Új privát üzeneted érkezett!

Petra!

Na végre Te is előkerültél!!!
Tök jó, hogy kipihentétek magatokat. Mi fáradtabban szoktunk hazajönni a nyaralásból, mint ahogy elindulunk :lol:
Én láttalak benneteket a Szürkebarát környékén, de messze voltatok. Bár csak egyszer voltunk bent, de sajnos akkor is épp szüneteltek a zenészek, sokat nem hallottunk :( Amikor kezdődött volna valami, akkor már fürcsitájm volt és még így is elhúztuk......
Gratula Nóra úszásához.Húúúúúú micsoda kép!!! Kérünk még!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Petra

Szuper a kép,nekem egyenlőre most ez a nyaralás... :D Nézegetem a Ti nyaralásos fotóitokat :D!
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat és minden rendben volt :)!
Nóra nagyon ügyi,hogy így úszik,jövőre talán már mellény sem kell neki :)!
Mi is voltunk utcazenén,igaz csak 1 este,akkor is csak Bulcsúval kicsit végigjártuk a színpadokat,de én nem maradok sokáig sehol,mert így is örülök,ha kipihenem magam éjjel :wink: !

Szilvi

No igen,az ideális ez lenne,de ilyen nincs...vagy igen rtika... :(
Hát ezért utálatos dolog a politika.... :(
Inkább vmi manager teem kéne az ország élére :wink: ...azok jópíííízér mindent :lol: !

Na,megyek fektetni :D!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Köszi Lilla nevében is a köszöntést!
Apa és a baleseti az még régen volt.... versenyek kerékpárral. Képes volt egy nap alatt Pécsre és vissza bicajozni, erről Szilvi sógora is tudna mesélni :lol:
Te kis politikus :D . Tehetnél valami jót az országért ha indulnál a választásokon :) .
Lilla is elkapta Bencétől és én is :cry: . Most felváltva köhögünk és orrot fújunk ill. szívunk.

Szilvi

Ha meggyógyultunk oké! Lehet hogy a csúszda is fel lesz állítva addigra. Ha apukám ráér megcsinálni :? .
Fáj még a térded???? Mindig meglepődöm mostanában ha segítőkész emberekkel találkozom.
Szombaton taliztam anyosoddal és Márkkal. Nagy a fiad. Lilla 8200 g. volt az egy éves vizsgálaton. Most biztos fogyni fog megint semmit nem eszik :( .

Petra

Nagyon jó ez a kép!

Kriszta

Bocs sírás van talán később......


Andi
bambika
 
 

 
 

Sziasztok!

Naggyon jó a nőcidről a kép :lol: :lol: :lol: A pasik nem tódultak oda a strandról???? :wink:
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! Én is úgy szoktam lenni, mint Szilvi, hogy inkább kifáradok. Főleg a szennyes- és cucchegyek a hazaérkezés után... :wink:
Képeket még kérünk!!!!!!!!! :!: :!: :!:

Anyapoc!
Tényleg jobb nem belefolyni a politikába... :roll: Nevelgesd csak a jövő generációját, hátha belőlük majd jó politikusok válnak! :wink: :wink: :wink:
Tényleg nagyon jó a kendős kép Villőről! Igazi nagylány már! :) :) :)

Szilvi!
Itt No-ban már 65 év a nyugdíjkorhatár, és még akarják emelni :shock: :shock: :o . Ennek az az oka, hogy rohamosan nő a várható átlagéletkor. 2005 és 2010 között Európában 17%-kal fog nőni a nyolcvan éven felüliek száma, és ami még megdöbbentőbb: 2010 és 2050 között 57%-kal!!!!!!! Úgyhogy készülhetsz arra, hogy 70 évesen még aktívan dolgozni fogsz... :? :roll: Én úgy vagyok vele, ha az egészségem meglesz hozzá, akkor miért ne... Csak azt nem tudom, az unokákra ki fog vigyázni... :?: :roll: :)

Szilvia!
Mi is nemrégen voltunk ilyen építkezéses fázisban, és én is szerettem válogatni, tervezgetni, rendezgetni. Viszont ami utána jött, a költözködés/rámolás/takarítás az nagyon nem tetszett :wink: . Mondjuk az is közrejátszott, hogy 40 fokos kánikula volt és emellett még 6 hós terhes is voltam Encivel.

Andi!
Jobbulást nektek!!!! Amúgy sem jó betegnek lenni, de ha még nyári meleg is párosul mellé, akkor méginkább tud "fájni". :(

Megyek, mert Apa hamarosan érkezik, és kimegyünk még úszni egyet a tóhoz. Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Milyen nagy ma itt az élet! :lol:

Bambika
Kicsit megkésve, de Lillának utólag én is boldog szülinapot kívánok! És jobbulást nektek!

Ruperta
Jó helyetek lehetett, a leírtak alapján. Horvátország nagy kedvencem, nem tudom megunni. A lányod pedig tüneményes és nagyon ügyi! Szívesen néznénk még képeket! :lol:

Villőről és Márkról is szívesen nézegetnénk képeket! :lol:

A házikónkról most nincs friss kép, de ha lesz felteszem. A házat augusztus elején szeretnénk birtokba venni (remélem sikerül). A ház nagyon tetszik, de nem túl nagy 36 nm2. A családi ház építést még nem mertük és akartuk bevállalni. Így viszont ez a ház arra pont jó, hogy a hétvégéket ott töltsük. Zircen tetőtéri lakásban lakunk, ami kényelmes 95 nm2, de sajna se erkély se kert nem tartozik hozzá.

Sziasztok!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Én a politizáláshoz inkább nem szólok hozzá, mert csak felhúzom magam. Megpróbálom azt az elvet követni, hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa és ezért nem is várok segitséget senkitől, főleg nem az államtól.
Azért azt jó látni, hogy pörög a topic a szép idő ellenére!
Mi ma este RW koncertre megyünk. Kb. 65000 ember lesz. Már nagyon várom, biztos nagy élmény lesz! Jön valaki közületek? Voltatok már ilyen nagy koncerten?
Majd mesélek, de még előbb akkor közkivánatra néhány nyaralásos kép! Bocs, ha sok helyet foglalnak!

1. kicsit kéreti magát, de aztán beugrik!
Kép kép

2. Baska kikötő és belváros
Kép

3. a rossz idős napon ezt is kipróbáltuk
Kép

4. persze rólam normális kép nem készült! de azért ezt a "dupla Husi Jucisat" felteszem, hogy elhidjétek, hogy ott voltam én is.:)
Kép

5. ez látszott a strandról. Szép, ugye?
Kép

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Szilvia!
Szuper!!!!! Akkor ezek szerint hétvégi ház :) . Milyen jó is az, hétvégén kiköltözni a természetbe, hétköznap meg azért a városban vagy, ahol több a lehetőség, több programot lehet csinálni...

Petra!
Jaj nagyon szép helyen nyaraltatok!!!! És szuperek a képek! :)
Én sajnos ilyen megakoncerten még nem voltam (RW-re én is elmennék szívesen :roll: )! Biztos fantasztikus lesz a hangulat. Vigyázzatok magatokra!!!!!!!!

Nálunk minden rendben, folytatódik a strandra járás, mert egyre nagyobb a kánikula. Eddig még itt nem volt olyan igazi hőgutás meleg, de valami már körvonalazódik... Kép

ORSIRÓL LEHET VALAMIT TUDNI?????????

Pussz: Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Petra
Szerintem is szuper jó helyen nyaraltatok! Voltak gyerekprogramok a szállodában? RW koncert milyen volt? Én még soha nem voltam hasonló méretű koncerten, engem a hatalmas tömeg mindíg visszatart.

Orsi felől én is érdeklődnék, tud róla valaki valamit?


Sziasztok

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Lányok,bocsi,én nem politizáltam még véletlenül sem és bár lehet,hogy nem kellene erre reagálnom,de úgy érzem,mintha most fricskákat kapnék... :( Ugye,nem? :roll:

Tegnap apáztunk egy jót,voltunk a tropikáriumban és mindkét csemete nagyon élvezte,főleg a rájasimogatót :) !
Alig tudtuk elvontatni őket onnan :D!

Andi

Jaaa,azt hittem már,hogy a kertépítés ilyen zűrös... :roll:
pécs ...huh...én is szerettem bicajozni,de azért ez húzós :D!
Betegség... :( Remélem,már jobban vagytok...mi már rendben vagyunk,volt egy 1 napos vírus kutyafülénk,a nagy hőségben is fázott Bulcsú a láztól... :(

Kriszti

Köszi :).
Nyugdíjról még annyit,hogy a németeknek is az a bajuk,hogy öregszik az országuk,így kénytelenek emelni a korhatárt,hogy valaki eltartsa a sok nyugdíjast... :roll: a másik meg amit Te is írtál...Én is szívesen dolgozok majd 70 évesen,ha addig nem akasztanak ki a nebulók :D!
Szóval nálatok még nem volt kánikula? :evil: Rögtön szólok odafent,hogy ez így nem igazság... :? Egyébknt itt sem olyan vészes,mint az első alkalommal,az jobban megviselt... :roll:


Szilvia

Szóval tényleg hétvégi ház? :) És merre van?Zircen vagy valahol arréb?
És mi lesz,ha tovább gyarapodtok?Hogy fogtok ott elférni,Vagy hétvégén nem gond? :wink:

Petra

Szuperek ezek a képek is,már sok jót hallottam erről a részről,ezek szt bababarát is... :) Bár nekünk nem sok esyélünk van eljutni nyáron sehova... :(
A fürdőruci ismerős,nekem is ilyen van :) Látod,nem hiába ajánlgattam...vagy az nem te voltál? :oops:
Jól látom,hogy Nóra erősen Rád hasonlít?Mert Apájával sok közös vonást nem látok :wink:

Szilvi

Veletek mizu?Lábad? Csak hogy itt is kérdezzek már valamit :D:D!



És a pár kép:

Villő pancsizik a rájáknál :)
Kép

Bulcsút is nehezen lehetett lecibálni :)
Kép

Villő mindent nagyon élvezett Apa öléből :D
Kép

És a lényeg :) Kép

Na,nem foglalom én sem tovább a helyet!

Pusszancs :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát, már ezer éve nem jelentkeztem! :oops: :oops: :oops:
Olvasom minden nap a topicot, de írni egyszerűen sosem volt erőm.
Ma voltam UH-n, minden rendben, persze a szíve miatt vissza kell mennem, de ez a Gergőnél is így volt. Azt, hogy milyen nemű a kicsi, nem tudom, mivel a doktor úr nem volt hajlandó megnézni, sőt le is "ordított", hogy ne szóljak közbe, nézzem a monitort, zavarom. Ki is akadtam, mert hát ugye ő van értem és nem fordítva. Hát, erről ennyit.
Sajna a dokim (Jósa) most van szabin, így várnom kell 2 hetet, mire kiderülhet valami.
Gergő jól van, beteg is volt közben, fránya hurutos köhögéssel küzdött. Ő elvan a meleggel, nem látom rajta, hogy különösebben zavarná ez a magas hőmérséklet. Nem úgy, mint az anyját :? !
Tegnap levágtuk a haját, jó kis kopasz lett a feje, majd csinálok fényképet és felrakom.

Nagyon jók a képek, amiket felraktatok!

Petra:)
Látom, azért már nő a pocakod! Én sem panaszkodhatom. :lol:

Hű, most külön írni nem is tudok nagyon, mert annyira régen szóltam hozzá, túl sok minden történt Veletek!

Megpróbálok most már gyakrabban közbeszólni.

Orsi már biztos megszült, ugye?

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Hozom a jóhírt!!!!!!

Ma megszületett Orsinak a Franciskája! Kép

3500 gr és 55 cm. Mind a ketten jól vannak. Nagyon szép baba,majd ha hazajöttek biztos tesz fel képet nektek.

Pusza Timi Kép

Kép

Kép
aba
 
 


Móni!

Nem Dr.T. ultrahangozott??????????????
Ő szokott ilyet mindani. NAgyon jó hogy minden rendben van,lassan túl vagy a felén!


Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Szívből gratulálok Orsiéknak a kis Franciska születéséhez!!!!!!!! Sok boldogságot és egészséget kívánok!

Puszi:
Kriszta

Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Timi :D

De igen, dr. T volt az ultrahangos. Hát, nem szeretnék még egyszer a kezei közé kerülni. A hasam még egy óra múlva is piros volt, annyira megnyomkodta. Ilyen kellemetlen még nem volt egy UH sem, pedig a Gergővel rengetegszer voltam. Tehát nem csak a modora volt "csúnya", a kezelési stílusa is :cry: .

Gratulálok Orsinak!!! Szép kis baba lehet, nagyon jók az adatai.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Aba
Köszönjük a jó hírt Orsiékról! :)


Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Orsiéknak a kis Franciskához!
Kép
Marcell is ugyanezekkel a paraméterekkel született! :D

Móni
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz élményeket szereztél az ultrahangos vizsgálaton. Nem tudom, hogy egy ilyen ember miért lesz orvos? :( Nekem is dr.Jósa E. volt az orvosom, szerencsére ő nagyon jó és kedves orvos. És azt sem értem, miért nem mondta meg a magzat nemét, biztosan nagyon nehezére esett volna!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Móni

már itt tartasz? :)Nem semmi... :)
Engem is Uh-ozott ez a "kedves" ember a 20. héten és én is rá mertem kérdezni a baba nemére ,hogy még mindig lány-e,és foghegyről odavetette ,hogy az... :( Én kezdem azt hinni,hogy nem tudja megállapítani...Bedobjak egy féltéglát az ablakán este? :wink:...itt lakik velünk szemben... :D!
Egyébként engem is vagy 10 percig nézett,közben erősen politizált az asszisztenssel,én meg halálra aggódtam magam,hogy már megint nem látni,amiért vissza kellett jönnöm...szegény asszisztensnek megesett a szíve,szólt neki,mire érdekes módon meg is találta azonnal,amit keresestt... :?
Az ilyennek nem való orvosi praxis,legfeljebb boncmesternek lenne jó... :roll:


Orsiéknak mis sok szeretettel gratulálunk!

anyapoc
 
 


Sziasztok
egyszer már lehet, hogy bekukkantottam, de nem tudom írtam-e :D

mi is balatoniak lettünk :D én Balatonalmádiban laktam 19 évig, majd egyetem-férj-gyerekek-budapest :D és most visszajöttünk.

Paloznakon fogunk építkezni, most Almádiban lakunk.

Kirriékről kerestem híreket és mi is gratulálunk!!!! (tavaly együtt jártunk úszni)

azonnal lennének kérdéseim is:
- bizonyos okok miatt nem Almádiban szeretnék gyerekorvoshoz bejelentkezni. Paloznak Füredhez tartozik. Tudtok orvost ajánlani??
ha homeopátiás lenne még jobban örülnék.
Lehet veszprémi is akár.
- 21 hós gyerkőccel lehet már valamilyen úszásra menni?? érdeklődjek az uszodában? vagy lenne valakinek konkrét infója.

magunkról röviden: 21 hónaposak a pasik, tervben a tesó, itthon vagyok velük, de délelőtt 3-4 órára felvigyázóval vannak, akkor dolgozom.
képekkel nem terhelném a szervert :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi
Hatalmas gratula Franciskához!!!


Kép


Bambika
Remélem jövőhétre meggyógyultok!

Anyapoc
oh, a lábam már nem fáj. De ma láttam a strandon egy kislányt, neki volt így lenyúzva a térde... :lol:

Móni
Rögtön tudtam, hogy ki uhzott! Igen sok rosszat lehet róla hallani, de nagyon jó szakorvos és ha valami komplikáció lenne a majdani szülésemnél, inkább őt szeretném magam mellett tudni, mint egy kedves, de kevesebb szaktudással rendelkező dokit.
Én kilógok a sorból és nem szapulom. Nekem ő a dokim és soha semmi gondom nem volt vele. Sőt a pár alkalom után már mosolygott is. :lol: Márk születésekor a kórházban megnézte róla a képeket. :P

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szia Icsilya!

Jó döntés volt szerintem,hogy ideköltöztök Pestről.
Balatonfüreden Dr Nagy Szilveszter az aki az összes orvos közül használ homeos szereket.
Veszprémben pedig mi Dr Szalay Ildikóhoz szoktunk menni. Nagyon kedves , jó szakember - bőrgyógyász is egyébként a gyerekgyógy mellett - Őt melegen tudom ajánlani. Én is tőle kaptam most homeos bogyót az allergiámra és úgy néz ki ,telitalálat volt.

Üdv a Balatoniak között.

Írj ám egy gyors történetet a fiúkról!

szia Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Szilvi

:(...szegény kislány... :( Meg szegény lábad :D! De örülök,hogy jobban vagy :)!
Persze,hogy nem szapulod a dokit,mert neked nem volt igazán rossz élményed vele. :) És most nem arról van szó,hogy mogorva,vagy nem mosolygós,de ha kérdezek,ne úgy beszéljen már velem,mint akit a seggéből rángatott ki... :( No,nem borzolom az idegeidet,de szt totál megérthető,ha valakinek ez roszul esik.
És sok olyan orvos van szt itt a kórházban,aki szintén hnagy szaktudású és azért empatikusabb :).
Persze nem vagyunk egyformák :)!No de meg ne bántódj :wink:!



Icsilya

Üdv itt :)!
A mi dokinénink is homeozik,őt Dr. Takács Júliának hívják, a Jtasi úton rendel.De szt a füredi közelebb lesz :wink:!
Gratulálok a pasikhoz és kistesó projekthez pedig drukkolok :)!Azért majd terheld csak a topikot,bár én láttam már képeket a fiúkról :)!
Úszás:ilyen picikkel még csak a babaúszáson foglalkoznak szt,ha jól tudom,akkor az edzők csak 3 éves kortól vállalnak,de kérdezd meg az usziban.A gond az,hogy az uszoda halódik,ki tudja,mi lesz vel.Egyébként itt Vp-ben a Báthory iskolában is van úszásoktatás,lehet,hogy ott is szerencsével járnátok :)!
Miért nem viszitek csak simán Ti őket úszni?Ebben a korban szt még az is elég,ha kialakítjátok a vízbiztonságot... :roll:

anyapoc
 
 


Timi!

Nagyon boldog születésnapot kívánok Csengének!!!!! Kép

Jaj,tudtam,hogy elfelejtem,és ilyen üres az agyam!!! :(:(:( :oops:

Jó volt a buli????Tegyél ám fel képeket!!!!!

anyapoc
 
 


Boldog Születésnapot Csengének!
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Anyapoc
Hiányzik a táblázat amit néha be szoktál szúrni a topikba! :lol:

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Szilvia!

Köszönjük szépen a köszöntést! Nagyon szemfüles vagy!!!!! Kép

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Csenge!
Boldog szülinapot!
Kép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Timi
nagyon köszönöm. utánaérdeklődöm én is akkor a dokiknak még kicsit.
ha a drnő meg bőrgyógyász, akkor megkérdem anyut :lol:

Anyapoc
köszi az infókat :D igazából mind1, hogy füred vagy vp, mert úgyis kocsival kell menni :D
úszás: babaúszásról már lecsúsztunk, mert nagyok és nincs búvárreflexük már. azért akarnék valami célzottat, mert a vízbiztonságuk megvan, igazi vizicsirke mind a kettő :D anyuéknál van medence, és szeretném, ha mielőbb nem lenne veszélyes zóna :D

este ígérem, írok bővebben, és dobok friss képet is a két kiskrampuszról.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anyapoc

köszi, a lábam már kezd sárgulni, remélem lila nem lesz mert, az akkor már tényleg hülyén fog kinézni. :lol:
No, én nem mondtam azt hiszem semmit arról, hogy nem eshet rosszul az ahogy a doki beszél másokkal. Sőt olyant sem,hogy ne mondjátok el a negatív élményeket.CSak annyit írtam, hogy én vagyok az egyetlen kakukktojás itt (abszolut nem borzolod az idegeimet). Amit persze nem bánok! :P
Megmondom őszintén, hogy nekem személy szerint nem volt a szülés sem rossz élmény, de a körülöttem lévőknek igen, és hiába volt kedves segítőkész a doki, mégsem tudta megoldani láthatóan a problémát. :cry: Sőt olyan ismerősöm is van, akit nem érdekelt, hogy milyen a T modora, de ő segítette világra a picijét és nagyon hálás érte. Lehetett volna másképp is....
De azért a jó, hogy viszonylag nagy az esély arra,hogy ne őt fogja ki az ember.



Éééééééééééééééés közkívánatra! pár kép :lol:

Kép

Kép

Kép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Még egy kis segítséget kérnék, bár ez nem babatéma :D
az Almádi-Vp-Füred háromszögön belül tud valaki egy rendes, tiszta fitness termet?
volt itt almádiban az egyetlenben... nem győzött meg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Nahát, micsoda parázs vitát robbantottam dr. T-vel kapcsolatban! Én még soha nem kerültem így kapcsolatba vele, hát remélem, nem is fogok többet, de hát ki tudja?! Egyébként biztos jó szakember, csak a modorán változtathatna kicsit.

Timi :D

Nagyon boldog szülinapot Csengének!!!

Szilvi :D
Mondják, hogy aki a T doktor úrhoz jár rendelésre, azokkal egészen másképp viselkedik.
Nagyon jók a képek Márkról, egy kis díjbirkózó. M átküldte a múltkor a képeket, amit róla és Leviről készített, azok is jók lettek.
Lábad jól mutathat :lol: .

Délután megyünk strandolni, egyik barátnőmmel megbeszéltük, hogy levisszük a gyerkőcöket. Almádiban a nagystrand igazán bababarát lett, egy sok négyzetméteres részt feltöltöttek homokkal, a kisgyerkőcöknek is csak térdig ér a víz, itt tudnak igazán pancsolni. A fű és a kiszolgáló helységek (büfék, mozsdók) is fel lettek újítva, tehát mi mostantól oda járunk. Belépőjegy is nagyon olcsó, 16 óra után 150 Ft. Most megyek is, még strandra "alkalmasra" kell magam itt-ott alakítani :lol:.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Szia Orsi!

Veszprémben van, a József A. utcában, edzővel tudsz edzéstervet készíteni. Ha jól vagyok értesülve, fodrász, kozmetika is van. Sajnos a neve nem jut eszembe. :(
Lányok! Nem tudjátok véletlenül melyikre gondolok?
Hopp, meg van! Persona Szépségszalon, József A. út 9 Tel. 88/442-951

Üdv.
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Baromi keservesen tudtam belépni, nem tudom mi van... :evil: Szilvi szalagjából kiindulva várakozás közben ellátogattam Babafalvára :) :) . Eddig még nem tűnt fel az oldal. Viszont eléggé hasonlít a babanetre... lehet, hogy ennek a "kistestvére"??

Anyapoc!
Jól sikerült az égiekkel a beszélgetésed!! :roll: :evil: Itt is annyira meleg lett, hogy nehéz bírni. És ami eddig abszolút nem volt jellemző, most már az éjszakák is langyosak, így a lakást sem lehet kihűteni... :(
Jó volt látni a Tropikáriumos képeket, kicsit nosztalgiáztam :) . Már voltunk többször, de nem tudtuk megunni. És itt No-ban sem találtunk hozzá foghatót színvonalban...

Móni!
Örülök, hogy a pocilakóval minden rendben! Nekem először a dr. T-ről másik doki ugrott be, csodálkoztam is, hogy ő így viselkedett. De aztán leesett a tantusz :wink: . Nekem nem volt dolgom azzal a bizonyos dr. T-vel, híreket hallottam róla ilyet is olyat is. A fia kollégám, és természetileg apja fia... :roll:

Icsilya!
Üdv itt a topikban! :) :) :) Helyesek a fiúcskáid! További képeket várunk róluk!!!! :wink:
Nekem volt szerencsém balmádi gyerekorvoshoz, őt inkább nem ajánlanám... :roll: A veszprémiek közül, aki homeós is, én is a Takács doktornőről hallottam nagyon jókat. Már-már ódákat zengenek róla!
Úszás: Egy ismerősöm Bfűzfőre. hordja a 2 éves csemetéjét. Nem tudom, hogy lehet bekapcsolódni, ők már a bébiúszás kezdete óta folyamatosan járnak. Egy érdeklődést mindenképp megér és tőletek nem is lenne messze.
Fitness-terem: Vp-ben az Eötvös utcában tudok egyet, egy ismerősöméké. Elég új, én még nem is voltam, mert azután nyílt, hogy mi kiköltöztünk külföldre. De ha hazaköltözünk, az első dolgaim egyike lesz egy bérletet venni... :D :roll: :D

Szilvi!
Megint csak azt tudom mondani a képek láttán, hogy nagyon szépséges a kisfiad!!!!!!!!! :) :) :D :D :wink: :wink:

Puszi! További jó kánikulázást!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szilvi
Köszönöm :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Bogumil

Anyapoccal mi nem szoktunk vitatkozni. Ugye Anyapoc, csak a topikot pörgetjük :lol: :lol: ??

Mi is Almádiba járunk egy barinőmmel. Nekem is nagyon tetszik az a strand. Egy bajom van vele. Hogy a játszótér messze van a feltöltött résztől. Vagy a pancsolás miatt, vagy a játszótér miatt kell jönni-menni a picikkel. Bár ami igaz az igaz, a játszótér még hagy maga után kívánni valót. De egyébként tök remek a strand. Hétvégén még nem jutottam le oda, de gondolom akkor rengetegen vannak.

Szilvi

Ui: köszike! :D

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Kriszta
köszi :)

Almádi strandolók :D :D én mint helyi lakos kb. 100 éve voltam utljára, nem egy strandrajárós népség az én családom :)
értem, hogy nagy strand, meg homok, meg víz... de a víznél mennyire mélyül gyorsan?
én egyedül mennék a kettőmmel... és ott azért kell, hogy legyen reakcióidőre hely :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anyapoc
a drnő elérhetőségét elküldenéd privátban? mail vagy privit, mind1 :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!

Tudom, hogy Anyapocnak szólt a kérdés... :oops: :) De dr. Takács Júlia elérhetősége: 88-425-681 (rendelőé, Takács doktornő rendelőjét kell kérni, mert egy másik dokinő is rendel itt)

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Orsi

Nyugi, van idő, hogy a gyerekek után fuss! :lol:

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Kriszta :) Szilvi :)
köszi.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nos, a pasijaim alszanak, akkor jövök a képekkel és egy kisebb beszámolóval rólunk.

Máté ébredés után
Kép

Mai fürdőzés a friss medencében
Kép

Uzsonna
Kép

Falatozás a kanapén
Kép

és akkor a beszámoló
Fiaink Máté (A - barna, barna) és Levi (B- kék, szőke) 2004.október 20-dikán születtek, a 35. hétre, 2290 és 2300 grammal, 44 és 43 cm-rel, császárral a SOTE IIn. A szülés fertőzés miatt indult be, ezért a manók a születés után még 2 hetig a kórházi ellátást élvezték egy antibiotikumos kúra miatt, de az 5. naptólszoptathatóak voltak, és a 7. naptól már kint voltak velem a szobában.
Az első hat hónapban csak szoptak, és szokták az életet :) Levi aludt és evett, Máté aktívabb baba volt. A hozzátápi érdekesen alakult, míg Mátéval 2 hét alatt már kiváltottunk egy étkezést, Levivel ez 10. 5 hónapos korában sikerült, addig csak szopott :D :D
Az első időszak az alváshiány miatt volt nehezebb, most fizikailag fáradok el a rohangászásban :)
1 évesen kezdtünk el Pesten játszóházba járni, ami a végére úgy alakult, hogy hetente 3 napot jártak, a többit együtt töltöttük. Most is ezt a rendszert tervezem folytatni.
Az éjszakát Levi 2 hós kora óta átalussza, Mátét 9 hósan le kellett szoktatni a kelésről, de ezt 3 nap alatt sikerült elérni.
Önállóan esznek, és pohárból isznak, egyre több szavuk van, és ismétlős korszakukba értek. Ikernyelvet én nem figyeltem meg náluk, de nagyon egymásra vannak hangolva, egyedül nem alszanak.

no, ennyi, mert még ránkuntok :D :D

most egy problémánk van. 4 hete költöztünk le, és Mátéval éjjel még kínlódunk, kel, és sír, nem alszik... nem tudom, mikorra fog visszaállni a régi rend. 7-7ig alvás, nappal 2 óra alvás 12-14ig sacc/kb.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Timi


Most szomorú vagyok,mert ezek szt az én üzimet Csngének nem olvastad... :cry: Vagy haragszol rám? :roll:

Szilvia

Igazad van,mindjárt dobok egyet :).Szt majd mentsd le és akkor bmikor meg tudod kukkantani :wink:

Icsilya

Ismerős a kocsival dokihoz helyzet,ezért is nem váltottam én is költözés után,mert úgyis bejelntkezve megyünk :).
Telszámot tudok adni,legközelebb hétfőn reggel 8-tól tudod elérni a 88/425-681-s telszámon.Ha gondolod,írok róla priviben pár sort :).Ja,látom,közben Kriszta már lépett :)
Az úszás:no igen,már nagyok lehetnek a babaúszáshoz,de az kifejezetten nem baj,hogy már nincs meg a búvárreflexük. :) Ez abban a korban nagyon szép és jó,de később káros,ha úgy rögzül nekik,nem szeretik a rendes úszásoktatók.Ugyanis egy így berögzült gyereket elég nehéz megtanítani rá,hogy nem visszatartani kell a levegőt a víz alatt,hanem kifújni... :roll: Na csak azért vagyok ilyen jól informált,mert a fiam az ovival jár úszni... :) hA gondolod,akkor megérdeklődöm,hogy van-e olyan,aki ilyen kicsikkel célirányosan foglalkozik :).
Medence :)...az szupi.Hááát,hogy nem lesz-e ettől függetlenül veszélyzóna... :roll: Én a fiamon tapasztalom,hogy igazából a veszélyérzet nincs még teljesen kialakulva...így azért van para rendesen :?
Fittnesterem:Vp-ben is van, az Ady endre úton,asszem a Topgym a neve :)...Oda járnak a kollégáim :)...Jónak tartaják... :roll:
Pasik aranyosak,én egyébként szoktam rólatok olvasgatni itt-ott :).A nemalvás pedig biztosan rendeződik :).


Szilvi

Persze,hogy nem vitatkozunk :wink:...a fene,nem sikerült borzolnom az idegeidet? :D:D:D...na,majd kitalálok valamit :D!
Én a "nem szapulom" dologra reagáltam,lehet,hogy én értettem félre,ahogy írtad... :roll:
A szülés szt megint más téma:neked könnyű szülésed volt és erről nem T tehet :D:D:..ezt köszönd inkább magadnak és Márknak.Én egyszer sem nála szültem,mégis szuper volt mindekttő :D!Minden esetre a léyneg,hogy bízz benne!Addig jó!!! :)
Márki képek szupik :)!


Kriszti

A Babafalva előbb volt ilyen,szt uazt a progit használja már a babanet.Már ha a kinéztre gondoltál... :roll:
Tropikárium :) Ha gondolod,van pár cápás képem még,elküldjem? :wink:
Nem mondod,hogy nálatok eddig éjjel normális idő volt???? :roll:
Itt az is kibírhatatlan sokszor... :( És jövő hét péntekig marad ilyen... :(

Na befejezem,mielőtt Villő kilép... :roll:

anyapoc
 
 


Lányok!

A táblázattal kapcsolatban mondanám,hogy aki már rég nem jelentkezett,kivenném.... :roll:

Szerintetek?


És Icsilya-Orsit beteszem,ha gondolja... :)

anyapoc
 
 


Anyapoc :)
köszi a táblás felajánlást, szívesen bekerülnénk.

úszás: nem vagyok a híve a reflexek fenntartásának... a babaúszást ezért is nem erőltettük, párszor voltunk, de aztán abbamaradt.
nagyon megköszönöm, ha megkérded az úszást.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Ez az úszás téma engem is érdekelne! Anyapoc, ha megkérded, mindenképp ird le, hogy mikortól vállalnak! Nóra is annyira imádja a vizet. Meg se kottyan neki, ha viz alá kerül a feje, pedig nem jártunk baba úszásra és már nagyon ügyesen lábtempózik is. Nem hinném, hogy elfogult vagyok ilyen téren, de tényleg tehetségesnek igérkezik! :)

Icsilya
Üdvözlet köztünk! Konditerem B.füreden is van jó, ha gondolod, hogy jobban útba esik, megkérdem neked a cimet! Amúgy Vp-ben, amit Anyapoc mondott, a Topgym, az most augusztusban bezár néhány hónapra, mert felújitják, biztos tuti lesz, ha kész lesz.
Csodálom az energiádat: kistesó tervben és még konditeremre is jut időd, nem semmi! Pedig a 21 hónapos dupla fiú banda elég fárasztó lehet önmagában is (lányom 23 hónapos)! Amúgy nagyon helyesek a képeken!

Anyapoc
Szerintem nyugodtan egyszerűsitsd a táblát, legalább jobban átlátjuk! Bringa pl. tutira nem itt fog már velünk kommunikálni.


Mindenki
A RW koncertről annyit, hogy HATALMAS ÉLMÉNY volt, de nem terhesnek való az ilyen. Mivel azonban a jegy drága volt és már tavaly megvettük, nem hagytam ki, persze nem is bánom. Nagy showman a faszikám! Volt minden: lángcsóva, magasról leereszkedés, konkurencia figurázása, közönség énekeltetés, humoreszkálás és nagyon profi éneklés. Az én legnagyobb problémám az volt, hogy szomjas voltam. A vizemet ugyanis oda adtam egy fickónak aki mellettünk ájult el. Miért is ne a kismama kapcsolna először a sok bámészkodó közül, tudjátok milyen az ilyen szitu. A lényeg az, hogy az egészet rálocsolták, igy két és fél óráig nem jutottam folyadékhoz. Más nagy probléma nem adódott, de ez is hozzá tartozik az élményhez....

puszi
petra
rupetra
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Icsilya

Rendben,megkérdezem :).
Mi is csak pár alkalommal voltunk még Bulcsúval,utána már csak "saját szakállunkra " :D!

Petra

Épp kérdezni akartam,hogy koncert pocakkal? :shock: Kismanót megviselte? :roll: Egyik ismerősöm valamikor a terhesség vége felé helikopterezett,a babának nagyon nem tetszett,óriásiakat rúgott közben...Azóta is fél szegény a repcsiktől... :?
Persze na bumm,legfeljebb ketteske nem lesz RW rajongó :D!
Persze,mindenképpen megírom az infót,mit mondanak :).Legyél csak elfogult,azért vagy az anyja! :D:D:D
Egyébként lehet,hogy pont az volt a jó,hogy nem jártatok babaúszásra :wink:... én már azon az állásponton vagyok,hogy az inkább ront,mint használ... :( Túlzottan erőltetik a víz alá merülést... :(

anyapoc
 
 


A RW koncert nekem is óriási élmény volt :D :D a lábam ugyan még sajog, a hangom sem az igazi :D :D
de megérte :D

ikrek-tesó-alak :D szóval még a tesó előtt szeretnék kicsit formába kerülni. Mival a kismanók lombik babák, így a tesó is úgy néz ki az lesz. Szept. megyünk lombikra, addig szeretnék megint formába kerülni.
Egyébként ha nincs rossz napjuk nagyon jó fejek, és könnyű velük. Szerintem kiegyensúlyozott fiúk, a mostani új játszót is 3 nap alatt megszokták, sosincs sírás, amikor reggel viszem őket, maguktól mennek be.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, jut eszembe... pocak meg a hangok :D
amikor 32 hetes volt a pasikkal, akkor varrtam a játszószőnyegüket. Iszonyúan utálták a hangját, de mindig mondtam nekik, hogy ez most nekik készül, hagyják abba a rugdosást, mert nem lesz kész :D és érdekes módon mindig megnyugodtak :D
a varrógép persze nem sláger azóta sem, de nagy félelmet nem vált ki bennük :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én is varrtam mindkét pocakkal,de ők elvoltak vele :D!
Inkább mgát a pózt nem kedvelték,ahogy a varrógép előtt ülni kell...vagy már nem volt helyük rugdosni :D:D!

anyapoc
 
 


Ezt a pörgést! Most jöttünk meg és nem győzöm kapkodni a fejem!

Anyapoc!
Tényleg nem olvastam a köszöntésedet.Csak azt nem értem,hogy lehet,mert az előtte levőt is olvastam és az utánit is.
Lehet megint tréfás volt a Babanet........
KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉST! És akkor Te voltál szemfüles!
Buli 29-én lesz. Fényképet persze hogy teszek fel!

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Ti aztán pörögtök rendesen!
Anyapoc

Jók a képek!
Köszi javulgatunk, már csak néha köhögünk. Bulcsú már teljesen jól van? Fázni ebben a hőségben :( .


Orsi

Gratulálok!

Kép


Csenge boldog szülinapot!

Kép


Szilvi

Kedden megyünk drnénihez remélem gyógyultnak nyilvánít mindenkit. Lilla megkapja talán az agyhártyagyull. elleni szurit.
Egész héten itt lesztek?


Icsilya


Üdv. köztünk! Szépek a gyermekeid!


Szilvia


Még neked akartam valamit, de nem fog az agyam. Megyek is aludni........ Kép

Jó éjszakát, álmodjatok szépeket!

Andi
bambika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: