Új privát üzeneted érkezett!

Helló lányok!

Hogy vagytok, mizujs veletek? Velem nem történt semmi különös ma. Úgy látszik most a Túró Rudi lett nálam (Alexánál Kép ) a sláger, mert kb így nézek ki, csak én rudival!Kép

Sziasztok!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!
Velünk minden ok!Ma is nagyokat sétáltunk,és rendületlenül gyártom a karácsonyi ablakdiszeket!Rendesen büszke vagyok magamra,milyen ügyi vagyok!Már a Gábor is megdicsért!Tigrikém,csak mértékkel a zabával ,mert az utsó honapban nö legtöbbet a babuci,s vele együtt te is!/legalább is igy rémlik/javitsatok ki ha nem.Persze csak vicceskedek,emiatt ne vonj meg semmit magatoktól,habzsold az izeket!
Katám,és Klárusom remélem ma már kicsit vidámabb hangulatban telt a napotok!!!!!!A tegnapi sorok nagyon szomorkásak voltak!!!!
Holnap jövök puszi nektek
evetkeKép
evetke
 
 


Tigri Kép Nálunk ez a normális kinézés!
klara
 
 

 
 

Sziasztok!Kép
Egy kicsit megint elbúcsuzok tőletek, mert ma megyünk le ismét Balcsira. Majd hétfőn jövünk és jelentkezem.
Nagyon ügyes vagy Ildi és nagyon szorgalmas, csak így tovább!!!KépKép
Jó étvágyat Tigri a Túró Rudihoz!!!!!!!!!Kép
Na jók legyetek, vigyázzatok nagyon magatokra és a családotokra!!Kép

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok! Kati, jó balcsis hétvégét!
Evetke, végül nagy lustaságomban nem mentem hozzátok, bár gellért szerintem "biztonságos". Ha véletlenül még olvassátok ezt addig, akkor ebéd után szívesen elmegyünk játszóra, pl a mellettetek levő szuperre, Tigri! Ha jó neked, talizhatunk ott! (Akkor írj SMS-t.) Gellért teljesen kezelhetetlen, ha nincs kint vagy 2 órát. (Na jó, nem teljesen.) A gond az, hogy Janka jóval kevésbé szeret kimenni, de ő olyan béketűrő, hogy ezt is elviseli, pláne ilyen enyhe időben.
Amúgy jobban vagyok én is, a gyerekek is. Apukámról semmi új hír.
Tegnap a játszón egy anyuka mondta, hogy nem vették fel abba az oviba őket, ahonnét mi egy hét után elmenekültünk, mert akkora volt a túljelentkezés, mert az a legjobb ovi. Hát, minden relatív, de kezdem magam hülyének érezni. Miért nem jó nekem meg a fiamnak az, ami mindenkinek? Na jó, nem filozofálok, lényeg, hogy ahová most járunk, azt meg mi tartjuk a legjobbnak.
Evetke, mi lesz a Mikulás-bigyóval? Végső esetben átvesszük a jegyeket esetleg, de inkább menjetek, ha tudtok!
Hát puszi, most kissé kusza voltam, de sietve írtam. Kép Klárus
klara
 
 


Sziasztok lányok!
Sajnos Gergő még alszik,ugyhogy a játszótéri randit valószinűleg lekéstük ha eljöttetek!Nikiért negyed 4 körül megyek akkor kisétálhatnánk,de az már nem ebéd utáni idő.Majd legközelebb!Mindig erre a játszóra jöttök??A mikulás akció még lóg a levegőben,pont még indulás előtt váltottam pár mondatot Katival,majd a jövőhéten tudnak biztosat!Szerintem kár lenne veszni hagyni,ugyhogy ha nem jön nekünk össze tényleng megnézhetnétek.
Mi is rengeteget vagyunk levegőn,az ebéd előtti séta ráadásul gyalogos!!!-legalább kellőképpen lefárad a pici fiam,egyébként imád sétálni.Remélem kellemesen telik majd a hétvégétek,a miénk most elég nyugisnak tünik majd!
Puszi mindenkinek legyetek jók evetkeKép
evetke
 
 


Halihó!
Sajnálom, hogy a játszó nem jött ma össze, jó lett volna pedig randizni. Mi úton voltunk ma, elköltöttem a maradék kajajegyem pelusokra. Anyutól kaptunk 2 szép plédet, mindkettőn elefánik vannak, Képés vett nekünk egy husi babaágyneműt is. Igazából karácsonyi ajándékok már.

Egyre izgibb a dolog, hogy jövő héten már december! Kép

Evetke! szuper, hogy így beindultál díszítés terén! A gyerkőcöknek is biztos tetszik!Kép

Kati! KépSzurkolok, hogy jó időtök legyen a Balcsin. Bár azt hallottam, hogy dec 15-ig is lehet ilyen enyhe idő!

Klárus! Ne agyalj az ovis dolgon! Örülj annak, hogy hallgattál az anyai ösztöneidre és váltottatok. Biztos jól döntöttél!Kép

Na puszika lányok, kellemes hétvégét mindenkinek!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!
Amint látom nem csak én voltam lusta a hétvégén,irni nektek!Bár valahogy olyan hamar el is röpült ez a két nap!Az ablakaim szépek lettek,de elég nehézkesen ment a matrica felrakása,kisebb technikai gyakorlásra még erősen szükségem van azért.De jövőre már ügyesebb leszek!Nikinek nagyon tetszett,Gergő igazán még nem érti a dolgok menetét ő csak folyamatosan"mikulás"-ozik.Persze a virgácsot már megtanulta kimondani,annyiszor emlegetjük!Reggelre kikerült az adventi naptárunk,mindegyik kis zsákban egy szem cukorkával.Egyem őket meg ugy lelkendeztek Niki oviba indulásig állandóan számolgatott!Végül is ez volt a lényeg,-csak nem tudom Gergő meddig birja türelemmel hogy egy nap csak egyet bontunk ki.
Csajok!!!Fájó szivvel de le kell mondanom a vasárnapi mikulás napot.Már biztos hogy akkor jönnek a nagyiék,ugyhogy kérlek benneteket hogy beszéljétek meg hátha van akit érdekelne,ne vesszen kárba a jegy!Klárus gondold végig!!!Legfeljebb nem maradtok végig!Sajnálom ,viszont igy a jövöhéten bevállalok egy sétát felétek Kati!-persze csak ha valamelyik nap esetleg ráérsz egy órácskára.Bizom benne hogy nem usztatnak el melóval,bár ma hivtam a főnökömet és azt igérte 1-2 nap múlva vége a lazsálásnak!Jól járok ha pont ünnepek előtt csesznek ki velem!!!!Jut eszembe megváltozott a számom,légyszi irjátok le az itthoni a régi de a mob:06-70-335-17-09 ez él mától csak.
Tigrikém veled mi ujsi?Pocaklakó mozog rendessen,aztán lassan ő is lustibb lesz mert szükül a tere,viszont annál nagyobbakat fog rúgni!Találtam két ari giffet elküldöm nektek.A pároddal ez vár rátok!!!
KépKépNa ennyi most hirtelen puszika mindenkinek legyetek jók evetke
evetke
 
 


Szia lányok!

Hol vagytok?!
Evetke kérdésére válaszolva: szerintem a lányomból táncosnő lesz vagy valami hasonló, ahol használhatja a lábait Kép Eszméletlen sokat bulizik. Védőnőm tanácsára már a motyóm össze van készítve, biztos ami biztos. Kép

Találtam egy csuda aranyos és egyszerű karácsonyi ötletet, én lehet, hogy ki fogom próbálni.
Kép
Kép
Írjatok, hogy mizujs veletek!
Kicsit nagy lett a gif bocsi, de nem tudtam kihagyni!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép
Tegnap este megjöttünk. Jó volt lent nagyon, nagyokat sétáltunk Bencével bár csak egy nap volt amikor gyönyörűen sütött a nap.
Hamar eltelt megint ez a pár nap sajna, de a jó hír hogy újra veletek lehetek!!Kép

Klára: Örülj neki hogy az oviváltás jól sikeredett és ne foglalkozz azzal hogy ahonnan eljöttetek micsoda "klassz" hely.
Sajnálattal hallom hogy Evetkéék nem jönnek a Mikulás napra de remélem veletek sikerül ott taliznunk!!Kép

Evetke: Sajnálom hogy a "nagy" találkozás nem jön össze, de szeretettel várlak benneteket utána is.
Gyerkőcök nagyon aranyosak lehetnek!!!!!!!Kép Gondolom nagyon várják már a mikulást és a karácsonyt is. Lehet hogy én is feldiszítem az ablakokat. Biztos neked is nagyon szép lehet!!Kép

Tigribigri: Bizony már december van!!!Kép Egyre türelmetlenebb vagy ugye?Kép
Nagyon klassz dolgokat kapott a pici!Kép
Nekem is már egy vagy másfél hónappal a szülés előtt össze volt készítve a cuccom és minden vizsgálatra vittük magunkkal, hátha.
Hát szükség is volt rá!!Kép
Nagyon jó ötlet ez a mogyorós babó. Ha sok időm lesz, ki fogom próbálni.
Kinek mi a terve az ünnepekre? Elutaztok valahova? Szilvesztert hol töltitek?
Na mára ennyi elég belőlem. Jók legyetek, puszi!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!
Már azt hittem a hétre is lenn maradtok a Balcsin Kati.-kár hogy nem végig volt gyönyörű időtök.Viszont legalább picit pihenhettél,gondolom ilyenkor Bence figyelme többfelé összpontosul,és legalább van egy kis szusszanatnyi időd!Valóban sajnálom a hétvégét,de sajna már ez van,majd legközelebb!
Tigri éppen az jutott eszembe ,szegény Klárussal lehet hogy kitolunk a képeink miatt,mivel ő modemezik,és nehezebben tölt be .Ha igy lenne bocsika érte ,és szólj ránk Klárus!!!!!!Amugy mi van veletek,régen jelentkeztél!!!Remélem minden okk!
A mogyorómanók nagyon aranyos ötlet,nem tudnád megadni az oldalt,hogy kinyomtassam és az oviba is bevigyem!Ha időm engedi én is megpróbálom!
Tigrikém minden nappal közelebb kerülsz a pici lányodhoz,valóban ilyenkor már "csomagkészen" kell lenni.
Most mennen kell ebéd előtt vagyunk és Gergőke itt tobzódik az ölemben!
Legyetek jók puszi evetke
evetke
 
 


Sziasztok! Ezer éve nem írtam ide nektek, pedig vagyok azért, meg olvasok. Vasárnap volt a koncertbérlet 2. része, Gryllus. Nagyon szerette Gellért. Közben megtudtam, hogy pénteken meg a Csokonaiban volt Gryllus-koncert, jó lett volna elmenni! A www.gryllus.hu honlapon lehet keresgélni koncerteket. Vasárnap akkor menjünk helyettetek, Evetke? Hánytól hányig is van? Hány jegy van? És kinél?
Kati, bejelöltelek a wiw-en (remélem, Téged).
Ügyik vagytok, hogy díszítetek! Nekem is hozzá kéne fognom végre, mert így aztán nem lesz ünnepi hangulat... Ma készülünk gipszből kezecskés képet csinálni nagymamiknak ajándékba. Kép
Tigri, nagyon izgi ez az utolsó hónap!!! Gyomorégéssel mi a helyzet? A legvégén, ha lejjebb megy a pocakod, talán enyhül picit, de a szülés után azonnal helyrejön. Valamikor talizzunk okvetlenül, mert van pár dolog, amit szívesen odaadnék nektek, tudod, már beszéltük.
Arra a jó játszóra nem szoktunk járni egyébként, de ha megbeszéljük, elautózunk. Csak legyen szép idő. Meg a 4D UH-t is úgy megnézném.
Gellértem jár oviba, elég jól van. Ez az inhalátor nagyon profi dolog. Most Jankuska taknyos, de jól viseli. Szívom buzgón.
Apukámról csak a legrosszabb hírek vannak, minden eredménye rossz. Műteni kéne, de a szíve miatt talán nem lehet. Most hazaengedték, de vizsgálatokra kell járnia, persze autójuk nincs. Pl holnapután hajnali fél 8-ra a Korányiba kell mennie Budakeszire, talán az én hős párom el tudja vinni. Na nem akarlak tovább szomorítani Titeket, inkább elköszönök mára. Puszi, Klárus
klara
 
 


Evetke, iszonyú figyelmes vagy! Tényleg nagyon nehezen tölti le, de azért nem kell visszafognotok magatokat! Kép Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok!
Jó, hogy végre mindenki itt van! Sajnos a mogyorómanókhoz már nem hiszem, hogy visszatalálnék, én már a saját mappámból másoltam be ide. Ma vettem dekupázsragasztólakkot... Talán alkotok valamit.
Bent voltam a melóhelyen, mert megint eltelt egy hónap és vittem a táppénzes parírkákat. Aztán azt hittem hazafelé megpusztulok, úgy elkezdett fájni a hátam/derekam. Pedig eddig tök büszke voltam magamra, hogy milyen jól bírom hátfájás nélkül.
Gyomorégés előfordul, de talán mintha nem lenne olyan sűrű. Azért igyekszem odafigyelni, hogy mikor mit eszem és iszom. Arra már rájöttem, hogy a sajt és a rostos levek nagyon égetnek. Mire kitanulom a trükköket meglesz Alexa Kép
Klárusom gyertek játszóra és utána fel hozzánk! Jövő hetem nem olyan zűrös, mint a mostani. Még a héten védőnő és CTG is. Aztán megyek dedikáltatni is az új Lőrincz L. László könyvet, ja és hétvégén jön a kolleganőm a 6 hónapos babájával hozzánk. Már nagyon várom őket! Ja és jön a télapó is Kép
Többiek? Ti is jöhettek! Vagy vártok egy kicsit a csajszira? A kórházas látogatást még nem tudom, hogy oldjuk meg. Mert be lehet jönni bárkinek a kórterembe és ezt sok kismami kifogásolja, az átjáróház miatt. Szóval majd meglátom, hogy tényleg katasztrófálisak e az állapotok úgy. Aztán majd úgyis üzenek.

Na puszika mindenkinek!
TigriKép
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép
De jó hogy ilyen hamar írt mindenki egy pár sort!!Kép

Evetke: Persze ilyenkor Anyukám nagyon sokat foglalkozik Bencével, úgyhogy egy kis szabadidőm van mellette.

Klárus: Min jelöltél be? Nem igazán tudom hogy mi az wiw.
Nálunk vannak a jegyek. Vagy odaadom neked valahol valamikor vagy ott talizunk a Művelődési Háznál. (HM Kultúrális és Szabadidő Központ Kht. Budapest XIV. Stefánia út 34.)
10.00 órakor kezdődik és 11.15-ig tart Frakk, a macskák réme című zenés mesejáték 11.30-12.30 Rák Kati Csengettyű című gyerekműsora, utána találkozás a Télapóval.
Hát ennyi, röviden. Apudat nagyon sajnálom és jobbulást kívánok neki!!!!!!!!

Tigribigri: Lehet hogy otthon célszerűbb lesz meglátogatni Téged!Kép Nem hiszem hogy jó ötlet hogy a kórteremben ki-be járkálnak a látogatók. És ha akkor szoptat valaki?
Nálunk nem jöhettek be a hozzátartozók a szobába. El voltunk a folyosótól szeparálva mi is és a babák is. Csak kint az előtérben fogadhattuk a látogatókat.
Kitartás még erre a pár hétre!!!Kép
Na sziasztok, puszi nektek:

Kati
kfk
 
 


Halihó!
Csak egy pill.erejéig mert már ragad a szemem,csak elcsábultam látván mekkora volt itt a forgalom!!!
Klárus a jegyeket bátran használjátok fel,sajna erről lecsúsztunk,de majd legközelebb összejön,persze nagyon örülök a nagyiméknak ettől függetlenül!Sajnálom apukádat,ezek a legrosszabb hirek amiket kaphattál!Igyekezz amennyiben módod van rá minnél több időt vele tölteni,az unokái biztos kicsit felviditják ha el lenne keseredve!Azonkivül bátran irj mindent ki magadból,már amit ugy gondolsz hogy megoszthatsz velünk!-tudom sovány vigasz,de lehet hogy néha jó!
Tigribigri!Hát igen az utsó derékfájós napok,még szerencsés vagy hogy csak most kezdődött.Ahogy Kati irta tényleng butaság a kórházas látogatás,annyi minden más fontos akkor.Végül is létezik tel.is,és pár mondat erejéig majd felhivunk legfeljebb,randi aztán majd amikor jónak látod!Mindettől függetlenül elég intenziv életet élsz!/dedikáltatás,alkotás,vendégvárás/De tedd is ha birod,legalább jobban telik az idő!
Kati:milyen itthon megint,nem hiányzik a fiatal embernek a szabadság?Gondolom a balcsin nagyobb a tere!Te készülsz már az ünnepekre lakásilag?
Tényleng hogy álltok lányok??Mi szombaton lepasszoltuk a kölköket,igy ajándék vásárló körútra indulunk a párommal!Már várom nagyon!
Lassan keresem a karácsonyi menü listáját is,nincs valami egyszerü de finom ötletetek?
Hát ennyi puszi mindenkinek evetkeKép
ui:Az adveni óriási sikert aratott,és azóta is reggelente ott toporognak előtte oviba induláskor, hogy Niki bonthassa a zsákot!Meglepő de ugy tünik Gergő elfogadta a napi egy bontást!
evetke
 
 


Halihó!

Az egér után a billentyűzetünk krepált be! Kezdem már egy kicsit unni, hogy mindig elromlik valami.
Na de már van máááásiiik! Kép

Evetke aranyos lehet az aprónép az adventi kütyü előtt reggelente! Majd Gergőnek az lesz a furi ha elfogy Kép

Nálunk karácsonykor a szokásos kajcsik szoktak lenni, szerintem azokat te is mind ismered (mákosguba, hal, kacsa, sajttal töltött p.mell stb). Mi inkább sütik terén szoktunk variálni. A beiglit minden évben én sütöm, mert nekem nem szokott szétrepedni. Szerintem idén anyukám fogja Kép Amúgy még szoktam mézeskalácsot és zserbót is készíteni. A mézeskalácsot már ilyentájt, hogy puha legyen karácsonyig. Még tűzoltóautót is szoktam gyártani Kép Kép

Na megyek, mert át kell adnom a terepet!
Sziasztok!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok! Csak egy rövid kérdésre ugrottam be: Kati, hány jegy is van vasárnapra? Szerintem szívesen elmegyünk végül is, legjobb, ha előtte ott talizunk. Puszi mindenkinek, K.
klara
 
 


Jaj, még 1: Tigri, minket az óvónéni állandóan kiszuperált billentyűzetért nyúz, ha a tiétek már kidobásra ítéltetett, elvihetném a gyerekeknek játéknak?
Receptek: nekem nem nagyon van különleges, de sok van a karácsonyi receptes topikban. Úúúúgy irigykedem a finom sütieitekre!
Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok!Kép
Ma végre elmentünk és minden kis keresztgyereknek vettünk ajándékot!Kép Már csak a családunk van hátra, de azt meg ajándékcsomagokkal megoldjuk.
Tegnap is és ma is olyan szép idő van!Kép Kibírnám ha így maradna!!Kép

Evetke: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült azt a szoftvert megvenni!!!Kép
Vettem üvegfestéket, majd szépen kidekorálom az ablakot!
Karácsonyra én vagy sóletet vagy töltött káposztát fogok csinálni na meg süteményeket. Nálunk is inkább azon van a hangsúly.
Bencének nagyon hiányzik a szabadság, de hála az égnek az idő kegyes hozzánk és itthon is le tudunk menni az udvarra.
Gyerekek várják már a karácsonyt? Na és a Télapót? Nagyon aranyosak lehetnek amikor reggel bontják a kis csomagocskákat.

Tigribigri: Te nagyon ügyes lehetsz!!!!!!!Kép Én tavaly próbáltam először beiglit sütni. Sikerült is meg nem is. Ha van tuti biztos recepted elküldenéd nekem magánba? Ja és a mézeskalácsról is? Nagyon megköszönném!!!Kép

Klárus: 4 jegy van összesen. Tényleg eljönnétek?KépKép Ott találkozhatunk a művelődési háznál.
Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Kati, hány éves kortól kell jegy a vasárnapira? Ti hányan mentek? Ha Bencének és Gellértnek is kell, akkor lehet, hogy apjával fog menni, én meg Jankával maradok. Biztos megismered őket, kedves párom nagyon magas, vékony és szemüveges. Pont úgy néz ki, ahogy az ember elképzel egy programozó matematikust. Kép Az a baj, hogy a vasárnapi mise 9től kb 10ig tart, így csak beesni fognak (fogunk). Hogy szerezzük meg akkor a jegyet?
Ma műhóval fújtam az ablakra mintákat, hát, inkább béna lett, mint szép, de sebaj Kép
Karácsonyi menüről gőzöm sincs, vagy hal vagy baromfi, majd igyexem... Sütit asszem inkább nem is próbálok, majd anyósom küld úgyis Kép
Ajándékok: Gellértnek összevásároltunk mindent, fasínes vonathegyeket meg mittudomén, néhányat elrakunk a szülinapjára Kép Janka mit kapjon? Már így is annyi játék van itthon, és úgysem használja Gellért, csak a vonatokat meg a Duplókat. Ja, meg a könyvek, diafilmek. Na, meglátjuk. Magunknak vettünk végre digigépet, majd rakok új képet a profilomba!!!
Evetke, ha mi normális család lennénk, működne is, amit írtál (apukámmal kapcs.), de így Kép Na mind1. Most az a kérdés, hogy meg tudják-e műteni, állítólag akkor még elég soká élhetne. Csak a szíverek el vannak meszesedve, és nem lehet altatni. Kép Valahogy majdcsak lesz, talán át lehet mosni az ereket.
Tigri, szerintem sem jó 5let a kórházi látogatás, nekem is elég fárasztó volt anno, pláne, ha bemehetnek a látogatók. Ne félj, megkímélünk! Majd ha Alexa picit megnő és nem lesz járványos idő, megkuksizzuk!!! Előtte még talizzunk, pl 15-e, hétfő milyen neked? Aznap ugyanis orvoshoz megyünk Gellérttel (a tűzfoltjai miatt), és akkor nem vinném már oviba egyáltalán. Játszóra csak ilyen szép, napos időben mennénk, de akkor szívesen.
Puszi mindenkinek, Klárus
Ma én vittem Gellértet az oviba, tornaóra volt reggel, nagyon vicces, ott ügyeskedtek. A nagycsopisok sem tudták, mi az a tarkóra tett kéz Kép
Gellért Mikulásra kapja az adventi naptárat, már készíti a csizmákat. Kép Puszi, Klára
klara
 
 


Sziasztok lányok!
Végig olvastam az előző leveleket,és egyre áthat rajtunk a deceberi hangulat!Elkeztünk mindannyian nyüzsögni,ez tök jó dolog!Remélem összejön nektek a vasárnapi télapózás,és rengeteg élménnyel lesztek gazdagabbak!Majd meséljetek,gondolom a találkozás külön élmény lesz!Ha minden igaz, a jövőhéten kedden mi is randizunk Katival!-annyiszor meghiusult már hogy most nem engedünk belőle!/legalább is próbálunk/Tényleng lett valami a függöny vásárlásból Kati??
Klárus mi lesz a fa alatt, ha már most élvezitek az ajándékokat?Viszont örömmel várom az uj fotót!!!!!Ezek a családi nem egyezések,biztos nagyon húzósak tudnak lenni!Sajnálom hogy az ilyen nehéz időben sem tudjátok a dolgokat megbeszélni velük,aztán majd kitudja,végül is most jönnek az ünnepek.Ez picit meghittebb hangulatot ébreszt az emberekben!Minden esetre én szoritok neked!Ha esetleg errefelé randiznál Tigrivel és de. lehet hogy mi is elsétálnánk arrafelé!Gellért biztos nagyon fog örülni az ajándékoknak,szerintem Janka miatt ne bosszantsd magad.Ő még olyan pici neki ugysem ugyan azt jelenti a Karácsony mint a nagyobbaknak!A fények,a csillogás 100x jobban lekötik majd,persze neki is kell pici ajándék.Nálunk ugyan ez volt tavaly pedig Gergő már nagyobb volt.
Tigrikém mi ujság,fejben van a legrövidebb ut a kórházba?Hogy érzed lejebb ment a pocid már?Ma olyan szép pici rugikat láttam és végig rátok gondoltam!
Most lassan elvonulok pancsi stb.este Gergő leesett a székről és ilyenkor alig tud a lelkem megnyugodni.pedig nem lehetek minden pill.mellette,de sohasem bocsájtanám meg magamnak ha bármelyikükkel történne valami!Na legyetek jók pusszantás evetke
evetke
 
 


Sziasztok!Kép

Klárus: Bence 2 éves. Csak azért kellett jegyet elhozni mindenkinek mert tudniuk kell hogy mennyien jelentkeztek az ülőhely miatt. Ha nem tudtok eljönni nem gond! Nem kívánom hogy ezért felborítsátok a napotokat. Ha probléma lenne akkor tudnék egy családot akik szívesen megnéznék, tehát nem maradna rajtunk a jegy. Döntsétek el légyszi délutánig!KépKép Remélem addig fogsz olvasni!Kép
Nagyon klassz lehet az a műhó. Én is vettem de még nem használtam. Igazából nem is tudom hogyan kell. Valami mintára fújtad, vagy hogyan?
Apukádat nagyon sajnálom és ezúton is jobbulást kívánok neki!!!!!!!!!!!
Mi most a Metróban vettünk játékokat, ott elég sok játékot láttam kislánynak is.
Aranyos lehet Gellért!!!!!!!Kép

Evetke: Még a függönyvásárlás nem történt meg, de már a matricafesték készletet megvettem és türelmetlenűl várom hogy megcsinálhassam.
Na most tényleg sietek úgyhogy csak ennyi voltam.
Vigyázzatok magatokra és jók legyetek!!!!!!!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok! Kati, ha az ismerőseid nagyon szívesen mennének, akkor szerintem hagyjuk inkább részünkről! Sajna csak most értem haza, remélem, még nem későn válaszolok.
Majd írok többet is, most megpróbálom ezt elküldeni.
Ja, tudom én, hogy Bence 2 éves Kép, csak azt nem tudtam, hány éves kortól kell jegy. (Jankának kellene?)
Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok!

Klárus ez a "programozó matematikus" dolog nagyon megnevetetett! Kép Nekem egyenlőre remek időpont a 15-e hétfő! Többiek? Szerintem már olyan klassz időnk biztos nem lesz, mint pl. a múlt héten. De a lakásban meleg van Kép
Az a tűzfolt dolog olyan vészes, hogy dokihoz kell vele menni? Sajna nem nagyon tudom mi az, csak elképzelésem van róla.
Janka biztos valami aprósággal is "beéri" szerintem is. Milyen izgi, nem? Élete első karácsonya!
Jaj a billentyűzetet nagyon sajnálom, ha egy picit előbb veszem észre az írásod, akkor még megvan...
A digitális fényképező nagyon klassz dolog!!! Nekünk is van, először az ára miatt nem akartam, aztán meg szerelmes lettem a gépbe! Kép
Kép

Evetke! Körülöttem mindenki meg van győződve, hogy Alexa előbb jön! Szerintem picit lejjebb van a pocim, sűrűbben is pisilek, éjjel pontosan kétóránként. Végül is szoktatom magam a felkeléshez Kép
Gergőkét ne féltsd, stram kis kölyök, biztos már nem is emlékszik a székes balesetre! Csak hát az anyai szív... Napokon belül valós értelme lesz, hogy ilyeneket beszélek. Kép
Kép

Kati, tök jót dumcsiztunk! Csak egy dolgot mondj még a császároddal kapcsolatban! (Mert azóta ezen töröm az agyam.) Azt hogy értetted, hogy a méhen nincs vágás? A Misgav-Ladach-féle kíméletes metszésnél is van állítólag 2 cm végül is, ami tényleg minimális. Erre gondoltál? Bocsi a hülye kérdésekért, de én már csak ilyen elgondolkodó vagyok Kép
Alkoss csak te is, mert úgy látom a lelkesedés az benned is bőven megvan! Végül is a telefonszámaimat sikerült leírnod ugye?
Kép


Na megyek Harry Pottert olvasni, kicsit bevonulok a mesék világába.
Mindenkinek pusszanat! Majd írátok meg, hogy milyen volt a kicsik arca, amikor jött a télapó!

Tigri
tigribigri
 
 


Hali csajok!
Csak egy mondat,remélem mindannyiótokhoz eljutottak a lapjaim!Holnap igyekszem többet irni bár megint húzós hétvége előtt állok!Mindenkinek millió puszika!-és azért nektek is kivánok valami jót a cipőcskétekbe,nem csak az apróságoknak!!!Kép
evetke
 
 


Sziasztok!Kép
Szegény Bence megint taknyosodik és köhög. Remélem semmi komoly dolog nem lesz belőle!Kép
Hozzánk ma reggel érkezett a mikulás és nagyon meg volt lepődve!!Kép Sok-sok csokit kapott. Két csizmát is kirakattam vele az ablakhoz. Olyan aranyos volt, mert a gumicsizmáját Ő törölgette le vízes ruhával mert mondtam neki, hogy csak tisztán lehet kitenni!!Kép
Nálatok hogy fogadták a gyerkőcök a Télapót?

Klárus: Nagyon aranyos vagy!!!Kép

Tigribigri: Teljesen igazad van, hogy a méhen van vágás. Nem is tudom hogy hogyan írhattam ilyen hülyeséget, de megkövetlek!Kép
Melyik játszóra akartok menni? Ha jó idő lenne akkor mi is elsétálnánk.
Mikor utolsó hónapos terhes voltam, nekem is azt mondták (öreg nénikék) hogy jövő héten megszülöm és lám nem lett igazuk. Szerintem ezt így nem lehet megjósolni vagy én csak kivétel voltam?Kép

Evetke: A Te gyerkőceid mit szóltak a Télapóhoz?
Kíváncsi leszek a vasárnapi kis családi ünnepségre végülis egy "igazi" Télapó látogatja meg Őket. Majd ha lesz időd akkor írj!!

Mindenkinek jó hétvégét és Télapót kívánok!!!!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Na lányok merre vagytok? Kíváncsi vagyok a télapós beszámolókra!!!
Nálunk hamar eltelt a hétvége. Sikerült dedikáltatni az új Lőrincz L. László könyvet, imádom ezt a pasast, megint nagyon aranyos volt!
Viki baba is meglátogatott tegnap minket. Nagyon husi volt. Még szopik rendesen, de azért simán bevágott egy sütőtökös bébiételt! Jancsinak olyan jól állt a kezében a kölök Kép
Én egy kicsit kialvatlan vagyok, de egyébként minden oké velem.
Pusszantás mindenkinek, írjatok!
Tigri, aki mindjárt elalszik Kép
tigribigri
 
 


Helló csajok!
Hát eltelt ez a hátvége is!Örülök is,meg nem is.Elég embert próbáló hétvége áll mögöttem,ugyanakkor a meglepetések sora ami a pici gyermekeim arcán visszatetszett hihetetlen volt!Kezdjük a 6.reggellel!Mindenkinek hozott valamit a télapóka,nagyon jók voltunk,és idén még virgácsot sem kaptam!!!-csak a szokásos kis dupla toffifimet!Gáboromnak hozott egy parfümöt,már nem birta volna karácsonyig,a gyerekek pedig cukorka hegyekkel,és két aranyos plüss télapóval lettek gazdagabbak!Hallottam reggel kukacot kiszaladni a szobából,gondolom a kiváncsiság hajtotta hiszen este 10 -kor még a cipőcskéiket pucolta!Aztán visszajött a szobába és elkezdett Gergőnek sutyorászni hogy másszon ki a kiságyból mert itt járt a télapó az éjjel!Szóval nagy volt az öröm,és ez végig kisérte az egész hétvégénket!Az ablakba nem is férne több csomag el!!Aztán megjöttek tegnap Nagyimék!!-öröm az ürömben,Nagyival és nagyapával már nem könnyü.-de jó volt hogy itt voltak!A vidéki télapó aki csengőszóval jött be,kissebb riadalmat okozott a pici fiamnál,ugyhogy az apuci ölében töltötte a mikulás látogatását!De aztán mikor ment el már nagyon bátran integetett neki!!!Niki azt hiszem tudta hogy az unokatesóm volt,lebuktunk a cipő miatt,de valahogy ugy viselkedett vele mintha ez az ő titkának kellene maradni!Mindenesetre csüngött rajta aztán egész nap,és puszilgatta!Aztán du.a hugoméknál mikor a másik uncsitesóm rákérdezett hogy milyen volt a télapó a Niki válasza már mindent megértetett velem!Ill.inkább az arca árulkodott,azt válaszolta /Én tudom ám hogy a Peti volt a télapó/-de az arcát látnotok kellett volna ,szinte ragyogott!Hát ennyit a télapó eszméről!Majd biztos fogunk előbb utóbb beszélni róla,nem szoktunk megbeszéletlenül hagyni semmit,szedhetem össze a gondolataimat hogy mászok ki belőle!
Szóval izgalmas egy hétvége volt!Ma reggel voltam Nikit beiratni a suliba majd febr.4-után tudunk bármit is!De a suli,ez az angol tag.tetszett.Szép,és kulturált,de addig még lesznek nyilt napok is!
Veletek mi ujság!!!!!!
Kati milyen volt a télapó műsor?Mesélj el mindent!Ti Klárus aztán hogy döntöttetek!?
Tigrikém olyan ari képeslapokat szoktam találni,és örülök hogy nem veszed zaklatásnak ha átküldöm neked!Nem tudsz aludni??-nem hagy a pici lány mi?Lassan kezded a ctg-t,ha jól számolok.Régen én is szerettem a Lőrincz könyveket,csak egy idő után olyan egyformának tüntek!Régen olyan sokat olvastam,mostanában egyszerűen nincs időm rá!
Remélem nem betegedtetek meg Kati!?Nagyon nem akarod hogy meglátogassalak!!!???/csak vicc/Jobbulást nektek! Klárusom te is mesélj,hogy telt a hétvégétek?
Na ennyi ébred a pici fiam,legyetek jók,bocsi a sok irásért!
puszika evetkeKép
evetke
 
 


Sziasztok!Kép

Na nálunk is volt nagy Mikulás nap. Hozzánk is 6-án reggel jött és volt nagy meglepi!Kép Örült a sok-sok csokoládénak és cukorkának.
7-én meg mentünk a Mikulás napra. Nagyon büszke voltam Bencére mert az egy órás mesejátékot végigülte. Igazából a zene tetszett neki nagyon úgyhogy ez sokat segített! Az utána következő gyerekműsor már nem a színházteremben volt megtartva, hanem az emeleten ott meg fele annyi férőhely volt mint ahányan voltunk. Addigra már Bencus is nagyon nyűgös lett,úgyhogy eljöttünk.
A nap további folytatása az volt hogy mentünk Anyóshoz ebédre, utána kimentünk Apósomékhoz is ahol még a dédiék is ott voltak, úgyhogy szinte mindenkivel találkoztunk.

Tigribigri: Mostanában nagyon sok könyvet olvasok ettől az írótól mert mostoha Anyósom kedvence és hozzá járok kuncsorogni könyvekért. Jó írásai vannak, de igaza van Evetkének hogy egy idő után olyan egysíkú.
Miért nem alszol? Nem hagynak? Most már nagyon közeleg az idő!!!KépKép
Aranyos lehet az a babó!!!Kép Jó is lesz ha férjed megszokja milyen tartani a babát!KépKép

Evetke: Előre örülök, hogy talizni fogunk holnap. Remélem ez a 15-ei játszótéri összejövetel is össze fog jönni. Nagyon tündériek lehettek a gyerkőcök!!!!!!! Tavaly még Bence is félt a Mikulástól de idén már Ő ment oda hozzá! Gondolom hogy a lányod felismerte a Télapó kilétét attól még nagy volt az öröm!!Kép
Klárus nektek hogy telt a hétvége és a Mikulás?Kép
Várjuk a beszámolódat.

Na most eldugulok mert mennem kell. Legyetek jók, puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Megint itt vagyok! Kép

Örülök, hogy jól sikerültek a télapó akciók!
Ha jól emlékszem én is ilyen korban
(mint a Niki) ébredtem rá, hogy a nagy szakállú csak mese.
De általában a nagyobb testvér mindig őrzi a titkot, hogy a kicsi még élvezze egy ideig a dolgot.Kép

Kati! A 15-ei játszó az itt lenne a MÁV telepnél a vill.végállomásnál, ha jól emlékszem erre gondolt a Klári. Csak ki kell fogni, hogy ne legyenek kint a Kolozsvári sulisok, mert akkor őrület mi van ott! Sajna csak ez az egy normális játszó van erre. Meg még egy a pestújhelyi templom mellett, de az jóval arrébb van. Nálunk a Mézeskalács téren sajna csak a lebontásra ítélt borzadványok vannak, nagyon rondán néz ki minden. De képzeljétek történt valami pozitívum is a lakótelepen! Szelektív hulladékgyűjtőket helyeztek el!Kép
Nagyon örültem neki, mert temérdek mennyiségű ásványvizes flakont szoktam kidobálni és mindig furdal a lelkiismeret miatta. Viszont már most látszik, hogy kicsik a hulladékgyűjtők, mert nagyon hamar megteltek.

A Lőrincz L. Lászlóval kapcsolatban én is úgy gondolom ám, hogy teljesen egy sémája van! Szinte mindig egy hasonló keretbe foglalja az egészet. De szerintem még így is olvasmányosak (pláne a kolostorosak) és nagyon szeretem a humorát. Amúgy meg kb. másfél éve ígéri, hogy ír egy olyan regényt, amiben szerepel majd egy jó tűzoltó is, mert a párom kifogásolta, hogy nála mindig gonoszak a tűzoltók. Szombaton azt mondta, hogy lesz a következőben tűzo.! Hát kiváncsiak vagyunk rá! Kép

Hogy miért nem alszom? Állandóan pisilek. Már kezdek saját magamnak is idegesítő lenni. Aztán meg nem megy a visszaalvás. De ha még értelme is lenne nem nyafognék, de azért a pár cseppért... Kép

Eldugulok, most már csak Klárus hiányzik!
Pusz nektek!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok! Hát végül nem mentünk sajna Katiékkal, mint kiderült, kicsit bonyolult lett volna a szervezés. Az oviban azért találkozott Gellért is a Mikulással, viccesnek találta a szemüvegét, meg hogy a hosszú szakálltól nem tudott enni. Kép Hozzánk is szombat reggel jött a Miki, Gellért is nagyon örült neki. Buzgón bontogatja a naptárját azóta is.
Jó lene, ha 15-én összejönne a Nagy Tali! Mi 10-re megyünk orvoshoz, úgyhogy rendkívül béna módon pont ebédidőben érnénk oda, úgy délre. Nagyon béna nektek? Vagy ebéd után, ha nem alusznak a gyerkőceitek. (Gellért ált. nem, legfeljebb az oviban, Janka meg tud aludni babkocsiban is, ha nagyon akar.)
A műhót sablonnal lehet jól fújni.
Digigépet majd Karira kapjuk, most csak kipróbáljuk. De valamiért nem tudjuk a képet a gépre tölteni, úgyhogy egyelőre nem cserélem a profilképet.
Jankának főleg Gellért miatt kell ajándék, nehogy azt higgye, hogy mindig csak ő kap mindent Kép
Tűzfolt talán látszik a képen. Nem vészes, de elég feltűnő. Van olyan fajtája, ami kezelhető, mondjuk ez szvsz nem olyan, de azért megnézetjük. Még jó, hogy fiú, így nem érdekes annyira ez a kis szépséghiba.
Billentyűzet Kép
Akkor jövő 7főn tali, de írjunk addig is! Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok lányok!
Kivételesen tényleng nagyon rövid leszek,csak azért irok még is, nehogy azt higgyétek hogy elvesztem!Köszönjük a vendéglátást Kati,nagyon aranyosak voltatok!-és a fiad is tündéri,az meg hogy eleven bánnya,kánya!!!A sütike izlett a Gábornak is!Szóval végre összejött, már csak téged kell becserkésszelek Klárus!!!!Sajna rengetegnél is rengetegebb melót kaptam,lehetetlen határidővel ugyhogy nézzétek el ,ha amig vége nincs ,csak ide-ide pillantok!!
Tigrikém türelem!!!-babát terem!Már nincs sok hátra!A 15.taliról sajna mi lehet hogy lemaradunk,nekünk az későn van,de majd összehozzuk egyszer!Na pusszantás csajok!popgif
{49190,}Ui:Nagyon fázom !!!!Ti hogy vagytok ezzel!!!???
evetke
 
 


Képha nem jön át most sem a kép bocsi
Ezt az előzőhöz akartam csat.csak valami miatt nem sikerült!Puszi
evetke
 
 


Sziasztok!Kép
Képzeljétek, Ildi meglátogatott a kicsi fiával tegnap!!!!!!KépKép Nagyon örültünk nekik, csak olyan kevés időt töltöttek itt. Pont mire Gergő bemelegedett volna és megbarátkozott volna Bencével akkor mentek!Kép Remélem azért most már ez a találkozás rendszeres lesz!Kép
Nagyon aranyosak voltak, Ildi pont olyan amilyennek itt a topicban elképzelte az ember.
Nem tudom én milyen benyomást keltettem?Kép

Tigri: Ez a szelektív hulladékgyűjtő nagyon jó ötlet, csak egyre több helyen kéne megvalósítani.
Megpróbálunk elmenni a játszótérre, remélem az idő nem szól közbe. Benneteket még nem ismerlek!Kép Nem hagy aludni a kislányod?Kép Útba van a hólyagod?Kép Már nagyon kicsi lehet neki a hely.
Majd nemsokára nyújtózhat egy nagyot!Kép
Várjuk a tűzoltókat pozitívan bemutató könyvecskéjét Lőrincz L. Lászlónak!Kép

Klárus: Nagyon sajnálom hogy végül is így alakúlt de remélem nem haragszotok!
Szerintem menjetek amikor Nektek jó és majd mi hozzátok igazodunk ha valami miatt nem jön össze akkor majd máskor. Mondjuk tavasszal, addigra már Tigri is tologathatja a babócáját és a gyerekek se fagynak oda a játékokhoz!Kép
Klárus én is vettem műhót de hol lehet hozzá sablont találni?
Mi is digitális fényképezővel akarjuk magunkat meglepni karira, majd meglátjuk hogy mi lesz belőle. Lehet hogy mikró mert tegnap kivágta a biztosítékot és azóta nem jó. Lehet hogy teljesen elromlott!Kép Pedig csak 2 éves.
Azért várjuk a fényképet!!!!!Kép

Na legyetek nagyon jók és vigyázzatok magatokra!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok! Ez a topik az egyik leglátogatottabb, nagyon szorgalmaskák vagyunk Kép A zuglói mamikkal reménytelen fenntartani egy beszélgetést, pedig némelyikük egész közel lakik hozzánk. Végül is Janka itthon is jól elvan, nálunk Gellért volt a nagy közösségi ember, most is az.
Kati, Bence nem hiszem, hogy hiperaktív lenne, egy 2éves kisfiú még jó, hogy eleven! Amúgy ő hogy alszik napközben? A játszó miatt is kérdezem, mert mi tudunk kicsit előbb vagy később is menni, talán 11kor már végzünk az orvosnál, de mehetünk ebéd után is. Tigri, Te alszol napközben? Próbálj meg, úgysem sokáig teheted már Kép Ez a pisilés biztos azt jelenti, hogy már nagyon lent van a babus, vagy egyszerűen pici neki a hely, hiszen Te sem vagy épp nagydarab! Szerintem legkésőbb karácsonyi ajándék lesz Alexa! Kép Azért halkan megjegyzem, hogy a sok pisilés hólyaghurutot is jelezhet, nekem Gellérttel volt vagy 4x, Jankussal talán 1x, azzal fontos dokihoz menni, antibiotikum kell rá. Persze ha nem fáj, nem csíp, akkor valszeg nem erről van szó.
Hulladékot mi egyébként is szelektíve gyűjtjük, és elvisszük a hulladékudvarba már évek óta. Kicsit mániás vagyok ebben, még a szomszéd kukájából is kiszedem az ásványvizes palackokat meg az újságot. Kép Különben mi nem is iszunk ásványvizet, Gellért kimondottan utálja, ha idegenben vízzel kínálják, gyanakodva rákérdez, nem ásványvíz-e, mert akkor nem kér. Legfeljebb olyat, ami tulképp semmiben sem különbözik a csapvíztől Kép
Kati, sablon nekem volt a műhóhoz csomagolva, de elég hitvány, egy használat után szinte szétmállik. Van fenyőfa, gyertya, csilag, ilyesmik. Ha elég ügyi vagy, kartonból csinálhatsz, az biztos tartósabb lenne. Lerajzolod, aztán papírvágóval kivágod. Talán jövőre én is megpróbálom, addigra remélem, ügyesebb leszek, és talán több időm is lesz.
Mikro Kép
Evetkém, neked jó munkát, és majdcsak talizunk mi is valamikor!
Közben apukámat kórházról kórházra hurcolásszuk, hol mi a Suzukival, hol a mentők, most az ereit próbálják átmosni, megerősíteni, hogy elbírja az altatást a tüdőműtétnél. Nagyon sajnálom szegényt, úgy el van keseredve. Kép
Na puszi, megyek Kép Klárus
klara
 
 


Sziasztok!
Tényleg büszke vagyok magunkra, hogy a miénk a leglátogatottabb topik. Mindig ide vezet az első "utam", hozzátok!

Klárus, nagyon sajnálom apudat! Kép Bízzunk benne, hogy a jövő év jó egészséget hoz neki!

Kukázol a szomszédtól?! Ez aranyos! Kép

Szerencsétek lehet akkor a csapvízzel! Mi sajnos kénytelenek voltunk rászokni az ás.vízre, mert valami borzadály jön a csapból. Leginkább a klórszaga és íze rossz. Van amikor nagyon erősen, van amikor gyengébben érezni rajta.

Szerencsére nem hólyaghurut lehet a dologban, szimplán csak rátehénkedik a hólyagra a kisasszony. Olyankor teljesen kemény és feszes a hasam, na akkor rohangálok.Kép

Hát Evetke ezek szerint jól érezted, hogy kapsz egy rakás melót! Azért pihenésképpen nyugodtan nézz felénk is Kép
Amúgy már túl vagyok az első CTG-n, holnap lesz a második Kép
Képzeld szupi kis boltot találtam nem olyan messze tőletek! Kreatívkodáshoz való cuccokkal van tele. Árakról nem tudok nyilatkozni, mert csak a kirakatot csodáltam, mert most nagyon nincs lové elcsábulni. A Hubay Jenő térnél van, pont ahol a 25 busz megáll, mellette van valamilyen építkezés. Tényleg, Kati neked sincs olyan messze!

Örülök neki, hogy összejött a randitok, a két fiucska biztos aranyos lehetet!

Én most tiszta boldog vagyok, mert egy kedves vidéki barátnőm üzent, hogy babát vár!
Ja egyébként ma voltunk a polg.mest.hivatalban házassági anyakönyvi kivonat másolatot beszerezni, mert egy hónapnál régebbi nem lehet a baba anyakönyvezése miatt. De biztos hogy nálatok is kellett ilyen. Csak olyan nagy baromságnak tartom, hogy nem fogadják el az eredetit. Fúj, bürokrácia!

Egyébként meg nem direkt nem vagyok az MSN-en fent mostanában! Hanem Apa uralja a terepet és levelezik a kollegáival! Mondom én, hogy kell ide még egy gép Kép Kép Kép

15-vel kapcsolatban pedig nekem teljesen mindegy, hogy hánykor jöttök, de tényleg!
Na puszika megyek, mert Apa csinált nekem vacsit és nem akarom megvárakoztatni!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!
Azt mondtam ugyan hogy picit"hanyagollak"titeket,de mi múlhat egy negyed órán!Egyszerűen nem birom ki nélkületek!?KépOlyan mintha naplót irnék,utoljára tizenéves koromban tettem!Ti hogy vagytok ezzel?Hát Katim tényleng örülök hogy összejött a tali,végül is ugy gondoltam elsőre elég belőlünk ennyi.Egyébként nekem sem volt csalódás,és ezt őszintén mondom,bár utána kicsit megijesztett hogy nem irtál se ide se az msn-be.Gondoltam na le is lettem tiltva?!!!HAHAHA !Sikerült egyébként a lakással valami?Gergő egész du.Bencézett meg Kati nénizett!Azért biztos jobban is összefognak barátkozni ,csak neki kicsit több idő kellDe látted a végén már alig akart öltözni!Meglátod mekkorákat játszunk majd ha jobb idő lesz,akár itt nálunk is!Tigri átjön babakocsival!-Klárus átsétál a gyerekekkel és eggyütt lessz a nagy csapat!Én most nem igérem magam sehová,tényleng jól kibaltáztak velem,a csuklóm már totál kivan és a meló fele sincs kész.Mindegy beszéltem ma a főnökömmel mondtam milyen tempóban haladok,és egész emberien fogadta.
Tigri ez az anyakönyvi kiv.tényleng nagy baromság ,gondold el nekünk vidékről kellett külön kikérni és majdnem lejárt mire Gergő meg akart születni!Jó nagy baromság!Na ma én is felhúztam magam ezzel a kismama pótlékkal kapcs.gondoltam rákérdezek már, mivel távol s közel lassan mindenki elkölti én meg még papirt se kaptam.Tök normális nőt fogtam ki megtalált a rendszerben mondta hogy jogosult vagyok x hónapra de mivel levelezgettem velük,meg fellebbezgettem ezért utsók között jövök ki.Jó kis bünti!De legalább elvileg egyszer csak jön!?
Azt a boltot én ismerem Tigri,én is ott vettem mindent az ablak festéshez,-és ha bementél volna....nagyon jó dolgokkal van tele!Hol jártál erre???SZERITEM KARÁCSONYRA BABÁZOL!Figyi csak meg,kicsit dolgozzatok rajta apával,az állitólag elősegiti??!!HEHEHE!!!
Klárusom:érdekes de előttem is megjelent egy kép amint félig lógsz ki egy konténerből.Te ilyen "ovjuk a természetet,tiszteljük az életet"emberke lehetsz!Kiváncsian várom hogy egyszer megismerhesselek!Mostanában elég sokat gondolok arra is hogy el kellene mennem templomba,éppen időszerü lenne már!Főleg most az ünnepek előtt egyfajta indittatást érzek!
Na lassan leragad a szemem ugyhogy húzok!Legyetek jók puszika nektek!evetke
evetke
 
 


Halihó!
Képzeljétek kinyílt egy ujjnyira a méhszájam. Szétizgulom magam, mert már annyira kíváncsi vagyok mikor lesz ebből valami azaz valaki! Aranyos volt a doki: "Itt a buksija!"
Amúgy nem sikerült őt felébreszteni a CTG alatt, máskor meg... Kép
Á én nem mernék "rásegíteni" Evetke! Kép Pedig van olyan ország, ahol a vajúdás részeként természetesnek tekintik a szexet. Pont a múltkor olvastam erről.
Akkor nem én találtam fel a spanyolviaszt a bolttal kapcsolatban! Az ökormányzathoz mentünk egyébként és ott szálltunk le a buszról.
Lehet, hogy túl kíváncsi vagyok, de már lyukas az oldalam, hogy vajon mit melózhatsz. Ha nem publikus ne írd le, nem fogok belehalni! Kép

Na pusszanat megyek. Azon gondolkozom, hogy neki álljak e mézeskalácsot sütni. Hmm...Kép
Tigri
tigribigri
 
 


Halihó!
Ebéd szünetezek,igy lazitok!
Hurrá Tigri!Ha igy folytatod Karácsonyra már otthon leszel Alexával,és nem akkor fog megszületni!Kiváncsian várom a folytatást!
A melóm publikusnak publikus csak éppen hosszu elmagyarázni.A lényeg hogy mindig ilyen kis pepecselős ....,ez ráadásul szaporátlan is.Azt hiszem ez éppen valami névjegykártya tartó lesz!Meg kell hajtani,+megragasztani.Szóval türelem játék!
Na lépek is puszka nektek,Tigri szoritok neked!Azért ez már jel amit a pici lány küldött feléd!!!Kép
evetke
 
 


Sziasztok!Kép
Tegnap szép idő volt úgyhogy előmerészkedtem az odumból!Kép Elsétáltunk Bencével abba a jó kis kreatív boltba amit mondtatok. Nagyon jó dolgok vannak!!!!!!Kép Csak lakkot és egyben ragasztót vettem mert hála az égnek nem volt nálam sok pénz (hiszen csak nézelődni mentünk) pedig tudtam volna ott költeni. Most teljesen rámjött a kreatívkodás, úgyhogy mindennel csinálok valamit ami a kezem ügyébe kerül. Tegnap gipszet öntöttem, szalvétát ragasztottam, ma matricafestékkel fogok mintákat rajzolni hogy szép legyen az ablak. Egyenlőre még csak a konyhába mert a szobákba még nincsen függönyöm.

Klárus: Én sem hiszem hogy Bence hyperaktív!Kép Reggel 8-9 körül felkel és délután is alszik kb. 2-3 körül hol egy órácskát hol kettőt. Este 10-ig él és csak utána lehet ágyba parancsolni.
Hozzám ne igazodjatok a talival!!!!!Kép Ha tudunk ott leszünk!!Kép
Gellért nagyon aranyos lehet vízügyileg!!!Kép
Apukádnak jobbulást!!!!!!
Mepróbálok majd sablont rajzolni a műhóhoz de én nagyon béna vagyok nem tudom hogy fog sikerülni.

Tigribigri: Nekem is friss házassági anyakönyvi kivonatot kellett vinnem.
Ahogy olvasom nemsokára szükséged is lesz rá!!!!KépKép Nagyon izgi!!!!!!!!!!! Hátha nyílik már a méhszáj akkor szerintem már nem sokáig húzod!Kép Lehet hogy igaza van Evetkének és már karira otthon lesztek. Ennél szebb karácsonyi ajándék nincs is!!!!!!!!!!!!!

Evetke: Nagyon örülök hogy találkoztunk és remélem ez nem csak egy egyszeri alkalom volt, hanem sűrűbben összejövünk. A gyerekek is össze fognak csiszolódni az bizti. Csak jöjjön ki a jóidő és megyünk mindenfelé!!Kép
Ne dolgozz azért túl sokat!Kép Vigyázz magadra nagyon!!
Na lassan én is megyek mert kezdődik a nap, felébredt a családom.
Puszi nektek!
Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
Nálam nincs semmi új hír. Ültettem ma búzát, mert ugye ma van Luca-nap. Karácsonyra szépen ki fog kelni. (Aztán az ünnepek után megeszi a macska anyuéknál Kép )

Visszatérve a szelektív hulladékgyűjtésre. Úgy látszik erre még nem érettek meg az emberek! Mindenhol flakonok és újságpapír hegyek vannak, mert megteltek a kukák. Kép

Írjatok!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!
Mindenki lazit a hétvégén?Azért remélem jól vagytok,és az ifjuság is!
Sajnálom hogy a múltkor nem jött össze az msn-Kati,amióta tal.nem is dumáltunk.Csak a fiuk éppen töltögettek lefelé,majd talán a jövőhéten ebédidő tájban amikor alszanak a kölkök.Lassan de biztosan haladgatok a melómmal is,mondjuk kész nem leszek hétfőre de csinálgatom.Holnap de.megyünk a hugommal a Guliverbe játékokat venni,imádok ilyen helyen bóklászni,csak kellene egy zsák pénz hozzá!Tök jó idő volt ma is,alig tudtam a kölköket behajtani az udvarról,aludtak is vagy 2 órát du.Amugy mi a helyzet?Klárus "régen"irtál,van valami előre lépés apukáddal kapcsolatban?Remélem csak találtok egy olyan helyet ahol megfelelően állnak a dolgokhoz!Szegény te!!!Jó kis nyomás ez most pont az ünnepek előtt,minden esetre csak a legjobbakat kivánom,kivánjuk továbbra is!!
Tigri nagyon jó volt a multkori duma parti,csodálkoztam is utána hogy elröpült az idő.De nagyon jókat mulatoztunk/álmaink pasija/
Tényleng csajok ti láttátok a pénteki Balázs showt?Isteni volt a pelenkás muksóKépGondolom már itthon a párod,azért jobban örülök hogy nem vagy egyedül!Kiváncsian várom a köv.ctg!
Milyen lett a lakás,majd mesélj mit kreativkodtál Kati?
Na ennyi ha tudok jövök!-ez nem fenyegetés ám!!
puszika evetkeKép
evetke
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem jött össze a mai randi Klárussal! Kép
Egyébként már nagyon hiányzol, tessék nekünk írni!!!
Jó randa időnk van/volt ma! Ráadásul volt két autós baleset is a ház előtt, az egyiket pont láttam is. Pont a legnagyobb hóesésben kiabált egymással a két sofőrnő!
Evetke, vettetek valami játékot a Gulliverben?
Jópofa ez a smiley!
Kati, Bencével mizújs?

Ha van időtök írjatok!
Puszi
Tigri Kép
tigribigri
 
 


Szia mindenkinek!
Klárus hun vagy???Csak nincs valami baj,ne csináld ezt velünk!És ti csajok.Amint a mellékelt giff mutatja,drága Tigrikénk ugy érzi mázsás súly nehezedik a pocijára!-napok vannak hátra,mindjárt itt a centi vége,ird meg mi volt a ctg-n,lehet ki se engednek?!!
Az idő tényleng jó nagy foska volt ma,ez a szél nem hiányzott.Ráadásul ez a 2 perces hozápor semmire se volt jó!-kiváncsi vagyok mikor kezd el esni a hó,olyan jó lenne a fehér karácsony,az olyan szép!!Ugy néz ki,megint kehesedünk,egyik kölköm jobban ugat mint a másik,meglátjuk kimászunk e belőle vagy dokinál kötünk ki.Niki elég zűrösnek tünik,nem is hagyom az oviba csak ebédig,ugyis ez az utsó hét.Csak pont a hét elég zsufi nekik,cirkusz,ünnepély,és nem akarom hogy kimaradjon belőle,annyira nem vészes,még mielőtt itten valami felelőtlen disznónak tartanátok:hehehe!A guliverbe tök jó játékokat vettünk,és még mi pénzt tudtam volna ott hagyni!Niki megkapja még ezt az interaktiv kutyust amit összevissza reklámoznak,tiszta szerelmes belé,kiváncsi vagyok mekkora lesz az öröm.Aztán egy tök jó játékot amivel betüket,számokat,formákat....tanulhat meg,zenél ha jól válaszol.Gergő is kapott fa puzzlét,meg egy kutyust ami sétál és ugat,igy talán nem fognak veszekedni!A múlt héten a párom megvette a fát is,tök ari kis formás,gyökeres ugyhogy megy utána a telekre!
Katalinom,te merre jársz???Mondom én hogy kerülsz engem!hehehe
Hát ennyi,bocsika a kicsit részletes levelemért,legyetek jók és irjatok! puszi
evetkeKép
evetke
 
 


Sziasztok! tiszta béna napunk volt ma, még Tigrihez sem tudtunk elmenni. Kép Úgyis idióta idő volt, játszózni nem lehetett, de akkor is. Már semmit nem merek szervezni, mert mindig közbejön valami. Reggel rögtön kaptunk egy gyönyörű kerékbilincset, kicsit drága, 15E Ft. Így indult, és hasonlóan folytatódott, végül du-ra tudott fogadni a fogorvos, de semmit sem csinált, mert mégsem rossz a fogam, és Gellérté sem. Ez tulképp jó hír, csak átautóztunk a dugóban Budára meg vissza érte, és a parkolóóra is elnyelte az aprómat, és még hóvihar is volt. Na elég is ebből.
Az anyakönyvi kivonaton mi is sokat bosszankodtunk, röhejes. Gellértnél nem kellett, amennyiben az apuka hozta el a születésit, de az a VIII ker. volt. Jankával a III-ban kellett.
Méhszájügyben lutri van, mert jelenthet bármit. De szerintem is Karácsonyi ajándék lesz Alexa!!!
Nyugodtan rásegíthettek, vagy lépcsőzhetsz, egyik sem árt már. Egyik barátnőm szánkózni ment, másnap megszült (már a terminuson túl). Gellért semmi pénzért nem indult be, hiába kérleltük, nagyon nem akartam befeküdni a kórházba. Kép
A víz Zuglóban jobb egy fokkal, mint Palotán, emlékszem, a suliban olykor fehér volt a klórtól. Viszont a II. ker-ben, ahol eddig laktunk, még sokkal fincsibb, mint itt. Amúgy vízműves emberek mondták, hogy nyugodtan ihatunk csapvizet, ők is azt isszák, meg a családjuk is. Kép
A szelektív szemétgyűjtés szerintem kudarcra van ítélve, a magyarok primitívek hozzá. Kép Szégyen, de ez van. Abból is sejthető volt, hogy ez lesz, hogy Budapestnél szemetesebb várost ritkán látni. Legalábbis nyugaton soha. Nem vagyok ám egy nyugatimádó, nagyon elszomorít az egész, rajtunk nem múlik, de tök reménytelen. Kép
Na, ez most szomorú végszó, de be kell fejeznem, majd írok vidámabbat (remélem). Titeket viszont mindig örömmel olvaslak Kép Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok!Kép
Én is itt vagyok ám!Kép A hétvége eltelt szép csendben, szombaton vendégek voltak vasárnap meg kimentünk Apósékhoz.
Elnézést hogy tegnap mi sem mentünk el, de végre itthon volt Béci és együtt volt a család!Kép
Vasárnap beindult a babaproject, úgyhogy remélem nem kell sokat várni hogy legyen egy pocaklakóm!KépKép

Evetke: Tényleg nem jön össze a duma-parti a messengeren amióta találkoztunk!Kép Na majd most a héten. Dehogy kerüllek!!!Kép Nagyon szimpatikus voltál!Kép A melóval is biztosan végeztél, vagy még a vége felé járogatsz? Kezed bírja még?
Ügyesen vásároltatok a Guliverbe. Már én is sokszor szemeztem vele hogy körül kéne nézni amikor mentünk a Metróba. Oda is valamilyen igazolvány kell? Van vásárlási limit?
Gyerkőcök biztosan örülni fognak a játékoknak. Jobbulást nekik és karira gyógyuljanak meg teljesen!!!!!Kép
Kreatívkodásom a tetőfokára hág!Kép Gipszet öntök, cserepet festek, cipősdobozt festek és szalvétatechnikát alkalmazok. A konyhaablakom már tele van matricafestékes mintával, mivel a függönyeim még sajna nincsenek készen.

Tigribigri: Már lassan úgy érzed, hogy kidurransz?KépKépSzerintem hamarosan megszületik Alexa!Kép
Bencus jól van, náthája már elmúlt de már csak jövőre megyünk usziba.
Sütögetsz már karácsonyra,vagy még korai? Esetleg idén kihagyod?Kép

Klárus: Elég balszerencsés egy napotok volt!!Kép
Hol kaptatok kerékbilincset? Ilyenkor mi van, ki veszi le és mikor?
Nekem is meg kell látogatni a fogorvosomat még januárban. Minden évben el szoktunk menni egy ellenőrzésre és idén kihagytukKép
Egyébként jól vagytok?

Legyetek jók, sok puszi nektek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!
Először is Kati bocsika,de aztán beugrott váratlanul a szomszédasszonyom,ugyhogy ugrott a beszélgetés!nagyon ügyes vagy hogy ennyi mindent csinálsz,én most mindent felfüggesztettem a meló miatt/még nincs ám kész/,meg aztán az uj gép miatt ,amit végül csak meg vettünk kisebb átrendezést kell eszközölni a lakásban.Nikinek be lesz ez állitva ugyhogy egyuttal megpróbáljuk megcsinálni neki azt a "tanuló"sarkot amit ugy szerettem volna ha a suli kezdődik!-legalább addig megszokja!Szóval ez tuti kosszal jár még,mert szekrény huzogatás stb lesz. Viszont picit várom is ,imádok rendezkedni!
Sajnos nem usztuk meg a dokit,Niki reggelre belázasodott,Gergő is átment totális köhögésbe ugyhogy a reggelt a rendelőben kezdtük.Mindkettőnek virusos felsőléguti gyull.van.Egy halom gyógyszer kiséretében gyógyulgatunk!Ill.ez még mindig nem antib.ugyhogy talán nem megyünk bele mélyebben!Gergőnek du.levágtuk a haját a párommal,hát valami csuda milyen aranyos lett a kis gomba frizurával!Majd ünnepek alatt csináltatok fotókat hogy lássátok.
Klárus,téged az ág is húz!De lesz ez még jobb is,légy mindig optimista!Van az ugy hogy egyszerre jönnek ezek a gondok össze,de mi itt vagyunk neked,tudom ez sovány vigasz!Viszont a családdal minden okk!-és ez a legfontosabb!Ezzel a szemetes Bp.dologgal osztom a véleményed.Bármerre mész sajnos visszaköszön!-a múltkor a Jozsefvárosin majdnem felfordult a gyomrom amit ott művelnek.Na most hirtelen ennyi,megyek a robotba.Legyetek jók puszika
Tigrikém merre vagy ??Szülőszoba???
evetke
evetke
 
 


Sziasztok!

Végre itt van mindenki!
Mai CTG eredménye semmi extrát nem mutatott, viszont már vannak jóslófájásaim a gép szerint is. Elég ramatyul voltam reggel és őszintén szólva a nagy magabiztosságom kezd összeomolni! Csak nem fogok a végére bepánikolni?! Kép
Ez egyenlőre vicc, de nem elképzelhetetlen.

Ma készen lettünk a gyerekszoba utolsó simításaival is (polcok, falvédő felfúrása). Nagyon odavagyok érte, tök klassz lett! A falvédő még az, ami nekünk volt a hugommal anno, kisvakondos!
Mézeskalácsot jelentem megsütöttem, viszont nem azt, amit neked elküldtem mailben Kati! Ez nekem jobban tetszik, mert édesebb és kell bele margarin is. Kicsit féltem, hogy mi lesz belőle, de fincsa. Igaz még picit ropi, remélem puhul valamit.
Nagyon klassz, hogy így beindultál Kati! Majd a gipszöntés fortélyait megtanítod nekem? Valószínűleg majd csak már jövőre. Apró kis kezeket és lábakat akarok önteni...

Na búcsúzom, mert valahogy rossz ücsörögni.
Sziasztok!

Mégvalami: Kati nagy drukk a babaprojekthez! Kérdezgetni az eredményt én nem akarom, majd úgy is szólsz ha van valami. Remélem ezt nem veszed majd érdektelenségnek! Nagyon kell Alexának játszópajtás úgyhogy hajrá! Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép
www.smsweb.hu/word01 Tigri ez a cím ahonnan a zenéket letöltötte a férjem. 160,- vagy 240,- Ft volt az sms és 2 napig azt töltesz le amennyit akarsz.
Már nagyon ki akar jönni Alexa!!!!!Kép Még megvárja amíg teljesen készen nem lesz a szobája és meglátod jön!!Kép Már nagyon izgulunk mi is!
Nem fogsz Te bepánikolni, szerintem akkor nem erre fogsz gondolni.
Mézessütihez gratula!!Kép Csak nem gondolod hogy nem fogok szólni ha lesz valami újság??????KépKép

Evetke: Ne aggódj, mert ebéd után mi is lefeküdtünk pihizni és annak rendje és módja szerint el is aludtam Bencével. Nagyon nyögve-nyelős a személyes találka is meg a messengeren történő találkozás is!Kép
Melóval mikor végzel?
Gyerekeknek jobbulást kívánok!!!!!!
Na mentem, legyetek jók!
Puszi: Kati
kfk
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?