Új privát üzeneted érkezett!

estelle-gyönyörű nagyfiad van már neked is.Pedig mégcsak a pocakban volt,mikor hajninál válogattad a rucikat. :lol: 8) Nagyon szép a kisfiad!

Hajni-köszönöm szépen.Hogy vagytok?Minden ok?Megvolt a nagy esemény? :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hajny
Nem vállal már a csajszi már menyasszonyi frizkót meg otthoni fodrászkodást ... :( (pedig nagyon ügyi )hova lesz a nász út?

cukker
Nagyon jó ez a kép :) Jó lehetett a kirándulás :)

Lina
ohhh szegény Lili :( jobbulást neki

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Sziasztok!!

Lányok! nem tudjátok, hogy melyik az a fitness centrum, ahol van gyerekmegőrzés??? Mennénk a barátnőmmel, de a gyerkőcöket nem tudjuk kire bízni és ő úgy olvasta, hogy ingyenes.

Estelle!
gyönyörűűűűűűűűek vagytok!


Cukker!
hova mész dolgozni?
gyorsan gyógyuljatok meg!

Lina!
gyors gyógyulást Lilinek is!

Kép
adrienn021
 
 

 
 

Lili már jobban van, kapott egy szurit a doktorbácsinál, és azóta nem hányt, nem lázas, hasa sem ment. Remélem nem kiabálom el. Inni iszik, de csak vizet hajlandó, meg evett 3 falat babánt.
Na hagyom őt is írni kicsit:
-.yLlkldlkuéééd.[,clséslodorer4ó4ő5é6táááétésséllgjwhegur5öüt

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Halihó

Nagyon szépséges Mózes, milyen nagy lett :lol:

Lina! háát, csak jobbulást kívánhatok (Én összeteszem a kezem, hogy nálunk még nem volt ilyen)

Roz! Hogy vagytok, gyerekek?? Lassan aktulis lenne , hogy segítséged kérjem....nagyker. Gondolkozz már mikor lenne Neked jó (mondjuk én sztem csak du tudok menni, de ha máskor nem jó megerőszakolom magam és bevezetek egyedül délelőtt)

Kazi,Ser,Lili! Mizujs Veletek???

Hajni, nagyon jó, hogy közeledik a nagy nap:)

Mi nagyon sokat vagyunk kinn...és benn is mindig van valami...
Bepróbálkozok egy bébiszitterrel, mert nem tudom már máshogy megoldani a tan ulmányi kirándulásaim Szegedre:(

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket, csak időm nincs.....mi is sokat vagyunk kint, meg Zsófival foglalkozom.

Lina, jobbulást Lilinek!

Mózi baba gyönyörű Évi!

Én is teszek Róluk képet. Olyan sokat változott Botond...... :)

Kép
birolili
 
 


sziasztok :)

Lina
Hogy van Lilinek tudni már hogy mi baja? Virus?


Lili
Atya ég hihetetlen nagyot nőtt Boti gyönyörűek :) egyre inkább kezdi Zsófit formálni, vagy Ti hogy látjátok ? :)


Pille
Te merre vagy az este nem tudtam aludni és eszembe jutottál hogy milyen régen irtál :)



Bepa
Gyere nyugodtan nem dolgozom . Zsókával megbeszéltünk hogy Én csak beurós leszek vettünk fel egy fiatal tiszalpári csajszit (22 éves) Ő lesz minden nap . Zsóka nagyon sajnálja hogy nem tudok Én lenni minden nap de egyszerűen nem tudom megoldani a srácokat az utóbbi 3 hétben már mindenekire rábíztam Őket mert nekem be kellett mennem dolgozni . Adri már utálta hogy más vigyáz rájuk 2 napig anyósnál voltak akár hányszor felhívtam mindig visszafelé számolt hogy már csak vacsizni kell és jöszz értem már csak aludni kell és jössz értem ... nem sok értelme van így hetetente egyszer megyek dolgozni az tuti a péteki napon de a többi napom elvileg szabad . Ja egyébként 4 ig van nyitva a nagyker reggel 8 tól .

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Lili-gyönyörű gyerekeid vannak.Botika,meg tiszta Zsofi.Szerintem is,csak a szeme szine más. :wink: Oriási változás,amióta nem láttam. :wink: Gondolom nehéz két kisbabával,de te ügyes vagy és megoldod a hejzetet.Gratula!Remélem én is birni fogom,habár félek tőlle.De nekem még ráér ezen gondolkodni.Egyenlőre még nem szeretnék,Atticy elöb nőjjön nagyra.legaláb legyen 3,4 éves,és utána.

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Roz
nem baj,köszi szépen hogy megkérdezted,megoldom ám!

Timci
még nem vagyunk házasok,majd májusban,addig van másfél hónap. :lol:

Cuki
tök jó ez a fotótok!Szép hely!

Lili
de jó hogy írtál,szép a két gyerek,mit szép,gyönyörű!Nő ám Botika!

Bepa
ne is mondd,minnyá itt van!A ruha meg még csak útközben készülget!Nem kapkodja el a néni,gondolom rengeteg a varrni valója!De csak kész lesz már!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Cukker,

Kiderült hogy miért nem kaptál gyes-t?
Nem irígyelle, hogy mész vissza. Én már most rosszul vagyok a gondolattól, pedig csak ősszel megyek vissza. :( , bár ki hogy van vele, én nem várom....


Lili,
Jó hogy jelentkeztél! Nagyon szépek a gyerekek, és tényleg nagyon hasonlítanak egymásra!!!!

Lina,
Lili jobban van már?

Estelle,
gyönyörű az a mosoly!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Hajni-akkor gondolom nagy az izagtottság.Hisz nagyon hamar elrepül ez a hónap is. :wink: Megvan már a pasi? :roll:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ma anyás napoztunk :) csaviztunk egyett a csajokkal kaptak uj cipőt meg szép ásványi karkötőket ( adri hangulat ingadozásra niki allergiára :lol: :oops: )

Estelle
örülök hogy láttatlak voltam ma a munkahelyemen és mondta Zsóka hogy megvettétek a hintát remélem jól szuperál majd :) ajtófélfába szerelitek ?


Hajny
hmmm ezek a varró nénik úgy látom hasonlóka mint az asztalosok nem kapkodnak el semmit :roll: De a nagy napra bizi kész lesz :) hát nagyon kííííváncsi vagyok ám már.... :wink:

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Roz, Nyhk,
köszi az érdeklődést, Lilinek már kutya baja, a tegnapi szuri óta nem hány, nincs hasmenése, nem lázas. Csak tudnám, éjszaka az ügyeleten miért nem adtak neki, és akkor megúsztunk volna 9-szeri hányást. Ma már csavarogtunk a városban.

Cukker,
miért nem kaptál GYES-t, már neked kellett intézned? Nekem símán ment a váltás, már tegnap meg is jött.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok!

roz-igen, megvettük a palintát! :D rendes volt zsóka nagyon, és szuper az a hely!!! :lol:édesek a gyerkőcök is! Száva! :lol:
olyan édesek voltak a lányaid, ahogy "baktattak" Veled haza! :D
majd megyünk baba masszázsra is!

mindenkitől kössz a dicséretet!!! nagyon jól esik! :)
tegnap megkaptuk a két hónapos oltást, mózika hős volt! én jobban féltem. a védőnő engem vigasztalt...
:roll: :oops:

rotát is beadattuk.

lili- ééédesek vagytok!!!

mennem kell! :)

Kép
estelle26
 
 


estella
őrülök hogy tetszett a hely :)Mikor jöttök babamasszázsra?
száva nagyon éééédes kis "bestia " :lol: ,ikor voltatok ott ? Márkó nem volt már ott?
mennyi volt a rota védőoltás? Én annyira bánom hogy nem kapták meg anno a srácok :? Nikivel egyszer 14 napig voltunk halason fertőzőosztályon keze lába lekötve infuzió ... borzalmas volt.......

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Nyhk,
képzeld a lányom este teljesen beindult, nekünk el kellett mennünk, kijött a nagypapája vigyázni rá, de elkezdett öltözni, adta a papára is a cipőt... hogy ő most márpedig megy pacit keresni. Végül a papa beültette az autóba, hogy akkor keresnek lovat, azért itt Lajosmizse környékén nem lehetetlen. Találtak pacit is, fogatot is, aztán lenyugodott és hazajöhettek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lili! Látom jól vagytok:) Zsófinak milyen kis cuki a pofija.
Ovi???Beiratkoztok, vagy jövőre??

Lina! sokszor én sem értem az orvosokat (ügyeletes is gyerekorvos volt?)

Roz!hm, mondjuk jövő szerda? 3körül???Remélem addig a srácokat is ki tudom rázni a délutáni alvásból:)
De akkor ugye jól vagytok?Ha már csavarogtok.
Sajnálom, hogy a Zsókás dolog nem jön össze, de megértelek.

Hajni:csaknem alsőneműben mégy férjhez :lol: tuti kész lesz aruha, max az oltár előtt kapod az utsó varrást

Estelle: Tudsz valami bíztatót mondani Benedek ovi felvétel ügyében.Szept 21-én született...esélytelen???most?

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Köszönjük a dícséretet. :) Boti tényleg nő, mint a gomba...már most 8kiló és a 74-es ruhákat hordja. :)

Timci, gyönyörű dolog, de kutya kemény. Imádom őket.

Bepa, beíratom, mert a katonatelepi oviból alig tudtuk elhozni.....voltunk ovinyitogatón. :) Neki is biztosan jót tesz, azt mondták, h. kb. középsős szinten van, nagyon fejlett kislány, és sztem nekem is jót fog tenni. Vagyis mindkettőnknek jó lesz egy kis változatosság. Nem erőltetem, ha akar menni, megy, ha nem, nem. Beíratom, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Főiskolás társam az óvó néni. :) Már csak ezért is íratom ide szívesen....
Jövőre gondolkodom ovisuliban, az Egyetértés utcai oviban.....majd kiderül, hogy mi lesz.
birolili
 
 


Bepa,
nálunk Lajosmizsén összevont ügyelet van, most felnőtt orvos volt az ügyeletes. De elvileg itt csak olyan orvos lehet ügyeletben, akinek megvan a gyerek szakvizsgája is. Hááát, minden tiszteletem az orvosoké, de egyik hétvégi ügyeleten szintén felnőtt orvos volt anno, egy kecskeméti doktornéni szokott kijárni, kimondottan odafigyelt Lilire, de azért én mondtam, hogy miket szokott kapni Lili, utána kellett nézni az adagoknak..., azért nem ment olyan flottul, mint a gyerekorvosnál.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lili-gondolom.De megéri. :wink:


Teszek föl pár este készitett képet. :wink:


Kép
Mostmár egyedül is megy.
Kép
He he,már figurázok is közbe
Kép
Megkostolom a kiságyat
Kép
Nem akarok még aludni
Kép
Játszunk még egy kicsit,jó?

Kép
Tévedtem,mégsem...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Lili
Gyönyörűek a gyerkőcök! Hihetetlen milyen nagyfiú lett Boti! Nagyon aranyosak!

Bepagabi
Petike szeptember 24-én született (lehet, hogy együtt voltunk a kórházban?). Nekem azt mondták az oviban, mi a Máriavárosihoz tartozunk, hogy írassuk be, s ha elutasítják, akkor fellebbezést kell írni, s akkor bizti felveszik. Hát nem tudom. Voltunk nyílt napon kedden, Petikének nagyon tetszett, s nem is akart eljönni. Bár én nagyon bizonytalan vagyok, a legjobbat szeretném neki, s nem tudom, hogy melyik ovi lenne a legjobb. Apa szerint nem kell ennyit parázni rajta.

Lina
Már annyiszor szerettem volna megírni, de mindig elmaradt, nagyon gratulálok a minusz 10 kilohoz. Már a Bányaiban is akartam mondani, hogy nagyon csinos vagy! Én is szeretnék még leadni legalább 8 kilot, de most nagyon nem akar lemenni.

Szép napot mindenkinek!
Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Kicsinyítettem képeket, az utolsó a ma esti...
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina!
MI lesz, ha szétmegy a kendő???Van tartalék?
na, Levim sipákol, megyek, fel ne keltse még az apját :wink:

Kép
adrienn021
 
 


Halihó

Tegnap itthon tudtam hagyni Bebét mással (nem apájával) és semmi baj nem volt :lol: (sulim volt ) Olyan jó, mert van kilátás most már, hogy nem én vagyok a béna, nem én rontottam el, és ha megfelelő a személy aki vigyáz rá, akkor nincs semmi baj....

Ovis infókat köszi, Nekem csak annyi a gondom, hogy azt mondzák hogy mivel máj 31 után született, lehet 1 évet kell várni(viszont Neki nagyon kell a közösség, ha 2 napig nem produkálok játszópajtásat kivan nagyon..még szerencse hogy van pár Vele egykorú jóbarát)
Szval ha nincs teltház, és stb csak akkor veszik fel
Majd kiderül, de Ránk is ránkférne:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Bepa,

Én úgy tudom, hogy mostmár nem máj 31-et nézik, hanem aug 31-et.

Kép

Kép
nyhk
 
 


sziasztok,

elég régen nem voltam én sem, hébe-hóba tudok olvasgatni, de írni nem tudok, mert mindig van min. 1 gyerek a kezemben. Most mindkettő beteg, ez ám a szép. a szerencsém, h, Dorka nappal, Gergő éjjel nyűglődik.

szüli- és névnaposokat Isten éltesse!

Hajny,

köszi a segítséget, még van a cukorkából és mindig téged emleget, ha kap belőle. Várjuk a rucis képeket!

Roz,

bárányhimlővel hogy álltok? Jobban vannak már a gyerkőcök? Rotát mi is beadattuk, a rotarix nevű oltóanyag, ami emberi vírusokat tartalmaz, 17981ft, és ebből 2db kell legkésöbb 6 hós korig, meg van egy másik, ami emberi+sz.marha, abból 3db kell annak nem tudom az árát.Ja, és ezeket csak 2005 évvégén szabadalmaztatták, ha jól tudom. Sőt a párom most b.himlő ellen is oltatni akarja Gergőt. Én nem bántam volna, ha most átesnek rajta, én 18 évesen érettségi előtt lettem bárányhimlős, az akkor ovis hugicámtól.
Sajnálom, h. ott kellett hagynod Zsókát, tuti szerettek a gyerkőcök, de azért mégiscsak a saját a legfontosabb, mindjárt itt a kamaszkor, utána már nem ragaszkodnak annyira.

Lina,

gratula a 10 kg-hoz. Lilinek jobbulást! Rengeteget nőtt Lili, mióta nem láttam. Kecske :)

Cukker,

Szép helyen voltatok, jó a kép.

Bepa,

a törvény szerint a 2005. dec. 31-ig születetteket kell/lehet oviba íratni, a szept. 1. után születettek, akkor kezdik, ha betöltötték a 3. életévüket.

Estelle,

Édes Mózi, rengeteget nőtt. Én kicsit féltem, hogy ki ne köpje Dorka a rota elleni védőoltást, de ügyi volt, tudta, hogy nem akarom még egyszer megvenni. :)

MINDENKINEK!

Infót szeretnék kérni tőletek. A héten hallottam, h. a Bocskai utcai oviban van angolos csoport, ahol az egyik

geli08
 
 


megpróbálom folytatni, közben Dorka felkelt és bukott, Gergő meg köhögő rohamot kapott megint.

Szóval az egyik óvonő angolul beszél a gyerekekhez, de fordítja is a mondatokat. Voltunk nyílt napon, de a jövő évi kiscsoportos óvonénivel nem találkoztunk, illetve, mivel nagy az érdeklődés azt mondták, h. valószínűleg 2 csoportot fognak indítani, és állítólag az egyiket majd a kaszap utcán, mert ők mindketten a petőfivel vannak összevonva. Szóval kissé kaotikus. Óvonőt választanék, de még ők sem tudják mi is lesz. Hallottatok vmit erről az oviról és csoportról, van ismerősötök, akinek a csemetéje odajár???
Előre is köszi.

2. kérdésem: akinek van levegőtisztítója és/uh-os hidegpárásítója. Milyen márkájú? Hogyan vált be? Létezik-e a 2in1 elérhető áron? 50et most sajna nem tudok adni érte. Vmi viszont kell, mert Gergő most másodszor lett úgy beteg, hogy nappal jól elvan, de éjjel olyan köhögő rohamot kap, hogy néha már hány is.

előre is köszi a segítséget MINDENKINEK!

Jó éjt!

geli08
 
 


Sziasztok!

Anita
Most vettünk egy hidegpárásítót mi is. Dyras-t vettünk 9890,-Ft volt. Nekünk nagyon bejött. Egy kicsit ez is tisztitja a levegőt, Peti allergiás, és nem tüsszög annyit, mióta megvan.

Szép napot mindenkinek!

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Adri,
hát aggódunk is rendesen, az összes létező kirakodó vásáron, boltban, ahol kendőket árulnak, nézzük, de ugyanilyet még nem találtunk. Azért már 2 éve bírja, viszont anyagában eléggé kezd elvékonyodni. Nagyon örülnék, ha lenne egy tartalék, mert folyamatosan a kezében van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek a gyerekek, és tényleg mennyit nőttek :shock: :wink:

Mi még összeszokóban vagyunk Nimróddal, de aránylag jól vesszük az akadályokat.

Azt szeretném kérdezni nincs -e valakinek eladó babakocsija, de olyan amit könnyen össze lehet csukni, nem túl nehéz, és nemcsak ülhet benne a baba, hanem fekhet is. Tehát sportkocsiszerű...?

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


ROZ! jó lesz szerda???

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Vagyok,de csak olvasok....mindenkinek üdv!

Judit nekem van...2is.

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Mármint eladó babakocsi... :D Az egyik sport. :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Roz-Fél órás a babamasszázs? Melyik napokon van? És hány órakor kezd Zsóka? Márkó is ott volt (Azt hiszem Ő volt az a kis szégyenlős kisfiú, aztán megsimogattam, leguggoltam Hozzá, és egészen megnyílt...Ő lehetett?)Aranyos kisfiú! :) Ő mennyi idős? Nagyon barátságos, otthonos a Bambino, csak ajánlani tudom mindenkinek, és Zsóka is nagyon kedves, aranyos a gyerekekkel.Ezt azért egyből le lehet szűrni, ahogy belép az ember!Sok mosolygós, jókedvű gyerek!
Szóval Tetszik!!! Szívesen dolgoznék én is ott egyszer! :D
Szegény Niki a rota vírussal! :cry: Drága az oltó anyag, de akkor ezek szerint nem sok, mert ha beteg az ember gyereke, nincs az a pénz, amit ne adna meg azért hogy meggyógyuljon!18.000Ft/db, és 3db-os, de szájon át adják.Mózika is oly édesen kiszopizta abból a pipettából (vagy miből).

Hajni-Mikor is lesz a nagy nap? Hanyadikán?

Lányok! Hogy lehetne egy picit csökkenteni a tej mennyiségét? Még mindig napi 8 dl plussz van.(bár inkább legyen, minthogy ne legyen!)de elég fárasztó, és Mózikámtól veszem el az időt a fejéssel, ha pedig benne hagyom a cicibe, becsomósodik, nem?

Bepa- Hova is iratod Benedeket? Én is a máj. 31-i határidőt tudom, de már lehet, h. módosult...és ha lesz hely biztosan felveszik!

Lili-Nagyon jól teszed, hogy megy Zsófi oviba, és akkor majd ahogy Ő akarja, én hazahoznám ebéd után.De lehet,h. néha ott akar majd aludni is. Ki az óvó néni? :D

Timci-Atika édes, látom tudja mit akar! :lol:

Lina-De nagy lány Lili!Tök jó a pizsije! Ugye az a kezes-lábas pizsama?Nekem is kéne egy olyan lábfej nélkül! :)

Geli-Köszi! :) Gergő megy oviba?Nekünk hideg párásítónk van, Bionaire, és nagyon jó.Előtte olcsóbb kategória volt, és vissza kellett vinni pár napon belül.

Kép
estelle26
 
 


Sziazstok :)


Bepa

hirtelen jónak tűnik az időpont . Hol találkozzunk? nekem úgy is jó ha a praktiker parkolójába találkozunk, ha még nem tudod merre van a nagyker, és akkor onnan tovább megyünk :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Gadevi!
Az első képen levő kocsi dönthető vízszintesig?

A másodikat nem tudom kinézni, hogy hogy is van. Hordozónk az van.
Nagy mély babakocsim van Bergonból, csak az autóba nem tudom betenni, azért kéne egy kisebb.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


gadevi-gyönyörű a babakocsi.Nekem nagyon bejön a 2 dik. :wink:

estelle-köszönöm szépen.Hát igen,amit akar azt mindig el szokta érni,anyja fia! :lol: 8) Én pl.sose fejtem,és nem volt semmi gondom.És mint látod,még mai napig van tejcsim.Ezt szerintem embere válogatja.Nem tudom,mit mondjak,lehet neked sem csomósodna be.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Cukker,

Kiderült miért nem kaptál gyes-t? Csak azért kérdezem, mert én a gyes-t (mit 14-től igényeltem megkaptam, de a 13 napra a gyed-et nem). A MÁK ügyfélszolgálat Pécsen van, és folyamatosan foglalt. Te hol jártál utánna?

Kép

Kép
nyhk
 
 


Judit!Itt találsz róla infót!! Kép

http://www.brendon.hu/productsearch/vie ... =1&whid=43

Bocs Mindenkitől!!!!!


Estella!Szép lassan,fokozatosan csökkensd a fejéssel töltött időt.Beáll majd meglátod,különösen ha nem volt gondod idáig és a fejedben is rend van.Annyi van amennyire szükség van! :wink:

Timcy,és még nem is láttad élőben!!!!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!
Rég voltam, lemaradtam...

Estelle
Mindig hagyj a cicidben, ne fejd le mind. De csak keveset! Így annyival kevesebb termekődik egy idő után. De vigyázz h csomó sose legyen a cicdben,azt mindig maszírozd szét.
Én meg már napi fél liternél járok...most v a gyerekem nem eszik rendesen, v felszaporodott, pedig csak reggel és este fejek, az meg sztem nem sok.

Remélem mindenki jól van. Mi sajna betegek vagyunk. Gyopinak szombaton felszúrták a fülét az ügyeleten, így ő is itthon van. Nimó meg én meg most kezdünk kilábadozni a takonykórból...

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Estelle,
neked kellene lábfej nélküli pizsi???
Van felnőtt méretben is Disney-s, nekem is van egy nagy Füleses :lol:

Thymi,
szegény Gyopi, jobban van most már?

Nyhk,
megyünk délután füldugót csináltatni a Bocskay sétányra, oda lehet este 6-ig menni. Visszük a nagypapit erősítésnek :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


estelle
Én is szeretek ott lenni most változott annyit helyzett hogy kedden csütörtökön és pénteken dolgozom csak de majd ha a csajok szeptembertől bejönnek a klapka utcai oviba egész héten fogok dolgozni, ujra....
Hívd fel Zsókát masszás ügyben mert nincs mindnen nap . Igen kb 30 perc a babától függ hogy bírja e vagy sem :) Bár nagggggyon szokták szeretni inkább azért van sirdogálás ha abba hagyja anya :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Gadevi-Hogy érted ezt, h. a fejemben is rend van? :shock:

Thimi-Akkor jól beindult Nektek is! :wink: De inkább legyen, mint ne!

roz-Ok, majd hívom!

Lina-Ahan, szeretnék, de kezes-lábas ugye? Gombos?Úgy imádom a pizsamákat!Van,h. egész délelőtt abban vagyok, persze ha jó anyagból van, és kényelmes!Most vettem nem régen két flanel pizsit, és nagyon jó viselet!Hol lehet kapni? Nekem Mickey egeres kéne vagy Zsebibabás, ha van!? :lol:

Hajni-Örülök, hogy láttalak, de nagyon le vagy fogyva! Szedd csak vissza ami lement! :lol: Nem kell azt a canclit úgy tekerni! :)
De édes Barni!Szép nagy fiú. És aranyos a tesód is! :)

Kép
estelle26
 
 


Estella,arra gondoltam,hogy az én ismeretségi körömben..rajtatok kívül- :lol: szinte mindenki furán néz rám,mert h én még mindig szoptatom Alit...és h mindezt igény szerint tettem,teszem.Nem tudok olyan Anyukát mutatni,aki egyáltalán szoptatott volna 3hón túl is,mindenféle indokra hivatkozva.Sajnos..Én szinte biztos vagyok benne,hogy a szoptatás fejben döl el.Ha ott rend van és akarsz szoptatni akkor minden ok. :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


bocs, hogy másnak nem írok de kissé szétestem

Roz!!!

hm, sztem lehet a nagyker előtt is. Megtaláltuk.
de rádcsörgök ha elindultunk, mert nem tudok percre pontosan mondani...JÓ?

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


bepa
Nekem jó úgy is csak nekem legkésőbb 1/2 5 kor el kell indulnom onnan hogy a lányokért oda érjek úgy induljatok el .


szintén bocsi hogy másnak most nem irok
de el vagyok itthon csúszva ma vissza irattam a csajokat a klapka utcai oviba meg egy csomo ügyet intéztem és totál elment ez a napom is ..

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Estella

Nekem nem volt ilyen sok tejcsim, még kevés is volt, de itt az okosak azt mondták, hogy nem kell fejni, mert egy idő után beáll a kereslet-kínálat. Amennyit szopizik a baba, annyi termelődik. Ha több inger éri, azaz, fejed, több termelődik. Mondom, én nem jártam végig ezt az utat, de azok a csajok mondták, és biztattak itt másokat, akik kizárólag anyatejjel táplálták babucijukat, és sokáig szoptattak.
Remélem tudtam segíteni. :) Ügyesek vagytok Mózival.

Nyhk

Bocs, hogy már korábban nem válaszoltam. Én nem mondtam soha, hogy nem kaptam meg a GYES-emet, hanem, hogy a cégem elszámolta a pénzemet. Egyébként az első GYES-t kb egy-kéthetes késéssel kaptam meg, de ebben a hónapban már 2-án a számlán volt. A GYED-del nekem is problémáim voltak. Illetve, a béremmel együtt küldték és nagyon keveset kaptam. Már megkaptam a bérjegyzékemet is, amin fel van tüntetve, hogy mi mennyi, de én nem értek hozzá, és nem tudok utána számolni. Nekem kevésnek tűnt, tűnik, de állították, hogy az bizony annyi. Szóval nekem nem kellett intéznem semmit, mert a munkahelyem küldte a bérrel együtt. Annyit viszont már sikerült kiderítenem, hogy lemaradt a 13. havi 1/12-ed része, plussz a régi bruttómmal számolták a bérem. Azt mondták, hogy jogos és kompenzálják utólag, de nem történt semmi. Kell még pár kört futnom ezzel. Jó lenne, ha lenne valaki, aki ért hozzá, és ki tudná számolni, hogy végülis mennyi jár még nekem pontosan.

Bocs, hogy másnak már nem írok, megjött a család, mennem kell.

Andi
Kép
cukkker
 
 


Cukker,
a béreddel együtt tuti nem kaptál GYED-et, GYED mellett nem lehet dolgozni, az már GYES volt. Ahogy visszamész dolgozni a GYED átvált GYES-re, még ha nincs is Adri két éves.

Estelle,
Pesten a Lurdy házban van egy Disney bolt, ott is lehet kapni, de jó drága. Az enyém a Sárkány centerből származik. Lehet, hogy nem eredeti Disney, de ugyanolyan jó. Ha kell, hozok neked. Zsebibabásat még nem láttam, csak Micimackóst, Malackást, Fülesest.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


roz
ok, akkor majd telefonálok, de el is hozhatunk autóval, miattunk ne gyere be külön

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


gadevi-Ja, értem! Ezt én is pontosan így gondolom, és én is addig szeretnék szopiztatni amíg csak lehet! :)
Nagyon készültem a szoptatásra már szülés előtt. Mózikának sokszor mondtam már a pocakban is, h. ügyi legyen és szívjon erősen, ha éhes lesz! :lol: Bejött! :D (Bár az első tejbelövelléskor megijedtem, nagyon fájt,Kazi nyugtatott meg telefonon)
Csak sok-sok tejcsi van, és az elején is kénytelen vagyok fejni,mert ömlik a tej, és ettől Mózes nagyon begurul, van hogy be sem meri kapni a cicit. Spriccel. Majd vhogy fokoztosan próbálom csökkenteni. Mindig hagyok benne egy picit. Ez azért nem fejben dől el, vagy de? Ez genetika is szerintem, mert Anyukámnak is rengeteg teje volt.
Az esti szopinál úgy sajnáltam Mózit, már be se kapta, mert úgy ömlött...úh. fejnem kell.Előtte biztos, aztán a végén csak annyit, hogy ne legyen csomó.Kipróbálom.

Cukker-Köszi, ari vagy!Mikortól dolgozol? vagy már dolgozol?

Kép
estelle26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?