Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!!


Hol vagytok már megint ???


kislány !!! Na, akkor most már tuti biztosak lehetünk !!! De mi ezt már meg is jósoltuk , nem is lehetett más !!! :lol: :lol:


Jól vagytok ???


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Helló !!!


Én is teszek fel pár képet , nemrég voltunk egy kis babatalin !!!


Kép


Kép


Kép


Kép




Puszi neketek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kislány:nagyon tündériek vagytok.gondolom várod már nagyon,hogy a kezedbe tartsd a csöppséget.

Kati:nagyon édes a lányod a képeken.puszi neki.
remélem a bicit tudjátok használni.


Bogyó:hova tűntél?

Puszi nektek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 

 
 

Sziasztooooooooooooooooookkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

véégre. Valami active x bővítményt kellett letiltani, hogy beengedjen. Úgyogy itt vagyok újra. :lol: :lol: reszkessetek.. bruhahhaaaaaa.. :lol: :lol:
Na jó befejezem. :D csak örülök nektek. :)

kislany: nagyon édes a picur. Olyan kis husika.

Kati: Dia nagyonn csajos. :) tündérke.

Andi: Holnap megyünk. Már ha ma olvasod. :) Ha nem akkor is megyünk :lol:

Bogyó: veletek mizu? Múlt héten szombaton voltunk délután felétek. Be akartam köszönni, meg tejecskét venni, de apa nem bírt otthon a 2 gyerekkel így sietni kellett haza.. :P

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pár kép.

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia bolhácska !!!


Végre !!!!!


Tüneményesek ezek a gyerekek !!!!! Ésss ez a moci ???? Váááá, csak nem versenyző lesz ebből a lányból , vagy a szép fiú pályázik rá ?????


bogyó !!! Tényleg eltüntél , hol vagy már ????



kislány !!!!! Ti jól vagytok ???


Andi !!!! Holnap mi is megyünk , reszkess !!!! :lol: :lol:



Rita !!! De, babakocsval is mehetünk együtt Andihoz !!! Lemászok a dombról és bevárlak az utcánknál , feltéve ha arra jösz, és nem a sínek mellett !!!! :lol:



Millió puszi nektek !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Ok gyertek!Várlak titeket!Miért kellenne reszketnem?Szeretlek titeket,csak ne értsétek félre.

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok! Megvagyunk, élünk. Rossz volt a gépünk meg időm se nagyon volt jönni. Most is megyek tovább, majd jövök. Puszi
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Kati: írtam neked privit.

Igyekszem jönni lányok. Röviden megdícsérném mindenki babáját, gyerekét. Aranyosak

Jó éjt
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


bogyó !!!! Végre !!!! Köszi megkaptam , ment válasz !!!


Várjuk a beszámolót , mi van veletek !!!


kislány !!! Azt ígérted nem tünsz el !!!!



Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok! Remélem mindenki jól van, igyekszem jönni és írni.

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Na megjöttem. :)

Sziasztok!
Szóval rossz volt a gépünk, meg kicsit magam alatt is vagyok a jövőre nézve. :(

Már nem is merek semmit írni, hogy hova mennék tanulni, stb... nehogy az legyen, hogy nem megyek, csak írtam. Álmok mindig vannak, csak mindig van aki/ami lerombolja.

Kislány: nagyon édes a kislányod. Már nincs sok hátra éééééééééés anya leszel. :) Búcsúzz el a kertészkedéstől, a sok takarítástól, stb... mert már nem lesz rá időd. ;) Köszönj el a pihenéstől és a csendtől, mert ebben már nem lesz részed. :) De hidd el, hogy megéri. Inkább a babanevetés, mint a csend és inkább a babanyüzsi, mint a takarítás. :) Bár, ha a kislányod is jó alvókával fog rendelkezni, akkor azért könnyebb lesz. Nagyon drukkolok.

Bolha: nagyon jók a képek. Vivcsiben a jövő motorosnőjét látom. Anyud meg úgy tartja a kis Larát, mintha csak úgy fogná a levegőben a pehely súlyú kis pihét. Nagyon jó lett az a kép. Mi van a tetőtérrel? Haladtok valamennyire?

Kati: jó kis bababuli lehetett, Dia már igencsak nagy lány lett. :) Hogy haladtok a házzal? Kiszívja már az erőtöket, vagy ott még nem tartotok? Milyenek a munkások? Úgy értem, hogy dolgoznak rendesen? Hogy bírjátok Pestet?

Andi: végül is sikerült a KRESZ? Remélem igen. Amúgy már a gyakorlatot csinálod? Ha igen, milyen? Könnyű? Hol vezettek? Botyiba vagy máshol?

Hogy bírjátok ezt a meleget? Én alig kapok levegőt, de Koppánykám élvezi a vizet. Kapott egy kisebb medencét, annak az aljába eresztettünk kb. 10 cm vizet és most abban pancsol. Aztán ha a nagy is felmelegszik valahára, akkor jön oda is, remélem ez már a most hétvége lesz. :)

Amiért el vagyok keseredve: jövő márc-tól már csak gyest kapok. Koppányt csak jövő szept-től veszik fel a bölcsibe, mert nincs hely. Fogalmam sincs, hogy hogy fogunk albérletben megélni, főleg, hogy anyós hol dolgozik, hol nem (most már 1 hónapja megint nem hívják melózni). Nagyon rossz helyzetbe kerültünk anyagilag az albérlet miatt. Anyu is panaszkodik, hogy nagy nekik a ház és nem akarja senki megvenni, meg mi is kiszúrtunk vele, hogy elköltöztünk. Mondtam neki, hogy apropó, mert ők üldöztek el minket és nehogy azt higyje, hogy poénból dobunk ki ennyi pénzt albérletre... Szóval teljes a kétségbeesés, hogy mit fogunk kezdeni márciustól. Hiába mondja Gyula, hogy ne idegeskedjek, én kezelem a pénzt, én látom, hogy fizu után két héttel már fizuelőlegből élünk, stb... azt látom, hogy zuhanok le a mélybe és egyszerűen nem tudok megkapaszkodni semmibe. Úgyhogy ha nem írok, akkor emiatt, mert semmi életkedvem. Állandóan azt hallgatom, hogy tanuljak, tegyem le a jogsit, menjek nyelvre, stb... aztán amikor mondom, hogy nincs miből, akkor meg én vagyok a hülye a végén. Anyóssal sem könnyű, olyan mint anyu. Gyula meg jó fej, mert azt már csak a napokban mondta el, hogy mindig is ilyen volt (ha ezt tudom, nem költözünk össze). Na, ennyit a panaszáradatból, de olyan jó néha kiönteni a szívem, itthon úgysem lehet megbeszélni.

Mi jót csináltok a nyáron?

Koppánykám elaludt a hintában:

Kép


Itt meg pancsol a medencéjében:

Kép


Itt meg vigyorog a hintaszékben:

Kép

Puszi!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó !!!


Húú, milyen nagy fiú már Koppánykám !!! :lol: :lol:
Nagyon édes ahogy elaludt a hintába !!! :lol: :lol:

HÁT, SAJNA ILYEN POCSÉK A HELYZET MUNKA TERÉN , HA VAN GYEREKED !!!!

Minden hol csak a falak , és a gond ..stb

Már én is előre rettegek mi lesz majd , bár én nagyon szeretném kihúzni ovi-ig !!
Remélem sikerül !

Köszi, az építkezés megyeget, (szerintem k.. lassan , de hát mindennek meg van az ideje , én türelmetlen vagyok , már holnap költöznék !!!!) , az emberek elég normálisak, (má amennyit én látok belőlük ) csak nagyon lassuak :lol: :lol:

Zsolti már fenyeget , meg ne merjem kérdezni hogy áll az építkezés , mi van már kész !!!!
Szegény , már ki van tőlem !! :roll: :oops:


Gyula mit is dolgozik ??? Hát, nem irigyellek , most kb. ugyan az a szitu csak ráadásul anyóssal !!!!


Nyáron nem igazán megyünk sehova , én talán egy -két hétre lemegyek Balcsira a lányokkal anyuékhoz , de amúgy semmi .
ÉPITKEZÉS :wink:



bolhácska !!! Van már valami fejlemény ???


Andi !! Ti jól vagytok ???


kislány !! Ha-hó !!!!! Hol vagy már ?? Mi van veletek , jól vagytok ???



millió puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


SZiasztok!

jajj.. Vivi most itatta meg Larát rendes házi tejjel... Egyem a husiját adott az övéből, én meg nem mondtam neki, hogy ebből Lara nem ihat. Most nézzük a picit, hátha kicsapja a tej. Bár boltit ivott már azt bírja. Na mindegy.

bogyó: sajnálom, hogy magad alatt vagy. Át tudom érezni, bár nem ebből a szemszögből, de mondjuk nekem is vannak olyan napjaim mikor legszívesebben beülnék egy sötét sarokba és ott rohadnék meg.. :oops: :roll: :? Nem tudom mi az ami segítene, jobb kedvre derítene. Ha tudnám felvidítanálak. Gondolom az nem megoldás, hogy visszajöttök anyudhoz.
Koppány gyönyörű. Egyre helyesebb. De tényleg :)

Kati: a fejlemény a banktól annyi hogy tegnap depiztem miatta. Mert ugye a barátnőm direkt kikért egy normális értékbecslőt, erre tegnap hívott, hogy gebasz van, mert a bank másik értékbecslőt küld. :cry: De az összes papírunk átment mindenen, így már csak az értékbecslőn múlik minden. Ha ő azt mondja, hogy oké akkor oké, ha nem akkor szívtunk. Most parázom, aggódok idegeskedek stb. A gyomrom már kész van. Apának el sem mertem még mondani, hogy mi van. Elég az, hogy én ideges vagyok, nem kell még hogy ő is idegeskedjen, vagy idegesítsen... :roll: Most nyominak érzem magam. És pakolnom és takarítanom kéne, hogy minden csilli-villi legyen de nincs erőm hozzá. Teljesen pesszimista lettem.. :cry: És ez annyira röhejes. Ez a tétlen toporgás és tötyörgés.. komolyan az érettségin nem izgultam ennyire. Ennyire várni, hogy fizethessünk 20 évig... Na ez a röhej... :P :lol: :?

Andi: csajok hogy vannak? A rucik nagyon jók. :) Millió puszi értük. :D Megtaláltátok a lovasmenhelyet?

kislany: hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép jó reggelt !!!



bolhácska !!! Bassszusssssssss !!!!Na jó, de még nincs lejátszva semmi , még van remény !!!!!

De ehhez kéne az erőd !!!! :wink: Nagyon gondolok rád !!! Ügyes légy !!!!

Időpontot nem mondott a barátnőd , hogy mikor megy ki az értékbecslő ??

Mennyi időd van ???

Larácskám , hogy van a boci tejtől ??? Csak nem ütötte ki !!!




Lányok , hol vagytok ??



Puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Ami azt illeti......... eddig nem voltam lehangolva, de msot, hogy olvastam soraitokat, rám ragadt.....................
Sajnálom lányok, hogy ennyi gebasz van körülöttetek......... sajnos a pénz nagy úr.......... én az előbb néztem meg, hogy mi van már a fizummal, és valami 17.668,- Ft korüli összeget utaltak át........ én ezt nem értem........... de holnap telefonálok az tuti!!!!
Én jól vagyok,c saknagyon nehezemre esik az írás msot..... iszonyúan fájnak a kezeim, amiken nem látszódnak az új perceim.... behajlítani is alig tudom......... a bokám sem látszódik már....... szép kis cölöpök lettek a lábaim is..................... este azt hittem, hogy sírva fakadok..................... sehogy sem volt jóó. ráadásul éjszaka mint a kőő, olyan kemény a hasam, hiába eszem a magnéziumot ezerrel.
Fáradni fáradok, de gondolom ez természetes. Néha kicsit nyűgös vagyok, de gondolom ez is vele jár........

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


A hétvégét pedig most pihenem........ Apa 30 éveslett, és csaptunk egy nagy bulit......... bár nagyon sok segítőm volt, sokat rohangásztam én is, aztán vasárnap pakolászás, és még csak most kezdem utol érni magam a házban.........

Az időjárásról meg nem is beszélek. Olyan vagyok, mint akit fejbe vágtak......... nem is kicsit................. tegnap kb. 3 órán át vasaltam, fotelban, ülve :shock: , amit máskor 1 óra alatt megcsinálok......... sajna még mindig van vasalni való, de msot egy picit pihizek. Eddig főztem, és a pelenkákat mostam, teregettem ki. Holnap mégegyszer átöblítem a ruhácskákat és elkezdem vasalni őket. Most már tényleg semmi dolgom, csak a babára figyelni...

Ne haragudjatok, de most muszáj elköszönnöm. Nagyon fájnak az újjaim, és tényleg nehezemre esik most gépelni.

Millió puszi Nektek.
Vigyázzatok Ti is magatokra.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány. Pihenj! Hányszor mondjuk még? Grrr... ;)

A vizesedés ellen tudtommal nem lehet tenni semmit. Nemsokára véget ér, gondolj erre. :)

Tud nekem valaki segíteni abban, hogy:
- ha nappali tagozatos suliba járnék, akkor járna nekem is a családi pótlék, illetve megmaradna a gyesem is ettől függetlenül?

Most megyek, böngészem a netet ezerrel...

Ja, tényleg. Tegnap volt az első olyan nap, amikor Koppánykám egyedül megmosdatta magát. Levette a fürdető krémet, belenyúlt, bekente magát rendesen. Csak lestünk. :) Igaz, még lemosni nem tudta magáról, de már bekente, úgyhogy haladunk. Próbáltam 1x-1x a bilire ültetni pelus nélkül, akkor elkezdett ordítani, úgyhogy visszaöltöztettem. De amikor pelussal felöltöztetve ültetem rá, tök jól elüldögél rajta. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

Rita: sajnos a bankok legtöbbje saját értékbecslőt küld és csak azt fogad el, mivel így azt hiszik, hogy kikerülhetik a megbuherálást. Amúgy a saját értékbecslők 99%-a tök normális, empatikus személyiség. Drukkolok!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!!



kislány !!!! Végre -végre !!Na, jól van akkor minden rendben és jó vagytok !!!!


bogyó !!! Még egy kicsit várjál , csak szoktasd pelussal , és egy kicsit később próbáld meg újra !!
Ez normális, meg még van is időtök !!! Az ok , hát ki tudja, mondjuk , hogy még nem érett rá .


bolhácska!! Hogy vagy ?


Andi!! Merre vagy ??? Jól vagytok ???


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Az ok alatt azt értettem, hogy mitől lehet az, hogy ruhástúl v. pelusostúl simán ráül és tetszik is neki, pelus nélkül pedig hisztizik és nem lehet ráültetni. Nem erőltetek semmit, félre ne értsetek, csak próbálkoztam bizonyos időközönként egy ráültetéssel... tudom, hogy van még időnk, csak kiváncsi voltam, hogy mitől lehet, hogy úgy tetszik neki, így meg nem... :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó !!!


Én meg azért írtam így általánosságban, hogy még nem érett rá , mert az uzsokis babák közül is sokan vannak így , de még egyik anyuka sem jött rá a miértre , talán nagy változás a pelus nélküliség , majd ha folyamatosan meleg lesz jobban megszokja . :wink: Talán :roll:

Nekünk evvel nem volt gondunk .

Mi is most szokjuk a bilit ..... :lol: , hát van már , hogy sikerül !!!
Viszont csak néha van úgy , hogy saját magától ráül és pisil is bele!!
De az olyan tudatosnak tűnik , hogy a következő alkalommal ha nem a bilie pisil , teljesen lelomboz !! :roll:
Mindíg azt érzem , hogy na most meg van , ráérzett a lényegre !!
Ésss NEM !!! :roll:

Na, de majd csak eljön ez is !!!! :wink:



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 





LÁNYOK !!! S.O.S !!! Ha valaki olvas !!

Milyen idő volt Bottyánba péntektől ????


Nagyon sok eső esett ????


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Hétvégén pándon voltunk sógornőméknél. Most is gyorsan írok, hogí ma fél 4-kor kezeket, lábakat kérünk drukkpozícióba állítani, mert jön az értékbecslő. Drukkoljatoooooooooooooooook. Megyek pakolni. sziasztok.

Ja Kati. Anya azt mondta, hogy zombatról vasárnapra virradóan nagy zuhé volt.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia bolhácska !!!


Köszi!!!


Mennek a drukkok !!!!!!!!!!!!!!!


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Na mi volt? Már fél 6 (azaz két óra eltelt az értékbecslő menetele óta) és még mindig semmi hír.... bár állítólag az értékbecslők nem adják ki a véleményezésük, csak a bank felé, de hátha elszórt egy-két morzsát... :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Halkan mondom ( Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sikerült. :D Holnap este jövök, és megírom mi volt, de ma kész vagyok.. :P Köszöböm a drukkokat:)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Helló lányok !!!!




bolhácska !!!! Ez-az, ez már valami !!!!!
:lol: :lol: :lol:


VÁRJUK A BESZÁMOLÓT !!!!!




Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok megjöttem.Lennt voltunk az anyuéknál,de mi mindig kifogjuk a rossz időt. :(

Bogyó:sajnálom ami körülötted zajlik,pénzügyekben mi is nagyon padlón vagyunk.Sajnos :(
De bízom benne,hogy lesz jobb is.

A Kresz még nem sikerült.Vezetni meg az idén nem hiszem,hogy fogok.Egyébként Vácra visznek fel vezetni.
A Cd-t visszajutattom majd,ha mást nem elvisszük,úgyis szoktunk Veresre járni a Cba-ba.

Bolha:öRÜLÖK,HOGY SIKERÜLT!
7 VÉGÉN MEGINT LESZNEK RUHÁK.200-400fT-OS ÁRON HA ÉRDEKEL.

lÁNYOK NEKTEK IS MONDOM,HA ÉRDEKELNEK BABARUHÁK,GYERTEK TURKÁLNI HOZZÁM.

Ez a billenttyű megőrít.Bocs.

kislány:az utolsó hónap sajnos ilyen dagad a boka a kéz,póckold föl a lábad és borogasd akkor egy kicsit jobb lesz.
Ha téged is érdekel a babaruha szólj!

Kati:jól vagyunk köszi.A jövő hét szerdáig dolgozom,úgyhogy nem nagyon ígérem,hogy leszek.

Puszi nektek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Köszi Andi a cd-t, majd meglátjuk hogy tudod visszajuttatni, egyelőre ráér. Igaz, kéne tanulni, de semmi lelkierőm nincs hozzá. Nekünk is rá kéne startolni a jogsira, mert nagyon nem jó ez így... Gyula szept-től megy suliba, kéthetente szombatonként. Nálam két lehetőség van. Az egyik, hogy sikerül bejutnom a bíróságra minél előbb (ahogy lesz üresedés) jegyzőnek. Ha nem, akkor pedig jelentkeztem egy jogi asszisztensi suliba, szept-től kezdődik. Ha bejutok, akkor természtesen a sulinak egy évig lőttek, de ha nem jutok be, akkor pedig estin tanulok. Anyagilag meg leszünk valahogy, maximum nagyon meghúzzuk magunkat egy ideig. Bár az én sulimban van diákhitel, úgyhogy én azt célzom meg.
Sajnálom Andi a kreszt, remélem hamarosan sikerül. Újpesten van egy nagyon jó autósiskola, legalábbis nagyon sokan dícsérik. Viszonylag olcsó, kicsi a bukási arány és nem több a pótora a vezetés óránál ami azért jó, mert nem mennek rá, hogy megbuktassanak csak hogy több pénz jöjjön be nekik. Ha gondolod, megkeresem, azt hiszem Újpest Autósiskola a neve, Újp. Központnál van. Hát igen, ez a r.... pénz, hihetetlen, hogy hogy meg tudja keseríteni az ember életét. De minden rosszból egyszer úgyis van kiút. :)

Mit melózol?

Milyen babaruhákról van szó? Fiú is van? Mondjuk 98-104-es téli is? Koppánynak elkezdem begyűjteni télre a ruhákat, mert ha bejön a rossz idő akkor elég húzós lenne egyszerre annyit megvenni.

Bolha: MI VOLT???????????

Tegnap Koppányka szokás szerint megfogta a kezem, hogy vezet valahova, majd megfogta apa kezét is, szegénykém azt hitte, hogy hárman fogunk sétálni. Viszont apának addig fogta meg a kezét, amíg fel nem állította a kanapéról, majd eldobta a kezét. Aztán ki akarta nyitni a kanapét, hogy menjünk szopizni. Szegény Gyula csak lesett, hogy felállította a kanapéról. :) Megtörténve nagyon muris volt, jót röhögtünk rajta. Szóval egyre céltudatosabb Koppánykám. Már egyedül dobja ki a pelenkáját a kukába, stb... Már egyedül enne, csak éppen oldalra döntve fogja a kanalat, így minden kiesik belőle, úgyhogy ha engedi, akkor segítek neki fogni a kanalat. Nem is tudom mit tudnék még írni róla, annyi mindent csinál ami igazából fel sem tűnik, hogy mióta. Ja igen, imádja etetni fűvel a szomszéd kecskéket és szénával a lovakat. :) Meg salátával a tyúkokat. Szereti beleszórni a medencéjébe a homokot, úgyhogy tegnap leeresztettem, mondtam neki, hogy csak akkor engedek bele vizet, ha jó idő lesz és tényleg pancsizni fog.

Most megyek.

Puszi!!!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Koppányka játszózik, imádja ezt a csúszdát:
Kép

Itt meg lovagol:
Kép

Itt meg eszi a szokásos túró rudi adagját a teraszon, miközben a szomszédba néz át, hátha látja a barátait (Sanyi bácsi, Lidi néni) akiket imád. Sanyi bácsival focizni szokott, Lidi nénivel "beszélgetni". :)
Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

De édes Koppánybaba!!!! :)

Csajok, nekem a múlt éjjel volt egy kis fájásszerű valamim, kb. 40 percig tartott, szakaszokban. Védőnőm szerint ez már jóslófájás volt........... úgyhogy ma össze is raktam végre teljesen a kórházi cuccost. Eddig csak részletekben volt meg. Igaz, még a papucsom szárad, mert megsikáltam rendesen, de most már minden benn van. Babucinak is kivasaltam szinte mindent, össze készítettem Apának, mit kell majd hoznia, ha jövünk haza.... Két változat van, egy rossz időre, egy jó időre. Majd meglátjuk. Apa eldönti, melyikben hozzuk haza a Csöppségünket, aki most is kirúgja az oldalamat. Egyfolytában ficánkol, lubickol, szinte ugrándozik a pocimban. Imádom!!!!!! Az érzés, hogy bennem rugdos, nagyon fog hiányozni, ezt nem lehet elfelejteni. Ez valami csodálatos. Imádok kismami lenni!!!! :)))))))))))

Ma aludtam vagy 4 óra hosszat délután, nagyon jól esett. Igaz az éjszakám nem volt túl hosszú..... Mivel tegnap egész nap alig ettem, gondolom az idő miatt, így éjszaka háromkor éheztünk meg a Bébivel. Be is vágtam 2 pirítóst padlizsán krémmel, amit tegnap készítettem!!! Istenien esett, leszámítva, hogy éjjel 3 óra volt!! :roll: :roll: :roll:

Ti hogy vagytok?
Sok puszi Mindenkinek!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!!


Andi !! Szia !!! Jó munkát neked !!!! Majd jelentkezz jólesett-e egy kis munka !!


bolhácska !!!! Hol marad a beszámolónk ???


bogyó !!! De édes Koppánykám !!!! :) Hát igen, kezdenek érvényesülni !!! :lol:

Mi meg megint bilizük , de most két napja már nagyon jól megy !! :lol:
(most bizti elkiabáltam megint)


kislány !!!! Húú, kezd izgi lenni !!!! Már drukkba vagy ???

Értesíts minket valahogy ha megérkezett ez a kislány !!! Kérekszépen SMS-t feltétlen !!!!! :lol:


Kész a betonozás !!!!! Hétfőtől indulnak a falak !!!!!! :wink: :wink:
VÉGRE !!!!!



Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati, én már igen, drukkban vagyok. De még pörgök ezerrel. Ma és tegnap egész nap varrtam. :shock: :lol: Persze, nekem még meg kell csinálni a drapériát a hálóba, plussz az ágy oldalát eltakarni a drapéria anyagából..... :lol: :lol: és még varrnom kell min. 1 db paplanka huzatot. Mert hogy paplan van, csak megfelelő méretű huzat nincs hozzá. :roll: :roll:
Azt majd holnap. Még délelőtt befejezem a drapériát, aztán nekilátok a paplankának. Sajna nem hagyhatom félbe most a drapériát, mert végre sikerült beállítanom a varrógépem ehhez az anyaghoz, és macerás volna átállítani, majd megint vissza. De már tényleg nincs sok.
Holnap ráadásul még esküvőre is megyünk.... most nincs igazán kedvem, mert Zsámbékra kell mennünk, és egy kicsit tartok az utazástól, de mit tudok tenni...................... Apa barátja............. Apa pedig a társam, és néha az Ő akaratának is érvényesülni kell..... :shock: :shock:

De jól vagyok. Bár a kecses bokám már rég eltűnt...... :lol: :lol: és az elmúlt két napban a derekam fájdolgál és a mellem érzékennyé vált..... szerintem készül a szervezetem a nagy napra!!! :lol: :lol: :lol:

Mindenképpen írok, amint Hanna baba megszületett!!!
Sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok.
Jó volt dolgozni,nagyon,és jövő héten is megyek szerdáig.
Holnap meg veresre a piacra árulni a ruhákat. :)

Mostmár csak 200-és 400 fT-OSOK LESZNEK,SIKERÜLT OLCSÓBBAN VENNÜNK MOSTMÁR,ÉS VAN FELNŐTT IS BENNE VMENNYI.

Bogyó:van benne fiú is,téli is akad benne bár nem sok,pulcsi az van,de hozok,bár mostis inkább csak nyárik voltak benne.
De van benne farmer is.Ha jársz veresen a piacon ott megtudod nézni őket.

Kislán:Örülök,hogy jól vagytok.
REMÉLEM MINDEN RENDBEN LESZ.Sajnálom,hogy még nem sikerült találkoznunk. :(
Neked fognak esetleg kellenni ruhák?És tartozom is neked,mert ígértem,hogy adok.

Rita:Mi van veletek?Lányok?

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!



kislány !!!! Ez már a fészekrakás stádium !! :lol: :lol:

Esküvőn remélem azért jól érzed majd magad !! Biztosan körülfognak ugrálni !! :wink: Mindenkinek lesz egy jó szava egy jó tanácsa ..stb :lol:

Jelentkezz rendben haza értetek-e !!

És már most mennek a drukkok !!!! :wink: Hamarosan már túl leszel rajta !!! De jó is lesz utánna vissza emlékezni !!!


Andi !!! Vááá,már piacozol is !!! Lányok addig apával ???
Hogy megy ott , van napi jegy v. valami bérlet ???
Jövőhétre is jó munkát !! :lol:
Jól vagytok , lányok ??
Mikor mész a köv. vizsára ???


bolhácska !! Hahó !!! Hol vagy már !!!! Lányok jól vannak ???


bogyó !!! Még mindíg gyönyörű ez a fiú !!!! Az állatkákkal is fényképezd le egyszer !!!!
Hogy van a kis boci ????


Lányok !! Tegnap sétáltam a betonozott alapon !!!! :lol: :lol: :lol:
ÓÓÓ, és van egy aranyos (majdnem) szembe szomszédunk!! :lol:


Most nagyon jó nekem , van egy kis segítségem , anyósom itt van és talán egy hétig még marad is !!!


Tegnap tiszta hisztis volt Diám, egész nap szinte !!! :shock: A hajam is ketté állt már !!!
Ráfogtam a szemfogára !!
Remélem több ilyen napunk nem lesz , borzasztó volt ! :cry: :?



Millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Bocsi, most gyors leszek, mert nincs időm.
Eladtam anyuék házát 3-4 hét alatt. :) Úgyhogy most nézek nekik egy 1,5-2 szobás lakást Pesten.

Andi: hol áruljátok a babaruhákat? Szerdán megnézném...

Kislány: nagyon drukkolunk, bár már lehet, hogy elkéstünk... ;)

Kati: itt vannak az állatkás képek. Tegnapi. A lovacskával még nem fotoztam le, de igyekszek. Meg a tehénről is.

Sziasztok, majd próbálok készíteni a bikáról jobb képet is, csak soha nem áll amikor ott vagyunk. :)

Kép Kép Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.

4 kölyök keresi otthonát. Egy ismerősünké az anyakutyus, és ma hozta világra 4 gyönyörű kiskutyáját. Anyuka: ónémetjuhász és tacsi keverék, kis termetű félhosszú szőrű. Apuka: jámbor nagytestű eb dog vonásokkal. Van egy kiskutyus aki sárga színű és a másik 3 pedig az anyjukra ütött. Ha esetleg valaki tud valakit akinek kell az szóljon de sürgősen. Köszönöm. Kép

A számom: 06-70.452-0624

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Andi, úgy tűnik ruhácskára egyelőre nincs szükségem, de amint hiányzik valami, szólok, ill. megyek Hozzád. Rengeteg babacuccost kaptam, így kb. Hanna 1,5-2 éves koráig sok mindenünk van. :lol:
Viszont van egy barátnőm, Adri, akinek 3 éves a lánya, 5 éves a fia, és szeretné felvenni Veled a kapcsolatot, mert Őt már most tutira érdekelné.

Ami a hétvégémet illeti, nagyon jól sikerült. A lagziból éjfélre értünk haza, és még roptam is cigányzenére :lol: :lol: Aztán amikor Apával lassúra táncoltunk, a dal felénél mintha földbe gyökerezett volna a lábam, és akkor úgy döntöttünk, inkább jobb már hazaindulni, hogy felrakhassam a lábam. Szóval remekül éreztük magunkat. :lol:
A mai nap már picit döcögősebb volt!!! Nem bírom ezt a meleget. Csak vándolrolok egyik fotelból a másikba. :cry: A dagadás pedig egyre rosszabb már az éjszaka. :cry: :cry: már nagyon fájnak a kezeim... :cry: :cry:
És a babám is egyre kevesebbet mocorog... :cry: :cry: tudom, mindjárt vége ennek a csodálatos állapotnak, és azt is tudom, hogy alig van már helye Hannának...........

Most megyek, még egy picig böngészgetek itt a neten.
Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ui.: Nagyon édes Koppány baba! :wink: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bogyó:nyomtatványboltban dolgozom.
Szombatonként tudok csak kimenni a piacra,ha akkor jó neked ott leszek.A gyalogátkelőhely ahogy van,a kereszt mellett.
Nagyon édes a fiad!

Kislány:köszönöm,hogy másnak isajánlod,igazán kedves tőled.
Persze fölveheti velem a kapcsolatot.
Adjak telcsiszámot?


Kati:örülök,hogy kész a betonozás.jÓL VAGYTOK?
10.-ÉN LESZ A VIZSGA.

Bolha:hogy vagytok?mnden ok?hitel sikerül?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!



bogyó !!!! Köszi a képeket !! Koppánykám de édes a kecskével !!!! :lol:

Váá, de ügyi vagy !! Hogy sikerült ilyen gyorsan eladni ?? Kik vették meg, és mikor kell anyukádéknak kiköltzniük ?????



Rita !! Van már gazdi ??? Nálam még mindíg semmi !! :cry:



kislány !!! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és épségben haza is értetek !!

Pocsék ez a meleg !!

Jól vagytok ??



Andi !!! Milyen volt piacozni ???
Köszi , jól vagyunk !!!
Már mennek a téglák is !!! Nem tudom , hol tarthatnak !!


Lehet, hogy holnap kisuhanok meg lesem !! :wink:



puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Egy fiatal házaspár költözik oda egy 1,5 éves kislánnyal. Nagyon szimpatikus, kedves emberek, úgyhogy feltétlenül meg kell ismernetek őket. Nekik is könnyebb lesz beilleszkedni. :)

Kb. 1,5 hónap a költözés, még várnak a hitelre, anyuéknak még találniuk kell lakást, de úgy van, hogy az adás-vételtől számított 60 nap.

Jó lesz Andi a szombat, akkor légyszi hozd a cd-t is, így lesz a legegyszerűbb. :) Kikukkantunk szombaton. Hánytól lesztek kint?

Áh, én nem bírom ezt a meleget. A medencében el lehet viselni, de a víz meg úgy leszívja az ember agyát, hogy utána már semmit nem tudok csinálni, illetve amit csinálok az kész kínszenvedés. Meg medencézni is csak ilyenkor lehet, mert ugye napközben nem viszem le Koppányt, neki itt van fent egy nagy babakád, abban van vize.

Megyek is, mert hulla vagyok.

Kitartást ehhez a meleghez, főleg neked kislány, nagy pocakkal nem lehet egyszerű.

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó !!


De jó , még egy kislány !!! :) Inkább csak fiúkat láttam a környéken !!! Szívesen megismerkedünk velük ! :)

Anyukádék gondolom már elkezdték a dobozolást , milyen jó is a költözködés !!!!

Remélem sikerül egy jó kis lakást találnotok !!!
Melyik ker.-ben nézegettek lakásokat ??
Brrr, vissza pest !!! Bár nekik ott biztos jobb lesz !


Hol vagytok lányok ?


Ritával beszéltem , jól vannak !! Remélem jön majd mesélni , nem lövöm le a poénját !! 8)



kislánykám !!!! Hú, nagyon durván már csak két hét !!!!! :) :)
Kitartás , mennek a drukkok !!! :) :)


Ha emlékeim nem csalnak akkor Andi még dolgozik ma !!
"Ő iazoltan van távol" :lol:
Mennek a drukkok neked is 10.-re !!!! :lol: :lol:


Én már nem nagyon bírom itt pesten!! Kivagyok ettől a melegtől is !!!
Úgy néz ki elsején vissza viszem Merci az allergiára és 2.-án lemegyünk egy kicsit balcsira (1-2 hétre)

Persze biztos akkor jön a rossz idő majd !! :? :lol:



milllió puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Nem semmi valóban ez a meleg. De én bizony ki sem teszem a lábam a lakásból. Igaz reggel már a kertben gazoltam egy icipicit, de azóta a lakásban ülök, és a ventilátoron fekszem... :lol: :lol: :lol:

Kati, de jó, hogy már indul a falazás is!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Andi, lécci kűldd el a számod priviben. És akkor majd felveszi Veled a kapcsot Adri barátném.
Ha tudtam volna, hogy árulod a szülői házat, akkor megkereslek!!! Most már mindegy. Ennek így kellett lennie. De ne aggódjatok, nem én akarok költözni!!!! :)

Jó lenne hétvégén strandra menni. Apának fel is vetettem az ötletet. Ő pancsizhat, én meg fekszem az árnyékban és néha lezuhanyozom. De ha ez nem jön össze, akkor tutira szerzek egy gumimedencét! :))

No, elköszönök, mert perceken belül jöhet a védőnénim.
Sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Itt is volt a védőnénim!
Elmondott sok sok dolgot, amit tudnom kell majd, ha megszülöm HAnna babát! :)

De hogy mindenki szabin lesz, amikor én szülök???!!!! Én nem is értem, miért megy mindenki Júliusban nyaralni.............. :lol: :lol: :lol:

Viszont a jó hír, hogy akár már 2-3 hónaposan is utazhatunk messzebbre Hannával!!!! Juhéééééjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


zaiasztok!

Itt vagyok!

Bogyó:jó a szombat.6:30-tól ott leszek!Remélem nem felejtem el a cd-t.

Kati:köszi a drukkot,még odébb van,de nagy égés lenne ha most sem sikerülne :(
És örülök nektek,hogy megy az építkezés. :)

Kislány:mindjárt itt az idő :D De jó lenne ha mostmár nem a kertben gyomlálgatnál,próbáld meg kímélni magad!

Puszi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

Miután elszállt az írásom kiborultam és ezért nem jöttem. :)

Natehát. A hitel. Hip-hip-hurrá megkaptuk...DE. Mivel vidéken vagyunk és nem pesten ezért a ház értékének nem a 60, hanem a 40%-át kapjuk meg. Nem 5 millát, hanem 4 milliót. :? :evil: A gond azzal van, hogy 1: a tervező a költségvetésben 5,3 m-t számolt. 2: A Kati apósa azt mondta, hogy rosszul számolt mert többre jön ki. 3: a barátnőm ismerőse 3,8-at számolt, de arra, hogy megemelje a tetőt, leszigetelje, az ablakokat berakja, és a lépcsőházat megcsinálja. Tehát elméletben, ha PONTOSAN ennyi lenne a kiadás akkor cirka 2százezer marad arra, hogy leszigeteljük a házat kívülről, felvigyük a villanyt, fűtést, és leburkoljuk, ja és persze a belső falakat kialakítsuk. :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: NEM ELÉG!!!!! Emiatt kissé kétségbe vagyok esve, de ez van. Ebből kell megoldani. Viszont öröm az ürömben, hogy havi 37 ezer helyett "csak" 17 ezer lesz a törlesztőnk. Talán marad annyi, hogy apránként megcsináljuk a dolgokat.
Ja és tegnap mentünk voltna szerződést kötni. Elindultunk negyed 4 kor, hogy bemegyünk, kitöltjük a papírokat és 2 hét és megvan a pénz. Felcuccoltuk a gyerekeket, mert nem tudtuk kire hagyni őket és a barátnőm átvitt minket kocsival. Fél órát sorbanálltunk, mire kinyögték, hogy előbb a közjegyzővel kell időpontot egyeztetni, mert nincs itt. Csak ezt nem mondták. Nem küldték ki levélben. Bakkar tök fölöslegesen mentünk be. Ez annyira idegesítőőőőőőőőőő :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ez történt velünk...

Andi: drukkolok neked nagyon. A sógorom is 3. szorra ment át, pedig neki van jogsija..

Kati: na van már pár sor téglafal? :D Biztos jó idő lesz neketek. És irigykedem. Mikor megmártózol a hűs vízben akkor 1x-2x gondolj rám. Köszi... :lol: :lol:

bogyó: jól eltűntetek. még elköszönni sem tudtunk. :D Ügyi vagy, hogy sikerült eladni a házat. Csurrancseppen nektek is valami belőle?

kislany: akutyafájátneki. Üljmárle!!! :lol: :lol: :lol: ( mondja egy skorpió egy skorpiónak... :roll: :lol: ) na én Larával mit csináltam 2 héttl a szülés előtt a 40 fokban??? Vakoltam az ajtót.. :P :lol: Kép De azért ha nagyon dagadsz akkor pihi-pihi-pihi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja és szolgálati közlemény: 5 kiskutya keresi szerető gazdiját. Ha valamelyikőtök tud valakit akinek kéne az szóljon. 6 hét után elvihetők. Képet rakok ha kértek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!



bolhácska !!!! Szia, végre !!! Hát sajna beszéltam apóssal , és tényleg azt mondja ennyiből nem jön ki !!!

Igaz, nem is ő sokalta az összegeket , hanem Zsolti !!! :wink:

Poróbálok alkalmas időpontba Zsoltira rákérdezni !!! Jó ??


puszz, majd jövök még !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Na, itt vagyok megint , Diám elaludt ! :lol:


bolhácska !! Folyt. köv. Tök jó a kép!!! :lol: :lol: Hát, te sem vagy az a fenéken ülős tipus !!!! :lol: :lol:


Akkor most mikor mentek a közjegyzőhöz ??? (az is lesz pár ezreske)


Jelentem a falak (állítólag ) mára teljesen állnak !!! :lol: :lol:

(nem mentem ki még , úgy-hogy a saját szememmel nem láttam )

A födémet már gyártják , holnap megyünk ajtókat ablakokat nézegetni .

Aztán lassan jön nekünk is a hitel :roll: , hú de várom már !! :?



kislány !!! Nálunk az Uzsokis anyukák között is van egy kismama aki a héten már szülni fog !!! Nagyon izgulok érte is !!!

Szinte egyidősek lesznek a picikéitek , pár hét eltéréssel talán !!!! :lol: :lol:


Andi !! Dehogy lesz ciki ha most sem sikerül !!! Senki ne ítéljen meg egy 2 gyerekes anyukát !!!
Nem olyan egyszerű tanulni így !!!! (főleg oda is figyelni)



bogyó !!! Hol vagy ??




pusz

Kép


Kép
kati16
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: