Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szuzy
Hála istennek van segítségem, még most itt lakunk anyósoméknál, majd csak nyárra költözünk!
Így mindenben segítenek és persze apa is sokat segít!!!
Hát igen a doki!!!
Én csak arra tudok hivatkozni, amit ő mondott!
Persze folyamatosan szopizunk de nem sok sikerrel, talán majd idővel belejövünk!!
Na sziasztok, ébred a legény, jön a hami!!!!

Kép

Kép
bné.vera
 
 


sziasztok!

Vagyogatok én is.
ez az ócska idő :cry: :cry: úgy el voltunk kapatva a tavaszi jóidővel.

Vera
ez az, nem kell feladni :wink: :wink: :wink:
Minden pici adag jót tesz a tejtermelésnek is, és a picidnek is.

Szuzy
sajnálom Szabi nagymamáját :cry: :cry:
Neked jó pihenést anyudéknál :wink: :wink:

Eszterke már olyan ügyes, már 5-6 métereket megy egyedül, és úgy élvezi :lol: :lol: küszöb előtt néha térdre dobja magát, de van, hogy nekiindul. Más sokat áll egyedül is, eddig mindíg támaszkodott, kapaszkodott :wink: :wink:

Alíz
szorítok, hogy 12-én legyen a pici. Én is aznap szültem :wink: :wink:

Móni
Levi édes lehet. Örülök, hogy ilyen ügyesen fogadta a picit.

Na nem látok semmit, lekapcsolta Tibi a villanyt :roll: :roll: :roll:

Jó éjt Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


szuzy:) dehogy haragudtam meg semmi baj csak mivel nem volt pénz igy a számlát nem fizettük időben és elmaradtunk a upc-vel is igy lassították a netet igy meg nincs kedvem nagyon kivárni mire bejön az oldal. de szerdán kapom a gyest vagy kedden és megyünk be az upc-be és akkor majd gvisszagyorsittatjuk .

sajnálom Szabi nagyiját de lehet igy tényleg jobb lesz neki.

Vera ilyet még én sem hallottam.nekem meg mindiga zt mondták hogy tegyem cicire gegét majdhogynem nem adtak neki enni sem csak erőltették a cicit. de nyugodj meg vissza fog jönbni a tejcsi ha meg nem az sem lesz gond rengeteg gyerk nőtt fel táppal és ma is egészségesek. én sem tudtam csak cicit adni gegének mindig kellett estére a tápi viszont még mindig cicizünk :) igaz már csak vígasztalás vagy éjszaka

képzeljétek úgy tűnik lassan beleszokunk az éjszaka átalvásába. ma is csak egyszer kelt éjszaka 7-7 ig aludt és csak egyszer fél egykor ébredt szerintem csak szomjas majd megpróbálkozom vele hogy vizet adok neki nem cicit :) lassan amúgy is le szeretném szoktatni a ciciről nem szeretném ha a polómat huzogatná a cici miatt:):):):):):):)

Másik topikban azt mondták akár babám is lehet majd csinálok tesztet mert ugyan a görcs után egy héttel megjött a mensi de csak nagyon haloványan.első nap egy betét is elég volt aztán meg csk pár csepp volt két napig szóval szerintem is lehet valami benne majd veszek tesztet:):):) csak jöjjön meg a yges:)
gabi ma is dolgozik :) talán a jó idővel a munka is megjön :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

Nika
Igazad van, bármi lehet :wink: , bár nekem voltak ilyen gyenge mensijeim, pl Dani épp egy ilyen után fogant :wink: :lol: Szóval mindent bele!!! :lol:
Én nagyon drukkolok Nektek, h rendbe jöjjön az anyagi helyzetetek! Rossz lehet igy élni... Nálunk apának rendszeres jövedelme van, de ha időnként nem lennének jutalmak, bizony mi is gondba lennénk, mert a gyes semmire nem elég :cry:

Vera
Tejcsi szaporitásra van egy homeos bogyó is, Urtica Urens, állitólag nagyon jó. A név után van vmi szám is, amit most nem tudok, minden esetre ha kipróbálod, akkor ugy kérd, h a tejszaporitáshoz kéred, uis van tejapasztója is.

Most megyek, mert el kéne kezdeni a tanulást, pénteken közjegyzői ügyvitel doga lesz :?

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Nika! Drukkolok, hogy mégis bébi legyen. Ha viszont pozitív lesz a tesz irány dokihoz, hogy miért volt vérzés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sokan azt hiszik, hogy ez természetes velejárója lehet a terhességnek, pedig nem, valami okozhatja a vérzést. Sajnos az első terhességemnél én is bevéreztem, de nem vetéltem akkor el.
Gege nagyon ügyes, nálunk is egyszer van ébresztő, de aztán jön a mi ágyunkba. Ahonnan újjonnan kitúrtuk apát. Így ketten jobban elgérünk, főleg, hogy Szilárd mindig keresztben alszik. Aztán még néha kér inni és alszik tovább.

Erről a homeos bogyóról én is hallottam állítólag nagyon jó, de ügyelni kell a ch-ra, mert ahogy Ildi is írta ugyanez a bogyó apasztásra is jó, más Ch számmal.

Köszi az együttérzést lányok. Képzeljétek élő rózsából csináltattunk koszorút a mamira, amit elloptak a sírról. Már semmi sem szent..........

Nika! Szerintem is ilyenkor jó leszoktatni picit a ciciről, mert utánna már sokkal nehezebb. Én is 12,5 hónaposan szoktattam le Szilárdot. Igaz a tejcsi is igen elfogyott, alig lehetett már benne, de azért még elcsócsálgatta nyugtatásképp. Már csak este és reggel volt pár ml, mert utánna volt plusz tápi is. És egyik napról a másikra abba tudtuk hagyni. Igaz még bújt oda, de szájába tettem a cumisüveget és azzal is elvolt. Most meg már a tejcsit issza ezerrel, reggel meg a kakaót. Imádja mindkettőt.
Tejem tényleg alig lehetett már, mert nem kellett csak vagy két este borogatnom a cicim, kicsit görcsösödött, de a garmastan kenőcsös borogatás meg a Phytolocca segített. Aztán már erre sem volt szükség. Fejni egyáltalán nem fejtem és napközben sem borogattam.

Na jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Most tanulmányoztam a vonalzóid....Sajnálattal vettem észre, hogy elfelejtettem köszönteni a két nagyot. Utólagosan is Isten Éltesse Adrikát és Krisztikét erőben, egészségben, boldogságban! Tartottatok szüli napot? Milyen ajándékot kaptak?

Mi is hamarosan ünneplünk. Szilárdnak a névnapját. Azt hiszem nem veszek neki semmi játékot. Ma vettünk neki fehér inget, tavaszi sapekot, meg akarok egy csini nadrágot is, na meg vettem három vékonyabb szabadidő nadrágot, mert amikor jó idő volt már nem tudtam mit ráadni. Így most ezek lesznek az ajándékok. Játék úgy is van egy halom. Majd a szülinapjára kap tőlünk is valami játékot. ( a párom egy rendőr mocit nézeget már két éve lassan..akkumlátorosat...)A nővéremék most is biztos hoznak neki valamit majd. De meg kell hagynom már nem nagy kedvem van a vendégeskedéshez. Vagyis az előtte lévő sütés-főzéshez. Tiszta idegbaj vagyok előtte, hogy kész leszek e, elég lesz e kaja,,, meg ilyesmi. De annyira, hogy reggel már úgy ébredek, hogy a gyomromban dobog a szivem.... Mi lesz ha még dolgozni is járni fogok....????

Hamarosan itt a nőnap is. Meg kell valljam ezt utálom. Mert ugye nekünk nőknek vanvele bajunk, no meg egy csomó pénzkidobás...Nem is veszünk virágokat (bár én már ma megkaptam) itthon volt egy csomó bonbon amit névnapomra kaptam, na mjad azt kapják az anyukák, meg a nagyik.

Csajok megkerült a tavaly elveszett oltási könyvünk. Az adóbevallások közé voltak keveredve, most, hogy elő szedtem őket meglett. Most viszont az Avon katalógust nyelte el a föld...Már áttúrtam az egész lakást, de nincs meg....

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

mi már megint betegeskedtünk.
Ezúttal Krisztián hasmenéses, hányásos vírust szedett össze, szerda óta Adri is itthon van, bár őneki csak görcsölt a hasa, de a dr. nő azt mondta ne vigyem a héten.
Eszterkén eddig nem jött ki, amin csodálkozom :roll: tegnap volt láza, de azon kívül semmi :roll: :roll: nem bánnam, ha már nem lenne semmi vele.

Időközben nagyon ügyesen megtanult közlekedni :lol: :lol: már nincs olyan táv aminek ne vágna neki. Van, hogy nagyon megindul akkor térdre esik, v. fenékre huppan :wink: :wink:

Szuzy
hát nem semmi dolgok vannak. Mi a selyemvirágot sem visszük ki csak húsvétra, hátha akkor még meg is marad. Nekünk is jó pár csokor tünt már el, nagyon drágát emiatt nem is veszünk :roll: :roll:
köszönjük a köszöntést.

Ajándékok:
Adrika tőlünk kapott egy nagy origami könyvet, egy matematikával kapcsolatos könyvet és számológépet, a mamától poncsót

Krisztike közösen a mamával szüli és névnapjára összevonva Hauser biciklit kapott :wink: :wink: :wink:

Majd 15.-én lesz hivatalosan megtartva a szülinapjuk, anyukámék, Ildiék és sógornőmék akkor együtt köszöntik őket :wink: :wink:

Szuzy
Bambinóba szoktál járni? tegnapelőtt Krisztiánnak vettünk ott egy cipőt leárazva Assó 4000ft.-ért. Tavalyi modell, de hát kit zavar :wink: :wink: jövőre lesz csak jó, de annyi pénzért nem lehetett otthagyni. Vannak még leárazva cipők :wink: :wink: csak 1-1 db., de azok között lehet ám olyam ami kell :D :D

Most Eszterkének is néztünk már ki kiscipőt, majd holnap megyünk le a Friscoba és nézzük meg :wink: :wink: ezt ő a mamától kapja szülinapjára.
Tőlünk még nem tudom mit fog kapni, én akartam a cipőt de a mama lecsapott rá :wink: :wink:

Idén egyedül neki csináltatunk tortát Barbies-at, a nagyoknak mi csináltunk, Adrinak sima kerek volt gesztenyés, Krisztikének kamionos és csokis :wink: :wink:

Na elköszönök, kimegyünk egy kicsit, annyira jó idő van :wink: :wink: :wink:

További szép napot, sziasztok Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na csajok csináltam tesztet egyenlőre nincs tesó de nem adjuk fel :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Gabi! Csak néha megyek be a Bambínóba, mert amit keresek az tutira nincs. Mondjuk tegnap voltam, de a cipőkkel nem is foglalkoztam...
Ma viszont sikerült venni fekete nacit,mellénykét Szilárdnak. Tegnap kerestem a Fő úton ott a Hamburgeres melletti kis bódéban. Nem volt megfelelő, erre mára kapott! A nővérem meg bement és megvette, azt kapja tőlük Szilárd névnapjára. Nagyon cuki benne. A férjem vett hozzá neki egy fekete cipőt, szintén ott 3000Ft-ért, kívül-belül bőr, rendes betétes cipő, bokát fogja. Szerintem ez is ilyen egyedüli darab lehetett, de nekünk pont jó lett. Rendes volt az eladó haza hozhatta a párom megpróbálni.
Tényleg Krisztián is most lesz 13.-án ugye? Szilárd meg 11.-én. Még nem tudom, hogy veszek vagy készítek tortát. De most, hogy mama a fő segítségem nincs köztünk szerintem nem lesz időm sütni, elegem lesz ha főzök valami kajcsit annyi embernek. Hacsak a mamik nem sütnek...Az még lehet.

Krisztikének tetszett a bicó? Adri ennyire szereti a könyveket? Az tök jó, úgy látom Szilárd is kezdi megkedvelni őket.

Nika! Ne keseredj, és hajrá! Hőmérőzz! Nekem pl a 20. nap körül volt peteérésem, így a 14. nap körül hiába is próbálkoztunk!!!!!!!!
Reggel ébredés után, semmi mozgás, csak annyi, hogy beteszed a szádba a mérőt. 5 percig méred, és írod. Ha 37 körül van apát elkpod gyorsan!

Na jó éjt mindenkinek!

Alíz! Egybe vagy még? Újdonsült kismamik birjátok az iramot? Alszonak a bébik rendesen? Szopival, hogy álltok?

Dina! Te is rég jártál itt!!!!!!!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Kukk be:

2008.03.03-án megszületett kislányom Petra. Csütörtökön jöttünk haza.
Vendég
 


Sziasztok!

ppetike
GRATULÁLOK A KISLÁNYODHOZ JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!

Mi jól vagyunk, bár pár napja fájogat a poci, de nem vészes!
Keveset tudok pihenni, mert ha aludhatnék, akkor meg folyton járkálok nézni, hogy minden rendben van-e!
Tejcsi nem nagyon van, de mindig cicizünk, nem adjuk fel!
Hétfőn megyünk a védőnénihez mérekezni, kíváncsi vagyok, hogy mennyit hízott!
Na sziasztok!
Puszi mindenkinek!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép
bné.vera
 
 


ppetike:) nagy nagy gratula a kislánykához:):):):):)) hamar hazaengedtek:) majd kérünk képet hamár jobban ideférsz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk! Majd holnap írok többet, mert megint egyedül leszek! A párom már megint megy pestre! :cry:

Alíz :)
Kép

Nagyon nagy gratula a kishölgyhöz! Jó egészséget és rengeteg tejcsit kívánunk!


Pusza a többieknek is!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!

Alíz! Gratulálok a kishölgyhöz. Mindkettőtöknek jó egészséget kívénok! Remélem tejcsi neked van bőven. Majd írj, hogy milyen a kis jövevény természete! Puszi Nektek!

Vera! Ügyes vagy, kitartás! Ha csak kevés is van az is jó, tele immun anyaggal, meg minden jóval!
A Te babód milyen?

Dina! Sajnálom a párod! Remélem az enyém nem megy, ő tartalékos. Elég volt a múlt héten, hogy távol volt. Pedig akkor idegeskednem semkellett.

Na jó éjt mindenkinek!

Gabi! Krisztike, hogy van? Megy még a hasa?

Kép
szuzy
 
 


jó reggelt!

Alíz
gratulálok nektek.Jó egészséget, sok-sok tejcsit kívánunk.
Ha tudsz, gyere mesélj :wink: :wink: :wink:
Kép Jó babázást nektek! :wink:

Szuzy
Krisztike már jól van, de mi ugye nem kaptuk el, annyi, hogy hasfájás volt. viszont sógornőmék igen, hogy tőlünk e nem tudom,(csak a hasuk megy, ment) szombaton bejöttek meg tegnap is. Tegnap estére már ment Eszterke hasa. Hiába mondtam Peti állandóan nyúzza a kicsit :evil: :evil: de olyan csúnyán.

Volt olyan, hogy még nem állt rendesen felállította, elengedte. Lépegetést (vezetéssel) is utána nem merte a kicsi, hogy itt voltak.Valami ötletetek sértődés nélkül, hogy lehetne leállítani.
Tudom anyjának kéne, de ő nem teszi
:roll: :roll: :roll:

Abban bízok a törpi mivel ma már megy az oviban nem kapja vissza, mert most fogyott is szegénykém egy kicsit :cry: :cry:
Oviban is összevont csoportok voltak a múlt héten annyi hiányzó volt. Óvónéni is. Mondjuk 1 hetet az egyik úgy dolgozott, hogy tiszta influenza volt, tuti jó , és csoda, hogy a gyerekek elkapják?

Ildiék is betegek :cry: :cry: :cry: Danika kezdte ő is hányt, de tegnapra az egész család kidőlt.

Ildi
Boldog névnapot!!!
Kép

Megvettük Eszterkének szombaton a cipőt :wink: :wink:
A múltkor a nagyok ajándékából kimaradt Adrika egy ágytakarót is kapott, Krisztike meg egy puzzle-s könyvet :wink: :wink:

Vera
én is csak bíztatni tudlak. Minden csepp kincs, és hátha még szaporodik is. Addig amíg a pici elfogadja, és dolgozik vele próbálgatni kell!!!
Mennyit híztatok már?

Dina
látom 90 napos diétát kezdtél :wink: :wink: kitartás hozzá.

Nika
szorítok erre a hónapra :wink: :wink: most csak 1 gólyát küldök :wink:
Kép

Ma megyek már veszek húsvétra valami csokinyuszi, tojás féleséget. Remélem még kapok :shock: :shock: Mert eddig semmim sincs :oops: :oops:

Mindenkinek szép napot!! Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok csajok!
Nem sok időm van de van egy nagy hírem!!!
Ugyebár a kisfiam 2900g jött a világra és 2860g hoztuk haza a kórházból!!!!
Ma 3 hetes Bálint és ma voltunk a védőnéninél mérekezni!!!
Képzeljétek a kisfiam "nagyfiam" 3770g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 hét alatt 90dkg!
Megijedtem, hogy nem sok e ez egy kicsit, de azt mondta a védőnő, hogy nagyon jó, mert úgyis kis sújjal született!!!!!!!!!!
Na jók legyetek pusszancs!!!

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Sziasztok!

Alíz
Gratulálok a kislányodhoz! Jó egészséget Nektek!!!

Vera
Nagyon szépen gyarapodik Bálint! Csak igy tovább :wink:

Rólunk: ahogy Gabi irta, elkaptuk a hányós-hasmenéses virust. Csütörtök du. Dani kezdte, egész du. hányt. Aztán kaptunk az egyik ismerősünktől hányásra való kupot, miután megkapta, mint akit elvágtak... Este már olyan virgonc volt, mint máskor. Szombat este folytatódott a kálvária, de mondhatnám azt is, reggeltől, uis én már egész nap nem éreztem tul jól magam. Szóval este 1/2 11-kor Lili el kezdett hányni, onnantól fogva fél óránként... Nagyon durva volt, én le sem feküdtem, egész éjjel mellette virrasztottam. Reggel 3/4 6-kor volt az utolsó... Apa sem volt jól, Ő is hányt egyszer este, +egy kis hasmars, nálam hasmars +gyomorideg... Ma azt gondoltam, h remek, tegnap már tünetmentesek voltak, du-tól én is, erre ma Daninak 2-szer, Lilinek 3-szor volt hasmenése. Egyből kaptak proteximet, azóta semmi, remélem ennyivel megusztuk. Gondolhatjátok milyen elegem van!!!
Ráadásul péntek-szombat suli lett volna, pénteken közjegyzői ügyvitel vizsga, hát természetesen nem mentem, lesz mit bepótolnom...

Most csak ennyi, egyedül vagyok a gyerkőcökkel és ideje lenne pancsizni.
Jó éjszakát!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Vera ez tök jó:) Gege eleinte két hetente hízott 600 g körül :)
Kép

a vékony rózsaszín csík gege súlya:)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Újjabb képek a fiúkról.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


sziasztok!

Szuzy
lekéstem bár, de akkor is Boldog névnapot kívánok Szilárdnak!!!
Kép

majd este jövök, addig is szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Most én sem voltam egy pár napja...

Ildi! Utólag is Boldog névnapot. És persze mielőbbi teljes gyógyulást a családnak. Szegény gyerkőcök!!!!!!!! Remélem mi elkerüljük ezt a vírust!!!!

Gabi! Esztikének Boldog első szülinapot kívánok! Köszönjük mi is a köszöntést.
Majd hétvégén tarunk neki egy kis bulit. Pénteken a párom unokatesójáékat várjuk, szombaton a mamákat, dédiket, nővéreméket. Úgy döntöttem pulyka combot sütök mert azzal nincs sok baj és finom is. Süti csak cukrászdai lesz. Nincs semmire energiám.

Mióta szedem a dilibogyókat állandóan aludnék. Amikor Szilárdot leteszem délután én is alszom vele. Sőt alig birom ki ebéd utánig...Este meg megint hulla fáradt vagyok. Ezért is jártam itt ilyen rég.

Móni! Nagyon aranyosak a fiúk!
Vera! Nem semmi a fiatalúr! Szilárd szopis baba volt, de ennyit soha nem hízott egy hónap alatt.

Na megyek szunyizni!
Jó Éjt!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok, most csak gyorsan bekukkantottam, lenne egy nagy kérdésem!!!!!!!!!!!!!
Hogy tudom lekicsinyíteni a képméretet???
Nem tudok feltenni képeket, mert túl nagy a képméret, ha tudtok segítsetek, hogy a kisfiamról tudjak képet föltenni!!!
Előre is köszike!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Sziasztok!

Vera! Ebben én sajnos béna vagyok, nem tudok segyteni...

Gabi! Ildi! Hogy van a család?
Remélem már meggyógyultatok!
Ildi! Mi annak a kúpnak a neve ami hányásra jó?

Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

UTÓLAGOSAN ISTEN ÉLTESSE AZ ÜNNEPELTEKET!!!!!!!!!!!!!


Vera amit le akarsz kicsinyíteni képet, jobb gomb rákatt, szerkesztés. Megnyitja egy új ablakba a képedet. Felső ikonoknál kép és keresel hogy nyújtás/döntés. Itt a %-ot viszed lejjebb mind a kettőt kb 40%-ig. És a végén elmented.

Most csak kukk míg hamiztunk, és pelu cseréltünk. De léptem is pihizni. Majd jövök vmikor.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Hali!

Én is csak bekukk. Folyik a főzés....Szilárd alszik, remélem legalább négyig! Aztán nem tudom miként tovább mert egyedül leszek vele és még a kajcsit is csinálni kel....
Móni! Hogy megy az idő? Már Bálint is elmúlt egy hónapos??????!!!!

Kép
szuzy
 
 


Kép
sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Őaz én nagy fiam Bálint!!!!!
majd még töltök föl képeket róla csak most nincs időm!!!
Köszönöm a segítséget a képszerkesztésben!!!!!!!!!!!!!
Jó éjszakát mindenkinek!!

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Sziasztok!

Istenem milyen régen voltam! Igaz tegnap kb. 3x kezdtem beírnia mondókáimat, de Benedek mindig kitörölte, és már újra nem volt semmi kedvem, sem erőm elkezdeni! De hátha ma már jobb lesz! :oops: :oops: :oops:

Először: SOK-SOK BOLDOGSÁGOT AZ ÜNNEPELTEKNEK, ÚM:

:) Eszterkének, Boldog 1 Szülinapot,
:) Krisztiánnak és Adrikának is Boldog Szülinapot,
:) Ildinek Boldog Névnapot,
:) Bálintnak pedig Boldog 1 Hónapot!

Egy kicsit kacifántosra sikerült, de azért nem felejtettem ki remélem senkit?! :roll:

Most egyelőre ennyi, majd később még jövök! ÍGÉREM!!!!!!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Vera!
Nagyon tündéri a nagyfiad! Mekkora haja van?!
Édesen dudókázik. Nekem Szilárd nem kérte a cumit, ha adtam mindig kiköpte. Erre a múlt héten voltunk baba látohatóban. Mi volt az első cselekedete? Bekapta a bébi cumiját!!!!!!!!!!
Egyébként azt mondják rontja a szopási reflexet!

Tegnap ismét voltunk Szentkúton, Szilárd ismét minta gyerekként viselkedett. Nem győzöm rajta csodálkozni!!!!!! Egy helyben végig ültük a misét, hangja is alig volt! Barka szentelés volt, a barkával játszott egy ideig.

Tegnap anyuméknál kicsit szépültem. Az a lány aki jár hozzám masszírozni kozmetikus, így megmasszíroztattam az arcom, meg szempilla-szemöldök festés is volt. Jó lenne a héten fodrászhoz is eljutni!!!!!! A melírom már vagy 10 centire lenőtt. Igaz mivel melír nem feltünő, de jó lenne egy kicsit a buksimat is rendbe tenni.

Ma egész nap , illetve délelőtt meg sem álltam. Mivel hétvégén vendégeskedés volt nálunk pénteken meg szombaton is mára maradt a mosás, főznöm is kellett. Na meg motorozni is ki kellett menni Sziárddal. Délután meg aludtam én is vele. Csekély 3 órát pihiztünk. Olyan jól esett. Holnap is kellene főzni valamit, de gőzöm nincs, hogy mi legyen. Vagy rakott tésztán vagy husos palacsintán gondolkodom, de az elég sok idő....

Ildi! Gabi! Meggyógyult már a család?
Puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Dobok egy pár képet a kicsi Petrácskáról:

Kép


Kép



Kép



Üdv:

Alíz
Vendég
 


Alíz!

Nagyon édes a kishölgy! Így készen én is elfogadnám.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Mindenki a húsvétra készül???????? Vagy mi ez a nagy pangás????????

Ki mit csinál húsvétkor????????

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagy a csend ebben a topikban!!!
Vendég
 


Alíz nagyon édes a kishölgy :):):):):) már én is tartogatnék újra egy ilyen csöppséget a kezemben :):):):):)) majd dolgozunk rajta :):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Aranyos Gege az új fotón! Már igazi nagyfiú!

Többiek????

Puszi mindenkinek

Kép
szuzy
 
 


jo reggelt!

nem tüntem ám el :lol: :lol: :lol: sajnos Krisztike kedd óta meignt itthon van, éjjel olyan csúnyán köhög, napközben csak 1-2-t de éjjel majd megfullad :cry: :cry: :cry:
Le sem vittem dr.-nőhöz, kapja a köptetőt, sterimart, orcseppet.
Eszterkével is kellett volna menni vérvételre, de picit az ő orra is folyik, és egy-kettőt köhint, így nem vittem, mert ugye a rendelőbe Bagolynéhoz kell vinni, ott meg betegek vannak, és ha kicsit gyengébb, még rászed valamit :roll: :roll: :roll:
Majd Tibi jövő hét pénteken lesz itthon akkor megyünk, ő le tudja fogni :cry:


Remélem gyorsan helyrejönnek, mert vasárnap mennénk Ildiékhez Lilkót köszönteni :D :D Krisztike már úgy be van zsongva.

Csajok mit szóltok ehhez a pocsék időhöz??? ez a hó nem kellene már :? :?

Alíz
nagyon szép a kicsilányotok :wink: még egyszer gratulálok hozzá.
Tejcsi van? szopizik a kicsi hölgy? Petike otthon van veletek?

Dina
Benedeknek BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép
Hogy haladsz a fogyókúrával, sikerült már valamennyit fogynod?


Szuzy
Te, hogy vagy. Ennyi idő után jobb a közérzeted, és jobban vagy szervezetileg?
Szilárd készül a húsvétra? Kép

Nika
hú, de jó gyorsan eltelt a ciklus, szorítíok nagyon Kép küldöm a gólyát.
Gege beszélget már? Eszterke nem akar, a múlt héten egyszer kimondta, hogy anya, azóta nem :cry: :cry: pedig ez tudatos volt, nem csak úgy hangzott.
Amúgy szókincse, mamm, rángatja a ruhámat ha enni akar, de vetkőztet is, ki nem lehewt előtte mondani, hogy cici, v. öltöznöm nem lehet mert má nyavajog, kis függő :lol: :lol: :lol:
Na, mondjamég, hogy mama, lámpa, lemez, baba,

A lemezt az imádom ahogy mondja, kiszedi a tokból a cd.-t és olyan boldogan libegteti, hogy memez :lol: :lol: :lol:

Thimó
ti, hogy avgytok?
Fiúk tanulják már a locsoló verset? Kép

Móni
ti, hogy vagytok?

Vera
és ti? szopi megyeget?

szép napot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Thimó
annyira eszembe volt a multkor mégis ráfelejtettem :cry: :cry:
Dávidnak utólag is nagyon boldog születésnapot!!!
Kép

és, hogy el ne felejtsem Beninek is előre nagyon boldog születésnapot :wink: :wink:
Kép

sziasztok, szép napot!!
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


húú, a Benié de kicsi, mindjárt keresek nagyobb képet :D
Kép Kép Kép Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon nagy az elmaradásom, esélyem sincs pótolni... :oops:

Kép Isten éltessen mindenkit, aki mostanában ünnepel(t)!

Alíz!
Gratulálok a kis jövevényhez!

Gabi!
Köszönöm a srácok nevében a köszöntést. :D Aranyos vagy.
Nem, nem tanulnak locsolóverset, hacsak az oviban nem tanultak már. :shock: Na, majd kifagattom őket, mert bár nem egy locsolkodós família a miénk, van egy-két hely, ahová illendő lesz nekik elmenni. :D

Egyébként kirándulni szeretnénk menni hétfőn, csak ne lenne ilyen hideg. :evil: :(

Remélem, mindenki túljutott már a betegségeken. :D Nekem egész télen sikerült megúsznom a nyavalyákat, erre most alig látok a náthától.... :evil: :P :lol:

Beni és Dávid 2 teljes hete járnak óvodába! Éljen! :D
Ja, és a legnagyobb újság, hogy a nagyobbik fiam ősztől iskolás lesz! :) Hihetetlen, most született.... :oops:

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok! A lányoknak sok locsolkodót, a fiúknak sok piros tojást (és pénzt)!

Kép Kép

Sok puszi Mindenkinek!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!


Bejelentkezem én is. Megvagyunk. Teszek pár képet, tegnap készültek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Leviről később teszek képeket, még nincs feltöltve.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Dina!

Benedeknek Boldog Névnapot kívánok!!

Timi! Utólagosan Dávidot is Éltesse az Isten erőben, egészségben, boldogságban!

Remélem nem hagytam ki senkit.....

Móni! Nagyon tündéri a fiúcskátok. Jól szopiztok? Van sok tejcsid? Hogy birod a két gyerkőccel?

Alíz! Ezt tőled is szeretném tudni!!!!!!

Vera! Te is nagyon elvesztél. Írjatok a babócákról és magatokról is! Milyen újdonsült anyukának lenni.

Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

Puszi Mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

Ildiék és a mi nevünkben kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kicsit elvesztem az utóbbi időben, de ígérem majd pótolom!

Addig is Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!!!

Kép

Remélem, hogy mindenkinek úgy telik majd a Húsvét ahogyan elképzelte!

Jók legyetek! Pussza!!!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!


Íme néhány kép a kis Petráról:


Kép


Kép



Kép



Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Timi vagyok. Én még nagyon az elején vagyok a dolgoknak, a 7.héten járok:) Az orvosom Berze István a pásztói kórházban. Aki tud róla infókat, szívesen olvasnám:)pl.: aki szült már nála mennyit adott neki és hasonlók:)
Előre is köszike!
illestincsi
 
 


Sziasztok, már nagyon régen nem írtam, de annyi dolgom volt!
Tejcsim már sajnos egyáltalán nincs, így már csak tápi van!
:( :( :( :( :(
Bálint arca és fejbőre kiütéses, azt mondta a gyerekorvos, hogy valószínűleg a gabi sampont nem bírja a bőre, mivel a gabi fürdetőt is abba kellett hagynunk mert attól pedig kiszáradt a kicsi teste! :cry: :cry: :cry:
Sajnos tőlem örökölte az érzékeny bőrét!!!!!!!
Veletek mi újság?
illestincsi
Üdvözlünk köreinkben, kitartás az elkövetkezendő hónapokra!
Kicsit irigyellek, mert olyan szép 9 hónap volt!
Jók legyetek, majd még jelentkezem!
Itt vannak az én szerelmeim, akik a világon mindennél fontosabbak!:D :D :D :D Kép Kép Kép

Kép

Kép
bné.vera
 
 


sziasztok!

Timi
üdv. itt, gyere sokat :wink: :wink:
Én hosszú évek óta járok Berze dr.-úrhoz, a két kicsi nála született. Én maximálisan meg voltam elégedve vele. Mondjuk én még itt szültem Pásztón, nem pedig Starjánban :wink:
Anyagiak, hát én szüléskor nem adtam sokat, de végig "magán" rendelésre jártam hozzá, ott ugye folyamatosan adtam. Így szüléskor már csak 15-öt kapott, mind két gyereknél.
Azóta változott a magán-tarifa is, így pontos infót nem tudok, hogy most mi mennyi nála :roll: :roll:
Te merre laksz???

Vera
tejcsit sajnálom :cry: :cry: Bálint gyönyörű, és, hogy telik az idő :shock: :shock:

Móni
a kis Bálint is nagyon aranyos, és tiszta Levente :wink: :wink:

Alíz
Petra is nagyon édes

mi jól vagyunk, ma voltunk Eszterkével vérvételen, és Adrikával szemészeten. Végre nem romlott a szeme(úgy néz ki), majd augusztusban kell megint szemfenékvizsgálatot csinálni, abból jobban látni mindent :wink: :wink:
Bőszen keressük az elsőáldozásra a ruhát, ma Ildi nézte meg nekünk Tarjánba, mert itt Pásztón már mindnent kibérelték :shock: ott vannak nagyobb méretek is :roll:

Nika
a vonalzód jót mutat? :evil: :evil: most nézem időközben levetted, akkor reméelm ez jót jelent :wink: :wink:

Ildiék is jól vannak. 12 hétig nem volt netük, most már van, majd biztosan jelentkezik ő is.

Szuzy
volt Szilárd locsolkodni? hogy tetszett neki?

Dina
és Benedeknek, neki, hogy tetszett a locsolkodás? volt névnapi buli?

Na gyertek írjatok ti is

Jó éjszakát!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


1 hétig nem volt netük Ildiéknek, nem 12-ig :oops: :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Levettem mert nem volt jó:) még nem jött meg de még várok a teszttel:):):) köszi az érdeklődést.

Móni : nagyon helyesek vagytok és mi találkoztunk élőben is úgy még édesebb babóca:):):):):)

Vera: szépek vagytok ti is :):):):):) nagyon helyes a kisfiad azzal meg ne törödj hogy nincs már tejed tápival is egészségesen felnőnek a babók ne stresszeld magad:):):)

Gege is kapott tápit mert nem volt elég a tejem :) igaz ő még mai napig kap cicit éjszakára:) de nyárra már szeretnéám ha leszokna nem szeretném két évesen is szopiztatni már:) kövezzetek meg érte de szerintem már nincs benne semmi olyan ami miatt kéne hogy szopizzon:) így is elég sokáig sikerült :)

ja erre ébredtünk ma :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Köszönöm a választ! Reméljük minden rendben lesz. Egyébként én Mátraverebélyben lakom:)
illestincsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: