Új privát üzeneted érkezett!

Szia Cristinbaba!

Szorítok Neked ma, hogy minden rendbe legyen!

Ne félj kérlek a szüléstől, szerintem csodás dolog lesz. Mi is az első babánkat várjuk, de én optimista vagyok és nem félek. Beszélgess sokat a babáddal és az segít, meglátod majd.
Jó nagy akkor a pocid már neked, igaz? Sokat szedtél fel így a végére? Én odafigyelek, de a szervezettől függ úgyis. Eddig 6 kg-nál tartok, 28 hetesen.

Írjál, hogy mi volt!

Szia, Hetti
hetti
 
 


Sziasztok!

Mi is épp msot készülünk a XVII. kerületbe költözni, valószínűleg Rákoskertre, bár Ráksohegy is szóba jött.

Van még valaki itt onnan?

Rákoshegyet ismerem, a nővéremék ott laknak ezer éve, de jelenleg a Rákoskert tűnik biztosabbnak, ott viszont senkit sem ismerek.

Ismeri valaki a Rezgő utcai óvodát (Százszorszép)? Visszaolvasgattam, de csak a Kucorgó téri Piroska oviról írtatok.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szió Hetti!

Te hol fogsz szülni?...hát tök ügyi vagy,én 12-t híztam.A pocim nem is olyan óriási.A babaneten van fent kép róla (is) az albumomban Kép
Este hétre megyünk a kórházba,lehet már csak holnap írom,hogy mi volt Kép

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 

 
 

Nahát mennyi várandós mami!Sziasztok,egészséges babucikat kívánok!
Hetti!Mi tényleg nagyon közel lakunk egymáshoz.Oda járok mellétek az Újlak u.-ba a gyerek doktornénihez, Pete Ilonához, meg a védőnénihez is, Verácskához.A kislányom, Szonja, hatalmas nyolc hónapos gyerkőc.Az Isván jó kórház, abszolút bababarát, ezért érdemes ott szülni.Maximálisan támogatják a szoptatást,és végig melletted lehet a baba, ez nagyon fontos.Mindenkinek tanácsolom, hogy 6 hónapos korig csak szoptasson, és akkor hatalmas, gyönyörű, nyugodt és vidám bébije lesz.Dolgozol, vagy már otthon vagy?
Chopin
chopin
 
 


Sziasztok!

Manó!
Milyen kicsi a világ, nem Ti laktok Tarcsa felé? Mi is nemsokára költözünk a Strázsahegyre, ami Rákoskert mellett van. Most még Keresztúr központban lakunk. Szerintem Rákoskert jobb választás, mint Rákoshegy mert nincs olyan repülőforgalom.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Szia Magdi!

Hát, nem egészen, Manó2 lakik nagytarcsán, csak ő mostanában nem ír, de alánykám keresztanyukája egyébkéntKép

De mi is ismerjük egymást, Emma a lányom, 3 éves és most Kőbányán lakunk.

Hát mi Hegyre azért vonzódtunk mert ott laknak tesómék, de biztos ez se lesz roszz, csak sikerüljönKép Egyébként zaj szempontjából ez se lesz tökéletes, mert a pesti útra költözünk valószínűeleg, de azért talán jobb mint a repcsik. Mi Üllőn is néztünk házat, na ott aztán tényleg durva a repülő zaj, a férjem azt mondta inkább a Pesti út.

Olvastam hogy ti meg Strázsahegyre költöztök, legalább ismerünk majd valakit a környéken.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Akkor a Vasút sor felé senki nem lakik?!? Kép
Lassan tényleg költözünk Kép
üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Manó!

Hát igen,azt tudam, hogy ismerlek, viszont kettőtöket mindig kevertelek, biztos azért, mert a nicketek is majdnem ugyanaz és mindig összejártok, de nekem szinte egyet jelentetek.:D
Pesti úton merre jöttök, Zrínyin innen, vagy túl? Mi a Strázsahegyi dűlőn fogunk lakni.

Christinbaba!
Én azt sem tudom, hogy melyik a Vasút sor, de mindjárt megnézem a térképen. :D Na megvan, szóval, ha a Ferihegyi úthoz közel költöztök, akkor most még egész közel lakunk hozzátok(Keresztúr központ),de ha elköltözünk(szeptemberben), akkor már PIldiékhez lesztek közelebb. A többiek majd nyilatkoznak, mert nem tudom merre laknak. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Magdi!

Ráadásul régen egy lakótelepen laktunk Manó2-velKép Az ő kislánya Dorka és 4 hónappal fiatalabb Emmánál.

Mi a Zrínyi utcán túl költözünk, majdnem oda ahol a 97-es busz bekanyarodik, kicsit az előtt az utca előtt lesz a telkünk, ha mindne összejön, holnap kötjük még csak a szerződést, nem akarom elkiabálni. Kép Nagyon ideges is vagyok hog yminden rendben menjenKép Mindenkinél kész idegbetegség ez a költözés vagy csak mi vagyunk túlérzékenyek?Kép A szomszédságban nincs kisgyerekes, remélem azért lesz majd társasága Emmának. Bár ha majd oviba jár biztos megismerkedünk környékbeliekkel. Csak még gondba leszünk mert most bölcsis és a délutáni alvásnál még nem szobatiszta így meg nem fogják oviba felvenniKép A környéken bölcsi van, nem tudod véletlen?

Christinbaba!

Sajna mi is messzebb költözünk.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Magdi!

A Sáránd és a Torzsa utca között van, megnéztem

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Üdv minden újnak itt!

Manó neked duplán is, még a frissbabásbólKép.

Vasút sor: nevezzük úgy, hogy a jelenlevők közül viszonylag nekem van talán legközelebb, bár mi kissé északabbra lakunk, közel a kerület északi határához.

Meglátjátok, megkedvelitek majd a kerületet! Van egy csomó baj vele, nagyon messze vagyunk a várostól és sok az infrastrukturális lemaradás, meg hát sajnos a vezetés sincs mindig a topon (meg kicsi az anyagi kerete). De mégis, valahogy van valami fílingje a kerületnek, amit meg lehet szeretni. (mi lassan 9. éve lesz, hogy itt lakunk)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szia Ildi!

A ti közeletekbe is néztünk ám házat, a Robogó utcában, de végül a rékoskerti mellett döntöttünk. Pedig akkor gondoltam is rá hogy közel lennétek. De azt is tudtam hogy Magdi meg így lesz közel, olvasó üzemmódban jelen vagyok ám a friss babákban, csak mióta izgiztek nem nagyon szoktam írni, mert nem tudok napra kész lenni, én maradok a jó öreg babanetnél.

A XVII. kerületet én egyébként ismerem, mert szegről -végről innen származomKép, ami annyit tesz hogy apukám lakott itt a szüleivel, de azt a házat meg telket a nővéremék kapták meg (16 évvel idősebb nálam) Rákoshegyen, én már a 13. kerületben születtem és sokáig ott is laktam (20 éves koromig) de sokat voltam Rákoshegyen. Így nem olyan idegen ez a kerület, talán ezért is kerestünk itt házat, ha más felé jártunk olyan idegennek tűnt. Szerintem jó hely, a közlekedést leszámítva, de az már lassan sehol sem jó Pesten.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

...hát akkor nem sok "anyucival" sikerül(t) megismerkednem Kép Nálunk sincsenek szomszédok..meg fogok hülyülni Kép
A költözés nekünk is kissé rossz lesz,mert már babával kell végigcsinálnunk. Kép
Bármikor szülhetek már...nagyon izgulok Kép

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

Mi kb. 2 hét múlva költözünk a kerületbe, a Szigetcsép utcába. Van valaki a közelünkben?
Nagyobbik csemetém a Piroska oviba fog járni október 1-től a Katica csoportba Kati nénihez. Van valakinek valamilyen tapasztalata?
Sajnos csak félnaposra vették fel, mert én otthon vagyok a kicsivel GYED-en.
Nagyon várom már, hogy kiköltözzünk.
Sajnos nálunk sem megy gördülékenyen a költözés.Kép Kedden bedobozoltuk a fél lakást mondván, hogy hétvégén költözünk, aztán jött a rossz hír, hogy csak 9-én.Kép Úgyhogy addig dobozlakók leszünk.

Üdv. Kati
kfk
 
 


Szia Kati!

És a Szigetcsép utca melyik felébe? Mi ararfelé fogunk lakni ha nem tévedek, a pesti úton a Sáránd utcától picit lejjebb. Nálunk sem megy ám úőgy ahogy elképzeltük, szept 10-én akartunk költözni, de végül csakl úgy sikerült megegyezni hogy anyukám+bútorok mennek oda, de mi csak akkor vehetjük birtokba ha a teljes vételár rendeződik, az meg bankfüggő, remélem október közepe felé. Addig mi is dobozolunk+mi addig ideiglenes helyen fogunk lakni Zuglóban. A Piroska oviba könnyen felvették? Mondjuk mi azt hiszem a Rezgő közibe fogunk tartozni, nem tudom mi lezs, októberben 3 éves a lányom, de még alváshoz nem szobatiszta, nem tudom hová fog járni.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szia Manó!

Mi a Szigetcsép utca legvégén fogunk lakni. Ott épült egy 8 lakásos társasház.
(Pécelhez közel.)
Nem tudom a Sáránd utca merre van. Még nem nagyon ismerem ki magam azon a környéken.Kép
Az Örs Vezér tértől nézve a Kuczorgó előtt vagy után?
A Piroska oviban - és gondolom mindegyik oviban - sokan vannak, azért vették fel csak fél napra.
Bence már járt itt egy évet a jelenlegi lakhelyünkön, tehát középsős lesz. Területileg is abba az oviba tartozunk.

Nekünk is bankfüggő a dolog, de nagyon remélem, hogy addigra már minden elintéződik.

A szobatisztaság miatt ne aggódj. Bence fiam ovikezdés előtti héten lett szobatiszta.
Engem is vert a víz, de minden okés volt.Kép Talán 2x érte baleset az első héten.

Kati
kfk
 
 


Szia Cristinbaba!

Bocsi, hogy eddig nem írtam, de már itt vagyok.

Látom nem találtál senkit aki a környéketekről lesz való. Nehéz, de már az is jó, hogy egy kerületben fogunk lakni.

Írtad, hogy már bármikor megindulhat a szülés! Időben vagy már, vagy esetleg hamarabb születhet?

Ne izgulj, ne félj az nem jó se neked sem a babának! Hallgass nyugtató zenét és most már csak a babára és a szülésre koncentrálj!

Ha tudsz kérlek írj még.

Ha gondolod privibe megírhatod a telcsi számodat, hogy tudjunk értekezni mikor bent leszel.

A címem:pahetti@freemail.hu

Szorítok Neked, hogy gyors szülésetek legyen.

Puszi, Hetti és Petra baba
hetti
 
 


Szia Kati!

A Szigetcsép utca Pesti út felőli végén? Mert mi a Kucorgón jóval túl , a Sáránd utca a Szigetcsép Pesti úton túli folytatása. Ha ott fogtok lakni akkor nagyon közel leszünk egymáshozKép Csak a Pesti út egyik oldala a piros oviba tartozik, a másik a Rezgő közhöz, és mi a Rezgő közhöz tartozó oldalán fogunk lakni. Az én lányom októberben lesz 3 éves és 1 éve bölcsis.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Most látom, Bence a fiad? Kép Akkor feltétlen meg kell ismerkednünk ha oda költözünk, Emma gyengéi a Bencék, ha valaki Bence, nála nyert ügye van. Mindíg Bence nevű a barátja.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ti mikor jelentkeztetek az oviba egyébként? még májusban? Sajnso mi csak pár hete tudtuk meg hová fogunk költözni, így nem tudtunk időben jelentkezni. Ha teltház van a körzetes ovi akkor is felvesz, kötelező neki, ha dolgozom? vagy ez nem ilyen egyszerű?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szia Manó!

Igen, a Pesti út felöli végére költözünk. Tényleg közel leszünk egymáshoz!!Kép Akkor majd találkozhatunk!! Főleg, hogy a "Bencék" a kedvencei Emmának.Kép

Kati
kfk
 
 


Mi már májusban jelentkeztünk az oviba. Elmentünk nyílt napra is. Sajnos az óvodakötelesség 5 éves kortól van, úgyhogy visszautasíthatnak, de nem jellemző! Személy szerint én még ilyenről nem hallottam. A területileg illetékes ovinak szerintem fel kell vennie a gyerkőcöt.

Kati
kfk
 
 


Ettől félek én is. Igazából itt maradhatna bölcsiben idén ahová msot jár, csak félek hogy reggel a korai kelést nem fogja bírni, azért ez jó nagy klerülő neki. Mert délután már nem gond, akkor szívesen csavarog velem szerintem. Na majd meglátjuk.

Szerintem mi október közepénél előbb nem költözünk, de lehet cska végén és akko rmár örülni fogokKép De azért mivel anyukám már ott fog lakni és a kutyánkKép biztos sokat megyünk már szeptemberben is. Mi régi házat veszünk, és majd tavasszal építünk hozzá egy szobát.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó: Nem tudok én sem okos lenni ebben a bölcsi kérdésben. Talán ami mellette szól az az, hogy nem kell egy új társaságot, új környezetet megszoknia és csak 1 évről lenne szó. Ami ellene szól az az, hogy korán kell kelni. Mikor kellene indulnotok?
Ha a XVII. kerületbe jár, akkor tudja valaki hozni-vinni?

Szombaton voltunk kint a háznál. Tényleg nagyon közel leszünk egymáshoz, már tájékozódtam!Kép

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kati!

Nekem meg tegnap volt kint a férjem méricskélni, ma adom be a hitelkérelmet, nem vagyok ám ideges.

Rémlik nekem is hogy néztük ott a sarkon épülő új házakat, gondolom ott fogtok lakni. Neked a mi házunk bizti nem tűnt fel, mert mi is állandóan elmegyünk előtte, után aveszzük észre hogy hoppáKépKépKép Pest felől a jobb oldalon van, és két picike zöld ház van a telken. Majd tavasszal építünk hozzá(juk).

A bölcsiben épp aza rossz hogy valami hülye vezetői döntés miatt jövő héten szétválasztják a csoportot és Emma így összesen 3 eddigi fiú csoporttársával marad,a többiek 1/2 - 1 évvel fiatalbbak lesznek. Ezt meg nem tartom jónak, teljesen más érdekel egy 2 évest mint egy 3 évest. Így hajlanék az ovira, ott jobb lenne neki, csak ez az alváskori szobatisztaság nem megy neki, azt meg na akarom hogy csúfolják az oviban. Pedig nappal nagyon ügyesen szól, a bölcsiben is bugyiban vannak már nyár eleje óta.
Na mindegy, még egy hónapig tuti ide jár, mert addig Zuglóban fogunk lakni ideiglenesen, aztán majd meglátjuk hogy megy az ingázás meg milyen az új csoport.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Valamikor régen már jártam az oldalon és írtam is, de akkor még a "nyugodt" terhes hónapjaimat éltem és volt több időm írni. Azóta 2005 április 11én megszülettek a gyerekeim. Igen, jól olvassátok ikreim vannak. Ezek után nem részletezem miért nincs időm a gép előtt ücsörögni.A fiaim (Milán és Zalán) nagyon jó babák, jól kialakult már a napirendünk, de jó volna más kerületi anyukákkal találkozni,beszélgetni,röhögni... Örömmel venném ha lenne köztetek ikres anyuka is.
Én a Bajcsyban szültem, azaz 16 óra vajjúdás után megcsászároztak, az orvosom Dr. Nyitray Gábor volt, merem ajánlani másnak is.
Na most ennyit, ha van kedvetek írjatok!

Ja,én a Mátka utcában lakom.


Pusszantás nektek és jó pöttöm nevelést.

Vancsa

Kép
vancsa
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
tavasz
 
 


Sziasztook!

Bocs a zavarásért, de ha valaki tudja Manó telefonszámát, írja meg nekem a hanzus@freemail.hu email címre, mert szerveztünk hozzánk egy babatalit, ami a gyerkőcünk betegsége miatt le lett mondva, de nem tudtuk értesíteni Õt (ccsak a Babaneten kommunikáltunk, és költözés miatt nem tudja olvasni a netet csak munkából).

Köszi

Kép
hanzika
 
 


Szió Vancsa!

..én is a Bajcsyban szültem 09.08-án.Bár én a Szécsényinél,szintén császár,de én "csak" 6 órát szenvedtem Kép
Jelenleg még a X.kerben lakunk...hamarosan költözünk a XVII-be,a Vasút sorra Kép

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Christinbaba!

Jajj, de jó!! Akkor majd találkozunk ,ha végleg a kerületbe költöztök. Kislány vagy kisfiú a csöppség?
Szia

Kép
vancsa
 
 


Vancsa szió!

Kisfiú,s Krisztiánnak hívják Kép
1 hónapon belül tuti költözünk végre. Kép

Neked miért kellett császár?s miért hagyta a doki,hogy addig szenvedj????
pusszz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok

Mi a Lembergben lakunk, kb félúton a Pesti és a Péceli út között. Az én kisfiam Levente, és szeptember 21-én volt egy éves.
Én is a Bajcsyban szültem, Nagy Dokinál, szintén császárral, OTT közbeni leromlott szívhangok miatt S.o.S. Egyébként Levi óriásbébi, most 13 kg és 81 cm.
Gratulálok minden friss kismamának.

Sziasztok

Tubiorsi
tubiorsi
 
 


Úgy látszik kihalt a XVII. kerület:-)))
tubiorsi
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki tényleg kihalóban vagyunk, vagy épp most költözik mindneki és ninsc net. Lassan mi is költözünk, illetve a cuccok már ott vannak és már időnként mi sis ott lakunk, pl most a héten ott voltunk mert beteg a lányom és nem volt kedvem udvar nélkül maradni a kényszerszabi idejére.

Közben érdeklődtem az ovikban is és sajnos Rákoskerten nem veszik át, mivel totális teltház van mind a Rezgő, mind a Piroska oviban, az Aprófalva óvodába irányítottak, ahol mini csoportba felvették, Keresztúr központban. Nagyon kedvesek voltak, tetszene is minden, az az egy nem hogymost füvesítették az udvart és ezért tavaszig nem tudnak kimenni a gyerekek, ez elég gáz, de örülök hogy így év közben egyáltalán át tudták venni, nem tudok válogatni. Még az ágyuk is elég gázos amin alszanak, az a régi kemping ágy típus, nálunk a bölcsiben a 10. kerületben már szupi derékkímélő ágyak voltak, pedig az sem egy gazdag kerület, sőt...hát eegynlőre ennyi, izgulok hogy fog menni a beilleszkedés.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szia Manó

Na végre valaki! Lehet, hogy igazad van és még nincs net a frissen költözőknél.
Nálunk még nem téma az ovi, bár szerintem gondban leszek, ha majd oda kerülünk. Mindenki mást mond. Törhetem majd a fejemet alaposan.:-)))
Neked szerencse, hogy felvették a gyerkőcöt.
Az ismerőseim is panaszkodtak, hogy mindenhol teltház van.
Örülök, hogy beszéltünk. A Lányodnak mielőbbi jobbulást, Neked meg jó kicsomagolást és berendezkedést kivánok.

Üdv Tubiorsi
tubiorsi
 
 


Szia!

Hát ténylg eze lehet az ok, pedig pl Magdival szívesen beszélnék most mert neki is oda jár a fai ha jól emlékszem.

Az én lányom is akkor órisásbébi, bár ő 1 évesen csak 77 cm volt, de mégiscsak lányKép

Most 3 éves és kb 1 hónapja nem mértük (költözésKép) akkor 98 cm volt és vagy 17 kg, szóval majd megszakadok ha fel akarom venni. Pedig még sokszor babáskodik és vetetné fel magát.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok! Nekem egy 6 éves lányom van és egy 3 honapos fiam.A Szigetcsép utcában lakunk a lányom a Piroska oviba jár.
edu
 
 


Sziasztok!

Na vége a költözésnek, most már mi is a Szigetcsép utcában lakunk.
Edu: Hol laktok pontosan? Az én fiam is a Piroska oviba jár a Katica csoportba.

Manó: Merre is van a házatok? Abba az utcába járok a kisközértbe. De a boltig nem rémlik ilyen házikó. Utána van?

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Réges rég jártam erre, akkor még kismamaként Kép. Azóta megszülettek a fiaim Kép!! Igen jól látjátok ,ikreim vannak. Nagyon élvezem és nem is olyan szörnyű. Én Rákosligeten lakom a Mátka utcában, közelebb a Cinkotai úthoz.

A fiúk 2005.04.11én születtek császárral a Bajcsyban, 16 órás vajúdás után.
- Milán 41cm és 2300g-al született és most 6 hónaposan 66cm és 8,46kg!
- Zalán 51cm és 2700g volt, most 69 cm és 7,78kg.

Kinek mekora a gyerkőce? Esetleg vannak ikresek is?
Nekünk Dr. Kovács Mária a gyerekdokink, tartozik hozzá még valaki?

Hallottátok,hogy lesz bababörze a kerületben? De mikor pontosan? Talán nov 19én?

Sziasztok!

Jó babázást

Ancsa

Kép
vancsa
 
 


Sziasztok! Kati:mi aszigetcsép utca zötykölösebb részén lakunk a Fehértemplom utcánál.A lányom a Süni csoportba jár ugyhogy ő most nagycsoportos.Mi már két éve itt lakunk és nagyon hamar megszoktam itt én szeretek itt lakni.Ez előtt Szilasligeten laktunk a Hungaroring mellet ég és föld a különbség.A katica csoport középsős csoport? Visszaolvastam a régi irásaidat és azt irtad a Pesti szélén laktok.Azokban a most épült házakban laktok? Azt hittem abban még nem laknak.Hány gyerkőcőd van? Ancsa:AZ én fiamat is Milánnak hivják ő julius 8.-án születtet és van még egy lányom aki most lesz 6 éves.Biztos nem lehet könnyü 2 babával egyszerre bár biztos meg lehet szokni és dupla öröm.Gondolom neked ez a természetes.Nagyon sok kismamával beszéltem aki a Bajcsyban szült ez ilyen felkapott lett ez a korház? Én a lányomat Budai honvédban,A fiamat pedig az I.NÕIN A Baross utcában szültem. sZIASZTOK! Edina
edu
 
 


Sziasztok!

Edu: Igen, a most épült társasházban lakunk Az utolsó a Szigetcsép utcában. Sajna nem tudom melyik a Fehértemplom utca. A Bottyán utcát tudom mert ott láttam fodrászt és kozmetikát, úgyhogy majd valamikor sort kell rá kerítenem, hogy elmenjek oda.Kép
2 gyerkőcöm van. Bence 4 éves (középső csoportos) és Zsombor 1 éves.
Hova jártok gyerekorvoshoz? Ide az ovi mellé?
Választani kéne, de tanácstalan vagyok. Mi Rákospalotán laktunk, így a választott dokinénink is odavaló de ez most már egy kicsit messze van.

Vancsa: Gratulálok a fiaidhoz!! Azért két babó biztos, hogy fárasztó lehet.

Sziasztok, Kati
kfk
 
 


Sziasztok! Kati:a mi házunk nincs messze a tiétektől.Csak lefele kell sétálni az utcában és a Fehértemplom azt hiszem a 4.-ik vagy az 5.-ik keresztutca balrol.A mi házunk egy ikerház és arrol lehet megismerni,hogy még nincsen bepucolva,és az udvaron egy auto formáju kék szinű homokozo van.Gyerekorvoshoz igen az ovi mellé járunk ,de ha ezt választod akkor a dokinénit választ ne a férfit,mert az egy idiota!!!!Amugy a doki nénivel én meg vagyok elégedve.Különben majdnem minden reggel a házatok előtt sétálok,mert a Sáránd utcába járok boltba.Nem rossz,hogy még melletetek javában épitkeznek?? Mit szolsz a disznoszaghoz?? EDINA
edu
 
 


Sziasztok!

Edu: Te szoktál babakocsival sétálgatni itt?
Van egy anyuka akit rendszeresen látok.
Megnéztem, hogy hol van a Fehértemplom utca, tényleg nincs messze.
Mi is a Sáránd utcába járunk boltba. Elég jól fel van töltve.
Disznószag.Kép Elég felkavaró. Állítólag már sokszor feljelentették őket de még semmi változás.
Még 2 db 8 lakásos ház fog ide épülni, de idén már nem nagyon csinálnak ott semmit. Majd jövőre. Addigra meg kéne oldanunk a kerítést, nehogy bejárkáljon ide valaki.
A védőnő már volt itt, ő mondta, hogy mindkét doki nyugdíj előtt áll, de még 2-3 éves szeretnének dolgozni. Még nem választottunk majd kiderül.

Kati
kfk
 
 


SZIASZTOK! kati: HÁT LEHET HOGY ENGEM SZOKTÁL LÁTNI,BÁR ÉN LEGTÖBBSZÖR REGGEL JÁROK ARRA AMIKOR ELVISZEM A GVENDIT OVIBA ÉS MEGYEK A BOLTBA.A DISZNOSZAGRA VISSZATÉRVE MOST VOLT EGY TÛNTETÉS FÉLE ÉS A SZOMSZÉDOM MESÉLTE ,HOGY KB.MÉG 4000 DISZNOJUK VAN TELJESEN LEGÁLISAN MÛKÖDIK A DOLOG.HA AZ ÖNKORMÁNYZAT SEGITENE NEKI ELSZÁLLITANI A DISZNOKAT VIDÉKRE AKKOR MÁR MEGLENNE OLDVA A DOLOG DE ÕK SEMMIBEN NEM SEGITENEK.HA EGY TULSULYOS EGYEDET LÁTSZ KÖZLEKEDNI AZ ÉN VAGYOK!! A SÁRÁND UTCAI BOLT TÉNYLEG ELÉG JO FINOM A PÉKÁRUJUK,AZ ÁRUK ELFOGADHATO.IGAZ NAGYBEVÁSÁROLNI NEM IDE JÁROK,VAN AZ UTCÁBAN EGY ZÖLDSÉGES IS ÉS ELÉG SZÉP ÁRUJA VAN.A HÁZ ALATT TEREMGARÁZS VAN SÉTÁLTUNK ARRA MULTKOR ARRA A PÁROMMAL ÉS AKKOR NÉZTÛK A HÁZAKAT,HÁT VAN EGY-KETTÕ CSUCSSZUPER KATEGORIA. EDU
edu
 
 


Sziasztok!

Edu: Hát "disznó ügyileg" jó lenne ha történne valami.
Ma elsétáltunk felétek, de a Fehértemplom utcánál vissza kellett fordulnunk, mert Bence fiam motorozni akart apjával és már türelmetlen volt.
A zöldséges hol van? Valamelyik kis utcában?
Gyerekeid jól vannak? Bencének hőemelkedése van és fájlalja mindenét. Remélem nem lesz komolyabb baja.

Kati
kfk
 
 


Sziasztok! KATI:a Fehértemplom utcánál lakunk rögtön onnan a második ház.A zöldcsis ott van a Sáránd utca egyik sarkán ahogy mész a Honi bolt felé.Van ott egy másik bolt ahol ki van irva ,hogy látványpékség azzal szemben a másik oldalon.Te szoktad vinni a fiadat az oviba? És mikor szoktál érte menni? Remélem a fiad meggyogyul,bár most az én lányom is egy kicsit köhög. EDU
edu
 
 


Sziasztok!
Edu: Ma a Bottyán utcán jöttünk fel és már tudom, hogy hol laksz.Kép Nem jártál még ott kozmetikusnál vagy fodrásznál?
Eddig talán 1x kellett Bencéért mennem. A férjem általában tudja őt vinni-hozni.
Nekünk sajna délben el kell hozni mivel itthon vagyok GYES-en.Kép Bence nagyon fájlalja, mert a régi ovijában végig maradhatott és nem érti, hogy itt miért nem lehet.
Ti meddig vagytok oviban?
Most már tudom, hogy hol van az a zöldséges. Ma voltam a boltban és megnéztem.

Hála az égnek Bence tudott menni oviba, csak este volt egy kis rumlija, de most jól van.
Péntektől meg úgyis itthon lesz.
Suliba az ovi mellett lévőbe fogtok járni?

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Na már én is ide tartozom Kép végre elköltöztünk.
Tökre nem ismerek itt semmit,lakik hozzánk közel valaki?A Vasút soron lakunk.Megmutatom a kisfiam,aki már nem is olyan kicsi Kép)
KépKép

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok! Kati:nem ismerem a Bottyán utcai fodrász,mert én az ikerszomszédomhoz járok ,mert ő fodrász.Kozmetikába is oda járok álltalában a kettőt együtt szoktam lezavarni.A kozmetikus nagyon jol dolgozik csak legalább 2 honappal előre be kell jelenkkezni.Jo neked ,hogy a párod tudja-vini a fiadat,mert az enyém sajnos csak minden másnap tudja reggel vinni és hozni mindig én hozom.Nekem a lányom egész nap ott van az oviban nem értem hogy neked miért kell elhoznod gondolom ebéd után .Nekem még nem szoltak,hogy vigyem haza ebéd után gondolom azért,mert ő jővőre suliba megy és felkészitő foglalkozások vannak.Te hány éves vagy?? Christinbaba:nagyon cuki a fiad !! Mennyi idős ?? Merre van az a Vasut sor?? Az én fiam is ilyen kis vasgyuro ő most nov.8.-án lesz 4 honapos. EDU
edu
 
 


Edu!

Õ még csak 2 hónapos lesz nov.8-án Kép
a Cinkotai útnál lakunk Kép ..semmit nem ismerek itt Kép azt se tudom hol van játszótér legközelebb,bár az még bőven ráér Kép
pussz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: