Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zita!
LEvél jött és ment Kép
Még mindig gálánsabb férj a tied Kép Az enyém max. megemlékezik a megismerkedésünk napjáról, de virágot szerintem 1 éve nem kaptam. De 10 éve ismerem és tudom, hogy ő ilyen. Időnként azért kihisztizek egy csokorra valót Kép Bár tudom, ez nem megoldás.
Nekem jó zsufi lesz a jövő hetem, de örülök neki. Máskor meg van, hogy hetekig csak boltba megyek.
Most viszont tényleg megyek boltba. Kép
Sziasztok
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Na megjöttem én is,nekem is elég zsúfolt hetem volt,és még lesz is!Szombaton disznót vágunk,és hát lesz mit csinálni!De azért olvaslak benneteket,ha nem is juttok oda,hogy írjak.Ildi
dildi
 
 


Ildi-egy kis finim langyos, frissen sült tepertő...hm összefut a nyál a számban.
Hajni- a gyerkőcöket elnézve kár lett volna az apácalét...
Mörcisort tavaly kaptam otthonról hozta, akkor arra dolgozott még.Itt hóvirágot szoktam kapni, de idén elmaradt a szokása, gondolom a fagy, hideg meg ki tudja mi még, mentegessem?
nekem oszt. társam volt a párom, nagyoooon régi a mi szerelmünk és mindent túlélt...kop-kop-kop, tehát vele jókat lehet nosztalgiázni otthoni témákban.

A rengeteg hatalmas traktort nagyon megindító volt látni, meg a sok fokhagymaszagú, kerekképű bácsikát mellette-bár volt melírozott hajú fiatalka is traktorkulccsal a farmerszárán...
Sajnáltam a sok mínuszban ott őket, és ugye azóta sem jutottak közelebb a célhoz,de biztos a könnyek mögött az én öregecske lelkem is megbújt...
Na majd jövök még...legyetek jól
pkinga
 
 

 
 

Kinga! Ejnye! Öregecske lélek? Engem te tartasz életben. Kép Olyan erőd van, hogy 60 évesen is 30-as tempóban látlak majd Kép Egyébként az apácalétet én sem sokáig gondoltam komolyan. Hiányoztak volna a fiúk Kép
Hú, ez nem semmi. Hány évesek is voltatok akkoriban? Azt a mindenit. Sose hittem a suliszerelemben, erre tessék. Mondjuk én a "szerelem első látásra" híve sem voltam sosem, aztán beütött Kép
Mit szóltok a hóhoz? Látod Zita, hiába nevelünk Matyikat Kép Azért remélem elolvad a hó 10-ig.
Hajni
cshajni
 
 


Drága-drága Hajni!
Nem is tudod milyen vagyok igazán, zsémbes, kekeckedő, maximalista bak, aki soha nincs semmivel +elégedve...szegény családom tudna mesélni....De ilyen vagyok és mind e melleet nagyon családcentrikus és akkor jó értelemben érvényesül a maximalizmus, mert nekik igyexem a legjobbat mindenben, legfőképp, amit magamból-magamtól tehetek.
Értsd úgy, hogy anyagiaktól függetlenül beleteszem ami tőlem futja törődésben, odafigyelésben, főzésben, nevelésben stb.-amit nagyon nehezen viselnek gyakorta.
Estére sajna nem vagyok a régi, már nincs kedvem hosszasan mesélni az ágyuk mellett gurnyadva-ezt apának átpasszoltam és annyi mindenben látom, hogy jobban is odatehetném magam, de nincs rá energiám, kedvem, hangulatom...bánt is a dolog eléggé.
na de ez van, majd meglátod élőben milyen is vagyok és örülni fogsz annak, hogy nem ilyen vagy KépKépKép

telefonom:203116933
hívjatok nyugodtan!!
nekem nagyon tetszik a hóhullás, nem lapátolom, lassan vezetek és puha, tiszta, csillogó minden...imádom
pkinga
 
 


Sziasztok!
Hat,jol eltuntem megint,de tudjatok,a vendegek,tegnap delutan mentek el,azota egyfolytaban fekszem,annyira kifarasztott ez a menet,a baboca is megsinylette szerintem,3 napja kemenyedik,es "nehez" a hasam,remelem,nem lesz semmi baj,ha kipihenem magam...pedig nem csinaltam semmi extrat,csakhat,talpon voltam egesz nap,foztem,meg pakoltam utanuk,meg naponta min.2x masztam meg az 5 emeletet...
Es most a rossz hir:anyamek jovohet szerdan jonnek,ugyhogy valoszinuleg nem tudok elmenni a taliraKép,anyam ugyan felajanlotta-meseltem neki Rolatok-hogy menjek nyugodtan,addig pihengetnek itthon,de a parom sem lesz itthon,ugyhogy nem szivesen hagynam oket mar masodik nap egyedul.Azzal probalom vigasztalni magam,hogy ez ugyis gyerekes tali lesz,meg,hogy a legjobban fog tombolni a jarvany,es ugye az a sok gyerek,meg az en tulzott aggodasaimKép...meg persze foleg azzal,hogy biztos lesz aprilisban kovetkezo,es azt mar nem fogom kihagyniKép
Jovok meg a heten,addig is mindenkinek jo hetveget,Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok!
Kinga! Nekem már az is tetszik, hogy bevállaltatok 5 gyereket. És még így sem vagy egy elveszett, letaglózott anya. Én a 2 fiammal sokszor jobban ki vagyok borulva mint a bili Kép Én nem tudom maximálisan odatenni magamat a gyerekeknek. Már Bencével is az apa mesélt. Majd Matyival is ez lesz. Esténként engem úgy kell felvakarni. Ehhez képest te jössz-mész, játszót csinálsz,... Kép
Enikő! Nagyon sajnálom, hogy nem jössz. Kép És nagyon remélem, hogy a keményedések elmúlnak. Mész mostanába dokihoz? Szerintem említsd meg neki. Biztos ad rá lazító bogyót. Nekem Bencével volt így és (már nem emlékszem mi volt) bevállt. Kép Pihenj sokat.
Hajni
cshajni
 
 


Enikő-szedj magnézium tablettát-magne b6 vagy pezsgőtabletta formájában és lazíts sokat, ezen értem, hogy ne izgulj, aggodalmaskodj-ez nem az az időszak.
Ráérsz, ha kibújt a trónörökös, addig meg élvezd ezt az állapotot.
Senki nem sértődik meg, ha ekkora pocival pizzát rendeltek vagy rántotta van kolbászkarikákkal.
ezt tapasztaltam , én is mindig mindenkinek megakartam nagyon felelni...megsúgom elmúlt!!!
Minimálisra kell csökkenteni a zavaró faktorokat, már most.
az áprilisi talin még nagyobb pocival, immár téli kabát mentesen fogjuk körbecsodálni a méreteid, nem mardsz le semmiről!!

Lányio:influ. ellen..rENGETEG C vitamin!!!!!
Akár napi 10000 mg, nem árt és a vírusok nem bírják!!
Patikában pulv. acidum ascorbinicum-(Szentgyörgy Albert féle találmány) fel kell iratni receptre, akkor 100 g. kb. 200 pénz és teába dönteni, hogy még iható maradjon-
Rohanok uszodába a fiaimmal, szasztok!!
pkinga
 
 


bocs-az előtő csupa hiba lett, hiába a rohanás---tehát az Albert Szentgyörgyi természetesen-és lányok lányio helyett.
Sajnálom
pkinga
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek, mert már aludnom kéne, holnap korán kelek, mert suli.

Kinga: én akkor is- ha te másképp is gondolod!- nagyon irigyellek, hogy ilyen szuperanya vagy( szupernagyi után szabadon), mert én 1 gyerekkel is le vagyok amortizálva estére. Ma meg különösen, mert Feri Miskolcon, Matyi meg végigremegte a fürdést. Fogalmam sincs mi lehet, ami miatt nem akart a kádban maradni az én nagy fiam, akit eddig ki se lehetett vonszolni a vízből.

Enikő: sajnálom, de készülj=pihenéssel az áprilisira. Ne hajszold ám magad, mert minden megvár, nem fog elrohanni a mosatlan sem... Tudom, hogy nagyon meg akar az ember felelni, de nem éri meg. Babóra kell vigyázni!!!!!!!

Hajni, Ildi: akkor tessék C-vitaminnal feltöltődni, hogy csütörtökig ne legyen semmi gubanc!

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok lányok Kép
Kinga! Köszi a tippet, de szerintem nem lesz időm még dokihoz is menni feliratni. Jó lesz a mezei leveles C-vitamin is Kép De a saját tanácsodat te is tartsd be Kép
Zita! Nem lehet, hogy azért remegte végig a fürdést Matyi, mert hiányzott neki az apja? Nálunk is mindig gubanc volt, ha Feri nem volt itthon. Nem a te Ferid Kép
Ildi! Remélem jól vagytok! Ugye nem lettetek influenzások?
Hajni
cshajni
 
 


Halli lányok!
Még élek,de lehet csütörtökre kipurcanok!Lehet,hogy jó dolog ez a disznóvágás,de én vagyok utána olyan beteg 2-3 napig,hogy azt sem tudom,honnan szedjem össze magam!Na nem a túlzabálástól,ellenkezőleg,nem is nagyon tudok enni,attól a zsír szagtól,alig eszek ilyenkor mert tele vagyok a szaggal!
Enikő nagyon sajnálom,hogy nem jösz,pedig nagyon számítottam rád,de ezt is meg lehet érteni,természetesen ha itt vannak a szülők ők az elsők!
Igy Hajni,Zita én mégis arra gondoltam,hogy mégis Ócsának mennénk,mert mind a két gyereket vinnem kell,csütörtökön nincs ki vigyázzon rájuk.Nekem igy közelebb mintha végig mennénk Pesten?nem baj?
Kinga akkor még azt írd meg légy szíves,hogy hol találkozunk?10-re kell menni,jól emlékszem?
Majd útközben érdeklődünk egymás felől!
Remélem addig mindenki jól lesz,és nem kapja el ezt a fránya influenzát.Kép
Zita remélem jobb lett a fürdésetek,nálunk is egy kálvária a fürdés a Csengével,egyet ordít mert betesszük,utána meg még egyet,mert nem akar kijönni!A jó ég sem tud az ők észjárásán elmenni!Pedig ő is imádott fürdeni kisebb korában,most egy jó ideje ilyen lidérces!Kép
Na megyek lányok mert olyan vagyok mint egy kicsavart mosogatórongy!Remélem holnapra jobb lesz!Kép
Ildi
dildi
 
 


Szia Ildi!
Szerinem nem bántódunk meg azon, hogy a rövidebb utat választod Kép Majd úgyis találkozunk ott.
MEgnyugtatni sem tudlak a fürdéssel kapcsolatban, mert Bencénél még most is (pedig ő majdnem 7)egy kálvária a fürdés. Könyörögni kell neki, hogy bementjen. Jó, ő már nem sír, de ez se kutya.
Próbálj meg pihenni, mert ha te sem jössz...
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Ahogy kozeleg a nagy nap,ugy kezdek egyre jobban irigykedni,most mind olyanok jarnak a fejemben,hogy a masodik talin,aprilisban,Ti mar mind "joban"lesztek,es en "hatranybol"indulok..Kép...azert latom,van legalabb egy jo kovetkezmenye is annak,hogy nem megyek:Ildinek konnyebb lesz eljutniKép
Kozben en megint keszulok a kovetkezo menetre,szerda delben jonnek anyamek,persze,nekik mar nem kell annyira megfelelni,de azert,mivel most jonnek eloszor az uj lakasba,min.takaritanom ki kell...
Aztan surusodik itt a tobbi inteznivalo is,ma delutan el kene mennunk a polgarmesteri hivatalba idopontot kerni a hazassagkotesre-tema volt itt nemreg,hogy ki milyen prkapcsolatban el,hat mi meg elotte vagyunk a nagy esemenynek,2 eve ismerjuk csak egymast,es hat,ahogy telik az ido,egyre alkalmatlanabb lesz az idopont erre,ezert igyekeznunk kell,mert a vegen ugy jarunk,mint Kamilla meg Charles herceg,a gyerekeik lesznek a tanukKép-aztan holnap vegre talan eljutunk a genetikai uh-ra is,a mult keddit le kellett mondanom a vendegek miatt,amugy az afp-m jo lett,ugyhogy csak egy kicsit izgulok,inkabb azert,hogy megtudjuk-e a nemet...
Szoval,ha nem jonnek a heten surunk,akkor tudjatok,hogy miert,de gondolni fogok Ratok sokat csutortokon,ha lehet,csinaljatok fotokat,es erezzetek nagyon jol Magatokat!
Eniko.
dorka34
 
 


Szia Enikő!
Szerintem Ildi nem örül a rövidebb útnak. Biztos szívesen vitt volna téged is. Kép És mi már itt is jóban vagyunk. A tali arra lesz jó, hogy kicsit "személyeskedjünk" is Kép Szerintem simán "beleférsz" az áprilisi taliba majd Kép
Akkor még a szülés előtt esküdtök, vagy utánna? Takarítani meg módjával tessék. Emlékezz vissza az előző vendégeskedésre. Inkább legyetek jól, mint hogy kitakarítva legyen!!!
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Enikő,jobban örültem volna,ha jösz,mert akkor könnyebb volna az utazás is,igy nekem kell odafigyelni mind a két gyerekre és még plusz vezetni is!De remélem megoldom,ez lesz az első ilyen hosszú útunk hármasba!Na majd kiderül,kicsit izgulok is érte!
Ha kéred megmondják a nemét,főleg a genetikain,melyik korházba mész,én a Baros utcában voltam genetikain!
Jézusom Hajni,mi vár még rám,teljesen megijedtem ha nekem Csenge még nagy korában is ezt fogja csinálni?!Bár nagyon ritkán fürdetem én,mert apával fürdik én addig Gergőt intézem,de öltöztetni azt nekem kell,igy nekünk addig el kell készülni.
Reméljük nem lesz semmi,se hó,sem havaseső csütörtökön!
Na mennem kell mert a lányt ki kell vinnem.Ildi
dildi
 
 


Hat jolesik,hogy ezt irjatok,tudom en,hogy jo lett volna,ha megyek,de ez mar igy alakultKép
Mindenkepp szules elott akarunk eskudni,kulonben nem is foglalkoznank vele,de legalabb a babanak legyen itt statusza,ha mar nekem nincsKép
Ami a nemet illeti,nekem a noci,aki az ultrahangot szokta csinalni a dokinom maganrendelojeben,azt mondta,hogy 24.het elott egyaltalan nem biztos,hogy megmutatja magat...en meg a 20.kat kezdtem ma...felidos vagyok,dejoKép
Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok

Lányok, de jó lenne, ha ilyen napos idő lenne csütörtökön is, mert akkor legalább nem félnék, hogy megfagyunk útközben! Kép

Kinga: nem érkeztek még mg azok a jó kis farsangi képek??? Légyszi írd meg majd pontosan merre kell menni, el ne keveredjünk majd! Ja és, hogy meddig is maradhatunk!

Hajni: jó lenne egy programot átbeszélni, hogy mikor indulnánk nagyjából haza, hogy megnézzem busszal vagy vonattal tudok-e jönni, meg hogy belefér-e egy tali az egyik barátnémmal ott a nagy Pesten, mert akkor kicsábítanám őket a pályaudvarra( már attól függ melyikre...)

Enikő: már félidő, de jó! Jesszus hogy irigyellek, mert olyan jó ez az időszak! Bár a mienk se rossz, csak strapásabb! Nálunk Matyi neme a 25. héten látszottKép Megnéztem az akkori uh képeket! De azért neveken gondolkoztok már? Anyudék gondolom már nagyon várják, hogy lássanak! Ja és ha van pocis képed, igazán megoszthatnád velünk, vagy az Uhsat! Mentek 3D Uh-ra? Nekünk a doki azt javasolta, hogy a 30. hét után érdemes, sőt 35, hát után mert akkor már egész jól felismerhető a baba arca! És így is volt!

Ildi: Akkor Maglódon!!! És gondolom ügyesen megoldod az utat, visszafelé könnyebb lesz, mert szeintem lefáradnak a lurkók!

Még jelentkezem, Na ez nem fenyegetés akart lenni! Zita
zitus
 
 


Sziasztok lányok Kép
Csak sorba! Ildi! Nem ijesztgetni akartalak, csak tájékoztatni. De az is lehet, hogy nálatok más lesz. Minden gyerek más. Pl. Matyi alig várja, hogy kádba kerülhessen. Lehet, hogy pár év múlva ő is olyan lesz mint Bence, de egyelőre szereti. ÉS szerintem is meg fogod oldani a vezetést. Kép Tedd ki magad mellé a térképet és ha elveszettnek érzed magad hívj fel Kép
Enikő! Félidő??? És már mozog? NEkem mind a kettő a 18. héttől mozgott. Bencét meg akkorra már tudtuk, hogy fiú, mert az első normál UH-nál (16 hetesen) kiderül. Azaz szólt a doki bácsi, hogy ha most széttené a lábát, akkor talán már mondhatná, hogy mi, erre Bence széttette Kép De MAtyi, megmakacsolta magát és a 20. heti 3D-sen sem mutatott semmit Kép
Zita! Én nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem nagyon tudok délután is maradni. Én valahogy úgy terveztem, hogy 10-re ott vagyunk és dél körül jönnénk. Már ha nektek is jó. Az a baj, hogy Matyi tud aludni az autóba, de máshol nem! SZóval ha kifárad, akkor lehet tőle egy jó nagy hisztire számítani. És amúgy sem fog aludni délelőtt az utazás miatt. De azért ezt még beszéljük meg, jó?
Na, megyek, mert még egy csomó dolgom lenne
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok!!
Micsoda készülődős hangulat, kezdek én is lázba jönni...
honnan indultok, melyik útvonalat mondjam??
Mi már 9-re odamegyünk a játszóházba tehát útvonalat elmagyarázom pontosan a bejáratig.
Addig maradunk, amíg jól esik, de jó lenne Ldönteni addig, szerintem fél 1-1-ig megfelel??
Addig kb. kidőlnek a kicsik is.
Várom a helyszínt, ki honnan indul??
Lehetőségek:
Ferihegy fele, Vecsésn keresztül vagy az Örs vezér tér fele, kinek mi a jobb.
Enikő-elvállalnám a pocakod így egyből ekkorának--ha kislányt rejteget!Akkor előttetek a nászút-mézes hetek...vagy mindez pont a gyerekágyas időszakban kulminál??KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

.
pkinga
 
 


Sziasztok4
Kinga én Üllő-Gyömrő-Maglód útvonalon megyek,ezzel nincs is probléma mert sokat jártam arra,igaz csak gyömrőig,mert onnan Mende fele mentünk,savanyitósnak hordtunk arra káposztár,igy én ismerem az útvonalat.Csak azt mond meg légy szíves,hogy hova kell menni,műv.ház vagy mi?
Segítség lányok!Informatikus férjektől kérdezzétek meg legyetek szívesek,hogy mi az oka,hogy eszméletlenül le van lassulva a gépünk,és van olyan,hogy 2-3 nekifuttásra kapcsolja csak be a windowst?Internet is rettenetesen lassú,de az még hagyám,de alapjáratos is szörnyű,és ezt eddig nem csinálta vagy csak kb.1 hete!Van vírusirtó benne,tudom,hogy az is lassítja a gépet,de ez addig is benne volt és nem volt ennyire lassú.KépJó párszor sikerült összeszednem egy pár vírust azóta raktunk bele,bár nem tudom,hogy jó e?
Na jó éjszakát!És holnap ha be tudom kapcsolni a gépet jövök!
Ildi
dildi
 
 


<font color="ff0000">BOLDOG NŐNAPOT MINDEN ANYUKÁNAK, POCAKOS ENIKŐ NÉNINEK
ÉS A GYÖNYÖRŰ CSENGÉNEK!</font>

Kép
MATYI
zitus
 
 


http://www.maglod.hu/site/nagyterkep.htm
Maglód térképe.-itt a bal oldalon, a legszélén van egy temető, mellette kell lekanyarodni balra(Sugár út-), majd jobbra a Kálvin u.-ba és ismét balra.
A Dózya György u. 20-ban van a játszóház, ott parkol előtte agy sötétkék Opel-zafira-azok mi vagyunk.
Akinek nem egyértelmű, jelezze.
sárga út a főút, azon kell jönnetek, bárhonnan is.
várom a kérdéseket.
szép napot:kinga
pkinga
 
 


Sziasztok! Boldog nőnapot kívánok minden nőnek, lánynak, anyukának, stb. Kép
Na, Kinga, ez a Maglód térkép egész használható Kép A magyarázat is. Remélem élőben is fejben lesz a térkép. Kép
Ildi! SZerintem megint vírusod van. Nálunk is ezt csinálta és hiába volt rajta vírusirtó. Kép Nem akarlak megijeszteni, de nekünk újra kellett telepíteni a Windowst. Remélem nálatok ennél egyszerűbb a helyzet.
Zita! Akkor jó lesz a 9-kor a Népligetben?
Hajni
cshajni
 
 


még valami:kérek szépen egy pár sort a veletek érkező gyerkőcök koráról, mert pontosan már nem emlékszem-bocsika-és a kézműves előkészítése miatt tudnom kell, hányan dolgoznak majd. Ujjfestés lesz nagy valószínűséggel, ezért otthonra hordott"nembajhafestékeslesz" ruhát adjatok a törpékre és benti cipő gyerkőcnek-anyának javallott az olvadás folytán keletkező sár miatt-khm-ez itt falu.
van egy adag frissen kinőtt rucink az ikrektől, zöme használtan jött ide is, de még jók.
Ezért is jó, ha tudom a gyerkőceitek korát, hogy elvigyem-e? Hátha találtok benne épp jót, akkor boldogan adom-remélem senkit nem sértek meg ezzel.Én nagyon örvendek mindig az ilyen ruháknak , hátha ti is?!
na, ha eszembe jut, írok még.
K
pkinga
 
 


Matyi-Zita,aranyosak vagytok,koszonjuk szepen!Mi is Boldog Nonapot kivanunk mindenkinek,a parom szerint fiu a pocaklako,ugyhogy az O neveben isKép
Most indulok az uh-ra,remelem,estere elarulhatom Nektek is,hogy mi lesz a neveKép
Es valtozatlanul faj a szivem,hogy nem lehetek ott,olyan jo meg olvasni is,hogy milyen ugyesen keszulodtok,szervezkedtekKép...Kinga,megint csak le a kalappal ElottedKép
A szamitogepet,Ildi,megkerdem en is ma este a paromtol,valoszinu,ugy van,ahogy Hajni gondolja.
Na,tovabbi jo keszulodest,es szoritsatok nekem ma delben!
Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok! Ma már másodszor vagyok itt Kép
Kinga! Matyi csak most lett 1 éves. Ő szerintem nem fog ujjfesteni, de egész jól elvan a többi gyerek nézegetésével és imád lenyúlni a játékokból és azzal körbe-körbe járni Kép Engem soha senki nem sért meg a használt ruhákkal. Sajna olyan hamar növik ki a gyerekek a ruhákat, hogy nem győzném az újat vásárolni, ezért sokat veszek börzén, használt ruha boltba. Most is épp készülök a Miklósi börzére ami szombaton lesz. Kép Már nagyon várom. Imádok túrni. Kép
Enikő! Várjuk ám a beszámolót a pocaklakód neméről! És persze szorítunk neked. Már csak az a kérdés, hogy mihez szorítsunk: fiú vagy lány? Kép Vagy mind a kettőKép
Hajni
cshajni
 
 


JA, van egy javaslatom. Szerintem mindannyian írjuk be a profilunkba, hogy kinek mikor született a gyereke és akkor ha valakiét elfelejtjük egy gombnyomásra megtudjuk. Na? Én máris átírom a profilomat.
cshajni
 
 


Csatlakoztam Hajnihoz, jó az ötlet!
K
pkinga
 
 


Sziasztok!
Boldog Nőnapot kívánunk mi is!
Kinga az én fiam sem fog festeni tutti,ha csak a festéket ledönteni nem,ahoz már nagyon ért,hogy mindent lehúzzon,a Csenge szerintem élvezni fogja.Ő 2,5éves neki ez majd bejönn!
Enikő kíváncsian várom a fejleményeket?
A párom is azt mondja,hogy valószínű vírus van benne,de akkor mi a nyavajának vírusírtó?Na ez nagy meló lesz ha újra kell telepíteni a windowst!KépJó a kép a profilból,majd én is átírom!
Este még jelentkezem!
Zita e képen te vagy?
Ildi
dildi
 
 


Ildi!
Te hol látod Zitának aképét? Mert én hiába hívom be a profilját, nekem nem jön be kép is.Kép
cshajni
 
 


Sziasztok!
Hajni hülyeség amit gondoltam de átolvastam olyan hülyén írtam délelőtt,itt ordított már a Gergő és valószínű azért,mert siettem!A nőnapi üzenetbe amit küldött képet,azt hittem,hogy ő van első ránézésre nekem ugy hassonlított a Zitára.De aztán rájöttem,hogy "de hülye vagyok!"
Na megcsinálom a profilomat mert még nem jutottam oda!ja de te kicserélted a képet a profilba és arra mondtam,hogy helyesek a lurkók!
Bocsi,de ma kicsit meg vagyok zakkanva,nem tudom valahogy semmire nem juttok,semmivel bármihez is fogok,ugy utálom ilyenkor magam!
Ildi
dildi
 
 


Hajni.:most látom, hogy van egy frissen szülinaposod:Isten éltesse!
Vagy írtad és én lennék ennyire balga, hogy nem fogtam fel....
Köszi a nőnapi kívánságokat, én is mindenkinek csak jót-főleg csütörtökre!!
pkinga
 
 


Sziasztok!

Végre idejutottam én is, de csak röviden, mert mindjárt jön ki apával Matyi a fürdésből!

Szóval: a profilomból töröltem a képet, mert majd teszek fel másikat, ha lesz rá idő Kép

Kinga: szerintem az én 17 hónapos Matyim se fogja értékelni az ujjal festést, de majd ellezs a többi gyerek megfigyelésével az elején! Cipőt tehát viszünk, meg vátórucit is, hátha "balesetezünk"( kakiügyileg) , de azt hiszem a sütiről le kell mondanom, mármint hogy én készítek valamit is, mert holnapra megszállnak a nővéremék, illetve itthaygják Kittit, amíg ők elintézik a dolgaikat, ez nálunk többnyire egész napos elfoglaltság Kép Kép

Hajni: ott leszek 9-re, hacsak nem lesz hó, mert akkor úgy döntöttem nem indulok neki, nehogy ne tudjak hazaérni. Tehát reménykedem, hogy nem esik a hó és akkor a 7.20-as busszal fent vagyunk 9-re.

Ildi: aranyos vagy, hogy ilyen szépnek gondolsz a fénykép alapján, de azt hiszem egy banya elbűjhat mellettem Kép

Enikő: mi lett az UH eredménye?????? Légysziii!!!!

És akkor Hajni Matyijának
BOLDOG SZÜLINAPOT

Kép

Zita és az ő Matyija
zitus
 
 


Boldog szulinapot Matyinak!
Es akkor az en hirem:Benedek lakik a pocakomban,minden rendben vele,most eloszor napra pontosan ugyanazt a terhessegi kort lotte be az uh is,mint amit az utolso mensim alapjan szamoltak...Apukaja sirt a boldogsagtol,hiaba,minden pasi titkon fiut akar elsonek...
Nektek nagyon jo szorakozast csutortokre,szerintem mar nem jovok addig,de a heten meg megprobalok.
Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok!
Nagy gratula Enikő!Ugy láttom itt is férfiuralom lesz!Szegény Csengém!KépOlyan érdekes,hogy a baráti körünkben és az ismeretségi körünkben is mindenkinek fia van,még véletlenül sincs egy lány.Na de garantálom,hogy túltesz minden fiún,elevenségben!Kép
Zita de jó neked,vagy nem-hajnal 2-kor fent vagytok,ép néztem akkor írtad az üzit ma-nem aludtatok?
Én most nem birok elaludni,megnéztem az a hülye Vészhelyzetet,kisbabákról szól,és annyira felzaklatot,hogy most meg nem bírok aludni,még pityeregtem is,pedig énrám ez egyáltalán nem jellemző,főleg filmen nem,de mikor gyerekekről van szó,nem tudom megállni!
Remélem nem lesz semmi,ma már halucináltam,hogy a Csenge lázas,tiszta ideg vagyok ilyenkor,mert szinte láttom,hogy most fog történni valami!
Nyúgodalmas jó éjszakát mindenkinek!
Ildi
dildi
 
 


Enikő-nagy gratula!!
anno mi is így indultunk, elsőre kisfiú--és lám hol tartunk!
Szüleidet külön üdvözlöm, biztos nagy öröm lesz a fiúcska hallatán!
k
pkinga
 
 


Enikő!

Gartulálunk Benedekhez! Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy anyudék mennyire fognak örülni, hogy készíthetik a fiús kelengyét!

Ildi: igen, tegnap kicsit nehezen ment az alvás, de nem Matyinak, mert ő hosszú idő óta most aludta át az éjszakát, hanem nekem, mert annyi dolgom volt, hogy a felével sem végeztem( vasalnivaló Kép )

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Hú, de mérges vagyok! Egy olyan hosszú levelet írtam.... Kép
Na, akkor most röviden, holnap majd úgyis beszélgetünk (?)
Köszönjük a jókívánságokat Matyi nevében. Kedves tőletek. Kép
Enikő! Gratulálok Benedekhez. Bence lesz a beceneve? Kép
Zita! A busz 1 méteres hóátfúvásokba is ment 93-ban. Kép Majd mesélek róla Kép
Ildi! Én is voltam már teljesen máshol írás közben (Zita helyett Ildit írtam). Szóval ne aggódj, megértjük Kép
ÉS itt jön az, hogy ha megyek. Mert Bence ovijában tombol az influenza. Ha ma este nem betegen jön haza, akkor megúsztuk. Már csak ezt a napot kell túlélni. Kép
Hajni
Ha ez sem megy el, akkor én....csúnyát mondok!
cshajni
 
 


És egész nap ezt próbáltam elküldeni Kép És úgy nézem, még mindig nem megy. Kép
cshajni
 
 


Na lányok mindenki rendbe?KépAkkor holnap találkozunk!Kép
Szép álmokat mindenkinek!
Ildi
dildi
 
 


Hajni!

Ugye írsz még egy igent vagy nemet, hogy egyáltalán reggel induljunk-e neki a fővárosnak????Remélem Bencével minden rendben lesz!

Zita
zitus
 
 


hahó-én türelmetlenül várom a holnapot, gyertek mindannyian.remélem a térkép segített, a telefonom is működik majd, tehát hajrá!!!
k
pkinga
 
 


Sziasztok!
Minden rendben! MEgyünk! Bár szerintem ezt senki nem olvassa ma már. Ott talizunk Kép
Hajni
cshajni
 
 


dehogynem, én lesem a fejleményeket!!várlak!k
pkinga
 
 


Remélem mindenki szerencsésen hazaért és kialudták a kicsik a tortúrát, ti meg felsóhajthattok, hogy ez is megvolt!!
Bocs, hogy nem tudtam igazi háziasszony módjára foglalkozni veletek,remélem legközelebb csak mi leszünk tip. találkozót szervezünk-akár itt is-és akkor csak körülöttetek fogok sertepertélni.
Ennek ellenére bízom benne, hohy Ti egymás közt tudtatok szót váltani és nem volt hiábavaló a nagy út.
Várom a képeket:peli@monornet.hu-és köszi előre is.
Majd írjatok!
K
pkinga
 
 


Lecci-lecci,en is varom a beszamolokat!
dorka34
 
 


Sziasztok!
Én csak most értem haza. Hazavittem Zitát! Kép Jó volt a mai napom, köszönöm nektek! Kép Elküldöm mindenkinek a képeimet. Remélem mind megkapjátok.
Na, megyek "pihegni" Kép
Hajni
cshajni
 
 


Enikő!
Nincs meg a profilodban a lev.címed. Vagy küldj egy levelet nekem vagy írd be a címed a profilba.
Hajni
cshajni
 
 


dorka34
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: