Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok, de örülök, hogy megvagytok! Kép

Kép

Réka: nagyon ügyi vagy, én még sehol nem állok ablakilag. Kép És bátor vagy, hogy vasárnap nekivágsz a vásárlásnak! Biztos millióan lesznek.
Nekünk is kell még menni, igaz csak kajáért, de képzelem mi lesz...brrrr.
Ki mit főz Karácsonyra? Én halat hallal. Kép Meg beiglit sütök, mákosat, diósat, hú csajok akkora leszek mint 1 ház! Kép

Zit! Szerintem csak átáll, vagy éppen nem kíván annyit enni amennyit te gondolsz neki. Van ilyen, Daninál is volt, ne aggódj. Ő tudja mennyi kell neki! Kép Amúgy mit adsz neki, tejcit??Zit jó lett a tábla! Remélem lesz nekem még egy sor majd? Nagyon bizakodok. Bár lenne már kedd.

Kata! Hogy sikerült a vizsgád? Ajándékokat akkor sikerült beszerezni? Remélem éjjel már tudsz pihizni! Kép

Sziszike! Külön alszol a férjedtől??

Képzeljétek ma találkoztam a házban a szörnyűséges szomszéd asszonnyal: Kép, nem köszönt, én sem, de csönd volt és Dani aludt!!
Viszont este jött a férje aki a csengővel babrált és képzeljétek, ha megnyomja a csengőt, akkor a másik szomszédnál szól a csengő Kép KépMarha jó, nem? Szegény szomszédék szóltak neki, de az csak a fejét ingatta, hogy nem létezik, hogy ez miatta van...Na, mostmár jó lesz ha befejezik áldatlan tevékenységüket.

Puszi nektek:
Bellana
Kép
bellana
 
 


Kép

Szia Zit!

Benike 1999. augusztus 27.
Domika 2001. április 17.
Olivér 2004. április ???

Remélem így jó lesz! Kép

Ez előző e-mailemnél elmaradt, most szeretnék egy képet küldeni neked, hogy láthasd, hogy milyen a mi kis közös hálószobánk, ahol hamarosan már 3 kis srác nem hagy aludni! Kép Kép Kép Kép

Íme ilyen az én közös hálószobám a fiúkkal! Kép

Kép

Az én franciaágyam nem látszik, de úgyis a fiuk ágya volt a lényeg! Kép

Szióka

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem nem sok időm van netezni, de ha tudok, majd benézek. Mi Esztergomban élünk, 6,5 éve ismerem a férjem, és 3,5 éve vagyunk házasok. Kisfiunk, Kornél, akire sokat vártunk, 2003. március 16-án született. Egy tündér, nagyon jó baba. 6 hónapos kora óta mászik, 6,5 hónaposan állt fel. Most próbálkozik az egyszerűbb szavakkal, mint pl a baba. Szerencsére jó alvó, éjjel végig alszik, és napközben is kétszer alszik még. Hamarosan szeretnénk Neki kistesót, reméljük Ő hamarabb összejön.

Most egyelőre ennyi jut eszembe. Megígérem, ha lesz időm, akkor végigolvasom a fórumot.

ecsv
ecsv
 

 
 

Kata
ment emil Kép

Sziszike: szép a szoba, bocsi, majd holnap írok bővebben, most rohanokKép

zit
zit
 
 


Kép Szia Bellana! Kép

Hát mi sajnáljuk a legjobban, de ez így van!

Több oka is van:

1.
Drága férjecském nagyon korán kell, általában 4-5 óra körül, és nem bírta az éjszakázást, a fiúk vándorlása miatt.Kép
Ugyan este mindkettő a saját ágyában alszik el, de reggelre már tele az ágyam! Kép - nem tudom, hogy fogok elférni jövőre négyen Kép !!!

2.
A férem este hulla fáradt, és legtöbbször már 9 körül alszik a fiúk 10 óra körül is pögörnek még! Kép

3.
Drágám kb. két éve iszonyatosan elkezdett horkolni, és nem tudunk aludni tőle. Orvosnál is volunk, de azt mondták, hogy gégefedő nagyobbodása van Kép és nem lehet vele semmi csinálni. - KÜLÖNALVÁS - a recept Kép !!!

4.
A nappalinkban egy kinyitható sarokheverő van, ami általában ki van nyitva, mert a nap nagyrészét ott töltjük, és ott lehet heverészni.
Tök szupi, meg nagyon szép, kényelmes is, de csak egy embernek Kép. Kívül aludni lehetetlenség, mert a toldás része teljesen kikészíti az ember derekát Kép !
Arról nem is beszélve, hogy éjszakánkétn fel kellene rohanni a hálóba óránként, ha valamelyik gyerek nyösszen egyet akkor már az idegosztályon lennék! Kép

Kép Egyébként hogy tetszik a mi kis közös hálószobánk a fiúkkal? Már amennyi látszik belőle???

Kép Kedden mész orvoshoz??? Szorítok neked két kézzel Ok!!! Kép Kép Kép !!!

Egyébként már nálunk is fel van díszítve a ház!

A lépcsőkorlátra műfenyőt tekertünk, amin égők vanank, a konyhában a piramiségősor díszeleg, a szobában vannak az ablakon fóliák, meg egy nagyon aranyos angyalka dísz, ami szintén világít!

Ami a VÁSÁRLÁST illeti, még ránk is vár egy nagy roham a hétvégén, az ajándékok nagyrészét már megvettük, képzeljétek már a fenyőfánk is meg van, ugyan kicsike, mert nem nagyon van hely, de nagyon formás.

Kép

Tavaj az utolsó napra maradt a fenyő vásárlás, és teljesen ki voltunk miatta!

Mindenkinek sok sikert a hétvégi bevásárláshoz, remélem mindenkinek sikerül megvennie azt amit szeretne.

Sziasztok lányok

Puszika mindenkinek Kép

Jó éjszakát és szép álmokat!

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Kép

Szia Ecsv!

Üdvözöllek közöttünk!

Én is csak nemrég találtam rá erre az oldalra, de nagyon szupi.
Én pilisszentkereszti vagyok, elég közel vagyunk egymáshoz!
Szoktunk járni az esztergomi Tesco-ba vásárolni, de ritkán.

Ha olvasgatsz csak, ahhoz nem kell neten lenne, de gondolom ezt tudod, kicsit feljebb van a bemutatkozó levelem. Olvasd el, és akkor jobban megismerhetsz majd!

Most már mennem kell!

Jó éjszakát és szép álmokat neked és a kis családodnak!

Kép

Szia Kép

Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, mert ma is sütökKép Amúgy jók lettek a mézeskalik!

Szia Ecsv! Üdv a körünkben!

Gratulálok a vizsgákhoz, minden ügyeskedő babához!

Holnap Csenge nagyizik, mi meg bulizunk Apával! KépKép

Ph.

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Kép Szép Jó reggelt, vagy napot mindenkinek! Kép

Ma is korán kelltünk, Benikém már hatkor kukorékolt, pedig csak 10 óra fele aludt el.
Én utoljára kamaszkoromban aludtam 8-nál tovább Kép !

Írjatok majd!

*******************************************

Kép Philissa! Kép

Köszi a választ a mások topikba, nagyon sajnállak Kép nem lehetet egyszerű neked!

JÓ BULIZÁST!

Kép

Kép LÁNYOK!!!

Mindenkinek szép napot Kép

Puszika Kép

Sziszike és a rosszcsont banda Kép

Sziasztok Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Doktoros hetünk volt, jó, hogy vége... Hétfőn hallásvizsgálaton voltunk, szerdán Miksa megkapta élete első oltását, ma pedig az ortopédián jártunk Szentendrén. Oltás után este kicsit bágyadt volt és lázas, de már kiheverte. Másutt mindent rendben találtak szerencsére, Miksát tényleg csak a szuri zavarta (de az nagyon, úgy ordított, de úgy ordítottKép), meg az, hogy egész héten taknyos volt. Még mindig szívjuk az orrát, de javult sokat. A szentendrei sztk-t nekem már annyian szidták, de én olyan elégedett vagyok vele! Szinte semennyit sem kellett várnunk az ortopédián, és kedvesek is voltak. Annak idején AFP-t és nagylabort is ott vették le nekem, és ugyanez volt a tapasztalatom.

Szia ecsv, én is üdvözöllek!

Sziszike! Kicsit meglepődtem én is, hogy külön alszotok. Mondjuk nincs hozzá közöm, meg az érveid is eléggé meggyőzőek, de ha nekem külön kellene aludnom, nagyon hiányozna a párom. Pedig horkolKép Már akkor is olyan rossz nélküle, ha időnként éjszakás.

Bellana! Csak a bejglit kell megsütnöm, szerencsére anyukám és a bátyám érkezik 23-án, az anyu mindenáron segíteni akar. Mi szenteste mindig halászlét eszünk (bajai módra készítve, tésztával), és a tesóm főzi bográcsban az udvaron. Ha hideg van, akkor iszogatnak is egy kicsit a tűz mellettKép Különben még semmit sem készültünk az ünnepre, borzasztóan állunk, csak Miksa kapott edig egy babygymet. Karácsonyfa sincs még. Még azt sem tudom, én hogyan tudok ajándékot venni a páromnak, mert el kellene szabadulnom ehhez egy pár órára. Valószínűleg itt kell hagynom lefejt tejet, remélem működik. csak kiráz a hideg tömegtől és a zsúfoltságtól.

Ti mit vettetek a párotoknak?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Sziszike, kedves a szoba. Kép Megértem az érveid is. Én már nagyon megszoktam, hogy együtt alszunk a párommal, nem tudnék külön. A lakás olyan pici, hogy, ha horkolna is hallani lehetne mindenhol.
Persze mindenkinek máshogy az üdvözítő. Kép

Szirom, szegény Miksa, már jó régóta náthás! Kép
Mi is halászlevezünk, igaz udvarunk nincs -mókás lenne a panel előtt bográcsozni Kép - Én előfizetést adok a páromnak a kedvenc újságjára. Én meg megkaptam az ADSL-t . Kép
Dani kap egy nagy építőkészletet, kis kocsit amibe rakodni lehet az építőket és persze huzogatni,meg autót, meg ki tudja még mit. Kép

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!Kép

Sziszike:
Nagyon barátságos a szobátok. Nyugtató ez a zöld, bár ahogy olvasom nálatok pont az ellenkezőjét váltja ki. Kép Nálunk is külön vonult párom, hogy tudjon éjjel is tanulni, mert túl sok az anyag. Jó rossz, de legalább jól elférek az ágyon. Kép

Bellana:
Tényleg érdekes lenne panel előtt bográcsozni, bár lehet, hogy így összekovácsolódna a banda. Kép Mi a kedvenc újságja a párodnak? Jó lehet a szomszéd csengője Kép A táblicskuba lesz hely, csak nem tom mikorra vagy kiírva? Vagy írtad már és én vagyok ilyen hülye feledékeny?

Philissa:
Te aztán jól elfoglalod magad Kép Még sose sütöttem mézeskalácsot. Nehéz?

Szirom:
Még mi is betegek vagyunk, de már nagyon jól haladunk, már nem köhög, az orrát is csak egyszer kell porszívózni. Azt hiszem jövő hétre túl leszünk ezen a náthán.Kép Minket is soron kívűl behívtak a csípőszűrésre az Sztk-ban, nem kellett várnunk. Kép Remélem most már Miksa is hamar meggyógyul!

Kata:
Remélem rendben haza értetek! Majd írj! Kép Gyönyörű fiú Misike! Kép Beni elaludt mire felmentem, de ügyesen felébresztettem a bébiörzővel, mert túl közel raktam a rádióhoz és sípolni kezdett. Kép Viszont délután aludt egy nagyot.

Ecsv:
Gratulálok az ügyes kisfiadhoz! Beni is ha így halad, nemsokára menni fog. Kép Most is itt hernyózik nekem. KépKép Nem baj, ha nem olvasod végig a topicot, csak írj majd, ha tudsz. Kép

Réka:
Sütögetsz még? Én majd mézes krémest meg pogit fogok sütni.Az tuti. Kép Jó neked, már biztos tiszták az ablakaid. Kép Nálunk minden nap esik valami, így nem tom mikor lesz ablakpucolás. Kép

Nálunk apa holnap vizsgázik, aztán vasárnap csavargunk, vásárolunk. Kép Beni kap Bundazsákot, meg hálózsákot, én meg sapit, mert nagyon hideg van már. Kép Apa nem tom mit kap, majd csak találunk valamit neki is. Kép

Na, abbam fejezem, mert jó sok lettem.
Pussz!
KépKépKép
zit
 
 


Sziasztok, most voltunk a Corában, Borzalmas volt!!! Nem tudom mi lesz hétvégén, de nekem már ez is sok volt. Rengeteg ember és én ezzel a nagy kocsival alig tudok navigálni (ezzel mások is így lehetnek, mert állandó torlódások vannak) A páromnak vettem egy pulcsit, de akarok még valami mást is venni, csak még nem tudom mi lesz az.

Mivel mi vendégségbe megyünk, nekem nem kell főznöm, de szeretnék pogácsát sütni és gyümölcskenyeret. Még egyiket sem csináltam eddig.

Zit neked van jó pogácsa-recepted? Beni is nagyon-nagyon édes. Remélem ez a berezonálás nem lesz probléma. De szólj ha valami baja van a gépnek.

Szirom remélem mielőbb meggyógyultok, nálunk is elhúzódott az első nátha, most meg már a második van, de kilábolóban. Szerintem biztos nem fogja bánni a párod, ha most nem veszel neki semmit, de talán az interneten is vehetsz neki valamit. (Én még sose csináltam ilyet)
Ja, mi az a babygym?

Misi nem kap semmit, pontosabban folyamatosan kap valamit úgyhogy most utóljára nem lesz neki külön ajándék tőlünk. De a rokonok biztos elhalmozzák majd.

Bellana, köszi csodával határos módon leraktam két vizsgát, már csak kettő van hátra. Réka a te dolgozatoddal mi van?
Bellana kedden mész dokihoz?

Sziasztok,
Kata
s.kata
 


Kata:
A babygym az amit nálunk is láttál, Beni azzal játszott, vagy inkább az alatt. Kép Igazából hugom szokott finom sajtos pogit csinálni, de elfelejtette elküldeni a receptet . Ha meglesz, majd elküldöm emilben.

zit
zit
 
 


Tábla:

<pre>
Nick Lakhely Gyermek Szül. idő
Bellana Vác Dani 2002.06.27
? ?
Ecsv Esztergom Kornél 2003.05.16
Philissa Pest / Szentendre Csenge 2002.09.23
Réka Pomáz Kristóf 2002.06.25
? 2004.05.14
S.Kata Dunabogdány Misi 2003.06.30
Szirom Horány Miksa 2003.10.18
Sziszike Pilisszentkereszt Benjámin 1999.08.27
Dominik 2001.04.17
Olivér
Zit Szentendre Benjámin 2003.08.09
</pre>
zit
 
 


Kata!

Az este véletlenül lefotóztam Miksát a babygymbenKép Látszólag tetszik neki. Bár én azt hittem, hogy a kezével fog kapkodni a lelógó kütyük után, ő inkább a lábával rugdossa őketKép

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Zit: köszi az új sort a táblában Kép , remélem lesz kit beírni...Egyébként nem írtam,hogy mikorra vagyok kiírva, mert nem merem még beleélni magam. Legutóbb a 8 hetes uh-on, már nem élt szegénykém...Jaj, csak lenne már kedd este, hogy tudnám mi van. Bár a pocsék közérzetemből ítélve, nőddögél a bébi KépKép

Kata, nagy-nagy gratula a vizsgákhoz! Kép Nem örülök arról amit a Coráról írtál, mert mi vagy holnap, vagy azután megyünk kajáért és apróságokért valami nagy helyre, de akkor inkább bele sem gondolok mi lesz...

Szirom, nagyon jópofa dolog az a babygym és Miksa nagyon komoly benne! Kép

Sziasztok!

BellanaKép
bellana
 
 


Kép

Kép Sziasztok Lányok! Kép

Kati! Kép

Kép GRATULÁLOK A VIZSGÁDHOZ!!!

**********************************************

Szirom! Kép

Nagyon édi a kisfiad!!!
Szupi az a játék, hol vettétek?
Mennyibe került, ha meg szabad kérdezni???

***********************************************

Bellana! Kép

Ne izgulj a doki miatt, minden ok lesz, a babácska már növöget a pocidba!
Két kézzel szorítok neked!!!

Kép

***********************************************

Zit! Kép

Olivérrel 2004. április 6-ra vagyok kíírva, ha akarod beírhatod a táblázatba! Kép

************************************************

Lányok! Kép

Mi is holnap megyünk még egy utolsó futamra ( Metro, Cor, Auchan stb ) - JÓ MI???
Azt hiszem nyugtatóval indíthtunk, ha ki akarjuk bírni a holnapi napot Kép !!!

Jó éjszakát mindenkinek!

Sziasztok!

Kép

Kép

Sziszike Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok, bocs hogy így megrémítettem mindenkit vásárlás ügyben, azért ki lehet bírni, főleg ha az ember előre végig gondolja, hogy mit kell vennie és nem csak úgy sodródik.
Sziszike ti viszitek a gyerekeket is? Hogy bírják? Úgy még húzósabb lehet. Misi egyelőre még csak a kosárban szokott üldögélni, de most megkértem a papáját, hogy vigyázzon rá addig, jobb is volt, bár volt egy csomó pici.
Bellana, ti hármasban mentek? Dani miket müvel a bevásárlásokon?

Köszönöm a gratulákat, jó éjszakát mindenkinek és kitartást a hétvégéhez!

Kata
s.kata
 


Kata!

Ha nem is ilyen design-os, de van egy használaton kívüli gym-ünk. Ha gondolod, kölcsön tudjuk adni.
Vigyem jövő héten?
rjuli
 
 


Sziasztok!

MAr tobbszor atolvastam az ujabbnal ujabb irasokat, de irni sosem volt idom. Hiaba, karacsony....

Bellana,
az ablakpucolas nalam sem volt az igazi. Csak a gyerekszobat anappalit meg a konyhat csinaltam meg.Es csak az uveget, ablakkeretmosas szoba sem jott. Igy is elfaradtam, oedig egy nap csak egy helyiseget csinaltam. De nem akartam koszos ablakra ragasztani a hopelyhecskeket.

Hu, en is elore aggodom a holnapi/holnaputani vasarlas miatt. Nem is tomegtol felek, hanem, hogy tul hamar el fogok faradni. Szerencsere gyerkocot vallatak a nagyszulok, vele meg sem probalnam (azert is nem vettem meg semmit, mert ezidaig a szuleim is dolgoztak). Itt Pomazon semmit sem lehet venni. A Corahoz meg nem volt kedvem. Meg en amugy is a Vorosmarty teren szoktam beszerezni az ajandekok zomet (meg konyvesboltban). Ennyit errol.

Kata,
gratula a vizsgakhoz. En meg nem birtam befejezni a dolgozatomat, asszem az hetfore marad. Hu, de suru lesz, gyorsan megyek is aludni.

Jo ejszakat!

Reka
Reka
 


Sziasztok lányok!

Nem tom, hogy felnéz-e valaki, azért írok.

Réka:
Ügyes vagy, hogy így megpucoltad az ablakokat, nálunk nem tudom mikor jön el a jobb idő, most pl esik a köd. Utálom már. Ha legalább szépen esne a hó...Kép

Sziszike
Kösz az adatot, beírtalak, majd feldobom jövőhéten a táblát, amikor Bellana volt dokinál.

Bellana
Ne aggódj annyit!!! Kép Inkább gondolj rá úgy, hogy minden rendben van vele és akkor nem lesz baj!! Azt mondják, ha az ember túl sokat gondol valami rosszra, az be is következik. Ne add meg ezt az esélyt! Kép Szorítok! Kép

Kellemes hétvégét mindenkinek!!
zit
zit
 
 


Szisztok lányok!

Mi beugrottunk Vác belvárosába...na szépen hömpölyögtek a népek...
Mi valszeg ma délután, vagy holnap megyünk az Auchan-ba felcuccolni kaját a jövőhétre. Már összeírtam mi kell.
Mi Danistúl megyünk -lévén, hogy senkire nem tudjuk bízni-. Az változó, hogy hogy bírja. Általában nem bír megülni a bevásárlókocsiba és akkor cipelni kell, mert ha lennt van eltapossák, főleg most. Az emberek egyszerűen nem néznek a szemmagasságuk alá...
Elég nehéz a szentem majdnem 14 kg...
Remélem túléljük.

Zit, köszönöm, hogy megvársz a táblázattal! Kép

Bellana
bellana
 
 


Nna, lányok rosszul lettem délután, így nem mentünk vásárolni...
Viszont Danit lefényképeztem az új motorjával,ímhol a kép:

Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

Bellana! Jobbulást neked, remélem nem komoly! Mi történt veled? A kisfiad gyönyörű, és milyen pajkosKép

Sziszike! Brendonban vette a párom, nem volt olcsó. Asszem 23 ezer.

Réka, Kata! Tényleg szerencsésebb, hogy tud a vásárláskor valaki vigyázni a picikre, már csak azért is, mert annyira sokan betegek mostanában és a tömegben szétprüszkölik azt a rengeteg vírust meg bacit. Én most csak erre tudok gondolniKép Tényleg Kata, neked akartam írni, hogy azt a szégyent most már nem vállalom be, hogy a páromnak nem veszek semmit, mert a szülinapjáról is lemaradtam. Merthogy október 5-re voltunk kiírva, gondoltam, hogy az ember szülinapjáig, 20-áig még haza is érünkKép Meg a terhesség végén már nem is nagyon ugráltam. Ehhez képest csak 18-án szültem, úgyhogy nem vettem semmit. No jó, persze a kisfia volt a legnagyobb ajándék, amit csak adhattam, de én szerettem volna a hagyományosat isKép Úgyhogy a hétfő délelőttöt megkaptam, ő vigyáz Miksára, és hagyok itthon tejet.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Bellana, remélem már jobban vagy! Holnap újra nekivágtok? Mi volt a baj, hányinger?
Dani nagyon helyes, igazi kópé fejet vág a képen.

Szirom, jól teszed, hogy otthon hagyod Miksát, szerintem neked sem fog ártani, ha egy kicsit egyedül mászkálsz. Tudod már, hogy hova mész és mit veszel? Jó, hogy tudsz fejni tejet, nekem nem ment ezért mindig rohanni kellett ha valahova elmentem (még mindig)

Képzeljétek Misi ma megkóstolta az almát. Nem bírtam tovább, olyan kiváncsi voltam mit fog szólni, meg persze ő is őrült kiváncsi, amikor mi eszünk. Két kanállal benyomott, de utána már kiköpte. Holnap folytatjuk.

Jó éjszakát mindenkinek,

Kata
s.kata
 


Kép Sziasztok Lányok! Kép

Túl vagyunk a nagy bevásárláson, és teljesen kivagyok. Hulla fáradt vagyok! Kép

A gyerekekre anyukám vigyázott, de így is borzalmas volt a tömeg.

Kezdödött reggel 8-kor a piacon, amikor több mint fél órát állam sorba a savanyúságért. Kép
Aztán meg jött a többi, Metro, Cora, Auchan, a végére már teljesen ki voltam, ráadásul egy örült majdnem a hasamnak rohant a bevásárlókosárra. Bele sem merek gondolni, hogy mi lett vona, ha telibe belevágja a kocsit a hasamba,-rohanás a kórházba, és még a legrosszabb is bekövetkezhetett volna. Kép
Nekem nem volt erőm üvöltözni, de ha a férjem ott lett volna, és éppen nem máshol vásárolgat, akkor biztos repkedtek volna a trágár szavak!

*********************************************

Bellana Kép

Nagyon édi a kisfad, szupi az új motorja! Kép
Domikának is van hasonló, csak nálunk nagyon kicsi a hely, és bent nem tudja használni sajnos.

************************************************

Szirom Kép

Még mindig tetszik a kicsi fiad játéka Kép , de sajnos ezt mi nem engedhetjük meg magunknak Kép , pedig tényleg nagyon ari!

**********************************************

Szia Réka! Kép

Mi újság? Hogy vagytok? Növöget a pocikád?
Mocorog már a babácska? Remélem jól vagyok!
Nekem ebben a vacak időben már nincs erőm ablakot pucolni, nálunk minden nap esik, ha csak rövidi ideig is, és csak bosszankodnék miatta!

Megyek is mert már nincs erőm semmihez, és még a fiúkat is le kellene füröszteni!

Kép

Kép

Sziasztok

Sziszike

Kép

Jó éjszakát és szép álmokat nektek!

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vegre van idom irni! GYerkoc a nagyieknal, a parom meg alszik (szegeny hajnalig ult a gep elott).

Tegnap mentem egy kort, egesz sikeres volt, csak rettenetesen atfaztam. Szeretem ezt a vasart a Vorosmary teren, olyan szep dolgokat lehet kapni (magamnak is talatam egy csomo mindent Kép)
A konyvesboltban is sok szep dolog van, de piszok dragak Kép.

Bellana, kepzeld pont ilyen motort vettunk mi is!! Kivancsi vagyok mit fog szolni hozza a legeny. Kap meg kis asztalt meg kis szeket, annak tudom hogy nagyon fog orulni. Meg egy par aprosagot.

A paromnak meg nincs semmi Kép. Tegnap egyutt voltunk, de nem lettem sokkal okosabb. Azert hosszu lesz meg a mai nap.
Sziszike!
Nezd meg esetleg a keres-kinalban, hatha arul valaki olcsobban. En lattam tegnap valamivel egyszerubbet (csak 4 maci logott rajta) 17 ezeret, hasznaltan gondolom meg olcsobb. Meg vannak ennel talan meg egyszerubbek is. Proba szerencse!

Este megprobalok irni, ha hagy az uram. Szegenynek meg egy csomot kell dolgoznia. Kép.

Mindenkinek tovabbi jokat!

Reka
Reka
 


Sziasztok lányok!

Mára összeszedtem magam. Tegnap annyira émelyegtem,hogy csak ülve-fekve bírtam meglenni. Hányni nem kellett egyszer sem, de örökké fáj a gyomrom, meg émelyeg, már unom. Közben a Dani megállás nélkül nyafog, az apja is, úgyhogy tele a hócipőm. Mindenesetre ma túllettünk a bevásáráson, nem volt olyan borzasztó, mint amire számítottam. Most megyek is mert romokban a lakás.
Majd még felugrok, puszi mindenkinek:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok, remélem nem azért van mindenki távol mert egész nap süt-főz és díszíti a lakást. Szégyelném magam, mert én semmi ilyet nem csinálok.
Kinéztem öt féle gyümölcskenyér receptet és sikerült úgy bevásárolnom, hogy egyikhez sincs meg minden hozzávaló, mert még mindig nem tudom melyiket csináljam.
Sziasztok,
Kata
s.kata
 


Sziasztok!

Eloszor is a legfontosabb:
Voltunk doktorbacsinal, es minden rendben van, egy gyonyoru es nagyon elenk kisfiu van a pocakomban. Az Uh meggyozott, hogy igenis nagyon sokat mocorog (alig lehetett elkapni egy-egy meres erejeig), csak ugy latszik en nem erzem annyira. A mehlepeny pedig mar kozeleben sincs a mehszajnak. KépKép KépKép Nagyon boldog vagyok!

Bellana,
neked hasonlo jokat holnapra!!!!!!!!!! Kép
Es kitartas, a vacak hanyinger el fog mulni. Bar elhiszem, hogy a karacsony nem a legmegfelelobb idopont, de ugyis az a lenyeg, hogy egeszseges legyen a baba.

Kata,
ha sikrult a gyumolcskenyer, akkor vevo vagyok a receptre. Nagyon szeretem, de meg sosem csinaltam. Hajra!

Szirom,
hogy sikerult a vasarlas? En csak a paromnak nem tudtam megvenni amit szerettem volna Kép. Gondolkodtam, hogy elmenjek-e ma a Coraba, de ugy dontottem, nem vallalom. Bizot millioan vannak.

Ma meg be kell fejeznem a dolgozatomat Kép, aztan johet a takaritas.

Sziasztok,

Reka
Reka
 


Sziasztok lányok!

Kata, mi sétáltunk Danival azért nem voltam itt. Kép
Takarítás? Én egésznap űzöm ezt a sportot, reménytelen Kép Bár a férjem megcsinálta az ablakokat, jee!! Már csak egyszer végignylom a lakást és akkor pá!
Mindenesetre azt még nem tudom, hogy sütök beiglit. Mármint a kis kuktámmal, Danival. Kép

Réka, szuper amit írtál a bébikéről, gartula!!
És a méhlepénynek is Kép

Lányok ma csodás dolog történt velünk, már leírtam pár helyre,de veletek is szeretném megosztani:

Engem és Danit ma nagyon boldoggá tett egy kislány akit nem is ismerünk és aki rólunk sem tud!
Ma hazatérve a szokásos sétánkból egy karácsonyi csomagolóba kötött dobozt találtunk a negyedik emeleti lakásunk lábtörlőjén. Se feladó se címzett.Alig mertem behozni, kinyitni, hátha tévedés. A dobozon csak egy nyomtatott matrica volt nagy "Boy" felirattal és az , hogy a csomag tartalmát hány éveseknek szánták. Meg egy logó : doboz repülőszárnyakkal : Christmas Child Samaritan's Purse
Belül egy csomó kis játék: több kicsi állatka, Micimackó, Füles csacsi, cica, több kisautó, darus autó, meg egy csomó kis csoki,nagy télapófigura...És egy levél cím nélkül, angolul amiben az állt, hogy bárki is kapja meg a csomagot, remélik örülni fog és boldog karácsonyt!

Egy Lisa Hyland nevű kislány neve állt alatta.

Gyerekek én totál meghatódtam, még most sem vagyok magamnál! Nem is tudtam, hogy van ilyen, de ha tudom akkor se gondoltam volna, hogy a mi küszöbünkre is kerülhet ilyen csomag. Kár, hogy nem voltam itthon, nagyon érdekelt volna, hogy ki hozta, annyira boldoggá tett. Én nem vagyok oda a karácsonyért, de ez a váratlan és önzetlen ajándék megmelengette a szivem önzetlen ajándék és Dani is olyan boldogan tologatja a kisautókat...

Bellana
bellana
 
 


Szia Bellana!

En ugy tudom, ez a babtistaknal szokas. De hogy hogyan osztjak szet arrol gozom sincs.

En is akkor sutottem mezeskalacsot, amikor a gyerkoc aludt. Mashogy el sem tudom kepzelni. Hajra!

Reka
Reka
 


Sziasztok!

Sikerült a vásárlásom, de azért nem könnyen indultam el itthonról. A páromnak viszonylag szerencséje volt, Miksa 9-től délig aludtKép Megetette, tisztába tette, 1-re pedig már én is itthon voltam. Az igaz, hogy a világoskék csíkos bodyra sötétkék csíkos ujjatlan rugit húzott, de nem bajKép Azért adta ezt a bodyt rá, mert ennek volt a legbővebb a nyaka. Fordítva volt a gyereken, elöl volt a kivágásKép Olyan aranyosak voltak, meg kellett zabálni őketKépKép

Bellana! Ez tényleg nagyon szép meglepetés!
Réka! Az olyan klassz, amikor az ember látja a picit mocorogniKép A császár után pár nappal engem megultrahangoztak, mert lázas voltam, és ellenőrizni akarták, hogy nem maradt-e semmi a méhemben. Lányok, azt a döbbenetes ürességet amit akkor láttam, sosem felejtem el. Úgy megszoktam, hogy ott mozog a pici, akit akkor még Vízipóknak hívtak! Jó, hát azóta meg kint vanKép

Kata! Nyugi, nem sütöttem én seKép Holnap jön az anyu, majd vele. Egy embernek jut a sütés, egynek MiksaKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Réka, mostmár tényleg kiváncsi vagyok honnan szedték, hogy nálunk van lurkó és kik tették ide az ajándékot.
Sütés: Dani nemigen alszik...Ma semmit. És ha elalszik is az se hosszú, addig nem lennék kész. Bár csak addig kéne nyugi, míg a tésztát öszerakom, utána úgyis sokáig kelnie kell. Nna, nem tudom.

Szirom: jó, hogy túl vagy a vásárláson és irigyellek anyud miatt. Kép
Izgulok a holnap ese miatt.

mindenkinek puszi:
Bellana
Kép
bellana
 
 


Sziasztok,
Réka nagyon gratulálok a jó hírhez, én sem vettem még meg a páromnak az ajándékot pedig elmentem tahiba a horgászboltba, de zárva volt. (imád horgászni, akartam neki venni egy 2004-es engedélyt) Úgyhogy eddig csak alsógatya meg pulcsi van, de semmi személyes. Bár tudom, hogy ő nem töri agyon magát, de nekem ez olyan fontos. De már csak egy nep van és nem igazán tudok hova menni.

Bellana, ez tényleg nagyon megható. Ez olyan dolog ami legalább két napra jó kedvet tud csinálni. Remélem neked isKép

Szirom, nálunk is mindig fordítva adta rá a papa a bodykat, de nekem ki kell készíteni előre, hogy mit adjon rá, mert ő nem találná meg vagy nem tudná, hogy melyiket adja rá.
De már kezd belejönni. Én meg legalább háromhónapos koráig alulról húztam rá a bodykat, eleinte mert féltem aztán meg azért mert megszoktam. Most már jó kis dekoltázsa lett mindegyiknek, úgyhogy leszoktam róla.

Zit, mi van veletek?

Jó éjszakát,

Kata
s.kata
 


Sziasztok lányok!

Kata tényleg jó kedvem lett! Kép

Ma megyek este dokihoz! Szorítás kéretik! Majd este megírom mi volt.

Bellana

Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

Az elobb irtam egy hosszu levelet, de a fiacskam eltuntette. Ezt mostmar word-ben irom, a biztonsag kedveert.

Bellana,
Gondolok rad ma este, es nagyon szoritok!!!!!!
A fiamnak nagyon tetszett a vigyorgo szarvasod.

Lanyok, nekem annyira nincs kedvem takaritani (meg vasalni is kene)!
Raadasul Apa sincs itthon, beugrott a munkahelyre. Kép
Ennek az evnek valahogy nem akar vege lenni.

Na megyek, mert a gyerek szetszedi a lakast.

Udv mindenkinek,

Reka
Reka
 


Sziasztok lányok!

Réka, köszönöm, hálás vagyok a szorításért!
Sajna az én férjem dolgozik rendesen és még szombatra is beosztották...

Este még visszanézek a hírekkel.
Addig is mindenkinek puszi és ha valaki nem tudna jönni az ünnepek alatt, annak nagyon boldog karácsonyt kívánok!!

Kép

Bellana
bellana
 
 


Bellana, nagyon drukkolok én is! Majd jelentkezz!

Képzeljétek most sülnek a gyümölcskenyerek, remélem nem égnek oda!

Réka nagyon egyszerü volt eddig, de a receptet majd csak ha megkóstoltuk.Kép
s.kata
 


Sziasztok!

Voltunk dokinál. Gyerekek nem sok kellett ahhoz, hogy szörnyet haljak az uh-os ágyon. Legalább 1 percig nem láttunk mást csak egy üres petezsákot!
Imádkoztam, hogy lásson valamit az orvos, hogy ott legyen a baba.
És végül meglett: 10mm-es! És kb. 7 hetes. Azt mondta a doki, hogy a hátrahajló méhem miatt sem látszik jól, egyenlőre. Meg nála csak hasi uh. van, nem hüvelyi.
Lassan megnyugszom, nagyon megijedtem. Ráadásul az autónk indulás elött kipurcant, úgyhogy marhajó. Dani már be is volt kötve. Úgy tűnik megoldódik a gond a karácsonyi utazgatással kapcsolatban.

Mindenkinek köszönöm a drukkolást, puszi:

Bellana
bellana
 
 


Bellana,

gratulalok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tovabbi jo gombolyodest, es Nagyon boldog unnepeket kivanok!!!

En mar szerintem az unnepek alatt nem nagyon leszek.

Sziasztok,

Reka
Reka
 


Sziasztok, szia Linda,
úgy izgultam érted, gratulálok!!!
Puszi, sziasztok
Tünde Nagymarosról
Tünde
 


Kép Szia Bellana! Kép

Kép

Szívből gratulálok neked!!!! Kép

Jön a baba!!!

Kép

Éljen!!!! Ez a legszebb karácsonyi ajándék!!!

Puszi

Sziszike


Kép

Kép KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET, ÉS BÉKÉS BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK, MAGAM ÉS KIS CSALÁDOM NEVÉBEN!!! Kép

Puszika Kép

Sziszike és a fiúk!!!

Sziasztok!!!

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Mindenkinek boldog karácsonyt!
s.kata
 


Köszönöm a gartulációkat és mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt!

BellanaKép
bellana
 
 


Sziasztok, látom mindenkinek sürü karácsonya volt, hogy még ide se jutott elKép
Nekünk nagyon jól telt, de örülök, hogy vége. Semmi kaja nincs itthon.
Misi rengeteg játékot és tök jó ruhákat kapott a rokonoktól és egész jól viselte, hogy mindenki megrohamozta.
A gyümölcskenyerem is nagyon jó lett!

Ti, hogy vagytok, hogy telt a karácsony?

Kata
s.kata
 


Szia Kata!

Nekünk egész kellemesen telt, bár 24 -én bénáztam egy sort a beiglivel, túlkelt...
Na, azért fogy Kép
Tegnap anyóséknál voltunk, úgy hogy após értünk jött kocsival -mert amúgy 2 óra lett volna az út...- és vissza is hozott. A mi kocsink bedöglött, meg se nyekken...Jókor.
Jó volt anyóséknál, ott voltak sógoromék a 2 kislánnyal és Dani nagyon élvezte a nyüzsit Kép
Holnap a férjem dolgozik Kép
Aztán még 1 nap nyugi és megint dolgozik...
Szilveszterkor úgy néz ki anyóséknál leszünk, mert ott állítólag éjfélkor nem olyan mintha kitört volna a háború. Nálunk az összes panelból és az utcán is hajigálnak petárdákat és marha hangos. Dani tavaly nagyon megijedt, alig bírtuk megnyugtatni.

Puszi:

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Karácsony másnapján ugye illik még kellemes ünnepeket kívánni?Kép Az az igazság, hogy vendégeink voltak, és nem vette volna jól ki magát, ha én meg internetezek...

Bellana! Gratulálok, ennél szebb ajándék nincs is, jól gondolom?Kép
Ne búsulj, az én párom is dolgozik egyetlen nap kivételével a két ünnep között. Sőt, 24-én este háromnegyed 7-ig dolgozott, aztán a XVII. kerületből jól körbe jött haza a hídon, mert a komp csak 4-ig járt. De most itt van, és ez a lényegKép

Nálunk klasszul sikerült minden, kaptunk hordozót (nem kendő, de olyasmi elven működik, talán inkább zsák) és szopispárnát a páromtól, nagyon tetszenekKép Miksa ruhát és játékot zsákmányolt, meg persze már korábban a babygymet, amit már birtokba vett. És a fánk is gyönyörűKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok lányok!

Utólag is mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt!
Kép


Bellana:
Gratulálok a babához!KépNemsokára lesz pocak is, de jó! Kép Azt még nem lehet tudni, mikorra várod?
A meglepi pedig fantasztikus lehetett, nagyon megható. Azért még vannak ma is apró kis csodák. Kép

Réka:
Neked is gratu a kislegényhez és a méhlepényhez is! Sikerült megírni a dolgozatodat?

Szirom:
Szép fátok lehet, nem lesz róla kép? Nálunk Beninek nagyon tetszett, le is fényképeztük vele. Kép Szomorú, hogy dolgoznia kell a párodnak. Kép

Kata:
Köszi az aggódást, minden rendben van. Csak kissé meg voltam zuhanva. Próbáltuk átszoktatni a gyereket az ágyába, de éjjel többször megébredt, még evett is és hulla voltam. Pár nap után feladtuk és visszavittük az ágyba. Most megint hatig alszik. Azt hiszem ezt elcsesztük az elején, nem tom mi lesz. Ügyes vagy, hogy sütöttél, biztos finom lehetett. Kép

Sziszike:
Nálatok hogy telt a Karácsony? A pocimnak anno nekem is többször nekem jöttek, volt, hogy diplomatatáskával vágott hasba egy faszi és neki állt feljebb amikor szóltam. EZ a főváros, sajnos. Nagyon vigyázz magatokra! Kép

Nekünk borzasztóan telnek az ünnepek. Nem tudom mi van a gyerekkel. Semmi sem jó neki. 22-én kapott szurit szegény (4 hónapos oltás). Végig üvöltötte, mert hiába mentünk időpontra, egy óra múlva kerültünk be, amikor ennie kellett volna. Így már a mérlegelésnél üvöltött, a szuriról nem is beszélek. Aznap totál kivolt szegénykém és azóta nem jó ha leteszem, ha felveszem, ha ott vagyok, ha nem vagyok, semmi és nyüszít egész nap bármit csinálunk. Aztán délután néha van egy-két jó órája, olyankor beszélget egy csomót velünk. Sütni nem tudtam, pedig mézes-krémest, pogit, meg méterest akartam, de örültem, hogy főzni tudtam. Közben Beni óránként enne.....Szóval kivagyok, de szép lett a fa, jó lett a kaja és amúgy nyugi van. Kép Kép Kép Viszont minden kedvem elment attól, hogy még egy babát vállaljak. Bocsi a pocisoktól.

Na, nem rontom tovább a hangulatot.
Még 1x boldog ünnepeket!!!! Kép
Kép
KépKépKép
zit
 
 


Szia Zit, örülök neked! Kép

Sajnálom, hogy a lurkó kiakaszt. Megtudlak érteni, hisz Dani mostanában megpróbál az agyamra menni. Én meg 2 rosszullét között nem viselem jól a kiképzést. Kép Gondoltam is mi lesz ha megszületik a tesó? Szóval kicsit sötéten látom a jövőt. Bár biztos én vagyok türelmetlenebb. Szegényem biztos elege van belőlem.
próbálj meg kitartani, puszi:
Bellana
bellana
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: