Új privát üzeneted érkezett!

Réka és az ujjszopi

Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Roli a karácsonyfánál

Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Nekünk jó a 3-a délelött,Viki nem mindig szokott aludni.
Hányra megyünk?
Lilla nektek nem jó a délelött?
Édes a Dávid a képeken,ő most mennyi idős?Látom ő is kapott hintát,Vikinek is azt vettünk,imád hintázni.
Már jól van a Dávid?

Cirmike
nagyon jók a képek,gyönyörű a Réka baba!Roli is nagyon jóképű.
Édes lehetett ahogy megköszönte a szobáját és a kishúgával együtt ment aludni.

Reni mi újság nálatok?Hogy telt a karácsony?

Többiek hol vagytok?

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó nekünk a délelőtt. Ha minden normálisan megy, akkor a Dávid csak délután alszik. Azért írom, hogy normálisan, mert mióta hazajöttünk a kórházból, már semmi sem normális nála. Teljes a zűrzavar, örökké hisztizik, nem eszik rendesen, aludni is össze-vissza alszik.
Vasárnap lesz 1 éves a Dávid. Még nem tettük fel neki a hintát, kiváncsi vagyok, hogy mit szól majd hozzá.
Szóval elméletileg jól van már a Dávid, de olyan, mintha egy másik gyereket hoztunk volna haza a kórházból. Majd visszamegyünk, és panaszt teszünk Kép

Cirmike!
Nagyon jók a képek, a legédesebb azon, amelyiken alszik, és az ujját szopizza Kép

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenkinek jól telt a karácsony!
Nekünk nem biztos,hogy jó lesz 3-a,mert minden porontyom beteg.Olivér a harmadik garnitúra gyógyszert szedi,de még mindig nem látok nála javulást.Most éppen 4féle gyógyszert+1kúpot kap.A Benike meg a Marci nincs ilyen cudarul,ők csak náthásak.Már 3.napja nem aludtam szinte semmit.
Nagyon szeretnénk veletek talizni jövő héten,de csak abban az esetben megyünk,ha hétfőn a dokinéni rábólint a dologra!

Lillaka!
Nekünk Dávid 2,5évesen volt kórházban,de csak 1napot.Én saját felelősségemre hazahoztam.Mi azt az 1éjszakát fél évig nyögtük,mire visszaállt a rend.Pl:szobatiszta volt előtte,de utána sokáig nem akarta levenni a pelenkát (ott adtak rá éjszakára a tudtunkon kívül).
Szóval légy vele nagyon türelmes!

Most muszály mennem,mert már megint őrültek háza van!20percet sikerült aludni!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Nagyon édes a kis Dávid, én is bíztatlak, hogy türelem a kórház miatt. Nekünk még hál Istennek nem volt tapasztalatunk, de én is hasonlóakat hallottam, attól aki volt, mint amit Edit mond!
Amúgy az építőkocka akkor biztos sokáig kedvenc lesz, csak majd később az összerakhatóssal!

Folyt. köv. mert a család éhes, Soma nyúz, hogy hol a vacsora... Kép

lola77
 
 


Folyt.

Csak most jutottam géphez!

Szóval Lilla, Soma is nagyon szerette ilyen korában az egymásra rakhatós színes építőkockákat, egészen 2,5 koráig. Most pedig pár hónapja az összerakhatóssal épít mindenfélét!

Edit!
Szurkolok, hogy meggyógyuljon Oli, mert már nagyon kíváncsi lennék rátok! Ha mégsem jönne össze, akkor még később szó lehetne az Erika által ajánlott dózsakerti klubbról is, oda is elmehetnénk.
Mondjuk de. van, de lehet hogy meg tudom oldani én is, mert több mint 60 szabim lesz jövőre, szóval lesz miből kivennem!

Cirmike, Réka akkor nem is cumizik, gondolom. Megértem az ujjszopás élvezetét nála! Kép Kép
Roli olyan nagyfiú lett, ezeken a képeken legalábbis. Lehet, hogy magasabb is Sománál, ja és nagyon jóképű kiscsákó, már kezdheted hesegetni lassan a lányokat!
Nagyon hasonlítanak egymásra és rád, büszke lehetsz rájuk!
Milyen volt az éjszakájuk együtt?

Rena, jó lenne tudni, nektek hogysmint teltek a karácsonyi ajándékozások! Érdeklődött Benedek is a karácsonyfa iránt?

lola77
 
 


Ja, Edit:
Hogy sikerült 24-én anyósodéknál az ebéd, tudtak aludni valamennyit a fiúk, vagy totál felborult a napirend? És Dávid mit kapott a Jézuskától?

lola77
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm leírom,hogy a mi karácsonyunk hogy telt és mit kapott a Viki.
24-én itthon voltunk,25-én anyósoméknál Oroszlányon,26-án anukáméknál.

Tőlünk egy kék hintát,Micimackót,3 textilkockát/ezek csörögnek/és egy világítós Micimackós párnát kapott.
Barátnőmtől egy fa színes húzható kukacot kapott,ha húzzuk akkor tényleg úgy mozog mint egy igaziKép
Anyósoméktól egy készségfejlesztő teknőst kapott aminek a páncélrészét felnyitjuk akkor elkezd babahangon nevetniKép,minden lába zörög,csörög,sípol,sőt ha a fejét kihúzzuk akkor berregve visszahúzza aztKép)
Mikor a Viki meghallotta nevetni ezt a teknőst mindig a fejéhez kapott és szégyenlősen elnevette magátKép
Tőlük kapott még egy szép rózsaszín bodyt és egy 86-os méretű padlizsánlila-rózsaszín nadrág felsővel együttest.
Sógoromtól egy Avent varázsitatót,sógornőmtől pedig egy plüss anyacicát kezében egy bébicicával amit lehet rongyinak is használni/ez a két ajándék valahogy nem nyerte el a tetszésétKép/
A dédiéktől pedig egy Lego kukacot,harisnyát meg zoknit kapott.
A kukacoknak nagy sikerük volt és azóta is van,meg a teknősnek is.
Anyukáméktól egyközepe méretű plüss Fülest,plüss Némót,Micimackós bögrét kapott.
Hát ezeket kapta a kislányunk,mi pedig ruhaféléket,kenyérpirítót,parfümöket kaptunk,én lábtyűket is.

Jó lenne,ha összejönne a 3-ai babatalálkozó Cirmikééknél,már nagyon várjuk!

Edit
próbáltál aromalámpába eukaliptusz olajat párologtatni?mellkasi bedörzsölővel kenni a hátukat?Ezek nálunk beváltak,bár nem tudom mennyire betegek a fiúk,mielőbbi gyógyulást kívánok nekik.
Van segítséged?Dávid is beteg?

Reni,Rita,Ági,Csibemanó,Hajni jól vagytok?Az egész topik titeket hiányol!!!!!!!!!!!!!!
Írjatok ha tudtok még az idénKép))

Puszi mindenkinek,sziasztok:Erika

Lola
hogyhogy ennyi szabid lesz?

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Kösz az aggódást!
Marci meg a Beni csak náthás.Beninél nem veszélyes,a Marci rosszab.De már javulóban.A bizti kedvéért kapják mindketten a Mucoprontot meg az Amoxicilint.Az alvással van nagyobb gond,bár az elmúlt napokhoz képest már jobb.
Az Oli nagyon köhög és mellette még fullad is ( a Dávid is ilyen volt).Szegénykém olyan,mint egy rossz gőzgép.Csak hörög.Nem igazán akar felszakadni a válladék a torkán.Disznózsírral kenegetem a mellkasát.Illetve kínai olajat csöpögtettem pelusra,az van mindegyik kiságyban.
Oli még kap a fulladásra Fenistilt,Calcimuscot meg teofilines kúpot.Mintha ma már nem fulladt volna annyira.De igazából már nem is tudom,mert sokszor azt veszem észre,hogy csak figyelem,figyelem és talán olyat is hallok,ami nincs is.Idegesít ez a dolog!
A karácsonyunk Oli miatt nem volt túl nyugodt,mert nem tudott egyáltalán pihenni.Bár ő egyáltalán nem nyüszögött,most is nagyon jó baba.Csak engem nyugtalanít(ott) ez a helyzet.Meg nem nagyon akar enni!
Anyóséknél közepes volt a kari: Oli ott volt velünk,Beni,Marci kint aludtak.

Most nincs segítségem,mert mindenkinek ünnep van.De apa itthon van még ma szabin,így azért könnyebb volt.Bár holnaptól dolgozik,így a hétvégém már biztos húzósabb lesz!

Dávid könyvet,legót,autópályát,fémépítőt kapott karácsonyra.A kicsik legó kukacot,vonatot,hajót,búgó csigát,könyvet,kejfel Jancsit,másikfajta vonatot és még egy pár játékot kaptak.Valamint bodyt,cumit,fogkefét,cumisüveget,bébiételt,hintalovat és egy szoba hintát kaptak.Illetve egy hempergő szőnyeget.
Mi nem csináltunk képet,mert kaptunk kölcsön kamerát és kameráztunk az ünnepek alatt.

Cirmike!

olyan bájos a Réka ezen az ujjszopós képen!a Roli meg igazán csinos legényke!

Lillaka!
Tényleg tüneményes ez a csücsörítés!Biztos nehéz volt elkapni a pillanatot!

Cseriviola!
Hű a Vikit is elárasztották az ajándékok!Nem is lehet egyszerre ennyi mindennek örülni,kell hogy legyen közte kedvenc és nemszeretem dolog is!Talán majd később megbarátkozik a cicával is!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Edit!
Kijutott akkor neked az aggódásból tényleg karácsonykor is!
A disznózsírról én is hallottam, hogy jó! Még jó hogy kaptatok ruhákat is, mert igencsak guszta lehet utána! Kép
Biztos a kis torka is fáj, azért nem eszik az Oli, majd utána bepótolja!

Ez a lego kukac biztos ötletes, Viki is és ikrek is kaptak!

Erika, az Avent varázsitató val.szeg kicsit később lesz jó, de az nagyon tuti! És igencsak megkérik az árát, én is mindig szemeztem vele, de sajnáltam rá a pénzt, ajándéknak nagyon jó megkapni!
Vagy már próbálgatjátok pohárból itatni Vikit?
Én pont 1 évesen vettem el Somától a cumisüveget, akkor kapott csőrös poharat, amit nagyon szerettünk (éjjel még most is praktikus)

A lábtyű milyen, kényelmes? Nem fura a lábujjaidon? Érdekes találmánynak tartom.

Azért lesz ennyi szabim, mert ugye a szülési szabi,gyed, gyes alatt ami összejött az 42+a 2006-ban járó az vagy 26 asszem!
És megengedte a főnökasszony, hogy naponta 2 óránként kivegyem. Így marad a 7.30-ra járás és 13.45-ig leszek. Nem 15.30-ig, azért nem mindegy! És még így is csak havi 5 fogy el!

lola77
 
 


Sziasztok!

Edit
Boldog névnapot a Dávidnak!
Az ikreknek pedig mielöbbi gyógyulást kívánunk!
Neked pedig kitartást!

Lola
A Viki születése óta pohárból iszik,neki nem volt sem cumija sem cumisüvege.
Ügyesen iszik pohárból,csak nekem nem szimpi valamiért a csőrös pohárKépde majd megbarátkozok vele.
A lábtyűket nagyon szeretem,kényelmes viselet,jobb mint a zokni.

Jó.hogy így összejött a szabid,többet lehetsz együtt a családoddal.

Mennyi hó leesett,sőt még most is esikKép
nem tudunk kimenni anyósomékhoz és a kislánynak ott maradt kint egy pár cuccaKép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Mariann vagyok komáromból.
Láttam hogy ez egy T.bányai topik gondoltam benézek miről csevegtek.Olyan rossz idővan kint zuhog a ho,van vagy20centis.Persze a kisfiam élvezi a dolgot csak én nem hogy bele kell másznom a majd térdig érő hóba.
Hát most ez van .Ha gondoljátok cseveghetünk.

ÜDV:Mariann
mariann2
 
 


Sziasztok!

Üdv Mariann! Láttam én is régebben, hogy a komáromi topik nemigem megy, úgyhogy gyere nyugodtan közénk. Szívesen látunk!
Mekkora babád van? Hogy hívják a fiatalurat?

Hát nem semmi tényleg ez a sok hó! A gyerekeknek mulatság, de közlekedni ilyenkor katasztrófa! Még jó, hogy most nem dolgozunk, nem kell menni sehova!
Bár a szél alábbhagyhatna, mert így nemigen akaródzik kimennünk még hóembert építeni sem.
A tömbház előnye, hogy most nem kell havat lapátolni, a kertesháziaknak annál inkább... Kép

Lilla!
Boldog névnapot Dávid babának, együtt tartottátok a karácsonnyal, vagy a szülinappal fogjátok?
Építőkockát még neki!!! Kép

Erika!
Jobb ha nem indultok el! Akkor Viki ügyi, hogy pohárból iszik, akkor ne szoktasd rá a csőrös pohárra! Esetleg arra lesz jó, hogy vinni benne az itókát, aztán leveszed a tetejét! Vagy majd később, ha már nem szopizik, de esetleg éjjel felkel, abból kényelmesebb a vizet innia!
Mondjuk tisztántartás szempontjából nemigazán jó a csőrös pohár, úgyhogy én elég sűrűn cserélem/cseréltem!

Na, majd lehet, hogy kipróbálom egyszer ezt a lábtyűt...

lola77
 
 


Sziasztok!

Mariann üdvözlünk itt köztünk!

Lilla
Nagyon Boldog névnapot kívánok a kisfiadnak!

Lola
Már itt vagyunk Oroszlányon,apósomék jöttek be értünk.
Ha ő egyszer valamit kitalál akkor az úgy vanKép
Végülis ez az utolsó nap amikor a sógornőm és a sógorom még itthon van mert jan.2-án mennek vissza külföldre dolgozni,a hétvégéjük meg zsúfolt.
Azt hiszem a csőrös poharat félretesszük,nem szeretném elrontani a pohárból ivását.

Az útviszonyok elég szarok,csak hazajutunk valahogyan esteKép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok,

Üdv Mariann, itt mindig nagy a mozgás, gyere nyugodtan.

Edit, jobbulást a kicsiknek, nem lehetett könnyű az ünnep így neked. Nagyon örülnék, ha hamar meggyógyulnátok és akkor ti is eljöhetnétek jövő kedden, de ha nem sikerül akkor majd összehozunk mégegyet. Olyat ugyse fogunk tudni soha, hogy mindenkinek jó legyen.
Boldog Névnapot Dávidnak!

Ráadásul ez a hóesés... ki tudja mi lesz keddre. Jelenleg teljesen befújta az utcánkat a hóvihar.
Megadom a számomat, hogyha vki útközben eltéved, az nyugodtan felhívhat: 30/9944-570

Az útvonal:
Tatabánya felől jövet írom le.
Utolsó előtti utcán kell feljönni, az a Petőfi utca. (HBS Kft táblát ha figyeled akkor az jó). Ha látsz jobbkéz felöl egy virágboltot akkor jó helyen kanyarodtál be.
Jössz felfelé egészen a Samu MiniCoop Abc-ig (ez bal kéz felől lesz), itt balra fordulsz (Homok utcaára), majd a szelektív szemetesek után közvetlen megint balra egy kavicsos utcára. Ez már a mi utcánk (Kertalja utca) itt a második ház a miénk, 15.szám.
Nincs még udvar és kerítés készen, de a feljáró az ok, nyugodtan parkoljatok rá, úgy álljatok, hogy kettő autó elférjen egymás mellett. A csengőnk működik, nyugodtan megnyomhatjátok.

Van még kérdés???
Kb. hányan leszünk, összeszámolta már vki?

Cirmike

UI: Az éjszakák jók együtt a gyerekeknek, nincs semmi gond azonkívül, hogy Rolinak kifolyt a pisije, kijött szólni és már nem is tudtuk visszafektetni az ágyára. Mindig fogdossa a pöcsét (ez ugye nagyon kellemes neki Kép) és félrecsúszik a pelus mire elalszik.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!

BOCSI ,HOGY ILYEN SOKÁIG NEM ADTAM MAGAMRÓL HÍRT,CSAK ÖSSZEFOLYNAK A NAPOK.DORKA TELJESEN KISZÍVJA MINDEN ENERGIÁMAT.OLYAN ZABAGÉP.3230G-L SZÜLETETT NOV.12-N MOST MEG 4760G -T NYOM.MA PÉLDÁUL 180-T SZOPIZOTT.KICSIT SOK.MÚLT HÉTEN BEGYULLADT A MELLEM,BE IS LÁZASODTAM.BEMENTEM A KÓRHÁZBA ÉS OTT KIMASZÍROZTÁK.HÁT POTYOGTAK A KÖNNYEIM.FÉNYKÉPET NEM TUDOM HOGY LEHET IDE FELTENNI,PEDIG VAN MÁR CSOMÓ RÓLA.ÉJSZAKÁNKÉNT VISZONYLAG JÓL ALSZIK.3 ÓRÁNKÉNT FELKEL ENNI,DE HAMAR VISSZAALSZIK.MEDDIG FOG MÉG ÉJJEL IS FELKELNI?JAN.3-N MÛTIK SZEGÉNYKÉMET.HÉTFÕN FEKSZÜNK BE.HAJNAL 3-IG EHET 6-IG TEÁZHAT UTÁNA MEG JÖN AZ ÉHEZTETÉS.VOLT OLYAN KISBABA AKIT DÉLUTÁN 5-KOR VITTEK BE.NEM TUDOM A DORKÁVAL MIT FOGUNK ADDIG KEZDENI.SZERENCSÉRE MOST A FÉRJEM IS OTT TUD VÉGIG LENNI VELÜNK.AKI TUD AZ DRUKKOLJON NEKÜNK.FEBRUÁR KÖRNYÉKÉN KÖLTÖZÜNK!!!!KÉSZ VAN VÉGRE A LAKÁSUNK.


MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Cirmike
köszi,hogy leírtad ilyen részletesen,szerintem ezek után mindenki oda fog találni.
Én megyek a Vikivel,Lilla a Dáviddal,Lola a Somával,Reni a Bálinttal és a Benedekkel,ha az ikrek meggyógyulnak akkor Edit az ikrekkel/Dávid nem tudom,hogy jön-e/,Rita Attival és Hannával.
Hirtelen ennyien jutottak eszembe,bocs aki esetleg kimaradtKép

Reniék jól vannak,ma felhívtam,csak azért nem tud írni,mert sokszor kell újra telepíteni a gépüket.
Õk is jönnek azt mondta kedden a babatalira.
Lola ha esetleg fel akarod hívni a Renit,hogy egyeztessetek a kedd miatt akkor írd meg az e-mail címedet és elküldöm a Reni tel.számát.

Ági
de jó,hogy hallani felőletek!Már nagyon hiányoztatok!
Sajnáljuk,hogy pont kedden műtik a kislányodat és nem lehettek ott a babatalinKép
Majd szervezünk máskor is és akkor bepótoljuk,most első a kislányod egészsége.
Nagyon szorítunk nektek kedden,hogy minden simán menjen és hogy a Dorka mihamarabb meggyógyúljon!!!
Örülj neki,hogy ilyen szépen fejlődik és,hogy tudsz szoptatni,ez a legnagyobb kincs egy édesanyának.
Igen vigyázz a cicire,hogy ne gyulladjon be máskor.
Amikor megszültem utána a 3.napon én lementem a kórházban lévő tejkonyhára mert éreztem pár csomót a mellemben,azt is egy aranyos néni masszírozta ki,kicsit fájt,aztán gépi mellszívóval leszívta.
Azóta szerencsére semmi bajom a cicijeimmel.
Ha úgy érzed,hogy csomó van bennük akkor álljál melegvíz alá,utána maszírozd el a csomókat,ez sokat segít.
Én az első 3 hónapban naponta 3-szor fejtem,ez is segített.Túl sokszor nem a legjobb mert attól is begyulladhat.
Neked nem mondták,hogy mitől gyulladhatott be?
A néni azt is mondta,hogy a baba a legjobb mellszívó készülék,mert nemcsak szívja hanem masszírozza is egyúttal.

Nem semmi,hogy ilyen babákat meddig éheztetnek műtét előtt,remélem ti hamar túlestek az egészen és Dorka jól fogja bírni.

Mi is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk:Erika,Viktória Lili,Berci

cseriviola
 
 


Ági, majd a babatalin mindannyian szorítunk nektek!
Jó kis evőkéje van a babónak, ez igen 180-at! Gratula, pocija nem fáj ekkora adagtól?
Biztos minden oks lesz a műtétnél! Köszönjük a pár mondatot! Képet úgy tudsz feltölteni, hogy itt lennt a "Melléklet feltöltése" után kijön egy ablak ott egy nevet a képnek (bármit), utána tudsz tallózni a képeid közül, utána kijön egy hosszú kód, ott bezárás, és ebben a lenti ablakban, amire írni kell megjelenik az a hosszú kód, akkor jó. Utána, vagy előtt még írhatsz bármit, onnantól ugyanúgy elküldeni! De az a baj, hogy nagyon le kell kicsínyíteni a felbontás nem lehet csak asszem 600*600 mpixeles! Különben nem engedi elküldeni! Szóval először kicsinyíts! Ha nem megy, a babaszoba.hu-n sokkal könnyebb: ott Album/Albumtárban tudsz létrehozni és egyszerrre többet feltölteni kicsinyítés nélkül!

Edit!
Bocsi, a te Dávidodnak is természetesen boldog névnapot! Õ túl van már a náthán valamelyest?

Erika!
Hazaértetek? Nem semmi hírek az utakról! A legrosszabbak a hófalak az átfúvástól!

Cirmike, mostmár azért kéne szorítani, hogy ne essen több hó és ne fagyjon le! Ha mégis lefagy, akkor még azt írdd le, hogy meddig tudunk eljutni kocsival és akkor ott leállunk, onnan gyalogolunk!
Szerintem a Rita nem írta, hogy tud jönni!

Erika:
evi.szotak@citromail.hu-ra küldd el akkor légyszi a Reni tel.számát! Köszi, majd előtte való nap felhívom egyeztetni, hogy nekünk is jó-e, nekik is-e!

Húúú valamit akartam még, de elfelejtettem. Ha eszembe jut, jövök!
Ja, azt hogy akkor 9-re menjünk, az jó a többségnek, szerintem 9-11-ig az bőven elég, a kicsik fáradnak, a nagyoknál meg nehogy harc legyen! Bálint mondjuk nem az a típus, de Soma meg Rolcsi hát kíváncsi leszek...!

Holnap mi is itthon leszünk, kicsit bánom, mert a tvműsort megnézve, nem lesz túl szórakoztató, dehát majd bepótoljuk egyszer majd!

lola77
 
 


Szia Lola!

Igen,szerencsésen hazaértünk,bár Környe határában ahogy jöttünk haza,álltunk kb.15 percet,mert nagyon befújta azt az útat a hó és szegény hókotró nem győzte pucolni.
Rendőrök is irányították a forgalmat és le is volt zárva egy útszakasz amelyik Környe felől megy az ipari parkba az az új út ami két domb között van.

Oké megírom a Reni tel.számát neked mindjárt.
Szerintem is elég lesz 9-11-ig a babáknak,nekünk is talánKép

Mi is a tv-t fogjuk nézni vagy pedig valami jó filmet,férjemnek jó kis gyűjteménye van belőle/402 db pontosanKép/
Ha gondolod szívesen adunk belőle,van dvd is meg svcd is.
Átjöhettek érte ha gondolod,küldjünk át filmlistát nektek?

Reni
nektek is áll a filmes ajánlat,kértek kölcsönbe?
Akkor neked is átküldjük a listát.

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Pár kép Vikiről..KépKépKépKépKépKépKép

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nekünk jó lesz 9 órától a találkozó.
Tegnap a Dávid összenyálazta az egeret, ma másikat kellett vennünk, mert teljesen elázott.
Szilveszterkor mi is itthon leszünk, másnap szülinapozunk, arra készülünk.

Szoptatásnál nekem az segített, hogy amikor éreztem, hogy fáj, akkor a Dávidot össze-vissza forgattam, hogy mindenhonnan kiszívja a tejet. Ez végül is bejött.

Boldog ÚJ Évet mindenkinek!

Lilla

Kép
lillaka
 
 


"Szilveszter
alkamából nem kívánok egyebet,
csendes lépteidet kísérje szeretet.
Szívedbe béke,lelkedbe nyugalom,
légy boldog a következő 365 napon!"

Mindnyájatoknak nagyon boldog új esztendőt kívánunk:Viktória Lili,Erika,Berci


Kép

cseriviola
 
 


Erika!

Köszi a tel.számot, be is írtam a telefonomba! A filmfelajánlást is köszönöm! Ma már nemigen megyünk el érte, de a filmlistát alkalomadtán küldd el légyszi és lehet, hogy 3-án, ha úgyis talizunk, addigra kérnék kölcsön.
Mondjuk nekünk is van jó sok filmünk, meg a férjem tölt le folyamatosan legfrissebbeket is, sokat még nem is láttam! Sajna sok horrort tölt le, azokat nincs is mindig kedvem megnézni! Legutóbb: Fűrész 2. Na az brutál. Meg a Barlang is!

Nagyon ari a Viki, Somának ui. hintája van, mai napig szereti, kéri időnként!
A 2. képen olyan, mintha állna! Áll?
A Viki hányszor szopizik még nappal, ill. éjszaka?

Lilla, jófej a Dávid, jó helyen nyálazott! Férjem ma letakarította a klaviatúrát, nem is tudtam írni, húúúú de ideges lettem. De hál Isten jó lett!
Csináljatok képeket ám holnap! Lesz tortája? Biztos jól beleturkál majd, olyan édesek olyankor!

Még jövök ma este-éjjel is szerintem!

Somlói galuskát csináltam, meg pizza lesz du., éjjel virsli.-egy kis nyálcsorgató Nektek!
Én barackos pezsgőt iszogatom, férjem sörözik talán!

lola77
 
 


Én sem bírom ki, teszek fel még képeket a Somáról (most hogy itthon vagyunk jó sok készült):

Festettük a télapós gipszformákat:

Kép

főz az új konyhájával:
Kép

az új kisszékében lábat lóbál:
Kép

szánkón:
Kép

vigyorog:
Kép

lola77
 
 


Erika!

Nekem ennél nagyobb képeket nem enged feltenni a babanet. Az 1184*888 pixeles képet, 30 %-ra kell lekicsinyítenem, így engedi csak.
Neked hogy sikerül akkora képeket feltenned?

lola77
 
 


Szia Lola!

Nagyon jók a képek,Soma milyen ügyes,érdekli minden.
Nekem a gipszfestős kép tetszik a legjobban,még a nyelvét is kidugta annira koncentrál,biztos szépek lettekKép

Nekem a képek 600x450-es méretűek általában,nem tudom,hogy neked miért nem engedi.

Szia:Erika

Többiek buliztok??

cseriviola
 
 


Szia Lola!

Jók a képek,aranyos amikor festi a mikulásokat még a nyelvével is koncentrálKép

Nekem 600x450-es méretűek általában a képek,neked nem tudom,hogy miért nem engedi feltölteni nagyobban.

Többiek mit csináltok,hol vagytok?

Szia:Erika

cseriviola
 
 


UTOLSÓ NAPJÁN ENNEK AZ ÉVNEK
SZERENCSE MALACKÁK MEGINT ÚTRA KÉLNEK
AZT KÍVÁNOM NÉKTEK,HOGYHA ARRA JÁRNAK,
TÉRJENEK BE HOZZÁTOK ÉS MARADJANAK NÁLATOK

BOLDOG,BÉKÉS ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

EDIT ÉS AZ 5FIÚ

Kép

Kép
edit73
 
 


Erdő szélén ezüst fenyő havas ággal.
Büszkélkedő őz és nyuszi körbejárja.
Tekintetük megcsodálja.
Képzeldd el, hogy ott állok
és boldog új évet kívánok!

Kép

Soma+Lola

lola77
 
 


Sziasztok lányok!

Én is erre tévedtem már töbször is, csak eléggé magam alatt vagyok, és siránkozni nem akarok jönni hozzátok. Mikor van időm, olvasgatlak benneteket.
És most picit zavarban is vagyok, hogy mit is írjak.
Igazság szerint azért jöttem, hogy nagyon boldog Új évet kívánjak nektek, és persze sok egészséget!

Puszillak titeket!

Vigyázzatok egymásra és a manócskákra!


Sziasztok
Melinda


Kép
oslany
 
 


Mi is nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Mostanában nem tudtam írni, majd talán holnap.

Melinda! Örülök, hogy írtál, mindenki hiányolt. Írhatnál valamit magatokról, ha ránk tartozik.

Nekünk még jó a január 3, (ha még mehetünk Loláékkal), nem vagyunk betegek.

KépKép
renáta29
 
 


B.Ú.É.K.!

Kép


Melinda
nem tudnánk segíteni neked valahogyan?
Szerintem bajban is összetartozik ez a csapat!
Nektek is nagyon Boldog új évet kívánunk!
Gyere gyakrabban,nagyon hiányoztál ám!!

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Szia Melinda! Gondolom magánéleti problémád van, amit ennyire nyílvánosan érhtető hogy nem akarsz írni.
Ha tényleg úgy gondolod, hogy kicsit is könnyebb lenne, ha "beszélnél" róla, írhatsz nyugodtan priviben is! Sokszor az is jót tesz, ha leírjuk, hidd el!
És hátha még segíteni is tudunk! Írhatsz nekem, szívesen fogadom az evi.szotak@citromail-re!
Azért Gergő jól van, róla nem is írtál!

Rena, persze jöhettek velünk, ha addig velünk nem lesz nálunk sem betegség! Megvan a számod, 2-án hétfőn este küldök üzit, jó?
Sikerült a gépeteket rendbe tenni?

lola77
 
 


Szisztok

örülök hogy ilyen arik vagytok.
Martinnak hívják a kisfiamat,14 hónapos.
Sajnos nagyon rossz evö.Egész nap talán nem eszik meg350.et.Mi panelban lakunk.
ismerős valamelyikőtök komáromban?
A laktanya közben,ismerős?
Mindjárt éjfél és mi itthon punnyadunk.

A Caramell cédéjét halgatom és közben nektek írok,szomorú vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!
Na mindeggy.

Nektek EREDMÉNYBEN GAZDAG UJÉVET KÍVÁNOK!!
mariann2
 
 


Õ a MartinkaKép
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon vagyunk. És én azt hiszem eddig bírtam, most már lefekszem.

Mariann, Melinda!
A lányokat olyannak ismertem meg, akik tényleg segítenek, ha gond van, és persze ha tudnak. Nekem is volt egy időszak, amikor rossz passzban voltam, és igazi barátokra találtam itt (külön köszönet Lolának a bíztató szavakért). Titeket is csak bíztatni tudlak, mondjátok el mi a baj, együtt csak tudunk segíteni.
Ilyen jó barátokkal öröm kezdeni az évet. Jól van, eleget udvaroltam már.

Majd a szülinapi buli után igyekszem képeket feltölteni.

Jó éjszakát, és mégegyszer BUÉK mindenkinek.

Kép
lillaka
 
 


Üdv mindenkinek 2006-ban, reméljük legalább olyan jó lesz, mint a 2005!

Mariann!

Nem csak nekünk, magadnak is kívánod azért, ugye az eredményekben gazdag új évet?
Csak azért vagy szomorú, mert otthon vagy? Itt közülünk most mindenki otthon "punnyad", szerintem lesz idő, mikor ezt visszakívánjuk! (Mikor gyerekeink kamaszkorában alig várjuk, hogy hazaérjenek Kép)
Nem látszik a Martinon, hogy olyan rosz evő lenne! Azért szilárdat is eszik valamennyit, ugye? Nincs kedvence, amiből azért valamivel többet eszik, mint a kevés! És ha kihagysz egy étkezést, a következőre sem eszik jobbízűen?

Lilla!
Most meghatódtam ám!!!!!

Csibemanó, jelentkezz ám a 3-a miatt!

Remka!
Veletek mizújs, bírták a petárdázást a fiúk?

lola77
 
 


Sziasztok!

B.Ú.É.K!Mindenkinek!

Tényleg jó csapat vagyunk,mindenki segít a másikon,nekem is rengeteg jó tanácsot adtatok,külön köszönöm ezt nektek!

Sokkal jobb kapcsolatban vagyok veletek én i mint akármelyik barátnőmmel akikkel több éve tartjuk a kapcsolatot.

Lola
kérdezted,hogy a Viki az egyik képen áll-e,még nem próbálkozott az ölemben tartom és azért látszódik szerintem úgy.
Viki egyenlőre kúszik-mászik,még felülni sem tud egyedül,de én ezeket nem bánom.
Viszont szerintem nagyon okos,férjem mindig azt mondja,hogy a Viki agyra gyúrKép))

Mariann
olyan rossz,hogy te is szomorú vagyKép
Neked tudnánk valahogyan segíteni?
Nagyon szép kisfiad van,a haja göndör?Nagyon édi!
Miket szokott enni,eszik már mindenfélét még ha keveset is?

Lilla
Nagyon boldog szülinapot kívánunk a Dávidnak!
Várjuk majd a képeket!Hány órakor született?


KépKépKép

Viki egész jó bírta a szilveszteri petárdázást,szinte végig aludta az egészet,persze mellette feküdtem.
Egyszer riadt fel fél 11-kor,mert a házunk elött nagyot durrant egy tüzijáték.

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok lányok!

Először is boldog új évet szeretnék kivánni mindenkinek!

Mariann,
Üdv közöttünk! Miért vagy szomorú? Olyan gyönyörű kisfiad van. :-) Az én kisfiamat is Martinnak hivják, ő márciusban lesz 2 éves.

Lola,
Köszönöm az érdeklődést, nagyon jól teltek az ünnepek. Tegnap átjöttek a barátnőmék a gyerekekkel Szilveszterezni, az ő gyerekeik majdnem egyidősek a mieinkkel. Nagyon élvezte Martin a társaságot, fél 12-ig fent volt.
Ti hol Szilveztereztetek? Nagyon aranyosak a képek Somáról, milyen nagy szakértelemmel festi azokat a gipszfigurákat. Kép

Kicsit irigykedem a talitok miatt, jó lenne, ha mi is tudnánk menni. Majd talán a következőre mi is elmegyünk, ha már jobb idő lesz.

Melinda,
Tényleg nem tudunk segiteni? Azért Gergőről irhatnál pár sort. Ha gondolod, nekem is irhatsz ám privit, tudod a cimem.

Lányok, nem érdekel valakit olcsó pelus? Olyasmi, mint a Rossmann pelus, csak sokkal olcsóbb és még ráadásul házhoz is szállitják. Területi képviselője lettem egy pelusos cégnek, nálam lehet megrendelni a pelsokat. 34-38 Ft között vannak az árak mérettől függően. Itt meg tudjátok nézni a képeket és az árakat:
http://www.gportal.hu/portal/pelus/

Na megyek, mert hamarosan felébrednek a fiúk és még van egy kis dolgom.

Réka
remka
 
 


sziasztok


mindenkinek nagyon boldog ujévet kivánunk mi is.

nekünk jol teltek az ünnepek,tegnap lepasszoltuk a gyerekeket és nálunk volt a buli(házavató,szilveszter és persze férjem szülinapja is)boldog szülinapot és névnapot a Dávidoknak.

mi is megyünk kedden,remélem jo lesz az ut.szerintem csak Atit viszem


vigyünk valamit?

sajna most többet nem tudok irni,mert mire végigolvastalak (karácsony ota )jocskán eltelt a negyedora amit adott öcsém,holnap ha nem lesz itthon megprobálok benézni

puszi mindenkinek

sziasztok

Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok!

Mariann: Én is örülök, hogy írtál, és ismerős is vagyok Komáromban, oda jártam középiskolába 6 évig! Nagyon szerettem.

Lilla: Bocsánat, ha nem olvastam vissza pontosan, de január 1-én van Dávid szülinapja? Csak mert annak a kertvárosi rokonunk kislányának is most volt az első szülinapja december 31-én.
Sok boldogságot, jó egészséget kívánunk Dávidnak!

Lola: Mi is festettünk gipszformát! Olyan büszke voltam, ki is tettem a bejárati ajtó fölé a fenyőgirlandra középre amit Bálint festett. Olyan szép lett! Majd készítek egy albumot, és felteszem ezt is.

Kérdeztétek a karácsonyi ajándékokat. Bálint megkapta a villanyvonatot férjem szüleitől, meg egy nagy táskában még 6 kisebb-nagyobb járművet, Benedek gumi-állatokat kapott, 1 mesekönyvet, karácsonyi dvd-t, meg egy plüss kutyát. Szüleimtől: Bálint legó helikoptert, tüske építőt. Benedek nagy hengert, amiben színes labdák vannak, + egy neki való autót. Nővéreméktől pizsamákat-olyan szépek benne!, + sátrat, macis képet(a szobájukban minden macisKép )Bátyáméktól Bálint 2 legóautót, nem a szokványos, vannak benne nagyobb darabok is. Benedek zenélő vonatot. Férjem öccsééktől Bálint mágneses rajzolót, + rendőr- autót, helikoptert, tűzoltóautót. Benedek egy nagy leopárdot.
Tőlünk kaptak egy nagy szánkót, 2 egyforma pulcsit, 2 könyvet,2 burágó autót, Bálint mega garázst kis autókkal, Benedek bébitaxit. Dédimamától illatszereket, édességet...Másiktól szabadidő ruhákat. Hál' Istennek nem játékot...
Még leírni is sok volt.
Bálint a házikónak örült, a mega garázsnak, tüske építőnek, legóknak, szánkónak. Ezekkel játszik felváltva. A villanyvonat nem érdekli. Egyszer-kétszer odaült, de unalmas neki, semmi érdekes nincs benne, csak megy körbe. A rengeteg új autó sem érdekli, néha játszik csak velük. Volt már egy tele polc autónk, nagyok is, terepjáró is, versenyautó is, meg kukás, meg mindenféle. (mi csak a parkolóházhoz vettük piciket, mert olyan nem volt)
Benedeknek a csillagszóró tetszett a legjobban, tetszik neki a szánkózás, a bébitaxizás Bálinttal, kergetjük körbe a lakásban, csak a derekam fájdul meg.

Mi itthon voltunk tegnap. Bálint félt kicsit a durrogástól,, nehezen aludt el, kérdezgetett, hgoy mikor lesz vége stb. Benedek éjfélkor felébredt, de utána aludt 3-ig, pedig nem szokása. Lehet, hogy zajban jobb aludni? Kép

Ági: Az nagyon jó, hogy jól eszik Dorka, lehet, hogy műtét után kicsit visszaesik. Az meg főleg nagyon jó, hogy van tejed, beteg babáknál ez nagyon fontos. Az éjszakázás babáktól függ. Még nagyon pici ahhoz, hogy egész éjszakát kibirjon, bár biztos van olyan, aki ilyenkor is végig alszik. Meg nálatok a sok kórházi élmény is bezavar. Szerintem majd hozzászoksz, legalább is én így vagyok. Persze, később meg is "taníthatod" aludni, csak nálatok nem biztos, hogy jó, ha sírni hagyjátok.
Gondolunk Rátok!

Remka: Engem érdekel a pelus, majd ha lesz időm.

Most mennem kell. Sziasztok

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok,
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

Mi is itthon voltunk tegnap este, átjött a sógornőm és apósék. Roli nagyon élvezte a dolgokat, éjjel egyig bírta (mi persze már alig), miután este 11-kor (már ráadtuk a pizsomát) átesett a holtponton.
Reggel negyed 9-ig aludt szerencsére.
Réka este fél 9-től reggel 9-ig végig aludt. Nagyon szerencsés vagyok vele, mostanában mindig így alszik csak általában reggel korábban felkel cicizni (fél 8 körül) és utána visszaalszik ha hagyja a Roli.

Roli: Mondogatom neki, hogy majd jönnek babák, gyerekek, anyukák. Nemigen tetszik neki, megkért, hogy a szobájába ne menjen senki és a játékaihoz se nyúljon senki, majd ő megmutatja őket. Mindezt végig sírva és nyávogva mondta.
Arra kérek mindenkit, már előre is, hogy vigyázzatok a gyerekeitekre, mert Roli képes lökdösni, fejelni, harapni.Mindenki nyugodtan lefoghatja és rászólhat Rolira! Nekem ugyanis lesz majd egy fél órás elfoglaltásom (etetés)ezidőközben a Rékával, mikor nem tudok Rolira figyelni majd. Köszi előre is a segítséget.

Kicsit kapar a torkom, remélem nem lesz gázosabb... nem szívesen mondanám le a talit.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Remka!
Jól bírta Martin! És együtt aludt a 4 gyerek, vagy hogy oldottátok meg?

Rita!
De jó, hogy Ti is jöttök! Irigyellek a buli miatt, tényleg!

Cirmike!
Nem gond szerintem ha Roli nem engedi a játékait a többieknek! Gondolom Bálint, Ati, Csibemanó Rékája és Soma lenne, akiket jobban érdekelne! De én arra gondoltam, hogy viszünk pár játékot itthonról és azt "bedobjuk" a közösbe, a többieknek az érdekes, nekünk meg a másikaké! És akkor nem Roli játékaival kellene játszani!
Többiek, mit szóltok? Nem jó ötlet! 2-3 játékot hozzatok, ami nem a legkedvencebb, amivel Ti is megengednétek a többieknek, hogy játszanak! Talán így nem lesz vita!

Rena!
Jó sokat cipelt nálatok is a Jézuska! Kép

Autósülést csak Benedeknek hozzál, Bálintnak nem kell, lesz a kocsiban 1 olyan 9-18 kg-ig, az jó Bálintnak, Soma meg majd ül az ülésmagasítón. Így szerintem el fogunk férni: 2 szélén a nagyok, középre be lehet kötni Benedeket, vagy majd kivariáljuk!

Ja, Cirmike, ez nálunk tök term. hogy Soma nyomában kell lennem, mert ő valamikor nagyon hagyja, hogy lökdössék, valamikor nagyon hirtelen, durván visszaüt! Szóval ez van! Azért remélem tudunk pár szót váltani mi anyukák is! Kép

Holnap estig szóljál nyugodtan szerintem, ha betegség jön közbe, mindenki megérti! Akkor átteszük máskorra!
Holnap este mindenki legyen neten, mondjuk 21-22 között, ha valami változna! Hmmm?
Bocs, nem dirigálni akarok, távol álljon tőlem!

lola77
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a szülinapi bulin, mindannyian nagyon elfáradtunk. Készültek képek is, felteszek néhányat.

Rena!
Nem véletlenül Erikának hívják a lányt, akinek 31-én született a babája? Õvele együtt szültünk, sajnos, a mindkettőnk babája az intenzíven volt.

Köszönjük a szüli-, és névnapi jókívánságokat! Nem most tartjuk a Dávid névnapját, hogy ne legyen minden egyszerre neki. Márc. 1-jén volt egy Dávid még az utónévkönyvben, akkor fogjuk tartani.

Kicsit köhög a Dávid, a biztonság kedvéért elvittük az ügyeletre (a kórház után úgy gondoltam, jobb a békesség).De azt mondták, tiszta a tüdeje is, és teljesen jól van a torka is. Remélem nem akadályozza meg a keddi találkozónkat. Ha nem fog rosszabbodni, akkor végül is nincs baj.

Mégiscsak holnap reggel töltöm fel a képeket, inkább lefekszem. Most végre korán le tudok feküdni, úgyhogy kihasználom.

Figyelni fogom én is, hogy hátha írtok még a találkánkról, sokszor benézek majd holnap is.
Jó ötlet a saját játék, viszünk mi is.

Majdnem elfelejtettem, Erika: este 6-kor született a fiam. Lemaradtunk az első baba kiváltságáról Kép

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Feltöltöm a képeket nektek a Dávid szülinapjáról.
Ez a kép még előtte készült, de nagyon aranyos rajta apa sapkájában.
Kép

Ez volt a torta, bár ez egy kis magyarázatra szorul. A tigris a nagy kedvenc, azért ilyen tortát kapott. Dávidnak a másik neve Zsolt, és az apja néha egyszerűen csak Zsé-nek hívja, a Zsolt rövidítését használva. A férjem csináltatta a tortát, nekem is meglepetés volt az egész. Viszont nagyon fincsi volt a torta.
Kép

Felfújtunk egy rakás lufit a Dávidnak, nagyon tetszett neki.
Kép

Kép
lillaka
 
 


Ezen a képen telefonál a Dávid. Beszélni még nem tud, de a telefonálás már megy Kép
Kép

És végre készült egy olyan kép is, amin együtt vagyunk a Dáviddal.
Kép

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok!

Remka
légáteresztő a pelus amit árulsz?Lehet,hogy engem is érdekelne,de csak abban az esetben,ha légáteresztő,mert a Viki popója csak azt bírja.
Tényleg kár,hogy nem lesztek ott holnap CirmikééknélKép

Rita
milyen szigorú az öcséd,csak negyed órára engedett oda a géphezKép

Reni
jó gazdag Jézuskátok volt.
Aminek most Bálint nem tud még örülni azt elrakhatod későbbre/villanyvasútra gondolok/ vagy a férjed játszhat veleKép
Bébitaxit hol vettetek és mennyiért?
Most karfája van,hogy a baba nehogy leessen,később azt le lehet szedni és hajthatják mint egy motort?

Cirmike
hogy vagy?Torkod kapar még?Igyál sok forró,mézes-citromos teát,az segíteni szokott nekem is.
Remélem senki nem fog lebetegedni az utolsó napon,vigyázzatok magatokra!
Megértem Rolit,hogy nem akarja,hogy minhdenki az ő cuccait piszkálja,majd ha bemelegszik a társaságba a többi gyereknek biztos megmutat majd ezt-azt.
Rékát ugye majd megdajkálhatjuk?

Lola
jó ötlet,hogy mindenki vigyen pár játékok és akkor majd cserélünk,babaklubban is ez szokott lenni,a másé mindig érdekesebbKép
Ha este én is írok mindenképpen,hogy minden oké a holnapi nappal vagy sem.

Lilla
nagyon jók a képek,Dávid tündéri rajtuk.
A tortája fantasztikusan szép,hol csináltattátok és mennyiért?
Milyen ízű volt?Jópofa a beceneve,halgat mindegyik nevére?
Látom nagyon tetszett neki a lufiáradat.
Miket kapott a szülinapjára vagy azt már karácsonykor megkapta?
Viki is szeret telefonálni,van neki 4 féle játéktelefonjaKép
Aranyosak vagytok együtt,így legalább tudom,,hogy kit kell keresnem holnap a parkolóban.
Majd írok e-mailt neked és megbeszéljük a holnapi napot.Küldök magunkról egy közös képet,hogy te is megismerjél bennünket.

Most mennem kell,mert a Viki hiányol.Előbb apja vigyázott rá,apja internetezett,Viki meg leesett az ágyrólKép(
Nagy huppanást hallottam a másik szobából arra keltem fel,aztán meg keservesen elkezdett sírni a VikiKép(Szerencsére az ijedelemen kívűl nem történt baj.
Olyan rossz volt már az éjszakánk is,mert Viki rengetegszer felriadt,sírt,szinte egész éjjel cicin volt.
Lehet,hogy a foga jön.

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Készítettem egy albumot, de ez még csak néhány kép. http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=14034
Az utolsó kép Benjamin keresztelőjén készült.

Erika: A bébitaxin nincs oldalt semmi, fogni kell őt. A Corában vettük karácsony előtt, le volt árazva, 2500-re.
A villanyvonatot mindenképpen elraktuk volna, tudod, nincs is olyan helyem, ahol állandóan fel lehetne állítani. Most is a hálóban van az ágy alatt. De nem is kéri Bálint, hogy húzzuk ki, úgyhogy nemsokára dobozoljuk.

Lilla: De igen, Erika! Akkor ismeritek egymást, én meg "össze akartalak hozni a sétáltatásban".
Nagyon jól néz ki ez a torta, meg az a rengeteg lufi! Szép szülinapja volt a kisfiatoknak!

Lola: de jó, hogy nem kell hoznom két ülést, azon gondolkodtam, hogy fogom lecipelni a 4.-ről! Benedek lehet, hogy éppen aludni szeretne, remélem azért el tudunk menni. Legjobb lenne, ha a kocsiban aludna.

Cirmike: Bálint ugyanilyen, ha valaki jön hozzánk,, előre mondja, hogy nem fogja odaadni neki a játékait, aztán valahogy csak kiegyeznek.

KépKép
renáta29
 
 


Rena!

Most néztem a fényképeidet, és láttam rajta az Erikát. Most már biztos, hogy mind a ketten őrá gondoltunk. Nem is tudom, miért nem szoktunk mi az Erikával kicsit jobban összejárni. Még ráadásul kolléganők is vagyunk. Nagyon aranyos csaj.

Kép
lillaka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?