Új privát üzeneted érkezett!

Nika
Hát Dani ruhatárának egy része Gabiéktól van, ami az övéké az természetesen megy vissza Nekik. A maradékot már felajánlottam volna, de Tibi unokatesója aug-ra várja az első babáját, és már odaigértük a kinőtt ruhákat.

Persze még mindig nincs vége, a cipőkig már nem jutottam el :roll: De a kinőtt ruhák mellett sikerült a téli cuccokat is teljesen elpakolni :wink: -ez is haladás!

Most megyek, gyorsan kiteregetek aztán irány az ovi :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Helló! :D

Nika!
Bocsi, hogy belekotyogok, de ha van bizalmad az ilyen vásárláshoz, akkor a Tesz-veszen elég olcsón juthatsz használt ruhákhoz. Egy kis ízelítő http://teszvesz.hu/13937_ruhacsomag.htm ... at%0D%0Ael

Én is szoktam nézegetni a srácoknak itt ruhát, már regisztráltam is, de a vásárlásig még nem jutottam. :wink:

Na megyek is, csak egy ötlet volt.

Majd igyekszem jönni dumcsizni is... :D

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

A szemüvegem -ra jött ki. Mi is kaptunk a keretre % kedvezményt!!!!! A lencsém viszont fényre sötétülő lesz, így nem kell külön napszemüveget vennem. Ez mondjuk árában nem sokat jelentett, lencsénként kb 2000-t. Alig tudtam választani, mert több is tetszett. Na de hát az ára is behatárolt, meg úgy gondoltam, hogy egy sötét szüre üveghez mondjuk egy rózsaszín keret nem túl mutatós....Így fekete mellett döntöttem. Azt hittem nekem csak a szolíd szinek állnak jó, de most ez tetszett meg. A férjem a lilára strasszkövekkel szavazott. Ami jóval finomabb volt, és nagyon szép, és fehér üveggel ok, de ha kimegyek a napra és besötétül attól féltem, na meg 5000 több is lett volna. Egyébként jelentős eltérés nincs az előző szemüvegemhez, így nem értem miért is fájt benne a szemem...

Voltunk Tescoban is Szilárdnak hoztunk nyári pólókat. 92-eseket hordunk, de vettem 98-asakat. Remélem jövőre is jó lesz így még. Mert azt nem szeretném, hogy most kicsit nagy, jövőre meg kicsi. Mert akkor érdemesebb pont jót venni. Nagyobb gyerkőcös anyucik , hogy tapasztaltátok érdemeseeb nagyobbat venni, vagy úgysem lesz az már jó jövőre?

Na menni kellene aludni...
Jó éjt mindenkinek!

Gabi! Nagyon el vagy veszve! Mi újság veletek? Te gyakrabban szoktál jönni! Csak nem megint betegek a gyerkőcök.

Nika! El is felejtettem a múltkor megkérdeni, hogy mi törtétn Gege szemével? Mitől szerezte a monoklit?
A múlt héten Szilárd is találkozott az ajtó szélével, neki a homloka közepén lett egy jókora pukli, de azért közel sem volt ilyen vészes..

Kép
szuzy
 
 

 
 

Mókuska semmi gond:) csak gondoltam nics kinek:) :wink: így azért más a helyzet :):):)
Tesz-veszen regizve vagyunk mi is de venni még nem vettünk semmit :) majd körül nézek :):):)

Szuzy: hát a monoklit úgy szerezte hogy a kezébe volt a csőrős pohár persze elesett és a pohár a kezében volt és beleesett a csőrbe még jó hogy a szemét nem érte el van neki őrangyala én azt gondolom :):):):9

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Thimo!


Én meg rendszeresen szoktam vásárolni a Tesz-Vesz-en. Idái8g amiket vettem még soha nem bántam meg (Petikének és Petrácskának ruhákat). Meg az igazság, hogy rengeteg sok jó dolog van a Tesz-Vesz-en.
Vendég
 


na akkor tényleg körülnézek ott :):): köszi a tippet :) mondjuk a pihenőszék meg az etető is az e-bayről van de az német onnan ez olcsó volt de tuhában már nem bizti :):):):9

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szuzy!
Szemüveg: biztos szépet választottál. :D Az írásodból kimaradtak a számok... :wink: Mennyi volt a szemüveg??

Ruha: Hát nem is tudom..., ha szerencséd van nem növi ki, de nem lehet kiszámítani. :wink: Pont tavaly vettünk mi is a Tescoban pólókat (5 db volt egyben) Dávidnak. Kicsit nagyobb méretet vettünk, de mostanra már alig takarja a derekát, azt meg nem szeretem. Amikor felemeli a kezét kivan a pocija rendesen, szóval rövid. :lol: Mondjuk télen használtuk őket a pulóver alatt. Ez is valami... :wink: Összegezve: szerintem ne számíts rá, hogy jó lesz jövő nyárra is. :D Szerintem, ha már nem csak egy számmal vesz az ember nagyobbat, akkor az elég toplisan áll már, nem? Egy-két méretet meg könnyen nőlnek az egyik évről a másikra...

Nekem könnyebb a helyzetem, mert amit kinől Benus örökli is Dávid. Beni tavalyi nyári ruha készlete az idén már Dávidé lesz. :D
Talán csak a rövidnadrágok nem.

Nika!
Szerintem is érdemes megnézned a Tesz-Veszt. Pláne, ha van ambíciód nyomon követni a liciteket. (nekem ez a neccesebb...).

Monokli: :o Őrangyal: :D

Ildi!
Végeztél? :D
Gabiról tudsz valamit? Persze, lehet csak nagyon elfoglalt. :wink:

Szépen süt a nap, bár egy kicsit hűvös van. Remélem, lesz melegebb is a napokban. :D

Szép napot mindenkinek!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Heló Mindenki!!!

Sikerült terhestornát találnom.Zagyvapálfalván a rendelő melett a védőnői szolgálatnál. esetleg ha vkit. érdekel, írjon, és adok telószámot
illestincsi
 
 


tincsi itt a gorkijon gondolod?
Mert itt kislétszámban foglalkoznak és nagyon kicsi a hely de nézz be nagyon rendesek itt a védőnénik :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nem értem miért maradtak ki, mert én láttam őket. Szóval 33000 volt, s ebből csak 2-2000 az, hogy fényre sötétül. 20% kevezmény volt a keretre. Most akció van nálunk. Szóval nem csak a keret, hanem maga az üveg is elég drága. Fele-fele kb az arány. Akkor gondolom (nem olvastam most vissza) a fogszabályozó árát sem láttátok, bizony 50000 volt!!!!!!!!

Ruha. Mi is örököltünk tesóméktól. Itthonra az tökéletesen megfelel. ( a fia már 15 éves , a lénya 10). Szóval nem mai darabok, de azért nem csúnyák ám, csak hát nem is újjak. Meg most az ő sógornője is küldött, mert anno a tesóm is adta neki. Így a ruhák körbe járnak nálunk is. De jó, mert ha itthonra is venni kellene nem tudom mi lenne. Mert azért lenni kell bőven, hogy ne kelljen gyakran mosni. Olyan ruhát amiben eljárunk mondjuk dokihoz, vagy máshová azt vesszük. Épp elég azt is. Én a Tesz-veszen még nem vettem semmit. Én játékot kerestem, de az szinte bolti áron ment, azért meg sokalltam. A ruhákat nem is igazán néztem.

Egyébként én is szépen kimosok, becsomagolok, és elrakok mindent, hátha lesz még Szilárdnak kistesója. (egyre inkább jó lenne, de én mindenképp várni akarok legalább addig amig Szilárd oviba megy) Na meg sok új ruhát kaptunk Szabolcs unokatesóitól is, ha majd lesz nekik is gyerkőc, biztos jól jön nekik is egy-két darab.
Nika mi is 92-eset hordunk, pedig Szilárd már nemsokára két éves. Gege hatalmas bébi. Egyébként 98-as pólókat vettem. Szerintem az egy számmal nagyobb csak laza, de többel nagyobb már tényleg csúnya. Igaz egy méretet egy pár hónap alatt is nőlhetnek így legalább nyár végig tutira jók. Meg télen mellény helyett is menők most a hosszú újjú póló fölött.

Na mennem kell.
Sziasztok

Kép
szuzy
 
 


Kukk!

Teszek tegnapi képeket.


Kép

Kép

Kép

Na milyenek vagyunk?

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Szuzy a 92-es még azért nagy neki mi inkább 86-ost hordunk Körülnéztem a tesz-veszen lehet találni majd jobban körülnézek :):):) láttam egy két csomagot csak sajna kevés a fiú ruha inkább csajszis van :)

Móni szépek vagytok :):):)

Gege:)

Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Móni! Nagyon aranyos a két fiú. Levi ahogy gugol, olyan mint Szilárd. Olyan cukik mikor így csinálnak, na meg amikor futnak... Bálint meg már ilyen erős, hogy így emelgeti a buksiját?! Nem semmi.

Nika!
Látom Gege is igazi fiú, a járművek megszállottja. Szilárd is az. Ma átalakította az apja az első szülinapra kapott triciglijét. Most már ő hajthatja, lekerült a lábtartó. A szerelésnél is nagyon segédkezett. Majd kipróbálni csak holnap tudja.

Ma sikerült vennem Szilárdnak egy napszemüveget. A DM-ben nagyon jó áron volt. 800Ft, német és az van rá írva, hogy kiszűri az uv fényeket. Hát remélem tényleg így van. Nagyon érzékeny a szeme a napra. Csak az a baj, egyenlőre nem igen tűri a fején. Állandóan le-föl teszi. Persze föl már nem mindig sikerül. Láttam a Kékesbe egy klassz dolgot. Amivel a fejére lehet fogatni. Csak az egy Polaroid szemüvegen volt, s bizony azok annyiba kerültek, hogy mjad le szédültem. 9-10. De majd megnézem itt Pásztón is, hátha lehet szemüveg nélkül is kapni ilyen eszközt. Körbe fogja a fején, és a vége tépő záras. Ha nem, hát gumit teszek majd rá. Bár ez utóbbi nem valami designos. Kész lett a szemüvegem is.

Holnap délelőtt főzőcskézek. Úgy döntöttem kipróbálom a tepsis húsos burgonyát. Meg jó lenne egy kis palacsinta is.
Délután meg köszöntőbe mennénk. A nővérem kislánya a héten lett 10 éves. Meg a párom unokatesójának a menyasszonyának is ma volt a névnapja..
Vasárnap állatkertbe készültünk a komámékkal. De... Nem tudom menjünk e, mert a keresztfiamnak tüdőgyuszija van. Kedden kezdődött. Anyja szerint már majdnem teljesen ok, de félek nehogy fertőző legyen. Mi a véleményetek? Pedig már hetek óta szervezzük, de Szabi mindig dolgozott. Most szabad, meg időt is jót mond, erre tessék. Nem tudom mi tévők legyünk. Lehet, hogy ha vírusos volt is már ilyenkor nem fertőz.

Szilárd is megfázott kicsit. Ma kicsit tunnyogott. Meg reggel is hallottam kicsit szörcsögni. Tegnap lehet megfázítottam séta közben. Elég hideg volt, fáztam én is, és annyira nem volt felöltöztetve, én a tegnap előtti jóidőre számítottam. Remélem az orrunk nem folyik majd. Reggel kiszívattam, de nem jött belőle semmi. Tüszzsögni is egyre jobban tüsszög. A kérdés csak az, hogy az allergiája súlyosbodik vagy van egy kis nátha is.

Tincsi!
Mikor van a terhes torna? Meg tudod oldani tanítás mellett? Jó neked, hogy csak este van hányingered. Nekem folyamatosan volt. Borzasztóan meg tudja keseríteni az ember mindennapjait, mégha tudja is, hogy ennyit ezek az édes gyerkőcök megérnek!

Gabi! Mi van veletek????????????????????

Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Húúúú csajok micsoda zord idő van itt reggel óta esik az eső :(:(:(

Szilrádkának jobbulást remélem hamar kilábal a náthából :)

nika70
Salgótarján
 
 


Tényleg jut eszembe mintha szólett volna valami topik taliról:):):) most akkor nem lesz?

nika70
Salgótarján
 
 


Nem tudom pontosan hol, de biztosan a Gorkijon. Hívtam a számot, amit a védőnőm megadott. Májustól fog indulni, keddenként fél 3-tól 4-ig.
illestincsi
 
 


OK akkor tudom hol :):):):) az iskolával szemben pontosan :) ahol a védőnői szolgálat is van:)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

hú de jól le voltam maradva :oops: :oops: :oops:
bocsánat a kimaradásért, de ha géphez ülök, általában játszom :oops: :oops:

Timi
kíváncsi vagyok, hogy a bárányhimlőt elkapja e a másik fiacskád is :wink: :wink: Ildiéknék váltották egymást.
Nálunk még csak Adri volt, most nem hallottam róla, hogy itt lenne, pedig most már én sem bántam volna ha túl leszünk rajta :wink: :wink:
Ha unatkozol, van egy oldal, én ott ragadok mindíg le :oops: :oops:
www.noivonal.hu fórumokon belül vannak játékok, és akasztófa, na én ott megtalálható vagyok.
Sokat írni Eszterke nem hagy szopi közben még az megy :wink:

azért megpróbálok jönni amikor csak tudok.

Krisztikém reggelre elkezdett köhögni :cry: tegnap már taknyos volt, így itthon hagyom, had jöjjön helyre. Remélem a kicsi nem kapja el.

Szuzy
kíváncsi vagyok az oviba mit mondanak.
Most nagyon sok a gyerek, teljesen fullon vannak az ovik.
Nálunk 31 gyerek van most, és folyamatos a beszoktatás még most is. Majd ősszel szétszeik őket, akik most tavasszal kezdtek azok átkerülnek máshoz.

Óvónénik: akik Adrikának voltak azt a párost szétszedték, az egyik Margó ovónéni volt, ő kb. nagycsoportosokkal van most :wink:
Ha tudsz óvónénit akkor írok róla véleményt.
Ja, mi a Százszorszép oviba jártunk/járunk :wink: :wink:

Elvileg nem veszik ám be 3 éves kor előtt, max. 1 hónappal, de van, hogy még úgy sem, függ az aktuális szoktatott gyerekek számától is :roll: :roll:
Szilárd pontosan mikor tölti be a 3. évét?

Nika
turizni nem szoktál?
Szégyen vagy sem, nekem rengeteg ruhájuk van onnan a gyerekeknek és nagyon jó állapotú és minőségű ruhákat lehet kifogni ott :wink: :wink:
Nekem Krisztikére kell több ruhát vennem, mert fiú unokatesóról majd csak nagyobbak lesznek normálisak, kicsik max. itthonra jók, de voltak olyan szakadtak amit rögtön dobtam is ki :shock: :shock:
Eszterre viszont van rengeteg, sok szép jó állapotú is :wink: :wink:

Tincsi
húú, sajnálom a járványt. Hát tényleg ez a legutálosabb
Nem szeretnél még vonalzót csinálni? azon lehetne látni hol tartasz :wink: :wink:
Terhestornát örülök, hogy sikerült találni

:wink:

Dina
tudod a legjobb a lassú fogyás, azt a bőr is jobban tudja követni :wink: :wink:
Az már mindenképp siker ha a nadrágok kényelmesebbek :wink:

Allergia: kíváncsi vagyok Tibinek most mennyire jön ki. Ugye a keretezőben a por is rásegített, de az már nincs :wink: :wink:

Bőrekcéma: Eszterkének folyamatosan van a kezén, és ahogy nézegetem ha tojást eszik akkor bepirosodik, így azt csak ritkán kap, ill. kap feldolgozott állapotban, ételekben. majd egyszer megnézetem neki.

Amúgy vashiánya van, így kell vasat szednie :cry: de hát ennél nagyobb gondunk ne legyen soha.

Na megyek mert reggelizünk :wink: :wink: Így, hogy itthon a törpe talán jobban ide tudok ülni, bár megigértem neki, hogy lemegyünk a patakhoz :shock: :shock:

Tali: jó-jó, mikor hol? :wink: :wink: :wink:

Szuzy
már mi is összehozhatnánk egyet a játszótéren, majd ha Krisztike meggógyul, mit szólsz?

Amúgy a múlt héten rossz is történt velünk, meghalt a párom nagymamája, már nincs több dédi :cry: :cry: :cry:

legyen szép napotok!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok! Bocsi a bepofátlankodásért!

5 hetes szuka kiskutyáknak keresek gazdikat! Magyar vizsla apukától és Rotweiler anyukától származnak. Teljesen egészségesek, játékosak, barátságosak. :D Mindkét szülő kisgyerek mellett nőtt fel és soha semmi gond nem volt velük.

Ingyen elvihetők, mert a gazdijuk sajna semmiképp sem tudja megtartani őket! :(

Átvehetők személyesen Nagycsécsen (Borsod megyében), vagy megyén belül akár házhoz is visszük.

Ha valakit érdekel, légyszi privát üziben keressetek! Köszi!


Kép Kép
Vendég
 


Gabi Gege minden rucija szinte használt nagyon kevés új cucca van és ez nem is gond de nem is tudok most hol van jó turi:) Részvétem a dédi miatt:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Jaj, de örülök Neked! :D Már megijedtem, valami gond van Nálatok. :wink:
A dédi miatt részvétem, a halálra soha nem lehet felkészülni. :cry: :cry:

Annyira nem unatkozom, mindig van (lenne :oops: ) mit csinálni, csak sokat vagyok egyedül itthon csak a srácokkal és néha egy kicsit elegem van. Most meg ugye még a himlő miatti bezártság is. :? A gyerekek is annyira vágynak társaság után, de most ez egy ilyen időszak...- túlleszünk rajta.

Az oldal címet köszi, majd megkukkantom. :D

Képzeld, igen elkapta Beni a himlőt. Vasárnap jöttek elő neki. :wink: Jó, mert legalább nem a suliból kell majd neki hiányzozni, túlesik rajta most. :wink:
Egész éjjel nem aludtunk, annyira viszketett neki mindenhol. :shock: Írt fel a dr-néni Fenistil-cseppeket, remélem használ majd. :D
Jaj, ezek a köhögések, taknyosságok, mikor lesz már vége?! :evil:
A Beni csoporttársai közül is soknak ilyesmi megbetegedése van, ott voltak a dokinál.

Szuzy!
Na, elmentettek végül az Álletkertbe? Ha igen, mesélj, hadd irígykedjek egy kicsit... :D
Én azért nem írtam semmit arra, hogy szerintem menjél-e Szilárddal, mert úgyis Te érzed...

Turi: én 3 éve voltam utoljára. :shock: Pedig, milyen jó cuccokat tudnak egyesek találni. :shock: :D Nem tudom, de nekem nincs szerencsém az ilyesmiben. Nincs hozzá érzékem. Mondjuk, az akciós ruhákkal is így vagyok. Nekem csak az ámulat marad, mikor látom-hallom, ki milyen szupi dolgokat vásárol és milyen olcsón.



Láttátok tegnap a Naplót? Engem teljesen lenyűgözött annak a lánynak az optimizmusa, aki elvesztette a lábát egy súlyos autóbalesetben. :D

Megyek, hasznossá teszem magam... Dokinál voltunk, jó kis séta volt! :D

Annyira gyönyörű idő van! :D

Legyen szép a napotok!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Hali csajszik! Fontos kérdésem lenne. A barátnőm ma mondta, h ő szülésznőt is fogadott. Az lenne a kérdésem h itt Tarjánban van-e erre lehetőség és esetleg tudtok-e ajánlani valakit?
Előre is köszönöm a választ! remélem mindenki jól van!Én mától már ismét munkába álltam!!!
Puszi nektek!!!
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Sajnos állatkert nem lett. Szilárd is elkezdett köhögni, folyik a nózija, meg végül úgy döntöttem jobb elkerülni a tüdőgyulladást nagyívbe, főleg, hogy a nétha miatt most úgyis kicsit gyöngébb.

Tincsi! Én azt hallottam, hogy a Starjáni kórházban valami fertőzés van. Minden újszülött megkapja szinte és az inenzíven köt ki. Mindenkinek azt mondják, hogy az anyától kapta el. De egy eü-s től hallottam, hogy ez hülyeség. (na én is gondoltam) És , hogy valószínű a "jó" Higiénés körülmények miatt van fertőzés az osztályon. Takarítás szinte semmi. A védőnénik azt javasolják a kismamáknak vigyenek Domestost meg popsitörlőt a wc-re...... Én meggondolnám, hogy ott szülök e. Az anyukám munkatársának is ott szült a felesége (100e volt a szülés ára, a doki kérte) a babó mégis elkapta a fertőzést és intenzíven kötött ki. Hát nem túl jó indulás. A kismaminak sem hiányzik szerintem egy ilyen stressz! Nem akarok beleszólni a dolgaidba, kérlek nehogy megsértődj, de kérlek mérlegeld ezt is!!!!!! A gyöngyösi kórház sincs messze, s szerinetm sokkal jobb.

Gabi! Részvétem a dédi miatt. Nálunk még van három. Remélem még jó sokáig!

Én sem szeretem a turikat. Én is jártam egyszer -kétszer ilyen helyen, de nekem sem sikerült semmi jót találnom. Más bezzeg olyan jó rucikat hozott onnan, csak ámultam-bámultam. Így én nem is járok.
Egyébként szerintem nincs benne semmi szégyen. Most nagyon sok használt ruhás üzlet nyílt Pásztón. Gabi te jártál már bennük? Kíváncsi lennék rájuk, de időm sosincs, hogy be is nézzek. Ha kimegyünk a városba csak rohanunk az elintézni valók után. Szabolcs olyan ritkán van itthon, olyan kevés az ideje, hogy örülök ha azt sikerül elintézni amit muszály.

Na mennem kell.
Sziasztok

Kép
szuzy
 
 


Hát szuzy én azért nem osztom a véleményedet ezzel:) amikor én terhes voltam már akkor is ment ez hogy fertőzést kap minden baba érdekes mikor én bent voltam volt pár szülés de érdekes cvsak egy fertőzéses gyanú volt :):) Ráadásul én nem fizettem semmit a szülésért sem és mindennap volt takarítás nem hiszem hogy egy év alatt ennyit változott volna ott minden.és nagyon rendesek voltak velem és nem is agyon volt pőanasz másoktól sem akik velem együtt szültek. Szerintem ez csak szóbeszéd

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi az infót szuzy!Én is hallottam vmit. Viszont én dokit nem váltok, és Berzénél meg csak Tarjánban lehet szülni. Meg hát novemberig még van idő...
Addig csak javul a helyzet, ha valóban ilyen rossz.
illestincsi
 
 


Nika!

Sajnos változhatott a helyzet azóta. Jött a kórház "reform" és nincs pénz még takarításra, meg fertőtlenítésre is. Sajnos a Szabi mamája kapcsán én is jártam ott, igaz a belgyógyon, no de a helyzet tényleg sz@r.
Na meg ezt most olyanoktól hallottam akik ott szültek, meg eü-s dolgozók, szóval nem csak pletyka szerintem. Állítólag csak a fehér gyerekek kapják meg.....na ezt nem tudom kommentálni, de lehet , hogy a többieknek szívósabb az immunrendszerük...

Nos ha nekem hazudtak hát én is, de pl anyuk munkatársaék rendesen kétségbe voltak esve amikor a bébi az intenzíven kötött ki!

Egyébként én arra is rájöttem nem biztos, hogy érdemes egy dokihöz kötődni, lehet, hogy nem is ő lesz benn szülésnél. Lásd a Móni esetét. Meg sajna mostanság sok rosszat hallottam.

Na ez persze nem jelenti azt, hogy bármi közöm is lenne hozzá, hogy ki hol és kinél szül. Én csak azt gondoltam, hogy esetleg ti nem hallottátok ezeket a híreket. Bocsi a kotnyeleskedésért.

Kép
szuzy
 
 


Szuzy semmi gond én nem megcáfolni akartalak hiszen én már egy éve voltam ott és akkor még kevesebb pénze volt a kórháznak az ultrahangra nekem kellett vinnem törölközöt stb meg mondjuk egy belgyógyászat azért egészen más ott mindig más mint egy szülészeten de nem mondom hogy esetleg nincs igazad :):):):) bocsika ha másképpen érthető volt :)
nekem egy ismerősöm három hónapja szült de nem panaszkodott de majd rákérdezek hétvégén ha találkozom vele

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Nem sértődtem meg. Nehogy azt hidd már! Semmi gond!
Végül is lehetnek különböző vélemények. Azért kérdezd meg az ismerősödet is, hátha ő tényleg mást mond.
Kívánom, hogy rendbe menjem minden, leaglább már ilyenek miatt ne kelljen egy kismamának idegeskednie!

Holnap megyünk az oviba. Kíváncsi vagyok mit mondanak. Remélem Szilárd nem ott kezd el köhécselni, mert akkor tutira kiteszink a szűrűnk. Reggel köhög rendesen, de utánna napközben nem jellemző. Az orra sem folyik már, de még el van dugulva. Szívatom is kétszer naponta, van is ordítás a három féle csöpp no meg az orrszívó egy kicsit sok neki!

Mit kellene holnap főzni?????? Lehet a páromnak csinálok lecsós tarhonyát. De én azt nem ehetem. Magamnak mit főzzek? Kérek ötleteket!

Puszi Mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


én tegnap sült csirkét csináltam :) krumplipürével:) ma meg maradt még hús és csinálok hozzá rizst :)
apa meg csinált somlóit:):):)::)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Megnéztem az általad ajánlott oldalt. :D Tényleg nagyon jók a játékok. Láttalak Téged is. ( az Eszperente különösen tetszik).

Sajnálom, hogy Eszterke is benáthásodott. :(

Ildi!
Nincs kedved írni??? :oops: :)

Szuzy!
Rakott krumli? :wink: - én ezt szeretnék, de nincs tejfölöm. (tegnap lángost csináltam és elfogyott a tejföl.)
Így borsófőzi -fasírozott lesz. :D

Most csak ennyire futotta...

Borús idő ellenére is legyen szép a mai napotok!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Nos a kajcsi apának lecsós tarhonya lett, magamnak meg párolt hal, főtt krumplival.
Holnap apának csinálok velőből pörköltet, magamnak sült husi, krumpli , saláta. Szilárd meg délbe eszik egyikből, este meg a másikból.
Komolyan mondom már úgy unom, hogy minden nap ugyanúgy telik.
Kelés, reggeli készítés, etetés, evés, mosogatás, főzés, esetleg mosás, séta, ebéd, alvás, játszás, vacsi, fürdés, tejcsi és altatás.
Baromira unalmas már. Jó lenne ha néha valaki átvállalna egy-két feladatot. Ti nem érzitek így?

Nika! A somlói ide is jó lett volna. Bár tegnap sütöttem barackos piskótát, de valahogy csoki nélkül nem volt az igazi.
Na meg a sok baracktól össze esett, meg benedvesedett. Majd máskor sokkal kevesebbet teszek bele. Azért már majdnem elfogyott az egész.

Timi! A rakott krumplit mi is szeretjük, de én nem nagyon birom megenni. Nehéz sajnos a gyomrormnak, epémnek.

Már unom a kétfelé főzést is, főleg, hogy van rá kb 1-1,5 órám. Tovább Szilárdnak nincs türelme, sőt addig is szenved bőven...

Ma voltunk az ovibín beiratkozni. Majd januárban meglátjuk, hogy beveszik e. Addig kialakulnak a csoportok, meglátják mennyien vannak. Úgy gondoltam januártól kivenném a szabijaimat, s utánna jó lenne dolgozni. Remélem van vagy 3 hónap szabi. Márciusban gondoltam kezdeni a beszoktatást, akkor már nincs olyan hideg, s talán a vírusok nagyrésze is lecseng. Így csak 3 hónappal kezdenék előbb dolgozni. Már ha lesz hol.

Na jó éjt mindenkinek!

Dina! Te merre jársz? Te is rég voltál itt.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Itt vagyok! Igaz rég jártam, de vannak mentségeim! Pl: jó idő, sok séta, ültetés, ja és én is rátaláltam egy nagyon jó kis honlapra, a www.hoxa.hu ra! Nagyon jó és merem ajánlani másoknak is! Oda is regisztrálni kell, olyan jó sok téma, érdekesség van! Sőt lehet játszani is, én dominózni szoktam! :twisted:

Kórház: Szuzy-val értek teljesen egyet! Tapasztalat, mert mint tudjátok dolgoztam a kórházban, és tudom hgoy mi hogyan működik, hogyan zajlik! Hallomás, mert nekem is volt ott egy jó pár barátnőmnek, ismerősömnek szülése és szinte egytől egyig minden gyerkőc az ITO-n végezte! Hát nem különös? Ja és mind fehér volt! Ráadásul az egyik kedves barátnőmnek pedig hazaengedték a gyerkőcöt, és otthon vették észre hogy nincs valami rendben a kicsivel! Visszavitték a kórházba, és ott mondták a gyerekosztályon hogy a szülési fertőzés!
Kérdem én Pásztón ilyen miért nem volt? Ott sem volt az a helyde nagy fehérség! Sőt! De ott tudtak takarítani minden nap! Rendesen! Hát ez van kórház és kórház között is van különbség! Sajnos!

Nika:)
A vonalzót én a hoxa-n csináltattam, de már fenn van a nagyonbaba.hu oldalon is. És láttam Gegét is ott! Gondolom, te az oldalt kerested fel!

Thimó :)
Tényleg jó hogy a gyerkőcök egyszerre himlősek, legalább letudtátok ezt is! És már az oltás sem kell ellene!

Gabi :)
A dédi miatt részvétem! Eszterke pedig remélem már meggyógyult!

Fogyás :)
Lassan de biztosan halad! Tornázgatni is szoktam,d e most kb. 2 nap kimaradt! Csak az a rossz, hogy ami már lement a hasamról ott sajnos ott maradt a plöttyedt bőr, és engem ez irritál! A párom azt mondta hgoy nem baj, megyek a kés alá! Hááááááát ha fizeti......? Valami nagyon jó krém kellene ami használ si és nem is túl drága! De van egyáltalűn ilyen?

Turi :)
Én sem igazán szeretek járni, mert fel idegesít, hogy sokan olyan jó cuccokat tudnak kifogni, én meg szinte semmi! De voltam már olyankor, mikor Benedeknek 950-ért vettem egy nagyon jó kis téli kordbársony kabátot, szinte újonan! Vannak farmerek is és pulcsik is, azok is szinte újak voltak! Akkor büszke voltam magamra, mert jó vásárokat csináltam velük!

Ja! És holnap megyünk a párommal és Benedekkel kirándulni egy hosszú hétvégére! :twisted: Lehet irigykedni! :twisted: Bár csak annak aki szereti az autóvesenyeket! az egyik kedves barát család, meghívott bennünket a fiuk versenéyre! És mi pedig elmegyünk! Olyan régen voltunk már így pihenni! A nászúton de az más! Szóval péntek du. megyünk, és vasárnap este felé jövünk! Majd hozok beszámolót! Biztosan nagyon fog tetszeni! Tapolcán fogunk aludni, és a verseny Nyiradon lesz! Már alig várom!

Hú jó sok lettem! CSak győzzétek olvasni! Remélem azért még vannak itt olyanok akik emlékeznek rám! :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Hát nem édes? Kép

Így szereti a Bebe Anyát! Kép

Ilyen szépet kaptam! Még ezután volt rajta még egy virág, és még egy másik ág 2 virággal! Kép

Na pussza mindenkinek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


A kis számítógép zseni! Kép

Az új rendőrségei egyenruha! Kép

Az a bizonyos turis kabát!Kép

Már most befogtak, jaj mi lesz velem később! Kép

Majd még teszek fel többet is!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Igen én a nagyonbaba.hu-n csináltam és küldtem egy mailt de megnézem a hoxát be vagyok regizve oda :):):):)
Hát kórház ügyben akkor én kívétel vagyok pedig fehérek vagyunk :):):):) és takarítottak is mikor étt ott voltam a szülészeten mindennap.

A képek viszont szenzácíósak:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Dina! Jó, hogy jöttél hiányoltalak!
Benedek nagyon édi baba. Vagyis inkább nagyfiú. Látom a porszívó nálatok is nyerő. Tegnap én is porszívóztam, persze Szilárd is szívta ezerrel utánna. Alig birtuk elvenni tőle, volt is hiszti!
Nagyon tetszik a puszilkodós kép, olyan aranyosak vagytok rajta!
Meg lehet őket zabálni, mikor így zsúdárkodnak. Szerencsére Szilárd is osztogatja bőven a puszikat.

Irigykedem a hosszú hétvége miatt. Tavaly mi is terveztük, hogy kettesben elmegyünk apával, de aztán elmentem a Biovitálba, és úszott a rávaló.
Most már a nyaralást tervezgetem. Jó lenne a Balcsihoz lemenni a nyáron, már ezer éve nem voltam, és vágyom egy kis nyüzygésre is!

Csajok én mostanában állandóan mennék, csak lenne aki vigyen. Kár, hogy olyan béna vagyok, hogy nem tudok vezetni. (pedig több mint tíz éves a jogsim) Bár autó akkor sem lenne itthon...bár apa most , hogy jön a jóidő már robogózik. Úgy fölmennék holnap Starjánba még délelőtt. Piacra is szeretnék elmenni, de ebből sem lesz már semmi . Max du. megyünk föl, akkor meg már nincs piac.

Nika az eü-s ismerősöm azt mondja a takarítók nem kapnak még fertőtlenítőt sem mert nincs pénz. Annélkül meg ilyen helyen nem sokat ér a takarítás. De sokan mondják, hogy majd ki dobták a taccsot a wc látványától.

Hurrá! Holnap nem kell főznöm. Maradt máról maradék. Velő pöri, krumpli, sült husi, sali..

Mehetnékem van.............

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de nagyon rövid leszek.... :oops:
Szóval jönnék én, de ez a hét nagyon őrült-pörgősre sikeredett :lol: Minden napra jutott vmi, ma és holnap éppen suli... Be akartam pótolni az elmaradt dogámat, de egyszerüen nem tudtam tanulni, fikarcnyi időm sem volt rá :?
Sebaj, majd legközelebb!

Na, ennyi voltam, felébredt Dani és engem akar :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szuzy : ok elhiszem :):):):):):):):):) lehet hogy egy éve alatt ennyit változott mert én már 15 hónapja voltam bent:):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok!

Ma semmi kedvem picurral foglalkozni. Olyan jó lenne egy pár "szabad nap". Remélem ezért nem itéltek el, de kicsit bele fáradtam abba, hogy állandóan más szolgálatában álljak. Olyan jó lenne egy kicsit magamnak barátnőstül barangolni, a napon kinyújtózni és süttetni a hasam, nyugodtam, lassan enni, este egy filmet végignézni, stb....
És ráadásul ma Szabi is este 7-ig dolgozik. Remélem anyós pajti bejön du. mert különben nem tudom mi lesz velem.
Egyébként délelőtt voltunk a barátnőjénél, jött egy másik kisfiú Levi is. Homokoztak, sepertek, autóztak, játszottak sokat. Most elaludt. Hurrá. Megyek én is csatlakozom.

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

na én is vagyok megint

köszönjük a részvétnyilvánításokat :cry: :cry: sajnáljuk nagyon a dédit, de ez az élet rendje,

lányok jó, ha tudjátok ide Pásztóra a szemészetre időpontot kell kérni.
Én úgy kiakadtam, bevérzett a jobb szemem, és lementem, a kartonozóba mondtám menjek fel kérdezzem meg adhatnak e ki még kartont.
Fél 8-tól volt rendelés a dr. nő késett majdnem egy órát :evil: :evil: visszahívtak délre, hogy sok a beteg, és a dr. nő buszhoz van kötve, ha beférek akkor megnéz. :evil: :evil:
Végülis megvizsgált, megpattant egy ér a szememben attól vérzett be. Hogy mitől a fene sem tudja, állítólag megemelhettem magamat.

Dina
jajj, de jók a képek. Milyen nagy fiú már Benedek :wink:

Thimó
és nincs kedved játszani egy kicsit, akár eszperentét akár mást? :wink: :wink: :wink:
Fiúk, hogy vannak?

Szuzy
ovi, ugye milyen gyorsan eljön ez is? olyan gyorsan megnőlnek. :cry: :cry:
unalom, én nem tudom, én élevezem nagyon, hogy a kicsikkel vagyok. Igaz vannak napok amikor mint az ördögök, de az a kevesebb

Épp most szólt Adrika tanítónénije , hogy vasárnap felvonuláson mennének ők is. Így Adrika is felvonul majd :wink: :wink: A farsangi jelmezben mennek majd, magyar lányok lesznek.

Starjáni kórház, én gyerekosztályon, és fülészeten voltam eddig, a fülészet az szupi volt, a gerek-részleg kevésbé :cry: :cry:
Szülészetről én is sok rosszat hallok, főleg aki itt Pásztón is szült, majd ott.

Vera
de rég voltál. Hogy vagytok??? Ha tudsz jelentkezz Te is!!!

Tincsi
én is Berze-párti vagyok :wink: :wink:
Jól vagy? Rosszullétek vannak? Nem vagy fáradékony? nekem kisidős terhesen az álmosság volt a legrosszabb :shock: :shock:

Móni
fiúk?
Levi nem bántja a kicsit?

Nika
helyrejött már Gege harci sérülése?
Neked beszélget már? nekem Eszterke nem akar. Mondjuk rengeteg mindent megért, olyan kis okos :wink: :wink:

na most épp hisztizik :twisted: :twisted:

na, sziasztok

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Szuzy!
Sajnálom, hogy rossz kedved van. :cry:
Hess-hess sötét felhők! :evil:
Szerintem nem ítél el senki, amiért "szabadságra" vágysz. :wink: Eljön majd az az idő is, meglátod. Szilárd egyre nagyobb, önállóbb lesz. Bár..., ez sem biztos... Képzeld, a múltkorában találkoztam egy régi ismerősömmel a gyerekorvosi rendelőben, aki a nagyon eleven (égetnivalónak is mondják :lol: ) kisfiával volt ott. Nos, ez az anyuka elmondta, neki még mindig könnyebb a kisfiával, mint a nagyobbik 11 éves nagylányával. Teljesen ki van készülve, mert a lányka kamaszodik, felesel, szemtelen, meg minden... Azt mondta a kisfiú "rosszasága" semmi a nagylány viselkedése mellett. Szóval: "kisgyerek- kisgond, nagygyerek-nagygond" :D

Mindenkivel előfordul, hogy rossz passzban van, elhiheted. Ez még nem a világ vége! Fel a fejjel! :D
Szilárd szolgálata igazán nemes feladat, nem? :D

"Mehetnékem van": :D - tudom, mit érzel.

Ja, még amit a múltkor írtál, hogy mennyire monotonok a mindennapok.... Persze, azok néha, de ez van.
A sógornőm, aki Érden él, mindennap 4-kor indul otthonról munkába és csak este 5 körül ér haza. Ez mellett van egy óvodás és egy kisiskolás fia :!: A munka mellett a háziasszonyi teendőit ugyanúgy el kell látnia, mint nekünk, akik itthon vagyunk és magunk osztjuk be az időnket. :wink: Szerintem munka mellett ez még nehezebb lesz... :wink:

Dina!
Jó, hogy jöttél! :D
A képek tündériek! :D

Most be kell fejeznem. :)

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Húúú, most látom: Szia Gabi! :D

Ja, persze, hogy függő legyek, mi???? :D Félek, ha elkezdek egy ilyen játékot, nem fogom tudni abbahagyni... :oops:

Kép

Kép
thimó
 
 


thimó írta:Húúú, most látom: Szia Gabi! :D

Ja, persze, hogy függő legyek, mi???? :D Félek, ha elkezdek egy ilyen játékot, nem fogom tudni abbahagyni... :oops:


nem baj, függőség jöhet.
őszintén jó kicsit gondolkodni :wink: :wink: :wink:

itt vagy még? :wink: :wink: :wink: látlak :shock: :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: nem beszél de mindent megért más vagyis nagyon sokmindent ért és ha kérem odahozza stb de egy másik topikban azt mondták hogy ne is akarjam hogy egy 14-15 hónapos már beszéljen ráér még én is be voltam rinnyanva hogy még nem beszél de megnyugtattak :):):) azért ha van kedve próbálkozik de még csak nagyon kezdetleges amúgy be nem áll a szája egész nap a maga kis nyelvén :)Amúgy igen helyre jött a harci sérülés :):):):)De mindig van neki újjabb :):):):):) Igazi zsivány kiskrapekem van :):D:D

Szuzy: Én nem ítéllek el néha nekem is van ilyen érzésem :):):):) szerintem nem vagy egyedűl kellene a kikapcsolódás néha. Apának jó ő néha elmegy ugye dolgozni de én itthon vagyok már 15 hónapja a négy fal között bár most már jobb az idő lehet menni a játszira de az mégsem felnőtt társaság:):):):):):)
Gabi nálad azért más vagy nem tudom de három gyerekkel nincs is időd ilyenekre gondolni szerintem :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia dinadin!

Időközben "nyomoztam" utánad!:):):) Mondtam Zsuzsának h szoktunk "beszélgetni" ezen az oldalon. Egyből tudta ki vagy. Ha jól mondta, akkor a férjed Bátonyban rendőr. Ugye? Nos, az én férjem is is rendőr, csak ő Pásztón.:)
Ja, és a gyerkőcötök nagyon kis édes, mondd neki hozzánk is eljöhet néha takarítani!!!!:):)
Pusza
illestincsi
 
 


Egyébként köszönöm a kérdést, jól vagyok:) Rosszullétek elmúltak, és nekem álmosság csak a legelején volt. Hétfőn megyek a 12 hetes ultrahangra. Remélem minden rendben lesz.
Ja, és már kezd látszani a pocakom!!!!!!!!!!!!!
illestincsi
 
 


Szeptembertől ingyenesen kapják a két éven aluli gyerekek a pneumococcus elleni védőoltást - közölte az egészségügyi miniszter. Horváth Ágnes elmondta, hogy az Egészségügyi Világszervezet ajánlására került a védőoltás a nemzeti programba. A baktérium okozta fertőző betegségek ugyanis világszerte a vezető halálokok közé tartoznak. A pneumococcus felelős a gyermekkori torok-, mandula-, középfül- és agyhártyagyulladásokért. Az oltást a
háziorvostól kell kérni, a vakcinát az ÁNTSZ helyi szervezetei juttatják el a rendelőkbe.
2010-től meg benne lesz a kötelezőben :):)
még jó hogy vártam vele igaz hála istennek (lekopogom ) gege nem beteges

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

Az a baj, hogy a szeptembert már nem tudjuk megvárni. Mivel két éves kor előtt meg kell kapni az elsőt. És én úgy döntöttem beadatom neki. Azt hiszem 1-2 éves kor között már csak kettő kell, de az akkor is 2*16000Ft.

Tincsi! Az én férjem is rendőr, és ő is Pásztón. Úgy látszik sok rendőr felesége jár ide...

Beszéd: Szilárd sem akar még beszélni. Az anya, apa, mama, papa, kaka, hoppá, egy....kb ennyi a szókincse, meg hablaty. Formálgatja már a száját, de nem nagyon tépi magát. Érteni mindent megért, mindent megértet, kimagyaráz. Nem izgulok, hogy gond van , mert akkor szerintem ezek a szavak sem mennének, csak lusta. Azért jó lenne ha már beszélne.

Hát ige, munka mellett nehezebb lesz, de legaább kimozdulnék itthonról. Én vágyom rá. Szépen felöltözni, kicsonosítani magunkat, emberekkel beszélgetni, járni-kelni a városban.

Na megyek.
Csao

Kép
szuzy
 
 


rendőrfeleségek aztán nem szövetkezni ám :lol: :lol: :lol:

na beszéden én azt értettem amit Szuzy írt, kb. azokat Adrika ennyi idősen mondta, és Krisztián is ezeket az alapszavakat mondta, csak ugye a folyamatos beszéd ment nehezen :wink: :wink: :wink:

olvastátok, hogy internetadót akarnak bevezetni? mi jön még :cry: :cry:

Nika
biztosan benne van a 3 gyerek is, meg mindíg kapkodok, és sosem érek semmi végére :oops: :oops: mire valamit befejezek máshol már szét van pakolva. Főleg ha Krisztike is itthon van :roll: :roll:
Na, meg legalább az oviban tudok egy-két szót beszélgetni :D :D

mi az alvással álunk változatlanul hadilábon. Van, hogy óránként ébred a kisasszony :cry: :cry: sokszor csak unatkozik, meg hiánya van, mert mire ciciközelbe kerül már alszik, nem is cicizik :roll: :roll:

na, jó éjszakát!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: de szilárd már 22 hónapos mi meg még nagyon az elején vagyunk ne aggódj :):):)

Nálunk meg most a fürdés eddig nagyon szerette most meg 5 napja órdít ha beteszem a kádba le sem űl de hát fürdeni azért kell.

nika70
Salgótarján
 
 


lavórban nem próbáltad? nekünk az bejön néha, tetszik neki, hogy jó nagy a víz, és kicsi a hely :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: