Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Momo,
udv ujra netkozelbe, meg ha a nagy messzesegben isKép A szamomat pont ilyenert adtam meg, hogy akinek kell, felirja, es hasznalja Kép Remeltem, hogy csak olyanok akiknek tenyleg szuksege van ra, eddig meg nem akadt keretlen hivom Kép
Jovohet nekem barmikor jo, nincs program, melo van Kép De a delutanjaim felig szabadok, a hetveget meg sosem tudom eloreKép Nameg meg szabim is van eleg, ram ferne nehany nap..
A ferjednek mondd meg elore, hogy lanyokat kidobni, pia es kaja maradhat KépKép
Gepszervizben meg szinte barmikor szolhacc, addig max. ki kell birnod egy minipasit is, amig en szerelek Kép

Kata,
Jajj, vegre, mar azt hittem, hogy valami gond van, hogy egesz nap csend van Pilis felol Kép
Raullal ne torodj, en nem veszem magamra, amugy se lenne ott Gyuszko, tehat meg akarni is kijohet a dologbol, lehetunk meg haverok Kép
A cegledi tortenet szamomra elegge pozitivan jott ki az eddig elolvasott tortenetek kozul, dicsertek a nemreg felujitott szuloszoba-resztKép
A kony eddig erdekes es tanulsagos, tenyleg olyan, hogy neha sirni lehet rajta, neha nevetni, neha meg megfojtanad a szuleszet osszes dologozojat...
Nekedm eddig meg ugy tunik, hogy erdemes elolvasni.
Ma ugy jellemeznem, hogy rohanos napom volt, a meloban is, delutan meg plane.. jajj, inkabb nem is gondolok ra Kép
Viszont a vonaton hivott az egyik vedono (az enyem szabin van), hogy megjott az AFP eredmenyem, minden oke, menjek be erte valamelyik napKépKép

Most kicsit el, viszem a fiukat szepulni a fodrasznenihez Kép
Este meg jovok Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Megkerültem én is , igaz, kissé idegbetegen, mert kedvenc lánykám állandóan nyomogatja a reset gombot, így már sokadszorra írom ezt a hozzászólást. Nehéz megállni káromkodás nélkül...
Szóval most nem tudok válaszolni mindenkinek személy szerint, csak ömlesztve, ami ezsemben van. Sorrysorry érte, de mindjárt megszülök itt mérgemben..

Fájásokat én sajna nem tudtam beazonosítani, mert Mendivel is csak jóslófájásaim voltak, a szülésem "véletlen" burokrepedéssel indult a 41.héten, és csak a komoly fájásokat éreztem, de arról se tudtam hogy igaziak, mert a CTG tappancsa félrecsúszott, és nem mutatott a papíron semmit se.Kép. Szóval a mi családunkban semmi sem normális..
huhh, most az uram is felidegelt.. egy óra alatt ért haza az anyjáéktól, most meg bömbölteti a telefonját, valami hülye filmet néz rajta..
asszem vennem kell egy antistresszes fürdőtKép

Könyvtár: sajna nekem nem volt annyi eszem hogy betévedjek odaKép. Főleg Mendivel lett volna időm, mert szinte végig táppénzen voltam vele, és egész nap unatkoztam. Olvasni pedig én is nagyon szeretek, és ha igazán érdekes az olvasmány hajlamos vagyok egy-két nap alatt kiolvasni egy közepes terjedelműtKép. Sebaj, majd lesz még egyszer időm erre is..Kép

Találkában még mindig benne vagyok, csak szóljatok mikor lesz. Nekem a keddek kilőve, mert akkor CTG-re megyek, bár azzal végzek kb. fél11-re. Igazából nem tudom milyen időpontra gondoltatok? Délelőtt? Délután?
Heppi drága, a fuvarra valószínűleg igényt tartunk majd, ha nem gond, mert én már nem merek vezetniKép.

Ez a Szülőszoba C. könyv összefüggésben van a műsorral? Mikori kiadás?

Mica, gratula a jó AFP eredményhez, és örülök hogy az UH-n is minden OK volt.

Üdvözlöm az újakat is, gyertek gyakran. -mondom ezt én a leglustább tagKépKép-

Lányok, tényleg bocsika, de mennem kell, mert szétrobbanok!! Remélem holnap lesz időm írni rendesen. Vagyis holnapután mert holnap UH-ra megyek.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Ma örülök,hogy végre este van,párom is itthon,bár ma eddig kb. 2 szót váltottunk,mert velemi betont vésett eddig.Fúúú,de várom,hogy elkészüljünk,mert lehet,hogy még esküvő előtt el is válunk. Kép

Nagyon jó lenne Veletek találkozni jövő héten,szavazzatok meg egy napot és megpróbálok ahhoz igazodni.Kép
Ja,és onnantól már csak párat alszok és esküvő!
Így legalább még mint szende hajadont isnerhettek meg!Kép

Betti!

Rajtam az antistresszes fürdő sem segít,ha igazán felidegelnek mostanában.
Amúgy is könnyen elragadtatom magam újabban,remélem ez majd azért elmúlik.
Remélem holnap hamar végzel és minden ok.
Videót kérsz?

Momo!

Jó lenne Veled is személyesen megismerkedni,remélem sikerül.
Túl nagy rendet ne tegyél a házban,mert mostanában nálam minden van,csak rend nincs és még kínosan feszengenék...Kép

Párom szerencsére nem mindig dolgozik így,de most nagyon összejött a dolog.KépHát,majdcsak jobb lesz már.

De jó Nektek,hogy még nyaraltok!Kép

Heppi!

Rég írtál,jól vagytok?

Mica!

Hogy sikerült a fodrászkodás?
Fülek megmaradtak?
Gyuszkónak milyen frizije lett?Hogy viseli a hajvágást?

Tök jó lenne jövő héten találkozni,azért személyesen jobb lenne beszélgetni!Kép

Örülök,hogy rendben az Afp,ez nem is lehetett volna másképp!Kép

Egyszer,ha lesz rá alkalom,szerintem az én ócska gépem is örülne,ha megnéznéd!

Raul biztos,hogy hamar megbarátkozna Veled,azóta már számtalanszor kellett "Mica-Néniset" játszani.Kép
Azt viselte nehezen,hogy Gyuszkóval túl nagy a szimpátiám,de már ezt is megbeszéltük.Kép

Nagyon nagy a csend ma este Irsa felől!!!

Vacsizok,aztán még benézek,hogy írtál-e.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

 
 

Sziasztok,

Ugy latom, hogy a talalkozo osszehozheto lesz, mar csak a hazigazda-neni kell hozzaKép Latod Momo, mi keszek vagyunkKép Mondom en, aki talan par utcara vagyok...Kép

Betti,
a konyv szerintem teljesen a musor alapjan keszult, csak miutan en nem lattam egy adast sem, igy az osszes tortenet az ujdonsag erejevel hat ram.
A kicsik es a reset gomb vonzodasa szamteches szulok kornyeken kozismert, nagyon sokan csak ez miatt vagy lecsereltek a sztg. hazukat, vagy kikotottek a gombot, mert meguntak a hadakozastKépKép

Kata,
Jajj, tenyleg nagy volt a csend, mert most atengedtem a terepet a ferfiaknak, Gyuszko apja gepen nezett meset, apja meg a nagygepen jatszottKép Mondjuk en meg vegre kicsit pihentem, mert az oke, hogy ulomunkat vegzek, de delutan mentem annyit..Kép Szoval rankfert egy kis vizszintes elnyulas es olvasas Kép
Delutan, amikor jottem haza a vonattal, lattalak Raullal az udvaronKép
fodraszkodas: nah, csak az apa szepult, mert fodraszneninek rohanni kellett Pilisre, igy Gyuszko marad torzonborzKép Majd 1 het mulva o is sorra kerulKép Mondjuk ezt akkor es ott elmagyarazni neki nem volt ilyen konnyu es felhotlen Kép Az is igaz, hogy szerintem a bolcsiben nem aludta ki magat, a fodraszig bicajozott, meg meg ott is egy jo adagot, szoval a faradtsag is belejatszott, hogy nehezen akart engedni a halasztasnak. Este is eleg gyorsan furdott es kerult agyba, hatha vegre kipiheni magat. Most is hagyom aludni meg egy kicsit, mert nem rohanunk, fonokbacsimnak mondtam, hogy egy vonattal kesobb megyek, mert be kell menni az AFP eredmenyert, azt pedig csak 8tol tudom elhozni. Nem baj, lurko vegre szundizhat reggel isKép
Hmm, megprobalom elkepzelni, hogy milyen lehet a Mica-nenis jatekKépKépKép Eleg jo a fantaziam, de ennyire...KépKép

Most megyek reggelizni, aztan Gyuszkot kisimogatom az a'gya'bolKép
Vmikor 11 utan leszekKép

Puszi mindenkinek,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Nekem is okés a jövő hét a talira, nekem a szerda nem igazán jó, mert fél 12-re megyek UH-ra. De mongyuk a délután még belefér, bár Orsi akkor szokott nagyobbat aludni, és nem akarom, hogy minden szösszenés bömbivel végződjön, mint ilyenkor általában. De mondom mégeccer, nyitott vagyok. Ja, és péntek délután kozmetikai nagygenerálon vagyok, szal az sem az igazi Kép

Betti,
Ha majd a megbeszélt nap neked is bejön, akkor persze elviszlek benneteket is. Mendi ülését készítsd majd elő Kép

Lányok,
Mi lenne, ha picit tehermentesítenénk Momot a nagy készülődéstől, és mongyuk felosztva vinnénk gyümit, némi harapnivalót, a gyerkőcöknek nasit, esetleg gyümilevet??? És pl a ráköltendő összegben is megállapodhatnánk, nehogy az legyen, hogy az egyik visz 3-3 karton gyümivelevet 10eFt értékben, a másik meg 100Ft-ért kekszet. Nem mintha bárkiből kinézném ez utóbbit, csak senki ne érezze magát kínosan. Én pl a mai árakat ismerve mongyuk 1.000Ft-ba bemaximálnám - vélemény???
Ja, és a gyümi lehet házi is (pl barack, vagy dinnye) az bizti fincsibb, mint a bolti Kép
No nem mintha zabálni mennénk oda..... csak gondolkodtam!

Ha vki nagyon kíváncsi a kiválasztott neveinkre, annak privibe szívesen megírom, csak jelezze Kép

Most mennem kell

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Akkor mit szólnátok a csütörtökhöz?
Addigra talán sikerül a nőket is kipaterolnom a házból és eltakarítani a bulinyomokatKépKépKép
Heppi ötlete teccik, tényleg sokat segítenétek rajtam, ha a kosztolást így oldanánk megKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Momo, csütörtök nekem jó, sőt príma Kép Nasiznivalót viszünk amúgyis, mert a fiam nagyétkű KépKép Számolj rá, ha vőnek akarod KépKépKép

Heppi,
Kérem a neveket privibe, bár szerintem kibirom 1 hétig, és aztan csütörtökön elmondod személyesen Kép

Nah, AFP papír nálam, hepatitiszB hordozó se vagyok, sőt a vércsoportom se változott az előző vizsgálat ótaKépKépKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Bocsánat, kicsit offtopic leszek, de ezt a régi sztorit tegnap kaptam meg ismerősöktől, és én félórát henteregtem a nevetéstől, amikor elolvastam:

Réges régen, a tv hőskorában esténként még a nők olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra.
- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok ... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operátor megbillenti a statívot a röhögéstől. A mesélő, nagydarab szakállas figura folytatta:
- ... és épp a tojásaimon ülök ... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operator maradt, aki a következő mondat után hagyta el a stúdiót:
- ... és a fészekbol kilóg a szép villás farkam...

Üdv,
Mica
KépKépKépKépKépKép
mica
 
 


Sziasztok!

Szerintetek Habony doktor minde alkalommal már 3-tól a rendelőben van?
Ha igen,akkor talán kedden is mehetnék hozzá és még a párom is elérné a vonatot (éjszakás).
Csütörtökön hány órára gondoltatok?Mert ha csak aznap tudok menni a rendelőbe,akkor talán utólag még csatlakozhatnék hozzátok.
A kajcsi-vitelben én is benne vagysok,jó ötlet!Kép

Heppi!

Én is szerdán megyek UH-ra,de 10-re van időpontom.
Én is kíváncsi vagyok a nevekre!Kép

Momo!

Remélem ott tudok lenni a talin,szeretnélek már Téged is megismerni!


Mica!

A törénet nagyon jó,valamikor régen hallottam,de az újdonság erejével hatott!KépKépKép
Elküldte a telcsim az sms-t?Rögtön ki is kapcsolt,most pedig nem jelzett vissza,hogy elküldte volna.
Szóval áramszünet volt reggel óta és holnap is így lesz egész délutánig.Kép

Délelőtt voltam a szoptatásról szóló előadáson és tök jó volt.
A Polgármester is megtartotta a beszédét,aztán csendben ült a tojásain.Kép

A La Leche Ligától voltak.
Látták,hogy odaadom a tájékoztatót a védőnőmnek a ceglédi szülésfelkészítőről és kérték,hogy majd tartsak beszámolót,hogy milyen volt,de szerencsére erre nem került sor.
A védőnő is nagy szemekkel nézett,hogy van ilyen Cegléden?!

Remélem csütörtökön találkozunk.Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Mica!
Na akkor majd alkalom adtán én is kifaggatlak titeket a ceglédi szülészetről, úgy látom tapasztalatban nem lesz hiány Kép.
'állatfarmotok' van? Én majd egy kis törpekecskét szeretnék, de a párom nem gondolja, hogy én komolyan gondolom (pedig igen :_) Nektek nincs véletlenül?

Kata!
Igen Nyáregyházán már voltunk egyszer az tényleg elég kultúrált, bár csúszda mondjuk nincs. Akkor a töltés melletti utca? UH nem nagyon ismerem sajna csak a mi utcánkat Kép Kép. Az tudod, hogy hol van a Reál nem? Attól messze laktok? Az állomás előtt a mi oldalunkon van egy poros út, ami betonfallal van elválasztva az állomástól ott valamelyik utca?

Többiek!
Akkor összesítek Kép még amatőr vagyok a nagyüzemi levelezésben, kezdek nagyon elkavarodni, bocsi ha valamit kevertem, javítsatok
Hepi - Cegéld 1 kislány – most jön a 2. Kép
Betti - Cegléd - 1 kislány – most jön a 2. Kép
Momo Irsa 2 kislány - most jön a 3. Kép
( + Kata Pilis- Raul - Patrik
+ Mica Irsa - Gyuszkó - ? )

Most akkor tényleg mindenki terhes rajtam és Amarylon kívül? Ezt hogy csináltátok?

Szilvi Kép
sylva
 
 


Sziasztok,

Kata,
igen, megkaptam az sms-t, koszi Kép Pedig mar epp irtam volna a kovetkezo szurkalodo uzenetet, hogy mar megint kialszod a repat a foldbolKép
Nalunk epp megint osszevisszasag van, nemreg ertunk haza, gyors etetes az allatfarmon, aztan vacsi es most van 5 percem szerintem, mert apa jatszani fog Kép
Holnap meg nem tudom, hogy delutan at megyek-e Habonyhoz, de megprobalok, mert most szervezgetunk mindent, foleg az auto rendberakasat, es nem akarom, hogy olyan idopontra essen, amikor pl. dokihoz kene mennem. Tudok vonatozni is, de gyorsabb es egyszerubb az auto. Szoval, ha holnap megyek, majd este beszamolok Kép Napkozben melo, de leszek, halistennek nyari szunet van sok cegnel, igy nem halmoznak el munkaval, van idom forumozgatni itt-ottKép

Szilvi,
Novemberbe es januarban mar tapasztaltabbak leszunk a cegledi szuleszetbol (Kata es en), utana szivesen beszamolunkKép
Az allatfarm egyenlore az alabbi "tagokbol" all: 11 tyuk+1 kakas, ebbol most 2 tyuk van kiscsibekkel (kb. 1 het van a ket csibe-csapat kozott) 11 es 12 db kisszarnyasKép, es 1 meg ul. Ma neztem, epp 2 uj mar kikelt, meg varunk 3 tojasra es kesz, vege a kotlos-idoszaknak. Ezen kivul van 3 libank, 1 anyanyul es 9 suldonyul Kép Ez is eleg Kép Edesapamnak valamikor volt kecskeje a birkak kozott, de mikor mar a hodaly tetejen is jartak, akkor ugy gondolta, hogy elegKép Ok "nagyuzemben" allattartok, pl. birkabol kb. 100 db van nekikKép

A masodik baboca is valoszinuleg fiu lesz, nevnek a Zoltan Istvan egyenlore az aktualis Kép Ha lany lenne Ilona Maria lenne (apa szerintKép - szerintem Nora MariaKépKép)

Nah, puszi mara, holnap jovok, ahogy tudok, irjatok sokatKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Kata,
Hát mostanában már nekem is kevés az antistresszes tusolás, meg a mérsékelten forró fürdő is. Ma is kegyetlen napom volt ilyen szempontból..
Sebaj, ez már csak így megy errefeléKép. De legalább nem érzem ezzel egyedül magam. Nem mintha nyugtatna hogy téged is megtalálnak a nemnormális emberek... Azt mondom tombolj csak nyugodtan, és fogd a hormonokraKépKép.
Igen, kértem videót az UH-ról, mindig szoktam. Szépen kerekedik már a kissrác, lassan teljesen olyan lesz mint MendiKép.Mármint arcra, mert majd meglátjátok, hogy azért a többi testrésze nem mondható husosnakKép.
Rendben talált mindent a doki, és nem is kell mennem csak két hét múlva hozzá, valószínűleg csak 19-én megyek.
Kevin jelenlegi adatai: bpd: 94mm, Kzs: 0,52 , AO: 0,80 Átl.magzatvíz, norm. flow.
Majd most megkukkolom hogy ez sok vagy kevés, mármint a bpd értékKép.
Mi a pontos dátuma az esküvőtöknek?
Habonyhoz én rendszerint kettőkor indulok el, ami azt jelenti, hogy negyed háromra már ott vagyok, és volt olyan hogy már fél háromkor végeztem. De nagy átlagban fél háromkor érkezik.
Szerintem érdemes hamar odamenni, mert akkor még nincsenek előtted legalábbis egy-két páciensnél többen, és már háromra végzelKép.


Mica,
Pedig jók volt a műsor. Hogyhogy nem nézted?
Igen, nálunk is múltja van a reset gombnak.. Mikor elkezdtem netezni, és először megtaláltam én is könyörögtem a páromnak hogy kösse ki azt a r... gombot, de néhány hónap és néhány száz újrakezdett levél után meguntam, és beraktam a tévéasztal mögé az egész szutyok házat, hogy ne férhessen hozzá a gyerek. Viszont nemrég új Tv-állvány vettünk és ez szélesebb, nem fért be mögé a gép, és így újra rossz helyen van.. Mostmár én szedem ki valahogy azt a xxxx gombot, ha már az uram nem ér el odáig soha..
huhh, megint egy stresszes témaKép
A történeted nagyon jó, kicsit kibillentem a lehetetlen állapotombólKép.

Heppi,
Köszi a fuvart előre is. Mendi ülése lent van a kocsiban, csak ki kell majd venniKép.
A közös kaja jó ötlet, én is ezért kérdeztem hogy milyen napszakra gondoltatok. Mégse háruljon már minden feladat és költség Momora.
Csak akkor azt is beszéljük meg, hogy ki mit hoz, nehogy legyen öt kiló gyümi, meg két db. kifliKép. Meg hogy melyik gyerek mit szokott enni. Vagy csak az én kölköm válogatósKép?


Momo,
nekem jó a csütörtök! Miattam se fontos túlzásba vinned a takarítást, nem vagyok valami tisztaságmániás. Meg aztán úgyis szétrámolnak a gyerekekKép.

Sylva,
teljesen véletlenülKép Az összesítésed tökéletes, legalábbis én is így tudom. Csak annyi, hogy Heppinek a 2. és 3. baba lesz, mert ikreket várKép.
Majd rábeszélünk téged is a kistesóraKép mit szólsz? Tervezitek már?
Én is szivesen írok a ceglédi szülészetről, de el is jöhetnél legközelebb egy szülésfelkészítőre, és akkor személyesen is láthatod. Majd azt mondjuk hogy valamelyikünk testvére vagyKép

No, mára ennyi voltam. Kicsit elfáradtam, Mendi ma is iszonyatosan energikus volt. Meg az a két óra séta is betett. Ellustultam sajna, pedig nem kéneKép.
Jajj, azt nem is írtam tegnap, hogy megint híztam egy kilót, így sajna már 13-nál tartok. Le merném fogadni, hogy lesz még 14 isKép.

pusszancs,
Betti
36+3

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Nagyon remélem,hogy kedden el tudunk jutni Habonyhoz,mert ha nem ,lehet,hogy számomra ugrik a tali.Kép
Majd igyekszem jól szervezni a dolgokat.

Betti!

Akkor én teljesen eltájoltam magam a rendelési időt illetően,mivel kiírva 16 órától van.Most már sokkal hamarabb oda fogok menni,jó,hogy írtad!Kép

A nemnormális emberek számára külön térkép készül és mi pirossal be vagyunk karikázva,hogy könnyebben megtaláljanak. Kép

Örülök,hogy minden rendben a fiúcskával,az én táblázatom szerint jók az adatok,Te is úgy találtad?

A mindenit,Te már tényleg hamarosan mesélhetsz a szülészetről.

A Szülőszoba szerintem megint lesz ősztől,tudsz erről valamit?Semmi hír onnan?

Az esküvő 21.-én lesz,legalább már ezen is izgulhatok.
Mivel párom állandóan dolgozik+férfi ( Kép ) természetesen mindent egyedül szervezek,intézek.

Ha találok valami igazán nyugtató megoldást,majd szívesen megosztom Veled,addig kitartás!Kép

Mica!

Nyuszik is vannak?Meg újabb kiscsibék?!
Még sárgább vagyok!

Úgy veszem ki a szavaidból,hogy tényleg tök jó munkahelyed és nagyon jó fej főnököd lehet!
Ha már nem jársz be tudsz majd otthon is dolgozni?

Majd írjál,ha voltál Habonynál.Férjed hozzászokott már a döntésedhez?

Holnap tuti nem alszom ki a répát a földből,már 7-re jönnek az ácsok,úgyhogy kb.3 nap múlva kész is lesz a tető,majd csak csodálkozol a vonatból!Kép

Most már tényleg parázok az esküvő miatt,úgy rohan az idő...

Akkor jó pihenést holnap a munkára!Kép


Szilvi!

A poros út stimmel,de nem kell átmenni a sorompón,hanem még mielőtt átmennél,éppen az előtte lévő utca.
Én is úgy vagyok,hogy az utcanevek nem sokat mondanak,ezért beszereztem egy Pilis térképet,így kicsivel könnyebb.

Neked nem szólt a védőnő az anyatejes előadásról?
Egyébként szopizik még a fiad-Jonatán,jól emlékszem?Nagyon aranyos a képen,gondolom azóta már sokat nőtt.

Jól összejött a pocisság ezen a topikon,lehet,hogy ragadós?Kép

Valamikor összefuthatnánk,mit gondolsz?Kép


Megpróbálok ma én is hamarabb elaludni,de nem tudom sikerül-e.Csak úgy kavarog a fejemben a sokminden...

Jó éjt!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Hello lányok!

Lehet hogy én se tudok menni a talira, mert reggelre herpeszes lettem, úgy meg nem szivesen megyek gyerekek és kismamik közé.. biztos nem használ senkinek. Arról nem is beszélve hogy így még ijesztőbb látvány vagyok, mint normál esetben..
Szóval megint csak álmodtam hogy végre lesz pár napom mikor minden rendben van, és nem ér semmilyen csapás.. már csak az lepne meg ha egyszer nem velem történnének ilyen dolgok sorozatosanKép.
Szóval, Kata, a tutibiztos nyugtatóeszköz receptjét kérem ha rálelszKép.

Valóban négytől van kiírva a rendelés, de háromkor már tuti hogy megérkezik, és elkezdi a rendelést. Most kedden voltak a szomszédasszonyomék, akikkel szoktam menni. Kettőkor indultak, kb. tíz perc az út, és mikor odaértek ő már rendelt. Szóval kiszámíthatatlanKép.
Tényleg jobb úgy menni hogy nem kell sokat várni, van ülőhely, és hamar végzel. +én még azért szeretem mert Mendi olyankor alszik még, és általában észre sem veszi hogy elmentemKép.

remélem igazad lesz, mert én már úgy érzem sose lesz vége ennek a négy hétnekKép.
Szülőszobáról semmi hír, azóta sem írt vissza a csaj, gondolom mostmár nem is fogKép. Sebaj, úgyis csinálunk házivideót, majd nézzük aztKép.
Úgy sajnálom hogy Mendinél nem vittünk még fényképezőgépet seKép. Nagyon amatőrök voltakKépKép.

21.én? Hát az már nem sok idő! MÉg két hét. Hogy birod idegekkel? Én már ilyenkor a hajamat téptemKép. Pedig engem csak anyósék akasztottak ki, házépítés nem is volt.. Irigylem a kötélidegeidetKép. Sőt, te a várandósságban is előrébb tartasz, mint én anno. Mindjárt rakok linket képekről, ha érdekelKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Íme a linkek:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=283&post=278491#POST278491

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=283&post=278510#POST278510

Asszem ennyi. Itt az esküvőnkről vannak képecskék.
De ebben a topikban találtok Mendiről rengeteg képet az archívban el-elszórva. Na, idelinkelem nektek ezt is, hátha nagyon unatkoztokKép.

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=283&post=311714#POST311714

pusszancsok,
Betti
36+4

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Szólj, reset gomb kikötésben profi vagyok Kép Bár nekem mázlim van, mert ezt sikerült elmagyarázni a fiamnak jól, hogy nem nyomkodjukKép Végre valami, amit sikerült belénevelnemKép
Tündéri lányod vanKép Az esküvőt jól bírta? Bár ilyen ruhában szerintem biztosanKép Az én keresztlányom is megváltozott, amikor szép ruhába bujtattuk és volt csokra, pedig amúgy nagy szeleburdiKép
Nagyon jól néztetek ki az esküvőnKép
Jó, hogy írod, hogy milyen korán ott van Habony a rendelésen, akkor ma korán lelépek melóból, és irány Cegléd Kép
A műsort meg szerintem csak lustaságból nem néztem, mert a bemutatók érdekeltek.. nem is tudom. Ha mostanában lesz, akkor nézni fogom, a könyv nagyon tetszett.

Kata,
Sárgulhacc, van mindenKép Sőt kb. 1 hét, és kisnyuszkók lesznek újra, ha minden igazKép
Kértek majd belőle? KépKép

Jajj, a munkahelyem csodás, a főnököm meg még tündéribbKép A munkaidőm 9től 15ig lenne, de reggel alapból nem érek be max. csak fél 10re, délután meg fél3kor már el kell indulnom, hogy a vonatot rohanás nálkül elérjem, de semmi szava nincs rá Kép Tegnap is pl. számlákat akart nyomtatni, de az én irodámban van a nagy nyomtató, és addig nem akarta csinálni, amig itt vagyok, mert minden nyomtatott oldal után sípol egyet a gép, és nem akart zavarni veleKépKép ugyhogy amikor negyed 3kor indulni készültem (mert találkoznom kellett valakivel a Nyugatiban még vonatindulás előtt) azt mondta, hogy "Végre, nyomtathatok!" KépKép
A munkát valamennyire otthonról is lehet csinálni, szoktam is, ha szabin vagyok pl. Az van, hogy 2en csináljuk ezt a feladatot, én végzem az olyan részét, amihez papirokat faxolnak, a kolléganőm meg azt a részét, amihez nem kell papír. Szerintem majd megfordítjuk a dolgot, és csinálom otthonról a nempapírost.
A házatokat mindig lesem, ma reggel is időben felnéztem az olvasásomból Kép hajrá tetőcsinálókKép
Az esküvő miatt meg ne parázz, a lényegi része mindenféle szervezés nélkül is meglehet, 2 tanút az utcáról is összeszedhetsz (vagy szólsz nekem és megyünk párommal), a többi meg csak körítés, nem az a lényegKépKép Ha tudok vmiben segíteni, szólj, bár ukrán verőlegényeim nincsenekKépKép
Férjem "muszáj" volt hozzászokni a döntéshezKép Ma is indul időben, hogy menjen fiunkért a bölcsibe, mert akkor én már talán végzek is HabonynálKép Tündér pasi, imádomKép

Regényírásból jeles, úgyhogy mostmár megyek dolgozniKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

A lányom már teljesen szétszedte a lakást, szal csak röviden Kép

Csütörtök jó nekünk is.

Betti,
Ha addigra elmúlna a herpeszed (jövő csütörtök), akkor áll még az ajánlatom.

Momo,
Lécci intézd a jóidőt, hogy kint lehessünk az udvaron Kép

Többieknek mondom, hogy Momoéknál csudaklassz minijáccótér van az udvaron, és egy kutyus, Amstel, aki rém barátkozós, de a picúrokat nem bántja. Homokozókészletét, kismotorját mindenki hozza magával.

Kaja dologban, akkor megint ráötletelek picit.

Ha esetleg úgy tervezzük, hogy ott is ebédelünk (mert időben úgy esne), akkor pl lehetne sütni vmi husit, ami hidegen is jó, esetleg hozzá salit, főtt krumlit. Mikróban könnyen melegíthető. Ha vmelyik gyermek nagyon válogatós, arról az anyukája legyen szíves gondoskodni. Ezen kívül mehetne még némi gyümölcs nasinak, és a gyerkőcöknek ki mit enged meg, azt hozza magával, pl TúróRudi, keksz, ha a gyümit nem gondolná elegendőnek.

Én a magam részéről fel tudok ajánlani egy doboz Jacobs 3in1 kavarós kávét egy lityó tejjel, mert az itt elfekvő - ebéd után esetleg jól jöhet Kép
Egyébként mindent vennem kell boltban, szóval amit rám osztotok, vállalom Kép Ja, és a meleg miatt ne feledkezzünk meg az innivalóról sem. Szerintem az ásványvíz és gyümilé pont ideális.

Kérem a felajánlásokat, illetve a további ötleteket (pl ha vki isteni koviubit tud hozni, bizti jól jönne a hideg sülthöz, főleg, hogy mi a jányommal imádjuk Kép )

Ja, és még annyit, hogy akkor nagyjából 5 felnőttre és az apróságokra számoljunk???

muszáj mennem

heppi

u.i.:
Sylvia
Igen, annyi módosítást kérnénk a táblicskuban, hogy a lányom mellé most két fiúcska készülődik Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Betti!

Nagyon szépek voltatok!!!Kép
A lagziról végül is tettél fel képeket?Ha igen,hol lehet megnézni?
Hány személyes volt?
Szóval minden érdekel!Kép
A lányod meg egyenesen tündéri volt abban a ruhában!Kép
Jól értem,hogy kb.annyira rajongsz Anyósodért,mint én az enyémért?Kép
Nálunk nem lesz ilyen szép,pl.úgy döntöttem,hogy a polgárin Pilisen kosztümben leszek,majd otthon a templomin a ruhámban,de az is inkább olyan estélyi-szerű,semmi különös.
Kötélidegek?!Erről kis családom tudna mesélni.Kép

Herpesz Kép
Remélem csütörtökig rendeződik és mégis el tudsz jönni.
Ez nem befolyásolja így a vége felé a dolgokat,pl.a szülést?

Mica!

Remélem minden ok. lesz a Habonynál,várom a beszámolót!
Ezt a főnököt nagyon irigyelem,látnád+hallanád az enyémet!Kép
Hogy tervezed,meddig dolgozol?
Párod tényleg nagyon rendes,az enyém is,csak teljesen más fából faragták.Jól ki kell ismerni és akkor kezelhető.Azért okoz néha meglepetést,nem unalmas az életünk.
Tegnap du.ment el dolgozni és ma este jön haza,holnap du.megint megy.
Szóval este tuti benézek,mert jobb nem is szólni hozzá,ha fáradt.
Köszi,nyuszikánk volt tavaly,a család kedvence lett rövid időn belül,de sajna élete nem volt hosszú,mert egy óvatlan pillanatban a balga megkóstolta a faepret-és ez halálos volt.
Na,akkor azt mondtam,a nyuszi nem nekünk való.
De kutyátok az nincs is!Igaz,nekünk sincs,de nektek sem lehet azért minden!Hehe.
Az esküvő-stressz most jön csak igazán,minden éjjel azt álmodom,hogy minden jó és szép,erre a lábamra nézek és nincs rajtam cipő...Lehet,hogy ez jelent valamit?Már visszatérő jellege van.A tegnap éjjeli álmomban a cipőtelenséghez még az is társult,hogy a pap tök részeg volt.Szóval ooooolllllyaaaaan nyugodt vagyok!!!!Kép
Megkapom a jelest én is?Kép

Heppi!

Kétesélyes a csütörtök még nekem,párpmtól függ az egész.
Jó lenne tudni,hogy a többségnek hány órakor lenne jó és meddig lennétek,mert valószínűleg Habony után fogok csatlakozni.
Ezért azt kérem,hogy nyilatkozzon,ki mit hoz és enyém a maradék,ami még hiányzik.
Keddnél hamarabb nem is tudok biztosat mondani,most nálunk meddő dolog az előre tervezés.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Mica!
Sajna én nem tudom megértetni Mendivel hogy ne nyomkodja a gépet.. hiába, eleget látja az apjától hogy ki-be szereli, meg nyomkodja meg mittudomén. Ráadásul annyira mániákus szegény, hogy mikor Mendivel hazajöttünk a kórházból , megnyugtatásképpen Tom&Jerry-t nézett vele a gépen. Azóta is megy az egyszervolt.hu na, ott meg a békára szokott rá nagyon, meg "dalok" felkiáltásra. Van hogy bekapcsolja a gépet, felmászik a székre, és ezt kiabálja "dadó dadó" meg hogy "kéka". Külön örülök hogy ő is számítógépmániás lesz. Lehet hogy a szülinapjára laptopot veszünk?Kép
Ha a kedves férjem ilyen ütemben lát neki a gomb kikötésének, lehet hogy igényt tartok a szolgálataidraKép.
Bókokat köszönöm én is, Mendi is. Igen, igazi angyal volt az esküvőn, nem volt egy hangja se. A lagzi is tetszett neki nagyon, egyfolytában rohangált és táncikáltKép. Meg persze tömte magába a sütitKép. De a vacsora közben kidőlt, még a vőfély ordibálása sem zavarta fel. Akkor apja hazavitte, és lerakta aludni, csak akkor kelt fel mikor mi hazaértünk reggel 7-kor.
Főnöködért én is irigy vagyok!! Nagy szerencséd van vele!!
Majd írd meg mi volt a dokinál!

Heppi!
Nagyon remélem hogy addigra elmúlik, mert utálom!! Mindenképp szólok! MÉg jó hogy jövőhéten nem kell dokihoz mennem, még megijedne.. így is fel kell kötnöm egy fátylat a fejemre mikor CTG-re megyek kedden, ne riogassam a kismamákatKép.


Kata!
Köszi a bókot neked isKép. Nem, a lagziról nem raktam még képet. Igazából lustaság is az oka, meg az időhiány. Majd erőt veszek magamon, és felrakom őketKép.
kb. 120-an lettünk a végén, mert sokan nem jöttek elKép.
Igen, az anyós-após téma nálam elég megrázó.. de csak mióta megszületett a lányom. Az a baj, hogy mást várnak tőlem, mint ami vagyok. Én meg nem változok meg a kedvükért. Dióhéjban ennyi.
Mostanában talán egy kis javulás vehető észre a viszonyunkban, de ki tudja meddig tart. LEhet ha megszületik Kevin, akkor elölről kezdjük az egészet..
Nálatok mi a problema?
Egyébként én sem akartam nagy felhajtást, ez is szülői ráhatás volt Ati részéről.. Én azt szerettem volna, ha csak esküvőt szervezünk, meg max egy szűk körben tartott éttermi vacsit, aztán mindenki megy haza. Dehát nem az én esküvőm volt..
Biztos szép lesz a tiétek is! Majd valahogy rakjál képeketKép.
Herpesz: csak annyiban befolyásol, hogy még rosszabb kedvem van mint átlagban, és még lassabban telik az időKép.
Akkor lenne gond, ha hüvelyi herpesz lenne, mert akkor csak császárral szülhetnék. De hála az égnek olyanom még nem volt. Remélem sose nem is lesz. Bár amilyen szerencsém van az életben...

Álmoddal kapcsolatban: MegmosolyogtalakKép. Szerintem csak annyit jelent, hogy izgulsz hogy minden rendben legyenKép.
Inkább álmodd, mint hogy valóban megtörténjen.Bár legalább mindenki emlékezne a vicces pillanatokra, és nem szokványos esküvőd lenneKép.
Cipőtlenségről az jutott eszembe, hogy mivel én utálom a magassarkúkat, így papucsban táncoltam a lagzin. Viszont a ruhámat ugye a cipőhöz igazították, és papucsban hosszú volt, állandóan ráléptem, így lábujjhegyen táncikáltam végig az egész lagzit. Külön öröm volt Ati kedves nénirokonainak a pörgető stílusú tánca.. azthittem odarókázok a terem közepéreKépKép.
Szóval örülök hogy túléltem valahogy az egész macerát..

A bulis dologgal kapcsolatban én is hasonlóan állok mint Kata. Nem tudom hogy megyek e, ezért nekem is olyan dolgokat szabjatok ki belépőnek, ami nem létfontosságú, de mégis jól jönKép.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Azért a "pipiskedve"táncolás nem lehetett semmi!Kép
Máris arra készülök,hogy nem szokványos esküvő lesz,tudod,nálunk semmi nem szokványos...
Azért a 120 személy elég sok,nálunk kb.30-an lesznek,de Anyu szervezésére cigányzenére fogják ropni-helyettem is,mert én 1 pörgetés után tuti a sátor közepére rókáznék.Kép
Tudod,milyen érzés-várom is,meg nem is.
Eléggé elszomorító,hogy a kislány születésekor romlott meg a kapcsolat Anyósodékkal,nálunk pl.egyenletes az udvarias nemszeretemség,bár időnként fellángol.
Alapból,kölcsönösen nem vagyunk szimpatikusak Anyóssal egymásnak.Kép
Apósom külföldön él,évente egyszer látom és mivel nem beszél magyarul,az én orosz nyelvtudásom pedig nem a legjobb-így nem is tudunk összeveszni.Kép

De hülye vagyok!Tényleg a hüvelyi herpesz okozhat gondot,nesze neked ápolónő!...
Minél hamarabbi gyógyulást kívánok!

Mica!

Láttad a "tetőnket"?Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy csak most írok, de tegnap elhúzodott a dokilátogatás, aztán meg nem volt szivem páromat elzavarni a gép elől (játszott), ha már övé volt egész délután a lurkófelügyelet.

Nah, általánosságban:
Habony: odaértem fél 4 körül, és örültem, hogy a folyosói ajtón bejutottam..Kép Jajj, nem is tudtam megszámolni, hogy mennyien voltunk, csak utólag, befutó voltam a 11. helyemmel... Nah, várunk és várunk, és várunk Kép Kiolvastam vagy 4 Nők Lapját, meg TVztünk egységesenKép Nah, végre én következtemKép Nagyon kedves, szimpatikus volt, bemutatkoztunk, elmeséltem az eddigi szülészeti élettörténetemet Kép Kérdezgetett, aztán elég nagyot nézett, amikor az első szülés lezajlásának ideje (kb. 8 óra) és varrataim (csak gátmetszés) száma után meghallotta a baba méreteitKépKépKép Mondta, hogy a méreteimből (nah, gondolom nem a cicimre gondolt, mert az most igencsak SamanthaFoxos Kép ) nem gondolta volna, hogy megszülöm a lurkót, pláne ennyire okésanKép Aztán nézegette az UH-t, először az elsőt (amit ő csinált), aztán az utolsót (amit szintén ő csináltKép) A szülés várható időpontját átírta jan. 3ról jan. 5re, viszont a hétfői UH-t, amire 18 hetet írt, módosította 18 hét végére, és most már 19 hetet írt a könyvbe (védőnő szerint csak 18 vagyok). Ami érdekes (és eléggé látható jelenség), hogy a méh magassága, ami nemrég még K/2 volt, tegnap már K/0 KépKép
Amikor hazafelé mentem, akkor hallgattam a rádióban a 19 órás híreket..

Betti,
Szólj, megyek Kép Bár néha ilyenkor egy "segítőtársat" is cipelnem kell magammal, nem mindig tudom párommal otthonhagyni. Bár mostanában már jobban el merek vele indulni így, kezd normálisan viselkedni Kép

Kata,
Azt terveztem, hogy nov. elejéig biztosan melózok, de hogy mit hoz a sors...Kép Szóval nem tudom. A doki is kérdezte, hogy melózom-e és mit, gondolom ilyen miatt. Mondtam neki, hogy minden oké, nem fáraszt a bejárás, a meló meg még kevésbé Kép Viszont, ahogy utánanéztem, jobb lenne januárban szülni, mert az oké, hogy nem lényeg, de fontos dolog, hogy mennyi pénzt fogok kapni.. ha idén szülök, akkor keveset, ha jövőre, akkor jóval többet..
Tetőszerkezetet láttam, ma reggel is néztem, hogy már valakik fent virgonckodtak Kép A tegnapi telefonálás után már nem képzeltem azt, hogy akár te is lehetszKépKépKép Vagy mégis?KépKép Mondjuk nem láttam nagy pocakot..Kép
Kutyánk tényleg nincs, de csak azért, mert egyszer nem vált be egy menhelyes kutyus (pedig a kedvencem, husky volt), és azóta meg sokat vagyunk itt-ott (családok) és ezt egy kutyus nem szeretné. Majd ha lenyugszunk és a lurkók is szeretnék, akkor lesz kutyaKép
Dejó az álmod Kép) A hollywoodi sztárok tényleg mezítláb szeretnek esküdni, nem egy lappangó titok ez körülötted?KépKép
A részeg papot meg ápolnád, mi?Kép

Kisregény off, dolgozni is kéne, ha már bejöttem Kép
Üdv,
Mica
mica
 
 


Samy Fox!Kép

Láttalak a vonaton reggel,pont akkor ugrottam le a tetőről!Kép
A pénz lényeges,milyen több januártól?Nem személyeskedés,azért kérdezem,hogy talán van valami új,amiről nekem is tudnom kéne?
Ha igen,akkor Patrik is kénytelen lesz megvárni a januárt!Kép
Várakozás Kép
Remélem jövő héten már visszazökkennek a dolgok a rendes kerékvágásba és nem várok ennyit.
Akartam egyébként kérdezni,hogy melyik filmemet láttad eddig,meg vártam is,hogy mikor kérsz autogrammot,de látod:csak hollywoodi berkekben vagyok ismert egyenlőre...
Papot ápolnám,de nem az álmombélit,mert az kb.84 éves lehetett.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


TetőlakóKép

A pénz azért lényeges, mert a tgyás és a gyed összege mindig az előző év béréból jön ki legjobb tudomásom szerint, és nálam nagyon nem mindegy, hogy a 2003mas, vagy a 2004es bért veszik figyelembe..
A könyvelönket úgyis kifaggatom még erről, jövőhéten úgyis egyeztetnünk kell pár dolgot.
Nah, megnézném, hogy Patrik mikor bírná ki januárigKép Nameg te is, ekkora pocivalKépKép

Nah, azt nem írtad, hogy melyik pap volt részeges az álmodban, én ösztönösen a kondi-legényre gondoltamKépKépKép

Üdv,
Mica
mica
 
 


szisztok!

Mica!
Szóval akkor nálatok pipitér van. Kérdezhetek csúnyát? Meg is eszitek őket? Nekünk is van egy húsvéti nyuszink, most volt a 3. húsvétja és fiú 'alkalmi kapcsolat'-ra bármikor kapható KépTi mióta laktok Irsán? Őseitek is a közelbe laknak? A te fiad jár bölcsibe ugye, hogy tetszik neki?

Betti!
Kistesónak nálunk csak későbbre van időpontja Kép most fejeztük be az építkezést (remélem) és jó lenne kicsit egyenesbe jönni mindenhogy, meg suliba is járok, és most úgy élvezem, hogy van egy srácom még gyors lenne a következő. A hosszútávú tervekbe nálam 3 szerepel bár a férjem 4-et szeretne Képde hangsúlyozom, ezek hosszútávú tervek Kép Ti mennyire tervezitek az összlétszámot?
Azt mondják nőgyógyászt addig jó keresni, amíg nem vagy terhes. Lehet, hogy meg kéne fogadnom. Ceglédről nem sokat tudok, (egyébként köszi a meghívást ari vagy Kép Kép) kicsit idegenkedek tőle, mert mindenki, az összes rokonunk, barátaink pestieik, én is ott laktam eddig, és még most is oda járunk vissza mindenért. Cegléden meg nem ismerek senkit, meg nem tom olyan idegen így, de kíváncsi leszek mik lesznek a tapasztalatok Kép. Mindenki A Habonyhoz jár?

Kata!
Ja azt elfelejtettem írni a múltkor, hogy miért költöztünk Pilisre. Eddig kellett jönni, hogy telket tudjunk venni, Kép mindenképp építkezni akartunk, mert arra volt akkor még csak a kedvezményes hitel és itt 'olcsók' voltak a telekárak. Nem akartunk ilyen messze jönni Pesttől, a párom hallani sem akart róla, de annyi hirdetést láttunk az újságban, hogy nem bírtam ki, hogy ne nézzük meg milyen hely. Rögtön az első telekbe beleszerettünk, 400 nöl, sütött a nap csicseregtek a madarak olyan idilli volt. A mellette lévőt meg kétszer annyiért árulták, úgyhogy szinte azonnal felhívtuk az ürgét, jó helyen állunk-e és biztos ez a telek az. 3 nappal később már írtuk az adásvételit. Nem bántam meg azóta se, csak kicsit fel kéne pörgetni a társasági életet Kép Nem is akarok később se beljebb költözni, kocsival nincs is olyan messze, csak tankolni tudjunk mindig. Kép Kép . Neked egyébként hogy tetszik a hely?
Azt mondták barátságtalan- távolságtartó benyomást keltesz Kép oké akkor majd nem sértődök, meg Kép ha talizunk. Akkor jövő héten valamikor össze is futhatnánk (bár még mindig nem világos merre laksz Hogyhogy nem a Péterfybe szülsz? Én ott szültem.

Heppi!
Ok, jegyeztem az ikreket Kép Természetes úton szeretnél szülni? Én elsőre 'akartam' ikreket, (a párom apja is iker) de most már úgy gondolom, lehet, hogy mégiscsak leveszem a kívánságlistámról Kép de mindenképp nagyon buli dolog Kép Kép Kép (hogy kell széles vigyort kódolni? most azt szerettem volna, de csak visszafogott mosolyt tudok).


Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Mica!

Kondi legényről is álmodtam,de az egy másik álom volt...Kép Na,csak viccelek ám!
Most már elég szépen haladunk itthon a dolgokkal,lehet,hogy egyszer tényleg elkészülünk?
Holnap megyek Irsára,megveszem a kosztümömet,ha találok olyat,amibe bele is férek és valahogy ki is nézek.Nem lesz könnyű!
Ma kicsit nyügi napom van,reggel végre voltam a cukor terhelésen és ooolllyaaan bunyesz volt a nő aki a vért vette,hogy össze is veszekedtünk kicsit.Kép
Aztán a kiakasztás-sorban a bádogos következett,de rövid úton elintézetm,csak bosszantó.Ja,és persze a párom éjszakás.
Jujj,de letámadtalak,ne haragudj!
Remélem nem rontom el a kedved!Kép

Jó lenne,ha csütörtökön tudnék én is menni,de ez még mindig nem biztos.
Azért összeülhetnék valahogy,valamikor,mi a véleményed?Kép
Nálad mi a helyzet?


Szilvi!

Pilis nem rossz hely,csak engem néha kissé lehangol.Azért szeretek itt lakni,főleg,hogy hamarosan elkészül nagyjából a házunk.
Mi is egy csomó hirdetést elolvastunk,Pilis az első helyek között volt amit megnéztünk és itt is ragadtunk.
Mi "csak"bővítünk,egy régi házat tudtunk megvenni és azt igyekszünk rendbehozni.
Nekem most Pest valahogy kiesik,nem is szeretek oda menni,a Péterfy végső esetként jött csak szóba.Érdeklődtem Ceglédről,kicsit körülnéztem és eddig tetszett amit tapasztaltam.Az topik közös orvosához pedig ragaszkodok!Kép
A Gerje-partot ismered?Kimehetnénk oda is,a gyerekek is biztosan élveznék.

Üdv.mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
Hat a pipikrol meg nem tudok nyilatkozni, hogy labosbavaloak lesznek-e, a nyulak kozul volt mar ra pelda. Viszont nem en vagyok az elkoveto, mert tolem a vilag osszes allata vegelgyengulesben pusztulhatna elKép Van egy baratnom, o es a parja a hentesek, ha valami ilyet kell elintezni. Ha a pipik erik el azt a kort, hogy nem mint aranyos kiscsibet, hanem mint pl. rantottcsirkenek valot latom oket, akkor majd beszervezek valakitKép
Irsara 2001 apr. utolso napjan koltoztunk, a majus 1es munka unnepet festessel koszontottuk Kép Utana jott a megszallo had (edesapam, batyam, sogornom+csemete) es orult felujitasba kezdtunk, miutan volt kb. masfel honapom a kiirt szulesi datumomhoz Kép A munkak kesz lettek, meg a szules elott 3 nappal a furdoszobaban a csempeket raktuk at, mert atazott a fal. Mondjuk szuleskor es utana 1 hetig Szolnokon voltunk anyosomnal, de nem birtam a kulonletet (parom itt, mi ott), es hazakoltoztunk Kép
Ebbol latszik, hogy anyosom Szolnokon van (50km), anyukamek meg Tiszaburan (120 km, Tisza-to par km-re).
Nagyfiam szereti a bolcsit, bar most mar varja az ovodat, kivancsi leszek, hogy mi sul ki beloleKép
A vigyorgo fej egy : es egybol utana egy O betu (nagy o, ekezet nelkul, mert a nagy O" az masKép)

Kata,
Kondi legenyrol mit almodtal? Vagy ilyet ne is merjek kerdezni, mert nagyon elpirulos a valasz? Hiszen meg szende vagy aug. 21-igKépKépKép
Lattam a foliazott tetot, haladtok, mint villam Kép A munkasokkal nem vitazni kell, hanem fenekberugni oketKép Mondjuk nalad annyival egyszerubb a helyzet, hogy ha jolesik, akkor elkuldheted oket melegebb egtajakra oket, meg szidhatod, mint a lovat.. na most gondold el, hogy en milyen szituban voltam, hogy ezt nem tehettem, hiszen csak a sajat edesapam es a tesom/unokatesom volt a szakmunkasKépKépKép
Hmm, vervetelnel mostanaban sokan panaszkodnak, hogy milyen bunkok is vannak, ugy latszik ez terjed, mint a pestis. Remelem az irsai csajt kihagyja, ez egy tunder, es priman vesz vert, nyoma sincs soha.
Nah, remelem, hogy kozben hazaertek epsegben az autoval, eddig nem szoltal, hogy menjek vontatni Kép Remelem, ha gond van, csak hivsz.
A csutortok miatt ne aggodj, ha osszejon, akkor ott leszel, ha nem, akkor majd megoldjuk maskor, es mashol.
Panaszkodni meg panaszkodj nyugodtan, azert vagyok Kép Majd fogok meg en is beszamolni neked nyugossegemrolKép

Momo, hazaertetek mar? Kép

Betti,
javul a herpesz? Jo lenne, mert veled mar pocakosan nehezen tudunk talalkozni, ha ez most kimarad.. bar gondolom, te mar nem bannad, ha nem lenne pocidKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Mica!

Most értünk haza,minden bajom van.
Nah,szóval szerelőt nem találtunk,viszont vettünk egy másik autót,vagyis attól függ,hogy a hitelkérelmet nem utasítják-e el.
A régi autó nagy nehezen hazavánszorgott velünk.
Sürüsödik az élet körölöttünk,a csütörtök egyre bizonytalanabbá válik.Kép
Pedig jó lenne kikapcsolódni,jobban megismerni a többieket és Veled beszélgetni!
Tényleg összehozhatnánk valamit addig amíg egyedülálló vagyok.Kép
Papos álmot nem mondom,nehogy elpirulj!Kép
Irsaiak az ácsok is,itt Pilisen lehetetlen volt találni.
A kosztümöt is sikerült Irsán megvennem,egész jó.
Persze még egy csomó elintéznivaló maradt.
Hajdíszt még nem tudom honnan szerzek,na nem fátyolra gondoltam,hanem valami kis "kütyüre"-ezt aztán jól megmondtam!
Ruha kölcsönzőben érdemes szerinted próbálkozni?
Votam a baba bizományiban is,egyenlőre csak körülnéztem,tényleg nagyon jó dolgok vannak,köszi,hogy mondtad!
Na,további kellemes hétvégét!

Üdv
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Nah, a mai napod utan nem csodalom, hogy minden bajod van..
Milyen autot valasztottatok? Hajra, en nektek szurkolok Kép Szomszedasszonyom (szemben) is most jutott egy 3 ajto Opel Corsahoz hitellel.. nah, az auto 1.5 eves, van benne 21e km, de a motortere olyan, mintha most jott volna ki a gyarbol, a generatorban, ahogy latszodnak a tekercsek, meg csillognak.. szoval szuper Kép Ezek utan a mi Fiatunk egy venseg, bar a karosszeriat most fogjak aug. vegen-szept. elejen helyrepofozni.
Ho vege fele leszek en is szabin, majd atugrom hozzad, hogy ne unatkozzKépKépKép
A papos almot meselheted, en mar ketszer veszitettem el hajadonsagomat, igy en mar nehezen pirulokKép
Hajdisz ugyben lehet, hogy tudok majd segiteni, csak tudni kene, hogy milyenre gondolsz, bar tudom, hogy ezt nehez leirni. A melohelyemtol nem messze van egy ceg, ami ilyenek gyartasaval foglalkozik, legalabbis legutobb meg lattam a cegtablatKép
Amugy eskuvoi ruhaszalonban lenni kene ilyennek, csak en is azt sajnaltam, hogy vissza kellett adni.. legalabb ez megmaradt volna (legalabbis az elso eskuvomon, mert a masodiknal mar sajat keszitesu fejdisz+fatyol volt, ha nem felejtem el, akkor majd elhozom, es megmutatom).

Humm, Gyuszko ismet nem jo utat valasztott odakint, a kotlossal megint osszevesztek Kép Maniaja a fiamnak, hogy a kotlos es a csibek kozt akar elmenni es a kotlosmama ezt nem toleralja, hanem nekiugrassal honoralja..Kép

Nah, ha nyerek a lotton, akkor mindenkinek jo jovohete lesz Kép Kata, akkor gyorsan lesz tetod KépKépKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Lottós Mica!Kép

Hajrá!Tessék nyerni!Ha én nyerek mit kérsz?
Mi ilyen új autót nem engedhetünk meg magunknak,még részletre sem,ez egy Opel Astra Caravan és 11 éves,20 ezer a havi törlesztés 4 évre.
A hitelnek Ruszlán állampolgársága lehet akadálya,meglátjuk.Jó lenne,mert két gyerekkel kényelmesebb lenne,mint a Lada Samara...
A hajdísz jó lenne,ha megmaradhatna!Kép
Jó lenne,ha megnéznéd a ruhámat és a kosztümöt,mert szerintem lehetne a kettőhöz egy hajdísz.Tényleg nem túl nagy díszre gondoltam,esetleg pár apró virágra,nem is tudom,először leszek menyasszony.Kép
Hó vége az mit jelent?Tényleg szeretnélek már látni.Kép

Gyuszkónak puszkó,fujj kotlós!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Nyeretlen Mica jelentkezik,

Nah, mostmar csak benned van a bizodalmad, ezek nem voltak kepesek eltalalni azt az ot szamot, amit en huztam, pedig 4 mezoben is eselyt adtam nekikKépKép
Ne aggodj, olyan autot mi se engedhetnenk meg magunknak, ezert van az altalad latott FiatunkKép Kicsi, hasznalt, de a mienkKép
Nah, akkor a hajdisz miatt osszehozunk egy talalkat hamarosanKép Holnap epp nem jo, mert megyunk a Matraba, kicsit kikapcsolodas, kicsit fuvarozas, ugyanis parom tesoja es a kislanya ott nyaraltak es holnap jonnek haza. Anyosom megkerdezte, hogy van-e kedvunk kirandulni, ebbol mar sejtettuk, hogy menni kene valahova. Miutan amugy is akartunk mar menni a Matraba, igz nem kellett nagyon eroltetni. Igaz, hogy mi hosszabb idore akartunk menni, de az anyagi helyzet atalakult, igy kimarad. Viszont cserebe mar megvan Gyuszko uj a'gya, amit o valasztott ki tegnap es ma kihoztakKép Delutan olyan orommel ment aludniKép
Es meg ebben a honapban meg lesz a babakocsi is, ha minden igaz. Vannak lemondasok az ugyert, de ezert most nem sajnaltukKép
Szoval jovoheten valamikor szerintem megoldom, hogy talalkozzunk, masnem hamarabb hazalogok a cegtol, es legalabb tudunk 1-2 orat dumcsizniKépKép

Gyuszkot nem viselte meg olyan nagyon, bar megijedt, mert tudta, hogy o csinalta rosszul, mi szoltunk neki elotte, hogy ne menjen arra. Aztan a delelott tovabbi ideje alatt lekototte a varakozas: az a'gy Kép Alig vartaKép 11 korul jott meg az a'gyikoja, del elott 5 perccel mar azt kerdezte, hogy mikor mehet aludniKépKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Szia!

Már biztos alszol,azért írok 1 kicsit,bár látom a lottó pénzt Tőled is elfelejthetem!Kép
Párom,a PC-zseni beidult,de hiába minden,a freemail megint nem enged beKép,már hamarabb akartam jönni.
Milyen ágyikó lett Gyuszkónak,és a babakocsi milyen lesz?
Remélem tali valahogy összehozható lesz!

Érezzétek magatokat jól,majd írjál milyen volt!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!


Kata !

Aha ismerem a gerjét, már párszor jártunk arra, oda vittük a kutyát suliban Kép . Az gyalogosan egy picit messze van, vagy hogy akarsz menni? Pilis elsőször nekem is nagyon tetszett és tulajdonképpen tökre örülök, hogy itt lakunk, csak most már tényleg kezd zavarni, hogy nincs itt semmi. Beszélgettük a szomszéd-barátnőmmel, hogy azért tök gáz, hogy van vagy 3 óvoda meg sulik, de játszótér egy darab nincsen (a rendelő tényleg nem nevezhető annak, már hinták sincsenek, csak gaz Kép ) . Néha meg csak úgy elmennék sétálni, a kis utcákba, szeretem nézni a házakat tök sok helyen építkeznek és tényleg kezd olyan szép lenni a környék, de nincs járda, ahol meg van ott meg olyan minőségben, hogy azt nézem, hol hagyom el a babakocsi kerekét. A múltkor voltam anyuméknál és ott van egy nagyon fullos játszótér (annyit építettek mostanában, meg újítottak fel, nem tudom erre mért nem fúj ilyen szél? Kép Kép nem hiszem el, hogy semmire nincs pénz.) Jonathán kb. 15 percig csak állt és nézte a gyerekeket, szegény tök el van szigetelve, valahogy mindenképpen szeretném társaságba vinni. Még le kell beszélnem a jövő hetet, hétfőn megyünk oltásra, de végülis délután az is jó lenne, azt mondták a 15 hónaposnál már nem lesz nyűgi tőle, meg semmi sem. Te mikor érnél rá?

Mica!
Úgy látszik mindenki terhesen szeret építkezni meg költözni is Képezt mi is megjátszottuk szülés előtt 1 hónappal költöztünk, és még 3 hétig nem volt áramunk, csak a szomszédból Kép meg a kádba lehetet csak mosogatni, mert mosogatónk sem volt, csak már annyira akartam költözni mert ezt még mindig jobban viseltem, mint annak a lehetőségét, hogy anyuáknál leszünk még mindig, mikor megszületik a kissrác.
Akkor azért nálatok is megvan a távolság a rokonoktól. KépVan bébicsőszöd, vagy tudod azért valakire bízni a srácot, ha valahova menned kell? Bölcsibe mióta jár? 8 órába dolgozol, te viszed, te hozod? Gondolom nem vesznek fel mindenkit, és az van előnybe aki helyi, szóval nekünk nem lenne sok esélyünk? Kép (még nem tudom mi lesz, csak mint lehetőség merült fel a bölcsi, de lehet, hogy nem is lenne rá lehetőség)
Üdv
Szilvi
sylva
 
 


Szilvi!

Tavaly voltam nagyon felbuzdulva,hogy aláírást gyűjtök a játszótér ügyében és beviszem az Önkormányzathoz az illetékesnek.
Erről nem mondtam le,csak akkor lehűtött a környezetem,hogy úgysem foglalkoznának ezzel.De szerintem azt nem tehetik meg!
Benne lennél egy jó kis Baba-Mama mozgalomban egy játszótérért?
Nem tudom olvastad-e,azt hiszem itt írtam,hogy az volt a csúcs,amikor bele volt csinálva a csúszdába a rendelő mellett és napokig úgy is maradt...KépKépKép
Arról nem beszélve,hogy balesetveszélyesek a megmaradt"játékok".
Lehet,hogy itt úgy gondolják,hogy nincs is erre igény,pl.az anyatejes előadáson is azt mondták,hogy azért nem szerveznek kismama-klubot,mert biztos senki nem igényli.
Tényleg lehangoló,hogy gyereknapot nem tartanak,de semmi mást sem!!!Kép
Jövő hetem egyre cifrább,miztán kiderült,hogy jegyesoktatáson is illene megjelennünk.
Szóval sajnos csütörtökön Momohoz sem tudok menni!!!Kép
Ez az esküvői készülődés már az agyamra kezd menni.

Üd.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Kicsit vagyok, de nem sok idot..
Most ertunk haza, kicsit kivan a csaladKép Reggel fel8kor indultunk, irany Galyateto, aztan Matrahazan voltunk egy kicsit (nosztalgia a naszutunkrol), aztan fel Kekesre, bar ott Gyuszko es en csaltunk, mi rallyztunk az autoval Kép Nah, az se volt semmi..Kép Parom, a tesoja es a tesoja lanya meg felsetaltak Kép Utana ott ebedeltunk egyet egy pleden, aztan irany lassan vissza, mert lurko almos lett, az eso meg csepergett Kép Gyuszko par kanyar utan bealudt, egesz Szolnokig szunyaltKép Mondjuk aludt az egesz hatso banda Kép Szoval Kekesrol irany Szolnok, ott kiraktuk a bandat, es utana irany haza.. kicsit kifaradtunkKép

Szilvi,
ha valahova megyek, akkor altalaban jon velem a lurko, vagy ha epp raer az apukaja es nincs meloban, akkor o vigyaz ra. Lenne hely, ahova elvihetnem, van egy jo baratnom, de eddig meg nem volt ra szukseg. Talan ez utan sem, mert lassan ugyis itthon leszek, es akkor megoldodik a dolog Kép Bolcsibe tavaly majus ota jar, akkor kezdtem 4 oraban melozni gyes mellett, egesz nap bent van. Iden 6 orara valtott a munkaidom, szoval van ra mod, hogy en vigyem es hozzam Kép
A felvetelt nem tudom, jelenleg tuti, hogy nehez meg a helyieknek is bejutni, talan ha kibovitik nemsoka, ami mar tervben van.

Kata,
Okulj csak jegyeske, tudd, hogy mibe fogsz bele Kép Bar 10 ev utan, ha ujat mondanak neked, akkor megeszem a sapkamatKépKépKép
Nah, hogy ne legyel kikeszult, jovoheten ellogok hozzad Kép
Gyuszika agyikoja egy 160 cm-es hosszu, 3/4 reszben korbekeritett, zsirafos-tigrises-oroszlanos huzatu kek alapszinu agy Kép Nagyon szeretiKép
Babakocsinak egy Pierre Cardin kocsit neztem ki, ez az, ami jelenleg minden feltetelnek megfelel, amit elgondoltunk. A www.babadiszkont.hu oldalon a babakocsi menuben a 2 funkcios link-re kattintva behozott oldalon vannak kepek, az utolso elotti sor elso kepen lathato a kivalasztott, PS 827-es a szama.
Most hirtelen ennyit, lehet, hogy ma mar nem leszek, mert hamar este lesz a csaladnak, kicsit en is kifaradtam..
Ha megse, akkor irok Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Nagyjából 1 órája ülök a gép előtt, és alig bírom behozni a lemaradásom Kép annyit írtok, hogy csuda.

Nagyvonalakban:

mennyasszonyi fejdísz: Cegléden a Héja szalonban (Széchenyi úton) meg kell venni a fejdíszt, kesztyűt stb, nem is vennék vissza. Ez egy kölcsönző, de a kiegészítőket eladják. Egyszer érdemes elnézni oda is - anno nekem onnan volt ruhám és díszeim is (kis gyöngyök és virágok fátyol nélkül)

Momotali: nem akarok senkit elkeseríteni, de ez vhogy nem akar összejönni. Némi baleset érte a nagylábujjamat, és kedden megyek lézeres kezelésre. Nem hiszem, hogy rá két napra már biztonsággal bevállalnék egy autóutat, szal lehet, hogy mi sem megyünk Kép

Hétvégénk nagyon zsufi volt, de nagyon élveztem. Szerdán megyek UH-ra (valszeg taxival), és ha csütörtökön nem tudok talizni, akkor még elvánszorgok Habony magánrendelésére is, oszt letudom egybe Kép
Szombaton voltunk a Madrinában, és láttuk összerakva álmaink ikerkocsiját. Fú, csajok, az aztán a kocsi, mindent tud:
- állítható rugózás
- variálható ülésirány
- egykézzel csukható váz
- állítható tolókarmagassát
- és egy akkora bevásárlókosár, hogy még én is elférnék benne
- plusz elöl bolygósítható kerekek, és olyan könnyen tolható,irányítható, hogy csak kerekedett a szemem
No jó, mongyuk annyi pénzért.... Szóval ez már színtiszta szerelem Kép Aztán voltunk az IKEA-ba is, ott vettünk Orsinak játéktároló izét (és végre megszüntettem a kenyérsütős dobozát), egy kisszéket és hozzá egy nagyon frankó asztalt. Az olyan, hogy a teteje egy plexi, és ha azt leveszed, ott van tároló, amibe bele tudod rakni a cerkákat, játékokat stb. Látható, de mégsem szanaszét van a szobában. Nagyon élvezi, úgyhogy ma vettünk neki egy szép új füzetet és színes ceruzákat, mivel imád rajzolni. Már vagy másfél órája elvan vele, néha felnéz és azt mondja: "juuuuuuujjjjjjjjj" Kép És ami számomra a legmeglepőbb, hogy már "használ" színeket. Nem mintha már szépen rajzolna formákat, de karikát már egész ügyesen, vagy láccik, hogy a csigavonalat probálgatja, és nagy ritkán 3szöget és 4zetet is szeretne, de ennyire még nem ügyes Kép Ja, és vettünk neki szép fellépőt a mosdóhoz, hogy kézmosásnál ne a mosóporos dobozon kelljen egyensúlyoznia - nemmintha azt nem élvezte volna. Szóval most mikulásig le van tudva a gyermek.

Lányok segítsetek!
Lányom hátán kijött egy ekcémás folt. Voltunk vele dokinál, kapott rá Prednisolon "J" kenőcsöt, amivel szorgalmasan kenegetem, állítólag vmi allergia lehet. De a folt egyre csak terjed. Mongyuk holnap viszem megint dokihoz, de hátha nektek is van vmi bevált csodaszeretek, már ha találkoztatok hasonló problémával (őszintén remélem, hogy nem). Mongyuk nem életveszélyes, de azért picit bosszant, és úgy látom, most már kezd viszketni is neki, mert ha leveszem a pelust, egyből nyúlkál oda - persze ez lehet a gyógyulás jele is, mert a folt közepe már kezd barnulni, és nem is emelkedik ki.

Most viszont már mennem kell, mert éhezik a családom, és isteni bagette vár ránk igazi vajjal... hmmmm

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Heppi!

Raulnak is volt ilyesmi foltja,a krém-szintén szteroidos-nálunk bevált,lehet,hogy tényleg idő kérdése.Majd írd meg légyszi,hogy mi lett.
Mi történt a lábbujjaddal?Remélem hamar rendbejön.
Köszönöm az infót dísz-ügyben,kedden lehet,hogy meg is nézem,vagy szerdán UH után.
Azt meg szabad kérdezni,hogy mennyiért vesztegetik a babakocsit,amiről írtál?Nagyon kíváncsi lennék.
Hát igen,most duplán minden:kiadás és öröm is.Kép
A játéktároló praktikus lehet,nekünk egyenlőre dobozokban vannak a játékok,de lassan ovit nyithatunk.Kép
Raul mostanában nem akar rajzolni,annyi más dolga van egész nap...
Pedig nemrég még állandóan rajzolgatott.

Mica!

Jó kis napotok lehetett!Kép
Szerdán már meglesz a kosztümöm is,mert kicsit alakíttatnom kell rajta.Abban az új üzletben vettem,ami a Vodafonos mellett van,ismered?Most csomó akciós dolog van,nagyon szépek.
Ma misén voltam,tiszta szentes leszek a végén.Hogy mire képes két szép szem!
Végül is azért mentem,mert az pappal kellett beszélnem,de ledöbbentem:tök lazán rágyújtott,mikor mondtam,hogy problémázik kicsit az otthoni plébános,akkor közölte:hogy sűllyedne el!Állam leesett.
A babakocsi tök jó szerintem.
Ágyat mi is hasonlót terveztünk eredetileg,de mostanság az emeletes felé hajlunk.
Na,ha eljössz megmutitom a ruháimat.Kép
Jó pihit!

Ödv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy mindenkit baleset ért mostanában, jajjKép Azt hiszem, hogy ha így haladunk, Momonak nem kell nagyot takarítania..
Momo, én talán még át tudom ugrani hozzád, szerintem bármelyik nap a héten. Ha ráérsz, csörögj rám, te tudod az én számomatKép

Heppi,
Jobbulást! Úgy látom, hogy van egy pár közös pont a heti beszerzés/körülnézés kategóriában nálunkKép
Nagyobb lurkó és babakocsiKép
Az ekcéma hálistennek minket elkerült, keresztlányomnál volt ilyen, neki is azt hiszem, hogy kenegették, és ami lényeg, ne használj semmilyen más fürdetőt, mint amit pár napos korában, tehát a gyerekorvos által felírt krémes fürdetőt. Náluk bevált, utána óvatosan kell minden új fürdetőszert kipróbálni.

Kata,
Jajj, hát szép, de nagyon fárasztó nap volt a tegnapi, este kidőlt az egész családKép
Úgy néz ki a dolog, hogy talán szerdán el tudok menni hozzád, mert reggel vinnem kell az autót Csepelre a turbószervízbe, és utána már nem hinnem, hogy bemegyek melózni, mert nem érné meg beBKV-zni, aztán meg rohanás haza.. szóval elmegyek Kőbánya-Kispsetig, aztán vonat PilisreKép
Hmm, lehet, hogy el kéne menni ezt a papot megnézni Kép

Gyorsan ennyi, meló közben még benézekKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Nagyon nem kell megijjedni, csak vmibe szörnyen belerugtam, és beszakadt a köröm meg a bőr egy része, és azt most lézerrel kiemelik. Sebész is megcsinálná, csak az most éppen szabin van, akiben megbízom, meg aztán a lézer hatékonyabb, hamarabb gyógyul, és ha szerencsém van még kötözésre sem kell járnom Kép

No, akkor irigykedjetek az új asztalunkra:

Kép

Kép

hú, ordítás van

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,

Ez nagyon jó Kép Látszik, hogy nagyon tetszik csemetédnek Kép
A sérülésed emlékeztet párom egykori esetére, ő álpadló lapot ejtett a nagylába ujjára, ráadásul a padlólap sarkával.. Neki segész hozta rendbe, 1 hétig kellett pihentetni, áztatni kamillás-neomagnolos vízben.. és ennek köszönhető, hogy velem együtt jött be a kórházba szülni, mert ez pár nappal Gyuszkó érkezése előtt történt. Valami jó is volt a rosszbanKép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Heppi!

Tényleg látszik,hogy Orsi máris teljesen birtokba vette.Kép
Nagyon jól néz ki.

Mica!

A szerda nekem a tudomány jelenlegi állása szerint így néz ki:de.UH+kosztümért,aztán 3-ra közös kedvencünkhöz jegyesoktatásra,mert ma szólt,hogy a csütörtök mégsem jó neki.
Így elég érdekes lesz összehozni a min.kötelező 3 alkalmat.
Szóval,ha a kettő között nem jön be még valami,akkor ok.jó lesz már talizni!Kép
Végre kész a tető!Kép
Az autó-hitelkérelemmel viszont vacakolnak,Ruszlán állampolgársága miatt,pedig még az OTP-nek is megfelelt.Kép
Meglátjuk mit tehetünk,a foglalót mindenképpen visszakapjuk.
Most 1 kicsit azt hiszem le kell pihiznem,mert ma valahogy nagyon szédülök.Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

A szerda reggel nekem foglalt az autó miatt, fel Pestre, ki Csepelre, aztán valahogy majd vissza.. szóval addig szerintem végzel Cegléden Kép Amúgy remélem, hogy összejön, mert viszem a digigépetKép készülj, szépülj Kép
A tetőt mondani is akartam, hogy reggel már holmi cserepet is láttam rajta, alakul Kép ha kész, az buli, délután meglesem a vonatból Kép
Jajj, a hüje hitelesek, mindig találnak vmi kifogást. Próbáljátok, hátha mégis átmenne vhogy.

Lassan rohanok haza, majd otthonról is benézek Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Na én is hazacuccoltam, de teljesen le vagyok pukkanva, tegnap az egész napom egy merő rámolás volt, ma meg a mosómasát nyúzom és próbálok rendet vágni a kégliben, mert nagggyon báncsa a szememetKép
Látom, miattatok már nem kell a pororoszlánokkal kűzdenemKép Azért ha augusztus végéig még van valamilyen mindenki által szimpatikusnak vélt taliidőpont, én továbbra is biztosítom a helyet hozzáKép Remélem, szeptember 6-ig kihúzom, mert az már a 37. hétKép

Mica,
majd hívlak, de látom, azért te se unatkozol. SMS-ben elküldöm a számomat, hogy te is szólhass nyugodtan, ha kedved, no meg időd van benézni hozzánk, én már nem nagyon tudok kimozdulni a nagy hasammal, így valszeg mindíg megtalálszKép

Kata,
szurkolok én is a hitelkérelemhez, hátha így már elég leszKép
Örülök, hogy a tetőkérdés lassan megoldódik, még ha vitatkozni kell is a mesterekkel. Nekünk a nagy esőzések alatt derült ki, hogy a bádogos trehány munkát végzett, mert a bejárati ajtóban zuhog a víz, hiába van fölötte tető...no ezt kéne valahogy kijavíttatni veleKép

Heppi,
lábadnak jobbulástKép
Ikeás asztalka nagyon szupi, csak nekünk kicsi lenne ennyi visító lurkóhozKép Én két hete vettem egy nagyobb kerek Chicco asztalt 3 narancsalakú székkel, lányoknak teccik, csak még a 3 széket nem értik igazánKép
Madrinába én még nem mertem bemenni, pont az ilyen hirtelen jött szerelembe esés miatt (ismerve az ottani árfekvéstKép)Kép Szegény hármaska már szinte mindent örököl, semmi új cucca nem lesz...micsoda kitolásKép
Ekcéma: én inkább nem riogatlak, Timin visszatérő vendég, általában akkor, amikor már azt hiszem, túladtunk rajtaKép Amíg lehet, én kerülöm a szteroidos krémet, de ha a homeós szerektől és egyéb ráolvasásoktól nem javul, akkor rákenem azt is.

Betti,
herpeszed hogy van? Remélem, már múlóbanKép
És hogy bírod a nagy pocit? Én már kezdem magam csüngőhasú sertésnek érezni, ráadásul minden lehajlásnál reklamál a lakóm, vagyis a belső szerveimmel együtt kinyomja a kezét lábát valamelyik oldalamonKép Hát a kényelmes állapottól már fényévekre vagyokKép

Képzeljétek, múlt pénteken voltunk a budapesti Állatkerben és azóta Timi azt hajtogatja, hogy menjünk haza az állatokhozKép Csak tudnám, hogy fogom lebeszélni a dologról, mert azért hetente mégse járhatunk odaKép

Na mennem kell, mert szólítanak a csajokKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!
Szerintetek ez hogy van?
Ha van választott orvosom, akkor visszautasíthatom azt, hogy az ügyeletes megvizsgáljon? (ha mondjuk beérkezem a kórházba, mondhatom, hogy megvárom a dokim? - vajúdás alatt hagynom kell, hogy az ügyletes is vizsgálgasson? Ugye nem?)

Kata!
A játszóteres dologba nagyon benne lennék! A baba-mama klub azért nincs, mert szerintük nincs rá igény? (engem meg sem kérdeztek Kép, bár gondolom mást sem Kép ) Hú-ha akkor lehet, hogy játszótér is azért nincs, mert arra sincs igény, mert itt nem szeretnek játszani a gyerekek. Ezekszerint akkor, mi már csak ilyen 'igénytelen' helyen lakunk, ahol senkinek nem igénye semmi. (ha nyugdíjasfalu lenne, akkor oké, de hát annyi gyerek van, hogy alig férnek be az óvodába .... )
Ha megvolt a lagzitok, akkor indulhat a project Kép Kép? rázzuk már fel kicsit őket, ha nem is érünk el semmit, legalább tudjanak róla, hogy mire van igény szerintünk Kép Kép Kép

Mica!
Hol van pontosan a babaturka Irsán? (de ne csak utcanevet írj, mert úgy nem tudok tájékozódni Kép köszi).

Üdv
szilvi
sylva
 
 


Sziasztok,

Momo: varom az sms-t, gondoltam, hogy 2 kiscsajszi es egy pocaklako mellett nem te fogsz atszaladni hozzank Kép Amugy is ugy illik, hogy eloszor a fiu kezdemenyezzen, meg megszolod a vo-jeloltetKépKép
Az orokles miatt nem kell aggodni, nalunk mar 2nel elkezdodik, csak holmi felsoruhazatot kell beszereznem lurkocara, mert a juniusi Gyuszko ruhakban vacogna januarban Kép

Szilvi,
Dede, irok utcanevet, ha ezt nem ismered, akkor gond van Kép Pesti ut Kép Ez amugy jo atveres is, mert miutan a 40es ut, ami vegigvisz Irsan az vegig Pesti ut, igy keresgethetned jo sokaig a boltot Kép Pilis felol amikor elered a Postat (Vasut utcai keresztezodes), akkor utana tovabbhaladva a Pesti uton jobbkez felol van egy vegyiarus bolt+lottozo feher epuletegyuttes, es azzal szemben van a babaruhaturi Kép Van uj ruha is, felnott cucc is akad, sot most (bar tudom ez teged nem erint) kismamanadrag is, varratott-betetes, azt hiszem 1980Ft-ert.

Kata,
kipihented mar a szedulesed?

Azt hiszem, hogy ma tul voltam az elso igazi kemenyedesen (Kép), vagy csak lurko dijazta kezzel-labbal kitamasztassal a bicajozas utani leszallasomat..Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!

Köszi,kicsit jobb a fejem,de ma tényleg jó lesz időben ágyba bújni.
Na,az lett a hitel-dolog vége,hogy adtunk egy pofont a sz..nak és úgy tűnik az én nevemen lesz az autó.Természetesen szerdán kellene ezt is megoldani,úgyhogy kedd este,vagy szerda reggel felhívlak,jó?
Óvatosan most már Asszonyság azzal a bicajozással!Kép
Lehet,hogy tényleg nem árt,ha van otthon magnézium valamilyen formában.
A szépítkezés attól tartok tök felesleges jelen helyzetemben...Kép
Tető kész,holnap ismét várható a kőműves,nagyon változatos.
Gyuszkó?

Momo!

Látod,ez a tali nem akar összejönni,pedig én nagyon vártam.Kép
Azért remélem még lesz belőle valami augusztusban.
Milyen újra itthon?
Köszi a szurkolást hitel-ügyben,úgy látszik a Micáé egyedül kevés volt.Kép
Igaz,még most sem olyan biztos a dolog,majd szerdán kiderül.

Szilvi!

Végre egy hasonló harcos amazon!
Akkor majd jól kitárgyaljuk,megtervezzük a dolgokat,nehogymá assziggyék,hogy igénytelenek vagyunk.Se nyugdíjasok!Kép
Az ügyeletes orvos is megvizsgál elvileg-nőgyógyászról van szó,jól értem?!Csak nem máris megfertőztünk?!Kép

Mindenkit puszilok!Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,
Gyuszko vegre alszik, mint a medvebocs Kép Rafert mar, csak latszott rajta a faradtsag..
Bicajozassal ovatos vagyok, de egyenlore meg nem akarom abbahagyni, mert vegre mozgok is valamit, meg muszaj is, ha idoben el akarom reggelente juttatni csemetemet a bolcsibeKép Najo, van auto, de megse kene urizalniKépKép
Nah, ugylatszik mi barkivel/barmit szervezunk, nem akar osszejonni. Pedig mar a masik topicban Dianak megigertem a fotokat, ugyhogy hajraKép Viszont el is felejtettem irni, hogy delutan ismet lattalak a vonatbol kek-remKépKép
Viszont, hogy vidulj, ha sikerul, akkor felrakok egy regi Gyuszko kepet, en most sokat mosolyogtam rajta, hogy mikent is nezett kiKépKép

Szilvi,
Jah, vizsgalos valasz: amikor bemegy szuleshez felvetelre, akkor az epp ugyeletes megvizsgal (kotelezo), mert ebbol tudja, hogy hol is jar a szules, es mit es mikor mondjon a dokidnak, mert szerintem 1 ujjnyinal meg nem ugrasztja pl.
Utana viszont, ha szoltak a dokidnak es o uton van, akkor nem vagy koteles hagyni a vizsgalatot, hacsak nem veszhelyzetrol van szo.

Udv,
Mica

Ime a kep:

Kép
mica
 
 


Szia Mica!

Te sem alszol túl sokat!Kép
Jó a kép,mennyit tudnak változni,hamarosan pedig már borotválkoznak.Kép
Kinek a kezében van?
Akkor este,vagy holnap reggel hívlak.Remélem Habonynál ma nem lesznek sokan!
Kíváncsi vagyok mit fog mondani a cukorterhelésre,mert az étkezés utáni 6.57 lett.
Rohanok,mert odaég az ebéd.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Mi az az alvás?KépKépKép
Hajajj, ne is mondd, nagy bajban lesz a lurkó a borotválkozással, mert max. tőlem tanulhatja el, mert az apja szakállas ugyebárKépKép
Itt a "másik mama" kezében van, ő az édesanyám Kép Párom anyukája az "Édi mama", mert Édua a neve.
Telefont várom, bár remélem, hogy csak jó hírt közölsz velem Kép Ma kiderült, hogy holnap egyedül vihetem az autót a szervízbe, eddig az volt bennem, hogy Kőbánya-Kispestig párommal megyek reggel, mert megy melózni. Erre reggel jutott eszembe, hogy hétfőn és szerdán angolórája van, tehát korán megy.. nah, marad a rádió utitársnak Kép
Ha van időd, nézz rá az alábbi oldalra: http://www.medlist.com/HIPPOCRATES/I/1/63.htm, ez szerint még a határérték alatt van a cukrod.

Jó főzőcskézéstKép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Nagyon rohanok, csak a szerelmemet akartam még megmutatni, de nem tudom lementeni a képet, szal a www.bebconfort.com oldalon a For Two -ban láthatjátok, azon belül is a Twin Clubot próbáljátok megtalálni Kép

bocsi, de tényleg rohanok Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


hát persze, hogy elrontottam Kép

www.bebeconfort.com

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: