Új privát üzeneted érkezett!

.Sziasztok!

Nekem o.k.a séta.Bármikor hétköznap elvileg,ha jó idő van.Csak mondjatok egy pontos címet,vagy egy utcát és a navigációssal oda találok bárhova.Csak a babahordozót nem tudom hogy kell bekötni a kocsiba,de csak megoldom,majd Apa megtanítja.
Hát cicivel már nem nagyon kínlódok,mert egyrészt már 10 sem jön a kettőből,másrészt a Réka már nem nagyon akaródzik szopizni.
Na azóta is csak 1x hánytunk.Javul a helyzet.Az éjszaka nekem is húzós volt ,mert tegnap szinte egész nap aludt és este meg 2x fel kellett kelni de szinte végig gagyarászta az éjszakát :( .
Egyébként itt tök jó lenne sétálni nálunk,csak hát nem tudtok idejutni :( .Nem baj majd én megyek.

Na jó babázást.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Na sziasztok :)

Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha Pátyon a CBA-nál találkoznánk...az központi hely, nem kell keresgetni, ott is lehet hagyni a kocsit, megtaláljuk egymást, és te is simán idetalálsz annyira egyszerű :)
Legalábbis szerintem! És itt meg majd megbeszéljük merre tudunk sétálni :)
Lényeg, hogy babakocsit hozzál :lol:

Ha Kyra kicsit nagyobb lesz már lehet kenguruba szállítani és akkor már majd át tudunk buszozni Keszire, és ott is tudunk sétálni :)
Csak elvileg az 2 hónap körül ajánlott, amikor már szépen tartja magát :)

Nagyon sajnálom, hogy így jártál a szopizással, de remélem nem szomorkodsz sokat miatta!
De örülök, hogy legalább a bukás dolog kezd megoldódni! Drukkolok hogy innen már csak javuljon, ne romoljon :)

Dóri, ti hogy álltok a sétával? Jövőhéten össze is hozhatnánk valamit...hétfőn én fogorvoshoz megyek, de mondjuk kedden vagy szerdán? Persze feltéve, hogy túlélem a dokit :D

Na most megyek, aztán majd még hétvégén benézek :)

Jó hétvégét nektek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hali!

Szupi lenne jövő héten a séta, nekünk kedden lenne a legjobb, mert szerdán elmegyünk anyukámékhoz egy kicsit nagyizni, és ott is maradunk a hét végéig.
A pátyi CBA is okés, Boldit én kenguruval viszem majd. (A buszra nem tudom felemelni a babakocsit.)
Azért a kenguruzással várjatok tovább, mint 2 hónap, mert a gerincének nem nagyon tesz jót a sok "ültetés", annyira nem tudja még magát tartani majd. A dokinénink 4hónapos kort javasolt, én 3,5hónaposan már beletettem, de tényleg eléggé "nyeklik-nyaklik" még olyankor. :D

Örülök, hogy Rékában megmarad a kaja, és te sem idegeskedsz emiatt tovább!

Orsi: kitartást neked is, nem hülye az a kiscsaj, hogy teljesen kizsigereljen, akkor mindig megjavulnak, ha a mamik kezdenek kiakadni. Tudják, hogy ránk nagy szükség van. :lol:

Szép hétvégét, aztán menjünk kedden sétálni!
pussz

Kép

Kép
odod01
 
 

 
 

Szziasztok!

Nekem is jó a kedd,csak az a gond,hogy lövésem sincsen,hogy hol a CBA :roll: .Nekem egy pontos cím kellene és akkor a navigációs rendszer oda navigál :D .Én csak 1x jártam eddig Pátyon :? .
De most ti az autók között szeretnétek sétálni vagy onnan akartok indulni?Mert akkor mi inkább oda megyünk ahol lesz a séta-fika.Nincs ott valamilyen erdős rész?Azt számolom hogy be se férünk ennyien a kocsiba+a baba kocsik.Vagy valamelyikőtök nem lakik erdős részen mert akkor az egyikőtöket fel tudnám venni valahol és akkor házhoz mennénk.
Na szép nyugodt éjszakákat addig is :D !!!
Holnap még jelentkezem.

Timi
tftimi
 
 


Na sziasztok!

A Pátyi CBA címe... :roll: hát a CBA zacskóján is csak annyi van, hogy 2071 Páty, Somogyi Béla u. és van egy helyrajzi szám ami 2096/5 de az nem hiszem, hogy segít, de nagyon egyszerű, mert jössz egyenesen kesziről, és amint beérsz Pátyra rögtön a Somogyi Béla uton találod magad, és jobbra meg is látod egy nagy kanyar után a CBA-t ! El se lehet téveszteni, nem kell se kanyarogni se befordulni, csak egyenesen jönni :wink:
Legalábbis szerintem nem bonyolult! A Telki elágazás elött van! Azt tuti kimutatja a navigációs rendszered is! :lol:

De felőlem találkozhatunk máshol is, csak gondoltam az egy jó kiindulópont, ott könnyen megtaláljuk egymást :)

Egyébként erdős rész van itt bőven, főleg arrafele ahol Dóri lakik, de ott iszonyatosak az utak (erdei utak kátyuval) és a babakocsi kereke tuti ki is törne...szóval olyan rész ahol van erdő meg mező meg minden az rengeteg van, de nem babakocsinak való! Legalábbis szerintem! De Dóri ha te tudsz valami jót akkor mondd, hátha felétek vannak jobb utak is csak én nem tudok róla!

Én itt szoktam keringeni az utcákba, végülis itt minden zöld körbe, meg jó idő is van, és napközbe autó se sok jár errefelé :lol:
Szóval mi így szoktuk megoldani a séta kérdést, de mondjatok jobb ötletet ha tudtok valamit :roll: :)

Nekem is jó lesz a kedd szerintem! Bár lehet nem nagyon fogok tudni beszélni, hisz holnap fogorvoshoz megyek, de majd sokat bólogatok :lol:

Nah majd akkor meglássuk ki mire szavaz :)

Addig is további jó hétvégét nektek :)
Puszi a babóknak :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na sziasztok :D !

Akkor lenne 1 ötlet.Ha mindenkinek jó.Én elmennék a Dóriékért és oda mennénk az Orsiékhoz ha ott úgyis egész jó a terep.Ott akkor tudunk sétálni.Utánna haza viszem őket.Mert akkor nem kéne fölöslegesen mindenkinek utazgatnia.De ha nem jó akkor marad a CBA vagy más egyéb.
Remélem jó idő lesz :D .

Na jó hétvégét (és Forma1 hallgatást :D :shock: )

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi: nagyon köszönjük a fuvarozást! Címet és telefonszámot küldök priviben, lécci te is küldd el a saját mobilszámod, meg Orsiét is, mert az jó, ha megvan...
Már alig várjuk a talit! Főleg, hogy egyedül árválkodunk itthon, mert Gábor horgászni ment. :(
Itt a Mézeshegyen tényleg elég vacakok az utak, meg csak 4utca van, amin lehet menni, így szerintem is menjünk be a faluba, mert tényleg csendes és szép utcák vannak ott, meg elférünk hárman is egymás mellett. :D

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt.
Hát akkor már csak az Orsinak kell rábólintani a dologra :D .
Küldöm a számokat privin.
A párom tegnap megmutatta hogy kell bekötni a babahordozót.Hát nem egyszerű de már megy a dolog.
Orsinak is jobb ha a környéken marad, hátha éhes lesz a Kyra.Meg ha a Réka lesz éhes akkor viszek egy adag kaját,és talán meg tudom melegíteni ha arról lesz szó.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Nah jó reggelt lányok :)

Felőlem mehet a dolog, jó lesz igy nekem is :)
Nos, a számomat is meg a címemet is elküldöm mindkettőtöknek, így ide találtok hozzám is :)
A pelenkázás, kajálás megoldható nálam, nem probléma, ugyis itt maradunk ezen a környéken, tehát bejöttök és elintézitek amit csak kell! Nincs itthon párocskám, ugyhogy nyugodtan lehetünk :)
(Már nem mintha itthon lenne akkor zavarna, de igy csak csajok jobb mégis :wink: )
Szóval akkor legyen a kedd, és küldöm az elérhetőségeket, és az időpontot szerintem meg majd megbeszéljük...amikor Réka felkel és eszik és tisztábaraktad valamikor délelött...szerintem!
Aztán ránkdobsz egy smst, hogy most indultok, és akkor én is összekaparom a kisasszonyt, meg Dóri is az úrfit...jó ötlet? :D

Na megyek, szép napot nektek, este még benézek a válasz miatt :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :) !

Na akkor megdumálva :D .Szerintem jobb hogyha azért lakásközelben vagyunk,mert bármi nyöszörük lehet a babáknak.Akkor küldök smst amikor kb. fél óra mulva indulnánk.
Már csak az idő legyen jó 8) .
Akkor délelőtt tali.

Addig is legyen mindenkinek jó éjszakája :D .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Okés minden! Várunk, Timi, valamikor délelőtt. Aztán reszkessetek pátyi autósok, jön a 3 mindenre elszánt sétálókommandós! :lol:

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Remek :)

Örülök, hogy ilyen jól össze tudtuk hozni :)
Reménykedünk a jó időbe és várjuk nagyon a holnapot :)

Legyetek jók addig is, és drukkoljatok nekem, hogy a fogorvos ne kynozzon meg nagyon :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiasztok!

Minden adatot feljegyeztem.Remélem könnyen odatalálunk.

Orsi: Át tudom érezni a helyzetedet :? .Tavaly legalább 12X voltam fogorvosnál (gyökérkezelés :? ),aztán fogműtét lett belőle :? .
Remélem azért nincs nagy gond.
Legfeljebb holnap hozol papírt meg tollat :D és levelezünk .

Na holnap

Kép

Timi
tftimi
 
 


Hahó lányok!

Jó volt tegnap a séta! Hogy aludtatok? Sikerült kipihenni az éjszakát, Timi?

Boldit annyira felkavarta a sok csajszi, hogy gyorsan növesztett még egy fogat, és reggel felállt az ágyában!!!

Szép hetet még!

Kép

Kép
odod01
 
 


SZiasztok!

Szerintem is nagyon jó volt,bár egy kicsit fáradt voltam a 2 óra alvás miatt.Remélem legközelebb aktívabb leszek :D .
Gratulálok a Boldinak!!! :D

Az éjszakát sikerült kipihenni ,mert most este egészen jól viselkedett.Nem gond ha 2x-3x fel kel kelnem etetni,csak a multkor az etetések között is dünnyögött meg hisztizett.Ezért nem tudtam aludni :( .
Elég szar idő va.Még jó hogy nem tegnap kaptuk a nyakunkba :D .
Orsi hogy vagytok?


Kép

Timi
tftimi
 
 


Na sziasztok :)

Örülök, hogy kedden össze tudtuk hozni a találkozót, és remélem, hogy hamarosan újra összehozunk valamit! :)

Boldinak nagy gratula a fogacskához és a felálláshoz is :)
Hát ha ilyen jó hatással vannak rá a lányok, akkor a legközelebbi találkozó után már majd totyogni is elkezd, és utána rohanni fog :lol:
Ugyhogy amikor csak ugy érzed jó lenne már ha valami történne a fejlődésébe, csak szólj és mi megoldjuk :wink:

Timi, hát sajnálom, hogy olyan keveset hagyott téged aludni, de remélem azóta bepótoltátok az alváshiányt :)
Mi meg pont kedd este jártunk ugyanugy, mint ti, hogy alig aludt valamit, többször kelt fel mint szokott, és közte is nyüszögött, felszinesen aludt, amitől én se aludtam igazán sokat :(
De azóta mi is helyrerázódtunk!

Timi, miért nem jössz mostanság a másik topicba? Nem szeretsz ott?

Remélem mindenkivel minden ok!
Szép napot nektek! 8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :) !

Képzeljétek,tegnap előtt este elkezdett rázni a hideg,megmértem a lázamat és 38.3 volt.Felírtak antibiotikumot.Mondták,hogy a kimerültség is rájátszott a dologra,meg vérszegény vagyok :shock: .
Réka baba leköltözött 1 emeletet anyukámhoz,hogy nehogy elkapja :( .Szerencsére eddig semmi jele,hogy beteg lenne.
Azóta volt már 2 nyugis éjszakám.Végre ki tudtam legalább aludni magamat.De már nagyon hiányzik a baba :( .Szerintem ma este már megkockáztatom hogy visszaköltöztetem.Felveszek valamilyen maszkot.


Remélem mindenki jól van és senki sem beteg :) .


Kép

Timi
tftimi
 
 


Szegény!
Sajnállak nagyon, a betegség miatt is, szóval jobbulást, meg hát Réka hiánya miatt is! Ez azért rémes lehet! Én nem bírnám ki! Két nap...én eddig háromszor maradtam nélküle pár órára (kétszer fogorvos miatt egyszer meg mert két napig nem aludtam és felvittük anyósékhoz míg mi párommal aludtan pár órát) de én már akkor totál beteg voltam attól, hogy nem lehet velem!
Szóval meg tudlak érteni, és remélem felviszitek ma már, inkább a maszk mint a nélkülelét!

Dóri remélem veletek is minden rendben!
Újabb fogacska? Rohangálás? :wink: :lol:

Kyra ma nagyon nyűgösen indítja a napot :(
Nem akar a kiságyába maradni...de nem lehet egész nap a babakocsiba és a hordozóba...vagy igen? :roll:
Szerintetek hagynom kéne? Inkább azokba csendesen, mint a kiságyba üvöltve? Vagy így elrontom? Mit tennétek a helyembe?
Segítsetek! :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


.Sziasztok!

Hát nálunk marad a maszk :D .Réka is nyügi ma.
Szerintem próbálj egy kicsit sétálgatni vele a karodban.Ha nem nyugszik meg akkor hordozó,ha attól sem akkor baba kocsi.Reméljük nem rontódik el :D .Szerintem nincs más megoldás,hacsak nem hagyod sírni,de gondolom azt nem tennéd :D .Nálunk is volt,hogy nem tudtam már vele mit csinálni és áttettem a babakocsiba.Van egy örökölt babakocsink (elég szar),de arra jó ,hogy bent a lakásban használjuk.Lehet hogy a pocija fáj :? :( .Szerintem próbáld meg az Infacolt.Azt mondják a hasfájás inkább csak 3 hónapos koráig kínozza a babákat,addig meg szerintem használhatod ezt a cseppet.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Orsi:

Ezt találtam a neten az Infacolról:

http://www.pezomed.hu/termekek_infacol.php

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Minden rendben velünk, Boldi egyelőre beéri a 2 foggal és a felállással, és néha nagyokat esik.

Timi, remélem, jobban vagy már! Tényleg nagyon vacak a babó mellett betegeskedni! Gyógyulj meg hamar!

Orsi! Szerintem egy ilyen pici babát, aki most bújt ki a meleg, örökké mozgó-ringó, puha fészekből, a te testedből, nem lehet elkényeztetni!!!! Nyugodtan vedd fel, ringasd! Hiszen még csak most volt egy hónapos, nem várhatjuk, hogy 9 hónap ringatózás után mozdulatlanul feküdjön egy sivár ágyacskában. :roll:
Szóval tedd a babakocsiba vagy a hordozóba, aztán 3-4 hónaposan, ha akarod, elkezdheted "nevelni", 5-10 percre már lehet hagyni sírdogálni. (Még ha el is rontanád, 1 hét alatt vissza lehet szoktatni, ahogy nálunk volt Boldival.) De én még 7 hónaposan is ringattam, azt lehet, hogy nem kellett volna. :shock:

Szép hétvégét, használjátok ki a jó időt! :lol:

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Réka egy tündér.Este 7kor elaludt és csak 1kor kelt fel.Az 6óra :shock: :D .Kezd átállni a 4-5 órás evésekre.Remélem így is marad :roll: .
Boldinak már 2 foga is van?Tyűűűű meg haaaa :D .Ez gyors volt :D .
Egyébként sírás ügyben,néha már én is hagyon pár percet sírni,mert ha meg rögtön rohannék mindig,akkor meg az lesz később a baj :? .
Orsi mi a helyzet nálatok?


Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Hát most Kyrával ott tartunk, hogy napközbe a babakocsiba van kinn az udvaron, vagy idebenn a hordozóba ha nagyon fúj a szél...remélem nem lesz "elkényeztetés" ebből... :shock: :roll:

Az éjszakák nálunk is jók már egy ideje, 10körül alszik el, aztán egyszer kel fel 2-3 körül és aztán már csak reggel 6-7 körül, de szerintem akkor is csak azért kel fel mert párom megy dolgozni és az egy kicsi zajjal jár...persze próbál lábujjhegyen közlekedni, de azért hanggal jár :D
Szóval egész jól beállt az éjjel nálunk is :)

Azt hiszem ki fogjuk próbálni ezt az infacolt, hátha nekünk is bejön :roll:

Na és mikor lesz a legközelebbi séta? :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Lányok!

Egy kérdésem lenne!
De ne nézzetek hülyének, hogy Kyra még csak egy hónapos és én már ilyenen gondolozok...szóval nem tudtok ajánlani nekem valami jó kis könyvet amibe le van írva, hogy a gyereknek hogy kéne fejlődnie, milyen ütembe? Melyik hónapba mit kéne csinálnia, és hogy x hónaposan kell fordulnia, járnia, beszélnie...stb...?
És hogy x hónapos gyereknek milyen játékokat ajánlanak? Milyen dolgokkal lehet az akkori szinten a készségét fejleszteni? Meg, hogy mondjuk milyen mondokák vannak az épp aktuális korokra? me ilyenek?
Mert én elkezdtem már innen onnan összenézni ezeket, hogy mikor mit kell csinálni vele, de olyan jó lenne ha nem kéne mindenre külön rákeresni, hanem lenne egy frankó kis könyv erre...vagy csak álmodok ilyenről?
Vagy hülye vagyok, hogy ilyet akarok?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:

Hát nekem van egy könyvem,aminek az a címe,hogy ,,Az első 12 hónap titkai",végül is nem olyan rossz.A www.libri.hu-n nézzél körül,hogy milyen könyveket ajánlanak ebben a témában.

Hogy vagytok?Mi már 2 napja csak 1x keltünk fel éjszaka :D .Sőt tegnap 7kor evett,utánna meg hajnal 2kor :shock: .Remélem kezd átállni a kis Boszi :D .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Köszi az ötletet, megnézem majd :)

Ügyes a kis Réka, hagyni is kell anyát aludni :)

Teszek fel pár új képet Kyrusról :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nekem van egy nagyon jó könyvem, Orsi, a mondókákon kívül minden benne van, amit kérdeztél, az is csak azért nincs szerintem, mert amerikai az írónő. Nekem kölcsönben van meg, de a címe: Mit tud a gyerek?-Játékos képességvizsgálatok. Az írónő: Dr. Miriam Stoppard
A Park Kiadó adta ki 1993-ban.
Gyönyörű és elégedett Kyrus, látszik, hogy jó dolga van! :lol:
Ne féljetek az elkényeztetéstől 1 hónapos korban, tényleg!!!! 8)
Az a fontos, hogy mindig érezzék, hogy biztonságban vannak, nekik most ez az egészséges fejlődés szempontjából a legfontosabb!

Timi, örülök, hogy kezd beállni a rendszer, ügyes a lányka, Boldi alig tud majd választani. a két szupercsaj közül. :D

Nyugodt éjszakákat kívánok, puszi

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Hát tegnap óta nem jött be nekem a babanet :shock: :?: !
A képek nagyon szupik!Tündéri a kis ,,Mumin-fejű" :lol: .
Végre megkaptuk a TAJkártyát, egy hónapba tellett nekik.
Tegnap itt volt a védőnő és azt mondta,hogy a Réka keveset eszik :roll: .Ha csütörtökig így marad,akkor lemegyek tanácsadásra.Kb. 700-800-at kellene ennie és így eszik:
Péntek: 630
Szombat:490
Vasárnap:525
Hétfő:570
Nem tudom mit csináljak ha egyszerűen nem tudok bele diktálni többet.
Ma megmérem este.Kiváncsi vagyok mennyit hízott.Elkeserítő a helyzet.Lehet,hogy ez a tápszer meg nem ízlik neki vagy nem tudom :( .
De viszont tegnap fél11-től alukáltunk egészen 4-ig :D :D :D .

Pussz mindenkinek :D
Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi!
Ki mondta ezt a 700-800-at? :?: :shock:
150g szorozva a testsúlyával! Hány kiló Réka?
Mert hát nekünk is azt mondták hogy 600körül kellene ennie! De nem 700-800! :shock:
Ne foglalkozz vele! És különben is az számít, hogy hetente mennyit hízik! Heti 200körül kell híznia! Ne aggódj!
Én is aggódtam, de már nem aggódom! Kyrus nálunk nagyon sokára szedte vissza az eredeti súlyát, és utána is alig gyarapodott, de én nem izgattam magam mert elégedett volt, addig meg semmi gond! Szóval nálunk volt ugy hogy két hétig alig 300at hízott, most meg egy hét alatt hízott majdnem 500at! Szóval ne csűggedj! Amig Réka jól van addig nincs semmi gond! Hidd el az éhes baba üvölt, és nem alszik ! :wink:

Dóri köszönöm a könyvtippet, majd utánanézek, és beszerzem :)

Most rohanok, mert Kyrus nyüglődik...szerintem frontérzékeny! Mint én! Ha jön az eső az megvisel...ugy tűnik őt is!

Szép napot nektek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

A 800 -at a védőnő mondta,de a tápszeres dobozra is ez van írva.Szerintem tápszerből többet kell enni mint a tejcsiből,mert a tejcsi jobban táplál .Tegnap megmértem és pénteken lenne 4hetes és 660grammot hízott eddig.Majd pénteken is megmérem.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Na szép jó napot!

Mi ez a lustulás kérem szépen :?: :lol:

Hogy teltek az "ünnepek" ?
Mi sokat voltunk apával, kertészkedtünk, sétáltunk, meg mindenféle családi program volt! Most volt a szülinapom és vendégsereg árasztott el minket :?

De most már szerencsére visszatértünk a megszokott kerékvágásba, és éljük mindennapjainkat, hol jobb, hol nehezebb napjainkat :)

Kyrus cseperedik rendesen, nőjjük ki a kis rugikat, meg bodykat :D
Elértük az 5 kilót keddenként szoktam lemérni este, mert ugye kedden született, és így mindig egy héten egyszer mérem, és most volt 5130gramm :)

Szóval én meg vagyok vele elégedve, még akkor is ha nem eszik napi 800at... :shock:
Nem is tudom, hogy mennyit eszik, de nem is érdekel amig hízik! :lol:

Timi, veletek mi ujság? Mitmondott a védőnő? Tömnöd kell Rékát hogy egyen többet, vagy mi ? :?

Dóri, veletek? Fogacskák jönnek szép sorra, vagy most szünetet tartotok? És a futással hogy álltok? Maratonra beneveztek? :wink:

Irjatok ám, nem ám elhanyagolni a topikot :)

Na szép napot és jó babázást :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

AZ komoly!Elértétek az 5 kg-t?Gratulálok :D !Mi 4540grammosak vagyunk.
Tegnap voltam a védőnőnél+ a gyerekorvosnál,vittem az adatokat, és azt mondták,hogy rendben van.Ugyan nem eszik sokat,de viszonylag rendesen hízik.
Képzeljétek tegnap voltam szemöldök tetováláson,mert nekem már évek óta nagyon ritkás volt (gyógyszerallergia miatt megritkult),és most úgy nézek ki mint egy zombi :lol: .
Nem lett rossz,de a végeredményt csak 4-5 nap mulva látom meg amikor leesik a varr.Most elég sötét színe van,de világosbarna lesz elvileg.A párom majd frászt kapott,hogy hogy nézek ki :lol: .Tuti pár napig ki se mozdulok :) .Tök jó ez az ABS sportcentrum Budaörsön.Van fodrász,műkörmös,szoli meg FÜLBELÖVÉS babának is.Már nézegettem a fülbevalókat.Nagyon arik.
Utólag is boldog szülinapot!!!Hányadik 26 vagy 27?
Nekem meg tegnap volt a nevem napja.A hét végén lesz a családi banzáj.
Ma este egész jól aludtam vééégre,10körül elaludt és 4kor kelt fel.Ha minden este ezt csinálná,akkor jóba lennénk,mondtam is neki :D .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam hat hetes kontrollon, és mindent rendben talált a doki, és Kyrust is imádnivalónak találta :lol:
Irt fel fogamzásgátlót, ugyhogy két hét múlva már nyugodtan élhetünk házaséletet mndenféle egyéb eszköz nélkül :)
Az lesz már csak jó :lol:

Boldog névnapot így utólag is :)
Nekem a 26. volt :)

Tiszta komoly, most gondolkoztam, hogy most lesz az első anyáknapja amire már én is kapok virágot :)
tök fura :)

Akarsz fülbevalót rékának?

Kiváncsi vagyok milyen lett a szemöldököd :)
Képet raksz fel?

Dóri veletek mi ujság?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Én a jövőhéten megyek kontrollra.Már alig várom azt... :D .
Én még nem tudom,hogy mi mellett döntsek ,gyógyszer? vagy spirál?.
A gyógyszer nem túl jó állítólag a visszerekre ,de a spiráltól meg tartok.Anyukám is spirál mellett lett egyszer terhes.Nem tom :roll: .Szerinted?
Hát képet majd neked küldök ,ha már teljesen kész leszek.Még a jövő héten 1x át kell ütni.

Dóri hova tüntél?Ejnye-bejnye :)

Kép

Timi
tftimi
 
 


Na sziasztok :)

Én a gyógyszert vállasztottam, mert mi szeretnénk kistestvért 2 éven belül, és így semmi értelme nem lenne a spirálnak!
Egyébként nekem nincs rossz véleményem a spirálról, nekem is volt fenn, és pont Kyra elött vetettem le, de én nem lettem addig terhes, csak utána :lol:
Szóval én már szedem a gyógyszert :)

Képzeljétek a ma éjszakát a drágám átaludta :)
Este nagyon nehezen aludt el, majdnem 11 volt mire elaludt, de aztán csak reggel 3/4 5kor kelt fe, és akkor is csak egy 10 percet evett, és aludt tovább :) Igaz csak 6ig, aztán felkelt, hogy apával találkozzon még mielött dolgozni megy (ezt minden reggel eljátsza) de aztán megint elaludt, és 9ig fel se kelt :D
Szóval tünemény volt :)
Tudom ma éjjel megint nem fog aludni, tehát nem reménykedek, hogy jajj de jó nekem, de azért jó érzés 1x 1x ha ilyet csinál :D

Dóri, tessék velünk beszélgetni :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Hát Orsigratulálok!Meglátod mostmár egyre többet fog aludni :D .Nálunk is így kezdődött ,és képzeld már egy hete szinte 10től reggel 5ig alszik.Sőt tegnap este 10től reggel 6ig durmolt.Nagyon rendes kislány :D .Már én is kezdtem kidőlni ,de végre javult a helyzet.
A spirált hogy teszik fel?Fáj?Ha gondolod emailre is megírhatod.Mennyibe kerül kb?

Na pussz

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Hát Kyrusnak sajna az volt az egyetlen végigaludt éjszakája...azóta se...na persze nincs probléma avval, hogy egyszer fel kell kelni hozzá, és 5 percet szopizik, mert hát annyira végülis nem fárasztó, de azért élveztem azt az egy éjszakát, meg szerintem nem is éhes annyira, hisz 5 perc alatt nem lehet jóllakni, szóval szerintem csak inkább hozzászokott a 3 órákhoz, és így anyahiánya van :lol:

De Rékának gratula :)

A spirál feltétele nem olyan nagyon fáj! Nem mondom, hogy kellemes, de végülis egy pár másodperces fájdalom! Szóval kibírható, de utána pár napig viszont fáj az ember hasa! Arra fel kell készülni! Szóval az én dokim most tett fel egyet nővéremnek, és cataflamot is írt fel mellé rögtön! Szóval pár nap fájdalom, de szerintem megéri, mert utána nem kell azon aggódni, hogy bébi megint, meg, hogy jajj bevettem a bogyómat...?
(tudnillik én most bogyózok, és halálomon vagyok vele, mert mindig elfelejtem...nemtudom mit találjak ki, hogy ne felejtesem el)

Árat nem tudok, mert dokifüggő! Aki nekem tette fel drágán dolgozott, és a spirál meg a feltétel együtt 30.000 volt, de nővéremnek most az én mostani dokim tette fel (akinél Kyra is született) és ő odaadta, a vényt hogy váltsa ki a spirált, tehát magát a műszert fizette meg, és utána az ő egyszeri díjját ami 7000ft nála! Tehát nem tudom igazán, hogy ki mennyiért, és hogyan csinálja :roll:

Ha van még kérdésed kérdezz nyugodtan :)

Dóri! Tessék velünk beszélgetni :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


szIA!

A spiráltól nem véreztél jobban utánna?Mert valahol azt olvastam,hogy valakinél ez volt.És az a bizonyos nem más tőle?
Hát Réka a szeles idő miatt elég hisztis volt.Tegnap előtt nem sokat aludt este.Tegnap meg 10től-fél 4ig,aztán fél 7kor kelt megint.Nagyon nem bírja a szelet.Én sem .
Nálunk viszont egy etetés egy óra este is,de van hogy több.Fél óra míg hammol,aztán büfiztetés,aztán fülelés még nincs e büfi,aztán megvárni amig elalszik és kiköpi a cumit,aztán lábújhegyen átosonás cumit elcsenni és csak ezek után tudok aludni.Szóval nem egyszerű :D

Kép

Timi
tftimi
 
 


Hát nem tudom, hogy jobban véreztem-e... :roll:
Ugyanis én elötte gyógyszert szedtem, ami ugye csak 3-4 napos menziket eredményez, és utána a spirállal már többet véreztem, 4-5 napot, max. 6!
De hogy ez most a spirál hatása-e ,vagy egyszerűen csak nekem természetesen ennyi, azt nem tudom! De nem mondanám, hogy annyira sok volt!

A szélre Kyra is nangyon érzékeny! Olyan hisztis volt egész héten...nekem is mindig fáj tőle a fejem nem csoda, hogy neki is!
A babák sokkal érzékenyebbek mint mi, ugyhogy szegényt úgy sajnáltam! :(

Hát az esték nálunk is eléggé nyögvenyelősek! Sokáig eszik ő is, sokat nyüglődik, nem bír elaludni...szóval meg tudlak érteni! Legkorában 10kor alszik el (8kor fürdetjük álltalába) de van, hogy 11ig is nyüglődik :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!


Hogy telnek az éjszakák?Én már egészen megszoktam az éjszakai felkeléseket.Az elején volt nagyon rossz.Mi is 8kor szoktunk fürdetni :) ,aztán hami 9-ig,utánna meg imádkozom,hogy 10-ig kb. elaludjon :) .
Hát voltam az orvosnál.A gyógyszert nagyon nem ajánlotta nekem az érrendszerem miatt,a spirállal meg még várni kéne azért egy kicsit,úgyhogy marad a harmadik megoldás :( .Na mindegy.


Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Hát az éjszakák aránylag jól telnek, de persze nem alussza végig, az az egy éjszaka csak beetetés volt :D
De mindegy, hozzászoktam már :)
Hát igen, nálunk is kb. ez az esti rend, de van, hogy 11kor is fenn van még... :?
De szerencsére az a legritkább :D

Hát csodálkozom azon, hogy a spirállal várni kell még...miért kell várni? Nem tudok róla, hogy avval várni kéne, meg te különben is császáros vagy, szóval nem is értem, hogy mire kell várni? Hisz neked ott semmi nem sérülhetett, nem kell regenerálódnia semminek! Ki érti ezt? :roll:
De kitartást akkor a harmadik megoldáshoz! Meddig is kell várni a doki szerint?

Jövőhéten talizunk? Vagy a héten valamelyik nap? Amíg ilyen szép idő van? Holnap? Szerdán? Én ráérek :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZia :D !

Képzeld hasmenése van a Rékának.Te szoktad valamivel itatni a Kirát?
Tali holnap jó nekem délelőtt,ha jó idő van és nem lesz rosszabbul a Réka.
Tegnap mi is 11kor aludtunk el,viszont csak fél 6kor keltünk,úgyhogy egész jó volt :) .
Hivattunk elő képeket tegnap.Nagyon arik lettek.Lefűztük egy fotóalbumba.Holnap megmutatom őket.
Dórival mi a helyzet vajon?

Na pusz
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Na akkor mi ujság? Jöttök ma? Csak mert akkor összeszedem magamat :D

Én itatom Kyrát teával, babatea, édesköménnyel, a hasfájásra! Szerintem használ neki! És nem hal bele, ha nem csak anyatejet iszik! Persze nem adok neki gyümölcslevet meg semmi ilyet, de inkább teát adok neki mintsem gyógyszert... :roll:

Kiváncsi vagyok a képekre :)

Dóri? Ha nem jelentkezik, akkor lassan írok neki smst! Szóval ha mi talizunk neki is írok, hátha csak nincs netközelbe, vagy ilyesmi, de szeretne talizni! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Csak most keltünk fel. :)
Este 11volt megint mire elaludt nagy nehezen,de aztán 6ig aludt,aztán 7től-9ig megint aludtunk,úgyhogy megvolt a 8órás alvásom vééééégre.
Nézd meg a : http://www.idokep.hu/?oldal=mix honlapot!
Nemsokára ideér az eső :? :cry: .Szerintem ma már nem indulunk el.Sőőt jégesőt is mondanak :shock: .
Basszus most nézem ,hogy péntekig elég szar idő lesz.
Most mi legyen?


Kép

Timi
tftimi
 
 


Szia!

Hát itt még nem látszik az eső, de ha ott már igen akkor tényleg mindjárt ide is ideér!
Így szokott lenni! Szóval akkor rakjuk ezt át máskorra, mondjuk jövőhétre, ha már ugyis egész hétre esős időt mond!
Nekünk jövőhéten hétfőn lesz az első szurink, ugyhogy aznap nem alkalmas a séta, mert délelött én leszek tiszta ideg, délután meg szerintem ő lesz nyűgös :cry:
Szóval mit szólnátok a jövőhét keddhez?
Mert akkor ezt így jó előre megbeszéljük :)

Hát örülhetsz, hogy Réka ilyen jó kislány és hagy téged aludni! Sajnos Kyra nem akarja átaludn az éjszakát, az az egy alkalom csak egy kivételes alkalom volt! :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia :) !

Még itt sincs eső,de szerintem mire összepakolnám a babakocsit meg a kajáját meg összecuccolnánk,meg ennénk,meg mire kiérnénk lenne dél,addigra meg már ide is érne az a felhő :( .És akkor lőttek a sétának.Szerintem kimegyünk a kerbe addig.
Akkor jövő hét kedd.Remélem Kyra nem lesz lázas és jól fogja viselni a szurit.Már én is nagyon félek előre,hogy hogy fogom bírni amikor szegényt megszúrják :( .Dehát ez az Ő érdekük.
Tegnap vettünk mi is pihenő széket a babának.Nagyon jó dolog.Előbb kellett volna beszerezni.Tök jól elvan benne :D .Most is elszundított :) .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Tegnap voltunk az auchanba és láttunk mi is pihenőszéket valami röhelyes 4000ft körüli áron, de én nem vettem meg, mert Kyra utál a hátán lenni, a hordozójába is utál lenni mert ott is a hátán van ugye, szóval szerintem mire rájönne, hogy jó a hátán lenni mert jobban látja a világot, addigra ki is nőné a pihenőszéket, ugyhogy nem vettünk neki :)

Küldhetnél pár fotót addigis Rékáról, mert kiváncsi vagyok már rá, hogy mekkorát nőtt :)

Dóri veled mi van? Remélem nincs semmi baj! :roll:

Nektek is most lesz szuri valamikor nem Timi? Két hét múlva?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát szuri szerintem a jövő hét után hétfőn lesz.
Mi még nem voltunk sose vásárolni a Rékával (mindig anyura bíztuk).Most ez hülye kérdés,de hogy oldjátok meg?HOva teszitek?A hordozójában és úgy a kosárba?
Küldök képeket az emailedre.

Kép

Timi
tftimi
 
 


küldtem

Kép

Timi
tftimi
 
 


Megkaptam köszönöm! Nagyon szépek vagytok :)
Rajtad semmi túlsúly nem maradt? :shock: Nagyon csini vagy! És Réka a nagy szemeivel meg abba a cuki sapiba, hát zabálnivaló :D

Mi eddig kétszer vittük el, mert én ugy vagyok vele, hogy meg kell, hogy szokja az embereket, a kocsit és mindent! És én meg nem igen akarom ilyen sok időre rábízni senkire, mert hát akkor rohanni kéne haza szoptatni, szóval jobb ha velünk van, meg így én is nyugodtabb vagyok!
Mi kenguruba cipeljük, nagyon jól elvan benne :)
A hordozóját nem szereti, hisz akkor háton kéne lennie, és ugye azt utálja :?
De egyébként az is megoldás, hogy babakocsiba rakod! Mert hát a kocsiba befér, és ott meg kinyitod és belerakod, csak hát én azt azért nem szeretem mert akkor nem sok mindent tudunk vásárolni!
Szóval mi ezért kenguruzunk!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: