Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!

Vagyok ám én is, csak eddig read only-ban nyomtamKép

Egy csomó topic elköltözött az izgi.hu-ra így én is többségében ott vagyok. Mármint elég ritkánKép

Bea!
Ez a Kata baba jól megnött és milyen ügyesen hintázik!Kép Megyünk pénteken este azt hiszem a fiúk már megbeszélték.. A Rabról annyit, hogy Gazsi már beszélt az utazási irodás sráccal, majd lesznek hamarosan infókKép Tamáskának jó osztálykiránydulást!Kép

Ch.!
A vizsga bazi nehéz volt, 2 hét múlva lesz eredmény mert ez írásbeli dolgozat volt, számvitel meg könyvelésKép HányingerKép A tanár az összes létezö genya dolgot beletette, hát nem tudom meg lesz-e a 2-esemKép
Ez van...Kép Kertetek alakul már? A Párod teljesen rendbejött?

Nyírnom kell a füvet mert már nagyon loboncos, most robogok!Kép

Sok puszi,
Tündér
tündér
 
 


Szasztok Lányok!

Látom magamban beszélgetekKép
Bízom benne, hogy Ti is benéztek azért....Kép

Bea!
Tegnap hívott minket az Ilus elkezdte szervezni a Rabot. Gondolom Benneteket is fog hívni...
A péntek akkor okés?

Ch.!
Mi van Veletek, Te is nagyon csendben vanKép

Most megyek, kicsit takarítok..

Tündér
tündér
 
 


Tündér!
Persze hogy Ok a péntek. Giroszos pizza vagy esetleg más?

Ch.
Tényleg merre vagy?
Már sokszor eszembe voltál, de az éjjel álmodtam is veled,kérdeztem tőled hogy szeretnétek e 2-ik gyereket? Nos?
üdv
Bea
20180827120929
 
 

 
 

Bea!
Kaját még nem tudom, de még egyeztetünk, okés?

Chrissy!
Mi van veletek? Merre vagy?

Bettát már meg sem merem kérdezni... remélem velük is minden ok..

Léptem,
pussz

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Bocsika, bocsika, de írom szombatra a házim, nagyon el vagyok maradva... Kép Szombat este jövök "részletesebben" is, főleg, hogy apacuka Pécsett lesz a haverokkal, én meg egyedül Noncsával.

Nem tudtok vkit, akinek esetleg kéne egy kan, kb. 1 éves német juhász kutyus? Itt kószál már lassan egy hete a közelünkben, nagyon szép, de nagyon félénk is. Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ch
Elmúlt már a szobat este mi újság van?

Nálunk elég fárasztó volt a hétvége. belefogtunk a gyerekeknél a meszelésbe és azt a sok lim lomot ami ott van.Mire mindent el majd vissza mozgattunk elmúlt 3 nap. Egyenlőre Tamásnál vagyunk kész. Jó lett majd megpróbálom lefotózni.
Andinál már összepakoltunk úgyhogy holnap kezdődik a munka ott is. Csak lassabban halad mert akkor tudok dolgozni ha alszik.
Jól esik a sok pályázat után egy kis fizikai munka csak nagyon kifáradok

Találkoztunk pénteken Tündérékkel is az is jó voltKép

Képzeld Tündér elmondtunk a gyerekeknek hogy megyünk Rabra, örülnek nagyon és érthetetlenül állnak előtteKép sikerült jól meglepnünk őket.
megyek pihizni
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bocsika, de tegnap este iszonyat migrénem volt, meg egyedül is voltam itthon Noncsival, mert Balázs Pécsett volt vmi bulin a haverjaival. Noncsi éjjel 11 körül aludt csak el nagy hisztik közepette, nekem erőm sem volt már semmihez, csak ahhoz, hogy beessek az ágyba. Most is nemrég ültem csak ide le a gép elé, nem is tudtam nagyon részletesen visszaolvani, jövő héten bepótolom.

Azt azért látom, hogy Bea, mentek Rabra. De jó nektek is! Kép Biztos tök jól fog sikerülni. Kép

Nálunk nő a fű!!! Kép

Mostmár tényleg igyekszem majd rendesen jönni, de már nagyon álmos vagyok. Kép

Jó éjt!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Már megint tök késő van. Kép

Napközben voltunk egy közeli bölcsi játszóházában, nagyon élvezte Noncsi. Kép Jó hely, Tündér, ajánlom nektek is! Mi már asszem 3x voltunk. Kép

Bea, micsoda ötlet így az autósülés! Kép Kata már nagyon nagy! Szép a nappaliban a szőnyegetek. Kép
Örülök, hogy mégis sikerült összeszervezni és tudtok menni együtt Rabra. Mikor indultok? Hány nap is lesz? Szállás még volt ott, ahol Tündérék lefoglalták még pár hete a sajátjukat?

Velem álmodtál? Kép Második gyerkőc... hát igen, tul.képpen vmikor bizti lesz, csak még nem tudom, mikor... Pedig lassan illene döntenem, mert jövő hónapban Noncsi már két éves lesz és eredetileg úgy terveztük, hogy azért nem szeretnék sokáig GYES-en lenni. Kép

A kertünk már kezd lassacskán kert formát ölteni, nő a fű. Kép De hiába lett lepermetezve a gaz, mégis nőnek az újabbnál újabb gazok. Kép Nincs rá vmi tuti megoldás?

Tündér, mi lesz akkor most veled ősztől? Mész vissza dolgozni? Ilangnak néztél bölcsit? Nekem két hét múlva lesz a számvitel dogám. Kép Holnaptól kezdek vele foglalkozni. Szépen beütemeztem, melyik nap melyik feladatot kell átvennem, hát, majd meglátjuk...

Megyek aludni. Hosszú volt a mai nap.
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Helló csajok!

Bea!
Beszéltünk Ilussal, mármint Gazsi, rendben van a szállás oda ahol voltunk már korábban is, majd mail-ben küldöm a paramétereket.Kép
Meglepödött gyerekekKép Remélem, jó idö leszKép
Köszönjüka vendéglátást!Kép

Ch.!
Nem tudom mi lesz ösztöl, mert nekem igazából nincs hova visszamennem dolgozni, mert mikor terhes lettem felmondtak.Kép A saját cégbe menni, jó lenne, de be kéne magamat jelenteni, de egy valag pénzbe kerülne a járulék, meg minden szal nem tudom. Egyenlöre kivárok/runk aztán majd meglátjuk. A suli miatt, lehet, hogy nem baj, ha nem dolgozom 8 órában, mert akkor mikor fogok tanulni?
Egyébként ugyanoda megyünk a Beáékkal, és most egyben foglaltuk le a szállást.
KertKép Majd lesz idö mikor azt mondanád, bárcsak ne nöne a fü. Nekem holnap nyírnom kell, mert már akkora. Hetente kell nyírni különben kaszálni kell, azt meg nem tudokKép
Suli megyeget, bár lövésem sincs, hogy mi az eredmény, mert még mindig nincs fenn a neten, felhívni meg gyáva vagyok öket...

Most megyek mert dolog van.

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Chrissy,

Írnál bővebben erről a bölcsiről? Hol van, mennyibe kerül, milyen játékok vannak stb
Előre is köszi
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Szia Andi!

Ez a bölcsi a XI. kerületben van, a Fonyód utcában.650,-Ft/nap, ebben benne van a babáknak az ebéd is. Reggel 8-tól van délután 3-ig. Lehetőség van arra is, hogy otthagyjad a picit, de persze ezt előre jelezni kell, meg egyébként is minden alkalommal be kell jelentkezni, mert max. 12 gyerek lehet egy nap. Két nagy szoba van összenyitva, az egyik szobában a "tombolós játékok vannak" (csúszda, labadatenger stb.), a másikban a kreatívabb játékok (fa puzzle, kis fakonyha berendezve, babasarok stb.). Szóval, sztem nagyon aranyos és jó hely. Ha jó idő van, lehet kint homokozni is. A gondozónők is szimpik. Kép Általában az anyukák ott vannak a gyerekekkel, de nem ők foglalkoztatják a babákat, hanem a gyerkőcök jól feltalálják magukat. Kép
Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Kép

Tündér,
én ma sztem előveszem már a sulival kapcsolatos dolgaimat, elszörnyűlködök majd, hogy mennyit kell tanulnom, aztán inkább elmegyek aludni és újúlt erővel holnap belevetem magam. Kép
Én most még nagyon várom, hogy nőjjön a füvünk, szeretném, ha már birtokba lehetne venni a kertet. Kép Ilang hogy van mostanság? Mi jókat csinál? Kép

Szép estét mindenkinek!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy,

Köszönöm szépen a leírást. Ez nagyon korrekt ár, máshol egy óra kerül ennyibe vagy még többe.Tudnál adni telefonszámot? Milyen korú gyerekek szoktak ott lenni? A lányom még csak 10 hónapos, szerinted ő is feltalálná ott magát?
Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi,
az az igazság, hogy kb. egy évesnél egy picikét "idősebb" gyerkőcök szoktak ott lenni, illetve olyanok is, akik éppenhogy elkezdtek járni. Lehet, hogy a "babasarok" volt félrevezető, ne haragudj, úgy gondoltam, hogy ott babázni lehet a gyerekeknek, vannak babák, babaágy, babakocsi stb. Ha a kislányod szereti a nyüzsit, biztos fog neki tetszeni, de ha még nem jár, én sztem még várni kéne vele egy picit. Bár ahogy te gondolod, csak a többi gyerek azért nagyobb hozzá képest. Egyébként sokan elmennek ugye szeptemberben oviba, tehát újra jönni fognak a kisebbek. Kép Az elérhetőségük: 246-6258
Ja, az első alkalom ingyenes, max. az ebédért kell fizetni, ha kéred, szóval nyugodtan eljöhetsz megnézni. Kép

szia: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Írtam, de nem sikerült!Kép

Fotókat is akartam az se mentKép

Annyit akartam, hogy itt vagyunk-megvagyunk, tök jó volt a rabi "nyaralás"Kép

Chrissy!
Mi van veletek?
Azért ne haljon mán ki ez a topic (is)!

Megyek mert jövöhétens számvitel vizsga vár, rémes...

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Szia Tündér!

Tudtam, hogy most a hétvégén lent voltatok Rabon, gondoltam, biztos írtok majd... vártam, vártam... nem akartam itt magamban levelezni. Kép
Örülök, hogy jól sikerült, ha majd végre engedi a Babanet, várom az élménybeszámolót és persze a képeket is. Képeket egyébként nyugodtan küldhetsz priviben is. Kép

Most én is tanulok, hétfőn számvitel vizsga... A múltkori vizsgád hogy sikerült? Az is számvitel volt, nem?

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok csajok!
Jönnék Én is ha időm engedné.ímég jó hogy csak itt fórumozok a babaneten így néha azért ide is eljutok.
A kiruccanás ,jól sikerült csak van bennünk egy kis csak.
Amióta visszajöttünk Kata beteg.( Ez is oka az eltünésemnek.)és talán ezért nem teljesen tiszta a lelkiismeretünk és tulajdonképpen majdnem hogy bánjuk hogy kitettük ennek a strapás 4 napnak.
Visszamenőleges tanulság hogy nem szabad ilyen rövid időre ilyen picivel nekivágni. Legközelebb nem mennék csak minimum 10 napraKép
De tényleg nagyon vágytunk a tengerre és ha kihadjuk akkor az a baj de most hogy átéltük tudjuk hogy nem szabad.
Amúgy Tündérékkel jó volt, a nagyok ügyesen játszottak Ilang babával, mi jókat beszélgettünk sétálltunk gyönyörű helyen voltunkKép

Kertről jut eszembe, hogy a mi kis kertünk is gyönyörű. Minden zöld és virágos...Kép
megyek egy kicsit lepihizek mert amióta hazajöttünk az éjjszakáink is elég horrorisztikusak. Még egy éjszakát kapott a lány aztán jön a szigor
küldök neked priviben képeketKép
Bea
20180827120929
 
 


Ch,
Ja, csak a profilodban nem találtam,ha eetleg rám írsz akkor cserében adok képeket.)
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, nagyban tanulok, komolyan, még a végén könyvelő lesz belőlem, ha így folytatom... Kép

Bea, mi a baja Katának? Szegényke... Kép Esetleg kint kapott el vmit? Õ hogyan viselte az utat? Meg hány órás volt? Szállásotok stb. milyen volt? Majd meséljetek bővebben, mert szeretek élménybeszámolót olvasni. Kép
Tul.képpen az igaz, hogy Kata még kicsi volt ehhez a hosszú úthoz, bár biztos olyan baba is van, aki jobban viseli stb. Én magamból kiindulva, biztos egyhuzamban azon paráztam volna, hogy Noncsi hogy viselné ezt a hosszú utat, holott lehet, hogy ő pl. jól. De ezt ugye nem tudhatjuk előre. Na mindegy, mi csak a Kolpingig fogunk eljutni a nyáron, még egy darabig nem tervezünk nagyobb kiruccanásokat, igaz, pénzünk sincsen rá. Kép Kép Most minden elmegy a házra/kertre stb., de olyan szép!!! Kép
Na, nem álmodozom itt tovább, mentem tanulni, legyetek jók, pusza mindenkinek. Hétfőn kérem délután 3-6 között az extra drukkokat! Kép

Katának jobbulást!!!

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a számvitel vizsgán. A héten sztem biztos meglesz az eredménye, hát nagyon kíváncsi vagyok. Kép

Tündér, te hogy állsz a tanulással/vizsgával?

Most itt vagyok még a suliban, csak gondoltam, beköszönök. Kép

sziasztok:ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ch!
Gratula a vizsgához akkor ez az uccsó?
Tündér azt hiszem a héten vizsgázik valamiből és tanulgat.

A Rab-i hétvége egyébként számunkra nagy tanulság volt. Az oda út a kezdő tapasztalás volt visszafelé már nagyon profik voltunk és Kata is jól bírta. de hosszú volt az út 10 óra ösz vissz komppal együtt innen Szegedről de a pestieknek is kb ennyi volt azt hiszem.
Nincs egyébként baj az utazással csak minimum egy hétre kell menni de inkább 10 napra hogy a baba is kiheverje az utat megszokja az ottlétet és úgy könnyebb.
Szóval legközelebb már csak hosszabb időre megyünkKép

Különben Kata tegnap megint lázas volt délután és felmegy neki szinte 39 fokra.
nem értem de végre sikerült minimális pisit gyűjtenünk hogy a húgyuti fertőzést kizárjuk. ha az negatív akkor a foga lesz mert 3,4 naponta jön elő neki szaknyelven lappangó láza van és akkor csak az lehet.
megyek mert felkelt
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Még van 10 minimumkérdésem, azzal remélem holnap végzek... Délután a tételeket olvasom át, aztán befejeztem a tanulást.

Chrissy!
Mikor derül ki a vizsgád eredménye? Amúgy a múltkot a kisvállalkozások számviteléböl voltam, most a nagy globális számvitelböl megyek, abból is az elsöre, mert ebböl 2 vizsga van. Az elözö 3-as lett, remélem ez is görbülni fog. Két hét múlva lesz újabb, aztán újabb 2 hét múlva és ez így fog menni a jövö májusigKép
Amúgy az élménybeszámolóm nekem rövid lesz. Tök jó volt!Kép
Nekünk az út 8 óra volt, de hazafelé hamarabb ment volna, csak a Balatonnál belefutottunk a hévtégi dugóbaKép Nem rohantunk, szabályosan jöttünk, meg is álltunk, úgyhogy azért Diósdtól könnyebb lejutni az M7-es miatt.
A szállás teljesen jó, a hely gyönyörü, árakban nem volt egetverö, bár Beáék szerint van olcsóbb, ezzel nem vitatkoznékKép Persze az hogy mikor, meg hol, meg milyen szezonban stb. változtat az árakon, de azért ki lehetett bírni.
Ilang baby baromi jól türte az utat, mondhatni felnötteket megszégyenítö módon. A napirendje neki is felborult, de Ö azért már könnyebben alkalmazkodott. 1-2 nap után helyreállt, azóta is emlegeti az Andit meg a Tamást, na meg a Kata babát!Kép

Bea!
Utólag jutott eszembe, hogy nem lehet-e Katának a fogacskája a láz hátterében, tekintve, hogy ilyen hektikusan jelentkezik és nincs már tünete? A hasa nem megy? Nyügösködés, nyugtalanság rossz éjszakák? Ezek mind tipikus fogzási tünetek. nem akarok okoskodni, de sztem meg lehet próbálni a Chamomilla Vulgaris 15 CH homeobogyót, csodákat tesz a fogzástól nyügös manóknál. Egyébként nem gondolom, hogy ott szedett össze vmit Kata, akkor valszeg Ilang is elkapta volna, mert azért Ö sem annyira nagy mégKép Remélem, hogy tényleg csak a fogacskája és semmi komoly. Ez a hugyuti fertözés elég rosszul hangzikKép Nem lehet esetleg még a füle?

Ilangot szétmarták a szúnyogok, az egyik a szemhéját csípte meg, de úgy, hogy 2 napig nem bírta kinyitni úgy megdagadtKép Szörnyü látvány volt...Kép Szerencsére nem fájt neki.. Az utcánkat aszfaltozzák, azért remélem péntek reggel kijutok az utcából, és el tudok menni vizsgázniKép

Na lelöttem magam, nem agyalok itt tovább megyek elteszem magam holnapra, mert még sok tanulnivaló vár...

Jó 8!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Nekem is tanulnom kéne... de megint el vagyok maradva a mailjeimmel, meg ugye szeretnék nektek is írni azért pár sort. Kép

Bea, hogy van Kata? Meglett az eredmény?
Köszönöm szépen a képeket, ne hari, elfeljtettem megköszönni eddig... tiszta zizi vagyok mostanság. Nagyon szép fotókat csináltatok, egy-kettő tiszta művészi, simán elmehetne utikönyvbe is. Kép Egyébként engem egy picit a kopárságával (mármint egy-két képen ugye lehetett látni kopár sziklafalakat is) emlékeztet Santorini-re (ott voltunk nászúton), hjaj de szép is volt! Kép

Vizsgák: jövő héten van kettő. A számvitel vizsga eredménye pénteken lesz meg, nagyon szeretném, hogy sikerüljön! Aztán elvileg nekem utána pihi van szeptemberig... Kép

Ilang, szegény! Hogy viselte? Nem vakarta nagyon? Akkora nagy dög szunyogok vannak mostanság, brrr... jó ez a kertesházasdi, csak ez a sok mutáns bogár, ízeltlábú ne lenne! Kép

Tündér, sok sikert nekem a vizsgádhoz!
Nyáron is végig lesz vizsgázás? Mikor lesz az államvizsgád?

Szép estét mindenkinek!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hű gyorsan írok mert a jövő héten úgy látom mindenki ezerrel tanul...
Tündér!
Köszi a Chaomillát felírtam meg ajánlottak immunerősítőt is echinacea angustifolia a neveKép aszem mindkettőt beszerzem.
ma reggel ismét lázas volt a tetejében szopott és utánna Zoli altatta és a karjára fektette és szépen kihányt mindent. Szegény apánk is megrémült annyira tudja ezt a picúrt sajnálni.
Én nagyon remélem hogy tényleg a foga. Húgyuti eredmény még nincs ha elég volt az a kevés pisi amit produkáltunk akkor holnap lesz eredmény de kértem vérvételre is beutalót inkább kibírom a vérvételes tortúrát csak derüljön már ki hogy nincs benne gyulladás meg ilyenek csak a foga.... izgulok de közben remélem a legjobbakat.
Sajnálom szegényt mert a láza ugyan a kúppal gyorsan lemegy de utánna 3-4 órát alszik elég nyomi egész nap és ez 4 napontaKép
Most fejlődik a kúszás mászás pörgésben rohamosan és ez eléggé gátló tényező. Meg hát hízni se hízott csak 300g-ot az elmúlt hónapba. Na nem sovány a hurkagyárba van tartalékKép

De biztos hogy nem Rabon szedte össze már így vittük le....
Azt mi is megállapítottuk hogy eléggé muttánsok a szúnyogok, hogy hová fejlődünk? eléggé elszomorító

Jaj nem is dicsekszem hogy kereszteljük a Katát vasárnap. Nem lesz nagy buli csak nagyszülők meg keresztszülők de így is 12 felnőtt lesz. Várom már hogy túl legyünk rajta nem szeretem e felhajtást de ezt mindenki megkepta neki is kijárKép
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea, meglett már az eredmény ma?
Egyetértek, hogy kértél időpontot vérvételre, sajnos van, amikor tényleg meg kell tenni... legalább végre kiderül, van-e vmi gyulladás, vagy nem és akkor már el lehet vmerre indulni a további esetleges vizsgálatoknál. Sajna anno Noncsitól is kellett vért venni, nagyon kis picurka volt még... 6 hetesen elkapott egy vírust, 6 hétig ment szegénykémnek a pocija, de semmit nem tudtak csinálni... vettek vért tőle, szerencsére negatív lett az eredmény. Aztán egyszercsak amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el is múlt az egész. Nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb rendbejöjjön végre Kata!!!!

Keresztelő: már nekünk is nagyon kéne... csak a keresztszülőkkel vagyok gondban... az kötelező???

Más: 5-ös lett a számvitel vizsgám!!! Kép Kép Kép

Jövő héten viszont két vizsgám is lesz, brrr... már nagyon nem bírom. Kép

sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok Lányok!

Bea!
KeresztelöKép Tegyél fel majd képeketKép MI is szeretnénk majd ott a Honvéd téri református templomban de eddig még nem szerveztünk semmit. Idén meg kéne tartani mert elég ciki lesz ha Ilang pancsira veszi az egészetKép
Betegség: remélem mostmár tényleg rendbejön Katus, azért ez biztos baromira megviseliKép Drukkolok, hogy csak a fogacska legyen és semmi komoly!

Ch.!
Gratula a számvitel vizsgádhoz! Hát én semmi jóval nem szolgálhatok. Elcsaltam a 6 hónapos terhes csoporttársamat is a vizsgára aki csak pár napot tanult. Megírtuk az írásbelit, (90%-os lett), ezek után szóbeli. Húzni kellett 3 tételt. Kettök ment a 3. könyvelés tétel volt amit csak nagy vonalakban, az elvi szinten tudtam. A tanárnö baromi genya volt, mert ezek után meghúzott. Hát azt hittem elájulok. reggel 9-töl idegeltem magam, mert csak 12-kor tudtuk meg, hogy egyáltalán sikerült-e az írásbeli, hogy mehetünk-e szóbelizni. Mehettünk, csak éppen meghúzott. Persze azt mondta ez az én érdekem mert számvitel II-böl biztos nem mennék át tökéletes könyvelési tudomáyn nélkül.. Hahahhaa, nem könyvelönek készülök... ennyit arról, hogy 90%-os írásbelit írtam. Ja azt az uv-én újra meg kell írniKép

Na most megyek, mert most kezdödik a fürdés, meg a stb.Kép

Ui: pocakos csoporttársamat kegyelem 2-sel átengedte....Kép
Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Bea, hogy van Kata???

Tündér, nem mondod?! De hogyan lehetett a tanár ennyire szenya??? Nem is értem az osztályzást... az írásbeli a jegy mekkora részét teszi ki? És a szóbelinél az összes tételt tudni kell? De akkor mindenki 5-ösre vizsgázna... Teljesen egyetértek veled, én is ezt mondtam, az összes számvitel vizsgánál, hogy nem könyvelőnek készülök,miért kell nekem ilyen alaposan tudnom mindent? Én nekem volt Számvitel III. is, és most el sem hiszem, hogy túl vagyok rajta, iszonyat megkönnyebbülés. Bár amíg idáig eljutottam, jópárszor megbuktam számvitelből... Kép Mikor mész újra? A 90%-os írásbelihez gratula! Sajnálom, hogy így folytatódott... Kép Mit vesztek egyébként belőle? Gazdi események könyvelése, elemzés vagy milyen téma?

Ilang hogy van?

Nekem nagyon kéne tanulnom, mert a héten 2 vizsgám is lesz... teljesen ellébecoltam a hétvégét. Kép A szombati vizsgától meg kezdek tartani és még semmit sem készültem rá... Kép

Azért jó jövő hetet kívánok mindenkinek! Kép

sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!

Csajom még alszik, a medencevíz melegszik, Anya meg várja a mosógépet, hogy lejárjon.Kép

Ch.!
Számvitelböl mindent tanulunk az alapoktól az egyszeres és kettös könyvezetésen át mindent. Szlatükör, mérlegkészítés, eredménykimutatás, na meg az összes járulékos dolog. SzT. szemelvények, csupa nyalánkság. Nekünk is 3 számviteles vizsgánk van abból az elsö volt a gyakorlati az 3-as lett. Most jött a két nagy elméletiböl az elsö. Nálunk az írásbeli úgy van, hogy mindig kell egy beugró dogát írni, ha az 80%-os akkor mehetsz szóbelizni. Na ez lett 90%-os, és ezt újra kell írni, mert ezzel kvalifikálhatom magam a szóbelire. Remélem azért nem kell, többször mennem ebböl, azért ez elég büntetés, hogy ebböl másodszor is le kell menni, ja és amit mostanra megtanultam azt ne felejtsem el 1 hónap múlva.Kép

Jövöhéten természeti eröforrásokból vizsgázom, remélem abból, könnyen megleszek. Aztán még a két számvitel és a statisztika van hátra. Izgi mi?Kép

Jó tanulást a hétre!Kép

Bea!
Mi a helyzet Katussal? Van már eredmény?

Na léptem,
pussz
Tündér
tündér
 
 


Szia Tündér!

Én csajszim is durmol, szegényke sztem teljesen le fog izzadni, mire felébred! Kép
Micsoda pazar dolgok vannak nálatok! Medencevíz Kép Nekünk a teraszon sajna nincsen árnyékos terület, majd szeretnénk persze vmi árnyékolást...

Tegnap füvet nyírtunk! Kép A szomszéd fűnyírójával, de legalább már elmondhatom, hogy végre volt fűnyírás. Kép Szerintetek melyik fűnyíró jó? Az elektromos, vagy a benzines? Most állunk vásárlás előtt és kiwi lennék a véleményetekre.

Számvitel: akkor olyasmiket vesztek,mint mi. Szerencsére nálunk az elméletet csak a gyakorlatban kell tudni alkalmazni, azt hiszem, megőrültem volna, ha még szóbelizni is kell számvitelből. Nekem elég volt ez az eltelt 2 év, amít a számvitelt nyögtem. Kép

Egyébként nagyon sok közös tantárgyunk van, Természeti erőforrások nekem is volt. Kép

Úgy várom már a holnapot! Elvileg nem lesz ilyen dög meleg. Ma mentünk volna Noncsival játszóbölcsibe, de lefújtam az egészet, mert kiscsajszi hajnali fél 5-től fent volt, engem szórakoztatott, plussz rámköszöntöttek a piros betűs ünnepek is, meg mindehhez társult is reggel egy "kis" fejfájás is, no meg a 40 fok, úgyhogy szépen itton hűsölünk egész nap, nincs kedvem kimenni ebba a hőségbe. Mondjuk, így is tök jól elszórakoztattuk egymást, szóval remélem, nem haragszik rám meg Noncsi, hogy ma nem autóztunk el a bölcsibe... Kép

Bea, merre vagy?

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó csak egy gyors bekukk!Kép

Megjött a hidegfront, a szélviharral, meg délelött az áramszünettel.Kép Kész az utcánk, szép új aszfalt van rajta, egy csak a gáz, hogy most sokan az autópályán képzelik magukatKép

Bea!
Megkaptam a mailt, szép lehetett a keresztelöKép Katus jól viselte? És tényleg hogy van? Mesélj már! Eredmény?? Nagyoknak tetszett a keresztelö? Netán Ök fotóztak?

Ch.!
Fünyíró téma: nekünk van ilyen is és olyan is. Kérdés, hogy mekkora a terület, mert ha nagy akkor sokkal jobb a benyás. Kicsit macerás a hatvanöt méter zsinórt húzni magaddal, arról nem is beszélve, hogy sokkal kisebb telejsítményüek, kisebb a szélesség amit nyírni tudsz vele, a gyüjtöje is sokkal kisebb. A kicsit a házhoz közeli helyeken használjuk, meg ott ahova a nagy dög benzinessel nem férünk be. De nálunk hatalmas a kert, úgyhogy nálunk ez is szempont volt. Van szegélynyirónk is, de tényleg a kertje válogatja.
Szolidálok veled mert nekem most múlnak azok a pirosbetüs ünnepekKép
Ilang tegnap tök nagyot aludt, majdnem 3 órát. Pancsolt egy csomót az árnyékban, meg átjöttek a szomszédék is, úgyhogy este is úgy aludt mint akit leütöttek.
Bölcsiért sztem nem fog a Noncsi megharagudniKép

Léptem,
Pussz csajok

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok csajok!
Bocsi hogy eddig nem jöttem de most reggelig is írthatnám hogy mennyi dolog történt velem.
először is Kata
A véreredménye pénteken vérszegénységet mutatott és a vörösvérsejtsülyedése se jó tehát gyulladás valahol mondta a doki.
Hétfőn voltunk fülészeten,tüdőröntgenen és semmi minden negatív.
Tehát tovabbra is kérdőjel
Csütörtökön volt 38,7 fokos láza utoljára. Ugyan ma reggel is meleg volt de 37,5 feljebb nem ment. Ami jó hír csak mi a fene van.
Doki visszaküldött ismételt vérvételre hátha a labor hibázott. Ez eddig ok de a láz akkor is volt akkor az mitől marad a kérdés továbbra is.
Nem akarom majd csak pénteken vinni a vérvétre hogy ne fogyjon annyira a vére se.
Valszeg Én is vérszegény vagyok tőlem se kap elég vasat.
De már beszereztem szegeket majd azt rágjuk közösenKép
Aztán a keresztelő jól sikerült. 12 felnőtt volt + a pap és ha nem lett volna 35 fok egész jó lett volna. de végül is így meg mindenki hamar hazamentKép
Vendéglátós barátaink készítették az ebédet nagyon pazar és finom volt. majd mindjárt küldök mindkettőtöknek képeket
És valóban a nagyok fotóztak, azaz az Andi volt a fotós a Tamás meg a videós. A sok gyerek előnyeKép
Kata jól bírta,végig a cipőjét rágta nagyon el vvolt foglalvaKép
a lelkiállapotom majd máskor jön
puszi mindenkinek
B
20180827120929
 
 


Na halló Csajok!

Mi van mindenki lelécelt?

Bea!
Nagyon jók lettek a fotók, gratula az Andikának!Kép
A kaja a képek alapján nagyon fini lehetett, a Dezsöéktöl volt? Ez a vérszegénység elég rosszul hangzik, a gyulladásra, sajna semmi tippem sincsKép Kiderült azóta vmi? Elmúlt a láza Katának? A lekiállapotod pedig igenis érdekel, ha van idöd, na meg hangulatod szívesen meg"hallgatlak"Kép

Ch.!
Mi van a vizsgáiddal? Te is nagyon csendben vagyKép Minden okés? Vettetek végül fünyírót?

Mi voltunk a hétvégén Anyukáméknál Badacsonytomajban, baromi jó volt. Szép idönk volt a hely csodálatos volt, szal minden jól sikerült. Majd rakok fel képeketKép

Most megyek teregetni, mert a hét megint a tanuláséKép

Puszi
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy el voltam tűnve, de a múlt héten ugye két vizsgám is volt, meg közben voltam a Neoton koncerten is. Kép A vizsga eredményeket még nem tudom, de a Neoton nagyon jó volt, rekedtre énekeltem magam, jót buliztunk. Már nagyon kellett, nagyon jót tett. Bár csak a koncert előtti napon vettünk rá jegyet, mert addig kínlódtam, hogy most menjünk, ne menjünk,mert nekem a koncert utáni napon reggel 9-kor vizsgám volt. Kép Végülis úgy döntöttem, hogy ezt megérdemlem, tényleg kell egy kis kikapcsolódás, úgyhogy lesz, ami lesz, menjünk. Tényleg csúcs volt, feltöltődtem egy kicsit. Kép

Bea, a keresztelős képeket én is nagyon szépen köszönöm! Kata édes volt, én is észrevettem, hogy a cipőjével volt elfoglalva. Kép Az ételek pedig nagyon guszták voltak, teljesen megéheztem tőlük! Nagyon szép volt a tálalás, úgyhogy gratula nektek a szervezésért. Kép
Kata hogy van? Vérkép: nem mondták, hogy kéne adni Katának vmi vasat, vagy pl. Béres cseppeket? Anno Noncsinak is volt, hogy nem volt túl rózsás a vérképe, sőt a lábán a körmén is látszott, hogy vmi bibi van (csíkos volt); elkezdtem neki felváltva adni vasat és Béres cseppeket és nagyon szépen rendbejött (bár igaz, hogy csak 2 hónap után látszott csak meg az eredmény, de legalább volt eredménye). A gyulladással kapcsolatban tudtok már vmi friss infót???
Írjál magadról is lsz!!!

Tündér, igen, vettünk végül egy benzinmotoros fűnyírót, a hétvégén fel is avatta a párom. Tényleg jobb,mint az elektromos, mert nem kell a zsinórral küszködni. Kép Jó nagy a fűgyűjtője is, szóval tök jó kis darab. Kép
Rég tettél fel képet Ilangról, tessék bepótolni. Kép

Noncsi tegnap volt két éves, nagyon nagylány lett már! Kép Tök édes volt, beleharapott a tortájába, élvezte az egészet. Annyira látszott rajta, hogy tudja, miről van szó. Kép Majd ha ma este végre leszedem a fotókat, küldök nektek, jó? Kép

Tündér, Badacsonytomaj tényleg jó lehetett, én nagyon szeretem azt a részt. Kép Nyaralója van ott a szüleidnek? Vihar nem volt arrafelé? Itt elég nagy szélvihar volt a hétvégén, bár esni nem esett.

Nekem porszívózni kéne...meg mosni, meg utána teregetni, meg nem ártana vasalni is... melyiket csináljam??? Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Kiderült végül is mi okozza Kata lázát, orrában találtak streptokókuszt és valszeg azzal küszködött szegény. Mivel sajna magától nem múlik el a dolog így antigyogyit kapott.
Egy egész hétig szednie kell de szerencsére hasmenése nincs tőle.
Azért a vérszegénység megmaradt úgyhogy igen kap vasat meg fólsavat e nem minden nap mert próbálom természetes úton is ezeket bejutatni pl: két napja májat eszik.
Azt mondják a szopós babák zöme vérszegény, fura egy kicsit. Egyik ismerősöm mondta hogy az is lehet hogy a határértékekekt kéne felülbírálni.
Minden esetre egy picit feltuningolom vassal.
Amúgy jól van péntekóta magyaráz, nagyon aranyos: azt mondja hogy gaga, meg baba-baba picit rekedtes hangon. nem tom hogy jött ez neki de cuki nagyon.
Szegény az elmúlt egy hétben kétszer is leesett az ágyról. Mindig máshonnan. Azt hiszem hogy innen biztos nem tud lekeveredni és mégis úgyhogy végérvényesen padlót fogottKép(kapott)
Az utolsó esésnél az orrát lehorzsolta úgyhogy most úgy néz ki mint egy igazi rendbontó.
Eljött az ideje hogy egy kicsit a napalinkat átrendezzem. Gyertyák kavicsook elkerültek a földről a virágokat hagyom azoknak nem árt a macera.

Hát nálunk ez van.
Még mindig semleges a lelkem, úgy érzem csak sodródom az árral de lassan rendbejövök.
Sok minden történt az elmúlt időszakba ami kiborított de tényleg nem tudom leírni ide majd egyszer személyesen.
Nem a családom hanem úgy egyszerűen a körülöttünk élő világ hidegsége,nemtörődömsége az emberi bunkóság fájt nagyon. Én emberszerető és segítő is vagyok szociális érzékenységem is átlagon felüli, a gyerekeimet is így nevelem és valahol természetes hogy mindenki ilyen de nem. nem segítenek,nem törődnek senkivel.
Á kár volt leírnom mert így elég homályos de mindegy majd inkább nézek egy időpontot amikor felmegyünk Pestre és beszélgethetük személyesen
Júni 25-26 hétvége?
Mit szóltok hozzá?
B
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Fáj a fejem, ki vagyok bukva, tiszta depi vagyok... voltam ma bőrgyogyinál (cca. 2,5 óra volt a várakozási idő - Noncsikám szegény már teljesen kivolt a végére). Bedurrant az ekcémám, baromi jó... egyszerűen nem térek magamhoz. Én nekem soha semmi bőrbetegségem, allergiám stb. nem volt, de szülés óta minden ilyen hülye nyavalya megtalál. Tisztára el vagyok kenődve. Kép Holnap korán reggel vérvételre megyek, megnézik, vajon mi okozza... azért jó lenne, ha olyat találnának, amitől könnyű megszabadulni, vagy kiiktatni a kajából. Tuti sicher, hogy fehérjeallergiám van, kardomba dőlők, ha tényleg az lesz, mert sajt és tejtermékek nélkül nem bírok létezni... már teljesen megvontam magamtól a kávét, pár hete már egyáltalán nem iszom cola lightot sem, sosem iszom alkoholt, nem dohányzom, akkor mi a pikulát nem bír a szervezetem??? Lehet, hogy csak ásványvizet kéne innom, akkor talán nem lennék semmire sem allergiás. Kép Úgy neki vagyok szontyolodva! Kép

Bea, örülök, hogy végre meglett az eredmény és mostmár végre elkezdték gyógyítani Katát. Egyébként ezt a háziorvos veszi le az orrból, vagy mi spéci dokihoz kell menni?

Érdekes dolgokat írtál... tegnap én is hasonlón gondolkodtam, illetve ma is eltöprengtem egy-két ilyesmi témán, amíg a váróban csücsültünk... (főleg ugye úgy, hogy Noncsi már kínlódott a végén elég látványosan, és senki nem mondta volna, hogy menjünk be előtte, ne szenvedjen a kicsi... nálam ez természetes lett volna, másoknál úgy tűnik, nem... )Kicsit homályosak azért a soraid, de gondolom azért, mert ugye nem tudom, mi is van a háttérben. Én szívesen venném, ha taliznánk! Nekem a június 25-e a jobb inkább, jó lenne, ha akkor összejönne egy tali. Hol fogtok aludni? Tündéréknél?

Megyek aludni, mert szétesik a fejem. Kép

pusza: Ch., aki ma eléggé depis. Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


akkor már csak az van hogy Tündéréknek is jó legyen és akkor emberrel megdumcsizom itthon.
Lehet nem alszunk sehol hanem jövünk megyünk nem olyan nagy ez a távKép
20180827120929
 
 


LÁnyok!

Tündéremmel megbeszéltem, hogy nekünk is okés a 25-26-ai hétvégeKép
Bea természetesen örömmel vennénk ha megpihennétek nálunk, ez nem kérdés! Beszéld meg a Zolival!
Gyertek, de jó!Kép Chrissy természetesen gyertek át Ti is szombaton és akkor megismerkedünk végre! Hmmm????

Ch!
Fú pont ma gondolkodtam le ezen amit írtál/írtatok, hogy az emberek milyen érzéketlenek, faragtlanok és soxor bunkók! Szegénykém remélem nem az lesz amire gondolsz! Már így is olyan egészségesen élsz, hogy csak na!Kép Noncsinak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!KépKép Várjuk ám a fotókat! A koncert biztos jó lehetett, kell az ilyen kikapcsolódás is!

Bea!
Végre kiderült mi van Katussal! Ez egyébként mit jelent? Nem is hallottam még ilyenrölKép Szörnyü ám, hogy mennyit kellett szegényt húrcibálni, mire megtudtátok, hogy mi is a gondKép Remélem mostmár rendbejön szegénykém! Azt is remélem, Te is szépen lassan lenyugszol, remélem tudunk segíteni azzal, hogy feljöttök és dumálunk egyet!

Lányok képzeljétek, ma reggel elvitték a Nagyiék a Bobárkát a Balatonra. Hááát, reggel sírtam, meg napközben is egy kicsit úgy hiányzott ez a kismanócskaKép Azóta többször beszéltünk, a babámat a háttérböl hallottam kacagni, vísítozni, kiabálni, olyaaan boldog, hogy csak naKép Én már vettem neki meglepit, hogy ha vasárnap megyünk, legyen mit vinni magunkkalKép Ne izguljatok nem vagyok ilyen kényeztetös, csak ez az elsö pár napos elválás még nekem is nagyon furcsa.....

Ma délután tanultam, szombaton vizsgázom kérem a drukkokat! Chrissy neked mikor lesznek meg az eredmények?

Csatolok még pár képet a hétvégénkröl, na meg a megcsípett manócskámról..

Pussz,
Tündér

Kép
Kép
Kép
tündér
 
 


Na mégegyet ezt nagyooon szeretemKép
Kép

Puszi
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, az utolsó fohászkodó kép nagyon tetszik!!! Kép Meg persze a többi is. Kép Azért bevallom, én nem gondoltam volna, hogy ENNYIRE bedagadt Ilang szeme! Azért ez nagyon durva volt. Szegényke! Kép
A "Dreheres" fotó a mostani balcsis kiruccanásotok, ugye? Tyű, nagyon szép a környék, már amennyit láttam belőle.
Jó látni, hogy Ilang sem egy vékony kiscsajszi, Noncsi sem az. Kép Bár mostanában mintha éppen megindulna a növekedésben, sztem sokat nyúlt az elmúlt időben. A szülinapos fotókat nem szedem még le a gépre, mert úgy néz ki, hogy hétvégén kapunk egy másik, normálisabb számítógépet, a mostani már nagyon haldoklik, állandóan lefagy stb., szóval nem akarom mégjobban terhelni a memóriáját. Majd hétvégén teszek csak fel fotót,mert akkor rámentem a másikra.
Látom, Ilang elviseli a hajában a csattokat. Noncsi sajna nem. Kép Nem akarom én teletenni a haját, csak állandóan belelóg a szemébe és jó lenne néha felcsattolni neki. Különböző cselekhez kell folyamodnom, hogy bele tudjam tenni a hajába... Kép

Holnap reggel megyek vérvételre, remélem meglesz hamar az eredménye. Iszonyat korán kell kelnem, már előre lelkibeteg vagyok miatta... Aztán hétfőn megyek egy teljes száj/fog röntgenre, mert kedden vár a fogdoki, ki kell zárni minden eshetőséget, ami miatt esetleg gyulladás van a szervezetemben, mert elvileg az is okozhatja az ekcémát. Meg jó lenne még eljutni ebben a hónapban nődokihoz is, mert vmi nem stimmel... Komolyan, tiszta gáz vagyok... úgy szeretnék megint olyan egészséges lenni,mint mondjuk 3 éve voltam! (Noncsi nem akar aluni...sírdogál az ágyában. Kép )
Na, nem panaszkodom, végülis mostmár azért elindulok lassan a gyógyulás felé. Kép Vettem ma méregtelenítő teát, hétvégén megkapom az aloe gélt is (egyszer már rendbetettem magam vele, amikor a gyomrom volt ki), szóval mire találkozunk 25-én, már nagyon fittnek és egészségesnek kell lennem. Kép Tündér, köszi szépen a meghívást, akkor mi is megyünk, majd még pontosítunk. Kép

Ilang akkor lent van Balcsin? Hú, azért jól bírod, én sztem lelkibeteg lennék... nekem már egy fél nap után nagyon hiányzik Noncsi. Szóval én még nem tudnék nélküle egy-két napot sem kibírni, de te ügyi vagy, hogy neked sikerül. Kép Már máskor is volt, hogy pár napig nagyszülőknél volt Ilang? Örülök, hogy jól érzi magát lent! Bizti tök sok élménye van. Kép

Megnézem, hátha én is fel tudok tenni egy fotót Noncsiról...

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hű de szépek ezek a kiscsajszik.
Tündér
tényleg nagyon randa volta szeme a csípéstől. A Zolinak a lábát csípte meg valami ami hasonló méreteket öltött és neki fájt is sokáig. Remélem Ilang babának egyszerűbben múlt el.
Zoli is benne van a 25-26 ába. Majd még meglátjuk alszunk é vagy sem.
Ne agódj a szétválás miatt. Szerintem nagyon jól tetted hogy elengedted a nagyiékkal. A leválás része normális családokban a szülőnek sokkal nehezebb mint a gyereknek.

Erről jut eszembe azaz nem megy ki a fejembből amit ma az egy szem fiam mondott.
Előzmény a storyhoz: a hokis edző tünci-fünci anyuci kisfiának hívja ha ugratja, mert Én mindig csodálkozva és hitetlenkedve hallgatom az edző rémtörténeteit az edzőtáborokról és váltig állítom hogy az én fiam ebbe a buliba biztos nem volt benneKépMire az edző körberöhög és közli hogy de méghozzá nyakig

Szóval ma hazajött a suliból elmondta az évvégi jegyeit csak nyelvtanból lett 4 ( Andi is ) a többi 5 és a magaviselete 4. Mikor ezt mondta örömében ugrándozott és vihogott. Kérdem én " Hát te meg mindek örülsz ennyire?"
Mire Õ Azért 4 mert órákon beszólogat és az osztály mindig jót röhög. És nem akar az Én tünci füncim lenni
SZóval ezt elismerésnek veszi, hogy díjjazák a humorát(4-el) és nem akar a kicsifiam lenni.

Nos itt kezdődik az igazi leválás....még jó hogy van Kata mert Andit már egy éve nem lehet puszilgatni csak ha alszik...

Ch.
Vigyázz magadra, igyál sok vizet és ne egyél hagymát meg csokit, ezek táptalajai az ekcémáknak. Andinak is sokat volt, nekem meg stresszekcémám van. Hiába vagyok nagyszájú mégis sokszor nem tudom kimondani amit akarok és így jön ki rajtamKép
Örülök hogy találkozni fogunkKép
jó éjt
p
Bea
20180827120929
 
 


hahó csajok!
Ch!
Remélem meggyógyultál és bőszen vágod a füvet ez a sok eső után.
Tündér!
Vizsga?
gyerek? azaz tegnap volta nagy találkozás ugye? Hogy viselte a kiscsaj? És ti bírtátok nélküle?

nekünk anno mindig nagyon hiányoztak a gyerekek ha mamáztak de azért nagyon élveztük is az egyedüllétet. Nekünk is csak messzi mamák vannak így évközben nem sok volt(van) a segítség és a nyári mamázás így mindenkinek jót tett.

Kata jól van. Tiszta dumagép lett és képzeljétek egy hete cumikázik is. eddig nem kellett neki de most úgy tűnik tartós dologgá válik. Először azt hittem a ciciről vállasztja le magát így de nem. Eddig se volt egy nyűgös gyerek de mostantól még az este felé is tiszta nyugiKép
Picit fura hogy cumizik még gyakran itthon is felejtem a cumát de majdcsak megtanulom Én is.
Egyébként kevesebbet cicizik mint eddig. Este reggel meg délutáni uzsira ja meg persze éjjel akkor bezzeg nem kell neki a cumika.

szóval merre vagytok?
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Kép Képzeljétek, a másik vizsgám is 5-ös lett. Kép Mostmár csak egynek várom az eredményét, aztán remélem, utána jöhet a pihi. Kép
Tündér, hogy sikerült a vizsga? Mesélj, milyen kalandokkal teli hete volt Ilangnak a Balcsin? Kép

Bea, nagyon örülök, hogy jól van Kata! Kép A cumival kapcsolatban: én sosem mondtam azt, hogy az én gyerekem nem kaphat, nem engedem stb. Volt nekünk is, de ő nem akarta használni. Rábíztuk a döntést. Sztem se ezen múljon egy gyerkőc "lelki békéje". Ha kéri, hát kapja meg, nem? Én pl. cumiztam kicsiként és semmi baja sem lett a fogsoromnak.
Bea, leválás: huh, tényleg jó, hogy van Kata, őt legalább el lehet még árasztani a szereteteddel. Belegondolok én is abba az időszakba, amikor még nem voltam nagylány, de már gyerek sem és ugye én is elutasítottam egy-két dolgot (mondjuk sosem voltam "lázadó" típus)... hát, sztem engem bizti meg fog viselni, ha Noncsi majd belép a boldog serdülő korba. Kép Bár Noncsit most sem lehet nagyon abajgatni...
Ekcéma: a krém használ, az egyik csúnya foltom már elég szép lett. A vérvétel eredménye csak jövő héten várható. Kép Stressz: sztem nálam is köze van hozzá...

Ma megyek fogröntgenre, holnap meg a fogdokihoz. Azért szeretném, ha nem lenne semmi extra...

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ez a Babanet nem normális... a fenti hozzászólásomat egyébként 1x már elküldtem vmikor délelőtt, de vmi miatt nem jelenítette meg, holott délelőtt még megvolt. Kép Még szerencse, hogy ki volt másolva, így csak be kellett linkelnem. Mostanában egyébként ezt csinálom, inkább kimásolom, amit írtam, mert nem szeretném állandóan újragépelni a sorokat.

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Halihó!

Itten vagyok!Kép Leviszgáztam most 5-reKép Igaz ez nem a számvitel volt, de azért ez is kellett!Kép

Bea!
Igen tegnap volt a "nagy" találkozás!Kép Boldogan szaladt felénk, "Anyázott-meg Apázott" ezerrel és boldog volt, velünk együtt!KépKép Nagyon jó volt, de azért már hiányzott is nagyon!Kép Ha minden igaz, akkor most vasárnap megint levisszük és jövö szerdán hazahozzák, amikor mennek haza...
Örülök, hogy Katus jobban van, biztos megviselte azért ez az idöszak! Cumizást majd megszokodKép Nálunk nyáron leszoktatás leszKép

Ch!
Na mo van Veled? A viszgáid, hogy sikerültek? Mi van a vizsgálatokkal?
Noncsi nagyon szép a képen, tehetnél fel sürübben fotót!Kép

Most megyek mert nem alszik a lyány, nekem meg dolgom vónaKép

Puszika
Tündér
tündér
 
 


Na helló Lányok!

Az elözö volt a tegnapi üzim, ez meg a maiKép

Szal Chrissy, gratula a vizsgádhoz ügyi vagy! Nekem még 3 van, a 2 számvitel, meg a statKépKép RémesKép Idöpont júliusban és augusztusban van, szeptemberben meg indul a 3.Kép Pihenés, felejtsd elKép
Remélem azért rendbejön ez az ekcéma dologKép Leválás nehéz dolog, de egyszer el kell kezdeniKép

Most csak ennyi vagyok még kaptok egy fotót a Manciról!Kép

Puszika
Tündér

Kép
Kép
tündér
 
 


Ma volt itt anyukám orvoshoz ment és csak beugrott egy fél órára hogy lássa a gyerekeket. A háromból egyet se sikerült látnia. Kata aludt, a nagyok meg csavarogtak. Ki erre - ki arra.
Szegény mondta is hogy az ember 3 unokánál már azt hiszi hogy valaki mindig láthatóKép hát nálunk a Kata igaz csak alvaKép

Nagyon ügyesek vagytok a vizsgákkal,gratula hozzájuk

Tündér!
majd ha lesz egy kis időd leírhatnád nekem akár priviban is a szivárvány kendő használatát.
Erzsitől kaptam a szülinapomra csak a használati utasítás volt hozzá nagyon rövid és most emlékezetből használom.
Bobár nagyon aranyos a képekenKép

p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea!
Akkor itt alusztok a jövöhéten? Gazsi kérdezte és nem tudtam neki válaszolniKép
A napsugár kendöröl azt kell tudni, hogy mindenhez használhatod, csak lehetöleg szálkás fát ne törölgess vele és ne vágd ki a tüzö napra, na meg ne öntsd nyakon vegyszerekkelKép

Konyhában, fürdöszobában, portörléshez, ablakpucoláshoz, szinte bármihez lehet használni.
Én elsösorban tükrök, ablakok, fürdöszoba tisztántartására használom. Vamivel letörlöd a felületet (már amit takarítani akarsz), a napsugárral meg szépen csíkmentesen áttörlöd. Hazsnálhatod szárazon, de lehet nedvesen is. Ha nedvesen használod, vizezd be, majd jó alaposan csavard ki, hogy csak nedves legyen, mert úgy több vizet tud felszívni. Ha gondod van vele, ha jöttök a hétvégén megmutatom, jó?
NagyilátogatásKép Ez még most olyan furcsa, szinte el sem tudom képzelni, hoyg nálunk is lesz ilyenKép

Ch.!
Nagyon szépek a fotók amiket küldtél Noncsiról!Kép
Megint el vagy tünve!Kép

Tényleg Bettával mi van??? Olyan régen nem írtKép

Léptem elfeleKép
Pussz

Tündér
tündér
 
 


Tündér!
Szombaton mennénk és egyenlőre azt beszéltük hogy haza is jövünk az nap. de ugye még meggondolhatjuk magunkatKép
Ch
köszi a képeket nagyon szép a pici lány

Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen a dícséretet Noncsi nevében is. Kép Majd jövő héten láthatjátok is a kisasszonyt. Kép

Tündér, gratula a vizsgádhoz! Kép Én végre túl vagyok ezen a féléven, tegnap derült ki az utolsó vizsgám eredménye, 4-es lett. Még sosem volt ilyen jó átlagom, mint a mostani félévben. Kép

Ma végre összeszerelte Balázs a teraszra az ülőgarnitúrát, nagyon szép lett! Már várom, hogy kész legyen a korlát is rá, meg felszereljék a napellenző rolót vagy mit és utána birtokba vehetjük végre napközben is a teraszt. Kép Eddig nem nagyon szerettem kint lenni Noncsival a teraszon, mert ugye se korlát, se árnyék... jövő héten talán már minden meglesz. Kép

Tündér, Ilang-fotók Kép Mivel sikerül leöntenie magát a kiscsajszinak? Cuki az epres ruci. Kép

Bea, az egész család jön fel szombaton? Kép

Betta: pont az előbb csúsztam le a skype-n róla, sajna megint nem tudtam korábban leülni a gép elé. De azért van egy-két infóm: eladták a lakásukat és intézik a dolgokat, mert építkezésbe kezdenek. Jól vannak szerencsére, múltkor mondta is nekem, hogy úgy röstelli magát, hogy így eltűnt, de napközben ugye dolgozik, mire hazaér már délután van, akkor ugye a szokásos teendők (gyerek, háztartás stb.) és már zuhan is be az ágyba...de azért én is remélem, hogy majd csak idetalál egyszer. Kép

Hétvégén megyünk fodrászhoz. Már úgy várom! Kép És ma gyümi napot tartottam. Elég jól bírtam. Méregtelenítek ezerrel, remélem, helyrejövök mostmár végre.Kép

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Ma volt nálunk egy babás tali. nagyon jó idő volt úgyhogy sranddá változtattuk az udvart. Pancsi meg naprnyő meg fagyi meg minden. Jó volt nagyon csak megállapítottuk a lányokkal hogy beszélgetni azt nem tudunk soha mert mindenki rohangál a purdéja utánKép
Megjegyzem Andi meg Tamás sokat segítettek nagyon aranyosak voltak
Ch.
Picit túlszerveztem a jövő hetünket meg hétvégénket de próbálok ésszerűen kimászni belőle és igen úgy tűnik mindannyian megyünk. habár a nagyok még nem tudják de Tündéréket, Ilangot meg a kutyákat is nagyon szeretik úgyhogy biztos nem lesz ellenvetés....

Túl vagyunk a biziosztáson is nagyon ügyesek voltak a nagyok. Sok terülten szépen,eredményesen szerepeltek. megérdemlik a pihenést. mondjuk ők még valami tárgyi jutalmat is szeretnének szerintem ennek holnap jön el a napjaKép
Jó éjszakát
B
20180827120929
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: