Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy Dr. Kövesdi rendelésére kell-e időpontot egyeztetni.

Köszi, Szuzzi
szuzzi
 
 


Lányok hol vagytok????????

Mindenki eltűntKép hát ez nagyon nem szép dolodKép
Mongi!!
Mi ujság veletek??Pici lányod gondolom már szalad neked isKépElinnel szoktam néha e-mailt váltani és te?
Cleoval néha összefutok a chaten és másról sajna semmit nem tudokKép

Lányok irjatok már mi van veletek???

SziasztokKépKépKépKép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok! Szia Dia!
Pont most irtam Elinnek, hogy mindenki elpucolt erröl a fórumról.
Gondolom a melegnek is benne van a keze.
Jól vagyunk köszi, még 3.5 hét antibiotikum kúra van hátra és újabb uh és pisikontroll.
Hát Antónia még csak úgy szalad, ha fogom a kezét.Inkább egyre többet próbál magyarázni meg utánozni.
Remélem nálatok minden rendben, meggyógyultatok.
Sokat megyünk sétálni ebben a szép idöben és igy én is kevesebbet ülök a géphez.
Jók legyetek, sziasztok.

Kép
Kép
mongi
 
 

 
 

sziasztok.

én is írok,hátha újra benépesül az oldal.Kép
márcsak azért is ülük ritkán a géphez, mert a 2kicsi rögtön jön utánam,hogy ők is számítógépezni akarnak.
vasárnap voltunk a jászberényi állatkertben, mindenki nagyon élvezte.sikerült szállást is találnom tegnap,úgyhogy júl elején megyünk 1hétre Hajdúszoboszlóra. Kép remélem jó idő lesz.
Nálunk sziszi egyre ügyesebb.egyre többször szól,hogy pisilnie vagy kakálnia kell.(3napja már csak bilibe kakál).Jó lenne,ha minél hamarabb szobatiszta lenne,legalább nappalra.
Zsoltikával már várjuk,hogy visszaigazoljanak az oviból,hogy felvették-e.hátha...

Na,puszi mindenkinek,főleg a gyerkőcöknek

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia Cleo!
Tényleg jó volna, ha újra benépesülne ez az oldal,hátha a régiek közül is kedvet kap még valaki.
Gratulálok a bilizéshez.
Zsoltikát végül is melyik oviba irattátok be?
Biztos jó lesz Hajdúszoboszlón.Mi majd a Balaton környékére akarunk menni és Köszegre ismerösökhöz.Anyukám megy Olaszországba, hát egy kicsit irigy vagyok.
Sajnos a tengerpart most jó ideig ki fog maradni, kisgyerekkel nehéz lenne.
Irjatok!!
Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!
Mongi!
Mi baja volt Antóniának,hogy ennyire hosszadalmas a kezelése? Nálunk Dia már nagyon szalad már nem szereti ha fogom a kezét egyedül megy inkábbKépSzoktunk menni a játszóra a plussz mögé de még nem láttalak titeketKépolyan kárKép

Cleo!
Mikor kezdtétek a bilizést Sziszivel?Szerinted korai még nekem Diust ráültetni?
Teljesen tanácstalan vagyok Kép már jó lenne ha legalább a kaki menne bilibe de szerintem még nagyon messze vanKép
De jó nektek hogy mentek nyaralniKép mi is elszerettünk volna menni de nem jött össze az üd.csekk és annyi+pénzünk meg nincs hogy csak úgy menjünk,sajnaKép
Tényleg az oviról mi újság nem jött még meg hogy felvették Zsoltit?

SZAZSA!
Hogy vagytok??? Picurkád????
1000 éve nem írtálKép ha van egy kis időd írj már magatokról létsziiiKép

Mindenkinek szép hétvégét!

KépKép
diÁcska
 
 


sziasztok.
Csak kicsit tudok írni,mert itt van a hadsereg Kép).Tegnap írtam egy litániát,de eltűnt és mérgemben én is eltűntem.
Mongi majd csak vége lesz a kúrának.
Ovi.végül is a szapáry úti oviba írattuk.Nagyon tetszett neki is meg nekem is.Máj 2-án volt a beíratkozás+ nyílt nap.Másodiknak a piac mögött a Fiumei útit jelöltük meg.Sajna még semmi papír nem érkezett,hogy felvették-e.de reménykedünk
Bilizés? Sziszi 9hónapos kora óta bilizget (persze saját igénye szerint)Ahogy látta Zsoltit,hogy ül rá, ő is akarta.Megmondom őszintén én most sem erőltetem neki a bilizést.megkérdezem akar-e bilibe,wc-be pisilni és ő eldönti.ha egy kicsit jobban erőltetném lehet,hogy már szobatiszta lenne.Diácska.szerintem egyáltalán nem vagytok elkésve Kép esetleg megprobálhatjátok a wc-ülőkével.sziszi nagyon szereti,főleg hogy utána képes lenne órákig lehúzogatni+kicsit matatni a wc-kagylóban+wcpapírtletekerni.nagy nehezen kivonszolom, ő persze vérig meg van sértődve.merkász lányom amúgy tegnap sódert evett.ez van

lépek mert kezdenek bunyózni.
sziasztok

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!
Dia!Antóniának húgyúti fertözése volt /coli baktérium okozta/ és húgyhólyag gyulladása. Sajnos a kezelés elég hosszadalmas, remélem most már minden rendben lesz.Amikor beteg lett teljesen kiakadtam, egy hétig tiszta idegroncs voltam, csak az uh vizsgálat után nyugodtam meg, hogy a veséit nem érte el a gyulladás.
Játszótéren még nem voltunk, majd ha már egyedül is tud menni. Mostanában a városba szoktam berohangálni, mindig akad valami intéznivaló.
Könnyebb lett miután Dia önállóan elindult?
Én már nagyon várom, mert sokszor egész nap rajtam csüng, meg rángatja a nadrágomat, hogy menjünk.

Cleo!
Biztos hamarosan értesit benneteket az ovi.
Vajon majd Sziszi mit fog szólni, hogy Zsoltika nem lesz otthon?
Gondolom jól eljátszanak együtt, hogy nincs köztük nagy korkülönbség.Már én is gondolkozok a kistesón, csak attól félek, hogy az elején két picivel nehéz lesz. Nálatok ,hogy volt?
Én is várom, hogy megszabaduljunk a pelustól, de az még nekünk messze van. Nem baj jön a meleg majd a teraszon szabadon hagyom a kisasszony fenekét, úgy csak kényelmesebb neki.
Jó éjszakát!

Kép
Kép
mongi
 
 


sziasztok.

mongi.nálunk Sziszi meglepibaba volt.a ciklus 30.napján fogant.Kép (a tökéletes naptármódszer 3év után csődött mondott,ahogy a nagy könyvben is meg van írva Kép) )gondold el én néhány nap alatt (még nem lett pozitív az a ... teszt) mindíg ezen filóztam és aggodtam. mi lesz ha....címmel.nem lesz elég időm a nagyra? a kicsire? szeretni fogja Zsolti? hogy lehet szeretni 2gyereket? hogy látok el 2kicsit?mi lesz ha kórházba kerülök?de megláttam az UH-on a ficánkoló picurit, és tudtam hogy minden OK lesz.most meg játszótársai már egymásnak.rengeteg családot ismizek,akiknél 2év kb a korkülönbség és sehol sem panaszkodnak.Így utólag nézve jobban még tervezni sem lehetett volna.de nem bánnám ha a harmadik manó még váratna magára (igaz most szedek is tabit)de jó lenne még majd egyet szülni pár év múlva.
Diácska.Zolikával mi újság?nyáriszünetet hol tölti?köhög még? Zsoltika még mindíg köhécsel.az a fránya váladék bizti van még lerakódva valahol.

de jó esik az eső Kép
sziasztok.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


sziasztok!

jöttem én is erősíteni kicsit a csapatot. eltüntem régóta, mert szigorúan ágyba lettem rendelve 2100 méhszájjal, itthon meg csak mostanság van netünk. meg az is igaz, hogy sokszor én nehezen szólok hozzá a témához, mivel ti már anyukák vagytok, én meg még a terhesproblémákkal foglalatoskodom, de jó olvasni rólatok.

puszi mindenkinek
ewa
 
 


Sziasztok lányok!
De jó,hogy megint irtokKépKép
Mongi!
Nagyon sajnálom picurkádat jobbulást neki,hogy sikerült ilyen fertőzést összeszedni?Pedig ahogy téged ismerlek te is nagyon féltheted őt úgy mint én Diát és ZolitKép

Képzeljétek nálunk a hétvégén történt egy kis balesetKép Zolika elesett a kerékpárral és csúnyán összetörte magátKép
Gondolhatjátok milyen ideges voltamKépMost írtam be neki hogy tesiből mentsék fel mert tele van sebbelKépAlig tud menni szegénykémKép

Cleo!
A köhögésről annyit hogy még mindig köhög Zoli úgy hogy ma viszem vissza dokinőhöz,mert egyébként is mennénk a kullancs elleni szurit adatom be neki,aztán megkérdezem hogy normális dolog e hogy még mindig köhög?!
Szeretnél még 3.babát?De jóóóKépKép
A nyári szünetben majd megy a mamáékhoz vidékre, meg eljárunk majd strandra,hát ennyi sajna nyaralni nem megyünkKép

Ewa!
Jó hogy előkerültél te is örülök neki!!Kép
Mennyi idős kismama vagy?Nekem is volt ilyen problémám de én akkor már 34 hetes terhes voltam,majdnem minden héten a kórházban voltamKép
Aztán még is meggondolta magát Dia és alig akart kibújniKépA 39 héten született de a dokim is meglepődött mert az addig nyitott méhszáj a 39 hétre bezáródott,hogy hogy azt senki nem érti!KépTalán a túl sok magnézium és a fekfés volt a hibásKép

Sziasztok írjatok !!!

puszi nektek!Kép

KépKép
diÁcska
 
 


sziasztok

diácska. nem semmi amit a méhszájad művelt neked is Kép)
tegnap én is elvittem zsoltit az ügyeletre,hogy hallgasság meg,hogy miért köhécsel-igaz tegnap éjjel alig bírt aludni a köhögéstől,de utólag belátva szerintem azért volt,mert alvás előtt fél óráig hisztizett+ordított+sírt,hogy nem akar aludni Kép. nem talált semmit a doki (szerencsére).annyit mondott,hogy elhúzódó köhögésnél arcüreggyull.ra vagy megnagyobbodott orrmandulára kell gyanakodni.hát szerintem az előbbi lázzal járna,úgyhogy kizárva.az orrmanduláját pedig nem fogom kivetetni.vettem neki egy köptetőt és most szedetem vele.ja.íratam neki immunerősítőt is a Broncho-Vaxomot én azt sem zárom ki,hogy az is közrejátszhat a köhögésnél, de lehet akár allergia is.de szerintem még Zolikának és Zsoltinak sem tisztult ki az a rengeteg váladék.na de ne többet a betegségekről..

Hú szegény Zolika.remélem újra hamar bicajra tud pattanni.

Igen jó lenne 3. baba.Ha milliomosok lennénk biztos nem gondolkodnék rajta sokat.

Ewa.jó hogy visszatértél ide is.KépTe is Anyuka vagy már most is.most jutott eszembe.szomszédasszonyomnak már 15hetesen 2100 volt a méhszája-szintén Erdődihez járt (igaz ő a második babáját várta),fekvésre ítélték őt is,de nem tartott be belőle semmit+cigizett is.De... így is 38hétre született a babája.Mikorra vagy pontosan kiírva?magánrendelőjébe jársz vagy a kórházba? én még hozzá jártam mindíg a kórházba rendelt.

na lépek.megyek a hadsereggel anyagbeszerzésre
Apa mindíg velünk vásároltatja a klímázáshoz az anyagot.de jó..
szia mki

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát én is eltűntem, 3 kisgyerekkel az élet elég mozgalmas. Most Ferkó suliban, Szabi pedig bölcsiben van. Egyedül vagyok a picivel itthon. Attila szépen fejlődik, múlt héten 4120 gramm volt. 3390-nel jöttünk haza, szerintem ez szép 4 héthez képest. Tegnap este valami volt vele,nagyon nehezen aludt el, 8-tól 11-ig próbálkoztam elaltatni. Azt figyeltem minden vasárnap este ezt csinálja. Lehet, hogy tudja már a napokat????!!!
Nagyon sok a tejem, úgyhogy van 2 anyuka aki hordja a tejet. Szóval nem unatkozom. Az esti programok, etetés, fürdetés, fektetés, stb. eléggé nagy szervezést igényel, illetve nagy hangzavarral jár. Olyanok vagyunk mint egy olasz család.

A betegeknek gyógyulást minél előbb, élvezzétek a jó időt.
Puszi:
Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok!

tényleg érdemes rögtön beszámolni mindenről, mert ilyenkor derül ki, hogy azért mások is voltak hasonló problémákkal és sokat tudnak segíteni :-)

Diácska: sajnálom Zolikát! az én babám még csak a hasamban randalírozik, amit nagyon élvezek :-)

Szazsa: gratulálok a kicsihez és csodállak a 3 gyerekért!

Az hogy hány hetes is vagyok, most elég érdekes. a 20. heti ultrahangig szépen tartotta magát a pici az idejéhez, de utána már inkább 21 mint 20, voltunk 4D- ahol úgy elbújt a pici, hogy nem lett belőle semmi:-) - szintén azt mondták, hogy nagyobb, és most is. Szóval a ciklus szerint aug. 12, de hosszú, 35 napos ciklusaim voltak + októberben volt egy petefészek ciszta műtétem, ami megintcsak bezavarhatott és aug. 19-re lettem kiírva. Most eredetileg 26, az újabb vizsgálatok szerint pedig 27/28 hetes vagyok :-) én szeretnék júli végén szülni

Cleo: Erdődihez a magánrendelésre járok

puszi mindenkinek és a gyerekeknek
Éva
ewa
 
 


Sziasztok!
Én csak most tudok irni, sajnos mostanában napközben nincs idöm. Antónián teljesen kitört az anyafüggöség, egy percre sem akar nélkülem meglenni. Amikor elalszik akkor próbálom utólérni magam.
Dia! A colit a pelusból szedtük össze, pedig, amikor kakál egyből kapon le róla.A mai napig nagyon bánt a dolog és érthetetlenül állok fölötte. A gyerekorvos szerint , valószinüleg a fogzás miatt az immunrendszere gyengébb volt és igy könnyebben fertözödhetet. Szerencsére nem fejlödési rendellenesség okozta és nem szájon át került be, mert akkor a veséin is átment volna. Jó mi?
Sajnálom Zolikát ,jobbulást kivánok neki.
Dius, hogy van? Melyik strandra jártok? Mi a máv-ra jártunk, de hát bezárt.

Cleo! Én is hasonló érzéssekkel küzdök mint, amiket te is irtál, a második baba várásával kapcsolatban. Sajnos nekem nincs testvérem, igy ez a dolog teljesen ismeretlen a számomra. De kistesó mindenképpen kell!! Igaz még várunk vele kb. egy évet, de lehet az is , hogy mi is kapunk egy meglepi babát. Az élet csupa meglepetés.

Szia Ewa! Örülök, hogy te is irtál.Pihenj sokat, biztos minden rendben lesz. Kisfiú vagy kislány lesz a picur? Nevek vannak már? Ez a pár hónap már gyorsan eltelik.

Szazsa! Minden elismerésem a tiéd. Nem lehet könnyü egy ilyen szép nagy családot elnavigálni.
El tudom képzelni, hogy milyen nagy nyüzsi lehet nálatok föleg a reggeli és az esti órákban. Az éjszakák, hogy telnek?

Most befejezem, megyek aludni.
JÓ éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Cleo!
Rájöttem a hibára mikor tegnap kiléptélKép
Ezt kell beírni így már tuti jó lesz:
http://babanet.hu/album/main.php?album=9046&page=1&image=214697.jpg

Kihagytuk a jpg.-a végérőlKép
próbáld majd így meg
szia

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok Lányok!

Elin mindenkit üdvözöl.

Kép
Kép
mongi
 
 


Lányok!
:?: Nem tudtok véletlenül Szolnokon hol lehet venni olcsón esernyőre csukható babakocsit. Valami könnyű kéne, aminek azért van napvédő teteje is.

Előre is köszi az infókat! :)
szilbee
 
 


Szia Szilbee!

Sztem Ficánka..., a Centrum oldalában van...
Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!!
Hát ez ma nehezen ment alig tudtam belépni ide húúú :evil:

szilbee!
Hát én is a ficánkát tudom neked ajánlani illetve a Baross uti pelenka diszkontban is láttam :D meg szerintem a corában is van elég olcsó vagy a tescoban.

Mongi!
Láttalak titeket tegnap én kézzel lábbal integettem de nem vettél észre biztos siettél haza Antóniával :) A zagyva hídon mentetek át éppen :)
Mi is a MÁV strandra jártunk még anno,meg Cserkeszőbe Dia miota megvan azóta még sehol :( Nagyon féltem ne hogy összeszedjen valami bacit,inkább majd veszek neki pici medencét és kinn az erkélyen pancsizunk,úgy talán nem lesz gond.

Cleo!
Megint eltűntél nagyon??? :(

sziasztok,közben nézem az ebédet is! :lol:
diÁcska
 
 


sziasztok.
itt vagyok én is.nem is tüntem el :wink:
szazsa.a két nagyfiú mennyi idős pontosan? olyan írígy vagyok rád a sok tejcsi miatt.de jó lett volna nekem is,ha nem kellett volna annyit aggódnom (főleg zsoltinál)hogy van-e elég.

mongi.ez a coli baci nem semmi ám. :?
de majdcsak vége lesz ennek a kúrának.barinőm kislánya 1évesen szalmonellás lett (rejtély hogy mitől is) szegénynek majd 1év kellett mire rendesen helyreállt az étvágya.

Mi is anno a MÁV-strandra jártunk,és nagyon sajnálom én is,hogy bezárt.szerintem az volt a legjobb strand szolnokon.mi zsoltival még 11hónapos korában voltunk CSerkén,Sziszi meg még soha nem pancsilt strandon.
Diácska.a baciktól én is félek (amúgy is olyan mindentől parázós típus vagyok),de most inkább ha van lehetőség-megkockáztatom. :lol:
tényleg.szerintetek hol nézzek magamnak fürdőrucit?
milyet? bikinit neee.van egy "kis" hájci.remélem nem égő egyberészesbe pancsizni,de én nem tudnám most magam elviselni 2részesben :wink:

Diácskának mondtam már a chat-en,de itt is leírom.ma jött a papír,hogy Zsoltit felvették a Szapáry úti oviba.olyan büszke vagyok rá...

na,puszám mindenkinek
cleo27
 
 


sziasztok.
itt vagyok én is.nem is tüntem el :wink:
szazsa.a két nagyfiú mennyi idős pontosan? olyan írígy vagyok rád a sok tejcsi miatt.de jó lett volna nekem is,ha nem kellett volna annyit aggódnom (főleg zsoltinál)hogy van-e elég.

mongi.ez a coli baci nem semmi ám. :?
de majdcsak vége lesz ennek a kúrának.barinőm kislánya 1évesen szalmonellás lett (rejtély hogy mitől is) szegénynek majd 1év kellett mire rendesen helyreállt az étvágya.

Mi is anno a MÁV-strandra jártunk,és nagyon sajnálom én is,hogy bezárt.szerintem az volt a legjobb strand szolnokon.mi zsoltival még 11hónapos korában voltunk CSerkén,Sziszi meg még soha nem pancsilt strandon.
Diácska.a baciktól én is félek (amúgy is olyan mindentől parázós típus vagyok),de most inkább ha van lehetőség-megkockáztatom. :lol:
tényleg.szerintetek hol nézzek magamnak fürdőrucit?
milyet? bikinit neee.van egy "kis" hájci.remélem nem égő egyberészesbe pancsizni,de én nem tudnám most magam elviselni 2részesben :wink:

Diácskának mondtam már a chat-en,de itt is leírom.ma jött a papír,hogy Zsoltit felvették a Szapáry úti oviba.olyan büszke vagyok rá...

na,puszám mindenkinek
cleo27
 
 


sziasztok.
itt vagyok én is.nem is tüntem el :wink:
szazsa.a két nagyfiú mennyi idős pontosan? olyan írígy vagyok rád a sok tejcsi miatt.de jó lett volna nekem is,ha nem kellett volna annyit aggódnom (főleg zsoltinál)hogy van-e elég.

mongi.ez a coli baci nem semmi ám. :?
de majdcsak vége lesz ennek a kúrának.barinőm kislánya 1évesen szalmonellás lett (rejtély hogy mitől is) szegénynek majd 1év kellett mire rendesen helyreállt az étvágya.

Mi is anno a MÁV-strandra jártunk,és nagyon sajnálom én is,hogy bezárt.szerintem az volt a legjobb strand szolnokon.mi zsoltival még 11hónapos korában voltunk CSerkén,Sziszi meg még soha nem pancsilt strandon.
Diácska.a baciktól én is félek (amúgy is olyan mindentől parázós típus vagyok),de most inkább ha van lehetőség-megkockáztatom. :lol:
tényleg.szerintetek hol nézzek magamnak fürdőrucit?
milyet? bikinit neee.van egy "kis" hájci.remélem nem égő egyberészesbe pancsizni,de én nem tudnám most magam elviselni 2részesben :wink:

Diácskának mondtam már a chat-en,de itt is leírom.ma jött a papír,hogy Zsoltit felvették a Szapáry úti oviba.olyan büszke vagyok rá...

na,puszám mindenkinek
cleo27
 
 


Sziasztok Lányok!

Most irtam egy jó hosszú szöveget és véletlenül kitöröltem.

Dia! ne haragudj, hogy nem vettelek észre tegnap, tényleg nagyon siettem ,mert Antónia már álmos volt.Sokszor úgy megyek az utcán mint, akit üldöznek, meg nézek de nem látok. Mostanában kezd rászokni arra, hogy egyszer alszik dél körül 2 órát , aminek nagyon örülök. Régebben 2* 3* 40 percet aludt.
Igaz ma nem jött össze a 2 óra csak fél, ki is nyúlt már fél7- kor.
Dius hogy van?

Cleo! Gratulálok az ovihoz.
Akkor lehet, hogy aMáv-on már láttuk egymást, amióta bezárt nem voltunk máshol.Nekem nagyon hiányzik az úszás, sokszor már nyitásra ott voltam, hogy az enyém lehe
ssen az egész nagymedence.
Antóniának vettünk egy felfújható pancsolót, remélem majd örül neki.
Én most varratok bikinit 4000Ft- ért a Mária utcában az anyag 1400
Ft volt. Szerintem nem baj, ha van az emberen egy kis túlélö tartalék úgy egészséges, igaz én is nehezen veszem rá magam a vetközésre.

Ewa! Mi újság, hogy vagytok?

Sziasztok
mongi
 
 


sziasztok!

beléptünk a 3. trimeszterbe! mostmár kevésbé aggódom, ha eddigi nehebb napok, frontok alkalmával nem szültem meg, akkor mostmár csak kihúzom :-)
egyre jobban elvagyok a fekvéssel is, bár néha kilógunk egy kicsit, fél órácskára bababoltokba nézelődni. nagyon várom már, hogy vásárolhassak a kicsinek :-) ti használtatok hordozó kendőt?
mostmár tényleg lehet játszani, kommunikálni a kicsivel és sokszor ő provokálja ki :lol: el tudok lenni sokáig, hogy csak figyelem a hasamat hogy mozog és próbálom kitalálni mi folyhat odabenn :-)

Cleo: egy kis plusz sose árt és nvannak nagyon csini egyrészesek

puszi minden anyukának gyerkőcnek
ewa
 
 


Sziasztok!

A szomszéd topikból néztem át hozzátok :)
Holnap Szolnokra utazunk egy hétre, tudnátok olyan programot, helyet ajánlani ahova el lehet menni 1 és 3 éves gyerkőcökkel?

Köszi előre is,

panka
 
 


sziasztok.

szia Panka.érezzétek magatokat jól itt :)
nagyon édik a kicsik

mit is lehetne ajánlani?! hu-ha. szerintem a Tisza-parton tegyetek egy jó kis sétát,ott van játszótér is.remélem a szúnyogok elkerülnek benneteket.
van az Ady Endre úton (jól mondom csajok???) egy játszóház: Domino játékvár -igaz mi még ott nem voltunk de egyszer mi is kiprobáljuk biztos.
Múlt héten volt még egy kis vidámpark is az Interspar parkolójában.nem tudom ottvannak-e még.Hova is szeretnek járni még én huncutkáim? ja,szeretik a Szolnok Plázát (persze ezek a beleülős játékautók,helikopterek,stb miatt) és a Mcdoneld's-ről ne is beszéljek (ugye fő az egészséges táplálkozás) hu kaja.A Zagyva-cukrászda is nagyon jó.hamm-hamm.

lányok.
most szeretnénk Zsoltikának ágyat venni. eddig még úgy néz ki,hogy ezek a fenyőágyak tetszenek a "családnak". voltunk már az Ady-n a bútorboltban,de kicsit sokallottam az árakat.a normálisabbak már 50e felett voltak.szerintetek hol lehetne még utánanézni?a neten is keresgéltem már.
Mellesleg egy kihúzható ágy is kellene,mert ami most van,már elég régi.Volt a Verseghy úton egy pici bútorbolt,ahol már csináltattunk sarokülő-garnitúrát,de sajna megszünt. pedig nagyon jó áraik voltak.tudtok valakit,aki így kárpitos bútorokat készít még?

na szia mki.
cleo27
 
 


sziasztok.

szia Panka.érezzétek magatokat jól itt :)
nagyon édik a kicsik

mit is lehetne ajánlani?! hu-ha. szerintem a Tisza-parton tegyetek egy jó kis sétát,ott van játszótér is.remélem a szúnyogok elkerülnek benneteket.
van az Ady Endre úton (jól mondom csajok???) egy játszóház: Domino játékvár -igaz mi még ott nem voltunk de egyszer mi is kiprobáljuk biztos.
Múlt héten volt még egy kis vidámpark is az Interspar parkolójában.nem tudom ottvannak-e még.Hova is szeretnek járni még én huncutkáim? ja,szeretik a Szolnok Plázát (persze ezek a beleülős játékautók,helikopterek,stb miatt) és a Mcdoneld's-ről ne is beszéljek (ugye fő az egészséges táplálkozás) hu kaja.A Zagyva-cukrászda is nagyon jó.hamm-hamm.

lányok.
most szeretnénk Zsoltikának ágyat venni. eddig még úgy néz ki,hogy ezek a fenyőágyak tetszenek a "családnak". voltunk már az Ady-n a bútorboltban,de kicsit sokallottam az árakat.a normálisabbak már 50e felett voltak.szerintetek hol lehetne még utánanézni?a neten is keresgéltem már.
Mellesleg egy kihúzható ágy is kellene,mert ami most van,már elég régi.Volt a Verseghy úton egy pici bútorbolt,ahol már csináltattunk sarokülő-garnitúrát,de sajna megszünt. pedig nagyon jó áraik voltak.tudtok valakit,aki így kárpitos bútorokat készít még?

na szia mki.
cleo27
 
 


sziasztok.

szia Panka.érezzétek magatokat jól itt :)
nagyon édik a kicsik

mit is lehetne ajánlani?! hu-ha. szerintem a Tisza-parton tegyetek egy jó kis sétát,ott van játszótér is.remélem a szúnyogok elkerülnek benneteket.
van az Ady Endre úton (jól mondom csajok???) egy játszóház: Domino játékvár -igaz mi még ott nem voltunk de egyszer mi is kiprobáljuk biztos.
Múlt héten volt még egy kis vidámpark is az Interspar parkolójában.nem tudom ottvannak-e még.Hova is szeretnek járni még én huncutkáim? ja,szeretik a Szolnok Plázát (persze ezek a beleülős játékautók,helikopterek,stb miatt) és a Mcdoneld's-ről ne is beszéljek (ugye fő az egészséges táplálkozás) hu kaja.A Zagyva-cukrászda is nagyon jó.hamm-hamm.

lányok.
most szeretnénk Zsoltikának ágyat venni. eddig még úgy néz ki,hogy ezek a fenyőágyak tetszenek a "családnak". voltunk már az Ady-n a bútorboltban,de kicsit sokallottam az árakat.a normálisabbak már 50e felett voltak.szerintetek hol lehetne még utánanézni?a neten is keresgéltem már.
Mellesleg egy kihúzható ágy is kellene,mert ami most van,már elég régi.Volt a Verseghy úton egy pici bútorbolt,ahol már csináltattunk sarokülő-garnitúrát,de sajna megszünt. pedig nagyon jó áraik voltak.tudtok valakit,aki így kárpitos bútorokat készít még?

na szia mki.
cleo27
 
 


sziasztok.

szia Panka.érezzétek magatokat jól itt :)
nagyon édik a kicsik

mit is lehetne ajánlani?! hu-ha. szerintem a Tisza-parton tegyetek egy jó kis sétát,ott van játszótér is.remélem a szúnyogok elkerülnek benneteket.
van az Ady Endre úton (jól mondom csajok???) egy játszóház: Domino játékvár -igaz mi még ott nem voltunk de egyszer mi is kiprobáljuk biztos.
Múlt héten volt még egy kis vidámpark is az Interspar parkolójában.nem tudom ottvannak-e még.Hova is szeretnek járni még én huncutkáim? ja,szeretik a Szolnok Plázát (persze ezek a beleülős játékautók,helikopterek,stb miatt) és a Mcdoneld's-ről ne is beszéljek (ugye fő az egészséges táplálkozás) hu kaja.A Zagyva-cukrászda is nagyon jó.hamm-hamm.

lányok.
most szeretnénk Zsoltikának ágyat venni. eddig még úgy néz ki,hogy ezek a fenyőágyak tetszenek a "családnak". voltunk már az Ady-n a bútorboltban,de kicsit sokallottam az árakat.a normálisabbak már 50e felett voltak.szerintetek hol lehetne még utánanézni?a neten is keresgéltem már.
Mellesleg egy kihúzható ágy is kellene,mert ami most van,már elég régi.Volt a Verseghy úton egy pici bútorbolt,ahol már csináltattunk sarokülő-garnitúrát,de sajna megszünt. pedig nagyon jó áraik voltak.tudtok valakit,aki így kárpitos bútorokat készít még?

na szia mki.
cleo27
 
 


sziasztok.

szia Panka.érezzétek magatokat jól itt :)
nagyon édik a kicsik

mit is lehetne ajánlani?! hu-ha. szerintem a Tisza-parton tegyetek egy jó kis sétát,ott van játszótér is.remélem a szúnyogok elkerülnek benneteket.
van az Ady Endre úton (jól mondom csajok???) egy játszóház: Domino játékvár -igaz mi még ott nem voltunk de egyszer mi is kiprobáljuk biztos.
Múlt héten volt még egy kis vidámpark is az Interspar parkolójában.nem tudom ottvannak-e még.Hova is szeretnek járni még én huncutkáim? ja,szeretik a Szolnok Plázát (persze ezek a beleülős játékautók,helikopterek,stb miatt) és a Mcdoneld's-ről ne is beszéljek (ugye fő az egészséges táplálkozás) hu kaja.A Zagyva-cukrászda is nagyon jó.hamm-hamm.

lányok.
most szeretnénk Zsoltikának ágyat venni. eddig még úgy néz ki,hogy ezek a fenyőágyak tetszenek a "családnak". voltunk már az Ady-n a bútorboltban,de kicsit sokallottam az árakat.a normálisabbak már 50e felett voltak.szerintetek hol lehetne még utánanézni?a neten is keresgéltem már.
Mellesleg egy kihúzható ágy is kellene,mert ami most van,már elég régi.Volt a Verseghy úton egy pici bútorbolt,ahol már csináltattunk sarokülő-garnitúrát,de sajna megszünt. pedig nagyon jó áraik voltak.tudtok valakit,aki így kárpitos bútorokat készít még?

na szia mki.
cleo27
 
 


:!: Cleo
Mi csináltattuk az ágyat és a pelenkázót is plussz polccal. 35000 volt a árom bútordarad csak és egy cseppet sem gagyi. Szentörgyön csinálja egy fickó... nagyon profi. Ha kell előkutatom a címét. Olyanra csinálja amilyenre kéred. Van egy csomó prospektusa, mi abból szedtük össze. Ha gondolod küldök képeket emilben. Azrt nem ide teszem fel, mert a hétvégén beadta a kulcsot a PC és még csak most éleszettük újra, így egy csomó progi nincs fent. Sz'al nem tudom a képet lekicsinyíteni... de emilben elküldöm... vagy estére felteszem.
szilbee
 
 


sziasztok.

bocsi,hogy mindíg ilyen sokszor küldöm el az üziket :oops: bizti sokszor rákattintok,mert képes fél óráig is tölteni fel.a régi rendszerben nem volt ilyen.vagy én lettem bénább még annál is :roll:

Szilbee.
huu...nagyon jó lenne :D
az tényleg nagyon jó ár.én is úgy vagyok vele (főleg amit a felnőtt team-nek vennénk) hogy a boltiból az tetszik,amit nem tudok megfizetni.
az sem gond,hogy nem helyben van,mert gyakran utazunk át szentgyörgyön.légyszi,akkor küldj e-mailt.

köszi.
sziasztok
cleo27
 
 


Sziasztok!

Ewa! Nekem van hordozókendöm, igaz mostanában már csak ritkán használom, mert a kislányom már 9 kg fölött van.
Nagyon sirós baba volt és a babakocsiban csak addig maradt meg , amig aludt. Akkor kezdtem el használni, amikor már meg tudta tartani a fejét, elöbb nem mertem pedig lehetett volna elöl fektetö módszerrel.
Az én kendöm 2.6m a baby bellben vettem, igy utólag jöttem rá, hogy hosszabb kellett volna mert úgy több lehetöség van a megkötésre. De igy is nagyon jó volt mert a sétákból már mindig kendöben hoztam haza és ha nehezen aludt el akkor beletettem és csak sétálgattam vele.
http://www.hordozokendo.lap.hu Ez az oldal foglalkozik a kendövel, de lehet, hogy már ismered is.


Lányok! Vasárnap gyereknap, ha jól tudom lesz valami program a városban.

Jó éjt mindeniknek!

[/url]
mongi
 
 


Már pánteken 13 órától is lesz valami gyerekmajális a Hild téren. A SzolnokiEstben láttam. Mi biztosan bemegyünk. :D
szilbee
 
 


Lányok!
Nem tudjátok hol lehet kapni fiókra szerelhető biztonsári reteszt? Az OBI-ban és CORA-ban már néztem, de ott nem volt csak szekrényajtóra való.
szilbee
 
 


sziasztok.

köszi szilbee,megkaptam az üzit.Apával megbeszélem és bizti megkeressük a fickót :D

vettem ma a gyerkőcöknek a kertbe egy medencét az interben.nem hazudok, 2órán keresztül fújtattam.kivagyok :P (valahogy az a fránya a képen kisebbnek látszott.végül is úgy voltam,hogy az a 229-es átmérő nem is olyan nagy.a fenét nem..., a fele is elég lenne.
most már csak egy kérdés van.hogy jut ki az udvarra ?! :mrgreen: mert ugye most még az étkető közepén van.

megyek is kínlódok még vele egy kicsit.1óra múlva meg irány a fogdoki.de jó......
cleo27
 
 


Sziasztok!

Mongi: köszi amit a kendőről írtál! nekem nagyon szimpi, csak így első babánál szinte mindent kipróbálnák, megvennék, de azt azért nem lehet :-)

még két kérdés:
1. mi a véleményetek a bababoltokról, hol érdemes vásárolni? próbálkozunk nézelődni, ismerkedni, de mivel ágyköz kötötten csak nagyon ritkán és rövid időre megyünk szétnézni nem nagyon tudunk tapasztalatokat gyűjteni..
2. érdemes e beruházni átalakítható komolyabb kiságyba, vagy elég a legegyszerűbb rácsoságy és majd ha nagyobb vegyünk külön gyerekágyat?

tegnap csuklott a kicsi ahasamban :-) most éreztem ilyet először :-)

Cleo: jó pancsolást nektek! én meg kaptam nyugágyat, így tudok "kirándulni" az erkélyen :-)

puszi Ewa
ewa
 
 


ewa
Igazából nálunk attól függöt a bababútor összeállítás, hogy hány gyereket tervezünk. Hiszen, ha jön a következő is egy pár éven belül, akkor nem kell a komolyabb. Persze ez csak az én véleményem. :oops: Majd adja magát a dolog. Ha kell tudok adni neked is babastuff készítő címet. Vagy lehet, hogy majd felteszem az egészet... :roll:

A bababoltokkal kapcsolatban nehéz választ adni, mert van ahol ez van ahol az olcsóbb. Azt tudom csak mondani, hogy babaruhát állandóan az anyósom sasolja a turiban. Iszonyat jó cuccokat tud hazahozni. Én nem nagyon tudok a csemetével bejárni Falváról Szolnokra. Viszont szoktunk új rucit is venni. Általában a Cora-ban, mikor akcia van vagy a Hild téri Ficánkéban.

Hanyadik hónapban vagy egyébként?
szilbee
 
 


ewa
:oops: Jajj bocsi... most olvastam vissza. A harmadik trimeszterben vagy. Nagyon süsü vagyok. :oops:
Viszont nem tudom visszanézni az arhívokat... Kisfiút vagy kislányt vártok?
szilbee
 
 


sziasztok.

megvolt ám a pancsizás,nagyon élvezték,alig akartak kijönni belőle.
Ewa.mi a legolcsobb kiságyat vettük (szerencsére) Sziszinek.kb 1éves koráig aludt benne.mostmár kényelmesebb (neki)Anya és Apa mellett.Zsoltinál kölcsönágy volt,amit mikor 6hós volt visszakértek és már nem vettünk új babaágyat.6hós korától ő velünk aludt.
pelenkázószekrény.zsoltinál szintén kölcsönbe volt nálunk,de csak 2hónapig pelenkáztam rajta.utána ott ahol éppen jólesett.sziszinek már nem is vettünk-nekem inkább kényelmesebb volt az ágyon.
rucik?én a tipegőket,bébicuccokat: Baby Bell+Ficánka+a centrummal szemben volt egy bababolt (ami megszünt ott,vagy csak elköltözött? passz)
a Hangárba is érdemes elnézni,olcsón kaphatsz pár rucit.

én anno a fekvésem idején mindent aprólékosan felírkáltam (mi kell a babának-a legutolsó fültörlőig,mit kell vinni a kórházba stb.)
hát..jó kis lista volt.

szia mki
cleo27
 
 


Cleo
Merre van az a Hangár??
szilbee
 
 


sziasztok!

kislanyka lesz:-) és úgy tűnik Zsófi, csak most ez nagyon divat név lett..

köszi a válaszokat! a baby bell-ben még nem voltunk, az majd a most heti kimenőn :-) mi is a legegyszerűbb, olcsóbb kiságyat néztük, pelenkázónak meg csak olyan kemény pelenkázó lapot, amit a kiságyra is rá lehet tenni.

a lista készül :-) igaz még főleg fejben. jövő héten kapok a védőnőtől is egy listát meg egy kis okítást is, mire figyeljek. pl milyen lázmérőt vegyek... és még olyan sok kérdés van. de még van időnk, vásárolni is csak 1 hónap múlva fogunk elkezdeni.

Cleo: te hogy tudtál Zsoltika mellett feküdni Sziszivel?

pusz Ewa
ewa
 
 


:!: Egy kis programajánló:

Gyermekmajális.
Hild tér
2006-05-26 13:00

Városi gyermeknap.
Helyszín: Turisztikai és Szabadidő Központ (Tiszaliget)
2006-05-28

10h: megnyitó
10.10: a Rivalda amatőr gyermekszínpad zenés mesejátéka
10.55: a város általános iskoláinak gálaműsora
13h: a Léghajó Színház műsora
14h: Szolnoki Megasztár
15h: Neotones koncert
15.30: kutyás bemutató
16.10: általános iskolák bemutatói
17h: Palcsó Tamás koncert. A rendezvény ideje alatt: kreatív, ügyességi és sportjátékok, sétakocsikázás, technikai bemutatók.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Nagyon megörültem nektek. Álmomban sem hittem, hogy van szolnoki kismamás fórum. Ha én ezt hamarabb megtalálom....

Én Szolnokon lakom, már a 31. hétben vagyok. Túl a 35-ön az első babát várjuk és a párom szerint rendkívül izgága vagyok. Mindent pontosan tudni akarok, de ahány forrás, annyi válasz. Mást mondanak a "tapasztaltak", mást a könyvek és mást a net.

Most ami nagyon foglalkoztat, hogy fogadott szülésznő mellett, szóljak-e még az orvosomnak is a szülés ügyében? Hogy őszinte legyek eléggé be vagyok parázva... Na nem a szülés "kínjaitól", hanem a kisasszonyt és magamat féltem ( jó lenne eredeti állapotban maradni ), és azt is szeretném, ha a szülés után is minden rendben legyen. Gondolom ezzel mindenki így van, nem vagyok egyedül.

Ewa: Olvastam, hogy bababoltot kerestek. Ajánlom a Tófenék úti új társasház alatti butikok mögött ( benn a leghátsó udvaron ) a Maya
Bébidiszkontot. Most nyílt egy hónapja és szerintem a legolcsóbb most Szolnokon. Mi ott vettük a kiságyat és a pelenkázót. Nagyon klassz, átalakítható mindkettő és 33 ezer volt együtt ( nem ezek voltak a legolcsóbbak ). Igaz, hogy egy napig tartott még összeszerelték a fiúk, de a végeredmény tökéletes lett. A babakocsi is ott a legolcsóbb. Ruházat nem igen van, nem ez a fő profiljuk, de rugdalózót, ilyesmit ők is árulnak. Nézzetek be.

Remélem befogadtok köreitekbe, nagyon örülnék, ha néha lenne kivel megdumálni a dolgokat.

Üdv: Hexe
diehexe
 
 


Hexe
Fontos kérdést vetettél fel. Én azt tudom mondani, biztos ami ziher alapon érdemes a szülésznőt és az orvost is felfogadni. Nem lehet tudni, hogy adott esetben szükség lesz e császárra. Bár ne legyen.. de mondom, nem lehet tudni. Ismerősömnél is normál szüléssel kezdődött, de a baba egészsége miatt muszály volt gyorsan beavatkozni... Ilyenkor pedig nagyon megnyugtató, ha tudod, hogy jó kezezkben vagy.
Nálam mondjuk egyértelmű volt, hogy szóba sem jöhet más, csak a császár, a baba mérete és a korábbi hasi műtétem miatt. Szóval mi nem is gondolkoztunk szülésznőben. De neked azt javaslom, mind a kettőt te válaszd ki.

Pontosan hanyadikára vagy kiírva? A legutóbbi vizsgálatnál milyenek voltak a pici méretei?
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee: A szülésnővel már beszéltem. Van orvosom is, aki végigkíséri a terhességet, de még nem kértem meg, hogy jöjjön be a szülésre. A legközelebbi vizsgálatra tartogattam. Igazából az esetleges komplikációk miatt gondoltam, mint írtad is, császármetszés, miegymás. Csak nem akarok túl aggodalmaskodónak látszani. De úgy értem a szavaidból, hogy nem egyedi eset a fogadott szülésznő + fogadott doki.

Július 28-ra vagyok kiírva. Legutóbb a 28. hétben voltam UH-on és azt mondták 30 hetesnek megfelelő a baba. Megnéztem a neten és ezek a méretek a 28. hétnek felelnek meg. BPD: 74, FL: 54, THQ: 76. Most nem tudom mi az igazság. Megkérdeztem a dokimat is ( nem ő csinálta az UH-t. ), mert nem bánnám ha inkább rám hasonlítana Lincike (szül:3000gr) mint a páromra (szül:4300gr). A doki szerint nem kell még ezzel foglalkoznom, ez is nagyon egyedi dolog, minthogy én 150 cm vagyok, ő meg 180 cm.

Az általános dolog, hogy röntgenre küldenek? Egy kicsit meglepődtem.

Írjátok meg légy szí' ki hol tart a terhességben vagy hány hónapos a csemetéje?

Üdv: Hexe
diehexe
 
 


mert nem bánnám ha inkább rám hasonlítana Lincike (szül:3000gr) mint a páromra (szül:4300gr).


Hát izé... ezt meg tudom érteni. :lol:
Egyébként én tavaly július 26-án szültem. :) Én nem hinném, hogy túlizgulnád. Az ember soha nem lehet elég felkészült. Ja és egyébként az a legfontosabb, hogy te nyugodt legyél szülésnél. Ha pedig téged az nyugtat meg, hogy olyan emberek vesznek körül, akikben bízol, az mindennél többet ér. Ezzel teszel jót a babának is. Egyébként ki a nőgyógyid?
szilbee
 
 


A bizalom az fontos.
Volt egy kromoszómavizsgálatom is, mivel már 35 fölött vagyok. Biztosan tudod, hogy ez mivel jár. Eléggé riasztó még hallani is, nem hogy átélni. A hugom a kecskeméti kórházban dolgozik és beszélt egy jó nevű dokival, hogy megcsinálná-e ( dr. Tankó ). Elmentem hozzá, alaposan megnézett engem is és a babát is. Két héttel később jött a vizsgálat és olyan megnyugtató volt, hogy olyan csinálja, aki tudja ki vagyok, mi a helyzet velünk. Nagyon rendes volt és egyáltalán nem volt olyan szörnyű, mint ahogy gondoltam. Egyszóval sokat jelentett, hogy ismertem az orvost és bíztam benne. Egy éjszakát megfigyelés alatt tartottak, nem úgy mint Pesten vagy Debrecenben, ahol a vizsgálat után kidobnak és vonatozhatsz haza.

Úri-Szabó az orvosom. Nála szült a hugom is és meg vagyok vele elégedve. Igaz, hogy hála Istennek, eddig még semmi "esemény" nem történt a terhesség alatt és nem nagyon volt mit csinálnia, de rendes, szimpatikus és sugárzik belőle a nyugalom. Soha nem siet és nem kapkod. Ez tetszik benne. Meg azért elég tapasztalt is. A szülésznő a Ducza Beatrix. Róla még csak jót hallottam. Holnap találkozom először vele, de a hangja alapján kedves kis hölgy. Őt ajánlották, egy kolléganőm nála szült nemrég.

A tarifákkal vagyok egy kicsit bajban. Ha van ezzel kapcsolatban valakinek javaslata, tapasztalata priviben szívesen venném. :wink:
diehexe
 
 


sziasztok.

szia hexe.üdv közöttünk.gyere ám gyakran és gratula neked is a babához. Ki lesz a szülésznőd és dokid?
hogy kérdésedre válaszoljak én dokit fogadtam mindkettőnél. (Sziszi 2004.aug17-én, Zsoltika 2002.aug 26-án született)Q1222222222222222222222222222222 -ezt sziszi üzeni mindenkinek.

én babónából sem mertem fogadni,úgy voltam vele akkor tuti császár lesz.tudom hülyeség :lol: simán született mindkettő és tündéri szülésznőket fogtam ki,főleg akinél sziszi született (GYöngyi v.Györgyi????) a dokim (Emődi) a varráson kívül semmit nem csinált.

Szilbee. a Hangár a Tűzoltóság mellett van a társasház "alatt".én gyakran járok oda.nagyon olcsó minden.és nem rossz minőségű (szerintem).Te amúgy kinél szültél?
ja,köszi a programajánlót

Ewa.nagyon szép neve lesz a csajszinak.nekem is tetszik.
ha már a lázmérőről van szó,nálunk most már jóideje a digitális a nyerő.még Zsoltinál a régi fajta higanyosat használtuk,mert úgy gondoltam és dokik is mondták,hogy a digitális nem mér pontosan.de ez nem igaz,feltéve ha az ember kitapasztalja a digitálist.mit is értek ezen? a digitális kb 1percig mér-ez a végeredmény elég pontatlan,ezért én addig szoktam mérni,amig nem változik már a hő (ez kb 2-3perc).De ez még így is rövidebb idő mint a hagyományosnál.+popóban még ennyi ideig sem kell mérni,még kicsik(ott hamarabb ad pontos eredményt) -ez az én tapasztalatom.

diácska,mongi merre jártok?jól vagytok?

sziasztok
cleo27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: