Új privát üzeneted érkezett!

InimmaKép

Hú ez elég nehéz lesz de megpróbálom. Keresdd a temetőt!!Kép Húúú ez elég rosszúl hangzottKép Harasztin átmegy a vasút és ha Pest felől nézem akkor a vasút bal oldalán van a lakópark. Térképen keresd meg a Dózsa Gy. útat, fölötte átmegy a vasút és utána lesz egy aszfaltos utca jobbra, az visz ki a lakóparkhoz. (ez az utca visz a temetőhöz is. De szerencsére nem nagyon látni a házaktól) Épp most mondja a férjem, hogy keressétek meg a Somogyvári utcát, az ott van az új részen. Mi abban az utcában árulunk egy családi házat, ha gondolod és érdekel akkor keress meg! E-mail címem: tillygigi@freemail.hu . Sok sikert!

Többiek hol vagytok?????

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok.

Bocsi,hogy így eltűntem,de kicsit összejöttek a dolgok.Átestem egy vakbélgyúladáson,de szerencsére,nem kellett műteni,mert a kórházban eljegelték.De ha mégegyszer elő jön akkor műtét.Szóval két napot voltam kórházba.De mostmár leszek.
Szia:Inimma
szherika
 
 


Hú, Erika, volt már máskor is ilyen, vagy ez az első? Szurkolok, h. ne kelljen műtét!
Inimma: csak csatlakozni tudok az előzőekhez! Én is Bács megyébe járok "haza" az 51-esen, és sajna mindig is vissza fogok vágyni egy olyan szép városba, mint Baja. mert ahhoz képest Dh. egy nulla :-( Viszont Kőbányához képest, ahonnan fél év után kijöttünk kertesbe, egy álom! Na igen, Bp-re csúcsidőben bejutni kocsival rémálom, és én is utálom, hogy színházba, kórházba, komolyabb bevásárlásra itt nincs lehetőség. Mi a régi részen vettünk egy régebbi házat, az ára így is duplája volt a bajaiakénak! Gyűlölöm a sáros utcákat meg az állandóan dübörgő forgalmat is, de hát ez van... Páromnak egyszerűen nem volt lent meló, itt meg van. Privát szerencsénk, h. mind2en helyben tudtunk elhelyezkedni, az ingázásból fél évig is elegem lett egy életre!
Egyébként sztem az óvodák-iskolák helyben kifejezetten jók (és a Mese Ovi mind2 lakóparkhoz közel van, a temető mellett), én tutira nem fogom bebumliztatni majd ezekért a lányomat Pestre! A bölcsődék meg mindenhol túlzsúfoltak...
Ennyi jutott eszembe.
delfin
 
 

 
 

Delfin,
en eredetileg bacsbokodi vagyok Kép , a noveremek laknak Bajan. Kép. Orulok,hogy talaltam egy foldit. Kép
Mi tobb,mint 3 eve koltoztunk Budapestre. Szeretunk itt lakni,nagyon jo,hogy minden a szankban van,de szinte menekulunk egy ido utan haza a szuleinkhez.
Nagyon agyalok most mar,hogy mi legyen ezzel a koltozes dologgal. Nagyon csabito a haz...de arrol mar elfeledkeztem,amit irtal...a duborgo forgalom a keskeny uton,ahogy mentunk a HEV-tol,alig tudtunk atkelni az uton. Kép
Nem tudom,valahogy ugy terveztem,hogy nem nagyon fogunk arra jarni. Megoldhato szerinted? Gondolom nem,ha be akarok vasarolni stb.
A ferjem ingazna,szegeny ,mar elore sajnalom. Kép
Sajnos,nagyon a valamit valamiert elve mukodik. Kert,eleg nagy haz hogy elferjunk es ingazas,pocsek varos.Raadasul barhova akarunk menni,sokat kell utazni.
Ma pl.voltunk nagyfiammal babszinhazban,innen kb.10 perc busszal,hat Harasztibol...bele se merek gondolni.
Szoval nem tudom,mi legyen. Megnezzuk a hazat es a kornyeket meg egyszer ,aztan ragodunk rajta. Kép
Hova jartal kozepiskolaba? A ferjem belas volt. Hany eves vagy? Lehet,hogy akadnanak kozos ismerosok... Kép

Erika,
szia! Kép Fajt rendesen,gondolom!??? Kép Kép

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok csajok!

Ki hogy van?
Én már jól vagyok.De azt a fájdalmat,még az ellenségemnek sem kívánom.Nállunk,már teljes a Mikulás láz.Ma kitettük a mikulás díszeket az ablakba,Lili egész nap azt nézte,hát este mikor világított a sötétben,akkor aztán teljesen kész volt tőle.Azt hiszem,hogy ez az idei Mikulás,és karácsony igazán emlékezetes lesz számára.Ki hogy áll,a karácsonyi vásárlással?
Sziasztok:E.
szherika
 
 


Inimma: vén vagyok már, 67-es évjárat! :-) Bélás voltam én is, sőt, 10 évet tanítottam is ott 2002-ig! Mi is épp tegnap volt 3 éve, h. ide költöztünk!Hát a Némedi utat nem lesz könnyű elkerülni, de azért vannak már "egérutak", igaz, a Fő út akkor is ott marad még! :-(
Erika: El tudom képzelni, hogy fájt, sajna van némi fogalmam róla (pl. vesegörcsöm is volt már).
Annám is odavan az adventi fényekért és a gyertyákért is, és hetek óta bármilyen kis képről felismeri a Mikulást! Mondja is neki, h. Miku Báki! nem tudod, lesz "élő" Miki a CBA-ban esetleg? Hülye vagyok, ma ott jártunk, és elfelejtettem megnézni, hátha kiplakátolták...
Képzeljétek, mi már túl vagyunk minden nagyobb karácsonyi bevásárláson (értsd ajándék, tartós cikkek)! Gyűlöljük a tülekedést az utolsó hetekben, ezért inkább előre megszervezünk mindent. Innentől már csak a friss cuccokért vagyok hajlandó menni max. a Lidl-CBA körben és Harasztin belül.
Annám jövő szerdán kapja a 15 hós dupla oltást, előre félek, állítólag nagyon fáj szegényeknek :-( Csak legalább erős utóhatásuk ne lenne nála...
delfin
 
 


Sziasztok!
Már annyit beszélgettetek, hogy azt se tudom mihez szóljak hozzá. MI is is a régi részen lakunk és nagyjából egyetértek Nikolade-vel a várost illetöen, nekem is az "élet" hiányzik innen, de most hogy már néhány embert ismerek sokkal jobb itt. A kultúra hiánya persze adódik az anyukaságból is... Amúgy mi is el szeretnénk adni a házunkat és újat keresünk.
Szegény Erika! Nekem volt vakbélgyulladásom 10 éves koromban és meg is műtötték...

Delfin,lesz ám Mikulás a Bóbita (zene) klubban!
Bocs, de most pár napig nem voltunk itthon, ezért nem írtam, így jó sok internetes dologból kimaradtam, így pl. a vizsgajelentkezésekböl is...Kép

Na, most már megyek, mert most már nagyon reggel van...
Sziasztok!
Csut
csut
 
 


Delfin,
ferjem 94-ben vegzett. (azt hiszem). Lehet,hogy tanitottad? O kerte,hogy kerdezzem meg,mit tanitottal es mi a becsuletes neved. Privatban is irhatsz,ha gondolod. Kép
Vegigolvastam az archivot,igy tudom,milyen veszteseg ert Teged. Kép Remelem,azota jobban vagy,gondolom,lekot a kislanyod. O pontosan mikor szuletett? En kisebbik fiam, Csongor tavaly szeptember 10-en. Kb.egyidosek lehetnek,mert irtad a dupla oltast. Csongor holnap kapja,mar tokre parazok,mi lesz. Egy masik topikos csajszi irta,hogy az o kislanya mar masnaptol tiszta nyug volt es nem akart enni.
Penteken nezzuk meg a hazat. Kép
Egyebkent alapbol mi is tanarok vagyunk,csak a ferjem valtott 3 es fel eve en meg ugye mar 4 eve itthon...

Erika,
olvastam az archivban egy Bezeredi lakoparkos lany hsz-t,de sajnos keveset irt es az e-mail cime sincs a profiljaban. Mazsolita a nick-je. Ha irt Neked melt,legyszi kuldd el nekem az o e-mail cimet. Koszi.

Inimma
inimma
 
 


Kérdés: hogy lehet módosítani a profilomon? Egyáltalán, hol lehet "bejelentkezni" azon kívül, h. amikor ide írok, meg kell adnom az azonosítómat és jelszómat?
Inimma. mail ment!
Csut: köszi az ötletet, ha máshol nem jön össze, megyünk a Bóbitába MikuBákit :-) nézni!
delfin
 
 


Helló!

Delfin:A lap tetején vannak lehetőségek,ott van hogy profil,kattints rá és ott már mindent kiir.Remélem sikerül.
Inimma:Sajna nem jelentkezett,és semmit nem tudok róla.Egyébként,szerintem jó hely Haraszti.Mi született haraszti lakosok vagyunk.
Nekem,nagyon rosszul viselte Lili a 15 hós oltást.Hányt, és horror,hogy milyen nyűgi volt.Ja és nekünk,a combjába adták,ugy mindkettőbe és mégcsak rálépni sem volt hajlando.Gondolom hogy fájhatott neki.De hátha már nem igy van.Remélem,ti szerencsésen megússzátok,és a gyerekek jól viselik.
Többiek?Merre jártok?
Sziasztok:E.
szherika
 
 


Én a pozitív példát szeretném említeni az oltással kapcsolatban: a fiam szinte meg se érezte, kicsit pityergett, mikor észrevette, hogy mi történt, de utána semmi "lidérc".. Mondjuk, én bíztam benne, hogy így lesz, mivel az én kölkeim mindegyik oltást így viselték. Még fájdalomcsillapító se kellett, nemhogy lázcsillapító és egyebek (a lányom most kapta a 3 éveset, végignézte, hogy megszúrja a dokinéni, és egy nyekkenés se volt, utána pedig kicsit sántikált, de ennyi). Ezek a védőnénik szerintem szuperül adják be a szurikat!
nikolade
 
 


Én a pozitív példát szeretném említeni az oltással kapcsolatban: a fiam szinte meg se érezte, kicsit pityergett, mikor észrevette, hogy mi történt, de utána semmi "lidérc".. Mondjuk, én bíztam benne, hogy így lesz, mivel az én kölkeim mindegyik oltást így viselték. Még fájdalomcsillapító se kellett, nemhogy lázcsillapító és egyebek (a lányom most kapta a 3 éveset, végignézte, hogy megszúrja a dokinéni, és egy nyekkenés se volt, utána pedig kicsit sántikált, de ennyi). Ezek a védőnénik szerintem szuperül adják be a szurikat!
nikolade
 
 


SziasztokKép

ErikaKép
Remélem már többet nem lesz baj a vakbeleddel. Nekem vesegyulladásom volt egyszer, hát azt sem kívánom senkinek. Múlthéten vettem a villamossági boltban ablakra rakható világító csillagokat. Olivér is el van tőle bűvölve. Mi lesz ha meglátja a karácsonyfát?

Sajnos Olivér betegKép Tegnap kiderült, hogy kruppos. Éjszaka virrasztottam mellette, aztán hajnal felé váltott a férjem. Nagyon valószínű, hogy a baba klubban nyaltuk be. Dokinéni nem is prátolja. Persze mondta, hogy tudja, hogy jó az anyukáknak meg a babáknak is, de össze-vissza fetőzik egymást. Úgyhogy most hanyagoljuk. A mikulásra persze elmegyünk. REmélem nem fog sűrűn elöjönni mert nagyon félelmetes.

Jók legyetek, puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Olivérnek.A babaklubba mi is megyünk,majd a mikulásra.Ugye csütörtök 4 óra??
Sziasztok:E
szherika
 
 


Megneztuk a hazat,vele semmi baj nincs,csak annyi,hogy kicsit sotetek a szobak a keves ablaknak koszonhetoen. Nagyon rendes az epitetto,igazan klassz lesz a haz,minosegi.
De a kornyek...hat,iszonyu sokat mentunk a HEV-tol a hazig autoval,a vegen mar csak sartenger volt.Kozel se tavol semmi,ovi is messze,semmi bolt,hogy legalabb kenyeret ,tejet tudjak venni en napkozben. Setalni egyenlore csak a sarban lehetne,nem tudtak megmondani,mikor lesz ut.
Szoval ez a resze a dolognak nagyon nem tetszett,bar en sok kompromisszumra vagyok kepes.De a ferjemnek van igaza: hogy viszem Csanit mindennap oviba messzire a saron at? Mit csinalunk egesz nap ott egyedul? Es miert hoznank egy valoszinuleg igen rossz dontest,csak azert mert en menekulore fognam innen?
Ugyhogy ezt megvitatva,elraktam a tervrajzokat es az Ikea-katalogust,bemasztam az agyunkba es alomba sirtam magam. Kép Nem magat ezt a hazat sirattam,hanem egy ujabb megvalosulatlan almot. Kép
Azert koszonom,hogy meghallgatattok es valaszoltatok.
Mindenkinek jo babazast kivanok es boldog eletet! Kép
Azert meg benezhetek? Kép

Inimma
inimma
 
 


Szia InimmaKép

SajnálomKép Merre jártatok?? Az új építésű részen csak aszfaltos utcák vannak!! Most építenek egy Pagony rezidencia nevű részt,igaz az társasház jellegű lesz, de az alsó lakáshoz tartozik majd kert. És az is aszfaltos út mentén van! www.pagonyrezidencia.hu asszemKép Ne légy szomorú!! Gyere nyugodtan beszélgetni ha van kedved!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Gigi,
koszonom a biztatast! Kép
A Bezerediben neztuk a hazat ,a Pal Laszlo utcaban.
A Pagony szep,de ha mar kikoltoznenk,minimum sorhaziba. Nagyon nem szeretem,amikor a szomszed ejjel a fejem folott maszkal. Kép

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok!

Inimma:A Golgota utcában,már vannak,sorházak.Szépek,kivülről és belülről is.Ott is van még eladó,De tavasszal kezdik,a második ütemet,a Golgota u elején.Szerintem érdemes megnézni.És persze gyere nyugodtan dumcsizni.
Lányok:Hogy vagytok?
szherika
 
 


Inimma, ne add fel, rengeteg új építésű rész van errefelé, nézd meg a www.nevjegytar.hu-n vagy a dunaharaszti.lap.hu-n a helyi ingatlanügynökségek honlapjait a kínálatért! Érdekes, a Bezerédiben én még csak aszfaltos utakon jártam...merre lehetett ez a hely? Sógornőm is a napokban költözik ki, a Bezerédiben egy kb. 60 nm-s 1,5 szobásat vett 12 milkóért, igaz, ő egyedül van 1 kutyával és 2 macsekkal. Az egy 4 lakásos sorház, övé a leghátsó rész, de a 2 középső pl. még eladó, és kb. akkorák, 5-6 nm-rel nagyobbak azt hiszem.
Mi jól vagyunk, bár lassan kéne takarítani, ablakot pucolni is :-( és hát nagyon nem várom a szerdát...
Na akkor mikor lesz végülis az a Mikulás a klubban? Nem kedd du.? Mert ha csüt., nem hiszem, h. Anna túl jó formában lesz 1 nappal oltás után :-(((
delfin
 
 


Erika,Delfin,
mutattam a ferjemnek a Golgota utcat,de o mar csak a fejet csovalja az egeszre...Szerintem negyon elment a kedve a kikoltozestol,latvan a tavolsagokat. Na nem baj,azert en meg rajta vagyok az ugyon. Kép

Delfin,
Csongor ,megkapta az oltast csutortokon,kutya baja! Kép Lehet,hogy csak egyelore,de utana nem volt semmi gond,eltekintve egy kis santitastol,ami ugyan ot nem gatolta az egesz napi betevo rohangalasban.Kép
Kimondta,hogy Apa,aza Aba. Kép

Mi mar talalkoztunk a Mikulassal,itt a Feneketlen tonal van karacsonyi vasar,ott koroz szerencsetlen egesz nap.Kép Csanad kapott tole szaloncukrot,a koszonesen kivul nem volt tobb mondanivalojuk egymas szamara.Kép Na majd az oviban kedden,ha hajlando lesz menni.
Kepzeljetek,azt csinalta szombaton,hogy nem akart elmenni Halasz Judit koncertre,pedig jo elore beharangoztam neki,varta is nagyon,erre a tervezett indulas elott 10 perccel benyogte,hogy o nem. Aztan mar sirt is,mi tobb,zokogott. Persze igy nem mentunk. Nem ertem,o meg nem ad magyarazatot.
Bocs,hogy leirtam,csak ugy kijott,mert tenyleg nem ertem.

Inimma
inimma
 
 


Inimma, a Golgotától 5 percre van a nagy CBA-áruház és a Lidl is! Éningáztam is be innen fél évet a Parlament mögé, HÉV + 2-es vili, kb. 75 perc volt reggelente, nem a világ! Sztem közúton még rosszabb is!
Anna is túlvan az oltáson, nem sántít, nem is fájnak neki a helyei egyelőre (kopkopkop), óvatosan simiztem és semmi reakció. És ő is rohangált ezerrel egész nap! :-) De ott majd a szívem hasadt meg, már akkor remegve zokogott, amikor felültettem a vizsgálóra, alig bírta megvizsgálni a dokinéni! De utána elég hamar megbékélt,a fél órás megfigyelés alatt már haverkodott és rötyögött is, utána meg nagyot sétáltunk a jó napsütésben, ami már nagyon hiányzott. Dokink szerint az oltás utáni 3-10. napig lehet zűr, úgyhogy még ki tudja... Pl. amikor én 2 éve nyáron kaptam uezt a szurit, 10 napig nagyon vacakul voltam!De azért reménykedem!
Tegnap mi is voltunk Mikulásnál a közeli oviban, a lány nagyon élvezte, még ajándékot is kapott! És Erika meg Lili is ott voltak! Annám tegnap óta teljes elragadtatásban járkál a lakásban és ismételgeti, h. Miku Báki! És minden férfit Mikunak titulál, akin bármi piros rióuhadarab van... :-))))
delfin
 
 


Sziasztok!

Delfin:Remélem,Anna végig jól viseli majd az oltás hatását és nem lesz semmi baja.Ma végre,mi is vagy 2 órát voltunk kint a levegőn.Már nagyon elegem volt az esőből.Lili is nagyon mesélte,az apjának este a Mikulást.
Többiek,hol vagytok???
Sziasztok:E
szherika
 
 


SziasztokKép

ErikaKép
Örülök, hogy végre személyesen is megismerkedtünk. Eszméletlen, hogy milyen táncot levágott LiliKépKép Nagyon édes volt.

Puszi mindenkinek, jó hétvégét

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Inimma! Írtam neked mailt a magdolnamate@freemail.hu e-mail címről egy eladó házzal kapcsolatban. Megkaptad?
Többiektől bocs az OFFért!!!

Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok csajok!

Lili sajna,megfázott,elég szépen köhög,és jó nyügös.Elég nehéz ma vele.Ki hogy van?
E.
szherika
 
 


ErikaKép

A kis táncoslábunak üzenem, hogy gyorsan gyógyúljon meg, hogy karácsonykor meg szilveszterkor tudja majd ropni a táncot!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Helló!

Köszi Gigi.
Szerintem,holnap nem megyünk a klubba.Jövő héten,lesz még?Takarítanom kéne,de nagyon nincs hangulatom hozzá.Este,majd becsomizom az ajándékokat karira,ne utolsó nap keljen.Ki mit főz karácsonykor?Valaki nem tudja,a mézeskalácsnak a receptjét?Minnél egyszerübb lenne annál jobb.
E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Csongornak meg se kottyant az oltas,mar 13 napja kapta-semmi mellekhatasa nem volt. Kép
Nalatok mi a helyzet?
Ferjem meglepett,lesz koltozes valszeg,de kicsit messzire,ugy nez ki,lesz vmi kulfoldi munka par evre. Kép Kép
Azert ehhez meg lesz egy-ket szavam nekem is. Kép

Nalatok is van ho?
Itt persze mar jocskan olvad. Kép

Gigi,
www.mindmegette.hu
Ott biztos van jo mezeskalacs-recept. de siess vele,hogy karacsonyra megpuhuljon.
Bar anyosom azt a tanacsot adta,hogy bele kell tenni a mezeskalacsos dobozba egy fel almat,akkor nem lesz kemeny. Nem tudom,meg nem probaltuk,mar megettuk az osszes mezest. Kép

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok!

Mi 3 hónapja költöztünk a Bethlen G. utcába, ez a Golgotával párhuzamos első utca - jelenleg ez a városka első utcája az 51-es úthoz viszonyítva. Ugyanolyan 4 lakásos házak épültek, mint a Golgotában, csak nincs garázs (így olcsóbb is).Mi nagyon meg vagyunk elégedve, de nem akarom elkiabálni - igaz, az építkezés kezdetétől nyomon követtük az eseményeket. Van még pár eladó lakás, például a szomszédunk is üres még. A kert pont akkora, hogy épp elég lesz nyírni a füvet :o), ki lehet pakolni a gyerkőcöt a szabadba anélkül, hogy játszótérre kellene állandóan menni. Harasztit még csak kicsit térképeztük fel, szerintem nem rossz hely, tőlünk egy köpés a CBA és a Lidl. Ha infóra van szükséged, megadom az ingatlanos telefonszámát. Itt még pár lakás olyannyira nyers, hogy ti választhatjátok ki a burkolatokat, színeket, stb.
Üdv.: Kriszta
cskriszta
 
 


Szia Kriszta!

Akkor,mi jó közel lakunk egymáshoz.
Mi az Andrássy,és a Golgota sarkán lakunk.
Neked van gyermeked?
Többiek,hogy vagytok?
Én torokfájással küzdök éppen.
Üdv:E.
szherika
 
 


Halihó!
Hát elkiabáltam magam a múltkor: Anna már az oltás estéjén betaknyosodott, majd másnap estére 39 fölé ment a láza, onnantól egy rémálom: köhögőrohamok, láz, sírás... Többször rezgett a léc, hogy be kell-e mennünk as Lászlóba, szegény Gellért Drnő már harmadszor látta őt egy hét alatt, és naponta telefonálok neki vmiért. Hálisten nem tüdőgyuszi, amitől tartott, "csak" egy hörghurut. Mára meg már viszkető pöttyei is lettek. Valszeg a mikulásozáson kaphatott el vmit az oviban, ami az oltással együtt alaposan megborította az immunrendszerét, mert az eddigi oltásoknál nemigen volt semmi baja.
Én KO a fáradtságtól, karácsonyi előkészületek persze állnak, de kit érdekel ez most?
Puszi, és gyógyulást a betegeknek! (nekem is kezd fájogatni a torkom sajna, és apának is...szép ünnepek elé nézünk asszem).
delfin
 
 


Sziasztok!

Most már én is lázas vagyok,és kegyetlenül fáj a torkom.Remélem,az ünnepekig még javulunk.Pedig lenne mit csinálnom,de pillanatnyilag nem érdekel.Mennem kéne vásárolni is ,de semmi kedvem a tömeghez.Pedig már mindenütt az van.
Gyors gyógyulást kívánok,a betegeknek.
Sziasztok:E:
szherika
 
 


SziasztokKép

Csatlakozom a döglődők csapatába. Én egy jó kis fosós-hányós vírust kaptam el!Kép Hétfő éjszaka a fürdőszobában ültem. Ma már jobb, de tegnap nagyon rossz volt.
Mindenkinek jobbúlást kívánok!!

KrisztaKép
Üdv Harasztin!!!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Betegeskedok,
gyogyuljatok hanar!!!!!
Jobban vagytok mar?

Kriszta,
leirnad,hogy mekkorak a lakasok es mennyibe kerulnek,ha tudod?
Koszi.

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok.

Lili már jol van.Én még szenvedek.Egész nap fújom az orromat.Ti hogy vagytok?Elkapott már benneteket,a karácsonyi láz??Engem nem nagyon.
Ki mit főz karácsonykor?
Sziasztok:E.

Kriszta ha tudsz jelentkezz!!
szherika
 
 


Sziasztok!


Véégre itt vagyunk!! Mármint Harasztin Kép

Tegnap hozták ADSL-t, úgyhogy most már nem menekültök!! KépKép

Kedden voltunk kéthós szurin, Máténak meg sem kottyant! Kis hős vol, épp kihúzták a tűt a lábijából, akkor kezdett sírni, de egy villámgyors várótermi cici megnyugtatta. Utána sétáltam vele estig, szerintem átaludta a legxarabb részt, 10-ig aludt szegénykém, úgyhogy főzni is tudtam Kép

Ja, öltöztetés!

Megoldottuk egy body, rugi, thermoszett, overall zsák kombóval, eddig nem panaszkodott Kép

Melyikőtökkel találkoztunk szerdán a zöldségesnél?

Pusztok, jövök még Kép

Sisotris

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló.

Sisotris:Ti merre is laktok?
E.
szherika
 
 


Szherika,

A Vörösmarty utcában, a Heinz kocsmától pár házra :D

Az a törzshelyünk. ... ööö... illetve csak volt :D:D:D

Sis

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok,
holnap elutazunk,csak januar elejen jovunk haza,ugyhogy mindenkinek nagyon szep Karacsonyt szeretnek kivanni!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Inimma
inimma
 
 


Inimma,

Kellemes utat nektek, meg boldog ünnepeket!!!!

Sis

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Inimma,

Kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánok.
E.
szherika
 
 


InimmaKép

Mi is nagyon szép karácsonyt és boldog új évet kívánunk nektek!!!
Kép

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok lányok.

Remélem,már minden anyuka és gyerkőc jól van.
Szép száraz hideg van kint,mi sokat voltunk ma kint.Most ebédelünk,de estefelé,még írok.
Sis:Régen a férjem is járt oda.
Üdv:E.
szherika
 
 


ErikaKép
Ti ilyen hidegben mennyi ideg vagytok kint? Nekem a dokinő fél órát mondott. De ha leesik a hó akkor tuti tovább leszünk kint. Ha végre esni fog egy normális menyiség.
Jó éjt!

KépKép
gigi28
 
 


Helló.

Nekem Lili nagyon szeret kint lenni,ő nem is egy fázós.Tegnap,2 órát voltunk kint.A normális hómennyiséget,mi is várjuk.Én mondjuk nem annyira,a lapátolás miatt...
E.
szherika
 
 


Szép reggelt!

Mi a múltkor három és fél órát mászkáltunk, Máté végig aludt Kép

Itt épp beszélgetünk:

Kép
Kép

És ilyen erős legény vagyok ám!

Kép
Kép

Pussz nektek

Sisotris és Máté
2 hó + 1hét

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Szép reggelt!

Mi a múltkor három és fél órát mászkáltunk, Máté végig aludt Kép

Itt épp beszélgetünk:

Kép
Kép

És ilyen erős legény vagyok ám!

Kép
Kép

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Hülye ez babanet...

Az előbb nem volt itt semmi, erre meg...

Na erre varrjatok gombot...


Sis

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Szia!

Nagyon édes a Máté baba.Éjjel hogy alszik?
E.
szherika
 
 


Éjjel? Hmm... 8 körül fürdik, kb. 10-kor végzünk a szopival, büfivel, esti rotyival, akkor elalszik, 2-kor és 5-kor öt perc szopi után alszik, bár 5-kor néha rotyi is van, aztán fél8-kor indul a nap Kép
Volt már párszor, hogy aludt 10-től 6-ig, de igazából nekem ez még rosszabb, mert akkor nem fekve szopi van, hanem ülve fejés brrrr.... KépKépKépKép

Ezt a meghatározást meg most olvastam, és muszáj beraknom nektek:
KépKépKépKépKép


"A bogár nem egy állat, hanem sok kis bisz-basz repkedő állat összefoglaló neve. De mindegyik ugyanazt csinálja. Nyáron belerepülnek a fagyinkba, télen meg megfagynak."

Sis

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?