Új privát üzeneted érkezett!

Petra, Icsilya :)
Hú, hogy irigyellek Benneteket! Én is úgy, de úgy szerettem volna RW koncertre menni, de sajna a költségvetésünk most nem engedélyezte. Remélem, hamarosan újra jön, és akkor már nem kell kihagynunk.
Almádiban tényleg van időd, hogy a gyerekek után fuss, viszonylag sokat kell menni, hogy nekik derékig érjen a víz.

Szilvi :)
Hát, nem mondom, tegnap délután is tömve volt a strand, pedig fél 5 körül értünk le. Fél 7 után jöttünk el, akkor is voltak még szép számmal. Jövő héten is biztosan megyünk, bár Gergővel így egyedül kicsit fárasztó.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Timi

Naazéám!!!! :twisted:
Akkor majd várjuk a képeket, a levezényléshez meg sok sikert :)!

Andi

Mi a fészkes fenét keresel még ébren 11-kor????? :evil: Irgumburgum!!!!!
Na,tök jó,hogy már jobban vagytok :).Nálunk Villő most lázasodott be :?...remélem,nem a füle,mert néga bizony legyezgeti rendesen... :(

Icsilya,Petra

megkérdeztem az úszsát,azt mondták,hogy lenne esetleg két edző,akik szoktak kicsikkel is foglalkozni,majd megkapom a telcsiszámukat,akkor küldöm privben.Az egyik egy idősebb férfiember(én ismerem a lányait),őt jobban ajánlották,mert tapasztalt és nagyon ért a gyerkőcökhöz, a másik egy fiatalabb csajszi,őt is ismerem,egy ált. suliba jártunk,ő egy kicsit lazább ....
Ja, olyan 1500 Ft körül van egy óra,3-4 gyerekkel foglalkoznak egyszerre általában.Valami olyasmit mondott az ismerősöm,hogy két gyerkőc esetén is uannyit kérnek el egy családtól...Vagy mi :roll:...de ezt majd úgyis megmondjákt... :)

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Köszi, hogy megkérdezted! Majd akkor várom a számukat! Egyébként hol tartják az oktatást? Fűzfőn vagy itt Vp-ben?

MiNDEN TAPASZTALT SORSTÁRSAM!
Jótanácsokra lenne szükségem! Augusztusi projektterv: kiságy vásárlás Nórának (2éves)! Mire figyeljek? Vannak e ötleteitek? Már egyébként egy kicsit körül néztünk, de hátha tudtok még vmi okosat. Eddig Ikeaában tűnt a legpraktikusabbnak az egyik fajta kiságy és talán árban is....., de várom észrévételeiteket, tapasztalataitokat!
Köszi

puszi
petra
rupetra
 
 

 
 

Petra

Ők Fűzfőn vannak :),telszámot majd küldöm... :)

Kiságy terén vásárlási tapasztalatom nincs,mert mi csináltattuk Bulcsúét.Ami nekem bejön,hogy alacsony,így nagyot nem esik.Ha nagyon pörgős Nóra,akkor érdemes rá leesésgátlót venni vagy csináltatni,így nyitott is az ágy,meg zárt is.Le is tud mászni,de leesni nem...Na,ezt jól szájbarágtam :D!Bocsi :oops: Nekünk ez sem kelett,csak pár hétig odaraktam a párnákat,de egyszer sem esett le :).

Pusza,jön a vihar,beszedem a rucikat :,

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Tegnap Enikő lebetegedett (hasmenős-hányós vírus :( ), így itthon dekkolunk. Nem merek programot csinálni, amíg nem vagyok benne biztos, hogy rendbe jött a kis pocakja. Délben majdnem elbőgtem magam, mert Ákos fent a szobájában itatta az egereket, hogy nem megyünk strandolni a betegség miatt, Enikő meg a hűtőszekrény előtt sírt, hogy sajtot akar enni :roll: .... Utálom ezeket a nyavalyákat :evil: , főleg ha nyáron jönnek, mert még több kellemetlenséget okoznak... de bízom abban, hogy holnap vége lesz :!:

Petra!
Kiságy ügyben okos tanácsot nem tudok adni. Ákos 2,5 éves koráig aludt a rácsos ágyban, utána sima/mezei heverőre tettük. Nálunk a leeséstől soha nem kellett félni, inkább az volt sokáig probléma, hogy az esti lefekvés után még többször visszajött hozzánk, nem győztük kísérgetni :roll: Ha Enikő kinövi a kiságyat, neki teljes szobaberendezést kell majd beszerezni, akkor mi is ugyanezen fogjuk törni a fejünket... Úgyhogy én is figyelem itt a többiek tanácsait és elrakározom a jövőre :wink: .

Puszi, megyek teregetni.

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Anyapoc :)
nagyon szépen köszönöm az információt :) és várom a telszámot, ha Te is megkapod.

Mi nagymamázunk keddig, akkor megyünk vissza Almádiba. Utána valamikor felfedezzük a strandot is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petra!

Csenge is 2 éves volt mikor kivettük a kiságyból.
Teszek képet,hogy milyen az ágya. felnőtt méretű, mi úgy gondoltuk,mivel fenyő bútorai vannak ,azt nem kell lecserélni egy ideig,így az ágy is legyen jó sokáig. Leesés "ellen tetettünk rá biztonsági oldallécet.Ha nem fog kelleni egyszerűen le kell csavarozni.

Ha a BArnusnál is erre kerül sor ugyanilyet kap Ő is.Nekünk ez bejött.
Kép

Jó éjt Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk haza a koriból, Timinek köszönjük, hogy hozta a hírt rólunk, szóval júli 20-án megszületett Franciska 3520 gr-mal, 55 cm-el, 10/10-es apgarral. :lol:

Csak gyorsan pár fotó róla, majd jövök és mesélek, ha lesz?????? 1 kis időm :roll:

puszilok mindenkit, kismamiknak kitartást ebben a kánikulában!!!!

Orsi Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2465.6.jpg[/img] Kép Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi

Nagyon szép Franciska! Gratulálok!

Kriszta

Enikőnek gyógypuszikat küldök.


Petra

Ágy téma, mi is arra figyeltünk, hogy ne tudjon leesni. Akkor nem is találtam megfelelőt. Ezért kapott olyan /autó alakú/ ágyat ami körbe véd a leeséstől. Persze Bence egész éjjel túrázik, muszály volt.


Anyapoc


Volt vihar????


Puszi, Andi

Visszük Lillát az agyhártyagyull. elleni oltásra. Talán ma már megkaphatja.
bambika
 
 


Orsi!

Gyönyörű ez a Baba! Kép
Milyen volt az első itthon töltött éjszaka?

Timi

A centidet írd majd át mert ott meg pocakbabád van. :wink:

Kép

Kép
aba
 
 


Timi, Andi!
Köszönjük a dícséretet Fanciska nevében, ez apa érdeme, mert teljesen rá hasonlít a leányzó, oda is van tőle rendesen, de nem baj, nekem marad Joci :lol:
(...aki már rettenetesen hiányzik,mert a maminál van, és amikor feljöttek pestre vasárnap látogatni, úgy bőgtem, mint egy szamár!)

Első éjszaka: hm..2-szer keltünk fel, hajnal fél 4-kor elég húzós volt, de mit lehet tenni?Lelkiekben fel vagyok készülve, hogy kemény lesz.
Majd Timi, légyszí kérek receptet, mert a ti házatok olyan 2 gyerkőc mellett is, mint a patika!Mondjuk ez a kilóidon meg is látszik, tök szuperül nézel ki!

Orsi! :lol:

Most olvasom, Balcsi-partiak lettetek végre?Ez nagyszerű, kész is van a házatok?Biztos nagyon szép, amit még küldtél képet, emlékszem, nem semmi panoráma volt a Balatonra!
Hiába, csak visszahúzott a szíved ide! :lol:
Fiaid nagyon helyesek és mekkorák!Csak ámulok!

Petra!
Tök helyes kismami vagy!

Móni, rólad is láthatunk majd pocis képet?
Dr.T-ről Timivel egy és ugyanazon a véleményen vagyunk, no comment....Jósa a dokid? Ő nagyon szuper szerintem, pláne UH-ban,egyedül neki köszönhetem, hogy az ikreimnél anno ő vette észre a problémát, a többi nagyokosnak nemtűnt fel, mekkora a baj.

na megyek, jön a védőnénink

puszi
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


CSENGE!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!
ISTEN ÉLTESSEN!


Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi! Nagyon gyönyörű a leányzód! Mégegyszer gratulálok és jó egészséget kívánok!!!!
Kép

Az éjszakázáshoz meg kitartást! :wink:

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Orsi
Én is gratula mégegyszer! De azért anyucijának is volt szerepe abban, hogy ilyen szép, nem? :wink:

Anyapoc
Hétfőn voltunk Tobrukban. Agyon vissza kerestelek, de úgy tűnik nem voltatok ott. :shock:

Andi
Igazából jövünk-megyünk, apa szabin van. :)
Gyógyultnak vagytok minősítve?
Tegnap este hallottam Bence hangját az udvarból. :lol:
Ha, gyógyultak vagytok, akkor valamelyik de. talizhatnánk egy kicsit.

Kriszti
Szegény Ti :cry: Teljesen együttérzek veled. Reméle Áki csak a rossz hít miatt sírt és nem volt mérges Encsire amiért megbetegedett.
Sok gyógypuszi megy Encsnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Icsilya
Édik a srácaid. Azért nem lehet egyszerű az élet az ikrekkel. :roll:

Pusz mindenkinek!

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Végre esik/esett :D!

Kriszta

Remélem,már jobban vagytok és Enikőt nem viselte meg nagyon a betegség :roll:...
Ákos végül megbékélt? :)

Szilvi

Nem voltunk,mert Villőnek 2 napig hőemelkedése/láza volt,nem tudom,mitől.Pöttyei nincsenek,pedig a 3 napos lázra tippeltem.Foga még mindig nuku,pedig nagyon durván néz ki az Ínye.... :shock: Lehet,ettől volt a láz... :roll:
Jó jövés-menést nektek :wink:

Andi

Akkor nem volt,csak nagy volt a hangja,aztán széepn el is ment valamerre Litér irányába... :roll:
Bezzeg most!Csak úgy záporozott!Ollllyan jó volt :lol: !
Agyhártya elleni...mi majd 1 éves kora után :roll: Remélem,Lillát nem viseli meg nagyon a szuri :roll: !

Orsi

Franciska nagyon édes :).Még egyszer jó egészséget és kitartást az éjszakákhoz és azért a nappalokhoz is :)!

Puszi

anyapoc
 
 


Orsi
Te meg megszültél, mire leköltöztünk :D :D
a házunk még nincs kész :) anyuék vendégházában lakunk. Engedélyezés alatt az ügy. Idén, ha minden jól megy, akkor pinceszint elkészül, és jövőre költözünk :D
a szívem meg persze, hogy visszahúzott :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Almádi strandra járó mamik :D
a főbejárathoz van közel ez a homokos rész? vagy a vasúti bejárathoz? a parkolás miatt kérdem.
köszi.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya :)
A főbejáraton érdemes bemenni a strandra, onnan közelebb van. Bejárattól balra kell menni, végig a járdán, el sem lehet téveszteni.

Orsi :)
Nagyon szép kislány Franciska, még egyszer gratulálok hozzá!

Iszonyat meleg van, alig állok a lábamon. Délután pedig babazsúrra vagyunk hivatalosak, a jó kis napsütésben.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Móni :)
köszi az útbaigazítást. Azt hiszem, félreértettem azt, amit a strandról írtatok. Azt hittem a feltöltött rész olyat jelent, ahol átmenettel mélyül a víz és a parttól indul, ahol pancsolhattunk volna a fiúkkal.
A feltöltött rész tényleg jó, de nekünk még mély, egyedül kivitelezhetetlen.
pedig úgy beleéltem magam, hogy minden nap este megyünk majd le pancsolni.

no, mind1 :D egy tapasztalattal több :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek az ágy-infókat. Majd beszámolok a végeredményről!

Orsi
Tiszta szivből gratulálok gyönyörű kislányodhoz! Még a szemem is könnyes lett a képek láttán. Bárcsak én is itt tartanék már...
Bambika!
Egyet értesz, nem!? Nekem már az agyamra megy, hogy mindenki azt kérdezi, "hogy birod a meleget?". Hát hogy!!!!???? Ahogy mindenki más... szarul, de azért még élek, mert kismama vagyok. Egyébként hol tartasz a vizsgálatokkal? Nekem jövő héten jön a "várva várt" cukorterhelés!!! Ma voltunk védőnőnél és meghallgattuk a szivhangját. Ilyenkor mindig megnyugszom egy kicsit!

Kriszta
Remélem, Enci meggyógyult már. Irtad, hogy majd komplett bútorzatot szeretnétek venni neki, ha eljön az ideje. Hogyhogy? Külön szobába rakjátok őket?

Aba
Ez egy igazi lányos szoba! Nagyon aranyos. Az ágy pedig annak ellenére, hogy szép formás, még praktikus is. Pedig manapság nem feltétlenül jár együtt a kettő. Ezért is kell jól körül nézni. Lehet, hogy nálunk lemarad az esésgátló, majd kipárnázzuk átmenetileg a környéket, ahogy Anyapocék is tették.

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Petra :D
Véletlenül Andinak címezted a hozzám írt sorokat. Engem is mindenki ezzel a bizonyos mondattal zaklat, már kész vagyok tőle. Én is mindig azt mondom, hogy úgy bírom v. nem bírom, mint bárki más.
Vissza kell mennem majd a kórházba a szíve miatt, de addigra megbeszélem a Jósával, hogy mindenképpen ő csinálja meg az UH-t, addigra már nem lesz szabin. Tehát valamikor a jövő héten, vagy utána következőn megyek ismét.

Icsilya :D
Megnézted a feltölött részt? De hát az a bébiknek is csak a vádlijuk közepéig ér! Még annyira sem mély, mint a fürdőkádban. De hát Te tudod! Végül is én is jól meggondolnám a dolgot egyszerre két gyerekkel.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Icsilya
a tobruki strand olyan, amilyent leírtál. Anyapocék nagyon szeretik. Mi is voltunk már ott. Nem rossz. Kicsi, családias. Ott nincs lépcsőzés, egyszerűen csak besétáltok. Almáditól sincs messze.Ha gondolod nézzétek meg.

Anyapoc!
Szegény pici Villő!!
Márknak időközben meg lett a 7. fogacskája is. :)
Tegnap minket szerencsésen elkapott egy jó nagy felhőszakadás a strandon. Hát, ne tudjátok meg!! :roll: Még jó, hogy Apa a Márkival betudott húzódni a fedett rész alá. Én totál eláztam (nem mintha a balcsitól nem lettem volna amúgy vizes :lol: ), a ruhák szintén. Uncsitesómékkal még terveztünk egy vacsit is utána. Jó, mondjuk abból is lett valami, csak előbb haza kellett menni. :x A picik szerencsére nem fáztak meg.

Andi
Írj egy sms-t ha jó nektek a péntek delőtt, mert nem biztos, hogy addig még gép elé kerülök.

Pusz mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Gratula a foghoz :).Nálunk még csak duzzanat és talán az egyik már kibújófélben.Már nincs nagyobb gond,annyira nem nyafi,ami van,szt inkább a melegtől és néha unatkozik,mert nem mindig érek rá szórakoztatni :D:D:D:D!De most sokat voltunk úton,az bezzeg tetszett neki :)!
Hűűűű,felhőszakadás...hát igen,könnyen lecsap itt a Balcsinál :?...Mi itthonról néztük,még jó,hogy de nem volt programunk,mert elmosta volna...
De jó,hogy a vacsi azért sikerült :)!

Icsilya

Én is azt akartam pont írni,hogy a tobruki strandon homokos part van a pancsolónál.Mint a tengerpart ,olyasmi.Ott szt kivitelezhető a két gyerek egyedül,legalább is nekem megy,igaz,hogy az egyik már nagyobb,de a másik kisebb :D:D:D!Próbáljátok ki :).


Akkor a pocakosoknak ne is kívánjunk kitartást? :? :D:D:D:D

Sziasztok,megyek,varrogatok tovább :)!

anyapoc
 
 


Lányok :)
köszönöm :) :) megnézzük a tobruki strandot akkor :) úgyis kocsival megyünk, szóval mind1, hogy melyik :D az sincs messze.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


PETRA!
Hamarosan Te is itt tartasz, nekem olyan hamar elrepült ez a 8 és fél hónap, főleg a félidőtől! :lol:
Kicsit hiányzik is a nagy pocak, tényleg boldog volt ez a mostani babavárás.
Különben Nóra mit szól a pocidhoz és a kistesóhoz?


MÓNI!
Milyen volt a babazsúr?

TIMI!
Nem tudunk menni :cry:
De jövőre annál inkább! :wink: és már mind a 4-en!Nagyon jó szórakozást kívánunk Nektek és képeket kérünk a kis ünnepeltről, no meg a jóképű Barnusról, Józsi oda-vissza volt, milyen helyes kis pasi lett és mekkorát nőtt!

pussz
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi
Nagyon szép kislányotok született, nagyon sok boldogságot kívánok mégegyszer hozzá! :D Joci hogyan viselkedik, nem féltékeny a kishugára?


Sajnos mi már egy hete szinte csak itthon dekkolunk, ugyanis Marcellnak már egy hete hasmenése van. Már voltunk orvosnál kapott gyógyszert és csökkentett laktóz tartalmú tápszert, remélem most már hamarosan elmúlik ez a "nyavalya".

Szilvi
Marcellnak elég érdekesen bújnak ki a fogacskái, mindíg ott ahol nem számítok rá. Jelenleg lennt kibújt három, fennt pedig egy. Márk szereti a szilárdabb ételeket?

Úgy irigykedem mindenkire aki kicsi babával bevállalja a strandolást, de én bevallom nem merem Marcellt elvinni. Az odafelé út talán még nem lenne gond, a vízben is eljátszana talán 20 percet, de utána nem tudom mit kezdenék vele. Ő nem szeret egyhelyben lenni és nem tudom elképzelni, hogy a törölközők, plédek között négykézláb mászkálna én pedig állandóan szedhetném össze.

:D

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Szilvi :)
pedig ez az összeszedés még 2 gyerekkel is jó móka. Szerintem nyugodtan próbáljátok meg :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya

Igazad van, biztosan a közeljövőben teszünk egy strandolós próbát. :D És talán a sok nyüzsgő ember és játszó gyerkőc még le is kötné Marcellt!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Megvolt a buli! Alig akartak hazamenni a srácok!

Gyorsan pár kép ,
Kép
Kép
Kép Ők voltak a bohócaink
Kép Ez pedig az ünnepelt tortája

Orsi!

Remélem jövőre úgy jön össze,hogy el tudtok jönni!!!!!!

Most megyek mert a konyhám ROMOKBAN!!!!!!

Jó éjt Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Timi
Nagyon szuper lehetett a szülinapi buli! Én is nagyon várom már Marcell első szülinapját, bár szerintem nekem nagyobb élmény lesz mint neki. A torta is szenzációs! Csenge tortája nagyon jól nézett ki! Ma annyira szerettem volna sütit enni, de sajna nálunk hétkor mindkét cukrászda bezár, így most a torta láttán még jobban csorog a nyálam! :lol:

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan két kép, mára kifáradtam. Strandoltunk Almádiban, ott készültek a fotók. Pocakost is mellékelek, már van mit mutogatnom :) .

Kép Kép

Kép
Kép
bogumil
 
 


TIMI!

Nagyon szuper lehetett a buli, úgy sajnálom, h. Jocika nem lehetett ott :cry:
Biztosan élvezte volna a klassz medencét és a bohócokat!(a csajtársaságról már nem is beszélve :wink:
Gyönyörű tortája volt Csengének!El sem hiszem, h. nem valami rendezvényszervező céggel intézted a bulit, hanem egyedül :!:

Szilvia!
Torta látványa nálam is hasonló eredményt produkált, és sajna semmi nyalánkság nincs itthon :evil:
Szerintem nyugodtan megpróbálhatod a strandolást, Joci is 10 hós volt, mikor egyedül elvittem tavaly nyáron a B.almádi strandra.
A pancsolást különben élvezi Marcell?

Móni!


Csini a pocid!
Gergő pedig nagyon helyes kispasi, és hatalmasat nőtt!
Gratula, félidős lettél! :lol:

puszi mindenkinek
ÍOrsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Andi
Eszemben sem volt, belédmagyarázni egy gyereket, csak egy kicsit szétszórt voltam aznap! Bocsánat tőled is!

Móni
Ezer bocs amiért rossz néven szólitottalak, :oops: de most akkor álnév helyett áttérek a valódira, igy nem tévedek! Látom, neked is alakul a pocakod!
18 hetes ultrahangon engem is vissza rendelt a doki. Mi volt nálad? Minden ok? Mi lesz a neme? Tudjátok?

Orsi
Én is úgy érzem, hogy gyorsan elröpül majd még ez a hátralévő néhány hónap. Nem is attól tartok, hanem inkább a születés utáni elsőktől. Nóra tuti féltékeny lesz. Bár most nagyon aranyosan puszilgatja a hasamat és bújik hozzá, azért azt biztos nehéz lesz megszoknia, hogy nem ő az egyetlen, de igazából nem tartok a kihívástól, mert értelmes kiscsaj. Joci hogy birja a konkurenciát? És Te a dupla energia lekötést?

Mindenki
Életemben talán először egy hotelből küldök Nektek üzenetet! 8) Ingyenes az internet és Nóra mamival és papival elment reggeli utáni sétára. :) Egyébként Bük mellett vagyok egy panzióban. Ajánlom mindenkinek, akinek kedve szottyan erre hétvégézni, nagyon tuti kis hely! www.hangyahotel.hu vagy www.pansio.hu
Nemsokára irány a büki fürdő! Majd mesélek.

puszi
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Na, ismét egyben a lakás.......

Orsi!
Hát,tényleg minden úgy alakult ahogy szerettem volna. És az idő is tudta meddig nem romolhat el. :)

Szilvia!
Szerintem is próbáld meg egyszer levinni Marcellt a strandra,hidd el nagyon fogja élvezni. Barnus sem marad egy helyben,de strandon sokáig elpancsolgat. Mi Füreden a kempingbe szoktunk menni,az is olyan lassan mélyülő mint a "tengerpart".
Egyszer ugorj neki és strandoljatok!

Petra!
Nagyon jó a hotel,megnéztem a honlapját. Neked láthatunk pocis képet?
Ti tudjátok hogy öcsi vagy hugi lesz?
Eddig ebben a topikban mindenkinek "vegyespárosa" van..... :lol:

Móni!
Látszik hogy Gergő is imád vízben lenni. :wink:
Nagyon csini a pocakod, ti tudjátok ki bujkál benne? :)

Kellemes vasárnapot mindenkinek!
Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Kicsit beugrottam,mielőtt elindulunk hajókázni,már nagyon várjuk.Villő 1 hétig mamázik,kicsit félek,hogy hogyan bírom majd,de talán túléljük :roll:!

Szilvi

Remélem,Mrák popsija javulóban és segített a Neogranormon!Utána gondolkodtam,hogy nálunk még ételallergia is kijöhet így,hát majd meglátjátok :roll: !

Timi

Szuper volt a buli,látom és a torta csúcs!De nem mondod,hogy ezt is Te csináltad? :roll:
A bohócokat bérelni lehet,Hol,mennyiért?

Szilvia

Villő is mászik a strandon mindenfelé,de én ezen nem aggódok.Legalább lefoglalja magát.Igaz,visít,ha visszaviszem a plédre :roll:
Ma pl belfelé vágtázott a mélyvízbe és baromira nem érdekelte,hogy már a nyakáig ér... :roll:
Azóta talán már voltatok,majd megírod,hogy bírta Marcell :)!

Petra

Óóóó,akinek olyan jó dolga van,hogy papa-mama horja-viszi a csemetét :wink:!
Testvérféltékenység:biztos minden gyerek másként viseli,de szt ha nem csinálsz belőle nagy ügyet,természetesen viselkedsz a picur születése után,akkor Nórát sem viseli meg annyira.Nálunk se híre,se hamva a féltékenységnek... :roll:

Móni

Nagyon szép a poci és Gergő is aranyos a képen :).Látszik,hogy élvezte a strandot :)!

Icsilya

Végül voltatok a tobruki standon?

Orsi

Látom,nagyon ráérsz :wink:!Franciska még eszik-alszik üzemmódban van? :)

Na lépek,mert fáradt vagyok,mindenkinek jó pihenést!

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Igen, Franciska még eszik-alszik ümódban-ill. nagymamik sokat segítenek, itt voltak anyumék, anyós meg du. elvitte Jocit, így apával egész délután pihizhettünk...tegnap este pedig apa elvitt Tihanyba a szabadtéri színházba :lol: Szóval nem panaszkodhatom!

Viszont látom, azért téged is hagynak a lurkóid a gép előtt ülni :wink:

Jóéjt mindenkinek!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Anyapoc :)
még nem :D de lehet, hogy ma megnézzük.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Márk porszívózik.

Anyapoc
De jó nektek! Egy hét hajókázás. Mikor indultok? Biztos hiányozni fog Villő, de sztem őt nem fogja talán annyira megviselni mint Téged, viszont rád fog férni a kikapcsolódás.
Mi is voltunk hajókázni, de csak egy du. Siófokra mentünk át strandolni. A Márk nagoyn jól viselkedett, élvezte.
A popó egész szépen alakul. De biztos vagyok abban, hogy úgy kapta el. A vörös folt a köv. pelenkázásnál már nem volt meg, viszont a pöttyök még láthatóak, de sokat használ a kérém és az, hogy szabadon van a feneke. A kislányt is abban a medencében fürdették és gyanítom, hoy nem lett normálisan kimosva....
No comment..

Szilvia
Sztem is vidd le strandolni Marcellt. Mi sem egésznapra megyünk, hanem kb. 4 órától 7-ig az olyan gyorasan elmegy, hogy nem lesz időd azon görcsölni, hogy fogod bírni a futkározást. Márk sem ül meg egyhelyben, és hidd el a többi ember nem fog csúnyán nézni rátok,ha esetelg valaki cuccát"megtámadja" Marcell.
Nálunk a fogak; 4:3 a feső sor javára :lol:
Az evéssel nincs gond nálunk. Mindenevő. REmélem így is marad.

Móni
igen szépen gömbölyödsz! Mekkora fiú már Gergő.Nem teszem fel azokat a kérdéseket amiket a többiek már feltettek neked, de engem is nagoyn érdekel a válasz.

Petra
még akinek megy!

Timi
Nagyon szupi buli lehetett. Majd szólok, ha szükdégem lesz segítségre :lol: Jó szervező vagy.
Klasszak a képek! Ha nem vagyok indiszkrét, mennyibe került a torta? Az egy kész babaköltemény!!! Mi volt az ajándék??

Icsilya
Eldöntötted már, hogy melyik eddzőtermet választod?

Na, lépek mert már nem köti le MÁrkot a porszívó
Pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Mi ez a duma, hogy "még akinek megy"...HEEE: :lol:
Az ne dumáljon, aki a kisfiára rá tudja bizni a nagytakaritást (na jó... porszivózást!) :)
Én úgy döntöttem, hogy ezen a nyáron, minden kinálkozó alkalmat megragadok az utazásra és a kikapcsolódásra. Télen lesz még részem bezártságból 2 gyerek mellett, akkor majd jól jön néhány emlék. Mondd azt, hogy rosszul teszem!:)
Most egyébként a nagyszülők hivtak el minket, hogy ne dekkoljunk itthon egyedül. Párom ugyanis raftingolni volt (cégesen) szegény!:)

Timi
Néhány oldallal előlrébb rólam is van kép, bár nem túl látványos, mert fekszek, de majd készittetek magamról profibbat! Egyébként megnéztem és tényleg többségben vannak a vegyes párosok, kiv. az egy gyerekesek és Icsilya. Én is a kivételek közé tartozom majd. Már kétszer is azt mondta a doki, hogy a pocaklakó is lány! Mostanra már a párom is megbarátkozott a gondolattal. Érdekes egyébként, hogy sokan erre egyből úgy reagáltak (még a doki és az asszisztens is), hogy majd a harmadik fiú lesz. Pedig még a második sincs meg és máris belémmagyarázzák.... mindegy. Fura ez a himsovinizmus.....
Egyébként már múltkor akartam dicsérni a zsúrotokat, nagyon profi lehetett! Hol csináltattad a tortát? Nórát is hamarosan köszöntjük, kellene neki is valami jópofa...

Anyapoc
Jó utat, szép időt Nektek! Gondolunk rátok. Aztán majd jöjjenek a fénykép hegyek!
A féltékenységgel kapcsolatban pedig azt hiszem, teljesen igazad van! Nem kell semmiféle agyafúrt taktikázás, csak természetesen ahogy eddig is, pont igy tervezem én is!

Kriszta
Mi van veletek? Már régen jelentkeztél! Kirándulgattok? Strandoltok? Remélem, nem betegek vagytok!

puszi
petra
rupetra
 
 


Anyapoc

Most nem én sütöttem a tortát. Ilyen extrát nem tudnék.
Ez volt az első olyan szülinap,ahol nem hulla fáradtan fogadtam a vendégeket. Mindent mással csináltattam. :lol:
Bohócok ovikba szoktak menni, mostanában járnak zsúrokra.
20.000 körül kérnek,ez attól függ,milyen messze kell utazniuk,hány gyerek stb.
Jó "csónakázást" :lol:

Szilvi

Tényleg jól sikerült a buli,minden szerénységem :oops: ellenére mondhatom.
A torta a Kokóból volt,marcipán ruhában pompázott a baba,és nagyon finom is volt!
Az ára 8300 ft volt.
Ez a buli volt tőlünk a szülinapi ajándék,azért volt ilyen extra.
Szólj ha kell segítség,nagyon bírom az ilyen szervezéseket!! :D

Petra

Ja? Te kérdezted honnan volt a torta. Kokóból.
Tudod sokakban még mindig él az a szemlélet,hogy a fiú gyerek A GYEREK. SAjnos. Ne törődj az ilyen megjegyzésekkel. Mikor én a BArnussal terhes voltam,mi meg voltunk róla győződve,hogy Ő is kislány lesz. Nem is gondoltunk másra. Aztán mikor 18 hetesen azt mondta a doki,hogy fiú, ültünk és azt kérdezte a férjem :- Az meg hogy lehet? A doki sandán mosolygott és kérdezte,hogy elmagyarázza-e.
Közhelynek számít,de tényleg igaz,hogy a lényeg hogy egészséges legyen.
Van már nevetek?

Orsi

Mit mondotta védőnéne,mikor lehet levegőre mennetek?
Melyik babakocsit fogod használni?
Képzeld a mienket elvitték,nemsoká új lakója lesz.
Úgyhogy Barnusnak mostmár "csak" a nagyfiús esernyő PP maradt.

Pussz Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Még egy gyors bejelentkezés,holnap már nem lesz rá időm... :roll:

Képzeljétek,mi minden ért ma... :roll:

A rossz:
A kocsi zárja nem akart működni,így elvittük a szereldébe,ami nem messze van tőlünk(riasztósok).Mivel ott kellett hagyni,hazajöttem a két lurkóval babakocsival,hogy majd később visszamegyünk érte.Csörtetek be a házba,nyitom ki az ajtót,akkor jön belefelé a házban lakó 16 éves forma fiú a kicsi kutyájával.A kutyus persze azonnal nyomult a gyerkőcökre.Én pont addigra halásztam elő a kulcsom,nagy nehezen kibnyitottam az ajtót,tartottam egy kézzel,hogy ,hogy be tudjam tolni a babakocsit,mire a gyerek kutyástul szépen benyomult előttem... :evil:
Hát csak lestem,úgy nézett már ki,hogy én voltam olyan kedves és két gyerekkel,babakocsival kinyitottam az ajtót és még előre is engedtem őt!!!! :evil:
Na,elkapott a harci ideg és jól megaszontam neki,hogy ugyan hogyan gondolja,neki nyitottam ki az ajtót,És ahelyett,hogy segített volna,benyomult????Erre annyit motyogott,hogy "mert a kutya" megindult"...Mert ugye a póráz nem arra való,hogy megfogjuk vele...Húúú,nagyon ideges voltam!!!!


És a jó:
Mindezek után,amikor kész lett a kocsi,felhívtak és azt is felajánlották,hogy elhozzák nekem,ne kelljen a két gyerkőccel elbumlizni érte :).Természetesen szívesen fogadtam... :)

Szilvi

Már ugyan tudod,de megírom :D,holnap indulunk,vonattal és persze kapát-kaszát-kosarat-mozsarat viszünk :D!Még jó,hogy Apa taxival jön értünk az állomásra :).
Kikapcsolódás:való iagz,rámfér :).Már amennyire ki fogok tudni kapcsolni :D!
Siófok :).Képek? :roll:

Orsi


Jaj,de aranyos a pici lány,hogy így hagy Benneteket! :)
És a drága nagyik-papik,akiknek a nevét és két kezét aranyba kéne foglalni :). Gondolom,neked is nagy segítség és picit élvezheted az időt Franciskával :).
Színház...óóóó...akkor igazán nem szólhatsz semmit,mindenki a tenyerén hordoz :wink:
Apropó:Joci hogyan viseli a tesót,Egyenlőre nincs látszatja?
Óóóó,az én két gyerekem,tudod, angyal :twisted: ! :lol:

Icsilya

No,végül eljutottatok strandra?Mert látom,most elég ramaty az idő... :roll:

Timi


Azért a szervezésésrt is első helyezés jár neked :)!
Majd lehet,hogy én is érdeklődök ez-az miatt,mert nekünk sem lesz egyszerű két szülinapot egyszerre levezényelni... :roll:
Torta:hát csak ámulok ettől függetlenül... :)
Ezek csak a szoknyácska volt tortából? :roll:
Azrét az ára megvolt,bár ennyi személyre számolom,nem is volt sok...
Bohócok:köszi :).Azért ezt most kihagyjuk,mert zsúr még nem lesz.De jó tudni,hátha az ovinak kell :).

Petra

Képek lesznek a mostani nyaralásról? :)
Köszi-köszi,megpróbálom élvezni az 1gyerekességet és én is gondolok rátok :)!
Ugye,ugye?Ügyi csaj vagy Te!Nem lesz itt semmi féltékenység :)!


Na,mindenkinek sok pusza,holnap már nem hiszem,hogy tudok jönni!

anyapoc
 
 


Szilvi :)
a Forma1fitness mellett döntöttem, itt van személyi edzés.

Anyapoc :)
ezek a csúnya felhők elriasztottak... ma akartam megnézni. Talán holnap.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Timi!

Védőnéni szerint már estefelé kivihetjük...na erről ennyit: vasárnap már a Koloska csárdában ültük a szülinapomat, kisasszony végigszunyókálta az ebédet :lol:

Ki fogja örökölni Barnus kocsiját?Csak nem Helga? Vagy Arnoldék? :wink:

Ahogy elnézem, nektek már a PP-re se lesz sokáig szükségetek, ismerve nagyfiad mozgáskultúráját!
Most egyébként a BBC-t használjuk, mert a PP-hez nincsen hordozónk, és autóban praktikusabb.

Anyapoc!

Jó hajókázást nektek!
Merre lesztek?
Féltékenység:ld. alább a fotót :lol:

Petra!
Féltékenység: most friss tapasztalatokkal rendelkezem, szóval nálunk az első pár napban volt, picit van is, de napról-napra jobb a helyzet, ma pl. magától odajött a nagyobbik , simogatta és puszilta a kisebbet, meg akarta itatni teával...ez nagy lépés, mert azzal indultunk, h. rá se nézett a tesóra, még a fejét is elfordította :roll:

és akkor kép a tesókról:

Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Petra!

Milyen igazad van, nem szólhatok semmit. :lol: Apa két hétig szabin,de ez az első ilyen alkalom, hogy két hét a szabi. Mint írtam jövünk megyünk és Te is jól teszed, hogy minden lehetőséget kihasználsz. :wink:
Néztem a képeket és azt akartam még kérdezni, hogy ez bababarát hotel?
Megyünk még majd augusztusba is egy hosszú hétvégére! Már nagyon várom. Az bababarát szálló (Meseszálló), így még utazóágyat sem kell cipelni. A szobánkat is "Piroskaszoba"-nak hívják. Egy másik családdal megyünk. Ott már két kiscsaj van. Picivel nagyobbak mint Márk, de nagyon szeretik őt.

Anyapoc
a fgépet anyósék elvitték magukkal, így nagy sajnálatomra erről a hétről egy kép sem készült. :cry:

Timi
sztem nem volt drága ez a tortaköltemény. Köszi, ha valami kérdésem lesz biztos hozzád fordulok!!

Icsilya
az gondolom Füreden van, mert nem ismerős.

Orsi
igazán büszke lehetsz a gyerekekre!!
Joci nagyon jó úton halad, csak így tovább. :D


Pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi :)
veszprémben van az állatkerttől nem messze.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

Nagyon szépek így együtt a gyerekek! :P

Hogy lehettem ilyen figyelmetlen,pedig tudtam hogy szülinapod van!/Te is oroszlán vagy mint Zoli/

Boldog Szülinapot!!!

Kép

Mivel már csak ez az egy / keki PP/babakocsink maradt,nem tudom lesz -e olyan állapotban amit még lehet "örökíteni".Valszeg kivégzi Őurasága :lol:

Szilvi

Ha kell ötlet vagy tanács,bátran kérdezz! Tudod a rutin........ :wink:

Anyapoc

A baba igazi /Barbie 2500 fr,benne vam az árban/,a szoknyája a torta,de a ruhája felül is marcipán. Az igazi ruháját pedig megkaptuk egy zacsiban. :)
csak bátran kérdezz te is!

Icsilya

Végül lett eső? Mert nálunk borzasztó meleg volt és fülledt idő.

Timi[/quote]

Kép

Kép
aba
 
 


Csak egy gyors "bekukk"!

Orsi
Boldog Szülinapot!
Kép


Anyapocnak pedig jó utat!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Anyapoc

Elfelejtettem a sztoridra reagálni.
SAjnos vannak ILYEN gyerekek és FELNŐTTEK is. Nelem egy hapsival volt hasonló esetem,én sem bírtam szó nélkül hagyni. :roll:

De azért hogy teljes legyen a kép,az ellenkezőjével os szoktam találkozni,szerencsére :)
A multkor pl egy hapsi előre engedetta sorban,pedig nem is volt nyafogóa a Barnus. Először nem voltam észnél,aztán mikor magamhoz tértem a meglepődöttségtől,körülnéztem ,hogy nincs-e valahol kandi kamera. Aztán persze nagyon megköszöntem.

Meygek ebédeltetem a srácokat. T.

Kép

Kép
aba
 
 


Timi, Szilvia!

Köszönöm a szülinapi gratulát :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Na? Lehűltetek már a sok hetes forróság után? Nekünk már olyannyira sikerült, hogy tegnap óta sírjuk vissza a kánikulát... :? Ráadásul szombattól keddig Münchenbe kirándultunk volna, és pechünkre addigra több napos esőt és hozzá "fincsi" 15-16 fokot jósolnak. Ijedtünkben ma gyorsan le is mondtuk a szállást, és ha még pénteken is élni fog bennünk a kalandvágy, akkor elképzelhető, hogy leruccanunk a tengerhez sátrazni... :roll: 8)

Enikő már teljesen meggyógyult azóta, bár elég katasztrófális a hangulata mostanság. Nyafi, hiszti megy ezerrel, de ezt a fogzásra fogom (4 szemfog tör át egyszerre), mert ő nem ilyen volt természetileg... inkább teljesen az ellentéte.
Ákos holnap megy utoljára az óvodába, és mivel iskolaköteles korú, szeptemberben már nem engedik, hogy menjen. :evil: Pedig jó lett volna a nyelvgyakorlás miatt... olyan jól megy már neki a német, a minap már összetett mondatot is mondott (nyelvtanilag helyesen) :o :o .

Folyt. köv. csak Ákos dinnyét követel, és én is csatlakozom... Kép Ja, és egyébként magyar dinnye! Úgy megörültem, mikor a boltban megláttam!!! :)

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: