Új privát üzeneted érkezett!

Sonia, na végre!!
Holnap mikor mentek ki? Mi kb 10 fele indulunk ha az jó?????
Márti mail ment, puszi:
Linda
bellana
 
 


Linda, nekünk bármi jó! A törpe hat, fél hét körül kel, alvás dél/fél egy körül, közte szabad a pálya.
Mindjárt küldök egy mailt.

Márti, fogalmam sincs róla milyen szék lehet az ilyen, hogy ekkora szálkák állnak ki belőle és gatyán és bugyin keresztül is átfúródnak a bőrön. Ötletem sincsen.
Nyomokban láthattál, elviekben 24 órás online netem van, a gyakorlatban azért sosem vagyok állandóan a gépnél :o))) Az esti/éjszakai órákat leszámítva, ugyanis lassan egy éva van egy kedves portugál netes ismerősöm, és vele esténként szoktunk dumálni, amikor a tyúkok már alszanak...no meg Portugália egy órával utánnunk kullog...

Sonia
Sonia
 


Ja, majd elfelejtettem. Márti, valamikor a jövő hétentudnék menni hozzád, de előre nem tudom ám mikor, hol van az még :o))) Ha van olyan programod, amihez igazodnom kell, akkor szólj. A kedd a részemről nem játszik, aznap Petsre kell mennem, a többi elviekben mehet felőlem.
Sonia
 

 
 

Sonia!

Mail ment, jó a holnap, kiváncsian várom!
bellana
 
 


Sziasztok!Mit értetek azon,h.a munkahely TB kifizető??Egy könyvesboltban dolgoztam,de nekem senki nem ajánlotta fel,h.intézi a dolgaimat,ebből arra következtettem,h.ez az én reszortom.Úgyhogy ma kiálltam a TB -ben a sort,elkértem a GYÁS-hoz,GYED-hez a papírokat,elvileg intéződik.Nagyon sokáig tart,mire az ember pénzt lát ebben a helyzetben?? Nem tudom,miért nem adnak egy listát az ember kezébe,h.ezt meg ezt intézd el,és ezt meg ezt igényelheted. Ma voltam dokinál,nyitva van a méhszájam egy ujjnyira!Megbeszéltem Esztivel,h.pénteken 4-kor születünk meg!Ha-ha!Kezdek egy kicsit betojni.Hétfőn már be kell feküdnöm a kórházba,ha addig semmi nem történik.Utána jó sokáig nem tudok jelentkezni,az biztos. Linda,hogy van a hátad?Mielőbbi jobbulást! Sonia,neked mennyi idősek a gyerekek?Hogyan tudod összeegyeztetni a sulit,a melót,meg a csemetéket??Nagy varázsló lehetsz!! Márti,Ti Deákvár melyik részén laktok?Timi-baby hogy van?
Bori
 


Sziasztok!
Borikám!Fő a nyugalom csak lazán!Ne akarj óriási fájdalmakat érezni.A menzeszed nem tudom milyen erősségű volt,attól a görcstől picit erősebb lesz a szülésnél.Abszolult kilehet bírni.
TB kifizetőhely az olyan munka hely ahol azokat a feladatokat is elvégzik a munkaügyes kolleginák,ami miatt most neked talpalni kell.
Mi az öreg Deékvári részen lakunk az ablakból pont a kis templomot látom.Ez a volt DCm-i lakótelep.Ti merre laktatok?
Gondolom már összepakoltálé?Azért menjél fel a www.babapont.hu -ra a fő oldalon van egy lista mit érdemes becsomizni.Timike köszönöm jól van jelenleg az ölemben csücsül épp azt egyeztetjük mi legyen az ebéd.Mármint az övé.
Ez a megbeszéléses dolog a kislányoddal remélem bejön.Nekem bejött én azt kértem Timikétől,hogy jöjjön 2 héttel hamarabb a kiírt időpont előtt és máj.30 helyett 19-én ki is látogatott.

Sonia jó a jövő hét egyenlőre semmi programom,illetve dehogynem!Majd kapok én Lindától,hogy elfelejtettema randinkat,de az csak egy nap.Majd mindenkivel egyeztetek,hogy jó legyen.

Linda neked délután írok megkaptam mindent.
puszi mindenkinek:Márti
pkismarti
 
 


Szia Lányok!

Bori, itt szülsz Vácon?? Van mobilod?
Márcsak azért, hogy tudjunk rólad. Ha gondolod add meg az email címemre, ne ide és én is megírom az enyémet. Legalább 1 sms-t küldj, hogy tudjuk mi van veled! Meg is látogatnálak Danikával,de gondolom tele lesz a hócipőd.
Ne félj, életed legcsodálatosabb élménye vár rád!!!!!!!!
Sok-sok puszi!!!Nagyon fogunk értetek szorítani!!

Márti, na hallod, méghogy elfelejteni a randinkat?? Melyik nap lenne jó nektek?
Jut eszembe,most három napig nagy semmi lesz nekünk Danival. Egyenlőre senki nem ér rá csüt.-ön és pénteken, szombaton meg Ádi dolgozik..Brühüüüüüü!!!!! Nem jó szólóban sétálni. Nagyon társaslány vagyok.

SONIA: Örülök, hogy személyesen is megismerhettelek titeket!!!! Remélem mostmár többször talizunk :-))
Összehozhatnánk egy házi baba-mama klubot. Mindig másnál lenne a pletykaparti bébistül! Főleg a sötét, rövid téli napokon lenne szuper.

Más: megvettem a meglepetés c. "szakirodalmat" a címlapon a "híres" FItnesz Réka és Norbikája látható a bébikével. A hajam égnek állt a cikktől, meg attól amiket mondtak.
PL: "az orvos azt mondta Réka simán megtudja szülni a babát, de minek szenvedjen órákig?"Az orvos is nyilatkozik miszerint az Ő javaslatára történt a császármetszés. Most akkor mi van? Egyszer azt mondják megtudja szülni majd a következőben orvosi javaslatra hivatkoznak. Szerintem félt a szüléstől, fájdalomtól és főként a hüvelyét féltette. Elvégre ki tudhatja? Egy olyan férjtől aki azt nyilatkozza: megvetné ha elhízna -itt is említi!- mit lehet tudni mi tellene ki?! Én személyszerint rosszul vagyok mindkettejüktől. Méghogy a kismamák példaképe akar lenni ez a csaj!! Igen olyan ellenpélda: hogy na kedveseim ezt inkább ne...
A Jóistennek köszönhetik, hogy nem lett baja a kicsinek. Az is kész csoda, hogy szoptatja, nem?
Nem félti a mellét? Na jó, abbahagyom, de kiakadtam. Micsoda embereknek lehet gyereke és akik igazán "megérdemelnék" azoknak meg nem jut ebből az örömből...Fura az élet.
Ti mit gondoltok?
Holnap nem ér rá valaki?

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Na gyerekek,ismét sehol senki....Hallóóóóóóóóóóóóó!!!!
Mindenki babázik, vagy éppen lebabázik???????????????
bellana
 
 


Én itt vagyok,de mire ezt olvasod már babázok.Itt a pancsi ideje.
pkismarti
 
 


Most már én is itt vagyok :o)) Gyerekemet bölcsikésznek nyilvánítottam, orra már kevéssé folyik, mintha már nem is köhögne. Mondjuk iszonyúan be van rekedve szegény, de veszélyt nem jelent igy már senkire.
És most már békésen szunyál is :o))
Bori: a lányaim 9,5 valamint nagyjából 2 évesek. És dehogy vagyok én nagy varázsló. 'Csak' a csemetéket és a sulit kell összeegyeztetnem, ugyanis nem dolgozom, Gyesen vagyok még. Mondjuk ez egyedülállóként maga az anyagi nyomor, de így ingyen van az egyetem, ha beteg a gyerek (mint most is) nem kell melóhelyről hiányozni, nem kell melóhelyen rinyálni, hoy engedjenek el suliba, valamint nem kell melózni járni sem, és tekintve, hogy papíron tanár lennék, hát órákra sem kell készülnöm tanárként. Az egész zsonglőrmutatvány hétfőre és péntekre korlátozódik, olyankor vannak óráim.
No ennyit mára dióhéjban, nehogy megfeküdje a gyomrotokat :o)) Lindát ma már úgyis sokkoltam délelőtt :oDD
Sonia
 


Sziasztok,
már rég néztem erre...
Márti, a Béla fiam harapásairól annyit, megfogadtam a tanácsod, minden alkalommal rászólok, ne harapjon, mert fáj...ma beleharapott a lapockámba, a fájdalomtól elbőgtem magam, ő meg hogy vigasztaljon, odaborult az ölembe...aranyos volt.
Sonia, ezek a székek akkor egyre rosszabbak, mikor én jártam, "csak" a gatyómat zúzták szét. Könnyen túl volt rajta a nagylányod?
Linda, Dani túl van a lázkorszakon? Ez a tikk-takk k-ja muris lehetett.
Bori, szurkolok, hogy könnyű és gyors szülésed legyen.
Jó éjt mára,
Tünde
Tünde
 


Sziasztok!
Jelentem tegnap érkezett hírek alapján megtörtént a lebabázás is.Unokaöcséméknél megszületett a kislányuk Fannika kerek 3kg és 53cm.Anyuka és a baba jól vannak.

BORI most már rajtad van a sor mindjárt péntek van!!!!!!
pkismarti
 
 


Szia Lányok!

MÁRTI: Gratulálok az unokaöcsédéknek, legfőképpen az anyucinak! Szép nagy bébije lett :-)
Vasárnap hány órakor lesz Timike keresztelője? Még nem tudom megyünk-e, de nem ciki így odamenni? Márhogy nem vagyunk családtagok?
Katica adott életjelt magukról: 38-ik hetet tölti, kisfia lesz -bár ezt azt hiszem már írta régebben-, mindent összevetve jól vannak.

SONIA: annyira azért nem akadtam ki :-) Mindenesetre az élet változatlanul minden írói képzeletet felülmúl ahogy ezt a te életed is bizonyítja.

Magunkról: Isten vigyáz a szegény nyavajgó kismamákra. Tegnap vertyogtam, hogy elunom az életem a következő 3 napban, erre ma két kedves kismama ismerősömmel is találkoztam! És holnapra is megvan beszélve tali az egyik anyucuval. Juhééé!!

BORI???????
ADÉL????

MONCSI: MI VOLT A DOKINÁL????

Tünde: Dani túljutott az oltáson hála az égnek. És majdnem igazából is kakás lett a fal, mivel a fiatalúr kikapta maga alól a pelust pelenkázáskor és meglóbálta...Na, vannak ötletei az biztos :-)

Puszi mindenkinek, írjatok:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
LINDA
Köszi a gratulációt,valószínűleg 2-3 hét múlva élőben is áttudom adni.
Keresztelő 11,45-kor és egyaltalán nem ciki.Nem csak egyedül leszünk és jönnek mások is akik barátok és nem közvetlen családtagok.

Ma megkaptuk az egyenlőre utolsó oltást.Egy darabig békén hagyják szegénykémet.Egész jól tűrte.Természetesen volt egy kis nyafi.Kinek ne fájna ha 2* is megszúrják.Azt mondta a doktornő hozzá lehet szokni az oltáshoz.!?!?
65 cm és 6,70kg ,hízott 20dkg-ot egy hét alatt.Most persze milyen fejlett a kisbaba ezzel hízelegtek.Múlt héten meg ment a pánik a 10dkg miatt,hogy csak?
Egész sokat alszik Timike teljesen lenyomja az oltás hatása meg a kúp,mert hőemelkedés már van és állítólag láz is lehet a következmény.
Remélem nem éjszakára jön ki.
Sziasztok:
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás lányok!

Márti, még, hogy a szurit megszokni?!
Szegény kicsike! Hát Dani nem szokta meg.
Jövőheti tali mikor??

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Egy újabb nap telt el és sehol senki?
bellana
 
 


Én bizony itt vagyok...hellyel-közzel :o))) De ez ma sulis nap volt, ahogy említettem, le vagyok amortizálódva, de nem is agyilag, inkább fizikailag. Kóros kialvatlanságban szenvedek asszem :o)))
Sonia
 


Szia Sonia!

Akkor jó nagyot kéne szunyálnod! Vagy nem hagynak a csajszik?

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Egy picit én is itt vagyok,bár hasonló állapotban kb,mint Sonia.Szinte egész nap sika-mikáltam a lakást.Hétvégén nagy rokon sereg oszt még oda is benéznek ilyenkor ahova nem kéne.Na most csili-vili minden.
Jó éjt:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok,
azt hallottam, hogy holnap okt. 18-án börze lesz Vácon. Ez igaz? És ha igaz, akkor hol?

Linda: örülök, hogy túl vagytok az oltás mellékhatásain, jövő hónap végén mi is megyünk majd.Kép

Márti: melyik templomban keresztelkedtek? Mi is tervezzük, csak sajna halogatjuk az anyagi része miatt (vmi ebédet kéne utána tartani és jobb ha nem itt, mert tányérilag sem ülöhelyileg nem vagyunk úgy felkészülve).

Sonia: te a suliban mennyire tudsz figyelni? Nem fárasztó?

Bori:múltkor nem válaszoltam kérdésedre. Nekem Pest után Maros nagyon 'szokatlan'. De a levegő tisztaságát már kezdem értékelni egy-egy Bp-en töltött nap után. Hogy vagytok? Lehet, hogy már megvan a babád?

Moncsi: rég láttalak erre. Mi az eredmény? Szurkolok nektek!

Jó éjt mindenkinek.
Tündi
Tünde
 


Sziasztok!

Tünde én is úgy tudom, hogy most lesz itt börze, azt hiszem a családsegítőben, de nem biztos.
Már rég megakartam kérdezni, hogy csináljátok a szines mosolygó arcokat?

Márti! Hajrá!
bellana
 
 


Sziasztok!Még sajnos nincs meg a bébi,de már nagyon szenvedek.Elvileg a kórházban vagyok.Péntek hajnal 1-től vannak fájásaim/most is/ és már nagyon nincs erőm,úgy érzem.Másfél napon keresztül csak fájásmérés-szívhang.Azt mondják,ha nem indul be a szülés magától,akkor kedden(!!!) beindítják.Nem tudom,bírom-e addig.Most nagyon szar a kedvem emiatt.
Bori
 


DRÁGA BORI!!!

Mi az, hogy elvileg a kórházban vagy????
Gyakorlatolag nem????
Mobilszám?? Email címem: bellana@index.hu persze, nem kötelező, de legalább 1 sms-t küldhetnél, hogy mi van veletek
EZERREL SZORÍTUNK NEKED!!!!!!!!!

Nekem is indították, ne aggódj minden rendben lesz!!!!

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Ez a börze dolog engem is érdekelt volna,de nem is hallottam róla.Azért legalább a rendelőkben valami nyoma lehetne.A héten is voltunk és semmi hír nem volt börzéről.

TÜNDI:keresztelő a Fehérek templomában lesz holnap 11,45-kor.Tányért az anyukámtól kértem,széket és asztalt az egyik jó ismerőstől itt a házban.11-en leszünk ,itthon rendezzük a dolgot.Anyagilag jobban kilehet jönni a vendéglőtöl és finomabb is a házi kaja.
Kicsi fiad harap még?

Linda!Tányér még nem tört remélem nem is fog.Minden előkészítve már csak sütni főzni kell.
Vigyori pofák a formázásban vannak ,de én is elszúrom őket.

Bori!Ezerrel szorítunk,(most nézem ezt már Linda is írta,de nem baj)ne törj le ez már a finis!!
Beindítástól ne rezelj be oxytocinos infúziót kötnek be.Én is azt kaptam mivel elment a magzatvíz, fájás meg óne.

Sonia!Hétfőn egyeztetünk napot jó?

MONCSI mi van veled?

Adél és veled?

Tünde,mert volt egy másik Tündénk is hova lettél?

Sziasztok:Márti
pkismarti
 
 


KépNa asszem rájöttem kettőspont és a 9-esen a zárójel.
Kép kettöspont és a 8-ason a zárójel
pkismarti
 
 


Hurrá,Hurrá! Kép Kép Kép
Sikerült!!!
Kép Kép Kép Kép

Na jól belejöttem.
pkismarti
 
 


Sziasztok,
két ismerős anyuka elment (vhol a Kölcsey utca környékén volt) a mai börzére, de csak páran árultak, nem volt semmi...állítólag Gödön lesz november 15-én talán.

Bori, szurkolok neked! Ne aggódj semmi miatt, hamarosan magadhoz ölelheted babókádat Kép.
Hol vagy most akkor? Kórházban vagy otthon?

Márti, holnapra minden jót. Majd írd meg milyen volt a keresztelő! Tényleg, a pap adott időpontot nektek, vagy együtt egyeztettétek, hogy nektek is jó legyen? Timinek külön keresztelőruhája is lett? Olyan fehér? Amúgy kis Béla még harapdál ha "eszébe jut" (lábujjak, kézfejek szinte mindig veszélyben vannak).

Üdv:Tündi
Tünde
 


Megint én vagyok, megnéztem a börzefigyelőben, november 15. Göd József Attila Műv.Ház 8-14-ig.
Ha összejön, elnézünk majd.
Sziasztok,
Tündi
Tünde
 


Sziasztok!

Tünde a pesti börzére mész? Itt a Müvelődési házban is szokott lenni börze, bár én nem sok mindent találtam ott sem.

Márti, mi ma talizunk úgyis :-) Én még mindig nem tudom, hogy kell mosolyokat gyártani...
Linda
bellana
 
 


Szia Linda,
úgy volt, de azt hiszem kimarad (Tavasszal voltunk mind a hárman, kész horror az a tömeg, pedig én szeretek vásárolni sajnos. Másrészt most elég sokmindent vettem a babónak.). Te mész?

Mosolygó: : és ) egymás után szóköz nélkül Kép
Szomorú: : és ( egymás után ugyanúgy Kép
Remélem most már sikerül.

Jó hétvégét mindenkinek.
Tündi
Tünde
 


Helló!

Kép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép Kép
Na????? Mit tud most már Linda néni is?

Tünde a börzei tömegtől én is félek...Kép Annyira rémes? Dancinak kéne ez-az.

Puszi mindenkinek:

Linda
bellana
 
 


még élek Kép
kifelé a náthából, de talán minthamegint befelé...
Márti, rendben, holnap egyeztetünk. Kedden én Pestre terveztemmenni (gyereknátha még betehet ennek) de utána legközelebb csak szombaton, közte elviekben vagyok. Néha magamnál, néha magamon kívül Kép
A suliban figyelni? jaa, azt tudok gond nélkül. Érdekel is, meg teljesen más tipusú leterhelés, mint egy bébi odahaza. Kifejezetten jót tesz. Annó, amikor a meló mellett heti két full napot Miskolcoztam is, az kifejezetten üdítőleg hatott rá, bármilyen fárasztó is volt a maga módján. A meló egyfajta terhelés, a suli egy teljesen másik. Kicsit olyan volt, mintha két hetem lenne egyben. 4 nap meló. 2 nap suli az ország másik végében mindentől elzárva, egy nap hétvége. Lehetett csinálni azt is.
Sonia
 


Sziasztok Lányok!

MEGSZÜLETETT BORI KISLÁNYA ESZTI!!!!

3450g. és 52cm. Gyönyörű, egészséges baba. Kép
Ma 12 óra után hosszú vajúdás után császárral született a kicsi lány. Baba és mama fáradtak, de már jól vannak. Kép
Bori felhatalmazott, hogy megírhassam nektek ezt az örömteli eseményt, mert mostanában nem lesz netközelben. Gyönyörű ez a nap, nem? Timi babának a keresztelője volt, Eszti baba pedig ma látta először az anyuciját. Kép

Mindenkinek puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok...
Köszi Sonia az infot Kardos doktorról, lehet, hogy majd kérdezek, még nem aktuális...
Nagyon rég jártam erre, csak munkahelyen tudok belépni, és most sok a munka, könyvvizsgálat ilyesmi, úgy hogy ne haragudjatok, hogy csak időnként felbukkanok, és írok.

Borinak gratulálok így ismeretlenül is!

Visszaolvasok, hogy képben legyek :I

Tökmag
Névtelen
 


Sziasztok!

Tökmag, várjuk jelentkezésed!
Többi leányzó?
MONCSI??
bellana
 
 


Sziasztok,
LINDA ügyi vagy Kép, a börzét ki lehet bírni, egyedül biztos, de gyerekkel sem annyira borzasztó. Ma beszéltem pont egy forgalmazóval, mondták, hogy az autósülés a börzén olcsóbb lesz 10-15%-kal. Ja és Pampers meg Libero is olcsóbban van kint (a Pampers ára nem is volt az, mert mi vettünk, de a Libero állítólag 5-600 Ft-tal volt olcsóbb mint a Cora-Auchan stb).
SONIA, örülök, hogy te tudsz figyelni a suliban! Nekem még nem nagyon megy (még csak egy hétvégét voltam - levelezős vagyok -), de tanulni nincs időm még sajna. Kicsi Liliom hogy van?
BORI, GRATULÁLOK TISZTA SZíVBŐL!!! Kép Kép Kép
MÁRTI, hogy sikerült a keresztelő? Ha lesz időd, írd meg.
MONCSI, mi van veled???

Jó éjszakát,
Tünde
Tünde
 


SZIA BORI GRATULÁLOK A KICSI ESZTERHEZ ÉS A KITARTÁSODHOZ!!!!KépKépKépKépKép
Sziasztok Lányok!
A keresztelő jól sikerült.11-en voltunk teljesen megtöltve a nagyszobánkat.a szertartás is szép volt Timike nagyon jól viselte a dolgokat ,hangját sem lehetett hallani egyfolytában a fényeket nézte.
Tünde:a keresztelő ruhája nem fehér volt hanem rózsaszín ,de szerintem egy tündér volt benne.Az időpont egyeztetés nem tudom,hogy zajlott anyukám intézte,de szerintem a pap adta.Rajtunk kívül még 2 kisgyereket kereszteltek Ádámot és Zsanettet.Szerintem Timi volt a legszebb.
Itthon nekem némi ízgalmat okozott és gyomorgörcsöt,hogy úgy mentünk el a levesben még nem volt puha a zúza és úgy hagytam a gázt.Direkt,hogy puhuljon,de legalább megfőtt.Volt nagy eszem-iszom dáridó.
A templomban Lindáék is megtiszteltek a jelenlétükkel.Kedves volt tőlük.
Készül 2 videófelvétel is,de még egyiket sem kaptam kézhez.

Linda néni nagyon ügyi vagy látom már tudsz vigyorogni.Na ugye nem kellett az orra?
Sziasztok:
Márti
pkismarti
 
 


Na mi van!Sehol senki?KépKépKépKép
pkismarti
 
 


Szóval azért vagyok én ennyire egyedül,mert aki ráér az is más topikban kóricál!!Kép
Igaz Bellana?
pkismarti
 
 


Nna, lebuktam Kép
Bár mentségemre szolgáljon sokszor ügyeltem itt magamban.
Soniaval taliztatok már?
Mi randink: A jövőhét okés. Jöttök ti, vagy menjünk mi? Melyik a jobb nektek?

Puszi-puszi:
Linda
bellana
 
 


Kedves, aranyos, "ismerősöm": Pmárti! Kép
Megnéztem üzeneted a másik topicon. Nem felejtettem el a dokidat, de olyan nehéz váltani. Bár még nem is aktuális, és a rákszűrésen is túl vagyok azért foglalkoztat a gondolat. Csak nem haragszol amiért betértem abba a topicba kiváncsiskodni?
Ugye neeeem?? Kép
bellana
 
 


Szia Linda!
Dehogy haragszom,látod én is elkóboróltam unalmamban.A doki kérdést jó lenne lebeszélni.Beajánlottalak és nagyon szívesen látna!Kép
Sajnos Soniával sem jött össze a heti talink,de ezek szerint az emailt még nem olvastad.
Nekem mindegy ki,kihez megy de azért szívesen meglátogatnálak én is.
Puszi:
Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Egész zavarba jövök a gondolattól, hogy a dokid "szivesen látna", gondolom alulról Kép
De milyen ürüggyel mennék oda?
Amúgy ha úgy adódna te is jönnél? Na szép, mi?
Díszkíséretet igénylek...
Én nagyon örülnék ha jönnétek, akkor legyen is így, gyertek ti, szeretettel várunk titeket!!!! Kép
Csak írd meg melyik nap és akkor nem megyünk le sétálni a Manóval.
Puszi:
Linda
bellana
 
 


szia Linda!
Jaj milyen vagy!
Hát persze hogy"alulról"ez nekik már rutin.Én is paráztam tőle amikor a régit lecseréltem de ő nem az a tapis fajta.Azért nem is fadarabként kezel én úgy éreztem mindig,hogy emberként kezel.Szerintem ő is tisztában vele milyen az amikor egy nőnek a legbelsőjét kikell tárni.Ha gondolod szívesen elkísérlek,be is jelentelek aztán kézen foglak,becipellek.Félre a tréfával amíg bent leszel vigyázok Dancira.

Jó mi megyünk.
Most reklamál a család.Megyek pancsizni.
Jó éjt:
Márti
pkismarti
 
 


Vagyok, élek!
Szóval ti jövőhéten taliztok! Ha esetleg nem hétfőre és keddre teszitek a meetinget, és persze nem is péntekre (nem vagyok én igényes, áááá dehogy!) akkor ott össze is futhatnék Mártival. De ha nem, akkor jövő héten én megyek, szerdán vagy csütörtökön, a többi napom már sulié és a tegnapi elmaradt könyvtáré.
Liliom jobban van, szeme szépen gyógyul, én már nem is látom gyulladtnak. Kell is neki gyógyulnia, mert szombaton talizni megyünk Pestre.
Linda, ha mentek a börzére kérhetnék tőled kis segítséget? Egy csomag hajgumit kéne elvinni egy lánykának, aki ott árulni is fog (csoda klassz dolgokat, finom márkás plüssöket stb.) pontos fellelhetőséget is tudok adni hozzá. Csak oda kell menni az asztalához, odaadni a kis csomit, amit adnék neked, ő ad érte néhny fillért és ennyi. Lehet róla szó???

Egyébként kicsi Eszterhez naaagy gratula, a neheze csak ezután jön Kép
Sonia
 


Sziasztok!

Márti mail ment.
Sonia, még mindig nem tudom biztosra, hogy megyünk-e. Ha megyünk, vasárnapig még összefuthatunk míg átadod a küldeményt és az instrukciókat. Liliomnak jobbulást!

Linda
bellana
 
 


Köszike szépen!
Én nagyon szeretnék menni, de...anyagi csőd. Kaptam elszámoló számlát az elmütől, gondolom már ti is. A tavalyi sztorim pepitában, kitalálták, hogy szép-szép, hogy fizetek, de nem eleget számláztak ki, vagyis az elmúlt év hátraléka 23xxx forint, amit y napon belül ők levonnának a számlámról. Most jól felhívtam őket, hogy ez nem szép dolog és kérek részletfizetést. Kétszerire vagyok jogosult, de hátha megadják a hármat mint tavaly. Tuti át fogok állni havi bejelentésre. Nem én találtam ki, hogy mennyit vonjanak tőlem, és nem képesek belőni?? A franc essen belé!
A másik, hogy nekünk vasárnap láthatás is van/lenne, és ha átszervezem, még nagyobb balhé lesz, mint amúgy az szok lenni, mert mindig minden miattam történik rosszul :o)) Szóval nem nyúlok bele a dologba inkább, csak mérsékelten legyen harcias a hangulat :o)))
A harmadik okom pedig, hogy szombaton Pestre megyünk, hétfőn nekem suli, kedden megint be kell mennem, szóval teljesen leamortizálódnék.
No szóval ezer okom van, hogy ne menjek, de ennek ellenére ha nem lenne a láthatós nap, én nekiindulnék biza.
Linda, ha mégis mentek dobj egy mailt, és akkor átvonulok az instrukciókkal hozzád. Előre is esetleges köszi Kép
Liliom kilábalóban, már semmi baja nincsen, csak unatkozik a bölcsi nélkül...
Sonia
 


Sonia, az elmű nagyon cuki, nekünk múlthéten derült ki, hogy majd' 10 ezerrel tartozunk. Állítólag küldtek csekket is, de az elveszett a mátrixban.
Igen ez a hóvégei vásár nem valami jó ötlet, mi sem fogunk szerintem sokmindent venni amit nem lesz nehéz megállni, lévén a semmiből csak semmit lehet venni. Na jó túlzok, talán egy téli overált veszünk meg csizmát Daninak ha nem túl drága.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Mekkora és milyen csízmire van szükségetek? Mert van nekünk egy eladó, nagyon jó állapotú fekete csizmink, 22-es, bokáig öntött gumi. Ha esetleg... overállal nem szolgálhatok sajna Kép

Nálam amúgy nem a hó végével van gond, az gond lenne az elején is, mivel egykeresős (de felvágok itten a kereséssel) családmodell vagyunk Kép Ez egy pénzügyi cirkuszi mutatvány, komoly zsonglőrszám a részemről, de van neki konkrét vége, úgyhogy nem aggódom nagyon miatta.
Sonia
 


Hú ezzel az elmü dologgal jól beraktátok a bogarat a fülembe,ugyanis 10.-e óta a számlám felbontatlanul pihikézik és az instrukciók hatására némi gyomorgörccsel most felbontottam.
Hallottátok??? Most esett le a kő, ez még nem az évközi elszámolás volt.Kép
Tavaly karácsony előtt decemberben csinálták ez a kis mókát velünk is jól leakasztottak.KépAzt hiszem idén sem ússzuk meg és ha így van akkor én is átállok a havi bejelentésre.
Puszika

Linda mail jött és ment.
pkismarti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: