Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most nézem, hogy múltkor amire megírtam a mondndómat, ketten megelőztetek, és még többet is írtatok, mint én. Persze így könnyűKép

Jocanya
jövő héten talán már jó idő lesz... Aztán indul a mandula.
Ebben a pillanatban hívtak, hogy megszült az Ancsa is. Kisfia lett, 3950gramm Márkó Marcell lett a neve. Azt nem tudom, hány centi a bébi. Ilyenkor mindig sírnom kell.Olyan érzékeny lettem...
Annyira odavagyok. Morka amióta szedte az antibiotikumot,hasfájós. Már nem bírom idegekkel. Állandóan ordít minden kajálás után, semmit nem tudunk vele csinyányi. Vettünk most Espumisan cseppeket, remélem, segít néki. Ha ez így megy, többet nem szülök gyereket. Kikészülök teljesen. Úgy sajnálom, és nem tudok segíteni rajta.
Katianyu elég vicces egy csajszi. Kép
Nekem is kár volt a bölcsőhalálról annyit olvasni, meg másról is.
Lehet, hogy Joci cumizavaros lett, vagy csak lusta, addig eszik, amíg nem kell küzdeni a kajáért... Nálunk is ez a gond. Ilyenkor kicsit nyomkodom a mellemet, aztán jobban jön a tej. Mennyit eszik Joci? Hányszor?
Elég aktív vagy. Én legszívesebben Morkát hálózsákban hagynám, utálom öltöztetni, pedig én sem babáztam soha.Kép

Kfk
Köszi, már semmi baj a fülünknek, csupán hasfájósak lettünk. Elég szadi. Lassan elmegyógyintézet... Zsolti azt mondta, arra vigyázzak, hogy meg ne bolonduljak. Olvasta valahol, hogy a nácik csecsemők agyát megműtötték úgy, hogy állandóan sírjon a baba. Rábízták egy nőre, aki gondozta, szeretgette. Egy idő után megbolondultak a nők, mert nem bírták elvislni a sírást, és megfojtották a babákat.Elég morbid, de mi már csak ilyennel tudjuk vígasztalni egymást. Mi legalább nem tartunk itt, hanem sajnáljuk Morkát. Meg hát max. 1 óráig tart minden evés után a sírásKép Kép KépÉn meg csak fél órát sírok.
Talán egyszer vége lesz,és megkönnyebbül kis Mór.
Ti már jobban vagytok? Remélem, minket legalább az influenza elkerül...
Aranyos Bence a képen. Micsoda csábos tekintete vanKép

AnyapocKép

Mi az, hogy egyelőre minden rendben van a kicsivel? Rendben is lesz végig, így fogalmazz!!!
A hányásnak remélem, már búcsút mondtál...Kép
Háát, ez a füles dolog elég szadi volt, most meg ez a hasfájás. Megszakad a szívem Kép Többet ártottak, mint használtak ezek az orvoseok. Vagyis csak a gyerekorvosunk...
Tök jó ötlet ez a kávés pohár. Naponta max. 80 g tejet fejek le, nem olyan sok, csak sajnálom kiönteni. Tudnék többet is fejni, de lusta vagyokKép
móranya
 
 


MóranyaKép
Hatalmas gratula Ancsának, légyszi add át neki!
Nagyon szép súlya van a kicsinek, és biztos szép bébi lehet!
Emlékszem, mikor még ott pezsgőztünk mindannyian nálaKépKép

Joci kb. 7* v. 6* eszik naponta, 100-120-130 gr-okat.De falnak tudnék menni, mikor csak 100-akat eszik, persze mindenki ezzel jön:"a baba tudja, mennyi kell neki".
Mindenki dicsekszik más topikokban, hogy 140-et vagy még többet eszik a picije..de akkor az én gyerekem mitől nő?most 5200 gr, több mint 1 kg-ot hízott 28!nap alatt.
Nem tudom, de én még a gr-ok és a mérleg bűvöletében élek.
Patri, szerintem kicsit jó dolga van Mórkának, hogy az öledben lebzsel, és lehet ezért sír, ha épp nincs ott? Vagy nem tudom, de 3 hónapos kora körül megjavulnak a babákKép
Joci 1 fokkal már jobb, mint az elején.
Ne is mond, néha ki lehet purcanni ebben a nagy gyereknevelésben, én nem tudom lesz-e nálunk még 1 baba, talán, ha előre garantálják, hogy leányka leszKép
(annyiszor eszembe jut DorinaKép

Na puszika mind2-őtöknek, üdv a Doktorúrnak!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

két nap munka után már dög vagyokKép,de azért kitartokKép!

Móranya

Persze,minden rednben lesz!Muszáj nekiKép.
Sajnálom a hasfájást,nekünk is volt és az Espumisan nagyon bejött,amint elkezdtük adagolni,megszűnt.De az ölben utazás nemKép!Úgyhogy ne csüggedjKép.Nálunk 5,5 hós volt Bulcsú,amikor azt mondtam,hogy elég,mert én is dögfáradt voltam,meg ő is a nemalvástól,íztán 2 nap alatt megoldódott minden alvási és cipelési problémánk.Nálunk a végén már úgy zajlottak a dolgok,hogy Apának kellett minden este cipelgetni kb másfél órát,hogy ölben elaludjon.Na mondjuk azt a 6-7 kilót...KépÉs a dereka tönkre is ment benne akkor.
80Gr az tök jó,arra elég az 1-2 kávéspohár,ne is öntsd ki!Bár én anno nem csináltam azán belőle nagyon semmit,mert amikor felmelegítettem már olyan kellemetelne szaga volt(ami nomrális),hogy nem volt szívem odaadni nekiKép!A főzelékhez mindeig frissen fejtem kézzel,közvetlenül bele a tálkábaKép!
Cicinyomkodás:ezt én is csináltam,szt nagyon jó ötlet,jobban jött a tej és mindent kiszipákolt!Te is ösztönös vagyKépKépKép!
Dehogy nem lesz mégegy!!!!Majd meglátod,milyen hamar elfelejtesz miden rosszatKépKép!

Orsi

Kéró szuper,már a múltkor akartam írni,de nem engedett be a társalgó.Jó nagy és olyan csendes,hogy álmodni sem lehetne jobbat!Kép
Kipakoláson túl,párom ma fejezte be a maradékot,már csöppem is otthon van vagy 3 napjaKép.
Nemet még nem tudunk,szt majd a 18 hetesen mondják meg,ha addig kibírom és nem tépek el egy 3D-s UH-raKép!Na de mindeki állítja,hogy lányKép!Ja,és ma azt is álmodtamKép.Én saját magam néztem meg 3D-s UH-gal és lányka voltKép!
Szt teljesen jól eszik Joci,pláne ha hízikKép.Lehet,hogy másé többet,de nem túl gyakran eszik.Az egész napi mennyiség a lényeg,nem?Az meg megvan nálatok is,elnézve a törpétKép.És az 1 kg-os hízás szt nagyon jó,ügyesek vagytok!!!

Na,megyek,még van egy órámKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!

TEGNAP ÓTA NEM ÜVÖLT KIS MÓR! VETTÜNK NEKI INFACOLT, ÉS NEM FÁJ ANNYIRA A HASA:o :o
Hááát, borzalmas pár nap volt. Teljesen kiborultam már... Kemény menet volt.

Képrsi
Én is mindig azon görcsölök, ha csak 80-at eszik Morka. Az elején evett 130-at is. Ő is fejlődik rendesen. Csak ha sír először arra gondolok, biztosan éhes szegényke. Szépen hízik Joci, úgyhogy ne aggódj!!! Könnyű mondani, mi?Kép
Szerintem kicsit sokat parázunk, nem?
Mórkát jól elrontottam, amikor fájt a füle, most már javul a helyzet, nem cipelteti annyit magát. Most az ágyamon fekszik inkább, és simiznem kell a pociját. Ez így azér' pihentető nekem is.
Gondolom, jó sokszor eszedbe jut Dorina, nagyon rossz lehet.Kép
AnyapocKép
Espumisan nekünk nem jött be, hanem az Infacol.
Ugye milyen durva, ha sír szegény gyereked?
Nem jött be nálunk sem, ha cipeltük. Jól betakarom a hasát kajálás után, és simizem neki.
Az én derekam is eléggé is odavan már, néha úgy maradokKép
Én is hallottam, hogy büdi a tej fagyasztás után, úgyhogy sokat nem fogok elrakni, mert még majd behányokKép
Izgulok, hogy kislányotok légyenKép
Hááát, igen még szerencse, hogy vannak ösztöneink, ésszel nem sokra mennék én ezzel a kis Manóval mégKép Kép
Gratula a kéróhoz.

Puszi
móranya
 
 


MóranyaKép

Szerencsére Jocika rendesen lefoglal, nem érek rá gondolkodni sokat...csak a minap is Jocinak ruhákat vettem, és persze akarva-akaratlanul végiglegeltettem a szemem a kislányrucikon...annyira arik voltak a kis szoknyácskák!
Vidámabb: babánk megkapta a 3. hós oltást-örömmel jelentjük, a max.hőmérséklete:37.1 voltKép
Ma kicsit bágyadt volt, aztán nagyot sétáltunk délben, bealudt rendesen.Éjszaka apát kitúrta a helyéről-szegény a kanapén aludtKép ,-mert szuri után én is nyugodtabb voltam, ha nyöszörög éjjel, azonnal "kéznél" legyek neki.
Csináltam neki egy kis fészket, hogy le ne guruljon az ágyról, és persze a légzésfigyelőt is odatettem.Szerencsére nyugodtan telt az éjszaka.
Joci különben most úgy eszik este, hogy kap 12-kor, aztán kihúzza reggel 5-6-ig-ez már nagy könnyebbség nálunkKép
A dokit különben kihívtuk a szurihoz, meg is vizsgálta a kicsit, minden okéKépazt mondta a tejadagok miatt nem kell aggódni, azt tudom, hogy ha 6* eszik a baba, 130-at kellene ennie, de van egy napi határérték:600-750 ml.Abban meg bőven benne vagyunk.
Büdi a tej fagyasztás után?ezt még nem hallottam.
Nálunk még 1 hónap és mást is ehet a baba, nemcsak tejetKépKép
Baromira várom, már megvan az etetőszék is!
(Abáék ajándéka volt a babalátogatáskor)

AnyapocKép
Örülök, hogy túlvagytok a költözésen, már biztos sikerült nagyjából belakni az új fészketeket.
Biztos nagy öröm lehet az új helyetek!
Szóval kislányt álmodtál?akkor bizti az lesz, tudod amikor terhes lettem, úgy vettem meg a tesztet, hogy előző éjszaka azt álmodtam, született egy kisfiam.És a végeredmény tényleg az lettKép
Szerintem van valami az ilyen tudat alatti dolgokban.
Kisfiad? Jól van?

pussz mindenkinek!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kép
Hétfőn volt a házassági évfordulónk!!!Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Ma éppen túl vagyok egy randin a WC-csészével,de nagyobb gondom nincsKép!

Móranya

Örülök,hogy a pocigondok megoldódtakKép.
Sajnos ez már csak ilyen.Az ember egy csomó löttyöt végigpróbál,aztán vagy hat vmelyik,vagy nem.Nektek is szerencsétek volt,hogy a második hatottKép!
Elhiszem,hogy a derakadnak annyi,mert jó súlyban van ez a legény!!!!Kép
Pocisimizés jó ötletKép.Én mindig tornáztattam és akkora pukik szkadtak ki szegényből,hogy a csillár beleremegettKép!
Gyermek és ész...OUgyammá!Kép

Orsi

Hatalmas gratula a házassági évfordulóhoz!!!Ha otthon lennék,varázsolnék ide vmi pezsgős üveget,így csak gondold hozzá!!!KépKép
Hát akkor igazam legyen,hogy tényleg kislány leszKép.
Bulcsú már jól van,köszi,már aznap semmi baja nem volt,így ma már ment bölcsibe.Szerencsére minket nem ért utól a dolog,pedig rettegtemKép.
Tényleg büdi a tej,amikor felmelegíted,én nem tudtam elviselniKép.De hát az én gyomrom...Kép
Akkor megnyugodtál szopi ügyben?Ugy,hogy milyen ügyesek vagytok!!!KépKép

Na,megyek,mert kezdődik a melóKép

Puszi,Anypaoc

anyapoc
 
 


Lányok, mi ez a csend?Nem pörög a topik, vagy csak mi érünk rá túlzottan?Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Az még csak elmegy,hogy a topik csendben van,de Ti is nagyon el vagytok veszve!!!!
Mi újság van???

Kép

Kép
aba
 
 


Szia Aba!

Mi itt vagyunk, Joci megkapta a 3hós oltást-egy minimális hőemelkedéssel megúsztuk.
A PIC-féle kontroll is megvolt, minden oké+szemészet is.
Fosunk-már bocsánat a kifejezésért-az influenzától , kicsit bevackoltuk megint magunkat.
Talán mindjárt kiviszem azért a kicsit levegőzni.
Remélem Ti is jól vagytok, tudom ám milyen szép neve lesz a picifiatoknakKép)))Tetszik!
pussz mindenkinek:
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Orsi!

Gondolom a fiúk mindent jól megbeszélnek!olyanok lehetnek mint a pletykás vénasszonyok!
Szemészetre mostmár nem is kell akkor mennetek?

Talán mostmár lecseng az influenza, vagy legalábbis az oviban már alig van beteg gyerek.
Mikor Csenge is itthon volt betegen,volt olyan nap,hogy a 26-ból 4 egész gyerek volt!!!

Jók legyetek!

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Látom, beköszöntött a jó idő, és Mindenki inkább a szabadban tartózkodik, mint hogy itt csevegjen. Kép
mi olyan jókat sétálunk, bár elég fárasztó kialvatlanul a 2. óra...
Kép
Így néztünk ki tegnap, ma 7 hetesek vagyunk. Már nem hasfájós kis Mór, viszont a szoptatással még mindig kínlódunk. Egyre kevesebbet eszik ez a gyerek. Ha nem dől a tej a szájába, inkább sír, mint hogy szívja. Járt így valaki, vagy csak már megint mi vagyunk ilyen szerencsétlenek?Kép

Puszi Mindenkinek!

OrsiKép
Ha jöttök, nehogy akkor szólj, amikor már hazaértél Füredre? Puszi Jocinak is!
móranya
 
 


Móranya

Olyan 6. hét körül van egy növekedési ugrás,amikor átmenetileg kevésnek nézhet ki a tejci.Ilyenkorsok a nyügi,de teljesen nomrális,ha többször kér,akkor többször adj és néhány napon belül rendeződik.Nekünk a 3 hónapos ugrásnál(mert akkor is leszKép) volt ilyen,1 hétig kínlódtunk,ugyanez volt a helyzet,mindig sírás volt a vége,de 1 hét alatt megoldódott!

remélem,minden rendben leszKép

Nagyon édes a pasiKép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Most olvastam a Veszprém környéki topikban, hogy ide jöttek a veszprémiek is. Hát érdemes is volt. Ez egy mzgalmasabb topiknak tűnik. Páran talán emlékeznek rám. Bár nov-dec környékén írtam utoljára. Sajnos még nem olvastalak vissza titeket, úgyhogy semmihez sem tudok hozzászólni Kép .De gondoltam azért bejelentkezem, hogy újra vagyok. Olyan szép idő van Kép Kezdem újra azt érezni hogy élek. Ennek örömére az jutott eszembe, hogy összegyűlhetnénk valamikor valahol gyerekekkel együtt. A bébiknek is izgis lenne, meg mi is jobban megismerkedhetnénk. Ha szoktatok valahol talizni, akkor pedig én is csatlakoznék. Persze csak ha engeditek.
Az én drágaságom most lesz 1 éves. Nemrég tanult meg menni és ezt a tudományát folyamatosdan gyakorolja is. Anya legnagyobb örömére Kép Rohangálok utána egész nap, mert azt hiszi hogy futni is tud. Kép Persze ilyenkor esik, én meg vetődök utána. A focicsapat kapusa is megirigyelné fürgeségemet. Kép

Na, megyek is, mert ebédet kéne csinálnom. De utána alvás lesz, úgyhogy neki tudok állni olvasgatni titeket.

KépDe jó, hogy rátok találtam. Apropó, van valakinek 1 év körüli gyermeke?

Puszi mindenkinek
anita78
 
 


sziasztok mindenkiKép

Olyan klassz idő van felénk, itt a tavasz!
Tegnap Tihanyban voltunk és itt Füreden a babával sétálni, 11.45-15.15 ig volt kint a kicsi..apa meghívott ebédelni is, az étteremben is jól bírta Joci a kiképzést, szerencsére nem adott műsort!Kép

PatriKép
édes ez a Mór!
Én már nem parázom a tejadagok miatt, egy ismerősömnek az ikrei,akik a mi babánkkal egyidősek, ők sem mindig szívják ki az adagot-van, amikor kevesebbet...szerencsére Joci szépen gyarapszik,szerintem addig nincs baj,amíg hízás van..Mór se épp vékony, olyan kis masszív mint Joci, ne aggódj!

Tudtam, hogy kapok még a múltkori sárvári kiruccanásért..de 4 órába nem sok mindenki fér bele, legyen ez a mentségemKép
Előre szólok: az ápr.1-jei hétvégén hazamegyünk, aptyának valami autókiállításosegészhétvégéselfoglaltsága lesz!
Talizunk egyet?Kiruccanunk a fürdőreKépKép

pussz mindenkinek
Kép a kis fókabébinkről:
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


AbaKép
Ha olvasod: hol vette Zoli szombaton azt a finom kakóscsigát?
Nálunk lassan már válóok, mert a Czirók péktől Józsi mindig másfélét hozKép
puszka
Orsi+Joci

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi!

Igazábol Zoli is a Czirokhoz szokott menni,de két féle csigát árulnak.MI mindig a levelestésztásat szoktuk venni,nem a kelttésztásat.Amit levelestésztábol csinálnak az finomabb!!!!

Jó étvágyat!

pusz

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok LányokKép

Na végre itt vagyok. Nekem néha nagyon hosszúnak tűnt az elmúlt hónap. Remélem most már folyamatosan tudok jönni. Leírom, hogy is megy sorunk az nagy külhonban...

Ott kezdem, hogy amikor kiköltöznünk kellett, az utazás előtti napon a férjem elkapta az influenzát valamelyik kollegájától, így két napig (közvetlenül az indulásig) az ágyat nyomta. Szombaton este 7-kor indultunk, hogy Boti végig tudjon aludni. Aludt is szegényke, mert mihelyt ébredezni kezdett, rögtön cickóra tettem, és tele gyomorral újra visszaaludt. Így mesterséges kómában tartottam megérkezésig
Igen ám, de a megérkezés sem ment nagyon egyszerűen, mert olyan hihetetlenül erős hóviharba kerültünk, hogy 3 órán keresztül szinte semmit sem láttunk, úgy jöttünk. Éjjel 4-re értünk ide, itt a bepakolás miatt boti persze jól felébredt, és játszani kellett vele. A főbérlők normálisak szerencsére, a kéró meg kényelmes. Igaz, Boti velünk alszik egy szobában, amit 4 napos kora óta nem tett, de remélem nem szokik hozzá

Na a kálváriánk már rögtön első héten kezdődött, mert mosógépet, telefont, internetet kellett szereznünk. A telefon pillanatok alatt sikerült, de mint kiderült, a vonalunkhoz ISDN készülék kell, sima egyszerű hétköznapi készülékkel nem működik a telefonálás. Az internethez vettünk egy külső ISDN modemet és azt hittük működni fog. DE NEEEM. Mindeközben a férjemnek 2 napra Belgiumba kellett mennie, és én itt voltam net és telefon nélkül. Alig vártam, hogy hazaérjen, mert a változatosság kedvéért persze én is influenzás lettem, és pont azon a két napon voltam a legrosszabbul, amikor nem volt itt. Na, amikor hazaért, akkor jött rá, hogy a táskáját az összes iratával, rengeteg pénzével (napidíj előleg) kint hagyta Belgiumban. Nem volt mit tenni, ekkor már kénytelen voltam inni egy kis vörösbort, mert arra gondoltam, hogy nehéz kezdés után már csak könnyebben mehetnek a dolgaink.
Mentek is, de hogy könnyebben??!! A takonykórom elmúlt, a táska előkerült (persze zsozsó nélkül), és az internetet is sikerült összehoznunk egy második modemmel, de olyan nagyon lassú, hogy néha azon gondolkodom, hogy működik-e egyáltalán. (itt teszem hozzá, hogy a germán precizitásról merőben megváltozott a véleményem, mióta nem tudnak nekünk normális internetet biztosítani, bezzeg a számlázást 3 naponta végrehajtják)
Sőt a hét végére mosógépünk is lett, így még síelés előtt egy nappal mindent ki tudtam mosni.

Múlt héten szombaton elindultunk hát síelni (innen 750 km-re Olaszországba), amit nagyon vártunk a sok negatív élmény miatt. Mondjam, vagy ne, hogy az agyam majdnem felforrt út közben, mert persze minden germánnak azon a szombaton jutott eszébe közlekedni, ráadásul egy csomóan szintén síelni tartottak, így az autópályán szinte végig dugóban haladtunk. 500 km-t tettünk meg 12 óra alatt, és a helyzetet tovább nehezítette, hogy újfent hóviharba keveredtünk. Az eredetileg 7,5 órás utat végül 15 óra alatt tettük meg. Boti előtt persze le a kalappal, mert nagyon jól tűrte az utat. Lassan olyan lesz Boti, mint egy bejáratós autó, csak gyűlnek benne a lefutott kilóméterek, és minél több, annál jobban bírja az utat

A síelés nagyon klassz volt, végig sütött a nap, így Botit felraktuk egy asztalra játszani, mi meg apósommal és férjemmel felváltva vigyáztunk rá, a másik kettő meg síelt. Jó sokat tudtam síelni, és nagyon jól esett a mozgás. Persze pont síelés alatt tanult meg Boti forogni hasról hátra és fordítva, így néha nyűgös volt, hogy nem gyakorolhatja legújabb tudományát. de esténként olyan pörgésbe kezdett a sok ruha nélkül, hogy néha az asztal alól kellett kihúznom.
Síeléskor felavattuk Boti karácsonyi ajándékát (mármint amit tőlünk kapott). Ez egy gyerekhordó hátizsák. Nagyon szeret benne ücsörögni, egyedül a beszállást és becsatolást nem kedveli, de ha egyszer már benne van, csak nézeget, vagy alszik. Nem nagyon reklamál semmiért sem.

A kisfickónkat közben megkopasztottuk, mert a haja már a szemébe lógott. Most jó kerek golyófeje van. Egyfolytában szeretne felülni, de nem ám akárhogyan, hanem hanyattfekvésből hasizommal. Már tökre meg tudja emelni a fejét és a vállait. Persze a felüléstől még messze van

Próbálok neki már adni egy kis almát, napról-napra többet eszik meg, de a rajongástól azért még messze vanKép Az egyetlen, amit hajalndó elviselni a szájában, az a Dentinox. Sőt az a gyanúm, hogy kezd rákapni őkelme.

Most mennem kell, mert szegény Botinak szerintem újabb foga nő, és ez nagyon megkínozza. ma egész nap csak sírKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


CsirkeszKép
De jó, hogy végre itt vagy.. időközben erre a topikra ráköszöntött a néma csend(vagy lehet, hogy csak mi érünk rá nagyon?Kép
Szegény Botika, de a Dentinoxot nagyon dícsérik, a védőnőm mesélte.Majd mi is be akarjuk szerezni.
Az igen!Botond az új Schobert Norbi?Hasizmozik már?Kép
Majd még jövök, én is írok bővebben...
pusza
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem, ha szabad, átkéredzkedek ide hozzátok!
hkriszta
 
 


Sziasztok!
Hát, itt aztán lankad a forgalom! Gondolom, ti is inkább a szabadban időztök!
Azért, így késő este van egy kis időm, főleg hogy unom már a focit.
Röviden rólunk annyit, hogy Nóra friss adatai szuperek (ma voltunk dokinál)! Kép 8,30kg és 75 cm a kis nagylányunk és holnap lesz 8 HÓNAPOS! !4 foga van és nem finnyás. Elég szépen eszik gyümit, zöldséget és már husit is. Még nem mászik és nem ül, de már alakul. Kép
És van még egy jó hírem: én már kevesebb kilót nyomok, mint szülés előtt. A kulcsszó: update - Norbi! Tök jó! Ismeritek a módszert? Nekünk nagyon bevállt!
Meséljetek ti is kicsit, hogy álltok a fejlődésben!
Ébresszük fel a topicot Hkriszta (Üdv.), Kirri, Csirkesz, Móranya, Aba, Anyapoc és a többiek! Hajrá! (nem nézek sok focit) Infokat akarok! (Persze semmi erőszak)Kép
Puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,csak kicsit húzósak voltak a heteink.Apa már egy hónapja nincs ittohn,hajózik,így egyedül kicsit kevesebbszer jutok el ideKép.
Pocaklakó 20 hetes,sokat mocorog,talán hétfőn ki is derül,hogy kicsi fiú,vagy kicsi lány.Kép
Lassan 3 hónapja füllgyulladással küzdök,mert ugye nem szedhetek semmit rá,ez elég rossz,mert lassan gyógyul és ürül a váladék,nehezen tudok így dolgozni,de muszájKép.

Remélem,mindenki jól vanKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hááát,végre van egy kis időm. Kis Mór kedden volt 11 hetes, 6230gramm. Sokat kínlódunk, mert nem akar enni soha, mindig úgy kell kicselezni, és becsempészni a cicit a szájába. Nappal 10 perceket alszik egybe, úgyhogy állandóan vele kell foglalkozni.Kép Nem is lenne baj, csak közben cipelteti magát, és elég nehéz már. Holnap veszünk kengurut. A babakocsiban elég jól elvan, úgyhogy nagyokat sétálunk délutánonként. Az vígasztal egyedül. Remélem, javul majd a helyzet, mert így elég szadi. Ja, és annyira anyás, hogy más nem cipelheti 10 percnél tovább... Na, felébredt. majd jövök.
pussz Mindenkinek.
Anyapoc, jobbulást!
móranya
 
 


Móranya

RészvétemKép.Ismerős a helyzet....Nálunk annyi előnye volt a sétáknak,hogy tuti nem híztam elKép.na nem mintha ez vigasztaló lenne...Kép
Azért a súlya így is megvanKép!
KitartásKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Bringa
Most veled kezdem, hogy ne haragudj! Remélem, benéztél! Milyen volt a ház?

Móranya
A fényképen és az adatokból is látszik, hogy nagyon szép fejlett a manókád. Hihetetlen, hogy nem akar enni! Kitartást a cipekedéshez! Nekem is ismerős a helyzet, de Nóra úgy három hónapos kora körül, amint leköthető volt a figyelme, egyre kevesebbet igényelte a cipekedést. Engem az egészben az idegesített a legjobban, hogy néhány okostojás azt mondta, hogy "így el lesz kényeztetve". Persze nem lett igazuk. (abban sem...)Kép Szóval, kitartást Neked!

Anyapoc
Gyógyulj meg! Aztán hadd nőljön az a pocak (na meg a lakó)!

Mindenki
Szerintetek miből itassam jól szopó gyerkőcömet vízzel, teával stb., hogy végre rendszer legyen?. Védőnő szerint pohár. Anyós szerint cumisüveg. Szerintem inkább csőrös pohár. Szerintetek?

Írjatok
Jó éjt
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Rupetra

Mi poharat használtunk, a csőrös nem jött be,Bulcsú csak játszott veleKép.Cumisüveg eszembe sem jutott,mert ügyesen használta a poharat és tetszett is neki.Illetve annyiban használtuk a cumisüveget,hogy abban vittem a vizet,volt kupakja és abba töltöttem nekiKép.Ma már a 1,5 l-s palackból is simán iszikKép!

Hogy hogy legyen végre rendszer?...ezt nem értem....Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Hááát, én sem fogok elhízni. Már visszanyertem régi alakomat, pedig 22 kilót híztam terhesség alatt. Ma brutális napunk volt, még babakocsiban is üvöltött drága lölkömKép Aztán 4 körül el kezdett szakadni az eső. Kicsit frontérzékeny a gyermekem.
Persze, hogy megvan a súlya, mert egész nap etetek. Óránként...

Jobban vagy már? Pocaklakód is?

Ruperta
Volt 1 hét, amikor úgy elvolt a gyerek... Már örültem, hogy megjavult életem... A sok okostojásból már elegem van! Akinek nem sírós a gyereke,az keresi, mit csinálok rosszul. Már csak azokkal állok szóba, akiknek sírós a gyerekük...
mi próbáltuk Mórt itatni pohárból lefejt tejjel, de visszaköpte. Cumisüveget sem fogadja már el, kiskanállal szoktam megtömni. Szerintem a gyerkőcöd dönti majd el, melyik a tutiKép

Hol vagy Orsi?

pusszantás Mindenkinek
móranya
 
 


Anyapoc
Köszi, hogy válaszoltál a kérdésemre. Azt hiszem, én is így fogom csinálni, mert akkor később nem kell majd átszoktatni a pohárra. A rendszert úgy értettem, hogy eddíg csak próbálgattam mindent: kiskanál, cumisüveg és pohár össze-vissza. A pohárral egyébként az a legnagyobb bajom, hogy annyi mellé folyik, hogy utána öltöztethetem át. Remélem, azért megtanul majd valamikorra szépen inni.
Remélem, füled rendbe jött már!

Móranya
Köszi neked is, hogy válaszoltál a kérdésemre. Mindenképp értesíts, ha javul a cipelési helyzet!

Én hétvégére eltűnök osztálytalálkozózni! Majd hétfőn ismét jelentkezem. Addíg is: ne hagyjátok kihalni a topicunkat! Mi lesz, ha jön a rossz idő és senki sem lesz már elérhető?!

Jó 7végét mindenkinek!
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Móranya

Akkor velem szóbaállhastzKép!Mi majd' fél évig cipelgettük Bulcsút,mert hasfájós volt eleinte,aztán amikor a szerek használtak,akkor meg azért,mert hozzászokottKép!Illetve nem -tük,csak a férjem...fájt is a dereka,mert sokszor másfél óra volt alvás előtt.Amúgy meg nem volt el,napi 2szer fél órát aludt,babakocsiban kicsit többet,így napi kétszeri séta tuti voltKép.Aztán besokalltam,mert már éjjel sem volt avás és bevetettem egy "gonosz" módszert".Onnantól látványosan,rövid idő alatt javult a helyzet...
Örülök,hogy újra a régi vagyKép!Én sem akartam anno elhinni,mert elsőre nem jöttek rám a régi gatyóim,pedig "csak" 16 kilót híztam és a nagyja lement a kórházban...de úgy átlalakul az ember,hogy hihetetlen...aztán kicsit átestem a ló túloldaláraKép!
Másokkal ne foglalkozz,biztosan jót akarnak,csak enm tudják teljesen átérezni,milyen lehet Neked,mert náluk nincs ilyen.Anno én is megkaptam a magamétKépKép.
Köszönöm kérdésed,közérzetem pocsék,fülem,homloköom érzékenyKép.Pocaklakó,remélem,jól van,hétfőn megyek UH-ra,akkor majd tájékoztatokKép.Bár éjjel volt egy nagy gyomorgörcsöm,remélem,nem vele volt vmiKép!

Rupetra

Ja,ja,melléfolyik.Olyankor tegyél alá a kezeddel egy hangedlit,így nem kell öltöztetniKép.Hamar megtanulják ámKép!
Cumisüvegtől én eleve rettegtem,met sokszor láttam,hogy lóg a gyerek szájában...
És én is attól féltem,nem lehet majd a csőrösről leszoktatni.
Köszike,megvagyok,de a tüneteim nem múlnak...hétfőn megyek magándokihoz,mert itt az SZTK-ban sz.rnak az emberre.Elküldtek,hogy hasnáljak orrcseppetKép.
Na,majd mesélj,milyen volt az osztálytali!Nekem szeptemberben volt,marha nagy élmény!!!Képzeld,én volt akkor még az első és egyetlen,akinek gyereke volt a lányok közül!!!!Totál meglepődtem,mert anno nem voltam egy nagyon csajos csajsziKép!


Puszi mindenkinek,Anyapoc

Ja,megyek házat nézni,szurkoljatok!!!!Kép

anyapoc
 
 


Szevasz MóranyaKép
Itt vagyok, csak azt hittem kihal a topik, emiatt az utóbbi időben nem is néztem be.
Elég szép kis Mór súlya, Joci is a 6400-at tapossa már, de most állítólag nem fog olyan gyors ütemben növekedni-a doki szerint, mert így is óriás.Úgy meg volt döbbenve mikor meglátta a 4hós oltásonKép
Megyünk haza megint hosszúhétvégére májusban-ismét autókiállítása lesz aptyuknakKép
Patri, ne foglalkozz azokkal, akinek nem sírós a babájuk, hidd el, azok is sírnak, csak a mieink hangosabbanKép
De komolyan, ne hallgass senkire, bízz magadban, TE tudod a LEJOBBAN ,mi a jó a kisfiadnak.
Jó neked, hogy vissaznyerted az alakodat, nekem nagyon-nagyon lassan megy, de megyeget, egyre több dolog rámjön a régi cuccaimból, de nyáron szerintem még nem merek majd bikiniben mutatkozniKép
Joci viszonylag jó kisbaba, van egy rendszer, amit nagyjából be tudunk tartani, de ő is tud ám nagyokat hisztizni, brutális amikor sétálni indulunk és visít, ha sapkát érez a fejénKép
Amúgy rengeteget vigyorog, most ismerkedik a hangjával, sikoltozik, egyszóval édesKép

pusz mindenkinek
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


RupetraKép
Az update-tel én is próbálozok, de éjszaka ha felkelek a babához, mindig nassolhatnékom támad...nem megy ez nekem, nem tom mértKépde irtó jó étvágyam vanKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!
Veszprém megyébe költöztünk nemrég és szeretnénk babát. Vicces, de egyelőre azért várok vele, mert Pesten van nőgyógyászom. Már 8 éve járok hozzá. Viszont azt nem merném megtenni, hogy Pestre autózzak állandóan a terhesség alatt - másfél óra. Arról nem beszélve, hogy szülés esetén valószínüleg a Balaton parton fogok vajudni (második terhesség lenne, ha összejön), mert szerintem kizárt, hogy felérjünk Pestre (Murphy...). Tudtok egy megbízható, kérdéseimre készségesen válaszoló, nem elsősorban pénzéhes szülész-nőgyógyászt ajánlani Veszprém megyébe? A közeli városok: Ajka, Keszthely, Veszprém, Tapolca. 38 éves vagyok. Az lányomat 20 éves koromban szültem. Azóta nem szültem. Kellően be vagyok tojva az összes eddig elolvasott komplikációtól, rendellenességtől, betegsétől - 36 feletti nők esetében.
Segítsen valaki, ha tud. Ha a korom miatti félelmek miatt van türelmetek biztatni, annak nagyon örülnék...

Köszönöm!
rifu
 
 


Anyapoc!
Az osztálytali tök jól sikerült. Ez általános iskolai volt és csak öten nem jöttek el. Ez 15 év után szerintem nem rossz arány. Amúgy mostanra már kb. a felének van gyereke. Kettő viszont csak néhánynak. összefoglalva: aki normális volt, az is maradt; aki meg egy bunkó az még nagyobb bunkó lett.
neked hogy telt a hétvége? mondott valami hasznosat a magándoki?

Kirri
Ne add fel az updatet! Biztos csak a szoptatás miatt vagy kívánósabb. Ne törődj vele. Ha nem csinálod túl szigorúan, akkor is fogyni fogsz. Páromnak 8, nekem 7 kg ment le 2 hónap alatt. Kép
És mi délelőtt rengetegszer eszünk 3-as kaját is.
sasgrrrr (Ezt Nóra írta nektek!)
Puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Nálatok is szarakodik a babanetKép?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Rifu

ÜdvKép.
Akihez én jártam,veszprémi.Dr. Turcsányi Csabának hívják,idősebb,szt nagyon jó szakember,készségesen válaszol minden kérdésre,sőt,sokszor kérdezni sem kell,mond mindent magától.Pénzéhesnek sem mondanám,most egy vizsgálat 6000 Ft nála,citológiával együtt 8000 Ft.Ha gondolod,mélben írok bővebbenKép!
Gratula az első -ezek szt már nem is olyan kicsi- gyermekhez,de azért írhattál volna bővebben isKép.Merre laktok?HOgy hogy most vágtok neki a másodiknak?Kép

Rupetra

Örülök,hogy jól sikerült az osztálytali,ált.isk.-nál ez tényleg jó eredményKép.Nálunk még nem volt,és szt nem is lesz.Eleve az ofőt utáltuk,mert a lánya is hozzánk járt és nagyon kivételeztek veleKép.De azért egy-két emberrel szoktam találkozni.A sors furcsa fintora,hogy az estin éppen tanítom az egyik volt osztálytársamatKép.
Uh-n voltam,de vissza kell mennem szív és gerinc kontorrlra,mert nem látott mindent jól a doki.Elmondása szt nagyon rosszul feküdt babácska,így csak saccolni tudta azt is,hogy lány.Illetve azt mondta,hogy fütyit nem lát,lánynak nézi,de azért nem 100%Kép!De én úgyis tudom,hogy azKép!Azért felhívtam a védőnénit,hogy akkor most mi van,de mondta,hogy ne aggódjak,tuti csak nem látott mindent jól és mivel muszáj megnézni,ezért rendelt vissza.Én is úgy okoskodtam,ha vmi nagy gond lenne,akkor már mondta volna...Hát remélemKép!
A ház,amit megnéztem,nem túl jó,így ahnyagolom,majd adok fel hirdetéstKép.
Ja,kocsit puceváltam egész szombaton,erre ma megint esettKép.De legalább belül tip-topKép!
Iváaszat hogy állKép?

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kirri

Nekem működikKép.
Szerverleállás volt,azért volt ilyen sokat rossz.Illetőleg megtámadták a szervergépet.De állítólag a nehezén már túl vannak...

anyapoc
 
 


SziasztokKép
Végre tudok írni, működik!
AnyapocKép
Szerintem ne nagyon pucováld a verdátKép pocisan!Inkább pihizz...meg mit hallok?Házat nézel?Hát nem volt elég, megint költözködni akarsz?KépKép
És a 39. héten milyen munkálattal rukkolsz ki?Kép
Kislány lesz?Nekünk vmi tuti recept kéne a kiscsaj-projekthezKépMajd kérünk tippketKép

RupetraKép
Csak irigykedek a 7 kg hallatán!Tudom, lehet, hogy akaraterő is kell(ene) hozzá, mármint a nass-megvonáshoz.Majd igyekszem.Kép
Babókád szépen nődögél, édes lehet a fogacskáival..tényleg, ezek a fogzások nagyon brutális visítós-éjszakákat ígérnek?Kép

Joci 6450 gr és 67 cm.
Ismerkedik a nagyvilággal, a mózest eltettük és a babahordozót tettük fel a vázra, így előrefelé is nézegethet a kicsi.Olyan zabálnivaló, amikor kurjongat!!
ZsófiKép
Üdv a topikban, én Jósa dokira szavazok, ő a rendelőint-ben van szerdánként, a telcsiszáma ki van írva az üveg bejárati ajtóra.Bár én a SOTE l-en szültem -és legközelebb is ott szeretnék-de Jósa sokat vizsgált itt, és tuti jó UH-specialista.
MóranyaKép
Az Avent tanulópohárból itatjátok Mórt?Mert Jocinak az van és tök kis ügyesen kiissza a gyümileveketKép
pusz
k

KépKép
KépKép
kirri
 
 


KirriKép

Jaja,megint költözni akarok,mert egy kicsit hangos a ház és az alsó szomszéd nincs kibékülve az életvitelünkkel,így összerúgtuk a portKép.
Pihenni.....Majd meglátod,másodiknál már nem fogod ismerni ezt a szótKép!
Mikor vágtok bele?Tuti tippem vanKép!Na jó,azért majd pár hónap múlva visszatérünk rá,hogy mennyire volt tuti a tipp..
Egyébként engem is Jósa vizsgált most,elég nehezn sikerült neki az UH,vissza is kell ugye mennem,mert nem látott mindent.Kép
Joci szépen nődögél,semmi nyoma koraszülöttségnek,mi?Kép
Ja,39. héten mit?...Akkor már nagyban szoptatokKép!Ha Bulcsúból indulok ki,akkor már 1 hetes lesz a porontyKép!CSak nehogy elkiabáljam.....
Fogzás:nálunk nyoma sem volt,szinte észre sem vettük,legfeljebb egy pici nyügi volt,de az sem éjjel ált.Na jó,így 2 évesen a hátsó őrlőfogak kicsit megkínozták,de nem volt azs em vészes.Nekünk a patikai fájdalomcsillapító egyébként bejött,kipróbáltam én is,jól elzsibbasztottam a nyelvem isKép.Ha nyügi volt éjjel,akkor bekentem neki és vissza is aludt.Persze sajna vannak,akiket jobban megvisel...Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Üdvözlök mindenkit!

Mindenkiben előbb-utóbb megfogalmazódik az a gondolat, hogy valamilyen módon védeni szeretné értékeit, szeretteit.
Én biztonságtechnikai mérnökként tanácsadással, tervezéssel és telepítéssel segíthetem Önöket, titeket ebben az elhatározodásban.
Lehet szó lakásról, családi házról, nyaralóról, üzletről, gyárról, csarnokról, egyszólván minden védeni kívánt objektumról a riasztótól a tűzjelzőig, beléptetőtől a videós megfigyelő rendszerig bármiről, ami a biztonságtechnikába beletartozik.
Ingyenes felméréssel-árajánlattal támogathatom döntésüket.
Amennyiben korszerű, olcsó és nem utolsó sorban megbízható, a Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) által is jóváhagyott rendszert szeretne szakértőtől, úgy kérem keressen meg. (Vállalási területem Veszprém és 40km-es körzete.)

Üdvözlettel,

Áron

E-mail: tajfun@smartsector.hu
aanita
 
 


Sziasztok!

Minden este egy csomót írtam, nem tudtam elküldeni. Most csak pár sort írok, aztán ha sikerül, írok majd eccerKép
móranya
 
 


Naaaa, végre. Állandóan azt írta nékem ez a fránya babnet, hogy nincs jogom írni ebbe a topikba, mert nem vagyok regisztrált felhasználó. Nem tudom, mi történt? Pedig Apa átvállalta mindig fél órára Mórt, nagy lelkesen írtam, erre sehun semmiKép

Most nem válaszolok megint, mert nekem ez már uncsi. 3x leírtamKép

Szóval kis Mór éjszakánként sokszor felkel, ez a legújabb hobbink. Nappal a szokásos brutalitás. Gyorsan szülök még egy gyereket, hogy legyen jó élményem isKép
Nem, ám, csak vicc voltKép

Na, megyek.

Pussz Mindenkinek. Majd válaszolok.
móranya
 
 


Móranya

A Babanetnek szerverproblémái vannak sajnos,ezért fordulnak elő ilyen galibák...KépDe zaért ne add fel.Én ilyenkor ki szoktam menteni a szöveget egy word doksiba és legközelebb csak bemásolomKép.
Ismerős a sokszori kelés...kísértetiesen hasonlít a mi sztorinkhoz....
De zaért kitartás!Kép.Azért a még-egy-gyerek- dolog nem olyan rossz ötletKép!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


MóranyaKép
Nagy hírem van-persze ki mástól,mint a Hozótól?A Kopi Zsuzsi is terhesKép
Most már tényleg nem marad senki a fürdőnKépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!
Amit most olvastok azt már két napja leírtam, de mivel nem tudtam elküldeni, elmentettem. Remélem még aktuális.

Anyapoc
Kösz, hogy kérded. Ivászat egyenlőre felér egy komplett mosdatással, utána ruhacsere ahogy kell. De élvezi a poharat a kisfőnök.
Ne aggódj a pocaklakó miatt! Ezek a dokik remekül tudnak bepánikoltatni minden kismamát. Nekem is állandóan ilyeneket vázoltak fel, hogy "megfullad", "lila lesz", "károsodik az agya", ha nem figyelek erre vagy arra.... Ja és Gáspár dokinak hála 1 hétig azon aggódtam, hogy én szülöm-e a kórházrekordot, mert az ügyes 4600 g-osra becsülte a lányom aki 3900 g-al született meg aztán. 700 g tévedés a xxl. században durva nem!
Milyen házat keresel?

Kirri
Az a jó Norbi módszerében, hogy de. bármit megehetsz (csoki, süti stb.) és csak du kell türtőztetni magad. Mi tök jól bírjuk. Ha kell infó, vagy lelki támasz csak szólj!
Egyébként ha szeretnél kevésbé kívánós lenni, jhavaslom, hogy egyél krómot!
Amúgy a fogzás nem olyan vészes. Csak egy kicsit nyűgösebb a legtöbb gyerek. Nóra többet nyáladzik és mindent dugdos a szájába ami a keze ügyébe kerül. Éjszaka cicin visszaalszik.
Ha nőtt már ki bölcsességfogad, akkor kb sejted, mit éreznek. De hallottam már lázzal és taknyosodással járó fogzásról is! Ti hogy álltok fogakkal?

Móranya! Csirkesz! Bringa! MERRE JÁRTOK?

Ki engedte ide Áront?

Sziasztok
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


RupetraKép
Hol vegyek krómot?KépNem brómot akartál írni?
Kérek tanácsot SÜRGŐSEN, hogy ne legyen ekkora étvágyam!!10 kg-t akarok fogyniiiiiiiiiiiKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Na, végre ráérek egy cseppet. Remélem, el is tudom küldeni, amit írokKép

AnyapocKép
A kistestvért tervezzük, csak arra írtam, hogy vicc volt, hogy legyen jó élmény is. Azér' aranyos kis Mór annak ellenére, hogy ordítós kiskölyök.
Ma elég jó egyébként, éjszaka is egyszer kelt csak fel. Tegnap miután végig üvöltötte az utat a babakocsiban, ölben hazahoztam nagy nehezen, olyan ideges voltam, hogy remegtem. Megetettem, mondtam az apukájának, na én elmentem itthonról. Pár óra múlva jöttem csak haza, azóta megbecsülKép
Kicsit már hülyét csinált belölem...
Holnap mész ugye dokihoz. Értesít ám minket, mi a helyzet pocaklakóddal! Ne aggódj addig se, ezek a a dokik túl körülményesek. Csak orvoshoz ne menjen az ember, mert tuti találnak vmitKép
Mikor jönnek a fogak kb.?


Na, megyek merta Zsarnokom szólít.

Puszi Mindenkinek

Képrsi én is pont írni akartam Neked ezt a hírt. Tegnap hallottam. Állítólag összepakolt, és azt mondta, többet nem jön. Imrénknek habzott a szája, amikor megtudta, mi a helyzetKép Kép Kép Na ő tényleg akart gyereket.Csak azt nem értem, ha így kibaszott az Imivel, mit játszotta az eszét eddig, nem?
Mikor is jöttök haza? Pünkösdkor?
Mi sima pohárból ittunk párszor anyatejet, amikor nem akart szopni Móci.Milyen az a tanuló pohár, Hol lehet venni?

RupertaKép

megvagyok, csak éppen én sem rtudtam elküldeni soha, amit írtamKép Hogy álltok az ivással?
Én nem tudom, miért írnak illen Áronok. Nem szeretem, ha zaklatnakKép
móranya
 
 


u.i.: A fogat Rupertának akartam írni nem Anyapocnak.
móranya
 
 


MóranyaKép
Én már azon sem csodálkoznék ezután, ha az IMRE pakolna össze,mondván hogy:"na, elmegyek GYESREKépKép"
Májusban megyünk,de lehet előbb is..ha több napra, akkor szólok, a Hozó se érti ám meg, hogyha 5 órányi időre megyünk haza Sárvárra, nincs időnk elszaladni sehová babamutatóba..
És ez nem személyek ellen szól, de tényleg megoldhatatlan.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Remélem, nektek legalább jól telt a 7vége. Én szinte semmit nem tudtam megcsinálni, amit akartam. Férjem másnapos, mert tejcsorgató bulin volt reggelig. Szóval se sziklakert, se fúrás! Kép
Szóval, remélem ti jól vagytok!

Kirri
KRÓM a tuti. Gyógyszertárban és gyógynövényesnél is lehet kapni. Bio-Króm név alatt fut szürke dobozban.
Sok sikert a fogyáshoz! Érdekelnek a fejlemények!

Móranya, Kirri
Ki az az IMRE? Kép

Móranya
Kösz, hogy kérded. Ivás alakul.
Tanuló pohár = csőrös pohár. szerintem.
Kis Mór hogy áll? Nyöszi még?

Na puszi mindenkinek
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


SziasztokKép
Tudom-tudom, jó rég jártam erre, de egy ideig nagy volt a csend, én meg leszoktam egy kicsit arról, hogy bekukkantsak. Aztán ma erre jártam, és tessékKépKép Megint telis-tele élettel a topikunkKép

RupetraKép
Köszia hiányolástKép Az ivászat nekünk is nehezen megy. nem tudom, hogy ki lehet-e egyáltalán fejezni ml-ben azt a mennyiséget, amit véletlenül lenyel a ded. De azt már elértem, hogy nem fordítja el a fejét a pohártól. Nektek is további jó csatározásokat a pohár felettKépKép

KirriKép MóranyaKép Gratula a babák méreteihez, látom nem voltatok lustákKépKép és jól tartjátok őket. Boti is mindig a súlyosabb egyéniségekhez tartozottKép A sírós napokhoz kitartást, néha lehetetlennek tűnik, mégiscsak véget ér egyszer a nagyon sírós időszak.

AnyapocKép
Ez a költözés most komoly? Hova tervezed a továbbállást? Családi ház lesz a végső megoldás? Drukkolok, hogy tényleg csajócád legyen, mert mostanában olyan sok kisfiú születik, hogy Boti apája már most azon aggódik, kinek fog udvarolni a fiaKép

RifuKép
Üdv nálunkKép Én sajna nem tudok neked tanácsot adni nődokker tekintetében, mert én is Bp-en szültem. Ha mi költözhetnénk Vp-be, én biztosan feljárnék a régi dokimhoz, és újra az Uzsokiban szülnék. Mondom azt úgy, hogy igazából rosszat nem hallottam egy Vp-i nődokiról sem. Ha már mindenképpen kellene egy nevet írnom, akkor dr. Kiszely Zsolt-ot említeném. Őt nem ismerem, de egy orvos barátnőm millió egy éve hozzá jár, és orvosként is bízik benne, pedig tudjuk az orvos a legrosszabb betegKép

Mi jól vagyunk, Boti 1 hete már tud négykézláb állni. Ez már stabilan megy, a mászást próbálja, de minden mozdulatra orra esik egyelőreKép Mára kinőtt a hatodik foga a kiskrapeknak. Volt már szoba-összekakilás, dvd-be hányásKép Szóval mindig van valami ittkint is, amivel a csávinger szórakoztat. Szerencsére nagyokat tudunk sétálni, mert itt csak egy karnyújtásra van a természet. Mérlegünk nincs, így gőzöm sincs mekkora Boti, de nem fogyott és nem ment össze. Már eszik főzelékeket, de a kimondottan bébi cuccokat nem eszi meg. Ha egy picit fűszerezem a kajáját valamilyen zöld-fűszerrel (kakukkfű, tárkony, petrezselyem), akkor imádja, és napi kétszer is hajlandó enni belőle. Gyümölcsök között továbbra is az őszibarack az ÚR!

Megyek tornázni, mert Norbi update-hez nincs kitartásom, keveset anni is nagyon nehezemre esik, a kilók meg irtóra ragaszkodnak hozzám.

Mostantól jövök gyakrabban, hiszen visszatért "belénk Balatonpartiakba" az életKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: