Új privát üzeneted érkezett!

Judy,

számba nyelv alatt mérem a hőm, nyálkát figyelem de nem igazán tudom mikor mi van csak sejtem. Tegnap és ma krémes volt, elötte semmi. Különben én is azt tippelem hogy még nem volt pé-m csak furi hogy olyan magasra felment a hőm.

madiani
 
 


Ani,

Mindenképpen várjuk meg a következő napokat, mert krémes nyálka még nem igen pé jele. Furcsa, hogy nyelv alatt ilyen magas a hőd, de nem vagyunk egyformák.

Ha a következő pár napban leesik a hőd, aztán hirtelen emelkedik 4-5 tizedet, akkor az tuti pé lesz. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


 
 


Sziasztok,

Szorítsatok csajok, ma reggel 8-ra megyek uh-ra, nagyon félek, hogy megint nem fog látni semmit a dokim. Teljesen be vagyok parázva. Már 5 óra óta fent vagyok, aludni sem tudtam.

Utána még van egy pár doog amit el kell intéznünk, meg megígértem a gyerekeknek a McDonald's-et mára, de utána jövök a hírekkel. Remélem jókkal.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, nagyon szorítok értetek, biztos látja már a doktorbácsi a dobogó szívecskét!!!! Ne idegeskedj, árt a babának!! :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Majd értem is szorítsatok, mi ma 3-ra megyünk. Én is be vagyok tojva..

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, most volt hosszú hétvégém. Szülőknél voltam Bordányban (Szegedtől 20 km-re van :))
Tegnap jöttem vissza, félúton 1 nagy csapat gólyát láttam. Lehet válogatni, jut mindenkinek. ;):D

Judy
Szerintem a pulzusod annyira nem vészes. Az enyém 140 volt az orvosnál.
Minden OK? Szívhang?

Hoppá, Madiani
Köszi az üdvözlést. :)

Madiani
A hiányzó adataim a következők: :D
mostantól próbálkozunk, ciklushossz: 28, uccsó mensi: 2007. júl. 2., segédanyag: supradyn, orvosom még nincs... Legalábbis nőgyogyis. :D

Ma már nem leszek, audit van. :? Állítólag minket boldogítanak.....
Vendég
 


Judy, már túl vagy az uh-n, remélem jó híreket hozol majd!!! :wink: Siess, mert nagyon várunk!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy és Kata


Millió drukk az Uh-hoz!!! :lol: :lol:
Meséljetek majd :wink:

Meglett reggel az ajaktetoválásom :oops: kicsit sötét,kicsit duzzadt,de 5 nap múlva szép lesz 8)
Vendég
 




Sziasztok,

Megjöttünk az uh-ról.

Adatok

petezsák: szabályos
száma : 1
embrio: 1
elhelyezkedés a méh üregében
CRL: 8 mm
Jó magzati szívhang.

És végre hallottam ahogy dobog a kicsi szíve. Akkora kő esett le a szívemről. Nagyon aggódtam.
Jövő hét pénteken kell mennem a Nővédelmibe uh-ra és kiskönyvért, 2 hét múlva pedig a saját dokimhoz controllra, mer utána elmegy nyaralni.

Kata,

Neked is drukk délutánra az uh-hoz. Gyere minél előbb a jó hírekkel. :lol: :lol:

Jegesmacika,

Néha eléggé megterhelőnek tartom ezt a 80-90-es pulzust. Sokkal fáradékonyab vagyok, és olyan hülye érzés mintha ki akarna ugrani a helyéről.
Lehet azért szólok a dokinak.

Vicuska,

Elég rosszul hangzik. Nem fájt???Nekem a jobb vállamon van egy , az sem volt egy kéjutazás, de az ajak nagyon érzékeny lehet.

Ani,

A táblához annyit, hogy a ciklusom 28-29 nap, és Dr. Csetényi Zsolt-nál fogok szülni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, ja te jó ég, ebbe belekönyeztem :D nagyon örülök, gratula.
Nagyon jó lehet most neked (irigykedem)

Kép

madiani
 
 


Judy

:lol: :lol: :lol: hát ezek fantasztikus hírek.Naggggyyyyoooonnnn örülök nektek!Remélem most már nem aggódsz.Sok boldogságot a babóhoz :D

Hát nem volt kellemes,de rosszabbra számítottam,kaptam lidokaint.
Az uramnak már most teccik :wink:

Kata

gyere ha itt vagy!!
Vendég
 



Sziasztok,


Judy, gratulálok, nagyon örülök neked!!!! Huuuuuuurrrrrááááá!!!!! :lol:

megjöttem a dokitól: "21 mm-es szabályos petezsák, benne embriócsomó (? ), szívműködés jelenleg még biztonsággal nem megítélhető." Szóval állítólag olyan a méhem, hogy se nem teljesen hátrahajló, se nem teljesen előrehajló, emiatt a hasi uh-n a beleimtől, hüvelyin a húgyhólyagomtól nem teljesen láthatók a dolgok... Szóval láttunk valami pulzáló valamit, a doki mutatta is, de elég homályos volt. Így azt mondta a doki, nem meri ráírni, hogy megfelelő szívhang, majd jövő héten újra megnézi...
Hát nem lettem sokkal nyugodtabb. A petezsákra méret alapján a gép azt dobta ki, hogy 6+3 hetes terhesség. A doki a papíromra azt írta:
Diagnózis: korai graviditas
vélemény: grav. s. 5-6.

Így még egy hét para...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata

ne légy elkeseredve,az a pulzáló valami,mi más lehetne,mint a kicsi szíve??? :lol: egy hét múlva látni is fogod,meg hallani is!!!
Judyra is ráijesztettek,aztán mégis minden rendben lett :P

NO PARA!!!! :wink:
Vendég
 



Vicuska,

én régebben a szemkontúrról gondolkodtam, de annyira nem szeretem a fájdalmat, úgyhogy sztornó a buli. Pedig nagyon jó lenne, ha nem kellene minden nap (akár többször is) kihúzogatni a szememet...

Tegnap gondolkoztam azon, hogy néha mintha "kifelé" verne a szívem, kb 3-4 alkalommal, és ennyi. Nem fáj, csak furcsa. Szólnom kén erről a dokimnak, nem??? :roll:

Merre felé mentek nyaralni?? Mikor??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Én bizti bepisilnék ha ilyen tetkót csinálnának nekem bárhova. Juj, kiráz a a hideg ha csak rá gondolok.

Mi Erdélybe megyünk augusztusba.

madiani
 
 


Kata, nem értek a szivekhez, de ha nem szokott ilyen lenni, feltétlen szólj az orvosnak. (sztm)

madiani
 
 


Kata

szép a vonalzód :lol:
A szíveddel vigyázz :shock: lehet az idegesség miatt van. :roll:

Madiani

Erdély?Merre?Mi tavaly nyáron voltunk a Medve tónál,Gyilkos tó,Békás szoros.Szép volt.A férjemnek vannnak ott rokonai :P

Mi talán szeptemberben megyünk Horváto-ba.Rovinj a kedvenc helyünk.
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Hoppá
Gratulálok a petezsákhoz! :) Ne parázz, minden rendben lesz!
Nagyon aranyos vonalzód van. :)

Judy
Gratulálok a szívhangocskához! :)
A meleg miatt is emelkedik a pulzus. Ha nem érzed magad jól, akkor szólj a dokinak, abból nem lehet baj.

Vicuska
Jól bírtad a tetoválást. A legfontosabb, hogy apának tetszik. :)
Annak idején akartam valamit magamra rakatni, de annyira félek a fájdalomtól. :( Meg elég gyorsan rá szoktam unni.....

Erdélybe mi is készülünk, de majd talán jövőre. Idén csak a Mátrába készülünk... Anyósjelöltékkel... :?
Vendég
 


Lányok, aki Erdélybe megy, ki ne hagyja a Medve tavat, kimondottam meddőségre jó, sokan esnek utána teherbe!!!!! Ott kötelező fürdeni. Tök jó, fent maradsz a víz felszínén, olyan sós a víz!!

Vicuska, én is voltam már Rovinjban, tök szép hely. Valószínűleg mi is megyünk Horvátországba, de csak pár napra, mert nem vagyunk azok a kifekszünk a napra órákig típusú emberek... Előtte meg itthon megyünk pecázni párszor. (Én is imádok :lol: )

Judy, remélem jól aludtál!! Úgy látszik, én utánozlak. :wink: Én is egy hét múlva megyek ismét uh-ra, remélem ugyanúgy utánozhatlak, és lesz rendes szívhangunk. Apa nyugodtabb, mert ő azt mondja, láttuk mindhárman (doki, ő, én), hogy ott valami pulzál, de konkrétan nem láttunk körvonalazott embriókezdeményt, csak homályosan. Normális az, hogy embriócsomónak hívják a babánkat?????? :roll: :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Kata,

Nagyon örülök a kis petezsákhoz, biztos hogy neked is minden rendben lesz, mint nekem. Megértelek a parázás miatt, én ugyanezen a bizonytalanságon mentem keresztül. Ezért jobb ha az ember már 6-7 hetesen jön rá, hogy terhes, mert mire eljut a dokihoz addigra már tuti szívhang is van.
Lényeg hogy nyugi, minden ok lesz.

Egyébként nekem azt mondta a doki, hogy valszeg azért nem látott a mult héten tul sok mindent, mert nagyon hátrahajló a méhem. Mondjuk ezt eddig is tudtam.

Ani,

De jó nektek, egyszer mi is voltunk Erdélyben még amikor gyerek voltam. Én nem nagyon emlékszem, de anyuék azt mondták, hogy nagyon szép hely.

Vicuska,

Horvátországba én s szeretnék eljutni, de ez most megint nem fog összejönni. Ha meg meglesz a baba, szerintem anyagilag is löttek a nyaralásoknak. Valamit valamiért.

Ha jó tudom ma lesznek meg a hormon eredményeid, majd írd meg milyenek lettek.

Jeges macika,

Bátor vagy, hogy anyósjelöltel mész nyaralni. :shock:
Bár ha jó a viszonyotok, akkor miért ne. Én csak a családdal szeretek menni, nincs szükségem senkire, hogy dirigáljon.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Erdélybe, minden évbe megyünk (most 4-szer). Vicuska, amiket irtál már mind vagy 3-szor láttuk, de köszike. A Medve tóról én is hallotam hogy jó hatása van a fogantatásra (bár jó volna ha már nem lenne rá szükségem :D) Székelyudvarhely mellet fogunk nyaralni Székelyvarságba, gyönyörű hely tavajelött is ott voltunk.
Erdélyt mindenkinek csak ajánlani tudom, de az fontos hogy minnél elöbb menjetek, mert egyre felkapottab lesz. Kihasználják ezt a helyiek és egyre drágább minden, na meg a túrista is több. Amikor elösször voltunk még a Medve tónál simán le tudtuk rakni a törinket, tavaj már egy zsepkendői hely se volt a parton. Az idő ugyanolyan volt és egyszer se hétvégén voltunk.

A tengerpart nekünk is olyan mint Katáéknak, majd ha lesz egykét lurkó ugyis muszály lesz vízparton lenni, addig max 3 napra megyünk tengerpartra (lásd múlt hétvége).

madiani
 
 




Ani,

Nézegetem a görbédet, de nem tudok mit mondani. Bezavar az a 12. 13. napi magas hő. Azt hiszem meg kell várni az egész ciklust, hogy lássunk belőle valamit. Sajnálom, de hülyeséget nem akarok írni, és tényleg tanácstalan vagyok, pedig majd fél évig hőmérőztem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
köszike, megpróbálok nem parázni, remélem nincs velem gond. Bár ha az eddigi görbéimet nézem egyik se volt tökéletes :D Na majd meglátjuk

madiani
 
 


Ja amúgy Leonak is küldtem tegnapelött, ő azt irta hogy szerinte hétvége felé lesz pé-m.

madiani
 
 



Madiani

szerintem még nem volt péd,hétvégén ne hagyd apát békén :wink:
de jó magas az alaphőd,nekem 36,9 még sose volt :roll:

A Medve tóról én is csodákat hallottam,de tavaly nyáron hiába lebegtem benne sokat,mégse lett baba 8)

Voltam dokinál,a hormonjaim jók,apa összes eredménye jó.peteérésem is volt progi alapján mult hóban,bár lh tesztek végig negák voltak.na azokról is ennyit. :?
Úgyhogy most 3 hétre elmegy nyaralni,majd aug.elején kell jelentkeznem és megbeszéljük a laparoszkopot :shock:

Hacsak addig babás nem leszek :D
Vendég
 


Sziasztok,

Megmondtam a gyerekeknek, hogy kistesójuk lesz, és nagyon meglepődtem. Nagyon örültek neki, Danika egyfolytában simogatja a hasamat, Bazsi meg mint egy gondos bátyó mindig kérdezgeti, hgy adtam-e már enni a picinek, meg nincs-e hányingerem. Hát igen, ő már nagy. Mindig kérdezősködnek, hogy mekkora, mikor születik már meg. Ja és ragaszkodnak, hogy ők válasszanak neki nevet.
Gondolhatjátok, hogy Bazsinak mint focistának rögtön az volt az ötlete, ha fiu lesz akkor hívják Király Gábornak, nyilván.....
Ha lány akkor pedig legyen Viktória, ez Dani ötlete volt.

A Gábor annyira nem fekszik, de a Viki nagyon tetszik.


Vicuska,

Örülök, hogy minden ok a hormonjaiddal, de biztos muszáj a laparoszkópia?? Én azt hallottam hogy a HSG veszélytelenebb, s azzal is szépen át tudják mosni a petevezetőket.
Nem lenne az jobb???

Azért reméljük, hogy egyikre sem lesz szükség, mer addig babás leszel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vicuska, örülök hogy minden rendbe van nálatok. Meglásd 20 nap múlva pozítivat tesztelsz. :D

Judy, tök jó hogy jól fogadták a gyerkőcök. Képzeld a férjem Gábor, a legjobb barátnőm meg Viki. :) Bár én egyiket se adnám a gyerekemnek. Micsoda véletlen.

Dobok egy görbuszt, sztm Vicuskának (na meg Leonak) volt igaza, itt a hétvége, apára fel :)

Kép

Sziasztok, pusz

madiani
 
 


Ani,

Bizony ez szépen megy lefele. Ha adhatok tanácsot, persze nem kell megfogadni, de mostantól 2 naponta mindent bele.
Tényleg ugy néz ki, hogy hétvégén lesz pé, és addigra már a kiskatonáknak az ajtóban kell állniuk. :lol: :lol: :lol:

Gábor az tuti nem lesz, nincs semmi bajom a Gáborokal, de én sem akarom a gyerekemnek ezt a nevet adni.

Viktoria megfontolandó. Tényleg szép, bár én Barbara párti vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello lányok.

Judy, tök aranyosak a gyerkőceid. Nagyon jó, hogy így fogadják a tesót. Szerintem amúgy tuti lány lesz. Ez már csak onnan is (kötelezően :lol: ) következik, hogy pé előtt 2 nappal voltatok együtt. Ez pedig a lányoknak kedvez!! Szóval Vikikéd lesz!! :lol: (ne felejtsd el, hogy mit mondtam, majd jó 10 hét múlva, amikor közlik veled, hogy: igen, anyuka, kislány... :wink: )

Ani, szerintem is most lesz pé. Lehet, hogy már írtam, de a dokim javasolta, hogy apa esténként igyon Acc200-at, ami elvileg hurutos köhögésre jó, de a kiskatonákat elfolyósítja, és így könnyebben feljutnak a helyükre! :lol: Apának adtam Ginzeng kapszulát is, a Rossmannban 700 Ft egy 30 db-os csomag, érdemes kipróbálni. Nekünk bejött.... :lol: Ez Vicuskának is szól, sőt Jges macikának is!!! :wink:

Vicuska, a hormonjaiddal minden oké, akkor csak türelem, és egy kicsit a "letojom, most nem érdekel" érzésnek kellene eluralkodnia nálatok. Én abban a ciklusban, amikor összejött, akkor pont így gondolkodtam. Persze nem volt egyszerű 2,5 év sikertelenség után így gondolkozni. Sokakanak akkor jön össze, amikor bejelentkeznek meddőségi központba. akkor leesik róluk a teher, hogy most már nincs feszültség, higy úúúúú, sikerülnie kell, mrt majd úgyis megoldják. És láss csodát, összejön!! :wink:

Jeges macika, ha nincs még dokid, a sajátomat meleg szívvel tudom ajánlani. Nagyon meg vagyok vele elégedve!!! Bár gondolom a többiek is a sajátjukkal!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szép jó reggelt!

Vége az auditnak! 3x-ros hipp-hipp-hurrá!!!! :D

Judy
Néha én is úgy érzem, hogy bátorság kell hozzá. :D Nem tudok mit csinálni, mert apósjelölt munkahelyének a nyaralójába megyünk. Párom fia meg depis lenne, ha nem lehetne együtt párom öccsével meg az unokatesójával. Majd egyszer kinövi ezt is. :D:D:D
A viszonyunk, olyan 3 lépéses. :D Főleg az én részemről. Én se viselem el, ha belemagyaráznak a dolgaimba. Majd ha én is belepampogok... :D
Kettesben is tervezünk egy kisebb nyaralást. Majd meglátjuk, hogy alakul. Lehet, hogy költözünk, akkor az lesz a nyaralás. :D:D:D:D:D
A névválasztás tetszik. :D Csak nehogy David Beckam legyen a felvetés. :D:D:D

Vicuska
Lehet, hogy rosszul lebegtél a Medve tavon. :D
A nyaralás alatt, majd kipihened magad, elfelejted a napi nyűgöket és talán 3an jöttök vissza. Láttunk már karón varjút... :D

Kata
Köszi a tanácsokat! :)
A doki kérdés érdekesen fest nálam. :? Hivatalosan még mindig a szegedi klinikához tartozom, viszont már 2 éve itt lakom fehérváron. Még ideiglenes lakcímem sincs. :? Kérdeztem a háziorvosom, hogy ha babás leszek, akkor hova is kellene járnom orvoshoz?! Ő se tudott egyértelmű választ adni rá....
Viszont, ha összejön a költözés, akkor meg fog oldódni a probléma. :)
Vendég
 


Nahát, csak én kóricálok erre.... Ez a folyamatos műszak szépsége.... :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

"Nem hagytam békén apát" a hétvégén, remélem lesz eredménye. Csináltam ovu teszteket úgy 4 napig folyamatossan, de mindig negatív lett, meguntam (eddig mindig jó volt). Dobok görbét is. :)

Jeges macika, sajnálom hogy nem túl jó a viszonyod anyósoddal. Szerencsés vagyok az enyém egy tündér. Én sajna nem tudom ajánlani a dokim, mert még én se ismerem igazán. (de ahogy olvastam még nem is aktuális) Hova költöztök?

Judy, mindig gondolok rád amikor a lakótlelepetek elött megyek el, kocsival arra járok a barátnömhöz. :D

Na mára ennyit, pusz mindenkinek, megyek aludni.


Kép
Shot at 2007-07-08

madiani
 
 


Hello,

Ani, na ma se hagyd békén apát, pár nap múlva megkapod a pé vonalkát sztem holnapra!!! :lol: Én még sosem csináltam ovu tesztet, sok doki szerint nem sok ..... való.

Judy, Vicuska, mi újság??

Vicuska, neked is lassan itt az idő, hogy apa ne unatkozzon... :wink:

Jeges macika, a keresztnevedet megtudhatjuk???

Én ma reggeli után randiztam egy nagyot vukkékkal... Még most is rossz érzés, de azért nagyon jó.... Már csak kettőt alszunk, és okosabbak leszünk, mi újság velünk. Nagyon remélem, hgy jó hírekkel jöhetünk haza!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Kata, a vuk jó jel!!! Kitartás!

Na vége a nagy titkolózásnak. Tudja már barátnőm is hogy babát szeretnénk (Vikike_ szia). És képzeljétek nem tőlem tudta meg, hanem a férjem elmondta, az ő férjének. És még mi nők vagyunk pletyisek. De nagyon örülök, mert e szerint Gáborom is izgul. Kicsit csak az zavar, hogy a legjobb barátnőm nem tőlem tudta meg, de ezen már nem tudok változtatni. Különben csak egy napon múllot, ma be akartam vallani neki, sikerült is mert hagyta hogy leírja msn-en és csak utána közölte hogy pont tegnap mondta a férje neki a hírt.
Különben Kata, szerintem te ismered is, Babagyártásban 2006 a mi évünk volt és 2007 is ilyen sikeres lesz topicból.

Na de nem írok többet magamról. Pusz nektek

madiani
 
 


Igen, "ismerem", a topikunkból. Ő a legjobb barátnőd??? Na, most meglestelek iwiwen, már nem vagy titok... :lol: Bejelöltelek :)

Többiek??? Így nem ér ám, a többi topikba írtok, ide meg nem, ez le van...... :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Halihó

Kata, igen ő a legeslegjobb barátnőm. :D Láttad akkor a képeket is, gondolom felismerted Levikéjét is. Vissza jelöltelek.
Na számonkértem drágaságom. Aranyos volt, hebeget habogott, azt mondta: ő nem, biztos részeg volt és kiszedték belőle. Melegszendvicset ebédelt és rajzolt kecsapból rá egy szivecskét, megmutatta nekem. Nagyon ari volt, bár nem is haragudtam rá, de bocsánatot kért.

Igen, TÖBBIEK, ide is tessék írni. :)

madiani
 
 


Halihó!!!!

Igenis szoktam ide is írni :oops:

Nem sokat tudok írni,hétvégétől rajta vagyunk a projekten apussal :wink:
LH tesztet ma akartam venni,de nem vagyok hajlandó kidobni rá pénzt és aszerint görcsölni,ha amúgy se ér egy kalap sz...t se.Múlt hóban se mutatta ki pét :? :evil:
csak hőt nézek és kész!!!! :lol:

Vukosoknak kitartás!!!Ti akartátok,megkaptátok!!! :P :P
Vendég
 


Szia Vicuska!

Hajrá mindent bele!!!!!!!
Hát már én se tudom mit gondoljak az lh tesztekről, lehet nagy szar az egész. Amúgy én Leo-tól rendelem, nála nem olyan drága.
Nem akarsz felrakni egy görbuszt? Kiváncsi vagyok.

madiani
 
 


Sziasztok!

Ani
Szorítok, hogy legyen eredménye a "zaklatásnak". ;)
Fehérvárcsurgóra szeretnénk, nagyon megtetszett nekünk. Ha nem találunk ott kiadó házikót, akkor Pátkára.

Kata
Megtudhatjátok... Esetleg nem árulom el. :D (Szilvi)
Remélem, Vuk hamarosan tovább áll....
Vendég
 


Szasztok!

Szilvi, Fehérvárcsurgó, szép hely, minden nap átmegyek rajta, Bodajkon dolgozom. :)

Csajok, rakjatok fel görbéket, ha van, légyszi, hasonlitgatnék ha lehet. Köszike

madiani
 
 


Ani
Azt mondta egyik munkatársam, ő móri, hogy bodajk is szép hely. Még eddig nem jutottam el oda. :(
Görbusz nincs... Remélem, nem is lesz rá szükség. ;)

Holnap elzúzok Szeged irányába, szerdán dokinéni. Pénteken jövök ismét. Majd hozok gólyákat. :D
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Kép

Ani, ki az a Leo?? :lol:
mindjárt gyártok görbét,de Te is :wink:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: