Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!

bolhácska !!! DRUKKOLUNK !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mit mondtak , mennyi az átfutási idő ??


LÁNYOK , HOL VAGYTOK ?????

Én ma adtam be a terveket !! :wink:



puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Drukkolok mindkettőtöknek!!!!!!!!!!! :shock:

1-2 info amit most olvastam, hátha érdekel valakit. :)

Először a linkek:
http://www.nosztalgiautazas.hu/index.php?mid=24
www.diverzitas.gak.hu

Előbbi (nosztalgiautazas) egy veterán traktor és haszonjármű találkozó-kiállítás, 2008. május 31. (szombat), Veresegyház, Budapesti út vége, belépő 300 Ft. Kirakodóvásár, régi járművek, stb... több info a honlapon.

Az utóbbi pedig egy képzésajánló munkanélkülieknek, Gyesről visszatérőknek, munkaviszonyban nem álló embereknek van. Több képzés: logisztikai ügyintéző, multimédia-fejlesztő, dajka, stb. Bővebb info a honlapon.


Koppányka szomszédol

Kép


Szerényen ünnepeltük apa 27. szülinapját

Kép

Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bolha:drukkolunk neked nagyon,jól vagytok?Ha jártok erre szóljatok,jó?

Kati:neked is drukk a tervekhez!
Meg fokok bukni ha Kreszből nem is,de szerintem abból is,elsősegélyből 100%.

Bogyó:köszi az infókat.Ja 27.-én mi is megyünk tanácsadásra 8:15-re kell mennünk.Most néztem meg a kiskönyvet.
Nagyon édes a Koppányka.

Puszi nektek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 

 
 

Szép jó reggelt !!


Na végre , hol voltatok ???


bogyókám !!! De édes ez a nagyfiú !!!


Andi! ÁÁ, nem nehéz, csak a szerencse fontos !!! :) Nekünk még annó, csak teszt volt elsősegélyből !!! Most már nehezítettek , ugye ??


kislány !!! Tessék ide is benézni egy kicsit !!


bolácska !! Hol vagy ??



puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok......... :lol:
De csak azért mert most nincs kedvem takarítani. :cry:
Most egy picit a sebeimet nyalogatom....... Apa tegnap csudaszépra kifestette a szobát, és most nekem kéne pakolászgatnom, mert Ő szokás szerint a hátralévő 2 napot munkával- tervezéssel- tölti...... brrrr................ :cry: :cry:
Az egész ház úgy néz ki, mint ahova becsapott a bomba...... én pedig kedvtelenül, erőtlenül nézem..........
Egyre jobban kifáradok, fájdogál a hasikám is, és egyszerűen nem bírok semmit sem megcsinálni.......... csak vagyok........... jó lett volna már egy kicsit kimozdulni, kirándulni Apával, de nem... :cry: :cry:

Viszont az én jelenlegi lelkiállapotomtól eltekintve jól vagyunk. A bébim egyre nagyobb, a fejecskéjének mérete már 8 cm. Azaz a fülei közötti távolság ez. Iszonyú nagyokat rugdos, legtöbbször a gyomromban van a lábacskája...... úgyhogy kezdek nyűös lenni, pedig még van 10 hetünk...

Kati, nagyon örülök, hogy végre találkoztunk, még ha csak 5 percre is!! :)

Bolha, Ti jól vagytok!! Minden nap gondolok Rátok, amikor a füvemet locsolom. Nektek is nő már?????

Aztán az ok, amiért eltűntem, az a jó idő!!! Meg a kupi, ami aházban van. Sok kisbaba ruhácskát kaptam, és most a kicsi szobánk szatyrokkal, zsákokkal van tele, amihez majd csak akkor nyúlok, ha végre rend lesz a nagy szobában. Mert akkor már tudom hova pakolni őket!!! :lol: :lol:
Aztán tényleg nagy a zűrzavar itthon. Bolha Te láttad a nagy akváriumot. Nos az most jelenleg kint van a teraszon, várja, hogy valaki rendbe rakja... én pedig várom, nagyon várom már a bútor asztalost, hogy megcsinálja alá a szekrényt!!! :lol:
Ezen kívül tüzel a pici kutyám, akire ezerrel kell most figyelnem, vigyáznom. És aki most olyan "anyás" hogy szinte pisilni sem tudok egyedül menni... :shock: :shock:

húú, most jól esett mindent kiírni belőlem...... a helyzet az, hogy tegnap este amikor apa befejezte a szobát, én leültem az ágyra és sírva fakadtam, hogy nem tetszik............ vagy csak fáradt voltam nagyon- igaz már 10 óra is volt este........ valahogy a korábbi elképzeléseimmel, hogy mindig mindent tudtam, hogy fog kinézni, egyszerűen ilyen most nincs sehol...... Káosz van a fejemben..... meg egy furcsa érzés........... hogy hamarosan 3-an leszünk a szobában, és azt gondolom, hogy inkább ez a gondolat, ami bekavar. Nagyon várom már a Picink érkezését, de valahol most tudatosul, hogy megváltozik az életünk........ de ugye ez nem azt jelenti, hogy máris rossz anya vagyok???????
nincs egy polc sem a falon, az összes könyv és csecse becse ami ki volt pakolva, most minden bezsúfolva egy szekrénybe, sehogy nem látom azt, hogy a szobánk, a laksáunk egyszer rendben lesz, úgy ahogy 2 nappal ezelőtt............
Bocsássatok meg, ha kicsit össze-vissza írok, tényleg nem vagyok most valahogy százas.

De remélem Ti legalább mindannyian jól vagytok.
Sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia kislány !!!


Na, végre mánnnn !!! Írtam neked mail-t , megkaptad ???
Mert sajnos eljött ez az idő is , hogy megváltozott !!

A legelső amit mondanék ,hogy dehogy vagy rossz anya !!!

Ez teljesen temészetes !!! Én, és szerintem nagyon sokan még így indultunk az anyaság útján, ez a leg első felismerés !!!!

Baromi nagy változás, hogy mostmár nem ketten hanem hárman lesztek !!!!
És bizony sajnos elég sok lemondással jár , bár sztem , neked szuper segítségeid lesznek, és ez ÓRIÁSI előny !!! :wink: :wink:

NÉZZÜK A JÓ OLDALÁT IS !!!! :lol:

A kupira meg küldök egy leszarom tablettát !!! :lol:

Majd szépen lassan rendben lesz minden !!! Van még idő !!!
Csak ne idegeskedj !!!


Szombaton is kint voltunk a telken , meg tegnap is kiszaladtunk!! A hátsó szomszédot sikerült elkapni egy aláírásra !! :)
Náluk két fiú van, egy 2 és fél éves és egy olyan 5 év körüli OVIS !! :)



Megyek , pelust kell cserélnem !!




Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Na én is előkerültem. :D Az hogy nem jövök, köszönhető a csudajó időnek. :)

Kati: akkor nektek is drukkkkkkkk :lol: :lol:

bogyó: egyem meg Koppányt. Olyan szép kissrác. És hgy ebben a topikban ő az egyetlen fiú. :lol: :lol: Dúskálhat a lányok között. :lol:

Andi: remélem ti is jól vagytok. Megyünk majd felétek, mert postára kell menni a sárgákat feladni :evil: Majd egyeztetünk. :D

kislany: NEM VAGY/LESZEL rossz anya!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Emléxem mikor Vivit vártam festettük a szobánkat. Halvány barack színűt szerettem volna. Bekevertük, lefestettük és mire megszáradt oooolyan barbiebugyirózsaszínű lett, hogy ihaj. :lol: Na akkor sírtam, mert akkor még nem tudtuk, h fiú lesz-e vagy lány. :lol: :lol: Meg az utolsó hónapban mindent elejtettem, eltörtem. Féltem, h elejtem majd a gyereket. :roll: :lol: De nem. Normális jelenség ez. nyugi :) És igen elkezdett nőni a fű. :lol: :lol:

Büszkélkedem. Az hogy Lara megtanult pá-pá-zni az hagyján, de tegnaptól megvan az első szavunk is hozzá. Tá-tá. Mikor integet mondja hozzá. :lol: :lol: megzabálom. Íme a videós bzonyíték is. :lol:
http://s175.photobucket.com/albums/w151 ... CF5639.flv

Vivi is 9 hónaposan kezdte a dumát. Otty ( ott ) és közben mutatott. Még rakok pár képet. Kép műhiszti 1 Kép műhiszti 2 Kép na ezért műhiszti :D Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Most már megnyugodtam kicsit. VAlamennyire rendben már a háló, de a nappaliban még káosz... majd talán ma..........

Bolha!!! Képzeld, a füvünk egyre nagyobb!! :lol: :lol: De :twisted: :twisted: :twisted: hogy ne örüljek annyira, lett egy vakondunk is!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Jó lenne, ha átmenne a szomszédba... :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

na megyek, nekiállok a káosznak. Még ágyikóban csücsülök, de megyek. Bár a helyzet az, hogy a napocska inkább kifele csalogat, de szerintem picit pakolgatok, aztán kicsücsülök, aztán megint pakolgatok és megint kicsücsülök a napra. Amúgy sem bírok sokáig semmit, mert úgy elfáradok!!!

Szép napot NEktek.
Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: a rossz anya leszek és a kupi van még mindig szindróma szerintem teljesen természetes és ahogy Kati is írta, eljön az idő amikor nem fog érdekelni, hogy milyen kupi van és nincs főzve, stb... mert örülsz, ha lesz egy pár perc pihid a gyerektől. :) Úgyhogy készülj fel! Rossz anya meg biztos nem leszel.

Kérdés: aki Gyedet kap: idén Nektek is emelkedett a gyed összege 8%-kal? Az enyém (ha a tavalyi bruttót veszem alapul) kb. 2%-kal emelkedett.

Nagyon aranyosak a babák Rita. Igen, a műhiszti... :D

Andi: nagyon drukkolok a vizsgákhoz, bízz magadban. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Találtam. Vizuális típusoknak kifejezetten ajánlott!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Feleség (álmodozón): Mit tennél, ha meghalnék? Újra megnősülnél?

Férj (álmosan): Biztosan nem!

Feleség (izgatottan): Miért nem? Nem érzed magad jól a házasságban?

Férj (óvatosan): De, igen.

Feleség (kibújik a férj öleléséből, felkönyököl és kérdően néz a férjére): Szóval akkor miért nem nősülnél meg újra?

Férj (éberen, odaadóan): Jó, akkor újra megnősülnék.

Feleség (fájdalomal az arcán): Megnősülnél...?

Férj (felsóhajt és átfordul az oldalára)

Feleség (kitartóan): És a mi ágyunkban aludnátok?

Férj (magabiztosan): Hát hol aludnánk?

Feleség (kitartóan): A képeimet kicseréled az övéire?

Férj (értelmesen): Ezt tartanám illendőnek.

Feleség (még mindig kitartóan): És a golfütőimet is használná?

Férje (megkönnyebbülve): Nem. Balkezes.

Feleség (csend).

Férj (fejével a párnában): Bassza meg!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Találtam. Vizuális típusoknak kifejezetten ajánlott!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Feleség (álmodozón): Mit tennél, ha meghalnék? Újra megnősülnél?

Férj (álmosan): Biztosan nem!

Feleség (izgatottan): Miért nem? Nem érzed magad jól a házasságban?

Férj (óvatosan): De, igen.

Feleség (kibújik a férj öleléséből, felkönyököl és kérdően néz a férjére): Szóval akkor miért nem nősülnél meg újra?

Férj (éberen, odaadóan): Jó, akkor újra megnősülnék.

Feleség (fájdalomal az arcán): Megnősülnél...?

Férj (felsóhajt és átfordul az oldalára)

Feleség (kitartóan): És a mi ágyunkban aludnátok?

Férj (magabiztosan): Hát hol aludnánk?

Feleség (kitartóan): A képeimet kicseréled az övéire?

Férj (értelmesen): Ezt tartanám illendőnek.

Feleség (még mindig kitartóan): És a golfütőimet is használná?

Férje (megkönnyebbülve): Nem. Balkezes.

Feleség (csend).

Férj (fejével a párnában): Bassza meg!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


upsz bocsi :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!!


bolhácska !!! Ez jó vot !! :lol: :lol:



ANDI !!!!! NNNNAAAA mi volt ???? Hogy ment ??? Mesélj !!!


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Szisztok!

Jelentem megbuktam életemben először,1 ponton múlt a dolog,ha nem rontok el egy 3 pontosat akkor átmegyek.
De milyen nagy hülyeség ez a gépen való vizsgázás.
Úgyhogy mehetek újra vizsgázni :(
Remélem holnap az elsősegély vizsgán átmegyek,az szóbeli lesz+gyakorlatban is meg kell mutatni.

Bolha:nagyon ügyes a Lara a Nóri is már kezd integetni és pápázik hozzá,jas ha elfogyott a szájából a hami akkor dobolni kezd,hogy adjunk még neki.

Kislány:ne legyél elkeseredve nem leszel egyáltalán rossz anya,ezen minden kismama átesik az első gyereknél,majd a másodiknál meg azon fogsz aggódni,hogy ugyanannyira fogod-e szeretni a másodikat mint az elsőt,én ezen voltam kiborulva,és tényleg nem tudok köztük különbséget tenni,mind a 2 ugyanannyira fontos,és ugyanúgy szeretem mind a 2-t.

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást. Akkor nem vagyok/leszek rossz anya... :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, voltam ma védőnéninél és eddig csak 7,5 kg-ot híztam összesen. Megdicsért, hogy milyen ügyes vagyok. Pedig tegnap reggel is krémest reggeliztem már reggel 7-kor. Aztán kenőmájasos szendó, majd még egy krémes-rémes. Nagyon fincsi volt!!! Egyfolytában éhes vagyok!!! És csak édeset eszem!!! Ma az ebéd pl. tejberizs volt. Csak ilyesmiket főzök... Csoda, hogy Apa hízik???????? :lol: :lol: :lol:
A vérnyomásom mérésénél viszont dobott egy hátast a védőnő. Kemény 85/60. És előtte itthon kólát ittam... :oops: :oops: Most akkor vagy a kóla nem dobott fel és abban volt a bibi, vagy csak egyszerűen ennyire alacsony lett a vérnyomásom..... No mindegy. Szédülni nem szédülök, és ez a lényeg.
Ma egy picikét fáj a pocakom, így pihizek is ezerrel.

Amit eddig kint a teraszon csináltam, az a babaruhak nézése!!! Amiket kaptam ruhácskákat, néztem meg, és válogattam szét méret szerint, hogy majd úgy fogom elpakolni addig, amíg nincsen rájuk szükség.
Nagyon édesek!!!! :lol: :lol: :lol:

Andi, a vizsga miatt ne aggódj!!! Nem sok ember van, akinek elsőre sikerült. Anno nekem csak azért sikerült, mert a vizsgáztató szólt, hogy ez meg ez nem jóó.. :oops: :oops: persze akkor még nem számítógépen folyt a vizsgáztatás.. Mindenesetre Te se aggódj!!! Legközelebb vagy azután, de előbb-utóbb úgyis átmész!!!! Kitartás!!

Bolha, tegnap megnéztem a linken Larát, ahogy pázik!!
Cuki!!!! :lol: :lol: :lol:

sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!



Andi !!! Küldök neked is egy leszarom tablettát !!! Majd legközelebb !!!! :lol:
Én átmentem elsőre, de behoztam a rutinnál !!! :? :wink:

Mára is kéz és lábtörést !!!Bár ez tegnapra nem jött be , úgy-hogy inkább csak, sok szerencsét !!!


bolhácska !!! Lara tényleg édes !!!



puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok, bocsánat a zavarásért, egy ismerősömnek szeretnék segíteni.
1 hónapos kisbabája szoptatása mellett, napi 1 liter anyatejet fej még le. Nem tudja már hova tenni, néhány napja már a csapba önti, mert nincs senki akinek odaadhatná. Megvan minden egészségügyi papírja, amivel hivatalosan is leadhatná a tejet, de csak Pesten veszik át, ami ő nem tud megoldani, hiszen Vácdukán lakik.
Ha tudtok valakit, akinek nincs, vagy kevés a teje, és szívesen átvenné tőle, kérlek írjatok nekem pü-t.

Kép
Kép
tusimi
 
 


Sziasztok !!!


ANDI !!! Na, mi volt ???



Lányok , jól vagytok ???



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


OK tusimi, ha tudok ilyet szólok. :)

Andi: remélem sikerült a vizsga. Ha nem, akkor se keseredj el, tényleg nagyon ritka, hogy elsőre sikerül. Általában másodjára vagy harmadjára...

Kati: mi már jobban vagyunk. Koppánykám 2 napja belázasodott, majdnem 40 fokos láza volt, tegnap már nem volt láza csak hőemelkedése, de azért elvittük Őrbottyánba orvoshoz, kisebb fajta torokgyulladása van. Csak tudnám mitől... nem evett és nem ivott hideget, nem érte a torkát hideg meg szél, stb... úgyhogy fogalmam sincs mitől kaphatta el. Mára már jól van, bár még nem nagyon akar enni, csak szopizik már 3-4. napja.

Készülődünk a szomszédba. Ma elleni fog a tehénke, már lóg ilyen hosszú vastag valami a nunájából. Gyulával megyünk. Ő segít kihúzni, én meg videózok meg fotózok. Nem vagyok beteg (még mielőtt bárki azt gondolná) csak kiváncsi. :) Remélem itt már minden rendben fog menni és nem ismétlődik meg a kecske esete.
Átjött ma tőlük egy tyúk, nem tudni hol. Valamelyik kutya kicsit megtépte a hátsóját, remélem megmarad. Most hallom ahogy Gyulának meséli anyuja, hogy a Nimród kapta el a tyúkot és beszaladt a Bambi házába a tyúk, valószínűleg azért maradt életben. Pedig a Nimród sosem volt ilyen, Őrbottyánba sem. Amióta ide költöztünk, úgy védi a területét... a szomszéd pulival (Pumi) sincs jóban, ő is kan. Ami azért érdekes, mert Őrbottyánban a szomszéd szintén puli (Gömbi) is kan, vele pedig tök jól elvolt...

Remélem mindenki jól van. :)

Kislány: szoktál álmodozni a szülésről? Elkezdted már összerakni a kórházi cumókat? Hol fogsz szülni? Hogy telnek a hetek.... nemrég még 20 heted volt, most meg már... 9?

Rita: veletek mizu?

Szép estét és drukkoljatok a tehénkének!!!!!!!!!!!!! - no meg nekem, hogy jó képeket tudjak csinálni... :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Jelentem, megszületett Hunor. :)

Kb. este fél 9-9 között.

Íme pár kép. :)

Kép

Kép


Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ja igen... FONTOS!

Friss bocitej jövőhét péntektől!!! Olcsó és tényleg minőségi. Oltott tehén, stb...

Légyszi terjesszétek, mert napi kb. 25 litert fog adni...

Most már tényleg megyek (fürödni, vacsorázni, aludni egy picit). :)

Jóccakát, pussz!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó !!!


Remélem Koppánykám mára még jobban van !!!
A fene tudja mitől kapják ezeket , persze lehet, hogy voltatok valahol mostanság , megfogott valmit és utánna a szájában landolt a keze , gondolom ennyi elég is a bacinak !!!

Ha nem akkor szintén passzolok !!


Gyönyörű képek !!! Nagyon édesek mind a ketten !!!!

Koppánykám már gondolom elaludt addigra , ma lesz nagy csodálkozás !!!

Szuper szomszédotok van !!! Ennyi élményt !!! :) :)

Kiskecske jól van ??


Puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


SZiasztok!

Örülök, h mindenki jól van. :)

Szilvi: Hát bevallom megkönnyeztem a képeket. :) Olyan édes. :D Mennyiért adják a tejet? Lehet kéne. :)

Kati: lányok? Jól van mindenki?

Andi? Vizsga? Drukkolok hogy másodszorra sikerüljön. Olyan rossz, h egy ponton múlt.. :evil: :evil: :evil: Ez aannyira.... grrr. Mindegy. Csak bosszant, hogy azon az egy ponton vacakolnak. :(

Kislany? Kislánykád? :D Rugdos? Gondolom igen. Ez hülye kérdés volt... :P 8) :lol: :lol:

Drukkoljatok légyszi, mert hétfőn fogyják az első rostán átszűrni a hitelkérelmünket.

Na megyek. :) majd jövök. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Fogyják... :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: ájjjjáájjjáááááájjjj... Fogják na.. 8) :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy nem voltam,de ma volt a lányok keresztelője,és 3 napja már elég zűrösek voltak a napjaim,a készülődés+minden.
Az elsősegély vizsgám sikerült,és szerdán lesz a Kresz pótvizsga.

Rita:drukkolunk nagyon-nagyon,de bizti sikerülni fog.

Bogyó:nagyon édes a boci.27.-én mikorra jöttök szurira?


Kati:köszi a drukkot.sikerült.

Puszi mindenkinek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!



Andi !!! VÁÁÁÁ !! Ügyi vagy !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Éss mindjárt szerda , úgy-hogy teszt, teszt, teszt !!! :)


bolhácska !!! Megy a drukkk !!!

Köszi , jól vannak a lányok !!!

Diám túl van a 18 hós oltáson !! A következő már csak 6 évesen lesz , de jó !!!!

Mercinek bele kell húznia, mert kémiából bukásra áll , ehh , pedig jó agya van , csak most baromi dacosak vagyunk !!!

Remélem gyorsan kilábalunk ebből a kamaszkorból !! (bár sajna igazán nem hiszem )

Ráadásul ma szülői !!! Éljen !!!



Lányok kérdeztem már a védőnénit ?? Ott is körzetekre vannak osztva ???
Ha jól emlékszem az orvosi rendelőnél találom meg őket , ugye ??

Nem tudom mikor is jelentkezzek be Diával , ha már meg lesz a lakcím kártya , ugye ??

És azt vajon mikor érdemes megcsináltatni ??


kislány !! Hol vagy ???




Puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Veresen 2008. április 23-tól friss bocitej eladó. Literenként 185-200 Ft között lesz valahogy. Oltott, bevizsgált, állatorvos által ellenőrzött tehéntől. Most született pici, így jó sok tejecske várja a szomjas pocikat. Ha valakit érdekel, akkor szívesen megadom az elérhetőségeket. :)



Andi: 27-én megyünk szurira, délelőtt 10-re. Elvileg átvisznek kocsival, de ha nem, akkor 10.15 körül érünk oda. Tök jó, most hogy levették a támogatást a szuriról, így nem 3-4000 Ft-ba kerül, hanem 6900 Ft-ba. Azt hittem elájulok amikor mondta a patikus. Gratulálok ez eü. vizsgához, remélem hasonló pozitív élményekkel térsz haza majd szerdán is. :) Szorítunk!

Kislány: remélem jól vagy.

Bolha: nagyon drukkoltam, remélem nem hiába. :) Azt mondta Zsolti, hogy 185-200 Ft között lesz a tej ára. Ma voltak a pici bikát fülön szúrni, kapott számot. Nagyon édesek. :) Én bátran tudom ajánlani a tejet, mert ahhoz már eléggé ismerem őket, hogy kiálljak értük. Látom, hogy hogyan gondozzák az állatokat, szívvel-lélekkel, pénzt nem sajnálva mindent megtesznek, hogy mindenkinek jó legyen. És ez nincs eltúlozva. :) Mi veszünk tőlük Koppánynak és a többieknek, sajnos az én bőröm nem bírja a magas zsírtartalmú tejet, rögtön ragyahalmaz jön ki rám, én a 1,5 %-osat ihatom csak. :( Pedig úgy szeretem a friss, meleg bocitejet... Úgyhogy gyertek, gyertek ,ne kelljen kiönteni. ;) Ja, és nagyon kedvesek, szerintem hamar összebarátkoznátok, imádják a gyerekeket és szerintem Vivcsinek is tetszene a nyuszi, a kecskék (kicsi, nagy), a tehenek (2 nagy és egy kicsi), 2 paci, sok tyúk, kacsa, 2 disznó, stb)...


Kati: nálatok mi a helyzet? 2 védőnő van. A Tietek is elvileg az Erika. Bújdosó Erika. Nagyon kedves és aranyos, segítőkész nő. Ha kell, a száma: 06205842186. Kedden 8-10ig van tanácsadás, a védőnő pedig szerdánként rendel 8-11-ig ha jól emlékszem. Lakcímkártya? Hm.... attól függ, hogy mennyit fogtok oda kijárni. Szerintem ráér csak akkor átiratni, ha már költöztök, mert pl. ha beteg leszel akkor már csak oda mehetsz dokihoz ahová be vagy jelentve. A gyerekorvosnál lehet választani, hogy maradsz-e a réginél vagy majd az újhoz átmentek. Kicsiny Emese (őrbottyáni) doktornő nagyon aranyos, de sokszor sajnos sokat kell várni hiába van időpont. Remélem valamennyit tudtam segíteni. :) Ja igen, ugyanott van a védőnői szolgálat, mint az orvosi rendelő. Csak éppen az időpont más.


Vasárnap gyereknap lesz az ivacsi részen. Egész napos, ingyenes, apukáknak palacsinta sütő verseny, stb... Mi elvileg megyünk, olyan 2 körül, mert fél 3-tól lesz Hupikék Törpikék, arra pedig tuti, hogy ropni fog KOppányka. :D

Jövő hét csütörtökön pedig a Fő térnél lufihajtogatás és egyéb mókásságok. :) Mi délelőtt megyünk olyan 10 körül.

Most szombat-vasárnap roncs autó derbi valahogy a Budapesti út környékén. Na, ide nem megyünk. :)

Jövőhét szombaton pedig traktor és haszongépjármű kiállítás a Budapesti útnál (Bp-i úti CBA mögött valahol). Elvileg ide is megyünk, majd kiderül. :D

Jó éjt!

ja, még annyi...

Eladó egy tehén. Kb. 2 éves lehet, 250.000 Ft, Rebekának hívják. Ha esetleg tudtok valakit aki megvenné, megköszönném ha értesítenétek őt is és engem is. Sajnos le lesz vágva rövidesen, ha nem veszik meg és azt meg én nem szeretném. :(

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!



bogyó !!! Köszi, köszi !!! Sokat segítettél , hát igen , most így átgondoltam , nekünk a háziorvosunk is itt van pesten , de ha bárhová kell menni pl. vérvétel..stb , akkor valószínű az sem változik , mert ti is Vácra tartoztok , mi is (fótiként), il. ahova ad beutalót a doki .

Most kicsit még gondolkodom,hogy mi lehet még ami miatt ne csináltassuk még meg , már csak azért is mer akkor eggyel kevesebb intézendő dolog marad , főleg , így hitel előtt, ugye !!

Ha esetleg úgy jön ki a lépés , lehet , hogy mi is benézünk 27.-én , Andiék is mennek, igaz ők kicsit előbb , de hátha sikerül egy kicsit beszélgetnünk valahogy. :)
Főleg, ha ők ráérnek utánna még !! :)

Andi !! Ráértek ??? :)


Többiek ???



Puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Baromi értelmes voltam, azért remélem értitek!! :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Ha Őrbottyánba vagy bejelentve, akkor a vérvétel kedden és csütörtökön az őrbottyáni rendelőben van. Ha cukormérésre kell menni, akkor csütörtökön van az őrb-i rendelőben, különben meg mindenért a veresi Misszióba kell menni, tudtommal legalábbis. Pont ez a bajom. Ha esetleg újra terhes lennék (bár sajnos nagyon nem akaródzik :( ), akkor nekem mindenért a Misszióba kellene mennem, az ottani vérvételesek meg egy bunkó állatok (már bocsánat).

A talit még meglátjuk, mert babakocsi nélkül megyünk át és ha Koppány bealszik elég nehezen fogok tudni haza jutni. Bár ha maradt minden a régi, akkor oda érünk 10 körül és 11 körül be is jutunk. :) Csak Koppány meg fél 11 körül szokott aludni. :D
No meglátjuk. :)

Rita: van valami hír a kérelemről?

Lakcímkártya átíráskor ugye kell a tulajdoni lap v. a szerződés, a régi kártya, személyi. Kb. 2 hét mire kipostázzák, ha nem tudtok bemenni érte.

Na megyünk reggelizni. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szilvi !!Köszi megint !! És hol is intézem ezt ??? Fóton, helyben a polg.mest. hiv.-ba intéztem .

Bottyába is ??

Az orvosod nem tud máshova beutalni ???

kislány is írta , hogy szadisták voltak !!! :(

Te jó ég, egy órát kell várakozni mire bejutsz ???

(Fóton szinte alig vannak )



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Rossz esetben igen, 1 órát... volt 1x másfél is... jó esetben 20-25 perc. :)

Huh, most pontosan nem tudom hol kell intézni. Mi még itt intéztük Veresen amikor 2006-ba Őrbottyánba költöztünk, de úgy emlékszem, hogy Gyulának már Őrbottyánba kellett volna intéznie a bejelentést a Polg. Mest-i Hiv-ba, mert Veresen már nem foglalkoznak vele. Itt már csak a személyit tudod intézni meg a többit (jogsi, stb). A lakcímet már nem. Na, ezt jól leírtam. :D

Nem tudom, hogy a doki beutalhat-e máshová, legszívesebben Őrbottyánba mennék a rendelőbe, mert ott nagyon kedves és óvatos a nővérke. Én minden vérvétel előtt elbőgtem magam, de nála volt először, hogy nem. Aztán Veresen már nagyon sírtam. Nemcsak szadisták, lekezelőek is, bunkók is. Nem hogy megvígasztaltak volna, hogy ne sírjak, tök bunkón oda nyögte, hogy mi lesz így a szülésnél, ha ennyitől így sír? - kint a sorba mindenki engem lesett, hogy tiszta vörös fejjel és szemmel megyek ki. Nagyon kellemetlen volt. :(

Ja igen, Kati... ha a vakoláshoz juttok, tudok szerezni számlás emberkéket olcsóbban, ha gondolod.
Sőt, ha tudtok valakit akinek kell vakolni (külső gépi, belső is), hétvégente (vagy ha fontos akkor hétköznap is), akkor légyszi szóljatok, számlaadás nem akadály, de nélküle jobb lenne! Köszönöm!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Az időpontnál a tanácsadásról beszélek. A védőnői szolgálathoz nincs időpont, ott sorban mennek. Meg a gyerekrendelés is húzós, majdnem mint a tanácsadás...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


bogyó !!Oké, köszi ,feltétlen szólok, ha kell , csak már a vakolásnál tartanánk !!! :) :)

Szerintem beutalhat máshova is !!

A én dokim pl. ide a Mexikói útra utalt be , mikor a térdem kijött , igaz az ambulanciára . (de akkor már bőven fóti lakos voltam )

Bár biztos attól is függ , hogy hol van a dokid helyileg , de sztem a környékbe bárhova !!!




Többiek ?


Andi !!!! Szerda !!!!Megy a drukkk !!! :)




Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Andi: sikerült????????? naaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! semmi életjel és már péntek van!!!!!!!!!

Kati: én is örülnék, ha már ott tartanátok. :) Legalább már hamarosan költöznétek. :) Majd kiderül, hogy hova utal be... egyenlőre ahhoz terhesnek kéne lennem, de mint írtam, eddig reménytelen a helyzet. Biztos túlságosan akarom, az a baj.

Ma megyünk fel a bölcsibe ami nyílt itt Veresen. Kiderül, hogy idén szeptembertől veszik-e fel Koppányt, vagy jövő szeptembertől. Utóbbi azért gáz, mert márc-tól csak gyest fogok kapni (cirka kb. 50-55e Ft-tal kevesebbet), ami azt jelenti, hogy költöznünk kell valami olcsóbb albérletbe. :( De én nem akarok költözni, mert itt jól érezzük magunkat. Aranyosak a szomszédok, és szinte minden közel van (kivéve a bölcsi).

Bocitej már van!!!!!!!!! Azért hírdetem ennyire, mert tudom, hogy tényleg tiszta helyről van és inkább a friss, egészséges bocitej, mint a bolti tejnek minősített kotyvalék... Az ára meg nem drága, hiszen a boltban is ennyi a kutyult lötty. Telefonszámot küldök aki kér, csak Gyula még nem adta oda. Lehet gyorsabb, ha Zsoltitól kérem el. :)

Rita: meggyógyult már Vivi? Láttam msn-en, hogy beteg. :(
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!


Hol vagytok lányok ???


bogyó!!! Mi tartjuk a frontot !! :lol: Bölcshez megy a drukk !!!!


A volt oszt. társnőm Acsán lakik és 28.-án mandula műtéte lesz a kisfiának (kb. 6 éves) , Vácon műtik !! Hallottatok valamit esetleg , milyen körülmények vannak ott ???


bolhácska !! Na , hitel ügyben van valami infó ???
Mi van Vivivel ??


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok !!


Hol vagytok ???


Úgy néz ki hétfőn du. mehtek a határozatért !!! :) :)



Lányok már olyan régen szeretném megkérdezni , hol van Bottyánba cukrázda ?????? És milyen ???



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Jaj, Szilvi !!!


Meg szerettem volna azt is kérdezni , hogy mennyiért vakol az ismerősöd ??

Elkezdtünk számolgatni most már igazából !!! :lol:


Puszi, Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,megvagyok.
Sajnos megint 1 ponton múlt a dolog,úgyhogy meghetek mégegyszer. :( :(

Kati:szerintem ráérünk 27.-én.Talizhatunk.
Örülök,hogy megvan a határozat. :) :)
Bottyánban nincs cukrászda csak egy fagyizó van.Legalább is nem tudok cukiról,tavaly volt a körforgalomnál,de bezárták.

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sajnálom Andi. :( Mondjuk nekem az fura, hogy azt mondják, hogy elsőre szinte senki nem jut át, nem engedik át őket, aztán 2-3-ra igen... erre mondják, hogy a jogsi összegére még pár 10e-t rá lehet számolni, azaz hogy nem annyi amennyiért hírdetik? Hm... kevés volt a szorítás, a drukk... na, majd legközelebb mindent beleadunk. Legalább tudod, hogy mit rontottál el? Ugyanazt, mint múltkor?

Kati: nincs cuki. Van egy fagyizó a Rákóczi úton, de azt meg úgy kell elképzelni, hogy a csoki és a vanília az gépi, és van mellette 3-4 gyümölcsi ízű ami gombócos. Sütit (ilyen előre csomagoltat) a körforgalomnál a sarki abc-be lehet kapni (a hátsó részén volt régen a cuki). Veresen van cuki a Fő térnél, majdnem minden 200 Ft alatt van, az íze nem rossz, csak a kiszolgálással van némi probléma, ha vannak ott 4-5-en eladók, mert szeretnek beszélgetni meg olyankor kicsit szét vannak esve, nem tudnak a vevőkre koncentrálni. Múltkor kértünk fagyikelyhet. Mondtam a nőnek, hogy mi kell... elkezdi készíteni, majd szól, hogy lehet ám más ízű fagyit is kérni bele (amikor már benne volt a megengedhető gombóc mennyiség), aztán utána szól, hogy nem is tudja adni azt a kelyhet, mert az nincs (mert a munkatársnője rászólt, hogy nincs ahhoz a kehelyhez hozzá való), de választhatok rá mást helyette. A fekete erdő tortaszelet helyett kockát adott, úgyhogy ilyenekre oda kell figyelni. Ott lehet tortát is rendelni (mi egy 16 szeletes tejszínes - azaz nem vajkrémes - tortát rendeltünk 3200 Ft-ért.. vagy 3600? mindegy). Meg állítólag van még Veresen másik két cukrászda, de azokat még nem találtam meg. Kár, hogy Botyiba megszűnt a cuki, tavaly nagyon sokat ettem volna, mondjuk tavalyelőtt már nem volt sok választék.

Rita: ezek szerint Vivcsi még beteg? Nagyon el vagy tűnve.

Kislány a másik fele... hogy vagy? Úgy szeretnék én is naaaaaaaaagy hasat, olyan jó volt. :) - a rosszulléteket leszámítva. :D

Megyünk át ma Botyiba anyuékhoz, úgyhogy megyek is készülődni.

Szép napot és irány a szabad, jó időnek ígérkezik. :)

Pussz

ja Kati: megkérdezem a vakolást. Gondolom számlásan kell a hitel miatt... ugye?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


Andi !!! A fenne, na , sebaj , majd a következő sikerül !!!! :wink:
Le van sz...-va !!! A kutyát nem érdekli hányadikra sikerült !! :lol:

Andi !! Hétfőn esetleg nem értek rá ??? Mert így , hogy mennem kell, kedden már nem tudok kimenni, az már sok lenne most . (megy a spórolás ezerrel)

Rita , kislány hátha ti is ráértek !!! :lol: :lol:



bogyó !! Nem biztos , hogy kell számla ill. lehet , hogy csak egy részéről , kérdezd meg így is úgy is !!
Köszi !!! :lol: :lol: :lol:


A fene, nincs igény a cukira ????? Fóton van egy nagyon jó , akkor majd oda járunk !!! :wink:
Nincs ám messze az állomástól sem !!!! :lol: :lol:


kislány !! Nagyon eltüntél !!!! Ez már sok !!! Gyere mesélj , hogy vagytok ??? !!!!



Millió puszi nektek !!!

Ui.: kb. 11-12- től kint vagyunk a telken, gazolunk :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


bogyó ,ti nem vonatoztok fel hétfőn ??? :lol: :lol: :oops:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Amikor valamelyikőtöktől üzit kapok, hol vagyok megint(?????!!!!) akkor kapcsolok, hogy mennyi idő elment megint.... és én nem írtam... nem jelentkeztem...... egyszerűen rohannak a napok, hetek................

Köszönöm, mi jól vagyunk!! Fogy az idő!!! Már csak 8 hetünk -sincs- hátra..... :lol: :lol:

A szobánkat végre kifestette Apa, a polcokat visszarakta, az új ágyat összrakta, a szekrénysort arrébb tolta, úgyhogy most már csak a bölcső, a pelenkázó szekrény és a dekor tapéta csík hiányzik a falról. Jó hír, hogy a bölcsőt a héten elhozzuk a bátyáméktól, plussz a a légzésfigyelőt, és intézzük a többi dolgot is. Iszonyúan elment az idő, és még sok minden hátra van.
Kezdek kétségbe esni, hogy meg lesz-e minden időben. Remélem a Babucikám is kivárja a 40 hetet. Nem úgy ahogy az anyukája és a nagymamája, akik 4-7 héttel előbb kibújtak.... Én inkubátorban voltam 1 hónapig, anyu meg még hamarabb született mint én.

A lábam továbbra is dagad, de ehhez már hozzászoktam. Most ami új, hogy nem bírok állni, mert rögtön hasog a talpam, aztán, hogy nagyon hamar elfáradok. le kell ülnöm rögtön egy kis házimunka után. Már a vasalást is ülve csinálom. :roll: :roll:

Ti jól vagytok??
Sok puszi Mindenkinek, ígérem most jelentkezem majd hamarabb.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Na tessék!!! Tegnap írtam, ma megint itt vagyok, és sehol senki..........

HOl vagytok??? :oops: :oops: jóvanna, én vagyok az, aki ezt a kérdést azt hiszem nem nagyon teheti mostanában fel Nektek.... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Keresem a kelengye listákat a neten, hogy mit kell beszerzenem. Ha lesz egy lista, akkor szeretném, ha segítenétek, mi az ami felesleges....

Puszi Mindenkinek
B.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia kislánykám !!!


Na, végre itt is vagy !!! Segítűnk , keresd azt a listát!!!

1, Meg kell kérdezni , mit kell a babának vinni a kórházi ott lét alatt , hogy az tuti meglegyen !!!

(nekem popsitörlőt kellett vinnem a többit kaptuk)


Tegnap nagyon jól éreztük magunkat , köszönjük szépen kislánynak és Andiéknak a vendéglátást !!! :lol: :lol:

Apát is meg vártuk még a lakókocsival , így aztán este 8-ra értük haza !!

Ennek köszönhetően Diám még mindíg alszik , pedig általában 5 órakor már kukorékol !!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Éss , még mindíg alszik !!!! jeszzzz!!!!!


Megtudtam , hogy Rita nem tud belépni a babanetre , valamiért nem bírja a gépe !!!
Vajon , miért ???
Fene vigye !!!!


puszi nektek, most ébredt !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

KAti én is nagyon örülök, hogy végre taliztunk.
Tündéri Dia lányod!!! Még reggel is meséltem Apának Róla. :))

KÉpzeljétek. Drága Nagyikám!! :lol: :lol: :lol: Akinek a kertje minden széppel jóval van tele, REGGEL FÉL 6-KOR telefonált, hogy fejtett borsót, menjek érte.... :shock: :shock: :shock: :shock:
Párom csak annyit kérdezett, hogy mit akart?? Amire én azt válaszoltam, hogy ne akard tudni, mert lefordulsz az ágyról a földre... :lol: :lol: :lol: De hát hogy lehet haragudni egy Nagyira, aki csak jót akart???!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát csajok, ami ezt a meleget illetni, nemtom hogy fogom bírni a hátralévő 7 hetet... :shock: :shock: SEmmihez nincs se erőm, se kedvem.... De azért ma a fehér babaruhácskákat kimostam, kiteregettem, és most még mosom a színeseket. :))))))

Amíg el nem felejtem, holnap megyünk Apával 4D-s ultrahangra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Majd jelentkezem.

Sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Hol vagytok már megint ???


kislány!!! Nagyika egy tündér !!! :lol:

Na, mi volt a 4D-n ???? Megmutatta magát ??? :?:



Elvileg hétfőn kezdődik a munka !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


bogyó , Andi !!! Mi volt a rendelésen ???

A bocitejre azér nem írtam még, mert hiába is gondolkodom , senki ismerősöm nincs aki közel lenne és eltudna menni a tejeciért , mi is sajna még messze vagyunk !!


millió puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Ahogy írtam, szerdán voltunk ultrahangon Apával, ahol csodálatos élményben volt részünk.
Minden rendben van, szépen növekszünk, gyarapodunk, és már 1950 gramm a súlyunk!! :lol: :lol: :lol:

Mindjárt teszek fel Nektek képeket.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hanna babánk:
Kép

Fülecském:
Kép

Morcosan, nyitott szemmel:
Kép

Bizonyíték, hogy kiscsaj vagyok:)
Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Úgy imádom ezt a picilányt máris!!!
Annyira tündér!!! :))))

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: