Új privát üzeneted érkezett!

Köszi NorcsiKép

Ma már a köhögésen és pár orrfújáson kivül nagyobb bajom nincsen, sõt ma már képes voltam takaritani, fõzni, mosni, vízkõteleniteni, WC-t fertõtleniteni, mosogatni... stb isKép Ez már haladásKép Sõt, ma már a meleg teát sem kivántam, miközben idáig a forró akmilla teán kivül más folyadékra rá sem birtam nézniKép

Id!

Persze hogy elsõ a családKép De azért kiváncsiságból csak bekukkantottálKépKépKép Azt hiszem tegnap láttalak TégedKép Na és persze veled volt egy kislány és egy férfi is aki gondolom a pici lány apukájaKép Szóval a hölgyemény sötét hosszú ruhában volt, mintha minták is lettk volna rajta, de erre nem mernék megesküdni, láthatóan NAGY pocija volt, és rövid haja. A kék négyemeletes játszótérrõl jöttek át a Hunyadis játszótérreKép Na te voltál???


Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha! Kép
Na, egyszer majd csak észreveszlek én is Téged! Hordozd a hónod alatt feltûnõen a kutyidat, majd onnan beazonosítlak!! Ezek tényleg mi voltunk, úgy este fél nyolc felé. (És csak akkor lehetünk benne biztosak mégis, ha a pasinak is legalább akkora hasa volt, mint a nõcinek! Kép Kép Kép)

Este visszajövök, leírom, mit mondott a doki bácsim. (Bácsi, mert még pár év, és a 40-et is eléri a drága.)

szasztok
ld
 


Id!

Örülök, hogy akkor most már Te voltál végreKép Egyébként a kutya velem voltKép Viszont arra kérlek, hogy ne mellmagasságban keresd a blökit, hanem úgy a boka körülKép

sasha

Kép
sasha
 
 

 
 

Sziasztok!

Jól elvagytok!KépKépKép
Sashát egyszer már én is láttam a blökivel. De mostanában nem egy középkorú hölgyemény sétáltatta a kutyidat reggelente? Mert egy gyanúsan a Tiedhez hasonló kutyust láttunk már néhány napja aki nem veled volt.

Minket nem szoktál látni? Pedig aztán általában mikor mi vagyunk lent a játszótéren 9-10 felé, akkor rajtunk kívül még nem sokan vannak. Nem értem, hogy a többség a déli kánikulában jön ki, értsd ezalatt a 11 órát, és 12-kor már mennek is ben. Akkor a gyerkõc hogy fárad ki röpke egy óra alatt? Nem beszélve arról hogy pont 11 és 15 óra közt nem javasolják a napon tartózkodást.

Kisfiam olyan kis duci!Kép Ma rövidgatyó volt rajta, és olyan kis édes combikái vannak! Na nem dicsekszem tovább!

Na mentem, csak benéztem, ld. ha már kicsaládoztad magad akkor jelentkezz egy talira légyszi! JÓ?

Pusssssz: Norcsi.

Kép
norcsi
Lenti
 
 


Szió Norcsi!

Mindig én sétáltatom a kutyát, egyszer-kétszer elvétve a párom is leviszi, de rajtunk kivül más nem! Van egy másik fekete-fehér kutya a Rákócziba, talán azt láttátok, de az nem olyan kis bohóc, mint a KevinKép Egyébként lehet, hogy már !találkoztunk! is! Tudod azért mert nem irtam a "topikodba" azért mindig megnézem a képeketKép És az alapján, mintha már elmentünk volna egymás mellett és a 29 elõtt láttam már többször két kislányt, akik nagyon hasonlitottak Julcsira és AnnáraKép Ha meg megláttok a kutyival akkor nyugodtan rám lehet kiabálni, hallgatok a Sasha-ra is de ha úgy ejtik hogy Szása attól a falra mászomKépKépKép Tehát ha már a kutya be van azonositva akkor lehet kiabláni hogy: SzasaKép
Ja egyéként kb 9 körül szoktam a kutyit sétáltatni, mert akkor már "lezajlott a reggeli kutyafutam" Kép Nem szeretm kerülgetni a sok kutyát. Meg álltalában nem viszem a játszótér közelébe, csak ha a 4 emeleteshez megyek a közibeKép Bocsi hogy ennyire OFF vagyok, de még nincs babóm akirõl lehetne dumálni, csak eza pótgyerekkutya vanKépKép

Na befogom egyenlõre a pofimat, úgyis jövök mégKép Ja és azért mert nem mondom attól még szépek a gyermekeid NOrcsiKép


pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Id! Norcsi!

Nem ér, nincs a profilotokban e-mail cimKép

Id!

Te küldtél rejtvényemilt???

sashaKépKépKépKép

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Köszi, akkor majd igyekszem beazonosítani a pót-gyerekkutyát! Meg a gyerek-dícsérést is kösz!Kép

Nekem volt emilem, sõt képeim is a profilomban, de aztán mivel egy-két visszaélés volt ezzel kapcsolatban, hát kitöröltem.

Milyen rejtvény-emil?

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Csak szépen sorban:
Sasha:
A kutyát majd bokamagasságban fogom keresni, csak ne az én bokám mellett legyen, mert ott nem látom meg a hasamtól Kép És nem ér, hogy a Szása-poént elsütötted elõttem! Épp a múltkor akart téged leszásázni a találdkihogyki néven írogató alak, amikor a kocsmai hõzöngésrõl írt, csak gondolta, 1 nap-1 vicc. Szóval az a találdkihogyki pont ma estére tartogatta a Szását, Te meg lelövöd elõre!!!! Kép

Nem baj, ha nem gyerekrõl beszélsz, még 20 hét, aztán másról sem szól majd az életed!

Nem direkt volt rejtvény, csak szerintem elfelejtettem aláírni, a cím meg ugyi nem tartalmazza a nevemet. Írtam már egy újabbat-kivételesen névvel Kép

Profilt nem csináltam és nem is fogok, akikre kiváncsi vagyok, azokkal találkozhatunk személyesen. Szóval Lányok, ráértek hétfõn? Találjátok ki addig!

Norcsi:
Most harapj bele jól a husikájába, mert most még nem tud hathatósan tiltakozni ellene és olyan ingerlõ! Alig várom már, hogy újra Picikém legyen, mert a Krinyó már olyan nagy! Igaz, Õ meg elémrohan a folyósón, hogy "elédhaladok, hogy megölelheccselek"! Kép

Tikk:
Tudom, hogy itt vagy! Kép Neked is küldöm a címem, hogy tudjunk idõpontot egyeztetni, aztán megnézem újra jól a csücsülõs babádat. Olyan helyes volt, hanyatt se lehetett volna dönteni Kép
ld
 


Sziasztok!

ld! Lesekedsz? Itt vagyok igen. Az aranyosan csücsülõ babát már a kiskádban se lehet felborítani. Borul magától egy idõ óta, de ülve csapkodja a vizet és neveti a buborékokat meg az árnyékokat a vizen.
Tegnap a kis bogaram rosszul volt éjjel, ügyeletet is kihívtuk, mert csak hányt meg hányt. Nem tudjuk miért. nappal már jól volt, aludt sokat, de most parázok, hogy biztos megint akkor fog ha lefekszünk, már az elõbb felsírt, de alszik tovább. De nincs láthatóan semmi baja, végignevetgélte az estét.
Na megyek aludni, mert nem sokat aludtam tegnap éjjel.
A hétfõ nekünk nem jó, mert szomabton elutazunk, de utána nem menekültök elõlünk.
pussz mindenkinek

Tikk és Hanna
tikk
 
 


Tikk, sajnálom a Babucidat, meg a tehetetlenséget is, amit ilyenkor érez az ember. Krinek kb. 2 hónapja volt egy hányós vírusa, akkor köztünk aludt, mert nappal semmi baja nem volt, csak iccaka. Na, azóta vasvillával sem tudnád kikergetni a szülõi ágyból! (Bár, most, hogy mondom, azzal még nem is próbáltam Kép) A dokink semmi mást nem is írt föl akkor, csak B6 vitamin injekciót, hogy azt itassam vele esténként. Helyre is jött tõle. Aztán gyógyuljatok meg hamar!!!
Különben meg ne is emlegessük a hányást, tegnap éjjel én is Xtra adagot produkáltam. Állítólag vannak olyan kismamák is, akiknek semmi bajuk. (Ugye, Sasha?) Kép De, gondolom, ha a 33. héten is megvan ez a "jó" szokásom, akkor meglesz még tovább is! Ja, képzeljétek ez a csibész kölök 4 hete már irányban volt, ma meg UH-n látszott, hogy harántfekvéses. Na jó, van még ideje beállni, a Kriszti is így feküdt vagy a 37. hétig, de azért csak megtehetné azt a szívességet, hogy ledugja a buksiját a helyére. Majd valahogy rádumálom! Jójcakát:

ildi

Ja, mielõtt elfelejtem: Tikk és Sasha megkaptátok a címem? Mert ma a Zso hiába írt, nem jött át, lehet, hogy ezek sem mentek el?
ld
 


ld!

Köszi, úgy néz ki teljesen rendbejött a kis csibész. Sokszor keveset eszegetett, de nem is bántam, lehet neki is így esett jobban, most persze alig látok ki a fejemböl. Most ébredezik, ilyenkor reggelente nagyon szeret játszani az ágyában, elmeséli a macijának mit álmodott, aztán majd szól, hogy mehetek a szertartásra, pelus, tiszta ruha, reggeli.KépKép Tegnap beugrott a védönönk, hogy hogy vagyunk, tök rendes volt, amúgy is nagy szerencsém van vele, annyira jó fej. Ma beviszem megméretni, mert õ is vékonykának látja. De lehet õ egy ilyen alkat lesz.
Ja amúgy hogy a válaszoljak is.KépKép Megkaptam a leveled, sõt azonnal válaszoltam is, amit gondolom ezek szerint nem kaptál meg.
Norcsi! Lehet már nem jársz erre, de 9-re megyek az sztk-ba. Lent lesztek? Szerintem ez költõi kérdés, úyhogy majd rádcsörgök.
Sasha! Én figyelem a kutyusokat, de eddig még semmiKép
Szép napot mindenkinek
pussz
Tikk
tikk
 
 


Na! Sziasztok!

Az van, hogy megkaptam Id levelét és sebesen válaszoltam nekiKép Van benne meglepiKépKépKép

Tikk! Remélem a kis Hanna már jobban volt az éjjelKép Hát hogynem már irtad is hogy igen, na mindegyKép

Jaj képzeljétek! Az úúúúgy volt, hogy már kicsit kényelmetlen a hason fekvés, kell egy kispárna támasztéknak, de tegnap csak úgy lazán ráfeküdtem és kicsit nyomtam is a pocim, utána fájt is kb 5 percig, de szerintem megérteKép Eddig amiket éreztem a hasimban mindig ismétlõdõ mozgások, ritmusus akármik voltak, tehát nem a baba, viszont akkor csak 2 nem ugyanolyant éreztemKép Az egyik egy enyhe "bökés", a másik meg halvány simitás volt, úgyhogy szerintem ez a baba voltKépKépKép Biztos közel feküdt a hasfalhozKépÖrültem nekiKép Ez viszont azt jelentei, hogy pár hét és már jobban fogom érezniKép

Na most a babáról irtam kisregénytKép Úgy látom ma is szájmenésem leszKépKépKép

Mindenkit puszilokKép Ja hétfõ oké, remélem addig nem jön közbe semmiKép hmm hétfõ az nem pünkösd??? DE! Akkor nem biztos hogy tudok menni, mert a párom nem dolgozik (minõ véletlen) és hát ugye akkor vele... De a kutyival majd elmegyek arra a reggeli séta közbenKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha. De az Pünkösd hétfõ, úgyhogy mi is családozunk akkor! De a jövõ hét attól még elég hosszú, úgyhogy akkor összejöhet egy tali.

Jóóóó meleg van ma!

Gratula a baba-mozgáshoz, az már biztos õ volt!Kép És ezt egyre erõsebben és biztosabban fogod most már ezután érezni.

Tikk,jó nyaralást!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Azt még elfelejtettem írni, hogy Ildiékkel összefutottunk a szokásos játszótéren. Jó sokáig voltunk, kb. egyig.

ld. kifáradt Kriszta?
A lányok remélem, leraktam már õket aludni, csend van, remélem alszanak is. Na Bánk azóta viszont nem aludt el, itt van a hordozójában, a lábamnál!Kép

Na megyek tényleg, jó hétvégét ha addig nem jelentkeznék!

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok,
örülök, hogy Hanna jól van! És ha kissé sovány most, akkor sincs semmi, hisz mostanság tanult meg ülni és az sok energiát elhasznál.
A leveleiteket sajnos nem kaptam meg, fogalmam sincs, miért, mert 2 napja még átjött vagy 5, tegnap-ma meg semmise. Kép Majd átnézem a beállításokat, csak meglelem, mi baj lehet!

A hétfõre közben én is rájöttem: azért, mert a Párom dolgozik, még minden normális melóhelyen szabadnap van, tehát Nektek természetesen nem jó. Majd legközelebb.
Babamozgás? Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Az jó...imádom! Olyan muris érzés! Nagyon fog majd hiányozni, ha már kint lesz a Picike.
Krisztit megtömtem borsóval, aztán hanyattlöktem, majd szolidarításból melléfeküdtem Kép Fél órája keltünk, még nem vagyok teljesen ébren.

na, csõ
ld
 


Id!

Remélema problémát sikrült megszüntetniKép Mindenesetre elküldtem mégegyszerKép

Norcsi!

Igazad van, a jövõ hét nem csak hétfõbõl áll (párom hülyét is kapnaKép) Majd megdumálunk valamitKép

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


ld. Szolidaritásból!KépKépKép

Na ez nekem is menne, csak akkor aztán nem haladnék!

Nálunk most kezdõdik az esti cirkusz, úgyhogy csak beugrottam.

Szóval akkor jövõ hét. Remélem jó idõ lesz!

Sziasztok, puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Lányok, leveleket megkaptam, csak "véletlenül valaki" elállította a paramétereket. Nem ez volt az alapértelmezett postafiók. No, de mindegyik levél csak egyszeri. Sasha, az ucsót küldted duplán?
Most küldtem egyet magamnak a mobilomról, az se jött át. Ó, hogyaza... Pedig most ellenõriztem az összes adatot. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ (most üvöltöttem kínomban) Na, vmit majdcsak kitalálok! Nem foghat ki rajtam egy gépezet, ugyi?
ld
 


Id!

Igen az utolsót kétszer küldtem elKép
Ne izgulj, ugyesebb vagy te annál hogy átverjen egy gépKép Bár megvallom engem simán megver a sakkbanKép

cuppp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Akkor mi holnap elutazunk kicsit nyaralni. 1 hét múlva jövök. Addig nem tudlak olvasni benneteket, de majd gondolok Rátok.
Vigyázzatok magatokra, gyerkõcökre, pocakokra.

Pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Tikk!

Jó utat és te is vigyázz magadta/tokraKép
Kellemes utat és jó pihenéstKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

ld megkaptad amiket küldtem ma? Remélem, mert egész délelõtt ment át, szerintem megint olyan sz*r a kapcsolat!

Sasaha. Mi van veletek?

Mi délelõtt nagyot sétáltunk, iszonyatos meleg van!Kép

Most meg mindenki más alszik, csak mi ketten a Bánkkal nem, pedig neki sem ártana. Megint itt van az ölemben.

Na megyek is, nagyon jó hosszú hétvégét mindenkinek!

Norcsi

Kép
norcsi
Lenti
 
 


Tikk: utólag is jó utat, jó pihenést!

Sasha: én pasziánszozni szoktam ezzel a döggel, szégyen ide vagy oda, sakkozni sose volt türelmem megtanulni, pedig imádom a lógigai játékokat. Amúgy meg már hibaüzenetként azt írta ki este, hogy hiba a szolgáltatónál, most épp megy, mert Norcsival tudtunk levelet váltani pár perce. Jobbat nem tudok, mint tesztüzenetet küldözgetni magamnak, hogy lássam, megy-e a gép indításakor a posta is. Kép

Norcsi: Te meg már tudod a választ Kép

ildi
ld
 


Ildi és Sasha!

Találtam egy aranyos képet, fel is rakom ide!

Pusssssz:Norcsi.

Kép
norcsi
Lenti
 
 


SziasztokKép

NorcsiKép

Pontosan igy szoktam én is csinálniKép De még nincs ekkora pocimKép

Id!

Csak annyit mondtam, hogy a gép elver sakkban, de arról egy szót sem szóltam, hogy tudok-eKép

Mi ma du. Alsónémediben voltunk egy haver telkén a kutyákkal és nagyon jó volt. A frissen szedett epret zabáltam kétpofáraKép Salggal locsoltam (permetezõ funkció) magamat, meg úgy mindenkitKép Azután az árnyékba a cseresznye fa alá feküdtem, olvasgattam, utána csak úgy voltunk, dumáltunk, azután pedig aaaaaa szalonnasütés a tábortüznélKép Na azt a szalonnát azért nem ettem megKép Nagyon jól éreztük magunkat a jó levegõnKép Olyan szerencse hogy a házikó elõtt a fák a nap minden percében árnyékot adnak, mert még nem olyan nagyok, és egyáltalán nem volt olyan meleg, mint amikor hazajöttünk és a panelból sütött ki a forróságKép

puszi alukáljatók jól és szép álmokatKép

Jó reggeltKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Halihó, itt vagyok!

Senki más nincs gépközelben?

Gyönnnnnyörû, meleg idõ volt ma, így nem is voltunk itthon. Elõször lementünk még reggel a hétvégi telekre, elültettük a paradicsom meg a paprika-palántákat amiket tegnap vettünk, hogy legyen majd saját zöldségünk ha megyünk majd le nyáron egy hónapra. (Le szoktunk költözni, tó, csönd, jólevegõ, naggggyon klassz.) Ettünk cseresznyét is, már nagyon finom, de még azért érhet.
Aztán hazafelé beugrottunk a telkünkre ahol építkezni fogunk. Hát az valami csodaszép!!! Egyben van három telek (a mi telkünk bekerítése folyamatban), egy fél domboldal, és telistele árvalányhajjal meg mezei virágokkal. Gyönyörû! Azt tudom hogy az árvalányhaj védett, nade azért mi pont ott fogunk építkezni, hát mit tegyünk.
Aztán anyósomékhoz mentünk, és onnan este jöttünk csak haza. Hát nem mondom szép színünk lett!

Most egy kicsit ideültem hogy elolvassam a napi termést, hát nem volt sehol semmi érdekes.

Na megyek, pussssz, élvezzétek még a holnapi szép idõt is, állítólag holnap sem fogunk fázni!Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hali!
Mi is telkeztünk, anyóséknál, eperszedéssel, Krisztapancsolással, árnyékkereséssel telt a napunk. A kapálás megmaradt annak, akié a telek Kép
A Lányzó egész nap csak locsolt volna, a sok vizezéstõl meg ötpercenként pisilt a fûbe, kakilásnál - szerencsére - rá lehetett beszélni a bilire. Ebédre kb. annyit evett, mint az Apja, mert "valamiért" nagyon megéhezett. Nem is tudom, miért, amikor fél pillanatig meg nem állt volna Kép
Zsolt unalomûzõként autót szerelt, én meg éltem az elkényeztetett kismamák henye életét. Szóval összességében tök jó nap volt.

no jó éjt:

ildikó
ld
 


SziaszotkKép

Tegnap voltam védõnéninél és láttam csöpp kis babócákat akik egyszerüen tündériek voltakKép kettõ nem lehetett több 2-3 hetesnél, a súlyuk alapján. Hallottam, hogy milyen jól meghiztak, hiszen az egyik már több mint 3,5 kilóKép
Velem minden a legnagyobb rendben, attól eltekintve, hogy hiztam megint 2 kilótKép Ez azért szomorit el, mert a 19. hétig 4 kiló többletem volt és 2 hét alatt meg 2! Különben meg elvesztették a Hepatitisz eredményemet amit ugye az AFP-vel egyszerre néztek! A védõnéni mondta,hogy elvileg hozzá érkezik automatice az eredmény és nincs nála. Két hét múlva megyek az SZTK-ba és kifaggatom a dokit, hogy ugyan nem tud e valamit róla!?
Jaj képzeljétek a párom nagynénijének van valami barátnõje akinek ikrei vannak (pár hónaposak) és a ruhácskákat megkapjukKépKépKép Kiságy már van, ruhák lesznek úgyhogy már csak babakocsi kell meg a kiságyba matrac meg a többiKép

Más nagyon nem történtKép(no nem mintha kérdezte volna valakiKép)
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha? Mizújs? Mi történt mostanában? Kép

Na, írok én is valamit: eddig csak olvastam, hogy "megyek aludni", "most keltem föl", az volt az érzésem, hogy Te FOLYTON alszol Kép Kép Kép Mondjuk, ahhoz képest elég sokat írsz mindenhová Kép Na, szóval addig irigykedtem, míg rászoktam én is a délutáni pihire. Jó, mondjuk kell is, mert legkésõbb 4-kor kipattan a szemem és kénytelen vagyok reggelig netezni, míg a család felébred. De hogy csinálod, hogy nem vagy még fáradtabb a délutáni szunya után? Mert hajnalban frissen kelek, de most...brrr, rosszabb, mint lefekvés elõtt.
Az ajándék ruha meg nagggyon jó! Mire egy baba kinövi, addig el sem tud kopni, a kopottabb ruhák csak a gyümölcsevõs és mászkálós idõszakban kezdõdnek Kép

(jaj, a párom épp azt énekelgeti most, hogy "mért nem dobtál a zavaros Tiszába", mire a Krinyó: " a zavaros tisztába" - hát lehet ezektõl normálisan írni? Kép)

Tikk, Neked most nem írok, úgysem vagy itthon Kép

Te meg Norcsi, nagyon csöndben vagy! Jobb lent a téren ilyenkor, ugye? Valamelyik délelõtt biztos összefutunk, de nem ígérem holnapra, mert lehet, hogy csavargónapot tartunk. Férjednek nincs izomláza a csákányozástól? Mert gondolom, nem csinálja minden nap Kép És most jön még csak az igazi építkezés! Lógni fog a nyelvetek Kép

puszi: ildi
ld
 


IldiKép

Nem tudom, hogy tudok ennyit aludni, biztos jólesikKép Viszont ahhoz képest, hogy "be sem állt a szám" és teleirtam a Friss-t elmosogattam az összes tányért és tálat (palacsintát sütöttünk tegnap elõtt és csak ma volt hozzá erõmKép) eltörtem egy kibontatlan szörpös üveget amit majdnem 20 percig vakartam fel a földrõl, és ha már itt tartok, akkor kipakoltam a konyhát és mindent lemostam, felpórszivoztam, fürdõszobát félig kitakaritottam, 1x már felmostam, és most jön a második felmosás, és utána még egy pórszivozás. És még a vacsi a fagyasztóban figyelKép Persze nyersen...

Hát nem mondom elfáradtam, de nem is én hanem a pocim. Ezért mindig leülök a fotelba és babanetezek 20 perceket és igy okésKép Ajajj még a hütõbõl is szelektálni kéne a kajákat... huh

na megyek majd jövök nem ússzátok megKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

HelyzetjelentésKép

A mai nap teljesen átlagosan indult, felkeltem. Azóta is ébren vagyok. Mint látjátok a babaneten lógok. Egyéb emlitésre méltó dolog a mai napon nem történt.

Tegnap viszont meglepõdve tapasztaltam, hogy ugrál a hasamKép Igen-igen jelentkezett a kis...kis...kis pocilaci hogy Õ van és létezikKép

Ennyi
pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, szóval ébren vagy azóta is!Kép
Nagy gratula a pici mozgásához! Ez az egyik legjobb az egészben, legalábbis szerintem!
Nem akarlak elkeseríteni de a kilók nagy része fõleg majd a harmadik harmadban jön fel az ember lányára. Úgyhogy ez a két kiló még semmi!

ld. Hát rengetegfelé voltunk, tegnap is a hétvégi telken, locsoltuk a palántákat, szedtük a cseresznyét, de azért játszótereztünk is, ma is. Na meg elraktam a fagyasztóba 6 kg. epret, na mire azt megpucoltam, hát nem volt semmi. És holnap folyt. köv. mert fér még, és a családom imádja az epret, és már a jövõ hétre lehet hogy leérik. A hétvégén meg a bodzaszörppel fürödtem be, mert állnia kellett, hát kitettem az erkélyre. Na kiderült két nap múlva, addig ki a fene nézegette, hogy az egyik fazék amiben volt lyukas picit, így a fele terítve volt az erkélyen. A nyúlós, ragacsosz szörppel. Klassz volt!Kép De már szép tiszta az erkély!Kép

Na megyek, mert ma még dokizunk (homeopata gyerekdoki), most alszik a két kicsit, aztán megyünk az Annáért is.

Pusssssz, helyzetjelentést várom ám!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szörpi ügyKép

Tegnap én a konyhát árasztottam el szörppelKép A kis konyhában van két kis szék amit leteritettem. Ez alá szoktam pakolni nagy befõttes üveget olajat, szörpöt meg hasonlókat, hiszen a teritõ nem átlátszó és 5 cm hijján leér a kõre. Nos elõ szerettem volna venni, de elvétettem és megdöntöttem és persze hogy eltört a literes üveg. No nem baj legalább ragyog a konyhaKépKépKép Mert mire feltakaritottam a trutyit belejöttem a munkába és mindent lemosogattamKép

üdv
sasha

Kép
sasha
 
 


Hááát...
van, aki takarít, és van, aki a hasát sütteti a napon. Kép
Ma megencsak telkeztünk, bezabáltam egy mázsa epret délelõtt. Aztán ebédnél már óvatos duhaj módjára hagytam másnak is palacsintát. Nem is voltam éhes estig, nem is ettem semmit, hát erre hazafelé a kocsiban olyan rosszullét jött rám, hogy azt hittem, nem bírom ki hazáig hányás nélkül (már bocsánat). Aztán eszembe ötlött, hogy a hideg nekem jót tesz ilyenkor, hát útbaejtettünk egy Mekit egy turmixért, az helyre is tett. Ez volt hétkor. Most tízkor az a legnagyobb gondom, hogy Antagélt vegyek be a gyomorégésemre, vagy B6-ot a hányingerre, mert a kettõ együtt nálam robbanókeveréket alkot. Kép Még 6-7 hét szülésig, ezt már ki kell bírnom valahogy. Bár én a szoptatás alatt is BÍROM produkálni ezeket a tüneteket.

Nóri, igazad van: csodajó, mikor valaki kopog a hasadon - belülrõl. Mindig úgy gondoltam, ez fog a legjobban hiányozni az életben, amikor már kint vannak a gyerkõcök és nem hordok többet magamban. A jobb tenyeremben most is ott van a Lányom "lábnyoma", szinte egy lyukat érzek azon a helyen, ahol egy szép csöndes éjszakán jól belerugdosott a kezembe. Akinek nincs gyereke, nem érti, milyen érzés, de Ti biztos tudjátok, mirõl beszélek! Most már Te is, Sasha. Kép

sziasztok
ld
 


Szia Id!

Jó neked hogy csak igy mázsaszámra eszed az epretKép Most Sasha irigyKép
Délután töltött paprikát csináltam, de úgy, de úgy megborsoztam, (véletlenül) hogy még mindig ég tõle a gyomrom és itt szenvedekKép
Ma még nem éreztem a pocaklakó mozgását, mert ma is túlhajtottam magam és teljesen kinyaltam a fürdõt és a WC-t. Na meg a huzat, vagy a két rosszcsont körül valamelyik levert egy cserepet és ma is pórszivóztam, pedig nem akartamKép Ma kb 10x éreztem kétoldalt nyúló fájdalmat és furi érzést, gondolom ezt nevezik keményedésnek. Persze ilyenkor mindig leálltam kicsit a pörgéssel. Na nem baj holnap nem csinálok semmitKépKépKép
Ja igen ezzel azt akartam mondani, hogy szerintem ha mozogott is nem biztos hogy észrevettem. Ha meg akkor aktiválja magát mikor alszom akkor tuti nem veszem észre.


sasha

Kép
sasha
 
 


Persze, hisz még picike! Augusztusban már nem ugyanezt fogod mondani Kép Akkor már minden mozdulatáról tudni fox Kép még akkor is, amikor épp aludni szeretnél!
Na, de most én megyek aludni, míg nyugton van kissé a fiatalúr, jó éjt:

ildi
ld
 


ld. De jó hogy már a finishben vagy! Irigykedek!

Sasha. Ennyire rendmániás vagy? Volt ilyen ismerõsöm aki a terhessége alatt szinte mást sem csinált csak takarított. Na ez tõlem mindig távolállt!

Hát nálunk betegség-hullám indult, Bánk lázas, köhécsel, dokinõt majd hívom. Aztán Annus is köhécsel, egyébként semmi, Julcsinál meg tegnap a homeopata dokinéni mondta, hogy enyhe vírusos nyavalyája van, pedig nem is fáj semmije. Szóval volt kitõl elkapnia valamit a babócámnak!Kép

Hátvége pedig annyira zsúfolt lenne, de így nem tudom mi lesz. Meg a két lányt is jövõ héten elviszi Anyukám a telkükre, de így... Hát remélem ez csak egy múló nyavalya!

Na megyek is mert még hívni kell a dokinénit, hogy jöjjön ki a kis beteghez!

Puszi, szép napot nektek, és Sasha több pihit, akkor tuti hogy jobban és gyakrabban fogod érezni a babócát is!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


NorcsiKép

Nem vagyok rendmániás, csak rámjött az "öt perc"Kép Ha a szobánkat meglátnád.... vastagon áll a por a tv-n és a polcokonKép
Ma kint voltam anyukámnál a telken és olyan,de olyan fini epret szedett nekem, meg zsenge zöldborsót meg pár szem cseresznye is volt már úgyhogy ma pihiszuszi voltKép Csak olyan dög meleg van... Mikor hazajöttem ledõltem az ágyra és ott bugyogott a hasamban, meg böködött, meg uszikáltKép Úgyhogy jól vanKép
Anyukám mondta, hogy én 1 óra alatt vajúdással, mindennel együtt kijöttemKép Annyi volt a tágulási "fájása" hogy 3 helyen egyszerre bökdöstemKép Mikor megvizsgálta a doki már 1 ujjnyi volt, lesétált a 3. ról a 2.-ra és már + 2 ujjnyit tágultKép Nem is volt a vajúdoban, egybõl a szülõágyra került és jöttem, mint villámKépKépKép

Na pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Na kiderült hogy nem annyira komoly a dolog, enyhébb vírusos nyavalyánk van, ilyenkor mikor fogzik (mert fogzik rendesen) könnyebben összeszed bármit. Hát itt van kitõl!Kép
Szóval antibiotikum nem is kell,kúpot kap meg Panadolt, és egész nap láza sem volt.

Sasha, akkor legalább ilyen könnyû szülést neked is! Nekem harmadszorra sikerült az egy óra alatti szülés, de az viszont olyan intenzív fájásokkal járt, hogy bizony majdnem belepusztultam.

Jó hétvégét nektek, ha addig nem jönnék, és jó gyereknapozást meg baba-mozgás figyelgetést!Kép Akkor takarítani már nem kell!KépKépKép

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Nori, írtam levelet, de ez a hülye megint azt írja ki, hogy hiba a szolgáltatónál, üzenetküldés nem lehetséges, pedig a tesztelés szerint mûködik. Ha nem kaptad/kapod meg, írj ide, légyszi!!

köszi: ildi
ld
 


Ildi!

köszi megkaptam, sõt válaszoltam is! Remélem Te is megkapod!

Sasha mi újság van veletek?

Nálunk a helyzet egészen klassz, mert a Bánknak már hõemelkedése sincs, így holnap megyünk búcsúba a férjem nagyszüleihez Nógrádba!

Pussssz, jó hétvégét, legalábbis amennyi még hátravan belõle!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok !

Én is kispesti vagyok, mostanában kezdek felszabadulni a babanet társalgóba, eddig csak chateltem.

Az Arany János u-ban lakunk.

Néhány szó rólunk: Kata a chaten (Kati26), 3 éve vagyunk házasok férjemmel Csabival, pici fiunk Peti 7 hónapos kisördög. Jó lenne beszélgetni, találkozni veletek, ha beléphetek én is a Csapatba.

Pusz: Kata
Kati26
 


Sasha ! Asszem ismerlek. Neked van a Kevined, ugye?

A Soós doktornõ midig õt emlegeti fel nekünk, hogy õ is felnõtt kaját akar csak enni.Kép

Kati26
Kati26
 


Sziasztok Lányok !

Még nem volt idõm elolvasni az egész eddigi leveleket, ezért lehet, hogy hülyeséget írtam az elõbb Sasha !

Biztos találkoztunk már, a 10.-en lakó Andival szoktunk sétálni, neki 4 hónapos az Olivérje. Minden babással le szoktunk állni dumcsizni. Mi az Arany J. 24-ben lakunk.

Puszi: Kata
Kati26
 


Sziasztok Lányok!

Hazajöttünk ma este. Hoztunk magunkkal 2 kicsi fogacskát.Kép) Napra pontosan 6 hónaposan kibújtak, szinte egyszerre, 1 óra eltolódással jöttek az alsó fogai.
Jól éreztük magunkat nagyon. Lázasan semmittettünk 1 hétig.KépKép
Sasha! Ne foglalkozz a kilokkal.Kép
Norcsi! Remélem a gyerkõcök már jobban vannak.
ld! Neked meg kitartást! és ne legyél rosszul! (ennél nagyobb baromság, nem jutott eszembe.Kép))
Kata! Üdv közötünk

Pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Szasztok!

Tikk: éljenek az új fogak Kép Kép Kép Nagggggyon rossz volt nyaralni, ugyi?
A jókívánság meg jól jön, ÍGÉREM, nem leszek rosszul Kép (Bálintom, hallod?)

Kata: üdv a fedélzeten! Írtó messze lakunk egymástól, mert én az utca túlsó végén leledzem. Mivel nincs profilom, annyit magunkról, hogy Kriszta lányunk júliusban lesz 2 és fél, pont akkoriban, amikorra is kisfiunkat(?) várjuk. Én viszont már 32 leszek idén, de a korom csak 82-nél kezd majd izgatni, vagy még akkor sem Kép

most csak ennyi, mert itt áll az uraság a fejem fölött...
ld
 


Sziasztok!

Kata én is üdvözölni szeretnélek!

Akkor neked csak kicsivel idõsebb a kisfiad mint az enyém, mi a jövõ szombaton leszünk 7 hónaposak! Ja, és Soós doktornõt szerencsésen leváltottuk (már nagyon érett a dolog úgy 6 éve)mikor elszúrta a kisfiam kéthónapos oltását. Sasha most várja még csak a picikéjét, úgyhogy asszem összekeverheted valakivel. Ja, és nekem van még egy majdnem 6 éves Annám meg egy már 3 éves elmúlt Julcsim. Profilom már nekem sincs, mert kitöröltem, voltak akik visszaéltek vele (emil-cím).

Röviden ennyit rólunk.

Tikk de jó hogy itt vagytok! Jövõ héten szerdától "csak" egy-gyerekes leszek szombatig, így egyszerûbb is lesz sétát egyeztetni. Fogakhoz gratula, mi már a felsõkkel küzdünk, de rendesen!

ld., Sasha jó pihizést mára. Ildi nem viszitek gyereknapozni Krisztit?

Mi most indulunk, pontosan a lányok már anyósékkal elmentek a férjem nagyszüleihez, búcsúba!

Na megyek, mert mi is indulunk már!
Szép napot, pusssssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


SziasztokKép

TikkKép

Új fogak??? Akkor már lehet harapdálni veleKép gratulaKép

Szia KataKép

Hát meg kell valljam összezavartálKép Mert tényleg van Kevinem, és 1 éves, de van egy kis gond veleKép Négy lába van, a gerincét meghosszabitandó hosszú farka van és nagy lógó füle és az egsz testét (az orrán kivül) szõr boritjaKép A Soós doktornõ szintén ismerõs hiszen 19! éves koromig hozzá jártamKép Nem szivesen mentem el a felnõtt orvosiba, mert nagyon szerettem.

Norcsi!

Kár hogy ilyen rossz volt a tapasztalatod a Soós dokival, mert mint emlitettem õ volt az egyetlen orvos akit szerettem. Gyerekként nagyon megbiztam benne és sosem tett, vagy mondott olyan, ami ezt megingatta volna!

Id!

Miért is akrsz rosszul lenni? Ne tegyél olyantKép

Ma fél 11-ig aludtamKépKépKép Ilyen már rég nem történt! Az éjszakai vihar ellenére valami fantasztikusan jól aludtam, a párommal ellentétben, aki (miután felkeltem közölte) egész éjjel nem aludt annyira fájt a feje a fronttólKép Velünk semmi különös nincs. Tegnap voltunk horgászni a Duna-Tisza cstornánál egy gyönyörû szakaszon. Az volt a szerencse, hogy a nap nem sütött, mert anélkül is majd megsültemKép Viszont tollasoztam egyet és olyan jó volt, aztán rengeteget pihiztem és a kis pocilakót is érzem, már egyre jobbanKép Sõt már nemcsak hátonfekve teljesen kinyúlt állapotban érzem mint eddig, hanem ülve, vagy bárhogyKép Ott ficánkolt majdnem egész nap. Sajna a párom még nem érzi.

Kata elfelejtettelek üdvözölni, de most pótolomKép örülök hogy idetaláltálKépKépKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok csajok !

Tikk: De jó nektek ! nekünk fogunk egy szál se !

Id: De jóó itt laktok? Biztosan találkoztunk már !

Norcsi: Nem lehet, hogy találkoztunk már? A Játszótéren, meg a közértben? Mintha a közértben mondtad volna ezt az oltás dolgot?

sasha: Ez nagyon jó Kép)))))))))) háát tuti, hogy nem arra a Kevinre gondoltamKép)))))))))))))

Van egy Kevin kb 8 hónapos, talán a Hunyadi utcában, rá gondoltamKép

Nézzétek meg a kicsi fiamat, hátha így beazonosítatok: [url=http://kep.tar.hu/ladanyikata" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/ladanyikata[/url]


Nincs kedvetek "kispesti babanetes lánybulit" tartani? Én már úgy ennék valami finomat ! Az önkormányzatnál van a Halásztanya, már régóta fáj a fogam rá. Nincs is messze, valamikor hétvégén egy kora esti idõpontban elmehetnénk, és hamar haza is érünk. Ha van kedvetekKép))))


Puszi: Kata
kati26
 


Sziasztok!

Na megjöttünk, kicsit fáradtak, kicsit csatakosak vagyunk, naggggyon fülledt, meleg idõ volt ma, csakúgy csurgott rajtunk a víz.
Gyerekek jókat rohangásztak a jó levegõn (a Börzsönyben voltunk ugyebár),aztán elmentem velük ki a búcsúba is, szokásos körhinta, dodzsem, stb., naggggyon élvezték.
Holnap meg az Anyukámmal Kisvidámparkoznak, úgyhogy most kijut nekik a jóból.Kép

Kata, szerintem is jó ötlet ez buli, de még akkor mielõtt ld. megszülne, addig kellene megtartani, mert utána gondolom eléggé elfoglalt lesz. Ez a Halásztanya normális árú hely? Nekem pl. most hétvége tuti hogy nem lesz jó, de utána megbeszélhetjük. Többiek???? Lehet hogy találkoztunk, mert mi minden nap itt vagyunk a Hunyadi sarkán levõ játszótéren, nem a homeless-esen, hanem ahol az egyszem rugós állat van (hogy mi az az állat azt még nem sikerült megfejtenem).Nagyon aranyos a kisfiad, rólunk az ismerjük meg egymást-ban vannak képek Norcsi és kis családja topic.

ld. Túlélted a volt osztálytársadék látogatását? Nem voltatok semerre?

Tikk regenerálódtatok már kicsit?

Sasha gratula az egyre gyakoribb mocorgásokhoz. Én Bánkot már a 12-13. héttõl fogva éreztem, szinte csoda-számba mentem ezzel az orvosom szemében. És nagyon erõteljesen mozgott a kislegény, na azóta is meglehetõsen mozgékony.

Na megyek, ha ráértek jövõ héten, akkor beszéljük meg hogy mikor és hol?! Gondolom a szokásos játszótér kiindulási pontnak nagyon jó.

Pusssssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: