Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, merre vagytok?

Gombócka, tessék jelentkezni.
szonce82
 
 


Szijjasztok Lányok! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


jajjaj itt vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
csak nem voltam gép közelben a hétvégén, most meg rámoltam még itthon, plussz épolgattam a baba popsiját, mert kicsit ki lett ütve :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Mi nem alszunk :) de Tamma már aludt vagy 10 percet 10.30 körül...nem tom hogy lesz igy alvás...
Gombocka: jobbulást popora :wink: evett vmit? nekünk is jött pár pici piri pötyi kenem sudokrémmel aztán meglássuk, Te mit kensz???
Szonce: aludtatok már? milyenek az éjszakák? van még nagysírás?
képzeljétek Csajok nagyon próbálkoznak már a lépegetéssel :) vagy már írtam? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

na véégre szunya, Tamma nem akart de csak sikerült :wink: Laurci kidölt hamar :lol:
ma felvettük a puhatalpu cipiket nagyon tetszik Csajoknak, picit még nagy ezért sem hordtuk de nem vészes, parkettán tényleg szupi :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:38-kor.
szonce82
 
 


Szonce: de jó mekkora szunya van :lol:
passz, nálunk semmi ablak nincs kicserélve :cry: de tuti jól körül kell nézni :wink: esetleg vmi szomszéd ha csináltatott meg lehet kérdezni...:)
de jo van erkélyetek :P nálunk sajna nincs :cry: és akkor be van építve? vagy miért kell a falát kicserélni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszönöm lányok a kedves, bíztató szavakat általuk igazán jobban lettem! :) Próbáltam is elterelni a figyelmemet a rosszról, ezért mostam, takarítottam egész délelőtt, most már csak fáradtnak érzem magam. :-)
Névkereső programra rá is mentem és nézegettem a népszerű neveket és van egy kettő ami tetszik is. De persze a férjemmel együtt kell dönteni.

Szonce: én tudok ajánlani egy ablakos céges, akik nálunk csinálták még 3 évvel ezelőtt. Ha gondolod elküldöm priviben a cégnevet.

Babusok: már próbálják a lányok első lépéseiket??? Az tök jó!!!
:-)
Gombócka: popsira gyógyító sugarakat küldök! :-)

KépKép
charlott
 
 


Csajok! :*

kinéztem az ablakon és úgy tűnik, hogy valamennyit olvadt a hó, mert itt a hegyre néző oldalon a betonút már majdnem száraz :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

nekem mindenképpen ki kell, tennem magam, mert a gyógyszertárba el kell mennem tápért, mert ma jön meg... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: azzal lövöm be a kiscsajt minden nap! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

én még nem is láttalak titeket, csak a babusokat! a gombszemű lányaival! ;)

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Hahóóó mi is készülünk akinek van kedve a Csobánka téren megtalál :) vagy csörizzetek, kb. 30-40 perc mulva leszünk lent :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Huuu nagyon hideg volt :? de összefutottunk Gombockáékkal :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:39-kor.
szonce82
 
 


Szonce: milyen ez a Ringató? (hallottam már róla, de itt Sz-én milyen, hányszor, mennyibe kerül, 2 gyerekkel vajon lehet menni???)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:39-kor.
szonce82
 
 


Szonce: én is nézegetem milyen programok vannak errefele, ha majd 4 lábon közlekedünk talán egyedül is ki tudok majd mozdulni kocsival, én is láttam van CSH-en, na majd egyszer mindent kiprobálunk :)
de az szupi, h szereti Ádám :wink:
ja akkor értem ám az erkélyt :) klassz lehet a porond majd egyszer megnézem ám :wink:
jaj én már ugy várom h jo idö legyen...mindig csak a harisnya meg overál sapka sál stb...jo lenne már berakni Öket a babakocsiba ahogy vannak ruciban :lol: :lol: :lol: na jo, egy kardigán még belefér :lol: :lol: :lol:
végül jönnek rokonok szülinapozni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:39-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok Lányok!
épp most kecmeregtem ki a fürdőkádból, ugyanis elkapott valami kólika :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nem ragályos szerencsére, de ott van msot egy gombóc a torkomon, és nem akar onnan elmenni. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: esetleg mézesteával :D :D :D :D :D
babusok: én még ősszel voltam itt a csoibánkatéren olyan ringató foglalkozáson. nbem volt rossz, csak abbahagytam, mert akkoriban volt az influelza járvány :roll: :roll: :roll: :roll: de egész jó. kornyikálunk, mondókázunk, ölben lovacskázunk. ha jól emlékszem egy alkalom 900 ft, és bérlettel 600-700 jön ki, ha jól emlékszem.
Charlott: megérkeztek a popsigyógyító sugarak!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: már nem olyan vészes a kiscsaj popója.
az utónévkönyvet én is csak javasolhatom: anno jókat nevettem rajta. neked még akartam adni egy kelengyelistát, ha akarod elküldhetem neked ímélben, én hasznát vettem...
Szonce: igen, mi használunk cipőt, mert mikor elkezdett topogni, akkor jónak láttuk, hpogy ne mezítláéb csámpásan topogjon :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: hanem fogja valami a tappancsát. mi a brendonban vettünk, és volt vagy 6000ft. úgy gondolkodtunk, hogy első tappancsfogónak valami jót kellene venni, és mi ezeket a javaslatokat kaptuk: olyan cipő legyen, aminek szögletes az orra, legyen ott gumi, ha esetleg topog, akkor ne koptassa el, és magas legyen a bokája, hogy fogja a lábacskáit, és a cipő belül, olyan lúdtalpnyomós legyen. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: nem tudom, hogy hívják, de az olyan mikor van olyan kiemelkedés a cipőben. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!
Na megjártuk dokit, Laurcicát vittük a szokásos fagyasztásra, van neki 2 hemangiómája (véranyajegy), nagyon szépen javul, ugy örülök, doki bácsi szerint is :lol:
Szonce: most ilyenben vannak itthon
http://href.hu/x/bga0
és ilyet szeretnék elsö cipinek, gondolom tavaszra már utcán is fogunk járni :)
http://href.hu/x/bga1
Na és milyen játékot kap??? :lol:
És Nektek iss békási Ringato h tetszett?
Gombocka: jobbulást :wink:
nem is tudtam itt is van ilyen Ringató, na majd egyszer :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:39-kor.
szonce82
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:39-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:40-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Gombócka: igen, érdekelne a kelengyés listád. Én már összeállítottam egyet, az eddigi vélemények és a neten talált dolgok alapján. Ezt viszem majd a szülésfelkészítő tanfolyamra is, megkérek egy szakembert, hogy nézze át és javítson! :-)

Babusok: jobbulást Laurának! Mikorra fog elmúlni a csúnya anyajegy?

Szonce: tetszik az ablakos cég?

Margitos fórumon ajánlották, hogy válasszak nekem megfelelő szülésznőt, de mi alapján? Első ránézésre mindenki kedves, aranyos és nem tudom, hogy mit várjak el tőle?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.02.10 09:40-kor.

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Charlott: sztem ha mész a felkészítöre, ott bizti lesznek szülésznök is, nem? akkor lehetne válogatni :)
Anyajegy pár éves korra elmulik :wink: már most ezerszer szebb mint picinek :wink:
sikerült a telefonos segítség? mármint tudtak ajánlani vkit?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: remélem akkor hétfőn (márc 1-én) elém áll mindegyik szülésznő és én csak rábökök az egyikre! :lol:
Sajnos, még nem telefonált az ismerősünk, hogy mit derített ki az ügyből. 1-ig várok.
4D UH is bejelentkeztem március 14-ére kaptam időpontot. Ilyenkor rendel szombaton a doki és ekkor leszek 28-29 hetes. Olyan messze van még!

KépKép
charlott
 
 


Charlott: drukk h legyen vki :wink: hova mentek 4D-re? Mi 2x voltunk hát életem egyik legnagyobb élménye volt az bizti :lol: Akkor már szépen fog látszódni babóka és olyan babás lesz már :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


CSAJOOOOOOOOOOK, hol van Mindenki? nem ér eltünni :?
nálunk szunya van, Tammán lett egy pukli pont a szemöldökén, nem tom mit csináltak, de volt egy nagy sírás a bunkiban, bizti ott volt vmi :?
Charlott kipipálva, deeee
Szonce???
Gombocka???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:40-kor.
szonce82
 
 


Szonce: nagyon helyes, tessék akkor pihizni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:40-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Ma tessék kicsit felpörögni :lol: :lol: :lol: Ahogy elnézem mi tuti nem tudunk ugyse lemenni :evil: én már annyira de annyira unom a havat :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Szonce: még nem sikerült, de ebben a cipiben nem csusznak el a parkettán, talán annyira nem is hideg, lehet mégsem lesz, de majd azért megnézzük a választékot :wink:
remélem összejön ez az ablakosdi :wink:
Gombocka: minden okés Veletek???
Charlott: el is felejtettem kérdezni, h férjednek sikerült megoldania a kocsi kérdést?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hó ide, hideg oda én megyek ma sétálni, mehetnékem van! Tegnap csak az ABC-ig jutotttam el, mert főztem finomat férjecskémnek. (kedvence: a szezámmagos ropgós mézes csirkefalatok, kínai rizstésztával) Volt nagy boldogság, evés-ivás este. :-)

Babuska: gazdasági totálkáros lett az autó, így azóta e nélkül kell dolgoznia, de ígértek neki egy újat, dehát ebben a gazdasági helyzetben eddig kölcsön autóig jutott. Baleset, betegség, haláleset - az élet nem kíméli féjecskémet mostanában.

Különben gondoltam, hogy megkérdezlek Titeket, hogy a baba/babák érkezése miképpen változtatta meg a házasságaitokat? Férjetek könnyen tudott hozzászokni, elfogadni a babát? Ilyenkor mi fog változni?

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:40-kor.
szonce82
 
 


-----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:41-kor.
szonce82
 
 


Charlott: receptet léccilécci :wink: remélem nem nagyon bonyolult :oops: :lol: imádjuka kinai kajcsit :lol:
na ennyi rossz után végre jön majd vmi nagyon jo is a férjednek :wink: egy kisfiu :wink:
Szonce: de jot irtál :wink: mindjárt idézlek is, mert nagyon tuti :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szonce82 írta:hogy mi fog változni? Minden, de mégis semmi. Nekünk teljesebb lett az életünk. ... "te, mit csináltunk esténként, míg nem volt gyerek?" Nem tudtam rá válaszolni, mert már nem tudom elképzelni a mindennapokat gyerek nélkül, nélküle olyan üres lenne.

szivemböl szoltál :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


még jövök nyüszi van

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:41-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:41-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok CSajszikák!

itt vagyok, csak az elmúlt napokban kicsit kidőltem. Ha még emlékeztek, akkor írtam, hogy néha van migrénes fejfájásom... :? :? :? :? :? :? :? :?
Hát ez most kitört rajtam a napokban. Asszem a keddet átnyomtam, nem sok mindenre emlékszem, az éjszaka meg borogattam a fejem. TEgnap kicsit kimerészkedtem sétálni délelőtt, de délután már furcsán éreztem magam. minden emiatt a lüke hó miatt van... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Teljesen egyetértek Szonce-val a gyerek kapcsán. uggggggyanez volt nálunk is, én sem emlékszem rá, hogy milyen volta az életünk a dömperke születése előtt.

Ja, és a nellike fenekén a pelenkakiütés kihozta a következő nyuszi fogat... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Hát ezért volt szegénykének olyan pötyis, de már jobb...

Charlott: én is egy foitókönyvet csinálok a láényomnak az 1 éves szülinapjára!! :D :D :D :D :D :D :D össze akarom szedni az eddigi fotókat és azt időrendben szépen felitratozva beleteszem egy albumba, de ilyen fotókönyvről én is hallottam már. az olyan, hogy gépen csinálod meg, és ki lehet nyomtatni egy program segítségével?? mert ha ilyen akkor érdekelne... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ne haragudjatok, hogy nem jelentkezem eddig, de én imádom a havat, de ez a mennyiség már zavar!!!
Főleg, hogy a szüleimnél karácsonykor voltam utoljára, és lehet hogy most hétvégn sem tudunk menni, emrt most szakadt nagy hó somogyra... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Most jöttem meg egy kis sétából, csupa vizesen, gatyám vége átázva, de Szonce ez nem riaszt vissza egy délutáni sétától!!! Mikorra tervezted? Átmegyek szívesen a Dunan felöli oldara - oda ritkán merészkedek át! :-)

És köszönöm a hozzászólást a kérdésemre. Alapból én is úgy gondolom, hogy egy gyerek összehozza a két felet, de egyik ismerősöm ijesztegetett, hogy sok kapcsolat elhidegült a baba érkezése után. Ezt nem szeretném, én is együtt szeretném látni a mi kis családunkat pár hónap múlva is.

Babusok: küldöm a receptet, de őszintén megvallom leegyszerűsítettem a dolgot, mert csirkék pácolása után simán kirántom az egészet és mézes, ketchupos és szezmmagos szószban megforgatom.
http://www.tutireceptek.hu/csirkemell-s ... -tesztaval

Gombócka: sajnálom a fejfájásodat, nagyon kegyetlen, mikor ez ember tehetetlenül küzd a fájdalom ellen.

KépKép
charlott
 
 


na ugy néz ki szunya van :lol:
ja akartam még Nektek mesélni, Charlott kérdése kapcsán...
mi alig voltunk édeskettesben házasok, mert márciusban volt az esküvönk és jöttek is Csajszik :lol: :lol: persze már régóta együtt vagyunk, most leszünk 10évesek :lol:
Szonce: ikeás favonat szett meg ezek állitolag nagyon tuti, bizti tetszeni fog Ádámnak :wink: állitolag kompatibilis a tescossal, de erre nem esköszöm, mintha ugy hallottam volna...
fotokkal is ügyi vagy, majd megnézzük egyszer :wink:
Gombocka: de jo h elökerültél :lol: és egyedül voltál Csajsziddal?
na akkor fogacska volt ludas :lol:
én is akartam volna ilyen fotosat de egy csomo kép a gépen van ami rossz és Apa még nem csinálta meg pedig már hányszor mondtam :evil: de ha kész lesz majd alkotok valamit utolag :oops:
mi is fogzunk, Tammának is látszik már és éjjel megint oránként keltek :evil: pedig tegnap egész jol aludtak...medg ugye megint a ho :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: köszi, nem is olyan ördöngös elsö olvasatra :lol:
én mindig azzal vagyok bajban, h jo lenne vmi uj kaja, de tuti van benne egy olyan füszer ami nincs itthon...mindig megfogadom, h összeirok pár receptet meg h mi kell hozzá...szerintetek meddig jutok? csak a fogadalomig :lol: :lol: :lol: lehet majd ha nagyobbak lesznek Csajok és lehet velük fözni vagy vmi kuktamunkát adni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:41-kor.
szonce82
 
 


--------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:41-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:42-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu ez nagyon tuti amit csináltál :wink: ügyi vagy nagyon :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


--------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:42-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu ennél is? :lol: biztos voltam benne :wink: mi se megyünk le :evil: jo lenne már csak picit jobb idö, h elolvadjon ho...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Ebben a szuper :evil: :evil: hóesésben remélem jöttök majd dumcsizni :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Jövünk! Ma tuti elmarad megint a séta.
Hogy telt az éjszaka?
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Én azért fél-egy órára kimerészkedem majd a szabadba. Így - amíg egyben vagyunk - könnyebb nekem. Bár tegnap óta szellemképes vagyok. :roll:
Hajnal óta meg fáj az egész hasam. Remélem csak a baba tágítja szűk helyét. Holnap utaznánk vidékre a szüleimhez, remélem el tudnunk indulni a havazás, eső esés ellenére. Már egy hónapja nem láttam őket.

KépKép
charlott
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: