Új privát üzeneted érkezett!

nahh laptető....... :oops: :roll: Ez jelent valamit.. :lol: :roll: :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Márti !!! Te is ezt mondod !!!

Atyaégmivármégrám!!!!!!!!!!!


kislány !!! A lényeg , hogy minden rendben !!!! :lol: Még egy kis türelem !!


bogyó !! Ügyes voltál !!! Én is szeretem a turikat !!!


puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácska !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti, hol vagy már??? Azt írtad délelőtt mész a szülésznődhöz és a dokidhoz........... minden rendben????????????? vagy éppen most szülsz????????????

Bolha, Bolha............... hmmmmmmmmm.............. laptetőőőő............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati, sikerült beszélned azzal az emberkével, akit mondtam??

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok! Lehet Márti szülni ment azért nem jelentkezik? :)

Kislány: hogy bírod a meleget?

Amúgy ez a kérdés mindenkire vonatkozik, csak nagy hassal még inkább...

Huh gyerekek, én úgy elrontottam a krumplis tésztát, nagyon rossz íze lett. Nem tudom milyen íze van és nem tudom hol ronthattam el. Bár lehet az volt a baj, hogy egyszerre csomó mindent csináltam és ide-oda kapkodtam (húsleves, kovászos uborka, kókusz golyó, krumplis tészta, mosogatás, seprés, felmosás, terasz rendbe tétele). No mindegy, max. a kutyáké lesz. :)
Úgyhogy el is ment egész napra a kedvem mindentől. :( Ráadásul itt van ez a dög meleg, holnap még rosszabb lesz. A medence tiszta alga, zöld, úgyhogy abba bele nem megyek. Nem tudom mitt miért algásodik ennyire, Őrbottyánban 1x algásodott be nagyon, de amúgy szép tiszta vize volt. Már nem is nagyon érdekel, max. nem fürdök benne. A gyerek medencéje meg kilyukadt, úgyhogy ő sem tud fürödni. Ráadásul terhes sem vagyok, pedig odafigyeltem az ovulációra. Ezt nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy sem. Ha terhes lennék, az lenne a bajom, de így hogy nem vagyok, így meg ez a bajom.

Direkt megkértem Gyulát, hogy ne tartsuk meg a szülinapom, mert semmi hangulatom nincs az egészhez. Erre meg csak készül rá. Mondtam, hogy lehet, hogy elveszem a kedvét, de mivel tök semmi hangulatom az egész jópofizáshoz, így vagy tartsa magát a kérésemhez és ne tartsuk meg (max .süssön nekem kakaós tekercset és ennyi) vagy pedig fogadja el, hogy nem fogok örülni. Tudom, hogy ezzel neki is "fájdalmat" okoztam, mert úgy készül rá sutyiba, látni, de én nem akaroooooooooooooooooooooom!!! Miért nem lehet a másik kérését tiszteletben tartani? Úgy unom már a kötelező jópofizást az ünnepekkor. Persze ez csak azokra vonatkozik akikért nem vagyok oda és én leszek most az ünnepelt és én igazodjak másokhoz, hogy nehogy megbántsak bárkit is... Ne haragudjatok a panaszáradatomért, de olyan jó volt leírni.

Na a lényeg, hogy készüljetek lányok, készüljetek! :)

Megyek, megnézem hol tart a leves...

Szép napot!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!


Nem akartam senkit kétségek közzé űzni, csak most jutottam el idáig, hogy írjak is. :)

Az éjszakém vacakul telt, többször felébredtem arra, hogy nagyon erős fájásaim vannak, de utána elmúltak... Így viszont alig aludtam valamit az éjjel, és reggel már fél 7-kor felkeltem. Szóval nem voltam túl fitt délelőtt... Épp ezért, mikor hazaértünk, kaját készítettem, ettünk, utána meg pihiztem egyet. Még aludtam is egy szűk órát.
Azóta is vannak fájásaim, de már nem fogllakozok velük, csak szórakozik velem a szervezetem. :?

Szóval voltunk NST-n, meg a dokival is beszéltünk. NST eredménye jó, bár most nem nagyon akart felébredni kiscsajszink, összesen 2 mozgást produkált az ottlétünk alatt. :lol: Vérnyomásom, vizelet rendben, szülésre utaló jelek nem igazán voltak... Dokimmal megbeszéltük, hogy akkor melyik nap is lenne elvileg a terminusom vége. Szerintem a holnapi, 13-a, szerinte meg 15-e. :roll: De megbeszéltük, hogy ezen már nem múlik a dolog. :lol:

Hétfőn este ismét megyünk hozzá, akkor fog megvizsgálni (most nem macerált :lol: ), megnézi a babát, méhszájat, egyebeket, meg ismét nst. És ha addig még mindig nem szülök meg, akkor szerdától naponta lesz nst, egészen a hét végéig. :shock:

Viszont végre kaptam egy ígéretet, hogy a jövő héten meglesz a baba! :lol: Végre látom az alagút végét!!! Mivel szülésznőm utána való héten már tutira nem lesz Vácon, és ugye - ha addig nem születik meg - akkor már túl fogom hordani közel 1 héttel, akkor a jövő hét végén valamikor találkozunk idekint a kiscsajjal. :lol: Szóval nagy a valószínűsége, hogy én csak egy hét múlva fogok leghamarabb babázni, de legalább akkor már fogok! Az is valami! :roll:


Rita: Értem én, hogy gőzgép, de mitől megy??? :D

Jót nevettem a nyamvadó kismamiknak szánt soraidon, de tényleg, nem lehetett volna jobban írásba foglalni az összpontosítást! :D Szinte egy vérbeli buddhista szerzetesnek képzeltem magam pár pillanatra! :D
Köszi a sok +energiát, meg a csííííít, meg egyebeket, hátha tényleg meglennének a babák még ezen a hétvégén! :lol:
Ja, én lehet, le vagyok maradva, de mi az a laptető???? :roll:

bogyó: Ennyire nem szereted, ha "megünnepelnek"? (Na jó, én sem szeretem a felhajtást, de általában az emberek többsége szereti. :roll: ) Vagy inkább a vendégek közül nem kedvelsz párat, akik elmennek majd a szülinapodra? :lol: Na igen, nem egyszerű megértetni a férfiakkal, hogy nem biztos, hogy annak örülünk, aminek ők hiszik, hogy örömet okoz. :) Azért én előre is boldog szülinapot kívánok neked (később esetleg hajlamos leszek elfelejteni :oops: )
Kutyáitok el fognak hízni a sok szénhidrától, szóval csak óvatosan azzal a krumplis tésztával! :D Szerintem valami jó kis húsnak jobban örülnének a kuttyok, nem? :lol: :lol: :lol: :lol: Mással is megesik, ha ennyi dolgot csinál egyszerre, hogy nem úgy sikerül a kaja, mint tervezte. Én általábna jóóóóól meg szoktam olyankor sütni a dolgokat, amikor ennyi fele kell figyelnem egyszerre, vagy kifut a fazékból a cucc. :lol: Hiába, bár a nők osztott figyelemmel rendelkeznek, azért annyi fele már mi sem tudunk "osztódni"! :D

Meleget én csak úgy tudom most elviselni, hogy órák óta ki sem teszem a lábam a jóóó hűűűűűűvös szobából. Redőnyök lehúzva, ablakok becsukva, és várom az esti lehülést. :)

Mindenkinek további szép hétvégét!
Puszi
Márti
fmarti
 
 


Jelentem: a krumplis tészta nem is lett szörnyű. Összekevertem a tésztával, hagytam összeállni az ízeket és csak egy kis borst kellett hozzátennem. Gyulának kimondottan ízlik, pedig ő megmondaná azt, ha nem jött össze az ebéd, szerencsére. :) Úgyhogy megnyugodva és kutyák megmenekítve az elhízás veszélyétől, marad a kacsafarhát nekik. :D Ám nem találjuk a gyerek medence foltját, sőt... a nagyét sem. Azt kerestük egész délután, de sehol... úgyhogy Koppánykám csak a műanyag kádban fog holnap fürödni.

Márti: akkor még nincs baba. :) Tök jó, hogy vár a dokid. Nekem a tervezett dátum után azonnal amnioszkópiát csinált, ami ugye kilyukasztja a méhszájat, így elkezd tágulni, úgyhogy 4 nappal a tervezett után már nem is engedtek haza. Bár Koppány feje 1 hónappal volt nagyobb, mint a szokásos, úgyhogy lehet ezért is volt az ami. Lehet másképp csinálnám, ha most szülnék. :) Na, majd legközelebb. :D

Jól teszed, hogy redőny lehúzva és bent a hüsiben, kibírhatatlan ez a hőség, holnapra még melegebb lesz állítólag. Tömve lehetnek a strandok. Még jó, hogy én utálom. :) Nem azt mondom, hogy nem szeretem, ha megünnepelnek, csak idén nagyon nincs hozzá hangulatom. Szerencsére jönni (elvileg) nem jönnek, legalábbis nagyon remélem, de még szűk családi körön belül sem esik idén jól és ezt hajtogatom már neki több, mint 1 hónapja!!! No mindegy, majd csak túlélem. :)

Lehet le vagyok maradva, de mit jelent a laptető? :oops: :oops: :oops:

Nekem az nst-k úgy néztek ki, hogy míg beértem vonattal potom 45 perc alatt, végig rugdosott, aztán miközben sétáltam a Szülőotthon felé, szépen elaludt és az összes nst-n ezt csinálta, nem is kelt fel egészen hazafelé útig. :D Rafkók a babák, nagyon. :D

Márti: ha szerinted 13, a dokid szerint 15, akkor lehet, hogy pont 14-én fogsz szülni. :) Pár óra alatt beállhatnak a fájások.

Huh, bocsi mindenkitől, ha össze-vissza reagáltam a sorokra, lehet valamire 2x is reagáltam, lehet valamire 1xsem.

Megyek, növesztem a hájam. :D Lemehetne már végre, bár ahhoz mozogni is kéne. :D Hihetetlen, hogy mennyire nem vagyok mozgékony, pedig a terhesség előtt heti min. 4x jártam bulizni meló mellett, táncoltam hajnalig hétköznap és hétvégén is, bicajoztam, sportoltam... most meg... erőőőőőőőőőőőőőőőt kérek!!!! Rita: ha már ilyen jó kis szerzetes, illetve energiaáramoltató lettél, légyszi küldj ide is valamit. ;) Kezdek kipurcanni mára és még megyünk át este a szomszédba segíteni a takarmányt berakni a helyére, potom kb. 30 mázsa valami apró, sárga akármi. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

No, vagyok én is. Vendégeink voltak, egészen mostanáig, amit kifejezettem élveztem. :lol:
Kora délután még nekiálltam fugát tisztítani a lakásban, hát ha beindul a szülés, de semmi.... aztán jöttek a barátaink, ugráltam egészen eddig, és még a lábam sem fáj...........????????????????

Csajok, a laptető azt jelenti, hogy aki megkaparintja, annak igen csak nagy esélye van a teherbe esésnek. Így most Rita az esélyes!!! Persze Bogyó, ez nem azt jelenti, hogy Te nem lennél esélyes!!! Ez csak afféle mondás a babanetezők között. Rita is és én is régi motorosok vagyunk nyilván már a babaneten, úgy értem, más fórumokon is járunk, így onnan az infó. :lol: :lol:

Rita, holnap szedek Neked barackot, ok?? Bocsánat a mai napért, de teljesen elcsúsztam. Ha még délelőtt szólsz, akkor már főzhettél is volna még ma.......... De sebaj!!! Ami késik, nem múlik. :lol: :lol:
(Apának már nem merek semmit sem mondani, sem kérni tőle, mert tiszta hiszti................. pl. délután szúnyoghálót csinált nekem, amit persze elrontott (még soha semmit nem rontott el), és hisztizett, durcázott, és engem okolt............ :lol: :lol: :lol: én meg kimentem a teraszra, és röhögőgörcsöt kaptam...... :lol: :lol: :lol:

Szóval Apa már kellően hisztis...... :lol: :lol: :lol: Igazán nem értem, miért...................????? :lol: :lol: :oops: :oops:

Most megyek, elköszönök. Még át kellene mennünk a férjem keresztapjához, ma ünneplik a 60. születésnapját, de hát mivel vendégeink voltak, nem jutottunk még át.... Nem tudom, egyáltalán át megyünk-e még ma.............. (kerti parti van, úgyhogy mehetni még mehetünk,majd meglátjuk, Apa mennyire tombolta már ki magát... :lol: :lol:

Pusszantás

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Na az én tudomásom szerint a laptető annyit tesz, hogy én kedtem az új oldalt, így az én irományom van legfelül.. :D :D
Bár amit kislany mondott azt sem bánnám... :roll: :lol:

kislany: Ne hülyéskedj már... Csak azért hívtalak, hogy ha esetleg meg lett volna az a rekesz barack még akkor elvittük volna. Lányos zavaromban meg én is hebegtem habogtam. Meg a kutyát futtattam. :roll: :oops: :lol:

fmarti: Már akartam sms-t írni, hogy mi van veled. :) De akkor minden oké. Megnyugodtam.. :lol:

bogyó: én is utálom az ünneplést.. :roll: Nem véletlenül voltunk csak 8-an az esküvőnkön.. És ebben ugye már benne volt a 3 gyerek.. 8) :roll: :lol: Remélem azért jó lesz. :)

Na megyek amerikai pitét nézni. :lol: :lol: Joccakát! :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Bolha, túl van beszélve!!! Lesz barack és pont!!! Ergo lesz még lekvárod!!! :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, annyira fájt mindenem éjszaka......... már kezdtem gyanakodni, titkokban remélni, hogy indulhatunk........... :lol: de nem.... :cry: :lol:
Most már minden este úgy fexem le aludni, hogy talán már reggel úgy ébredek, hogy osztódtam... :lol: :lol: :lol:
Kezdek zizis lenni, aszem........... és egyre nyűgösebb is............ csóri Apa az meg lesi minden kívánságom........... este melegem volt, akkor azt is megoldotta............ fájt a lábam, mire ágyba jutottam, hozott borogatást.......... nyűglődtem, masszírozta a hátam, és simizte a derekam............. de sehogy sem volt jó..........
ilyen lesz a szülőszobán is???????? már mint a sehogy se jó állapot???? :shock: :shock:

Márti??????

Bogyó! Neked azt akartam írni, hogy sokan nem szeretik ezt a hűhót.......... igazából én sem, ha olyanom van........... de nem tehetjük meg, hogy nem vesszük fel a pókerarcot.......... évente néhány alkalmat igazán kibírunk!!! Szóval, fel a fejjel!!!!! és Kitartás!!!!

pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Márti !!! Hol vagy ??? Ezek a jósló fájások jót jelentenek !!!! :lol:


kislány !! Még nem beszéltem , majd a jövőhéten . Hétvégén már nem akartam zavarni .

Már mindjár ketten lesztek , poróbáld meg még ezt a kis időt élvezni kettesben a pároddal !! :lol:

Mondom én , aki könnyen beszél , már túlvan mindenen. :lol: :wink:

Én is nagyon türelmetlen voltam !!!!


bogyó !!! Egy kis ünnepség az jó , kizökkensz a mindennapokból !!
Igazán aranyos a párod, hogy készül !! Értékeld !!! :lol:

Mikor is lesz pontosan ???

A fene ezeket a medencéket , pont a legnagyobb melegben mondják fel a szolgálatot !!!


bolhácska ! Én sem tudtam , mi az a laptető !! :oops:

Van már ,, ja, semmi , hétvége van !! Bankok hétvgén nem dolgoznak !!! Ehh


Andi !! Hol vagy ?? Tegnap piacoztál ???


Mi tegnap kint voltunk !! Jaj lányok , nekem nagyon tetszik a kis házunk, tényleg rajta a födém és kész vannak a válaszfalak is , teljesen más így !!!!
Már ott akartam aludni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem megy az idő nekem sem !!!!!!



Millió puszi nektek !!!


MENNEK A DRUKKOK !!!!!! KITARTÁST !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


KISMAMÁK , MEG VAGYTOK ???

LÁNYOK SEGÍTSETEK !!


SZERINTETEK, FA V. MŰA. ABLAKOK LEGYENEK ???

Most ezen megy a huza-vona !

Tetszik nekünk a fa ,de azzal mindíg lesz munka (vetemedik , festeni kell ..stb.) a műa. meg eléggé időtálló , de viszont nem annyira légáteresztő és penészedhetnek a falak tőle. Persze ma már állítólag jobbak mint régen és nem utolsó sorban olcsóbbak is . !!

Nektek mi a véleményetek ??



Előre is köszi !!


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: műanyag. :)

fmarti hol vagy?? csak nem? :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Láányook!!!

Remélem nem haragszik meg Márti, de küldtem neki sms-t, h mi van vele eltűnt. És mit írt vissza? Na?? Úgy néz ki 10 perces fájásai vannak! Úgyhogy innen is: Hajrááá Mártiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! Remélem gyors lesz és könnyű. :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Márti!:nagyon drukkolunk neked!

Kislány:te sem vagy semmi,mármint a munka terén.
Hamarosan túl leszel rajta :)

Kati:nem voltam most kint.

Bolha:látom nálatok sem egyszerű ez a hiteles dolog,mi jól pórul is jártunk,úgyhogy ügyvéd!Remélem még menthető minden.
Lányok jól vannak?

Bogyó:sajnálom a medencét :(
örülök,hogy sikerült ruhákat turiznod.ügyi vagy.

Na megyek,mert megint a sírógörcs kerülget.
pUSZI

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Szép jó reggelt !!!!


Mártikám !!! Remélem hogy már a kicsi lányodal szemezel és ölelgeted !!!! Éssss túl vagy az egészen !!!! :lol: :lol: :lol:

Mennek a DRUKKOK azért még , addig míg nem kapunk üzit !!


kislány !! Jelentkezz ha még itthon vagy !!!! Most tűkön ülök és küldenék es sms-t , de még vissza fogom magam , csak 6:30 van.
Persze tudom , hogy már lehet fent is vagy , de ha még sem ?? Inkább később !!!!

DRUKK, DRUKK, DRUKK, DRUKK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol



Andi !!!! Na ne, mesélj mi van veled ???? Történt valami ???
Ne csináld ezt , gyere és írjál , hogy már minden ok. vagy valami !!!!

Egyébként is miért is nem jöszt te hozzánk mostanába ??? Alig írsz !!!!!!!!! ???


bolhácska !!! Köszi !!! De, miért a műa. ??? :lol: :lol:



millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácska !!! És köszi az infót Mártiról !!! :lol: :wink:

Kép


Kép
kati16
 
 


Andi: mi a baj? Mesélj!!! :( Hogy sosem megy semmi egyszerűen, az tuti, túl szép is lenne, ha simán menne, mi? Bármi... úgy látszik, hogy most vagy benne a negatív pólusban, ami azt jelenti, hogy hamarosan jön a pozitív. :) Fel a fejjel! Milyen ügyvéd kell? Találtatok már?

Márti: drukkolunk, bár Te ezt már nem olvasod. Ettől függetlenül telepatikusan ott vagyunk és segítünk! Bár lehet már késő, mert már a karodban tartod a picit! :)

Kislány is ott lenne már? Nagyon el van tűnve, legalábbis az utóbbi napok sűrű hozzászólásai alapján már ez eltűnésnek számít. :)

Kati: szerintem is műanyag. Nincs annyi macera vele és állítólag jobb is a szigetelése. Aki lecseréli a nyílászárót, szinte mind műanyagra cseréli. A leírt problémák meg az újabbaknál nem állnak fenn, de van egy ilyen oldal, hogy http://nyilaszaro.lap.hu/ itt vannak fent szakemberek, szerintem az a legegyszerűbb, ha írsz 4-5-nek e-mailt és mindtől kikéred a véleményét, pár perc az egész és okosabb leszel. Aztán összeveted, hogy melyiket ajánlották a legtöbben, akár típust is kérhetsz, hogy ajánljanak...

Nekem is rossz napom van, arra keltem, hogy Gyula írt sms-t, hogy vonattal ment dolgozni, mert járnak. Előtte meg azt álmodtam, hogy szakítottunk, mert megcsalt és még neki állt feljebb. Úgyhogy kellett pár perc mire észhez tértem és összeraktam a képeket... mostanában sűrűn álmodok ilyeneket és nagyon elrontja az egész napi kedvem. De állítólag ha elmondjuk az álmot akkor nem teljesedik be.

Szép napot mindenkinek!

Pussz
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Vagyok, én is vagyok!!! Még egyben.............. nem tudom, hogy ennek most még örüljek, vagy már sírjak......... nagyon, de nagyon nyűgös voltam az este is...........

Az ok, amiért eltűntem az volt, hogy tegnap 2-re ebédmeghívásunk volt egy v.házi étterembe...... persze szokás szerint mi már megint késtünk........... :lol: :lol: így ránk várt 10 ember a kajcsival.......... de ami késett, nem múlt........... mindenki jól lakott, és kb. 6 óra fele értünk haza............. de én nagyon nyűgösen........ kint ültünk a teraszon, meleg volt, fülledt meleg, hiába fújdogált a szél........ szóval hazajöttünk, és én végre belefeküdtem a kádba, mint a "medencénkbe". Lanagyos vízet engedtem, és egyszerűen élveztem, hogy ellep a víz. Azaz csak majdnem.......... Akármennyi vízet is engedtem, a hasam mindig kikandikált a víz alól..... :lol: :lol: :lol:

Aztán utána meg ment a nyűglődés ezerrel........... a sehogy se jó állapot.............

Szóval Mártinak tegnap 10 perces fájásai voltak???????????? De jóóó..................... tegnap kaptunk mi is egy sms-t egy másik őrbottyáni kispapától, hogy megszületett a lányuk, Dorka. Ő is Vácon. :)

Már úgy szeretnék én is üziket írni!!!! Én már ezt alig bírom......... A nappaljaim azokkal igazából nincs is gond, este vagyok nagyon, de nagyon nyűgös......

Tényleg. Ingyen és bérmentve kis és nagytakarítást, fugatisztítást, ablakpucolást vállalok!!!! Itthon már minden csili-vili..... :lol: Hátha beiindul a szülés........... Csak szóljatok!!! :lol: :lol: :lol: Na jó, vasalnom kellene, de ahhoz nincs kedvem......... :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Majd jelentkezem még, most gyorsan beágyazok, és kitalálom, hogy mit csináljak. :lol: :lol:

Pusz addig is.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Azta de korán kelt mindenki... Mi meg nemrég... Azaz Lara még horkol.. :lol: :lol: :lol:

Kati: azért műa. mert.. csak. :D Na jó nem azért mert mostanában tényleg mindenki a műanyag ablakokat veszi. És jó. Nálunk anyuéknál fa van. Háááááát nem tudom car. Itt a szobánkban viszont műanyag. Ez klasszisokkal jobb. :D ezért. :lol:

Andi: :( gyere beszélj ki magadból mindent. Legalább picit megkönnyebbülsz. :)

bogyó: járnak a vonatok???????? :shock: :shock: :shock: A jó édes...... anyjukat. Apa azért késett a melóhelyéről, mert éjfélkor is az volt a hír, hogy sztrájk van. Baccák meg. :evil: :evil: :evil: :evil:
Én is szoktam hülyeségeket álmodni. De nem olyat, hogy megcsal. Múltkor azt álmodtam, hogy apa a kezeim között halt meg Larával együtt. :cry: Ebben az a fura, hogy ha álmodok akkor tudom, hogy ez most álom és valaennyire lehet befolyásolni az álmokat. De most nem. :? Mindegy car volt nagyon. De csak álom. :D

kislany: már úgy várom az sms-edet mit a messiást... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem csak te vagy türelmetlen... :roll: 8) És júúúúúúúúúúj holnaputánra vagy kiírva... Deizgi :lol: :lol:

Szerintetek írjak Mártinak?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany, bogyó: hol a vonalzótok??

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia Bolha!

Előbb szedtem le a vonalzót, mert csak 1 napot!!!
ugyanis HOLNAPRA VAGYUNK KIÍRVA!!!!!

És már szeretnék másik vonalzót felrakni................. :roll: :roll: :roll:
Hát Bolha, ha nem haraxol, most az esőben nem szedek barcit! :roll: :roll: :lol: :lol:

Kati, az előbb elfelejttem leírni Neked: mindenképpen műanyag nyílászárót javaslok........ a penészedéstől pedig ne félj!!! Most elárulok valamit. Nálunk, ahogy láttad, üvegtégla is van. Nos ott, ahol az van, nagyon vastag a fal, mivel a mi házikónk 44-es téglából épült. Ráadásul a két üvegtégla sor között volt 3 évig a 350 literes nagy akvárium (ami most a teraszon pihen) és mivel abból nagyon párolgott a víz, az üvegtéglánál volt egyedül penészes, de nagyon profi penészölők vannak, és mégegyszer hangsúlyozom, hogy itt volt egy 350 literes akvárium, ami télen hetente kb. 6 liter vízet elpárolgott.
Viszont mi pedig időközben tudtunk meg valamit az üvegtégláról. Még pedig azt, hogy ún. csíramentes, vagy mi ??? - úh, nem jut eszembe mi az a nyúlós, xilo....-val kezdődő ragasztó szerű valami- szóval, hogy azzal kell felrakni az üvegtéglát, mert az nem engedi a penészedést.
Semmi sem jut most az eszembe............ és még tüsszentek is közben.......... húúh, remélem nem fáztam meg........... egész éjjel jött rám a levegő, és nem voltam egyáltalán betakarva............

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Itt van a vonalzóm, csak olyan nagy helyet elfoglal, hogy nem szoktam kirakni... napok óta már az avatarral szenvedek, mert sehogysem sikerül az, hogy a 80x80 pixeles kép 10 kbyte legyen, 20 kbyte alá nem akar menni a mérete. :(

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyó: küld át a képet és megcsinálom neked :) -vagy rakd ide fel. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: húúúú én annyira, de annyira haragszom... nem is értem miért nem mész ki az esőbe barackot szedni..... :lol: :lol: :lol: Most komolyan azt hitted, hgy megharagszom egy ilyen hülyeség miatt??? :lol: :lol: Csücsüljél itt szépen és irogass. :D Legalább addíg sem takarítasz. A végén még elkopik a lakás... :lol: :lol: :lol:

Szóval senki sem válaszolt. Küldjek sms-t Mártinak, hogy mi van?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


rátok várni... áhh... küldtem sms-t. Marhára türelmes vagyok és cseppet sem kíváncsi... :P :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


hoppá. ki van kapcsolva... :roll: Lehet éppen most szül? :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Tök éredekes lesz neki visszaolvasni, hogy mi mit írtunk. Én ez előtt a topik előtt 2 helyre írogattam pocakosan és tök jó még most is visszaolvasni, hogy ki hogy drukkolt. :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha, nehogy azt hidd, hogy nem takarítok közben!!!!
Csak mert msot itt ülök megint....... :lol:
5 perc takarítás, 5 perc pihi........... :lol: :lol: :lol:
Hú de elbújt a napocska.. Nálatok is????????, és még a digi tv is elszállt............ :cry: :cry:
Még, jó. hogy megy a net........

ui.: az esőről......... az előbb kénytelen voltam kint szaladgálni az esőben, mert az én hófehér tündér kutyusom kiment pisilni, és úgy döntött, hogy még egy kicsit kolbászol a kertben............. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


eldugulok.... :oops: :roll: :roll: :roll: :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: jajj. Nálunk sincs digitv... Még jó, hogy az internet és a dvd működik.. :lol: :lol:

Ja és nem is mondtam, hogy a cicánk is mindenórás kismami. :lol: :lol: Már 2 napja szobafogságban van, mert állandóan menne kobászolni, csak féltem, mert egy nagy vörös kandúr állandóan bántja. Úgyhogy a szülésig ittmarad. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Mi ez a dugulás??? Én ezt nem értem..... :roll:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


eldugulok= befogom a szám, mert velem lesz tele az oldal... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Meg velem............ :lol: :lol: :lol:

Márti nem válaszolt????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Gyorsan ránéztem a kutyáimra, nehogy ők is kismamik legyenek.......... :lol: De hát tiszta hülye vagyok!!! Az egyik, Dönci kutya már vagy 6 éve ivartalanítva van........... :oops: :oops:
Animacira meg nagyon, nagyon vigyázunk mindig! :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Rita: szerintem Márti fog értesíteni ahogy energiája és ideje lesz, de ha gondolod akkor küldj! ;) Biztos örülne neki. Én már válaszoltam is. :D

A kép:
Kép
XnView-ztam, Photoshopoztam, de jpegben sehogysem megy kisebbre. Köszönöm!

Jaja, szépen csücsülj le a székre a gép elé és pötyögj. :) Meg búcsúzz el a csillogó tisztaságtól, mert már lesz egy gyerek a házban. :)

Közben elment az esőtől az adás, így nem néz Koppánykám Minimaxot. :(

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Huh, bocsi, ez kicsit nagy lett...
meg látom el is késtem a válaszadással, csak amikor az előzőt írtam, nem küldtem el amikor Koppányt vittem szopizni, elaludt... bocs, így már a fele aktualítását vesztette...

szép lett a hófehér kutyus, kislány?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


ja igen. Márti lehet, hogy pihen (vagy szül), de lehet hogy lemerült a telefonja és nincs nála töltő...
alig látok a lakásban, de akkor sem fogom felkapcsolni a lámpákat egy kis eső miatt...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Bogyó, szerencsére a kutyusom csak vizes volt most az egyszer. Mire beért a lakásba, a 4 lábtörlőn meg is törölte a lábacskáját így még koszt sem hozott be. :)

Én is szeretnék már szülni......................................

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Koppánykám a szomszéd tyúkoknál... tegnap... tegnapelőtt pucéran csinálta ugyanezt, volt is népszerűsége. :)

Kép

10 kiscsibe a szomszédban... a japán tyúk gyermekei. :)

Kép

jókat villámlik, én attól meg nagyon félek. :(
úgyhogy megyek, odabújok Koppánykám mellé. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


még jó, hogy nem hempergett meg kint. :) hiába fű, stb.. azért alatta föld van. :) szép lett volna... hát igen, a kutya sokszor olyan, mint a gyerek, huncut. Ki tudja kislány, lehet hogy a sok eső szülésre készteti a szervezeted... még találkozhatsz Mártival. :)
na megyek :D :roll: :oops: :shock: :shock: :shock: :shock:
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyó: tadamm :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Basszus kislany hallottad a dörgést? ez igen közel volt... :P

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bogyó: nagyon édes Koppány. :) Ejj ha most 1 éves lennék... :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha, hogys hallottam-e a dörgést??? Nagyon csodálkozom, hogy a gyerkőc még bennem van................ én nem félek a dörgéstől, de most én is ugrottam egy marha nagyot............ :shock:
Nagyon közel volt........... ki is szaladtam a teraszra, körbenézni.......... :shock:
Nálunk még a biztosítékot is leverte, úgy hogy az előbb még létrára is kellett másznom...........

Bogyó, én is csodálkozom rajta, hogy a kutyám most ennyire tiszta maradt.............. száraz időben sarasabban néz ki, és koszosabban, mint most..............

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: már írni akartam, h letelt az 5 perc... :lol: :lol: :lol:

Hát igen. Közel volt. Mindkét gyerek a nyakamban kötött ki.. :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Igen, letelt az 5 perc, de most nem dolgoztam, hanem kávét csináltam magamnak.......... amitől én úgy sem ébredek fel, csak a gyermekem a pocakomban. :lol:

Nekem Dönci kutya van a nyakamban........... Öreg kutya létére iszonyúan fél a vihartól, és ilyenkor reszket, liheg mint egy őrült, és a fenekemben van.......... Mászik rám, jön utánam, csak ne legyen egyedül........ :shock: :shock: olyan kis lökött!!!! Persze ugyanakkor jó érzés, hogy engem tekint a biztos pontnak.......... kis hülye, úgy reszket még mindig...... :cry:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


szegényke. A mi kutyusunk is amilyen nagy olyan félős. Mafla. :) Nemsokára lesz neki társa akivel összebújhat. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hiába van mellette a másik kutyus, nem bújik össze vele.......... csak hozzám jön...............

Most a kávétól görcsöl a hasam, vagy mástól???????????????,

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: