Új privát üzeneted érkezett!

Igen,azért csak augusztusban írják fel,mert akkor jön vissza a Prof.asszony a szabiról,és ő bírálja el........
Nem találom a számot. :oops: :oops:
Leírnád még egyszer ?Megköszönném nagyon :oops: :oops:
Én is tiszta ideg vagyok

mert ott az MR nél is sokan szabin vannak,és nagyon sokan vannak

Kép


Kép
lady23
 
 


Az anyagcsere vizsgálat eredményére nagyon kíváncsi vagyok :roll:
Az is sok mindent kimutathat

Kép


Kép
lady23
 
 


Nekünk az MR-t az OITI-ben csinálták...és szintén nyáron...ha szabin is van vki akkor is kell helyettesíteni...nem értem..... priviben küldöm a tel.számot.
Anyagcsere zavartól még simán menne a mozgás.... :roll: :shock:

Kép
nancy3
 
 

 
 

Köszi szépen!
Még ma fehívom ha apa hazajött
Nektek mennyi idő múlva adott időpontot?
És ez az OITI melyik ?

Kép


Kép
lady23
 
 


Nem a nő adott időpontot hanem az ottani gy.neurológus szerezte..Bethesdától nincs messze 1es villamossal kell menni onnan kb fél óra séti
1hónapon belül meg volt....

Kép
nancy3
 
 


Kép trotyi

Kép


Kép
lady23
 
 


sziasztok!

Lányok, nagyon sajnálom törpiket! :cry: :cry: :cry:
Az epilepszia kinőhető?

Nagyon szép Csenge :D Azok a szemek... :D :D :D :D :D :D
Na majd holnap Beni elcsábítja :wink: :D :D :D :D

szép hétvégét :D

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok,borzasztó amikett olvasok,nagyon sajnálom.
Nancy.a fiam is lázgörcsös volt,mi is jártunk mindenféle vizsgálatra,neki atak egy gyogyszert láz esetén kellett adnom neki hogy ne legyen lázgörcse,ö nem volt epelepsziás,a doki azt monta ha nem kezeljük és nem adjuk a gyogyszert rögtön láz közbe h elkerüljük a lázgörcsöt,epelepsziás lehet.
Kusi.az epelepszia nem nöhetö ki,ha örökli se,vagy idöközbe lesz epelepsziás,sajnos kezelni kell,és gondos odafigyelés.Sajnos anyum is epelepsziás ö gyerek korban lett mert a bátya véletlenül meg ütöte a fejét a kapanyelével,sok féle epelepsziás van,különbözö rohamokal,az anyum orvosa sokat mesélt nekem a betegségröl.Nagyon oda kell figyelni.

KépKép
mesike78
 
 


Charlot.Nagyon szép kiss baba.
Csenge-hát azok a nagy szemek.

Lady.Nem kell hagyni hogy öszeszurkélják a gyerek csak hogy vért vehesenek,szoljál nyugotan hogy te nem engeded és jöjön valaki aki meg is tudja csinálni.Én is már meg jártam és a doktornö volt mérges hogy sir a gyerek.Na akkor ki is borultam,montam neki menyen innen és egy ujal se érhet a fiamhoz,visza lehet menni tanulni az orvosi egyetemre.Utána meg egy kiss növérke jött be kérdezte mi volt ez a nagy kiabálás,és montam mi történt,a növérke pilanat alatt vett vért a fiamtol.Amiért orvosok meg korházba dolgoznak nem tehetnek velünk amit akkarnak,Egyszerüen nem kell hagyni.még erdélybe volt egy orvos aki nagyképüen beszélt velem a gyerek elöt és én rá is rá szoltam h ne beszéljen igy velem föleg a gyerek elött.

KépKép
mesike78
 
 


Nagyon remélem hogy meggyogyulnak a kiss manok,és nem lesz semi gond.jó hétvégét mindenkinek.millió puszi

KépKép
mesike78
 
 


Sziasztok!

5évesen lettem bárányhimlős és utána jelentkezett az epilepszia egyik fajtája de mindig csak tavasszal amolyan kimerüléssel járt 11évesen elhagyhattam a gyógyszert és szerencsére azóta nem volt rosszullétem....meg hát nálam annyiból állt egy roham minden tavasszal kb 5* hogy hánytam elájultam....és a fejem fájt ... mi a diazepám nevű kúpot kaptuk...ez jó lázgörcsre is és epilepsziás rohamra is....bár meg van rá az esély h.több ilyen nem lesz de soha nem lehet tudni..ezt a szirupot nálunk eltalálták...3évig használjuk és lehet abba is hagyhatjuk de valóban nagyon kell figyelni mindenre nehogy kiváltson nála rohamot mert minden ilyen valamennyi oxigénhiánnyal jár.....szóval nem egyszerű...de csak túl leszünk ezen is :wink: :wink: :wink:

Kép
nancy3
 
 


Jó reggelt!

Már nem tudtam tovább aludni :roll: :roll:
Tegnap próbáltam számolni,kb.13 fogacskánk van már :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:30-kor.
szonce82
 
 


szonce:Holnap tudom csak felhívni azt a számot,amit a nancy adott meg,mert lehet,hogy ott előbb bejutunk az MR-re.
Holnap megyünk vissza a záróért,és akkor lesz meg az anyagcsere vizsgálat eredménye is

Kép


Kép
lady23
 
 


tényleg,mikor mész a következő UH-ra?
Ha jól emlékszem van a 18.ik héten is,nekünk akkor mondták meg,hogy nunisunk lesz :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:31-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok lányok!

én is itt vagyok, csak visszaolvastam amit edig írtatok... :( :( :( :( :( :( :(
hát nem örülök a híreknek amiket írtatok a babulikról.
epilepsziaroham, novembere adnak időpontot. ez a lüke orvosi bürokrácia egyenesen idegörlő... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
de a gyerkőcök nagyon cukikák!

szonce: AFP-n minden rendben volt? vagy annak az eredménye csak 2 hét múlva lesz a genetikai uh-gal együtt?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:33-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok lányok!
Senki sehol?

KépKép
mesike78
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:33-kor.
szonce82
 
 


Szonce: ÁÁÁ dehogy :cry: :cry: lent szoktunk lenni játszón, meg lemondtuk a netet és csak a mobilos van ez meg vacakol :evil: :evil:
még jövök :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!
képzeljétek ma 12-15.20ig rekordot aludtak Csajok :shock: :shock: :lol: :lol:
Szonce: talán szeptemberben el tudunk menni pár napra...remélem :wink: az az igazság, h én nem vagyok nagy strandolós-vizes :oops: :lol: persze ez tuti megváltozik majd ha Lányok belejönnek a pancsiba :lol: :lol:
front...tegnap alig ettek keveset aludtak ma forditva :lol: :lol:
hu de repülnek a hetek mindjárt a felénél vagytok :P bizti minden rendben van-lesz :wink:
Mesike: Veletek mizujs? Vivi már biztos teljesen jol van :) mikor jártok errefelé?
Gombocka: elmentetek a játszorol persze még darabig volt NEJJJJJJJJI :lol: :lol:
többieknek képzeljétek Nelli tudja mondani, h Tami :lol: :lol:
Lady: na mit mondtak a korházban? mi a következö lépés? mi van MR-el? basszus nem hiszem el Mo-n a tök fontos vizsgálatokra ezer évetr kell várni vagy mehetsz vmi fizetösre :evil: :evil: :evil:
hu szépen növeszti Csenge a fogacskákat :lol: tényleg gyönyörü szemü Csajszikád :wink:
Nancy: jo volt látni Titeket :wink: remélem nem lesz több ilyen roham és teljesen beválik a gogyi, kell még menni kontrollra?
Charlott: jol vagytok? el is felejtettem irni, h nem is hallottam ilyenröl h oltás után cicire rakni babát, lehet érdemes akkor kiprobálni :wink: jo volt látni, nagyon csini anyuci vagy :wink:
mi oltásra mindig Apával mentünk és én utáltam h egyik szuri Apának odaad másik szuri és persze torkaszakadtábol mind2 :? :cry: na de azért nincs is olyan sok oltás szerencsére :lol:
Kusi: hogy vagytok? sikerült teljesen átcuccolni? hogy érzitek magatokat az uj helyen? hétvégén mindenképp hivlak!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Háát Lányok egyre biztosabb, h jövö hétvégén bucsut intünk Békásmegyernek...már igyekszem pakolászni, de elég nehezen megy a Csajok mellett :? :lol:
El se tudom mondani mennyire fogtok hiányozni és remélem még találkozunk majd néha, majd jövünk látogatóba meg természetesen Titeket is szivesen látunk :wink:
Nagyon örülnék ha jövöhéten még tudnánk talizni minél többen, majd meglátjuk milyen idö lesz :wink:
most el se tudom képzelni, h milyen lesz ott "egyedül" bár a szomszédban van egy kisfiu, 3 éves de ö már oviba jár szeptembertöl igy napközben nem nagyon lesz társaságunk :( na azért remélem arrafelé is laknak gyerekek :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ati szabadnapos volt 2 napig,így nem volt sok időm :D :D

Amit adott számot a Nancy,azt hívtam tegnap.átirányítottak a Kónya Eszterhez,de ő meg nem veszi fel

Megyünk ma 13 órára a Pető intézetbe,ilyen konduktív találkozó,vizsgálatra :roll: :roll:
Azt mondták nekünk,hogy jobb a Pető,mint a Korai fejlesztő :oops:

Ti hogy vagytok?

Picikék?

Kép


Kép
lady23
 
 


KRISZTINEK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Lady: remélem jokat mondanak majd ma a Petöben :wink:
Névnaposoknak Boldogat!
Remény: nagyon eltüntél :cry: remélem minden rendben Veletek és csak nyaraltok :wink: mert sétálni sem szoktunk látni :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést, pussz Nektek :wink: :wink: :wink:

Kép
nancy3
 
 


Lady hívd sűrűn....előbb utóbb felveszi...ha már vele beszéltek sinen vagytok...kivi vagyok mit mondanak a Petőben...persze hogy jobb mivel nektek már rég nem a korai fejlesztő kell......oda egészen pici csecsemő korban kell menni....ezért is korai..
Amúgy Csenge jól van?

Kép
nancy3
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:35-kor.
szonce82
 
 


Szonce: köszi :wink:
igen, találtunk egy nagyon aranyos ismeröst a párjával :lol:
társasház 4 alkásos, de van nagy terasz meg mini sajátkert kifér egy homokozo meg esetleg hinta ennyi nem nagy de a terasz nagyon franko sztem nagyobb mint a mostani konyhánk :lol: :lol: van közös kert is ott is lehet rohangálni :lol:
Jobbulást, jövö hétre remélem jol lesztek és akkor taliiiiii :wink: a nagy hidegben fázhattatok meg?
én ugy utálom mikor már megszoktam h mit kell adni Csajokra pl. polo rövidgatya vagy body és hirtelen itt a hideg és azt sem tudom mit adjak rájuk :oops: :oops: na jo persze hosszugatya meg hosszuujju de akkor is olyan furi nekem :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Sziasztok!

Felvettek minket szeptember elsejétől a Petőbe.
Azért szeptember,mert aug.20.ika körül megyünk le anyósomékhoz 1,5 hétre.(már alig várom :D :D )
Pihi lesz ezerrel 8) 8) 8)
Ha továbbra sem veszik fel a telefont,akkor hétfőn reggel bemegyek személyesen,és akkor tudunk beszélni :D

Kép


Kép
lady23
 
 


lady23 írta:Sziasztok!
Felvettek minket szeptember elsejétől a Petőbe.

Lady, na véégre de jo, és ez mit jelent pontosan? minden nap be kell járni fejlesztésre? egész napos vagy csak de vagy du? miket fognak csinálni? egyéni vagy csoportos? Te is Csengével leszel végig?
jaj mesélj, minden érdekel :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Már nem bírtam tovább aludni :roll: :roll:
Azt,hogy egész nap vagy csak délután,azt még nem tudom,mert először el kell menni a bizottság elé,és ők döntik el :roll:
Merre is fogtok lakni?
Majd mi is kimegyünk Békásra,hogy még találkozzunk :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Lady: értem
hu hánykor feküdtél le h nem tudsz aludni? :lol:
jaj az szupi lenne ha kijönnétek a jövö héten :wink:
Budafok, Savoya park környéke :lol:
ma jön Anyum végre hátha tudok vmit érdemben pakolászni mert vki mindig vinnyog vmiért :lol: :lol:
naaa esik :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:35-kor.
szonce82
 
 


babusok:10 óra körül aludtam el,csak 5kor ment el Ati dolgozni,és már nem tudtam visszaaludni :roll: :roll:

szonce:az anyagcsere vizsgálatnak még nincs eredménye,az hosszabb idő.....
Az MR kell még,majd hétfőn bemegyünk személyesen,mert nem veszik fel a telefont :evil: :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


juj nagyon zuhogott :? szegény Anyum most jön tuti megázik még ha esernyövel is van :?
Szonce: béreljük :lol: hitelt egyelöre nem, talán ha visszamegyek dolgozni...
sikerül végre ekg de jo :lol:
a teszveszes függönyt megvettem, nem találtam olcsobbat meg ez házhoz jön legalább ezután nem kell járkálni :lol:
azért remélem majd még találkozunk :wink: ki nem hagynám majd babanézöt :wink: persze ha szabad :oops: :oops:
Lady: komolyan ez hihetetlen h nem veszik fel a telefont :evil: :evil: remélem személyesen sikerrel jártok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Már egy ideje fent vagyok,nem tudok aludni :roll:

Közben írt nekem a Nancy,hogy ha csak úgy bemegyünk,nem fogadnak,mert időpontot kell kérni,így ha apa hazajön,akkor felhívom öket :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:36-kor.
szonce82
 
 


Az lesz,hívogatom őket,csak először apa feltölti a kártyámat,ugyanis,a múlt héten töltöttem fel 1500 forintot,és a hívogatásokra le is ment,pedig fel sem vették,csak beütöd a mellékszámot,és az is már nyeli a pénzt ezerrel :evil: :evil:
A Petőben !!rögtön!! felvették a telefont :roll:

szonce:kíváncsi vagyok,hogy fiú lesz e megint,vagy kis nunis :D
Neked van már megérzésed,hogy milyen nemű lesz?
Csenge is tüsszög,szörcsög egy picit,adom neki minden nap a Cebiont,és nézem azért,hogy nincs e hőemelkedése,vagy láza,mert most már azt még jobban kell figyelni :shock: :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!
Szonce, Lady: Gyogyujjjjjatok :wink:
Lady: jaj tényleg legrosszabb mikor mellék van és hiába telefonálsz :evil: :evil: de személyesen nem lehet idöpontot kérni? ez fura :?
Szonce: sikerült EKG? minden rendben volt?
mi pakolunk ezerrel de Csajok nem nagyon hagynak :? így leredukáltuk az alvást ugy 6 orára :? szegény Apa szombaton fél3kor jött haza :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:39-kor.
szonce82
 
 


Szonce: :shock: :shock: :shock: ez vmi hihetetlen :evil: :evil: :evil:
bakker és ezt képesek megcsinálni egy kismamával :cry: :cry:
köszönjük, de ne viccelj pocakosan nem foglak idehivni pakolni :wink: de Drága vagy :wink:
majd egy talit még megejtünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!
Jobbulást nektek,sajni én is köhögök,Vivike ö jol van.
Babusok.Kár h elköltöztök,remélem találkozunk mielöt elmentek,ha segiteni kell csak szolj,adig el babázunk.
Szeretnék átt menni már békásra,csak egy kicsit jönék helyre,és rögtön megyünk.
Szonce.Nagyon helyes amitt tetél,máskép nem lehet velük.

KépKép
mesike78
 
 


Mesike: köszi :wink: jobbulást Neked :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


CSAJOK SZERDA DE. VAGY DU. TALIII???addig csak helyrejön mindenki :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Kusi: köszi a dobozokat :wink: Beni nagyon édes, kiváncsi vagyok mikor jön ki a fogacska :lol:
Lady: Apának üzenem nagyon csini tetkot csinált :wink:
nálunk egyre nagyobb a kupi és egyre fáradtabbak vagyunk Apával :? hivom nagyikat csüt-péntre mert nem jutunk 1röl a 2re :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

babusok:átadom :D

Képzeljétek,Csenge pápázik,és nekünk amikor meglát minket,meg tegnap sógornőmnek amikor skypoltunk integetett :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:40-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: