Új privát üzeneted érkezett!

Balim
Köszi :) Nem megy Niki suliba beiratni be kell, szerintem a Magyar Ilonába iratom, vagy még nem tudom . Ha meg gondolom magam jövőre még átírathatom másik suliba. szívem szerint a Vásárhelyibe íratnám szerintem az egyik legjobb suli de olyan messze van nekünk. Mi egyébként a Tóth László ( czollner téri ) sulihoz tartozunk oda semmi képen nem szertném ( Én is od jártam elég volt ) A másik ami közel van Zrinyi azt nem bírná a II.Rákoczit meg nem nagyon ajánlották . Egyébként a nevelési tanácsadoban is azt irták a papirunkra hogy nem mehet még iskolába mert téveszti jobb-bal fogalmát és napszakokat sem jól mondja . Ezt az alapján modták hogy elmentünk egyik délelőtt és nem azt modta hogy délelőtt van hanem hogy hamarossan délután lesz ... (no komment) . Bárányhimlővel kicsit vegyessek az érzéseim, Adri rettentő pöttyös még mindig azóta is folyamtossan jöttek ki rajta olyan 300-350 pötty van rajta és 1 hete csak fekszik és alszik mert olyan lázas.. Többieken viszonylag jól lezajlott leszámítva a lázat de Adrival nagyon megszenvedünk ma úgy tünik jó a kedve és jó hangulta van du meg is próbálunk elsétálni a Petőfi Sándor utcai zölségehez :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Roz,
azért is kérdeztem, mert hétfő-kedden beíratkozás, és igen, azokat is be kell íratni, akik mégsem mennek. Nehéz az iskolaválasztás, az biztos, főleg, hogy a tanító személye is jó legyen. Mert az a legfontosabb. Érdekes ez a bal-jobb, szerintem sok elsős sem biztos benne (meg sok felnőtt sem mindig). Kitartás a himlőhöz, nekünk is hasonló volt, két hétig szenvedtek, nagyon kijött rajtuk...
balim
 
 


Balim
Igen ezért is dilemmázom a sulin mert sajnos nem tudjuk hogy jövőre ki kezd első osztályt voltam nyilt napokon is de jövőre ugyan így végig járom mert nem tudom ki lesz a tanítónéni ..

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 

 
 

Roz,
hát igen, azt nem szokták tudni előre... Annyi minden történhet addig. De ha átviheted másik suliba, akkor végül is nincs semmi gond. A lényeg, h most írasd be valahová.
balim
 
 


Ser,
Hannának boldogságos névnapot kívánunk!
balim
 
 


Roz,
miért kell beíratni Nikit suliba, ha nem megy? A barátnőm kislánya sem megy, annak ellenére, hogy októberben már 7 éves lesz. Ő nem tudta, hogy be kellene. Valami jogszabály írja elő?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina,
igen, jogszabály írja elő, most a 2001. jún. 1. és 2002. máj. 31. közöttieket be kell íratni, még ha nem is mennek. Szólj a barátnődnek, hétfőn és kedden lesz beíratkozás!
balim
 
 


Ser
Hannának nagyon sok boldog névnapot :)


Lina
Igen van egy jogszabály miszerint a 6 évet betöltött gyerköcöt kötelező beiratni még akkor is ha nem megy iskolába. Sőt az óvódában fel is mérik és nevelési tanácsadóban is 2 óra hosszás teszt van hogy iskola érett e a gyerköc . Ők adnak ki igazolás a suli felé hogy mehet e vagy sem

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Roz,
a barátnőm nem kecskeméti, nekik nem most lenne a beiratkozás elvileg. Utánanéztem közben én is, megtaláltam, szóltam is neki. A kislányt is a nevelési tanácsadó nyílvánította úgy, hogy még nem mehet iskolába.
Amúgy most olvastam, hogy a Vásárhelyiben nem indítanak első osztályt. Nincs gyerek

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina,
biztos, h a Vásárhelyiről olvastad, nem a Vörösmarty? A Vásárhelyibe nehéz bejutni, volt olyan, h a körzeti gyerekeket sem mindig vették fel...Ráadásul itt a Petőfivárosban sok fiatal él, kisgyerekekkel, nem hiszem, h ne lenne annyi gyerek.
balim
 
 


Sziasztok!

Ser
Hannának Boldogságosan Boldog Névnapot Kívánunk! :)
Hogy vagytok??? Holnap megyünk a szomszéd utcába tekerni, majd figyelünk, hátha látunk benneteket! :D

Roz
Ne hari, tegnap láttam csak hogy írtál. Nem vagyok egy IWIW rajongó. :D
Sajnálom a sok pöttyet. :( remélem gyorsan meggyógyultok.
Erről eszembe jutott Pöttyös Panni. a kedvenc könyvem volt :)

Balim,
priviben akartam, de megírom ide. :) Nagyon köszi az infokat. sokat segítettél. Kiderült a férjem ismeri is a Petit, ma beszélt Vele. 2 hét múlva indul új csoportja abba megyünk. :)
Ma pedig Élete első fociedzésére visszük a fiatalurat. :D .... nagyoooonnn izgul!
Megnéztem ám a képet Rólatok. Gyönyörű gyerekeid vannak! :) Jól látom hogy Eszter kis rosszcsont csibész lehet? :lol: 8)

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Balim,
de Vörösmarty. A Vásárhelyi a legkeresettebbek között van a Zrínyivel, meg valami Kálmán Lajossal együtt.
Vidéki gyerekeket tényleg csak nagyon ritkán vesznek fel? Na akkor gyorsan átjelentem majd Lilit a nagypapához, akkor még szerintem körzeti sulija is lesz a Zrínyi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nana,
örülök, hogy tudtam segíteni. Nagyon jó kezekben lesztek! Hova mentek focizni? Dani és Boti is nagyon helyes kissrácok! Eszterke csibészségben túltesz a fiúkon, hihetetlen, h milyen örökmozgó, izgága, akaratos... de akkorákat nevetünk rajta :lol: .

Lina,
elég, ha beiratkozás előtt átíratod Lilit, mindenki ezt csinálja egyébként... Ez a Kálmán Lajos nekem nem ismerős, hol olvastad ezeket?
balim
 
 


Lina
biztos hogy Zrinyit szeretnéd Lilinek? Olyan követelmények vannak :( van egy ismerősőm akinek az 1 osztályos gyerekét ki kellett venni onnan, mert szószerint egy (fejlesztőpedagógus monda igy) versenyló istáló nagyon nehéz suli és nagyon kevés siker élmény lesz ha valami nem megy neki . Az ismerősőm kisfia többször sirva jött haza ás már úúútált tanulni és suliba járni amitóa váltottak sulit a gyerek kitűnő tanuló soha nincs gond a tanulással és járni is szeret isibe. Niki is olyan gyerek aki nagggyon ígényli a dícséretet és egy ilyen helyen meg pont azt nem kap :( pedig neküj gyalog kb 10 percnyire van ..

balim
A Ciril a driri még a VÁSÁRHELYIBEN ? (bocs caps lock)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Roz,
igen, a Cirill a diri még.
Szerintem tanító függő ez is. Egy ismerősöm kislányát az ÉZI-ben készítették ki. Tőlem is kérdezik sokan, hogy hogy bírja a gyerek az Aranyt, de nekünk szerencsére nagyon jó tanító nénink van, aki rengeteget dícsér, miközben rendesen követel is. Szerencsére Marci nagyon jól bírja, soha nincs egy rossz szava sem a sulira és nagyon jók az eredményei.
balim
 
 


nyhk
pü ment :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Most én is azt vallom nem íratnám Danust a Zrínyibe, pedig már megkaptuk a tuti "protekciót" (nem kértüK) :roll:
A férjem az ÉZI felé hajlik (naná Ő is odajárt :) )
szerencsére van még 1 évünk, de tuti nagyon nehéz lesz! :?
A legfontosabb szerintem is a Tanítónéni/bácsi, de ebben én megint teljesesn meg leszek lőve :? :roll: , mert nem vagyok kecskeméti.

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Balim
olyan nehéz jó tanítónénit találni Én szívessen vinném Nikit pl az Én volt általáns iskolai tanítónénimhez a mai napig szép élményeim vannak róla mindig beszélgetünk az utcán ha találkozunk de Ő meg azt mondja hogy a Tóth L. ne menjünk mert már rossz a színvonal ha másik suliba tanítan ez a tanitónéni vinném utánna Nikit bármilyen messzire. Nekem nagyon sok szertett bíztatást ... adott de az melett követelt is rendesse . Sajnálom hogy ilyen sokat romlott a suli sznvonala mert nekünk ez lenne a legközelebbi suli

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Roz,
Most olvasom, Ákom-Bákom Berkenye... :D ez volt Danus egyik locsolóverse idén. :)
Nagyon aranyos!

KépKép
KépKép
nana09
 
 


nana
rengeteg nyiltnap van amik bemehetsz Én is csak innen ismertem meg tanítónéniket /bácsikat :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


nana :) Van egy mese is aminek ez a cime és imádta így ragadt rá ... :D Mikor így hívom hogy Ákom bákom berkenye .. Niki folytatja mindig szagos húsvét reggele :D :D egyszer a dokink jót röhögött rajtunk mikor hallotta :D

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Roz,
így van, mindkettő nagyon fontos - és elég nehéz ktalálni :cry: .

Nana,
ki kell találni, h melyik iskolák jöhetnek számításba és el kell menni a nyílt napokra. Daninak egyébként van érzéke a zenéhez, mert az ÉZI-ben az nem egy hátrány :lol: (az enyémeknek semmi hangjuk...).
balim
 
 


Balim,
hát én sem most akartam rögtön átiratni nagypapához. A Kossuth tér szerintetek a Zrínyihez tartozik?

Roz,
én szeretném, ha oda járna, én is oda jártam. Van alsós tanító néni, akivel anno meg egy házban laktunk. Na ő tuti nem terrorizálná a gyerekeket, nagyon kedves. Jó persze, én 17 éve végeztem ott, de szerettem oda járni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Balim
itt van a cikk, aminek az utolsó mondatában van ez a suli.

http://kecskemet.mconet.biz/admin/php/p ... =kecskemet

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


...regnap írtam csak elszállt:(
aztán már nem volt időm

Nagyon köszi mindenkinek a Levi köszöntést, de már 9-én elműlt, csak nem volt gép és időm se nagyon átírni, de ma megteszem:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Köszi a köszöntést Hanna nevében is! :D

Nana, sztem du itthon leszünk, nyugodtan benézhettek :D !Hogy telt a fociedzés? Köszi jól vagyunk,Hanna beteg volt, de már meggyógyult, én egész héten Szegedre jártam.....

Balim, Ti jól vagytok? Mindig csak a kocsiban látlak, ráadásul mire eszmélek, már hiába integetek :oops: ....Jobb-bal tévesztés :lol: (rtg-t meg ugye úgy nézzük,h ami a jobb szememmel van szemben az a bal oldala a betegnek-szted hányszor javítunk leletezés közben :oops: )

Roz, egy pm hormonszintmérést megér a dolog,és az UH-t is elintézzük :wink: ....

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Ser
Hannának utólag boldog névnapot,remélem klasszul ünnepeltétek!

De jó,nekem még messzi a suli kérdés,de az tutti hogy nem sok jót hallottam a Zrínyiröl.Kolléganőm kislánya odajár és amiket mesél,hát inkább a gyerekem még maradjon gyerek az iskolában is.

Roz
hát ez a bárányhimlő!Jó lenne ha Annán kijönne még most amíg ilyen kicsi,meg itt a jó idő,nem kellene rá a sok ruha.

Nana
hát megünnepeltük a névnapom.Erszényes főzött nekem fini ebédet,majd apával elmentünk a Csalánosi csárdába vacsizni.Isteni finit ettem.Mézes-mandulás csirkemellet.Mennyei volt. :lol: Azt beszéltük ott lesz az esküvői vacsink.Jó hely,tetszik hogy van játszótér a gyerekeknek.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,1-2hete mi is ott vacsiztunk...ugyanazt ettem.. :lol: :lol: Rendeltem gundelt is,de vissza is mondtam...annyira elteltem tőle.Nagyon finom volt!Remek választás az esküvői vacsihoz!!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Tudtok nekem ajánlani olyan helyet nyaralni, ahol van medence ahova a gyerekeket nyugodtan beengedhetem, ezért nem kell egy strandra elmennem, hanem a szálláshelyen van. Családbarát. SZóval ahova ti is szivesen mennétek két kisgyerekkel. Ja! és üdülési csekket is elfogadnak. Előre is köszi.

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Gadevi
milyen kicsi a világ mi?Kár hogy nem egyszerre voltunk ott.Tényleg jó hely a Csalánosi.

Nyhk
tavaly mi Egerszalókon voltunk,isteni volt,naon gyerekbarát,csak azt nem tom hogy üdülési csekket elfogad e a tulaj.Medence volt,és tutti kis játszótér az udvarban kialakítva.Ha a Googleban rákeresel az Egerszalóki Fanni vendégházra,még képek is vannak feltéve.Klassz hely,nekik is van 4 gyerekük.Vacsorával vártak minket.Bográcsos vaddisznó pörköltet kaptunk.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
Köszi szépen, meg is találtam a neten!!!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok! Ujra itthon.Most aludt el,ugyhogy rakok föl pár képet. :wink:
Kivánunk mindenkinek sok boldog születésnapot kicsinek nagynak,ha igy utólag is de annál nagyobb szeretettel.Mindenkinek jó egészséget és boldogságot!

Kép Kép Kép Keresztszülőkkel játszom,barátkozok.
Kép Imádom Indikét.
Kép Keresztmámával.
Kép Mondom,h.imádom ezt a gyönyörű nagylányt. :lol: :wink:
Kép Ő is szeret,hisz ideadja a cumikámat! 8)
Kép

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nyhk,
ti hova jártok lovagolni? Vasárnap szeretnénk Lilivel valahova elmenni, ahol van póni is, mert apa nem engedi nagy lóra. Ma mindenáron rá akart ülni a nagyi szomszédjában lévő kecskékre, persze arra nem tudtunk, így maradtunk a lovaglásnál. Megígértük, most már csak helyet kellene találni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és ma reggelre fixen megvolt a minusz 10 kilóm :lol: Még ugyanennyi, és egész jól fogok kinézni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina,

Aranyos a kecskés eset, biztos csodálkozott volna a kecske :) .
Mi Nagykőrösre járunk, de nincs póniló. Viszont nem kell félteni a nagylótól sem. Ami mi lovunk erre van "kitalálva", az más kérdés, hogy én nem mernék felülni rá! :oops: .
Viszont mi hétvégén nem megyünk, mert a gyógytornász nem ér rá. Nem tudom, hogy van-e sima lovaglás nálluk. Kérdezdd meg, itt a honlapjuk linkje, és ott a telefonszám is.
http://www.nlse.hu/contact.htm

Kecskeméten a Csinos farmon lehet lovagolni, őket is érdemes megkérdezni.
http://www.lovardakalauz.hu/bacs_megye_ ... skemet.php

Gratula a minusz 10 kg-hoz, szerintem az hozzám jött át :( .

Jó lovaglást! Szerintem nagyon nagy élmény lesz Lilinek!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok :)


Timcike
Nagyon jók a fotók.Fekete lett a hajad?


Lina
nagyon ügyi vagy gratula :)

nyhk
Én is eger körníékére szavazok számomra megunhatatlan anyuék Noszvajra szoktak menni biti emlékszel meséltem hogy pünkösdkor volunt ott és nekün is nagyon tetszett bár medence nincs gyerekbarát és győnyörű a hely :) ha gondolod kérek telszámot .

hajny
meglérdezm ám a fodrász csajszit csak még nem jutottam el addig hogy rácsörögjek ..

kazi
jól vagytok ? Nem jössz mostanában ...Minden ok ? vagy csak a jóidő kicsalogat benneteket is :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


roz23-nem,sötétbarna.Arra gondoltam,h.nem árt egy kis változás. :oops:


Csajok,ha valakit érdekelne,van egy eladó alig használt fa járókám.
A járóka bükkfából készült, mérete 73x101cm. Fekvőfelülete könnyen tisztítható anyagból van, aranyos macikás mintával. Keveset használt, így állapota kitűnő, nem kopott, nincs megrágva,kiszakadva. Szétcsavarozható, lapraszerelve szállítható. Nincsen kereke és a fekvőfelület magassága sem állítható.
Ha valakit érdekelne,szoljon.


Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Roz,

Szivesen fogadom a telefonszámot. Egyre jobban kezd érdekelni Eger környéke, bár anyósomék Gyöngyösön laknak, és egy kicsit furcsán jönn ki, hogy tőlük alig pár km-re megyünk nyaralni. Viszont nagyon szép környék.

Timci,

Nagyon nagyot nőtt Atticy. Lassan egy éves lesz :shock: , pedig még csak most született.
Próbáld meg a vaterán eladni. A mi járókánkat (ugyan ilyen, csak 100*100-as), multhéten adtam el. Kb. fél napig volt fent.

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Utólag is minden szüli és névnaposnak sok boldogságot kívánok!

Lina, gratula a 10 kg-hoz.

Nekünk a keresztelő után a csalános csárdában volt az ebéd, nagyon jó sikerült és minden nagyon finom volt. Én is csak javasolni tudom!

Reniékkel húsvétkor találkoztunk, Andi baba gyönyörűen fejlődik, Reni pedig olyan csinos, amilyen szülés előtt volt. Jól vannak, csak kevés ideje van írogatni. Olvasgatni viszont olvasgat néha bennünket!

Jók legyetek! Évi

Kép
Kép
kisévi
 
 


nyhk-föltettem a vaterára meg a teszveszre is.Te,hogy postáztad?És mennyibe került a postaköltsége? :roll:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nyhk-hát igen.Még egy hónap és egy éves lesz.Nagyon telik az idő az biztos.Nem is bánnám,ha nem öregednék vele. :lol: :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike,

1490 Ft a legdrágább postaköltség ez 30 kg-ig van. Akármibe becsomagolhatod. Apa szétszedte, és a régi TV dobozt szedte szét abba csomagolta be (a kartont ráhajtogatta, és jól körbe ragasztószallagozta) ( Ádám 27 kg-os kiságyát is postáztam a 10 cm-es rugós szivaccsal, nem semmi csomag volt, de sértettlenül elment :) ). Egy nap alatt ott van.

Bocsi, de megnéztem a járókátokat a vaterán, csak az én véleményem : egy kicsit drágállom. mi 12-ért vettük a 100*100-ast újonnan, és az kb az megfelelő méret egy járókának. Tényleg csak privát vélemény, remélem nem haragszol érte.

Kép

Kép
nyhk
 
 


nyhk-nagyon aranyos vagy.Köszönöm szépen az infót. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ezt most kaptam mailbe:

Ez most nem egy továbbított pletyka.

Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat 2 napja az Érdi úti iskola (XI.ker) elött. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna.
Ovodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem tudom,talán igaz is lehet... :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

NEM IGAZ EZ A HÍR! A rendőrség kivizsgálta. Az indexen írtak erről. Borzasztó, hogy ilyen hírek keringenek...nem? Olyan rémisztő!

Esetleg nem tud valaki alig használt eladó Adamo bébihintát? Szeretnénk venni, de elég drága...
www.adamo.hu

Roz-A Zsóka nem ilyenekkel foglalkozik?

Iskolák- Véleményem szerint ne iskolát, hanem tanító nénit válasszatok! Egyébként talán a legjobb sulik: Ézi, Vásárhelyi, Arany.
Tényleg nem indul első a Vásárhelyiben? Ovi-sulisok sincsenek?

És az igért képek:

Kép A kis huncut :) Kép Mózi Baba

Kép
estelle26
 
 


sziasztok :)

estella
de van nálunk ilyen hinta 14000 ft egy ilyen hinta de igazán kortalan nálunk a 4éves is tudja használni csak zsinort kell állítani gyertek be és próbáljátok ki mi is használunk egyett :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Sziasztok!

Timci
naon klasszak a képek!Szép kicccsávó Atika!

Estelle
te is milyen rég voltál már!De valami kis gyönyörű baba Mózika!Egyszer nincs kedved együtt sétálni velünk?Majd írok!

Roz
van még egy kis időm,ha megvan a rucim,akkor segít nekem a varrónő eldönteni mi legyen a hajamba,így már könnyebb lesz a frizura kérdés is.Asszem megvan a nászút is.Jó lenne,de még nem kiabálom el.Szervezek ám mindent mintha muszály lenne! :lol: Endre meg csak bólogat mindenre. :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Estelle,
az első üzimben elírtam, nem a Vásárhelyiben, hanem a Vörösmartyban nem indul első.

Lányom intézett nekem megint egy kis extra szabit. Fél 2 óta 13-szor hányt. Mindjárt mehetünk a dokihoz, erre pont most aludt el. Szépen lassan felkeltegetem azért...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina

Szegény kis Lili. 13?Az nem semmi!Azért iszik folyamatosan?
Bence is tegnap nagyon rosszul volt, haza kellett hozni a suliból ,mert ott többször is hányt. Aztán itthon folytatta, de egyszerre egy liter folyadék is kijött belőle. Ma már jobban van, remélem túl vagyunk rajta. A hasa is ment.

Estella

Hogy rohan az idő! Mózi már milyen nagy, és nagyon édes, szép baba. Beszéltem Margóval, állítólag kiscsoportosokk lesznek jövő ősztől. Ő meg az unokájának keres jó bölcsit és gondozónőt.

Kazi

Néztelek benneteket az iwivwn, Mira haja mesébe illően szép!

Roz

Jobban vagytok már? Bárányhimlős pöttyök?

Még két hét és kezdek dolgozni! Gyorsan elrepül a szabim.
Teszek egy képet a Húsvétunkról (20 centis hó volt a Bükkben)
Kép

Andi
Kép
cukkker
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?