Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rita, én még mindig nem térek magamhoz a pogis tál miatt.......... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Anyu sem akarta elhinni, hogy valaki így leemeli a cuccost a kapuról................. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
És úgy ettem volna a pogidból............. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: hol fogsz szülni? Itt Veresen van egy anyuka és 2 nap van köztetek, mármint szülési időpontban.

Bolha: igen, eltűntünk... illetve Ti tűntetek el. :P Azt hittem, hogy jöttök utánunk, aztán amikor beértünk a vásárló térbe akkor néztem, hogy sehol sem vagytok. Legközelebb már a pénztárnál láttalak Titeket, mentetek át egyik sorból a másikba. Lara nagyon nagy lány. :)

Kati: akkor halad a házikó szépen. :)

Itt minden változatlan. Nézem anyuéknak a lakásokat, várjuk, hogy mikor fizet a leendő lakó, izgulok, hogy lesz-e hely a bíróságnál és fel-e vesznek, stb... :)
Koppánykám el van, nagyon hisztis, inkább akaratos. Ha nem az van amit ő akar, akkor már jön a vergődés és az ordítás. Majd kinövi. :)

Ez tegnapi kép: már úszógumival simán úszik. Lehet anélkül is menne, azt még nem merem kipróbálni. Ha át tudom tölteni a telefonról, akkor megmutatom, de egyelőre nem megy. :(

Kép


Na igen, ilyen amikor nem fogad szót:

Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilvi, én Vácon fogok szülni. :)Csak azt nem tudom mikor! :lol:

Reggel voltunk CTG-n, minden rendben van. :)
Viszont ahogy hazajöttünk, fél 10-től délután fél 4-ig az ágyban voltam. Aludtam és aludtam, vagy inkább szundikáltam, hol perceket, hol fél órákat. Most pedig nagyon fáj a derekam, és érdekesen érzékeny a hasam............ nem tudom mi ez........ ilyet még nem éreztem........ :shock: :shock: :shock: Bár a hasikám még fönt van nagyon, igaz egy perc alatt is lemehet, ahogy tudom........... a fejem nem torz................ nem tudom.........

A lényeg, hogy készen állok már! Hannával is megbeszéltem, hogy hamarosan megszületik, át kell bújnia egy csatornán, és minél hamarabb ki kell jönnie, mert ez neki is és anyának is fáj. :lol: :lol:

Tegnap este nagyon, de nagyon szenvedtem. Még pityeregtem is egy kicsit... nagyon fájt a lábam, a térdem, hiába borogattam, még az is fájt, amikor a vizes törcsit magamra raktam... :shock:
Ez már így lesz végig???

Tényleg a vége a nehéz.......... bár nekem az első 4 hónap sem volt egyszerűűűű a sok róka miatt........... :shock: :shock: :shock: Sebaj!!! Egy gyönyörű baba mindent megér, igaz?????

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

Jóóó reggeeellllttt!!!

Ti még bizonyára alszotok...... én pedig már a reggelin is túl vagyok....

Este jól éreztem, hogy van valami velem, mert jóslófájásom volt, ami egy picit megviselt......... de legalább készül a szervezetem a szülésre..........

Most pedig nem tudok aludni. :shock: :shock: legalább kinyitogattam minden ajtót, ablakot, és most talán sikerül lehűteni egy picit a házikót, így nem lesz melegem délután. Legalábbis remélem.

Szép napot Nektek.
Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


A pocak hamar leesik. Nemsokára itt az idő. Torz lenne a fej a szülés előtt? Nekem annyi volt, hogy szülés előtt pár nappal a szám felett egy barna csík keletkezett és azóta sem tűnt el, épp hogy halványodott egy picit, de ott van, majd megpróbálok valami májfolt elleni szert, hátha az segít.... de én nem tudok róla, hogy a fejem betorzult volna. :) A jósló fájásokhoz nem tudok szólni, nekem 3-4 nap alatt lezajlott az egész és nem volt átmenet, hogy szépen lassan egyre kevesebb idő telt el, 40-50-ről 20, majd 10-15ről 2. :) Mármint perc...
Nemsokára lemegy a bokád is, a karod is, nem fog fájni a derekad sem. ;) Ráadásul már ott lesz a karodban egy Hanna baba. :)

VISZONT PIHENJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! A SAJÁT MAGAD ÉS A GYERMEKED MIATT IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MEG HOGY BÍRD A SZÜLÉST IS!!!!!!!!!!!
NYAH, EZ PARANCS VOLT! :)


Andi: amúgy kint voltunk szombaton, 1,5 órán keresztül kolbászoltunk a piacon, de nem találtunk sehol. A legjobb, hogy még olyan helyet sem találtam ahol babaruhákat árultak 2-400 Ft-ért... megpróbálom ezen a szombaton is, hátha. Ha kint lesztek, ne felejtsd el a cd-t légyszi. :)

Lányok: ha valakit érdekel: ingyenes OKJ-s középfokú és felsőfokú szakmák a XI. kerületben. Beiratkozási díj 15.000 Ft, de a többi ingyenes gyed/gyes/munkanélküli/nagycsaládosok részére. Heti 2 délután.
http://www.eupoly.hu/kepzesek_szakkepzesek.php
Hátha érdekli valamelyikőtöket. :)

Szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!


Bocsánat, hogy csak így becsöppenek hozzátok, de láttam, hogy Vác környéki a fórum. :)
Én Őrbottyánban lakom, és július 14-ére vagyok kiírva az első babánkkal. Kislánynak ígérkezik, és már nagyon várom, hogy a karjaimban tarthassam. :lol:

Vácon fogok szülni, és ezért szeretném tőletek megkérdezni, milyen véleménnyel vagytok az ottani helyzetről, mik az általános tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!
A babaváróknak jó pocinövesztés, az anyukáknak pedig jó babázást, gyermeknevelést kívánok! :D

Márti
fmarti
 
 


Sziasztok!

FMarti, üdv a csapatban!!!
Nem mondod, hogy július 14-re vagy kiírva???? Én is.......... és vácon szülök........... kislányt................ :lol: :lol: :lol: :lol:

Ebben a topicban Pattogóbolha Vácon szült, Bényi dokinál, én is nála fogok. Igazából Bolha az, aki ottani tapasztalattal rendelkezik, én csak a dokit ismerem. NO meg a kórházt, anno én is ott születtem. :lol:
Amit tudok, hogy a szülőszoba egyágyas, 1 személy lehet Veled jelen a szülésnél, ha akarod. A szülés után pedig 2 ágyas szobák vannak. Babádat bármikor kéred, megkapod, de azt mondják, jó kihasználni, hogy az első két éjjel külön aludjon, mert akkor tudunk pihenni.

FMarti, egyébként itt majdnem mindenki bottyáni! :)

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bogyó:kinnt voltam pedig,ott voltam a buszmegálló mellett.Egy nagy barna láda van kitéve,és mögötte egy asztal.azon vannak a 400Ft-osok,a ládában pedig a 200FT-OSOK,PEDIG VITTEM A CD-T IS. :(
Azon a tájékon leszek mindig,csak változó,hogy mi jut a buszmegálló előtti rész,vagy a kereszt ahol van.de az a sor.

Kislány:Már nagyon a végét járod akkor.Nekem szülés előtt 1 héttel torzult el az arcom,bár nekem nem tűnt föl,csak kívül állók mondták.Én is azt javaslom,hogy pihenj mostmár,míg lehet. :)

Kati:Örülök nektek,hogy állnak a falak,Elég gyorsak voltak,vagy nem?Dia,hogy van?

fmarti:üdv a csapatban!
Örölünk neked!
Még egy lányos anyukánk lesz? :)

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Köszönöm a kedves szavakat és a tájékoztatást is! :)

Picit beleolvastam a fórumba, és láttam, milyen jól összeszokott kis társaság vagytok. Azt nem is figyeltem, hogy szinte mindenki bottyáni. :D

kislány: Ezek szerint már te is nagyon a végén vagy a dolgoknak. :) Nem vagy már türelmetlen? Én már alig várom, hogy megszüljek, valahogy az elmúlt napokban már minnden bajom van. :lol: :oops: Még az is lehet, hogy találkozunk a kórházban? :)

andi : Itt is a lányos anyukák vannak túlsúlyban? Mostanában olyan érzésem van, mintha sokkal több kislány születne, mint kisfiú. :D
fmarti
 
 


FMarti bármi lehet!!! Még egyszerre is szülhetünk! :wink:
Ki az orvosod?

Türelmetlen nem mindig vagyok. Ma valahogy megint rám tört még a fészekrakás. :lol: :lol: Gyorsan rendbe kell még tennem néhány papírost, muszáj valamit megtalálnom. Ez a hülye Fibernet már megint rossz számlát küldött!! :twisted: :twisted: Mindenem gyönyörűen le van fűzve, és egyetlen egy papírt sikerült eltűntetnem valahova. Meg kell találnom, mert most már mindent másolatban megküldök a Nemzeti Hírközlési Hatóságnak!! :twisted: :twisted: Elegem lett a Fibernetből!!4

No most, hogy kidühöngtem magam, jobban is vagyok. :lol: :lol:

Már várom én is nagyon, hogy a lányom megszülessem.
FMarti, merre laksz?

Puszi Nektek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány: Nekem Kondér a dokim, szóval ha netán egyszerre is szülünk, nem kell majd egy dokinak szaladgálnia a két szülőszoba között! :lol:

Neked vannak már jósló fájásaid? Mennyire vagy fitt így a vége felé? Én már 2-3 hete elvagyok a jóslókkal, így fogalmam sincs, mikor jön el végre "az a nap". Mostmár attól tartok, csak akkor fogunk elindulni a kórházba, ha elfolyt a magzatvíz. :lol: A mozgásom már kezd hasonlítani egy reumás pingvinéhez, a termetem egy durván jóllakott bálnáéhoz, a hangulatom pedig vetekszik egy klimaxos hárpiájéval! :lol: :lol: :lol:

Én a régi téglagyár területén lakom, egész közel a védőnénihez és a gyerekorvoshoz. :D

Te is őrbottyáni vagy?

A Fibernet pedig monnnyon le! :)

Mindenkinek további kellemes napot kívánok!

Márti
fmarti
 
 


Márti: igen, nekem is vannak jóslófájásaim. Az első 2 hete volt, azóta valamelyik nap, ami egy kicsit megviselt.... :cry: Aranyosan fogalmaztál a pingvinről és bálnáról, valamint a hárpiáról! :) Hasonlóan érzem én is magam, bár hárpia nem vagyok, csak este egy kicsit nyűgös. Napközben nincs kihez nyűgösködnöm, nem hallja senki, csak a 2 kutyám és a lányom, de ha este Apa hazajön, akkor behozok, bepótolok mindent! :wink: :lol: :lol:

(Közben már megtaláltam a fibernetes papírt! :))

Én a bottyáni részen lakom, nemtom mond e valamit a Szőlősor utca.

Apropó. Az előbb beszéltem a váci kórházzal, és elfogadják a 4 évvel ezelőtti házasságkötési kivonatomat. De hozzátették, hogy igazából nem is szükséges, mivel a nevem már önmagában elárulja, hogy -né vagyok! :)

Márti, Te is dagadsz????
(egyébként ebben a topicban most mi ketten vagyunk kismamik)

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Márti, üdv! Akkor Neked is drukkolunk. Én is őrbottyáni voltam, de márc-ban elköltöztünk Veresre. Pár km-re van egymástól, mégis ég és föld a két település. Őrbottyán sokkal barátkozósabb, a kismamák köszönnek egymásnak, egymásra mosolyognak, itt meg jó hogy nem nézik le a másikat, köszönni meg egyenesen "tilos". Volt akinek köszöntem az elején, aztán nézett rám mint egy hülyére, azóta nem köszönök senkinek. Rossz érzés, hogy ennyire más, egyáltalán nem barátkoznak "idegennel". No mindegy, örülök, hogy Őrbottyánba egymásra találtok lányok. :)

Andi: igyekszem kijutni szombaton, bár azt hiszem most nem veszünk semmit, mert várjuk a fizetést.

Nagyon jó, hogy akkor nagy valószínűséggel együtt fogtok szülni, még ha nem is ugyanazon a napon. Legalább már ismerni fogjátok egymást a kórházban, főleg ha egy szobába is kerültök, elvileg lehet kérni, ha éppen üres a másik ágy. :) Hogy bírjátok ezt a meleget? Estére, hétvégére zuhét mond széllel, legalábbis neten azt olvastam, úgyhogy ablakokat kitámasztani vagy becsukni. :) Koppánykámnak mostanában az a szokása, hogy leszedi magáról a pelenkát. Amivel nem is lenne baj, ha nem pisilne mindent össze (ágy, szőnyeg, kő). Szerencsére még kakálni nem kakált peluson kívül. Amúgy magától rá ül a bilire, produkálni még nem produkál, de pelus nélkül is már rá ül, úgyhogy haladunk. :)

Ha vissza kell mennem melózni akkor Őrbottyánba viszem Koppánykát bölcsibe, már le van beszélve. Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy aug-tól elkezdem átvinni pár órára heti 1-2 nap, hogy szokja és ne hirtelen kelljen oda bedugnom.

Ha tudtok valami melót amit nyugdíjas is végezhet (akár gyári, akár takarítás, főzés, stb... ) légyszíves szóljatok! Anyósnak kéne valami, mert a munkahelye hamarosan meg fog szünni, bejelentett helyre meg még febr-ig nem akarjuk, hogy menjen a gázártámogatás miatt. Fót, Dunakeszi, Veresegyház, Göd, Erdőkertes, Őrbottyán, Vác, ezen a környéken. Köszönöm! :)

Most megyek, mert szétesik a fejem, annyit idegeskedek anyuék háza miatt, nem egyszerű, meg anyu is össze-vissza variál a vásárolandó lakással kapcsolatban... Ennél rosszabb csak az építkezés lehet. Ugye Kati?

Hogy haladnak? Milyen jó lesz beköltözni. Irigyellek ;)

Na puszi Nektek, Márti: mégegyszer üdv!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


kislány: Örülök, hogy meglett a papír! :)
Valójában nem igazán ismerem a bottyáni részt, de megnéztem a térképen, hogy hol van a Szülősor utca. :wink:

Dagadni én is szoktam sajnos, főleg az ujjaim és éjjel! De nap közben is valamennyire be vannak dagadva, meg a lábfejem, ha nagyon sokat állok. :? Te is szoktál dagadni? Remélhetőleg már nem sokáig kell elviselnünk a kellemetlenségeket. :lol:

Te voltál szülésfelkészítő tanfolyamon a kórházban? Ott nekünk azt mondta a szülésznő, hogy elegendő, ha viszünk magunkkal egy fénymásolatot a házassági anyakönyvi kivonatról... Még jó, hogy ennyire egy hullámhosszon vannak a kórházban dolgozók informálást illetően. :lol: Az én nevemből ráadásul nem látszana, hogy férjnél vagyok. :lol:


bogyó Köszi az üdvözlést! :)

Kisfiad nagyon ügyes, hogy már próbálkozik a bilivel, előbb utóbb majdcsak ráérez a dolgokra! :wink:

Ami az őrbottyáni kismamikat illeti, nekem már volt negatív tapasztalatom is. :? Egyszer nem is olyan rég mentem a postára, és beálltam az egyik sorba, de persze nem olyan szorosan másztam rá az előttem állóra, hogy moccanni se tudjon. Kotorásztam a táskámban, és mire felnéztem, egy "kedves" kismama elémállt, csak úgy! Pedig kisebb hasa volt, mint nekem. :D Komolyan azt sem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek... De a védőnéninél találkoztam kedves kismamikkal is, úgyhogy nem csak a rossz tapasztalatokra alapozok. :roll:
fmarti
 
 


Hellóóó!

Jajj de jó bővülünk? :D Szia fmarti. Gratula a pocilakóhoz.
fmarti: mi az amit tudni szeretnél vácról? Mesélek szívesen.
Nekem csupa-csupa kellemes tapasztalatom van/volt bottyánban. Általában előreengedtek mindenhol. :) Vácról meg mindíg mindenkinek vegyes a véleménye, de sosem közömbös. Vagy szuper, vagy car.. Nekem szuper volt. A nagylányomat bp-n szültem egy olyan szülőszobán, ahol asszem 4 ágy volt függönnyel elválasztva. Mikor varrtak 600 doki+ tanhallgató bámulta mit csináltak... :P Ennek ellenére szép emlék volt. Vácon tavaly szültem. Kedvesek, aranyosak, egyágyasak a szülőszobák. Lehet labdán ülni, mászkálni, bordásfalon támszkodni. És míg bennt feküdtem, gyors statisztikát csináltam. Ahogyan számoltam max 6-8 órát hagyják kínlódni a mamikat egyben. Ha lassan megy akkor kicsit meggyorsítják. Nekem indították. A dokim kb 8 órával ijesztegetett, hogy anyi lesz a vajúdás, de az infúzió bekötése után 4 órával már rajtam szuszogott Lara. :) Ráadásul a 4-ből csak 2 óra volt gáz. Tehát kibírható. :) Ha kérdés van még írj. :)

kislany: akutyafáját.... fészekrakás mi?? Peeersze.. :lol: :lol: :lol: pihizz. ( én is rohangáltam meg pakoltam mint egy félőrült.. :P :lol: )

Szilvi: nem irigyellek. :( amikor úgy volt, hogy külön költözünk anyuéktól, jajj ők is mit össze variáltak... Itt gáz van azért nem, ebbe-abba a kerületbe nem mennek, ez messze van, ez közel van, ez emelet ez földszint..stb. Kivoltam. Aztán úgy döntöttünk, hogy eszik-nem eszik az lesz amit mi választunk. Így maradtunk együtt. :)

andi: mi is kinnt voltunk, de nem találtunk. Igaz nem is kerestelek... Vagy nem most voltunk, kinnt, hanem az előtt?? Passz. Megfőtt az agyam.. :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: Ha megyünk ki akkor megkereslek. Csajok ilyenkor hol vannak?

Kati: veled meg kibeszéltem magam telefonon. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Márti, nekem is a kezem az, ami jobban dagad. Soxor behajlítani sem tudom, vagy fogni dolgokat, mert minden kiesik a kezemből. Feszül....... és fááájjjj......... de már nem sokáig!!!
Ennyit meg simán kibírunk a lányainkért, nem igaz????????
Csak egy picit kellemetlen, hogy így fáj, és feszül, és sokszor zsibbad.....

Bolha, mi van Katival???? Most Ő tűnt el!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szépjóreggelt.

Én nem tudom mi van velünk ma. Fél 5-kor kelt mindenki. Mi akik 9-kor kaparják magukat ki az ágyból... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kislany: Kati jól van. Építkeznek. Már állnak a falak. Most már csak a födémeket várják. Szegényeknek az első födém nem volt jó ezért kellett másik, azt hiszem az sem volt jó, így most megint várják. De jó gyorsan haladnak ahoz képest. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Mindenkit elfújt a szél?? :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!


pattogobolha: Köszi, hogy leírtad a vélemyénedet! Örülök, hogy neked csupa jó tapasztalatod volt Vácon. Gratulálok mindkét gyerkőcödhöz!
Még az érdekelne, hogy milyenek voltak a csecsemős nővérek és úgy egyáltalán a gyermekágyas rész? Láttam, hogy kátágyasak a kórtermek, és hát eléggé lepukkantak a szobák, de mondjuk nem is üdülni megy az ember. :lol:

kislány: Érdekes, hogy nekünk inkább az ujjainkkal van gond ami a dagadást illeti, pedig többnyire sok kismama a lábára panaszkodik. Mi így jártunk! :D Tény, hogy már nem sokáig kell zsibbadó karokkal és dagadt ujjakkal ébrednünk, és ennyi áldozatot bármikor megérnek a kislányok! :lol:

Mit szóltok ehez a szeszélyes időjáráshoz? :shock:
fmarti
 
 


Eltűnt a mit írtam....... :twisted: :twisted:

Szóval sziasztok!
mit is írtam az előbb??? Én már azt sem tudom.... szó szerint megbutultam.. :shock: :shock:

Szeszélyes időjárás?? Azt hiszem ez most éppen hozzám passzol....... amilyen állapotban vagyok......... reggel még nyűgi, aztán jókedvű, most álmos, de közben már vidám vagyok......... szóval meglehetősen szeszélyes vagyok ma... :shock: :lol: :lol:

Márti, még így soha nem láttam bedagadva a kezem. De főleg a mutatóujjam... Csak úgy dudorodik minden fele.... :shock: és fáj is.. :(

Végre okos lettem, képzeljétek!! (Bár az utóbbi tendenciám az, hogy erősen butulok....)
Szóval, most már tudom mi a különbség a Tgyás, gyed, gyes között!!! És azt is tudom, hol kell ezeket igényelni!!!! Csak még egy kérdésem van a tgyással kapcsolatban, de 5 körül kell visszahívnom könyvelő barátnőmet, és Ő majd felvilágosít! :)

Egyébként tényleg nyomi ez az időőő......
Reggel pedig képzeljétek akkora dudor volt a cicim alatt!!! Hannababa kinyomhatta a pici fenekét!!! De hogy hogy nyomott mindenhol!!! :shock: :shock:

Jaj, mennem kell pisilni!! Ráült a csőre a Picur! :lol:
Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Itt is vagyok!

Nagyon kemény a pocakom. És fáj a hasam is és a derekam!!!
Béla dokim szerint ez a változékony idő beiindítja a szüléseket, és csak úgy potyognak a babák........... igaz ez????????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia kislány!

Sajnálom, hogy fáj az ujjad. Nekem javasolták vizesedés ellen az almát, de hogy őszinbte legyek, nem próbáltam ki. :lol:

A dokid biztos tapasztalatból beszél! :lol: Lehet, hogy nálad is be fog jönni a tippje? :roll:
Nekem is többen mondták, hogy na majd pénteken jön a hidegfront... de eddig semmi konkrét jele nincs annak, hogy ma megszülnék! A szokásos nyűgjeim megvannak, (ujjdagadás, derékfájás, időnként egy kis alhasi fájdalom) de ezt leszámítva semmi extra.
Kiscsaj nekem is tekereg odabent, ilyenkor van, hogy már azt hiszem, én császár nélkül is "hason át" fogok szülni! :lol:

Úgy tűnik, kislányom nagyon rendes, és megvárja, hogy anya még holnap délelőtt eljusson a fodrászhoz meg a kozmetikushoz. Elvégre nagyon fontos, hogy szülés közben anya szép fejjel nyögjön! :lol: :lol: :lol:
fmarti
 
 


Sziasztok!

fmarti: igaz ami a babaesőt illeti. Ha nagy front van, bizony tele vannak a szülőszobák. :) A nagyobbikamat is a hóesés csalta ki. Aznap tele volt a szülőszoba.. :lol:
Vácon a csecsemősök szerintem aranyosak. Persze van egy két morci i, de ahogy láttam amilyen a mosdó olyan a törölköző. Ha te is kedves vagy akkor ők is türelmesebbek. A babákat akkor kéred ki amikor akarod. Szoptatások után, mielőtt tisztábaraknád le kell mérni, hogy tudják mennyit evett. Tápot adnak, ha muszály, vagy ha csk szomjas akkor tiszta vízzel kínálják.

jajj megyek mert odaég a lecsóm.. pill

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Márti, mintha a saját soraimat olvasnám. Ugyanazokat írod, amik velem történnek..
Igenis, fontos, hogy szép legyél a szülőszobán.......... :lol: :lol: :lol:
Múlt héten voltam én is fodrásznál, de kozmetikusnál már vagy 3 hónapja nem jártam. Ahhoz egyszerűen nincs türelmem most, hogy 2-3 órát feküdjek a hátamon úgy hogy ne mozogjak közbe. Ráadásul legutóbb is ketten húztak fel a kozmetikus ágyából, mert úgy beállt a derekam, hogy nem bírtam felkelni.. :roll: :shock:
De majd ha megszülök, megyek. :lol: :lol: Nagyanyók majd vigyáznak a csemetémre......... már most is állandóan a hasamat tapizzák....... :lol: :lol:

Bolha, hogy sikerült az a lecsóóó??? Remélem nem égett oda.......

Én még egyedül.... Apa még nem ért haza reggel óta......... ma egész nap pesten dolgozik........... de hívni már hívott, hogy hogy vagyok.... azért aggódik a Drágám. :)

Búcsúzom, ma nem aludtam, és most már nagyon álmos vagyok.
Ja, és a Micsoda nő megy a tv-ben!!!! :lol: :lol: :lol: Hiába, én is csak nőből vagyok, és oda vagyok ezért a filmért. Pedig már vagy ezerszer láttam. :roll: :roll: :roll:

Puszi, szép álmokat!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok, szép reggelt kívánok Mindenkinek!


pattogobolha: Finom lett a lecsó? :)
Úgy tűnik, a tegnapi időjárás kislány és az én babócámat sem hatotta meg! :D Pedig azért volt rá esély, hogy kicsalogatja őket a szeles idő...
Hallottam, hogy régebben adtak pótlást a babáknak, de képzeld el, hogy most új gyermekorvos van a gyermekágyas részen, és most lényegében "tilos" pótlást adni a babáknak, max vizet, ha nagy a meleg. Ezt egy nemrég (kb 10 napja) szült anyuka és a szülésznőm is mondta. Bevallom őszintén, én ezt annyira nem is bánom, mert így legalább hamarabb beindulhat a tejcsink. :lol:

kislány: Na nehogy azt hidd, hogy én a kozmetikushoz nagykezelésre megyek! :D Csak egy röpke 10 perces gyantázást iktatok be, mert ezt azért már nagyon muszáj... én sem bírnék 2-3 órán át a hátamon feküdni!!! Sőt, a 10 perc is sok lesz! :lol:
Jó neked, hogy lesz segítséged, akikhez "le tudod adni" majd a csemetét. Mi rokonaink 200 Km-re laknak, úgyhogy eléggé magunkra leszünk utalva párommal... de azért majd megoldjuk. :roll: Hozzáteszem, ha anyósom a szomszédunkban lakna, akkor sem bíznám rá a gyerekünket, de így még az elvi lehetősége sem áll fenn a dolognak. :lol:
A Micsod nő-t én is kedvelem, de most nem néztem, mert párom tegnap szabadnapot vett ki, és inkább együtt voltunk. :lol:


Engem ma fél 6-kor kidobott az ágy. :? Igaz, még hajnali 2 körül párommal beszélgettem a globális felmelegedésről, de mégsem tudtam tovább aludni! :lol: Ráadásul nagyon vacak hányingerem is volt, gondoltam is magamban, hogy szuper, így a végére megint megborul a hormonhátartásom?! Nemrég ittam egy nagy pohár hideg tejet, ez az egy esett jól, de még mindig van egy kis hányingerem...
Kislány, te hogy aludtál?


Puszi
Márti
fmarti
 
 


Szép reggelt szintén!!

Hát én sem aludtam túl jól. A tegnapi délutáni szundikálásból nem lett semmi. Aztán Apát vártam, mert nem ért haza időben....... először azt mondta talán délután, majd azt, hogy 9-kor biztosan el tud szabadulni, aztán végül fél 2-re ért haza... :cry: :cry: Én pedig addig nem tudtam elaludni, amíg nem volt itthon. Hiába, ha határidős a munka, akkor határidős..........
Aztán amikor hazaért, rendesen görcsöltem, keményedtem.......... őszintén szólva reménykedtem, hogy már végre indulhatunk. Ráadásul egész este a lányommal beszélgettem, és mondtam neki, hogy már kibújhat, ha szeretne........ de aztán semmi............... Apa odabújt hozzám, görcs elmúlt, én pedig már aludtam is....... :lol: :lol: Előtte meg nem tudtam aludni........
Ma viszonylag későn keltem fel, viszont annál éhesebben. Végre nekiálltam, és bemerészkedtem a konyhába. Most Apa úgyis alszik még, nem látta, hogy mosogattam, és bundás kenyérkét sütöttem. Egyébként ő csinálta volna, mert nem hagy már semmit sem...

Márti, hát ami az anyósokat illeti............ hát igen............. a rokonokat nem lehet megválogatni................... lehet, hogy messze az a 200 km, de hidd el, sokszor jó lesz, hogy ilyen messze vannak......

No megyek, kieengedem a kutyám, mert hisztizek ezerrel itt nekem. Ő is nyűgös, mint a gazdija....
Pusszantás, szép napocskát Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Felkelt Apaaaaaaaaaaa!!!! :lol: :lol: :lol: És máris kaptam, hogy miért ülök a kanapon és mért nem fekszem............. :lol: :lol: :lol:

És még a konyhába be sem ment............ :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kanapon=kanapén!!! Már írni sem tudok. :oops:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Csak én érek most rá ennyire, hogy megint itt vagyok?????

Hooooolll vagytokkkk???? :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jöttem ismét bejelentkezni. :)

Túlestem a fodrászon, kozmetikuson, voltunk bevásárolni, megfőztem az ebédet, sőt előkészítettem a holnapit is, elraktam egy kis répát és petrezselymet a fagyasztóba... és még mindig nem folyt el a magzatvizem!!! :lol: Úgyhogy a délutánt már lazítással töltöttem, kellett is, mert a lábfejeim alaposan bedagadtak... :?

kislány: Párom időnként engem is az őrületbe kerget azzal, hogy mindentől "el akar tiltani"! :D Persze csak azért, hogy kíméljen, de mindig mondom neki, hogy nem beteg vagyok, vagy béna, csak várandós. :lol: Néha már tényleg zavaró, hogy állandóan azt kérdezi, mit segítsen, de utána meg rájövök, hogy meg kell becsülni az ilyen rendes imádni való férjeket! :lol:
fmarti
 
 


Sziasztok!

A lecsó isteni lett. :D Nem égett oda, csak elindultunk utána tejért, és sétáltunk egyet Vivivel, aztán apa idecsücsült, aztán meg elfelejtettem. :roll:

Örülök, hogy mindkét kismamink egyben van még. :D Ezt a kis időt már féllábon is nem? :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Rita, majd csak késő délután jelentkezem valamikor, mert most még Apával csavargunk egy uccsót. (Bauhausba, megvenni a szúnyoghálót és még ami kell, hogy ne csípkedjenek össze a szúnyogok sem minket, sem a lányunkat....,stb.) Aztán ha hazajöttünk, csörgök.
Zabszem van a hátsómban......... nem bírok itthon ülni....... ezek lennének az utolsó fészekrakási napjaim???? :lol: :lol:
Egyébként olyan vagyok,, mint akin átment egy úthenger. Fáj a szemem és a fejem is.... a kiscsaj meg nem igazán mocorog...... készülget????? :lol: :lol: reggel 6-kor éreztem, hogy még rugdos, de azóta pihizik szerintem........

Legyen szép napotok. Puszi

Márti, még egyben vagy??? Nekem azonnal jelentkezz, ha van valami............ priviben megírom a telszámom.

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!


Még egyben vagyok, ma töltötte be a 39. hetet a pocakomban a kiscsaj. :)


pattogobolha: Fél lábon? Még két lábon is nehéz!!! :lol: Persze ezt csak a saját nevemben írom, nem tudom, kislány hogy van ezzel. :roll:


kislány: Köszi a telszámot, válaszoltam a prividre! :)

Fáj még a fejed? Beszereztétek amit akartatok? Még mindig mehetnéked van? :D
Én épp ellenkezőleg vagyok, egyáltalán nem vágyom emberek közé, inkább itthon sütök-főzök meg takarítok ezerrel! :lol: Mániám, hogy naponta legalább egyszer eltakarítom a gáztűzhelyet, mert mindig az jut az eszembe, ha hirtelen menni kell, ezt tuti nem fogja megcsinálni helyettem senki. :)

Remélem, mindenkinek kellemesen telik a vasárnapja. További szép napot!

Márti

[/img]
fmarti
 
 


Siasztok!

Kislány,Márti:hát már nem sok van hátra,már úgyis mondhatnánk,hogy utolsó percesek vagytok.Már bármikor kibújhatnak a lányok. :)
Sokat gondolok rátok! :wink:
De jó lenne megint kismamának lenni.Iriggyelek titeket!
Ha vkinek meg lett a babája értesítsetek minket!

Márti:ti egyébként merre laktok?Lehet,hogy írtad már csak elfelejtettem.
:(
Bolha:hogy vagytok?Vmikor bandázhatnánk egyet.

bogyó:veletek mizu?Koppányka?

Kati:beszámolót kérünk!


Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok, jó reggelt!


Andi: Mi a régi téglagyár területén lakunk, 2 éve költöztünk ide. :) És ti merre laktok?
Nagyon sok anyuka mondta már nekem, hogy mennyire szeretett kismami lenni, azt hiszem, ez teljességgel érthető is! :lol: Már én is belegondoltam, hogy mennyire hozzászoktam a pocakomhoz, szerintem nekem is hiányozni fog, ha már nem lesz... Annyira természetes, hogy időnként bent mocorog valaki, biztosan hozzá kell majd szokni a változásokhoz. :lol: Ugyanakkor nagyon kíváncsi vagyok, milyen érzés lesz anyává válni...Olyan hihetetlen, hogy aki hónapokig itt cseperedett a szívem alatt, nemsokára a karjaimban szuszog majd! :lol: :roll:


Az éjszakám eléggé kalandosan telt. Eddig sosem éreztem ennyire közel magam ahoz, hogy induljunk a kórházba. Nagyon sok és erős fájásom volt, főleg az alhasamban, és a derekamban, de nem voltak rendszerezettek, így vártam. Picurkám most pihizik, de éjjel elég sokat mocorgott, szerintem ez az időjárás zavart be neki. :?

Kislány vajon hogy aludt? :roll:

Puszi
Márti
fmarti
 
 


Jó reggelt!!

Hogy hogy aludtam??????????? szörnyen........... :twisted: :twisted:

Egész éjjel pisilni jártam. Minden órában arra ébredtem, hogy majd szét szakadok. Mint aki nem pisilt egy hete. Aztán persze vissza az ágy, és ez ment egész éjszaka..... ráadásul amúgy is sokat iszok, de most az éjszaka majd 2 liter vizet megittam. Nem tudom mi volt velem. Még ilyen szomjas sosem voltam.... még akkor sem, amikor jó sósat ettem este.... :shock: :shock:

Aztán végül 6 előtt felkeltem és neki álltam sárgabarackot szedni...
Persze Apa ezt nem tudja, majd csak ha meglátja mennyit szedtem..... de nem volt szívem ott hagyni a sok barackot így az eső előtt. Főleg, ha láttátok volna, hogy 6-kor milyen sötét volt az ég. Még dörgött is egyet! :shock: :shock:

Márti, én a konyhával csinálom azt, amit Te a gáztűzhellyel......... na meg az egész lakással..... Igyekszem én is maximálisan rendben és tisztán tartani most mindent, ne apának kelljen még takarítani, amíg nem vagyok. Persze úgyis fog kelleni, mert nekünk van két kutyusunk, akik éjjel bent vannak, jó időnél meg kint. Szóval kinti is, benti is mindkét kutyus, így miattuk muszáj szinte naponta feltakarítani a követ. De amióta van szúnyoghálónk az ajtónk, sokkal kevesebb por jön be a házba, akár a széltől, akár a kutyáktól. :lol:

No azt hiszem, lassan megyek aludni. Bepótolom azt, amit elmulasztottam az éjjel.........Muszáj lesz aludni, mert ha ma kell indulni, és belenyúlik az éjszakába, nem fogom bírni a fentlétet. Márti pihenj Te is!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hahóóóó............... sehol senki............. :cry:
Csak én vagyok ma ilyen aktív???? Hetek óta ma először megint van ebédünk!!! Úgy hogy nem anyukám csinál nekünk, hanem én főzök... :lol: :lol: Tényleg nem bírom én a meleget. Most viszonylag ugye hűvösebb van, és semmi bajom. :lol: :lol: :lol:
Vagy ez a vihar előtti csend??????? És a vihar jelen esetben a szülést jelenti??????????? :lol: :lol:

Apropó!! Egyik kismami ismerősöm ma világra hozta Bogi lányát!! Fekete hosszú hajjal született, 56 cm, és 3300 gramm! Biztosan édi lehet!! :)))) Viszonylag hamar született. Éjjel egykor indultak a fájások, 4-kor lettek öt percesek, és reggel fél 8-kor született Bogibaba!!! Pedig első baba!!!

Márti, legyen nekünk is ilyen gyors vagy még ennél is gyorsabb szülésünk!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi, puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok lányok !!

Megjöttünk Balcsiról !!!

Hú, hogy ti mennyit írtatok !!!! :lol: :lol: :lol:


fmárti !! Üdv. köztünk !!!!! :lol: De jó , még egy kismama !!!!
Én nem tudom, hol volt a régi téglagyár !!! :shock:
Mi is Bottyáni részen vagyunk (izé , leszünk , ha készen lesz a házikónk) a vasútisínek után a 3. utca

kislány !! Köszi az sms-t , jól esett a hiányolásod !!! :lol:


Remélem jól vagytok kismamák !!!! Jelentkezzetek ha van valami !!!!

Már nagyon izgulok !!!!

És végre van még egy kismamánk , így többet hallunk rólatok is !!

Köszi Márti !!! :lol: :lol: Tényleg nagyon örülök, hogy ránk találtál !!!


bolhácska !! Örültem, hogy hívtál !!! :lol: Képzeld a Magyarvizslát elvitte egy lány ( ma )!!! :lol:

Lányok jól vannak ??

A födémessel volt a probléma (link, megbízhatatlan volt) a födém lehet jó lett volna . Most egy másik vállalkozó csinálja , talán péntekre el is készül, de ez ma holnap kiderül .
(ez elég gyors)

Már készülnek a válaszfalak !! :wink:

SZERDÁN MEGYEK KI , RÁ ÉR VALAKI EGY KIS TALIRA ????

bogyó !!! Húúú, hát nem semmi lehet egy lakás vásárlás sem !!! :lol:

Nagyon szuperek megint a képek, és az a medence egy álom !!!!! :lol: :lol:


Andi !!! Remélem ti is jól vagytok !!! Mész még dolgozni ???



puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Andi: ne haragudj, hogy keveset dumcsiztunk szombaton, de már minden bajom volt nekem is (Gyulának is) a sok mászkálástól... ráadásul után még a COOP-ba fél órát álltam sorba 10 dkg szalámiért és 20 dkg párizsiért a csemege pultnál... azt hittem felrobbanok... úgyhogy örültünk amikor hazaértünk. :) Amúgy mennyiért bérled a helyet? Nagyon aranyosak a rucik, szépek, teljesen újszerűek. :) Remélem őszre lesz olyan ruci ami Koppánykának is jó. :) Én meg örülök, hogy találtam valamit ami derékban jó, erre meg hosszban nem. :( No mindegy, majd csak...


Kati: ajjj, ez a födém... remélem ez volt az 1. és az utolsó rossz tapasztalatotok. Igen, a medence álom - ahonnan nézzük. ;) Elvisz egy rakás klórt meg algaölőt, meg egész nap megy a keringető és még így is algásodik meg koszolódik, de már nem érdekel... idén nem olyan tiszta a víz, mint tavaly volt, fürödni lehet benne és kész. :) Koppánykám élvezi a vizet, imád benne úszkálni, bár még mindig nem merem úszógumi nélkül belerakni, azért félek ám... pedig állítólag - legalábbis én úgy tudom - hogy ez a babáknál még ösztönös, mármint az úszás... Milyen volt Balcsin? Vannak képek? Sokan voltak ott ahol Ti voltatok?

Rita: Ti hogy haladtok? Találtatok valakit aki olcsóbban ki tudja hozni vagy nem is kerestetek? Mikor kezdődik az építkezés?

Anyuék házával most egyelőre pangás van... várják a hitelt a vevők, mert van már rá 2 is és az viszi aki előbb kap rá hitelt. Addig nem is keresek anyuéknak lakást amíg tényleg nincs náluk a pénz. Reméljük nem esnek a két szék közé...

Kislány, Márti: nemsokára itt van az idő. Nem is nagyon tudok mit írni, csak ismételgetni magam: szorítok, drukkolok, vigyázzatok magatokra, csak erősen, menni fog, gyorsan, szépen, egyszerűen. :)


Puszi mindenkinek!

Ja, tegnap volt itt Veresen ilyen hagyományőrző nap. Nagyon jó volt. Volt valaki? Majd írok részletesebben, most hazaért apa. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó !!!


Én is úgy tudom, van ösztönük , viszont , hogy meddig él arra már nem emlékszem. :?

Én sem merném úszógumi nélkül belerakni . Most vettem egy karúszót hírtelen ötletből (mert semmi nyári cuccost nem találunk) , de nem jött be , jó- jó egy kis biztonság , de nem lehet elengedni egy kicsi sem .

Balatonakarattyán voltunk , nem voltak sokan , hétvégén egy kicsivel többen , de nem volt vészes !! :lol:


Kismamák !!!!! Hol vagytok ???? Csak nem , elindult valami ?????



Többiek ??


Puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztoooooooooooooooooooooooooooooooookkkkk!

tamtararammmmmmm tatatatatatatatatarammmmmmmmmmmmm................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megkaptuk a hitelt jipííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Holnap utalják az összeget!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak ennyiér ugrottam be. Kismamik jelentkezzetek!! :lol:
fmarti: elküldöm én is a számom priviben, hátha egyszerre mentek kislannyal.. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kati... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Egy kismami jelentkezik! Még egyben!

Rita, át akartam most ugrani 1 percre, hogy beadjam a barackot, de apa pont a legnagyobb zuhiba ért haza, és végül bezárta a kaput, és nem vittük át. De addig is jó helyen van! :)

Holnap szerintem nem leszek, csak délután valamikor. Úgyhogy ne aggódjatok. Reggel megyünk megint CTG-re utána meg van még egy kis dolgom, úgyhogy majd csak jelentkezem egyszer...

Ja, a derekam megint beállt. De nem állandóan, hanem időszakosan és a hasam is megint fájdogál...............??????????????

Márti???????????????????????

Kati, örülök, hogy jelentkeztél.

Bogyó, azért a medencéért én is sárgulok ám rendesen.
Nem fürödtem már 9 hónapja kádban sem...................... :cry:
De azért tiszta és jószagú vagyok......... :lol: :lol: :lol: :lol:

További szép estét kívánok.
pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha: ennek örülök, akkor hamarosan kezdődhet a buli. :)

Kislány: ne sárgulj, még majdnem 1 évig fizetjük. :D Sajnos egy ekkora medencével már tudni kell bánni... mi még nem tudunk, de jövőre másképp csináljuk. Először be kell lőni a ph értéket, aztán annak megfelelő kütyüket venni, majd folyamatosan mérni, blablabla.... Én meg irigy vagyok, hogy van széééép nagy hasatok. Én is akaroooooooooooook!!!! Bár most a meló ezt összetöri, mármint ezt a képet, marad ábránd, mert most majd dolgoznom kell és akkor pár év múlva jöhet a kistesó.

Jaja Kati, KOppánynak is van karúszója, de nem tűri meg magán, nem tudom miért... ettől függetlenül már jobban úszik, mint én - mivel én nem tudok. :( Próbálgatok tanulgatni ebben a medencében, de nem igazán akar menni, béna vagyok és kész. :)

Huh kislány, emlékszem az első szülés utáni fürdőmre... de jól esett.... igaz eltelt vagy 2,5 hónap, de nagyon jó volt akkor is. Én egyszer fürödtem az utolsó hetekben is, de az nem esett annyira jól, mert azért féltem, hogy a meleg beinditja a szülést és féltem tőle, így hamar ki is jöttem a kádból, maradt a zuhany amit télen nagyon utálok. :D

Amúgy ilyenkor már mindenki alszik? :P Én még licitálok Vaterán egy ruhára, azért baglyoskodom. :D Jó kis zuhi volt ma délután/este, gondolom hogy néz most ki Őrbottyán... szegény anyut nem irigylem, hajnalban megy melózni azon a jó kis agyagos, murvás földúton. Még jó, hogy feltöltettem tavaly vagy mikor, így egy kicsit jobb, bár így is vannak buckák és persze közvilágítás nincs. Ja igen, Kati... arra készüljetek fel, hogy sokszor nem lesz közvilágítás. Nekünk volt, hogy 1-1,5 héten keresztül minden nap betelefonáltunk az ELMŰnek mire kijöttek... aztán mondták, hogy mivel épül az a sok új hatalmas ház és egy kis trafóról megy az egész (ott az utca elején), így nem bírja el. Elvileg kicserélték. Bár nem értem, hogy ez miért mindig egy erősebb szélben és egy viharban bukik ki.... De jó lesz már, hamarosan kiülhetsz a teraszra meginni a reggeli tejeskávét vagy kávét vagy amit iszol.... Nincs is annál jobb. :) Bár mi is már ott tartanánk. :) De ez egy kicsit (minimum 5 év) odébb van. :D

Na jó, befogom a szám és lenyugtatom az ujjaim, mert biztos egy élmény lehet engem olvasni, most amikor már keresztben állnak a szemeim és lassan azt sem tudom hol vagyok. :D

Jó éjszakát mindenkinek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kész csoda ha valamelyik kismamánk nem szül meg,szörnyű ez a vihar.

Bogyó:Örülök,hogy tetszenek a rucik,bizti lesz Koppánykára való,hanyas is kell neki?Max.,hogy jó legyen 1 mérettel nagyobbat hozok.
Egyébként 200Ft a helypénz.

Bolha:Örülök,hogy sikerült!Nem hiába drukkoltunk.
Jól vagytok?

Kati:Nem már nem dolgozom,majd talán aug.-ban megyek megint 1 hétre.
Képeket kérünk!Remélem jól éreztétek magatokat!
Dia élvezte?

Márti:én a Táncsics Mihály utcában lakom.
Neked is írom,ha érdekelnek baba ruhák szólj!200-400Ft/db használt,a 400F-osok angol Next,George stb...

Kislány:remélem mostmár pihensz.

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Jöttem lejelentkezni. :lol:

Huuu, milyen sokat írtatok, csak győzzek reagálni! :D

kislány: Gratulálok barátnődnek a babához! a gyors szülés ellen én sem tiltakoznék, sőőőőőt! :lol:

kati: Nagyon kedves tőled is, hogy ilyen szívesen fogadsz!
Jól értem, ti most építkezdtek itt Őrbottyánban? Az nem lehet egy egyszerű menet, de ha készen lesz, biztosan nagyon sok örömötöket lelitek majd benne. :) Egy kalappal a továbbiakhoz!
A régi téglagyár a Gyár utca mellett van. :)

Szilvi: Köszi a drukkot, szerintem kislány nevében is írhatom: ránk fér! :lol:

bolha: Köszi a telszámot! Kedves vagy! :) És gratulálok a hitelhez!!!
Kisfiad biztosan nagyon élvezi a pancsit! Jó is, ha már most megkedveltetitek vele, legalább nem fog alapban rettegni a víztől. Szerintem ez nagyon fontos egy gyerkőcnél, az élete múlhat rajta...

Kismami és fürdés témához: Én a dokim engedélyével még tegnap is fürödtem az itthoni medencénkben. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tudom, ettől sok kismaminak égnek állhat a haja, de nekem semmi bajom nincs tőle, viszont a nagy meleget meg nem bírnám másképp elviselni... úgyhogy megmártózom még így nagy pocakkal is. :lol: A szomszédoknak már teljesen szokványos látvány, ahogy egy bálna úszik a vízben! :lol:

Andi: Nem tudom, kislány most hogy érzi magát, de én leányzóm -front ide, zuháré, vihar villámlás oda - nem akar kibújni. :D

Te foglalkozol használt babaruhákkal? Köszi, hogy szóltál! Most talán egy kis ideig nem kell vennünk, de utána nagyobb méretekre tuti szükség lesz. Jó, hogy tudok majd kihez fordulni! :wink:
A Táncsics utcában laktok? Akkor nem is laktok messze tőlünk! Mi a Szent Isván utcában lakunk. :)

Ma este voltunk nst-n, volt pisiteszt meg várnyomásmérés is. Lényegében minden ok, vérnyomásom csak 100/60 volt. Azért ez nem túl gyakori 39 hetes kismamiknál, főleg nem ekkora pocakkal rendelkezőknél, mint amekkora nekem van! :D Persze semmi konkrét előjele, hogy hamarosan szülnék. Legközelebb szombat reggel 8-kor találkozom a szülésznővel, meg a dokival is, és megbeszéljük, hogyan tovább. Vasárnap töltenénk a 40. hetet...

Most én is búcsúzom, ha lenne valami, feltétenül jelentkezek. Mindenkinek szép estét, jó pihenést!

Puszi!
Márti
fmarti
 
 


sziasztok !!!


Márti !! Igen, építkezünk !!! Jó lenne ha már látnám a végét !!! :lol:
(Jaaa, így márt tudom hova esik a régi tg gyár !!! Köszi !!)

Meg jön majd a hitel igénylés , na attól már most rettegek !!!

De egyszr csak vége lesz , és ahogy bogyó írta , majd kiülhetek a teraszra és kortyolgathatom a tejeskávémat ! :lol: :lol: :lol:


Szóval a kislányok nem akarnak még jönni , igazuk van , jó is ott bent ! :D


kislány ! Gratulálunk a barátnődéknek mi is !!! De jó neki, már túl van rajta !!!

Az Uzsokis barátnőmnek is megszületett múlthét előtti vasárnap a kisfia . Sajna a vége császár lett ,de az a lényeg, hogy szép és egészséges baba !!! A kismama is jól van , ők már otthon vannak péntek óta .


kismamák , pontosan hányadikára is vagytok kiírva ??

Márti , jól emlékszem , hogy 14.-ét írtál ???

kislány, te mikorra is ???


Nagyon izgi !!


RITA !!! GRATULÁLOK !!! :wink: :wink: :wink: :wink:



Lányok !! Sajnos képeket nem tudtam csinálni Balcsis élményünkről , Zsoltinál van a fényképező (kell az építkezésn) :roll:
(pedig már van )

De isteni volt, Diám ahogy felkelt ment is ki a kertbe ! :lol: :lol:
Éss, mehetett is !!!! :lol: :lol:
du. 3 órákat aludt :lol: , (12-15-ig) pont átaludta a meleget és utánna indulhattunk le fürdeni .

Márti , neked : Most mi itt pesten vagyunk anyukáméknál (ők meg Balcsin) egy társasház első emeletén !!!
Ezt Dia nem nagyon értékeli , megszokta eddigi rövid kis élete alatt a kertet .
Fóton laktunk előtte egy kertes házban.

Úgy-hogy nagyon várjuk már , hogy Botyánba lakjunk !!! Nagyon, nagyon !!!!


Felkelt !

millió puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: Megértem, hogy aki kertes házhoz szokott, annak szinte büntetés társasházban lakni. Mi is megtapasztaltuk már ezt a párommal... De egy kis türelem, és ti is újból élvezhetitek a kert adta lehetőségeket! :D :wink:

Előreláthatólag mikor tudtok majd beköltözni az új otthonotokba?

Én július 14-re vagyok kiírva, de csak azért, mert senki nem vette figyelembe, hogy ez az év szökőév. :lol: Valójában már vasárnap, tehát 13-án betöltjük a 40. hetet.

Te hanyadik héten szülted Diát? Ő most mennyi idős?

További szép napot mindenkinek!
fmarti
 
 


Sziasztok!

Még hogy az időjárás változás beindítja a szülést, és csak úgy potyognak a babák!!!! :shock: :shock: Háttttt, ez alól én is kivétel vagyok.... nem hogy beindítja, de most megint feljebb van a pocakom. :shock: :shock: ?????????????????

Mi reggel voltunk NST-n, és az én lányom úgy, de úgy aludt, hogy alig akart felébredni. Az apja rázta a hasamat, simizta az Ő pici fenekét, de semmi........... hiába jártam helyben, mozgattuk meg a pocakom, alig mozdult. :shock: :shock: Mondtam is az Apjának, hogy majd visszakapjuk mi ezt, hogy ébresztgetjük. :lol: :lol:

KAti, nekem a védőnőm 15-ét számolt, a dokim viszont14-ét. A kismami könyvben a 15-e szerepel.... de hát ezt úgysem mi döntjük el.. :lol: :lol: :lol:

Iszonyúan lassan telik ez a hét................. én már alig várom............... :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!



Lányok nem tudtok valahol kiadó házat vagy valami albérlet szerűséget ??? A környékben is jó valahol !

21.-től kéne kb. 4-5 fő részére , 2-3 hétre !

Előre is köszi !


Márti ! Én túlordtam Diát (betöltöttem a 40. hetem) , okt. 26.-ra voltam kiírva és 29.-n született .
Mercivel meg pont fordítv volt, okt. 29.-re voltam kiírva és 26.-án született. Rendes csaj volt ! :lol: És én is 22 éves , sokkal könnyebb volt !

Diám már betöltötte a 20. hónapot , hogy megy az idő , most született !

MÁR KARÁCSONYOZNI NAGYON BOTTYÁNBA SZERETNÉNK !



kislány ! A kórházba jársz NST-re ??


Puszi nektek !!! MENNEK A DRUKKOK !!!!!!

Kép


Kép
kati16
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: