Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi

mél ment a recepttel.

Judy
Judy
 


Köszönöm a receptet,megcsinálom és majd elmesélem, hogy sikerült. Pussz:Szilvi
szilviÉrd
 
 


Halihó!

Noémi!
De jó, akkor hatásos volt az anyai szigor? 1 év után Te is megérdemelsz egy kis nyugalmatKép Nálunk meg most megy a hiszti, de azt mondják az okosok, 15 hónapos kortól kezdődően ez életkori sajátosság és elvezet a "rettenetes kétévesek" korábaKép De állítólag 3 és 6 év között könnyű velük bánniKép Addigra meg úgyis jön az utánpótlás remélhetőlegKép
Kaszinó, rulett és blackjack voltKép Hát, jó volt megnézni, de asszem nem leszek törzsvendégKép A fiúkat kisé vissza kellett fogni, így sikerült némi nyereménnyel távozniKép Mondjuk a férjemet nem kapta el a hév, amin csodálkoztam is, mert amúgy benne van minden játékban, de azt mondja ez nem annyira tetszett neki, mert tisztán szerencse kérdése és nem kell hozzá gondolkozni.
Gergő még mindig nem hajlandó járni, ami már kezd idegesíteni így 14,5 hónaposan, főleg, hogy már nyár eleje óta álldogál és valahol azt olvastam addig ne hagyjuk állni, amíg biztosan nem jár, mert hiperaktív lesz a gyerek. Jó vicc, kötözzem le? Ha ez igaz, akkor az enyém hiperhiperszuperaktív lesz a több mint féléves ácsorgás utánKépKép Egyébként kapaszkodva teljesen stabilan járkál, de igényli, hogy legalább a kisujja körmét fogjuk, vagy a kabátja szélét, anélkül nem megy.
Kruppos cikk, köszi megvan. Remélem nem jön elő újra. Előre félek a 15 hós oltástól, azt mondják az is kihozhatjaKép

Szilvi
nincs mit, várjuk a beszámolótKép Egyébként itt az életmódban van egy muffinos topic.
Tegnap meddig voltatok? Kár, hogy Gergő nyügi volt. Egybként vissza kellett mennünk, mert az okos anyja otthagyta a gyerek szandálját, de szerencsére megvan.

pusz
Judy
Judy
 

 
 

Sziasztok!
Milyen volt a baba klubb?

Judy!
Tényleg lusti járás szempontjából Gergő,lehet hogy esett egyet mikor észre sem vettétek,és megiett,most óvatos. Nem baj,majd bepótoljaKép Ezt még nem halottam,hogy attól valaki hiperaktív lenne,mert sokáig állt az elindulás előtt? Szerintem butaság,de nem tudom,tényleg nem hallottam még ilyet. Az én fiam meg állítólag későn fog elkezdeni beszélni,mert korán elindult. Lehet,hogy van benne valami,mert gyönyörűen megmutogat,meg kézzel,lábbal elmagyarázza amit akar,de beszélni nem óhajtKép Pedíg olyan hamar elkezdte,aztán megtorpant és semmi. Most kezdte el mondogatni újra,hogy: nem,de,anya(de csak akkor,ha már nagyon akar valamit). És kész,ennyi. Jó tudom nem is kéne többet,csak furi,mert ő mindent olyan gyorsan csinál. Már 16 foga van,és 2 már megint be van durranva szegénykémnek. Pénteki vendégeskedés,hogy sikerüllt?
De ügyik vagytok,nyertetek is? Hát ez igen,akkor szerencsések vagytokKép Lottóznotok is kéneKépaz is szerencse,és nem agy kérdése.
Anyai szigor:
Hát én úgy érzem,hogy igen,ténylrg van,volt értelme. Hál istennek,mert sokat rágódtam rajta,hogy itt van e már az ideje a nevelésnek? És tény,és való,hogy nagyon sokat válltozottKép És nem csak azért,mert az életkorából adódóan változott. 3-6 éves korig lazíthatunk egy kicsit? Akkor már csak 2 évKépKépKép
Puszi
Sziasztok
Noémi
Noémi
 


Sziasztok!

Ábelnek Boldog Névnapot utolag is! Kép

Judy!
A Dani is 15hónaposan kezdett el "rendesen" menni. Ő is fél évet álldogált! Kép
Lehet hogy emiatt mozgékony?! Nem hinném, hogy köze lenne hozzá.

Én nem merek menni klubba, mert még mindig köhögök (1.5 heteKép )...
majd legközelebb.

Képzeljétek anyosom megsértődött....
Meséltem a Balázsnak , hogy ti is panaszkodtok a nagyszülői kényeztetés miatt...Erre ő megsértődött, miszerint nem is kényeztetik a gyereket ne beszéljek hülyeséget! Fél napig nem szólt hozzám!

Na mit szóltok milyen rossz vagyok! KépKép
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Egyszer valaki azt mondta nekem,hogy ő nem kényezteti el a gyereket,csak foglalkozik veleKép Ezért lett egy kis elkényeztetett kölke. Anyósod,és a többi nagyi is biztosan így képzeli.Na jó tényleg ezért vannak a nagyik,és meg is lehet érteni őket. De azért tényleg mindennek van egy határa. Most legalább anyósod magára vette egy kicsit a dolgotKép Ettől függetlenül biztosan megy majd minden úgy mint régenKép
Puszi
Noémi
Noémi
 


Halihó!

GERGŐ VÉGRE ELINDULTKépKép

Úgy örülök neki, olyan édes, ahogy tipeg feltartott mancsokkal. Persze azért sokszor átvált négykézlábazásra, meg térden csúszásra, de talán nem 4kézláb megyünk iskolábaKép

Xsara!
Anyukámat egyszer én is megbántottam, mert közöltem vele, hogy teljesen elrontja Gergőt, mivel ha otthon vagyunk mindig nonstop szórakoztatja. Viszont mi ritkán találkozunk, úgyhogy tényleg őt is meg lehet érteni.
Szóval nehéz ügy, kitartásKép

Noémi!
Nyugi, szerintem is van értelme a következetességnek. Igaz, most az új divat, lásd Kismama, hogy mindent a gyerekért, cipeljük őt naphosszat, aludjunk vele egyágyban.... Szerintem meg az arany középút az igazi, foglalkozni tényleg kell velük sokat, de nem non-stop és pl nálunk csak kiságyban alvás van, nincs is belől gond.
Tényleg volt már szerencsénk, tombolán is nyertünk már, utazást, babahordozót...Kép Párom lottózik rendesen, nem kell félteniKép
Beszéd. Tegnap volt itt a védőnő és rákérdeztem, azt mondta, hogy kb 10 szót kéne mondania a Gergőnek, beleértve azokat is, amit a saját nyelvén mond mindig ugyanarra. Szóval így talán megvanKép
Dominik még kisebb, szerintem ráér, Gergő még ezeket se mondta 2 hónapja. Ja, és a fiúk később kezdik, de aztán behozzák 2 éves korra.

na megyek fürdetniKép
pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Judy!Én is úgy vettem észre,hogy most ez a legújabb módi,hogy mindíg minden úgy legyen,ahogy a gyerek azt AKARJA. Akarja? De hát akkor ezzel mi rontjuk el leginkább a gyerkőcöt,és mi magunk neveljük rá,hogy hisztis,és akaratos legyen. Pl: Legyen napirend a gyerek életében. Ok. De hogyan legyen,ha ő folyton kézben akarna lenni? Tehát aludni is csak rajtam lenne hajlandó(ahogy régen ez tényleg működött nálunk) Akkor én csúsznák mindennel,főzés mosás takarítás,stb,mert non-stop vele kéne foglalkozni,ringatva altatni,stb. És akkor milyen napirend alakul ki benne? Hogyha álmos vagyok,akkor anyu úgyis elringat,mert én ezt akarom,és anyu a jó rabszolga,úgyis megteszi,mert azért van. Mit szűr le ebből? Anyu fejére is nőhetek,anyui úgy sem szól,mert az van amit én akarok. Hú remélem a lényeg amit akarok írni azért átmegy,és érthető?. Én szerintem mind a két félnek kell alkalmazkodni a másikhoz. Jó természetes,hogy az anyáknál ez máshogy működik,de a babónak ois meg kell tanulnia mi az hogy alkalmaszkodni a másikhoz,hiszen az élet erről szólKépKép
És még mindíg hány olyan anya van akinél azt látom,hogy "mindegy,csinálld csak engem hadddjál már békén". Nem közelsem vagyok tökéletes anya,de ettől rosszul vagyok. Miért nem lehet rászolni,hogy nem,és kész. Néha én vagyok túl szigorú? De amit nem,azt nem.(Jó kis dolgokban néha,engedek,de ezek nem jelentőség teljesek.)

Jaj,hát majdnem elfelejtettem: GRATULÁLOK, A NAGY FIAD ELINDULÁSÁHOZ!!!KépKépKép
Puszi
Noémi
Noémi
 


Judy!
Gratuláció Gergő elindulásához!Kép
Olyan édesek ilyenkor, mintha egy láthatatlan kötélbe kapaszkodnának!KépKépKép

Noémi!

Teljesen igazad van, mindent nem lehet a gyerköcre ráhagyni!
Kell néha egy kis nem is..abból tanul!

Andiék jól vannak, növöget a Lilike!
Már megy!Ügyes kislány!Kép
Kissé el voltak zárva a külvilágtól, tudod a hó miatt. Rég találkoztam velük(karácsonykor) telefonon beszélünk!

pussz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Lili megy? Ez igen! Akkor ő is nagyon ügyiKép Mennyi is,olyan 10-11 hónapos? Vagy több? Már nem is tudom,olyan sok babó van körülöttünk.
Puszi
Noémi
Noémi
 


Noémi!

11 hónapos (febr. 07-i).
Nagyon ügyike, bár még nem láttam csak hallottam!
Azt mondta az Andi, hogy Ő is korán indult el.

Mit szóltok a hóhoz, már megint esik.
Tegnap mentem el venni a Daninak hótaposót, mert kinőtte.Kép
Jellemző tél közepén....

pussz
Xsara és az Ő nagylábú kisfiaKép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Halihó!

Köszöni a gratulákat a fiamKép Azóta egyre ügyesebbKép
Megvagyunk mi is, csak Gergő taknyos volt az utóbbi napokban, de szerencsére elég volt a C vitamin. Kopp-kopp.
Csütörtökön megyünk a homeos dokinénihez, kiváncsi leszek mit mond.

Noémi!
Szerintem is igazad van a gyereknevelés dologbanKép

Xsara!
Akkor jó évjárat a kiscsaj, én is febr 07-i vagyokKépKép

Hó:
Hát, nem is tudom. A múltkor örültem neki, mert szánkóztunk, meg építettünk hóembert. Igaz 2 nap alatt pofára esett szegényke, de Gergő úgy örült neki, pont rálátott a szobájából. A szánkózást csak úgy értékelte, ha én is ültem mögötte, és apája húzta. Egyedül nem, mivel nincs karfa, biztos félt tőle.
Szóval most már kicsit unom a telet, várom már a jóidőt, hogy kint lehessünk többet és ne kelljen százezer göncöt felvenni. Már uncsi ittbent, a Piroska és a farkastól herótom van, de a fiam csak azt akarja hallgatni. Van egy csomó könyve, de ez a kedvenc, állandóan hozza ide. Ma már 4-szer meséltem el nekiKépKép Imádja, már előre mondja, hogy hammm, bekapja a farkas a PiroskátKép

Szóval kezdek depi lenniKép

Judy
Judy
 


Lányok!

Egy kérdésem lenne!
Vettem tegnap a Tescoban egy baby taxy-t, de kiderült a keresztlányomnak már van.Kép
2600.- forint volt.
Ha valaki mostanában szeretne venni átadnám, dobozban van. Sárga.

Köszike
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia Xsara !

Ha nem kell senkinek sem, akkor vissza is viheted, levásárolhatod másra, s akkor nem vész kárba ...

Szilvy/sysy
szilvy73
 
 


Sziasztok lányok!

Csatlakozhatok hozzátok? Mi is Érden lakunk, szívesen beszélgetnék veletek.
Hisztike
hisztike
 
 


Sziasztok!
Hisztike! Mi is érdiek vagyunk. A lányod gyönyörű! Merre laktok?
Üdv, macskási és fia.

Kép
Kép
macskási
 
 


Sziasztok!

Hisztike, Macskási!
Örülök hogy itt vagytok!Kép
Merre laktok?
Meséljetek magatokról!

Képzeljétek!
Én kaptam a világ legszebb szülinapi ajándékát..
A kisfiam azt mondta nekem (előszőr), hogy
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!KépKépKép
Persze ezt az ő kis kiejtésével..
édes volt, eddig hiába mondtuk neki , mindig azt mondta hogy NEMNEM.
Jaj, ugy örültem, majd kiugrottam a börömből.Kép

puszi mindenkinek
Xsara és az Ő kicsifiaKép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara, én is boldog szülinapot kívánok! Átérzem örömöd a kisfiad ajándéka felett, Luca nemrég mondta először, hogy Anya és én majdnem elsírtam magam.
Mi a Jávorfa utcában lakunk, pont egy éve költöztünk be, de még nincs egészen kész a ház. ;)
Macskási, köszi a bókot, bár a képen kicsit sárga a csemete orra a sok sütőtöktől.
Örülök, hogy itt többségében fiúk vannak, mert a környéken túlsúlyban vannak a lányok. Kép
Ki merer lakik?
Puszi neketek, Eszter és Luca
hisztike
 
 


Sziasztok, Dandénét ismeri valaki Érden?
köszi

magyari
Névtelen
 


Halihó!

Xsara!
Boldog születésnapotKép

Hisztike, Macskási
Üdv a fedélzetenKép
Az én fiam is most picit narancssárga a sok sütőtök-sárgarépától. De nem lehet átvágni, kiszedi a levesből a sárgarépát.
Mi a Csíz utcában lakunk.

Magyari
Én nemKép

Noémi, Szilvi
Merre jártok?

pusz
Judy
Judy
 


Szia Judy!
Sajna, nem tudom, merre van az utcátok! A milyenk Parkvárosban. (nem túl sok utcát tudok, hogy merre van KépKép )
Luca is fanatikus rajongással viseltet minden karotinban dús táplálék iránt, már a nyaka is sárga... De így télen nem nagyon tudom variálni a zöldségeket. A te fiad mennyi idős? Nagyon tündéri a képen! (már vőlegényt keresek a lányomnak! Kép )

Magyari, sajna én sem ismerem!
hisztike
 
 


Sziasztok!
Érden lakunk.5 gyermekem van a legkisebb 1 a legnagyobb 7 éves.
faith
 
 


Szia Faith!

Gratulálok a gyerekekhez! Kép Elismerésem! Én még abban sem vagyok biztos, hogy a másodikat beválalljam-e... Bár előbb-utóbb biztosan lesz Lucának hugicája/öcsikéje.
Milyen a nemek megoszlása?

Eszter
hisztike
 
 


Hisztike !

Én is Parkvárosi vagyok .
Régóta éltek itt ?

Szilvy/sysy
szilvy73
 
 


Szilvi!

Nem, egy éve költöztünk ide. Még csak most kezdem felfedezni a várost... Kép
hisztike
 
 


Halihó!

Hisztike,
Köszönjük a dícséretetKép A kép alapján elfogadjuk Lucát menyasszonyjelöltnekKép
Mi a madár nevű utcák részén lakunk, ez Tárnok felé esik. Egyébként mi is csak 2 éve lakunk itt.
Gergő pont ma 15 hónapos. Hűha, lassan vinnem is kell oltatniKépKép
karotin nálunk is megy, bár most próbálom hanyagolni, de tényleg nehéz.

Faith
Ez igenKép 5 gyerkőc. Mesélj magatokrólKép

Xsara
Gergőnek van már taxija. Azért sikerült elpasszolni?

Lányok,
a párkvárosi játszóházba jár valaki? Mi a műv. házas baba-mamába járunk, az csak 2 hetente van és még vinném valahová a dedet.

pusz
jó hétvégét
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Végre újra ittKép
Nem volt gépünkKép

Üdv az újaknakKép Hirtelen mennyien lettünk!

Xsara!
Kép Hát igen egy anyának ezek a legszebb percei,és alyándékai a gyerkőctől. Beszéltem az Andival,megbeszéltünk egy talit februárra,gyertek Danival,ha van kedvetek! Pontos időpont még nincs,az Andiékon múlik.
Boldog szülinapotKép

Judy!
Nem tudom eddíg miért nem mondtam,de a csíz utcában laknak az unokatesómék. 2gyerkőc,kisfiú,kislány, Csenge,Árpika. Nem ismerősek?

Most rohanok dolgozni,de most már jövök gyakrabbanKép
Puszi
Noémi
Noémii
 


Mi ez az új marhaság? A gép nemengedi,hogy simán Noémiként jelentkezzek be. 2 i-vel kell bejelentkeznem,mert van már egy Noémi regisztrálva. Eddíg ez nem volt gond. Arról meg már nem is beszélve,hogy a szerkesztőt mióta kérem,hogy regisztráljon,mert valamiért nem jött össze,és fél éve ígéget csakKép

Noémi
Noémii
 


Faith!

Szió! Örülök, hogy te is itt vagy!
Merre laktok? Mennyi idősek a gyerekek?

Noémii!
Jaj, ellopták a nevedet, ne hagyd!Kép
Persze, megyünk a talira, csak üzenjetek mikor!Kép

Lányok!
Köszi a sok gratulát!!KépKép

Dani imádja a havat, állandoan szánkozni kéne vele, de ki győzi!Kép
Várom már a tavaszt, süssön a nap, csiripeljenek a madarak.....de jó lenne!!!!

pussz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Parkvárosi játszóház???? Tudtok erről valami közelebbit mondani?
És a műv. házas klub milyen?
Mi itt a környéken szerveztünk magunknak klubot, de szívesen mennék még máshova is.

Hisztike
hisztike
 
 


Halihó!

Én is várom már a jó időket, szerencsére már február van. Jövő héten utazunk haza és megyünk bálbaKép És még szülinapom is lesz.
Ma lehet, hogy elmegyünk korizni, bár eléggé olvad.

Noémi!
Röhögni fogsz, de nem ismerem őket. Csíz utca melyik részén laknak? Mennyi idősek?

Hisztike!
Én a műv. házasba járok, ez két hetente hétfőn fél tíztől van, néha előadással, vagy kézműves dolgokkal.
A parkvárosit nem ismerem, csak hallottam róla, azért is kérdezem. Úgy tudom minden kedden van a közösségi házban, csak nemtom hánykor.
Bár nem tudom, mennyi időm lesz, két hét múlva kezdődik a sulim, de azért elvinném Gergőt még valahová gyerekek közé.

pusszantás
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Xsara!
Ha jelentkezett az Andi,akkor üzenek neked. Abba maradtunk,hogy febr.ban valamikor,ha tud jelentkezik,mert szobafogságon vannakKép
A nyarat,én is nagyon várom már. Emlegessük sokat,hát ha hamarabb eljönKép


Judy!
Milyen suliba fogsz járni? Ki fog vigyázni Gergőre? Heti hányszor? De h.. vagyok,levelező?
Jó bálozást,és BOLDOG SZÜLIKENAPOT!!Kép 28?GratulaKép Orvosi rendelő után rögtön jobbra az első utca. Elég rövid utca,és az utolsó ház a sarkon. (nem tudom hány szám). Az unokatesóm,szeptemberben ment vissza dolgozni,és van egy kis,és egy nagycsoportos gyerkőce. Ilyen hosszú a Csíz utca?

Mi is megyünk kikapcsolódni a hétvégén. Szombaton Operába megyünnk,megnézzük a Bohém életet. Kiváncsi leszek,mert még sosem voltam operában. A színházat nagyon szeretem,bár már ott is rég voltam. Ezzel a férjem lepett meg. Hát had ne mondjam,tényleg meglepett,mert ő meg a "kiöltözködés",és most azt mondta,hogy már olyan rég voltunk valahol,és én szeretem az ilyesmit,hát ő meglepKép Utána vacsi. Ja,és nemakarom elszólni magam,de mégis megteszem,úgy néz ki új kocsim leszKép Ma fixálja le a férjem,szóval tutinak tűnik,csak amíg nincs nálunk addíg semmi sem biztos.

Na puszi mindenkinek!
Sziasztok
Noémi
Noémii
 


Halihó!

Hétvége jól telt, voltunk korizni végreKép

Noémi
Nem hosszú az utca, sőtKép Ennek ellenére nem ismerem őketKép Szerintem mi pont a másik sarkában lakunk.
Operáért irigy, nagyon rendes a párodKép És milyen autód lesz? Drukk, hogy összejöjjön!
Köszi a gratulát a 28-hozKépNekem soknak tűnikKép
Suli:
Másoddiplomás képzés, minden szombaton lesz reggeltől estig. Elvileg apájával lesz Gergő, bár neki is van 2-hetente szombaton suli, lehet, hogy néha elhívom az anyukámat segíteni.

ma megyünk 15 hós mázsálásra, meg az oltást megbeszélni.

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok! Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de két hétvégé buliztunk, s emiatt felhalmozódtak a dolgok itthon, meg apa is sokat dolgozott. De most egy kicsit csendesebbek lesznek a hétvégéink.

Judy! Ezexerint te is 76-os vízöntő? Mert én is, csak én január--i.Akkor Isten éltessen!
Ja, amúgy én is szeretnék másoddiplomára menni, de még utána kell járnom, hogy hogy lenne. Nehéz, mert szegény anyukám van olykor-olykor Ábellel, de nem akarom lefárasztani, bár imádják egymást, aminek nagyon örülök. Jó volna összejönni, pár gyerkőccel.Ábel imádja a gyerekeket, jó volna egy tesó is, de még eddig nem jött össze. Ilyen az élet, szerintem túl vagyunk hajszolva.:-)
Na pusssz!
Szilvi
szilviÉrd
 
 


Judy!
Igen tényleg rendi a férjem, ritka,de hál isten nekem összejöttKép
'99 évjáratú Puntó,még a régi kasznis.
28 sok? Pont jóKép
Milyen másoddiploma? Akkor ritkábban tudtok hazajárniKép Sok sikert hozzá!
Gergő 15 hónapos paramétereire kíváncsi vagyok,mi csütörtökön megyünk.

Xsara!
Akkor csüt de.!

Puszi
Noémi
Noémii
 


Sziasztok!

Szilvi
Igen 76-os vízöntőKép
Utólag boldog szülinapot Neked isKép
Hát, én se tudom hogyan lesz ez a suli, tegnap csak fodrászhoz ugrottam el, és hát eléggé leamortizálta az apját ezen idő alatt isKépKistesóprojekt? Hát igen, lassan mi is gondolkodunk a dolgon.

Noémi
Gergő 15 hónapos paraméterei:
11,30 kg és 83 cm. Sógornőm szerint óriás. Szerintem nem.
Te is írd majd meg a paramétereket?
Új autó okés?

na pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Judy!
Dominik 13.5 hónapos adatai:
10.80kg,és 77.5 cm. Hát gergő tényleg óriás Domihoz képestKép De megdícsérték,hogy nagyon okos kisfiú,és hogy látszik,hogy mindíg foglalkozok veleKép Ő tényleg álandó lefoglaltságot ígényel. De nem baj,végülis ezért vagyok vele itthon. Amiben lassú(jó tudom nem kéne még neki,de olyan gyorsan csinállt mindent,hogy ez most furi) az a beszéd. Nem kapkodja el.
Új autó:
Ma kapom meg,és holnap tesztelemKép Hétvégén OPERA,és Korcsolya gálaKépKépKép

Xsara!
Mi újs? Nem jelentkeztél? Vártunk. A csajok itt voltakKép

Puszi
Noémi
Noémii
 


Halihó!

Még beugrottam, délután indulunk haza. Ma anyósékhoz, holnap anyuékhoz, szombaton bálKép
Sajnos a kutyánk eltűnt, remélem előkerülKép

Noémi
Hát akkor tényleg magasabb a GergőKépMondjuk én is eléggé magas vagyok.
De jó, hogy megdícsérték a fiadatKép
Beszéd, miket mond már?
Jó autókázást. Korcsolya gáláért nagyon irigy. Imádom, korizni is, meg nézni is. Nekem marad a tévéKép

na megyek, hiába 3 nap, az egész házat be kell pakolnomKép
pusz, jó hétvégét
Judy
Judy
 


Sziasztok!

Noémi!
Ezer bocsika a csütörtök miatt..dehát nagyon szétszórt vagyok!
Igérem legközelebb nem felejtem el!
Jó Operázást!

Judy, Szilvi!
Boldog Szülinapot mindkettőtöknek!
76'-os vízöntők a legjobbak! KépKép


Mit szóltok milyen szép időnk van!
Remélem így marad mostmár.

Mit szólnátok,ha jövő héten mennénk hátszóházba?

puszi
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Helló Mindenkinek! Bocsi, hogy ilyen ritkán írok, de Ábi Állandóan a géphez jön, ha itt lát, apa pedig sokat volt a héten nélkülünk, merthogy dolgozott.
Köszönöm a jókívánságokat!:-)
Ábi sajnos megint belázasodott, épp volt egy hét, hogy semmi baja, 3-4 hete szedett antibiotikumot, aztán utána kis orrfolyás, és most megin beteg.Én kezdek kétségbeesni, ez már sok, pedig nem egy gyenge szervezet
Most volt 18 hónapos, akartam vinni méricskéltetni, de beteg lett csütörtökre.Ez van, talán majd jövőhéten.
Ha meggyógyultunk, jó lenne randizni a gyerekekkel.
A Pán Péter Játszóházban voltatok már? Ábival tavaly sokat voltunk, és nagyon élvezte.
Jó hétvégét mindenkinek!
Na pussz, szólít a kötelesség!
Sziasztok: Szilvi
szilviÉrd
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Tavaly a Dani is ilyen volt, állandoan beteg, antibiotikum hegyek Kép
Elvittem egy homeopata gyerekorvoshoz, írt fel neki immunerősítőket...azóta háll istennek még nem volt beteg (egy kis hányás hasmenés járványon kívül)
Elötte viszont állandó nátha, piros torok.
Ha kell megadom a doktornő telefonszámát és/ vagy az immunerősítők nevét.

Mi szoktunk járni a Pán Péter játszóházba.Szereti Dani nagyon!Kép

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam,de valamiért nem sikerült elkülldeniKép

Mi is betegek vagyunk,megfáztunkKép
Dominik,még jobban viseli mint énKép De már gyógyulgatunk. Mézes,citromos tea hegyek. Olyan az orrom,mint egy pipacs.
Az opera,meg az kori gála szupi volt,de most még lelkesedni sincs nagyon kedvem. Nyúzott vagyokKép

Xsara!
Majd bepótoljuk a talit. Szobafogság miatt most a közösség kizárvaKép

Szilvi!
Pán PéterKép Mi is jártunk egy párszor. De dec. óta nem voltunk. De már gondoltam rá,hogy el kéne menni. Ábelnek is jobbulástKép

Judy!
Domi beszédben lusti. NEM,de,mama,baba,papa,pápá,és ha már valamit nagyon akar,akkor anya. de a többi közül is inkább csak a NEM,NE,DE,BABA mennek.
Kocsi szupi,bár a drága férjem talál rajta szépítgetni valót. Nekem,mint "laikus" női szemmel jó. Kicsit lusta,nehezen pörög fel,de állítólag ez a Fiatoknál szokás?. Nektek milyen volt a bálozás?

Amilyen gyorsan idetaláltak,olyan gyorsan el is tűntek az újak. Hol vagytok?

Puszi
Noémi
Noémii
 


Sziasztok

Betegeskedőknek jobbulástKép

Mi ma megkaptuk a 15 hós oltást. Csak pici hiszti volt, remélem nem lesz semmi gond.

Bál szupi volt, sokat táncoltunk. Volt casino részleg is, meg koktélbár, nosztalgiafotózás, Edwin Marton koncert. Tombolán is nyertünk egy hétvégét egy bp-i hotelban, meg ajándékcsomagot is.

Újak tényleg jól eltűntek.

Noémi!
ha vigasztal Gergő se mond sokkal többetKép Kaka= kakas, gyígyí= paci, hinta, bááá=bácsi, Búúú=boci, Bruá=maci, baba, pa=apa, koi=csoki, szóval inkább csak én értem hogy mit akar gagyarászni.

Xsara!
Mi is voltunk homeos dokinál, mert már több ab-t evett a gyerek, mint én életemben. Remélem nálunk is jó lesz. Ti miket szedtek és mennyi ideig?

Szilvi
Ém még nem voltam a PP-ben, de szívesen elmennénk egyszer.

És végül a nap híre: Tegnap reggel alkottam egy 2 csíkos kis zebrátKépKép

Judy
Judy
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen KíraKép

Judy!
Már megint szőkének érzem magamKép 2 csíkos kis zebrát? Ümmm.? Terhességi teszt? Bocs ha nem,de tényleg nem tuom mi azKép
Akkor megint jól mulattatokKép Látom azért a kaszinó,is jelen voltKép Elmentek a hotelba?

Puszi
Noémi
Noémii
 


Noémi!

Annyira nem vagy szőke, eltaláltadKépKép

J
Judy
 


Judy!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
GRATULÁLOK!
Nem is mondtad,hogy már tervezitek a másodikat! Gondolom,most kiscsajszi a cél! De még egy kis krapek is jöhet,abban már van legalább gyakorlatodKép
Mindenről tudni szeretnék! Mikor mész nőgyogyihoz? Mekkora a babuci? stb...
Puszi,és mégegyszer gratulaKép
Noémi
Noémii
 


Sziasztok!
A hétvégén mi is bálba megyünk. Remélem olyan jó lesz mint Judyéknak.
Judy! Gratula, mi már 4-5 hónapja próbálkozunk, de semmi, most pihi, lelkileg is.
Lehet, hogy a bál és a casino mindennek a titka.
:-)
Jó lenne egy picit összeröffenni, mert Ábi nagyon igényli a gyerektársaságot, olyankor teljesen be van pörögve. Na pussz! Szilvi
szilviÉrd
 
 


Halihó!

Köszönjük a gratulákatKépKép

Noémi!
Hát, igen, éppen csak felmerült a gondolat, hogy akár jöhetne a kistesó, erre tessék, elsőreKépKépÉppencsak visszaállt a ciklusom a hosszú szoptatás miatt. Most megint nem lesz rá gondom egy darabigKépKép
Dokinál 2 hete voltam, akkor még nem tudtam a dologról és nem is látszott semmi, pedig rákérdeztem. Úgyhogy most picit várok, ez még csak a 6. hét. Talán 2 hét múlva elmegyek.
A férjem szerint ikrek és 2 fiúKépKép Én titkon kislányt szeretnék.

Szilvi!
Jó bálozástKépKép hajrá kistesóKépKép
Mi jövő héten ráérünk, tényleg összehozhatnánk a gyerkőcöket.

Többiek, mit szólnátok?

Holnap suliba megyek. Hát a tényállás ismeretében, már nem vagyok olyan lelkes a suliértKépKép

pusz, jó hétvégét
Judy
Judy
 


JUDY!!!
EZER GRATULA!!!!

<blink>KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép</blink>

Olyan jó neked! Most egy kicsit írigykedek.
Már én is nagyon szeretnék, de most építkezni kell.Nembaj majd utána.

Noémi!
Örültem hogy láttalak.Már rég találkoztunk!Kép
Nagyot nőtt a kicsi fiad!
GYÓGYULJATOK MEG!

Többiek merre vagytok??

Szilvi!
Majd lehozom a gyógyszereket , mert fejből nem tudom a nevüket.

Nekünk jó a jövőhét talizásra!Kép
Ha gondoljátok mehetnénk játszóházba, de máshol is jó!

No mennem kell,
puszika mindenkinek

az "irigykedő" Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Hát még mindíg betegek vagyunk,ráadássul nekem még a gyomromra is ráment ez a vírusKép Dominik tul. képp már jól van,én vagyok csak nyamvatt. Úgy hogy a tali sajna nekünk nem megyKép

Xara!
Én is örültemKép Nagyon jól nézel ki! A nagyszülők melett az embernek kicsit több idejevan foglalkozni magával is. Gondolom ez nálatok is így van!

Judy!
Dominik nekünk is elsőre összejöttKép De én még nem szeretnék egy JÓDARABIG. Olyan fura,az én fiam mellé nem tudnák most még egy picit elképzelni. Domi még mindíg "teljes" elfoglaltságot ígényel. A védőnénim,annak idején azt mondta,hogy" Anyuka,én megértem,ha több gyereket nem akar" És a múltkor mikor voltunk t.adáson,azt mondták,hogy még a mai napíg is szinte minden nap emlegetik,hogy nem semmi gyerek,és ki kéne tenni a faliújságra a kismamáknak,hogy ilyen is van. Látják még mindíg nem unatkozom mellette. Szóval irigykedem is,meg nem is. A barátnőm,akik már 6 éve próbálkoznak,végre nekik is összejött. Szerintem kb egyidősek lehettek. 6-7 hetes ő isKép
A februári KIsmamában van egy cikk arról,hogy a gyerkőc nyugodtan szopizhat a terhesség alatt,és utána is szopizhat a kicsivel együtt. Olyan jópofa képek is vannak,ahogy az újszülött,és a nagyobbik gyerkőc együtt szopiznak a cicibőlKép
Mert ugye,ha jól emlékszem Gergő még szopizik? Sőt állítólag a a vajúdás,szülés is könnyebb,és hamarabb indul be a tejci is,és hogy a gyerekek milyen közel kerülnek már a méhen belül,és kívül egymáshoz ezálltalKép Szóval csupa jóKép
Hányinger? Kitartás! Vigyázz magatokraKép

Dominak tegnap teás készletet vettem,mert reggelente folyton az én kávéscsészémre pályázik. Ma reggel beérte az új szerzeménnyel is. Játékból öntöttem neki a poharába(levegőt),erre ő mintha értette volna,hogy ez most játék,megfogta a kanalat,megkevergette,és utána megitta,mintha lett volna benne valamiKép Persze hamar megunta. A hétvégén pedíg segített tükröt pucolniKép Kért ő is papírtörlőt,odajött és törölgette ő is a tükrötKép

Puszi
Sziasztok!
Noémi
Noémii
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: