Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Akkor kedden menjünk 9-re? Vagy most még a régi időpont lesz? Nekem jó a délelőtt is Kép.
A suli egész jó volt, lassan lehet a vizsgákra készülni Kép. Remélem, megkapom a felmentéseket matekból és mikroból (régen gazdasági suliba jártam)

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon szeretnék beleszolni, de most hogy délutánonként nem lehet mára kint leni, szerintem jó lenne ha lehetne még valahol játszani.
Meg hát vanak olyanok akik de. nem érnek rá.
Jo lenne ha maradna du.-is egy alkalom.
Bár én nekem csak a szám nagy, de szeretném elvini Biust.
Szerintem azért mert egy alkalommal nem voltak sokan még nem kéne megszüntetni.
Jelezzetek, hogy döntötetek.
Mi csak du. tudunk játszani.

Mariann
biankap
 
 


sziasztok!

Mariann! És Bius délután mikor alszik? Délelőtt miért nem tudtok jönni?
A döntés egyelőre nem azért volt így, mert egyszer kevesen voltak délután, hanem mert max 1/2 5 ig lehet csak ott lenni, és a délelőtt és délután járó mamáktól is megkérdeztük, hogy nekik mikor lenne a jobb, és egyhangúan a délelőttre szavaztak - többnyire a délutáni alvásidő miatt, emellett a korai sötétedés se kedvező a babakocsizóknak.
De persze ha komoly igény lenne a délutánra, akkor miért ne. Semmi sincs kőbe vésve. Kép Csak gyertek el, és megbeszéljük. Kép

Timi, mehettek 9-re is, ha jó nektek. A lényeg az, hogy ha még esetleg zárva van a szoba, akkor szólni kell az Erzsikének - a hölgy, aki a konyhán szokott lenni, ahogy jössz be jobb oldalon - hogy nyissa ki. Ja, és a gyümölcsöt is tőle kell elkérni a hűtőből. Kép

Viki, leadtad a cikket? Vmi visszajelzés?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Livike átaludta a babaklubbot, így nem tudtunk menni Kép. (már félig felöltözött - indultunk volna, de gondoltam, picit szopizik, hogy nyugodtabb legyen, erre bealudt Kép) Úgyhogy kb. 10-12-ig aludt (máskor 12-14-ig szokott). Így felborult az egész alvása. Du. anyukámnál voltunk, ott vidámkodott, aztán hazafelé (1/2 7 körül) elaludt a kocsiban, és 10-ig aludt, utána fürdött csak, és még most is alig tudtuk elaltatni Kép.
Tisztára azt hittem, hogy most kedden már jön is a Mikulás, erre megnéztem a naptárat, és rájöttem, hogy van addig még 1 hét, ugye? Teljes időzavarban vagyok.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Szasztok!

Visszamentem dolgozni 8 orába ezért érünk csak du rá.
Bia fél 1 -1 körülm megy de. aludni.Nekünk mindenféleképpen a délután lenne jó.
Meghát azért inditottuk el a baba kubot, hogy télen esténként legyen hova vinni játszani őket.
Biztos meglehetne beszélni hogy tovább legyenk nyitva, egy héten egyszer.
Szeretném kérdezni jöttök-e a mikulás ünnepségre a házasságkötő terembe, 5-én?

Mariann
biankap
 
 


Szia Mariann!

Nálunk már tegnap járt egy mikulás, és holnap jön a másik, úgyhogy a mait biztosan kihagyjuk.

Az első itteni klubos alkalmakkor már próbáltuk kérni, hogy jó lenne tovább is maradni délután legalább egy nap a héten de nem engedték, mivel az egész épület bezárását nem bízzák ránk... (riasztó, távfelügyelet, stb) Szerintem ez túl nagy felelősség is lenne. Így max 1/2 5, de akkor már az utolsónak is mennie kell, nem elég akkor elkezdeni összepakolni. Így ez elég karcsú a délutánhoz, ha kalkulálsz a legtöbb gyerek ebéd utáni alvásával, mint ahogy írtad, Bius is akkor alszik. De persze ha lenne így is rá igény, kb-8-10 anyuka szólna, hogy jó lenne a délután, akkor érdemes lenne még egy napot kiírni rá...

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Láttam az újságot Kép. Viki, tetszett a cikked Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Timi! Tanultál? Sikerült a vizsgád?
Viki! Elolvastam a könyvet még tegnap. Próbálkozunk.... Kép Csak tényleg azt írja, hogy el kéne torlaszolni a szobája kijáratát, hogy ne tudjon kijönni, de ezt egyelőre nem tudjuk megoldani.
Mariann??

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Timi, kösziKép meg a fényképeket is...hamarosan felrakom a netre, de Andi Mikulás fotói már fent is vannak! Örülök, hogy ilyen jól sikerült!Kép

Andi kitartás!Kép

Timi átírtuk a CD-t kedden viszem, ha jöttök!?

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

AndiKép: még nem tudom, hogy sikerültek a vizsgák, talán holnapra fent lesznek a jegyek Kép. De remélem, sikerültek. A dolgozataimat is megírtam a hétvégén.

VikiKép: Köszönöm a CD-t Kép. Livike is fog örülni neki Kép. Igen, megyünk kedden.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Sajnos Livi átaludta a klubbot Kép, így nem tudtunk menni. De csütörtökön megyünk, és apát is elcipeljük, mert nem dolgozik Kép.

Amúgy sikerülek a vizsgáim Kép, leadtam a beadandókat is Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Valószínűleg mi sajnos már nem tudunk idén menni babaklubba, mert Boga csütörtök óta náthás, amit a párom is elkapott azóta. (Amúgy Tomi mától már szabin van.) Nekem meg tegnap kiderült, hogy kötőhártya-gyulladásom van... Kaptam rá szemcseppet, amit persze terhesség alatt nem javasolnak szedni... Kép

Karácsony utánra meg remélem már jól leszünk, mert lefoglaltunk Szegeden szállást 5 napra, csak szilveszterre jövünk haza.

Remélem ti mindnyájan jól vagytok!!!

Így valószínűleg az ünnepekig már nem fogunk találkozni, ezért most kívánok nektek nagyon boldog ünnepeket!!
Kép

A klubról majd írjatok, hogy mi volt!!

(Viki! Boga ma éjjel már egyszer sem kelt fel - eddig átlagosan 1x az utóbbi napokban - és este még ébren van otthagyva az ágyában. KépKép)

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi, nagyon örülök, hogy jól alakul az alvás. Ez szuper!:D Nekünk is jó még mindig....Kép És már nem is kap este cumisüveget Boga?

Azt sajnálattal hallom, hogy betegek vagytok, bár mi is meg vagyunk egy kicsit fázva, úgyhogy mi sem voltunk kedden..meg azért sem, mert Émike bealudt...de csütörtökön szeretnék menni...

Hát ha addig tényleg nem talizunk, akkor Nagyon Boldog Ünnepeket kívánunk mi is!Kép

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Hahó!!!!

Mi újság itt mindenkivel????
Mi jól vagyunk..., csak Bogát csütörtökön nem tudtam rávenni az öltözködésre. Kép Megmodom őszintén, az esőben nekem se volt túl sok kedvem kibújni. Kép Volt valaki klubban?

És hogy teltek az ünnepek?? Evés-ivás, no meg a többi? Kép
Mi Szegeden voltunk a két ünnep között, klassz volt, bár lehett volna szárazabb az idő, vagy az eső helyett jobb lett volna még a hó is. Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk csüt. a klubban és nagyon jól sikerült! Voltak többen is újak, akik olvasták a cikket és kedvet kaptak, ennek nagyon örültem és úgy 11-re szépen benépesült a terem a régi nyüzsivel. Jött Elvira is meg a férje is, Ádám már szaladgál...nagyon édes. Kedden Émike szépen átaludta a klubbot ezért nem tudtunk menni, pedig már készenlétben álltam az indulásraKép

Tényleg Timi merre vagy? Csak nem a vizsgák miatt tűntél el? Remélem minden redben Veletek...gyertek kedden!!Kép

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Minket ne várjatok kedden, mert Bogának torokgyulladása van, lázas,köhög és folyik az orra. Kép
Szombat este kezdődött, elég durva.

Klassz, hogy csütörtökön ilyen jól összegyűltetek...

Most mennem kell.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Kérlek írjátok meg, hogy pontosan hol és mikor szokott lenni a klubb?
Mi még nem voltunk egyszer sem és most már öt hónaposan Kép szeretnénk kipróbálni.
Üdv mindenkinek
Moon
monny
 
 


Szia Moon!

Örülünk, hogy ránktaláltál!Kép
A klub keddenként és csütörötökönként de. 10-12-ig szokott lenni a Halásztelek, Hold utca elején található idősek otthonában. A lakópark melletti épület nagy kerttel (nincs kiírva házszám)
A bejárati ajtóra már ki lesz írva, hogy merre menj. Gyertek mihamarabb!Kép
Ma is nagyon jó volt a klub, jó sokan is voltunk, kis nyüzsgős volt.

Ti merre laktok?
üdv,

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Livike már rohangál ezerrrel Kép. Úgyhogy babakocsiba se lehet ültetni, így nehezebb a sétálás is Kép.

Amúgy a héten suliban vagyok, így nem megyünk Kép. De remélem, jövő héten már eljutunk a babaklubba Kép.

Andi, remélem, Boga már jobban van Kép. Jobbulást Nektek Kép.

Moon: üdv köztünk Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást!
Kicsit tartok tőle, hogy még túlságosan kicsik vagyunk a klubbhoz.
Azért jövő héten lehet, hogy elmegyünk és kipróbáljuk Kép

Viki: a Csatár Györgyben lakunk, de már nem sokáigKép

Üdv
Moon
monny
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Moon,

Amikor elkezdtük a klubbot akkor az én lányom is 5 hónapos volt, és tök jót tett neki a társaság, nem bizonyult kicsinek, bár Õ volt majdnem a legfiatalabb! Szóval hajrá, gyertek!!Kép És szólj még másoknak is, ha tudsz!

Timi, már jó, hogy jelentkeztél, nem tudtuk, mi lehet veletek!
Andi, Boga hogy van?
A Bebát nem tudtam még átvinni (gondolom feltűntKép, de ha nem jöttök holnap akkor rádcsörgök..

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Mi már jól vagyunk. Kép Csütörtökön klubboztunk is, sok új arc van szerencsére.

Moon, üdv köztünk. Kép HOvá költöztök?
Szerintem is nyugodtan gyertek el megnézni a klubot, aztán majd eldöntöd, hogy mi lesz. Kép

Végre, Timi, már tényleg azt hittem elvesztél. Mesélj, milyen a gyerkőc mellett a suli! Nekem is megfordult a fejemben, hogy bele kéne vágni a tanulásba újra, ha már az állam ilyen nagylelkű a kismamákkal. Kép
Livike hogy van?

Viki, remélem a jövő héten már tényleg találkozunk! Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A suli nem gond Kép. Bár volt Livinek egy-két nyűgösebb órája anya nélkül, de örült szerintem, hogy addig is együtt lehet az apával Kép.
Amúgy a suli nem olyan vészes, főleg, hogy a nehezebb tárgyakból felmentést kapok Kép. Én is igyekszem kihasználni, hogy ingyenes Kép.

Kedden már mi is elsétálunk a klubba, majd igyekszem korábban elindulni, hogy odaérjünk Kép. Ugyanis Livikét már nem lehet beletenni a babakocsiba, ő akar egyedül sétálni, mert már felnőtt nőci Kép. Szóval jó kis túra lesz majd a klubba sétálás.

Moon: szerintem is gyertek mindenképp megnézni, legfeljebb ha nem tetszik a picinek, akkor egy darabig nem jöttök, és később újra megpróbáljátok.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!Én még új vagyok itt,a Shöpfis topikba szoktam írni.De mivel itt lakunk Halásztelken,gondoltam ideje keresgélni,játszótársakra szert tenniKépKépKépKép
Pár mondat magunkról:
-26éves vagyok,2éve költöztünk H.telekre,a Nap u-baKépFérjnél vagyok,van egy 5 éves kisfiunk(Patrik),és most,dec.29-én született a kislányunk,Vivien(1 hónapos).Csepelen dolgoztam a Csikó stny.-i bababoltbanKép

Szeretnék minnél több kismamával,babákkal megismerkedni,tervben van,hogy megyünk majd a baba-mama klubba isKép

Üdv mindenkinek

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


1-1 kép a drágáimról:KépKépKép

Kép
kmelinda
 
 


Úgy látom itt nincs nagy "forgalom"Kép
Sajnos.
Na majd nézelődök,be-bekukkantok,hátha majd föllendül egyszer ez a topikKép

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Szia Melinda!

Üdv közöttünk! De azért szoktunk írogatni, csak mivel minden héten találkozunk a klubban ezért itt már nincs annyi mesélnivaló.Kép Gyertek Ti is! Voltak már ott 1 hónapos babával is...told el egyszer a kicsit amikor alszik, a folyosón jó meleg van és rá tudsz nézni és legalább megnézed a klubbot.

üdv
Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Szia Melinda! Üdv köztünk, tényleg mostanában nem pörög ez a topik, de ez csak rajtunk múlik. Ha te is írogatnál, és Moon is, akkor azért már lenne beszélgetnivalónk, mert ti újak vagytok. Kép
Mesélj, milyen kisbaba Vivien? Patrik ide jár oviba? Szerettek itt lakni?

Timi, megint nagyon elvesztetek!! Mi újság veletek?

Péntek óta Boga megint betegeskedik, hörgőgyulladása van. Szerencsére láza ma már nem volt, és a kedve is egész jó. Pocaklakóm mostanában jól viselkedik, a keményedések már elmaradoztak. (kop-kop)

Moon, jól vagytok??

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


SziasztokKép

AndiKép
Mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!!
Vivcsi is náthás 1 picit.
Patrik Csepelre jár oviba,mivel ott kezdte,és imádja,nemakartam ide átíratni,nemtudtam ,okozok-e neki valamilyen lelki sérülést azzal,hogy kiveszem onnan,ahová imád járni.Úgyhogy,minden reggel apával mennek a "dolgozóba".Kép
"Hogy tetszik Halásztelek??"Hát........Mit is mondjak.Ahoz képest ,hogy ennyi lakópark épül,és sok a gyerek,nincs valami jól ellátva H.telek olyan dolgokkal mint:-zebra,játszótér,járda...Alapvető dolgokKép
A bejárás szörnyű,én is Csepelre jártam minden reggel,pokoli utazások voltak.Főleg már pocakosan.

Andi,hány hetes terhes vagy?Miért keményedik a pocid?Lehet tudni?Csak azért,mert nekem is állandó jelleggel keményedett,faros volt mind 2 gyerek,2*voltam szülőszobán,mivel beindult a szülés(30 hetesen,35 hetesen)Na,és most derült ki hogy 1szarvú méhem van.Ez az oka a "faros bébyknek",a keményedéseknek(nembírta a méhem),a majdnem koraszülésnek.
Vivcsike jó baba,a tejjel küzködök sajnos.Nem tudom mit próbáljak még ki,a teán,a homeós bogyón kívülKép,hogy legyen elég tejcsi.


Bocsi,hogy ilyen hosszú lettem.
Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Melinda, köszönjük a jókívánságokat, sajnos Boga még mindig nem gyógyult meg teljesen, most kapott másik gyógyszert. Makacs ez a hörghurut. Kép Vivcsi meggyógyult?

Szerintem jól tetted, hogy nem hoztad át ide Patrikot oviba. Főleg mivel imádja, és ezek szerint nem okoz gondot a behordása. Bár lehet, hogy itt is hamar megszokna.

Hát igen, Halásztelek sokat fejlődött az utóbbi időben, még mindig jócskán van lemaradás. Teljesen egyetértek. Mi a Petőfi utcában lakunk, felénk nincs is játszótér egyáltalán, pedig lenne hely neki, mert a hatalmas Piactér tök üres. Kép
A bejárás is tényleg gáz, főleg a buszon. Én Budafokra jártam dolgozni, mielőtt Boga megszületett, sokszor lekéstem a 138-ast reggel, és el is késtem a munkából a másfél órás út után. így hamar átnyergeltem az autóval bejárásra. De sajnos a reggeli csúcsban az is kb egy órát tartott. A különbséget csak az mutatja, hogy ha délután jöttem haza, akkor max 20 perc volt a szintidőm...

Holnap fogom betölteni a 30-ik hetet a terhességben, most is lányzó lesz, ha minden igaz, és két és fél év korkülönbség lesz köztük.
A pocikeményedések nem tudom mitől vannak - bár mostanában szerencsére ritkán fordul elő, és akkor se olyan erősen. Nálam nincs semmi olyan, mint nálad. Boga is simán született, eddig még Csillapoc is fejvégűnek mutatkozott.
Akkor te császárral szülted a gyerkőcöket?
Amúgy mit jelent, hogy egyszarvú méhed van? Ilyenről még nem hallottam.

A tejjel anno én is küzdöttem Bogával. Mindig épp csak elég volt, vagy még lehet, hogy kevés is. Ennek ellenére nem adtam föl, igény szerint szoptattam, később pótoltam egy kis tápszerrel, ha muszáj volt. Fejni sose tudtam, mert nem volt mit. Így Boga 14 hónapig szopizott és folyamatosan választotta el magát. Patrikot meddig szoptattad? Vele is voltak ilyen problémák? Szerintem próbálj meg nyugodtan szoptatási tanácsadóhoz fordulni, a Kismamában mindig vannak telefonszámok. De a legfontosabb, hogy ne görcsölj, ne idegeskedj miatta. Majdcsak jobb lesz!

Többiek?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok

AndiKép

Úgy látszik,hogy csak mi ketten látogatjuk ezt a topikotKép
Bogika gyógyulgat már?Vivcsi már nem annyira náthásKép

Igen,mind két babuci császárral született.
Az egyszarvú méh..Hu..szóval...Leírni nemigazán lehet,ahoz 1 kép is kellene,úgy egyszerübb.Nézz meg egy képet a méhről,látni fogod,hogy 2 részből áll,Ha lerajzolnánk,mint 1 szivecske.Na,nekem nincs meg mind a 2rész,hanem csak 1.Ezért nem volt helyük sem fejlődni(38 hétre született mind2,kis súllyal),sem befordulni.A keményedések pedig azért voltak nálam,mert nembírta a méhem.Szigorú fekvésre voltam ítélve.KépRöviden ennyi,remélem azért 1picit érthető voltamKép
Megnéztem a topikodban a kislányodat,nagyon ariKép
Kis vagány,belevaló kiscsajKép
Ti is jártok a klubba?Mit szoktatok ott csinálni?
Nyári szünetben is van?

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is Kép. Múltkor voltam a baba-mama klubban, de pont akkor nem voltatok (esett a hó is, egyik kedden).
Holnap megint nem tudok menni, mert megyek vezetni, de majd csütörtökön hátha eljutunk végre Kép
Livike jól van, rohangál szinte egész nap, és pakol Kép.
Ma kapta meg a 15 hónapos oltást (legalábbis az egyik felét - szétszedték - 3 hónap múlva kapja a másik felét)

Melinda Kép: Livike is faros volt Kép, a 37. héten született (pont betöltöttem). Igaz, nálunk nem volt keményedés, és koraszülés veszély. Egyébként is állandóan orvoshoz járkáltam Kép (cukrom miatt).

Elég vacak ez a sáros idő, mondanom sem kell, hogy Livike csak a sárban hajlandó mászkálni, dagonyázik, mint egy igazi malac Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Valamelyik nap írtam egy csomót - persze Bogával az ölemben- a végén már nagyon nem bírta, rátenyerelt a billentyűzetre, és az egész elszállt. Kép

Melinda!
A héten kedden és csütörtökön is voltunk klubban, mivel Boga meggyógyult teljesen. Igazából semmi fix program nincs, a babák játszanak a tömérdek játékkal, a mamák meg beszélgetnek. Időnként valamelyik védőnő is beugrik. Egyszer volt már mondókázás is, remélem lesz még ezután is.
Hogy a nyári szünetben lesz-e? Szerintem biztosan, gyakorlatban tavaly október környékén indult az egész.
Kösz, Boga tényleg vagány kiscsaj, tegnap a klubban az egyik anyuka meg is jegyezte, hogy Bogában egy fiú veszett el. Kép Hát igen, néha én is úgy érzem. De szerencsére nem mindig. Kép

Timi, örülök, hogy végre összefutottunk! Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Hahó! Már március van!!!!!!
Sehol senki?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia AndiKép

Én minden nap benézek ide,de nincs itt senkiKép
Igen március van van,de sajnos tavasz még nincsKép
Talán márc.végén.

Vivcsikém megkapta a 2 hós oltást.Kép

Szia

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


szia Melinda!

Hogy reagált a szurira a kisasszony? Nagyfiad hogy van?

Nekem is tele van a hócipőm ezzel az idővel. Hidegebb van, mint decemberben... Kép Még az orromat sincs kedvem kidugni. Ráadásul megint kerülget minket valami megfázásféle, sajnos Boga is elkezdett köhögni egy kicsit... Már nagyon unom a betegeskedést!!!!!

Pocaklakó jól van - még mindig kislány. Kép Eddig szinte sehol nem nyomott, de pár napja lent nagyon tágítja a helyét - és ez időnként piszok kellemetlen. - de hát ez van. ÉS a hátralevő 6-7 hétben ez már így is fog maradni.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

AndiKép: Milyen gyorsan megy az idő, nemrég lettél terhes, most meg mindjárt mész szülni Kép. (emlékszem, mikor Livikét vártuk, olyan lassan telt az idő)
Én is várom már nagyon a jó időt. Lehet jókat csavizni Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok Lányok!
Szeretném ha elolvasnátok ezt a topikot:Babanet Társalgó » Gyermekek / magzatok kor szerint » 2004. őszi kisbabák » Archiv 2006 Március 31

Azt hiszem igy ismeretlenül is öszinte részvétem Lau családjának.

Mariann
biankap
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk mindenkinek Kép.
Kép

Livike és Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Bocs ha esetleg zavarok de olyan jó látni,hogy Halásztelken is vannak kismamák és anyukák!;)
Most Szigethalmon lakunk és úgy két hónap múlva költözünk Halásztelekre! Van egy 3 éves kisfiunk és most vagyok 18 hetes a második(most már biztosan fiú)pocaklakónkkal!
Eléggé el voltam kenődve,hogy senkit nem ismerek és úgy költözünk oda ezért örülök így nektek!Ha nem is ismerjük egymást legalább így neten keresztül bepillantást nyerhettem kis csapatotokba és ezzel az infóval nyugodtabb is lettem, hogy nem a Holdra költözünk!

Remélem nem haragudtatok,hogy zavartam!A babók gyönyörűek igazán büszkék lehettek rájuk és kellemes ünnepeket(már ami hátravan belőle)!

Üdv, Tima
tima
 
 


Sziasztok!

Bocs ha esetleg zavarok de olyan jó látni,hogy Halásztelken is vannak kismamák és anyukák!;)
Most Szigethalmon lakunk és úgy két hónap múlva költözünk Halásztelekre! Van egy 3 éves kisfiunk és most vagyok 18 hetes a második(most már biztosan fiú)pocaklakónkkal!
Eléggé el voltam kenődve,hogy senkit nem ismerek és úgy költözünk oda ezért örülök így nektek!Ha nem is ismerjük egymást legalább így neten keresztül bepillantást nyerhettem kis csapatotokba és ezzel az infóval nyugodtabb is lettem, hogy nem a Holdra költözünk!

Remélem nem haragudtatok,hogy zavartam!A babók gyönyörűek igazán büszkék lehettek rájuk és kellemes ünnepeket(már ami hátravan belőle)!

Üdv, Tima
tima
 
 


bocs hogy kétszer ment el elszállt a gépem;)
tima
 
 


Szia Tima!

Örülök, hogy írtál! Mint látod, a topikunk eléggé kihalófélben van, de reméljük, hogy ez majd változik.
Ne félj, Halásztelken rengeteg baba és anyuka van, hamar megismerkedsz majd a "sorstársakkal".
Ha visszaolvastál, tudhatod, hogy nekem egy 2,5 éves lánykám van, és mindennapos vagyok a kishugival. (ápr 27-re vagyok kiírva) Kép
Merre fogtok költözni?
Hogy telik a terhességed?

Timi, veletek mi újság? Írhatnál kicsit bővebben magatokról!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!

De jó,hogy visszaírtál!Kép

Mi a Béke utcába költözünk,van még mit csinálni a házon de nagyon remélem,hogy a kivitelező tartja a szavát és még a baba előtt (szeptemberre vagyok kiírva) augusztusra sikerül beköltöznünk!
Nekünk másodjára is kisfiúnk lesz,van már egy 3 éves gyerkőcünk, Leventének hívják és rossz mint egy ördög!De azért természetesen imádom!
A terhességem elég rázós mert míg az elsőnél 6 hónapig hánytam,most meg olyan alacsony a vérnyomásom,hogyha nem eszek 5x egy nap akkor tuti elájulok!
Most fogsz szülni?Én ápr.22-én szültem meg a kisfiamat!Szerintem ez az egyik legszerencsésebb idő mert már szép tavasz van de még nincs dög meleg!A kislány miatt egy kicsit irigykedek mi is azt szerettünk volna de azért nem adom oda a szomszédnak!;)

Ti merre laktok? Közel majd hozzánk vagy messzebb?(sajnos utcanevekben még nem vagyok otthon)

Timi
tima
 
 


Sziasztok!

Reggel kaptam Anditól egy SMS-t, idézem Nektek Kép:
"Megszülettem egészségesen, vízben, 8:35-kor 3290 gr és 54 cm és fekete hajú vagyok. Én és anyu is jól vagyunk. Üdv Simon Csilla"

Gratulálok Nekik, remélem, hamarosan be tud számolni a szülésről Kép. Azt a vízben szülést én is irigylem Kép.

TimaKép: üdv köztünk Kép. Mi is nemrég költöztünk ide, kb. másfél éve. Az én lányom 2 hét múlva lesz másfél éves felnőtt nőci Kép.

Nálunk semmi különös. Livike folyton rosszcsont, és már nagyon megy a hiszti Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Gratula Csilla babához!KépSok boldogságot és egészséget!

TimócaKép
Milyen hamar szoktad meg az új lakhelyet?Lehet tudni honnan költöztetek?
Tök cuki lehet a kislányod ez a legaranyosabb korszak!Beszél már?

Levi ma lett 3 éves!El sem hiszem,mintha tegnap szültem volna és mindjárt itt a második!;))

Timi2
tima
 
 


Sziasztok.

Jó látni,hogy kezd beindulni a kis "topikunk"Kép

Csilla babának,és anyukájának jó egészséget,GRATULÁLOK a bébihez.

Velünk minden rendben,örülünk a jóidőnek.
Majdnem egész nap kint vagyunk,álltalában a teraszon,és rengeteg kismamát,és babát látok sétálni a pálya felé,és visszaKép(Mivel a Nap u-ban lakunk)Jó hogy ilyen sok baba van.

Vivcsikénk szépen fejlődik,fölfedezte a kezét,próbálja szopizni ujjacskáját.Rengeteget dumálKép

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Én is megkaptam azt az sms-t Anditól és próbáltam is visszaírni neki, de szerintem végig ki volt kapcsolva ezért visszadobta az smst. Mindenestre Andi nagyon gratulálunk mi is Csillához! Ügyik vagytok! Pont a klubban voltunk amikor megkaptam az sms-t, pedig előtte még reménykedtem, hátha jöttök, de ezek szerint más dolgod akadt! Kép
Majd írj, ha lesz időd!!!
Tima üdv köztünk!

Többiek gyertek azért a klubba, ne haljon ki, mert nyár van. ki lehet nyitni teljesen az ablakot és tök jól odasüt a nap délelőttönként... Most volt 2 újabb Anyuka a héten, jól elvoltunk.

Ja és éljenek a Noémik és persze a Csillák!!! Egyből van mit ünnepelni a picurnak, bár tudom, hogy inkább majd a másik időpontban tartjátok!

üdv mindenkinek,
Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönjük a jókívánságokat!! A telefonom tényleg nem bírta a gyűrődést, már többen mondták, hogy küldtek üzit, de nem kaptam meg, pedig végig be volt kapcsolva. Kép
Vasárnap jöttünk haza, jól vagyunk, bár Csilla picit besárgult, de reméljük ez hamar el fog múlni. Igyekszek sokat szoptatni, de annyit alszik, hogy mindig ébreszteni kell, hogy szopizzon. Teljesen más, mint Boga volt... ő állandóan ébren volt... és ordííííított. Kép
Amúgy Boga nagyon ügyes eddig, egy két kis féltékenységi jelente volt eddig, de azok se komolyak, egyébként simizi, puszilja Csillát. Kép

Tima, mi nem lakunk messze a Béke utcától, a Petőfi utca az utolsó előtti keresztutcája. Kép Az elejébe vagy a hátuljába költöztök?
Tényleg jó ez az április! Kép
Levinek boldog szülinapot!!

Timi, a vízben szülés tényleg jó élmény volt, teljesen ellazított, meggyorsította a tágulást. Livi másfél éves?! Tényleg most volt pici!! Kép

Melinda, jó hogy benéztél! Jól emlékszem, Vivcsi januári? Akkor csak 3 hónap korkülönbség van a lánykáink között! Kép Nemsoká már majd együtt játszhatnak. Kép

Viki! Hát igen... én is kluboztam, csak éppen máshol- újszülöttek klubjában. Kép
Utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk Émikének!!
Hát igen, a névnappal még gondban vagyunk... MAjd meglátjuk mikor lesz a napja...
Remélem nemsoká találkozunk! Kép
Andi

Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: