Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Azota voltam a dokimnal erdeklodni a lombikrol,es sajnos valtozott az idopont.Majd csak valamikor jovo nyaron indul itt a lombikprogram.Rendesen szivenutott
krisztina29
 
 


krisztina ezt nem hiszem el :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon sajnalom :cry:

Kép
monyo83
 
 


Koszi monyo az egyutterzest.Az a baj,hogy volt mar egy kis forgatokonyv a fejemben a dolgok meneterol,es most bumm.Jopofa volt a doki azt mondta probalkozzunk.Magamtol eszembe se jutott volna..
krisztina29
 
 

 
 

Mikor voltal nala?
elhiszem hogy szarul esett,az meg plusz legalabb fel ev....az sok ido.
milyen az akupunktura?

Kép
monyo83
 
 


Hello!Fel ev,es meg ki tudja mennyi,es csak akkor ha megnyernem a tamogatast.Meglatott es azt kerdezte,hogy terhesseg miatt jottem?Kopni nyelni nem tudtam.Balrol volt tuszom,mondtam neki,hogy az targytalan,mert arrol elvagyok zarodva,de ugy csinalt mintha nem is hallot volna.Elkezdte sorolni mikor kell egyutt lennem a ferjemmel :shock: Kicsit feluletes volt.Tul sok mindennel foglalkozik,es ez valahol nem jo.Mondtam,hogy nem kerek hsg-t,azt mondta jo,de van valami uj kutyu,valamilyen ultrahangos meh vizsgalat amit ha akarok a jovo honapban megcsinal.Kint a kocsiban meseltem a paromnak,hogy egy katetert felhelyeznek a mehembe,ott meg is allitott,es azt mondta,hogy hadjam az egeszet,ne tegyem ki magam ilyen dolgoknak.Jol turom meg a szurkalast.Erzek nemi javulast.Mindig 7-8-ik alkalomnal kezd fogyni a turelmem,olyankor mar nehez elengednem magam.Fogigatlonak vannak meg mellekhatasai?
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Jelentkeztetek az ingyenes inszemre??????????????????

Szerintem ki kell használni az ilyen lehetőségeket....nem sok ilyen van nálunk!

Nálunk még tart a vitaminkúra, de már a végénél vagyunk. Még egy kicsit kell kitartani és remélem jó hírekkel jövök!

Krisztina - Sajnálom a lombikos dolgot. Igen, nálunk nagyon megválogatják kiket is vesznek fel támogatottra. Csak jövő nyáron lehet majd jelentkezni???? :shock: :? :evil: Akik most vannak a programban, azok mikor jelentkezhettek????? :evil: :x :x :x :x
Útálom hogy ennyire nem törődnek velünk.......!

De azért a Perinataltól szép, hogy legalább kezdeményezik az ilyet.....és tényleg remélem valamelyikőtök bejutott!!!!

Puszi mindenkinek!
tea77
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2010.07.26 20:18-kor.

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyo!Ujabb kep?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Erzel mar esetleg eroteljesebb rugdalodzast?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2010.07.26 20:17-kor.

Kép
monyo83
 
 


Mar a Lacit is megfertoztem,ul melletem a hasamon a keze,de szegenyem nem erez semmit.Meg akkor sem amikor en"mintha"ereznek valamit. :) Sokat mocorog?(napi szinten)

Kép

Kép
krisztina29
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2010.07.26 20:21-kor.

Kép
monyo83
 
 


Fogalmam sincs milyen fali a mehem!?Barmikor latom en is a mienket ultrahangon mindig nagy mozgasban van.Nem tudom milyen lesz pocin kivul

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hello lányok csatlakoznék hozzátok!

Temerini vagyok,második babámat várom!

Üdv.a vajdasági kismamáknak!

Monyo neked gratula Noémihez!!!!!!!!!!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Szia Szintus!Szupi,hogy bővül a topik!Sokáig nem volt semmi mozgás.Bátor csajszi vagy,ha jól látom Fruzsi baba is kicsi még,és jön a tesó.Mesélj picit Fruzsiról!Esetleg magadról.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina neketek hogyan sikerült a baba?
(ugyanis régen olvasgattam ezt a topicot és láttam,hogy ti is küzdötettek érte)(bocsi ha nem igy van/volt....)

Igen bátor(meg egy kicsit felelőtlen is)Fruzsi csaszis,gondolom most ez a baba is az lesz(bizti sajna)...
Fruzsi ügyes kiscsaj 11 hónapos kora óta jár,már sokmindent mond!
Apucija a mindene,imádja...

Kriszti te is mesélj magatokról egy kicsit!Hova valósi vagy?

Monyót már ismerem másik topicból :wink:
Ő szólt h jöjjek...köszi Monyó :D :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Hello!Kicsibabó nemét esetleg tudjátok már?Valahogy a lányok,és apukájuk között mindig van valami különös kapocs.Én is apás voltam,vagyok.Hajdujáráson élünk.4éve vagyunk házasok,és 3évet vártunk a babára.Kb 1,5 év egy megbizható,hozzáértő orvos keresésével ment el.Utánna megismerkedtem Monyóval,és ő ajánlotta az orvosát.Pár hónap elment hormonos kezelésekkel,és utánna tavaly májusban volt a laparoszkópiás műtétem.Kiderült,hogy teljesen elvagyok záródva balról,jobbról valamennyire átjárhatóvá birt tenni.Mivel ez egy régi felfázás szövődménye,és gyulladás ezért az állapot nem tartós,vissza fogok zárodni.Ajánlotta a lombikot,és,hogy azért ne adjuk fel.De bennem összetört valami.Lombikra pénzünk nem volt,állami támogatást nehéz,és hosszadalmas tortura megszerezni(évek).Eldöntöttük,hogy elinditjuk az örökbefogadást,és ha az kész a lombikot.Az idén lettem 30éves,az idő is csak ellenem játszik.Nem törődtem többet a ciklusokkal,nem érdekelt más csak az örökbefogadás.Azután juniusban késett,nem törődtem vele,majd megijedtem mi van ha terhes vagyok,és méhenkivüli,spuri tesztért,utánna hivtam a párom,utánna az orvost.Az örökbefogadási papirjaink már a minisztériumnál vannak,de ha esetleg telefonálnak szólnunk kell,hogy nem aktuális.Röviden ennyi.Én is azt hiszem,hogy császárral fogok szülni.Utánna néztem,és hüvelyi fertőzéseknél nem ajálják a sima szülést.Majd megkérdezem dokit.Neked mi indokolta a csaszit?Engem az borzaszt,hogy majd nem tudom utánna rendesen ellátni a babát,a nővérek pedig hogy is mondjam finoman nem igazán segitőkészek.Irnál kicsit a csaszis élményről?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok.

Jo reggelt.

szintus orulok hogy idetalatal :wink: nalad meg nem tudni ki lapul a pocakban?
milyen vizsgalatok lesznek nalad mostanaban.nekem egy honap mulva kell mennem megint.

Krisztina hogy vagy?eldontotetek mar a 4D?

Kép
monyo83
 
 


Hello!A derekam egyre sűrűbben hasogat,és hát nem gusztusos erről beszélni,de legujabb szerzeményem a székrekedés.Még nem döntöttünk,mennék szó se róla,de 6000din elég húzós.Majd köv.hónap elején kell mennem uhura,meglátom utánna...

Kép

Kép
krisztina29
 
 


lehet a vitamintol van,hallottam mar ilyet.

kepzeld ma jonnek anyosek ha minden igaz es kihozzak az oszes babacucot ami naluk van,mar alig varom.
a sogornom kuldott egy csomo mindent,cumitol kezdve amit csak el tudok kepzelni(anyos mondta)mar a korhazba valo kontosom is megvan :D
es most hogy majdnem biztos hogy Noemi lessz kuld meg egy adag kislany babaruhat :P Imadom a sogornomet,csak kar hogy olyan mesze van :(

te kapsz valakitol valamit?

nalunk kisagyra is jott felajanlas csak azt mi mar megvettuk.

Kép
monyo83
 
 


Bölcsőt kapunk a szomszédból,a kiságyat anyuék veszik majd.Mult héten volt nálam a Hegedűs(szabó)Szilvia,és ő ajánlott fel cuccokat,szkafandert,sok új svédpelusa megmaradt,fürdető teknőt.Rokonaim messze laknak,ismerőseink babásak,amit nem kapunk azt majd megvesszük.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


neked menyibe kerul a mamavit?
tegnap megvette a sasa a maternat,majd 900din a 30darab,azt hittem beajulok.a masik bogyo,mehszajnyilas ellen az meg 700din es 10napra lenne eleg ha szednem kellene,de azt csak gorcsoles eseten kell szednem.
tegnap egy 50es(euro) elment az Nomira de most apat egyaltalan nem izgatja :lol:

Kép
monyo83
 
 


En maternat akkor nem talaltam a gyogyszertarban,es mamavitet vettem az 600din,es szinten 30db-os.Persze,hogy az ember ilyenkor nem sajnalja,de en is ajuldoztam,hogy ezert a penzert csak 30db-os!?Egesz delelott takaritottam,most mar a labaim is fajnak.Azt hiszem megyek es vizszintesbe helyezem magam.Hallotad,hogy lehet megszunik a gyogyszertarunk?Agyverzese lett a bacsinak,es nem javul az allapota,viszont senki se akarja atvenni a ceget.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hello csajszik!

Én most a ketteskével semilyen vitamint sem szedek!
Majd ugy december végén elkezdem,hogy csaszi elött erős
legyen a szerveztem!Ugyanis az első császárnál a béka feneke alá esett az immunrendsz.kaptam egy jó kis herpeszt/hideglelés a franc sem tudja mi volt,de a babát nem adták ide szopni,igy szenvedtem a
fejéssel,az sem ment igezán igy az én drágám tápszeres lett,nos ezt szeretném most elkerülni a kistesóval....

Császár:bizti akarod tudni??????? :D :roll:
No jó csak vicc...
Szóval egész terhességem alatt a csaszi felé hajlottam....de azután a végén mégis ugy döntöttem inkább természetes uton hozom a világra Fruzsit!26.-án éjjel elkezdett szivárogni a magzatviz,irány a korház(ujvidéki)felvettek,ott éjszakéztam a patológián 2opercesekkel.
Reggel ctg a baba egy óriásit rúg és nekem teljesen elfolyik a magzatvizem...(rengeteg van,basszus én törölközőt kellett,h a lábam közé tegyek,h felfogja,én csak nevettem,h szegény takaritó már 3.-szor töröl utánnam)akkor még semmi sem fájt igazán!
Megvizsgált a doki,4 ujjnyi azonnal fel a szülőszobára,klisztir,borotválás(brrr)azután vártam,hogy jöjjönek értem reggel 1o óra,mobil kikapcs,befeküdtem a vajúdóba,infuzió beköt fájások egyre sürübbek,az idő csigatempóba megy, a fájások egyre erősebbek már szünet sincs közte!Ugy d.u.3 óra volt,amikor átmentem a szülőágyra és ott kezdődött a csuhaj....
Tolófájások jönnek,baba sehol.A babóca feje be sem illeszkedett,tehát még lebegett :twisted: ezt meg sem nézték a bunkók... :evil:
Könyörögtem vigyenek császárra,nem birom,a baba szivhangja is esett,de nem,hisz 1o ujjnyit nyitva vagyok,mit akarok,szülök természetesen és kuss.....
D.u.3/4 5 jön a fődokinő megvizsgál.Azonnal császár...(kérdezi egyezek-e ha-ha-ha)
Visznek a műtőbe elötte szurnak mindenféle orvoságokkal,katéter...
Azt hajtogatja az altatóorvos,hogy:SAMO SEDAM I PO MINUTA I SVE JE GOTOVO....erre emlékszem,elaludtam...
Késöbb már arra,hogy keltegetnek,kérdezik hogy vagyok mutatom( :lol: )hogy ok csak hagyjonak....
Lassan elszáll a fájdalomcsillapitó hatása,fáj de rögtön kapsz újat nem annyira szenvedsz,ki lehet birni,24 óra az intenziven,figyelnek láz,vérnyomi,szivdobogás...stb....
Azután átvittek a szobába,ott töltöttem a többi 4 napomat!
Már irtam a babát nem hozták rögtön szopizni,fejnem kellett 3 óránként és igy...
A baba félintenziven volt,mert nagyon megszenvedett a vajudás alatt,első 2-3 napban mindent kihányt :(
De azután lassan minden jóra fordult(lázam kb.fél napig volt ugy 37.8-38.5)a férjem egy barátjának a felesége dolgozik ott és ő segitett mindenben!
Neki köszönhetem,hogy nem őrültem meg az a pár nap alatt,amikor alig mondtak valamit a gyerekemről...ő felvezetett a babához,vele lehettem áldja meg őt a jó Isten ezért,örökké hálás leszek neki....
Segitett szopiztatni is és 5 nap után hazaengedtek!Hurrááááá!!!!
A csecsemősök nem igazán voltak segitőkészek,amennyira futotta nekik,sok baba van,elhiszem,hogy nincs idejük mindenkire....
Minden jó ha vége jó...boccs kicsit hosszú lettem...

Kép
Kép
szintus
 
 


krisztina nem tudtam,szegeny bacsi,remelem felepul olyan edes kisoreg.
kepzeld miutan kimentem a dokitol,kijott a vizsgalobol kopenybe es elviharzott,csak anyit mondott hogy mindjart jon,de ugy elszaguldott a kocsival hogy csak lestem.Bizti valami surgos esett lehetett.
tegnap belegondoltam hogy mar csak 4rendes Uh am van hatra es osszeszorult a gyomrom,nagyon gyorsan elmulik ez a varandosag.

szintus,nem semmi szulesed volt :roll: minden jo ha a vege jo.
neked van fogadott orvosod?kell menned majd cukros vervetelre?

Kép
monyo83
 
 


Monyó te mikorra vagy kiirva?
Azthiszem csak 1 nap van közöttünk! :D

Azt még elfeljtettem,h a következő cssaszit nem altatásban szeretném.... :?

Krisztina örülök,hogy sikerült a baba,látod milyen érdekes,amikor
már nem is gondoltál rá,akkor sikerült! Kép

Monyó 16.-án megyek uhura akkor leszek 2o hetes,remélem akkor már majd mondanak nemet! :wink:
Én kislányra szavazok,emberem kisöcsire! :wink: :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Akkor lehet riasztotta valaki.Bizony mullik az idő.Eddig lekopogom...,egészen jo a terhességem,de akkor is már a végét várom.Gondolom ez normális.Hu Szintus,jól megszenvedtél.Nem értem minek kell kitenni valakit egy végtelen agóniának,és ott van az is,hogy a baba is szenved,ahelyett,hogy rögtön lépnének.Csuszópénzt kértek tölled?Szerencséd volt az ismerős nővérrel,olyankor az is sokat számit,abban a kiszolgáltatott helyzetben,ha valaki emberien bánik velünk.Dren egy volt?Nekem műtét után az volt a legzavaróbb dolog,húzzam magammal,vigyázzak rá,és a látványa se felemelő.Ketteske,tetszik :D .Mi a milyenket kicsi pakitonak hivjuk.A multkor mintha fiút látott volna a doki,de még korai volt ezért még nem biztos.Most megy a torpedózás a nevekkel,én Ármint szeretnék,Laci Ádámot.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyó,majd meséld el miket kaptál!Imádom az icipici babaholmikat.Császárról Szintustol még annyit kérdeznék,ha nem altatnak epidurált adnak?Itt a szabadkai kórházban a szülészeten egy ismerősünk füle hallatára a doki 200eurót kért csak az epidurálért.Hosszában vágtak,vagy egész lent keresztben?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Fől a bableves,van időm netezni(ja mindég találok időt rá :wink: )

Krisztina elhiszem,h a végét várod az egésznek!
Mert ugye akinek könnyen összjön,nem szenved évekig érte az talán valahogy másképp tudja élvezni a terhességet,mint akik sokat küzdenek érte(ezt pl.a barátnőimről irom nekik könnyen ment minden,nem is idegeskedtek semmin... 8) )
Mi is a Fruzsira kb.1 évet vártunk,nem volt problémmentes terhesség és valahogy nem tudtam élvezni annyira,minden hétnek ami elmúlt nagyon örültem!Azthiszem te is igy vagy vele...

Drenem nem volt :shock:
A másik kettő csajszinak a szobába igen,kérdeztem nekem miért nincs,aztmomdták,hogy most nem volt rá szükség...nooo ezt nem értem miért! :roll:
Ármin nagyon szép név.különleges!
Ádám is szép,abbol kicsit több van! :D
Ti Monyóval egy helységben éltek?Szoktatok caffézni együtt? :lol:

Babacuccok vannak,kapok barátnőktől,rokonoktól valamennyit!
Babakocsi van,hordozó is,ketrec is...
Van járóka(bébikomp)is,de én azt nem használtam max.egyszer-kétszer olvastam,hogy nem nagyon jó....

Pelust milyent gondoltok majd használni?

Kriszti te melyik korházban fogsz szülni?

Kép
Kép
szintus
 
 


Krisztina 2oo euró?????
No most leolvadtam a székről...
Azthiszem NS.-be spinálist adnak!
A drága férjem lábát kétszer műtötték spinálissal,nem kellett fizessen érte...de azért kellett a műtétért 45o eurúpát privátul a dokinak... :roll:
Hát ha nagyon drága lesz,akkor altassonak...de 2oo eu nem szeretnék adni érte...inkább a babára költeném....

Kép
Kép
szintus
 
 


Lent keresztben....alahhh.....

Kép
Kép
szintus
 
 


Ugy hallotam,hogy mütét után van akit szépen"kitakaritanak"belülről,az később nem is vérzik sokáig.Igen szoktunk Monyóval kávézni.Mindig átbeszéltük a babás problémáikat,és most pedig kis különbséggel babát várunk.Az jó ha már az első babáról maradnak dolgok,nem kell annyit költeni.Mi a multkor csak ugy pusztán kiváncsiságból körbeérdeklődtük egy két holmi árát,hát nagyon gyorsan elhúztunk.Szabadkai korházban szülök majd,Monyóval közös dokink a kórházban dolgozik.Hát,ő szereti a hálapénzt.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok.

krisztina meg pont egy honap es te is felidos leszel.anyosek nem hoztak a babaholmikat :( igy nem tudom milyenek,majd ha bemegyek hozzajuk akkor megvizsgalom,plusz a babakocsit is hogy kell e majd vennunk,meg a sogornom kuldott autosulest,szoval gyulnek a dolgok szepen.

szintus en is ugy tudom hogy a gerincerzestelenito plusz meg egy vagyon,olvastam az ujsagba.ha engem csaszaroznanak es tuti altatast kernek,nekem az az ebren vagdosnak eleg remisztoen nez ki.


kepzeljetek apa erezte Nomit penteken es szombaton is,rugott neki egyet,most nagyon nagy az orom :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Végre akkor apának is dobott egy jelet a csajszi.Én kezdek nyerésre állni név ügyben,Laci is kezdi elfogadni az Ármin nevet.Szerintetek kisfiunak ciki a piros-bézs kombinációju babakocsi?Én ugy érzem nem.Találtam egyet "használtan",és ha jó árban van szivesen megvenném,én telesen beleszerettem.Anyám meg lázong,hogy még nem kellene semmit se venni. :? Nem hozták anyósék a cuccot,pedig a héten elakartam menni hozzád babacuccokat nézegetni.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Szép az Ármin nev.és hogy beceznetek?

hat nemtudom,mi majdnem vettunk anno egy fekete piros babakocsit.en ugy tudom a piros unisex szin babakocsiknal.

az en anyam is lazongott mikor megvettem az elso kiszoknit(kb az elso Uh utan)elmagyaraztad anyadnak hogy mire mindent megvesztek ramegy az egesz vagyonotok?
en igy gyoztem meg anyut mondtam neki hogy nem tudunk mindent egyszerre megvenni,mondjuk akkor meg nem tudtam hogy ennyi mindent kapunk.
aztan anyu ugy belelkesult hogy vett egy babatorolkozo szettet meg amikor Nomi 13-15hetes volt :lol:

Kép
monyo83
 
 


HELLOKA!

Nos a családi körömben én vagyok a legbabonásabb!
Fruzsinak ugy a 32.-dik hét körül kezdetm el vásárolgatni!
Amikor jártam a kismama suliba(mégegyszer no shans h megyek)akkor hazafelé megálltam a bebába és a dugába(azért irom név szerint,mert hátha ismeritek ezeket az üzleteket)és vettem ezt-azt!Cumisüveget,cumit az utolsó 2 hétben vettem meg!Babakocsit a 36.-dik héten!Tehát én babonás v.ok!
De most találtam N.S.-be 1ooodin-ért kiságyat!Használt,de nem számit!Majd dusekot késöbb veszünk bele(vagy valamelyik nagyszülő... :lol: )Ha szerdán minden okés a ketteskével,akkor megyünk érte :wink:

Babamozgás nálam még elég ritkán van...
Van jó uszógumim közrejátszhat szerintetek?

A párom nagyon pofa volt,amikor Fruzsit vártuk!Amikor már nagy volt és kinyomott mindenét,nos akkor szerette tepogatni!
Néha meg is ijedt tőle,amikor a baba olyan hirtelen mozdulatokat tett!Érdekes,amikor nyom erre-arra....
De az elejében,ugy a 24.25.-dik hét körül,ha a párom rátette a kezét a hasamra,akkor nem akart Fruzsi mozogni!Abban a pillanatban megállt!Több csajtol is hallottam már,hogy nem akart"idegen"kézre mozogni a baba... :wink: :lol:

Egyébként én nem szeretem,ha fogdossák a pocimat!!! :roll:
Ti?
Nos megint sok leszek!

Akartam irni csajok,hogy nagyon örülök,hogy mindkettőtökne
k sikerült a terhesség! :D

Monyo hát az érzéstelenitésről annyit,hogy engem abszolut nem zavar a vér,ha látom!Korházas sorozat függő vagyok,de mindenféle műsort imádok,ami az orvosolásrol szól!Tehát nálam nem akadály a felvágás.... :wink:
Áhhh,tudjátok azért nem semmi felébredni operáció után és nem tudni,h mi van a gyereketekkel!Él-e....(lehet hüleség de az ember agyába minden megfordul.... :( )
Akkor az intenziv szobában várni,hogy valaki csak megsajnál és megmutatja a saját gyerekedet!

Kép
Kép
szintus
 
 


En is babonas vagyok,de attol felek,ha most ezt az ajanlatot kihagyom(es annyira beleszerettem abba a kocsiba)kesobb majd megbanom.A szinte uj babakocsiert(brendonban vettek,alig 3x hasznaltak,mert a bebi uvoltott benne)5000dint kernek,es van egy uj kisagyuk feher-faszin kombinacio(az elso babajet kolcsonadtak,a masodiknak asztalos apuka csinalt vadi ujat,de visszakaptak ismerosektol a regebbit,tehat ujan all,nem hasznaltak)azert 4500at kernek,szinten megerne.Maradna penz pelenkazora,mert eddig az kivolt huzva.Hu szintus szombaton eszembe jutottal.Reggeltol este fel10-ig volt egy 5eves"lanyom".Aranyfalat jo kislany,de nagyon igenyli a figyelmet(ami nem baj).Barmit csinalt,gyere nezd,gyere ulj ide,gyere te is rajzolj.Fozni alig tudtam.Pont fajdogalt a pocim,masnapra megint feljebb csuszott,es hegyesebb lett.Mondtam neki,hogy most faj a hasam a baba faradt,muszaj fekudnom,latlak innen is,a dehogy!!Gyere ide,ulj ide,majd en vigyazok a babara.Olyan edes volt,odakusztam,es figyeltem ahogy jatszik.Ragondoltam minden terhes kismamara,akinek mar van otthon egy,hat megemelem a kalapom mind elott.Armint nem igazan lehet becezni,de lehet nem is a neven fogjuk.Laci marad a kicsipakitonal.Na szintus ki a hosszu?Az elobb hivott egy babas ismerosom,hoz majd egy zsak ruhat.En is hirtelen megrettenek amikor odanyulnak a hasamhoz,meg olyan idegen tollem.Es en se simogattam soha senki pocijat.A rugdosas-mozgas szamarol azt olvastam,hogy nagyon valtozo lehet.Vannak olyan babak akik elejebe porognek,majd belustulnak,es forditva.A napi mozgast mar inkabb a vegefele ajaljak figyelemmel kovetni.Az altatasnal elhiszem,hogy az ebredes a legszornyubb,es az hogy nem tudod mi van a gyerekeddel.En a mutetbol jol ebredtem,annyi volt a baj,hogy meg tartott a mutet,es majd megfulladtam a tubustol.Jol oszzekarcolta a torkom.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Szintus akkor te tenyleg babanas vagy :lol:
en is nezem a korhazas sorozatokat es nem is vagyok rosszul tole de az mas ha rajtam dolgoznak.
Nomi is ezt csinalta hogyha az apja odatette a kezet akkor nem mozdult,de beszeltem a kiscsaj fejevel es hallgatott ram:)
jo lenne az eletben is ilyen szofogado lenne.
hajnak szerintem nem sok koze van hozza,en is hajas vagyok,inkabb a mehlepeny helyzete ami mervado.

krisztina az szuper ar,szerintem vagjatok bele.a ketot anyiert megveszed amenyibe egy normalisabb babakocsi kerulne.

Kép
monyo83
 
 


En is ezzel batoritom magam.Meg megvarom a Lacit,hogy o is megnezze a kepeket,megbeszeljuk,de valoban nagyon jo arajanlat.Ha a heten raersz kavezhatnank :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


krisztina hol lehet megnezni a kepet?lehet priviben is a valaszt.
okes majd irok hogy melyik nap erek ra,nemtudom megyek e be a heten su-ra.

Kép
monyo83
 
 


Hála égnek Lacinak is tetszett.Majd megpróbálom elküldeni priviben,de tudod milyen bendzsa tudok lenni.Én nadjából ráérek a héten,jelentkezz,és ellobogok

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina az árak,amiket irtál nagyon jók!
9500-ért mindent nagyon jó ár!
Jó kávézást nektek!Én is,én is :wink:
Egyébként Fruzsival nem olyan nehéz,aranyos kislány,elvan egyedül
Egyedül csak ugy hajlandó elaludni ha ringatom,remélem mire korházba kell mennem leszokik róla,külömben nehéz lesz apájának vele
8)
Mennyi kg-mal gyarapodtatok eddig?
Rajtam 2kg van(most),csak Fruzsival sokkal több feljött sajnos :(

Nálunk ha kiscsaj lesz,akkor Hanna lesz a neve,ha fiú akkor pedig nem tom 8) azt a párom válsztja(csak mondtam,h ne valami béna név legyen)

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt! :D Na nem ekkora vigyorral keltem.Pontosan nem tudom,hány kilós voltam amikor terhes lettem,de egy ideje tartottam az 57kg-ot.Ha ugy volt akkor minden eltelt hónap 1kg,most 61 vagyok.Nekem nem is annyira a hasam nő,inkább csipőben szélesedek.Ki is akadok amikor azzal jönnek emberek,hogy nem is látszik,és hogy akkora a hasam,mint egy kislánynak.Könyörgöm 4hónapos terhesen nem lehetek még akkora,mint egy ház.A másik csoport akit kedvelek,mindig azzal jön,hogy majd meglátod a másodikkal,majd ha meglesz a második...Még az első sincs meg,és ez az egy is kész csoda számunkra.Szintus,holnap mész ultrahangra!Kár,hogy messzebb laksz kávézhatnánk jókat.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok.

Engem Noci keltett,mondjuk amugy is felkeltem volna mar.

krisztina egy percet nem gondolkodnek a helyedben,a kocsi meses siman meger tobbet is,ez szuper ar erte(en is ilyeneket nezegettem a neten es kb 20-30 ezer forintert aruljak hasznaltan)
Az agy is csucs,nagyon szep holmik.

szintus en edig 2-3kg ot hiztam de tobbnyire a hasamra,lattad a poznanicin :wink: szoritok hogy megmondjak a nemet.

Kép
monyo83
 
 


A hétvégén megyünk megvenni.Árul még egy cuki babahintát,na de az már nem szükséges.Olyat mosolyogtam a Lacin,ahogy lázba jött,megveszünk mindent,irjál neki,kérdezd euróban,dinárban...Apuci belendült.Én éppen az imént láttalak Monyó a poznanicin,helyes gömbölyü pocid van.Mivel én széles csipőjű vagyok,én inkább szétfelé terülök.Pocim kisebb,Laci szokott piszkálni,amikor nyafogok,hogy együnk,éhes vagyok,hogy nem hiszi el,mert látszik,hogy lenyeltem egy fél dinnyét.Szintus téged félig ismeretlenül bejelöltelek poznanicin.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


szuper hogy megveszitek.
a hasad majd megnol,nem kell sietetni kulomben is majd egy honapod van meg felidoig.te most 3,5honaposnak szamitasz,annak meg tok jo a pocimeret.

Kép
monyo83
 
 


De mindig vannak okosabbak :evil: .Ma nagy vasalást terveztem,erre jókat hasogat a derekam.Inkább lazukálok,lehet később kiáll,a vasalás meg megvár.Ti hogy vagytok a teherbirással?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


olyan vagyok neha mint egy vizilo :roll: elkezdek valamit de tobbszor meg kell allnom mert elkezd a terdem remegni,de nem esem ketsegbe,lepihenek es elmulik.
tegnap jokat hulyultunk apaval,mindig fogdosa a hasamat,Noci odabujt es ereztuk a hatat megsimogattuk erre eliszkolt,ezt eljatszottuk 3szor. :lol: nem volt arom es sokat fekudtem es azt hitte bizti hogy mar szunyaido van es kereste a helyet :lol:
Jopofa kiscsajszi :lol:

Kép
monyo83
 
 


Nem semmi,mar egy kis szemelyiseg.Pakito egyenlore csendben van,neha mintha ereznem,de koran is van meg.Az is eljon.En ma nagyon lusti vagyok.Ezt a napot kiveszem szabadnak

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyo :shock: mi egyidős terhesek vagyunk,de én még
alig-alig érzem a babócát,ti meg már ennyire? :D 8)
De jó neked!!!! :wink: No de majd ha a ketteske is beindul!
Biztos pasi a drágám!(csak vicc,,,)

Munkával én is ugy vagyok,hogy csinálgatom,majd pihenek,akkor újra(mert sajna senki sem csinálja meg helyettem :( :? )
Még nem voltam terhes mindég minden a helyén volt(Fruzsi elött),de mostmár annyira nem izgat!Látszon a házon,hogy lakunk is benne! :wink:

Krisztina örülök,hogy bejelőltél a poznan!Jó arcot is kötni a névhez,csinos csajszi vagy!A hinta mennyibe kerül?Fruzsinak van kölcsön barátnőtöl jó dolog,neki igazán most tetszik!Egész nap hintázna!Sokszor,amikor reggel felébred,akkor ugy kezdi a napot,hogy énekeli h hinta-palinta(ezt tudja belőle,,,) :D
Egyébként sokat beszél a kiscsaj(a korához képest)!

Nem is irtátok,hogy nektek tetszik-e a Hanna név? :roll: 8) :D

Kép
Kép
szintus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: