Új privát üzeneted érkezett!

haho
összefutottunk Nancyvel, Nekik is jo holnap du. :lol:
és Lady akkor Ti is jöttök de jo lenne :lol:
mikor és hol???
Szonce: jok az uj vonalzok :wink: hu nagyon kék az a cipö :lol: :lol: de jo ha Nektek is jo :wink:
Gombockáék sajnos nincsenek itthon :(
KUSI???
MESIKE???
REMÉNY??? ma összefutottunk ám :wink:
CHARLOTT???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babusok 2010.08.10 15:15-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 




Sziasztok!

Akkor amint mondtam okés a holnap du fél 5utántól fagyizhatnánk játszizhatnánk...
Bár mi túl sokszor nem taliztunk azért sajnálom h.elmentek de remélem azért még összefutunk :wink: :wink: :wink:

mennem kell ma a zsarnokom nem hagy élni 8) 8) 8) nem beszélve vasárnapéjjel semmit sem aludt reggel fél 8kor aludt el...alig birtam szusszal h.ne aludjak el állva egész nap de szerencsére éjjel aludt :lol: :lol: :lol: később még benézek

Kép
nancy3
 
 


szupi :wink:
hol talizzunk??? a pékséges fagyizonál? sztem legyen 5 ha nem gond de aki elöbb odaér legfejjebb vár picit :wink:
KUSI
MESIKE
REMÉNY
CHARLOTT
???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

oksi ott leszünk :wink:

jó éjt

Kép
nancy3
 
 


jo éjt :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak most jutottam a gép elé,nemrég értünk haza.
Most neki állok főzni

Babusok:Ne haragudj,de szerintem nem fogunk tudni kimenni :oops: :oops:
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: semmi gond :wink: remélem majd még talizunk vmikor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok
A tegnap vendégeim voltak,de sajnálom szivesen csatlakoztam volna.

KépKép
mesike78
 
 


Nancy, Szonce: örülök h sikerült talizni :wink:
Mesike: na majd legközelebb biztos össze tudsz futni a többiekkel :wink: sajnálom mi már nem hiszem h találkozunk :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


dobozolunk és csak dobozolunk :lol: :lol: :? :? jaaaajjjj nem gondoltam h ez ilyen nehéz :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

babusok:hogy haladtok a dobozolással?

Ha minden jól megy mi vasárnap megyünk GV-re
Most volt,vagy ma lesz ott először Kalóznap a kikötőben :D :D

Nancy:sikerült elérnem a Kónya Esztert,nagyon kedves volt :D :D
Ő is szabin van,de azt mondta,hogy szeptember első hétfőjén hívjam fel,és ad nekünk időpontot,és a Heim Pálba kell majd mennünk
Mindenképpen megnézi a Csengét

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: na de jo hir :wink: jo pihit majd Nektek :wink:
én már kész vagyok alig alszunk, na csak sikerül majd a végére jutni :wink:
Csajok ma extra nyüszikhisztipankák voltak alig ettek, remélem kialusszák :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Drága Csajok!
Köszönök Nektek Mindent :wink: Nagyon örülök, hogy megismerhettelek Titeket. Remélem még majd találkozunk azért :wink: Millió puszi :P
holnap megyünk... :cry: :lol:
majd jövök ha tudok :wink:
virtuálisan azért maradok :wink: ha nem baj :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok.Nagyon sajnálom hogy nem tudtunk talizni,remélem egyszer csak megismerhetlek benneteket :(
Ma elkezdet folyni Vivike ora,remélem nem tölem kapta el :(

KépKép
mesike78
 
 


Sziasztok!

Babusok:Örülünk mi is a Csengével,hogy megismertünk titeket!! :D :D
Én is remélem,hogy majd még találkozunk :D :D

Addig is sok puszi a csajoknak :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

most olvastam vissza az írásokat, és hogy kivel mi történt. remélem mindenkivel minden rendben van.

hát babusok elmentek :((((( pocsék lesz gy, de a gyerekeknek meg főleg, lesz majd nyígás délután, hogy nem jönnek az ikrek fagyizni. szerintem még én is nyígni fogok :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:43-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok Csajok!
Csak bejelentkezem gyorsan, tegnap délután ideértünk, Csajok nagyon élvezik az uj lakás egész nap a teraszon vannak, most persze nem mert esik, kipakolják a konyhaszekrényt amit éjjel berámoltam :evil: :evil: :lol: :lol:
Máris hiányoztok ám :cry: :cry:
Szonce: juj de jo akkor már bizti kukis és minden okés szuper :wink:
puszi Mindenkinek
még jövök késöbb :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Babusok, hogy nem tudtunk találkozni de biztos vagyok benne, hogy bepótoljuk :D Férjem gyakran dolgozik felétek, majd egy séta erejéig meglátogatunk :D :D :D

Szonce: GRATULÁLOK!!!!!!!!!!
hihi, nagyon szuper :D

Voltunk Coránál a játszóházban, nagyon élvezte Beni :D Nincs kedvetek eljönni velünk valamikor?
5-6-ig voltunk, Beninek ingyen volt, szülőknek 300.- :D
(azt hiszem 5után és 2 év alatt van ingyen)


Ha minden igaz csatlakozni fog egy nagyon aranyos békási anyuka hozzánk :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Na máris egyedül lettem este Apa elment dolgozni kicsit :? persze én is bealudtam a Csajokkal :oops: nemrég keltem :oops:
Természetesen Mindenkit szívesen látunk ám ha vki erre jár :wink: :wink:
Kusi: naná, gyertek ha tudtok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kusi: engem érdekelne a játszóház, mert most valami hempergő helyet keresek a nellinek, hogy kicsit pöröghessen valahol!

Szonce: na szuper, hogy minden rendben van.Ádám mellé egy cukika fiúnév?? most mehettek akkor tovább az ABC-ben, akkor most jöhet egy b betűs név is! :DDD

babusok: be tudtatok rendezkedni? tudjátok, hogy mi hiányzik még?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:43-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Engem Andinak hívnak és van egy 9 hónapos kisfiam Fefe. Békásmegyeren lakunk és csatlakoznék hozzátok ha lehet.
pandrea
 
 


pandrea: szijja Andi!

mim itt nagy szeretettel várjuk mindig az újakat. Mesélj valamit magadról/magatokról!
Fefe 9 hónapos kis lurkó? szuper végre még egy kissrác!
merre laktok, melyik oldalon? kérek személyleírást, lehet hogy már láttuk egymást! :DD

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Mivel ide igen kicsi képet lehet feltölteni, így lerajzolom magunkat :)
A dunai oldalon lakunk, a Jós utcában. Én kicsike vagyok és vörösre festett hajam van. Fefe jelenleg igen pufi mert sajnos szteroidot kell szednie és ez felfújta. Születési oxigénhiány és ez nem epilepsziát okozott hanem tüskés az agy tevékenysége ami rohamhoz vezethet, így kezeljük epilepszia gyógyszerrel.

Ti melyik oldalon laktok?
Mesélj Te is magatokról, ha nem gond.
:)
Andi
pandrea
 
 


A szia lemaradt az elejéről :)
pandrea
 
 


Sziasztok :D
Szia Andi, már vártunk :D :D :D :D


Akkor jövőhéten játszóház, írjatok majd kinek mikor jó és összehozzuk :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

Oksi mi benne vagyunk a játszizásban, majd egyeztetünk...
Üdv Andi közöttünk...nálatok "ebben"nyilvánul meg az oxigénhiány vagy esetleg másban is...ne hari a kérdésért de a kisfiam is oxigénhiányossan született....

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!

Szia Réka, megjöttünk :)

Elég kacifántos még ez az egész, hogy mi is a baj Fefének. A hallása már 100%, a látása most alakul, az alvás-ébrenlét jelenleg fel van borulva úgy hogy inkább alszik így most ráállunk a szenzoros ingerlésre teljes bedobással. Nagyon feszes volt, de a Dévénynek köszönhetően használja kezét és lábát. Már kanállal eszik és adok neki főzött gyümölcsöt darabosan, ezt szét tudja nyammogni. Nem epilepsziás, de tüskés volt az EEG-je ezért kap gyógyszert hogy ne legyen epilepsziás. Nagyjából ennyi, azt hiszem.
Az agy szürkeállománya nem sérült, de az agykéreg igen.
Nálatok mik a problémák?
pandrea
 
 


Nálunk az volt részben még van is h.testszerte hipoton volt (mára már nem)lábai meg feszesek még.... Cp-s azon belul dystoniás ami annyit takar h.vannak túl mozgásai ami akadályozza a célirányú mozgást... neki az agy fehérállománya sérült...múlt hónapban derült ki h.epilepsziás amit egy komplikált lázgörcs hozott nála ki...
Mi mozgásfejlődésben még csak a kúszásnál mászásnál feltérdelésnél tartunk de már nem kell sok a járásig...csak az kell hogy elmúljon a feszesség...
milyen szenzoros ingerlésre gondoltok?

Kép
nancy3
 
 


Dévényre jártok?
Szenzoros ingerlés: hintázás gyorsan, pörgetés, dobálás, zene, fények de nem villogó. mivel sokat alszik így az idegrendszert kell piszkálni és így lehet. Kicsit mostanában elkezdett be-beremegni a keze-láma, de az EEG nem mutat semmi, a tornász meg azt mondja hogy sok az energiája és nem tudja levezetni és az izmok dolgoznak. Nálunk nincs sem mászás, sem kúszás. Remélem egyszer lesz, mert tornával kiváltható.
Hova jártok orvoshoz? Mi a budai gyerekklinikára járunk.
pandrea
 
 


Gézengúzba járunk jelenleg meg 2hetente jön a dévényes, bár jelenleg az epilepszia miatt szünetel...elötte mi is voltunk a budaiba de semmit sem ért utána vittem a Tunyogi játszó fejlesztő központba...de ami nagyon bevált kezelés az a csepeli RTMS es ez egy mágneses kezelés kukk utána neten hátha Nektek is jó...nekünk ez inditotta be a mozgás fejlődést...ez a remegés érdekes....

Kép
nancy3
 
 


Ja mi csak orvoshoz járunk a budaiba. Fejlesztésre heti 2x Dévény, heti 1x Gézengúz és ha nincs a Dévényesünk akkor heti 1x Mackórendelő. Mágneses kezelésre tegnap azt mondták, hogy még kicsit, de ma hallottam hogy Budapesten csinálnak ilyen kicsiknek is kezelést, holnap meg is keresem őket. A Csalogányt fogom megkeresni, azt mondták hogy jó még és a fejlesztő eszközöket is haza lehet vinni.
pandrea
 
 


Mackórendelőt nem ismerem....melyik mágneses kezelésről érdeklődtél?

Kép
nancy3
 
 


Pécsen van egy ilyen mágneses gép, ott mondták hogy ilyen piciknél nem csinálják. A csepelit holnap felhívom.
A Mackórendelő ugyanolyan mint a többi, semmi extra.
[/img]
pandrea
 
 


Csepeliek bizti fogadnának titeket...délután 1től a töki lázával küzdök...40volt majd lement 38ig majd vissza fel jöttegy roham...majd diazepám után mély alvás és 37.7 kivi vagyok milyen lesz az éjszakánk..hivtam az ügyeletet azt mondták ha újra 40 a láza majd kijönnek pfffff :twisted: :twisted: :twisted: hiába kúpoztam hütő fürdöztettem hát nem egyszerű régebben eddig 1kúp elég volt jajjj kész vagyok már :shock: :shock: :shock:

szülésnél amúgy mi történt ha nem túl indiszkrét a kérdésem? hol szültél?

Kép
nancy3
 
 


Hogy telt az éjszakátok? Töki hogy van?

Beakadt a szülőcsatornába és az utolsó 1 percet mér nem bírta így halva született. Bajcsyba szültem. Megbántam, de ez van.
pandrea
 
 


Jó reggelt!
Aránylag jól telt fél 1től láztalan szerencsére most még alszik fél 7kor ivott kis tejcsit és visszaaludt...

Valamikor nincs kedved talizni velünk? tudnánk mikről csevegni..
Nálunk az volt h.szintén elakadt kzs 2*a nyakán ami minden nyomásnál visszahúzta..szinte fekete volt a kisteste mikor született nem sirt fel egyből futottak el vele...így utána egy darabig nem is láthattam...én a margitban szültem...nem igy képzeltem egy szülést de ez ellen már nincs mit tenni...sokan mondják egy ilyen gyermek az isten ajándéka hát ezen tudnék vitatkozni mert tönkre megy vele egy egész család élete én már optimista vagyok de elég rögös volt az utunk idáig...



Többiekkel mizu?

Kép
nancy3
 
 


sziasztok, csak gyorsan bocsánat majd alvásidöben többet jövök :wink:
Nancy: jobbulást Patricknak remélem nem lesz már láza +++++ mitöl lehet? :cry: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Pandrea: üdv itt :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: Köszönöm az üdvözlést :)

nancy3: nagyon szívesen találkoznék veletek, témánk az lenne :( Én sem így gondoltam egy szülést, gyerekvállalást, de ez jutott.
Mikor találkozzunk?
pandrea
 
 


Amikor Nektek jó alkalmazkodunk:)

Kép
nancy3
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:43-kor.
szonce82
 
 


Babusok!
Fogalmam sincsen nem köhög, nem náthás, nincs hörgés igy passzolok valószínű centrális láza volt.....ami a roham elött előfordulhat...ezelött is így volt csak akkor utána volt a rohama..beszéltem a kezelő dokijával neki sincs elképzelése a házidokink azt mondta ő sem tudja...ha nincs virus akkor passzol...szuper nem? :twisted: nem rég kelt semmibaja sincs vidám étvágya van....igy érthetetlen.....

Kép
nancy3
 
 


Haho Csajok, végre szunya van, jo lenne pakolni de már azt se tudom mit pakoljak elöbb :oops: :? :lol: na majd alakul :wink:
Nancy: hát azért johir, h nincs más baj, de ne is legyen, hátha elcsipted idöben a lázat és nem is jön vissza, jaj nagyon remélem :wink:
Szonce: ne is mondd, nekem is volt már hosszu hszem aztán sutty igy ha sokat irok megynyomom a másolást és csak utána küldöm :lol:
ötletelhetünk fiunevekkel??? mi magunknak nem tudtunkkitalálni :oops: de barátnöimnek simán, igy egyik barátnöm kisfiának én találtam nevet :P
Pandrea: kitartás Nektek, nagyon ügyik vagytok, h ennyi fejlesztésre jártok biztos meglesz az eredménye, addig is drukkolok Nektek h minél elöbb :wink: megkérdezhetem, h mi a kisfiad igazi neve? gondolom :oops: Fefe a beceneve?
Kusival akkor már ismeritek egymást? ha publikus h honnan kiváncsiak vagyunk :wink:
biztos tudtok majd jo ötleteket adni itt a Lányokkal (Nancy, Lady )egymásnak :wink:
Kusi: de jo ötlet a játszoház :wink: van a Csillagvárban is ha jol tudom, azt már néztétek?
Gombocka: hát még sokminden hiányzik pl. karnis meg függöny, de lassan majd alakul a dolog :wink: tegnap voltam itt a Savoyába, van lipoti pékség :lol: :lol: meg dm is :lol: :lol: örültem mint majom a ...-nak :lol: lecsekkoltam beférek az ikerkocsival is, nincs is ajto :lol: :lol: a boltkérdés viszont necces :? az auchanban ugye nem fér el a kasszánál max ha az elsöhöz megyek kipakolok majd kimegyek és ott fizetek...hááát majd kiprobáljuk h müködik-e vagy ugye 2 Csajszi belerak a kocsiba de abbol sztem nem sok jo sülne ki :oops: :lol:
végre van kanapénk normálisan, Csajok simán belejöttek a hsználatba 1-2 esés után :oops: bejött h csuszizni kell azt ugye ismerik a játszorol h csuszda igy tetszik nekik de volt már fejjel elöre lesés is, a tüzhelyet meg probálják tekergetni de kökemény rászolás van ugy veszem észre már kapizsgálják, h veszélyes ez a kulcsszo, van 2 szekrény amit pakolhatnak, élvezik én meg pakolom vissza :? :lol:
Mesike: hogy vagytok? remélem nem lesztek nagy betegek :wink:
Charlott: néha jelentkezz mizujs van Veletek :wink:
Remény: nagyon eltüntél :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Pandrea: mi sajnos és nem sajnos most költöztünk el Békásról, de maradok mert nagyon jo kis banda van itt :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: juhééé már félidö van most néztem a vonalzodat :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:44-kor.
szonce82
 
 


Ferenc a kisfiam becsületes neve :) Voltunk tornázni és úgy kikészült a gyerek, hogy enni is tömve evett hogy a gyógyszert oda tudjam adni. Se kép se hang nála :(

Kusival egy másik fórumon ismerkedtünk meg, és hamar kiderült hogy egymás mellett lakunk, vagyis laktunk.

nancy3: a jövőhét elég húzós lesz, de délutánonként ráérünk. Hétfőn és csütörtökön Dévény lesz és akkor tuti hogy Fefe ki lesz ütve, de örömmel megyünk, majd felébred egyszer csak :)

szonce82: ne félj semmitől, csak mond szülésnél ha neked nem jó, de hát már vagy egy nagy fiad akinek gratula a másfél évhez :)
Itt laktok a szomszédban, csak átintegetek :)

Babusok: merre költöztetek?
pandrea
 
 


Szonce: huha akkor Boldog 1,5 évességet Ádámnak :wink:
Pandrea: de jó h ilyen közel vagytok Szoncéékhez :lol:
Budafokra költöztünk
azért volt vmi sejtésem, h lehet F betüs akkor :lol: nagyon cuki Fefe tetszik ez a becézés :wink:
Te viszed tornázni? messze kell menni? torna után nagy szunya van? azt irtad h sokat alszik? ez mit jelent pontosan?
jaj szolj rám ha tul sokat kérdezek :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: