 



BOLDOG NÉVNAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!

Kép

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


jó reggelt!

Nika
majd fotózok :wink: :wink:

Nika, Móni

Boldog névnapot kívánok!!!!!!!
Kép

Timcsi
jó, hogy lett vonalzód :wink:
Uh, meg, engem az utolsó rutinra nem engedett a helyettes asszisztens, hogy nem vagyok 36 hetes. 35 hetes voltam, és a 34. héttől csinálták a vizsgálatot, olyan tahó volt,ráadásul be se hívott, hanem ott kinnt nagy flegmán elküldött mindenki előtt..

az anyukáknak és a leendő anyukáknak gyönyörű anyák-napját kívánok!
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Móni:) BOLDOG NÉVANPOT:):):)

Kép

Leendő és már meglévő anyukáknak
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kedves Mónikák! Névnapotok alkalmából sok boldogságot kívánok!

Kép


Abban a pillanatban, amikor a gyermek megszületik, megszületik az anya is. Soha nem létezett előtte. A nő létezett, de az anya még nem. Az anyaság valami teljesen új érzés.

Főállású anyának lenni a legjobban fizető állás… mivel a fizetség szeretet.
Mildred B. Vermont

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

:oops: :oops: :oops: szánom bánom bűneim, hogy megint nem jelentkeztem egy pár napig! Igen sajnos el voltam veszve pár napig, bár már vasárnap este megjöttünk! Kb. 12-re értünk haza, de nagyon megérte! Olyan jókat buliztunk, beszéltettünk, és miegymáss, hogy ha lesz még rá lehetőség akkor biztosan elmegyünk ujra! Benedek is nagyon élvezte, igaz egy kicsit felborult a napirendje, mert eddig napi 1x aludt, ott pedig kellett neki a napi 2x-i alvás! Mi meg azóta is szenvedünk, mert nagyon megszokta azt, hgoy egész nap a friss levegőn volt, és most is ez lenne az óhaja, de hát itthon nem lehet vele kinn az ember egész nap!

A kaja jó volt, a rendezvény is, a nap folyamán min. 2,5 lityi folyadék bement, ezzel legalább meg lehettem elégedve! Igaz jött rám egy kis felesleg, de sajnos ezzel számoltam, és nem tudtam kivédeni! Annyira nem lehetett válogatni a kaják között!

Alex - akikel mentünk, rettenetesen jól ment egész nap, de sajnos a döntőben kilökték, és kiesett! :cry: De így is a napi eredményét figyelembe vették, és a 4. helyezett lett! :D

Hazaérkezésünk óta ezek történtek velünk:
H: Du. anyucival és Benedekkel útra keltünk, hogy vegyünk valami csudi ruhácskát Benedeknek, mert ugye hétvégén keresztelő, és valamibe azért öltöztetnem kell! :D Nagy kínszenvedés árán, sikerült vennem neki ruhát is és cipőt, is, majd teszek róla képet! :evil: :twisted:

K: Anyósomat vittem kontrollra a kórházba és így a napom megint felborult! + du. mentem fodrászhoz is! Egy kis új külsőt ajándékoztam magamnak! :twisted: :lol: :wink:

SZ: Hát ez a napom is szaladgálósra sikeredett, mert még mindig volt mit vásárolnom a hétvégi bulira! Hús, gyümi, innivaló, rágcsa, sütihez valók... stb. :roll:

CS: De. pakolászás, du. megyünk ki majálisozni Benedekkel, Mivel Apa dolgozik, így tesóm gyerkőceit pakoltam be a kocsiba, és 4-en mentünk. Mátraterenyén voltunk, jó ovlt egy kicsit kiszabadulni megint, már hozzászoktam. Csak az volt a baj, hogy apa ott volt szoliba, és Benedek állandóan oda akart menni hozzá! De ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat! Este még gyrost is ettünk, sógorom akkor csinált először életében, és rajtunk próbálta ki! :twisted: De fini volt!

P: pakolászás, sütés, főzés, készülődés a keresztelőre! Gyorsan eltelt! Este 7-re voltunk a papahoz rendelve megbeszélni a keresztelő rendjét, hát Benedek adta már ott is magát! Mókuskodott feszt!

SZ: Keresztelő napja! De. takarítás, hajmosás, főzés, szobát rendezni, mert itthon adtunk vacsorát, amit már rég megbántunk, amennyit mi készültünk rá! Főleg anyukám! Ah inkább fizettem volna érte étterembe!

Most megyek, de majd még folytatom, és teszek képeket is!

Pussza

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Közsönöm a jókívánságokat :):)

Dina azta milyen hajtós heted volt :) de most már pihenhetsz kicsikét :)
várjuk a képeket :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi csajok, arik vagytok!

Kép

Ilyenek vagyunk.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Kedves Thimó, Tincsi! Nika és Mónika!
Mindannyiótoknak nagyon boldog névnapot kívánok!
Puszi
Szuzy

Kép
szuzy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: