Új privát üzeneted érkezett!

Tündi! Remélem én is hogy Gergö már jobban van!

Heni! A 3 éveseknek sincs oltóanyag, azt hittem csak az hiánycikk, marha jo hogy több is ezek szerint.

Ma voltam tanácsadáson, ahol megint nem volt ülöhely, egy kismama sem volt köztük, én meg 15 perc után a nagy meleg és az amugy is alacsony vérnyomásom miatt rosszul lettem. Kimentem a levegöre, egy fiatal srác többször kérdezte mit segithetne, hozzon-e vizet, csokit, jolesett de nem kértem. Végül láttam mégis elszalad és vett mindkettöt, és nem engedte kifizessem. Annyira jólesett töle! Ezek után aztán mások is kapcsoltak és szoltak az ülöknek adjanak nekem helyet. A 14 kg nem örültek, én meg közöltem hogy még fogok felszedni.
Lakhatásit is kértem ma, péntekre meglesz.:) Orsi este megy szemészetre. Holnap meg UH-ra megyek.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Heni!
köszi az invitálást,majd ha Gergő meggyógyul átmegyünk megnézni benneteket!

szuper ez a betegellátás!egyre rosszabb lesz itt minden.mehetünk magán orvoshoz ha biztosra akarunk menni.mesélte egy anyuka hogy egy közeli faluból jár Mórára gyerekorvoshoz mert az ottani doki azt mondta neki hogy szoptasson tovább nem kell kiegészítés,pedig nemhogy tartotta volna a súlyát a babája hanem fogyott...mondhatom, ez szép...no comment.

Karmen!
nagyon durva amit írtál!a jó ebben az egészben csak hogy vannak még rendes emberek.ugye ez Szegeden történt?
a 14kg gondolom rád fér,nem leszel tőle túlsúlyos...
az uh vizsgálat eredményéről beszámolsz?én is mindig örömmel mentem a vizsgálatra és én voltam a legbüszkébb a világon...
nem tudjátok véletlenül hogy az orsszívót hogy lehet takarítani?a cső amit az orrába kell dugni kicsit szutyis maradt és sehogyse tudtam leszedni,áztattam meg vízzel rázogattam de semmi.

tegnap Gergő este 8-kor felébredt és üvöltött 10-ig.tegnap du.adtam neki rhinatiol szirupo attól?vagy a szentjánoskenyérmagos péptől?nem tudom...

Zsu!

nem jártok Mórán mostanában?ha erre jártok akkor előtte szólj és jó lenne talizni vhol...

köszi a linket,nagyon szép hely!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Kármen!
A vasasban voltál?? Ledöbbentem, h mennyire érzéketlenek az emnberek. Amikor én előszőr voltam várandós az első hetekben nagyon rosszul voltam. Persze nem látszott semmi és valaki beszólt, h nem kéne drogoznom........Bőgtem ........Utálom még a cigifüstöt is.

TÜNDI!
Fogalmam sincs mikor megyünk, Bencénél ezt nem lehessen tudni. Szólok majd, de úgy gondolom, Ti előbb jöttök Szeged felé, szakítsatok pár percet és talizzunk! LÉcci-lécci! :-)
Pont ma volt egy tévéműsorban szó az orrszívásról. Nem kell bedugni, csak az orrnyíláshoz. Én néhányszor szívtam csak, akkor kifőztem az alkatrészt. Nekünk eddig bevált a Fluimar, bár azt is kb.2 hónapja használtuk legutóbb. Ábelem még nem volt beteg és ennek nagyon örülünk.
Egerszalók kellemes hely, a fürdő most készül majd el, mi csak az alapok ásását láttuk. Jó lenne elmenni valamikor, Bencének is nagyon tetszik.

Csajok!
Képzeljétek ma Ábel lefordult a pelenkázólapról. :evil: Szerencsére az ágya felé és pont a takarójára. Megszédltem és egy pillanat alatt tötént. Nem hinném, h baja lett, arra eszméltem, h a hátán a kiságyban, a pelenkázó mellett a takaróján van. Nem sírt, csak nézett nagy szemekkel. Igazából azóta is töröm a fejem, h kivettem az ágyból vagy csak akartam, és nem is esett le. Nem tudom. A vérnyomásom megmértem, 140/100 volt és persze a pulzus is 100. Bence szerint nem eshetett le, mert akkor sírt volna. Nem tudom, de görcsben mindenem. Lesem a babát, félek aludni is.

Nyugis éjszakát Nektek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

 
 

Igen, a Vasasban voltam tanácsadáson. Azért rossz mert itt rendel a Nyirati dr-nö is és nagyon sokan mennek hozzá, igy a nem terhesek ált. az összes ülöhelyet elfoglalják.

UH én is nagyon szeretem!

Tündi! Hát ha már beleszáradt elég nehéz utólag feláztatni, én akkor 1 napig is van áztatom mire annyira fellazul hogy utána kimossa a folyóviz. Ezért kell nagyon figyelni hogy rendesen ki legyen mosva, néha nekünk is maradt mégis benne kosz.
Nem irtad Gergö jobban van-e, üvöltés okát nem tudom, mi egyiket sem adtuk Orsinak.

Ja tortát Szegeden veszek, mert sokkal olcsóbb és megcsinálják méhecske formára is, mégis csak 2700 ft lesz a 10 szeletes. Ha 14 szeletes lenne az 3700 de nem kell akkora, szük kör lesz csak ott

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hivtak ne menjek, holnap lesz UH, ma elmarad. Viszont mégis be kell más utaznom Szegedre mert Orsinak megigértem hogy elviszem a Pláza játszóházba, néha szoktunk menni, nagyon szereti.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

nincs időm írni mert holnap utazunk pestre...csomagolok.annyi bazár van,Gergő jobban van.

Zsu!
nem tudsz pesten vmi olcsó nem használt gyerekruhaboltot????
holnap reggelig írd meg légysziiiiiiiiiiii....

kössziiii !!!!!!!!!!

a 7végén jövök...

Kép
papp tünde
 
 


elküldenétek a telszámotokat??priviben. sose tudni,én is küldöm az enyémet...

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Kármen!
Én az emeletre jártam a vasasba, de nemrég amikor az Incihez mentünk babucival, Mi is álldogáltunk kb. 10 percet. Valami cég küldte oda a dolgozóit méhnyakszűrésre, de eszükbe sem jutott felállni...
UH elmarad????? meglepő. Jó volt a játszóház??

Tündi:
MI az astiban vettünk meg mindent. A ruciárakat nem tudom.
http://www.astikids.com/index.php?pg=contact
http://www.babadiszkont.hu/cont.html

Ahol még nem voltam, de azt mondják, h jó az a buy way az M5 mellett az AUCHAN oldalon

http://www.buy-way.hu/index2-fr.php?lang=hu

KIBÚJT ÁBEL ALSÓ KÉT FOGACSKÁJA!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D

Ma vettem észre, és nagyon boldog vagyok. Kicsit volt nyügike csak, de éjszaka rendesen aludt. Büszke vagyok az Én hős kisfiamra!!

Jó utat Tündi!

Pü megy a tel. számmokkal.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

nagyon nagyon boldog vagyok én is,nagyon büszke lehetsz most rá!!!!!!

GRATULÁLUNK AZ ELSŐ FOGAKHOZ!!!

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!

Köszönjük, jó együtt örülni!

Még az jutott eszembe, h kínai boltokban is csudaszép ruhákat kapni olcsóbban, mint a Brendonban.

Remélem olvasod még és tudtam segíteni. Jó utat! Várjuk a beszámolót!

Pussz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! nagyon ritkán elöfordul hogy a doktorúrnak közbejön valami és nincs rendelés, de igy jo hogy idöben szolnak, nem kell elindulni feleslegesen. És meg is tudtunk beszélni helyette másik idöpontot.
Igen, én is lent az Incikéékhez járok, én kértem mert ott a dokim a tanácsadó orvos, bár Szegediek nem oda szoktak, de megengedték (akkor még ott laktunk). Ott ha nem mennek céges szürésre akkor is mindig nagyon sokan várnak a doktornöre, sosincs ülöhely v. kapcsolnak v. nem.
Fogacskákhoz gratulálok, jo korán elkezdtétek! Törölgetni fogod neki pelussal? Nem kell rá krém sem, csak simán vizezd be. Zimafluort mikor kell adni, szeditek már? Orsi nem tudom mióta kapja.

Tündi! Jó utat, remélem Gergö meggyógyult!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia Kármen!

Így már értem az UH-t :-) Egyszer Én is jártam úgy, h a dokimat elhívták szüléshez, így más időpontban mentem.
Incit nagyon szeretem, VÉDŐNŐ a szememben. Ő az igazi szakmaszerető, példakép.

Fogacska: korán? 2 nappal a féléves szülinapja előtt bújt ki. Igaz kettő egyszerre, de örülök, h komolyabb kínok nélkül megúsztuk. A felső fogaktól jobban tartok. Fogvitamint még nem szedünk, szerdán megyünk tanácsadásra.

Orsit anno megviselte a fogzás? Jól érzem a felső két fog fájdalmasabban bújuk elő??

Voltatok játszóházban??

Mentünk volna ma Szegedre csavarogni, de az eső és a várható szélvihar miatt apa lebeszélt :-(

Szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Orsinak 8 hósan jött ki az elsö foga. Orsit nem viselte meg sosem, néha volt höemelkedés de én fogzásra mindig adtam neki homeos szert, neki bevált. A hátsó rágófokag a fájdalmasabbak, az elsök elvileg nem.
Igen voltunk a játszóházban, nagyon élvezte, most tovább is akart maradni, 1 órát hagytuk játszani azután már mi hivtuk ki.:)
Ma meg usziba mennek, vettem neki és apucinak az üdülési csekkböl fürdöbelépöt itt Mórahalmon. Orsi mindig is imádta a vizet, most nagyon boldog hogy többet járhat.
Ja és tegnap mondta elöször (én sose kérdeztem) hogy anyuci én szeretem a picibabát. Igy nevezi mert neve még nincs neki.

UH ma nagyon berágtam, több mint 2 órát vártam, végül kikértem a könyvemet, de mondta pont én jövök. A baba nagyobb 2 héttel mint szokásos ilyenkor, BPD 75,3mm, sulya 1558g.
Méhszáj zárt minden oké.

Hát szélvihar itt is van, de esö még szerencsére nincs. Reggel esett nagyon, Orsi fel is ébredt rá, igaz tetötéri ablakon jobban ver.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kármen!
A homeos szer a fogzásra a chamomilla?? Van olyanunk, de még nem használtuk.

Örülk, h Orsi jól érezte magát a játszóházban és az usziban. Én is szívesen mennék babauszásra is, de apa nem szeretné, h Ábel összeszedjen valamit. A mórahalmi fürdőben nem voltam még, de képeken szééééép. :-)

Tündi!
Tudom majd később olvasod, de azért:

BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT A FIAINKNAK!! :D :P :P

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Én 5 hónapos korától vittem rendszeresen Orsit, nem babauszásra csak én foglalkoztam ott vele, de nagyon megszerette a vizet és sosem volt emiatt beteg.
Igen, fogzásra is jo a Chamomilla CH15. 5 golyot oldj fel neki és adj naponta többször

Tündi! Boldog 6 hónapot!!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok úgy tünt nem ment el az amit priviben akartam küldeni!Mivel nem titkos a számom ide felteszem nektek 0620/935-8935.Én is szeretném vinni Arabellát ide fürdőbe ha itthon lesz apuci.Szerintem jót tesz a babának a nagy víz,talán fog félni majd a víztől később.
heno
 
 


mindig kihagyok egy szót az előzőből,( nem fog félni a víztől )ha nagy lesz!
heno
 
 


sziasztok!

hétfőn értünk haza.jó volt egy kicsit Pesten sétálgatni.Gergő nagyon jól viselteaz utazást.
a kaszásdűlői auchanban vettünk neki kertésznadrágot,pulcsit kisnadrágot,nagyon jó mínőségű és le voltak árazva.nagyon édi bennük.
nem tudjátok véletlenül hogy a bébibodyknál mi az utolsó méret?már a 74-es nem sokáig lesz jó,pólót pedig nem szívesen adok rá mert könnyen felcsúszik.
Zsu!
ha a párom megy Szegedre akkor kirak nálatok azt találtam ki.2-3 óráról lenne szó.elmennénk sétálni és közben tudunk dumcsizni,ok??????????,majd hívlak ha ez így jó.lehet hogy még a 7en.

mindenkinek köszi a privit!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Kármen!
KÖszi az infót az úszásról, tavasszal megpróbáljuk.


Tündi!
Holnap (szerda ) nem vagyunk itthon és ami még biztos, h péntek 10-re ígérte magát a védőnő. Egyéb időpont jó, sétálhatunk is ebben a gyönyörű időben!

Örülök, h jól éreztétek magatokat, irigyellek is kicsit. Az Óbudai AUCHAN a kedvencem, ott laktam a közelében tudod :-) Mi egy piros, kantáros bársonynacit vettünk Ábelnek, de még nagy neki.

Bodyk tudtommal 98-as méretig vannak, ugyhogy nyugi :-) Nekünk van is egy 92-es, igaz lányos, de itthon jó lesz. (vettem egy kislánynak, de nem mentünk végül hozzájuk)
Mérted mostanában Gergőt??


Ábel mondja: aja.........IMÁDOM!! :D :D :D

Képek:

Kép Ábel fél éves


Kép Így mondja: \"aja\" :-)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! csodás lehet hallani, nálunk csak sokára mondta ezt

Most mi lettünk betegek, Orsinak vasárnap este óta éjjel mindig magas láza van, ma elviszem most már orvoshoz. Reméltem elmulik, mert napközben jobban van mindig

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Na megjártuk az orvost, a doktornéni mondta a 4 napos láz már nem játék, komoly lehet, a tüdejében hallott zörejt is, igy végül mégiscsak kell gyógyszert szednie Orsinak. A héten nem mehet bölcsibe sem, bár erre számitottam, igy jelentettem ott is le

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kármen!
gyógyulást!!!!!

Heni!
Bátran altasd babakocsiban kicsi lányod a levegőn hason!!!! Nem kell rá egy vagon ruha, alá is kell pléd és takaró is, de nem szabad agyonöltöztetni.

Voltunk ma tanácsadáson. Ábel egészséges mint a makk, elbűvölte a dokit az ügyességével. Dumált, mászott a vizsglálóasztalon, kinyújtotta a nyelvét, h megnézhesse a torkát. Felül is jön a foga két szép dudor van az inyén. Jól viseli, de ma vettem neki babafogkefét, ez 3 részből áll, 3 különbőző fejjel, ezt rághatja, de csak felügyelet mellett. A DM-ben 799ft.

7900g és 69cm...............két foga kibújt, jön alul is-felül is kettő....sikongat, kószik-mászik, négykézlábazik, főleg a vezetékek és a távkapcsoló érdekli.

Fokozatosan kell adnom gyümit, főzit. Hiába, felnő a Szentem........a tartósítószerek, sól, vegeta........ ezeket nem szabad, pici olaj kell, a vitaminfelszívódás miatt.

Most is zeng a ház a kacagástól, apával bírkóznak.......IMÁDOM ŐKET! :-)

Szép estét!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

Karmen!
mihamarabbi gyógyulást Orsinak!remélem gyorsan elmúlik.

Zsu!
ha megyünk hozzátok akkor előtte nap felhívlak,ok?
nagyon ügyes a fiad!a korához képest nagyon gyorsan fejlődik.
Gergő nagy huncut!megtanulta hogy ha egyedül van a szobájában elkezd hisztizni,az apjával sokat játszanak és kis huncut mosolya van ha megnézem őket játék közben.sokat sikongat,megtanulta visszafelé venni a leveghőt és közben a hangját is használja,ha utánozzuk nagyokat nevet.
mi is voltunk dokinál,1órát megint vártunk,az a baj hogy mindenki kezdésre megy oda.13 órától van rendelés , 13,20-ra volt időpontunk 13,10-re értünk oda és alig fértünk be a rendelőbe...nagyon nem ok ez így.
Gergő 8,7kg és 70 cm...2 centit nőtt és 70dkg-ot hízott.
a kaki ügy megoldódott?????

na megyek

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Várunk Titeket nagy szeretettel!!!!!!!!!

Köszi a kérdést, nem akarom elkiabálni, de a kaki rendben. Van, amikor naponta kétszer is van, de max. minden másnap. Remélem így is marad. Arra felhívta a figyelmem a doki és a kedvesvédőnénim, h a hasfogó gyümikkel óvaatosan, inkább keverjük. Pld. pici banán mehet , utánna főzinek sütőtök. Így a banán szilárdítását a tök lazítja. Ha már nem okoz gondot a banán, akkor lehet vegyíteni pld. körtével. Az egyik hasfogó a másik az ellentéte. Érdekes dolog ez, ismét vegyészkedhetek :-)

Voltunk a munkahelyemen is. A főnökasszonyom kimért volt. Elhoztam a holmim. (füzetek, poharam.......) Másik épületbe költözött a labor . Remélem azért lesz munkám majd ......

Nem hinném, h annyira "szupermen" a fiam. Van amiben ügyesebb, van amiben nem. Hisztizni Ő is tud, mostanság a távkapcsiért, vagy ha nem kap elég gyorsan enni........

Voltak apa munkahelyén is, de érezhetően hiányolt engem (én ügyintéztem) Bújt apához, csendben volt. Amikor velem volt akkor be nem állt a szája..........
Azt mondják az okosok, h a 6. hónap a vízválasztó, ilyenkorra tesz különbséget ismerős és idegen között. Nálunk ez bejött........

Szopiztok még?????????
Ábel időnként harap és fáj a cicim. Birsalmapakolást javasolt a gy.doki a cicre.

Szép napot!!!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Hamar megtanulják hogyan kell fogacskával szopizni. Én amugy amikor harapott mindig elvettem töle és mondtam ez fáj, ne harapj és nem hagytam rá. Sebet Bepanthennel kentem

Orsi még lázas, de csak tegnap kezdtük a gyógyszert

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Zsu!
ha jó idő lesz holnap akkor elmennénk hozzátok.
tudom,hogy hol a tüzép de melyik ház az pontosan?
holnap olyan 10 körül jó lenne nektek????

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!

Várunk szeretettel! De jóóóóóóóóóóóóóóó :-)

A cím priviben! Bocsi

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

éppen Gergő alszik,ahogy felébred indulunk!
már alig várom hogy Ábelt lássam!
puszi!

Kép
papp tünde
 
 


Tündi!

Jó volt egy kicsit beszélgetni, gyertek máskor is!

Ábel is megéhezett miután elmentetek, de a sütőtökös -krumpli nem ízlett neki. Ácsingózottt a tejcsi után. Nagy nehezen belediktáltam egy kis főzit, aztán cici és most durmol. Feltettem a képeket, emilben átküldtem.

Szép délutánt!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!
köszönjük a vendéglátást és a képeket!nagyon jók lettek a képek!
most megyek mert úszik a lakás!

puszi!

Kép
papp tünde
 
 


Babatalálkozó lányok?A nyáron csinálhatnánk egy közöset négyesben a gyerekekkel.Tünde légyszives ha küldök egy iwiw meghívót tudod,amiről beszéltem neked az orvosnál elfogadod,egyáltalán még emléxel rá miről is beszélek?ne mondd azt hogy nincs időd rá.Mind a hárman már fennt vagyunk rajta csak te hiányzol,ráadásul a volt osztály társakat és évfolyam társakat is meg találod rajta tetszeni fog.Ha küldhetem priviben adj meg egy email címet.Köszi
heno
 
 


Sziasztok!

Heni! Igen, baba és mamatali :-) A szülés óta nem taliztunk. :-)

Tündi!
Igaza van Heninek, gyere az iwiwre!!!! :D :D :D
Utólagos engedelmedddel felrakok ide egy képet a fiainkról!

A tavaszi-nyári taliban benne vagyok, ha már Kármen kisebbik babucija is nagyobbacska lesz akkor talizhatnánk!


Kép Fiúk

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

tényleg jó lenne talizni!
Heni!
elfogadom a meghívót de fogalmam sincs hogyan kell használni,de majd megtanulom.és hidd el tényleg nincs sok időm,Gergő fél órákat alszik és főznöm,takarítani is kell.úgy el szokott menni a napom,mindig van mit csinálni.voltatok tanácsadáson?mekkora Arabella?
a címem:cathy79@freemail.hu

itt egy kép az új évben::: Kép

Kép
papp tünde
 
 


Nekem nagyon tetszik hogy mindig raktok fel képeket, kár hogy csak kevesen vagyunk ezen a topicon.

Orsi már nem volt tegnap lázas, holnap megy bölcsibe, most meg usziban vannak apával. Bérletet vettem nekik, 3 hónapig el kell használni. Közben meg csomagolom az ajándékait, bár még van 1 hét, de igy ha meglátja sem tudja mi van benne:)

Talinak én is örülnék, tapasztalat Orsinál hogy az elsö 3 hónapban nagyon kivoltam, akkorra még nem merek igérni, angolra is járok ugye, jul. elején meg nyaralni kell menni mert lejár az üdülési csekk, de utána már biztos vagyok benne hogy mi is folyton sétálunk, strandolunk, csavargunk

Tudtok Mórán olyan szervezetet akik a használt, kimosott jo állapotban levö ruhákat gyüjtik? Egy ideig otthon kinlodtunk azzal hogy elvittük valahova, de mind munkaidöben volt, inkább kitettük az utcára, amit v. szétdobáltak v. elvitte késöbb a szemetes. Sajnálnám, mert jok csak megunt, és mindig gyülik.

Fodrász is kellene Mórán aki 5 után is nyitva van hétköznap.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok csajok.Nagyon tetszenek a fényképek én is szeretem ha van mit nézegetni,legközelebb én is teszek fel.Tünde neked elküldtem az iwiw meghívót ne lepődj meg a fiam nevével küldtem Rutai Dániel,ha nem tudsz majd valamit nyugodtan kérdezz.Kármen az én fodrászom a játszótér sarkánál van az Éva apartmanházban,jó kis fodrász merem ajánlani,oda járunk szoliba is.A ruhákat én a plébániára szoktam bevinni.(Karitashoz)vagy nem tudom hogy írják.
heno
 
 


Sziasztok!

Heni!
jól látom szülinaapod van?? Isten éltessen sokáig!

Kép Boldog szülinapot Heni!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Heni! Boldog szülinapot! Hát igen, már ezt is nagyon akartam kérdezni merre van Mórán, van-e játszótér. Majd megnézem a telefonkönyvben, remélem benne van hol van ez az apartmanház, én még alig ismerek itt valamit.
Templomba akartunk is menni, Orsi nyaggat már egy ideje, kapott nemrég gyerekbibliát, meg szept. hittant fog tanulni, de eddig amikor elmentünk a templom elött zárva volt, meg akartam már nézni a nyitvatartást, majd a plébániát is felkeresem akkor, köszi

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszönöm szépen lányok nagyon aranyosak vagytok.A fodrász neve Pataki Dóra telszáma:0630/9120/266 Próbáld ki és ha nem tetszik van még egy pár itt Mórahalmon.Puszi nektek
heno
 
 


Heni! Köszi, igazábol a férjemnek lenne sürgös a vágás, én szoktam csinálni de most ehhez már végképp nincs eröm, idöm.
Megkérdezem majd késöbb elvállalja-e öt. Szegeden 15 perc alatt végeztek vele, csak a bölcsi miatt oda már nem tud melo után elmenni
Vannak szülinapi képek?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Heni!
köszi a meghívót,majd haátolvastam hogyan működik akkor írok!
boldog szülinapot Heni!a huszadik ugye????::)))))))))))

megyek
Karmen!én is azt a fodrászt tudom ajánlani.igaz én máshova járok....
mindenkinek szép napot!!!!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, Ábel egész nap mászkál, dumál, kevés időt enged nekem. Mostani kedvence a körte és a sütőtök. Naponta egyszer kap gyümit és ebédre főzit. Ő igazából folyamatosan szopizna, de már kevesebb a tejcsi na meg Én sem birom fizikailag. Ha leülök mellé játszani azonnal keresi a cicm és obégat......
Most hogy kibújt két foga, rászokott a cumira. Azt rágja, gondolom jót tesz az inyének is. Éjszaka is ha sír, megkeressük a cumit és alszik tovább.


Kármen!

Hétvégén Apa főz finom csirkelevest. Szerinted mit adhatok Ábelnek belőle?? Répa, fehérrépa, zeller, csirkemell.......??????


Egy másik topicból "loptam" a következő infót,.

Az új pneumococcus-oltás kisgyermekeknek 2 hónapostól 5 éves korig ajánlott. 2007. január 16-tól 70%-os TB támogatással írható fel az oltás az 5 éves kor alatti, az invazív pneumococcus fertõzésre kiemelten magas kockázattal bíró beteg gyermekek számára a gyermekorvos által. Ebben az esetben az oltás térítési díja 4.787 Ft.

http://www.pneumo.hu/index.html

Szép napot nektek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! én nem adatnám be 2 éves kor alatt, mert utána már csak 1 szuri kell, ahogy Orsi is kapta. Amugy szuper hogy végre támogatják, de mi nem, és szerintem itt egyikünk sem esik bele a kiemelten veszélyeztetett kategóriába. De remélem hátha az orvosotok ki tudja harcolni mégis.
Igen, ezeket kaphatja a levesböl, csak a zeller a gyanus hogy ahhoz még korán van. Nézd meg a táblázatban amit küldtem, mit mikor lehet bevezetni. Amugy én a csirkemellett, mindig lekockáztam, ugy fagyasztottam, majd fagyosan szinte egész apro darabokra lehetett vágni, reszelni, igy könnyebb volt neki adni. Ábelnek még az apro is sok lenne, neki turmixold össze egy ideig.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kármen!
Ugyanezt mondta a férjem is, h nem vagyunk veszélyeztetettek, de azért majd a februári tanácsadáson kikérem a dokink véleményét.
Hogy vagytok? Pocaklakó??

Tündi!
Gergőbaba?????? Mik a hírek?????????

Ábelem cumival a szájában ütögeti a cumihoz a telcsijét......Apa szerint a pizzafutárt hívja...... :D :D

Ha már ennyire zajong a kölök, azt játszuk, h leülök a szőnyegre, Ábelt leültetem, megtámasztom és különböző hangokat keltünk. Fakanállal ütögetünk műanyag tálat, fém tálat.......Tetszik neki, jól elszórakozik:-)

Ti mennyit szopiztok? Mennyi tejet iszik Gergő? Tejpépek??

Nálunk most a körte a nyerő, összeturmixoltam néhányat és adagonként eltettem. Tízórai eszi. Ebéd gyanánt még mindig a sütőtök-burgonya mix van, de ha kapott emberem ma céklát a piacon, akkor megpróbálkozunk azzal is. Turmixolok, majd később kap darabosabb ételt. Elég hígra csinálom, mert kicsit nehezen jön ki a kaki, erőlködik a Szentem és sajnálom.

Van meggy egészben a fagyiban. Szerintetek hogyan készítsem el??

Iszonyat szél volt az éjjel, alig aludtam :-(

Békés napot Nektek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!
Gergő pár nap alatt sokat változott,már nem kell mellette lenni ha játszik,elvan magában is.gurulni még nem gurul,kis lusti.
tejcsi már nagyon kevés,kicsit sajnálom is meg nem is.azért nem sajnálom mert már nagy fiú...
nagyon sokat mosolyog remélem később is megőrzi ezt a jó szokását. ja még vmi:megtanulta ingatni a fejét,ha pl.nem kell az étel,v.ha teli van a pelus.
mindjárt itt a védőnő kicsit összekapom még magam.

szép napot!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Nektek milyen a védőnénitek? Az enyém az agyamra megy. Minden alkalommal végigkérdi pld: nem volt-e Ábel szeme gyulladt, nincs-e köldökénél duzzanat-sérv, a heréi..........
Köteles vagyok minden esetleges betegségről beszámolni neki???????????????????????

Szerencsére Ábel teljesen egészséges, de néha úgy érzem a védőnő nem hisz nekem és akkor lenne boldog, ha baj lenne. Maximálisan bízom a dokinkban, havonta tetőtől-talpig megvizsgálja, tanácsadáson beszélek a kedvesvédőnénimmel is. Utánna jön ez a liba és teljesen megkavar és hitetlenkedik.

Bocsi, kicsit kiakadtam.


Töndi!
Látod, mondtuk Neked, h naponta változnak :-)

Ábel küzd a fogakkal, nagyon duzzadt az ínye és este-éjjel sokat felsír keservesen. Legujabb szava: HAMMMMMMM :-) Haspók :-)

egy mai kép: Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép
heno
 
 


A szöveg lemaradt a képtől.Az én lányom mindig így vigyorog mindenkire.Egyik gyerekem se volt ennyire jó kedélyű mint ő.Szerintem sokat jelent hogy ennyien vagyunk körülötte.Már nem sírunk az autóban sem!Nagyon sokat változnak hétről hétre úgyhogy boldogok vagyunk.Rá szoktunk a bébiételre úgyhogy 11.30-kor ő már jelzi hogy kér.Az éjszakák mostanában nyugtalanok de szerintem a fogzás miatt.Lányok még tegyetek fényképeket fel.szép napot mindenkinek
heno
 
 


Zsuzsi, Heni! A képeket nézve már én is annyira várom hogy újra babázhassak! Bár egy fiúval nem tudom elképzelni milyen lehet, még a gondolatát is szokni kell. Lány már simán menne:)

Majd hétvégén teszek fel képeket az ünnepeltröl. Bár most inkább videó lesz mert nagyon régen volt, de azért a fotó sem marad el!
Jövö héten meg bölcsis fotózás is lesz. Nagyiknak titkoljuk hogy legyen meglepetés a fénykép.

Védönö! Nekem Orsival nagyon jó védönénink volt, ö mindig nyugtatott. A mostanit nemigen ismerem, de kicsit fáraszt hogy mindent ugy elmond, hiába mondom már tudom, van gyerekem, ugy van vele ez a dolga. Gyerekorvosnál viszont maradunk Szegeden, ez bevált, Orsiért meg ugyis menni kell minden nap, nem gond ha a picit is viszem heti 1-2x magammal. Angolra is megyek ugyis be.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!
Heni!
teljesen Rád hasonlít Arabella!
Gergő is egész nap nevet!ha csak kedvesen szólunk hozzá már csupa mosoly.
nem főzöl neki?én eltoltam Gergőnél már csak a bébiételt hajlandó megenni.te milyen bébiételt adsz neki?én hippet adok,mást már nem is eszik meg,plnestlé v.humana...
Zsu!
a védőnőt ne vedd a szívedre,ő csak tanácsokat adhat,úgyis Te döntöd el hogy a fiadnak mi a jó.ne is foglalkozz vele.

hol lehet 80-as kombidresszt kapni?már néztem a tescoban és a corában de nincs nagy méret.nem akarok 1500-ért sem venni itt helyben.HELP

Kép
papp tünde
 
 


Igen jól látod hogy rám hasonlít.Még most annyira keveset eszik bébiételt hogy inkább veszek.Én is Hipp vagy Kecskeméti 4hónapos kortól.Még szopik is közben csak igazából azért kezdtem el adni mert teljesen egymásra vagyunk utalva a kaja miatt.A Danival is járok Szegedre és a héten is 4órát vártunk a dokinál kicsit ideges voltam az etetés miatt,mondjuk ott volt velem de akkor se volt egyszerű a dolog.Egyébként meg nem véletlen találták ki ezeket a baba ételeket 4hónapos kortól szerintem.Nézd meg a játékos mellett a ruhásban a kombidresszt hátha van és ráadásul 600ft körül volt csak az ára.Egyébként én a vásárban vettem annyira nagyon szupert 700-ért.Vagy ne is emlegessem a VÁSÁRT??Na jó éjt mindenkinek :( :wink:
heno
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?