Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Márti
Köszi,hogy leírtad a cimét ennek a hiteles dolognak.Megnéztem a hitelünket,és hála istenek mi jól döntötünk a k&h mellet mert azt dobta ki a gép is a legolcsobbnak.Amikor mi akartuk még felvenni a hitelt akkor sokkal rosszabb volt az OTP ajánlata mint a K&H-é.Hát ezért is döntöttünk mi ez mellet.De mindeggy nem akarom túlragozni a dolgotKépNeked azért jó,hogy nemkell sorbaálni a Bankba.

Ibolya

Melyik játszón voltatok?A Plusnál?Sajna én ablakot pucoltam,csak azt nemtudom minek,mert ma meg egész nap esik az esőKép
Hólnap megyünk szurira,ha nemjön közbe semmi.De remélem már nem,mert már volt itt a védőnőnk.Hogy miért nem voltunk óltáson?
Aztán szerintem du. itthon leszünk mert ilyenkor mindig kóka egy kicsit és nyugös is.
De ha nemesik akkor péntek de. megyünk a játszóraKép
Mi a régi tömbben lakunk.Nemtudom ismered-e a DR. Horváth Attilát az Õ lakásuk volt ez.
Töllük vettük meg.
Most rohanok altatni,mert mát tomból!

Pusz
mariann2
 
 


Szia Mariann!

Visszaléptem egy kicsit. Azért meg kell nézni jól a hiteleket, mert lehet, hogy valahol jobb a kamat, de több a kezelési ktg, vagy valahol elengedik a közjegyzői díjat is.

Mindegy nekünk most már ez van, de aki előtte áll még annak jó ez az összehasonlító, mert ha jobban belemegy, akkor kihozza a fizetendő egyéb költségeket is.

De egyébként nekem is több ismerősöm vett fel a k&h-nál, mikor melyik banknál milyenek a feltételek Kép De mindegyik sok.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


KépKép

Kép
Kép
robcsi03
 
 

 
 

Ezt a piros autót áruljuk 500 e pízért nagyon szép belülről, sok extra van benne, motorikusan teljesen ok, ha esetleg tudtok valakit akit érdekelne szóljatok. Köszi

Ja, gyerek nélkül adjuk Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szasztok!Nagyon jól éreztük magunkat , bár az idő lehetett volna egy kicsit jobb.
Az én kisfiam úgy élvezte a vizet bevittük a nagy vizbe is és csak úgy békázott a kis lábaival.A babaúszáson gondolkodtam, de szerintem a frász jönne rám ha beleteszik a kicsi fejüket is a vízbe,hogy megfullad.
Mi a takaréknál vettünk fel a házra pénzt igaz nem kellett csak 1 millió.Azért ott mert bármikor visszalehet fizetni és ott nem kell a kamatokat is kifizetni mint máshol.
Mi is szarul aludtunk biztos az idő is közrejátszik , meg egy picit tortyogós a kicsi drága biztos nem kapott rendesen levegőt.
Hazafele jövet Sárvárrol az út mellett láttunk kerti törpéket ,annyira megtetszettek vettünk egyet akkora mint a Kisfiam na neki is tetszik csak úgy vigyorog rá.Feltettük a sziklakert tetejére tök jól néz ki.

Na sziasztok !!+

Kép
kicsi77
 
 


Hű micsoda újdonságok! Nektek is gyorsabban jön be?
Megért, hogy tegnap nem küldte már el az üzimet. :twisted:

Ha némi furcsaságot tapasztaltok, az az újdonságok próbálgatása miatt lesz. :oops:

Igen a plusos játszón voltunk. Bár nem olyan jó mint a tóparti, de betudok ugrani a boltba, míg apáék játszanak. Bár 5 után nem hiszem, hogy megint mennénk, mert nem tetszett az a zsufoltság. Túl sok volt már a gyerek a Lillának hírtelen. Csaik egyik gyerektől a másikig rohangált a felszabadúlt játék helyett.
Márti köszi a linket, holnap már itthon lesz Lászlóm és együt átböngésszük. :)

Ma férfi nap van tudtátok! Megyek is sütni meglepit. 1000% hogy a Lacinak lövése sincs erről. Na jó elöbb még írok explorerről is, mert az operával egy csomó dolog nem mükszik. :(

Mindjárt jövök! :twisted:
fioona
 
 


Ma férfi nap van tudtátok


Csak próbálgatok

Bocsi, ha zavar
Ja, gyerek nélkül adjuk


Pedig a gyerek éri a lektöbbet az egyész konsztrukcióba!

Ha már próba, legyen link is. https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%3Fui%3Dhtml%26zy%3Dl&hl=hu

Na nem nyúzlak titeket tovább: SZIASZTOK Kép 1148026448.4.jpg

Mi meg ezt áruljuk, 8000-ért. :wink:
fioona
 
 


Sziasztok

Hát ez az Újj rendszer micsoda? :roll:
Most még elég fura nekem. :shock:
Csak bekukkantok aztán rohanok főzni.
Nagyon tutik ezek a kis Emotikonok,meg az egész rendszer teljesen más lett.Hm
Most rohanok majd du. jövök


Nemtudok képet felrakni.Miért van ez?
Nemtudja valaki?mindig azt írja ki,hogy hiba történt :? [/img][/quote]
mariann2
 
 


Sziasztok

Hát ez az Újj rendszer micsoda? :roll:
Most még elég fura nekem. :shock:
Csak bekukkantok aztán rohanok főzni.
Nagyon tutik ezek a kis Emotikonok,meg az egész rendszer teljesen más lett.Hm
Most rohanok majd du. jövök


Nemtudok képet felrakni.Miért van ez?
Nemtudja valaki?mindig azt írja ki,hogy hiba történt :? [/img][/quote]
mariann2
 
 


Sziasztok

Hát ez az Újj rendszer micsoda? :roll:
Most még elég fura nekem. :shock:
Csak bekukkantok aztán rohanok főzni.
Nagyon tutik ezek a kis Emotikonok,meg az egész rendszer teljesen más lett.Hm
Most rohanok majd du. jövök


Nemtudok képet felrakni.Miért van ez?
Nemtudja valaki?mindig azt írja ki,hogy hiba történt :? [/img][/quote]
mariann2
 
 


A két szöveg közétedd a képet: [img]ide[/quote]
Bár én mellékletként tettem fel az enyém. Ide teszek próbát:
Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Kicsit fura most itt minden ,de majd rájövök.
Tegnap dokibácsinál voltunk,
az én kicsi drágám beteg elkapott valami vírust,fáj a torka rettenetesen folyik az orra, szerencse hogy nem lázasodott be.
Megint jó kis idő van de mostmár elmerek indulni így is sétálni vettünk esővédőt a babakocsira.Igaz a pincurka leakarta rugdalni.
Na megyek csak bekukkantottam
Sziasztok!
kicsi77
 
 


Sziasztok!
:roll:

Hú ezek a változások :D
Tegnap már láttam, csak nem volt időm írni, mert mentünk egész nap mint a mérgezett egér. :)
Apája felszerelte végre a bicómra a gyerekülést este, aztán mentünk Törpillával egy kört nagyon élvezte.

Kicsi gyors gyógyulást kívánunk küldjük a gyógypuszikat.

Na lépek, mert már felvette egyedül! a kardigánját meg a kendőt is :D



[/b]
robcsi03
 
 


Sziasztok


Kicsi jobbulást a kicsikédnek. :)
Sajna megint csak 1 percem van. :?
Most vettünk mi is bicót,de én még nem igazán tudok bicozni.De már gyakorolok.nálunk mindig a Tamás viszi a Martint mert én félek,hogy elesek vele annyit mocorog.
merpróbállom a képet de nem igérek semmit.

Puszko
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1148136629.31.jpg[/img] 1148136629.31.jpg
mariann2
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a jó a kívánságot egy kicsivel jobban van az én drágám az orr cseppnek köszönhetően már tud rendesen aludni.
Hát ha oda kerülünk szerintem én sem merem majd vinni bicóval a Szilárdkát én is félek hogy elesünk :cry:
Ma megint elég hülye idő volt nem tudom mikor lesz már igazi jó idő!!

Márti új autót szeretnétek venni azért áruljátok a mostanit?

Most jutott eszembe az én drágám holnap lesz 5 hónapos !! :P Csak úgy repül az idő!
Na megyek lubickoltatni a kicsi csávót ez a napi kedvenc programja.

Sziasztok!
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse Szilárdot! Jobban van már?

Kép 1148198651.38.jpg

Én is nagyon ronyoztam, a bicózástól, sőt még most is. A főúton nem is megyünk, mindig mellékutakon járunk. :wink:
Nagyon élvezi Lilla is, mindig rángatja a ruhámat hátúl. :D
Én is új binyot kaptam tavaly Mazsihoz, a régi ffi vázas volt. Ti milyet vettetek Mariann? Azért Martin már gyakorlott lesz mire rászánod magad. Apósod is meg a férjed is viszi, most te jössz!
Látom a strandra gyúrtok már. :lol:
Jöttök 28-án: [/url]http://www.komarom.hu/csok.php[url]

Remélem jó idő lesz. Na megyek főzni: Sziasztok[/url]

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Jöttök 28-án: [/url]http://www.komarom.hu/csok.php[url]



helyesen: http://www.komarom.hu/csok.php

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok

Kicsi
Isten éltese a Szilárdot :lol:
Hát igazából nemtudom milyen pontosan a bicó,de azt hiszem 26-os Olimpia.Nekem nagyon tetszik Bordó-szürke szine van.Már bpóbáltam a tópartra meg vissza,de ha elment egy kamion melletem akkor remegett a kezem és azt sem tudtam mit csináljak :oops: A Tamás meg jót mulatott rajtam,hogy mitől félek úgyis kikerül.Persze Ő már vagy 20 éve bicózik :mrgreen:


Ibolya

Igen megyünk mi is,legalábbis szeretnénk,ha természetanyánk közbe nem szól :?
Remélem jó programok lesznek.Ti voltatok tavaly?Vagy nemtudod mit szoktak kinn csinálni az ilyen kicsik mint a Lilláék?Mert öszintén szólva gyereknapon talán 7-8 évesen voltam utoljára.


Hallotátok,hogy holnap állítólag 28 fok lessz?!
Remélem bejön a Meteor jóslat :D

Jaj a főzéssel kapcsolatba,lenne 1 kérdésem.
Ti mit főztök a kicsiknek?Mert én már kifogytam az ötletekből.
Nem mindig eszi meg amit nekünk főzök :?
Most megyek készükődök a meccsre :P

sziasztok
mariann2
 
 


Sziasztok!

Hát én is így vagyok a kamionokkal. :( Nem igazán szeretek főúton menni gyerekkel. Egyszer fordult elő eddig, mert elkapott az eső. Nekem is bordó-szürke binyóm van, csak Swin Csepel.

Én se voltam még kinn gyereknapon, tavaly még csak 9 hónapos volt a Lillus, és menni se tudott, csak kúszni. De gondolom ahol sok gyerek, meg nagy tér van, ott biztos jól érzi magát. Valószínűleg nem a vetélkedők meg a sport lehetőségek fogják lekötni, de hát olyan kevés kell még nekik a boldogsághoz! :D
21°C mondanak meg záport zivatart aznapra. :? Remélem nem jön be nekik. :roll:

A főzés!? Hát ez sok mindentől függ. Lehet, hogy csak a fűszerezés erős neki. Én csak mostanába kezdek ua. adni neki mint a miénk.
Sokszor azt se tudom mit főzök neki. Pl. tegnap mindenzöldségetbele kaja volt.Rétegeztem mint a rakott krumplit:

krumpli
paradicsom
padlizsán
californiai paprika
pulyka mell
répa
só, bors, tetjére tejfől sajt és be a sütőbe.

Vagy kisebb korába, volt hogy sárgarépát alufóliába tekertem, és úgy pároltam meg neki szintén a sütőben, köretnek.
Főzeléknek mostanában csak a krumplit eszi meg :( , azt főtt tojással kapja. Ált. 1 héten egyszer nem kap husit, meg 1-2 nap sertés.
Azért az az általános véleményem, hogy sokszor inkább a (számunkra) furcsa párosítások jönnek be nekik. Pl. anno a Lilla a zöldborsót almával szerette meg.
Mostanában spagetti, rakott krumpli a kedvence, ezeket már a mienkből kapja. Próbáld meg, hogy a tietekből kiveszel kicsit, még erősebb fűszerezés elött.
A Kismama újságba szoktak nagyon jó receptek lenni, én eleinte mindig onnan néztem valamit, mert persze teljesen tanácstalan voltam. Ja és a rakott kelkáposztát is imádja.
Én is kérdezek: Leves? Ti adtok már nekik?

Sziasztok

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Hát én is így vagyok a kamionokkal. :( Nem igazán szeretek főúton menni gyerekkel. Egyszer fordult elő eddig, mert elkapott az eső. Nekem is bordó-szürke binyóm van, csak Swin Csepel.

Én se voltam még kinn gyereknapon, tavaly még csak 9 hónapos volt a Lillus, és menni se tudott, csak kúszni. De gondolom ahol sok gyerek, meg nagy tér van, ott biztos jól érzi magát. Valószínűleg nem a vetélkedők meg a sport lehetőségek fogják lekötni, de hát olyan kevés kell még nekik a boldogsághoz! :D
21°C mondanak meg záport zivatart aznapra. :? Remélem nem jön be nekik. :roll:

A főzés!? Hát ez sok mindentől függ. Lehet, hogy csak a fűszerezés erős neki. Én csak mostanába kezdek ua. adni neki mint a miénk.
Sokszor azt se tudom mit főzök neki. Pl. tegnap mindenzöldségetbele kaja volt.Rétegeztem mint a rakott krumplit:

krumpli
paradicsom
padlizsán
californiai paprika
pulyka mell
répa
só, bors, tetjére tejfől sajt és be a sütőbe.

Vagy kisebb korába, volt hogy sárgarépát alufóliába tekertem, és úgy pároltam meg neki szintén a sütőben, köretnek.
Főzeléknek mostanában csak a krumplit eszi meg :( , azt főtt tojással kapja. Ált. 1 héten egyszer nem kap husit, meg 1-2 nap sertés.
Azért az az általános véleményem, hogy sokszor inkább a (számunkra) furcsa párosítások jönnek be nekik. Pl. anno a Lilla a zöldborsót almával szerette meg.
Mostanában spagetti, rakott krumpli a kedvence, ezeket már a mienkből kapja. Próbáld meg, hogy a tietekből kiveszel kicsit, még erősebb fűszerezés elött.
A Kismama újságba szoktak nagyon jó receptek lenni, én eleinte mindig onnan néztem valamit, mert persze teljesen tanácstalan voltam. Ja és a rakott kelkáposztát is imádja.
Én is kérdezek: Leves? Ti adtok már nekik?

Sziasztok

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Voltunk a játszón, de ti nem voltatok. :cry:

Mariann voltál Papp dokinál?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés aztán indulunk is tovább :D

Ibolya köszi, hogy szóltál én nem tudtam róla, de ha jó idő lesz megyünk. Apájának már hétvégén szóltam, hogy mire készüljön :D

Tegnap végre el tudtunk menni egy kicsit bicózni. Jó volt, meg kell szokni, hogy ott van hátul az biztos. Csak az volt a baj, hogy ha eltűnt az apja a látóköréből akkor tekergett össze-vissza.

Mostanában enyim gyerek is igen finnyás nem jó neki semmi. Ja, a leveseket imádja. Meg nagy tésztazabáló, az jöhet akár mivel. Tegnap rakott krumplit csináltam velem nem akart enni, az apjával jó volt vele evett.

Megint kinőtte a pizsamáit, már mindenből 92-est kell vennem neki. Nemrég költöztek ide a szomszéd házba egy kisfiúval aki 2 éves és hát az én kislánykám nagyobb volt a kisfiúnál. :) Evvan.

Kíváncsi vagyok milyen lett a strand, mert mióta felújították nem is voltunk. Imádkozzunk a napistenekhez, hogy jó idő legyen vasárnap. :)

Képzeljétek tegnap jövünk haza, jön az egyik szomszéd is egy zacskó zsömlével, Réka odasprintel és egyértelműen a tudtára adta, hogy igényt tart egy zsömléjére :D Még jó, hogy nem olyan szomszéd, aki utána azt mondja, hogy nem kap enni a gyerek. Bár törpilla nem úgy néz ki mint aki nem kap enni.

Tényleg Mariann hogy álltok a szopizással, teljesen elmaradt már, vagy csak az extrák maradtak ki?

Sziasztok
robcsi03
 
 


Sziasztok


Ibolya
Köszi a jó receptet,még a héten megcsinálom neki.
Hátha ezt hajlandó lesz megenni :D
Levest én már 10 hónapos korától adok neki.
Imádja,az a kedvence.
Mindeggy,hogy húsleves,vagy gyümölcs leves vagy becsináltleves neki egyre megy.Csak az a baj,hogy abba nincs annyi vitamin mint a főzelék félébe.De sokszor annak is örülök,ha megeszik 100 gramm levest.Ja és még a brokkoli a kedvebce,meg a sajtazért él-hal.Szoktam is mondani neki,hogy olyan mint a Kvard lipi(egy mesefigura aki imádja a sajtot,régen a csipet csapatba volt).Szerintem nyugodta adjál neki,biztos imádni fogja :lol:
Voltunk ma de.-is játszón csak a tópartin.Elmentünk az apjával bringázni,meglátta a játszót és vége is volt a bringázásnak.
Még a kiskacsák sem érdekelték.Aztán hazajöttünk aludni,most meg a parályával sétál a gólyahídon.De hólnap du. kimegyünk.OK?

Márti

A Martin tisztára ugyan ilyen csak Ő velem csinálja ezt mert nálunk a Tamás viszi.Egyszer már ki is bulyt a biztonsági övből,még szerencse,hogy észre vettem.Azt hittem,hogy szívrohamot kapok mikor megláttam :cry:
Mi is menni akarunk a strandra csak nemtudjuk kivel menjünk,mert még senki nemakar jönni.Majd a jövö héten kinézünk az apjával.
Apósom minden vasárnap kimegy 30 hosszot úszni.Ő azt mondta,hogy nagyon jól néz ki minden.Csak most megváltozott a belépő rendszer,mostmár karórás belépőt adnak,(1000ft-ot le kell adni zálogba érte,csak akkor adják vissza ha sértetlen a karperec :?: )És az is csak egy helyre jó.Pl: ha csak be akarsz menni a Termálba az 720,de ha ki is akarsz menni az már 780 és ha még a fedettbe is akarsz menni az már 820.Elég buta dolognak tartom ezt,de már mindenhól ilyen rendszer van.sajnos! Majd írd meg tapasztalatod,ha sikerül kijutnotok.

Jaj,ne mond a szopizást már megint jön 5 foga egyszerre,2már kibujt de 3.al még szenvedünk :cry: megint sokszor cicizik,egyszerüen nemtudok mit csinálni mert annyira sír érte.Persze az Én hibám mert mindig megsajnállom de most mi mást tudok csinálni :roll:
Annyira kiskutya szemekkel néz rám.


Kébzeljétek a Tesóméknak 6 év után összejött a baba :D
De nem akarom elkiabálni
Most rohanok a Martin után.
Pusssssz
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann, gratula a tesódéknak, bizti velük marad a baba :)

Én is tegnap tudtam meg a szomszédasszonyomtól, hogy jön a 4. Két éve kb. 5 hónaposan (terhesen) meghalt a babája, mert levált a lepény :(

Martinnak hány foga van?
Rékának 8, de ma néztem mikor ordított, hogy felül van 4 foga, aztán jobb oldalon van egy rés, egy fog helye és utána mintha lenne egy foga. Apája nem nézte már meg, mert nagyon nyűgi lett mivel egész délután csak ment és ment (2-től 1/2 7-ig).

Ja, ha tudtok jó és egyszerű gyümileves receptet akkor írjátok le. Kösszike
robcsi03
 
 


Jaj, most látom, hogy már privit is lehet küldeni. tök jó!
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Nem nyugodtam úszópelus ügyben, és ezt találtam: http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?forumid=98963

Nézzétek meg sztem, nem hosszú, de tanúlságos, és pénztárca kímélő. :wink:

Nincs mit, ezt csak úgy írtam, beletettem amit a hűtőbe találtam. Lilla is szereti a sajtot, mostanába néha még az imádott kenyér mellé is elnyamogja. Ez nagy kegy nálla. :)
Képzeljétek Lilla tegnap, meg ma sem szopizott! Nekem hiányzik. :( De hát ez a természetes. Én is olvastam, hogy milyen árak vannak a strandon, de ezt a karperecet nem tudtam. Úgy gondoltuk marad a VVF. Ott, ha 15 óra után mész 350FT a belépő, és a Mazsi úgyis 1/2 3-ig alszik. Mire kiérünk pont 3 óra. A bébi mendence meg mindehol csak bébi medence.

A levessel nállunk az a gond, hogy ha eszik, utánna már nem igen kér a másodikból. És ugye az a tartalmasabb. :!:
A gyümölcsleves a kedvencem, de nem szeretem habarva. Így én csak felfőzöm a gyümiket kis cukorral fahéjjal szegfűszeggel. Ez nem nagy segítség igaz!?

Lilla is 92-es ruhákat hord. Nagyon nőnek! Megmértem tegnap, 90 cm magas az ifjú hölgy!

Mi holnap nem tudunk du. kimenni. :cry: Meg esőt is mond már, bár remélem az elmarad. Képzeljétek tegnap óta reggelente az a program, hogy megyek a fülészetre csíkcserére. Begyulladt a bőr (ne kérdezzék, én se tudom, hogy lehet ez) a jobb hallójáratomba, ami amúgy is szűkebb az átlagnál, és tejesen bedagadt, nem hallok semmit a fülemre. Reggelente meg sír a Lilla mikor viszem ki a bicót, azt hiszi ő is jön, és nagyon csalódott mikor rájön, hogy mégse.

Mariann gratula a tesódéknak. Lesz kispajtás a Martinnak! :lol: Reméljük rendben lesz minden! Mi volt a gond eddig?

Na megyek: SZIASZTOK!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok megint. Visszanézegettem, és most láttam, hogy itt is van album. Megnézegettem a Martint!!! Olyan édes! :!: Nekünk a babaszobán van albumunk, de csak egy publikus. Nem is tudtam, hogy itt is van.
Azon is csodálkoztam, hogy ti is Mazsolának hívjátok a picit. Mi is, igaz már Mazs, Mazsi, Mazsó lett belölle.

Azt is láttam, hogy a te párod is technikus! Laci is! :D Igaz ő nem karbantartó, hanem folyamattechnikus, és a Nokiába.

Na most már tényleg sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok


A Martinnak 8 teljes foga van kinn +2félig és most jön 3 egyszerre :( Szegény biztos nagyon szenved.
Hát sajnos én is csak sima gyümi levest szoktam csinálni,de ha hallok valami jót akkor leírom.Megkaptam a privid,most látom csak én is,hogy van.Szerintem sokkal jobb ez az újj rendszer :lol:

Hát ez a srand dolog is kezd durvulni.Nem is tudom,mit hisznek azok az emberek akik szabják a belépő árát :twisted: Kébzeljétek el ha egy 4-5tagú család elmegy egy napra a strabdra.Hát kapásból 5000ft.Minimum.És akkor még csak jól sem laktak,nem akarok öregeskedni,de ez tényleg szőrnyű :cry: Elólvastam a pelusos linket.Tényleg megfontolandó amit írnak.

A fül az olyan mint a fog megőrit,úgy tud fájni :(
Szegény,biztos nagyon rossz lehet neked.Kitartást,és gyors gyógyulást kívánunk.Tegnap de kb.10 körül nem láthattalak az SZTK.előtt?Barna gatyába voltál,és egy lila gyerekülés volt a bicón hátul?A fának támasztottad és bementél,majd kb. 20 perc múlva kijöttél.Mert gondolkodtam,hogy te vagy-e az de nem mertelek megszólitani a nehogy más legyen az és beégjek :)

Tamás nemnagyon akar tesót a Martinnak :( De én igen!!!Egy kislányt szeretnék még majd 3 év múlva :P
De ehez még meg kell fűznöm a kedvesemet.És teljesen helyre kell,hogy álljon az idegem :roll: Majd még meglátjuk.Ti szeretnétek?
És ha igen akkor mit?Fiút vagy lányt?

Igen mi is Mazsolának hívjuk bár én Mazsinak szoktam,meg Mazsónak is.Nállattok ki nevezte el Őt igy?Vagy miből lett?
Hogy találtad meg az albumunkat?Elfelejtettem a jelszót és nemtudok több képet feltenni :?
Hú mostmár jó sokt írtam biztos lesz egy óra mire feltölti.
Most megyek.

Szioka
mariann2
 
 


Sziasztok


A Martinnak 8 teljes foga van kinn +2félig és most jön 3 egyszerre :( Szegény biztos nagyon szenved.
Hát sajnos én is csak sima gyümi levest szoktam csinálni,de ha hallok valami jót akkor leírom.Megkaptam a privid,most látom csak én is,hogy van.Szerintem sokkal jobb ez az újj rendszer :lol:

Hát ez a srand dolog is kezd durvulni.Nem is tudom,mit hisznek azok az emberek akik szabják a belépő árát :twisted: Kébzeljétek el ha egy 4-5tagú család elmegy egy napra a strabdra.Hát kapásból 5000ft.Minimum.És akkor még csak jól sem laktak,nem akarok öregeskedni,de ez tényleg szőrnyű :cry: Elólvastam a pelusos linket.Tényleg megfontolandó amit írnak.

A fül az olyan mint a fog megőrit,úgy tud fájni :(
Szegény,biztos nagyon rossz lehet neked.Kitartást,és gyors gyógyulást kívánunk.Tegnap de kb.10 körül nem láthattalak az SZTK.előtt?Barna gatyába voltál,és egy lila gyerekülés volt a bicón hátul?A fának támasztottad és bementél,majd kb. 20 perc múlva kijöttél.Mert gondolkodtam,hogy te vagy-e az de nem mertelek megszólitani a nehogy más legyen az és beégjek :)

Tamás nemnagyon akar tesót a Martinnak :( De én igen!!!Egy kislányt szeretnék még majd 3 év múlva :P
De ehez még meg kell fűznöm a kedvesemet.És teljesen helyre kell,hogy álljon az idegem :roll: Majd még meglátjuk.Ti szeretnétek?
És ha igen akkor mit?Fiút vagy lányt?

Igen mi is Mazsolának hívjuk bár én Mazsinak szoktam,meg Mazsónak is.Nállattok ki nevezte el Őt igy?Vagy miből lett?
Hogy találtad meg az albumunkat?Elfelejtettem a jelszót és nemtudok több képet feltenni :?
Hú mostmár jó sokt írtam biztos lesz egy óra mire feltölti.
Most megyek.

Szioka
mariann2
 
 


Sziasztok!

Köszönünk minden jó kívánságot!Valószínű hogy visszakell vinnem dokihoz,bár nem lázasodott be még mindíg köhög és folyik az orra.
Sosem érák rá ide ülni amikor meg ide jutok nem gyözök vissza olvasni az üzenetekbe.Én is szeretem a gyümi levest minden féle gyümiből én vaniliás pudingporral szoktam besűríteni egy kicsit és cukor helyett inkább édesítőszert rakok bele.
Az én kicsi Drágámnak most probálgatom a főzelékeket adni de nem hajlandó megenni a zöldségeket csak a gyümölcsösöket.
Na megyek is kajálnunk kell.


Sziasztok!
kicsi77
 
 


sziasztok!

Kicsi a gyengébbek kedvéért (én mint antifőzőguru) leírnád részletesen mit, hova, mikor, mennyit? Örök hálám üldözni fog.

Tegnap beszélgettem a szomszédokkal és mondta az egyik csaj, hogy ők voltak kinn a strandon tavaly gyereknapon, de igazából csak nagyobbaknak volt program. Ha meg szar idő (olyan mikor nem lehet fürcsizni), akkor meg felesleges is kimenni. Ilyenkor mi Tatára a tópartra szoktunk menni, bizti most is lesz banzáj.

Kicsi szerintem egyenlőre elég neki a gyümölcs, bár mivel mi a hozzátáplálás elkezdésével sokat kínlódtunk elolvastam mindent amit a neten találtam. Lényege az, hogy a nagy nyugaton főzelékkel kezdenek, mert hogy annak nincs olyan jó íze és ha előtte rákap a fini gyümire utána nehezen eszi meg a főzeléket. Hát nálunk ilyen gond nem volt, mert hiába vettem neki a drága Hipp meg mittom én milyen gyümiket nem ette meg.

Ibolya lehet, hogy igazi fülészt kéne keresnek Fésüs dr. helyett. :D
Ez most nem vicc. Olyan ismerősöm mondta, aki nagy haverja, hogy ha komolyan lenne valami a fülével ő messzire elkerülné, mint orvost.
Én mikor gyerek voltam sokat jártam hozzá, mert nekem mindig minden a fülemre ment. Mostanában is, ha fáj valamim nekem a fülembe sugárzik ki és rohadtul tud fájni. :evil:

Ja, nálunk apája már meg van fűzve második gyerekkérdésileg. Ő mindenáron fiút akar, de nekem jobb lenne egy lány :D szerintem jobban eljátszanának, bár én elsőre fiút szerettem volna, de mostmár azt mondom maradok a lányoknál :D
Én nem szeretnék sok korkülönbséget a manók között, mert nem látom értelmét 1 évre visszamenni dolgozni, aztán megint kiesni a melóból. Akkor tudjuk le egyszerre az egészet. Aztán ki tudja, lehet pár év múlva piszkosul gazdagok leszünk és lesz még 3. is. :D

Na álmodik a nyomor :)
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Látszik a sok beíráson, hogy rossz idő van.
Mariann én voltam! Nem mondod, hogy te (ti) voltál ott a férjeddel, meg a Martinnal! Össze volt kötve a hajad? Ha az te voltál, menten elsüllyedek. :oops: Néztem a kisfiút, hogy mennyire hasonlít a Martinra, de aztán eldöntöttem, hogy nem ti vagytok, mert nem így néz ki a Mariann. :oops: Ennyit tenne a leeresztett haj? :oops:

Az albumodra úgy találtam, hogy ebbe a topikba az első oldalra ugrottam, ott van belinkelve.

Akkor ajánlok még egy programot vasárnapra. :D A vvf parkolójába lesz veterán autó kiállítás (remélem így szokták hívni). Fiúknak, fiúsabb lelkű lányoknak, (Lilla imádja az autókat :? ) szintén jó buli lehet.

Én kezdtem el Mazsolázni a Lillát, mert olyan kis mazsolányi volt. :lol: Az apja Csülkösnek hívja, mert szerinte meg ennivaló csülkei vannak. :D Azért Mazsizza ő is!
Mi is akarunk kistesót minél hamarabb. Nem tudom miért, de én szentül hittem mindig is, hogy 2 lányom lesz! A fele már bejött. Most már mindegy lenne, 2 lány, vagy 1 ilyen 1 olyan.
A problémás fogam megoldódott, nem lesz több röntgen, úgyhogy indulhat a projekt! Bár egy kicsi vitamin feltöltő szünet még lehet, hogy lesz. Meg gyűjtöm a bátorságot a Papp dokihoz én is.

Márti most, hogy mondod, mintha régen hallottam volna, hogy van egy jó magán fülész ott a Kempelen körül. Valami arabos nevű manusz.
Szerencsére nem fáj, de ami rosszabb, égtelenűl viszket. Megőrülök tölle. :!:

Kicsi én is gyümivel kezdtem, de igazival. Általában almát szoktak ajánlani, vagy kis rizses kását vízzel. Persze, ha tejes tápszert kapott, mehet tejjel is. Én jó sokáig még lisztet se használtam. Búza vagy zabkorpával sűrítettem eleinte a dolgokat.
A gyümileveses recept engem is érdekelne. :lol:
Mindig lehet vmi újat tanulni. Egyik ismerősöm vörösborba teszi oda a meggyszószt. Még nem próbáltam, de jó lehet. 8)
Mariann eszembe jutott még, hogy a Lilla nagyon szereti a rakott karfiolt is. Párolt karfiollal kipakolod a tepsit, fűszerezed, és tojással elkevert tejföl, meg sajt a tetejére. Így még Lászlóm is hajlandó megenni, pedig ő utálja a zöldségeket.
Na megyek, mert sztem mindjárt kel a Lillus.

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


INFO

Most láttam szombat du. a tuskónál gyereknap.
robcsi03
 
 


Sziasztok!

A levest úgy szoktam csinálni hogy a gyümölcsöket ha friss vízbe ha befött a befött levében felrakom főni egy pici örölt fahéjjal és édesítőszerrel (nekem van a családba cukorbeteg "sajnos"ők szokták felíratni dokival az édesítőport)egyet rottyan , addig elkeverem a vaniliás pudingport vízzel és utánna ráöntöm a gyümire még egyet rottyan és kész.


Mi is szeretnénk menni Tatára ha jó idő lesz . Tavaj is voltunk bár még gyerkőc nem volt.


A laktanyában a Hasszán rendel magánrendelésen mint orr fül gégész.Anyukáméknak és a Mamámnak a háziorvosa.Nagyon kedves aranyos szerintem szakmailag is jó.Sokat segített mikor a Mamámnak intéztem a csípő protézis műtétet.


Ma a Szilárdkának olyat csináltam ebédre hogy a barackos pulykamellbe főztem neki krumplit nagyon ízlett neki.Ha van a zöldség mellett gyümölcs megeszi a főzeléket.Ő nagyon szeret kanállal enni ha kávét iszunk és meglátja a kanalat nem győz tátogni.

Sziasztok megyünk mert itt ül az ölembe és állandóan belepiszkál a billentyübe.
kicsi77
 
 


Sziasztok!

A Hasszánról én is csak jót hallottam, nekem egy munkatársam apukája sajna rákos volt, de nagyon sokat segített nekik, mindig mellettük volt.

Hát a barackos pulykamell egyáltalán nem hangzik rosszul én legalábbis szeretem az ilyen párosításokat. Köszi a receptet. Ja a pudingport mennyi vízzel kevered össze?

Azt hiszem ha jó idő lesz szombaton kimegyünk a tescohoz, vasárnap meg Tatára, a strandon úgyiscsak 9-12-ig lesz program. Ja, rossz idő esetén a programok a Csokonaiban lesznek megtartva. (a tescos és a strandos is). A strandos vizes játékok a fedettben.

Még csak 10 óra de már 2-x bekakáltunk.

Én most husilevest főzök és mindjárt kész, íze finom. Ibolya jó a rakott karfiol asszem megcsinálom.

Cukkinis receptje nincs valakinek? Vettem tegnap a tuskóban de nem akarom az egészet kirántani.

Átalakulunk főzőtopikká :D
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Átalakulunk főzőtopikká

Na hallod, nem csodálom. :twisted:
A cukkinit én is csak rántom, de mintha valahol láttam volna valami olyasmit, hogy kivállyák a közepét, és darált hússal tőltik, majd sütőbe sütik. Nem emlékszem pontosan.

Esetleg itt nézelődj: www.mindmegette.hu
jó a rakott karfiol


Már gondolkoztam azon is, hogy "apássab" változatba, lehet hozzá tenni ilyen kockázott bacon szalonnát. Akkor viszont nemárt vigyázni a sóval.
barackos pulykamellbe főztem neki krumplit

Azt én is szeretném! :lol: Ha ilyen finomakat főzöl neki, nem is lesz gond az evéssel bizti.

Tatára én is gondoltam már, hogy elmennénk. Még nem látta a tavat a Lillus. Meg hajókázni is lehet, bár nem tudom van e már szezonja. Biztos imádnák a kicsik azt is.
Na megyek, mert Lilla lebontja a házat! :wink:[/url]

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ismét gyönyörű szép napra ébredtünk :evil: és most néztem 5 napos előrejelzést nem is lesz jobb :evil: :evil: :evil: max. 10-15 fok. Az embernek még a lakásból sincs kedve kimenni, a gyerek meg persze csak nyűglődik :x

Nesze neked gyereknap.

Rékának kijött úgy 2 foga, hogy észre sem vettük. Már 10 van :D Haladunk.

Viszont berottyantott, úgyhogy lépek!

Sziasztok
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Az embernek még a lakásból sincs kedve kimenni, a gyerek meg persze csak nyűglődik


Mélységesen egyetértek! :(
Ha így marad az idő du. is, marad az esernyő, esővédő, és max. a cukrászda.

Rékának kijött úgy 2 foga
Gratulálok. Főleg ahhoz, hogy észrevétlen! :D Ez nagy elöny. :)
Mi is megyünk enni, Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ibolya én is csináltam a múlkor ilyen csíkot csak azt nem tudom, hogy azt is meg lehet-e csinálni, hogy automatikusan frissüljön, vagy mindig újat kell csinálni. Na ezt jól megaszondtam.

Te hogy csinálod?[/img]

Ja és hogyan csatolod, mert nekem azt sem engedi :evil: :evil:
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Elfelejtettem a gyümileveshez megírni amit kérdeztél Márti, csak annyi vízzel kell elkeverni a pudingot hogy csomómentes legyen kb. 2 dl de még jobb ha tejjel kevered.

Mi is elmentünk ma Tatára gyereknapra aztán csak Tescozás meg Obizás lett belőle. :cry:

Megyek mert kicsi nyűgös a Szilárdka nics rá jó hatással az időjárás.

Sziasztok
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Nekem automatikusan frissül.
Melyiket akartad beilleszteni? Mert mikor kész, 3 félét is lehet. Gondolom rendszer válogatja melyik melyiket engedi. Az egyik nekem se sikerült. Próbálgasd végig mind a 3-at, sajna elfelejtettem melyik a jó. Gondolom azt tudod, hogy az aláíráshoz kell beilleszteni. :oops:
Sok sikert! :D Kiváncsian várom milyen lesz! :wink:

(én meg azt felejtettem el, hol lehet előhozni megint, bejelentkezés után a kész szallagot. :oops: :cry: Nem tudod véletlen? )

KépKép
KépKép
fioona
 
 


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Na, csak sikerül :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Megkezdtük délutáni alvásunkat :) Bár ma igazán nem panaszkodhatom rá, mert reggel 1/2 9-kor ébredt. A hétvégén végül is nem megtünk Tatára, mert nem volt olyan idő :(

Remélem nem lesz igaza az időjósoknak, mert igen szar nyarat ígérnek :(

Nektek mennyit isznak a gyerkőcök és mit? Szerencsére Törpilla mindent megiszik, de azért a víznél (én babavizet adkok neki) azért a gyümileveket jobban komálja.

[/quote]én meg azt felejtettem el, hol lehet előhozni megint, bejelentkezés után a kész szallagot.
szerintem csak ha írsz valamit akkor hozza ki a hozzászólás végén. Most találtam az előbb ezt a fajtát, de asszem visszacserélem a csíkra.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Aha ez egy másik "cég". Megnézem én is milyen, épp most tőlti fel a képet.
Remélem nem lesz igaza az időjósoknak, mert igen szar nyarat ígérnek


Milyet??????????? :evil: Még nem hallottam. 2004-ben is az volt, de akkor örültem neki. :twisted:
Most viszont meleget akarok, és sok strandidőt a picurkáinknak!!!! :D

Mivel fogytam 2 kilót már, nem is veszek új fürdőrucit. Viszont a tavalyit hordani akarom, szóval kötelező a jó idő. 8) Remélem ezt odafönt is hallották.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Segítség, dackorszak!



--------------------------------------------------------------------------------

Egy nevelési szakkönyvben azt olvastam, hogy ünnepi tortát kellene készítenünk egy szál gyertyával, amikor a gyerekünk először kimondja a szót: "én". Mert abban a pillanatban születik meg az akarata. Szerintem is okunk van az ünneplésre, bár azt tudnunk kell, hogy ezután nehéz napok következnek!


A kétéves Sára a földön fekszik a pénztár mellett. Levegővétel nélkül képes ordítani. Közben a rágógumis polcra mutogat... Péter a kiságy rácsait szorítja. Kívülről. Néha apja felé rúg. A szülő egyetlen "bűne", hogy este kilenckor szeretné a hároméves fiát lefektetni. Aki kisgyereket nevel (nevelt), az tudja, hogy két-három éves kora között a tündéri kisbabák kifordulnak önmagukból. A szakemberek legelső pubertásról vagy kezdődő függetlenségi törekvésekről beszélnek. A szülők pedig döbbenten állnak tomboló magzatuk előtt. Mi történt?

Miért vágja az apróság kedvenc mackóját a nagyihoz, aki csak a gumicsizmát szeretné a lábán megigazítani? Miért próbál ordítva kivetődni a bevásárlókocsiból egy adag családi csomagolású papírtörlőért? Ellenkezik? Nem ez a megfelelő szó. Az ellenkezés előre megfontoltságot tételez fel. Miközben a kétéves egy befőttesüveggel masírozik a lakásban, nem arra gondol: tudom, hogy nem szabad, de csak azért is! Azért hurcolja magával a meggybefőttet, mert nagy szakértelemmel sikerült kiemelnie a bevásárlótáskából, mert büszke arra, hogy elbírja. Különben is szüksége van rá a gyerekszobában. Mert azt tervezi, hogy meggyes pitét süt vagy megeteti vele a verebeket az ablakpárkányon. Ő "nagy gyerek". Vágyai vannak. És akkor jön anya, és lerombolja legszentebb vágyait. Az üveget felteszi a legmagasabb polcra. Vagy a fáradságos munkával felráncigált gumicsizmát leveszi a lábáról. Kit érdekel, hogy kacsaláb? Komoly munka volt, és semmibe veszik!

A dühkitörés olyan, mint a kukta szelepe. Gyűlik, gyűlik a "gőz", azután kitör. Benne van a csalódás és az összes füstbe ment terv. Persze némi bizonytalanság is. "Én, egyedül!" "Nem!" Ezek izgalmas szavak, fontos állomásai az én kiteljesedésének. A gyerek felfedezi: önálló lény, és nem a szülők kapcsolt része.

A jelenség az anyákat, apákat két pártra osztja. A kemény nevelés hívei radikálisan letörik a kicsi önállósági törekvéseit, a "mindent megbeszélek a gyerekkel" mozgalomhoz tartozók megpróbálják átölelni a kicsit. "Leereszkednek" hozzá. Ellenőrzik, nincs-e sérülésveszély, aztán megpróbálják ép ésszel kivárni a roham végét. Mindenesetre legyünk óvatosak: ha a kis terrorista észreveszi, hogy lelkes közönségre talál bennünk, kegyelmezzen az ég! Talán épp arra vágyik, hogy őrá figyeljen mindenki.

Molnár Judit pszichológus tanácsai
1. Akkor tiltson, ha feltétlenül muszáj!
(Például veszélybe kerül a gyerek.) Ám miért ne lehetne sajtos tésztát reggelizni (úgyis maradt vacsoráról) vagy pizsamában menni a játszótérre? (Az idegenek tekintete úgyis elriasztja hősünket...)
2. Támogassa a gyerek önállósodási törekvéseit (a kontroll legyen csöndes)!
Öltözzön egyedül, húzza fel a cipőjét (ha "kacsaláb", úgyis kicseréli, mert kényelmetlen), hadd segítsen az asztalterítésben!
3. Tartson önvizsgálatot!
Ön hamar felkapja a vizet? Kiabál? Hevesen gesztikulál? Tudja, hogy ön a gyermek első példaképe?
4. Rendezze úgy a lakást, hogy ne kelljen állandóan tilalmakat állítani!
Ha a gyerek nem éri el a hifiberendezést, kevesebb lesz a konfliktus.
5. Ha dühkitörés előszelét érzi, próbálja meg elterelni a gyerek figyelmét!
(Rádió teljes hangerővel, tánc, keksz, telefon, a gyerek utánzása, tükör elé állítása)) Érdemes próbálkozni, a helyzet ettől nem romlik!
6. Ne felejtse el, semmi sem tart örökké!
Még a dackorszak sem. Majd jön helyette más, például a kamaszkor. De addig még rengeteg nyugodt napjuk lesz.
Sárkány Zsófia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Hát Márti elég érdekes cikket másoltál be, de menjünk sorba!

Nektek mennyit isznak a gyerkőcök és mit

Én sima csapvizet adok neki. Bár az árvizek utáni extra klóros víz idején mi is ásványvizeztünk. Persze szénsavmentes. Alap, hogy szénsavast nem ihat. Semmilyen körülmények között. Alkalmanként bébi italt, mostanában már sima rostos üdítőt, de csak ritkán. Lilla 1 éves korában még nem ivott vizet. Kínáltam, de nem kellet. Mondjuk hülye lett volta, anyatej helyett! :lol:
Mint már írtam sokáig aggódtam, hogy keveset iszik. Pár hete megtanult pohárból inni, és azóta folyton viribel. :twisted: Meg is látszik a felhasznált pelenka mennyiségén. :idea:

A dackorszakról!
Sajnálom, hogy nem írtad le saját véleményed, de egyfelől gondolom nem volt időd, másrész sejtem, hogy egyetértesz a szerzővel. Azért én egy két dologgal kiegészíteném. :oops:

Amit a pszichológus tanácsol, azzal egyetértek, kivéve, hogy nem keksszel, hanem gyümivel próbálkoznék.

Másrészről szerintem az egyik legfontosabb dolog, hogy a szülök beszéljék meg milyen nevelési elvek szerint akarják kezelni a dolgot. Sokszor olvasom, hogy majd a gyerek megérti, hogy egyiknél ezt lehet, másiknál azt. Ezzel én nem értek egyet. Mert, ha teszem azt, az egyik szülőnél lehet játszani X tárgyal, a másiknál nem, az menthetetlenül az egyik fél felé billenti a gyermeket, amit elég ügyesen kitudnak használni. Ahogy a cikkben is van nem "gonoszságból". Láttam már nem egy hozzászólást, melyben az anyuka panaszkodik, mennyi konfliktushoz vezet a máselvűség. Persze már nagyszülő-szülő szinten működhet, feltéve, hogy nem élnek egy fedél alatt.

Ami a gyerek érzelmi világát illeti, azért vannak itt még szempontok, amiket figyelembe kell venni! Nem hinném, hogy ilyen egyszerű a gyermeki lélek!
Érdemes belegondolni, hogy egy 2 éves gyermek elméje milyen felfoghatatlan fejlődésen megy keresztül, ilyen rövid idő alatt. A gond csak az, hogy ez nincs összhangba kifejező képességével! Egyre többet megért, látja, hogy mennyi dolgot lehet, lehetne, tennie, ha már csak a saját teste nem lenne ebben akadály. Nem tud kommunikálni, nem tudja kifejezni érzéseit, félelmeit, szükségleteit, úgy testi mint lelki szinten! Nem csoda hogy ez dühöt, és agressziót vált ki belöllük! Sajnos sok felnőtt magából indul ki, és nem tudja magát a gyermeke helyébe érezni. Vagy ami még rosszabb (bár érthetőbb), saját gyermekkori sérelmein vesz elégtételt. :(

Azonban mégis a legfontosabb, hogy minden gyermek, és minden felnőtt más és más. Mindenkinek saját maga lehetőségeivel kell élnie, a saját gyermeke igényei szerint. Ezt pedig nemárt a tanácsadóknak is észben tartani! :twisted:

Ezért be is fejezem az "okoskodást". :twisted:

Még annyit, hogy elég jó érzékkel éreztél rá a témára. Mióta nem szopizik a Lilla elkezdett harapni, és csapkodni dobálózni. Az LLL oldalon olvastam, hogy ez lehet annak is az oka, hogy így próbálja kifejezni, hogy nem készült még fel az elválasztásra. Ma este ezért visszatérünk a szopira, remélem, meglesz az eredménye! Ez viszont felveti a terhesség melletti szoptatás lehetőségét. Nektek mi a véleményetek a témába?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Kép


Kép

Egy-két kép "dacos" Lilla Fiónáról, aki bár dobálja az ételt, azért még szülei szemefénye!!! :lol:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

elegem van ebből az időből!!!! :evil: :evil: :evil:

Semmihez nincs kedvem, hideg van én nyarat akarok +30 fokot.
Hisztis vagyok, ami persze átragad a gyerekre is :(

Lilla nagyon tetszett Törpillának.

Írni sincs kedvem :(
tiszta depi

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Mi ez a hatalmas pangás?

Hol vagytok? Csak nem ebben a szuper időben sétáltok valahol?

Kép
Kép
robcsi03
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: